RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1RUSIN Tomek 1658Open Mężczyzn26M 8113:3000:00:0000:51:52.2000:51:52.20 8:386,9
2MUSIAŁ Krzysztof 1603LOTAMS TeamOpen Mężczyzn27M 8213:3000:00:0000:51:52.3000:51:52.30+00:00:008:386,9
3JONACZYK Katarzyna 1896Movement ArenaOpen Kobiet1K 813:3000:00:0000:54:13.5500:54:13.55+00:02:219:026,6
4PIETROŃ Łukasz 1656Open Mężczyzn49M 11313:3000:00:0000:55:37.1000:55:37.10+00:03:449:166,5
5FISCHER Filip 1633Open Mężczyzn114M 19813:3000:00:0001:00:08.5501:00:08.55+00:08:1610:016,0
6SŁODKOWSKI Marek 1599HARDCORYOpen Mężczyzn156M 26313:3000:00:0001:03:36.5001:03:36.50+00:11:4410:365,7
7CYRAN Tomasz 1629Open Masters Mężczyzn29M 26413:3000:00:0001:03:39.5501:03:39.55+00:11:4710:365,7
8GOWARZEWSKI Mateusz 1636Open Mężczyzn177M 28913:3000:00:0001:04:36.3501:04:36.35+00:12:4410:465,6
9ZDANUCZYK Mateusz 1663Open Mężczyzn188M 30213:3000:00:0001:05:17.8501:05:17.85+00:13:2510:525,5
10ŚLIWOWSKI Adrian 1659Open Mężczyzn189M 30313:3000:00:0001:05:18.9001:05:18.90+00:13:2610:535,5
11SZULC Mateusz 1598GreenTeamOpen Mężczyzn201M 31713:3000:00:0001:05:34.8501:05:34.85+00:13:4210:555,5
12ROSZKOWSKA Małgorzata 1597Green TeamOpen Kobiet25K 4613:3000:00:0001:05:56.7501:05:56.75+00:14:0410:595,5
13DRAWSKI Paweł 1631Open Mężczyzn210M 32913:3000:00:0001:06:07.3501:06:07.35+00:14:1511:015,4
14ROZWAŁKA Artur 1657Open Mężczyzn212M 33113:3000:00:0001:06:08.6501:06:08.65+00:14:1611:015,4
15KUBIAK Robert 1646Open Mężczyzn213M 33213:3000:00:0001:06:12.1501:06:12.15+00:14:1911:025,4
16MICHALSKI Filip 1596Green TeamOpen Mężczyzn219M 34113:3000:00:0001:06:46.6501:06:46.65+00:14:5411:075,4
17KONDRATÓW Filip 1615Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn220M 34213:3000:00:0001:06:48.3501:06:48.35+00:14:5611:085,4
18KRAWCZYK Mateusz 1645Open Mężczyzn241M 36713:3000:00:0001:07:46.9501:07:46.95+00:15:5411:175,3
19RACKI Tomasz 1616Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn254M 38613:3000:00:0001:08:12.0501:08:12.05+00:16:1911:225,3
20CIESZYŃSKI Jarosław 1628Open Mężczyzn284M 43013:3000:00:0001:09:21.3501:09:21.35+00:17:2911:335,2
21GŁOWACZEWSKA Marta 1591CEBULA I CZOSNEKOpen Kobiet45K 7313:3000:00:0001:09:39.9001:09:39.90+00:17:4711:365,2
22GAWRYLUK Paweł 1590CEBULA I CZOSNEKOpen Masters Mężczyzn68M 44213:3000:00:0001:09:39.9501:09:39.95+00:17:4711:365,2
23KUBICKI Paweł 1647Open Mężczyzn298M 44713:3000:00:0001:09:50.8001:09:50.80+00:17:5811:385,2
24PODSIADŁY Jarosław 1612P@ND@ TEAMOpen Mężczyzn329M 48113:3000:00:0001:11:26.3001:11:26.30+00:19:3411:545,0
25SIEKIERSKI Tomasz 1620SPOKO ZIOMKIOpen Masters Mężczyzn74M 50313:3000:00:0001:12:21.4001:12:21.40+00:20:2912:035,0
26JERSAK Jakub 1617SPOKO ZIOMKIOpen Mężczyzn354M 51513:3000:00:0001:12:58.6001:12:58.60+00:21:0612:094,9
27SIEKIERSKA Liwia 1619SPOKO ZIOMKIOpen Kobiet76K 11013:3000:00:0001:13:46.7001:13:46.70+00:21:5412:174,9
28SIEKIERSKA Klaudia 1618SPOKO ZIOMKIOpen Kobiet77K 11213:3000:00:0001:13:50.2001:13:50.20+00:21:5812:184,9
29OTOMAŃSKI Daniel 1945SPOKO ZIOMKIOpen Mężczyzn381M 54613:3000:00:0001:14:06.0001:14:06.00+00:22:1312:214,9
30DAMRAT Slawomir 1630Open Mężczyzn427M 60313:3000:00:0001:16:18.0501:16:18.05+00:24:2512:434,7
31GOSKA Artur 1949Open Mężczyzn443M 62613:3000:00:0001:17:37.1501:17:37.15+00:25:4412:564,6
32GRAD Michał 1638Open Masters Mężczyzn101M 63813:3000:00:0001:17:59.6001:17:59.60+00:26:0712:594,6
33GRAD Damian 1637Open Mężczyzn454M 64013:3000:00:0001:18:01.8001:18:01.80+00:26:0913:004,6
34ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1605My mum doesn't knowOpen Mężczyzn492M 68713:3000:00:0001:20:01.9001:20:01.90+00:28:0913:204,5
35LAWRENC Robert 1648Open Mężczyzn494M 68913:3000:00:0001:20:06.1001:20:06.10+00:28:1313:214,5
36PALACZ Krzysztof 1655Open Mężczyzn510M 70813:3000:00:0001:20:40.5501:20:40.55+00:28:4813:264,5
37BIALECKI Maciej 1957Open Mężczyzn517M 71813:3000:00:0001:21:27.1001:21:27.10+00:29:3413:344,4
38MIKSA Adam 1953Open Mężczyzn525M 72813:3000:00:0001:22:02.9001:22:02.90+00:30:1013:404,4
39ZAGÓRSKI Michał 1662Open Mężczyzn527M 73013:3000:00:0001:22:04.1001:22:04.10+00:30:1113:404,4
40BETCHER Michał 1892Movement ArenaOpen Mężczyzn528M 73113:3000:00:0001:22:06.7501:22:06.75+00:30:1413:414,4
41BOKSZCZANIN Karol 1626Open Mężczyzn529M 73213:3000:00:0001:22:14.8501:22:14.85+00:30:2213:424,4
42NOWICKI Daniel 1654Open Mężczyzn530M 73313:3000:00:0001:22:16.2001:22:16.20+00:30:2413:424,4
43NICZYPORUK Joanna 1652Open Masters Kobiet28K 21213:3000:00:0001:22:30.2001:22:30.20+00:30:3813:454,4
44NOWAK Aleksandra 1653Open Kobiet158K 21413:3000:00:0001:22:31.8501:22:31.85+00:30:3913:454,4
45BIGUS-WOJTANOWSKA Anna 1939Open Kobiet160K 21613:3000:00:0001:22:39.2501:22:39.25+00:30:4713:464,4
46BRZEZICKI Maciej 1627Open Masters Mężczyzn119M 75013:3000:00:0001:22:39.8501:22:39.85+00:30:4713:464,4
47GORAL Sylwia 1635Open Kobiet166K 22213:3000:00:0001:23:03.0501:23:03.05+00:31:1013:504,3
48JONIEC Michał 1639Open Mężczyzn551M 75813:3000:00:0001:23:07.5001:23:07.50+00:31:1513:514,3
49BIAŁECKA Ala 1956Open Kobiet168K 22713:3000:00:0001:23:35.8501:23:35.85+00:31:4313:554,3
50MIKSA Tomasz 1958Open Mężczyzn555M 76313:3000:00:0001:23:36.0501:23:36.05+00:31:4313:564,3
51KARNAK Daniel 1593Czterdziestki +Open Masters Mężczyzn129M 80513:3000:00:0001:25:19.4501:25:19.45+00:33:2714:134,2
52ŻOŁNACZ Piotr 1664Open Mężczyzn596M 81713:3000:00:0001:25:58.9001:25:58.90+00:34:0614:194,2
53BOBKOWSKI Pawel 1625Open Mężczyzn601M 82213:3000:00:0001:26:02.0001:26:02.00+00:34:0914:204,2
54ABRAHAMCZYK Paweł 1623Open Mężczyzn603M 82413:3000:00:0001:26:02.5501:26:02.55+00:34:1014:204,2
55TABAJ Klaudia 1661Open Kobiet227K 29513:3000:00:0001:26:44.2001:26:44.20+00:34:5214:274,2
56MROWIEC Miriam 1650Open Kobiet233K 30113:3000:00:0001:27:11.6501:27:11.65+00:35:1914:314,1
57KAMM Natalia 1614Runmageddonowe Świry Open Kobiet264K 33813:3000:00:0001:29:51.9501:29:51.95+00:37:5914:584,0
58RADOWICZ Mariusz 1610Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn655M 89013:3000:01:0401:28:59.2001:30:03.90+00:38:1114:494,0
59SKROBISZEWSKA Paulina 1607NatychmiastowoOpen Kobiet277K 35313:3000:02:3001:28:13.8501:30:43.90+00:38:5114:424,1
60GÓRA Krzysztof 1951Open Masters Mężczyzn148M 90513:3000:00:0001:30:45.9001:30:45.90+00:38:5315:074,0
61KMIECIK Marcin 1748Husaria Race Team Open Mężczyzn670M 90713:3000:00:0001:30:52.0501:30:52.05+00:38:5915:084,0
62KMIECIK Justyna 742Husaria Race Team Open Kobiet279K 35513:3000:00:0001:30:58.3001:30:58.30+00:39:0615:094,0
63CZECHOLIŃSKI Grzegorz 1613Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn671M 91013:3000:00:0001:31:09.0501:31:09.05+00:39:1615:113,9
64PIETRKIEWICZ Rafał 1609Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn672M 91113:3000:02:2601:28:42.6501:31:09.30+00:39:1714:474,1
65FOLUŚNIAK Piotr 1606NatychmiastowoOpen Mężczyzn677M 91913:3000:02:3401:29:09.6501:31:44.25+00:39:5214:514,0
66SPYCHALSKA Anna 1602Lód i ogieńOpen Masters Kobiet52K 38313:3000:00:0001:34:10.5501:34:10.55+00:42:1815:413,8
67ANDREARCZYK Aleksandra 1600Lód i ogieńOpen Kobiet302K 38513:3000:00:0001:34:11.7001:34:11.70+00:42:1915:413,8
68DĄBROWSKA Daria 1925Open Kobiet303K 38613:3000:00:0001:34:12.1501:34:12.15+00:42:1915:423,8
69BEŁDOWICZ Karolina 1601Lód i ogieńOpen Kobiet304K 38713:3000:00:0001:34:12.2501:34:12.25+00:42:2015:423,8
70KROPIDŁOWSKI Kamil 1622Włochate MisieOpen Mężczyzn694M 94613:3000:00:0001:34:17.5001:34:17.50+00:42:2515:423,8
71BŁANEK Filip 1621Włochate MisieOpen Mężczyzn697M 94913:3000:00:0001:34:17.8001:34:17.80+00:42:2515:423,8
72SZCZEPANKIEWICZ Rafał 1604My mum doesn't knowOpen Mężczyzn712M 96813:3000:00:0001:35:37.6001:35:37.60+00:43:4515:563,8
73PIETRZYK Agata 1942Movement ArenaOpen Kobiet321K 40713:3000:00:0001:36:44.1501:36:44.15+00:44:5116:073,7
74WALCZAK Jan 1893Movement ArenaOpen Mężczyzn723M 98013:3000:00:0001:37:38.0501:37:38.05+00:45:4516:163,7
75GONERA Dominika 1592Czterdziestki +Open Masters Kobiet64K 44713:3000:00:0001:40:18.3501:40:18.35+00:48:2616:433,6
76OUNAP-KARNAK Agnieszka 1594Czterdziestki +Open Masters Kobiet65K 44813:3000:00:0001:40:25.7501:40:25.75+00:48:3316:443,6
77STEFANSKI Witold 1611Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn763M 103013:3000:02:2601:39:34.3001:42:00.95+00:50:0816:353,6
78ZIMNICKA Malwina 1959Movement ArenaOpen Kobiet367K 46613:3000:00:0001:42:05.3001:42:05.30+00:50:1317:003,5
79KWIATKOWSKK Konrad 1967Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn777M 104413:3000:02:5001:41:42.9501:44:33.30+00:52:4116:573,5
80CIEŚLAK Łukasz 1608Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn778M 104513:3000:02:4501:41:48.8001:44:34.25+00:52:4216:583,5
81CIEŚLAK Monika 1966Natychmiastowo.plOpen Kobiet376K 47813:3000:02:4401:41:50.4501:44:34.80+00:52:4216:583,5
82BIAŁEK Weronika 1624Open Kobiet377K 47913:3000:00:0001:44:34.8501:44:34.85+00:52:4217:253,4
83MICHTA Katarzyna 1649Open Kobiet378K 48013:3000:00:0001:44:35.0501:44:35.05+00:52:4217:253,4
84KOWALCZYK Katarzyna 1644Open Kobiet379K 48113:3000:00:0001:44:35.3001:44:35.30+00:52:4317:253,4
85KARPACKA Paulina 1642Open Kobiet404K 50913:3000:00:00   
Znaleziono 85 wynik(ów)