RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIEŃKOWSKI Tomasz 1761Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn24M 7814:1500:00:0000:51:41.6500:51:41.65 8:367,0
2NOSIADEK Robert 1799Open Mężczyzn25M 7914:1500:00:0000:51:47.0500:51:47.05+00:00:058:377,0
3PETRYCH Piotr 1801Open Mężczyzn83M 15214:1500:00:0000:58:09.1000:58:09.10+00:06:279:416,2
4MICHAŁ Srok 1965Open Mężczyzn99M 17514:1500:00:0000:59:11.6000:59:11.60+00:07:299:516,1
5SROK Tomasz 1961Open Mężczyzn109M 18914:1500:00:0000:59:42.6000:59:42.60+00:08:009:576,0
6MOLICKA Alicja 1798Open Masters Kobiet1K 2314:1500:00:0001:00:00.7501:00:00.75+00:08:1910:006,0
7WILKÓW Marek 1817Open Masters Mężczyzn33M 28114:1500:00:0001:04:16.8501:04:16.85+00:12:3510:425,6
8ZIOMKO Daniel 1702Team DżykiOpen Mężczyzn173M 28514:1500:00:0001:04:21.0501:04:21.05+00:12:3910:435,6
9NOWACKA Sylwia 1750Nadleśnictwo MiłomłynOpen Kobiet17K 3614:1500:00:0001:04:52.3501:04:52.35+00:13:1010:485,5
10ZIOMKO Beniamin 1701Team DżykiOpen Mężczyzn192M 30814:1500:00:0001:05:23.6001:05:23.60+00:13:4110:535,5
11JABŁONOWSKI Gabriel 1757Port Lotniczy GdańskOpen Mężczyzn196M 31214:1500:00:0001:05:25.4001:05:25.40+00:13:4310:545,5
12DURASIEWICZ Dominika 1755Port Lotniczy GdańskOpen Kobiet54K 8314:1500:00:0001:10:46.1501:10:46.15+00:19:0411:475,1
13SZULC Paweł 1758Port Lotniczy GdańskOpen Mężczyzn310M 46114:1500:00:0001:10:46.8501:10:46.85+00:19:0511:475,1
13KOPER Marta 1792Open Kobiet55K 8414:1500:00:0001:10:46.8501:10:46.85+00:19:0511:475,1
15MICHALCZYK Katarzyna 1977Open Masters Kobiet7K 9714:1500:00:0001:11:51.9001:11:51.90+00:20:1011:585,0
16MAJKOWSKI Łukasz 1751PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn345M 50014:1500:00:0001:12:14.0001:12:14.00+00:20:3212:025,0
17PEŁECHATY Paweł 1752PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn346M 50114:1500:00:0001:12:16.1501:12:16.15+00:20:3412:025,0
18MARKOWSKI Robert 1797Open Masters Mężczyzn78M 51314:1500:00:0001:12:56.7501:12:56.75+00:21:1512:094,9
19JABŁONOWSKI Leszek 1749Nadleśnictwo MiłomłynOpen Masters Mężczyzn81M 53114:1500:00:0001:13:30.8501:13:30.85+00:21:4912:154,9
20ANNOWSKI Dariusz 1754Port Lotniczy GdańskOpen Mężczyzn387M 55214:1500:00:0001:14:27.9501:14:27.95+00:22:4612:244,8
21FERNUFKA Natalia 1786Open Kobiet85K 12114:1500:00:0001:14:29.5501:14:29.55+00:22:4712:244,8
22SZTANGIERSKI Piotr 1811Open Mężczyzn388M 55314:1500:00:0001:14:30.1001:14:30.10+00:22:4812:254,8
23WĘGIERSKI Krystian 1816Open Mężczyzn393M 56314:1500:00:0001:14:38.9501:14:38.95+00:22:5712:264,8
24RUDZKI Grzegorz 1805Open Masters Mężczyzn87M 56614:1500:00:0001:14:42.4501:14:42.45+00:23:0012:274,8
25GROT Jarosław 1756Port Lotniczy GdańskOpen Masters Mężczyzn89M 57214:1500:00:0001:15:05.5001:15:05.50+00:23:2312:304,8
26LEMKOWSKI Paweł 1795Open Mężczyzn430M 60614:1500:00:0001:16:26.3001:16:26.30+00:24:4412:444,7
27RUDZKI Paweł 1943Open Mężczyzn435M 61314:1500:00:0001:16:38.7001:16:38.70+00:24:5712:464,7
28BOBREL Piotr 1700Team DżykiOpen Mężczyzn438M 61814:1500:00:0001:17:21.0501:17:21.05+00:25:3912:534,7
29GŁADYSZ Róża 1787Open Kobiet109K 15314:1500:00:0001:17:40.3501:17:40.35+00:25:5812:564,6
30UŁASIUK Małgorzata 1941Open Kobiet110K 15414:1500:00:0001:17:41.9501:17:41.95+00:26:0012:564,6
31STAWICKA Iwona 1809Open Kobiet123K 17014:1500:00:0001:18:34.1501:18:34.15+00:26:5213:054,6
32ZARĘBA Robert 1821Open Mężczyzn461M 65114:1500:00:0001:18:35.0001:18:35.00+00:26:5313:054,6
33GUTOWICZ Marcin 1788Open Masters Mężczyzn104M 65714:1500:00:0001:18:52.2501:18:52.25+00:27:1013:084,6
34ŻUCHOWSKA Aleksandra 1747Flying RunnersOpen Kobiet174K 23314:1500:00:0001:23:49.9001:23:49.90+00:32:0813:584,3
35SEKKAR Nordine 1806Open Mężczyzn558M 76714:1500:00:0001:23:53.9501:23:53.95+00:32:1213:584,3
36CZAPIEWSKI Miłosz 1781Open Mężczyzn559M 76814:1500:00:0001:23:55.4501:23:55.45+00:32:1313:594,3
37MATYSZKIEWICZ Agnieszka 1746Flying RunnersOpen Kobiet184K 24514:1500:00:0001:24:16.1501:24:16.15+00:32:3414:024,3
38KUBCZAK Karolina 1794Open Kobiet209K 27314:1500:00:0001:25:45.7501:25:45.75+00:34:0414:174,2
39SZWAJKOWSKI Przemysław 1812Open Mężczyzn595M 81414:1500:00:0001:25:46.0001:25:46.00+00:34:0414:174,2
40ŻBIKOWSKI Dawid 1822Open Masters Mężczyzn136M 83614:1500:00:0001:26:27.5501:26:27.55+00:34:4514:244,2
41DOROSZ Marek 1782Open Mężczyzn616M 84314:1500:00:0001:26:39.5501:26:39.55+00:34:5714:264,2
42BEKISZ Agnieszka 1776Open Kobiet240K 30914:1500:00:0001:27:59.9501:27:59.95+00:36:1814:394,1
43TOMOSZ Magdalena 1813Open Kobiet241K 31014:1500:00:0001:28:02.2501:28:02.25+00:36:2014:404,1
44PSTRUCHA Barbara 1804Open Kobiet243K 31214:1500:00:0001:28:05.5001:28:05.50+00:36:2314:404,1
45NOWAK Magdalena 1800Open Masters Kobiet41K 31614:1500:00:0001:28:27.1501:28:27.15+00:36:4514:444,1
46KLEBAN Robert 1791Open Mężczyzn640M 87414:1500:00:0001:28:28.5501:28:28.55+00:36:4614:444,1
47POKORSKA Diana 1802Open Kobiet256K 32814:1500:00:0001:29:26.3001:29:26.30+00:37:4414:544,0
48BIENIASZ Iwona 1777Open Kobiet257K 32914:1500:00:0001:29:26.8001:29:26.80+00:37:4514:544,0
49KORZENIOWSKA Karolina 1793Open Kobiet258K 33014:1500:00:0001:29:26.9001:29:26.90+00:37:4514:544,0
50ZALEWSKA Sylwia 1820Open Masters Kobiet43K 33114:1500:00:0001:29:27.1001:29:27.10+00:37:4514:544,0
51BUCZYNSKI Dariusz 1779Open Mężczyzn653M 88714:1500:00:0001:29:54.1501:29:54.15+00:38:1214:594,0
52JACKOWSKI Dawid 1789Open Mężczyzn678M 92014:1500:00:0001:31:47.3501:31:47.35+00:40:0515:173,9
53ZIÓŁKOWSKI Łukasz 1968Open Mężczyzn679M 92314:1500:00:0001:31:54.3501:31:54.35+00:40:1215:193,9
54TUORA-SZOST Dominika 1814Open Kobiet290K 37014:1500:00:0001:32:47.1501:32:47.15+00:41:0515:273,9
55DYL Żaneta 1785Open Kobiet292K 37214:1500:00:0001:32:47.6501:32:47.65+00:41:0615:273,9
56LEYK Andrzej 1796Open Masters Mężczyzn165M 95514:1500:00:0001:34:28.2001:34:28.20+00:42:4615:443,8
57MÜLLER Aleksandra 1768Wyzwanie90dniOpen Kobiet374K 47514:1500:00:0001:42:49.4001:42:49.40+00:51:0717:083,5
58KOS Justyna 1975PicikłakiOpen Kobiet381K 48314:1500:00:0001:45:06.6501:45:06.65+00:53:2517:313,4
59DUDKO Michał 1764Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn781M 104814:1500:00:0001:45:12.5001:45:12.50+00:53:3017:323,4
60JASKOWSKI Krzysztof 1974PicikłakiOpen Mężczyzn782M 104914:1500:00:0001:45:16.5001:45:16.50+00:53:3417:323,4
61BIAŁKOWSKA Aniela 1759Wyzwanie90dniOpen Kobiet382K 48414:1500:00:0001:45:17.6501:45:17.65+00:53:3617:323,4
62ŻŁOBIŃSKI Mariusz 1696PicikłakiOpen Mężczyzn783M 105014:1500:00:0001:45:17.9501:45:17.95+00:53:3617:323,4
63LIPOWSKI Tomasz 1976PicikłakiOpen Mężczyzn784M 105114:1500:00:0001:45:18.0001:45:18.00+00:53:3617:333,4
64CHAMERSKA Monika 1973PicikłakiOpen Kobiet383K 48514:1500:00:0001:45:19.4001:45:19.40+00:53:3717:333,4
65SZLACHTA Jowita 1774Wyzwanie90dniOpen Kobiet384K 48614:1500:00:0001:45:19.7501:45:19.75+00:53:3817:333,4
66DREWNIAK Alan 1763Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn786M 105314:1500:00:0001:45:26.3001:45:26.30+00:53:4417:343,4
67SZESZKO Martyna 1963Wyzwanie90dniOpen Kobiet385K 48714:1500:00:0001:45:27.4501:45:27.45+00:53:4517:343,4
68STANKIEWICZ Kacper 1773Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn788M 105514:1500:00:0001:45:50.1001:45:50.10+00:54:0817:383,4
69SZESZKO Magdalena 1955Wyzwanie90dniOpen Kobiet386K 48814:1500:00:0001:46:02.0001:46:02.00+00:54:2017:403,4
70SIEMINSKI Adrian 1770Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn789M 105614:1500:00:0001:46:34.3501:46:34.35+00:54:5217:453,4
71DRZEMNICKI Dariusz 1784Open Mężczyzn791M 105814:1500:00:0001:46:43.0001:46:43.00+00:55:0117:473,4
72DRZEMNICKA Agata 1783Open Kobiet387K 48914:1500:00:0001:46:43.9001:46:43.90+00:55:0217:473,4
73VIOLA Adam 1775Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn794M 106114:1500:00:0001:46:54.7501:46:54.75+00:55:1317:493,4
74SOŁTYSIK Oskar 1771Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn795M 106214:1500:00:0001:47:05.0001:47:05.00+00:55:2317:503,4
75PARDA Rafal 1769Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn796M 106314:1500:00:0001:47:14.2001:47:14.20+00:55:3217:523,4
76KITTA Krystian 1790Open Mężczyzn797M 106414:1500:00:0001:47:40.0001:47:40.00+00:55:5817:563,3
77MIKSZTO Pawel 1767Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn798M 106514:1500:00:0001:48:19.2501:48:19.25+00:56:3718:033,3
78FLORCZAK Kamil 1765Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn801M 106914:1500:00:0001:49:27.6001:49:27.60+00:57:4518:143,3
79ŚWIĘCICKI Mateusz 1810Open Mężczyzn810M 107914:1500:00:0002:05:38.5002:05:38.50+01:13:5620:562,9
79BOŻEK Dominika 1778Open Kobiet400K 50214:1500:00:0002:05:38.5002:05:38.50+01:13:5620:562,9
81JĘDRZEJCZYK Krzysztof 1954Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn812M 108114:1500:00:0002:06:28.2502:06:28.25+01:14:4621:042,8
82DANILUK Grzegorz 1762Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn814M 108314:1500:00:0002:09:15.3502:09:15.35+01:17:3321:322,8
83STANIK Katarzyna 1772Wyzwanie90dniOpen Masters Kobiet71K 50514:1500:00:0002:21:12.2502:21:12.25+01:29:3023:322,5
84KRUSIEWICZ Michał 1766Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn815M 108414:1500:00:0002:21:13.0502:21:13.05+01:29:3123:322,5
85BIEŃKOWSKA Marta 1760Wyzwanie90dniOpen Masters Kobiet72K 50614:1500:00:0002:21:14.2502:21:14.25+01:29:3223:322,5
Znaleziono 85 wynik(ów)