RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DĄBROWSKI Tomasz 1895Movement ArenaOpen Mężczyzn31M 8915:0000:00:0000:52:46.1500:52:46.15 8:476,8
2BRZOZOWSKI Kamil 1837Open Mężczyzn59M 12615:0000:00:0000:56:24.9500:56:24.95+00:03:389:246,4
3PATOKA Łukasz 1881Open Mężczyzn65M 13215:0000:00:0000:56:51.5000:56:51.50+00:04:059:286,3
4CICHOSZ Maksymilian 1869Open Mężczyzn67M 13415:0000:00:0000:56:55.3000:56:55.30+00:04:099:296,3
5OGÓRKIEWICZ Sebastian 1880Open Mężczyzn72M 13915:0000:00:0000:57:21.6000:57:21.60+00:04:359:336,3
6SZYMEROWSKA Żaneta 1883Open Kobiet4K 1515:0000:00:0000:57:41.6500:57:41.65+00:04:559:366,2
7BOJKE Patryk 1868Open Mężczyzn92M 16215:0000:00:0000:58:24.5500:58:24.55+00:05:389:446,2
8PĘŚKO Michal 1882Open Masters Mężczyzn26M 24815:0000:00:0001:02:43.5501:02:43.55+00:09:5710:275,7
9GAWLISTA Grzegorz 1866Stefan Szczerzy KłyOpen Mężczyzn151M 25515:0000:00:0001:03:16.8501:03:16.85+00:10:3010:325,7
10DASTYK Martyna 1865Stefan Szczerzy KłyOpen Kobiet27K 4915:0000:00:0001:06:17.2001:06:17.20+00:13:3111:025,4
11KOWALIK Karol 1875Open Mężczyzn218M 34015:0000:00:0001:06:40.5001:06:40.50+00:13:5411:065,4
12KNEBA Łukasz 1874Open Mężczyzn343M 49715:0000:00:0001:12:01.2501:12:01.25+00:19:1512:005,0
12KNEBA Anna 1873Open Kobiet68K 9815:0000:00:0001:12:01.2501:12:01.25+00:19:1512:005,0
14KRZEMYK Beata 1877Open Kobiet103K 14415:0000:00:0001:16:25.8001:16:25.80+00:23:3912:444,7
15KOBIAŁKA Łukasz 1852CAPOTEAMOpen Masters Mężczyzn92M 60715:0000:00:0001:16:27.8501:16:27.85+00:23:4112:444,7
16PASZEK Anna 1867WIERNA ZONAOpen Kobiet120K 16715:0000:00:0001:18:17.4501:18:17.45+00:25:3113:024,6
17PASZEK Sebastian 1854Cerveza TeamOpen Mężczyzn467M 65815:0000:00:0001:19:04.0001:19:04.00+00:26:1713:104,6
18MOLĘDA Dariusz 1853Cerveza TeamOpen Masters Mężczyzn105M 65915:0000:00:0001:19:05.3001:19:05.30+00:26:1913:104,6
19WEIDEBACH Natalia 1864Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet142K 19215:0000:00:0001:20:57.7501:20:57.75+00:28:1113:294,4
20FELSKA Angelika 1860Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet143K 19315:0000:00:0001:20:58.0501:20:58.05+00:28:1113:294,4
21KRUSIŃSKI Dariusz 1876Open Masters Mężczyzn121M 76415:0000:00:0001:23:38.3001:23:38.30+00:30:5213:564,3
22LEWANDOWSKA Weronika 1858KravMagowe DziewczynyOpen Kobiet170K 22915:0000:00:0001:23:38.3501:23:38.35+00:30:5213:564,3
23LEWICKA Kinga 1859KravMagowe DziewczynyOpen Kobiet171K 23015:0000:00:0001:23:39.3501:23:39.35+00:30:5313:564,3
24KROSNOWSKA Agnieszka 1857KravMagowe DziewczynyOpen Kobiet175K 23415:0000:00:0001:23:50.0501:23:50.05+00:31:0313:584,3
25PIOR Karolina 1862Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet183K 24415:0000:00:0001:24:11.9501:24:11.95+00:31:2514:014,3
26TROKA Paweł 1884Open Mężczyzn580M 79415:0000:00:0001:24:40.9001:24:40.90+00:31:5414:064,3
27NOWAK Maciej 1856Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn131M 81315:0000:00:0001:25:45.1001:25:45.10+00:32:5814:174,2
28CHAJEC Patrycja 1855Dirty SparrowsOpen Kobiet208K 27215:0000:00:0001:25:45.2501:25:45.25+00:32:5914:174,2
29MROZEL Patryk 1879Open Mężczyzn638M 86915:0000:00:0001:28:20.9001:28:20.90+00:35:3414:434,1
30JACHYM Weronika 1870Open Kobiet245K 31415:0000:00:0001:28:21.5501:28:21.55+00:35:3514:434,1
31POTOMSKI Patryk 1950Open Mężczyzn673M 91415:0000:00:0001:31:18.1501:31:18.15+00:38:3215:133,9
32MARKOWSKA Katarzyna 1878Open Masters Kobiet54K 40115:0000:00:0001:35:51.9501:35:51.95+00:43:0515:583,8
Znaleziono 32 wynik(ów)