RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1HUSARIA RACE TEAMAdam Łyjak
Bartosz Fuchs
Jakub Łypik
Marcin Dobek
Anna Ruszewska
00:49:35.35
00:53:24.05
00:53:53.45
00:54:48.75
01:08:47.20
04:40:27.000
2APATOR METRIX TCZEWPaweł Kozicki
Łukasz Kręt
Patryk Kacprzak
Daniel Kajzer
Sławomir Spierewka
00:54:36.70
00:55:45.10
00:56:54.15
00:59:21.45
01:03:22.65
04:49:58.000
3ACROTEAMPiotr Drążkowski
Jaromir Świerczewski
Kamila Jabłońska
Daniel Wójciak
Andrzej Radtke
00:58:36.45
00:58:41.90
00:59:22.25
00:59:46.90
01:00:33.75
04:56:58.000
4EPG TEAMDawid Jeka
Szymon Benedyk
Artem Movchan
Magdalena Figas
Natalia Fierka
00:53:09.70
00:53:09.70
00:55:29.85
01:07:08.00
01:10:06.40
04:59:01.000
5STOKVIS TAPES TEAMWaldemar Wyborny
Dawid Perlicki
Tomasz Sutyniec
Tomasz Troka
Adrian Bujak
01:00:00.75
01:00:09.10
01:09:23.25
01:10:34.15
01:10:34.35
05:30:40.000
6LACROIX ELECTRONICS TEAMRobert Dąbrowski
Maurycy Witkowski
Piotr Michalski
Malgorzata Beta
Renata Kurpiewska
00:59:06.55
00:59:06.80
00:59:06.95
01:20:05.05
01:21:20.20
05:38:43.000
7CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWPaweł Kołpaczyński
Przemysław Ruszkowski
Anna Ruszkowska
Żaneta Kruszyńska
Bogumiła Szczepańska
00:58:08.70
01:09:14.20
01:09:49.90
01:10:44.70
01:13:02.20
05:40:57.000
8MŁODE WILKI BYD.Daniel Feliniak
Jarosław Tracz
Bartłomiej Roszak
Robert Dobros
adam chodkiewicz
01:08:14.90
01:08:15.05
01:08:15.65
01:08:16.10
01:08:16.20
05:41:16.000
9GOOD LUCK PRUSZCZ GDAŃSKIIzabela Kutowska
Mariusz Woronko
Magdalena Cyganik
Jadwiga Borowska
Katarzyna Opalińska
01:06:40.00
01:06:40.00
01:11:25.65
01:11:26.40
01:11:26.70
05:47:37.000
10PORT LOTNICZY GDAŃSKGABRIEL JABŁONOWSKI
Dominika Durasiewicz
Paweł Szulc
Dariusz Annowski
Jarosław Grot
01:05:25.40
01:10:46.15
01:10:46.85
01:14:27.95
01:15:05.50
05:56:29.000
11SII GDAŃSK TEAMMateusz Czapla
Agnieszka Bystra
Przemysław Urbaniak
Miłosz Nycz
Kasia Mołocznik
01:05:45.60
01:05:45.80
01:09:55.85
01:17:49.80
01:18:01.80
05:57:15.000
12SII GDAŃSKPiotr Frąszczak
Patryk Wojcicki
Piotr Kątny
Izabela Łomotowska
Paweł Polewczak
01:01:39.30
01:07:49.20
01:10:37.40
01:18:01.65
01:21:27.75
05:59:33.000
13RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYŁukasz Pięta
Filip Kondratów
Tomasz Racki
Natalia Haraf
Anna Szczęch
00:54:14.25
01:06:48.35
01:08:12.05
01:24:57.25
01:26:19.45
06:00:30.000
14BTSPLUSAleksander Kostyk
Bartosz Głodowski
Mateusz Dułak
Beata Śliwińska
Krzysztof Manthey
01:12:41.10
01:12:41.35
01:12:41.75
01:12:42.25
01:12:44.20
06:03:29.000
15CROSSFIT STOCZNIAPatryk Kreft
Jarosław Jegliński
Maciej Małek
Sandra Dolecka
Patryk Linde
00:57:30.25
01:01:43.20
01:18:35.25
01:23:59.35
01:23:59.95
06:05:46.000
16SPOKO ZIOMKITomasz Siekierski
Jakub Jersak
Liwia Siekierska
Klaudia Siekierska
Daniel Otomański
01:12:21.40
01:12:58.60
01:13:46.70
01:13:50.20
01:14:06.00
06:07:01.000
17BORKOWOJoanna Jendrysiak
Mirek Żmuda-Trzebiatowski
Aneta Drożdżewska
Agnieszka Żmuda-Trzebiatowska
Agnieszka Butrymowicz
01:13:08.50
01:13:23.70
01:13:49.10
01:14:30.25
01:15:22.95
06:10:12.000
18BFI #GETSHITDONEAnia Śrutkowska
Agata Ostromęcka
Piotr Ostromęcki
Magda Zekiecka-Turowska
Paweł Tarnowski
01:13:29.80
01:13:30.45
01:13:34.05
01:14:49.55
01:15:12.00
06:10:34.000
19BRZESKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE "OLIMPIA"Marcin Smolarek
Mariusz Gawrysiak
Agnieszka Linowiecka-Malec
Paulina Zglińska - Maklakiewicz
Mateusz Filipiak
01:13:17.75
01:13:27.90
01:14:13.70
01:15:06.85
01:15:21.75
06:11:24.000
20SZTURMJulia Laszczyk
Karolina Romejko
Katarzyna Kozubek
Karolina Koczyba
Kamil Rochalski
01:09:42.90
01:16:48.80
01:16:48.80
01:18:40.80
01:19:24.50
06:21:22.000
21MOVEMENT ARENATomasz Dąbrowski
Katarzyna Jonaczyk
Michał Betcher
Agata Pietrzyk
Jan Walczak
00:52:46.15
00:54:13.55
01:22:06.75
01:36:44.15
01:37:38.05
06:23:27.000
22FRANKE GDYNIAMichał ŁABUDA
Tomasz Abucewicz
Robert Błaszyk
Sebastian Wesołowski
Monika Stasiak
01:15:54.75
01:16:35.10
01:17:54.85
01:18:38.00
01:18:57.45
06:27:58.000
23ZNISZCZENITomasz Tracz
Marcelina Tabaka
Marek Szymaniuk
Marcin Szymaniuk
Marzena Petryszyn
01:15:51.20
01:17:59.25
01:19:48.05
01:19:49.85
01:21:01.20
06:34:28.000
24HARD WORKING TRUCKERSGrzegorz Szafrański
Michał Michałek
Maria Bubińska
Waldemar Ślizewski
Bartosz Nierychlewski
01:19:59.45
01:20:28.35
01:20:33.60
01:20:33.75
01:20:33.90
06:42:06.000
25RODZINA 40+Denisa Kiedrowicz
Jarosław Buszkiewicz
Waldemar Piechowski
Sławomir Kiedrowicz
Ewelina Piechowska
01:21:04.55
01:21:04.65
01:21:04.65
01:21:04.95
01:21:05.30
06:45:21.000
26NEPTUN GYM PRZEREMBEL TEAMArkadiusz Kruszewski
Natalia Weidebach
Angelika Felska
Karolina Pior
Paweł Plewniak
01:14:04.00
01:20:57.75
01:20:58.05
01:24:11.95
01:25:30.05
06:45:40.000
27PJOTERY IDĄ W ŁOGIŃKamil Wadziński
Eryk Parzyszek
Tomasz Pięta
aldona burska
Angelika Ambroziewicz
01:17:39.55
01:17:40.65
01:23:38.45
01:23:46.40
01:23:47.75
06:46:30.000
28KARAOKE_TEAMKarolina Ladmann
PIOTR Rokicki
Maciej Falkiewicz
Karolina Damps
Eliza Zakrzewska
01:19:25.05
01:20:05.05
01:20:09.05
01:24:50.80
01:24:50.85
06:49:19.000
29BIG CHIMP ENERGYMaciej Bober
Dominik Drażba
Jan Kaliszewski
Bruno Kitson
Szymon Warsocki
01:22:35.50
01:22:35.75
01:22:35.85
01:22:36.05
01:22:36.90
06:52:57.000
30ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWBartłomiej Kownacki
Katarzyna Wentowska
Agnieszka Koźbiał
Piotr Komasara
Patryk Śledzikowski
01:23:11.35
01:23:11.45
01:23:11.50
01:23:12.20
01:23:12.65
06:55:57.000
31KOTŁOWE DZIKIKrzysztof Łabuć
Klaudia Osowska
Tomasz Borowiak
maciej machowicz
Ireneusz Gorzkiewicz
01:24:28.15
01:24:28.60
01:24:28.65
01:24:28.75
01:24:29.20
07:02:21.000
32RODZINKA Z CIECHOCINKATomasz Burman
Anna Stawiarz
Mariusz Sidor
Kamila Wiśniewska
Jacek Wiśniewski
01:25:05.65
01:25:07.00
01:25:08.95
01:25:14.75
01:25:16.85
07:05:50.000
33GROŹNE BESTIEkatarzyna kurz-grzesiak
Mateusz Kański
magdalena Łukasiuk
Przemek Niemc
robert Łukasiuk
01:24:11.00
01:25:10.10
01:25:12.90
01:25:34.55
01:25:49.80
07:05:56.000
34DIRTY SPARROWSDanuta Walczak
Anita Musialska
Maciej Nowak
Patrycja Chajec
Justyna Grembowska
01:08:20.65
01:21:43.30
01:25:45.10
01:25:45.25
01:44:31.50
07:06:04.000
35=+PHARMA RUNNING TEAMDawid Chudzicki
Michał Szulkowski
Sebastian Kotliński
Aleksandra Dąbrowska
Krzysztof Żukowski
01:24:22.30
01:25:33.85
01:25:56.05
01:26:12.65
01:26:22.80
07:08:25.000
36NOVAMED TEAMMichał Wójcik
Bolesław Samodulski
Michał Woźniak
Arkadiusz Wróblewski
Bartłomiej Morek
01:26:33.90
01:26:34.05
01:26:34.55
01:26:34.85
01:26:34.95
07:12:49.000
37BRUDNI KSIĘGOWIKlaudia Antczak
Klaudia Olszewska
Pamela Madej
Agata Mekler
Sylwia Wszeborowska
01:25:28.40
01:25:31.15
01:25:53.25
01:28:45.70
01:29:49.35
07:15:26.000
38FIZJODZIKIPrzemek Zabrocki
Radosław Zabrocki
Szymon Niemczuk
Tomasz Niemczuk
Agnieszka Zabrocka
01:26:58.00
01:26:58.60
01:27:08.65
01:27:11.70
01:28:32.45
07:16:47.000
39OGIEŃ Z DUPYKrzysztof Kozioł
Anna Panek
Ewa Witkowska
Karolina Rost
Piotr Dudek
01:27:54.30
01:27:54.60
01:27:55.95
01:27:56.10
01:27:56.95
07:19:35.000
40BREWAKrzysztof Lewandowski
Monika Hoffman
Agnieszka Serafińska
Przemysław Sikora
Marzena Tomaszewska
01:27:56.65
01:29:46.25
01:29:46.30
01:30:24.20
01:30:26.90
07:28:18.000
41WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCIAnna Zajączkowska
Paweł Podbielski
Sebastian Chm
Bartosz Trąbka
Marzena Ziółkowska
01:27:17.95
01:27:18.25
01:29:20.25
01:32:36.90
01:32:38.05
07:29:09.000
42MAZURSKIE DZIKIMarek Adamczuk
Krzysztof Stefaniuk
Anna Jasudowicz
Michał Wiśniewski
Norbert Pardo
01:30:36.15
01:30:36.90
01:30:37.25
01:30:37.35
01:30:38.00
07:33:04.000
43CHARAKTERNI SPORTSRafał Ryndak
Agnieszka Lorenowicz
Magdalena Bernady
Sylwia Sokołowska
Mateusz Burzawa
01:03:23.40
01:04:03.65
01:31:49.15
01:31:50.40
02:37:51.55
07:48:56.000
44WYZWANIE90DNITomasz Bieńkowski
Aleksandra Müller
Michał Dudko
Aniela Białkowska
Jowita szlachta
00:51:41.65
01:42:49.40
01:45:12.50
01:45:17.65
01:45:19.75
07:50:18.000
45PEKABEX BESTPiotr Włudarski
Piotr Pączek
Magdalena Cuper
Macin Wiśniewski
Błażej Wajchert
01:33:02.45
01:34:06.65
01:34:10.70
01:35:06.95
01:35:27.00
07:51:51.000
46ELBLĄGDamiam Mikosza
Inez Zborowska
Karolina Klewek
Łukasz Markowski
Marzena Karpińska
01:28:13.35
01:28:17.80
01:37:27.60
01:41:00.40
01:41:47.55
07:56:44.000
47GP TEAMSylwester Czapp
Łukasz Stemporzecki
Wojciech Łabas
Marcin Pek
Anita Radtke
01:30:09.35
01:32:45.55
01:37:17.50
01:38:13.80
01:38:29.55
07:56:53.000
48SPECTRUM TEAMAgata Wojtkowska
Anna Kominek
Tomasz Wiśniewski
Sebastian Kasprzak
Justyna Gumkowska
01:34:50.50
01:34:52.05
01:34:52.50
01:36:22.15
01:36:22.25
07:57:18.000
49SUPER GRUPADanuta Krzemińska
Agnieszka Załęska
Mirosława Piotrowska
ANNA KLEBAN
Krzysztof Czechowski
01:37:04.55
01:37:16.15
01:37:16.35
01:37:17.50
01:37:17.50
08:06:10.000
50FIT DUCKSIgnacio Chica Lorenzo
Marta Majkowska
Małgorzata Mellin
Gonzalo Gomez
Martyna Chlebowska
01:37:57.80
01:37:57.85
01:37:57.95
01:37:58.50
01:37:58.55
08:09:47.000
51TRAKTORZYSTKIPiotr Czarnecki
Paulina Idziak
Sylwia Łużewicz
Grzegorz Idziak
Monika Chądzyńsa
01:37:57.55
01:38:01.30
01:38:01.40
01:38:02.10
01:38:02.55
08:10:03.000
52NATYCHMIASTOWO.PLMariusz Radowicz
Rafał Pietrkiewicz
Witold Stefanski
Konrad Kwiatkowskk
Łukasz Cieślak
01:30:03.90
01:31:09.30
01:42:00.95
01:44:33.30
01:44:34.25
08:12:19.000
53BĘDZIE FAJNIE MÓWILIKrzysztof Wojciechowski
Julita Wojciechowska
Magdalena Krzewińska
Piotr Andrzejewski
Adam Dereszewski
01:37:13.35
01:37:13.45
01:38:48.90
01:38:59.25
01:40:09.95
08:12:22.000
54WARZYWNIAKAgnieszka Pierzchała
Anna Pajewska
Adam Benali
Arkadiusz Paczyński
Magdalena Pierzchała
01:39:47.95
01:39:48.00
01:39:48.05
01:39:48.45
01:39:49.25
08:19:00.000
55COWI GDAŃSKCezary Przybyła
Marek Rędzikowski
Juliusz Szczeblewski
Roman Szełemej
Natalia Miszta
01:40:52.40
01:40:52.40
01:40:52.60
01:40:52.60
01:40:53.20
08:24:21.000
56FITNESSFITBACKJerzy Laskowski
Tomasz Woś
Agnieszka Bobowska
Tomasz Hechliński
Paweł Siuma
01:40:41.45
01:40:50.85
01:41:18.30
01:41:20.10
01:41:37.05
08:25:46.000
57100 TWARZY GRZYBIARZYŁukasz Kosmowski
Mateusz Majkowski
Daniel Wilamowski
Michał Puchała
Szymon Smus
01:43:32.65
01:44:15.25
01:44:39.90
01:45:22.60
01:46:35.40
08:44:23.000
58PICIKŁAKIJustyna Kos
Krzysztof Jaskowski
Mariusz Żłobiński
Tomasz Lipowski
Monika Chamerska
01:45:06.65
01:45:16.50
01:45:17.95
01:45:18.00
01:45:19.40
08:46:16.000
59ONA BY TAK CHCIAŁA BIEC TU ZE MNĄMichał Fedczak
Paweł Fedczak
Agnieszka Janczurewicz
Patrycja Janczurewicz
Sebastian Roskwitalski
01:49:19.90
01:49:20.20
01:51:19.20
01:55:01.65
01:55:01.80
09:20:00.000
60WILK TRENUJE FAMILY (WTF)Kasia Roguska
Alicja Broma
Edyta Krzak
Katarzyna Sierocińska
Radosław Kitala
01:39:21.90
01:41:08.95
01:41:21.30
01:47:42.35
03:12:53.40
10:02:25.000
Znaleziono 60 wynik(ów)