Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3064 |
Wystartowało : | 2822 |
Nie ukończyło : | 71 |
Ukończyło : | 2751 |
Na trasie : | 71 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAJKA Radosław | 305 | TALMAN TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2 | GŁOWACZ Grzegorz | 21 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
3 | GOMULARZ Sebastian | 22 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
4 | KUBIESA Jakub | 23 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
5 | KWIATKOWSKI Michal | 24 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
6 | ŁAWRENCZUK Paweł | 25 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
7 | MARKIEWICZ Maksymilian | 26 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
8 | PTASIŃSKI Kacper | 27 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
9 | TARNOWSKI Tomasz | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
10 | WIKTOROWICZ Mariusz | 49 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
11 | WILK Sylwester | 50 | Wilk Trenuje | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
12 | CWIRZEN Marcin | 51 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
13 | MATEŃKO Bartosz | 52 | www.bartoszmatenko.com | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
14 | PAŁDYNA Mateusz | 53 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
15 | WAŁDOWSKI Dominik | 54 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
16 | ZIOBER Zbigniew | 55 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
17 | BIEGANSKI Bogumil | 59 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | OLEŚNIEWICZ Szymon | 78 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
19 | PAWLUKIEWICZ Dariusz | 79 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
20 | PIECHNA Bartosz | 80 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
21 | PORTEE Jacek | 81 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
22 | RATAJCZYK Adrjan | 82 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
23 | SOKÓŁ Sebastian | 85 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
24 | SYLDATK Patryk | 105 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
25 | SIERECKI Zbigniew | 106 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
26 | JELIŃSKI Mateusz | 107 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
27 | SOBESTO Magdalena | 108 | Bravehearts Legionowo | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
28 | KOZIOŁ Kamil | 109 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
29 | SERAFIN Mariusz | 111 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
30 | WĄSAK Waldek | 114 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
31 | EFENDIEV Yuriy | 115 | 39RUS | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
32 | BARANAUSKAS Darius | 116 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
33 | BŁASIŃSKI Piotr | 135 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
34 | BUGAJ Marcin | 136 | Crossfit Solvay | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
35 | MAJ Magdalena | 138 | Crossfit Solvay | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
36 | MARZEC Paweł | 139 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
37 | MOSKAL Przemysław | 140 | Crossfit Solvay | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
38 | BĄCZKIEWICZ Paweł | 141 | Deluxe Szloch Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
39 | BILIŃSKA Dorota | 142 | Dziczyzna Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
40 | DOBRZYŃSKI Aleksander | 164 | PSM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
41 | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | 165 | PSM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
42 | KRUCZYK Damian | 166 | PSM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
43 | ZARĘBA Justyna | 167 | Sportera OCR | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
44 | OLECH Norbert | 169 | TYTANI WSB GLIWICE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
45 | FEDEROWICZ Grzegorz | 170 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | KUKUŚ Rafał | 171 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
47 | KORCZYK Tomasz | 197 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
48 | KOWALCZYK Aleksandra | 198 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
49 | KOZIOŁ Krzysztof | 199 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
50 | KRAWCZYK Grzegorz | 200 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
51 | JURKOWSKI Marcin | 192 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
52 | KACZMARSKI Łukasz | 193 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
53 | KAŁABIS Łukasz | 194 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
54 | KLICZKOWSKA Luiza | 195 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
55 | KOGUT Karol | 196 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
56 | RYGAS Maciej | 220 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
57 | SARNOWSKA Joanna | 221 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
58 | SASIN Adrian | 222 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
59 | SERAFIN Klaudia | 223 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
60 | SIENKIEWICZ Jakub | 224 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
61 | SKRĘTEK Paulina | 225 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
62 | SMAK Bartek | 226 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
63 | ŚMIECIŃSKI Daniel | 227 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
64 | SOWIŃSKI Łukasz | 228 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
65 | KOTŁOWSKA Agnieszka | 249 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
65 | KOTŁOWSKI Marcin | 250 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
67 | JÓZEFIAK Adam | 259 | Drużyna Ulanego | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
68 | ŁUKASIK Bartosz | 260 | Grubi Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
69 | ANTONIUK Mateusz | 261 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
70 | PANTERA Daniel | 262 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | TUŻNIK Katarzyna | 273 | Krakowskie Smogi | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
72 | MOCARSKI Jakub | 279 | Night Kings | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
73 | MOCARSKI Marcin | 280 | Night Kings | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
74 | PIERŚCIŃSKA Magdalena | 281 | Night Kings | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
75 | WRÓBLEWSKI Marek | 282 | Night Kings | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
76 | ŻARNOWSKA Sabina | 291 | Potokowianki | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
77 | JACYNA Bartosz | 292 | PRIMA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
78 | KORDOWSKA Magdalena | 293 | PRIMA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
79 | RUSEK Michał | 294 | PRIMA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
80 | ZIĘTARA Dawid | 3 | Baltic Seals | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
81 | SZABŁOWSKI Adam | 4 | BASTION | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
82 | JAROCKI Jonatan | 5 | Baukrane Budownictwo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
83 | KNODEL Mateusz | 6 | Baukrane Budownictwo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
84 | EFENDIEV Yuriy | 1 | 39RUS | 07:40 | 00:00:00 | |||
85 | BRODOWSKI Mateusz | 7 | Best Beasts | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
86 | MUTKE Filip | 309 | Twardzi jak SKAŁA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
87 | PRĘDOTA Michał | 310 | Twardzi jak SKAŁA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
88 | ROTARSKI Piotr | 311 | Twardzi jak SKAŁA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
89 | SKAŁA Adrian | 312 | Twardzi jak SKAŁA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
90 | SKAŁA Rafał | 313 | Twardzi jak SKAŁA | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
91 | ZERSON Karol | 315 | Twardzi jak SKAŁA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
92 | KUBUS Marcin | 316 | Wakacje IT | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
93 | KIEDROWSKI Adrian | 338 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
94 | KIEDROWSKI Remigiusz | 339 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
95 | KLONOWSKI Sebastian | 340 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
96 | KOSIŃSKI Tomasz | 341 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
97 | KROKOS Joanna | 342 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
98 | KULAS Łukasz | 343 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
99 | ŁUKOSZ Michał | 345 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
100 | 364 | 08:15 | 00:00:00 | |||||
101 | WOŹNIAK Bartłomiej | 367 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
102 | WYPYCH Zbigniew | 368 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
103 | ĆWIK Andzelika | 369 | 102 bochr | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
104 | KULASZEWSKA Magdalena | 370 | 102 bochr | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
105 | STADNIK Sławomir | 371 | Aktywnie z molkami | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
106 | EDEL Sebastian | 372 | Benio Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
107 | KAMINSKI Bernard | 373 | Benio Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
108 | KAMINSKI Jarosław | 374 | Benio Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
109 | POPŁAWSKI Krystian | 396 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
110 | SZCZEKALA Katarzyna | 397 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
111 | PALASEK Marek | 398 | Nabite armaty | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
112 | CHUDZIŃSKI Krzysztof | 399 | Ostróda TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
113 | GAŁKA Mariusz | 400 | Ostróda TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
114 | HARAZIM Tomasz | 401 | Ostróda TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
115 | JODKOWSKA Izabela | 402 | Ostróda TEAM | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
116 | JODKOWSKI Paweł | 403 | Ostróda TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
117 | KOŃCZALSKI Dawid | 425 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
118 | KOŃCZALSKI Mateusz | 426 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
119 | WOŹNIAK Grzegorz | 427 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
120 | FLORIAŃCZYK Magdalena | 428 | Uno Más? | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
121 | RÓG Sebastian | 429 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
122 | BASZYŃSKA Waleria | 430 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
123 | CZERWIŃSKI Roman | 431 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
124 | GOŚCIŃSKI Mariusz | 432 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
125 | 439 | 08:30 | 00:00:00 | |||||
126 | JANIAK Gosia | 455 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
127 | JARZĄBEK Karol | 456 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
128 | JARZĄBEK Mateusz | 457 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
129 | KASPERSKI Michal | 458 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
130 | KASPROWICZ Wojciech | 459 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
131 | KOMARNICKA Agnieszka | 460 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
132 | KONDRATIUK Ira | 461 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
133 | KOSIOR Michał | 462 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
134 | SIKORSKI Ryszard | 483 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
135 | SKLEPOWICZ Jacek | 484 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
136 | STEFAŃSKI Zbyszek | 485 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
137 | STĘPIEŃ Piotr | 486 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
138 | TOBER Milan | 487 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
139 | TOMCZAK Jacek | 488 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
140 | WYSIECKI Marek | 489 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
141 | ADAMIAK Maciej | 490 | Amore Pomodore | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
142 | KAŁUŻA Aleksandra | 512 | FemFit5+ | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
143 | KOWALIK Bogusz | 513 | FemFit5+ | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
144 | MAJCHERSKA Marcelina | 514 | FemFit5+ | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
145 | MAJCHERSKI Tomasz | 515 | FemFit5+ | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
146 | WIŚNIEWSKA Justyna | 516 | FemFit5+ | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
147 | DONDELEWSKA Karolina | 517 | Fit Mewki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
148 | ŁAZAR Aleksandra | 518 | Fit Mewki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
149 | BĘTKOWSKI Rafał | 541 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
150 | KRAJEWSKI Michał | 542 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
151 | POPŁAWSKA Aleksandra | 543 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
152 | ROSA Łukasz | 544 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
153 | ROSA Tomek | 545 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
154 | ROSA Zuzanna | 546 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
155 | WIECZOREK Rafał | 547 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
156 | ZIELIŃSKA Magdalena | 548 | Run Bitches Run | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
157 | DOBROWOLSKI Krzysztof | 570 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
158 | DRABIK Aleksandra | 571 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
159 | DYCZKOWSKA Paulina | 572 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
160 | FALĘCKI Rafał | 573 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
161 | FIBIC Adam | 574 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
162 | FIBIC Tomasz | 575 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
163 | GABRYCH Adrian | 576 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
164 | GADOWSKA Aleksandra | 577 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
165 | GADOWSKI Paweł | 578 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
166 | PACHOLSKA Dominika | 599 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
167 | PIECHOWICZ Weronika | 600 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
168 | PIETKIEWICZ Anna | 601 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
169 | PIWOWARSKI Dawid | 602 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
170 | RUTKOWSKI Pawel | 603 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
171 | RUTKOWSKI Piotr | 604 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
172 | RYBAKOWSKI Marcin | 605 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
173 | SAMPŁAWSKA Joanna | 606 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
174 | JAMRÓZ Ryszard | 628 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
175 | NICIEJA Krzysztof | 629 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
176 | KUNA Ewa | 631 | Blockchain Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
177 | KUNA Jan | 632 | Blockchain Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
178 | PRABUCKA Dominika | 633 | Blockchain Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
179 | PRABUCKI Rafał | 634 | Blockchain Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
180 | KMIEC Karol | 635 | BUNKRÓW NIE MA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
181 | CHMIELEWSKA-ROSINKE Natalia | 657 | Koning | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
182 | ROSINKE Sebastian | 658 | Koning | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
183 | MIKULSKA Karolina | 659 | Mikulscy Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
184 | MIKULSKI Andrzej | 660 | Mikulscy Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
185 | MIKULSKI Arkadiusz | 661 | Mikulscy Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
186 | MIKULSKI Feliks | 662 | Mikulscy Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
187 | JÓZEFIAK Bartosz | 663 | Mimi Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
188 | KUREK Maciej | 664 | Mimi Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
189 | CZERWONIEC Andrzej | 686 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
190 | DRZYMONT Radosław | 689 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
191 | DZWONKOWSKI Piotr | 690 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
192 | FARAT Bożena | 691 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
193 | FLORIAŃCZYK Michał | 692 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
194 | GAJOCH Jacek | 693 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
195 | GATZKE Kamil | 694 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
196 | ŁOSIŃSKA Iwona | 715 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
197 | ŁOSIŃSKA-KAŁUŻNA Ewa | 716 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
198 | MAŃKO Patryk | 717 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
199 | MARKOWICZ Monika | 718 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
200 | MELNYK Łukasz | 719 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
201 | MIRZEJEWSKI Piotr | 721 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
202 | ZMUDA Gabi | 744 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
203 | BIAŁOWĄS Magdalena | 745 | Breaking bed | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
204 | CZECHOWSKA Aneta | 746 | Breaking bed | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
205 | HARYCH Agnieszka | 747 | Breaking bed | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
206 | KWIATKOWSKI Marcin | 748 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
207 | HABLÜTZEL Piotr | 749 | CZaro TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
208 | KRAWIEC Adam | 750 | CZaro TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
209 | KRAWIEC Klaudia | 751 | CZaro TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
210 | FAJKUS Fryderyk | 773 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
211 | SOBIK Michał | 774 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
212 | PIĘKNIEWSKI Mariusz | 775 | Fit Life | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
213 | SPYCHAŁ Jędrzej | 776 | Fit Life | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
214 | BIENIASZ Iwona | 777 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
215 | BOGUSŁAW Monika | 778 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
216 | CHOJKA Małgorzata | 779 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
217 | DYKIER Krzysztof | 780 | Głodne Leszcze | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
218 | SKŁADOWSKI Przemysław | 802 | Resuscytujący Resuscytatorzy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
219 | SKŁADOWSKI Wojciech | 803 | Resuscytujący Resuscytatorzy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
220 | WICKI Patryk | 804 | Resuscytujący Resuscytatorzy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
221 | BAZYLCZYK Krzysztof | 806 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
222 | GLAUBERT Robert | 807 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
223 | GLAUBERT Weronika | 808 | Silni Mocą - Elbląg | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
223 | KUBIŃSKI Grzegorz | 809 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
225 | KUSY Mariusz | 831 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
226 | LABUHN Patryk | 832 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
227 | LEWANDOWSKI Marcin | 833 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
228 | LIESKE Leszek | 834 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
229 | MIKOŁAJCZYK Krzysztof | 835 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
230 | MŁYNARCZYK Grzegorz | 836 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
231 | OKON Dawid | 838 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
232 | RONOWICZ Arkadiusz | 860 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
233 | SZYLUK Iwona | 862 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
234 | TEKLIŃSKI Adrian | 863 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
235 | ZAREMBA-PIETKIEWICZ Agnieszka | 864 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
236 | MACISZKA Kornelia | 865 | ladies run | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
237 | MROSKE Julia | 866 | ladies run | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
238 | MROSKE Oliwia | 867 | ladies run | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
239 | WEYER Karol | 889 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
240 | WICKA Sandra | 890 | KOLANKO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
241 | LUBIŃSKA Klaudia | 891 | LPP Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
242 | BIENIEK Tomasz | 892 | PAIN(t) GIVERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
243 | GAŁĄZKA Marcin | 894 | PAIN(t) GIVERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
244 | PODOLSKI Bartek | 895 | PAIN(t) GIVERS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
245 | WEISS Grzegorz | 896 | PAIN(t) GIVERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
246 | BAKUN Piotr | 918 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
247 | BANAŚ Adam | 919 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
248 | BRZOSTOWSKI Grzegorz | 920 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
249 | BYSTRA Agnieszka | 921 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
250 | CZAPLA Mateusz | 922 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
251 | DESMURS Michael | 923 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
252 | DZIEMIDOWICZ Jarosław | 924 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
253 | JAKUBCZAK Marta | 925 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
254 | FLIS Mikołaj | 947 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
255 | FLOREK Katarzyna | 948 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
256 | FLOREK Piotr | 949 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
257 | FRĄCZEK Kamil | 950 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
258 | GOLDIAN Milena | 952 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
259 | GROSZEWSKI Artur | 953 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
260 | GROSZEWSKI Łukasz | 954 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
261 | POLAK Jarosław | 976 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
262 | POTRYKUS Natalia | 977 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
263 | RÓŻYCKI Mikołaj | 978 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
264 | RUTKOWSKA Żaneta | 979 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
265 | RYBAK Piotr | 980 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
266 | RYMKIEWICZ Hanna | 981 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
267 | SKOREK Krzysztof | 982 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
268 | SZPILMAN-MALICKA Paula | 983 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
269 | TAŁANDA Damian | 984 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
270 | SANKIEWICZ Dawid | 1005 | Funky Planet Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
271 | SOBCZAK Adam | 1006 | Funky Planet Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
272 | SOBCZAK Daniel | 1007 | Funky Planet Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
273 | BOGUSZ Michał | 1009 | Hael | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
274 | GŁOWIŃSKI Michał | 1010 | Hael | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
275 | KRZYŻAK Tomasz | 1011 | Hael | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
276 | STASIAK Ada | 1012 | Hael | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
277 | KOZIOŁ Magdalena | 1034 | Lacroix Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
278 | SIKORSKI Łukasz | 1035 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
279 | WODZIŃSKI Grzegorz | 1037 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
280 | KOSESKA Iwona | 1038 | Maze in the mazE | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
281 | KOZLOWSKI Dawid | 1039 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
282 | MILCZARCZYK Artur | 1040 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
283 | OSIK Grzegorz | 1041 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
284 | MEREK Robert | 1063 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
285 | BALBUZA Kasia | 1064 | Świry z NDG | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
286 | GINTER Agata | 1065 | Świry z NDG | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
287 | GINTER Marcin | 1066 | Świry z NDG | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
288 | KOZYRA Mariusz | 1067 | Świry z NDG | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
289 | KRZYŻANIAK-DUL Bernadeta | 1068 | Świry z NDG | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
290 | SŁODKOWSKA Emilia | 1070 | Świry z NDG | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
291 | NAZAREWICZ Piotr | 1093 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
292 | NITSPOL Mykola | 1094 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
293 | NOWAK Maja | 1095 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
294 | PALUCH Radosław | 1096 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
295 | ROGALSKA Marika | 1097 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
296 | SALAMOŃSKA Karolina | 1098 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
297 | SOBCZYK Paweł | 1099 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
298 | STACHOWIAK Mariusz | 1100 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
299 | LIANA Przemysław | 1121 | Amatorzy burgerów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
300 | SZOJA Monika | 1122 | Amatorzy burgerów | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
301 | GESNER Katarzyna | 1123 | Awanturka | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
302 | JURGA Maciej | 1124 | Awanturka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
303 | WOLANICKA Klaudia | 1125 | Awanturka | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
304 | DERDA Rafał | 1126 | Bartolini TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
305 | KUCZYK Bartosz | 1127 | Bartolini TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
306 | BORUCIŃSKA Karolina | 1137 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
307 | SZCZURASZEK Krzysztof | 1150 | Lekki Bankiecik vol. 2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
308 | GAJEK Seweryn | 1151 | LPP Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
309 | MARCHLEWSKI Patyrk | 1152 | Marchewa Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
310 | JAWORSKI Rafał | 1154 | PozytywnieZakręceni | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
311 | PIÓRO Iwona | 1155 | Renault TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
312 | BOBIŃSKA-ŁABUZIŃSKA Alina | 1156 | Spejson Solaris | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
313 | BOŃCZAK Agata | 1157 | Spejson Solaris | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
314 | BILSKA Magda | 1179 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
315 | BORKOWSKA Aleksandra | 1180 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
316 | BORKOWSKI Karol | 1181 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
317 | BRUDECKI Damian | 1182 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
318 | BRZOSKOWSKI Michał | 1184 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
319 | DERMAŃSKA Marta | 1185 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
320 | DZIÓBEK Adrian | 1186 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
321 | OBUCHOWSKA Agnieszka | 1210 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
322 | PALUCH Ewa | 1211 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
323 | PALUCH Szymon | 1212 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
324 | PŁOCKE Magdalena | 1214 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
325 | PRZYBYLAK Tomasz | 1215 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
326 | PUDŁO Marcin | 1216 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
327 | POTOPOWICZ Mariusz | 1237 | AP RUN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
328 | ADAMOWICZ Katarzyna | 1238 | BBK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
329 | KAPELUSIAK Jacek | 1239 | BBK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
330 | KONTOWICZ Jarosław | 1240 | BBK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
331 | MEYER Arkadiusz | 1241 | BBK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
332 | GÓRSKA Marta | 1242 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
333 | SAKOWSKA Magdalena | 1243 | BIEGunka_TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
334 | BOLECHOWSKA Magdalena | 1244 | Blond Power | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
335 | 1259 | 00:00:00 | ||||||
336 | GŁOWACKA Katarzyna | 1266 | Krakuski | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
337 | JEWUŁA Klaudia | 1267 | Krakuski | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
338 | PIRZAŃSKI Tomasz | 1268 | Krakuski | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
339 | POŚNIK Karolina | 1270 | Krakuski | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
340 | RAJ Tomasz | 1271 | Krakuski | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
341 | NESTEROWICZ Magdalena | 1272 | LPP TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
342 | GRUCHAŁA Daniel | 1295 | Szalone Kruki z DCC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
343 | JÓŹWIAK Piotr | 1296 | Szalone Kruki z DCC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
344 | ROGUSKA Ilona | 1297 | Szalone Kruki z DCC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
345 | WOŁOWCZYK Adrian | 1298 | Szalone Kruki z DCC | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
346 | SUCHOWICZ Kamila | 1300 | TDR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
347 | ŻELECHOWSKA Sylwia | 1301 | Torpeda Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
348 | JANISZEWSKI Michal | 1302 | TWÓJ NOWY DOM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
349 | DOMAGAŁA Joanna | 1324 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
350 | DOMAGAŁA Karol | 1325 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
351 | DOMAGAŁA Patrycja | 1326 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
352 | DZIK Aleksandra | 1327 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
353 | KILKA Dorota | 1331 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
354 | KISIEL Kacper | 1332 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
355 | LELEK Paulina | 1353 | #Damy Radę | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
356 | ZAŁOGA Weronika | 1354 | #Damy Radę | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
357 | DEMBEK Marek | 1355 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
358 | GREŃ Andrzej | 1356 | BAROMINTER | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
359 | GREŃ Paweł | 1357 | BAROMINTER | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
360 | MĄDZIELEWSKI Piotr | 1358 | BAROMINTER | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
361 | CZAJKA Paweł | 1360 | Brygada R&S | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
362 | KUCHARSKA Joanna | 1382 | Icon fitness Częstochowa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
363 | ZIĘTALA Malwina | 1383 | Icon fitness Częstochowa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
364 | WOŹNY Tomasz | 1384 | Lekki Bankiecik vol. 2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
365 | BACZEWSKA Aleksandra | 1385 | Lubię Placki! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
366 | BORSUKIEWICZ Paweł | 1386 | Lubię Placki! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
367 | KOWALSKA Agnieszka | 1387 | Lubię Placki! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
368 | PODSIAD Wioletta | 1388 | Lubię Placki! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
369 | SIEMASZKO Marek | 1389 | Lubię Placki! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
370 | SOWA-NIECKO Kamila | 1411 | Rekin | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
371 | ŻABSKA Żaklina | 1412 | Rekin | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
372 | JAŻDŻEWSKI Grzegorz | 1413 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
373 | KACPRZAK Artur | 1414 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
373 | KONDRACKI Krzysztof | 1415 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
375 | SZMAGLINSKI Dawid | 1416 | TERRAMAR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
376 | JANKOWSKI Wojciech | 1417 | Zryw Krystyna | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
377 | WALTER Tymoteusz | 1418 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
378 | KRAJEWSKI Adam | 1440 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
379 | LESNER Sylwia | 1441 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
380 | LIBELT Marcin | 1442 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
381 | MALEC Przemysław | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
382 | MARKIEWICZ Martyna | 1444 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
383 | MIKUS Dominika | 1445 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
384 | MORAWIECKA Magdalena | 1446 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
385 | NAGIEL Alicja | 1447 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
386 | WOJDAT Iwona | 1469 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
387 | WOJDAT Robert | 1470 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
388 | FARYNA Marcel | 1471 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
389 | FILICHA Weronika | 1472 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
390 | GRZEGOREK Hubert | 1473 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
391 | KOWALCZYK Martyna | 1474 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
392 | NOWAK Anna | 1475 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
393 | PTASIŃSKA Kinga | 1476 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
394 | PAWŁOWICZ Karol | 1498 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
395 | PENKALSKI Michał | 1499 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
396 | PRONDZIŃSKI Zbigniew | 1500 | Energa Obrót | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
397 | RASZEJA Piotr | 1501 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
398 | RUBANOWICZ Tomasz | 1502 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
399 | SIDOROWICZ Łukasz | 1503 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
400 | SZAWŁOWSKI Łukasz | 1504 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
401 | SZTRĄPF Jolanta | 1505 | Energa Obrót | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
402 | ORYŃCZAK Aneta | 1527 | Którędy do Baru Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
403 | PREISS Maja | 1528 | Którędy do Baru Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
404 | STRUPIECHOWSKI Mateusz | 1529 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
405 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | 1530 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
406 | WIŚNICKI Jakub | 1531 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
407 | WICZYŃSKI Szymon | 1533 | Łobuzerski Syndykat | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
408 | ROŻEK Mateusz | 1534 | Nimaletko | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
409 | PĄK Magdalena | 1556 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
410 | PAWLOS Ewa | 1557 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
411 | RUDZKI Grzegorz | 1558 | Ulitki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
412 | SZYMCZAK Justyna | 1559 | Ulitki | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
413 | URBANOWICZ Karolina | 1560 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
414 | WEHNER Agnieszka | 1561 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
415 | ZELMAŃSKA Julia | 1562 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
416 | ANDREARCZYK Milena | 1563 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
417 | BORECKI Mikołaj | 1564 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
418 | ŁABUŃSKI Daniel | 1585 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
419 | LISEWSKA Sylwia | 1586 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
420 | ŁUKOWSKI Mateusz | 1587 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
421 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 1588 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
422 | MAKOWSKI Maciek | 1589 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
423 | MINCHENKO Anna | 1590 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
424 | MISZTAL Mikołaj | 1591 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
425 | MROZOWSKA Magdalena | 1592 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
426 | DOBROWOLSKA Dorota | 1614 | Active Flow | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
427 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 1615 | Active Flow | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
428 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 1616 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
429 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 1617 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
430 | HOPPE Sobiesław | 1618 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
431 | MARTUZALSKA Marta | 1620 | Active Flow | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
432 | MARTUZALSKI Jacek | 1621 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
433 | ŚLIWA Agnieszka | 1643 | FitMove Rumia | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
434 | SOBOCIŃSKA Agnieszka | 1644 | FitMove Rumia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
435 | SOBOCIŃSKI Andrzej | 1645 | FitMove Rumia | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
436 | DRABIŃSKI Jacek | 1647 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
437 | DĄBROWSKI Stanisław | 1648 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
438 | KRÓLIKOWSKA Anna | 1649 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
439 | PAKUŁA Marek | 1650 | KS PRZYGODA GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
440 | GÓRALSKA Martyna | 1672 | Stowarzyszenie Krav Maga Polska | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
441 | PIASECKA Aleksandra | 1673 | Stowarzyszenie Krav Maga Polska | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
442 | SZELUGA Maciej | 1675 | Stowarzyszenie Krav Maga Polska | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
443 | TOMIAK Michał | 1676 | Stowarzyszenie Krav Maga Polska | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
444 | WANAT Krzysztof | 1677 | Stowarzyszenie Krav Maga Polska | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
445 | TOMASZEWSKA Marta | 1678 | Świnki w błocie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
446 | TOMASZEWSKI Marcin | 1679 | Świnki w błocie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
447 | CIAS Ewa | 1702 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
448 | GAWŁOWICZ Sebastian | 1704 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
449 | GŁOMSKI Łukasz | 1705 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
450 | GRABKA Łukasz | 1706 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
451 | GRACZYK Malgorzata | 1707 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
452 | JESIOŁOWSKA Żaneta | 1708 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
453 | JUTROSIŃSKA Joanna | 1709 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
454 | SMOCZYŃSKA Barbara | 1730 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
455 | SOBOCKI Robert | 1731 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
456 | SZYMAŃSKA Dorota | 1733 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
457 | SZYMAŃSKI Sebastian | 1734 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
458 | SZYMAŃSKI Wojciech | 1735 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
459 | WOJAS Maciej | 1736 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
460 | JACHURSKA Agnieszka | 1737 | Agoga Gym Lębork | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
461 | RUSIECKI Paweł | 1759 | Kosakowo Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
462 | SZKUDZIŃSKI Krzysztof | 1760 | Kosakowo Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
463 | FISZER Dorota | 1761 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
464 | HILLAR Hanna | 1762 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
465 | KAJUT Mateusz | 1763 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
466 | STASZEWSKA Ania | 1764 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
467 | WIELGUS Dorota | 1765 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
468 | FELIŚ-KRUPA Dina | 1766 | LPP Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
469 | SOKOŁOWSKI Adam | 1788 | Moc Męża | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
470 | DUDA Róża | 1789 | MOCZYMORDY TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
471 | KAMIŃSKI Marcin | 1790 | MOCZYMORDY TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
472 | KRZYŻANEK Marcin | 1791 | MOCZYMORDY TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
473 | MOLICKA Alicja | 1792 | MOCZYMORDY TEAM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
473 | SPYCHALSKI Artur | 1793 | MOCZYMORDY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
475 | DEJK Wojciech | 1794 | Mówili że nie mam psychy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
476 | WINCZEWSKI Dariusz | 1795 | Mówili że nie mam psychy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
477 | WIECZOREK Marcin | 1817 | Wilki morskie | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
478 | BALCER Magdalena | 1819 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
479 | BALONIS-CHYB Anna | 1820 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
480 | 1821 | 13:15 | 00:00:00 | |||||
481 | BARANOWSKI Krzysztof | 1822 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
482 | BODEK Sylwia | 1823 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
483 | BRASZKA Robert | 1824 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
484 | BUĆKO Mariusz | 1825 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
485 | DZIWOSZ Paweł | 1826 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
486 | PRENA Kamil | 1846 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
487 | RABA Dawid | 1847 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
488 | REDOSZ Joanna | 1848 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
489 | SERKOWSKA Laura | 1849 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
490 | STÓJ Natalia | 1850 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
491 | STOLZ Sandra | 1851 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
492 | TRZASKOWSKI Paweł | 1852 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
493 | WARACHEWICZ Anna | 1853 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
494 | WICKI Karol | 1854 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
495 | MARGALSKI Tomasz | 1875 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
496 | MICHAŁOWSKI Kuba | 1876 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
497 | SZYMCZAK Mateusz | 1877 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
498 | TREDER Michał | 1878 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
499 | WIŚNIEWSKA Małgorzata | 1879 | Andrzeju, to jebnie | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
500 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 1880 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
501 | ZABOROWSKI Mateusz | 1881 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
502 | GRABOWSKA Agnieszka | 1882 | BIEGOLASY | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
503 | SZUŚCICKI Piotr | 1904 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
504 | GOSŁAWSKI Piotr | 1906 | Skrzywana Factory | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
505 | PRZYBYŁ Karolina | 1908 | Skrzywana Factory | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
506 | SMOLIŃSKA Marta | 1909 | Skrzywana Factory | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
507 | ZARZYCKI Marcin | 1910 | Skrzywana Factory | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
508 | KAWA Łukasz | 1911 | Twarda Ręka Szczęka Pęka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
509 | JAKUBEK Patryk | 1933 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
510 | JANKOWSKI Grzegorz | 1934 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
511 | JANKOWSKI Sławomir | 1935 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
512 | JAWORSKA Alicja | 1936 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
513 | JEKA Grzegorz | 1937 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
514 | JEWASIŃSKI Michał | 1938 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
515 | KARPIŃSKI Piotr | 1939 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
516 | KĘPROWSKA Ewa | 1940 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
517 | ORLIK Łukasz | 1962 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
518 | PIETRASIK Justyna | 1964 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
519 | PIŁAT Maciek | 1965 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
520 | PLEWKA Daniel | 1966 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
521 | POLAK Michal | 1967 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
522 | PUCZYŃSKA Anna | 1968 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
523 | RACZYŃSKI Paweł | 1969 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
524 | RACZYŃSKI Piotr | 1970 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
525 | DĘBSKA Anna | 1991 | BestTeam Olsztyn | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
526 | MOKWIŃSKI Wojciech | 1992 | BestTeam Olsztyn | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
527 | STANKIEWICZ Dawid | 1993 | Braciaki Dwa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
528 | SUPRUNOWICZ Oskar | 1994 | Braciaki Dwa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
529 | KLIMEK Katarzyna | 1995 | Crazy Runnerfuckers | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
530 | NAJDER Angelika | 1996 | Crazy Runnerfuckers | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
531 | WARSZAWSKI Patryk | 1997 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
532 | SOCHA Sandra | 1998 | EKSTRA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
533 | JACHNOWICZ Jacek | 2020 | Jeppesen OCR Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
534 | MAJSTERKIEWICZ Paweł | 2022 | Jeppesen OCR Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
535 | PERNAK Katarzyna | 2023 | Jeppesen OCR Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
536 | PRZYSIĘŻNA Anna | 2024 | Jeppesen OCR Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
537 | ALBIN Sławomir | 2026 | Julka i Spółka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
538 | CZERWIŃSKA Barbara | 2027 | Julka i Spółka | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
539 | SCHAB Ewa | 2049 | Mordziaci Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
540 | SZALSKI Paweł | 2050 | Mordziaci Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
541 | BIESZCZAD Katarzyna | 2051 | Nie ma lepszych!!! | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
542 | KORTAS Magdalena | 2052 | Nie ma lepszych!!! | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
543 | KOSMALSKI Szymon | 2053 | Nie ma lepszych!!! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
544 | MOŻEJKO Tomasz | 2054 | Nie ma lepszych!!! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
545 | SZELBRACIKOWSKI Dawid | 2055 | Nie ma lepszych!!! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
546 | SZUMOWSKA Magda | 2056 | Nie ma lepszych!!! | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
547 | STRUKOWICZ Kornelia | 2078 | White&Case Extreme | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
548 | STUDNIAREK Marcin | 2079 | White&Case Extreme | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
549 | FURMAN Sylwia | 2081 | WIĘCEJ NIŻ WARIATKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
550 | JANKOWSKA Becia | 2082 | WIĘCEJ NIŻ WARIATKI | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
551 | KOLARCZYK Kamila | 2083 | WIĘCEJ NIŻ WARIATKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
552 | DEMBSKI Piotr | 2084 | Wiesz o co chodzi? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
553 | RZESZUTEK Krzysztof | 2085 | Wiesz o co chodzi? | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
554 | PAPKA Kamil | 2107 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
555 | PAWŁOWSKI Łukasz | 2108 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
556 | RYBICKI Marcin | 2110 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
557 | RZEPECKA Aleksandra | 2111 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
558 | RZEPECKA Krzysztof | 2112 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
559 | SITKOWSKI Karol | 2113 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
560 | STUDZIŃSKI Adam | 2114 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
561 | SURDYKOWSKA Monika | 2115 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
562 | NIKSA Agnieszka | 2137 | Endorfina Trojmiasto | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
563 | SZYC Kazimierz | 2138 | Endorfina Trojmiasto | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
564 | WIELEWICKA Diana | 2139 | Endorfina Trojmiasto | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
565 | BALCERSKI Maciej | 2140 | Eulalija Głowno | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
566 | KACZYŃSKI Kamil | 2141 | FINISZ MORĄG | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
567 | STAWIARSKA Paulina | 2142 | FOREVER YOUNG | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
568 | WIERCIŃSKA Ula | 2143 | FOREVER YOUNG | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
569 | GRZESZKIEWICZ Rafał | 2165 | po sąsiedzku | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
570 | LESNER Barbara | 2168 | po sąsiedzku | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
571 | LESNER Krzysztof | 2169 | po sąsiedzku | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
572 | LESNER Marlena | 2170 | po sąsiedzku | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
573 | TOMASZEWSKI Maciej | 2171 | po sąsiedzku | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
574 | CZAPIEWSKI Patryk | 2172 | Pupkowscy! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
575 | DZIÓBEK Lech | 2194 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
576 | ELMANOWSKI Dawid | 2195 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
577 | FUDAŁA Rafał | 2198 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
578 | GOC Paweł | 2199 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
579 | GRĘDZICKI Sławomir | 2200 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
580 | GUZIEWICZ Agnieszka | 2201 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
581 | SKWAREK Igor | 2225 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
582 | SKWAREK Robert | 2226 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
583 | ŚLIWIŃSKI Szymon | 2227 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
584 | SYCHOWSKI Dawid | 2229 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
585 | SZCZEPAŃSKI Łukasz | 2230 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
586 | SZYMASZEK Grzegorz | 2231 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
587 | DLAWICHOWSKI Krzysztof | 2252 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
588 | GÓRZYŃSKI Oskar | 2253 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
589 | GORZYŃSKI Paweł | 2254 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
590 | JANOWICZ Robert | 2256 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
591 | JURKIEW Katarzyna | 2257 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
592 | JURKIEW Sebastian | 2258 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
593 | SZATKOWSKA Agnieszka | 2259 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
594 | MROZEK Ireneusz | 2282 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
595 | NIEMAS Marta | 2283 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
596 | SCHWAGER Maciej | 2284 | NIEZŁE CZORTY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
597 | WENTA Justyna | 2285 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
598 | WIETRZYNSKI Bogdan | 2286 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
599 | WIETRZYŃSKI Krystian | 2287 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
600 | WOJTCZYK Barbara | 2288 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
601 | JARDANOWSKA Anna | 2310 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
601 | JARDANOWSKI Patryk | 2311 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
603 | KOŃCZAREK Bartosz | 2312 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
604 | KOWALEWSKA Monika | 2313 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
605 | KOWALEWSKI Krzysztof | 2314 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
605 | KRUSICKI Rafał | 2315 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
607 | NIEDŹWIECKI Piotr | 2316 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
608 | PIETRZAK Agata | 2317 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
609 | KURDELSKI Michał | 2339 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
610 | ŁUKASIEWICZ Krzysztof | 2340 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
611 | MALISZAK Paulina | 2341 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
612 | MOLĘDA Dariusz | 2343 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
613 | MYRLAK Maciej | 2344 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
614 | ORKIS Maciej | 2345 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
615 | PAUL Michał | 2346 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
616 | PECKO Katarzyna | 2347 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
617 | GÓRNA Aleksandra | 2369 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
618 | NAPIÓRKOWSKA Ingrid | 2370 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
619 | OŁDAKOWSKI Maciej | 2372 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
620 | DĄBROWSKI Michał | 2374 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
621 | KRAMARZ Jacek | 2375 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
622 | MAJEWSKI Oskar | 2397 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
623 | CHRABĄSZCZEWSKI Daniel | 2398 | LipnoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
624 | KWIATKOWSKI Marcin | 2399 | LipnoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
625 | PILEWSKI Jacek | 2400 | LipnoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
626 | PILEWSKI Tomasz | 2401 | LipnoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
627 | SZWAJKOWSKI Mariusz | 2402 | LipnoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
628 | WITECKI Filip | 2403 | LipnoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
629 | BARGIELSKA Małgorzata | 2404 | MPM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
630 | STAWICKA Martyna | 2426 | TheNatura'T Team Brodnica 2018 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
631 | BLUMCZYŃSKA Anna | 2428 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
632 | JEŻYNA Igor | 2429 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
633 | JEŻYNA Izabela | 2430 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
634 | JODKO Dorota | 2431 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
635 | KARBOWNICZAK Marlena | 2432 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
636 | KARBOWNICZAK Patryk | 2433 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
637 | KUCIEL Dawid | 2455 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
638 | LABUDA Adam | 2456 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
639 | LIPOK Klaudia | 2459 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
640 | ŁUSZCZYNA Robert | 2460 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
641 | MAKARENKOV Sergii | 2461 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
642 | MARKUCZAK Paweł | 2462 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
643 | MATUSIEWICZ Anna | 2463 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
644 | ZACHARUŚ Malwina | 2484 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
645 | KORZEMIACKA Agata | 2486 | Athlete Performance | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
646 | KOWNACKI Paweł | 2487 | Athlete Performance | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
647 | POPOW Bogdan | 2488 | Athlete Performance | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
648 | ROMAŃCZUK Karol | 2489 | Athlete Performance | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
649 | ROMAŃCZUK Natalia | 2490 | Athlete Performance | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
650 | KARCZEWSKA Aldona | 2513 | LUDUS TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
651 | KOWALSKA Renata | 2514 | LUDUS TEAM | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
652 | ŁEBKOWSKI Jakub | 2515 | LUDUS TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
653 | MALISZEWSKI Adam | 2516 | LUDUS TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
654 | MICHALSKI Marcin | 2518 | LUDUS TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
655 | OLEWNIK Jarosław | 2519 | LUDUS TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
656 | OLEWNIK-MICHALSKA Dorota | 2520 | LUDUS TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
657 | CZARNECKA Karolina | 2542 | Sportowi Fajterzy | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
658 | JANKOWIAK Mateusz | 2543 | Sportowi Fajterzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
659 | KORALEWSKI Andrzej | 2544 | Sportowi Fajterzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
660 | KOWALSKI Hubert | 2545 | Sportowi Fajterzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
661 | LABE Anna | 2546 | Team Chojnice | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
662 | PRZYTARSKI Mateusz | 2547 | Team Chojnice | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
663 | SOŁTYSIAK Jakub | 2548 | Team Chojnice | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
664 | BESARABA Łukasz | 2568 | Banda Rogala | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
665 | BIAŁEK Wojciech | 2571 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
666 | BUDZYŃSKI Paweł | 2572 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
667 | CZERNIAK Bartosz | 2573 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
668 | CZERNIAK Dariusz | 2574 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
669 | CZERNIAK Kacper | 2575 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
670 | DOPIERALSKI Dariusz | 2576 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
671 | DOSTATNI Błażej | 2577 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
672 | FURTAN Krystian | 2578 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
673 | SPIEREWKA Maciek | 2600 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
674 | SPIEREWKA Michał | 2601 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
675 | STASZEWSKI Dariusz | 2602 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
676 | TRAWIŃSKA Weronika | 2603 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
677 | TROKA Karolina | 2604 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
678 | WYŁOGA Darek | 2605 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
679 | WYŁOGA Katarzyna | 2606 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
680 | WYRZYKOWSKI Michał | 2607 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
681 | ZAMOJSKI Bartosz | 2608 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
682 | ZAKRZEWSKA Daria | 2629 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
683 | BANACHOWSKI Krzysztof | 2630 | Chłopaki Do Wzięcia | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
684 | BOGUSZ Marcin | 2631 | Chłopaki Do Wzięcia | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
685 | SOKOŁOWSKI Jakub | 2632 | Chłopaki Do Wzięcia | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
685 | WYSOCKI Paweł | 2634 | Chłopaki Do Wzięcia | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
687 | MILETIĆ Marcello | 2635 | CStore | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
688 | MURAWSKA Aleksandra | 2636 | CStore | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
689 | KLIK Cezary | 2658 | SRTG OLSZTYN | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
690 | KLIK Magdalena | 2659 | SRTG-OLSZTYN | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
691 | BAGIŃSKA Zuzanna | 2660 | TABATA RADEK TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
692 | BAGIŃSKI Ryszard | 2661 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
693 | GREŃ Andrzej | 2662 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
694 | HODAK Magda | 2663 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
695 | SIANOS Katarzyna | 2664 | TABATA RADEK TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
696 | SMOLARCZYK Krzysztof | 2665 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
697 | ELLWART Dominik | 2687 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
698 | FRĄCZKIEWICZ Robert | 2688 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
699 | GŁADYSZ Krzysztof | 2689 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
699 | GŁADYSZ Magdalena | 2690 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
701 | GONTARSKI Patryk | 2691 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
702 | JAŃCZAK Karolina | 2692 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
703 | JANIK Paweł | 2693 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
704 | JANUSZEWSKA Katarzyna | 2694 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
705 | JAŻDŻEWSKI Michał | 2695 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
706 | PROJS Daniel | 2716 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
707 | ŚLEDŹ Karol | 2717 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
708 | SMĘDZIK Anna | 2718 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
709 | SOBISZ Waldemar | 2719 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
710 | STRZELEC Oliwia | 2720 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
711 | SZELLA-SKRYCKA Beata | 2721 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
712 | SZNAJDER Sylwia | 2722 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
713 | SZUMPUR Mariusz | 2723 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
714 | ULIŃSKI Kamil | 2724 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
715 | CHACIŃSKI Michał | 2745 | Extreme Onion Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
716 | KURKOWSKA Barbara | 2746 | Extreme Onion Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
717 | WĄCHALSKA Karolina | 2747 | Extreme Onion Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
718 | DZIKOWSKA Agnieszka | 2748 | Fit Move Rumia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
719 | ALBRECHT Sławek | 2749 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
720 | BUSKIEWICZ Mateusz | 2750 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
721 | BERBEĆ Daniel | 2751 | JRD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
722 | KIJEWSKI Jacek | 2752 | JRD | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
723 | NIEZBECKI Łukasz | 2774 | SMP Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
724 | SENDEL Joanna | 2776 | Spartan Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
725 | BANASZEK Sebastian | 2777 | TDR | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
726 | KORZENIAK Wojciech | 2778 | Team Saiyan Kisielice | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
727 | NEUMANN Przemysław | 2779 | Team Saiyan Kisielice | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
728 | JASTRZĘBSKA Katarzyna | 2780 | The Shielders | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
729 | JASTRZĘBSKI Rafał | 2781 | The Shielders | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
730 | DUDZIAK Michał | 2803 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
731 | DZIKOWICZ Sebastian | 2804 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
732 | FOJUTH Krzysztof | 2805 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
733 | GAWROŃSKA Agata | 2806 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
734 | GŁADYSZ Patrycja | 2807 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
735 | GRABOWSKA Agata | 2808 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
736 | GRZEGORZEWSKI Grzegorz | 2809 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
737 | HUK Marcin | 2810 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
738 | MIECZKOWSKI Filip | 2832 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
739 | MISZEWSKA Monika | 2833 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
740 | MOLINA Vanesa | 2834 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
741 | MOSTOWSKI Mateusz | 2835 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
742 | MÜLLER Aleksandra | 2836 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
743 | MURAWSKI Marcin | 2837 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
744 | NADOLSKA Ewelina | 2838 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
745 | NIEDZIELSKI Patryk | 2839 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
746 | SOWULA Joanna | 2861 | A+B+BŁOTO | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
747 | BLUKIS Maciej | 2862 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
748 | STAŃCZYK-PERESYPKINA Daria | 2863 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
749 | DŁUGOŁĘCKA Izabela | 2864 | CIA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
750 | TOMKOWICZ Beata | 2865 | CIA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
751 | BOROWIAK Tomasz | 2866 | Dantom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
752 | GORZKIEWICZ Ireneusz | 2867 | Dantom | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
753 | SZMUDA Franciszek | 2889 | Różowe Tygryski | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
754 | GAJEWSKI Karol | 2890 | Samotny Wilk | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
755 | FRĄCZAK Artur | 2891 | White Gang | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
756 | KRZYWDZIŃSKI Piotr | 2892 | White Gang | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
757 | WIDUCH Michał | 2893 | White Gang | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
758 | NADOLSKI Krzysztof | 2894 | xRunners | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
759 | KOPAŃSKI Łukasz | 2895 | ZESPOLIKI Ostróda | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
760 | OBRĘBSKI Łukasz | 2896 | ZESPOLIKI Ostróda | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
761 | OLSZEWSKI Patryk | 2897 | ZESPOLIKI Ostróda | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
762 | 2919 | 13:30 | 00:00:00 | |||||
763 | JANIK Krzysztof | 2920 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
764 | JERECZEK Robert | 2921 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
765 | JUNKA Krzysztof | 2923 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
766 | KACZYKOWSKI Jakub | 2924 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
767 | KASPRZYK Magdalena | 2925 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
768 | KŁOPOTOWSKA Magda | 2926 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
769 | KONIECZNA Patrycja | 2927 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
770 | KOWALIK Karol | 2928 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
771 | ROŻEK Mateusz | 2948 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
772 | RZEPKA Katarzyna | 2949 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
773 | SAWICKI Jakub | 2950 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
774 | SIERPIŃSKA Monika | 2951 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
775 | SOLARZ Gabriela | 2952 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
776 | SOLARZ Katarzyna | 2953 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
777 | ŚWIACKI Arkadiusz | 2954 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
778 | SZLADEWSKI Oskar | 2955 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
779 | RYCHLICKA Ines | 2976 | Koronacja murowana | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
780 | DĄBROWSKI Piotr | 2983 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
781 | 2984 | 11:00 | 00:00:00 | |||||
782 | FIJAŁ Marcin | 2986 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
783 | BIERNAT Agata | 3000 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
784 | SABAK Mateusz | 3001 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
785 | DZIENISIEWICZ Aleksandra | 3002 | LPP Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
786 | GADAJ Tomasz | 3003 | LPP Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
787 | HORWAT Jakub | 3004 | LPP Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
788 | KONIECZNA Anna | 3005 | LPP Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
789 | BUKOWSKA Agnieszka | 3008 | Którędy do Baru Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
790 | JAKACKA Anna | 3012 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
791 | BUKOWSKI Michał | 3014 | Kontomatik | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
792 | ANIOŁ Sylwia | 3015 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
793 | BARANOWSKA Monika | 3016 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
794 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 3017 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
795 | WALTER Sebastian | 3018 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
796 | WLAŹLAK Damian | 3022 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
797 | MALINOWSKI Daniel | 3023 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
798 | CHAMIER CIEMINSKI Szymon | 3024 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
799 | LERKE Arkadiusz | 3025 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
800 | MELNYK Łukasz | 3026 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
801 | TOMANKIEWICZ Łukasz | 3028 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
802 | OLĘCKI Adam | 3030 | LidzbarkTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
803 | WIENCIS Michał | 3031 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
804 | SIMON Julia | 3035 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
805 | KREMER Kamil | 3036 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
806 | PYRA Marek | 3037 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
807 | BUDŹKO Dominika | 3038 | Cardio Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
808 | GOGACZ Monika | 3039 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
809 | GAWŁOWSKI Tomasz | 3042 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
810 | GRABOWSKA Joanna | 3047 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
811 | RABA Dawid | 3050 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
812 | PETKIEWICZ Artur | 3058 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
813 | PODEDWORNY Kajetan | 3059 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
814 | LATAŃSKA Małgorzata | 3060 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
815 | ULIŃSKI Kamil | 3067 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
816 | NOWAKOWSKI Dawid | 3070 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
817 | MANIKOWSKI Paweł | 3071 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
818 | KONIECZNY Jacek | 3073 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
819 | SZUNEJKO Wiktoria | 3074 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
820 | KRAUSE Marcin | 3075 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
821 | DUROK Przemysław | 3078 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
822 | 3344 | 10:45 | 00:00:00 | |||||
823 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 8 | CrossFit Stocznia | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
824 | WALAK Kacper | 9 | Czerwona Dupa Szatana | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
825 | CIESLAK Ryszard | 10 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
826 | GAGON Denis | 11 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
827 | HANDZLIK Mateusz | 12 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
828 | HANDZLIK Tomasz | 13 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
829 | OCHMAN Marek | 14 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
830 | ZONTEK Andrzej | 15 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
831 | CZECHOWSKI Piotr | 16 | GiT Ekipa ! | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
832 | MICHNIEWSKI Piotr | 17 | GiT Ekipa ! | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
833 | KACZMARSKI Piotr | 18 | Hardcorowe Wychylylybymy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
834 | BLAŃDA Dominik | 19 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
835 | CHOROŚ Michał | 20 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
836 | ŻELAZKO Kamil | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
837 | ŚWIĘTEK Paweł | 38 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
838 | KLIMAS Bartosz | 39 | Pull Up or Shut Up | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
839 | MARKIEWICZ Karol | 40 | Pull Up or Shut Up | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
840 | BIEŃ Piotr | 41 | PwC Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
841 | CHWIAŁKOWSKI Rafał | 42 | PwC Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
842 | MATUSIAK Rafał | 43 | PwC Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
843 | MORAWIEC Wiktor | 44 | PwC Łódź | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
844 | DĄBROWSKI Daniel | 45 | RUN PRAGA TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
845 | SŁADEK Patryk | 46 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
846 | STACHYRA Rafał | 47 | ŚwinioDziki | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
847 | SUCHOCKI Robert | 48 | Wataha Grupa Treningowa | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
848 | OLJASZ Paweł | 56 | Żółte Skarpety | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
849 | SOBOCZYŃSKI Bartosz | 57 | Żółte Skarpety | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
850 | ABRAMOWICZ Michał | 58 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
851 | GĘCA Marcin | 64 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
852 | GÓRNY Robert | 65 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
853 | GÓRSKI Mateusz | 66 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
854 | HRYTSYNA Maksym | 67 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
855 | KARDACH Pawel | 69 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
856 | KONIECZKA Marcin | 70 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
857 | KRAWCZUK Jakub | 71 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
858 | MALISZEWSKI Kamil | 72 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
859 | MARKOWSKI Michał | 73 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
860 | MATYSEK Ireneusz | 74 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
861 | MĘDRZYCKI Paweł | 75 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
862 | MILEWSKI Maciej | 76 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
863 | MISTYGACZ Grzegorz | 77 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
864 | SYWANYCZ Ireneusz | 86 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
865 | WILCZYNSKI Tomasz | 87 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
866 | WIŚNIEWSKI Norbert | 88 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
867 | RACZYŃSKA Anna | 90 | Baltic Seals | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
868 | JAGODA Anna | 91 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
869 | DUŹNIAK Urszula | 92 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
870 | HORODECKA Monika | 112 | Deszczno Warriors | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
871 | HOGA-PASZKOWSKA Klaudia | 94 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
872 | ROŻEK Sandra | 95 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
873 | KĘDZIOREK Paulina | 96 | KEDZIORKI.COM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
874 | BŁASZCZAK Małgorzata | 98 | Power Studio | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
875 | BOREK Monika | 99 | Power Studio | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
876 | ANTONOWICZ Barbara | 100 | xRunners | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
877 | JEDRZEJAK Anna | 103 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
878 | CZUPRYŃSKA Agnieszka | 121 | #nielubiebiegac | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
879 | FILIPOWICZ Bartosz | 122 | #nielubiebiegac | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
880 | PAWLAK Anna | 124 | #nielubiebiegac | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
881 | WRÓBEL Andrzej | 126 | AbyDoMety | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
882 | JANULIS Sebastian | 127 | Best Beasts | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
883 | GĄSIOROWSKI Rafał | 128 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
884 | SKOCZYLAS Łukasz | 129 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
885 | SZUMIELEWICZ Kinga | 130 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
886 | NIEDŹWIECKA Anna | 131 | cebula | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
887 | BUDZISZ Rafał | 132 | CHAŁUPY WELCOME TO | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
888 | GACA Patrycja | 133 | CHAŁUPY WELCOME TO | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
889 | GRZELA Daniel | 134 | CHAŁUPY WELCOME TO | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
890 | ŚLIWIAK Martyna | 143 | Dziczyzna Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
891 | SKOTARCZYK Hanna | 145 | Grażynki OCR | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
892 | JACHIRA Krzysztof | 146 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
893 | DARKOWSKI Dariusz | 147 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
894 | INDYK Kamil | 148 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
895 | LALEWICZ Robert | 149 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
896 | PACIGA Krzysztof | 150 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
897 | BŁACHUTA Milena | 151 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
898 | FLORCZUK Przemek | 152 | M.OC | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
899 | WARPECHOWSKA Marzena | 153 | M.OC | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
900 | ŻYGADŁO Piotr | 154 | M.OC | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
901 | WAŻNY Łukasz | 155 | Meta już blisko | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
902 | WAŻNY Mateusz | 156 | Meta już blisko | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
903 | WINCZEWSKI Witold | 157 | Mówili że nie mam psychy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
904 | ROGUSKI Adam | 158 | NKSW BASTION | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
905 | ŚLIZEWSKI Waldemar | 159 | OCR Stomill | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
906 | BRILLOWSKI Karol | 174 | Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
907 | KARCZEWSKI Adam | 175 | Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
908 | BARA Zuzanna | 176 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
909 | BOŁKOWSKI Piotr | 178 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
910 | BRILLOWSKI Rafał | 179 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
911 | BRZOZOWSKI Tomasz | 180 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
912 | CHAMIER CIEMINSKI Szymon | 181 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
913 | CZAPLEWSKA Anna | 182 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
914 | CZARNECKA Daria | 183 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
915 | DZIURA Karolina | 185 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
916 | FORNALSKI Irek | 186 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
917 | GNIAZDOWSKI Cezary | 187 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
918 | GRZEBIŃSKI Jakub | 188 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
919 | KRAWCZYK Karina | 201 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
920 | KRAWCZYK Piotr | 202 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
921 | KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz | 204 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
922 | LAMEK Karol | 205 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
923 | ŁUKASIK Sylwia | 206 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
924 | MIERZWA Piotr | 207 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
925 | NALEPKA Andrzej | 208 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
926 | NALEPKA Paweł | 209 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
927 | PASZKOWSKI Piotr | 210 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
928 | PATYŃSKI Adam | 211 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
929 | PAWLACZEK Anna | 212 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
930 | PAWLACZYK Szymon | 213 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
931 | PAWLAK Małgorzata | 214 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
932 | SOWIŃSKI Paweł | 229 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
933 | SPERZ Damian | 230 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
934 | SZEMIS Daniel | 231 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
935 | SZEWCZAK Waldemar | 232 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
936 | SZEWCZYK Paweł | 233 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
937 | SZOTA Łukasz | 234 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
938 | SZURMAN Dominika | 235 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
939 | TUTAKOWSKI Łukasz | 236 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
940 | UZARSKA Ewa | 237 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
941 | WILTOS Mateusz | 238 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
942 | WISZOWATA Marta | 239 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
943 | WITKOWSKA Ewa | 240 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
944 | SZYMANSKA Karolina | 247 | Atletico Morena | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
945 | BAKUŁA Mateusz | 248 | Autopay | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
946 | KMERA Rafał | 251 | Bysewskie Kociaki | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
947 | IWANIUK Adrian | 252 | CHOBUKAN Białystok | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
948 | DŁUGOŁĘCKI Kamil | 253 | Daleko jeszcze ? | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
949 | WOŁEJSZO Adrian | 254 | Daleko jeszcze ? | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
950 | ŻEBROWSKI Daniel | 255 | Daleko jeszcze ? | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
951 | KRZYZIŃSKA Sylwia | 256 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
952 | BRZUSKA Przemysław | 257 | Dragon Ball Wronki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
953 | BOCIĄGA-RÓŻYCKA Agata | 270 | Krakowskie Smogi | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
954 | BOCIĄGA-RÓŻYCKI Kamil | 271 | Krakowskie Smogi | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
955 | RAŹNY Mikołaj | 272 | Krakowskie Smogi | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
956 | LUTY Natalia | 274 | Mudaholics | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
957 | PLOTKOWIAK Natalie | 275 | Mudaholics | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
958 | ARENDT Maciej | 276 | Night Kings | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
959 | GRUSZEWSKA Jolanta | 277 | Night Kings | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
960 | MALISZEWSKI Dariusz | 278 | Night Kings | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
961 | JANUSZKIEWICZ Katarzyna | 283 | OCR Stomil | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
962 | PIERNIK Sebastian | 284 | OCR Stomil | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
963 | PIERNIK Sylwia | 285 | OCR Stomil | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
964 | CZAPLA Jędrzej | 286 | Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
965 | PERSZEWSKI Łukasz | 287 | Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
966 | DOLISTOWSKA Magdalena | 288 | Potokowianki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
967 | DOLISTOWSKI Marek | 289 | Potokowianki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
968 | TRELLA Paweł | 290 | Potokowianki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
969 | KALKOWSKI Dariusz | 296 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
970 | KICKI Radosław | 297 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
971 | LISTWOŃ Karol | 298 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
972 | TOMANKIEWICZ Łukasz | 299 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
973 | RADOŁA Marcin | 300 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
974 | ROSA Arkadiusz | 301 | STG Katowice | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
975 | SIUDZIŃSKI Dawid | 302 | STG Katowice | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
976 | KRAUSE-LIS Mateusz | 303 | T.H.E S.H.I.E.L.D | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
977 | KREFT Tomasz | 304 | T.H.E S.H.I.E.L.D | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
978 | MOSZCZYŃSKI Łukasz | 306 | TALMAN TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
979 | PERKOWSKI Tomasz | 318 | Wakacje IT | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
980 | SZCZECH Michał | 319 | Wakacje IT | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
981 | ZAMORSKI Przemysław | 320 | Wakacje IT | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
982 | DĘBSKA Katarzyna | 324 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
983 | DĘBSKI Przemysław | 325 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
984 | DOBRZENIECKA Ryba Iwonka | 326 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
985 | DOBRZENIECKI Tomasz | 327 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
986 | FILIP Krzysztof | 328 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
987 | FILIP Mikołaj | 329 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
988 | FREITAG Marcin | 330 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
989 | GAJEWSKI Andrzej | 331 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
990 | GAŁKA Paweł | 332 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
991 | GRABOWSKA Marta | 333 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
992 | HAŁYS Marcin | 334 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
993 | HENCLIK-KONKOLEWSKI Karol | 335 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
994 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 337 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
995 | MICHALAK Grzegorz | 346 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
996 | RADZIWANOWSKA Joanna | 351 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
997 | KRYTUNSKA Anna | 375 | Benio Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
998 | MELBRODA Tomasz | 376 | Benio Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
999 | CEGIELSKA Anna | 378 | Brygada Salcesony | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1000 | MORGIEWICZ Beata | 380 | Brygada Salcesony | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1001 | BALDYSIAK Pawel | 386 | Jesteśmy Głodni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1002 | DOBRZYŃSKI Piotr | 387 | Jesteśmy Głodni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1003 | WOJNIUSZ Aleksandra | 389 | Jesteśmy Głodni | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1004 | BERNATOWICZ Karol | 390 | Kaszebe Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1005 | ŚLEPKO Barbara | 391 | Kaszebe Adventure Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1006 | WILCZEK Marcin | 392 | Koronacja murowana | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1007 | CZARDYBON Dominik | 393 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1008 | JURECKI Adrian | 394 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1009 | KAMIŃSKI Rafał | 404 | Ostróda TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1010 | MACIDŁOWSKI Kamil | 405 | Ostróda TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1011 | ŚLUBOWSKA Katarzyna | 406 | PMS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1012 | ŚLUBOWSKA Malwina | 407 | PMS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1013 | FELSZTYŃSKI Michałf | 408 | Potrzymaj mi piwo ! | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1014 | KRAJEWSKI Piotr | 409 | Potrzymaj mi piwo ! | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1015 | CZAJKOWSKA Barbara | 410 | Przepraszam,z której godziny biegniesz? | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1016 | WRÓBLEWSKI Marek | 411 | Przepraszam,z której godziny biegniesz? | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1017 | BARTELMUS Kamil | 412 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1018 | GOŁASZEWSKI Paweł | 413 | REHAFUN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1019 | KONWIŃSKI Łukasz | 414 | REHAFUN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1020 | KORTES Ewelina | 415 | REHAFUN | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1021 | MATYSIAK Darek | 416 | REHAFUN | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1022 | URBANOWICZ Michał | 417 | REHAFUN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1023 | WOŹNICZKA Zbigniew | 418 | REHAFUN | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1024 | GÓRSKI Piotr | 419 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1025 | BARYŁA Artur | 420 | SilniMocą | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1026 | SZULC Aleksandra | 421 | SilniMocą | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1027 | ŻYGOWSKA Paulina | 422 | SilniMocą | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1028 | KRZESIŃSKI Adam | 423 | SlaVasTeam | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1029 | GĘDŁEK Przemysław | 424 | SOLIDARNOŚĆ KBR KWIDZYN | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1030 | KORZENIOWSKI Jarosław | 433 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1031 | KOZIEŁ Krzysztof | 434 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1032 | LANGIEWICZ Łukasz | 435 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1033 | MALINA Przemyslaw | 436 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1034 | WISNIEWSKI Przemyslaw | 437 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1035 | WOJTACH Karol | 438 | ZAMOCOMOCNI 100 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1036 | BARTKOWSKA Sandra | 440 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1037 | BIELAWA Piotr | 441 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1038 | BIELAWSKI Mariusz | 442 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1039 | BOSAK Robert | 444 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1040 | BYCZKOWSKI Szymon | 445 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1041 | CZARNOTTA Beata | 446 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1042 | DYBA Krzysztof | 447 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1043 | FILIPOWICZ Piotr | 448 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1044 | FLISZKIEWICZ Kasia | 449 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1045 | GALIŃSKI Tomasz | 450 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1046 | HAWRYŁO Łukasz | 451 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1047 | IWANICKI Tomasz | 452 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1048 | KOWALSKI Krzysztof | 463 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1049 | KRAJNIK Paweł | 464 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1050 | ŁACH Tomasz | 465 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1051 | LITWIC Rafał | 468 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1052 | LUCZKA Daniel | 469 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1053 | ŁUGOWSKI Paweł | 470 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1054 | MACIOŁEK Arkadiusz | 471 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1055 | NABAKOWSKA Katrzyna | 472 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1056 | NEGOWSKA Agata | 473 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1057 | NEGOWSKA Aleksandra | 474 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1058 | NUSZEL Aleksander | 475 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1059 | PARZĘCZEWSKI Zbigniew | 477 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1060 | PINDRAL Emilia | 478 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1061 | POLAŃSKI Krzysztof | 479 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1062 | POROŻYŃSKA Maria | 480 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1063 | PRYCZKOWSKI Andrzej | 481 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1064 | SIKORSKI Piotr | 482 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1065 | WENC Sylwia | 491 | Amore Pomodore | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1066 | ZIENOWICZ Roksana | 492 | Amore Pomodore | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1067 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 493 | Commando Minionki... Tururu | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1068 | HORAK Marek | 494 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1069 | LECH Rafał | 495 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1070 | MAREK Piotr | 496 | CSS SZAFA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1071 | MIRYS Rafał | 497 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1072 | BOSAKOWSKA Magdalena | 498 | Daj Boże Rozum | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1073 | BUCZYNSKA Agata | 499 | Daj Boże Rozum | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1074 | FIJAS Agata | 500 | Daj Boże Rozum | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1075 | KWICZOR Damian | 501 | Daj Boże Rozum | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1076 | NOWAK Izabela | 502 | Daj Boże Rozum | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1077 | FULEK Marcin | 503 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1078 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 504 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1079 | LASKUS Krzysztof | 505 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1080 | ŚLIWA Maria | 506 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1081 | OLEKSIEWICZ Tomasz | 507 | EraTom | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1082 | ZARZECKI Eryk | 508 | EraTom | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1083 | CIERLICKA Justyna | 509 | FemFit5+ | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1084 | DABROWSKI Szymon | 510 | FemFit5+ | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1085 | HUBA Agnieszka | 511 | FemFit5+ | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1086 | OLSZEWSKI Marek | 520 | FORMA FITNESS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1087 | BACH-GOWIŃSKA Lucyna | 521 | FORMA KARTUZY TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1088 | MAJERCZYK Katarzyna | 522 | Gang Podhale | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1089 | SĘPEK Konrad | 523 | Gang Podhale | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1090 | ZACHWIEJA Dawid | 524 | Gang Podhale | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1091 | FORMELLA Renata | 525 | Gibkie małpy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1092 | PAŁKA Wojciech | 526 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1093 | SZCZUREK Mateusz | 527 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1094 | CHABROWSKA Karolina | 528 | Konkol Level Hard | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1095 | KONKOLEWSKI Mariusz | 529 | Konkol Level Hard | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1096 | MARKIEWICZ Cezary | 530 | Konkol Level Hard | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1097 | STOLC Leszek | 531 | MORSY SKARSZEWY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1098 | GAINULLIN Artur | 534 | Petrosijan ORIGINAL | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1099 | POLOM-VERZHBITSKAYA Anna | 536 | Petrosijan ORIGINAL | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1100 | TRETIAKOV Aleksandr | 537 | Petrosijan ORIGINAL | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1101 | CICHOSZ Michał | 538 | Renault TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1102 | NOWAK Agnieszka | 539 | Renault TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1103 | ROCH Adam | 540 | Renault TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1104 | LENARCZYK Ewelina | 549 | Running, drinking, zero thinking | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1105 | LISS Przemysław | 550 | Running, drinking, zero thinking | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1106 | OLEJNIK Karola | 551 | Running, drinking, zero thinking | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1107 | SZCZEPKOWSKI Szymon | 552 | Running, drinking, zero thinking | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1108 | ANTOSIK Igor | 553 | Studio S7 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1109 | BURKIEWICZ-SULIKOWSKA Maria | 554 | Studio S7 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1110 | HARHAJ Kasia | 555 | ZAKWASY | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1111 | HARHAJ Piotr | 556 | ZAKWASY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1111 | LOROFF Aleksandra | 557 | ZAKWASY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1113 | RADOMSKA Paulina | 558 | ZAKWASY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1114 | RADOMSKI Adam | 559 | ZAKWASY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1115 | RAPTA Igor | 560 | ZAKWASY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1116 | RAPTA Rafał | 561 | ZAKWASY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1117 | JANKOWSKI Dominik | 562 | Ziombki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1118 | ZIEMBA Michal | 563 | Ziombki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1119 | ZIEMBA-JANKOWSKA Natalia | 564 | Ziombki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1120 | BORSZCZ Michał | 566 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1121 | CZARNIECKI Dominik | 567 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1122 | DAMIAN Fibic | 568 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1123 | DEMIDIUK Bogusław | 569 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1124 | GRABOWSKA Agnieszka | 580 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1125 | GRZELA Michał | 581 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1126 | JĘDRZEJCZAK Kamil | 582 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1127 | KALENDA Piotr | 583 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1128 | KARAŚ Sylwia | 584 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1129 | KIRKOR Krzysztof | 586 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1130 | KREFTA Jolanta | 587 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1131 | KUDLIŃSKI Grzegorz | 588 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1132 | KULBACKA Anna | 589 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1133 | KUSZCZAK Natalia | 590 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1134 | KWIATKOWSKI Robert | 591 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1135 | LENART Paweł | 592 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1136 | LERKE Arkadiusz | 593 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1137 | LERKE Kuba | 594 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1138 | ŁUCZAK Krzysztof | 595 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1139 | MARKOWSKA Kamila | 596 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1140 | MECHLINSKI Jakub | 597 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1141 | MICHALSKI Bartosz | 598 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1142 | SEKULA Piotr | 608 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1143 | ŚLIWIŃSKI Tomasz | 609 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1144 | SŁOWIŃSKI Kamil | 610 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1145 | SZERSZEŃ Monika | 611 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1146 | SZEWCZYK Anna | 612 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1147 | SZUMACHER Paula | 613 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1148 | ZDZIECHOWSKI Łukasz | 614 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1149 | KLIMEK Przemysław | 615 | #sprężynateam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1150 | SOSNOVKYI Yehor | 616 | #sprężynateam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1151 | BACHINA Lisa | 617 | Agata Nie Biegnie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1152 | BARAN Grzegorz | 618 | Agata Nie Biegnie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1153 | BLOK Marta | 619 | Agata Nie Biegnie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1154 | KUREK Piotr | 620 | Agata Nie Biegnie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1155 | MARCHEWICZ Adam | 621 | Agata Nie Biegnie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1156 | MISIAK Aleksandra | 622 | Agata Nie Biegnie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1157 | MYSZK Natalia | 623 | Agata Nie Biegnie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1158 | PAŁASZYŃSKI Jakub | 624 | Agata Nie Biegnie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1159 | SZEŁEMEJ Piotr | 625 | Agata Nie Biegnie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1160 | WONTKA Piotr | 626 | Agata Nie Biegnie | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1161 | GURDEK Marcin | 627 | Auuuuu | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1162 | KORDOWSKA Ola | 636 | BUNKRÓW NIE MA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1163 | MACHOWIEC Daniel | 637 | BUNKRÓW NIE MA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1164 | PAWŁASZEK Łukasz | 638 | BUNKRÓW NIE MA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1165 | ZACIEWSKI Marcin | 639 | BUNKRÓW NIE MA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1166 | BLIŹNIUK Przemysław | 640 | CHARTY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1167 | BOBRYCKI Łukasz | 641 | CHARTY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1168 | CHEDA Krzysztof | 642 | CHARTY | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1169 | KOMKOWSKI Tomasz | 643 | CHARTY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1170 | ROSA Tomasz | 644 | CHARTY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1171 | CZULAK Jakub | 645 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1172 | GRZELAKOWSKA Agata | 646 | Drużyna Jednorożca | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1173 | JAROS Aleksandra | 647 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1174 | ORDON Dorota | 648 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1175 | PAPIERNIAK Anna | 649 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1176 | SOKOŁOWSKI Artur | 650 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1177 | GRODZICKI Karol | 651 | Extreme Onion Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1178 | GRZEBIELUCHA Jacek | 652 | Extreme Onion Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1179 | KRZAK Beata | 653 | Extreme Onion Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1180 | ZWIERZYŃSKA Anna | 654 | Extreme Onion Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1181 | MARKOWSKI Marek | 655 | FORMA KARTUZY TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1182 | NEJMAN Luiza | 656 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1183 | PRYLIŃSKA Iwona | 665 | Pędzące Ślimaki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1184 | PRYLIŃSKI Jakub | 666 | Pędzące Ślimaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1185 | PRYLIŃSKI Patryk | 667 | Pędzące Ślimaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1186 | WYGLĄDAŁA Michał | 668 | Pump Squat | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1187 | BOCH Piotr | 669 | Różowe Panterki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1188 | EBERT Bartłomiej | 670 | Różowe Panterki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1189 | DAŃSKI Hubert | 672 | SANBAO Cross Fighting Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1190 | FOTEK Radosław | 673 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1191 | MAJEWSKA Anna | 674 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1192 | KUBACH Toamsz | 675 | STRASZAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1193 | WICIAK Katarzyna | 676 | TDR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1194 | FINGAS Katarzyna | 677 | Wolne Dziki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1195 | PROJS Katarzyna | 678 | Wolne Dziki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1196 | SAWICKI Miłosz | 679 | Wolne Dziki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1197 | ADAMSKA Natalia | 680 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1198 | BIAŁAŚ Michał | 681 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1199 | BOŚKA Patryk | 682 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1200 | BRĄCZYK Ewa | 683 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1201 | BUDEK Maciek | 684 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1202 | CHOJNOWSKI Cezary | 685 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1203 | GORNOWICZ Marcin | 696 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1204 | HARAF Michał | 697 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1205 | HERZBERG-KURASZ Magdalena | 698 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1206 | JAWORSKA Zuzia | 699 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1207 | JEKA Dominika | 700 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1208 | JÓZEFACIUK Marcin | 701 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1209 | KACPERSKI Jacek | 702 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1210 | KAMIŃSKI Michał | 703 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1211 | KISZNIEWSKA Małgorzata | 704 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1212 | KISZNIEWSKI Aleksander | 705 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1213 | KOŁUDZKI Maciej | 706 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1214 | KOWOL Anita | 707 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1214 | KOWOL Aron | 708 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1216 | KRAWCZYŃSKA Emilia | 709 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1217 | KUBIŃSKI Krzysztof | 711 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1218 | KURASZ Filip | 712 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1219 | LASKOWSKA Kinga | 713 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1220 | LISAK Sebastian | 714 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1221 | NAKIELSKI Jarosław | 723 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1222 | NOROWSKA Żaneta | 724 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1223 | PAWŁOSKI Rafał | 725 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1224 | PIELAK Karol | 727 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1225 | PIETRAŚ Mariusz | 728 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1226 | PRZYNOGA Marta | 729 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1227 | RICHERT Marek | 731 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1228 | RICHERT Tomasz | 732 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1229 | ROSZKOWSKA Emiliana | 733 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1230 | ŚCIBIOREK Ilona | 734 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1231 | ŚCIBIOREK Krzysztof | 735 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1232 | ŚCIBIOREK Michał | 736 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1233 | STASIAK Konrad | 737 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1234 | STĘPIEŃ Aleksandra | 738 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1235 | STĘPIEŃ Piotr | 739 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1236 | TRZCIONKOWSKI Radosław | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1237 | WERKOWSKA Maria | 741 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1238 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | 742 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1239 | ZIELIŃSKI Karol | 743 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1240 | WIŚNIEWSKI Piotr | 752 | CZaro TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1241 | ZALEWSKI Cezariusz | 753 | CZaro TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1242 | BRZUCHALSKI Paweł | 754 | Drogowcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1243 | RUSZKIEWICZ Damian | 755 | Drogowcy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1244 | BEDYK Maciej | 756 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1245 | KARPIŃSKI Łukasz | 757 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1246 | TARGOWSKI Michał | 758 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1247 | BACHEWICZ Karolina | 759 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1248 | BACHEWICZ Krzysztof | 760 | ECF TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1249 | BIELIŃSKA Agnieszka | 761 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1250 | BRZOZOWSKI Grzegorz | 762 | ECF TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1251 | DRĘŻEK Wojciech | 763 | ECF TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1252 | JACHIMOWICZ Michał | 764 | ECF TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1253 | KAMIŃSKA-RYBKA Anna | 765 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1254 | MARCINIUK Katarzyna | 766 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1255 | OSTROWSKA-LECH Ewa | 767 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1256 | POSELD Małgorzata | 768 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1257 | RYBKA Marcin | 769 | ECF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1258 | SPLITT Rafał | 770 | ECF TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1259 | SZCZUBEŁEK Żaneta | 771 | ECF TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1260 | ZAREMBA Jacek | 772 | ECF TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1261 | GAWROŃSKA Monika | 781 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1262 | GŁODNICKA Weronika | 782 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1263 | KORCZEWSKA Małgorzata | 783 | Głodne Leszcze | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1264 | KORCZEWSKA Zuzanna | 784 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1265 | KRAWCZUN Katarzyna | 785 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1266 | LESZCZYŃSKI Daniel | 786 | Głodne Leszcze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1267 | MALEWSKI Adam | 787 | Głodne Leszcze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1268 | POKORSKA Diana | 788 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1269 | SZYDŁOWSKA Małgorzata | 789 | Głodne Leszcze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1270 | CZARTORYJSKI Paweł | 790 | JALALABAD | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1271 | IGELSKI Piotr | 792 | LidzbarkTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1272 | KORDAS Jędrzej | 793 | LidzbarkTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1273 | MICHALAK Tomasz | 794 | LidzbarkTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1274 | OLĘCKI Adam | 795 | LidzbarkTeam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1275 | MELLIN Małgorzata | 797 | Pizzalovers | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1276 | ORZECHOWSKI Cezary | 798 | Pizzalovers | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1277 | CHRUŚCIŃSKA Elżbieta | 799 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1278 | NOWINSKI Artur | 800 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1279 | PATELCZYK Radosław | 801 | Resuscytujący Resuscytatorzy | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1280 | PIETRZAK Maciej | 810 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1281 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 811 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1282 | TOŁWIŃSKI Tymoteusz | 812 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1283 | WYSZYŃSKI Janusz | 813 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1284 | ZALEWSKI Jarosław | 814 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1285 | ŻBIKOWSKA Weronika | 815 | Silni Mocą - Elbląg | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1286 | CHOCHOLEWSKI Dawid | 816 | Szwagry!!! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1287 | JANKOWSKI Tomasz | 817 | Szwagry!!! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1288 | BIZEWSKI Filip | 818 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1289 | BURDA Łukasz | 819 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1290 | DZIUDA Agata | 821 | Zoeller Tech | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1291 | JEKA Bartłomiej | 823 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1292 | KALATA Krzysztof | 824 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1293 | KASS Dawid | 825 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1294 | KLEIN Mateusz | 826 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1295 | KREFT Paweł | 829 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1296 | KRZYSZTOFIK Dariusz | 830 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1297 | OZIMKOWSKI Damian | 839 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1298 | PIEKARCZYK Bartosz | 840 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1299 | POTRYKUS Emil | 841 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1300 | PRZYBYLSKI Bartosz | 842 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1301 | SCHMIDKE Szymon | 843 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1302 | STOLC Michał | 844 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1303 | SZREDER Krzysztof | 846 | Zoeller Tech | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1304 | TILLACK Tomasz | 847 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1305 | WÓJCIK Daniel | 848 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1306 | ZAWADA Jakub | 849 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1307 | ZWARA Zygmunt | 850 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1308 | ADAMCZYK Agnieszka | 851 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1309 | DAWIDOWICZ Mateusz | 852 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1310 | GIBAS Marta | 853 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1310 | IWANIUK Elżbieta | 854 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1312 | KAMIŃSKI Łukasz | 855 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1313 | KITOWSKA Iwona | 856 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1314 | MIOTK Rafał | 857 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1315 | NIESTEROWICZ Karol | 858 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1316 | PIETKIEWICZ Krzysztof | 859 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1317 | BOROŃ Marlena | 869 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1318 | CHAIEB Natalia | 870 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1319 | CHAIEB Sebastian | 871 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1320 | KRZYŻANOWSKI Przemysław | 872 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1321 | PIETROŃ Monika | 873 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1322 | LOTKOWSKI Kamil | 883 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1323 | ŁYPEK Daniel | 884 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1324 | MIĄSKOWSKA Sylwia | 885 | KOLANKO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1325 | ROMANOWSKA Monika | 886 | KOLANKO | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1326 | ROZWADOWSKI Filip | 887 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1327 | WAPIŃSKI Michał | 888 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1328 | JOBSKA Magdalena | 898 | Piękna i bestie. | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1329 | STEC Bogusław | 899 | Piękna i bestie. | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1330 | WASIUTA Anna | 900 | Piękna i bestie. | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1331 | ARCHANIOŁOWICZ Michał | 901 | Pierniki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1332 | MICHAŁOWSKI Norbert | 902 | Pierniki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1333 | PESTA Adela | 903 | Pierniki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1334 | PESTA Agata | 904 | Pierniki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1335 | PESTA Rafał | 905 | Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1336 | BALKIEWICZ Katarzyna | 906 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1337 | BOGUSZ Hanna | 909 | Różowe Tygryski | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1338 | KLUGE Wiktoria | 910 | Różowe Tygryski | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1339 | MŁODAWSKI Jakub | 913 | Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1340 | WINKLER Kamil | 915 | Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1341 | KOBALCZYK Szymon | 916 | RUM mageddon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1342 | ADAMOWSKI Dariusz | 917 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1343 | JARMOŁOWICZ Joanna | 926 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1344 | KARNOWSKI Adam | 927 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1345 | POPŁAWSKI Marcin | 934 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1346 | RZEPECKI Mateusz | 936 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1347 | SOBOLEW Izabela | 938 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1348 | SUWIŃSKA Kasia | 939 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1349 | SZCZYPIOR Michał | 940 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1350 | BUJNOWICZ Rafał | 945 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1351 | GRUCHAŁA-WIĘSIERSKA Aleksandra | 955 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1352 | GRUCHAŁA-WIĘSIERSKA Michalina | 956 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1353 | IWASZKIEWICZ-GRZEŚ Dorota | 957 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1354 | KARP Ireneusz | 959 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1355 | KLĘBOWSKA Klaudia | 960 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1356 | KOWALEWSKI Mateusz | 961 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1357 | KOZAK Piotr | 962 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1358 | KOZAKIEWICZ Rafał | 963 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1359 | KULIGOWSKA Małgorzata | 964 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1360 | MALICKI Wojciech | 965 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1361 | MAZUR Izabela | 966 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1362 | OKOŃSKA Agata | 970 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1363 | ORCZYKOWSKA Izabela | 971 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1364 | WATAŁA Marcin | 987 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1365 | WIERBIL Dominik | 988 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1366 | ŻARŁOK Kamil | 989 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1367 | PŁACZEK Ania | 990 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1368 | BUDŹKO Dominika | 991 | Cardio Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1369 | ZAŁOGA Michał | 992 | Cardio Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1370 | BUDZYNSKA Aleksandra | 993 | Funky Planet Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1371 | CIARCZYNSKI Lukasz | 995 | Funky Planet Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1372 | CIESLAK Natalia | 996 | Funky Planet Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1372 | HERMANOWICZ Natalia | 999 | Funky Planet Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1374 | KASZKUR Adrian | 1001 | Funky Planet Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1375 | PRUCHNIAK Wojciech | 1014 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1376 | TYŃSKA-SITEK Aleksandra | 1015 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1377 | KOSMOWSKI Przemysław | 1016 | Jazda na maxa!!! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1378 | SEWERYN Bartosz | 1017 | Jazda na maxa!!! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1379 | CICHOWSKI Marcin | 1018 | KEM Crew | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1380 | CICHOWSKI Michał | 1019 | KEM Crew | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1381 | NICEWICZ Elwira | 1021 | KEM Crew | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1382 | ROBASZKIEWICZ Monika | 1022 | KEM Crew | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1383 | WILCZYŃSKA Dorota | 1030 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1384 | GRYŃ Paulina | 1031 | Lacroix Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1385 | JACHIMOWSKI Przemysław | 1032 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1386 | PODGÓRSKI Damian | 1042 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1387 | ROGUCKI Maciej | 1043 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1388 | ADAM Marzena | 1044 | Panienki_Z_Archeo | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1389 | BURNICKI Tomasz | 1045 | Panienki_Z_Archeo | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1390 | KRUK Paweł | 1046 | Panienki_Z_Archeo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1390 | RAFAŁ Balcerak | 1047 | Panienki_Z_Archeo | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1392 | WASILEWSKA Justyna | 1048 | Panienki_Z_Archeo | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1393 | ZBUDNIEWEK Anna | 1049 | Panienki_Z_Archeo | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1394 | SĄGOL Mateusz | 1055 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1395 | SZKRAWAN Adrian | 1056 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1396 | WŁUDARSKI Piotr | 1057 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1397 | GOLA Paweł | 1059 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1398 | KANAFEK Marek | 1061 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1399 | KRYWULT Mariusz | 1062 | Pull Up or Shut Up | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1400 | SŁODKOWSKI Paweł | 1071 | Świry z NDG | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1401 | TARNOWSKA Dorota | 1072 | Świry z NDG | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1402 | IDZIAK Wojciech | 1073 | Wieliszew Heron Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1403 | LIŃSKI Krzysztof | 1075 | Wolny Wybieg | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1404 | SIKORA Patrycja | 1076 | Wolny Wybieg | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1405 | GRZESZKIEWICZ Barbara | 1082 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1406 | JANKOWSKI Maciej | 1083 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1407 | KOSSAKOWSKA Weronika | 1085 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1408 | KOSSAKOWSKI Łukasz | 1086 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1409 | KOWALSKI Kamil | 1087 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1410 | KRAUZE Alicja | 1088 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1411 | KURZAWIŃSKI Michał | 1089 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1412 | MAĆKOWIAK Mateusz | 1090 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1413 | MIASKOWSKI Kevin | 1091 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1414 | SZAFRANIEC Agnieszka | 1101 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1415 | SZAFRANIEC Jaroslaw | 1102 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1416 | SZYMCZYK Mateusz | 1103 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1417 | TRUCHEL Urszula | 1104 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1418 | URBAŃSKA Oliwia | 1105 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1419 | WIECZERZAK Łukasz | 1106 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1420 | WILK Magdalena | 1107 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1421 | CHOBOT Iwona | 1111 | Active Life Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1422 | DYMEK Sebastian | 1113 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1423 | JANKOWSKI Łukasz | 1114 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1424 | KALKOWSKI Michał | 1115 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1425 | KRYSZK Karol | 1116 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1426 | ŁUKAWSKI Michał | 1117 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1427 | BARTKOWIAK Artur | 1134 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1428 | KRZYMIŃSKI Kamil | 1135 | Czarne stopy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1429 | PISZCZOŁA Maria | 1136 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1430 | BEDNARCZYK Aneta | 1138 | DO UTRATY TCHU | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1431 | GÓRNA Aleksandra | 1140 | DO UTRATY TCHU | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1432 | WENCEL Agnieszka | 1142 | DO UTRATY TCHU | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1433 | PACHOTA Paweł | 1143 | Dzikie wieprze | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1434 | BURAKOWSKA Małgorzata | 1144 | extreme girls | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1435 | POPCZYŃSKI Krystian | 1145 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1436 | GAWROŃSKI Artur | 1146 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1437 | JÓZEFIAK Mateusz | 1147 | Lekki Bankiecik vol. 2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1438 | MARTYŃSKI Jakub | 1148 | Lekki Bankiecik vol. 2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1439 | JAGODZIŃSKI Damian | 1161 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1440 | PAJĄK Anna | 1162 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1441 | BONISŁAWSKI Marcin | 1163 | Zapędzeni | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1442 | JAŻDŻEWSKA Magdalena | 1166 | Zapędzeni | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1443 | LIDZBARSKI Adam | 1168 | Zapędzeni | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1444 | MYĆ Anna | 1169 | Zapędzeni | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1445 | NOWAK Krzysztof | 1170 | Zapędzeni | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1446 | PUJSZO Sławomir | 1171 | Zapędzeni | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1447 | SZATYBEŁKO Anita | 1172 | Zapędzeni | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1448 | ZAJĄCZKOWSKI Adam | 1173 | Zapędzeni | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1449 | ANDERS Wojciech | 1174 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1450 | BIEDRZYCKA Natalia | 1178 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1451 | GRABOWSKI Dariusz | 1187 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1452 | GRZYWACZ Basia | 1188 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1453 | GULATOWSKA Klaudia | 1190 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1454 | GULATOWSKI Rafal | 1191 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1455 | JAKUSZ Paweł | 1192 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1456 | KAPUSTA Monika | 1193 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1457 | KŁECZEK Paweł | 1194 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1458 | KOZIELSKI Rafał | 1195 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1459 | KRUSZYŃSKA Agnieszka | 1196 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1460 | KUCA Monika | 1197 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1461 | KUCA Paweł | 1198 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1462 | KUŹBIDA Aleksandra | 1199 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1463 | ŁAŚ Piotr | 1200 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1464 | LENDA Krystian | 1201 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1465 | LIPSKI Grzegorz | 1202 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1466 | MATECKI Robert | 1205 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1467 | MIKSA Adam | 1206 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1468 | MIKSA Tomasz | 1207 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1469 | RĘBACZ Krzysztof | 1217 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1470 | RESZKE Piotr | 730 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1471 | RZOSKA Rafał | 1218 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1472 | SADOWSKA Justyna | 1219 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1473 | SADOWSKA Weronika | 1220 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1474 | SADOWSKI Michał | 1221 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1475 | SAŁACKA Ewelina | 1222 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1476 | SAWALA Aneta | 1223 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1477 | SAWALA Eryk | 1224 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1478 | SAWALA Sławomir | 1225 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1479 | STAWINOGA Paweł | 1226 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1480 | STĘPIEŃ Dorota | 1227 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1481 | SZMANIA Przemysław | 1229 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1482 | RATAJCZAK Dawid | 1231 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1483 | MILAK Arkadiusz | 1232 | ANWILTEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1484 | BURY Ewelina | 1233 | AP RUN | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1485 | DRAMOWICZ Maciej | 1234 | AP RUN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1486 | KACZMAREK Szymon | 1235 | AP RUN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1487 | KWIATKOWSKI Marcin | 1236 | AP RUN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1488 | DRZEWIECKI Jacek | 1245 | Blond Power | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1489 | WASZKIEWICZ Ewa | 1246 | Blond Power | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1490 | CZUJA Anna | 1247 | Byledomety Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1491 | GNEBA Beata | 1248 | Byledomety Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1492 | GORCZYCA Olga | 1249 | Byledomety Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1493 | KĘPOWICZ Marta | 1250 | Byledomety Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1494 | KURYS Ernest | 1251 | Byledomety Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1495 | PYTEL Oskar | 1252 | Deaf Runmageddon | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1496 | TRZCIŃSKA Joanna | 1253 | FemFit5+ | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1497 | SUCHECKI Patryk | 1257 | K.P.W | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1498 | ZIELINSKI Kamil | 1258 | K.P.W | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1499 | MADEJEK Dobro | 1260 | Kontomatik | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1500 | ROGULSKA Joanna | 1261 | Kontomatik | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1501 | ROSŁANOWSKI Lucjan | 1262 | Kontomatik | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1502 | SEREDIUK Oleksandr | 1263 | Kontomatik | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1503 | WARSICKI Piotr | 1264 | Kontomatik | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1504 | WŁODAREK Piotr | 1265 | Kontomatik | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1505 | WIEJA Magdalena | 1274 | LPP TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1506 | FORMELLA Sebastian | 1275 | Orły, sokoły, heros-ki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1507 | KOWALCZYK Adam | 1276 | Orły, sokoły, heros-ki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1508 | PAVLYSHYN Nazar | 1277 | Orły, sokoły, heros-ki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1509 | TYSZER Bożena | 1278 | Orły, sokoły, heros-ki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1510 | DUDZIC Łukasz | 1283 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1511 | GŁOGOWSKI Mateusz | 1284 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1512 | KUJAWA Mateusz | 1286 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1513 | RUCIŃSKI Rafał | 1287 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1514 | ŚWIĄTEK Hubert | 1288 | Selekcja Naturalna | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1515 | WITKOWSKI Kamil | 1289 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1516 | KRUKOWSKA Ewa | 1290 | Stawek Crew | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1517 | KRUKOWSKI Krzysztof | 1291 | Stawek Crew | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1518 | PIOTROWSKI Łukasz | 1292 | Stawek Crew | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1519 | BAGIŃSKA Anna | 1293 | Szalone Kruki z DCC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1520 | BUCZEK Ewa | 1294 | Szalone Kruki z DCC | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1521 | DRAPAŁA Olga | 1304 | wuje | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1522 | FIEDOROWICZ Kacper | 1305 | wuje | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1523 | MAJEWSKA Marta | 1307 | wuje | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1524 | BULGE Agnieszka | 1310 | Wyrywni | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1525 | BULGE Tomasz | 1311 | Wyrywni | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1526 | DOMINIKOWSKI Damian | 1312 | Wyrywni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1527 | FIEREK Rafał | 1313 | Wyrywni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1528 | PUCHALSKI Grzegorz | 1314 | Wyrywni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1529 | RENIEWSKI Krzysztof | 1316 | Wyrywni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1530 | SZMELTER Izabela | 1317 | Wyrywni | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1531 | SZMELTER Małgorzata | 1318 | Wyrywni | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1532 | BRONK Wojtek | 1321 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1533 | CZECHOLIŃSKI Marcin | 1323 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1534 | KLAWIKOWSKI Arkadiusz | 1333 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1535 | LEDUCHOWSKI Jakub | 1334 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1536 | NOWAK Zbigniew | 1337 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1537 | PALUSZYŃSKA Małgorzata | 1338 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1538 | PALUSZYŃSKI Przemysław | 1339 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1539 | PYZNAR Maria | 1341 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1540 | RAFKA Anna | 1342 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1541 | RAFKA Krzysztof | 1343 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1542 | ROBSON Donald | 1344 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1543 | SIELIWOŃCZYK Jędrzej | 1346 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1544 | ŚWISTAK Ilona | 1348 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1545 | SZYMCZAK Marek | 1349 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1546 | ZŁOTA Lidia | 1350 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1547 | JADCZAK Agnieszka | 1351 | #Damy Radę | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1548 | GILEWSKA Ania | 1364 | Candida TEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1549 | GILEWSKI Łukasz | 1365 | Candida TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1550 | SIATKOWSKI Łukasz | 1366 | Candida TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1551 | ŁUKASZEWSKA Natalia | 1367 | CrossFit Susz | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1552 | GAŁĄZKA Sławomir | 1368 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1553 | KOPYCKI Michał | 1369 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1554 | SILUK Dominika | 1370 | Fizjodziki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1555 | ZABROCKA Agnieszka | 1372 | Fizjodziki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1556 | PRZYBYSZEWSKA Karolina | 1374 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1557 | KOZERA Joanna | 1375 | Huciary :) | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1558 | ZAPALA Aldona | 1376 | Huciary :) | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1559 | FALARSKI Lucjan | 1377 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1560 | GOLIŃSKI Dominik | 1378 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1561 | POŚNIK Jan | 1379 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1562 | SOBCZYK Sabina | 1380 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1563 | KACZMAREK Dawid | 1392 | MAKE HISTORY BEFORE YOU GO | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1564 | KRYGIER Sebastian | 1393 | MAKE HISTORY BEFORE YOU GO | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1565 | CHORWACKI Kamil | 1395 | Nie lubie biegać! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1566 | MAJEWSKA Patrycja | 1396 | Nie lubie biegać! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1567 | MOKWA Sebastian | 1397 | Nie lubie biegać! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1568 | MATYNKA Wioletta | 1398 | Pomarańcze | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1569 | GRUDZIEŃ Karol | 1399 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1570 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 1400 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1571 | SPILISZEWSKI Marcin | 1401 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1572 | FLISIKOWSKI Marcin | 1402 | ProFitGYM Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1573 | KARPICZ Sandra | 1403 | ProFitGYM Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1574 | KŁEBEK Rafał | 1404 | ProFitGYM Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1575 | MUSIAŁ Magdalena | 1405 | ProFitGYM Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1576 | SURMIŃSKA Sabina | 1406 | ProFitGYM Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1577 | NIECKO Grzegorz | 1408 | Rekin | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1578 | NIECKO Krzysztof | 1409 | Rekin | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1579 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 1419 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1580 | BRZEZIŃSKI Kamil | 1421 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1581 | DULĘBA Piotr | 1423 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1582 | DYMARKOWSKA Klaudia | 1424 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1583 | GRABOWSKA Karolina | 1426 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1584 | GROEN Piotr | 1427 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1585 | KACZMARCZYK Piotr | 1429 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1586 | KAMINSKA Marta | 1430 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1587 | KAMIŃSKI Adam | 1431 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1588 | KIŻEWSKI Szymon | 1435 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1589 | KOWALSKA Anna | 1437 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1590 | KOZŁOWSKA Anna | 1438 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1591 | KOZŁOWSKI Przemysław | 1439 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1592 | OGRODOWCZYK Adam | 1448 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1593 | OŻÓG Marcin | 1449 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1594 | PELPLIŃSKI Krzysztof | 1450 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1595 | PIECZKOWSKI Artur | 1451 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1596 | PRUCNAL Damian | 1452 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1597 | RUTKOWSKI Artur | 1454 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1598 | RUTKOWSKI Patryk | 1455 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1599 | RUTKOWSKI Sławomir | 1456 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1600 | RYDZIK Wiktor | 1457 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1601 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 1458 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1602 | SZYMURA Wojtek | 1462 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1603 | WICKA Joanna | 1465 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1604 | WISNIEWSKA Marlena | 1466 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1605 | WIŚNIEWSKI Piotr | 1467 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1606 | WŁODARSKA Magdalena | 1468 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1607 | PUSTKOWSKA Agnieszka | 1477 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1608 | RYDZOWSKI Bartosz | 1478 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1609 | KAIM Stanisław | 1484 | Energa Obrót | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1610 | KUICH Marcin | 1488 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1611 | KURKOWSKI Marcin | 1489 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1612 | ŁAPIŃSKI Kamil | 1490 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1613 | LEWICKI Łukasz | 1491 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1614 | LISOWSKI Tomasz | 1492 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1615 | ŁUKASZEWICZ Paweł | 1493 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1616 | MEHRING Mateusz | 1494 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1617 | NOWAK Sylwia | 1496 | Energa Obrót | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1618 | PARYŚ Anna | 1497 | Energa Obrót | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1619 | WALCZAK Michał | 1506 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1620 | WOŹNIAK Magdalena | 1507 | Energa Obrót | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1621 | PAKUŁA Małgorzata | 1508 | Fit Move Rumia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1622 | REDA Angelika | 1509 | Fit Move Rumia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1623 | PODOLAŃCZYK Magdalena | 1510 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1624 | TOŚKO Tadeusz | 1511 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1625 | OSSOWSKI Arkadiusz | 1513 | kociewskie morsy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1626 | ROŻEK Teresa | 1514 | Kociewskie Morsy | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1627 | TRYKOWSKA Karolina | 1516 | Kociewskie Morsy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1628 | TRYKOWSKA Wiesława | 1517 | Kociewskie Morsy | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1629 | BERDYCHOWSKI Tomasz | 1518 | Którędy do Baru Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1630 | BILETSKYI Pavlo | 1519 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1631 | FRITZA Marcin | 1520 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1632 | GIEDROYĆ Marcin | 1521 | Którędy do Baru Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1633 | GŁODKOWSKI Piotr | 1522 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1634 | KACZMAREK Adam | 1523 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1635 | KOŁODZIEJCZYK Mirosław | 1524 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1636 | LEJKOWSKI Mariusz | 1525 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1637 | LEVCHENKO Roman | 1526 | Którędy do Baru Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1638 | BOJANOWSKI Bartosz | 1535 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1639 | ZIOBROWSKI Łukasz | 1538 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1640 | LABAN Karolina | 1539 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1641 | CWAJDA Karolina | 1540 | Sea Drinkers | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1642 | MIOTK Robert | 1541 | Sea Drinkers | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1643 | TROJANOWSKA Nicola | 1542 | Sea Drinkers | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1644 | TROJANOWSKI Dawid | 1543 | Sea Drinkers | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1645 | KOSZAŁKA Anna | 1544 | SlaVasTeam | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1646 | KOSZAŁKA Sławomir | 1545 | SlaVasTeam | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1647 | ZYGMUNT Magdalena | 1546 | SlaVasTeam | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1648 | ZYGMUNT Robert | 1547 | SlaVasTeam | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1649 | BISKUP Magdalena | 1548 | Ulitki | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1650 | BOSEK Daria | 1549 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1651 | FITUŁA Dawid | 1550 | Ulitki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1652 | KIERZKOWSKI Michał | 1551 | Ulitki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1653 | KRZEMIŃSKI Grzegorz | 1552 | Ulitki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1654 | LUKAS Dariusz | 1553 | Ulitki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1655 | BZOWSKI Marcin | 1565 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1656 | DĄBKOWSKA Aleksandra | 1566 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1657 | DZIDO Karol | 1568 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1658 | GRUSZKA Michał | 1569 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1659 | GRZEBINOGA Bartosz | 1570 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1660 | HOFFMANN Izabela | 1572 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1661 | HOPPE-MIŁEK Olimpia | 1573 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1662 | JANICKI Bartosz | 1574 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1663 | JANKOWSKA Natalia | 1575 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1664 | JANKOWSKI Rafał | 1576 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1665 | KAWALEC Tomasz | 1577 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1666 | KOSIOREK Wojciech | 1578 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1667 | KOWALIK Dariusz | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1668 | KOWALIK Krzysztof | 1580 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1669 | KRAUSE Anna | 1581 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1670 | KREMER Piotr | 1583 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1671 | KRZYWKOWSKA Joanna | 1584 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1672 | REDOSZ Maja | 1596 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1673 | SIMON Julia | 1597 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1674 | SOCHA Marcin | 1598 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1675 | WEŁNA Mariusz | 1599 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1676 | WIŚNIEWSKA Ewa | 1601 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1677 | WIŚNIEWSKI Piotr | 1602 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1678 | WRONKA-BOROWSKA Ewa | 1604 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1679 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 1605 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1680 | ZIOMEK Ola | 1606 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1681 | BOHUN Daniel | 1607 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1682 | BOHUN Mirosław | 1608 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1683 | CZERWIŃSKI Jolanta | 1612 | Active Flow | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1684 | CZERWIŃSKI Piotr | 1613 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1685 | PRYKASZCZYK Michał | 1622 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1686 | YARICI Melisa | 1623 | Active Flow | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1687 | ZARACH Witold | 1624 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1688 | ZWATYKANICZ Martyna | 1625 | Active Flow | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1689 | GOŁOS Agnieszka | 1626 | BERLIN DÖNER KEBAP | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1690 | JANCZUREWICZ Patrycja | 1629 | Ekipa na trasie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1691 | MOROZ Krystian | 1630 | Ekipa na trasie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1692 | ROSKWITALSKI Sebastian | 1631 | Ekipa na trasie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1693 | BAŁTRUSZEWICZ Magda | 1632 | extreme girls | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1694 | HINC Barbara | 1633 | extreme girls | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1695 | SZLAS Magda | 1634 | extreme girls | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1696 | RURKOWSKI Krzysztof | 1642 | FitMove Rumia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1697 | RYSZEWSKI Wojciech | 1651 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1698 | ŁĄDKOWSKI Wojciech | 1652 | OKAS Gdynia | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1698 | MOSKOT Krzysztof | 1653 | OKAS Gdynia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1700 | MOSKOT Marta | 1654 | OKAS Gdynia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1701 | NIEKURZAK Krzysztof | 1655 | OKAS Gdynia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1702 | RAJSKA-NIEKURZAK Joanna | 1656 | OKAS Gdynia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1703 | WIŚNIEWSKI Gerard | 1657 | OKAS Gdynia | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1704 | KOPYCKA Małgorzata | 1660 | Radomskie Janusze | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1705 | KOPYCKI Paweł | 1661 | Radomskie Janusze | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1706 | SZTORMOWSKA Katarzyna | 1666 | Sokółka | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1707 | BRAJCZEWSKI Maciej | 1668 | SOKÓŁKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1708 | BIELECKA Dominika | 1671 | Stowarzyszenie Krav Maga Polska | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1709 | RUCZYŃSKA Marta | 1680 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1710 | JAKOWLEW Aneta | 1681 | TravelNetto Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1711 | STROJEK Anita | 1683 | TravelNetto Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1712 | KLEPACKI Patryk | 1684 | TRUCKERSI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1713 | CZEKAJ Kamil | 1685 | TRUCKERSI PL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1714 | CZEKAJ Łukasz | 1686 | TRUCKERSI PL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1715 | SMOLKA Dawid | 1689 | TRUCKERSI PL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1716 | SKIERKA Paweł | 1692 | TURBO IDIOCI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1717 | SOWIŃSKI Krzysztof | 1693 | TURBO IDIOCI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1718 | BIENIEK Marcin | 1694 | Wściekłe Bąki 2 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1719 | KOZA Sebastian | 1695 | Wściekłe Bąki 2 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1720 | BALCZEWSKI Maciek | 1697 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1721 | BORRIS Łukasz | 1698 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1722 | BROŻEK Artur | 1699 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1723 | CANCHAYA Joanna | 1700 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1724 | KMITA Aleksandra | 1711 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1725 | KOKOTEK Alicja | 1712 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1726 | KONIECZNY Grzegorz | 1713 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1727 | KORNAGA Damian | 1714 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1728 | KRAWCZYK Patryk | 1717 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1729 | KULTYS Bartosz | 1719 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1730 | KULTYS Ilona | 1720 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1731 | KUŹMICKI Wiktor | 1721 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1732 | LOOSE Anna | 1722 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1733 | NAJDER Kacper | 1725 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1734 | PAKUŁA Andrzej | 1726 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1735 | RASZPUNDA Monika | 1727 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1736 | RODAK Adam | 1728 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1737 | SLEZANOWSKI Lukasz | 1729 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1738 | SZUMAN - NAJDER Marta | 1724 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1739 | BOGUSZ Katarzyna | 1738 | ATC Cargo Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1739 | KLUGE Paulina | 1739 | ATC Cargo Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1741 | OSOWSKI Paweł | 1740 | ATC Cargo Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1742 | ULWAN-LESZEK Alicja | 1742 | ATC Cargo Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1743 | ŁABUĆ Krzysztof | 1746 | Dantom | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1744 | ZALEJASZ Paulina | 1747 | Hell Squad | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1745 | BEDNAREK Dawid | 1749 | HYDROSOLAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1746 | GALERT Adam | 1750 | HYDROSOLAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1747 | SZYSZKO Tomasz | 1752 | HYDROSOLAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1748 | TRAWIŃSKI Tomasz | 1753 | HYDROSOLAR | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1749 | WUJEK Michał | 1754 | HYDROSOLAR | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1750 | GŁOMBIOWSKA Diana | 1755 | Kosakowo Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1751 | JANASZKIEWICZ Wioleta | 1756 | Kosakowo Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1752 | KOWALEWSKI Piotr | 1757 | Kosakowo Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1753 | OSIK Tomasz | 1758 | Kosakowo Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1754 | JABŁOŃSKI Piotr | 1767 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1755 | KARBOWNIK Marta | 1768 | LPP TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1756 | RUTKOWSKA Ewelina | 1770 | LPP Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1757 | WIERZCHOWSKI Daniel | 1773 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1758 | WORONKOWICZ Małgorzata | 1774 | LPP TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1759 | LEŚNIEWSKA Ariadna | 1777 | MAM KOLKĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1760 | LEWNA Weronika | 1778 | MAM KOLKĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1761 | MARCZUK Julia | 1779 | MAM KOLKĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1762 | BREZA Justyna | 1781 | Mirabelka | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1763 | DOMSKI Bartosz | 1782 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1764 | GARSKI Krzysztof | 1783 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1765 | KREFTA Arkadiusz | 1784 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1766 | MALEK Sławomir | 1785 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1767 | MŁYŃSKI Dawid | 1786 | Mirabelka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1768 | GRACZYK Slwia | 1798 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1769 | JASIŃSKA Jagoda | 1799 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1770 | KASPRZYK Justyna | 1800 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1771 | KOWALSKA Monika | 1801 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1772 | KWIDZIŃSKI Krystian | 1802 | Omega Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1773 | LANGA-POBRUCKA Justyna | 1803 | Omega Team | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1774 | MILER Beata | 1804 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1775 | PIERZGALSKI Adrian | 1805 | Omega Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1776 | POBRUCKI Jerzy | 1806 | Omega Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1777 | POTRYKUS Elwira | 1807 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1778 | PRYKA Marek | 1808 | Omega Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1779 | SZYMEROWSKA Żaneta | 1810 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1780 | TRZEBIATOWSKA Angelika | 1811 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1781 | KONIECZKA Alina | 1814 | Wilki morskie | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1782 | MAZUR Sławomir | 1815 | Wilki morskie | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1783 | FELSKOWSKA Martyna | 1827 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1784 | FURMANSKI Arkadiusz | 1828 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1785 | GAJDA Anna | 1829 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1786 | GMITEREK Ania | 1830 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1787 | IDZKIEWICZ Marcin | 1831 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1788 | KOSIANOWSKA Monika | 1833 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1789 | KOWALSKI Marek | 1834 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1790 | KOWNACKA Marta | 1835 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1791 | LESZCZYŃSKI Marcin | 1836 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1792 | ŁUNIEWSKI Daniel | 1837 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1793 | MASYS Agnieszka | 1838 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1794 | MAZUR Gabriela | 1839 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1795 | MEJNER Iza | 1840 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1796 | MEJNER Marek | 1841 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1797 | MILLER Natalia | 1843 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1798 | NAWROCKA Monika | 1844 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1799 | OLBORSKI Piotr | 1845 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1800 | WIŚNIEWSKA Paulina | 1855 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1801 | WIŚNIEWSKI Jacek | 1856 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1802 | WITKOWSKA Kamila | 1857 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1803 | WITKOWSKI Marek | 1858 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1804 | WOSIAK Paweł | 1859 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1805 | ZAJĄC Wojciech | 1860 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1806 | SAMIEC Beata | 1862 | 4FIT CROSS BIALOGARD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1807 | MARKOWSKA Iwona | 1863 | 4FIT CROSS BIAŁOGARD | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1808 | SAMIEC Iwona | 1864 | 4FIT CROSS BIAŁOGARD | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1809 | DĄBROWSKA Anna | 1865 | All For Body Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1810 | PREŚ Marta | 1866 | All For Body Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1811 | SZCZEŚNIK Mateusz | 1867 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1812 | DĄBROWSKI Mateusz | 1868 | ANDRZEJ, TO JEBNIE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1813 | CHUDZIK Karol | 1870 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1814 | KOT Kamil | 1871 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1815 | KOWALSKA Aleksandra | 1872 | Andrzeju, to jebnie | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1816 | KULWIKOWSKA Agnieszka | 1873 | Andrzeju, to jebnie | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1817 | LIS Bartłomiej | 1874 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1818 | JACHOWSKI Aleksander | 1883 | BIEGOLASY | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1819 | TARASEWICZ Agnieszka | 1884 | BIEGOLASY | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1820 | TARASEWICZ Krzysztof | 1885 | BIEGOLASY | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1821 | KRÓL Paweł | 1886 | CrossElite | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1822 | PODOGRODZKI Paweł | 1888 | CrossElite | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1823 | SROŻAK Justyna | 1889 | CrossElite | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1824 | SZYMKOWICZ Karolina | 1890 | CrossElite | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1825 | ŁANIEC Mateusz | 1892 | Gwiezdne chłopaki NagTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1826 | ŁANIEC Michał | 1893 | Gwiezdne chłopaki NagTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1827 | NAGUCKI Maciej | 1895 | Gwiezdne chłopaki NagTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1828 | ANTOS Dominik | 1896 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1829 | CHOIŃSKI Piotr | 1897 | IKMF Toruń | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1830 | DERKA Dominika | 1898 | IKMF Toruń | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1831 | DRYPS Tomasz | 1899 | IKMF Toruń | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1832 | GABRYCHOWICZ Patryk | 1900 | IKMF Toruń | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1833 | GARSIDE Katarzyna | 1901 | KOKOSZKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1834 | OBELNICKI Paweł | 1902 | KOKOSZKI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1835 | PODSIADŁY Jarosław | 1903 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1836 | ROBOTYCKA Natalia | 1912 | Twarda Ręka Szczęka Pęka | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1837 | WILK Dorota | 1913 | Zabójcze Koszatniczki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1838 | KOSACZ Konrad | 1914 | Zmjazzżdżeni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1839 | PATRA Katarzyna | 1915 | Zmjazzżdżeni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1840 | ROGUSZEWSKI Paweł | 1916 | Zmjazzżdżeni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1841 | RÓŻAŃSKI Bartłomiej | 1917 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1842 | ŁABAS Wojciech | 1918 | Żółwie ninja | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1843 | BIDZINSKA Magda | 1921 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1844 | BŁASZCZYK Łukasz | 1922 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1845 | BORYCA Bartosz | 1923 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1846 | BRECHELKE Patrycja | 1924 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1847 | DABROWSKI Grzegorz | 1926 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1848 | GARCZYŃSKA Andżelika | 1927 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1849 | GŁOWACKI Kamil | 1928 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1850 | GOŁEK-NARZECKI Jakub | 1929 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1851 | GRYNKIEWICZ Daniel | 1930 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1852 | GZYLEWSKA Beata | 1931 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1853 | GZYLEWSKI Marcin | 1932 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1854 | KIJANOWSKI Wojciech | 1941 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1855 | KOREWO Daria | 1943 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1856 | KOSZELA Justyna | 1944 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1857 | KOTŁOWSKI Maciej | 1945 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1858 | KWIDZIŃSKA Elwira | 1949 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1859 | LABELLE Remi | 1950 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1860 | ŁOSIN Marta | 1951 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1861 | MACHNIO Bartosz Jan | 1952 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1862 | MALECKA Anna | 1955 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1863 | MALECKI Damian | 1956 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1864 | MARCINIAK Magdalena | 1957 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1865 | MEJER Martyna | 1958 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1866 | MULAK Filip | 1959 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1867 | MÜLLER Marta | 1960 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1868 | MUSIELAK Anna | 1961 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1869 | SIEKIERA Michał | 1971 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1870 | SMUTEK Krzysztof | 1972 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1871 | STRACH Martyna | 1973 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1872 | ŚWIĄTEK Maciej | 1974 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1873 | TUKALSKA Joanna | 1977 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1874 | URBANIAK Paulina | 1978 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1875 | WENCEL Kinga | 1979 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1876 | WILK Paweł | 1980 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1877 | WITKE Arkadiusz | 1981 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1878 | WOŹNIAK Michał | 1982 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1879 | WRZOSEK Michał | 1983 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1880 | ZIELIŃSKI Dawid | 1984 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1881 | ZIÓŁEK Dorota | 1985 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1882 | PTASZKOWSKI Arkadiusz | 1986 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1883 | SOBSTYL Adam | 1987 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1884 | KACZMAREK Angelika | 1988 | Bagniaki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1885 | NOWARA Amadeusz | 1989 | Bagniaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1886 | ROMANOWSKI Marcin | 1990 | Bagniaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1887 | KLIMEK Magda | 1999 | EL FUERZA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1888 | RUTKOWSKI Patryk | 2000 | EL FUERZA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1889 | ZĘBACKI Dawid | 2001 | EL FUERZA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1890 | SZUPIENKO Klaudia | 2003 | Elitowe Hardcory | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1891 | BARANOWSKI Grzegorz | 2005 | GKK Raptors | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1892 | BOROWSKI Mikołaj | 2006 | GKK Raptors | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1893 | GOTKOWICZ Krzysztof | 2007 | GKK Raptors | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1894 | KLEIN Karol | 2008 | GKK Raptors | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1895 | SCHWERTNER Tomasz | 2010 | GKK Raptors | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1896 | SPYT Marcin | 2011 | GKK Raptors | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1897 | WAŻNY Monika | 2014 | GKK Raptors | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1898 | KRÓLIKOWSKI Dominik | 2015 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1899 | RICHERT Anna | 2016 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1900 | WASZAK Krzysztof | 2017 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1901 | CHMIELEWSKA Patrycja | 2019 | Jeppesen OCR Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1902 | KAMIŃSKA Klaudia | 2028 | KOKOSZKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1903 | RYMARSKI Krzysztof | 2031 | KOKOSZKI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1904 | WOJCIUL Szymon | 2032 | KOKOSZKI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1905 | KRYGER Krzysztof | 2034 | Laczki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1906 | MICHALSKI Szymon | 2035 | Laczki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1907 | PALUCH Maciej | 2036 | Laczki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1908 | DĄBROWSKA Magdalena | 2037 | MICRA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1909 | DOBROWOLSKI Kacper | 2038 | MICRA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1910 | DZWONEK Tomek | 2039 | MICRA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1911 | GĄGOROWSKI Michał | 2040 | MICRA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1912 | KĘPKA Aneta | 2041 | MICRA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1913 | ZDZIARSKI Adrian | 2043 | MICRA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1914 | DULLEK Marta | 2044 | Mordziaci Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1915 | KASICA Milena | 2045 | Mordziaci Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1916 | KOWALKOWSKA Ewelina | 2046 | Mordziaci Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1917 | LEWENDA Marian | 2047 | Mordziaci Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1918 | BARAN Anna | 2057 | Nie marudzić | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1919 | JASKULSKI Piotr | 2058 | Nie marudzić | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1920 | KOWALEWSKA Agnieszka | 2059 | Nie marudzić | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1921 | SADOWSKI Filip | 2060 | Nie marudzić | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1922 | SIKORA Agnieszka | 2061 | Nie marudzić | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1923 | SIKORA Jarosław | 2062 | Nie marudzić | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1924 | WARMOWSKA Anna | 2063 | Nie marudzić | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1925 | WIĘCKOWSKA Paulina | 2064 | Nie marudzić | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1926 | HABKOWSKI Michał | 2065 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1927 | HABKOWSKI Patryk | 2066 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1928 | JANKOWSKA Paulina | 2067 | Rentierzy.FM | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1929 | MILEWSKI Andrzej | 2068 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1930 | MILEWSKI Marcin | 2069 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1931 | LIHS Patryk | 2070 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1932 | RYBAKOWSKI Patryk | 2071 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1932 | SKIERKA Patryk | 2072 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1934 | ŁANGOWSKI Paweł | 2075 | Team10 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1935 | HYRA Katarzyna | 2076 | White&Case Extreme | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1936 | SMARDZEWSKI Bartosz | 2077 | White&Case Extreme | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1937 | BALCEROWICZ Maciej | 2086 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1938 | BALCEROWICZ Monika | 2087 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1939 | BIAŁEK Ewa | 2088 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1940 | BŁEŃSKA Dorota | 2089 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1941 | BOROWSKA Marta | 2090 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1942 | CEBULA Roksana | 2091 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1943 | CZARNOWSKI Jakub | 2092 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1944 | DĄBROWSKI Bogusław | 2093 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1945 | DULAS Patryk | 2094 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1946 | DZIK Cezary | 2095 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1947 | FIEDOR Sławomir | 2096 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1948 | FORCZ Aleksandra | 2097 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1949 | GOSTOMSKA Katarzyna | 2098 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1950 | HINCA Natalia | 2099 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1951 | KARPIŃSKI Roland | 2101 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1951 | KISIELEWICZ Mirosław | 2102 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1953 | MALINOWSKI Mariusz | 2103 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1954 | MARCINKOWSKI Szymon | 2104 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1955 | NADLEWSKA Magdalena | 2105 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1956 | OSIECKI Adam | 2106 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1957 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 2116 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1958 | SZWED Patrycja | 2117 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1959 | ZAKRZEWSKA Marta | 2118 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1960 | CHYLIŃSKA Anna | 2119 | 102 bochr | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1961 | MAJOWSKI Michał | 2120 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1962 | KWIATKOWSKI Paweł | 2121 | cebula | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1963 | NOWAK Elżbieta | 2122 | cebula | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1964 | PAWŁOWSKI Damian | 2123 | cebula | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1965 | RUSZKOWSKI Janusz | 2124 | cebula | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1966 | STACHOWIAK Kamil | 2125 | cebula | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1967 | KUNCEWICZ Małgorzata | 2128 | CrossElite | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1968 | KUNCEWICZ Szymon | 2129 | CrossElite | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1969 | MANIA Patryk | 2130 | CrossElite | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1970 | PODLEŚNA Daria | 2131 | CrossElite | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1971 | ROMPA Adam | 2132 | CrossElite | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1972 | WYCZYŃSKA Katarzyna | 2133 | CrossElite EbroGym | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1973 | BARTOSZEWICZ Agnieszka | 2134 | Endorfina Trojmiasto | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1974 | KRZECZKOWSKA Joanna | 2135 | Endorfina Trojmiasto | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1975 | WIERCIŃSKI Tomek | 2144 | FOREVER YOUNG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1976 | DARGACZ Agnieszka | 2145 | FORMA KARTUZY TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1977 | PAWLICKA Monika | 2146 | FORMA KARTUZY TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1978 | ROBAKOWSKI Chrystian | 2150 | Happy People | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1979 | RONOWSKA Monika | 2151 | Happy People | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1980 | TOMCZYKOWSKI Dawid | 2153 | Happy People | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1981 | BYTNIEWSKA Justyna | 2154 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1982 | WALCZAK Danuta | 2155 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1983 | GAWRYSIAK Konrad | 2156 | KOKOSZKI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1984 | CZARNECKI Maciej | 2157 | Mali Odkrywcy Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1985 | DRĄŻKOWSKI Remigiusz | 2158 | Mali Odkrywcy Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1986 | KRAJEWSKA Magdalena | 2162 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1987 | BOROWSKA Iwona | 2163 | po sąsiedzku | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1988 | GRONTMAN Marcin | 2164 | po sąsiedzku | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1989 | BACZKOWSKA Agata | 2173 | Pupkowscy!!! | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1990 | FRĄCZAK Maria | 2174 | RAGE TEAM | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1990 | FRĄCZAK Radosław | 2175 | RAGE TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1992 | POCHODAJ Arkadiusz | 2176 | RAGE TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1993 | BRANACH Patryk | 2180 | Team Xtreme | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1994 | GAWEŁ Łukasz | 2181 | Team Xtreme | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1995 | PYSZNY Patrycja | 2182 | Team Xtreme | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1996 | SAMBORSKA Mariola | 2183 | Team Xtreme | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1997 | KOJRO Aleksandra | 2184 | WysOjro team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1998 | WYSOCZARSKA Katarzyna | 2185 | WysOjro team | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1999 | BANACH Dawid | 2186 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2000 | BENERT Ireneusz | 2188 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2001 | BIZEWSKA Lucyna | 2189 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2002 | BUTKIEWICZ Robert | 2190 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2003 | CHROSTOWSKA Magdalena | 2192 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2004 | DĄBKOWSKA Anna | 2193 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2005 | JĄCZYK Paweł | 2206 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2006 | KEMPIŃSKA Izabela | 2207 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2007 | KEMPIŃSKA Magdalena | 2208 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2008 | KĘMPIŃSKI Adrian | 2209 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2009 | KRÓL Przemysław | 2211 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2010 | LATAŃSKI Piotr | 2212 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2011 | LENZKOWSKI Tomasz | 2213 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2012 | LEWANDOWSKI Tomasz | 2214 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2013 | MACIJEWICZ Zbigniew | 2215 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2014 | MAZUREK Arkadiusz | 2217 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2015 | PACEK Cezary | 2218 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2016 | PAJĄK Ewelina | 2219 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2017 | PIENIG Marek | 2220 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2018 | PIOTROWSKA Klaudia | 2221 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2019 | PIOTROWSKI Łukasz | 2222 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2020 | UZAROWICZ Hanna | 2233 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2021 | UZAROWICZ Sylwester | 2234 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2022 | WALCZUKIEWICZ Małgorzata | 2235 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2023 | WIECZERZAK Daniel | 2236 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2024 | WRÓBLEWSKI Miłosław | 2237 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2025 | ZINIAK Agata | 2238 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2026 | KARCZEWSKI Maciej | 2239 | BIAŁOGARDCZYCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2027 | WIERZBIŃSKI Rafał | 2240 | BIAŁOGARDCZYCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2028 | BOBEL Jakub | 2241 | Bombelki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2029 | BOBEL Urszula | 2242 | Bombelki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2030 | BANASIAK Katarzyna | 2243 | Elbląskie Dziki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2031 | BŁAŻEWICZ Marcin | 2244 | Elbląskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2032 | KARAŚ Michał | 2246 | Elbląskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2033 | KOZIAR Karolina | 2247 | Elbląskie Dziki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2034 | MECHLINSKA Emilia | 2248 | Elbląskie Dziki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2035 | DLAWICHOWSKA Marta | 2251 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2036 | CHITA Aleksandra | 2260 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2037 | DUDAREWICZ Agnieszka | 2261 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2038 | DULKIEWICZ Alicja | 2262 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2039 | DUNAJSKI Rafał | 2263 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2040 | JASIŃSKA Grażyna | 2264 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2041 | MAZIARZ Anna | 2265 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2042 | MROCZKOWSKI Michał | 2266 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2043 | SZYMAŃSKA Monika | 2268 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2044 | BOGUSZEWSKA-SOCHA Katarzyna | 2269 | Magda Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2045 | KRUSZYŃSKI Michał | 2270 | Magda Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2046 | OSINSKA Magda | 2271 | Magda Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2047 | OSINSKI Adam | 2272 | Magda Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2048 | SOCHA Magda | 2274 | Magda Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2049 | BOSIACKA Magdalena | 2277 | NIEZŁE CZORTY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2050 | BRONOWICKA Katarzyna | 2278 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2051 | BRONOWICKI Adam | 2279 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2052 | DRASZANOWSKA Justyna | 2280 | NIEZŁE CZORTY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2053 | WRĄBEL Jakub | 2289 | NIEZŁE CZORTY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2054 | MARULSKI Artur | 2290 | Nimaletko | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2055 | PLISZKA Adriana | 2291 | Nimaletko | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2056 | KORYCKA Magdalena | 2292 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2056 | STRYSIK Magdalena | 2294 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2058 | FALKOWSKI Dawid | 2295 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2059 | IGNATOWSKA Ewa | 2296 | Rucki Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2060 | MARUSZAK Wojciech | 2297 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2061 | RUCIŃSKI Piotr | 2298 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2062 | RUCIŃSKI Rafał | 2299 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2063 | MERK Mariusz | 2300 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2064 | KISIEL Karolina | 2303 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2065 | PALEŃ Dawid | 2304 | Taka sytuacja xD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2066 | RUCZYŃSKA Karolina | 2305 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2067 | RUCZYŃSKA Katarzyna | 2306 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2068 | BRZOZOWSKA Angelika | 2307 | Ulane naleśniki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2069 | FALKOWSKI Radosław | 2308 | Ulane naleśniki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2070 | KACZOROWSKA Katarzyna | 2309 | Ulane naleśniki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2071 | UBYSZ Aneta | 2318 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2072 | WŁODARCZYK Piotr | 2319 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2073 | WOJTAS Marcin | 2320 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2074 | ANDRZEJCZAK Joanna | 2321 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2075 | ANIELSKA Anna | 2322 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2076 | BIEL Natalia | 2323 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2077 | BROŻYNA Łukasz | 2326 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2078 | GARDYSZEWSKI Bartłomiej | 2329 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2079 | GODLEWSKI Łukasz | 2330 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2080 | GRYGOWSKA Karolina | 2332 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2081 | JAWORSKI Mariusz | 2333 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2082 | KACPRZAK Przemysław | 2334 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2083 | KARCZEWSKI Jarosław | 2335 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2084 | KOSIOR Mateusz | 2336 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2085 | KRASUCKA Izabela | 2337 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2086 | KREFT Krzysztof | 2338 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2087 | PECKO Norbert | 2348 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2088 | PIECZONKA Adam | 2349 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2089 | PIĘKOŚ Urszula | 2350 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2090 | RADWAN Bartłomiej | 2352 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2091 | RODA Ewelina | 2353 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2092 | ROJEK Paulina | 2354 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2093 | SIEMASZKO Maciej | 2356 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2094 | SOWIŃSKA Katarzyna | 2358 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2095 | STARBA Paweł | 2359 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2096 | STASZKIEWICZ Mateusz | 2361 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2097 | ŚWITEK Paula | 2362 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2098 | TARNOWSKI Michał | 2363 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2099 | NOWAK Przemysław | 2364 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2100 | DULIŃSKI Arkadiusz | 2382 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2101 | ZIMECKI Szymon | 2383 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2102 | JADESZKO Maciej | 2384 | Grizzly Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2103 | KACZANOWSKI Andrej | 2385 | Grizzly Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2104 | ŚMIECIUCH Łukasz | 2386 | Grizzly Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2105 | SZATKOWSKI Krzysztof | 2387 | Grizzly Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2106 | TERESZKIEWICZ Jacek | 2388 | Grizzly Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2107 | IDZIK Angelika | 2389 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2108 | PUCHACZ Michael | 2390 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2109 | WEJKNIS Krzysztof | 2391 | Husaria Reace Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2110 | MOLENDA Marcin | 2392 | ideograf | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2111 | JAGODZIŃSKA Iga | 2394 | ideograf | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2112 | ZIELINSKA Paulina | 2396 | ideograf | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2113 | GOŁASZEWSKA Marta | 2405 | MPM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2114 | LUDWICZAK Hubert | 2408 | Paczka Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2115 | MARCINKOWSKA Dominika | 2409 | Paczka Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2116 | MIELCARZ Marcin | 2410 | Paczka Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2117 | WITKOWSKI Maciej | 2411 | Paczka Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2118 | KONARZEWSKA Anna | 2412 | Poszarpani | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2119 | PIETRUSZKA Kinga | 2413 | Poszarpani | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2120 | CIEMIŃSKA Katarzyna | 2414 | Rentierzy.FM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2121 | DUBOWSKI Marcin | 2415 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2122 | KONKEL Michał | 2416 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2123 | POŻOGA Aneta | 2417 | Rentierzy.FM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2124 | DRAŃKO Piotr | 2418 | SATURN TFI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2125 | KUZIOŁA Konrad | 2419 | SATURN TFI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2126 | ZAMECKI Radosław | 2420 | SATURN TFI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2127 | FILIPOWICZ Wojciech | 2421 | STADO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2128 | KOZUBEK Marcin | 2422 | STADO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2129 | LESZCZYŃSKI Jacek | 2423 | STADO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2130 | LISOWSKI Piotr | 2424 | STADO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2131 | STAŃKO Robert | 2425 | TheNatura'T Team Brodnica 2018 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2132 | PETLAKOWSKI Dariusz | 2434 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2133 | BIAŁEK Wojciech | 2436 | WHKD Karwiny | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2134 | KRAUSE Błażej | 2437 | WHKD Karwiny | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2135 | SZMUC Hubert | 2438 | WHKD Karwiny | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2136 | BESSMAN Kinga | 2439 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2137 | BIEGAŃSKI Radosław | 2440 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2138 | CHORZELEWSKI Michał | 2442 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2139 | DEMPNIAK Władysław | 2443 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2140 | DEMPNYAK Viktoriya | 2444 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2141 | DŁUGOKĘCKA Klaudia | 2445 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2142 | DURAJ Michał | 2446 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2143 | DUŻYK Magdalena | 2447 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2144 | FIAŁKA Aleksandra | 2448 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2145 | JACKOWSKI Piotr | 2452 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2146 | KNOZOWSKI Adam | 2453 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2147 | KRAJEWSKI Michał | 2454 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2148 | OSOWSKA Iwona | 2464 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2149 | PAJDA Paulina | 2466 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2150 | PLISZEWSKI Piotr | 2467 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2151 | PUŚCIZNA Marcin | 2468 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2152 | SHYMANOUSKAYA Veranika | 2469 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2153 | STASIOROWSKI Szymon | 2473 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2154 | STEFAŃSKA Magdalena | 2474 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2154 | STEFAŃSKI Paweł | 2475 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2156 | STOSZ Bartosz | 2476 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2157 | WARMIŃSKI Daniel | 2479 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2158 | WICHROWSKI Patryk | 2480 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2159 | WOJEWÓZKA Monika | 2482 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2160 | SZYBOWSKI Szymon | 2492 | Athlete Performance | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2161 | DEMCZUK Łukasz | 2493 | Autopay | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2162 | HUSAK Karol | 2494 | Autopay | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2163 | ŁOZIŃSKA Agnieszka | 2495 | Autopay | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2164 | PIKULSKI Jakub | 2496 | Banda Rogala | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2165 | SŁAWNIAK Bartosz | 2498 | Banda Rogala | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2166 | SŁAWNIAK Daniel | 2499 | Banda Rogala | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2167 | WASILEWSKI Piotr | 2500 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2168 | DOERING Michał | 2501 | Fitalcoholics | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2169 | KRASKA Justyna | 2502 | Fitalcoholics | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2170 | ZIELIŃSKI Krzysztof | 2505 | Fitalcoholics | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2171 | ŚWIECZKOWSKA Natalia | 2506 | KOKOSZKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2172 | CHECHŁOWSKA Karolina | 2507 | LUDUS TEAM | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2173 | FALKIEWICZ Ilona | 2509 | LUDUS TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2174 | JARZĘBOWSKA Gabriela | 2510 | LUDUS TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2175 | JARZĘBOWSKI Arkadiusz | 2511 | LUDUS TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2176 | KACZMARCZYK Adam | 2512 | LUDUS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2177 | ROCHOŃ Beata | 2521 | LUDUS TEAM | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2178 | SITARSKI Arkadiusz | 2522 | LUDUS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2179 | ZGORZELSKI Piotr | 2523 | LUDUS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2180 | BUGALSKI Krzysztof | 2525 | MMTeam | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2181 | STASZKUN Łukasz | 2531 | Mondzioły | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2182 | BĘTLEJEWSKI Marek | 2532 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2183 | BETLEJEWSKI Przemysław | 2533 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2184 | FIGIEL Marcin | 2534 | NAFCIARZE Płock | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2185 | KEHL Paweł | 2535 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2186 | RYCHLIŃSKI Tomasz | 2536 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2187 | WIŚNIEWSKI Marcin | 2537 | NAFCIARZE Płock | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2188 | KUCHTA Łukasz | 2538 | OCR Stomil | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2189 | KACZEROWSKA Monika | 2540 | OCR Stomill | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2190 | CZARCIŃSKI Marcin | 2541 | Sportowi Fajterzy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2191 | SOŁTYSIAK Monika | 2549 | Team Chojnice | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2192 | DABROWSKI Paweł | 2550 | THEA Polska | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2193 | GRAD Ewelina | 2551 | THEA Polska | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2194 | JAWORSKI-MARTYCZ Stefan | 2552 | THEA Polska | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2195 | JERUZAL Iwona | 2553 | THEA Polska | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2196 | KROMSKI Mateusz | 2555 | THEA Polska | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2197 | RODKIEWICZ Tomasz | 2556 | THEA Polska | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2198 | ROSOSIŃSKI Damian | 2557 | THEA Polska | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2199 | SIEK Piotr | 2558 | THEA Polska | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2200 | WIĘCKIEWICZ Maciej | 2559 | THEA Polska | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2201 | WILUSZ Rafał | 2560 | THEA Polska | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2202 | WOJTASIAK Agnieszka | 2561 | THEA Polska | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2203 | WYSOCKA Urszula | 2562 | THEA Polska | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2204 | GAWRYŚ Marta | 2563 | Zakaz lenistwa | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2205 | JANKOJĆ Katarzyna | 2564 | Zakaz lenistwa | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2206 | MAŁANOWSKI Marek | 2565 | Zakaz lenistwa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2207 | UŁANOWICZ Przemysław | 2566 | Zakaz lenistwa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2208 | ANZULEWICZ Maks | 2567 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2209 | BETKA Adam | 2569 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2210 | BIAŁEK Piotr | 2570 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2211 | GAŁCZYŃSKA Marta | 2579 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2212 | HÜBNEROVÁ Aneta | 2582 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2213 | IWANOWSKI Kamil | 2583 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2214 | JANTA LIPIŃSKI Mateusz | 2584 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2215 | KOWALSKI Jarosław | 2585 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2216 | KRAMPICHOWSKI Adrian | 2586 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2217 | LEWSZA Dawid | 2587 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2218 | LISIECKI Amadeusz | 2588 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2219 | MILEWICZ Mateusz | 2590 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2220 | MISIEWICZ Dorota | 2591 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2221 | MUSIAŁ Katarzyna | 2592 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2222 | MUSIAŁ Piotr | 2593 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2223 | PAWLOS Konrad | 2595 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2224 | PIETRZAK Wojciech | 2596 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2225 | PODEDWORNY Kajetan | 2597 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2226 | ROSYPAL Martin | 2598 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2227 | ZIELIŃSKI Andrzej | 2609 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2228 | BOGUCKI Rafal | 2610 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2229 | JASIŃSKA-KORZENIOWSKA Daniela | 2611 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2230 | LISZEWSKI Marek | 2612 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2231 | OKRÓJ Patryk | 2613 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2232 | ZAREMSKI Janusz | 2614 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2233 | BULKA Lukasz | 2615 | ATUŁ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2234 | BUŁKA Urszula | 2616 | ATUŁ | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2235 | WOŹNIAK Joanna | 2617 | ATUŁ | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2236 | WOŹNIAK Tomasz | 2618 | ATUŁ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2237 | BREŚ Bartosz | 3010 | Baltic Games | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2238 | ŁAWSKI Franciszek | 3009 | Baltic Games | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2239 | TANDECK Wojtek | 3011 | Baltic Games | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2240 | JAWOROWSKA Ewa | 2621 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2241 | RESZCZYNSKA Izabela | 2625 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2242 | SIELAWKO Nikola | 2626 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2243 | SIKORA Agnieszka | 2627 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2244 | VYVAL Tetiana | 2628 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2245 | NYCZ Bartłomiej | 2637 | CStore | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2246 | PASZEK Dawid | 2638 | CStore | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2247 | WĘGLOWSKI Michał | 2639 | CStore | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2248 | GRZEŚKOWIAK Adam | 2640 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2249 | KAŁEK Jagoda | 2641 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2250 | MARKOWSKI Leszek | 2642 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2251 | FEŃSKI Dawid | 2643 | Drużyna 7 wszechświata | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2252 | JONACZYK Marek | 2644 | Drużyna 7 wszechświata | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2253 | STUDZIŃSKA Wiktoria | 2645 | Drużyna 7 wszechświata | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2254 | KRZYWORZEKA Patrycja | 2646 | Friendsy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2255 | ZIAJKA-FILIPEK Sylwia | 2647 | Friendsy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2256 | TRELLA Joanna | 2649 | Magda Team | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2257 | KACZMARCZYK Monika | 2650 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2258 | KORDEK Jarosław | 2651 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2259 | BARAN Remigiusz | 2652 | Natural 100% | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2260 | LEWANDOWSKI Damian | 2653 | Natural 100% | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2261 | TARKA Jakub | 2654 | Natural 100% | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2262 | TARKA Maciej | 2655 | Natural 100% | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2263 | MAGIEROWSKI Michał | 2656 | Premium | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2264 | MAJEWSKI Ludwik | 2657 | Premium | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2265 | SMOLARCZYK Oliwia | 2666 | TABATA RADEK TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2266 | FRĄCKOWIAK Bartosz | 2667 | TatraTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2267 | KOŁCZ Żaneta | 2669 | White&Case Extreme | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2268 | LUBOCKI Damian | 2670 | White&Case Extreme | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2269 | ADAMCZYK Izabela | 2671 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2270 | ADAMIAK Jan | 2672 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2271 | BASZURO Michał | 2675 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2272 | BORAWSKA Agata | 2676 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2273 | BORYSOW Kamil | 2677 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2274 | BURCHARDT Mateusz | 2678 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2275 | CEGIELSKI Marcin | 2679 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2276 | CHACHULSKI Witold | 2680 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2277 | CHMIELEWSKI Czarek | 2681 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2278 | DĄBROWSKI Mariusz | 2682 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2279 | DORNAKOWSKI Błażej | 2683 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2280 | DUROK Przemysław | 2684 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2281 | DZIEMBAŁA Martin | 2685 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2282 | DZIKOWSKA Weronika | 2686 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2283 | JERECZEK Anna | 2696 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2284 | JUCHNIEWICZ Michał | 2697 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2285 | KOLCZYŃSKI Dariusz | 2699 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2286 | KOSMALA Marcin | 2700 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2287 | KOWALSKI Łukasz | 2702 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2288 | KOWALSKI Michał | 2703 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2289 | KUĆ Maciej | 2704 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2290 | MIERZWA Maciej | 2705 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2291 | MILCZAREK Waldemar | 2706 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2292 | MULDER Stefan | 2707 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2293 | NOWAKOWSKI Dawid | 2709 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2294 | ORCZYK Grzegorz | 2710 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2295 | OSENDOWSKA Beata | 2711 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2296 | PADEWSKI Zenon | 2712 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2297 | PANKIEWICZ Fabian | 2713 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2298 | PAWŁOWSKI Przemysław | 2714 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2299 | PIOTROWSKI Artur | 2715 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2300 | WILEWSKI Dawid | 2726 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2301 | ZAWISTOWSKA Monika | 2730 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2302 | ZEMŁA Kinga | 2731 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2303 | ZIMIŃSKI Paweł | 2732 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2304 | MIOTKE Tomasz | 2734 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2305 | ROGALEWSKI Piotr | 2735 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2306 | ŚWIERCZYŚKI Albert | 2736 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2307 | WALCZAK Grzegorz | 2737 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2308 | JĘDRZEJCZYK Adam | 2738 | BigTires.pl Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2309 | ORZECHOWSKI Piotr | 2739 | Brygada R&S | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2310 | ZYCH Zbyszek | 2740 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2311 | KALINOWSKI Tomasz | 2741 | CrossBox MRĄGOWO | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2312 | LESZKOWICZ Marcin | 2742 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2313 | HINC Julia | 2744 | extreme girls | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2314 | SROCZYŃSKI Rafał | 2753 | JRD | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2315 | KRZYSZTOFCZYK Justyna | 2756 | KOTKI | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2316 | ROKICKI Czeslaw | 2757 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2317 | CEYZA Katarzyna | 2758 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2318 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 2759 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2319 | KULIK Dominika | 2760 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2320 | ŁUCZAK Justyna | 2761 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2321 | DABROWSKI Arkadiusz | 2762 | LUMBERJACKS koszalin | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2322 | POZORSKA Katarzyna | 2764 | LUMBERJACKS koszalin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2323 | SOKOLOWSKA Tola | 2765 | LUMBERJACKS koszalin | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2324 | MALINOWSKI Adam | 2766 | Maliniaki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2325 | MALINOWSKI Arkadiusz | 2767 | Maliniaki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2326 | GORSZKO Elisabeth | 2768 | PKS RADUNIA ŻĄDŁO TEAM | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2327 | DUSZAK Marek | 2769 | Platinum | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2328 | SKAŁA Artur | 2770 | Platinum | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2329 | BANCEREK Agata | 2771 | SMP Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2330 | DOBROŃSKI Janusz | 2772 | SMP Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2331 | DOJNIK Maciej | 2782 | Towarzystwo Niezłomne | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2332 | OSTASZEWSKI Paweł | 2783 | ULICZNE RZEZIMIESZKI | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2333 | MULSKI Grzegorz | 2784 | Volenti non fit iniuria | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2334 | GRODZIEWICZ Katarzyna | 2785 | White&Case Extreme | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2335 | DOBIJA Wojciech | 2786 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2336 | ZDROWAK Mariusz | 2787 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2337 | LEWICKI Piotr | 2788 | X-Team Special Forces | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2338 | DOMAGAŁA Magdalena | 2789 | Zasapani | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2339 | ABRASHIN Nikolai | 2790 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2340 | ADAMOWSKI Andrzej | 2791 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2341 | BODZIANNY Paweł | 2793 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2342 | BURAŚ Maja | 2794 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2343 | BUŚKIEWICZ Jakub | 2795 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2344 | CHEŁKOWSKA Marta | 2796 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2345 | CHOJNA Tomasz | 2797 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2346 | CHRAPKOWSKI Patryk | 2798 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2347 | CITUK Małgorzata | 2799 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2348 | CZUBEK Piotr | 2800 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2349 | DOCHNIAK Piotr | 2802 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2350 | JAKUBASZEK Krzysztof | 2811 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2351 | JURCZAK Kamil | 2812 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2352 | KAPELA Klaudia | 2813 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2353 | KASPRZAK Krystian | 2815 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2354 | KASPRZAK Roza | 2816 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2355 | KAŹMIERCZAK Mateusz | 2817 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2356 | KOCZNUR Michał | 2818 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2357 | KOSMOWSKI Paweł | 2819 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2358 | KOWALSKI Bartosz | 2821 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2359 | KREFT Maciej | 2822 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2360 | LASKOWIEC Joanna | 2825 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2361 | LASKOWSKI Adrian | 2826 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2362 | LEONIUK Rafał | 2827 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2363 | LUBOWIECKA Alicja | 2828 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2364 | MACIUSZEK Julia | 2829 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2365 | MAZGAJ Konrad | 2830 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2366 | MICHALIK Piotr | 2831 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2367 | NIEDZIELSKI Przemysław | 2840 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2368 | OLENDER Kamila | 2841 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2369 | PUCHALSKI Wojciech | 2842 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2370 | REJNIAK Paweł | 2843 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2371 | RYBA Aleksandra | 2844 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2372 | STANKIEWICZ Paweł | 2846 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2373 | STROJNY Rafał | 2847 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2374 | SZEREMETA Wojciech | 2848 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2375 | ZIÓŁKOWSKA Anna | 2854 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2376 | BANASIAK Robert | 2855 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2377 | KOWALCZYK Piotr | 2856 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2378 | MAŁOLEPSZY Marcin | 2857 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2379 | NIEDOSTATKIEWICZ Paweł | 2858 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2380 | PIĄTKOWSKI Łukasz | 2859 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2381 | MISZCZAK Bartek | 2860 | A+B+BŁOTO | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2382 | ŁABĘCKI Daniel | 2868 | Dantom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2383 | NIWIŃSKA Kinga | 2870 | HOOK TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2384 | ANDREARCZYK Karolina | 2871 | INIEMAMOCNE_2 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2385 | JANIKOWSKA Marta | 2872 | Janisie | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2386 | JANIKOWSKI Grzegorz | 2873 | Janisie | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2387 | JANIKOWSKI Marcin | 2874 | Janisie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2388 | ZARZYCKA Hanna | 2879 | Kompensja | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2389 | TRELLA Artur | 2880 | Magda Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2390 | BURSKA Aldona | 2882 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2391 | BURSKI Roman | 2883 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2392 | MANISTA Kinga | 2884 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2393 | OLSZEWSKI Łukasz | 2885 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2394 | PIĘTA Tomasz | 2886 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2395 | SZYPSZAK Adrian | 2887 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2396 | GUGLENKO Amadeusz | 2888 | ROTOMETAL Świebodzin | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2397 | BIELAK Adrian | 2898 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2398 | BIENCZYK Maciej | 2899 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2399 | BIENIEK Magdalena | 2900 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2400 | BIEŃKOWSKA Agnieszka | 2901 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2401 | BIEŃKOWSKI Adrian | 2902 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2402 | DAMPS Paulina | 2906 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2403 | DUSZYŃSKA Angelika | 2907 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2404 | DZIEKOŃSKI Robert | 2908 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2405 | DZIERŻANOWSKA Martyna | 2909 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2406 | EBERTOWSKI Stanisław | 2910 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2407 | GAŁECKI Fabian | 2911 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2408 | GAWEŁ Weronika | 2912 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2409 | GERLEJ Marta | 2913 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2410 | GRACZYKOWSKI Tomasz | 2915 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2411 | GRALA Aneta | 2916 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2412 | GRALA Piotr | 2917 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2413 | JACKIEWICZ Bartłomiej | 2918 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2414 | KOZAK Joanna | 2929 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2415 | KOZAK Marcin | 2930 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2416 | KOZUCH Adam | 2931 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2417 | LASKOWSKA Łucja | 2935 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2418 | LASKOWSKI Jerzy | 2936 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2419 | LASKOWSKI Wojciech | 2937 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2420 | LEHMANN Paulina | 2938 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2421 | LOEFFLER Adam | 2939 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2422 | ŁUCZYK Remigiusz | 2940 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2423 | LUKAS Paweł | 2941 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2424 | LUŻNY Tomasz | 2942 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2425 | NIECIECKI Mateusz | 2943 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2426 | PACHOWICZ Marcin | 2944 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2427 | PŁOTKA Karol | 2945 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2428 | POSYNIAK Jacek | 2946 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2429 | REGLIŃSKI Damian | 2947 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2430 | SZREDER Maciej | 2956 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2431 | WIĘCKOWSKI Tomasz | 2958 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2432 | WIERZCHOWSKI Krystian | 2959 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2433 | WOJTAS Aleksandra | 2961 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2434 | WYDURSKI Dawid | 2962 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2435 | ZAWADKA Arek | 2963 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2436 | KRYSZCZUK Sebastian | 2964 | Dzikie wieprze | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2437 | FISIAK Agnieszka | 2965 | FISIAK GDZIE LECIMY? | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2438 | RAMIEGA Cezary | 2966 | FISIAK GDZIE LECIMY? | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2439 | KLINCEWICZ Ilona | 2967 | Główny sponsor 500+ | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2440 | KLINCEWICZ Krzysztof | 2968 | Główny sponsor 500+ | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2441 | KOSIDŁO Szymon | 2969 | Główny sponsor 500+ | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2442 | KOSIDŁO Wioletta | 2970 | Główny sponsor 500+ | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2443 | ZANIEWICZ Karolina | 2972 | Główny sponsor 500+ | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2444 | ZANIEWICZ Roman | 2973 | Główny sponsor 500+ | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2445 | FORTUNA Joanna | 2974 | Gold Dragon | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2446 | KALICKA Sylwia | 1373 | Gold Dragon | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2447 | DUBIK Kamil | 2975 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2448 | MYSZEWSKA Paula | 3007 | LPP Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2449 | ABRAMOWSKI Krzysztof | 2977 | OTIS Run Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2450 | PORCZEK Bartosz | 2978 | OTIS Run Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2451 | MOLENDOWSKI Paweł | 1658 | OXIMO TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2452 | RUCZYNSKI Paweł | 2979 | OXIMO TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2453 | GODZINA Krzysztof | 2980 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2454 | SAMBORSKA Anna | 2981 | Rossmann | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2455 | TURSKI Łukasz | 2982 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2456 | BUGAJSKA Aleksandra | 1925 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2457 | DZIK Maciej | 2985 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2458 | GŁOWALA Kamil | 2987 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2459 | HERBASZ Maksymilian | 2988 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2460 | KOWALCZYK Grażyna | 2989 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2461 | LACHOWICZ Marlena | 2990 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2462 | MARCZEWSKA Aneta | 2991 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2463 | MARCZEWSKI Grzegorz | 2992 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2464 | PODNIESIŃSKI Krzysztof | 2995 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2465 | POREBNY Robert | 3020 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2466 | RZĄŻEWSKA Ewa | 2996 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2467 | SŁODKOWSKI Kacper | 2997 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2468 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | 3013 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2469 | SYCH Monika | 2998 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2470 | LUKAS Renata | 1554 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2471 | MATHEA Katarzyna | 1555 | Ulitki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2472 | CZAYKOWSKI Konrad | 1610 | Active Flow | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2473 | JANUSZEWSKA Sandra | 2074 | Team10 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2474 | KALINOWSKA Dorota | 2127 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2475 | SZYMONIAK Piotr | 2152 | Happy People | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2476 | MECHLIŃSKI Ryszard | 2249 | Elbląskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2477 | JABŁONOWSKI Leszek | 2275 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2478 | MICHALCZYK Katarzyna | 2276 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2479 | SZYNKARUK Marek | 3033 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2480 | MILEWSKI Marcin | 3032 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2481 | CICHOCKI Adrian | 1078 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2482 | GRUSZEWSKI Bartłomiej | 1080 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2483 | ZAJĄC Karolina | 1108 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
2484 | SZEMIEL Łukasz | 1131 | Bartolini TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2485 | POLAKOWSKA Wioleta | 1132 | BŁOTNE WILKI :) | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2486 | SKUBISZ Marta | 1133 | BŁOTNE WILKI :) | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2487 | WASILEWSKI Rafał | 1159 | Spejson Solaris | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2488 | ZANIEWICZ Jolanta | 3027 | Główny sponsor 500+ | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2489 | JÓŹWIAK Artur | 3040 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2490 | KUBALA Radosław | 3043 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2491 | KULACZKOWSKI Adrian | 3045 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2492 | MAZIŃSKI Łukasz | 3046 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2493 | CEGIELSKI Marcin | 379 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2494 | RYBACKA Małgorzata | 388 | Jesteśmy Głodni | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
2495 | WIANECKA Katarzyna | 1023 | KEM Crew | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2496 | KOPACZ Marta | 2622 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2497 | LEWICKA Ewa | 911 | Różowe Tygryski | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2498 | LEWICKI Filip | 912 | Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2499 | BŁASZKIEWICZ Justyna | 2380 | Galopujące żółwie | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2500 | GOJ Sylwia | 2449 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2501 | GRABARZ Andrzej | 2450 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2502 | GRZYBKOWSKA Joanna | 2451 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2503 | WARMIŃSKA Daria | 2478 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2504 | OLSZEWSKA Natalia | 2503 | Fitalcoholics | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2505 | JELONEK Tomasz | 2755 | KOTKI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2506 | DOMAROS Arkadiusz | 32 | MKS LEW LĘBORK | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2507 | ŚWIĄTEK Łukasz | 33 | MKS LEW LĘBORK | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2508 | JANUSZKIEWICZ Andrzej | 34 | OCR Stomil | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2509 | LEWANDOWSKI Robert | 35 | OCR Stomil Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2510 | LASKOWSKI Tomasz | 36 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2511 | SADOWSKI Michał | 37 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2512 | CHMURAK Wojciech | 60 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2513 | CHODŹBA Damian | 61 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2514 | DEPTUŁA Mariusz | 62 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2515 | GĘBUSIA Grzegorz | 63 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2516 | DĄDELEWSKA Joanna | 97 | Piękni i Bestie | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2517 | GRABOWSKA Maja | 101 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
2518 | JANKOWSKA Maria | 102 | xRunners | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2519 | PAROL Diana | 110 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
2520 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 172 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
2521 | SKOCZEK Marcin | 173 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2522 | HAWEL Rafał | 189 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2523 | JANOWSKI Michal | 190 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2524 | PAWLUKIEWICZ Aleksander | 215 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2525 | PIECH Łukasz | 216 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2526 | PIECZABA Patryk | 218 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2527 | PIETRZYK Konrad | 219 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2528 | WOŁOSZYK Jacek | 241 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2529 | MALINOWSKI Jan | 246 | Atletico Morena | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2530 | BRAZULEWICZ Szymon | 258 | Drużyna Ulanego | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2531 | RUSZEWSKA Anna | 263 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
2532 | RUSZEWSKI Jarosław | 264 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2533 | RYBKA Zuzanna | 265 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
2534 | STEFAN Grzegorz | 266 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2535 | CHOJNACKA Marzena | 267 | KALLIPSO TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
2536 | SOCHA Dawid | 268 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2537 | ZELISZCZAK Krystian | 269 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2538 | STACHOWSKI Piotr | 307 | TALMAN TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2539 | DYRDON Artur | 308 | Twardzi jak SKAŁA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2540 | MOTYL Tomasz | 317 | Wakacje IT | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2541 | ANTCZAK Borys | 321 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2542 | CHOJNACKI Filip | 322 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2543 | CZAJKA Łukasz | 323 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2544 | MURAWSKA Emilia | 347 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
2545 | NIKIEL Adrian | 348 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2546 | OMELCZENKO Jerzy | 349 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2547 | OSSOWSKI Sławomir | 350 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2548 | ROHDE Dariusz | 352 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2549 | SERAFIN Agnieszka | 353 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
2550 | SIEWIOR Piotr | 354 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2551 | SKOWROŃSKI Rafał | 355 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2552 | SKUT Daniel | 356 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2553 | TOPOREK Łukasz | 360 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2554 | TULODZIECKA-SAWCZUK Aleksandra | 361 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
2555 | WINNICKA Dominika | 363 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
2556 | WŁODARSKI Piotr | 366 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2557 | BOGUSZ Michał | 377 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2558 | TORKA Mariusz | 381 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2559 | DUŁAK Mateusz | 382 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2560 | GŁODOWSKI Bartosz | 383 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2561 | SMAL Bartłomiej | 384 | BTSplus | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2562 | PĘCZEK Karol | 385 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2563 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 395 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2564 | NARLOCH Rafał | 968 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2565 | OKOŃSKA Adela | 969 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2566 | NIEDOSTATKIEWICZ Paweł | 3065 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2567 | CZEKAŁOWSKI Krzysztof | 3085 | Kompensja | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2568 | GÓRSKA Marta | 3083 | Kompensja | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2569 | DZIEKOŃSKI Robert | 3077 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2570 | KOCZNUR Michał | 3079 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2571 | KULESZA Malwina | 3081 | dzikie siostry | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2572 | KULESZA-KIEDROWSKA Magdalena | 3080 | dzikie siostry | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2573 | SARACH Szymon | 3082 | dzikie siostry | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2574 | KURYŁO Karolina | 3086 | LPP Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2575 | TRZASKALSKI Kamil | 3084 | LPP Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2576 | BOROWSKA Monika | 3054 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2577 | KACHEL Adam | 3052 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2578 | ŁUBKOWSKI Tomasz | 3048 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2579 | MARCZAN Agnieszka | 3064 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2580 | MARCZAN Krzysztof | 3063 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2581 | SOŁTYSIAK Mateusz | 3061 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2582 | ELMANOWSKI Dawid | 3062 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2583 | WŁODARCZYK Jan | 875 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2584 | BETLIŃSKI Piotr | 876 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2585 | BUCHNAT Marek | 877 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2586 | KANKOWSKI Krzysztof | 878 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2587 | KISIEL Bartosz | 879 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2588 | KROTLA Mariusz | 880 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2589 | KUNZA Wojciech | 881 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2590 | BARCZ Anna | 907 | Różowe Tygryski | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2591 | BARCZ Martyna | 908 | Różowe Tygryski | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2592 | LYNN Dominic | 1003 | Funky Planet Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2593 | LYNN Kevin | 1004 | Funky Planet Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2594 | OGŁOSZKA Karolina | 1013 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2595 | ŁUKAWWKI Łukasz | 1118 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2596 | PORZYCH Ewa | 1119 | Active Life Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2597 | SERJANT Serguei | 1120 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2598 | KUCZYK Jacek | 1128 | Bartolini TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2599 | KUCZYK Katarzyna | 1129 | Bartolini TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2600 | SAWICKI Michał | 1130 | Bartolini TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2601 | BĄKOWSKI Michał | 1175 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2602 | BANASZEWSKA Barbara | 1176 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2603 | BARTKIEWICZ Monika | 1177 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2604 | KAMIŃSKI Witold | 1254 | Jasne pełne | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2605 | WIERZBICKI Marek | 1255 | Jasne pełne | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2606 | WOŹNIAK Rafał | 1256 | JĘCZYBUŁY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2607 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 1479 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2608 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 1480 | CSW Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2609 | WAŚKOWSKI Dawid | 1481 | CSW Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2610 | GRALA Mirosław | 1483 | Energa Obrót | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2611 | WAŁDOWSKI Kamil | 2849 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2612 | WENTA Wiesława | 2850 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2613 | WIECZOREK Michał | 2851 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2614 | WOJCIECHOWICZ Patrycja | 2852 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2615 | WÓJCIK Zbyszek | 2853 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2616 | GÓRECKA Katarzyna | 2876 | Kompensja | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2617 | GÓRSKA Marta | 2877 | Kompensja | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2618 | ŚWICA Alicja | 2878 | Kompensja | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2619 | BORCZ Jacek | 2904 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2620 | BOWNIK Wojciech | 2905 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2621 | KOZYRA Dawid | 2932 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2622 | KRZESIŃSKA Violetta | 2934 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2623 | WINIARSKA Klaudia | 2960 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2624 | KOZA Bartłomiej | 3006 | LPP Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2625 | OLSZEWSKI Grzegorz | 3019 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2626 | MAJEWSKI Jakub | 1308 | wuje | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2627 | SZYMAŃSKI Michał | 1309 | wuje | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2628 | NEHRING Monika | 1335 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2629 | NIEMYJSKI Jarosław | 1336 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
2630 | RUDNICKA Justyna | 1361 | Brygada R&S | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2631 | RUDNICKI Piotr | 1362 | Brygada R&S | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2631 | SIWCZAK Marcin | 1363 | Brygada R&S | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2633 | CIUPIŃSKI Damian | 1381 | Icon fitness Częstochowa | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2634 | WOJSIAT Oliwia | 1390 | Lubię Placki! | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2635 | LUTKIEWICZ Darek | 1407 | Rekin | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2636 | KAMINSKI Krystian | 1432 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2637 | KANIEWSKA Justyna | 1433 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2638 | KIEDROWSKI Mateusz | 1434 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2639 | SMOLAK Magdalena | 1459 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2640 | SYCH Hubert | 1461 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2641 | KOWALCZYK Hanna | 1486 | Energa Obrót | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2642 | KUCZYŃSKI Daniel | 1487 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2643 | WILICKI Tomasz | 1512 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2644 | MATUSZAK Kacper | 1536 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2645 | ŚLIWA Małgorzata | 1637 | Fit Move Rumia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2646 | LEHMANN Dawid | 1635 | Fit Move Rumia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2647 | LEHMANN Magdalena | 1636 | Fit Move Rumia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2648 | SADOWSKA Paulina | 1663 | SADKI TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2649 | SADOWSKI Mateusz | 1664 | SADKI TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2650 | KRAWCZYK Piotr | 1718 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2651 | BASIUKAJĆ Kamila | 1743 | Clutch or faggot | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2651 | DAROWSKI Błażej | 1744 | Clutch or faggot | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2653 | KĄKOL Michał | 1745 | Clutch or faggot | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2654 | GORAJEK Dawid | 1787 | Moc Męża | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2655 | BOBER Patrycja | 1796 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2656 | CZERWIONKA Malgorzata | 1797 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2657 | MIELEWCZYK Pawel | 1842 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2658 | BISTRAM Krzysztof | 1869 | Andrzeju, to jebnie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2659 | ADAMEK Patryk | 1919 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2660 | BARON Alicja | 1920 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2661 | KOWALSKI Rafał | 1946 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2662 | KRUTUL Tamara | 1947 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2663 | KULISZEWSKI Maciej | 1948 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2664 | TOPOLIŃSKI Damian | 1975 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2665 | TOPOLIŃSKI Kamil | 1976 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2666 | SZARAFIŃSKI Jan | 2002 | Elitowe Hardcory | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2667 | KAMIŃSKI Paweł | 2029 | KOKOSZKI | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2668 | RUTKOWSKA Monika | 2030 | KOKOSZKI | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2669 | RĄCZKA Maciej | 2048 | Mordziaci Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2670 | BRUNKA Karolina | 2073 | Team10 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2671 | WRÓBEL Adrian | 2177 | RAGE TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2672 | SCHILLER Fryderyk | 2178 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2673 | DĄDELEWSKA Oliwia | 3021 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
2674 | GUZIEWICZ Alan | 2202 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2675 | GUZIEWICZ Martyna | 2203 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2676 | HEMMERLING Agata | 2204 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2677 | IWANICKI Kamil | 2205 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2678 | TOPOLEWSKI Przemyslaw | 2232 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2679 | SIDORKO Tomasz | 2301 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2680 | DEMCZUK Paweł | 2302 | Taka sytuacja xD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2681 | BŁASZKIEWICZ Michał | 2381 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2682 | KŁACZYŃSKA Amelia | 2406 | NIRVANA RUNNING TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2683 | SZEJNER Tadeusz | 2407 | NIRVANA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2684 | SCHNEIDER Sebastian | 1537 | Po co nam to było | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2685 | NAGÓRSKI Mateusz | 1894 | Gwiezdne chłopaki NagTeam | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2686 | LIS Łukasz | 1203 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2687 | MALINOWSKI Damian | 1204 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2688 | ŁUKAWSKI Dariusz | 1230 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2689 | DOLECKI Kamil | 2327 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2690 | SIEMASZKO Dagna | 2355 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2691 | NOWICKI Marcin | 2365 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2692 | RUTKOWSKI Roman | 2366 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2693 | SZCZECH Szymon | 2367 | Alko Ninja | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2694 | KRAMARZ Karolina | 2376 | CannabiGold | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2695 | KULCZYCKI Patryk | 2377 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2696 | PASTERNAK Izabela | 2378 | CannabiGold | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2697 | ZALESIŃSKI Kacper | 2379 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2698 | DALECKA Kamila | 1020 | KEM Crew | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2699 | SOBCZYŃSKA Julia | 2599 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2700 | PAZIKOWSKI Robert | 2504 | Fitalcoholics | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2701 | NOWICKI Janusz | 2528 | MMTeam | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2702 | UŚCINOWICZ Bartosz | 2529 | MMTeam | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2703 | KOPANIA Maciej | 2530 | Mondzioły | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2704 | KĄDZIOŁKA Ewelina | 2554 | THEA Polska | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2705 | GAŁCZYŃSKI Piotr | 2580 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2706 | GÓRSKI Marcin | 2581 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2707 | PANASIK Ewa | 2623 | Born to Pole | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2708 | AL-AZAWI Alhsan | 2673 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2709 | AMELCHANKA Maryia | 2674 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2710 | KOTECKA Ewa | 2701 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2711 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 2727 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2712 | ZAWADA Karolina | 2728 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2713 | ZAWISTOWSKA Joanna | 2729 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2714 | BIAŁAS Karolina | 2754 | KOTKI | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2715 | KUĆ Wojciech | 2823 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2716 | KUJANEK Paulina | 2824 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2717 | KRAUSE Marcin | 1582 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2718 | KACZOR Adam | 1691 | TURBO IDIOCI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2719 | CZAJA Marcin | 1690 | TURBO IDIOCI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2720 | WYDRA Karolina | 104 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
2721 | DUDEK Piotr | 160 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2722 | PRYLIŃSKI Artur | 161 | Pędzące Ślimaki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2723 | PRYLIŃSKI Paweł | 162 | Pędzące Ślimaki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2724 | SŁOWIK Marcin | 357 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2725 | SULOWSKA Agnieszka | 358 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
2726 | SZAŁAMACHA Mateusz | 359 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2727 | KLAMROWSKI Tomasz | 928 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2728 | KLEBAN Jarek | 929 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2729 | KOPACZEWSKI Lukasz | 930 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2730 | LOMOTOWSKA Iza | 931 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2731 | MEJER Anita | 932 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2732 | MROZOWSKA Kinga | 933 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2733 | WARPAS-SYNOWIEC Aleksandra | 942 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2734 | AUGUSTYNIAK Kamil | 943 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2735 | BACH Paulina | 944 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2736 | BYCZKOWSKI Szymon | 946 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2737 | JANICKA Joanna | 958 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2738 | MISIOWIEC Paulina | 967 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2739 | PALKA Jurand | 972 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2740 | PELIKSZE Sylwia | 973 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2741 | PISARSKI Kacper | 975 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2742 | TŁOK Marta | 985 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2743 | WARDZIŃSKI Patryk | 986 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2744 | BIEGAJSKI Mateusz | 1024 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2745 | KARABINIEWICZ Patrycja | 1026 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2746 | LEWANDOWSKI Leszek | 1027 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2747 | ROMANOWSKI Mateusz | 1028 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2748 | ZBUDNIEWEK Magdalena | 1050 | Panienki_Z_Archeo | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2749 | KOMAREWSKI Jacek | 1051 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2750 | KRAUZE Wojciech | 1052 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2751 | PAWLAK Jacek | 1053 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2752 | PROKOPSKI Andrzej | 1054 | PEKABEX NORTH | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2753 | GRUSZEWSKI Mateusz | 1081 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2754 | JASIŃSKI Dawid | 1303 | TWÓJ NOWY DOM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2755 | KUREK Łukasz | 1306 | wuje | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2756 | SZMUDA Katarzyna | 914 | Różowe Tygryski | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2757 | WĄCHALSKA Karolina | 3072 | Extreme Onion Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2758 | BANASIAK Robert | 3066 | @ALFANET TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2759 | TRAVNICKOVA Jana | 3053 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2760 | WASIAK Piotr | 3069 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2761 | PELPLIŃSKI Krzysztof | 3049 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2762 | NAPIÓRKOWSKA Ingrid | 3055 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2763 | KUCHARSKA Sylwia | 3068 | Paczka Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2764 | BROCHOCKI Tomasz | 2869 | Główny sponsor 500+ | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2765 | BOHDANOWICZ Adam | 2903 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2766 | MICHALAK Ilona | 3076 | Born to Pole | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2767 | GŁOWACKI Wojciech | 1905 | Skrzywana Factory | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2768 | GANDE-MILEWSKA Paulina | 2526 | MMTeam | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2769 | CHECHŁOWSKI Zbigniew | 2508 | LUDUS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2770 | CHARYTONIK Adrian | 2191 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2771 | BUGALSKA Julita | 2524 | MMTeam | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2772 | BOGUSZEWSKI Mateusz | 443 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
2773 | D Piotr | 2801 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2774 | WOŹNIAKIEWICZ Joanna | 2483 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2775 | WOJCIECHOWSKA Karolina | 2481 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2776 | ZALEJASZ Sylwester | 1748 | Hell Squad | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2777 | WASZCZYK Marta | 1816 | Wilki morskie | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2778 | SERAFIN Milena | 1809 | Omega Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2779 | SADOWSKI Paweł | 2668 | TatraTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2780 | RUSIN Krzysztof | 2497 | Banda Rogala | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2781 | PODNIESIŃSKA Nina | 2994 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2782 | PIWKO Paweł | 2648 | LUMBERJACKS koszalin | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2783 | PAZIEWSKI Łukasz | 1963 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2784 | OSOWSKI Szymon | 2465 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2785 | NOWAKOWSKA Monika | 2594 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2786 | NIWIŃSKI Hubert | 2993 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2787 | MIKLIŃSKI Jan | 1769 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2788 | MICHALCZYK Adriana | 1780 | MAM KOLKĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2789 | MARCINKOWSKI Paweł | 2517 | LUDUS TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2790 | MĄDZIELEWSKI Rafał | 1359 | BAROMINTER | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2791 | MACHOWSKA Ula | 2395 | ideograf | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2792 | LISIAK Jakub | 1907 | Skrzywana Factory | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2793 | ŁABUZIŃSKA Agata | 1158 | Spejson Solaris | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2794 | KOZIK Marcin | 1638 | FitMove Rumia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2795 | KOWALEWSKI Sławomir | 2820 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2796 | KNIOŁA Łukasz | 2210 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2797 | KLEIN Damian | 1084 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2798 | KASZKUR Malgorzata | 1002 | Funky Planet Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2799 | HOFFMANN Daniel | 1571 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2800 | GRUDZIEŃ Adam | 2393 | ideograf | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2801 | IWASZKIEWICZ Julia | 1775 | MAM KOLKĘ | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2802 | BIELICKI Paweł | 2324 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2803 | BIGAJ Piotrek | 2325 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2804 | GRODZKI Michał | 2331 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2805 | JANOWICZ Małgorzata | 2255 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2806 | MALISZAK Tomek | 2342 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2807 | PIOTROWSKA Justyna | 2293 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2808 | RABENDA Rafał | 2351 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2809 | STASZEL-ŁATAS Katarzyna | 2360 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2810 | - - | 1285 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2811 | KONWIŃSKI Daniel | 3034 | Selekcja Naturalna | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2812 | SOŚNICKI Piotr | 2472 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2813 | SOSNICKI William | 2471 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2814 | ZIEWALICZ Tomasz | 2485 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2815 | ŁANGOWSKA Dorota | 2457 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2816 | BODETKO Tomasz | 1485 | Energa Obrót | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2817 | KRAUSE Marcin | 2773 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2818 | SKRZESZEWSKI Jan | 84 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:07 | |||
2819 | BIELA Jolanta | 1058 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 09:45 | 00:01:41 | ||
2820 | LASZCZKOWSKI Tomasz | 2733 | SMP Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:37:27 | ||
2821 | 3056 | 06:09:47 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
LEDWOROWSKI Jakub | 31 | Killing Lions | Elite Mężczyzn | 07:40 | DNF |
Znaleziono 2822 wynik(ów)