RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-28
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
2255
Wystartowało:
2067
Nie ukończyło:
36
Ukończyło:
2031
Na trasie:
33
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KĄKOL Kacper 59Szydera OCRElite Mężczyzn1M 108:1000:00:0000:36:04.6500:36:04.65 6:0010
2KRAWIECKI Mateusz 33Husaria Race Team Elite Mężczyzn2M 208:1000:00:0000:36:28.0500:36:28.05+00:00:236:049.9
3OŚLIZŁO Marek 57SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3M 308:1000:00:0000:38:33.6000:38:33.60+00:02:286:259.3
4BĄK Daniel 77Elite Mężczyzn4M 408:1000:00:0000:38:56.5500:38:56.55+00:02:516:299.2
5JACIÓW Paweł 70WATAHAElite Mężczyzn5M 508:1000:00:0000:40:42.0000:40:42.00+00:04:376:478.8
6KIĘPISTY Patryk 39Move Factory.Elite Mężczyzn6M 608:1000:00:0000:41:16.5500:41:16.55+00:05:116:528.7
7HENDZEL Miłosz 42Mustangi KobylankaElite Mężczyzn7M 708:1000:00:0000:41:18.8000:41:18.80+00:05:146:538.7
8STRENG Dawid 2257PUMA_StarogardOpen Mężczyzn1M 810:0000:00:0000:41:45.1500:41:45.15+00:05:406:578.6
9MOROŃ Bartłomiej 50POWER TRAININGElite Mężczyzn8M 908:1000:00:0000:42:27.4500:42:27.45+00:06:227:048.5
10KUBER Andrzej 74xRunnersElite Mężczyzn9M 1008:1000:00:0000:43:00.0000:43:00.00+00:06:557:108.4
11KORULCZYK Marcin 66United RunnersElite Mężczyzn10M 1108:1000:00:0000:43:52.4500:43:52.45+00:07:477:188.2
12JAKIMSKI Mariusz 244Open Masters Mężczyzn1M 1208:3000:00:0000:43:56.8000:43:56.80+00:07:527:198.2
13SARZYŃSKI Arkadiusz 24CrossFit StoczniaElite Mężczyzn11M 1308:1000:00:0000:44:01.7000:44:01.70+00:07:577:208.2
14PODGORSKI Marek 122RUNMAGEDDONElite Mężczyzn12M 1408:1000:00:0000:44:08.8000:44:08.80+00:08:047:218.2
15WOJCIECHOWSKI Konrad 101Elite Mężczyzn13M 1508:1000:00:0000:44:30.2500:44:30.25+00:08:257:258.1
16HANUS Piotr 1Agresywne Morsy :DElite Mężczyzn14M 1608:1000:00:0000:44:31.0500:44:31.05+00:08:267:258.1
17STANISŁAWSKI Fabian 92Elite Mężczyzn15M 1708:1000:00:0000:44:54.2000:44:54.20+00:08:497:298
18DALKIEWICZ Dariusz 26CrossFit SuszElite Masters Mężczyzn1M 1808:1000:00:0000:45:12.1000:45:12.10+00:09:077:328
19BURAS Radoslaw 486Open Mężczyzn2M 1909:0000:00:0000:45:27.9500:45:27.95+00:09:237:347.9
20KUNCEWICZ Szymon 18CrossEliteElite Mężczyzn16M 2008:1000:00:0000:45:33.0000:45:33.00+00:09:287:357.9
21KUMOROWSKI Rafał 84Elite Mężczyzn17M 2108:1000:00:0000:46:13.9000:46:13.90+00:10:097:427.8
22OLICHOWSKI Mateusz 385Open Mężczyzn3M 2208:4500:00:0000:46:17.9000:46:17.90+00:10:137:427.8
23MALEC Bartłomiej 120Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn18M 2308:1000:00:0000:46:18.1500:46:18.15+00:10:137:437.8
24LEJK Beniamin 75xRunnersElite Mężczyzn19M 2408:1000:00:0000:46:35.8500:46:35.85+00:10:317:457.7
25KOSIŃSKI Jakub 67United RunnersElite Mężczyzn20M 2508:1000:00:0000:46:36.0000:46:36.00+00:10:317:467.7
26GĄSIOROWSKI Karol 71X-Team TarnówElite Mężczyzn21M 2608:1000:00:0000:47:18.8500:47:18.85+00:11:147:537.6
27RYCHLEWSKI Wojciech 518Open Mężczyzn4M 2709:0000:00:0000:47:41.5000:47:41.50+00:11:367:567.5
28MICHAŁOWSKI Jacek 88Elite Masters Mężczyzn2M 2808:1000:00:0000:47:58.8500:47:58.85+00:11:547:597.5
29SURMACH Andrei 94Elite Mężczyzn22M 2908:1000:00:0000:48:27.1000:48:27.10+00:12:228:047.4
30MACHURA Marcin 58SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn23M 3008:1000:00:0000:48:43.3000:48:43.30+00:12:388:077.4
31MOTYL Łukasz 618VinderenOpen Mężczyzn5M 3109:1500:00:0000:48:56.9500:48:56.95+00:12:528:097.4
32SADOWSKI Michał 51POWER TRAININGElite Mężczyzn24M 3208:1000:00:0000:49:04.3500:49:04.35+00:12:598:107.3
33MACIEJEWSKI Łukasz 56SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn25M 3308:1000:00:0000:49:07.6000:49:07.60+00:13:028:117.3
34ERDMAŃSKI Karol 1911KInO REKINOpen Mężczyzn6M 3412:1500:00:0000:49:11.2000:49:11.20+00:13:068:117.3
35BONDAR Dmytro 16CrossEliteElite Mężczyzn26M 3508:1000:00:0000:49:12.0500:49:12.05+00:13:078:127.3
36KOKOWSKI Mariusz 64Tree CrewElite Mężczyzn27M 3608:1000:00:0000:49:55.1500:49:55.15+00:13:508:197.2
37MACIOŁEK Arkadiusz 86Elite Mężczyzn28M 3708:1000:00:0000:50:02.8500:50:02.85+00:13:588:207.2
38KĘDZIOREK Eryk 82Elite Mężczyzn29M 3808:1000:00:0000:50:19.1500:50:19.15+00:14:148:237.2
39MOKWA Sebastian 47Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn30M 3908:1000:00:0000:50:26.3500:50:26.35+00:14:218:247.1
40WÓJCIK Przemysław 1560VCOpen Mężczyzn7M 4011:1500:00:0000:50:33.7500:50:33.75+00:14:298:257.1
41ŁOSIN Marta 118Elite Kobiet1K 108:2000:00:0000:50:39.4500:50:39.45+00:14:348:267.1
42BRZESKI Robert 17CrossEliteElite Masters Mężczyzn3M 4108:1000:00:0000:50:50.2000:50:50.20+00:14:458:287.1
43CHODOWSKI Łukasz 1625Husaria Race Team Open Mężczyzn8M 4211:3000:00:0000:51:10.4000:51:10.40+00:15:058:317
44STRYCZEK Patryk 93Elite Mężczyzn31M 4308:1000:00:0000:51:36.2500:51:36.25+00:15:318:367
45KUBISZYN Tobiasz 83Elite Mężczyzn32M 4408:1000:00:0000:51:41.4000:51:41.40+00:15:368:367
46KACZOR Marcin 2286Open Masters Mężczyzn2M 4513:3000:00:0000:51:43.8000:51:43.80+00:15:398:377
47JAGODZIŃSKI Damian 73xRunnersElite Mężczyzn33M 4608:1000:00:0000:52:00.8500:52:00.85+00:15:568:406.9
48JAKUBCZAK Marcin 7Best BeastsElite Masters Mężczyzn4M 4708:1000:00:0000:52:40.9000:52:40.90+00:16:368:466.8
49ANSLIK Edward 863PETROSTALOpen Mężczyzn9M 4809:4500:00:0000:52:41.3500:52:41.35+00:16:368:466.8
50SZYMCZAK Damian 96Elite Mężczyzn34M 4908:1000:00:0000:52:57.3500:52:57.35+00:16:528:496.8
51BENEDYK Szymon 2164Open Mężczyzn10M 5013:3000:00:0000:53:07.4500:53:07.45+00:17:028:516.8
52KACHNIARZ Marcin 43Mustangi KobylankaElite Mężczyzn35M 5108:1000:00:0000:53:07.5500:53:07.55+00:17:028:516.8
53BAGIŃSKI Marcin 40Mustangi KobylankaElite Mężczyzn36M 5208:1000:00:0000:53:14.9500:53:14.95+00:17:108:526.8
54OKOŁOWICZ Przemysław 1739JTI PolskaOpen Mężczyzn11M 5311:4500:00:0000:53:29.3500:53:29.35+00:17:248:546.7
55PIONK Tadeusz 38Kontener FormyElite Mężczyzn37M 5408:1000:00:0000:53:30.9500:53:30.95+00:17:268:556.7
56WIŚNIEWSKI Tomasz 100Elite Mężczyzn38M 5508:1000:00:0000:53:34.3000:53:34.30+00:17:298:556.7
57GRACZYK Adrian 2175Open Mężczyzn12M 5613:3000:00:0000:53:35.1000:53:35.10+00:17:308:556.7
58MYTLEWSKI Mateusz 382Open Mężczyzn13M 5708:4500:00:0000:53:38.4000:53:38.40+00:17:338:566.7
59CZARNOŁĘCKI Kamil 1956Open Mężczyzn14M 5812:1500:00:0000:53:53.8000:53:53.80+00:17:498:586.7
60SOBESTO Magdalena 124Elite Kobiet2K 208:2000:00:0000:53:57.2500:53:57.25+00:17:528:596.7
61MOLTZAN Łukasz 1435United RunnersOpen Mężczyzn15M 5911:0000:00:0000:54:09.2500:54:09.25+00:18:049:016.6
62CZAJCZYŃSKI Daniel 2278Open Masters Mężczyzn3M 6012:1500:00:0000:54:09.7000:54:09.70+00:18:059:016.6
63WEŁNA Rafał 926Open Mężczyzn16M 6109:4500:00:0000:54:11.9500:54:11.95+00:18:079:016.6
64TURBAK Paweł 1985Open Mężczyzn17M 6212:1500:00:0000:54:12.5000:54:12.50+00:18:079:026.6
65PIASTOWSKA Karolina 119Elite Kobiet3K 308:2000:00:0000:54:13.3500:54:13.35+00:18:089:026.6
66VASYLEVSKYI Oleksii 661Open Mężczyzn18M 6309:1500:00:0000:54:15.6500:54:15.65+00:18:119:026.6
67PUZDROWSKI Jarosław 65Tree CrewElite Mężczyzn39M 6408:1000:00:0000:54:15.8500:54:15.85+00:18:119:026.6
68WERYK Mateusz 98Elite Mężczyzn40M 6508:1000:00:0000:54:18.7500:54:18.75+00:18:149:036.6
69JAWORSKI Przemysław 1469Open Mężczyzn19M 6611:0000:00:0000:54:33.2500:54:33.25+00:18:289:056.6
70WIECZOREK Mateusz 76xRunnersElite Mężczyzn41M 6708:1000:00:0000:54:37.8500:54:37.85+00:18:339:066.6
71BURDACH Robert 1562VC TEAMOpen Masters Mężczyzn4M 6811:1500:00:0000:54:47.4000:54:47.40+00:18:429:076.6
72BOWNIK Wojciech 2Baltic SealsElite Mężczyzn42M 6908:1000:00:0000:54:57.9000:54:57.90+00:18:539:096.6
73NIWAK Lukasz 383Open Mężczyzn20M 7008:4500:00:0000:55:09.9000:55:09.90+00:19:059:116.5
74BURDZINSKI Mateusz 2137Niech ktoś wezwie karetkęOpen Mężczyzn21M 7113:3000:00:0000:55:26.4500:55:26.45+00:19:219:146.5
75JANISZEWSKI Dariusz 1775Open Mężczyzn22M 7211:4500:00:0000:55:37.5000:55:37.50+00:19:329:166.5
76BĄK Piotr 78Elite Mężczyzn43M 7308:1000:00:0000:55:41.4000:55:41.40+00:19:369:166.5
77GWÓŹDŹ Kacper 497Open Mężczyzn23M 7409:0000:00:0000:55:51.8500:55:51.85+00:19:479:186.4
78KAŹMIERCZAK Wojciech 1738JTI PolskaOpen Mężczyzn24M 7511:4500:00:0000:55:52.1500:55:52.15+00:19:479:186.4
79SPORYS Krzysztof 28Fabryka Formy BytomElite Mężczyzn44M 7608:1000:00:0000:55:59.9500:55:59.95+00:19:559:196.4
80SZLIJA Sławomir 20CrossEliteElite Masters Mężczyzn5M 7708:1000:00:0000:56:01.7000:56:01.70+00:19:579:206.4
81FIGAS Grzegorz 1155PUMA_StarogardOpen Mężczyzn25M 7810:3000:00:0000:56:04.6000:56:04.60+00:19:599:206.4
82KIELISZEK Michał 1926Szwadron Delta Super Cool Komando Wilków AlfaOpen Mężczyzn26M 7912:1500:00:0000:56:09.1000:56:09.10+00:20:049:216.4
83MOSZCZYŃSKI Łukasz 182Do odcinyOpen Mężczyzn27M 8008:3000:00:0000:56:11.3500:56:11.35+00:20:069:216.4
84LITWIC Rafał 377Open Mężczyzn28M 8108:4500:00:0000:56:21.5000:56:21.50+00:20:169:236.4
85ORDAKOWSKI Filip 470TheDzbannersOpen Mężczyzn29M 8209:0000:00:0000:56:24.4500:56:24.45+00:20:199:246.4
86RESZETOW Łukasz 472TheDziadersOpen Mężczyzn30M 8309:0000:00:0000:56:25.4500:56:25.45+00:20:209:246.4
87ULICZNY Konrad 14CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWElite Mężczyzn45M 8408:1000:00:0000:56:45.9000:56:45.90+00:20:419:276.3
88LANGIEWICZ Łukasz 54RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn6M 8508:1000:00:0000:56:47.9000:56:47.90+00:20:439:276.3
89KOZŁOWSKA Natalia 123xRunnersElite Kobiet4K 408:2000:00:0000:56:49.3000:56:49.30+00:20:449:286.3
90DĘBIEC Andrzej 1772Open Mężczyzn31M 8611:4500:00:0000:56:57.1000:56:57.10+00:20:529:296.3
91CERBA Jaroslaw 31Hell SquadElite Masters Mężczyzn7M 8708:1000:00:0000:57:00.3500:57:00.35+00:20:559:306.3
92PABICH Sebastian 589Melvit teamOpen Mężczyzn32M 8809:1500:00:0000:57:00.5000:57:00.50+00:20:559:306.3
93SYWANYCZ Ireneusz 48Pod TrzepakiemElite Masters Mężczyzn8M 8908:1000:00:0000:57:05.9500:57:05.95+00:21:019:306.3
94GRONKOWSKI Rafał Damian 764Open Mężczyzn33M 9009:3000:00:0000:57:08.6500:57:08.65+00:21:049:316.3
95KUDINOV Ruslan 1965Open Mężczyzn34M 9112:1500:00:0000:57:09.7500:57:09.75+00:21:059:316.3
96WITKOWSKI Marek 1284Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn5M 9210:4500:00:0000:57:23.3000:57:23.30+00:21:189:336.3
97GRACZYK Slwia 1050Open Kobiet1K 510:1500:00:0000:57:25.0500:57:25.05+00:21:209:346.3
98KRAJNIAK Jarosław 29Harpagan Team BydgoszczElite Mężczyzn46M 9308:1000:00:0000:57:26.2000:57:26.20+00:21:219:346.3
99ZALEWSKI Adam 15CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWElite Masters Mężczyzn9M 9408:1000:00:0000:57:31.8500:57:31.85+00:21:279:356.3
100PRZEDLACKI Piotr 266Open Mężczyzn35M 9508:3000:00:0000:57:36.7000:57:36.70+00:21:329:366.3
101GARCORZ Tomasz 2152SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn36M 9613:3000:00:0000:57:37.4500:57:37.45+00:21:329:366.2
102LEWANDOWSKI Marcin 226Zoeller TechOpen Mężczyzn37M 9708:3000:00:0000:57:37.7000:57:37.70+00:21:339:366.2
103WOŁOSZYK Kamil 1113Bad Boys Open Mężczyzn38M 9810:3000:00:0000:57:46.3000:57:46.30+00:21:419:376.2
104AMBROŻ Łukasz 350Open Mężczyzn39M 9908:4500:00:0000:57:51.2500:57:51.25+00:21:469:386.2
105WILK Maciej 1098Open Masters Mężczyzn6M 10010:1500:00:0000:57:52.7500:57:52.75+00:21:489:386.2
106WIŚNIEWSKI Mariusz 1099Open Mężczyzn40M 10110:1500:00:0000:57:57.6000:57:57.60+00:21:529:396.2
107RAFALSKI Rafał 1213Open Mężczyzn41M 10210:3000:00:0000:57:58.1000:57:58.10+00:21:539:396.2
108SENGER Justyna 398Open Kobiet2K 608:4500:00:0000:58:00.9500:58:00.95+00:21:569:406.2
109RUTKOWSKI Pawel 395Open Mężczyzn42M 10308:4500:00:0000:58:05.0000:58:05.00+00:22:009:406.2
110MOKSIK Jan 44Mustangi KobylankaElite Masters Mężczyzn10M 10408:1000:00:0000:58:07.3000:58:07.30+00:22:029:416.2
111DAJNOWICZ Marcin 1152moizdrajcy.comOpen Mężczyzn43M 10510:3000:00:0000:58:13.6500:58:13.65+00:22:099:426.2
112SPRADA Jakub 311Herobox ŚwiecieOpen Mężczyzn44M 10608:4500:00:0000:58:31.0500:58:31.05+00:22:269:456.2
113PARZUSIŃSKI Jan 2084Open Mężczyzn45M 10712:4500:00:0000:58:33.1000:58:33.10+00:22:289:456.1
114GROCHOWICZ Dawid 637Open Mężczyzn46M 10809:1500:00:0000:58:40.0000:58:40.00+00:22:359:466.1
114POKOJOWCZYK Adrian 651Open Masters Mężczyzn7M 10809:1500:00:0000:58:40.0000:58:40.00+00:22:359:466.1
116MAJCHER Piotr 1068Open Masters Mężczyzn8M 11010:1500:00:0000:58:45.1500:58:45.15+00:22:409:476.1
117RYBICKI Marcin 90Elite Mężczyzn47M 11108:1000:00:0000:58:48.6500:58:48.65+00:22:449:486.1
118ZAPIÓR Marcin 406Open Mężczyzn47M 11208:4500:00:0000:58:48.9000:58:48.90+00:22:449:486.1
119KĘPA Grzegorz 638Open Mężczyzn48M 11309:1500:00:0000:58:50.2000:58:50.20+00:22:459:486.1
120WLAZŁOWSKI Rafał 927Open Mężczyzn49M 11409:4500:00:0000:58:51.4000:58:51.40+00:22:469:486.1
120CZERWIŃSKI Piotr 2101Active FlowOpen Masters Mężczyzn9M 11413:3000:00:0000:58:51.4000:58:51.40+00:22:469:486.1
122MARCHEL Przemysław 461Kanapowe PoduchyOpen Mężczyzn50M 11609:0000:00:0000:58:57.6500:58:57.65+00:22:539:496.1
123WIETRZYŃSKI Maciej 35Husaria Race Team Elite Mężczyzn48M 11708:1000:00:0000:58:59.9000:58:59.90+00:22:559:496.1
124WILCZYNSKI Tomasz 99Elite Masters Mężczyzn11M 11808:1000:00:0000:59:04.1500:59:04.15+00:22:599:506.1
125WASIEWICZ Michał 925Open Mężczyzn51M 11909:4500:00:0000:59:08.2000:59:08.20+00:23:039:516.1
126KULINKOWSKI Rafal 375Open Mężczyzn52M 12008:4500:00:0000:59:12.7000:59:12.70+00:23:089:526.1
127KURAŚ Beata 116xRunnersElite Kobiet5K 708:2000:00:0000:59:16.8000:59:16.80+00:23:129:526.1
128LEWANDOWSKA Agnieszka 1157PUMA_StarogardOpen Kobiet3K 810:3000:00:0000:59:25.3500:59:25.35+00:23:209:546.1
129JEZIOR Tomasz 367Open Mężczyzn53M 12108:3000:00:0000:59:27.7000:59:27.70+00:23:239:546.1
130BOREK Marcin 2154Tylko na dopinguOpen Mężczyzn54M 12212:1500:00:0000:59:30.3000:59:30.30+00:23:259:556.1
131CHECHELSKI Michał 206Przyjaciele RazemOpen Mężczyzn55M 12308:3000:00:0000:59:30.4000:59:30.40+00:23:259:556.1
132MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 207Przyjaciele RazemOpen Mężczyzn56M 12408:3000:00:0000:59:34.6500:59:34.65+00:23:309:556
133KWIDZIŃSKI Robert 1067Open Mężczyzn57M 12510:1500:00:0000:59:37.7000:59:37.70+00:23:339:566
134RĘBACZ Krzysztof 4Baltic SealsElite Masters Mężczyzn12M 12608:1000:00:0000:59:38.8000:59:38.80+00:23:349:566
135KUSY Mariusz 225Zoeller TechOpen Mężczyzn58M 12708:3000:00:0000:59:40.4500:59:40.45+00:23:359:566
136GARSKI Krzysztof 1267MirabelkaOpen Mężczyzn59M 12810:4500:00:0000:59:42.5000:59:42.50+00:23:379:576
137KOZLOWSKI Radoslaw 8Best BeastsElite Mężczyzn49M 12908:1000:00:0000:59:50.1000:59:50.10+00:23:459:586
138MIERZICKI Marcel 49POWER TRAININGElite Mężczyzn50M 13008:1000:00:0000:59:52.2500:59:52.25+00:23:479:586
139PARZUSIŃSKI Franciszek 2083Open Mężczyzn60M 13112:4500:00:0001:00:00.5501:00:00.55+00:23:5510:006
140PRZYBYLSKI Kuba 267Open Mężczyzn61M 13208:3000:00:0001:00:01.2501:00:01.25+00:23:5610:006
141KUCHARSKI Michał 567Browar na mecieOpen Mężczyzn62M 13309:1500:00:0001:00:05.2501:00:05.25+00:24:0010:006
142ZAWADA Jakub 232Zoeller TechOpen Mężczyzn63M 13408:3000:00:0001:00:11.2501:00:11.25+00:24:0610:016
143RUTHA Michał 230Zoeller TechOpen Mężczyzn64M 13508:3000:00:0001:00:11.3001:00:11.30+00:24:0610:016
144TUTAJ Jakub 72X-Team TarnówElite Masters Mężczyzn13M 13608:1000:00:0001:00:11.5001:00:11.50+00:24:0610:016
145ZIELONKA Mateusz 5Baltic SealsElite Mężczyzn51M 13708:1000:00:0001:00:19.5001:00:19.50+00:24:1410:036
146LISZEWSKI Marek 158ALEXANDER gry i zabawkiOpen Mężczyzn65M 13808:3000:00:0001:00:20.0501:00:20.05+00:24:1510:036
147STAWICKI Damian 2036Malborski klub kyokushin karateOpen Mężczyzn66M 13912:4500:00:0001:00:25.4501:00:25.45+00:24:2010:046
148MENTEL Jakub 87Elite Mężczyzn52M 14008:1000:00:0001:00:30.5501:00:30.55+00:24:2510:056
149MAJOWSKI Michał 11Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn53M 14108:1000:00:0001:00:30.6501:00:30.65+00:24:2610:056
150TYMIŃSKI Bartosz 474TheDziadersOpen Mężczyzn67M 14209:0000:00:0001:00:34.2501:00:34.25+00:24:2910:055.9
151BEDYK Maciej 829Drużyna Pana MichałaOpen Masters Mężczyzn10M 14309:4500:00:0001:00:35.7501:00:35.75+00:24:3110:055.9
152PALUCH Przemysław 621VinderenOpen Mężczyzn68M 14409:1500:00:0001:00:56.9501:00:56.95+00:24:5210:095.9
153TOKARSKI Krzysztof 1162PUMA_StarogardOpen Masters Mężczyzn11M 14510:3000:00:0001:00:57.0001:00:57.00+00:24:5210:095.9
154BĘDZIKOWSKI Andrzej 1950Open Masters Mężczyzn12M 14612:1500:00:0001:00:59.2001:00:59.20+00:24:5410:095.9
155WIŚNIEWSKI Marcin 2037Malborski klub kyokushin karateOpen Mężczyzn69M 14712:4500:00:0001:01:00.6501:01:00.65+00:24:5610:105.9
156GALUHN Paweł 566Browar na mecieOpen Mężczyzn70M 14809:1500:00:0001:01:08.7001:01:08.70+00:25:0410:115.9
157FALARSKI Lucjan 931Husaria Race Team Open Mężczyzn71M 14910:0000:00:0001:01:09.7501:01:09.75+00:25:0510:115.9
158KUCKI Bartosz 2283Open Mężczyzn72M 15012:4500:00:0001:01:20.3001:01:20.30+00:25:1510:135.9
159LEWANDOWSKI Leszek 85Elite Masters Mężczyzn14M 15108:1000:00:0001:01:22.5001:01:22.50+00:25:1710:135.9
160BEŃKOWSKI Aleksander 599VinderenOpen Mężczyzn73M 15209:1500:00:0001:01:33.8501:01:33.85+00:25:2910:155.8
161PARCHEM Artur 228Zoeller TechOpen Mężczyzn74M 15308:3000:00:0001:01:41.6001:01:41.60+00:25:3610:165.8
162PIWOWARCZYK Anna 164BigYellowFoot Adventue TeamOpen Kobiet4K 908:3000:00:0001:01:53.8001:01:53.80+00:25:4910:185.8
163SAJ Waldemar 1180ZielonaImprezaOpen Mężczyzn75M 15410:3000:00:0001:01:56.0501:01:56.05+00:25:5110:195.8
164GREC Klaudia 111United RunnersElite Kobiet6K 1008:2000:00:0001:01:56.1001:01:56.10+00:25:5110:195.8
165MACKIEWICZ Emilia 867RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet5K 1109:4500:00:0001:01:58.6501:01:58.65+00:25:5410:195.8
166OLSZEWSKI Krzysztof 1159PUMA_StarogardOpen Masters Mężczyzn13M 15510:3000:00:0001:02:10.8501:02:10.85+00:26:0610:215.8
167ŻEBROWSKI Paweł 323LPP TeamOpen Mężczyzn76M 15608:4500:00:0001:02:11.5501:02:11.55+00:26:0610:215.8
168WRYK Kamila 824CrossEliteOpen Kobiet6K 1209:4500:00:0001:02:12.2001:02:12.20+00:26:0710:225.8
169NOWAK Krzysztof 2078Open Mężczyzn77M 15712:4500:00:0001:02:19.0001:02:19.00+00:26:1410:235.8
170WOŹNIAK Kuba 1234Open Mężczyzn78M 15810:3000:00:0001:02:19.6001:02:19.60+00:26:1410:235.8
171WATKOWSKI Krzysztof 1558VCOpen Masters Mężczyzn14M 15911:1500:00:0001:02:21.4501:02:21.45+00:26:1610:235.8
172KNIOŁA Łukasz 1061Open Mężczyzn79M 16010:1500:00:0001:02:21.8501:02:21.85+00:26:1710:235.8
173ALBUFERA Charles-Emmanuel 1632Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn80M 16111:3000:00:0001:02:22.2001:02:22.20+00:26:1710:235.8
174OLSZEWSKI Marek 184Dwóch łysych i reszta... Open Masters Mężczyzn15M 16208:3000:00:0001:02:28.7501:02:28.75+00:26:2410:245.8
175KOPP-OSTROWSKI Jarosław 183Dwóch łysych i reszta... Open Masters Mężczyzn16M 16308:3000:00:0001:02:32.3501:02:32.35+00:26:2710:255.8
176SZUKALSKI Bolesław 1784Open Mężczyzn81M 16411:4500:00:0001:02:32.7001:02:32.70+00:26:2810:255.8
177KORCZYŃSKI Marcin 1778Open Mężczyzn82M 16511:4500:00:0001:02:33.1501:02:33.15+00:26:2810:255.8
178BERK Artur 79Elite Mężczyzn54M 16608:1000:00:0001:02:33.3001:02:33.30+00:26:2810:255.8
179KUICH Marcin 568Browar na mecieOpen Mężczyzn83M 16709:1500:00:0001:02:37.0501:02:37.05+00:26:3210:265.7
180JEZIERSKI Mariusz 609VinderenOpen Masters Mężczyzn17M 16809:1500:00:0001:02:38.1501:02:38.15+00:26:3310:265.7
181SZOĆ Oskar 1648Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn84M 16911:3000:00:0001:02:42.1501:02:42.15+00:26:3710:275.7
182DYBOWSKI Zdzisław 1563VC TEAMOpen Masters Mężczyzn18M 17011:1500:00:0001:02:55.1501:02:55.15+00:26:5010:295.7
183SZURA Krystian 659Open Mężczyzn85M 17109:1500:00:0001:02:57.5001:02:57.50+00:26:5210:295.7
184GALUHN Maciek 565Browar na mecieOpen Mężczyzn86M 17209:1500:00:0001:02:57.6501:02:57.65+00:26:5310:295.7
185ZIELINSKI Łukasz 1104Open Mężczyzn87M 17310:1500:00:0001:02:59.9501:02:59.95+00:26:5510:295.7
186LANDOWSKI Michał 897Open Mężczyzn88M 17409:0000:00:0001:03:00.0001:03:00.00+00:26:5510:305.7
187MOTYL Mariusz 619VinderenOpen Mężczyzn89M 17509:1500:00:0001:03:00.9501:03:00.95+00:26:5610:305.7
188ORIAŃSKI Bartlomiej 1877Open Mężczyzn90M 17612:0000:00:0001:03:06.3501:03:06.35+00:27:0110:315.7
189PTAK Patryk 2104Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn91M 17713:3000:00:0001:03:07.7501:03:07.75+00:27:0310:315.7
190ORZECHOWSKI Piotr 780Open Mężczyzn92M 17809:3000:00:0001:03:13.1501:03:13.15+00:27:0810:325.7
191LEYK Szymon 805Asseco Active Team IIOpen Mężczyzn93M 17909:4500:00:0001:03:14.5001:03:14.50+00:27:0910:325.7
192BUCZAK Monika 163BigYellowFoot Adventue TeamOpen Kobiet7K 1308:3000:00:0001:03:15.0501:03:15.05+00:27:1010:325.7
193SCHUBERT Tomasz 2092Open Masters Mężczyzn19M 18012:4500:00:0001:03:15.5501:03:15.55+00:27:1010:325.7
194KUKLIS Tomasz 865PETROSTALOpen Mężczyzn94M 18109:4500:00:0001:03:16.7001:03:16.70+00:27:1210:325.7
195KUKLIS Piotr 864PETROSTALOpen Mężczyzn95M 18209:4500:00:0001:03:17.0501:03:17.05+00:27:1210:325.7
196MINDAK Maciej 866PETROSTALOpen Mężczyzn96M 18309:4500:00:0001:03:17.1501:03:17.15+00:27:1210:325.7
197GRAJŻUL Katarzyna 199Pani TrenerOpen Kobiet8K 1408:3000:00:0001:03:17.4501:03:17.45+00:27:1210:325.7
198MIECZKOWSKA Anna 201Pani TrenerOpen Kobiet9K 1508:3000:00:0001:03:17.7501:03:17.75+00:27:1310:325.7
199CZERWIŃSKI Roman 53RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn15M 18408:1000:00:0001:03:18.2001:03:18.20+00:27:1310:335.7
200SZCZOTOK Wiktor 95Open Mężczyzn97M 18508:4500:00:0001:03:28.0001:03:28.00+00:27:2310:345.7
201WOŹNIAK Dominik 2228Open Mężczyzn98M 18613:3000:00:0001:03:28.6001:03:28.60+00:27:2310:345.7
202GOŁĘBIOWSKA Ilona 1326Open Kobiet10K 1610:4500:00:0001:03:30.3001:03:30.30+00:27:2510:355.7
203SŁONIEWSKI Rafał 63Team ŚwiniaElite Mężczyzn55M 18708:1000:00:0001:03:35.8501:03:35.85+00:27:3110:355.7
204MACURA Marek 2017EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn99M 18812:4500:00:0001:03:38.4501:03:38.45+00:27:3310:365.7
205GRABOWSKI Dominik 496Open Mężczyzn100M 18909:0000:00:0001:03:41.8001:03:41.80+00:27:3710:365.7
206MOLĘDA Dariusz 512Open Masters Mężczyzn20M 19009:0000:00:0001:03:44.0001:03:44.00+00:27:3910:375.6
207BRANDT Cezary 238Open Mężczyzn101M 19108:3000:00:0001:03:44.7501:03:44.75+00:27:4010:375.6
208BRANDT Arkadiusz 6Best BeastsElite Masters Mężczyzn16M 19208:1000:00:0001:03:45.7501:03:45.75+00:27:4110:375.6
209PIŁAT Paweł 9Best BeastsElite Mężczyzn56M 19308:1000:00:0001:03:45.8501:03:45.85+00:27:4110:375.6
210PODLASIAK Mateusz 185Dwóch łysych i reszta... Open Mężczyzn102M 19408:3000:00:0001:03:46.4501:03:46.45+00:27:4110:375.6
211BUDZIK Artur 347X-Team TarnówOpen Masters Mężczyzn21M 19508:4500:00:0001:03:50.1501:03:50.15+00:27:4510:385.6
212SEKUŁA Wojciech 622VinderenOpen Mężczyzn103M 19609:1500:00:0001:03:51.0501:03:51.05+00:27:4610:385.6
213GRZESZKIEWICZ Barbara 1051Open Kobiet11K 1710:1500:00:0001:03:53.1501:03:53.15+00:27:4810:385.6
214DOMSKI Bartosz 1266MirabelkaOpen Mężczyzn104M 19710:4500:00:0001:03:59.7001:03:59.70+00:27:5510:395.6
215GRZELCZAK Lech 1774Open Masters Mężczyzn22M 19811:4500:00:0001:04:00.8501:04:00.85+00:27:5610:405.6
216DĄBROWSKI Robert 1842Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn105M 19912:0000:00:0001:04:02.2501:04:02.25+00:27:5710:405.6
217DMYTRYSZYN Wojciech 1815Crazy team OstródaOpen Masters Mężczyzn23M 20012:0000:00:0001:04:06.2001:04:06.20+00:28:0110:415.6
218KAIM Łukasz 610VinderenOpen Mężczyzn106M 20109:1500:00:0001:04:06.8001:04:06.80+00:28:0210:415.6
219MAIK Patryk 2195Open Mężczyzn107M 20213:3000:00:0001:04:08.1501:04:08.15+00:28:0310:415.6
220TABAKA Piotr 2221Open Mężczyzn108M 20313:3000:00:0001:04:10.5501:04:10.55+00:28:0510:415.6
221MOLENDA Karol 617VinderenOpen Mężczyzn109M 20409:1500:00:0001:04:14.1501:04:14.15+00:28:0910:425.6
222SŁUPSKI Maciej 1219Open Mężczyzn110M 20510:3000:00:0001:04:15.2001:04:15.20+00:28:1010:425.6
223CZARNOWSKI Mariusz 1354Active Life TeamOpen Mężczyzn111M 20611:0000:00:0001:04:20.6001:04:20.60+00:28:1510:435.6
224SZYMCZAK Piotr 2097Open Mężczyzn112M 20712:4500:00:0001:04:25.5001:04:25.50+00:28:2010:445.6
225CICHOCKI Paweł 1323Open Mężczyzn113M 20810:4500:00:0001:04:25.9501:04:25.95+00:28:2110:445.6
226KREFTA Arkadiusz 1268MirabelkaOpen Mężczyzn114M 20910:4500:00:0001:04:30.3501:04:30.35+00:28:2510:455.6
227KOKOSZA Aleksander 1449Open Masters Mężczyzn24M 21011:0000:00:0001:04:36.5501:04:36.55+00:28:3110:465.6
228KOSSECKI Michał 2188Open Mężczyzn115M 21113:3000:00:0001:04:42.3001:04:42.30+00:28:3710:475.6
229LEJK Adam 1269MirabelkaOpen Mężczyzn116M 21210:4500:00:0001:04:43.4001:04:43.40+00:28:3810:475.6
230NADOLNY Kamil 1624boratOCROpen Mężczyzn117M 21311:3000:00:0001:04:43.8001:04:43.80+00:28:3910:475.6
231GŁUSZYK Marcin 1389Mott MacDonaldOpen Mężczyzn118M 21411:0000:00:0001:04:45.1501:04:45.15+00:28:4010:475.6
232SZMELTER Izabela 1770WyrywniOpen Kobiet12K 1811:4500:00:0001:04:50.2001:04:50.20+00:28:4510:485.6
233FIEREK Rafał 1767WyrywniOpen Masters Mężczyzn25M 21511:4500:00:0001:04:50.5501:04:50.55+00:28:4510:485.6
234BRODA Wojciech 1579Open Masters Mężczyzn26M 21611:1500:00:0001:04:58.0501:04:58.05+00:28:5310:495.5
235SUKIENNIK Adrian 1885Open Mężczyzn119M 21712:0000:00:0001:05:07.8501:05:07.85+00:29:0310:515.5
236MALINA Przemyslaw 902Open Mężczyzn120M 21809:4500:00:0001:05:14.0001:05:14.00+00:29:0910:525.5
237JAKUBASZEK Krzysztof 1862Open Mężczyzn121M 21911:1500:00:0001:05:16.8001:05:16.80+00:29:1210:525.5
238APEL Krzysztof 235Open Mężczyzn122M 22008:3000:00:0001:05:17.8501:05:17.85+00:29:1310:525.5
239ŚWIĄTEK Przemysław 656Open Mężczyzn123M 22109:1500:00:0001:05:18.4501:05:18.45+00:29:1310:535.5
240RZEWNICKI Marek 590Melvit teamOpen Mężczyzn124M 22209:1500:00:0001:05:21.7501:05:21.75+00:29:1710:535.5
241GUTOWSKI Michal 607VinderenOpen Mężczyzn125M 22309:1500:00:0001:05:26.7501:05:26.75+00:29:2210:545.5
242GIERA Szymon 604VinderenOpen Mężczyzn126M 22409:1500:00:0001:05:26.9501:05:26.95+00:29:2210:545.5
243SUCHCICKI Wojciech 324nie chcę mieć STEMIOpen Masters Mężczyzn27M 22508:4500:00:0001:05:28.2001:05:28.20+00:29:2310:545.5
244KOWALIK Karol 1868Open Mężczyzn127M 22612:0000:00:0001:05:33.9501:05:33.95+00:29:2910:555.5
245SZWAROCKI Radosław 1227Open Mężczyzn128M 22710:3000:00:0001:05:46.0001:05:46.00+00:29:4110:575.5
246STRYCZNIEWICZ Paweł 522Open Mężczyzn129M 22809:0000:00:0001:05:52.2001:05:52.20+00:29:4710:585.5
247ŁEPEK Teresa 1554VCOpen Kobiet13K 1911:1500:00:0001:05:52.7001:05:52.70+00:29:4810:585.5
248BĄCZKOWSKI Sławomir 1550VCOpen Mężczyzn130M 22911:1500:00:0001:05:53.3001:05:53.30+00:29:4810:585.5
249OSIŃSKI Krzysztof 2122Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn131M 23013:3000:00:0001:05:55.3001:05:55.30+00:29:5010:595.5
250CZAJKA Paweł 759Open Mężczyzn132M 23109:3000:00:0001:06:00.0501:06:00.05+00:29:5511:005.5
251NADOLSKI Krzysztof 1316xRunnersOpen Mężczyzn133M 23210:4500:00:0001:06:00.9001:06:00.90+00:29:5611:005.5
252KOBIELA Kamil 371Open Mężczyzn134M 23308:4500:00:0001:06:08.1501:06:08.15+00:30:0311:015.4
253KOZŁOWSKI Piotr 2139Niech ktoś wezwie karetkęOpen Mężczyzn135M 23413:3000:00:0001:06:08.2001:06:08.20+00:30:0311:015.4
254SZYMCZAK Filip 97Elite Mężczyzn57M 23508:1000:00:0001:06:14.9001:06:14.90+00:30:1011:025.4
255PŁYTA Piotr 1342Open Masters Mężczyzn28M 23610:4500:00:0001:06:17.1001:06:17.10+00:30:1211:025.4
256BLOK Natalia 483Open Kobiet14K 2009:0000:00:0001:06:17.5501:06:17.55+00:30:1211:025.4
257NAPIERAŁA Magdalena 513Open Kobiet15K 2109:0000:00:0001:06:17.7001:06:17.70+00:30:1311:025.4
257DRZEWOWSKA Marlena 110Tree CrewElite Kobiet7K 2108:2000:00:0001:06:17.7001:06:17.70+00:30:1311:025.4
259BLOK Mariusz 482Open Mężczyzn136M 23709:0000:00:0001:06:17.8001:06:17.80+00:30:1311:025.4
260BOGUCKI Rafal 152ALEXANDER gry i zabawkiOpen Mężczyzn137M 23809:0000:00:0001:06:24.3501:06:24.35+00:30:1911:045.4
261KOŁODZIEJSKI Krystian 1450Open Mężczyzn138M 23911:0000:00:0001:06:25.8001:06:25.80+00:30:2111:045.4
262EKSTEROWICZ Szymon 564Browar na mecieOpen Mężczyzn139M 24009:1500:00:0001:06:31.0501:06:31.05+00:30:2611:055.4
263LEJKOWSKI Michał 376Open Mężczyzn140M 24108:4500:00:0001:06:32.4501:06:32.45+00:30:2711:055.4
264ROGALSKI Krzysztof 1466Open Mężczyzn141M 24211:0000:00:0001:06:34.3001:06:34.30+00:30:2911:055.4
265WYKURZ Krzysztof 1101Open Masters Mężczyzn29M 24310:1500:00:0001:06:34.5001:06:34.50+00:30:2911:055.4
266DZIĘBOWSKI Jakub 1584Open Mężczyzn142M 24411:1500:00:0001:06:37.2001:06:37.20+00:30:3211:065.4
267PŁAŻALSKI Przemysław 34Husaria Race Team Elite Mężczyzn58M 24508:1000:00:0001:06:37.6501:06:37.65+00:30:3311:065.4
268ŚWIERCZYNSKI Mariusz 1220Open Mężczyzn143M 24610:3000:00:0001:06:39.3501:06:39.35+00:30:3411:065.4
269ABRASHIN Nikolai 40739RUSOpen Masters Mężczyzn30M 24709:0000:00:0001:06:40.9501:06:40.95+00:30:3611:065.4
270CIEPŁUCHA Maciej 669CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn144M 24809:3000:00:0001:06:41.1001:06:41.10+00:30:3611:065.4
271BOROS Wojciech 1854Open Mężczyzn145M 24912:0000:00:0001:06:42.9501:06:42.95+00:30:3811:075.4
272CICHOCKI Bartosz 1729Husaria Race Team Open Mężczyzn146M 25011:4500:00:0001:06:44.7501:06:44.75+00:30:4011:075.4
273MAJEWSKI Adam 2071Open Mężczyzn147M 25112:4500:00:0001:06:46.5501:06:46.55+00:30:4111:075.4
274BOBROWSKI Wojciech 1287S7 Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn148M 25210:4500:00:0001:06:49.1501:06:49.15+00:30:4411:085.4
275TKACZUK Marcin 2222Open Mężczyzn149M 25313:3000:00:0001:06:51.9501:06:51.95+00:30:4711:085.4
276KRAWCZYK Krzysztof 507Open Mężczyzn150M 25409:0000:00:0001:06:52.2501:06:52.25+00:30:4711:085.4
277SMENTOCH Adam 1470Open Mężczyzn151M 25511:0000:00:0001:06:53.8001:06:53.80+00:30:4911:085.4
278MISZTAL Michał 1142Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn31M 25609:3000:00:0001:07:06.0501:07:06.05+00:31:0111:115.4
279ROJDA Tomasz 1344Open Masters Mężczyzn32M 25710:4500:00:0001:07:20.9501:07:20.95+00:31:1611:135.3
280TUSZYŃSKA Magda 404Open Kobiet16K 2308:4500:00:0001:07:26.1001:07:26.10+00:31:2111:145.3
281DOBROWOLSKI Marek 2281Open Mężczyzn152M 25812:4500:00:0001:07:39.7001:07:39.70+00:31:3511:165.3
282WOŁYNIEC Bogdan 12Catering Dietetyczny Rekin EłkElite Masters Mężczyzn17M 25908:1000:00:0001:07:43.2001:07:43.20+00:31:3811:175.3
283LIPKA Marta 827DIAGNOSTYKAOpen Kobiet17K 2409:4500:00:0001:07:43.2501:07:43.25+00:31:3811:175.3
284MISIŁO Łukasz 2231VinderenOpen Masters Mężczyzn33M 26009:1500:00:0001:07:43.3501:07:43.35+00:31:3811:175.3
285SOBCZAK Marek 828DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn153M 26109:4500:00:0001:07:44.7001:07:44.70+00:31:4011:175.3
286DĄBROWSKI Igor 1852Strach i CierpienieOpen Mężczyzn154M 26212:1500:00:0001:07:49.3001:07:49.30+00:31:4411:185.3
287RYBIŃSKA Agata 1712Open Kobiet18K 2511:3000:00:0001:08:00.4501:08:00.45+00:31:5511:205.3
288GÓRCZYŃSKI Kuba 1959Open Mężczyzn155M 26312:1500:00:0001:08:07.1501:08:07.15+00:32:0211:215.3
289GĄSIOROWSKA Karolina 2172Open Kobiet19K 2613:3000:00:0001:08:07.4501:08:07.45+00:32:0211:215.3
290CZAPLA Mateusz 714Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn156M 26409:3000:00:0001:08:17.9501:08:17.95+00:32:1311:225.3
291ŁABUZ Sabina 115X-Team TarnówElite Kobiet8K 2708:2000:00:0001:08:18.4501:08:18.45+00:32:1311:235.3
292GRYNIS Kamila 2176Open Kobiet20K 2813:3000:00:0001:08:31.8501:08:31.85+00:32:2711:255.3
293MIZERA Damian 1973Open Mężczyzn157M 26512:1500:00:0001:08:42.6501:08:42.65+00:32:3811:275.2
294JOCHIMCZYK Witold 1154PociulaniOpen Mężczyzn158M 26610:3000:00:0001:08:43.2501:08:43.25+00:32:3811:275.2
295JANYK Jędrzej 1153PociulaniOpen Mężczyzn159M 26710:3000:00:0001:08:45.6501:08:45.65+00:32:4111:275.2
296DOWGIAŁŁO Robert 2125KJ&RDOpen Mężczyzn160M 26813:3000:00:0001:08:50.1501:08:50.15+00:32:4511:285.2
297JOKA Kamil 2126KJ&RDOpen Mężczyzn161M 26913:3000:00:0001:08:53.3501:08:53.35+00:32:4811:285.2
298SMOLINSKI Adam 1161PUMA_StarogardOpen Mężczyzn162M 27010:3000:00:0001:08:54.7501:08:54.75+00:32:5011:295.2
299BRILLOWSKI Karol 221SRKOpen Masters Mężczyzn34M 27108:3000:00:0001:08:55.0001:08:55.00+00:32:5011:295.2
300KARCZEWSKI Adam 222SRKOpen Mężczyzn163M 27208:3000:00:0001:08:55.3001:08:55.30+00:32:5011:295.2
301PELA Jakub 262Open Mężczyzn164M 27308:3000:00:0001:08:56.7501:08:56.75+00:32:5211:295.2
302TRĘBSKA Agata 526Open Kobiet21K 2909:0000:00:0001:08:58.8001:08:58.80+00:32:5411:295.2
303MROZOWSKI Maciej 1071Open Mężczyzn165M 27410:1500:00:0001:09:00.8501:09:00.85+00:32:5611:305.2
304MATYKA Paweł 1972Open Mężczyzn166M 27512:1500:00:0001:09:01.3001:09:01.30+00:32:5611:305.2
305WDOWIAK Marcin 1988Open Mężczyzn167M 27612:1500:00:0001:09:01.6001:09:01.60+00:32:5611:305.2
306RYBICKA Krysia 2109CiastkopuszkiOpen Kobiet22K 3013:3000:00:0001:09:02.9501:09:02.95+00:32:5811:305.2
307RYBICKI Bartosz 2110CiastkopuszkiOpen Mężczyzn168M 27713:3000:00:0001:09:03.7001:09:03.70+00:32:5911:305.2
308JEKA Bartłomiej 223Zoeller TechOpen Mężczyzn169M 27808:3000:00:0001:09:03.7501:09:03.75+00:32:5911:305.2
309WÓJCIK Daniel 231Zoeller TechOpen Mężczyzn170M 27908:3000:00:0001:09:03.9501:09:03.95+00:32:5911:305.2
310NADOLSKI Michał 233Zoeller Tech - GRUPA POŚCIGOWAOpen Mężczyzn171M 28008:3000:00:0001:09:04.1501:09:04.15+00:32:5911:305.2
311KOŚCIANEK Marek 1452Open Masters Mężczyzn35M 28111:0000:00:0001:09:06.5001:09:06.50+00:33:0111:315.2
312STEFAŃSKI Zbyszek 402Open Masters Mężczyzn36M 28208:4500:00:0001:09:06.8501:09:06.85+00:33:0211:315.2
313SIDOROWICZ Bartosz 399Open Mężczyzn172M 28308:4500:00:0001:09:07.6001:09:07.60+00:33:0211:315.2
314KALATA Krzysztof 224Zoeller TechOpen Mężczyzn173M 28408:3000:00:0001:09:09.3001:09:09.30+00:33:0411:315.2
315STAWSKI Lukasz 2006AcroteamOpen Mężczyzn174M 28512:4500:00:0001:09:10.5501:09:10.55+00:33:0511:315.2
316PAPIS Karol 387Open Mężczyzn175M 28608:4500:00:0001:09:13.0501:09:13.05+00:33:0811:325.2
317KOŚCIANEK Izabela 1451Open Kobiet23K 3111:0000:00:0001:09:13.7501:09:13.75+00:33:0911:325.2
318SALAMON Paweł 1982Open Mężczyzn176M 28712:1500:00:0001:09:15.2001:09:15.20+00:33:1011:325.2
319MIŁODROWSKI Igor 2202Open Mężczyzn177M 28813:3000:00:0001:09:15.5001:09:15.50+00:33:1011:325.2
320KWINTKIEWICZ Jakub 2191Open Mężczyzn178M 28913:3000:00:0001:09:16.3001:09:16.30+00:33:1111:325.2
321LEBEK Mateusz 2276Open Mężczyzn179M 29012:1500:00:0001:09:17.3501:09:17.35+00:33:1211:325.2
321MARKOWSKA Marlena 2277Open Kobiet24K 3212:1500:00:0001:09:17.3501:09:17.35+00:33:1211:325.2
323TARAS Michał 210Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn180M 29108:3000:00:0001:09:18.2001:09:18.20+00:33:1311:335.2
324WSZELAKI Bartosz 2229Open Mężczyzn181M 29213:3000:00:0001:09:24.4501:09:24.45+00:33:1911:345.2
325CIEŚLAK Justyna 2149Rossmann Open Kobiet25K 3313:3000:00:0001:09:25.1501:09:25.15+00:33:2011:345.2
326CIEŚLAK Marta 2150ROSSMANN1Open Kobiet26K 3413:3000:00:0001:09:26.5001:09:26.50+00:33:2111:345.2
327WACŁAWSKI Marcin 842Karma TeamOpen Mężczyzn182M 29309:4500:00:0001:09:27.2501:09:27.25+00:33:2211:345.2
328MIERSKA Matylda 380Open Kobiet27K 3508:4500:00:0001:09:28.7501:09:28.75+00:33:2411:345.2
329MIERSKI Paweł 381Open Mężczyzn183M 29408:4500:00:0001:09:29.0501:09:29.05+00:33:2411:345.2
330HALIŃSKA Paulina 498Open Kobiet28K 3609:1500:00:0001:09:31.6501:09:31.65+00:33:2711:355.2
331PAWELCZAK Michał 515Open Mężczyzn184M 29509:1500:00:0001:09:32.8001:09:32.80+00:33:2811:355.2
332GOŹDZIK Edward 2259Open Masters Mężczyzn37M 29609:1500:00:0001:09:40.6501:09:40.65+00:33:3611:365.2
333STANISŁAWSKI Kamil 1141Jakoś to będzieOpen Mężczyzn185M 29710:3000:00:0001:09:43.8501:09:43.85+00:33:3911:375.2
334KICINSKI Mateusz 639Open Mężczyzn186M 29809:3000:00:0001:09:45.6001:09:45.60+00:33:4011:375.2
335OWCZAREK Michał 1260Husaria Race Team Open Mężczyzn187M 29910:4500:00:0001:09:51.4501:09:51.45+00:33:4611:385.2
336ŚWIĄTEK Michał 1348Open Mężczyzn188M 30010:4500:00:0001:09:52.3001:09:52.30+00:33:4711:385.2
337NIEZBECKA Mariola 257Open Kobiet29K 3708:3000:00:0001:09:52.4001:09:52.40+00:33:4711:385.2
338SOCHA Krzysztof 1882Open Masters Mężczyzn38M 30112:0000:00:0001:09:55.2501:09:55.25+00:33:5011:395.1
339OPUSZEWICZ Damian 1340Open Mężczyzn189M 30210:4500:00:0001:09:56.7001:09:56.70+00:33:5211:395.1
340CHRZANOWSKI Jan 1321Open Mężczyzn190M 30310:4500:00:0001:09:56.7501:09:56.75+00:33:5211:395.1
341ŚWIERCZEWSKI Jaromir 2007AcroteamOpen Masters Mężczyzn39M 30412:4500:00:0001:09:56.8001:09:56.80+00:33:5211:395.1
342MAŁASZYCKI Karol 2196Open Mężczyzn191M 30513:3000:00:0001:09:56.8501:09:56.85+00:33:5211:395.1
343JOŃCA Kajetan 1776Open Mężczyzn192M 30611:4500:00:0001:09:57.6501:09:57.65+00:33:5311:395.1
344RENIEWSKI Krzysztof 1769WyrywniOpen Masters Mężczyzn40M 30711:4500:00:0001:09:58.2001:09:58.20+00:33:5311:395.1
345KONARZEWSKI Sebastian 1378KOLANKOOpen Mężczyzn193M 30811:0000:00:0001:10:04.2501:10:04.25+00:33:5911:405.1
346KĘDZIOREK Paulina 117Elite Kobiet9K 3808:2000:00:0001:10:06.3501:10:06.35+00:34:0111:415.1
347KUCIEJ Bartek 767Open Mężczyzn194M 30909:3000:00:0001:10:10.1501:10:10.15+00:34:0511:415.1
348JANKOWIAK Radosław 1124Dzikusy 2018Open Mężczyzn195M 31010:3000:00:0001:10:10.2501:10:10.25+00:34:0511:415.1
349FOMENKOV Olek 1445Open Mężczyzn196M 31111:0000:00:0001:10:10.6001:10:10.60+00:34:0511:415.1
350KUĆ Beata 613VinderenOpen Masters Kobiet1K 3909:1500:00:0001:10:12.7501:10:12.75+00:34:0811:425.1
351NAHAJOWSKI Wojciech 2001AcroteamOpen Mężczyzn197M 31212:4500:00:0001:10:14.1501:10:14.15+00:34:0911:425.1
352MŁYŃSKA Joanna 1974Open Kobiet30K 4012:1500:00:0001:10:18.8501:10:18.85+00:34:1411:435.1
353WOLNY Maurycy 1100Open Masters Mężczyzn41M 31310:1500:00:0001:10:20.0001:10:20.00+00:34:1511:435.1
354MARCZAN Krzysztof 2263Open Mężczyzn198M 31411:1500:00:0001:10:20.6001:10:20.60+00:34:1511:435.1
355SŁOMIŃSKA Agnieszka 2094Open Kobiet31K 4112:4500:00:0001:10:20.9501:10:20.95+00:34:1611:435.1
356KUZIO Marek 1966Open Masters Mężczyzn42M 31512:1500:00:0001:10:21.2001:10:21.20+00:34:1611:435.1
357SĄGOLEWSKI Tomasz 1216Open Mężczyzn199M 31610:3000:00:0001:10:21.9501:10:21.95+00:34:1711:435.1
358BULGE Tomasz 1766WyrywniOpen Mężczyzn200M 31711:4500:00:0001:10:22.3501:10:22.35+00:34:1711:435.1
359DRĄŻKOWSKI Piotr 1997AcroteamOpen Masters Mężczyzn43M 31812:4500:00:0001:10:22.4501:10:22.45+00:34:1711:435.1
360ZYGMUNCIAK Krzysztof 1236Open Mężczyzn201M 31910:3000:00:0001:10:22.5501:10:22.55+00:34:1711:435.1
361BULGE Agnieszka 1765WyrywniOpen Kobiet32K 4211:4500:00:0001:10:22.7501:10:22.75+00:34:1811:435.1
362WŁODARSKI Dariusz 23CrossEliteElite Mężczyzn59M 32008:1000:00:0001:10:33.2001:10:33.20+00:34:2811:455.1
363HUS Malwina 2068Open Kobiet33K 4312:4500:00:0001:10:39.0001:10:39.00+00:34:3411:465.1
364SIKORA Michał 521Open Mężczyzn202M 32109:0000:00:0001:10:41.7501:10:41.75+00:34:3711:465.1
365SKRODZKI Paweł 302EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn203M 32208:4500:00:0001:10:43.6001:10:43.60+00:34:3811:475.1
366ROMAŃSKI Paweł 2215Open Mężczyzn204M 32313:3000:00:0001:10:46.0001:10:46.00+00:34:4111:475.1
367OSOWSKI Rafał 1601Open Mężczyzn205M 32411:1500:00:0001:10:47.0501:10:47.05+00:34:4211:475.1
368RASEK Jakub 1711Open Mężczyzn206M 32511:3000:00:0001:10:54.8001:10:54.80+00:34:5011:495.1
369ROKOSZ Michał 393Open Mężczyzn207M 32608:4500:00:0001:10:55.8001:10:55.80+00:34:5111:495.1
370FURTAK Magdalena 1957Open Kobiet34K 4412:1500:00:0001:10:58.6501:10:58.65+00:34:5411:495.1
371JAROSZEWSKI Sławomir 1587Open Masters Mężczyzn44M 32711:1500:00:0001:11:02.7001:11:02.70+00:34:5811:505.1
372SZYBOWSKA Paulina 2129Leśne ŁanieOpen Kobiet35K 4513:3000:00:0001:11:07.9001:11:07.90+00:35:0311:515.1
373ZATORSKI Daniel 1993Open Mężczyzn208M 32812:1500:00:0001:11:10.5001:11:10.50+00:35:0511:515.1
374MAJOROWSKI Krzysztof 19CrossEliteOpen Masters Mężczyzn45M 32908:1000:00:0001:11:10.9501:11:10.95+00:35:0611:515.1
374CIOK Krzysztof 1954Open Mężczyzn209M 32912:1500:00:0001:11:10.9501:11:10.95+00:35:0611:515.1
376CYBULSKI Paweł 1115Biegniemy po red bulla teamOpen Mężczyzn210M 33110:3000:00:0001:11:11.2001:11:11.20+00:35:0611:515.1
377FEDCZAK Paweł 1187Open Mężczyzn211M 33210:3000:00:0001:11:11.5501:11:11.55+00:35:0611:515.1
378SELONKA Mateusz 1160PUMA_StarogardOpen Mężczyzn212M 33310:3000:00:0001:11:21.1001:11:21.10+00:35:1611:535
379PUCHALSKI Grzegorz 1768WyrywniOpen Masters Mężczyzn46M 33411:4500:00:0001:11:22.4001:11:22.40+00:35:1711:535
380PRZYBYŁA Justyna 390Open Kobiet36K 4608:4500:00:0001:11:25.1001:11:25.10+00:35:2011:545
381CZERWIŃSKI Jakub 356Open Mężczyzn213M 33508:4500:00:0001:11:25.4501:11:25.45+00:35:2011:545
382ŁAŚ Dawis 615VinderenOpen Masters Mężczyzn47M 33609:1500:00:0001:11:27.5501:11:27.55+00:35:2211:545
383SOKOŁOWSKI Sebastian 914Open Mężczyzn214M 33709:4500:00:0001:11:33.0501:11:33.05+00:35:2811:555
384CIECIERSKI Karol 456Crossfit Stocznia GdańskOpen Mężczyzn215M 33809:0000:00:0001:11:34.0501:11:34.05+00:35:2911:555
385BÓJKO Adam 884Open Mężczyzn216M 33909:4500:00:0001:11:34.3501:11:34.35+00:35:2911:555
386FLIS Monika 457Crossfit Stocznia GdańskOpen Kobiet37K 4709:0000:00:0001:11:35.0001:11:35.00+00:35:3011:555
387KAŚKIEWICZ Grzegorz 1328Open Mężczyzn217M 34010:4500:00:0001:11:35.8001:11:35.80+00:35:3111:555
388STEFANOWSKI Rafał 655Open Mężczyzn218M 34109:1500:00:0001:11:36.6501:11:36.65+00:35:3211:565
389LEWANDOWSKI Damian 2261Open Mężczyzn219M 34209:3000:00:0001:11:38.6001:11:38.60+00:35:3311:565
390ORŁOWSKA Anna 908Open Masters Kobiet2K 4809:4500:00:0001:11:39.0501:11:39.05+00:35:3411:565
391KUCHARCZYK Emil 2190Open Mężczyzn220M 34313:3000:00:0001:11:42.4501:11:42.45+00:35:3711:575
392RYBACZUK Eneasz 1168Team OrnetaOpen Mężczyzn221M 34410:3000:00:0001:11:42.6501:11:42.65+00:35:3811:575
393GOŹDZIEWSKI Maciej 1167Team OrnetaOpen Mężczyzn222M 34510:3000:00:0001:11:42.7001:11:42.70+00:35:3811:575
394HASIK Łukasz 243Open Mężczyzn223M 34608:3000:00:0001:11:45.8501:11:45.85+00:35:4111:575
395GOŁUCH Mateusz 1958Open Mężczyzn224M 34712:1500:00:0001:11:47.9501:11:47.95+00:35:4311:575
396LANDAS Przemysław 2153SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn225M 34813:3000:00:0001:11:54.3001:11:54.30+00:35:4911:595
397HETMAŃSKI Bartosz 442CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn226M 34909:0000:00:0001:12:04.9001:12:04.90+00:36:0012:005
398PERŁAKOWSKI Kacper 1557VCOpen Mężczyzn227M 35011:1500:00:0001:12:11.8501:12:11.85+00:36:0712:015
399WILCZYŃSKA Dorota 2275Lacroix Electronics TeamOpen Masters Kobiet3K 4912:0000:00:0001:12:14.1001:12:14.10+00:36:0912:025
400WIŚNIEWSKA Agnieszka 1611Open Kobiet38K 5011:1500:00:0001:12:15.2501:12:15.25+00:36:1012:025
401TRZEBIATOWSKA Sylwia 166BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet39K 5108:3000:00:0001:12:17.8001:12:17.80+00:36:1312:025
402KOSICKI Grzegorz 446CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn228M 35109:0000:00:0001:12:26.9501:12:26.95+00:36:2212:045
403WILCZYŃSKI Artur 1887Open Masters Mężczyzn48M 35212:0000:00:0001:12:27.6001:12:27.60+00:36:2212:045
404BRĄCZYK Ewa 1837Husaria Race Team Open Kobiet40K 5212:0000:00:0001:12:31.9001:12:31.90+00:36:2712:055
405KUSNIERZ Jakub 1179ZielonaImprezaOpen Mężczyzn229M 35310:3000:00:0001:12:34.6501:12:34.65+00:36:3012:055
406BOROWY Piotr 1166Team OrnetaOpen Mężczyzn230M 35410:3000:00:0001:12:37.6001:12:37.60+00:36:3212:065
407LIGENZA-KOWALCZUK Agata 1804Buziak TeamOpen Kobiet41K 5312:0000:00:0001:12:38.5501:12:38.55+00:36:3312:065
408ŻEBIAŁOWICZ Marta 530Open Kobiet42K 5409:0000:00:0001:12:42.8501:12:42.85+00:36:3812:075
409WÓJCIAK Daniel 2009AcroteamOpen Mężczyzn231M 35512:4500:00:0001:12:43.1001:12:43.10+00:36:3812:075
410SZCZYPIOR Michał 523Open Mężczyzn232M 35609:0000:00:0001:12:43.4501:12:43.45+00:36:3812:075
411TOMASZEWSKI Mikołaj 1473Open Mężczyzn233M 35711:0000:00:0001:12:43.8001:12:43.80+00:36:3912:075
412NIEWDANA Szymon 2208Open Mężczyzn234M 35813:3000:00:0001:12:44.5501:12:44.55+00:36:3912:074.9
413KABACINSKI Przemyslaw Jack 2180Open Masters Mężczyzn49M 35913:3000:00:0001:12:47.2001:12:47.20+00:36:4212:074.9
414KUCHARZYK Damian 2255Open Mężczyzn235M 36009:1500:00:0001:12:49.4501:12:49.45+00:36:4412:084.9
415RYCHTER Krzysztof 396Open Masters Mężczyzn50M 36108:4500:00:0001:12:51.5501:12:51.55+00:36:4612:084.9
416SOCHA Michał 400Open Mężczyzn236M 36208:4500:00:0001:12:53.1001:12:53.10+00:36:4812:084.9
417NOWICKI Maciej 384Open Mężczyzn237M 36308:4500:00:0001:12:53.2001:12:53.20+00:36:4812:084.9
418GIEŁBAGA Anna 1049Open Kobiet43K 5510:1500:00:0001:12:54.9001:12:54.90+00:36:5012:094.9
419SZLIJA Justyna 822CrossEliteOpen Kobiet44K 5609:4500:00:0001:12:56.0001:12:56.00+00:36:5112:094.9
420STRZELECKI Mariusz 2119Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Mężczyzn238M 36413:3000:00:0001:12:58.0501:12:58.05+00:36:5312:094.9
421SŁOWIKOWSKI Dariusz 958SEVENETOpen Mężczyzn239M 36510:0000:00:0001:13:04.3501:13:04.35+00:36:5912:104.9
422MARKOWSKA Zuzanna 947SEVENETOpen Kobiet45K 5710:0000:00:0001:13:04.5501:13:04.55+00:36:5912:104.9
423NOWACKI Paweł 949SEVENETOpen Mężczyzn240M 36610:0000:00:0001:13:04.7001:13:04.70+00:37:0012:104.9
424MATUSZEWSKI Marcin 218SolwitOpen Mężczyzn241M 36708:3000:00:0001:13:06.0001:13:06.00+00:37:0112:114.9
424LEWICKI Wojciech 2192Open Mężczyzn241M 36713:3000:00:0001:13:06.0001:13:06.00+00:37:0112:114.9
426KOPACZEWSKI Lukasz 505Open Mężczyzn243M 36909:0000:00:0001:13:07.2001:13:07.20+00:37:0212:114.9
427KRZYWDZIŃSKA Jolanta 1565VC TEAMOpen Kobiet46K 5811:1500:00:0001:13:10.0001:13:10.00+00:37:0512:114.9
428GENTKOWSKA Katarzyna 2173Open Kobiet47K 5913:3000:00:0001:13:14.1001:13:14.10+00:37:0912:124.9
429MISIUTA Bartosz 990ExpertSenderOpen Mężczyzn244M 37010:1500:00:0001:13:16.6001:13:16.60+00:37:1112:124.9
430SZLIJA Natalia 823CrossEliteOpen Kobiet48K 6009:4500:00:0001:13:18.2501:13:18.25+00:37:1312:134.9
430PARZUSIŃSKI Adam 2082Open Mężczyzn245M 37112:4500:00:0001:13:18.2501:13:18.25+00:37:1312:134.9
432ROMANOWSKI Mateusz 1647Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn246M 37211:3000:00:0001:13:21.3001:13:21.30+00:37:1612:134.9
433MAJCHRZAK Bartosz 1458Open Mężczyzn247M 37311:0000:00:0001:13:21.5001:13:21.50+00:37:1612:134.9
434DYLEWSKI Mariusz 2260Open Masters Mężczyzn51M 37410:0000:00:0001:13:23.6501:13:23.65+00:37:1912:134.9
435TYBUŚ Łukasz 161722 BLT MalborkOpen Mężczyzn248M 37511:3000:00:0001:13:24.0001:13:24.00+00:37:1912:144.9
436LISZEWSKI Łukasz 1872Open Mężczyzn249M 37612:0000:00:0001:13:24.1001:13:24.10+00:37:1912:144.9
437MELLER Marek 975Open Mężczyzn250M 37710:0000:00:0001:13:24.8501:13:24.85+00:37:2012:144.9
438OLEK Sandra 819CrossEliteOpen Kobiet49K 6109:4500:00:0001:13:25.6501:13:25.65+00:37:2112:144.9
439SUSKI Krystian 1824FlorkiOpen Mężczyzn251M 37812:1500:00:0001:13:26.7501:13:26.75+00:37:2212:144.9
440KOZŁOWSKA Kamila 1822FlorianyOpen Kobiet50K 6212:1500:00:0001:13:26.9001:13:26.90+00:37:2212:144.9
440ADAMSKI Aleksander 1823FlorkiOpen Mężczyzn252M 37912:1500:00:0001:13:26.9001:13:26.90+00:37:2212:144.9
442JUREWICZ Łukasz 68Venezianka.plElite Masters Mężczyzn18M 38008:1000:00:0001:13:31.3001:13:31.30+00:37:2612:154.9
443DZIENISZ Michał 989ExpertSenderOpen Mężczyzn253M 38110:1500:00:0001:13:39.0501:13:39.05+00:37:3412:164.9
444BARANOWSKI Szymon 880Open Mężczyzn254M 38209:4500:00:0001:13:43.7001:13:43.70+00:37:3912:174.9
445PASTUSZUK Patryk 909Open Mężczyzn255M 38309:4500:00:0001:13:43.9001:13:43.90+00:37:3912:174.9
446DEMBIŃSKI Paweł 490Open Mężczyzn256M 38409:0000:00:0001:13:44.0001:13:44.00+00:37:3912:174.9
447MIKIPROWICZ Patryk 643Open Mężczyzn257M 38509:1500:00:0001:13:45.0001:13:45.00+00:37:4012:174.9
448KUCHARSKI Kamil 2140Niech ktoś wezwie karetkęOpen Mężczyzn258M 38613:3000:00:0001:13:45.3001:13:45.30+00:37:4012:174.9
449RUCKA Alicja 1082Open Kobiet51K 6310:1500:00:0001:13:47.8001:13:47.80+00:37:4312:174.9
450JANKOWSKI Maciej 502Open Masters Mężczyzn52M 38709:0000:00:0001:13:48.0001:13:48.00+00:37:4312:184.9
451PIKULSKA Dorota 388Open Kobiet52K 6408:4500:00:0001:13:49.4501:13:49.45+00:37:4412:184.9
452KULESZA KIEDROWSKA Magdalena 2127Leśne ŁanieOpen Kobiet53K 6513:3000:00:0001:13:49.6501:13:49.65+00:37:4512:184.9
453FLAK Arkadiusz 361Open Mężczyzn259M 38808:4500:00:0001:13:49.7501:13:49.75+00:37:4512:184.9
454CZAJKOWSKI Stefan 2168Open Mężczyzn260M 38913:3000:00:0001:13:55.7501:13:55.75+00:37:5112:194.9
455WROŃSKI Kacper 1120Biegniemy po red bulla teamOpen Mężczyzn261M 39010:3000:00:0001:13:59.0001:13:59.00+00:37:5412:194.9
456KRAJNIK Filip 506Open Mężczyzn262M 39109:0000:00:0001:14:01.9501:14:01.95+00:37:5712:204.9
457NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz 991ExpertSenderOpen Mężczyzn263M 39210:1500:00:0001:14:02.0501:14:02.05+00:37:5712:204.9
458FILIANOWICZ Krzysztof 2256Open Mężczyzn264M 39309:3000:00:0001:14:02.6501:14:02.65+00:37:5812:204.9
458JABŁOŃSKI Marek 500Open Mężczyzn264M 39309:0000:00:0001:14:02.6501:14:02.65+00:37:5812:204.9
460DYMEK Sebastian 1355Active Life TeamOpen Mężczyzn266M 39511:0000:00:0001:14:03.4501:14:03.45+00:37:5812:204.9
461NICEWICZ Paweł 219SolwitOpen Mężczyzn267M 39608:3000:00:0001:14:04.1501:14:04.15+00:37:5912:204.9
462SOKOLNICKI Bartosz 1347Open Mężczyzn268M 39710:4500:00:0001:14:07.2001:14:07.20+00:38:0212:214.9
463GÓRSKI Łukasz 687Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn269M 39809:3000:00:0001:14:07.8501:14:07.85+00:38:0312:214.9
463GREŃ Andrzej 60TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn53M 39808:1000:00:0001:14:07.8501:14:07.85+00:38:0312:214.9
465ROZWANDOWICZ Piotr 61TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn54M 40008:1000:00:0001:14:08.3001:14:08.30+00:38:0312:214.9
466LUCZKA Daniel 771Open Masters Mężczyzn55M 40109:3000:00:0001:14:13.2501:14:13.25+00:38:0812:224.9
467KRYSZAK Witold 723Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn270M 40209:3000:00:0001:14:13.3001:14:13.30+00:38:0812:224.9
468FREDRICH Marcin 761Open Mężczyzn271M 40309:3000:00:0001:14:13.4501:14:13.45+00:38:0812:224.9
469LASKOWSKI Przemysław 814Calisthenics PłockOpen Mężczyzn272M 40409:4500:00:0001:14:18.8001:14:18.80+00:38:1412:234.8
470ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz 2218Open Mężczyzn273M 40513:3000:00:0001:14:19.4001:14:19.40+00:38:1412:234.8
471GRABOWSKI Maciej 2174Open Mężczyzn274M 40613:3000:00:0001:14:19.9001:14:19.90+00:38:1512:234.8
472WYSOCKI Krzysztof 277Open Mężczyzn275M 40708:3000:00:0001:14:20.4501:14:20.45+00:38:1512:234.8
473NALBACH Aneta 256Open Kobiet54K 6608:3000:00:0001:14:20.7501:14:20.75+00:38:1612:234.8
474PŁOTKA Robert 650Open Mężczyzn276M 40809:1500:00:0001:14:22.0001:14:22.00+00:38:1712:234.8
475TOBOR Michał 625VinderenOpen Masters Mężczyzn56M 40909:1500:00:0001:14:22.8001:14:22.80+00:38:1812:234.8
476AUGUSTYNIAK Mariusz 25CrossFit SuszElite Masters Mężczyzn19M 41008:1000:00:0001:14:23.7001:14:23.70+00:38:1912:234.8
477CHORZELEWSKI Michał 240Open Mężczyzn277M 41108:3000:00:0001:14:25.1001:14:25.10+00:38:2012:244.8
478FILA Piotr 2064Open Mężczyzn278M 41212:4500:00:0001:14:25.3501:14:25.35+00:38:2012:244.8
479DADACZ Mariusz 1856Open Masters Mężczyzn57M 41312:0000:00:0001:14:25.9001:14:25.90+00:38:2112:244.8
480WYSOCKI Łukasz 278Open Mężczyzn279M 41408:3000:00:0001:14:30.7001:14:30.70+00:38:2612:254.8
481BAKALARZ Jakub 1499GE Power TEAMOpen Mężczyzn280M 41511:1500:00:0001:14:30.9501:14:30.95+00:38:2612:254.8
482FILA Małgorzata 2063Open Kobiet55K 6712:4500:00:0001:14:31.1501:14:31.15+00:38:2612:254.8
483STOLARSKI Jacek 1512GE Power TEAMOpen Mężczyzn281M 41611:1500:00:0001:14:31.7001:14:31.70+00:38:2712:254.8
484FILA Aleksandra 2062Open Kobiet56K 6812:4500:00:0001:14:31.9001:14:31.90+00:38:2712:254.8
485GEFRAJTER Patryk 1503GE Power TEAMOpen Mężczyzn282M 41711:1500:00:0001:14:32.0001:14:32.00+00:38:2712:254.8
486KRUSZEWSKI Grzegorz 373Open Mężczyzn283M 41808:4500:00:0001:14:33.0001:14:33.00+00:38:2812:254.8
487UDYMOWSKA-GRECKA Agnieszka 992ExpertSenderOpen Kobiet57K 6910:1500:00:0001:14:40.6501:14:40.65+00:38:3612:264.8
488GWARDIAK Mariusz 2267Open Mężczyzn284M 41910:3000:00:0001:14:43.3501:14:43.35+00:38:3812:274.8
489WYSOCKI Wojciech 2120Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Mężczyzn285M 42013:3000:00:0001:14:43.4501:14:43.45+00:38:3812:274.8
490LEMANCZYK Tomasz 2114Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Masters Mężczyzn58M 42113:3000:00:0001:14:43.7501:14:43.75+00:38:3912:274.8
491SZYMAŃSKI Artur 815Calisthenics PłockOpen Mężczyzn286M 42209:4500:00:0001:14:43.9501:14:43.95+00:38:3912:274.8
492GALYCH Viktor 363Open Mężczyzn287M 42308:4500:00:0001:14:44.8001:14:44.80+00:38:4012:274.8
493MIŚKIEWICZ Konrad 2203Open Mężczyzn288M 42413:3000:00:0001:14:45.8501:14:45.85+00:38:4112:274.8
494SZULTA Adrian 1225Open Mężczyzn289M 42510:3000:00:0001:14:46.3001:14:46.30+00:38:4112:274.8
495BONIAKOWSKA Ilona 2165Open Kobiet58K 7013:3000:00:0001:14:48.9001:14:48.90+00:38:4412:284.8
496GIERAGA Przemysław 1735JTI PolskaOpen Mężczyzn290M 42611:4500:00:0001:14:49.0001:14:49.00+00:38:4412:284.8
497GRACZYK Kamil 1736JTI PolskaOpen Mężczyzn291M 42711:4500:00:0001:14:49.3001:14:49.30+00:38:4412:284.8
498KAPANAJKO-WALENCIK Dorota 1536Myszerej PancerniOpen Kobiet59K 7111:1500:00:0001:14:49.5501:14:49.55+00:38:4412:284.8
499PIOTROWSKI Łukasz 1537Myszerej PancerniOpen Mężczyzn292M 42811:1500:00:0001:14:50.0001:14:50.00+00:38:4512:284.8
499GLIŃSKI Zygmunt 2138Niech ktoś wezwie karetkęOpen Mężczyzn292M 42813:3000:00:0001:14:50.0001:14:50.00+00:38:4512:284.8
501TARKOWSKI Dawid 22CrossEliteOpen Mężczyzn294M 43008:1000:00:0001:14:54.7501:14:54.75+00:38:5012:294.8
502ANTCZAK Sławomir 755Open Mężczyzn295M 43109:3000:00:0001:14:56.3501:14:56.35+00:38:5112:294.8
503ROSZKOWSKA Emiliana 861Pełni Nadziei <3Open Kobiet60K 7209:4500:00:0001:15:02.6001:15:02.60+00:38:5712:304.8
504ZDUN Tomasz 2136MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn59M 43213:3000:00:0001:15:05.8501:15:05.85+00:39:0112:304.8
505OLEWNICZAK Bartosz 36Kochamy Kacze KuperkiElite Mężczyzn60M 43308:1000:00:0001:15:09.6501:15:09.65+00:39:0512:314.8
506LAWRENC Robert 1968Open Mężczyzn296M 43412:1500:00:0001:15:12.0001:15:12.00+00:39:0712:324.8
507SZPAKOWSKI Wawrzyniec 1947Zoeller TechOpen Masters Mężczyzn60M 43512:1500:00:0001:15:12.5001:15:12.50+00:39:0712:324.8
508SZYPSZAK Konrad 816Calisthenics PłockOpen Masters Mężczyzn61M 43609:4500:00:0001:15:13.4001:15:13.40+00:39:0812:324.8
509BLOCK Michał 1577Open Mężczyzn297M 43711:1500:00:0001:15:17.0001:15:17.00+00:39:1212:324.8
510SZULC Szymon 473TheDziadersOpen Mężczyzn298M 43809:0000:00:0001:15:19.1001:15:19.10+00:39:1412:334.8
511ZALEWSKI Dawid 2099Open Mężczyzn299M 43912:4500:00:0001:15:20.4001:15:20.40+00:39:1512:334.8
512PEPLIŃSKI Szymon 981crosstczewOpen Mężczyzn300M 44010:1500:00:0001:15:20.6001:15:20.60+00:39:1512:334.8
513JANKOWIAK Natalia 980crosstczewOpen Masters Kobiet4K 7310:1500:00:0001:15:20.7501:15:20.75+00:39:1612:334.8
514CZARTEK Anita 429ChSiPMOpen Kobiet61K 7409:1500:00:0001:15:21.4501:15:21.45+00:39:1612:334.8
515WOLNY Łukasz 797Open Mężczyzn301M 44109:3000:00:0001:15:21.7501:15:21.75+00:39:1712:334.8
516BLOCK Michał 1578Open Masters Mężczyzn62M 44211:1500:00:0001:15:22.0001:15:22.00+00:39:1712:334.8
517ALBRECHT Sławek 1836Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn63M 44312:0000:00:0001:15:28.1501:15:28.15+00:39:2312:344.8
518WEINER Patryk 405Open Mężczyzn302M 44408:4500:00:0001:15:31.3001:15:31.30+00:39:2612:354.8
519BORTNIK Bartosz 1951Open Mężczyzn303M 44512:1500:00:0001:15:32.7001:15:32.70+00:39:2812:354.8
520BARTOSZEWICZ Karolina 631Open Kobiet62K 7509:1500:00:0001:15:33.3501:15:33.35+00:39:2812:354.8
521ROGULA Tomasz 784Open Mężczyzn304M 44609:3000:00:0001:15:39.3001:15:39.30+00:39:3412:364.8
522DROZDOWSKA Ewelina 1043Open Kobiet63K 7610:1500:00:0001:15:42.2501:15:42.25+00:39:3712:374.8
523SKAŁECKI Stanisław 623VinderenOpen Mężczyzn305M 44709:1500:00:0001:15:43.3501:15:43.35+00:39:3812:374.8
523SZLAGOWSKA Oliwia 2128Leśne ŁanieOpen Kobiet64K 7713:3000:00:0001:15:43.3501:15:43.35+00:39:3812:374.8
525CZAJA Daniel 2246Open Mężczyzn306M 44810:4500:00:0001:15:43.6501:15:43.65+00:39:3912:374.8
526WIETRZYKOWSKI Adam 796Open Mężczyzn307M 44909:3000:00:0001:15:44.1501:15:44.15+00:39:3912:374.8
527TALKOWSKI Dawid 525Open Mężczyzn308M 45009:0000:00:0001:15:45.3501:15:45.35+00:39:4012:374.8
528KOWALCZYK Agata 2247Open Kobiet65K 7810:4500:00:0001:15:45.4501:15:45.45+00:39:4012:374.8
529ROŻNIAK Marek 2135MEGA biegaOpen Masters Mężczyzn64M 45113:3000:00:0001:15:46.7001:15:46.70+00:39:4212:374.8
530RADELCZUK Michał 1810CannabiGoldOpen Mężczyzn309M 45212:0000:00:0001:15:51.3501:15:51.35+00:39:4612:384.7
531PALACZ Krzysztof 1977Open Mężczyzn310M 45312:1500:00:0001:15:51.4501:15:51.45+00:39:4612:384.7
532BEDNAREK Artur 237Open Masters Mężczyzn65M 45408:3000:00:0001:15:55.4001:15:55.40+00:39:5012:394.7
533BRONK Bartłomiej 1182Open Mężczyzn311M 45510:3000:00:0001:16:01.6501:16:01.65+00:39:5712:404.7
534JANCZYK Joanna 501Open Kobiet66K 7909:0000:00:0001:16:02.0501:16:02.05+00:39:5712:404.7
534WESOŁOWSKA Natalia 527Open Kobiet66K 7909:0000:00:0001:16:02.0501:16:02.05+00:39:5712:404.7
536STURGULEWSKI Krzysztof 982crosstczewOpen Masters Mężczyzn66M 45610:1500:00:0001:16:02.6501:16:02.65+00:39:5812:404.7
537ŁUKASIEWICZ Ania 1805Buziak TeamOpen Kobiet68K 8112:0000:00:0001:16:14.0501:16:14.05+00:40:0912:424.7
538JANOWSKI Roman 1802Buziak TeamOpen Masters Mężczyzn67M 45712:0000:00:0001:16:15.2001:16:15.20+00:40:1012:424.7
539MAJ Magdalena 1518Grażynki OCR Open Kobiet69K 8210:0000:00:0001:16:15.6501:16:15.65+00:40:1112:424.7
540SKOTARCZYK Hanna 1519Grażynki OCR Open Masters Kobiet5K 8310:0000:00:0001:16:16.0501:16:16.05+00:40:1112:424.7
541KACZALSKI Maciej 1178ZielonaImprezaOpen Mężczyzn312M 45810:3000:00:0001:16:16.1001:16:16.10+00:40:1112:424.7
542GĘSICKI Adam 1945Zoeller TechOpen Mężczyzn313M 45912:1500:00:0001:16:16.3001:16:16.30+00:40:1112:424.7
543KUŚMIERCZYK Łukasz 253Open Mężczyzn314M 46008:3000:00:0001:16:16.3501:16:16.35+00:40:1112:424.7
544ŚWIAT Krzysztof 1122Dupeczki :-)Open Masters Mężczyzn68M 46110:3000:00:0001:16:16.8501:16:16.85+00:40:1212:424.7
545KANKOWSKI Krzysztof 1377KOLANKOOpen Mężczyzn315M 46211:0000:00:0001:16:17.3501:16:17.35+00:40:1212:424.7
546WROŃSKI Tomek 1123Dupeczki :-)Open Mężczyzn316M 46310:3000:00:0001:16:18.1501:16:18.15+00:40:1312:434.7
547ZALEWSKI Sebastian 1991Open Mężczyzn317M 46412:1500:00:0001:16:21.5001:16:21.50+00:40:1612:434.7
548TRYDENSKA Renata 1093Open Masters Kobiet6K 8410:1500:00:0001:16:22.6501:16:22.65+00:40:1812:434.7
549BONNEY Andrew 2112Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Mężczyzn318M 46513:3000:00:0001:16:23.8501:16:23.85+00:40:1912:434.7
550TRYDEŃSKI Adrian 1094Open Mężczyzn319M 46610:1500:00:0001:16:24.2501:16:24.25+00:40:1912:444.7
551SZYC Maciej 1545STEEL FACTORYOpen Masters Mężczyzn69M 46711:1500:00:0001:16:25.6001:16:25.60+00:40:2012:444.7
552ZALEWSKI Jacek 2100Open Masters Mężczyzn70M 46812:4500:00:0001:16:29.4001:16:29.40+00:40:2412:444.7
553ROKSZ Marta 2282Open Kobiet70K 8512:4500:00:0001:16:33.3501:16:33.35+00:40:2812:454.7
554CIERESZKO Oliwier 2059Open Mężczyzn320M 46912:4500:00:0001:16:33.5001:16:33.50+00:40:2812:454.7
555LANGKAFEL Tomasz 1332Open Mężczyzn321M 47011:1500:00:0001:16:34.1501:16:34.15+00:40:2912:454.7
556ŚMIESZKO Artur 1346Open Mężczyzn322M 47111:1500:00:0001:16:35.2501:16:35.25+00:40:3012:454.7
557MIKOŁAJCZYK Adrian 1336Open Mężczyzn323M 47211:1500:00:0001:16:35.3001:16:35.30+00:40:3012:454.7
558SZYSZKO Kamil 1351Open Mężczyzn324M 47311:1500:00:0001:16:35.3501:16:35.35+00:40:3012:454.7
559SOWIŃSKI Łukasz 1781Open Mężczyzn325M 47411:4500:00:0001:16:35.4001:16:35.40+00:40:3012:454.7
560WILCZEK Damian 1353Open Mężczyzn326M 47511:1500:00:0001:16:36.3001:16:36.30+00:40:3112:464.7
561WĘSIERSKI Wojciech 1764Szesnasto metrowcyOpen Mężczyzn327M 47611:4500:00:0001:16:36.6001:16:36.60+00:40:3112:464.7
562NASTAŁY Marcin 2205Open Mężczyzn328M 47713:3000:00:0001:16:37.9501:16:37.95+00:40:3312:464.7
563NASTAŁY-KARSZNIA Kinga 2206Open Kobiet71K 8613:3000:00:0001:16:38.4001:16:38.40+00:40:3312:464.7
564ROJEK Marcin 652Open Mężczyzn329M 47809:1500:00:0001:16:41.3501:16:41.35+00:40:3612:464.7
565RUTKOWSKA Michaela 1007PajęczyceOpen Kobiet72K 8710:1500:00:0001:16:44.5001:16:44.50+00:40:3912:474.7
566SZCZEPKOWSKA Ilona 1008PajęczyceOpen Kobiet73K 8810:1500:00:0001:16:45.0501:16:45.05+00:40:4012:474.7
567BERNACIAK Jędrzej 1944Zoeller TechOpen Mężczyzn330M 47912:1500:00:0001:16:45.7501:16:45.75+00:40:4112:474.7
568MACIJEWICZ Maciej 1809CannabiGoldOpen Mężczyzn331M 48012:0000:00:0001:16:46.5001:16:46.50+00:40:4112:474.7
569JERECZEK Anna 246Open Kobiet74K 8908:3000:00:0001:16:46.8001:16:46.80+00:40:4212:474.7
570SIENKIEWICZ Jakub 121Elite Mężczyzn61M 48108:1000:00:0001:16:49.4501:16:49.45+00:40:4412:484.7
571RYMSZA Jakub 2091Open Mężczyzn332M 48212:4500:00:0001:16:51.6501:16:51.65+00:40:4712:484.7
572RUSIN Monika 2089Open Masters Kobiet7K 9012:4500:00:0001:16:51.7001:16:51.70+00:40:4712:484.7
573RYMSZA Daniel 2090Open Masters Mężczyzn71M 48312:4500:00:0001:16:53.1501:16:53.15+00:40:4812:484.7
574KARDACH Pawel 81Elite Masters Mężczyzn20M 48408:1000:00:0001:16:54.5001:16:54.50+00:40:4912:494.7
575FERLIN Aleksandra 1356Active Life TeamOpen Kobiet75K 9111:0000:00:0001:16:55.2501:16:55.25+00:40:5012:494.7
576ŁUKASIK Grzegorz 2013CRAZY ZZROLOpen Mężczyzn333M 48512:4500:00:0001:16:55.4001:16:55.40+00:40:5012:494.7
577SADOWSKI Mateusz 2015CRAZY ZZROLOpen Mężczyzn334M 48612:4500:00:0001:16:55.4501:16:55.45+00:40:5012:494.7
578MASALSKI Krystian 2014CRAZY ZZROLOpen Mężczyzn335M 48712:4500:00:0001:16:57.7501:16:57.75+00:40:5312:494.7
578UHRYN Maciej 2016CRAZY ZZROLOpen Mężczyzn335M 48712:4500:00:0001:16:57.7501:16:57.75+00:40:5312:494.7
580ABRAMOWSKI Krzysztof 2012CRAZY ZZROLOpen Mężczyzn337M 48912:4500:00:0001:16:58.5001:16:58.50+00:40:5312:494.7
581BARON Alicja 1690Open Kobiet76K 9211:3000:00:0001:16:58.9001:16:58.90+00:40:5412:494.7
582KOWNACKI Mateusz 2069Open Mężczyzn338M 49012:4500:00:0001:17:00.3001:17:00.30+00:40:5512:504.7
583MIKULSKI Jakub 1597Open Mężczyzn339M 49111:1500:00:0001:17:00.4501:17:00.45+00:40:5512:504.7
584DUBLASZEWSKI Marcin 2237R.Ambo Druga CrewOpen Masters Mężczyzn72M 49209:4500:00:0001:17:06.5001:17:06.50+00:41:0112:514.7
585FELBÓR Bartosz 2242Open Mężczyzn340M 49310:0000:00:0001:17:07.1501:17:07.15+00:41:0212:514.7
586GRUSZECKI Paweł 2241Open Mężczyzn341M 49410:0000:00:0001:17:07.5501:17:07.55+00:41:0212:514.7
587NOWICKI Daniel 1975Open Mężczyzn342M 49512:1500:00:0001:17:11.2501:17:11.25+00:41:0612:514.7
588MUSZYŃSKI Marcin 1763Szesnasto metrowcyOpen Mężczyzn343M 49611:4500:00:0001:17:11.4001:17:11.40+00:41:0612:514.7
589FELINIAK Daniel 1271Młode wilki byd.Open Mężczyzn344M 49710:4500:00:0001:17:14.2001:17:14.20+00:41:0912:524.7
590SIWIAK Łukasz 1274Młode wilki byd.Open Mężczyzn345M 49810:4500:00:0001:17:14.2501:17:14.25+00:41:0912:524.7
591CHODKIEWICZ Adam 1270Młode wilki byd.Open Mężczyzn346M 49910:4500:00:0001:17:14.3501:17:14.35+00:41:0912:524.7
592OLBORSKI Lukasz 1272Młode wilki byd.Open Mężczyzn347M 50010:4500:00:0001:17:14.4001:17:14.40+00:41:0912:524.7
593ROSZAK Bartłomiej 1273Młode wilki byd.Open Mężczyzn348M 50110:4500:00:0001:17:14.6501:17:14.65+00:41:1012:524.7
594DANKOWSKI Tomasz 1582Open Masters Mężczyzn73M 50211:1500:00:0001:17:15.1501:17:15.15+00:41:1012:524.7
595BOROWCZAK Angelika 195Pani TrenerOpen Kobiet77K 9308:3000:00:0001:17:15.6501:17:15.65+00:41:1112:524.7
596ŁONYSZYN Ariel 1595Open Mężczyzn349M 50311:1500:00:0001:17:16.6001:17:16.60+00:41:1112:524.7
597DANKOWSKI Marek 1581Open Masters Mężczyzn74M 50411:1500:00:0001:17:17.1501:17:17.15+00:41:1212:524.7
598DURKA Michał 813Calisthenics PłockOpen Mężczyzn350M 50509:4500:00:0001:17:18.4001:17:18.40+00:41:1312:534.7
599ŻYGOWSKI Mikołaj 1237Open Mężczyzn351M 50610:3000:00:0001:17:20.4501:17:20.45+00:41:1512:534.7
600KOPECKI Tomasz 1197Open Mężczyzn352M 50710:3000:00:0001:17:20.9001:17:20.90+00:41:1612:534.7
601KAZUBOWSKI Marcin 719Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn353M 50809:3000:00:0001:17:21.0001:17:21.00+00:41:1612:534.7
602STAŃCZYK Martyna 916Open Kobiet78K 9409:4500:00:0001:17:22.1501:17:22.15+00:41:1712:534.7
603MEJER Ania 2243Open Kobiet79K 9510:4500:00:0001:17:27.1501:17:27.15+00:41:2212:544.6
604RYBAKOWICZ Grzegorz 1468Open Mężczyzn354M 50911:0000:00:0001:17:32.5001:17:32.50+00:41:2712:554.6
605DAWIDZIUK Bartosz 1857Open Mężczyzn355M 51012:0000:00:0001:17:32.6001:17:32.60+00:41:2712:554.6
606CIĘŻKI Kuba 2060Open Mężczyzn356M 51112:4500:00:0001:17:34.0501:17:34.05+00:41:2912:554.6
607GRUSZCZYŃSKI Dominik 983Dzik SquadOpen Mężczyzn357M 51210:1500:00:0001:17:35.0501:17:35.05+00:41:3012:554.6
608KUROS Stanisław 2262Open Mężczyzn358M 51310:1500:00:0001:17:35.4501:17:35.45+00:41:3012:554.6
609PUCZYŃSKA Anna 986Dzik SquadOpen Kobiet80K 9610:1500:00:0001:17:35.5001:17:35.50+00:41:3012:554.6
610LANGOWSKI Mariusz 161622 BLT MalborkOpen Mężczyzn359M 51411:3000:00:0001:17:35.6501:17:35.65+00:41:3112:554.6
611GRUSZCZYŃSKI Karol 984Dzik SquadOpen Mężczyzn360M 51510:1500:00:0001:17:35.8001:17:35.80+00:41:3112:554.6
612ŻUGAJ Łukasz 987Dzik SquadOpen Mężczyzn361M 51610:1500:00:0001:17:36.0001:17:36.00+00:41:3112:564.6
613BALCERZAK Marek 436CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn362M 51709:0000:00:0001:17:48.0501:17:48.05+00:41:4312:584.6
614BALCERZAK Magdalena 435CrossFit StoczniaOpen Kobiet81K 9709:0000:00:0001:17:48.2001:17:48.20+00:41:4312:584.6
615KOCHANIAK Andrzej 2043Podlaski BimberOpen Mężczyzn363M 51812:4500:00:0001:17:53.1001:17:53.10+00:41:4812:584.6
616PIOTROWICZ Michal 1079Open Mężczyzn364M 51910:1500:00:0001:17:53.3501:17:53.35+00:41:4812:584.6
617NAHURSKA Natalia 2044Podlaski BimberOpen Kobiet82K 9812:4500:00:0001:17:53.4001:17:53.40+00:41:4812:584.6
618RYBAND Radosław 1083Open Mężczyzn365M 52010:1500:00:0001:17:53.8501:17:53.85+00:41:4912:584.6
619PIWOWARCZYK Artur 2031KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn366M 52112:4500:00:0001:18:05.9501:18:05.95+00:42:0113:004.6
620CIĘŻKI Mariusz 2061Open Masters Mężczyzn75M 52212:4500:00:0001:18:07.1001:18:07.10+00:42:0213:014.6
621CICHOCKA Marzena 1551VCOpen Kobiet83K 9911:1500:00:0001:18:07.1501:18:07.15+00:42:0213:014.6
622KIEŁSA Wioleta 1058Open Kobiet84K 10010:1500:00:0001:18:07.2501:18:07.25+00:42:0213:014.6
623ANDRZEJEWSKA Roksana 2045RokmisieOpen Kobiet85K 10112:4500:00:0001:18:09.3001:18:09.30+00:42:0413:014.6
623BARĆ Michał 2046RokmisieOpen Mężczyzn367M 52312:4500:00:0001:18:09.3001:18:09.30+00:42:0413:014.6
625ROWICKA Marta 1081Open Kobiet86K 10210:1500:00:0001:18:09.3501:18:09.35+00:42:0413:014.6
626KOŁODZIEJCZYK Monika 1062Open Kobiet87K 10310:1500:00:0001:18:09.6501:18:09.65+00:42:0513:014.6
627NIEMIEC Izabela 1541Powolne walenieOpen Kobiet88K 10411:1500:00:0001:18:11.4001:18:11.40+00:42:0613:014.6
627NIEMIEC Urszula 1542Powolne walenieOpen Kobiet88K 10411:1500:00:0001:18:11.4001:18:11.40+00:42:0613:014.6
629BLUMA Tomasz 711Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn368M 52409:3000:00:0001:18:12.6001:18:12.60+00:42:0713:024.6
630PESTA Rafał 1076Open Masters Mężczyzn76M 52510:1500:00:0001:18:15.4001:18:15.40+00:42:1013:024.6
631STĘPIEŃ Aleksandra 1087Open Kobiet90K 10610:1500:00:0001:18:15.7501:18:15.75+00:42:1113:024.6
632PESTA Adela 1075Open Kobiet91K 10710:1500:00:0001:18:16.1501:18:16.15+00:42:1113:024.6
633RODZIEWICZ Dorota 2238SEVENETOpen Kobiet92K 10810:0000:00:0001:18:17.2501:18:17.25+00:42:1213:024.6
634WOŹNICZKA Łukasz 965SEVENETOpen Mężczyzn369M 52610:0000:00:0001:18:18.2501:18:18.25+00:42:1313:034.6
635PODBIELSKI Michał 553ALTEN TeamOpen Mężczyzn370M 52709:1500:00:0001:18:18.8501:18:18.85+00:42:1413:034.6
636SKWARA Artur 2032KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn371M 52812:4500:00:0001:18:23.0001:18:23.00+00:42:1813:034.6
637PYŚKO Magdalena 452CrossFit StoczniaOpen Kobiet93K 10909:0000:00:0001:18:23.7001:18:23.70+00:42:1913:034.6
638PYŚKO Tomasz 453CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn372M 52909:0000:00:0001:18:24.3501:18:24.35+00:42:1913:044.6
639KUBIAK Michał 1063Open Mężczyzn373M 53010:1500:00:0001:18:24.9501:18:24.95+00:42:2013:044.6
640WANDTKE Agata 1006KopytkaOpen Kobiet94K 11010:1500:00:0001:18:25.4501:18:25.45+00:42:2013:044.6
641ŚWIDERSKI Rafał 1088Open Mężczyzn374M 53110:1500:00:0001:18:25.7501:18:25.75+00:42:2113:044.6
642TYBUŚ Wojciech 161822 BLT MalborkOpen Mężczyzn375M 53211:3000:00:0001:18:26.6501:18:26.65+00:42:2213:044.6
643WAWRZYNIAK Patryk 1230Open Mężczyzn376M 53310:3000:00:0001:18:27.4501:18:27.45+00:42:2213:044.6
644BORAWSKI Zbigniew 459Grube WióryOpen Mężczyzn377M 53409:0000:00:0001:18:27.7001:18:27.70+00:42:2313:044.6
645GOWOREK Sebastian 460Grube WióryOpen Mężczyzn378M 53509:0000:00:0001:18:27.8001:18:27.80+00:42:2313:044.6
646KĄTNY Piotr 718Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn379M 53609:3000:00:0001:18:28.4501:18:28.45+00:42:2313:044.6
647RADZISZEWSKA Elżbieta 2214Open Kobiet95K 11113:3000:00:0001:18:31.3501:18:31.35+00:42:2613:054.6
648DEMBICKA Agnieszka 2169Open Kobiet96K 11213:3000:00:0001:18:31.7501:18:31.75+00:42:2713:054.6
649STACHYRA Michal 1918P&MOpen Mężczyzn380M 53712:1500:00:0001:18:33.9001:18:33.90+00:42:2913:054.6
650PODLASIŃSKI Marcin 1343Open Mężczyzn381M 53810:4500:00:0001:18:34.1001:18:34.10+00:42:2913:054.6
651WYLEGAŁA Łukasz 1257FAJERFAJTERZYOpen Mężczyzn382M 53910:4500:00:0001:18:34.3501:18:34.35+00:42:2913:054.6
652MACIJEWICZ Karima 1808CannabiGoldOpen Kobiet97K 11312:0000:00:0001:18:39.0001:18:39.00+00:42:3413:064.6
653ZĄBEK Honorata 555ALTEN TeamOpen Kobiet98K 11409:1500:00:0001:18:39.2001:18:39.20+00:42:3413:064.6
654LEDUCHOWSKA Patrycja 1457Open Kobiet99K 11511:0000:00:0001:18:40.4501:18:40.45+00:42:3513:064.6
655WALLAT Dawid 1475Open Mężczyzn383M 54011:0000:00:0001:18:42.1001:18:42.10+00:42:3713:074.6
656SZUBA Kamil 750SpeednetOpen Mężczyzn384M 54109:3000:00:0001:18:43.3501:18:43.35+00:42:3813:074.6
657KRAWCZENKO Mariusz 745SpeednetOpen Mężczyzn385M 54209:3000:00:0001:18:43.5001:18:43.50+00:42:3813:074.6
658MIROWSKI Michał 746SpeednetOpen Mężczyzn386M 54309:3000:00:0001:18:43.8001:18:43.80+00:42:3913:074.6
658SAGADYN Grzegorz 748SpeednetOpen Mężczyzn386M 54309:3000:00:0001:18:43.8001:18:43.80+00:42:3913:074.6
660ROMANOWSKI Piotr 747SpeednetOpen Mężczyzn388M 54509:3000:00:0001:18:43.8501:18:43.85+00:42:3913:074.6
661OSOWSKI Paweł 514Open Mężczyzn389M 54609:0000:00:0001:18:44.1501:18:44.15+00:42:3913:074.6
662SZELEWICKI Marcin 749SpeednetOpen Mężczyzn390M 54709:3000:00:0001:18:44.3501:18:44.35+00:42:3913:074.6
663BULCZAK Małgorzata 1561VC TEAMOpen Kobiet100K 11611:1500:00:0001:18:46.0501:18:46.05+00:42:4113:074.6
664LIS Rafał 1555VCOpen Mężczyzn391M 54811:1500:00:0001:18:46.1501:18:46.15+00:42:4113:074.6
665SZYNKIEWICZ Alina 1814CannabiGoldOpen Kobiet101K 11712:0000:00:0001:18:49.9501:18:49.95+00:42:4513:084.6
666HULL Joanna 1807CannabiGoldOpen Kobiet102K 11812:0000:00:0001:18:50.0001:18:50.00+00:42:4513:084.6
667RYŚ Mateusz 1813CannabiGoldOpen Mężczyzn392M 54912:0000:00:0001:18:50.9501:18:50.95+00:42:4613:084.6
668TOMCZAK Wiktoria 2008AcroteamOpen Kobiet103K 11912:4500:00:0001:18:54.0501:18:54.05+00:42:4913:094.6
669ROSIŃSKI Piotr 2005AcroteamOpen Mężczyzn393M 55012:4500:00:0001:18:54.6001:18:54.60+00:42:4913:094.6
670STEFAŃSKI Oskar 1086Open Mężczyzn394M 55110:1500:00:0001:18:54.6501:18:54.65+00:42:5013:094.6
671MAZUREK Aleksandra 1070Open Kobiet104K 12010:1500:00:0001:18:54.7501:18:54.75+00:42:5013:094.6
672ZALEJASZ Paulina 104Hell SquadElite Kobiet10K 12108:2000:00:0001:18:58.5001:18:58.50+00:42:5313:094.6
673DURKA Dariusz 2240AcroteamOpen Mężczyzn395M 55212:4500:00:0001:18:58.8001:18:58.80+00:42:5413:094.6
674ANTOSZEWSKI Patryk 234Open Mężczyzn396M 55308:3000:00:0001:18:59.4501:18:59.45+00:42:5413:094.6
675TKACZYK Ola 1092Open Kobiet105K 12210:1500:00:0001:19:07.9501:19:07.95+00:43:0313:114.6
676GDANIEC Dariusz 1859Open Masters Mężczyzn77M 55412:0000:00:0001:19:09.9501:19:09.95+00:43:0513:114.5
677MIKOLAJCZAK Marta 2201Open Kobiet106K 12313:3000:00:0001:19:19.7501:19:19.75+00:43:1513:134.5
678MIKOŁAJCZYK Sławomir 570CROSS CORE GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn78M 55509:1500:00:0001:19:20.4001:19:20.40+00:43:1513:134.5
679KLAWITTER Jakub 2186Open Mężczyzn397M 55613:3000:00:0001:19:20.5001:19:20.50+00:43:1513:134.5
680ZGÓRECKA-DOBRZYŃSKA Anna 563BigYellowFoot Adventue TeamOpen Kobiet107K 12409:1500:00:0001:19:20.5501:19:20.55+00:43:1513:134.5
681ZACKIEWICZ Karol 1103Open Mężczyzn398M 55710:1500:00:0001:19:21.4501:19:21.45+00:43:1613:134.5
682JANKOWSKA Iga 1698Open Kobiet108K 12511:3000:00:0001:19:21.8501:19:21.85+00:43:1713:134.5
683OLKOWICZ Marta 1073Open Kobiet109K 12610:1500:00:0001:19:23.2501:19:23.25+00:43:1813:134.5
684MACHURA Łukasz 2194Open Mężczyzn399M 55813:3000:00:0001:19:23.7001:19:23.70+00:43:1913:134.5
685KLUZ Bogusz 1060Open Mężczyzn400M 55910:1500:00:0001:19:24.1501:19:24.15+00:43:1913:144.5
686MIKSZEWICZ Tomasz 308FISKUSOpen Mężczyzn401M 56008:4500:00:0001:19:26.2501:19:26.25+00:43:2113:144.5
687SWAŁDEK Grzegorz 2034KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn402M 56112:4500:00:0001:19:26.5501:19:26.55+00:43:2113:144.5
688OTTO Łukasz 309FISKUSOpen Mężczyzn403M 56208:4500:00:0001:19:28.2001:19:28.20+00:43:2313:144.5
689PROKOPSKI Andrzej 783Open Mężczyzn404M 56309:3000:00:0001:19:28.7501:19:28.75+00:43:2413:144.5
690JAGODZIŃSKI Krzysztof 1552VCOpen Masters Mężczyzn79M 56411:1500:00:0001:19:29.6501:19:29.65+00:43:2513:144.5
691KOT Magdalena 1849Peaky TeamOpen Kobiet110K 12712:0000:00:0001:19:34.2001:19:34.20+00:43:2913:154.5
692LESZCZYŃSKA Karolina 1850Peaky TeamOpen Kobiet111K 12812:0000:00:0001:19:34.2501:19:34.25+00:43:2913:154.5
693PIASECKA Katarzyna 1077Open Kobiet112K 12910:1500:00:0001:19:36.8501:19:36.85+00:43:3213:164.5
694WOLNA Edyta 705PATOFAMILIAOpen Kobiet113K 13009:3000:00:0001:19:37.0501:19:37.05+00:43:3213:164.5
695DUSZYŃSKI Kamil 471TheDziadersOpen Mężczyzn405M 56509:0000:00:0001:19:38.4001:19:38.40+00:43:3313:164.5
696BARTOSZEK Paweł 1437Open Mężczyzn406M 56611:0000:00:0001:19:46.9001:19:46.90+00:43:4213:174.5
697PAPIEROWSKI Kazimierz 1556VCOpen Mężczyzn407M 56711:1500:00:0001:19:48.5001:19:48.50+00:43:4313:184.5
698ZIEGERT Maciej 102Open Mężczyzn408M 56808:1000:00:0001:19:49.3501:19:49.35+00:43:4413:184.5
699LANGER Piotr 1721ABB ŁódźOpen Mężczyzn409M 56911:4500:00:0001:19:49.4501:19:49.45+00:43:4413:184.5
700KRYSZK Karol 1359Active Life TeamOpen Mężczyzn410M 57011:0000:00:0001:19:49.5501:19:49.55+00:43:4413:184.5
701WOŁOS Krzysztof 46Mustangi KobylankaElite Mężczyzn62M 57108:1000:00:0001:19:49.7501:19:49.75+00:43:4513:184.5
702MICHALAK Kamil 1708Open Mężczyzn411M 57211:3000:00:0001:19:57.9501:19:57.95+00:43:5313:194.5
703FARAT Bożena 2171Open Kobiet114K 13113:3000:00:0001:19:58.4001:19:58.40+00:43:5313:194.5
704PRZEMYSLAW Najmeg 2212Open Mężczyzn412M 57313:3000:00:0001:19:58.4501:19:58.45+00:43:5313:194.5
705DOMAGALSKI Mikołaj 491Open Mężczyzn413M 57409:0000:00:0001:19:59.5501:19:59.55+00:43:5413:194.5
706BERSKI Daniel 600VinderenOpen Masters Mężczyzn80M 57509:1500:00:0001:20:01.9501:20:01.95+00:43:5713:204.5
707SZMIT Marta 2219Open Kobiet115K 13213:3000:00:0001:20:03.1501:20:03.15+00:43:5813:204.5
708SZMIT Oliwier 2220Open Mężczyzn414M 57613:3000:00:0001:20:04.5501:20:04.55+00:43:5913:204.5
709PIETRUSZYŃSKI Grzegorz 2210Open Mężczyzn415M 57713:3000:00:0001:20:04.7501:20:04.75+00:44:0013:204.5
710PIETRZYK Daniel 2211Open Mężczyzn416M 57813:3000:00:0001:20:05.4001:20:05.40+00:44:0013:204.5
711DURKA Alicja 2239AcroteamOpen Kobiet116K 13312:4500:00:0001:20:11.6001:20:11.60+00:44:0613:214.5
712NAPORA Piotr 811BEJEOpen Mężczyzn417M 57909:4500:00:0001:20:15.8001:20:15.80+00:44:1113:224.5
713KALINOWSKA Nina 1700Open Kobiet117K 13411:3000:00:0001:20:18.6001:20:18.60+00:44:1313:234.5
714ZACHACZEWSKA Justyna 1990Open Kobiet118K 13512:1500:00:0001:20:19.7001:20:19.70+00:44:1513:234.5
715KALISZ Roksana 1960Open Masters Kobiet8K 13612:1500:00:0001:20:19.8001:20:19.80+00:44:1513:234.5
716WALKOWIAK Daria 1986Open Kobiet119K 13712:1500:00:0001:20:20.0501:20:20.05+00:44:1513:234.5
717KALINOWSKI Roman 1701Open Masters Mężczyzn81M 58011:3000:00:0001:20:21.4001:20:21.40+00:44:1613:234.5
718PORĘBSKI Michał 1722ABB ŁódźOpen Mężczyzn418M 58111:4500:00:0001:20:23.4001:20:23.40+00:44:1813:234.5
719RUTKOWSKI Kacper 653Open Mężczyzn419M 58209:1500:00:0001:20:24.4501:20:24.45+00:44:1913:244.5
720GADAJ Tomasz 853LPP TeamOpen Mężczyzn420M 58309:4500:00:0001:20:24.7501:20:24.75+00:44:2013:244.5
721DOLEWSKI Konrad 996Extra Liga WyjadaczyOpen Mężczyzn421M 58410:1500:00:0001:20:25.0001:20:25.00+00:44:2013:244.5
722KRAJKA Radosław 181Do odcinyOpen Mężczyzn422M 58508:3000:00:0001:20:25.5501:20:25.55+00:44:2013:244.5
723HORWAT Jakub 854LPP TeamOpen Mężczyzn423M 58609:4500:00:0001:20:26.1501:20:26.15+00:44:2113:244.5
724RADTKE Andrzej 2003AcroteamOpen Masters Mężczyzn82M 58712:4500:00:0001:20:27.9001:20:27.90+00:44:2313:244.5
725SANEWSKI Łukasz 270Open Mężczyzn424M 58808:3000:00:0001:20:28.0001:20:28.00+00:44:2313:244.5
726SYLWIA Płażalska 276Open Kobiet120K 13808:3000:00:0001:20:29.4501:20:29.45+00:44:2413:244.5
727RADTKE Izabela 2004AcroteamOpen Kobiet121K 13912:4500:00:0001:20:29.5501:20:29.55+00:44:2413:244.5
728PRUSZYŃSKA Aleksandra 2270ABB ŁódźOpen Kobiet122K 14011:4500:00:0001:20:32.9001:20:32.90+00:44:2813:254.5
728WOJNOWSKI Marcin 2010AcroteamOpen Mężczyzn425M 58912:4500:00:0001:20:32.9001:20:32.90+00:44:2813:254.5
730KLEPACZ Karolina 1720ABB ŁódźOpen Kobiet123K 14111:4500:00:0001:20:33.0501:20:33.05+00:44:2813:254.5
731SIEROSŁAWSKA Maja 271Open Kobiet124K 14208:3000:00:0001:20:33.2001:20:33.20+00:44:2813:254.5
732KLUSKA Piotr 250Open Masters Mężczyzn83M 59008:3000:00:0001:20:33.6001:20:33.60+00:44:2813:254.5
733GOLDIAN Milena 364Open Kobiet125K 14308:4500:00:0001:20:35.8501:20:35.85+00:44:3113:254.5
734NOWICKA Agnieszka 1072Open Masters Kobiet9K 14410:1500:00:0001:20:37.3501:20:37.35+00:44:3213:264.5
735BORYTA Justyna 1040Open Kobiet126K 14510:1500:00:0001:20:37.4501:20:37.45+00:44:3213:264.5
736KRYPCIAK Adrianna 1564VC TEAMOpen Kobiet127K 14611:1500:00:0001:20:37.9501:20:37.95+00:44:3313:264.5
737JARNICKA Ewa 1495Drużyna VCOpen Kobiet128K 14711:1500:00:0001:20:39.8001:20:39.80+00:44:3513:264.5
738MŁYNARCZYK Tatiana 190Husaria Race Team Open Kobiet129K 14808:3000:00:0001:20:41.1501:20:41.15+00:44:3613:264.5
739ZACKIEWICZ Bartosz 1102Open Mężczyzn426M 59110:1500:00:0001:20:41.9001:20:41.90+00:44:3713:264.5
740KORYTOWSKI Marcin 1379KOLANKOOpen Mężczyzn427M 59211:0000:00:0001:20:44.2501:20:44.25+00:44:3913:274.5
741JAGUSIAK Tomasz 889Open Mężczyzn428M 59309:4500:00:0001:20:44.3501:20:44.35+00:44:3913:274.5
742KUBICKI Paweł 1065Open Mężczyzn429M 59410:1500:00:0001:20:44.9001:20:44.90+00:44:4013:274.5
743ZIELIŃSKI Kamil 929Open Mężczyzn430M 59509:4500:00:0001:20:46.4501:20:46.45+00:44:4113:274.5
744WOJTACKI Piotr 1535MegaMati 3,5 TEAMOpen Mężczyzn431M 59611:1500:00:0001:20:48.2001:20:48.20+00:44:4313:284.5
745WOJTACKI Mateusz 1534MegaMati 3,5 TEAMOpen Mężczyzn432M 59711:1500:00:0001:20:48.3001:20:48.30+00:44:4313:284.5
746STACHOWSKA Anna 1533MegaMati 3,5 TEAMOpen Kobiet130K 14911:1500:00:0001:20:48.5001:20:48.50+00:44:4313:284.5
747CZAPSKA Agnieszka 1955Open Masters Kobiet10K 15012:1500:00:0001:20:51.5501:20:51.55+00:44:4613:284.5
748KWIECIEŃ Magdalena 1967Open Masters Kobiet11K 15112:1500:00:0001:20:52.7001:20:52.70+00:44:4813:284.5
749ZAKRZEWSKI Marek 2011AcroteamOpen Masters Mężczyzn84M 59812:4500:00:0001:20:52.9501:20:52.95+00:44:4813:284.5
750CHWIL Aleksandra 1855Open Kobiet131K 15212:0000:00:0001:20:53.5501:20:53.55+00:44:4813:284.5
751SKWAREK Igor 1881Open Mężczyzn433M 59912:0000:00:0001:20:53.7001:20:53.70+00:44:4913:284.5
752KULIGOWSKI Paweł 1331Open Masters Mężczyzn85M 60010:4500:00:0001:20:54.0001:20:54.00+00:44:4913:294.4
753DEMCZUK Piotr 1325Open Mężczyzn434M 60110:4500:00:0001:20:54.7001:20:54.70+00:44:5013:294.4
754MĘDRZYCKA Natalia 1010Piękni i BestieOpen Kobiet132K 15310:1500:00:0001:20:56.3501:20:56.35+00:44:5113:294.4
755NAHAJOWSKI Paweł 2000AcroteamOpen Masters Mężczyzn86M 60212:4500:00:0001:20:56.8501:20:56.85+00:44:5213:294.4
756SIEMBIDA Tomasz 654Open Mężczyzn435M 60309:1500:00:0001:20:58.2501:20:58.25+00:44:5313:294.4
757ŚLIWIŃSKA Magdalena 2116Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Kobiet133K 15413:3000:00:0001:21:01.6001:21:01.60+00:44:5613:304.4
758ŚLIWIŃSKI Paweł 2118Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Mężczyzn436M 60413:3000:00:0001:21:02.3001:21:02.30+00:44:5713:304.4
759ŻUCHLEWSKI Piotr 532Open Mężczyzn437M 60509:0000:00:0001:21:05.4501:21:05.45+00:45:0013:304.4
760NAHAJOWSKI Grzegorz 1999AcroteamOpen Masters Mężczyzn87M 60612:4500:00:0001:21:06.2501:21:06.25+00:45:0113:314.4
761WĘSIERSKI Marcin 1559VCOpen Masters Mężczyzn88M 60711:1500:00:0001:21:07.1501:21:07.15+00:45:0213:314.4
762LASKOWSKI Marcin 1566VC TEAMOpen Masters Mężczyzn89M 60811:1500:00:0001:21:07.2001:21:07.20+00:45:0213:314.4
763SZCZYGIEŁ Bartosz 194Move Factory.Open Mężczyzn438M 60908:3000:00:0001:21:08.7501:21:08.75+00:45:0413:314.4
764WINTER Klaudia 1888Open Kobiet134K 15512:0000:00:0001:21:09.3001:21:09.30+00:45:0413:314.4
765KALIKA Sebastian 1863Open Mężczyzn439M 61012:0000:00:0001:21:09.3501:21:09.35+00:45:0413:314.4
766GLAZIK Łukasz 1446Open Mężczyzn440M 61111:0000:00:0001:21:12.5501:21:12.55+00:45:0713:324.4
767MRÓZ Katarzyna 2030KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet135K 15612:4500:00:0001:21:13.1501:21:13.15+00:45:0813:324.4
768RYBAK Bogdan 1723ABB ŁódźOpen Masters Mężczyzn90M 61211:4500:00:0001:21:28.6501:21:28.65+00:45:2413:344.4
769SZKLARZEWICZ Leszek 1140Hydro TeamOpen Mężczyzn441M 61310:3000:00:0001:21:29.6501:21:29.65+00:45:2513:344.4
770DĄBROWSKI Piotr 358Open Mężczyzn442M 61408:4500:00:0001:21:29.9001:21:29.90+00:45:2513:344.4
771ZIEMAK Daniel 1994Open Mężczyzn443M 61512:1500:00:0001:21:30.7501:21:30.75+00:45:2613:354.4
772ZIEMAK Dominik 1995Open Mężczyzn444M 61612:1500:00:0001:21:31.6501:21:31.65+00:45:2713:354.4
773BARTKOWSKI Artur 1949Open Mężczyzn445M 61712:1500:00:0001:21:31.9501:21:31.95+00:45:2713:354.4
774WASILEWSKI Jakub 1987Open Mężczyzn446M 61812:1500:00:0001:21:32.6501:21:32.65+00:45:2813:354.4
775SLIPACZUK Krystian 1983Open Mężczyzn447M 61912:1500:00:0001:21:33.1001:21:33.10+00:45:2813:354.4
776ŻUCHLEWSKI Lech 531Open Mężczyzn448M 62009:0000:00:0001:21:33.4501:21:33.45+00:45:2813:354.4
777DOLEWSKA Elżbieta 994Extra Liga WyjadaczyOpen Masters Kobiet12K 15710:1500:00:0001:21:37.0501:21:37.05+00:45:3213:364.4
778KUBOWSKA Justyna 1138Hydro TeamOpen Kobiet136K 15810:3000:00:0001:21:39.5001:21:39.50+00:45:3413:364.4
779BYSTRA Agnieszka 713Sii Gdańsk TeamOpen Kobiet137K 15909:3000:00:0001:21:40.1001:21:40.10+00:45:3513:364.4
780ŚLIWINSKA Gabriela 2115Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Kobiet138K 16013:3000:00:0001:21:40.3001:21:40.30+00:45:3513:364.4
781KRAJEWSKI Wiktor 1137Hydro TeamOpen Mężczyzn449M 62110:3000:00:0001:21:42.6001:21:42.60+00:45:3713:374.4
782ŚLIWINSKI Marcin 2117Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Mężczyzn450M 62213:3000:00:0001:21:42.6501:21:42.65+00:45:3813:374.4
783ŁAKOMIEC Karolina 1200Open Kobiet139K 16110:3000:00:0001:21:44.3501:21:44.35+00:45:3913:374.4
784ŚLUSARCZYK Bartłomiej 1146LKS Tęcza TenczynekOpen Mężczyzn451M 62310:3000:00:0001:21:44.7001:21:44.70+00:45:4013:374.4
785JERZYNOWSKI Karol 1590Open Masters Mężczyzn91M 62411:1500:00:0001:21:44.8001:21:44.80+00:45:4013:374.4
786KRAWIEC Bartłlomiej 612VinderenOpen Mężczyzn452M 62509:1500:00:0001:21:47.3501:21:47.35+00:45:4213:374.4
787SUCHOWICZ Grzegorz 2026KleszczeOpen Mężczyzn453M 62612:4500:00:0001:21:47.6501:21:47.65+00:45:4313:374.4
788IWIŃSKI Krzysztof 366Open Mężczyzn454M 62708:4500:00:0001:21:50.8501:21:50.85+00:45:4613:384.4
789URBANEK Marta 1724ABB ŁódźOpen Kobiet140K 16211:4500:00:0001:21:51.1001:21:51.10+00:45:4613:384.4
790HIRSCH Mateusz 1915NordeaOpen Mężczyzn455M 62812:1500:00:0001:21:52.6001:21:52.60+00:45:4713:384.4
791BOMBOLEWSKI Cezary 351Open Masters Mężczyzn92M 62908:4500:00:0001:21:53.1501:21:53.15+00:45:4813:384.4
792RADZIKOWSKA Aleksandra 2213Open Masters Kobiet13K 16313:3000:00:0001:21:54.4501:21:54.45+00:45:4913:394.4
793MUNAKAMWE Fungai 1916NordeaOpen Masters Mężczyzn93M 63012:1500:00:0001:21:54.6501:21:54.65+00:45:5013:394.4
794FARYNA Norbert 1044Open Mężczyzn456M 63110:1500:00:0001:21:55.1501:21:55.15+00:45:5013:394.4
795MUSZALSKI Maciej 777Open Mężczyzn457M 63209:3000:00:0001:21:55.4501:21:55.45+00:45:5013:394.4
796WOLSKI Piotr 1480Open Mężczyzn458M 63311:0000:00:0001:21:56.3001:21:56.30+00:45:5113:394.4
797KOTLEWSKA Izabela 879Żelazne dziewczynyOpen Kobiet141K 16409:4500:00:0001:21:56.7501:21:56.75+00:45:5213:394.4
798JACHERA Justyna 878Żelazne dziewczynyOpen Kobiet142K 16509:4500:00:0001:21:56.8001:21:56.80+00:45:5213:394.4
799KUBAT Justyna 2025KleszczeOpen Kobiet143K 16612:4500:00:0001:21:57.6001:21:57.60+00:45:5213:394.4
800DOLECKA Sandra 439CrossFit StoczniaOpen Kobiet144K 16709:0000:00:0001:22:00.3501:22:00.35+00:45:5513:404.4
801BURKACKA Kinga 437CrossFit StoczniaOpen Kobiet145K 16809:0000:00:0001:22:01.4501:22:01.45+00:45:5613:404.4
802PIEKARSKA Katarzyna 1297Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Masters Kobiet14K 16910:4500:00:0001:22:01.6001:22:01.60+00:45:5613:404.4
803DULKO Dorota 2105CiastkopuszkiOpen Kobiet146K 17013:3000:00:0001:22:01.8501:22:01.85+00:45:5713:404.4
804BUDŹKO Dominika 817Cardio TeamOpen Kobiet147K 17109:4500:00:0001:22:03.6501:22:03.65+00:45:5913:404.4
805RZYMCZYK Alicja 2143Partmir TeamOpen Masters Kobiet15K 17213:3000:00:0001:22:04.6501:22:04.65+00:46:0013:404.4
806SEMERLING Krzysztof 1382KOLANKOOpen Mężczyzn459M 63411:0000:00:0001:22:04.8501:22:04.85+00:46:0013:404.4
806ŚCIBOR Marlena 2144Partmir TeamOpen Kobiet148K 17313:3000:00:0001:22:04.8501:22:04.85+00:46:0013:404.4
808WAPIŃSKI Michał 1383KOLANKOOpen Mężczyzn460M 63511:0000:00:0001:22:04.9501:22:04.95+00:46:0013:404.4
808SCIBOR Mirosław 2285Partmir TeamOpen Masters Mężczyzn94M 63513:3000:00:0001:22:04.9501:22:04.95+00:46:0013:404.4
810REGLIŃSKI Aleksander 1381KOLANKOOpen Mężczyzn461M 63711:0000:00:0001:22:05.0501:22:05.05+00:46:0013:404.4
811KWIDZIŃSKI Ireneusz 1380KOLANKOOpen Mężczyzn462M 63811:0000:00:0001:22:05.1501:22:05.15+00:46:0013:404.4
812KOWALCZYK Tomasz 1998AcroteamOpen Mężczyzn463M 63912:4500:00:0001:22:06.5001:22:06.50+00:46:0113:414.4
813PODGÓRNIAK Zdzieszko 1629KLIMOR TEAMOpen Mężczyzn464M 64011:3000:00:0001:22:06.7501:22:06.75+00:46:0213:414.4
813SENYK Olena 1630KLIMOR TEAMOpen Kobiet149K 17411:3000:00:0001:22:06.7501:22:06.75+00:46:0213:414.4
815WŁADYKA Paweł 1631KLIMOR TEAMOpen Mężczyzn465M 64111:3000:00:0001:22:06.8501:22:06.85+00:46:0213:414.4
816OKON Dawid 227Zoeller TechOpen Mężczyzn466M 64208:3000:00:0001:22:07.8001:22:07.80+00:46:0313:414.4
817KAPISZKA Piotr 1777Open Mężczyzn467M 64311:4500:00:0001:22:07.8501:22:07.85+00:46:0313:414.4
818POTRYKUS Emil 229Zoeller TechOpen Mężczyzn468M 64408:3000:00:0001:22:09.5501:22:09.55+00:46:0413:414.4
819SUCHOWICZ Paweł 2028KleszczeOpen Mężczyzn469M 64512:4500:00:0001:22:10.8001:22:10.80+00:46:0613:414.4
820KOCIĘDA Adrian 1009Piękni i BestieOpen Mężczyzn470M 64610:1500:00:0001:22:16.5001:22:16.50+00:46:1113:424.4
821DYKO Bartosz 80Elite Mężczyzn63M 64708:1000:00:0001:22:17.7001:22:17.70+00:46:1313:424.4
822TOŁWIŃSKA Agnieszka 741Silni Mocą ElblągOpen Masters Kobiet16K 17509:3000:00:0001:22:18.5001:22:18.50+00:46:1313:434.4
823CZAJKA Marcin 602VinderenOpen Mężczyzn471M 64809:1500:00:0001:22:19.5001:22:19.50+00:46:1413:434.4
824SAMBOR Tomasz 740Silni Mocą ElblągOpen Mężczyzn472M 64909:3000:00:0001:22:20.2501:22:20.25+00:46:1513:434.4
825CHABROS Justyna 1019upgrade teamOpen Kobiet150K 17610:1500:00:0001:22:21.7001:22:21.70+00:46:1713:434.4
825GOŁĄB Joanna 1021upgrade teamOpen Masters Kobiet17K 17610:1500:00:0001:22:21.7001:22:21.70+00:46:1713:434.4
827ZASUWIK Mikołaj 1028upgrade teamOpen Mężczyzn473M 65010:1500:00:0001:22:21.8501:22:21.85+00:46:1713:434.4
828SMOLIŃSKA Anna 852Lacroix Electronics TeamOpen Kobiet151K 17811:3000:00:0001:22:22.0001:22:22.00+00:46:1713:434.4
829JANDA Marcin 1022upgrade teamOpen Masters Mężczyzn95M 65110:1500:00:0001:22:22.2001:22:22.20+00:46:1713:434.4
829KRZEMIŃSKA-ZASUWIK Ewa 1023upgrade teamOpen Masters Kobiet18K 17910:1500:00:0001:22:22.2001:22:22.20+00:46:1713:434.4
831WERNER Tomasz 1027upgrade teamOpen Masters Mężczyzn96M 65210:1500:00:0001:22:22.2501:22:22.25+00:46:1713:434.4
832OLKOWSKA Barbara 1026upgrade teamOpen Masters Kobiet19K 18010:1500:00:0001:22:22.6501:22:22.65+00:46:1813:434.4
833MALATYŃSKI Przemysław 1024upgrade teamOpen Masters Mężczyzn97M 65310:1500:00:0001:22:22.9501:22:22.95+00:46:1813:434.4
834GOLUBSKI Krzysztof 441CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn474M 65409:0000:00:0001:22:23.9001:22:23.90+00:46:1913:434.4
835SZYJANOWICZ Tomasz 554ALTEN TeamOpen Masters Mężczyzn98M 65509:1500:00:0001:22:27.7001:22:27.70+00:46:2313:444.4
836NEJFELT Marcin 727Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn475M 65609:3000:00:0001:22:30.2501:22:30.25+00:46:2513:454.4
837KALISZ Kamil 939SEVENETOpen Mężczyzn476M 65710:0000:00:0001:22:31.6001:22:31.60+00:46:2613:454.4
837MICHALAK Piotr 2199Open Mężczyzn476M 65713:3000:00:0001:22:31.6001:22:31.60+00:46:2613:454.4
839GIL Małgorzata 440CrossFit StoczniaOpen Kobiet152K 18109:0000:00:0001:22:32.1501:22:32.15+00:46:2713:454.4
840MARKOWSKI Piotr 458Crossfit Stocznia GdańskOpen Mężczyzn478M 65909:0000:00:0001:22:32.7501:22:32.75+00:46:2813:454.4
841FITUŁA Dawid 2040PATOLOGY SQUADOpen Mężczyzn479M 66012:4500:00:0001:22:38.5001:22:38.50+00:46:3313:464.4
842KMIECIK Justyna 1000Husaria Race Team Open Kobiet153K 18210:1500:00:0001:22:42.2501:22:42.25+00:46:3713:474.4
843KMIECIK Marcin 1001Husaria Race Team Open Mężczyzn480M 66110:1500:00:0001:22:42.9501:22:42.95+00:46:3813:474.4
844GUTOWSKA Izabela 605VinderenOpen Kobiet154K 18309:1500:00:0001:22:44.1001:22:44.10+00:46:3913:474.4
845WERCZYŃSKI Maciej 627VinderenOpen Mężczyzn481M 66209:1500:00:0001:22:44.4001:22:44.40+00:46:3913:474.4
846CHRAPKOWSKI Marcel 1657OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn482M 66311:3000:00:0001:22:50.0501:22:50.05+00:46:4513:484.3
847DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA Anna 2271OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Kobiet155K 18411:3000:00:0001:22:50.1501:22:50.15+00:46:4513:484.3
848KLESZCZ Marcin 536#NDGteamOpen Mężczyzn483M 66409:1500:00:0001:22:50.4501:22:50.45+00:46:4513:484.3
849OFIERSKI Krzysztof 544#NDGteamOpen Mężczyzn484M 66509:1500:00:0001:22:51.3001:22:51.30+00:46:4613:484.3
850OFIERSKA Paulina 543#NDGteamOpen Kobiet156K 18509:1500:00:0001:22:52.3501:22:52.35+00:46:4713:484.3
851DULIAN Anna 1176W Kręgu FormyOpen Kobiet157K 18610:3000:00:0001:22:55.0001:22:55.00+00:46:5013:494.3
852BOWNIK Anna 1795Balic sealsOpen Kobiet158K 18712:0000:00:0001:22:55.1501:22:55.15+00:46:5013:494.3
853RZEPA Borys 849królik i jaOpen Mężczyzn485M 66609:4500:00:0001:22:55.6001:22:55.60+00:46:5013:494.3
853DOBOSZ Monika 1136HARPAGAN BEASTOpen Kobiet159K 18810:3000:00:0001:22:55.6001:22:55.60+00:46:5013:494.3
855WIERZCHOWSKI Krystian 1821DeltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfaOpen Mężczyzn486M 66712:0000:00:0001:22:55.8501:22:55.85+00:46:5113:494.3
856KURZĄTKOWSKA Adriana 541#NDGteamOpen Kobiet160K 18909:1500:00:0001:22:57.1501:22:57.15+00:46:5213:494.3
857KRÓL Jakub 848królik i jaOpen Mężczyzn487M 66809:4500:00:0001:22:57.7501:22:57.75+00:46:5313:494.3
858STEMPCZYŃSKI Konrad 1609Open Mężczyzn488M 66911:1500:00:0001:22:58.0501:22:58.05+00:46:5313:494.3
859SULEJ Slawomir 2095Open Mężczyzn489M 67012:4500:00:0001:23:01.1001:23:01.10+00:46:5613:504.3
860BYCZKOWSKI Krystian 2058Open Mężczyzn490M 67112:4500:00:0001:23:01.8501:23:01.85+00:46:5713:504.3
861ROWIŃSKI Rafał 2088Open Mężczyzn491M 67212:4500:00:0001:23:02.5501:23:02.55+00:46:5713:504.3
862KUCZMARSKI Patryk 2070Open Mężczyzn492M 67312:4500:00:0001:23:02.6001:23:02.60+00:46:5713:504.3
863RENUSZ Mikołaj 2087Open Mężczyzn493M 67412:4500:00:0001:23:03.1501:23:03.15+00:46:5813:504.3
864RZESZOTEK Robert 955SEVENETOpen Masters Mężczyzn99M 67510:0000:00:0001:23:03.4001:23:03.40+00:46:5813:504.3
865HANISZEWSKI Bartosz 2102BEE3Open Mężczyzn494M 67613:3000:00:0001:23:04.5501:23:04.55+00:46:5913:504.3
866KASZUBSKI Łukasz 1702Open Mężczyzn495M 67711:3000:00:0001:23:06.1501:23:06.15+00:47:0113:514.3
867MYKYTA Tomasz 2204Open Mężczyzn496M 67813:3000:00:0001:23:06.5501:23:06.55+00:47:0113:514.3
868TORBIARCZYK Daniel 2223Open Masters Mężczyzn100M 67913:3000:00:0001:23:07.5001:23:07.50+00:47:0213:514.3
869CENTKOWSKA Andżelika 2167Open Kobiet161K 19013:3000:00:0001:23:09.3501:23:09.35+00:47:0413:514.3
870TAS Krzysztof 2146Partmir TeamOpen Masters Mężczyzn101M 68013:3000:00:0001:23:09.9501:23:09.95+00:47:0513:514.3
870SZYCHULSKI Mirosław 2147PartmirTeamOpen Mężczyzn497M 68013:3000:00:0001:23:09.9501:23:09.95+00:47:0513:514.3
872TAS Kacper 2145Partmir TeamOpen Mężczyzn498M 68213:3000:00:0001:23:10.0001:23:10.00+00:47:0513:514.3
873NOWOCIŃSKA Adriana 646Open Kobiet162K 19109:1500:00:0001:23:10.4501:23:10.45+00:47:0513:514.3
874MICHAŁEK Marek 1874Open Masters Mężczyzn102M 68312:0000:00:0001:23:12.7501:23:12.75+00:47:0813:524.3
875KEMPSKI Marcin 1726BInGoOpen Mężczyzn499M 68411:4500:00:0001:23:13.6001:23:13.60+00:47:0813:524.3
876PIOTROWSKA Alicja 1128Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet20K 19210:3000:00:0001:23:14.1001:23:14.10+00:47:0913:524.3
877MOKSIK Agnieszka 1127Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet21K 19310:3000:00:0001:23:14.2001:23:14.20+00:47:0913:524.3
878MIELEWCZYK Szymon 998Extra Liga WyjadaczyOpen Mężczyzn500M 68510:1500:00:0001:23:16.6501:23:16.65+00:47:1213:524.3
879ANIOŁ Mieczysław 993Extra Liga WyjadaczyOpen Masters Mężczyzn103M 68610:1500:00:0001:23:17.0001:23:17.00+00:47:1213:524.3
880RZYMCZYK Paweł 2284Open Masters Mężczyzn104M 68713:3000:00:0001:23:17.9501:23:17.95+00:47:1313:524.3
881KOWALCZYK Przemysław 1728BInGoOpen Mężczyzn501M 68811:4500:00:0001:23:18.5501:23:18.55+00:47:1313:534.3
882NESTEROWICZ Magdalena 1147LPP TeamOpen Kobiet163K 19410:3000:00:0001:23:20.4501:23:20.45+00:47:1513:534.3
883KRZEMIEŃ Sławomir 2189Open Masters Mężczyzn105M 68910:0000:00:0001:23:26.5001:23:26.50+00:47:2113:544.3
884WAWROWICZ Rafał 2244Open Mężczyzn502M 69009:3000:00:0001:23:30.2001:23:30.20+00:47:2513:554.3
885SKRZYNIECKI Lukas 2252Open Mężczyzn503M 69108:4500:00:0001:23:30.6001:23:30.60+00:47:2513:554.3
886KEMPSKI Sebastian 1727BInGoOpen Mężczyzn504M 69211:4500:00:0001:23:30.6501:23:30.65+00:47:2613:554.3
887TOREBKO Grzegorz 962SEVENETOpen Mężczyzn505M 69310:0000:00:0001:23:30.9001:23:30.90+00:47:2613:554.3
888KEMPSKI Maciej 1725BInGoOpen Masters Mężczyzn106M 69411:4500:00:0001:23:32.3501:23:32.35+00:47:2713:554.3
889ŚRUTOWSKI Patryk 1806Buziak TeamOpen Mężczyzn506M 69512:0000:00:0001:23:37.2001:23:37.20+00:47:3213:564.3
890KAPSZUKIEWICZ Ewa 1803Buziak TeamOpen Kobiet164K 19512:0000:00:0001:23:39.0001:23:39.00+00:47:3413:564.3
891BOCIAN Monika 1801Buziak TeamOpen Masters Kobiet22K 19612:0000:00:0001:23:39.5501:23:39.55+00:47:3413:564.3
892KOZŁOWSKI Przemysław 1905KETTLEBELL BartoszyceOpen Mężczyzn507M 69612:1500:00:0001:23:41.0001:23:41.00+00:47:3613:564.3
893MAJEWSKI Jacek 1907KETTLEBELL BartoszyceOpen Mężczyzn508M 69712:1500:00:0001:23:42.0001:23:42.00+00:47:3713:574.3
894DZIEŁAK Julita 1902KETTLEBELL BartoszyceOpen Kobiet165K 19712:1500:00:0001:23:42.9001:23:42.90+00:47:3813:574.3
894SIKORSKA Edyta 1909KETTLEBELL BartoszyceOpen Masters Kobiet23K 19712:1500:00:0001:23:42.9001:23:42.90+00:47:3813:574.3
896JANUSZEWICZ Patryk 1903KETTLEBELL BartoszyceOpen Mężczyzn509M 69812:1500:00:0001:23:43.0501:23:43.05+00:47:3813:574.3
897MAJEWSKA Marlena 1906KETTLEBELL BartoszyceOpen Kobiet166K 19912:1500:00:0001:23:43.4501:23:43.45+00:47:3813:574.3
898JAROCKA Monika 1904KETTLEBELL BartoszyceOpen Masters Kobiet24K 20012:1500:00:0001:23:43.8001:23:43.80+00:47:3913:574.3
899BISKUP-SIERPIŃSKA Monika 2039PATOLOGY SQUADOpen Kobiet167K 20112:4500:00:0001:23:43.9501:23:43.95+00:47:3913:574.3
900ZELMAŃSKA Julia 2042PATOLOGY SQUADOpen Kobiet168K 20212:4500:00:0001:23:44.0501:23:44.05+00:47:3913:574.3
901SIENKIEWICZ Agnieszka 1908KETTLEBELL BartoszyceOpen Masters Kobiet25K 20312:1500:00:0001:23:44.1501:23:44.15+00:47:3913:574.3
901BISKUP Magdalena 2038PATOLOGY SQUADOpen Masters Kobiet25K 20312:4500:00:0001:23:44.1501:23:44.15+00:47:3913:574.3
903SIKORSKI Szymon 1910KETTLEBELL BartoszyceOpen Mężczyzn510M 69912:1500:00:0001:23:44.2001:23:44.20+00:47:3913:574.3
904ANTOSIK Wiktoria 1900KETTLEBELL BartoszyceOpen Kobiet169K 20512:1500:00:0001:23:44.5501:23:44.55+00:47:3913:574.3
905BŁASZCZYK Tomasz 632Open Mężczyzn511M 70009:1500:00:0001:23:46.1001:23:46.10+00:47:4113:574.3
906NUREK Marcin 1139Hydro TeamOpen Masters Mężczyzn107M 70110:3000:00:0001:23:46.7501:23:46.75+00:47:4213:574.3
907KMERA Artur 670Drama queensOpen Mężczyzn512M 70209:3000:00:0001:23:51.6501:23:51.65+00:47:4713:584.3
908WOJCIECHOWICZ Anna 2054Sowy Grubego ZawiadowcyOpen Kobiet170K 20612:4500:00:0001:23:52.2001:23:52.20+00:47:4713:584.3
909GROSZ Michał 1111Bad BoysOpen Mężczyzn513M 70310:3000:00:0001:23:52.3001:23:52.30+00:47:4713:584.3
909ORŁOWSKA Aleksandra 672Drama queensOpen Kobiet171K 20709:3000:00:0001:23:52.3001:23:52.30+00:47:4713:584.3
911KRÓLEWICZ Patrycja 671Drama queensOpen Kobiet172K 20809:3000:00:0001:23:52.3501:23:52.35+00:47:4713:584.3
912SZEMELFEJNIK Dariusz 2052Sowy Grubego ZawiadowcyOpen Masters Mężczyzn108M 70412:4500:00:0001:23:53.2001:23:53.20+00:47:4813:584.3
913UŁAMEK Tomasz 2053Sowy Grubego ZawiadowcyOpen Mężczyzn514M 70512:4500:00:0001:23:53.3501:23:53.35+00:47:4813:584.3
914POKRYWKA Aleksandra 2050Sowy Grubego ZawiadowcyOpen Kobiet173K 20912:4500:00:0001:23:53.4501:23:53.45+00:47:4813:584.3
915KORNILUK Marek 2049Sowy Grubego ZawiadowcyOpen Masters Mężczyzn109M 70612:4500:00:0001:23:53.6001:23:53.60+00:47:4813:584.3
915POKRYWKA Maciej 2051Sowy Grubego ZawiadowcyOpen Mężczyzn515M 70612:4500:00:0001:23:53.6001:23:53.60+00:47:4813:584.3
917BROCHOCKI Igor 1693Open Mężczyzn516M 70811:3000:00:0001:23:54.2001:23:54.20+00:47:4913:594.3
918GALINDO Ruben 13CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn110M 70908:1000:00:0001:23:55.9001:23:55.90+00:47:5113:594.3
919SZYMCZAK Justyna 2041PATOLOGY SQUADOpen Masters Kobiet27K 21012:4500:00:0001:23:57.0001:23:57.00+00:47:5213:594.3
920FORMELA Artur 1189Open Mężczyzn517M 71010:3000:00:0001:23:57.8501:23:57.85+00:47:5313:594.3
921KRZYWY Przemek 1912Krzywa MasztaOpen Mężczyzn518M 71112:1500:00:0001:23:58.2001:23:58.20+00:47:5313:594.3
922MICHAŁEK Mateusz 1875Open Mężczyzn519M 71212:0000:00:0001:23:58.8501:23:58.85+00:47:5413:594.3
923MASZTAKOW Anna 1913Krzywa MasztaOpen Masters Kobiet28K 21112:1500:00:0001:23:59.0001:23:59.00+00:47:5413:594.3
924KAMPA Marta 1591Open Kobiet174K 21211:1500:00:0001:23:59.4501:23:59.45+00:47:5413:594.3
925ŁOGIN Olaf 1594Open Mężczyzn520M 71311:1500:00:0001:23:59.6001:23:59.60+00:47:5413:594.3
926WŁUDARSKI Piotr 2227Open Mężczyzn521M 71413:3000:00:0001:24:01.9001:24:01.90+00:47:5714:004.3
927HARASIM Sebastian 191Invest KomfortOpen Mężczyzn522M 71508:3000:00:0001:24:03.1001:24:03.10+00:47:5814:004.3
928KORPYS Jessica 192Invest KomfortOpen Kobiet175K 21308:3000:00:0001:24:03.6501:24:03.65+00:47:5914:004.3
929WŁUDARSKI Maciej 2226Open Mężczyzn523M 71613:3000:00:0001:24:04.7001:24:04.70+00:48:0014:004.3
930MUNTEANU Maria 1549Usual SuspectsOpen Kobiet176K 21411:1500:00:0001:24:05.8001:24:05.80+00:48:0114:004.3
931COMAN Valentina-Elena 1546Usual SuspectsOpen Kobiet177K 21511:1500:00:0001:24:06.3501:24:06.35+00:48:0114:014.3
931INTORS Sergiu 1548Usual SuspectsOpen Masters Mężczyzn111M 71711:1500:00:0001:24:06.3501:24:06.35+00:48:0114:014.3
933INTORS Oana 1547Usual SuspectsOpen Kobiet178K 21611:1500:00:0001:24:06.4001:24:06.40+00:48:0114:014.3
934LEJK Maciej 1685Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Mężczyzn524M 71811:3000:00:0001:24:09.8001:24:09.80+00:48:0514:014.3
935MIKOŚ Adam 89United RunnersElite Mężczyzn64M 71908:1000:00:0001:24:11.1501:24:11.15+00:48:0614:014.3
936KREFT Artur 895Open Mężczyzn525M 72009:4500:00:0001:24:13.9501:24:13.95+00:48:0914:024.3
937ŁOJEK Jakub 1820DeltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfaOpen Mężczyzn526M 72112:0000:00:0001:24:16.5501:24:16.55+00:48:1114:024.3
938DYSZEWSKI Bartek 1818DeltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfaOpen Mężczyzn527M 72212:0000:00:0001:24:16.9501:24:16.95+00:48:1214:024.3
939WALKOWIAK Janusz 794Open Mężczyzn528M 72309:3000:00:0001:24:17.0001:24:17.00+00:48:1214:024.3
940MARUT Mikołaj 773Open Mężczyzn529M 72409:3000:00:0001:24:17.8001:24:17.80+00:48:1314:024.3
941PIOTROWSKA Edyta 1979Open Masters Kobiet29K 21712:1500:00:0001:24:19.5501:24:19.55+00:48:1414:034.3
942SZKUP Emilia 1715Open Kobiet179K 21811:3000:00:0001:24:19.7501:24:19.75+00:48:1514:034.3
943MIŁOŚ Tomasz 1239BigYellowFoot Adventue TeamOpen Mężczyzn530M 72510:4500:00:0001:24:20.2501:24:20.25+00:48:1514:034.3
943TOMCZYK Dominika 1716Open Kobiet180K 21911:3000:00:0001:24:20.2501:24:20.25+00:48:1514:034.3
945KACZOR Paulina 2181Open Kobiet181K 22013:3000:00:0001:24:21.5001:24:21.50+00:48:1614:034.3
946KALNIUK Tomasz 2148RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn531M 72613:3000:00:0001:24:21.9501:24:21.95+00:48:1714:034.3
947ŁYSIK Michał 2103BEE3Open Mężczyzn532M 72713:3000:00:0001:24:23.4501:24:23.45+00:48:1814:034.3
948WIŚNIEWSKI Adam 2098Open Mężczyzn533M 72812:4500:00:0001:24:23.9501:24:23.95+00:48:1914:034.3
949SZYMASZEK Grzegorz 1090Open Mężczyzn534M 72910:1500:00:0001:24:25.7001:24:25.70+00:48:2114:044.3
950ZAŁOGA Michał 818Cardio TeamOpen Mężczyzn535M 73009:4500:00:0001:24:29.5501:24:29.55+00:48:2414:044.3
951SIEDZIK Michał 732Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn536M 73109:3000:00:0001:24:31.0001:24:31.00+00:48:2614:054.3
952MACIEJEWSKI Łukasz 1873Open Mężczyzn537M 73212:0000:00:0001:24:33.9001:24:33.90+00:48:2914:054.3
953NAKONOWSKI Patryk 2075Open Mężczyzn538M 73312:4500:00:0001:24:35.0001:24:35.00+00:48:3014:054.3
954MASIERAK Sebastian 559APTEKA GEMINIOpen Mężczyzn539M 73409:1500:00:0001:24:35.0501:24:35.05+00:48:3014:054.3
955ROBOTYCKA Natalia 1780Open Kobiet182K 22111:4500:00:0001:24:35.9501:24:35.95+00:48:3114:054.3
956DMOCHOWSKA Justyna 557APTEKA GEMINIOpen Kobiet183K 22209:1500:00:0001:24:36.2501:24:36.25+00:48:3114:064.3
957SZELBRACIKOWSKI Dawid 560APTEKA GEMINIOpen Mężczyzn540M 73509:1500:00:0001:24:36.3501:24:36.35+00:48:3114:064.3
958POPKO Tomasz 2258APTEKA GEMINIOpen Mężczyzn541M 73609:1500:00:0001:24:36.6501:24:36.65+00:48:3214:064.3
959ŻYLIŃSKI Gracjan 561APTEKA GEMINIOpen Mężczyzn542M 73709:1500:00:0001:24:36.9001:24:36.90+00:48:3214:064.3
960STRADOMSKA Marta 422AirHealthyOpen Masters Kobiet30K 22309:0000:00:0001:24:38.3001:24:38.30+00:48:3314:064.3
961SYNOWIEC Jaroslaw 1816Crazy team OstródaOpen Masters Mężczyzn112M 73812:0000:00:0001:24:39.6501:24:39.65+00:48:3514:064.3
962OPERLEJN Maksymilian 2081Open Mężczyzn543M 73912:4500:00:0001:24:40.0001:24:40.00+00:48:3514:064.3
963KORZENIEWSKI Maciej 1329Open Mężczyzn544M 74010:4500:00:0001:24:40.2001:24:40.20+00:48:3514:064.3
964PIĘTKA Łukasz 2085Open Mężczyzn545M 74112:4500:00:0001:24:40.7501:24:40.75+00:48:3614:064.3
965NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2076Open Mężczyzn546M 74212:4500:00:0001:24:40.9501:24:40.95+00:48:3614:064.3
966LINDE Patryk 449CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn547M 74309:0000:00:0001:24:41.1001:24:41.10+00:48:3614:064.3
967GAJO Natalia 495Open Kobiet184K 22409:0000:00:0001:24:41.6501:24:41.65+00:48:3714:064.3
968GAŃKO Karolina 107Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet11K 22508:2000:00:0001:24:43.5501:24:43.55+00:48:3814:074.2
969MASIAK Patryk 2123heavyweight divisionOpen Mężczyzn548M 74413:3000:00:0001:24:43.9001:24:43.90+00:48:3914:074.2
970DYSZEWSKA Iga 1817DeltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfaOpen Kobiet185K 22612:0000:00:0001:24:49.2001:24:49.20+00:48:4414:084.2
971DYSZEWSKI Tomasz 1819DeltaszwadronsupercoolkomandowilkówalfaOpen Mężczyzn549M 74512:0000:00:0001:24:49.8501:24:49.85+00:48:4514:084.2
972WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1232Open Mężczyzn550M 74610:3000:00:0001:24:49.9001:24:49.90+00:48:4514:084.2
973ZARĘBA Aneta 1992Open Kobiet186K 22712:1500:00:0001:24:52.1501:24:52.15+00:48:4714:084.2
974PIOTROWSKI Artur 1980Open Masters Mężczyzn113M 74712:1500:00:0001:24:53.1501:24:53.15+00:48:4814:084.2
975STRADOMSKI Marcin 423AirHealthyOpen Masters Mężczyzn114M 74809:0000:00:0001:24:53.7001:24:53.70+00:48:4914:084.2
976SPRENGER Daniel 1984Open Mężczyzn551M 74912:1500:00:0001:24:56.0001:24:56.00+00:48:5114:094.2
977MAIK Wioleta 1971Open Kobiet187K 22812:1500:00:0001:24:58.6501:24:58.65+00:48:5414:094.2
978SMOLIŃSKI Karol 735Sii Running TeamOpen Mężczyzn552M 75009:3000:00:0001:24:59.8001:24:59.80+00:48:5514:094.2
979KUBKOWSKI Maciej 1392PUMA_StarogardOpen Mężczyzn553M 75111:0000:00:0001:25:03.6001:25:03.60+00:48:5814:104.2
980FIGURSKA Agnieszka 569ChSiPMOpen Kobiet188K 22909:0000:00:0001:25:03.7501:25:03.75+00:48:5914:104.2
981KUBKOWSKA Kasia 1391PUMA_StarogardOpen Kobiet189K 23011:0000:00:0001:25:03.9501:25:03.95+00:48:5914:104.2
982KAMIŃSKI Marcin 1112Bad BoysOpen Masters Mężczyzn115M 75210:3000:00:0001:25:04.7501:25:04.75+00:49:0014:104.2
983KRAWCZYK Bartosz 372Open Mężczyzn554M 75308:4500:00:0001:25:04.9001:25:04.90+00:49:0014:104.2
984PTASIŃSKI Piotr 391Open Mężczyzn555M 75408:4500:00:0001:25:05.4501:25:05.45+00:49:0014:104.2
985PANFIL Jakub 261Open Mężczyzn556M 75508:3000:00:0001:25:06.9501:25:06.95+00:49:0214:114.2
986GREEN Marek 1110Bad BoysOpen Mężczyzn557M 75610:3000:00:0001:25:07.0501:25:07.05+00:49:0214:114.2
987ANTCZAK Marta 1730JTI PolskaOpen Kobiet190K 23111:4500:00:0001:25:08.1501:25:08.15+00:49:0314:114.2
988STEMPCZYŃSKA Kornelia 1608Open Kobiet191K 23211:1500:00:0001:25:08.3501:25:08.35+00:49:0314:114.2
989STEMPCZYŃSKA Justyna 1607Open Masters Kobiet31K 23311:1500:00:0001:25:08.9501:25:08.95+00:49:0414:114.2
990GACZOŁ Marta 349X-Team TarnówOpen Masters Kobiet32K 23408:4500:00:0001:25:13.6001:25:13.60+00:49:0814:124.2
991SADOWSKA Patrycja 1654NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-)Open Kobiet192K 23511:3000:00:0001:25:16.1001:25:16.10+00:49:1114:124.2
992LEMKA Justyna 1652NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-)Open Kobiet193K 23611:3000:00:0001:25:17.0501:25:17.05+00:49:1214:124.2
993KIMAK Aleksandra 1961Open Kobiet194K 23712:1500:00:0001:25:21.5501:25:21.55+00:49:1614:134.2
994ŚWITOŃSKA Aleksandra 1782Open Masters Kobiet33K 23811:4500:00:0001:25:23.7501:25:23.75+00:49:1914:134.2
994SZMAGLINSKI Bartosz 1783Open Mężczyzn558M 75711:4500:00:0001:25:23.7501:25:23.75+00:49:1914:134.2
996GANKO Tomasz 242Open Masters Mężczyzn116M 75808:3000:00:0001:25:37.7501:25:37.75+00:49:3314:164.2
997LEMKA Adam 1651NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-)Open Mężczyzn559M 75911:3000:00:0001:25:37.8501:25:37.85+00:49:3314:164.2
998WASILEWSKI Marcin 2124heavyweight divisionOpen Mężczyzn560M 76013:3000:00:0001:25:38.8501:25:38.85+00:49:3414:164.2
999WOLSKI Patryk 1479Open Mężczyzn561M 76111:0000:00:0001:25:39.3001:25:39.30+00:49:3414:164.2
1000ROSMANOWSKI Rafał 1880Open Mężczyzn562M 76212:0000:00:0001:25:40.4001:25:40.40+00:49:3514:164.2
1001SOSNOWSKA Martyna 1472Open Kobiet195K 23911:0000:00:0001:25:40.9501:25:40.95+00:49:3614:164.2
1002DEMBSKI Piotr 1683Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Mężczyzn563M 76311:3000:00:0001:25:42.1501:25:42.15+00:49:3714:174.2
1003PRZYBYSZEWSKI Karol 1464Open Mężczyzn564M 76411:0000:00:0001:25:44.3001:25:44.30+00:49:3914:174.2
1004WIELOGÓRSKI Karol 1231Open Mężczyzn565M 76510:3000:00:0001:25:45.8001:25:45.80+00:49:4114:174.2
1005KUBICA Patryk 1684Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Mężczyzn566M 76611:3000:00:0001:25:46.0501:25:46.05+00:49:4114:174.2
1006SOBOS Izabela 2033KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet196K 24012:4500:00:0001:25:58.9501:25:58.95+00:49:5414:194.2
1006MAJKOWSKI Michał 2029KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn567M 76712:4500:00:0001:25:58.9501:25:58.95+00:49:5414:194.2
1008URBANIAK Przemysław 793Open Mężczyzn568M 76809:3000:00:0001:26:00.2001:26:00.20+00:49:5514:204.2
1009KALKOWSKA Michalina 1357Active Life TeamOpen Kobiet197K 24111:0000:00:0001:26:06.8001:26:06.80+00:50:0214:214.2
1010PYSZNY Mariusz 1130Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn117M 76910:3000:00:0001:26:06.8501:26:06.85+00:50:0214:214.2
1011PIOTROWSKI Adam 1129Fit & More RybnikOpen Mężczyzn569M 77010:3000:00:0001:26:08.8001:26:08.80+00:50:0414:214.2
1012JAKUBOWSKI Paweł 213SolwitOpen Masters Mężczyzn118M 77108:3000:00:0001:26:10.0001:26:10.00+00:50:0514:214.2
1013PAWLUCZUK Tomasz 910Open Masters Mężczyzn119M 77209:4500:00:0001:26:10.6001:26:10.60+00:50:0514:214.2
1014RUTKOWSKI Łukasz 913Open Mężczyzn570M 77309:4500:00:0001:26:11.2501:26:11.25+00:50:0614:214.2
1015PIĄTEK Ewa 1978Open Kobiet198K 24212:1500:00:0001:26:12.6501:26:12.65+00:50:0814:224.2
1016KAMIŃSKI Bogdan 2184Open Masters Mężczyzn120M 77413:3000:00:0001:26:13.9501:26:13.95+00:50:0914:224.2
1017OLSZAK Joanna 1976Open Kobiet199K 24312:1500:00:0001:26:15.7001:26:15.70+00:50:1114:224.2
1018CIOBANU Ion 314Jit TeamOpen Mężczyzn571M 77508:4500:00:0001:26:20.4501:26:20.45+00:50:1514:234.2
1019BANASZEK Urszula 603VinderenOpen Masters Kobiet34K 24409:1500:00:0001:26:21.2001:26:21.20+00:50:1614:234.2
1020LIPSKI Grzegorz 898Open Mężczyzn572M 77609:4500:00:0001:26:21.6501:26:21.65+00:50:1714:234.2
1021CZAPSKA Izabela 2245VinderenOpen Masters Kobiet35K 24509:1500:00:0001:26:22.5001:26:22.50+00:50:1714:234.2
1022GUTOWSKA Renata 606VinderenOpen Masters Kobiet36K 24609:1500:00:0001:26:23.6001:26:23.60+00:50:1814:234.2
1023MIĘTKI Maksymilian 1686Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Mężczyzn573M 77711:3000:00:0001:26:26.6001:26:26.60+00:50:2114:244.2
1024NOWAKOWSKI Andrzej 1339Open Mężczyzn574M 77810:4500:00:0001:26:26.7501:26:26.75+00:50:2214:244.2
1025OBUCHOWICZ Grzegorz 1462Open Mężczyzn575M 77911:0000:00:0001:26:27.0001:26:27.00+00:50:2214:244.2
1026RESZKA Patrycja 2108CiastkopuszkiOpen Kobiet200K 24713:3000:00:0001:26:27.3501:26:27.35+00:50:2214:244.2
1027MANOWSKI Marek 1459Open Mężczyzn576M 78011:0000:00:0001:26:28.3501:26:28.35+00:50:2314:244.2
1028STEFAŃSKI Kuba 624VinderenOpen Mężczyzn577M 78109:1500:00:0001:26:31.2501:26:31.25+00:50:2614:254.2
1029MARAŚ Anna 425AutopayOpen Kobiet201K 24809:0000:00:0001:26:34.7501:26:34.75+00:50:3014:254.2
1030FROZYNA Michał 424AutopayOpen Mężczyzn578M 78209:0000:00:0001:26:35.2001:26:35.20+00:50:3014:254.2
1031TRELKA Łukasz 1177W Kręgu FormyOpen Mężczyzn579M 78310:3000:00:0001:26:35.2501:26:35.25+00:50:3014:254.2
1032SADOWSKI Mateusz 1655NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-)Open Mężczyzn580M 78411:3000:00:0001:26:35.4001:26:35.40+00:50:3014:254.2
1033GUTOWSKI Zbigniew 608VinderenOpen Masters Mężczyzn121M 78509:1500:00:0001:26:37.5501:26:37.55+00:50:3214:264.2
1034STRASSER Julia 2055StrawaOpen Kobiet202K 24912:4500:00:0001:26:38.0501:26:38.05+00:50:3314:264.2
1035WANTOCH - REKOWSKI Reimund 2056StrawaOpen Masters Mężczyzn122M 78612:4500:00:0001:26:38.8001:26:38.80+00:50:3414:264.2
1036WANTOCH REKOWSKI Aaron 2057StrawaOpen Mężczyzn581M 78712:4500:00:0001:26:39.0001:26:39.00+00:50:3414:264.2
1037TUCHOWSKI Jan 921Open Mężczyzn582M 78809:4500:00:0001:26:41.1501:26:41.15+00:50:3614:264.2
1037ŁOCHOWSKA Barbara 899Open Kobiet203K 25009:4500:00:0001:26:41.1501:26:41.15+00:50:3614:264.2
1039ROSZKOWSKA Patrycja 862Pełni Nadziei <3Open Kobiet204K 25109:4500:00:0001:26:42.1001:26:42.10+00:50:3714:274.2
1040GRZENIA Artur 860Pełni Nadziei <3Open Mężczyzn583M 78909:4500:00:0001:26:42.1501:26:42.15+00:50:3714:274.2
1041KOZUCH Adam 892Open Masters Mężczyzn123M 79009:4500:00:0001:26:44.1001:26:44.10+00:50:3914:274.2
1042WÓJCISZYN Mateusz 1689Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Mężczyzn584M 79111:3000:00:0001:26:44.9001:26:44.90+00:50:4014:274.2
1043KAMIŃSKI Marcin 2266Open Mężczyzn585M 79211:1500:00:0001:26:45.7501:26:45.75+00:50:4114:274.1
1044BURGHARDT Jakub 2264Melvit teamOpen Mężczyzn586M 79311:1500:00:0001:26:46.5501:26:46.55+00:50:4114:274.1
1045JANCZEWSKI Bartlomiej 2265Melvit teamOpen Mężczyzn587M 79411:1500:00:0001:26:48.4501:26:48.45+00:50:4314:284.1
1046ZALEWSKA Dominika 2272Open Kobiet205K 25212:0000:00:0001:26:50.2501:26:50.25+00:50:4514:284.1
1047FIERKUS Wojciech 1444Open Mężczyzn588M 79511:0000:00:0001:26:51.3501:26:51.35+00:50:4614:284.1
1048WOHS Dominika 1688Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Kobiet206K 25311:3000:00:0001:26:52.9501:26:52.95+00:50:4814:284.1
1049SZCZEPAŃSKI Łukasz 1089Open Mężczyzn589M 79610:1500:00:0001:26:59.5501:26:59.55+00:50:5414:294.1
1050TRZASKALSKI Kamil 855LPP TEAMOpen Mężczyzn590M 79709:4500:00:0001:27:02.2501:27:02.25+00:50:5714:304.1
1051WIKTOR Magdalena 1097Open Kobiet207K 25410:1500:00:0001:27:04.1501:27:04.15+00:50:5914:304.1
1052POPŁAWSKI Marcin 730Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn591M 79809:3000:00:0001:27:04.4501:27:04.45+00:50:5914:304.1
1053KARGOL Maciej 1865Open Mężczyzn592M 79912:0000:00:0001:27:08.8501:27:08.85+00:51:0414:314.1
1054KLOKA Małgorzata 1196Open Kobiet208K 25510:3000:00:0001:27:09.4001:27:09.40+00:51:0414:314.1
1055KASPERUK Kajetan 444CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn593M 80009:0000:00:0001:27:09.9501:27:09.95+00:51:0514:314.1
1056BOBER Patrycja 1181Open Kobiet209K 25610:3000:00:0001:27:10.0001:27:10.00+00:51:0514:314.1
1057KARGOL Beata 1864Open Masters Kobiet37K 25712:0000:00:0001:27:10.1501:27:10.15+00:51:0514:314.1
1058NASTAŁY Martyna 1207Open Kobiet210K 25810:3000:00:0001:27:10.5501:27:10.55+00:51:0514:314.1
1059ZALEWICZ Kasia 1786Open Kobiet211K 25911:4500:00:0001:27:11.4501:27:11.45+00:51:0614:314.1
1060KUKLIŃSKI Jakub 2113Ekipa Chojnice i OkoliceOpen Mężczyzn594M 80113:3000:00:0001:27:11.6501:27:11.65+00:51:0714:314.1
1061JEGLIŃSKI Jarosław 443CrossFit StoczniaOpen Masters Mężczyzn124M 80209:0000:00:0001:27:12.7501:27:12.75+00:51:0814:324.1
1062DUŻAŁKA Izabela 180Do odcinyOpen Kobiet212K 26008:3000:00:0001:27:20.3001:27:20.30+00:51:1514:334.1
1063SZYPEREK Grzegorz 1228Open Mężczyzn595M 80310:3000:00:0001:27:22.9501:27:22.95+00:51:1814:334.1
1064SZMALC Kamil 1224Open Mężczyzn596M 80410:3000:00:0001:27:23.4001:27:23.40+00:51:1814:334.1
1065MAŁECKI Grzegorz 616VinderenOpen Mężczyzn597M 80509:1500:00:0001:27:23.4501:27:23.45+00:51:1814:334.1
1066SZMALC Adam 1223Open Mężczyzn598M 80610:3000:00:0001:27:23.5501:27:23.55+00:51:1814:334.1
1067PODSIADŁY Jarosław 1661P@ND@ TEAMOpen Mężczyzn599M 80711:3000:00:0001:27:24.4501:27:24.45+00:51:1914:344.1
1068IBRON Michał 293EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn600M 80808:4500:00:0001:27:26.4501:27:26.45+00:51:2114:344.1
1069RZEPECKA Aleksandra 519Open Kobiet213K 26109:0000:00:0001:27:27.9001:27:27.90+00:51:2314:344.1
1070KWIECIŃSKI Michał 1660P@ND@ TEAMOpen Masters Mężczyzn125M 80911:3000:00:0001:27:29.5501:27:29.55+00:51:2414:344.1
1071DZIK Cezary 492Open Masters Mężczyzn126M 81009:0000:00:0001:27:29.9001:27:29.90+00:51:2514:344.1
1072PRESZ Piotr 434ChSiPMOpen Mężczyzn601M 81109:0000:00:0001:27:39.7501:27:39.75+00:51:3514:364.1
1073CIOCH Andrzej 858Pełni Nadziei <3Open Mężczyzn602M 81209:4500:00:0001:27:41.2001:27:41.20+00:51:3614:364.1
1074KWASECKA Monika 1066Open Masters Kobiet38K 26210:1500:00:0001:27:42.8501:27:42.85+00:51:3814:374.1
1075JAWORSKA Alicja 2178Open Kobiet214K 26313:3000:00:0001:27:45.3501:27:45.35+00:51:4014:374.1
1076RAKOWSKI Mariusz 312Husaria Race Team Open Mężczyzn603M 81308:4500:00:0001:27:48.7001:27:48.70+00:51:4414:384.1
1077ŁOSIN Marek 2193Open Mężczyzn604M 81413:3000:00:0001:27:49.2501:27:49.25+00:51:4414:384.1
1078BADOWSKI Krystian 2155WormsyOpen Mężczyzn605M 81513:3000:00:0001:27:51.6001:27:51.60+00:51:4614:384.1
1079TERLECKA Nikola 2157WormsyOpen Kobiet215K 26413:3000:00:0001:27:52.3001:27:52.30+00:51:4714:384.1
1080WILMA Anna 1394PUMA_StarogardOpen Kobiet216K 26511:0000:00:0001:27:52.6501:27:52.65+00:51:4814:384.1
1081TERLECKA Patrycja 2158WormsyOpen Kobiet217K 26613:3000:00:0001:27:53.4501:27:53.45+00:51:4814:384.1
1082WILMA Adam 1393PUMA_StarogardOpen Mężczyzn606M 81611:0000:00:0001:27:54.2501:27:54.25+00:51:4914:394.1
1083ZAJĄC Maciej 2230Open Mężczyzn607M 81713:3000:00:0001:27:54.8001:27:54.80+00:51:5014:394.1
1084SIKORSKI Marcin 454CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn608M 81809:0000:00:0001:27:54.8501:27:54.85+00:51:5014:394.1
1085MODELSKI Michał 906Open Mężczyzn609M 81909:4500:00:0001:27:55.0001:27:55.00+00:51:5014:394.1
1086KAMIŃSKA Weronika 2183Open Kobiet218K 26713:3000:00:0001:27:55.2001:27:55.20+00:51:5014:394.1
1087ORSZULAK Maciej 1365Fanclub Ostatniego BastionuOpen Mężczyzn610M 82011:0000:00:0001:27:59.7501:27:59.75+00:51:5514:394.1
1088MARCINOWSKI Jan 1364Fanclub Ostatniego BastionuOpen Mężczyzn611M 82111:0000:00:0001:28:00.1501:28:00.15+00:51:5514:404.1
1089KUROWSKI Łukasz 1656Niedzielni biegaczeOpen Mężczyzn612M 82211:1500:00:0001:28:02.2001:28:02.20+00:51:5714:404.1
1090BARZOWSKI Kamil 1038Open Mężczyzn613M 82310:1500:00:0001:28:07.2501:28:07.25+00:52:0214:414.1
1091KOWALSKA Katarzyna 2132MarcotransOpen Kobiet219K 26813:3000:00:0001:28:10.1501:28:10.15+00:52:0514:414.1
1092JANTA Magdalena 803Asseco Active Team IIOpen Kobiet220K 26909:4500:00:0001:28:12.0001:28:12.00+00:52:0714:424.1
1093LEMCZAK Klaudia 1969Open Kobiet221K 27012:1500:00:0001:28:12.2501:28:12.25+00:52:0714:424.1
1094DRZĄSZCZ Jarosław 212SolwitOpen Mężczyzn614M 82408:3000:00:0001:28:12.6001:28:12.60+00:52:0714:424.1
1095NISZCZAK Aneta 2209Open Masters Kobiet39K 27113:3000:00:0001:28:13.4501:28:13.45+00:52:0814:424.1
1096MASNY Ewa 2197Open Masters Kobiet40K 27213:3000:00:0001:28:13.7501:28:13.75+00:52:0914:424.1
1097CIURAK Marcin 438CrossFit StoczniaOpen Masters Mężczyzn127M 82509:0000:00:0001:28:13.9001:28:13.90+00:52:0914:424.1
1098SKOWRON Katarzyna 808Asseco Active Team IIOpen Kobiet222K 27309:4500:00:0001:28:14.7001:28:14.70+00:52:1014:424.1
1099KRYSZEWSKA Magdalena 374Open Kobiet223K 27408:4500:00:0001:28:14.7501:28:14.75+00:52:1014:424.1
1100MASZKE Adrian 667AXISOpen Mężczyzn615M 82609:3000:00:0001:28:15.5501:28:15.55+00:52:1014:424.1
1101FREDA Dominika 310FlatsForRentOpen Kobiet224K 27508:4500:00:0001:28:19.5501:28:19.55+00:52:1414:434.1
1102MARUSZEWSKI Piotr 217SolwitOpen Mężczyzn616M 82708:3000:00:0001:28:20.3001:28:20.30+00:52:1514:434.1
1103STANGENBERG Magdalena 821CrossEliteOpen Kobiet225K 27609:4500:00:0001:28:21.8501:28:21.85+00:52:1714:434.1
1104WACŁAW Sylwia 924Open Kobiet226K 27709:4500:00:0001:28:22.8001:28:22.80+00:52:1814:434.1
1105PAWLAK Krystyna 291EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Masters Kobiet41K 27808:4500:00:0001:28:23.0501:28:23.05+00:52:1814:434.1
1106ZAMIAR Katarzyna 305EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Kobiet227K 27908:4500:00:0001:28:23.3501:28:23.35+00:52:1814:434.1
1107ZABŁOCKI Michał 304EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn617M 82808:4500:00:0001:28:23.4501:28:23.45+00:52:1814:434.1
1108RACHOCKA Marzena 392Open Kobiet228K 28008:4500:00:0001:28:23.5501:28:23.55+00:52:1814:434.1
1109KLIMEK Agata 297EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Kobiet229K 28108:4500:00:0001:28:23.7501:28:23.75+00:52:1914:434.1
1110BURZYNSKI Grzegorz 290EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn618M 82908:4500:00:0001:28:23.8501:28:23.85+00:52:1914:434.1
1111CHUDY Damian 196Pani TrenerOpen Mężczyzn619M 83008:3000:00:0001:28:24.4501:28:24.45+00:52:1914:444.1
1112SAWICKA Joanna 202Pani TrenerOpen Kobiet230K 28208:3000:00:0001:28:25.3501:28:25.35+00:52:2014:444.1
1113POCHOPIEŃ Paulina 911Open Kobiet231K 28309:4500:00:0001:28:26.2501:28:26.25+00:52:2114:444.1
1114BIERNAT Przemysław 1484Brama PremiumOpen Masters Mężczyzn128M 83111:1500:00:0001:28:27.5001:28:27.50+00:52:2214:444.1
1115RZESZUTEK Krzysztof 1687Wiesz O Co Chodzi Mordo?Open Mężczyzn620M 83211:3000:00:0001:28:28.9501:28:28.95+00:52:2414:444.1
1116KĘPKA Karol 316Jit TeamOpen Mężczyzn621M 83308:4500:00:0001:28:32.4001:28:32.40+00:52:2714:454.1
1117LUDWICZAK Karolina 1333Open Kobiet232K 28410:4500:00:0001:28:32.8001:28:32.80+00:52:2814:454.1
1118ROSIŃSKA Patrycja 1345Open Kobiet233K 28510:4500:00:0001:28:33.0001:28:33.00+00:52:2814:454.1
1119MADEJ Paweł 2236EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn622M 83408:4500:00:0001:28:34.0001:28:34.00+00:52:2914:454.1
1120JANICKI Marcin 666AXISOpen Mężczyzn623M 83509:3000:00:0001:28:40.8001:28:40.80+00:52:3614:464.1
1121BĄK Magdalena 1771Open Kobiet234K 28611:4500:00:0001:28:42.9001:28:42.90+00:52:3814:474.1
1122ŻAKOWSKA Aleksandra 1785Open Kobiet235K 28711:4500:00:0001:28:43.4501:28:43.45+00:52:3814:474.1
1123ADAMCZYK Sebastian 1483Brama PremiumOpen Mężczyzn624M 83611:1500:00:0001:28:48.7001:28:48.70+00:52:4414:484.1
1124KAŁUŻNY Mateusz 2273Open Mężczyzn625M 83712:0000:00:0001:28:49.6501:28:49.65+00:52:4514:484.1
1125KARPIŃSKI Paweł 315Jit TeamOpen Mężczyzn626M 83808:4500:00:0001:28:50.4001:28:50.40+00:52:4514:484.1
1126STASIAK Michał 1713Open Masters Mężczyzn129M 83911:3000:00:0001:28:50.5501:28:50.55+00:52:4514:484.1
1127MĄDRA Anna 772Open Kobiet236K 28809:3000:00:0001:28:51.5501:28:51.55+00:52:4614:484.1
1127TYLCZYŃSKI Szymon 792Open Mężczyzn627M 84009:3000:00:0001:28:51.5501:28:51.55+00:52:4614:484.1
1129TELEPSKI Kacper 1256Czarne SzmatyOpen Mężczyzn628M 84110:4500:00:0001:28:51.7501:28:51.75+00:52:4714:484.1
1130GRABKA Łukasz 972Open Mężczyzn629M 84210:0000:00:0001:28:52.1501:28:52.15+00:52:4714:484.1
1130LEMKA Leszek 1653NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-)Open Mężczyzn629M 84211:3000:00:0001:28:52.1501:28:52.15+00:52:4714:484.1
1132JAKUBOWSKI Piotr 973Open Masters Mężczyzn130M 84410:0000:00:0001:28:52.4501:28:52.45+00:52:4714:484.1
1133TOMCZAK Agnieszka 976Open Masters Kobiet42K 28910:0000:00:0001:28:52.6501:28:52.65+00:52:4814:484.1
1133ŚLIWOWSKA Emilia 1922ŚLIWKIOpen Kobiet237K 28912:1500:00:0001:28:52.6501:28:52.65+00:52:4814:484.1
1135BARECKA Karolina 970Open Kobiet238K 29110:0000:00:0001:28:52.7001:28:52.70+00:52:4814:484.1
1135TOSIAK Krzysztof 1924ŚLIWKIOpen Masters Mężczyzn131M 84512:1500:00:0001:28:52.7001:28:52.70+00:52:4814:484.1
1137GAWŁOWSKI Tomasz 1921ŚLIWKIOpen Masters Mężczyzn132M 84612:1500:00:0001:28:52.7501:28:52.75+00:52:4814:484.1
1137ŚLIWOWSKA Małgorzata 1923ŚLIWKIOpen Kobiet239K 29212:1500:00:0001:28:52.7501:28:52.75+00:52:4814:484.1
1139HOPPA Marek 826DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn631M 84709:4500:00:0001:28:54.8001:28:54.80+00:52:5014:494
1140KARAŚ Maciej 1252Czarne SzmatyOpen Mężczyzn632M 84810:4500:00:0001:28:55.9501:28:55.95+00:52:5114:494
1141DERESZEWSKI Adam 1185Open Mężczyzn633M 84910:3000:00:0001:28:59.1001:28:59.10+00:52:5414:494
1142CHYLINSKA-RZEPKA Kamila 1539Odessa Elbląg teamOpen Kobiet240K 29311:1500:00:0001:29:00.0501:29:00.05+00:52:5514:504
1143GŁUCHOWSKA Mirela 1540Odessa Elbląg teamOpen Kobiet241K 29411:1500:00:0001:29:00.2501:29:00.25+00:52:5514:504
1144TOMASZEWSKI Radosław 961SEVENETOpen Mężczyzn634M 85010:0000:00:0001:29:07.4001:29:07.40+00:53:0214:514
1145SIEDLECKI Kordian 1218Open Mężczyzn635M 85110:3000:00:0001:29:11.0001:29:11.00+00:53:0614:514
1146SZYDŁOWSKA Jolanta 752Typiary Open Masters Kobiet43K 29509:3000:00:0001:29:13.2501:29:13.25+00:53:0814:524
1147SZYDŁOWSKA Marta 753Typiary Open Kobiet242K 29609:3000:00:0001:29:13.4001:29:13.40+00:53:0814:524
1148ANDRYSZAK Justyna 751Typiary Open Kobiet243K 29709:3000:00:0001:29:13.6501:29:13.65+00:53:0914:524
1149TERLECKA Joanna 2156WormsyOpen Masters Kobiet44K 29813:3000:00:0001:29:13.9501:29:13.95+00:53:0914:524
1150WOŁYNKO Iwona 2159WormsyOpen Kobiet244K 29913:3000:00:0001:29:14.0501:29:14.05+00:53:0914:524
1151MAZUR Paulina 1385MataleoOpen Kobiet245K 30011:0000:00:0001:29:14.8501:29:14.85+00:53:1014:524
1152MELER Rafał 1386MataleoOpen Mężczyzn636M 85211:0000:00:0001:29:15.0501:29:15.05+00:53:1014:524
1153FLORIAŃCZYK Justyna 1734JTI PolskaOpen Kobiet246K 30111:4500:00:0001:29:17.1501:29:17.15+00:53:1214:524
1154KARCZ Paweł 890Open Mężczyzn637M 85309:4500:00:0001:29:20.0501:29:20.05+00:53:1514:534
1155SZUKALSKI Filip 301EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn638M 85408:4500:00:0001:29:20.6501:29:20.65+00:53:1614:534
1156AUGUSTYNIAK Bartosz 1844Nocne KochankiOpen Mężczyzn639M 85512:0000:00:0001:29:24.0001:29:24.00+00:53:1914:544
1157LINDE Adrian 448CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn640M 85609:0000:00:0001:29:24.6501:29:24.65+00:53:2014:544
1158NADOLSKI Marcin 1494DCT Drużyna BiegowaOpen Mężczyzn641M 85711:1500:00:0001:29:28.1501:29:28.15+00:53:2314:544
1159MIREK Emilia 1598Open Kobiet247K 30211:1500:00:0001:29:28.5001:29:28.50+00:53:2314:544
1160DYLĄG Monika 1583Open Kobiet248K 30311:1500:00:0001:29:28.7501:29:28.75+00:53:2414:544
1161JERZYK Katarzyna 1589Open Kobiet249K 30411:1500:00:0001:29:28.8501:29:28.85+00:53:2414:544
1161RADECKA Ilona 1602Open Kobiet249K 30411:1500:00:0001:29:28.8501:29:28.85+00:53:2414:544
1163SZYNKIEWICZ Mateusz 2134MarcotransOpen Mężczyzn642M 85813:3000:00:0001:29:29.2501:29:29.25+00:53:2414:544
1164BARTOS Janusz 1853Open Masters Mężczyzn133M 85912:0000:00:0001:29:29.3501:29:29.35+00:53:2414:544
1165BOGDAŃSKI Zbigniew 2130MarcotransOpen Masters Mężczyzn134M 86013:3000:00:0001:29:32.5001:29:32.50+00:53:2714:554
1166SKRZYNIARZ Sylwia 1013Pumpowe ŚwiryOpen Kobiet251K 30610:1500:00:0001:29:35.0501:29:35.05+00:53:3014:554
1167LUBIŃSKA Dorota 1012Pumpowe ŚwiryOpen Kobiet252K 30710:1500:00:0001:29:35.2001:29:35.20+00:53:3014:554
1168BRONK Rafał 1011Pumpowe ŚwiryOpen Mężczyzn643M 86110:1500:00:0001:29:35.8001:29:35.80+00:53:3114:554
1169ARASIM Izabela 1436Open Kobiet253K 30811:0000:00:0001:29:39.9001:29:39.90+00:53:3514:564
1170KOZŁOWSKA Paulina 1453Open Kobiet254K 30911:0000:00:0001:29:41.5001:29:41.50+00:53:3614:564
1171BOUCHNAG Karolina 1440Open Kobiet255K 31011:0000:00:0001:29:42.6001:29:42.60+00:53:3714:574
1172POPŁAWSKA Aleksandra 1710Open Kobiet256K 31111:3000:00:0001:29:47.2501:29:47.25+00:53:4214:574
1173MIŚTA Sebastian 1460Open Mężczyzn644M 86212:0000:00:0001:29:47.7501:29:47.75+00:53:4314:574
1174KALKOWSKI Michał 1358Active Life TeamOpen Mężczyzn645M 86311:0000:00:0001:29:50.4001:29:50.40+00:53:4514:584
1175UHLENBERG Marcin 809Asseco Active Team IIOpen Mężczyzn646M 86409:4500:00:0001:29:58.9501:29:58.95+00:53:5414:594
1176GROMNICKI Grzegorz 1277Movement ArenaOpen Mężczyzn647M 86510:4500:00:0001:30:00.7001:30:00.70+00:53:5615:004
1177JONACZYK Katarzyna 1278Movement ArenaOpen Kobiet257K 31210:4500:00:0001:30:01.1001:30:01.10+00:53:5615:004
1178BETCHER Michał 1275Movement ArenaOpen Mężczyzn648M 86610:4500:00:0001:30:01.3001:30:01.30+00:53:5615:004
1179BOBNIS Ania 1276Movement ArenaOpen Kobiet258K 31310:4500:00:0001:30:01.4001:30:01.40+00:53:5615:004
1179WALCZAK Jan 1279Movement ArenaOpen Mężczyzn649M 86710:4500:00:0001:30:01.4001:30:01.40+00:53:5615:004
1181WOJTYNOWSKI Oskar 665Open Mężczyzn650M 86809:1500:00:0001:30:04.6501:30:04.65+00:54:0015:004
1182MALINOWSKI Łukasz 378Open Mężczyzn651M 86908:4500:00:0001:30:08.4501:30:08.45+00:54:0315:014
1183CZARNIECKI Dominik 354Open Mężczyzn652M 87008:4500:00:0001:30:10.8001:30:10.80+00:54:0615:014
1184MARKIEWICZ Dawid 379Open Mężczyzn653M 87108:4500:00:0001:30:11.9001:30:11.90+00:54:0715:014
1185SZMYCIŃSKI Wojciech 1894"Jastrząbki" z GotecOpen Masters Mężczyzn135M 87212:1500:00:0001:30:12.2001:30:12.20+00:54:0715:024
1186KOSZCZAŁ Paweł 1375Keanu Reeves 2077Open Mężczyzn654M 87311:0000:00:0001:30:12.8001:30:12.80+00:54:0815:024
1187SZABLEWSKI Michał 1714Open Mężczyzn655M 87411:3000:00:0001:30:17.8001:30:17.80+00:54:1315:024
1188CZOSKA Marcelina 1695Open Kobiet259K 31411:3000:00:0001:30:19.2501:30:19.25+00:54:1415:034
1189PIETRZYK Dariusz 263Open Mężczyzn656M 87508:3000:00:0001:30:20.6001:30:20.60+00:54:1515:034
1190KOMOROWSKI Mateusz 1846Nocne KochankiOpen Mężczyzn657M 87612:0000:00:0001:30:22.5501:30:22.55+00:54:1715:034
1191CYWINSKI Mateusz 1731JTI PolskaOpen Mężczyzn658M 87711:4500:00:0001:30:26.3001:30:26.30+00:54:2115:044
1192MIZGALSKI Jacek 27DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn21M 87808:1000:00:0001:30:26.5001:30:26.50+00:54:2115:044
1193LATOS Adrian 1627KLIMOR TEAMOpen Mężczyzn659M 87911:3000:00:0001:30:28.3001:30:28.30+00:54:2315:044
1194POMORSKI Paweł 1790ABB Run 1.0Open Mężczyzn660M 88012:0000:00:0001:30:29.0501:30:29.05+00:54:2415:044
1195JÓŹWIK Martyna 1789ABB Run 1.0Open Kobiet260K 31512:0000:00:0001:30:29.1501:30:29.15+00:54:2415:044
1196CHWIAŁKOWSKI Artur 2279ABB Run 1.0Open Mężczyzn661M 88112:0000:00:0001:30:29.2501:30:29.25+00:54:2415:044
1196IGNATOWICZ Tomasz 1626KLIMOR TEAMOpen Mężczyzn661M 88111:3000:00:0001:30:29.2501:30:29.25+00:54:2415:044
1198RYBACZYK Krzysztof 1467Open Mężczyzn663M 88311:0000:00:0001:30:29.3001:30:29.30+00:54:2415:044
1198DAJCZER Jakub 1787ABB Run 1.0Open Mężczyzn663M 88312:0000:00:0001:30:29.3001:30:29.30+00:54:2415:044
1200STASZKO Łukasz 1791ABB Run 1.0Open Mężczyzn665M 88512:0000:00:0001:30:29.6001:30:29.60+00:54:2415:044
1200WITEK Marcin 1793ABB Run 1.0Open Mężczyzn665M 88512:0000:00:0001:30:29.6001:30:29.60+00:54:2415:044
1202TUŃSKA Wiktoria 923Open Kobiet261K 31609:4500:00:0001:30:29.7501:30:29.75+00:54:2515:044
1202MAŁYJ Milena 903Open Masters Kobiet45K 31609:4500:00:0001:30:29.7501:30:29.75+00:54:2515:044
1204TUŃSKA Edyta 922Open Masters Kobiet46K 31809:4500:00:0001:30:29.8001:30:29.80+00:54:2515:044
1205JAROS Adam 1788ABB Run 1.0Open Masters Mężczyzn136M 88712:0000:00:0001:30:29.8501:30:29.85+00:54:2515:044
1206WALKIEWICZ Bogusław 1792ABB Run 1.0Open Masters Mężczyzn137M 88812:0000:00:0001:30:29.9501:30:29.95+00:54:2515:044
1207BASIEWICZ Tomasz 1438Open Mężczyzn667M 88911:0000:00:0001:30:31.1501:30:31.15+00:54:2615:054
1208LACHOWSKI Daniel 768Open Mężczyzn668M 89009:3000:00:0001:30:40.3501:30:40.35+00:54:3515:064
1209SZKUDLAREK Agata 1847Nocne KochankiOpen Kobiet262K 31912:0000:00:0001:30:40.5001:30:40.50+00:54:3515:064
1210LIS Aneta 770Open Kobiet263K 32009:3000:00:0001:30:40.7001:30:40.70+00:54:3615:064
1211BAGIŃSKA Bogna 1845Nocne KochankiOpen Kobiet264K 32112:0000:00:0001:30:40.8001:30:40.80+00:54:3615:064
1212ZARZECKI Mateusz 306EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn669M 89108:4500:00:0001:30:41.4001:30:41.40+00:54:3615:064
1213SPIONKOWSKI Samuel 209Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn670M 89208:3000:00:0001:30:50.1001:30:50.10+00:54:4515:084
1214LABUDA Karina 1199Open Kobiet265K 32210:3000:00:0001:30:50.3501:30:50.35+00:54:4515:084
1215TRYBAŃSKI Marek 1229Open Masters Mężczyzn138M 89310:3000:00:0001:30:50.8001:30:50.80+00:54:4615:084
1216HIPPLER Ewa 766Open Kobiet266K 32309:3000:00:0001:30:51.9001:30:51.90+00:54:4715:084
1217MILOCH Mateusz 776Open Mężczyzn671M 89409:3000:00:0001:30:52.2501:30:52.25+00:54:4715:084
1218LESZCZYŃSKI Damian 769Open Mężczyzn672M 89509:3000:00:0001:30:52.4001:30:52.40+00:54:4715:084
1219TOMCZAK Jacek 208RMF 4RACING TeamOpen Mężczyzn673M 89608:3000:00:0001:30:52.7501:30:52.75+00:54:4815:084
1220KORGOL Fabian 251Open Mężczyzn674M 89708:3000:00:0001:30:53.7001:30:53.70+00:54:4915:084
1221URBAŃSKI Dawid 1742JTI PolskaOpen Mężczyzn675M 89811:4500:00:0001:30:55.6501:30:55.65+00:54:5115:094
1222CISOWSKA Angelika 825DIAGNOSTYKAOpen Kobiet267K 32409:4500:00:0001:30:58.5001:30:58.50+00:54:5315:094
1223JAROŃ-WACHUŁKA Agnieszka 1827GRUBA EKIPAOpen Kobiet268K 32512:0000:00:0001:31:02.1501:31:02.15+00:54:5715:104
1224WACHUŁKA Paweł 1828GRUBA EKIPAOpen Masters Mężczyzn139M 89912:0000:00:0001:31:03.1001:31:03.10+00:54:5815:104
1225WACHUŁKA Rafał 1829GRUBA EKIPAOpen Mężczyzn676M 90012:0000:00:0001:31:04.3501:31:04.35+00:54:5915:104
1226GUTMAŃSKI Mariusz 1193Open Mężczyzn677M 90110:3000:00:0001:31:05.5501:31:05.55+00:55:0015:104
1227SZCZERBOWSKI Krzysztof 1222Open Mężczyzn678M 90210:3000:00:0001:31:05.7501:31:05.75+00:55:0115:104
1228BŁOŃSKI Robert 2249Open Masters Mężczyzn140M 90310:0000:00:0001:31:06.4501:31:06.45+00:55:0115:114
1229MARCINKIEWICZ Maciej 300EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn679M 90408:4500:00:0001:31:06.5501:31:06.55+00:55:0115:114
1230JAROŃ Alina 1825GRUBA EKIPAOpen Kobiet269K 32612:0000:00:0001:31:06.6001:31:06.60+00:55:0115:114
1231JAROŃ Łukasz 1826GRUBA EKIPAOpen Mężczyzn680M 90512:0000:00:0001:31:07.1501:31:07.15+00:55:0215:114
1232PRZYBYTEK Sławomir 2248Open Masters Mężczyzn141M 90610:0000:00:0001:31:07.2501:31:07.25+00:55:0215:114
1233SZCZEPAŃSKI Marcin 1740JTI PolskaOpen Mężczyzn681M 90711:4500:00:0001:31:08.8001:31:08.80+00:55:0415:114
1234KOWALSKI Adam 298EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn682M 90808:4500:00:0001:31:09.4001:31:09.40+00:55:0415:113.9
1235FILIPIAK Dominika 493Open Kobiet270K 32709:0000:00:0001:31:15.0001:31:15.00+00:55:1015:123.9
1236FILIPIAK Jan 494Open Masters Mężczyzn142M 90909:0000:00:0001:31:15.6501:31:15.65+00:55:1115:123.9
1237DOLIK Anna 690Kontener FormyOpen Kobiet271K 32809:3000:00:0001:31:16.0001:31:16.00+00:55:1115:123.9
1238RYBKA Zuzanna 112United RunnersElite Kobiet12K 32908:2000:00:0001:31:16.9001:31:16.90+00:55:1215:123.9
1239JANKOWSKA Karolina 1290S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet272K 33010:4500:00:0001:31:18.1501:31:18.15+00:55:1315:133.9
1240BĄCZKOWSKI Sebastian 1251Czarne SzmatyOpen Mężczyzn683M 91010:4500:00:0001:31:19.6001:31:19.60+00:55:1415:133.9
1241MANIKOWSKA Magdalena 1677SPIE Sport TeamOpen Kobiet273K 33111:3000:00:0001:31:21.7001:31:21.70+00:55:1715:133.9
1242FELINOWSKI Mateusz 1733JTI PolskaOpen Mężczyzn684M 91111:4500:00:0001:31:24.3501:31:24.35+00:55:1915:143.9
1243KOZA Damian 2280Open Mężczyzn685M 91212:1500:00:0001:31:24.4001:31:24.40+00:55:1915:143.9
1244DRAWC Sandra 154ALEXANDER gry i zabawkiOpen Kobiet274K 33208:3000:00:0001:31:26.6001:31:26.60+00:55:2115:143.9
1245MĄCZKOWIAK Artur 1970Open Mężczyzn686M 91312:1500:00:0001:31:26.8001:31:26.80+00:55:2215:143.9
1246CICHOCKA Martyna 689Kontener FormyOpen Kobiet275K 33309:3000:00:0001:31:27.5501:31:27.55+00:55:2215:143.9
1246CHMIEL Łukasz 1953Open Mężczyzn687M 91412:1500:00:0001:31:27.5501:31:27.55+00:55:2215:143.9
1248KRAUSE Marcin 157ALEXANDER gry i zabawkiOpen Mężczyzn688M 91508:3000:00:0001:31:27.7501:31:27.75+00:55:2315:143.9
1249PALKA Anna 693Kontener FormyOpen Kobiet276K 33409:3000:00:0001:31:28.0001:31:28.00+00:55:2315:143.9
1250DOMZAŁA Paweł 691Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn143M 91609:3000:00:0001:31:28.9501:31:28.95+00:55:2415:143.9
1251SARNOWSKA Aleksandra 694Kontener FormyOpen Masters Kobiet47K 33509:3000:00:0001:31:29.0001:31:29.00+00:55:2415:143.9
1252CYMAN Marta 885Open Kobiet277K 33609:4500:00:0001:31:30.2501:31:30.25+00:55:2515:153.9
1253SMOGÓR Tomasz 220SolwitOpen Mężczyzn689M 91708:3000:00:0001:31:31.2001:31:31.20+00:55:2615:153.9
1254JAWORSKI Michał 214SolwitOpen Mężczyzn690M 91808:3000:00:0001:31:31.3001:31:31.30+00:55:2615:153.9
1255ADAMIEC Krystian 211SolwitOpen Mężczyzn691M 91908:3000:00:0001:31:31.3501:31:31.35+00:55:2615:153.9
1256KOMOSA Przemek 215SolwitOpen Mężczyzn692M 92008:3000:00:0001:31:33.2001:31:33.20+00:55:2815:153.9
1257MAJEWSKI Maciej 216SolwitOpen Mężczyzn693M 92108:3000:00:0001:31:33.4001:31:33.40+00:55:2815:153.9
1258GAJEWSKI Adam 1665Prosave.pl Sport TeamOpen Masters Mężczyzn144M 92211:3000:00:0001:31:34.2001:31:34.20+00:55:2915:153.9
1259CZERWIAK Błażej 1664Prosave.pl Sport TeamOpen Mężczyzn694M 92311:3000:00:0001:31:35.1501:31:35.15+00:55:3015:153.9
1260BACH Karolina 151ALEXANDER gry i zabawkiOpen Kobiet278K 33708:3000:00:0001:31:36.0501:31:36.05+00:55:3115:163.9
1261BERK Milena 1318Open Kobiet279K 33810:4500:00:0001:31:40.4001:31:40.40+00:55:3515:163.9
1262PUNDZIS Piotr 159ALEXANDER gry i zabawkiOpen Masters Mężczyzn145M 92408:3000:00:0001:31:40.8001:31:40.80+00:55:3615:163.9
1263DĄBROWSKA Emilia 241Open Kobiet280K 33908:3000:00:0001:31:42.0501:31:42.05+00:55:3715:173.9
1264OZGA Monika 1341Open Kobiet281K 34010:4500:00:0001:31:42.2001:31:42.20+00:55:3715:173.9
1265MACHNOWSKI Patryk 1334Open Mężczyzn695M 92510:4500:00:0001:31:42.2501:31:42.25+00:55:3715:173.9
1266KALINOWSKI Marcin 1054Open Mężczyzn696M 92610:1500:00:0001:31:42.6501:31:42.65+00:55:3815:173.9
1267CICHY Aleksandra 1324Open Kobiet282K 34110:4500:00:0001:31:42.8001:31:42.80+00:55:3815:173.9
1268GRZELAK Patryk 1737JTI PolskaOpen Mężczyzn697M 92711:4500:00:0001:31:44.2501:31:44.25+00:55:3915:173.9
1269MECH Aleksandra 511Open Kobiet283K 34209:0000:00:0001:31:50.3501:31:50.35+00:55:4515:183.9
1270RUTKOWSKA Julia 517Open Kobiet284K 34309:0000:00:0001:31:51.1001:31:51.10+00:55:4615:183.9
1271SZUSTKIEWICZ Justyna 1610Open Kobiet285K 34411:4500:00:0001:31:52.3501:31:52.35+00:55:4715:183.9
1272TOMKIEWICZ Przemysław 1410Samce BetaOpen Mężczyzn698M 92811:0000:00:0001:31:55.4001:31:55.40+00:55:5015:193.9
1273ZARZYKA Jakub 1411Samce BetaOpen Mężczyzn699M 92911:0000:00:0001:31:55.7001:31:55.70+00:55:5115:193.9
1274TARNOWSKI Marek 1409Samce BetaOpen Mężczyzn700M 93011:0000:00:0001:31:56.4501:31:56.45+00:55:5115:193.9
1275KROPLEWSKI Patryk 1408Samce BetaOpen Mężczyzn701M 93111:0000:00:0001:31:56.9501:31:56.95+00:55:5215:193.9
1276MIROWSKI Jacek 1205Open Mężczyzn702M 93210:3000:00:0001:31:57.7501:31:57.75+00:55:5315:193.9
1277MĄCZKA Łukasz 342ULANI TEAMOpen Mężczyzn703M 93308:4500:00:0001:32:04.3501:32:04.35+00:55:5915:203.9
1277KLEBAN Jarek 720Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn703M 93309:3000:00:0001:32:04.3501:32:04.35+00:55:5915:203.9
1279ŻYLAK Dawid 343ULANI TEAMOpen Mężczyzn705M 93508:4500:00:0001:32:05.0001:32:05.00+00:56:0015:203.9
1280ĆWIEK Przemysław 1521Klub Tenisowy MARIOOpen Masters Mężczyzn146M 93611:1500:00:0001:32:06.0001:32:06.00+00:56:0115:213.9
1281CZARNECKI Tomasz 801Asseco Active Team IIOpen Masters Mężczyzn147M 93709:4500:00:0001:32:06.8001:32:06.80+00:56:0215:213.9
1282GÓRNA Agata 1889"Jastrząbki" z GotecOpen Kobiet286K 34512:1500:00:0001:32:06.9501:32:06.95+00:56:0215:213.9
1283JASIŃSKA-KORZENIOWSKA Daniela 155ALEXANDER gry i zabawkiOpen Kobiet287K 34608:3000:00:0001:32:09.0501:32:09.05+00:56:0415:213.9
1284KRAJNIK Mariusz 299EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn148M 93808:4500:00:0001:32:10.0001:32:10.00+00:56:0515:213.9
1284CWIEK Agnieszka 1520Klub Tenisowy MARIOOpen Masters Kobiet48K 34711:1500:00:0001:32:10.0001:32:10.00+00:56:0515:213.9
1286NOGŁY Dawid 2274Open Mężczyzn706M 93911:4500:00:0001:32:11.6001:32:11.60+00:56:0615:213.9
1287SZCZECIŃSKI Mariusz 1523Klub Tenisowy MARIOOpen Masters Mężczyzn149M 94011:1500:00:0001:32:14.0001:32:14.00+00:56:0915:223.9
1288BACH Sara 2163Open Kobiet288K 34813:3000:00:0001:32:16.8001:32:16.80+00:56:1215:223.9
1289SZCZECIŃSKI Izabela 1522Klub Tenisowy MARIOOpen Masters Kobiet49K 34911:1500:00:0001:32:18.0001:32:18.00+00:56:1315:233.9
1290SZARNECKA Ewelina 917Open Kobiet289K 35013:3000:00:0001:32:19.0001:32:19.00+00:56:1415:233.9
1291GAŃKO Mateusz 41Mustangi KobylankaElite Mężczyzn65M 94108:1000:00:0001:32:19.8001:32:19.80+00:56:1515:233.9
1292JÓŹWIAK Sławomir 969Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Masters Mężczyzn150M 94210:4500:00:0001:32:19.9001:32:19.90+00:56:1515:233.9
1293KOSTRZEWSKA Magdalena 1964Open Masters Kobiet50K 35112:1500:00:0001:32:20.6001:32:20.60+00:56:1515:233.9
1294PURZYCKI Rafał 1212Open Mężczyzn707M 94310:3000:00:0001:32:21.1501:32:21.15+00:56:1615:233.9
1295GUMIELA Adam 2121Gryf TeamOpen Mężczyzn708M 94413:3000:00:0001:32:22.1001:32:22.10+00:56:1715:233.9
1296ZAWADZIŃSKI Damian 1235Open Mężczyzn709M 94510:3000:00:0001:32:22.7001:32:22.70+00:56:1815:233.9
1297KOBYLIŃSKA Agnieszka 1015Szurajace kopytkaOpen Kobiet290K 35210:1500:00:0001:32:22.8501:32:22.85+00:56:1815:233.9
1298RDZANEK Damian 1879Open Mężczyzn710M 94612:0000:00:0001:32:23.5001:32:23.50+00:56:1815:233.9
1299PÓŁJANOWSKA Jola 1018Szurajace kopytkaOpen Kobiet291K 35310:1500:00:0001:32:23.7501:32:23.75+00:56:1915:233.9
1300KUREK Marcin 1016Szurajace kopytkaOpen Mężczyzn711M 94710:1500:00:0001:32:24.0001:32:24.00+00:56:1915:243.9
1301KOSS Patrycja 1002Kancelaria OPTIMUMOpen Kobiet292K 35410:1500:00:0001:32:24.3501:32:24.35+00:56:1915:243.9
1302KUTNIEWSKI Tomasz 1003Kancelaria OPTIMUMOpen Mężczyzn712M 94810:1500:00:0001:32:24.6001:32:24.60+00:56:1915:243.9
1303PIERZECKI Kamil 1017Szurajace kopytkaOpen Mężczyzn713M 94910:1500:00:0001:32:24.8501:32:24.85+00:56:2015:243.9
1304WOJTAL Maciej 1989Open Mężczyzn714M 95012:1500:00:0001:32:31.7501:32:31.75+00:56:2715:253.9
1305DOMINGUEZ-GAŁĄSKA Agnieszka 411AirHealthyOpen Kobiet293K 35509:0000:00:0001:32:32.9001:32:32.90+00:56:2815:253.9
1306SKIBIŃSKI Kuba 957SEVENETOpen Mężczyzn715M 95110:0000:00:0001:32:33.2501:32:33.25+00:56:2815:253.9
1307ZIÓŁKOWSKI Tomasz 307EKIPA LESZKA GDAŃSKOpen Mężczyzn716M 95208:4500:00:0001:32:33.9501:32:33.95+00:56:2915:253.9
1308HARAF Natalia 1676Runmageddonowe Świry Open Kobiet294K 35611:3000:00:0001:32:34.0001:32:34.00+00:56:2915:253.9
1309LITWINIUK Anna 702NektariusOpen Kobiet295K 35709:3000:00:0001:32:37.0001:32:37.00+00:56:3215:263.9
1310MIKULSKI Arkadiusz 703NektariusOpen Mężczyzn717M 95309:3000:00:0001:32:37.2501:32:37.25+00:56:3215:263.9
1311KULWICKA Natalia 1891"Jastrząbki" z GotecOpen Kobiet296K 35812:1500:00:0001:32:37.5001:32:37.50+00:56:3215:263.9
1312BRZEZIŃSKA Anna 701NektariusOpen Kobiet297K 35909:3000:00:0001:32:37.6501:32:37.65+00:56:3315:263.9
1313MIKULSKI Feliks 704NektariusOpen Masters Mężczyzn151M 95409:3000:00:0001:32:37.8501:32:37.85+00:56:3315:263.9
1314ROGALSKA Martyna 1603Open Kobiet298K 36011:1500:00:0001:32:39.4001:32:39.40+00:56:3415:263.9
1315ŁASZCZEWSKI Michał 1593Open Mężczyzn718M 95511:1500:00:0001:32:39.8001:32:39.80+00:56:3515:263.9
1316BRANDT Paulina 239Open Kobiet299K 36108:3000:00:0001:32:41.3501:32:41.35+00:56:3615:263.9
1317DETTLAFF Magda 1041Open Kobiet300K 36210:1500:00:0001:32:42.0501:32:42.05+00:56:3715:273.9
1318KORNAS Szymon 469STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn719M 95609:0000:00:0001:32:42.3501:32:42.35+00:56:3715:273.9
1319KORNAS Karolina 468STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet301K 36309:0000:00:0001:32:42.5001:32:42.50+00:56:3715:273.9
1320WARMBIER Radosław 1096Open Mężczyzn720M 95710:1500:00:0001:32:43.0501:32:43.05+00:56:3815:273.9
1321MACIĄG Małgorzata 846Kozaky!Open Kobiet302K 36409:4500:00:0001:32:44.1001:32:44.10+00:56:3915:273.9
1322ZIEMANN Daniel 1105Open Mężczyzn721M 95810:1500:00:0001:32:45.9501:32:45.95+00:56:4115:273.9
1323SYLDATK Katarzyna 695Kontener FormyOpen Kobiet303K 36509:3000:00:0001:32:46.1501:32:46.15+00:56:4115:273.9
1324WOŹNIAK Michał 928Open Mężczyzn722M 95909:4500:00:0001:32:52.1501:32:52.15+00:56:4715:283.9
1325CIMIŃSKI Szymon 488Open Mężczyzn723M 96009:0000:00:0001:32:55.0001:32:55.00+00:56:5015:293.9
1326LELO Zbigniew 1798Bojowe ŻółwieOpen Masters Mężczyzn152M 96112:0000:00:0001:32:55.7501:32:55.75+00:56:5115:293.9
1327TOMOSZ Oskar 1800Bojowe ŻółwieOpen Mężczyzn724M 96212:0000:00:0001:32:55.8501:32:55.85+00:56:5115:293.9
1328TOMOSZ Olaf 1799Bojowe ŻółwieOpen Mężczyzn725M 96312:0000:00:0001:32:56.6001:32:56.60+00:56:5115:293.9
1329DOMAŃSKA Magdalena 1796Bojowe ŻółwieOpen Kobiet304K 36612:0000:00:0001:32:56.6501:32:56.65+00:56:5215:293.9
1330ŚWIERCZYŚKI Albert 160ALEXANDER gry i zabawkiOpen Mężczyzn726M 96408:3000:00:0001:32:57.1501:32:57.15+00:56:5215:293.9
1331LELO Ania 1797Bojowe ŻółwieOpen Kobiet305K 36712:0000:00:0001:32:57.6501:32:57.65+00:56:5315:293.9
1332MAJEWSKI Robert 901Open Mężczyzn727M 96509:4500:00:0001:32:57.9501:32:57.95+00:56:5315:293.9
1333DOMAŃSKI Patryk 1131GEOLEHOpen Mężczyzn728M 96610:3000:00:0001:32:58.1501:32:58.15+00:56:5315:293.9
1334DRUŻBA Anna 1132GEOLEHOpen Kobiet306K 36810:3000:00:0001:32:58.4501:32:58.45+00:56:5315:293.9
1335HELWAK Wiktor 1133GEOLEHOpen Mężczyzn729M 96710:3000:00:0001:32:58.6001:32:58.60+00:56:5315:293.9
1336ZUBRZYCKI Łukasz 875Team Toyota Jankowscy KoszalinOpen Mężczyzn730M 96809:4500:00:0001:32:59.2001:32:59.20+00:56:5415:293.9
1337KIDZIŃSKI Przemysław 1866Open Mężczyzn731M 96912:0000:00:0001:32:59.2501:32:59.25+00:56:5415:293.9
1338ZIEMANN Małgorzata 1106Open Kobiet307K 36910:1500:00:0001:32:59.7501:32:59.75+00:56:5515:293.9
1339STERNAL Adam 1135GEOLEHOpen Mężczyzn732M 97010:3000:00:0001:32:59.8501:32:59.85+00:56:5515:293.9
1340PARAFIŃSKI Wojciech 1134GEOLEHOpen Mężczyzn733M 97110:3000:00:0001:33:00.1501:33:00.15+00:56:5515:303.9
1341SIEG Natalia 1530Lidzbark TeamOpen Kobiet308K 37011:1500:00:0001:33:05.1001:33:05.10+00:57:0015:303.9
1341GOSŁAWSKA Sylwia 876TEAM ULANIOpen Kobiet308K 37009:4500:00:0001:33:05.1001:33:05.10+00:57:0015:303.9
1343SZAJBEL Robert 1221Open Mężczyzn734M 97210:3000:00:0001:33:05.2001:33:05.20+00:57:0015:303.9
1344JAKUBOWSKA Angelika 193KONIUCHY OCROpen Kobiet310K 37208:3000:00:0001:33:06.3501:33:06.35+00:57:0115:313.9
1345KUJAWA Michał 1749KS SPORT TEAMOpen Mężczyzn735M 97311:4500:00:0001:33:06.5501:33:06.55+00:57:0115:313.9
1346KUBICKI Michał 1528Lidzbark TeamOpen Mężczyzn736M 97411:1500:00:0001:33:07.0501:33:07.05+00:57:0215:313.9
1347GRĄŻAWSKI Artur 1524Lidzbark TeamOpen Mężczyzn737M 97511:1500:00:0001:33:07.8501:33:07.85+00:57:0315:313.9
1348KRANKOWSKI Mateusz 1527Lidzbark TeamOpen Mężczyzn738M 97611:1500:00:0001:33:07.9001:33:07.90+00:57:0315:313.9
1349TRUSZCZYŃSKA Klaudia 1531Lidzbark TeamOpen Kobiet311K 37311:1500:00:0001:33:08.0501:33:08.05+00:57:0315:313.9
1350GRELKA-SZYMKOWIAK Anna 1327Open Kobiet312K 37410:4500:00:0001:33:08.1001:33:08.10+00:57:0315:313.9
1351SZYMKOWIAK Paweł 1283Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn739M 97710:4500:00:0001:33:08.6501:33:08.65+00:57:0415:313.9
1352GÓRNA Joanna 161All For BodyOpen Kobiet313K 37508:3000:00:0001:33:11.1001:33:11.10+00:57:0615:313.9
1353MEHRING Piotr 1004Kancelaria OPTIMUMOpen Mężczyzn740M 97810:1500:00:0001:33:14.7501:33:14.75+00:57:1015:323.9
1354SZATANEK Paweł 2133MarcotransOpen Mężczyzn741M 97913:3000:00:0001:33:14.9501:33:14.95+00:57:1015:323.9
1355DURAJCZYK Katarzyna 2131MarcotransOpen Kobiet314K 37613:3000:00:0001:33:15.8001:33:15.80+00:57:1115:323.9
1356KURTYSIAK Paweł 1871Open Mężczyzn742M 98012:0000:00:0001:33:19.7001:33:19.70+00:57:1515:333.9
1357SZAFRANIEC Agnieszka 657Open Kobiet315K 37709:1500:00:0001:33:21.0001:33:21.00+00:57:1615:333.9
1358SANKIEWICZ Wojciech 1217Open Mężczyzn743M 98110:3000:00:0001:33:22.0001:33:22.00+00:57:1715:333.9
1359HUMAŃSKI Jakub 1860Open Mężczyzn744M 98212:0000:00:0001:33:22.5501:33:22.55+00:57:1715:333.9
1360MAJERSKI Tomasz 1666Prosave.pl Sport TeamOpen Mężczyzn745M 98311:3000:00:0001:33:22.7001:33:22.70+00:57:1815:333.9
1361DEREDAS Majka 279ABB ŁódźOpen Kobiet316K 37810:0000:00:0001:33:23.2501:33:23.25+00:57:1815:333.9
1362FRASZCZYŃSKI Mateusz 362Open Mężczyzn746M 98410:0000:00:0001:33:24.1501:33:24.15+00:57:1915:343.9
1363RUSIN Tomek 872Team Toyota Jankowscy KoszalinOpen Mężczyzn747M 98509:4500:00:0001:33:27.8001:33:27.80+00:57:2315:343.9
1364GROSS Tomasz 1773Open Mężczyzn748M 98611:4500:00:0001:33:41.7501:33:41.75+00:57:3715:363.8
1365WALENTYNOWICZ Piotr 1352Open Masters Mężczyzn153M 98710:4500:00:0001:33:42.9001:33:42.90+00:57:3815:373.8
1366KIERSZTAN Mateusz 2106CiastkopuszkiOpen Mężczyzn749M 98813:3000:00:0001:33:46.4501:33:46.45+00:57:4115:373.8
1367LEŚNIEWSKA Katarzyna 2107CiastkopuszkiOpen Kobiet317K 37913:3000:00:0001:33:46.8501:33:46.85+00:57:4215:373.8
1368ARCISZEWSKA Magda 696Kontener Formy/ LPP Team