Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1971 |
Wystartowało : | 1602 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 1595 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10 | 07:20 | 07:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PABIN Paweł | 1 | #Pabiny | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
2 | SARZYŃSKI Arkadiusz | 2 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
3 | GÓRKA Michał | 4 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
4 | HABER Patryk | 5 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
5 | BRZESKI Robert | 8 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
6 | NIKIEL Dariusz | 9 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
7 | MIZGALSKI Jacek | 10 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
8 | DUKIEWICZ Dariusz | 11 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
9 | ŁOBOCKI Andrzej | 26 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
10 | MIERZICKI Marcel | 27 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
11 | SADOWSKI Michał | 28 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
12 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 29 | RMF4RT Gladiators | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
13 | NOWICKI Marcin | 30 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
14 | SAMSELSKI Michał | 31 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
15 | GRZEGORZYCA Damian | 32 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
16 | STRYCZEK Patryk | 56 | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | |||
17 | JAKUBCZAK Marcin | 61 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
18 | KOZŁOWSKI Radosław | 62 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
19 | SZULWACH Cezary | 63 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
20 | FORMELA Piotr | 64 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
21 | PUZDROWSKI Jarosław | 65 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
22 | WERYK Mateusz | 66 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
23 | GÓRNY Adrian | 67 | BOOT CAMP POLSKA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
24 | JAKUSZEK Piotr | 77 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
25 | KŁOSOWSKI Karol | 78 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
26 | GUMIELA Adam | 79 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
27 | SZAFRAN Jakub | 80 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
28 | KOWALSKI Józef | 81 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
29 | KUDER Adrian | 82 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
30 | GAWLAK Damian | 83 | Spectrum team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
31 | CZECHOWSKI Konrad | 84 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
32 | GODLEWSKA Magdalena | 104 | CrossFit Susz | Elite Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
33 | BEMBENEK Patrycja | 106 | Eko okna Runners | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
34 | BERNACKA Katarzyna | 107 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
35 | DĄDELEWSKA Oliwia | 108 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
36 | ŁAWNICZAK Justyna | 109 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
37 | JAŚKIEWICZ Dagmara | 129 | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
38 | KRÓLAK Margarita | 130 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
39 | HALASTRA Piotr | 135 | Charakterni Sports | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
40 | KRAWIECKI Mateusz | 136 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
41 | PODGORSKI Marek | 137 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
42 | SAŁATA Marcin | 138 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
43 | KUNCEWICZ Szymon | 139 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
44 | TOBIS Marcin | 140 | Biegun OCR Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
45 | ŁĄCKI Wojciech | 141 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
46 | DĄDELEWSKA Joanna | 142 | Piękni i Bestie | Elite Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
47 | GÓRNA Joanna | 151 | All For Body | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
48 | SZATKOWSKI Kamil | 152 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
49 | KUBIK Dawid | 153 | CARBON RACING TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
50 | SOKOŁOWSKA Sylwia | 154 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
51 | MRUKLIK Maciej | 156 | Drużyna imienia mgr inż. Przemysława Misiury | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
52 | SŁABASZEWSKI Kamil | 157 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
53 | ROMEJKO Karolina | 174 | Szturm | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
54 | KAZUBEK Michał | 175 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
55 | ANTOLIK Magdalena | 176 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
56 | BEKIER Mariusz | 178 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
57 | BORAWSKI Lukasz | 180 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
58 | KUBIŃSKI Krzysztof | 200 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
59 | KUKIEŁA Krzysztof | 201 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
60 | KULCZAK Paweł | 202 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
61 | MICHALCZYK Tomasz | 204 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
62 | MIERSKA Matylda | 205 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
63 | MIERSKI Paweł | 206 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
64 | MŁYNARCZYK Tatiana | 207 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
65 | WTULICH Rafał | 226 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
66 | ŻACH Adam | 228 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
67 | ZUCHOWICZ Łukasz | 229 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
68 | BIALK Julia | 230 | #The Promise | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
69 | SADOWSKI Piotr | 233 | #The Promise | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
70 | NIEKŁAŃ Paweł | 254 | Kulturalne Młode Ogry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
71 | PLIŃSKI Tomasz | 255 | Kulturalne Młode Ogry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
72 | ALBERSKA Anna | 270 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
73 | ANIELSKI Michał | 271 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
74 | ARCISZEWSKI Hubert | 272 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
75 | BELTA Robert | 273 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
76 | BIAŁEK Weronika | 274 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
77 | BIENICEWICZ Wojciech | 275 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
78 | KLOS Tomasz | 291 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
79 | KUBACKA Marta | 294 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
80 | KUCZMAŃSKA Magdalena | 295 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
81 | KUCZMAŃSKI Tomasz | 296 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
82 | CUŻE Dawid | 315 | Blade runner | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
83 | MOSÓR Maksymilian | 316 | Blade runner | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
84 | MISZTA Natalia | 317 | COWI Gdańsk | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
85 | MITRĘGA Michalina | 318 | COWI Gdańsk | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
86 | PRZYBYŁA Cezary | 319 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
86 | RĘDZIKOWSKI Marek | 320 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
88 | SZCZEBLEWSKI Juliusz | 321 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
88 | SZEŁEMEJ Roman | 322 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
90 | CHĄDZYŃSA Monika | 341 | Traktorzystki | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
91 | CZARNECKI Piotr | 342 | Traktorzystki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
92 | IDZIAK Grzegorz | 343 | Traktorzystki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
93 | IDZIAK Paulina | 344 | Traktorzystki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
94 | ŁUŻEWICZ Sylwia | 345 | Traktorzystki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
95 | BOBROWSKI Dawid | 346 | ZAKWASY IV | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
96 | MARCHEWKA Adrian | 367 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
97 | MICHNOWSKA Wiktoria | 368 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
98 | NIEDZIAŁKOWSKA Zuzanna | 369 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
99 | NOWAKOWSKI Daniel | 370 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
100 | OLSZEWSKA Zofia | 371 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
101 | PIERSA Karol | 372 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
102 | PIKULSKA Dorota | 373 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
103 | RADOŁA Jakub | 374 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
104 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 393 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
105 | RUSZEWSKA Anna | 394 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
106 | KASPERCZYK Damian | 401 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
107 | KRUSZEWSKA Magdalena | 404 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
108 | KRUSZEWSKI Arkadiusz | 405 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
109 | MICHALSKA Ania | 406 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
110 | KRZYŻANOWSKI Kornel | 407 | Pitki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
111 | DOBOSZ Piotr | 427 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
112 | FIGURA Mateusz | 428 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
113 | GĄGOL Marek | 429 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
114 | GOŁĄBEK Weronika | 430 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
115 | GRUBA Andrzej | 431 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
116 | JASKULSKI Konrad | 433 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
117 | JÓZEFACIUK Maciej | 434 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
118 | MOCEK Bartosz | 453 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
119 | PAWŁOWSKA Anna | 454 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
120 | PODOLSKA Elżbieta | 455 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
121 | JEŻEWSKA Celina | 472 | FRANKE Gdynia | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
122 | DOBROS Robert | 492 | Młode wilki byd. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
123 | FELINIAK Daniel | 493 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
124 | ROSZAK Bartłomiej | 494 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
125 | TRACZ Jarosław | 495 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
126 | ŁOMOTOWSKA Izabela | 511 | Sii Gdańsk | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
127 | POLEWCZAK Paweł | 512 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
128 | WOJCICKI Patryk | 513 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
129 | BYSTRA Agnieszka | 514 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
130 | DROBKIEWICZ Filip | 515 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
131 | KALISZ Tomasz | 516 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
132 | MOŁOCZNIK Kasia | 517 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
133 | NYCZ Miłosz | 518 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
134 | ŁONIEWSKA Emilia | 537 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
135 | MAJCHRZAK Adriana | 538 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
136 | MILEWSKI Andrzej | 539 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
137 | MILLER Natalia | 540 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
138 | PIĄTKOWSKI Paweł | 541 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
139 | POLEJOWSKI Adam | 542 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
140 | SIEROCKA Karolina | 544 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
141 | SZCZUKA Martyna | 563 | Byle Przeżyć Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
142 | WAZ Mateusz | 564 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
143 | FIERKA Natalia | 565 | EPG Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
144 | JEKA Dawid | 566 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
145 | MOVCHAN Artem | 567 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
146 | SZYMELFENIG Adam | 568 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
147 | WIECHCIŃSKI Alan | 569 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
148 | CHICA LORENZO Ignacio | 570 | Fit ducks | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
149 | NIEZGODA Agata | 590 | Kasztany albatrossa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
150 | SZREIBER Wiesław | 592 | Nie zaszła | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
151 | SZWABA Marta | 593 | Nie zaszła | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
152 | SZYMANIUK Marcin | 612 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
153 | BĄK Rafał | 613 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
154 | BRZEZIŃSKI Michał | 614 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
155 | DUDZIAK Damian | 615 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
156 | SKLEPOWICZ Jacek | 634 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
157 | SKOK Weronika | 635 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
158 | TRZCIŃSKA Aleksandra | 636 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
159 | MUSIALSKA Anita | 649 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
160 | KARNOWSKA Agnieszka | 650 | Fit Mania | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
161 | MIKSZA Patrycja | 651 | Fundamental | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
162 | GREIBIG Michaela | 667 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
163 | PROKOPSKI Andrzej | 671 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
164 | TKACZYK Marcin | 673 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
165 | WAJCHERT Błażej | 674 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
166 | WIŚNIEWSKI Macin | 675 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
167 | WŁUDARSKI Piotr | 676 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
168 | KRAWCZYK Michał | 677 | SP 44 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
169 | RYKACZEWSKA Joanna | 678 | SP 44 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
170 | FEDRAU Jacek | 697 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
171 | FORCZ Aleksandra | 698 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
172 | KIRDZIK Krzysztof | 700 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
173 | LEWANDOWSKI Piotr | 701 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
174 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 702 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
175 | MROCZYŃSKI Jakub | 703 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
176 | HORNOWSKA Martyna | 723 | Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
177 | PRANGA Magdalena | 725 | Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
178 | PIERZCHAŁA Małgorzata | 736 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
179 | STASIAK Dawid | 739 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
180 | TERPIŁOWSKA Justyna | 740 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
181 | BARSZCZEWICZ Leszek | 762 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
182 | KAJKOSKI Przemysław | 763 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
183 | MARCINIAK Kamil | 764 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
183 | STĘPNIEWSKI Marcin | 765 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
185 | BUJAK Adrian | 766 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
186 | GROSZEWSKA Patrycja | 767 | Stokvis Tapes Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
187 | JERMAKOW Maksim | 768 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
188 | KUJAT Joanna | 788 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
189 | LINSTEDT Kamil | 792 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
190 | MALICKI Krzysztof | 793 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
191 | MARZEC Sylwia | 794 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
192 | MURAWSKI Michał | 795 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
193 | SZOŁA Szymon | 814 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
194 | WESOŁEK Sebastian | 815 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
195 | WIT Krystian | 816 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
196 | SZCZESNY Damian | 817 | BraveRunners OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
197 | KRAJEWSKI Łukasz | 818 | CrazyTrepTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
198 | SZERSZEŃ Bartek | 819 | CrazyTrepTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
199 | KARPIŃSKA Marzena | 820 | Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
200 | KLEWEK Karolina | 821 | Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
201 | ZIELONKA Paweł | 840 | Gabos Elite Group | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
202 | WORONKO Mariusz | 841 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
203 | LENART Krzysztof | 842 | Health Revolution Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
204 | KWIATKOWSKA Paulina | 852 | Nico Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
205 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 853 | Nico Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
206 | KWIATKOWSKI Wojciech | 854 | Nico Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
207 | KWIATKOWSKIA Bożena | 855 | Nico Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
208 | GÓRSKA Magdalena | 876 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
209 | GÓRSKI Szymon | 877 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
210 | GRYCKO Robert | 878 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
211 | IGNACIUK Jakub | 879 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
212 | KARCZEWSKA Julia | 881 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
213 | KLECHA Maciej | 882 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
214 | DUDEK Mariusz | 902 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
215 | DUDEK Mariusz | 903 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
216 | DUDEK Mariusz | 904 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
217 | JAGODZIŃSKI Piotr | 905 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
218 | CZAPP Sylwester | 907 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
219 | KRZEMIŃSKI Wojciech | 909 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
220 | JANCZUREWICZ Agnieszka | 928 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
221 | JANCZUREWICZ Patrycja | 929 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
222 | ROSKWITALSKI Sebastian | 930 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
223 | KUFEL Marta | 931 | TeamTapflo | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
224 | STEINKA Mateusz | 935 | TeamTapflo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
225 | GÓRSKA Justyna | 953 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
226 | HARASIMIUK Pola | 954 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
227 | IWANOWSKI Kamil | 955 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
228 | JOŃSKA Iwona | 956 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
229 | JOŃSKI Sławomir | 957 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
230 | KACPRZYK Tomasz | 959 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
231 | WRÓBLEWSKI Oliwier | 980 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
232 | WYLĘŻEK Mateusz | 981 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
233 | WYSZYŃSKI Paweł | 982 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
234 | ZIĄTEK Krzysztof | 983 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
235 | ZYGMUNCIAK Krzysztof | 984 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
236 | JASUDOWICZ Anna | 1005 | Mazurskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
237 | PARDO Norbert | 1006 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
238 | WIŚNIEWSKI Michał | 1007 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
239 | GOŁĘBIOWSKA Gośka | 1031 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
240 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 1032 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
241 | GÓRCZYŃSKI Kuba | 1033 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
242 | JAKUBÓW Aleksandra | 1036 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
243 | KALINOWSKA Nina | 1037 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
244 | KALINOWSKI Roman | 1038 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
245 | SZCZEPAŃSKI Bartłomiej | 1057 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
246 | SZOMBORG Mariusz | 1058 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
247 | WĘGLARCZYK Łukasz | 1060 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
248 | WIECZOREK Krzysztof | 1061 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
249 | WITKOWSKI Sławomir | 1062 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
250 | WOJTAL Maciej | 1063 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
251 | KOWNACKA Ewelina | 1083 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
252 | LEŚNIEWSKA Anna | 1084 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
253 | LEŚNIEWSKI Paweł | 1085 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
254 | OBUDZIŃSKA Monika | 1086 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
255 | OBUDZIŃSKI Marcin | 1087 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
256 | RUSZKOWSKA Anna | 1088 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
257 | RUSZKOWSKI Przemysław | 1089 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
258 | LASKOWSKI Jerzy | 1109 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
259 | PUCHTA Katarzyna | 1110 | FitnessFitback | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
260 | SIUMA Emilia | 1111 | FitnessFitback | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
261 | SIUMA Paweł | 1112 | FitnessFitback | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
262 | SZCZĘSNY Michał | 1122 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
263 | BENALI Adam | 1123 | Warzywniak | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
264 | PACZYŃSKI Arkadiusz | 1124 | Warzywniak | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
265 | PAJEWSKA Anna | 1125 | Warzywniak | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
266 | PIERZCHAŁA Agnieszka | 1126 | Warzywniak | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
267 | PIERZCHAŁA Magdalena | 1127 | Warzywniak | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
268 | BARTCZAK Dariusz | 1128 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
269 | SOCHA Justyna | 1148 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
270 | SZEWCZAK Arkadiusz | 1149 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
271 | SZMAJDA Dominik | 1150 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
272 | TOMASZEWSKI Michał | 1151 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
273 | ZASINA Agata | 1160 | Brudni księgowi | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
274 | GĘCA Kacper | 1172 | CPT | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
275 | MACHYNIA Kamil | 1182 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
276 | PANDEW Julian | 1183 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
277 | PRUŚ Maciej | 1184 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
278 | GRABOWSKI Bartosz | 1195 | No Skill Just Luck | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
279 | MISIEJKO Artur | 1204 | Saltus Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
280 | PLUTOWSKI Dawid | 1205 | Saltus Sport Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
281 | POLITAŃSKI Tomasz | 1206 | Saltus Sport Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
282 | GRUDZIŃSKI Dariusz | 1207 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
283 | BEDNARSKA Beata | 1217 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
284 | BUJNOWSKI Kamil | 1219 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
285 | MORAWIEC Adam | 1231 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
286 | DMOWSKA Paulina | 1255 | Acroteam | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
287 | MATUSIAK Łukasz | 1260 | AquaSpa&Saunarium Reda | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
288 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 1262 | Będzie fajnie mówili | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
289 | DERESZEWSKI Adam | 1263 | Będzie fajnie mówili | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
290 | SLEDZ Mariusz | 1276 | czarne byki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
291 | WOJTALA Magdalena | 1277 | czarne byki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
292 | ŻUCHOWSKA Monika | 1278 | czarne byki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
293 | KOWNACKI Bartłomiej | 1309 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
294 | SĄGOLEWSKI Tomasz | 1328 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
295 | SANCEWICZ Daria | 1329 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
296 | WITKOWSKI Wojciech | 1333 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
297 | WOJDAK Radosław | 1334 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
298 | ŁUKASIUK Magdalena | 1345 | Groźne BESTIE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
299 | ŁUKASIUK Robert | 1346 | Groźne BESTIE | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
300 | NIEMC Przemek | 1347 | Groźne BESTIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
301 | BROSTEK Maksymilian | 1358 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
302 | FOKS Michał | 1359 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
303 | GUCWA Mateusz | 1360 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
304 | PARZYSZEK Eryk | 1367 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
305 | PIĘTA Tomasz | 1368 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
306 | SZYPSZAK Adrian | 1369 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
307 | WADZIŃSKI Kamil | 1370 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
308 | FRYMARK Kamil | 1381 | Zołza Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
309 | KOSSECKA Michalina | 1382 | Zołza Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
310 | AGEJCZYK Anna | 1383 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
311 | ARANOWSKI Łukasz | 1384 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
312 | KLUK Daniel | 1394 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
313 | KOTWICKI Radosław | 1395 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
314 | MARKUSZEWSKA Julia | 1406 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
315 | OSEMLAK Dawid | 1408 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
316 | SADOWSKI Paweł | 1409 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
317 | WASIK Karol | 1419 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
318 | KOŃCZYŃSKI Mateusz | 1424 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
319 | OCICKI Karol | 1425 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
320 | OCICKI Wiktor | 1426 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
321 | BESKA Daniel | 1427 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
322 | WÓJCIAK Daniel | 1436 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
323 | WOJNOWSKA Izabela | 1437 | Acroteam | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
324 | GAWRYSIAK Mariusz | 1442 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
325 | LINOWIECKA-MALEC Agnieszka | 1444 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
326 | POPCZYŃSKI Krystian | 1456 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
327 | KIEDROWICZ Sławomir | 1468 | Rodzina 40+ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
328 | PIECHOWSKA Ewelina | 1469 | Rodzina 40+ | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
329 | KLEIN Kamil | 1475 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
330 | TALAŚKA Tomasz | 1477 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
331 | LUBERAŃSKI Patryk | 1489 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
332 | MAŃKOWSKI Adrian | 1490 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
333 | MATVIICHUK Yuliia | 1491 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
334 | PASIŃSKA Angelika | 1492 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
335 | SZULTKA Dawid | 1502 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
336 | SZULTKA Patryk | 1503 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
337 | TELEGA Małgorzata | 1504 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
338 | WAWRZYNIAK Michał | 1505 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
339 | MATYJASZCZYK Filip | 1515 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
340 | PIECHOCKA Anna | 1516 | Brewa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
341 | PIECHOCKI Artur | 1517 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
342 | PIPIA Michał | 1518 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
343 | ŻOŁĄDEK Piotr | 1540 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
344 | KRZEMIŃSKA Danuta | 1546 | Super Grupa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
345 | KIMLA Piotr | 1552 | ZielMed | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
346 | BIGAS Maciej | 1554 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
347 | BORSUK Igor | 1555 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
348 | KOMOROWSKI Jakub | 1564 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
349 | KOSZCZAŁ Grzegorz | 1567 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
350 | PASZKOWSKI Tomasz | 1572 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
351 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1573 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
352 | PRAHL Kacper | 1574 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
353 | REJMIAK Mateusz | 1575 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
354 | WICZANOWSKA Natalia | 1584 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
355 | ZIEMANN Daniel | 1586 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
356 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 1587 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
357 | ROSZKOWSKA Małgorzata | 1597 | Green Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
358 | SIEKIERSKA Liwia | 1619 | SPOKO ZIOMKI | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
359 | SIEKIERSKI Tomasz | 1620 | SPOKO ZIOMKI | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
360 | CIESZYŃSKI Jarosław | 1628 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
361 | CYRAN Tomasz | 1629 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
362 | DAMRAT Slawomir | 1630 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
363 | DRAWSKI Paweł | 1631 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
364 | JÓZEFCZYK Piotr | 1640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
365 | KACPRZAK Paweł | 1641 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
366 | KASCHE Denny | 1643 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
367 | NOWAK Aleksandra | 1653 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
368 | NOWICKI Daniel | 1654 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
369 | PALACZ Krzysztof | 1655 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
370 | SOBCZYK Anna | 1660 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
371 | KARKOSZ Jan | 1673 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
372 | SAWICKI Grzegorz | 1733 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
373 | WAWRZYNIAK Dorota | 1815 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
374 | RACHWALSKA Aleksandra | 1888 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
375 | FRĄSZCZAK Piotr | 1889 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
376 | KUŚ Jacek | 1890 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
377 | MACKIEWICZ Emilia | 1891 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
378 | BETCHER Michał | 1892 | Movement Arena | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
379 | JONACZYK Katarzyna | 1896 | Movement Arena | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
380 | CZAPLA Mateusz | 1898 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
381 | ANGROT Romuald | 1899 | RSSW | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
382 | GUZEK Maksymilian | 1900 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
383 | SĄCZAWA Filip | 1901 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
384 | KOMSTA Jarosław | 1902 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
385 | SMOGÓR Tomasz | 1903 | Solwit | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
386 | LUKASIK Anna | 1904 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
387 | DOBRZYNSKI Krzysztof | 1905 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
388 | MATKOWSKI Daniel | 1907 | Solwit | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
389 | JABŁOŃSKI Tomasz | 1908 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
390 | STASIAK Monika | 1914 | FRANKE Gdynia | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
391 | PRZYTARSKI Łukasz | 1920 | Visline Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
392 | POPŁAWSKI Marcin | 1921 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
393 | BENEDYK Szymon | 1922 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
394 | GŁOWACKI Michał | 1924 | #szybkienóżki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
395 | BLUMA Tomasz | 1926 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
396 | TROKA Tomasz | 1927 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
397 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 1928 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
398 | BAZYDLO Piotr | 1929 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
399 | CHERKASOV Oleh | 1930 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
400 | ADAMOWICZ Kamil | 1933 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
401 | KRZYŻYŃSKI Tomasz | 1934 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
402 | ROGOWSKA-SUCHOCKA Marta | 1936 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
403 | OTOMAŃSKI Daniel | 1945 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
404 | SŁAWIŃSKA Katarzyna | 1947 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
405 | SŁAWIŃSKI Paweł | 1948 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
406 | BIALECKI Maciej | 1957 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
407 | ZIMIŃSKI Paweł | 12 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
408 | MARZEC Paweł | 13 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
409 | HANUSIAK Leszek | 15 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
410 | KĘDZIORA Bogumił | 16 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
411 | PŁAŻALSKI Przemysław | 17 | Life4Fit | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
412 | WITKA Patryk | 18 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
413 | ŁYSIK Piotr | 20 | Moja Kambodża <3 | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
414 | KARBOWSKI Sławomir | 21 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
415 | GAŃKO Mateusz | 22 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
416 | TKACZYK Michał | 23 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
417 | GUZ Grzegorz | 25 | Positive Freaks Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
418 | KORNAS Szymon | 33 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
419 | JACIÓW Paweł | 39 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
420 | KITALA Radosław | 40 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
421 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 41 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
422 | MISZEWSKI Grzegorz | 42 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
423 | WAŁDOWSKI Dominik | 43 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
424 | CHROST Andrzej | 45 | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | |||
425 | DOMAŃSKI Krystian | 47 | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | |||
426 | DZIENIS Paweł | 48 | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | |||
427 | OPARA Piotr | 68 | BOOT CAMP POLSKA | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
428 | BURZAWA Mateusz | 6 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
429 | KOŁPA Łukasz | 69 | Charakterni Sports | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
430 | KRÓL Przemysław | 70 | Charakterni Sports | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
431 | ULICZNY Konrad | 71 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
432 | GREMBOWSKI Robert | 73 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
433 | KOCZOROWSKI Paweł | 75 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
434 | SZCZEPANIAK Paweł | 76 | Gladiators by RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
435 | TOMASZEWICZ Adam | 14 | Klono Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
436 | NAKIELSKI Jarosław | 19 | Młode Wilki 3city | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
437 | PYSZNY Patryk | 34 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
438 | MIĘSOWICZ Mirosław | 85 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
439 | BARAN Michał | 44 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
440 | DACIO Mirek | 46 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
441 | GŁUSZEK Piotr | 49 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
442 | GOŁASZEWSKI Jacek | 86 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
443 | GRZEBUŁA Łukasz | 50 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
444 | JUDEK Łukasz | 51 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
445 | KARDACH Pawel | 52 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
446 | KAŹMIERCZAK Kacper | 87 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
447 | KORCZYK Łukasz | 53 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
448 | KOWALSKI Bartosz | 88 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
449 | KRYSTOSIK Przemysław | 54 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
450 | LATOSI Adrian | 89 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
451 | ŁUKASZEWSKI Paweł | 90 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
452 | MACHNIO Bartosz Jan | 91 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
453 | OSICKI Dawid | 92 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
454 | SYLDATK Patryk | 57 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
455 | VIBORG CHRISTENSEN Brian | 94 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
456 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 58 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
457 | WÓJCIK Marcin | 59 | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
458 | ZUKOWSKI Kamil | 60 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
459 | WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja | 96 | Best Beasts | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
460 | KOWALSKA Natalia | 97 | Biegun OCR Team | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
461 | ŁOSIN Marta | 98 | Biegun OCR Team | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
462 | MILEWSKA Anna | 99 | BigYellowFoot Adventure Team | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
463 | BURZYŃSKA Klaudia | 100 | Burzowe dziki | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
464 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 101 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
465 | PAWŁOWSKA Nina | 102 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
466 | STEFANIAK Katarzyna | 110 | Gladiators by RMF4RT | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
467 | SYLWIA Płażalska | 113 | Life4Fit | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
468 | GAŃKO Karolina | 114 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
469 | LICHAŃSKA Karolina | 115 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
470 | SZOSTEK Patrycja | 116 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
471 | ANTOLIK Aneta | 117 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
472 | GARLACZ Justyna | 118 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
473 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 119 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
474 | WOROBIEWA Jekatierina | 120 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
475 | LEONIAK Łucja | 121 | Tsunami Szczecinek | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
476 | SZYMAŃSKA Kinga | 123 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
477 | BASZYŃSKA Waleria | 124 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
478 | KURAŚ Beata | 125 | xRunners | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
479 | BOIŃSKA Agnieszka | 126 | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
480 | BRZEZIŃSKA Karolina | 127 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
481 | CYRAN Patrycja | 128 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
482 | OSTROWSK Aneta | 131 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
483 | PODBIELSKA Gosia | 132 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
484 | PRAHL Alicja | 133 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
485 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 134 | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | |||
486 | CHABROWSKA Joanna | 159 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
487 | DUDEK Piotr | 160 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
488 | PANEK Anna | 162 | Ogień z Dupy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
489 | ROST Karolina | 163 | Ogień z Dupy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
490 | WITKOWSKA Ewa | 164 | Ogień z Dupy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
491 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 165 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
492 | MOJAK Joanna | 166 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
493 | KOTAS Patrycja | 167 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
494 | PIĘTA Łukasz | 168 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
495 | BRILLOWSKI Karol | 169 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
496 | KARCZEWSKI Adam | 170 | SRK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
497 | KOCZYBA Karolina | 171 | Szturm | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
498 | KOZUBEK Katarzyna | 172 | Szturm | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
499 | ROCHALSKI Kamil | 173 | Szturm | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
500 | CHORZELEWSKI Michał | 182 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
501 | CZOSNYKA Joanna | 183 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
502 | DAROSZEWSKI Adam | 184 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
503 | GĄGOROWSKI Michał | 189 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
504 | GRABOWSKI Marcin | 190 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
505 | KALATA Krzysztof | 192 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
506 | KARCZEWSKI Wijciech | 193 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
507 | KIRSCHLING Bartosz | 195 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
508 | KONIECZNA Żaneta | 197 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
509 | KOWALIK Dominik | 198 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
510 | KRZYSZTOFOWICZ Wojciech | 199 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
511 | MUZYKA Marko | 208 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
512 | OLIWIER.BEKIER Oliwier.bekier | 210 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
513 | PERKOWSKA Paula | 211 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
514 | ROGOŻA Piotr | 212 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
515 | RUTHA Michał | 214 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
516 | SCHAB Michał | 215 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
517 | SOKOŁOWSKI Artur | 217 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
518 | VASYLIEV Dmytro | 220 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
519 | WITEK Eryk | 221 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
520 | WOŹNIAK Tomasz | 223 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
521 | WRZESIŃSKA Anna | 224 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
522 | WRZESIŃSKI Daniel | 225 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
523 | SKRZYNIARZ Sylwia | 234 | #The Promise | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
524 | DUŁAK Mateusz | 237 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
525 | GŁODOWSKI Bartosz | 238 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
526 | KOSTYK Aleksander | 239 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
527 | MANTHEY Krzysztof | 240 | BTSplus | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
528 | ŚLIWIŃSKA Beata | 241 | BTSplus | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
529 | BERNADY Magdalena | 243 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
530 | PAŁKA Wojciech | 245 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
531 | SZCZUREK Mateusz | 246 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
532 | WITKOWSKI Mateusz | 247 | Hell's heaven szczecin | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
533 | DOBEK Marcin | 248 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
534 | FUCHS Bartosz | 249 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
535 | ŁYPIK Jakub | 250 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
536 | WYPIJEWSKI Konrad | 256 | Kulturalne Młode Ogry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
537 | BRZEZIŃSKA Anna | 257 | Przywidz TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
538 | MIKULSKI Feliks | 258 | Przywidz TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
539 | PASTUSZKA Anna | 259 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
540 | BANACH Patryk | 260 | SYNOPSYS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
541 | LASZCZYK Julia | 261 | Szturm | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
542 | ANGER Donata | 262 | Wel Lidzbark | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
543 | FLORCZAK Paula | 263 | Wel Lidzbark | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
544 | KRZAK Edyta | 267 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
545 | ROGUSKA Kasia | 268 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
546 | SIEROCIŃSKA Katarzyna | 269 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
547 | CZERWONKA Rafał | 277 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
548 | DORYŃ Kamil | 278 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
549 | FIEDLER Franziska | 280 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
550 | FOLEK Grzegorz | 281 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
551 | GABRYELEWICZ Tomasz | 282 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
552 | GRAD Marcel | 283 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
553 | HAWEL Rafał | 285 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
554 | JUSTYŃSKI Aleks | 287 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
555 | KAMIŃSKI Bartosz | 288 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
556 | KUKUŁA Grzegorz | 297 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
557 | KWIECIEŃ Marcin | 298 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
558 | LEBIECKA Klaudia | 299 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
559 | LEWANDOWSKI Marcin | 300 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
560 | LIPIŃSKI Maciej | 301 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
561 | LISZKA Piotr | 302 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
562 | OSMULSKI Wojciech | 303 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
563 | RYGIELSKI Maciej | 304 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
564 | SEŃ Agata | 305 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
565 | SKOTNICKI Jakub | 306 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
566 | STYBEL Filip | 307 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
567 | ŚWIĄTEK Krystian | 308 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
568 | WIECZOREK Piotr | 309 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
569 | WIERZBICKI Adam | 310 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
570 | ZASIADCZYK Mikołaj | 284 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
571 | MAŁEK Maciej | 323 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
572 | FRĄCKOWIAK Maciej | 324 | DMC | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
573 | KOŁODZIEJCZAK Radosław | 325 | DMC | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
574 | CELMER Franciszek | 326 | DP Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
575 | DOBRZYŃSKI Mateusz | 327 | DP Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
576 | GODLEWSKA Niuta | 328 | DP Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
577 | WOLNY Krzysztof | 329 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
578 | FOKS Grzegorz | 333 | MITMAR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
579 | DOMBKOWSKA Gabriela | 334 | My i Tyle | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
580 | KAŃSKI Tomasz | 336 | Pełzacze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
581 | KOZŁOWSKI Marek | 337 | Pełzacze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
582 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 339 | Silni Mocą Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
583 | BOROWSKA Aleksandra | 340 | Traktorzystki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
584 | RADOMSKI Adam | 350 | ZAKWASY IV | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
585 | BELGRAU Paweł | 352 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
586 | BUCHAJEWICZ Marta | 353 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
587 | CZAJKOWSKI Kamil | 354 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
588 | DĄBROWA Piotr | 355 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
589 | FIGÓRSKI Paweł | 357 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
590 | FLAK Arkadiusz | 358 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
591 | GAJDA Maciej | 359 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
592 | GRODECKI Sławomir | 361 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
593 | HUMIENNY Krzysztof | 362 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
594 | JAMIŃSKI Paweł | 363 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
595 | KNOT Martyna | 364 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
596 | KOT Krzysztof | 365 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
597 | KUDLIŃSKI Grzegorz | 366 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
598 | SERKIS Małgorzata | 375 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
599 | STOLTMAN Jan | 376 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
600 | STOLTMAN Witold | 377 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
601 | STRYCZNIEWICZ Paweł | 378 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
602 | SZYMCZAK Piotr | 379 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
603 | WAŃKOWICZ Adrian | 381 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
604 | ZACHAREK Piotr | 382 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
605 | JAROCKI Jonatan | 383 | Baukrane Budownictwo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
606 | DOLECKA Sandra | 388 | CrossFit Stocznia | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
607 | JEGLIŃSKI Jarosław | 389 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
608 | KREFT Patryk | 390 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
609 | LINDE Patryk | 392 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
610 | RUSZEWSKI Jarosław | 395 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
611 | ITRICH Michał | 396 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
612 | KUROWSKI Arek | 397 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
613 | BUDEK Weronika | 399 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
614 | FILAS Rafał | 400 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
615 | PIONK Paulina | 408 | Pitki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
616 | JASIŃSKA-GODZISZ Emilia | 409 | RKŚ | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
617 | POPIK Adam | 410 | RKŚ | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
618 | KARNATH Jan | 413 | Seven invest | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
619 | GUMKOWSKA Justyna | 414 | Spectrum team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
620 | KASPRZAK Sebastian | 415 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
621 | KOMINEK Anna | 416 | Spectrum team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
622 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 417 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
623 | WOJTKOWSKA Agata | 418 | Spectrum team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
624 | PODBIELSKI Paweł | 419 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
625 | TRĄBKA Bartosz | 420 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
626 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | 421 | White Wood Nieruchomości | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
627 | ZIÓŁKOWSKA Marzena | 422 | White Wood Nieruchomości | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
628 | ZIÓŁKOWSKI Artur | 423 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
629 | BARCZYK David | 424 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
630 | BIENIASZ Bogusław | 425 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
631 | BOROWIK Paweł | 426 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
632 | KAŹMIERSKI Krzysztof | 435 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
633 | KLINKOSZ Dawid | 436 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
634 | KOZUCH Adam | 438 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
635 | KRASUSKI Konrad | 439 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
636 | KRZYŻAK Tomasz | 441 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
637 | KUCHARZYK Damian | 442 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
638 | KUCZKA Maciej | 443 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
639 | KUDELSKI Grzegorz | 444 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
640 | LANDOWSKI Dawid | 445 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
641 | LAZER Sylwia | 446 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
642 | LEŚ Rafał | 447 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
643 | MATUSZAK Marcin | 450 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
644 | MIĄSKO Dariusz | 452 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
645 | SIMINIAK Weronika | 458 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
646 | TURCZYK Krzysztof | 459 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
647 | WAJDA Rafał | 460 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
648 | ABUCEWICZ Tomasz | 464 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
649 | BŁASZYK Robert | 465 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
650 | KUCHCIŃSKI Mateusz | 474 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
651 | ŁABUDA Michał | 475 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
652 | WESOŁOWSKI Sebastian | 481 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
653 | STANKIEWICZ Karolina | 483 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
654 | BOROWIAK Tomasz | 484 | Kotłowe Dziki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
655 | GORZKIEWICZ Ireneusz | 485 | Kotłowe Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
656 | ŁABUĆ Krzysztof | 486 | Kotłowe Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
657 | MACHOWICZ Maciej | 487 | Kotłowe Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
658 | OSOWSKA Klaudia | 488 | Kotłowe Dziki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
659 | ZHYTKEVYCH Kostiantyn | 489 | Kotłowe Dziki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
660 | BETA Malgorzata | 490 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
661 | CHODKIEWICZ Adam | 491 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
662 | CHUDZINSKI Adam | 500 | Nordea | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
663 | SEREDYN Damian | 501 | Nordea | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
664 | BABULA Lech | 502 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
665 | CHABOWSKI Sebastian | 503 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
666 | HARAF Natalia | 507 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
667 | SZCZĘCH Anna | 508 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
668 | KĄTNY Piotr | 510 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
669 | URBANIAK Przemysław | 520 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
670 | BARANOWSKI Krzysztof | 521 | Visline | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
671 | LIPIŃSKI Adrian | 522 | Visline | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
672 | KAŹMIERKIEWICZ Janusz | 523 | Visline Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
673 | BANACH Mateusz | 524 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
674 | BIESZKE Krystian | 525 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
675 | BOROWIEC Adam | 527 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
676 | CZUBAK Michał | 528 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
677 | DANKE Michalina | 529 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
678 | GORZELAŃCZYK Damian | 530 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
679 | KOLANOWSKA-GWOZDZ Małgorzata | 533 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
680 | KORGA Bartosz | 534 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
681 | KWITNIOWSKI Piotr | 535 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
682 | LISIAK Kasia | 536 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
683 | SMOLARZ Julia | 547 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
684 | SOKOŁOWSKA Marta | 548 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
685 | ŚPIEWAK Wojciech | 549 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
686 | SZYMAŃSKA Weronika | 551 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
687 | TALAR Jacek | 552 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
688 | TRUBIŁO Anna | 553 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
689 | ŻEBROWSKI Jacek | 555 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
690 | ZAPALA Aldona | 556 | *musi*się*udać | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
691 | GŁOWACKA Monika | 557 | #szybkienóżki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
692 | PYRA Marek | 558 | #szybkienóżki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
693 | KOSMOWSKI Łukasz | 559 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
694 | MAJKOWSKA Małgorzata | 560 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
695 | MAJKOWSKI Mateusz | 561 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
696 | MARKIEWICZ Agnieszka | 562 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
697 | CHLEBOWSKA Martyna | 571 | Fit ducks | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
698 | MAJKOWSKA Marta | 573 | Fit ducks | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
699 | MELLIN Małgorzata | 574 | Fit ducks | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
700 | BOŚKA Patryk | 575 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
701 | GÓRECKI Dominik | 578 | Górki Trzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
702 | GÓRECKI Jakub | 579 | Górki Trzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
703 | RZYSKO Łukasz | 581 | Górki Trzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
704 | MICHAŁEK Michał | 582 | Hard Working Truckers | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
705 | KRÓLIKIEWICZ Marcin | 584 | Jakub oszukuje przy burpees | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
706 | KNAK Magdalena | 588 | Kasztany albatrossa | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
707 | FRAJKOPF Rafał | 597 | Psychodeliki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
708 | KOWALSKI Kamil | 598 | Psychodeliki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
709 | KŁYSZ Paweł | 601 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
710 | KONKEL Adriana | 602 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
711 | MARUSZEWSKI Krystian | 603 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
712 | MEJER Adam | 604 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
713 | DURAJCZYK Piotr | 616 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
714 | GODLEWSKA Anna | 617 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
715 | KIAPŚNIA Artur | 620 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
716 | KONOPKA Jakub | 621 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
717 | KRAWCZYK Bartosz | 622 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
718 | KREMMYDAS Evangelos | 623 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
719 | KULINKOWSKI Rafal | 624 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
720 | MICHALSKI Wojciech | 626 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
721 | NIEWRZENDOWSKA Marzena | 627 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
722 | NOGAL Mariusz | 628 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
723 | NOGAL Sebastian | 629 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
724 | PRZEKOP Michal | 630 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
725 | PTASIŃSKI Piotr | 631 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
726 | TRZCIŃSKI Michał | 637 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
727 | WALKOWIAK Daria | 638 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
728 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 639 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
729 | ZIELIŃSKI Damian | 640 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
730 | LASIA Karol | 642 | ***** *** | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
731 | ŚNIEŻKO Anna | 643 | ***** *** | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
732 | ŚNIEŻKO Wojciech | 644 | ***** *** | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
733 | NOWICKI Maciej | 652 | Fundamental | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
734 | ŻYNDA Ewelina | 653 | Fundamental | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
735 | BUBIŃSKA Maria | 655 | Hard Working Truckers | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
736 | NIERYCHLEWSKI Bartosz | 657 | Hard Working Truckers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
737 | ŚLIZEWSKI Waldemar | 658 | Hard Working Truckers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
738 | SZEWKA Jarosław | 660 | Hard Working Truckers | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
739 | ZGOLIŃSKI Ziemowit | 661 | Hard Working Truckers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
740 | DETTLAFF Katarzyna | 662 | K&S Run | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
741 | KOSZCZAŁ Paweł | 663 | Keanu Reeves 2077 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
742 | TALAR Szymon | 664 | Lacroix Electronics | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
743 | CZAPLA Adrian | 665 | Obietnica Jelita | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
744 | CUPER Magdalena | 668 | PEKABEX BEsT | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
745 | OLAKOWSKI Bartosz | 670 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
746 | MOKWA Paweł | 679 | SPIE Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
747 | PIONKE Krzysztof | 680 | SPIE Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
748 | KOPKA Kamil | 682 | ZielMed | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
749 | ZDYBEL Maciej | 683 | ZielMed | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
750 | ALABI Zoe | 685 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
751 | BARCZYK Filip | 686 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
752 | BEDNARSKA-KRASKA Hanna | 687 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
753 | BIAŁY Agata | 688 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
753 | BIAŁY Michał | 689 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
755 | BRZOSKA Paulina | 690 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
756 | BZOWSKI Marcin | 691 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
757 | CHMIELINSKA Agata | 692 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
758 | CZEKALSKA Renata | 693 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
759 | DOMACHOWSKI Szymon | 694 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
760 | DOMAŃSKI Marek | 695 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
761 | PIETRUSZYŃSKI Grzegorz | 705 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
762 | POLUS Piotr Peter | 706 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
763 | POPŁAWSKA Marta | 707 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
764 | PRZYBYŁO Mateusz | 708 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
765 | RUDAKOW Grzegorz | 709 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
766 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 714 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
767 | SZYMANIAK Aneta | 717 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
768 | WITKOWSKI Piotr | 718 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
769 | ZGLIŃSKA Lidia | 719 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
770 | ZIOŁO Kinga | 720 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
771 | GREMBOWSKA Justyna | 721 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
772 | ANDRES Katarzyna | 726 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
773 | ANTOSIK Igor | 727 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
774 | BOROWSKA Jadwiga | 728 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
775 | CYGANIK Magdalena | 729 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
776 | DROZD Anna | 730 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
777 | OPALIŃSKA Katarzyna | 733 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
778 | OPALIŃSKI Kamil | 734 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
779 | JASIŃSKA Grażyna | 743 | Lacroix Electronic Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
780 | KOŚCIECHA Emilia | 746 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
781 | NOGOWSKA Małgorzata | 747 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
782 | PALCZEWSKA Dagmara | 748 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
783 | GRYSZKIEWICZ Sławomir | 749 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
784 | KOŁODZIEJSKI Bogumił | 750 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
785 | GARBACKI Maciej | 751 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
786 | RAITER Piotr | 757 | MożePóźniej... | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
787 | MIKODA Aleksandra | 769 | Stokvis Tapes Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
788 | PAŁYS Dawid | 770 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
789 | RUPIŃSKI Kamil | 772 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
790 | SUTYNIEC Tomasz | 773 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
791 | JASTRZĘBSKI Rafał | 775 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
792 | RZESZUTEK Krzysztof | 776 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
793 | KRUK Grzegorz | 777 | TURBOPTYSIE SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
794 | REKOWSKI Bartosz | 778 | TURBOPTYSIE SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
795 | CHŁOPEK Mariusz | 779 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
796 | FOLTYNIEWICZ Zofia | 782 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
797 | GIC-GRUSZA Gabriela | 783 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
798 | GIC-GRUSZA Gabriela | 784 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
799 | GÓRSKI Mikołaj | 785 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
800 | GRABKA Łukasz | 786 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
801 | TOWALSKI Slawomir | 800 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
802 | GMEREK Adam | 802 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
803 | KACPRZAK Patryk | 803 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
804 | KAJZER Daniel | 804 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
805 | KOSIAK Wojciech | 805 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
806 | KOZICKI Paweł | 806 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
807 | KRĘT Łukasz | 807 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
808 | LAMEK Wojciech | 808 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
809 | ŁOŃSKI Mateusz | 809 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
810 | LUBERADZKI Piotr | 810 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
811 | PIEŃCZUK Tomasz | 811 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
812 | SPIEREWKA Sławomir | 812 | Apator Metrix Tczew | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
813 | STAJNIAK Mateusz | 813 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
814 | MARKOWSKI Łukasz | 822 | Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
815 | MIKOSZA Damiam | 823 | Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
816 | CHOROSTIAN Andrzej | 830 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
817 | NIEMCZUK Szymon | 831 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
818 | ZABROCKA Agnieszka | 833 | Fizjodziki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
819 | ZABROCKI Przemek | 834 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
820 | ZABROCKI Radosław | 835 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
821 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 838 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
822 | WENDREŃSKI Piotr | 839 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
823 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 843 | Health Revolution Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
824 | BANACHOWSKI Marcin | 844 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
825 | MARCINIAK Michał | 845 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
826 | PALUSZEWSKI Piotr | 846 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
827 | GIERDAL Dawid | 847 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
827 | MICKIEWICZ Katarzyna | 848 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
829 | KUNC Karolina | 858 | Rodzice Janka | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
830 | ROMANIUK Rafał | 859 | Rodzice Janka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
831 | DERLATKA Aleksandra | 861 | Siostry Atomówki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
832 | DERLATKA Dominika | 860 | Siostry Atomówki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
833 | DUDEK Janusz | 862 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
834 | STAŃKO Monika | 864 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
835 | WÓJCIK Piotr | 865 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
836 | WÓJCIK Weronika | 866 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
837 | BRYKSA Izabela | 867 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
838 | BURZAK Łukasz | 868 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
839 | CYRANA Monika | 869 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
840 | DOLECKI Kamil | 870 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
841 | DOLEWSKA Elżbieta | 871 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
842 | DOLEWSKI Karol | 872 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
843 | MĘDRZYCKA Joanna | 887 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
844 | PACHUCY Jakub | 889 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
845 | PSIUK Mateusz | 891 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
846 | SWORACKI Tomasz | 892 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
847 | SZUBRA Natalia | 893 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
848 | WNUKIEWICZ Marek | 894 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
849 | WRÓBLEWSKI Karol | 896 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
850 | BOBER Maciej | 897 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
851 | DRAŻBA Dominik | 898 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
852 | KALISZEWSKI Jan | 899 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
853 | KITSON Bruno | 900 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
854 | WARSOCKI Szymon | 901 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
855 | ŁABAS Wojciech | 910 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
856 | PEK Ewelina | 911 | GP Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
857 | PEK Marcin | 912 | GP Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
858 | RADTKE Anita | 913 | GP Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
859 | STEMPORZECKI Łukasz | 914 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
860 | FALKIEWICZ Maciej | 917 | Karaoke_Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
861 | LADMANN Karolina | 919 | Karaoke_Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
862 | ROKICKI Piotr | 920 | Karaoke_Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
863 | ZAKRZEWSKA Eliza | 921 | Karaoke_Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
864 | JANIK Łukasz | 922 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
865 | KURPIEWSKA Renata | 923 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
866 | MILCZARCZYK Artur | 924 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
867 | ROGUCKI Maciej | 925 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
868 | FEDCZAK Michał | 926 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
869 | FEDCZAK Paweł | 927 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
870 | ŻURAWSKI Mariusz | 936 | TeamTapflo | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
871 | BRASZKA Magdalena | 939 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
872 | BUDZYŃSKA Magdalena | 940 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
873 | BUDZYŃSKI Adam | 941 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
874 | BULMAN Patryk | 943 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
875 | CICHOŃSKA Marlena | 944 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
876 | DETTLAFF Michał | 945 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
877 | FAJFER Bartłomiej | 947 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
878 | FORMELA Katarzyna | 948 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
879 | FRANKIEWICZ Izabela | 949 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
879 | FRANKIEWICZ Karol | 950 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
881 | FUSZARA Waldemar | 951 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
882 | GOROCHOWIK Tomasz | 952 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
883 | KOWALCZEWSKA Anna | 961 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
884 | KOWALCZYK Tomasz | 962 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
885 | KRAJEWSKI Wiktor | 964 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
886 | KUPCZYK Sebastian | 965 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
887 | NIERYCHLEWSKI Adam | 967 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
888 | OCIEPA Małgorzata | 969 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
889 | PIKULSKA Agata | 971 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
890 | PONSKI Cezary | 972 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
891 | SAWICKI Maciej | 973 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
892 | SZWABA Wiktor | 976 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
893 | TUDELA Piotr | 978 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
894 | KONIECZNY Adrian | 990 | BEJA TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
895 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 997 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
896 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 998 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
897 | OLSZEWSKI Marek | 999 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
898 | BAŁDOWSKA Monika | 1000 | HOME-4YOU | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
899 | MUSIAŁ Łukasz | 1001 | HOME-4YOU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
900 | STACEWICZ Maciej | 1002 | HOME-4YOU | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
901 | WALTER Wiesław | 1003 | HOME-4YOU | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
902 | ADAMCZUK Marek | 1004 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
903 | TARNOWSKA Paulina | 1014 | WICEK POKAŻ BICEK! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
904 | WICKI Karol | 1015 | WICEK POKAŻ BICEK! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
905 | DANIELEWICZ Bartosz | 1016 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
906 | DANIELEWICZ Rafał | 1017 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
907 | KUKUŁA Paweł | 1018 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
908 | ATAŁAP Adam | 1022 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
909 | BOROWICKI Krzysztof | 1023 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
910 | CECHOWSKA Karolina | 1024 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
911 | DOWNAROWICZ Dorota | 1028 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
912 | GAWIN Michał | 1029 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
913 | GĘSTWA Rafał | 1030 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
914 | KARBOWSKA Karolina | 1039 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
915 | KOPACZ Kamil | 1040 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
916 | KULIGOWSKI Paweł | 1042 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
917 | ŁĄTKOWSKA Kinga | 1043 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
918 | LISAKOWSKA Iwona | 1044 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
919 | MINCHENKO Anna | 1045 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
920 | OWERKO Mariusz | 1047 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
921 | PIETRUSZYŃSKI Wiesław | 1050 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
922 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 1051 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
923 | SAJEWSKI Piotr | 1053 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
924 | SKRZYPIEC Michał | 1055 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
925 | CYMUTA Mateusz | 1065 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
926 | JASTRZĘBSKI Marcin | 1066 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
927 | MATUSZEWSKI Artur | 1067 | BFI #getshitdone | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
928 | KROĆ Mateusz | 1068 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
929 | OSTROMĘCKA Agata | 1069 | BFI #getshitdone | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
930 | OSTROMĘCKI Piotr | 1070 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
931 | ZEKIECKA-TUROWSKA Magda | 1071 | BFI #getshitdone | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
932 | ŚRUTKOWSKA Ania | 1072 | BFI #getshitdone | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
933 | TARNOWSKI Paweł | 1073 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
934 | ZAWADZKI Maciej | 1075 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
935 | LORENOWICZ Agnieszka | 1076 | Charakterni Sports | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
936 | RYNDAK Rafał | 1077 | Charakterni Sports | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
937 | DŁUGOKĘCKA Ewa | 1078 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
938 | DŁUGOKĘCKI Marcin | 1079 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
939 | DOBRZYŃSKA Anna | 1080 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
940 | DZIEWIĄTKOWSKA Monika | 1081 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
941 | SOBECKA Sylwia | 1090 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
942 | SZCZEPAŃSKA Bogumiła | 1091 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
943 | SZWARCZEWSKI Damian | 1092 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
944 | WIETESKA Marcin | 1093 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
945 | WSZEBOROWSKA Honorata | 1094 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
946 | ZADROŻNY Krzysztof | 1097 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
947 | ANDRZEJACZEK Przemek | 1098 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
948 | ANDRZEJACZEK Radosław | 1099 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
949 | OŻUBKO Dariusz | 1100 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
950 | RYBKA Radosław | 1101 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
951 | RYBKA Sebastian | 1102 | Don't stap | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
952 | ROGOWSKI Jakub | 1103 | Drapieżne Surykatki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
953 | ŁUCZAK Przemysław | 1104 | Egzoovet | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
954 | BOBOWSKA Agnieszka | 1105 | FitnessFitback | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
955 | BOBOWSKI Mariusz | 1106 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
956 | HECHLIŃSKI Tomasz | 1107 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
957 | SZNABEL Katarzyna | 1113 | FitnessFitback | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
958 | WOŚ Tomasz | 1114 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
959 | ŚMIGIELSKA Marzena | 1119 | Supermenki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
960 | WOJTAS Anna | 1120 | Supermenki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
961 | SALAMON Błażej | 1121 | The Salamons | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
962 | BŁASZKIEWICZ Katarzyna | 1130 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
963 | DACEWICZ Katarzyna | 1133 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
964 | DRÓZD Krzysztof | 1134 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
965 | KASTRAU Tomasz | 1135 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
966 | KOWALSKA Patrycja | 1137 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
967 | KROPIEWNICKI Łukasz | 1138 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
968 | KUCZKOWSKA Sylwia | 1139 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
969 | KULIGOWSKI Piotr | 1140 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
970 | MIEDZIEJKO Grzegorz | 1143 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
971 | NOWIŃSKI Adam | 1145 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
972 | PLICHTA Szymon | 1146 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
973 | SKRZYPIŃSKI Michał | 1147 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
974 | WYSOCZAŃSKI Mikołaj | 1152 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
975 | ZAKRZEWSKA Magdalena | 1153 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
976 | ANTCZAK Klaudia | 1154 | Brudni księgowi | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
977 | MADEJ Pamela | 1155 | Brudni księgowi | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
978 | MEKLER Agata | 1156 | Brudni księgowi | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
979 | OLSZEWSKA Klaudia | 1157 | Brudni księgowi | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
980 | TYCNER Magdalena | 1158 | Brudni księgowi | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
981 | WSZEBOROWSKA Sylwia | 1159 | Brudni księgowi | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
982 | MACIJEWICZ Maciej | 1166 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
983 | OLSZEWSKA Ewa | 1167 | CannabiGold | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
984 | RADELCZUK Aneta | 1168 | CannabiGold | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
985 | RADELCZUK Michał | 1169 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
986 | KWIATKOWSKI Daniel | 1173 | CPT | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
987 | KOŁPACZYŃSKI Paweł | 1174 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
988 | KRUSZYŃSKA Żaneta | 1175 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
989 | KRZYWY Przemek | 1178 | Krzywa Maszta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
990 | MASZTAKOW Anna | 1179 | Krzywa Maszta | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
991 | MASZTAKOW Mikołaj | 1180 | Krzywa Maszta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
992 | GÓRNICZ Marcin | 1181 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
993 | KARWOWSKI Tomasz | 1186 | Lecim razem | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
994 | SŁODOWSKI Łukasz | 1187 | Lecim razem | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
995 | STEFANIUK Alicja | 1191 | Mazurskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
996 | STEFANIUK Krzysztof | 1192 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
997 | POPIELARSKI Paweł | 1197 | No Skill Just Luck | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
998 | HODŻAJAN Angelika | 1198 | OSTRE SZCZĘKI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
999 | KORNIAK Grzegorz | 1199 | OSTRE SZCZĘKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1000 | KORNIAK Kacper | 1200 | OSTRE SZCZĘKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1001 | KORNIAK Katarzyna | 1201 | OSTRE SZCZĘKI | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1002 | JASTRZĘBSKA Jowita | 1203 | Saltus Sport Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1003 | GRUDZIŃSKI Przemysław | 1208 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1004 | PIEKARSKI Ryszard | 1209 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1005 | SOLKA Maciej | 1210 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1006 | ŁYSKOWSKA Nikola | 1214 | Wichert.bodybuilding | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1007 | WICHERT Patryk | 1215 | Wichert.bodybuilding | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1008 | ZABROCKI Dariusz | 1216 | Wichert.bodybuilding | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1009 | DMOWSKI Robert | 1220 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1010 | GRABOWSKA Joanna | 1224 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1011 | GRABOWSKI Tomasz | 1225 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1012 | KUBISZEWSKI Michał | 1226 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1013 | MALIK Szymon | 1229 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1014 | OLCZAK Dagmara | 1235 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1015 | OLCZAK-ZIÓŁEK Daria | 1236 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1016 | PANUCHNO Michał | 1237 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1017 | PIERNICKA Dorota | 1239 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1018 | PRUSKI Robert | 1240 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1019 | PYLHUN Alla | 1241 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1020 | SPISAK Dobrawa | 1247 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1021 | STRZELKA Kacper | 1248 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1022 | SZEREMETA Wojciech | 1249 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1023 | WOŹNIAK Jarosław | 1252 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1024 | GÓRNIKOWSKA Monika | 1257 | AquaSpa&Saunarium Reda | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1025 | KASYNA Wojciech | 1258 | AquaSpa&Saunarium Reda | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1026 | ŁUKASIK Paulina | 1259 | AquaSpa&Saunarium Reda | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1027 | KRZEWIŃSKA Magdalena | 1264 | Będzie fajnie mówili | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1028 | WOJCIECHOWSKA Julita | 1265 | Będzie fajnie mówili | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1029 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1267 | Będzie fajnie mówili | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1030 | BUTRYMOWICZ Agnieszka | 1269 | Borkowo | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1031 | DROŻDŻEWSKA Aneta | 1270 | Borkowo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1032 | JENDRYSIAK Joanna | 1271 | Borkowo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1033 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Agnieszka | 1272 | Borkowo | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1034 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI Mirek | 1273 | Borkowo | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1035 | MUZYK Marta | 1274 | BRBK - biegli w podatkach | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1036 | CICHAWA Adrian | 1275 | czarne byki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1037 | RÓŻEŃSKI Szymon | 1279 | Fitmania Olsztyn | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1038 | OWCZARZAK Krzysztof | 1284 | Kotlet Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1039 | TOKARSKA Joanna | 1285 | Kotlet Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1040 | KEMPIŃSKA Karolina | 1286 | Mevogeddon | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1041 | OŻAROWSKI Mikołaj | 1287 | Mevogeddon | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1042 | RYBANT Michał | 1288 | Mevogeddon | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1043 | GAWĘCKI Krzysztof | 1294 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1044 | JARZĄBEK Przemysław | 1295 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1045 | PILAK Dawid | 1297 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1046 | TOPKA Dariusz` | 1298 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1047 | GALIŃSKA Marzena | 1299 | Nie Łam Się Rehabilitacja | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1048 | KUREK Łukasz | 1300 | Nie Łam Się Rehabilitacja | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1049 | DULINSKI Leszek | 1303 | Zabójcze Koszatniczki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1050 | WILK Dorota | 1304 | Zabójcze Koszatniczki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1051 | WILK Paweł | 1305 | Zabójcze Koszatniczki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1052 | KOŹBIAŁ Agnieszka | 1310 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1053 | ŚLEDZIKOWSKI Patryk | 1311 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1054 | WENTOWSKA Katarzyna | 1312 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1055 | DZIDEK Maciej | 1315 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1056 | GRYGLEWICZ Katarzyna | 1317 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1057 | NĘDZA Łukasz | 1323 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1058 | PAWLAK Robert | 1325 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1059 | PRZYBYSZEWKI Paweł | 1326 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1060 | SZATNIEWSKA Natalia | 1330 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1061 | BARANOWSKI Marek | 1335 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1062 | MISZTALEWSKA Iwona | 1336 | Compensa Aktywni | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1063 | MUCHOWSKI Adam | 1337 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1064 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 1338 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1065 | KAŃSKA Paulina | 1339 | Dzikie Bestie | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1066 | NIEMC Dawid | 1340 | Dzikie Bestie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1067 | KAŃSKI Mateusz | 1341 | Groźne BESTIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1068 | KRAUSE Marlena | 1342 | Groźne BESTIE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1069 | KURZ-GRZESIAK Katarzyna | 1343 | Groźne BESTIE | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1070 | LIPIŃSKA Marta | 1344 | Groźne BESTIE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1071 | MOREK Bartłomiej | 1353 | Novamed Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1072 | SAMODULSKI Bolesław | 1354 | Novamed Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1073 | WÓJCIK Michał | 1355 | Novamed Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1074 | WOŹNIAK Michał | 1356 | Novamed Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1075 | WRÓBLEWSKI Arkadiusz | 1357 | Novamed Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1076 | LIETZ Patryk | 1361 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1077 | AMBROZIEWICZ Angelika | 1362 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1078 | BURSKA Aldona | 1363 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1079 | BURSKI Roman | 1364 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1080 | HERNIK Filp | 1365 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1081 | SMULSKI Adrian | 1366 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1082 | BAŁA Maciej | 1371 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1083 | DZIADUCH Kamila | 1372 | Prymus Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1084 | KRAUSE Krzysztof | 1373 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1085 | ŁYKOWSKI Eryk | 1374 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1086 | KRAJEWSKI Tomasz | 1377 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1087 | POCZMAŃSKI Piotr | 1378 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1088 | MAŁEK Franciszek | 1379 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1089 | BOJANOWSKI Arseniusz | 1385 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1090 | CICHECKI Emil | 1386 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1091 | GÓRKA Mateusz | 1389 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1092 | GRUCHAŁA Katarzyna | 1390 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1093 | JAŻDŻEWSKI Marceli | 1391 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1094 | KIEDROWSKA Kinga | 1392 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1095 | LASKOWSKA Edyta | 1400 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1096 | LEJK Paweł | 1401 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1097 | LUZEŃCZYK Daria | 1402 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1098 | LUZENCZYK Radek | 1403 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1099 | SLIPACZUK Krystian | 1411 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1100 | STOLAREWSKI Krzysztof | 1414 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1101 | SZEGA Robert | 1415 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1102 | SZYNDZIELORZ Łukasz | 1416 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1103 | TYLICKI Piotr | 1417 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1104 | WASAK Kamil | 1418 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1105 | WINKOWSKI Ireneusz | 1421 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1106 | ŻULEWSKI Adam | 1422 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1107 | GRYNHAGEL Sylwester | 1423 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1108 | KOWALCZYK Tomasz | 1429 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1109 | NAHAJOWSKI Dawid | 1431 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1110 | NAHAJOWSKI Grzegorz | 1432 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1111 | NAHAJOWSKI Paweł | 1433 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1112 | NAHAJOWSKI Wojciech | 1434 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1113 | RADTKE Andrzej | 1435 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1114 | WOJNOWSKI Marcin | 1438 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1115 | FILIPIAK Mateusz | 1440 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1116 | GAŁKA Marta | 1441 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1117 | MARSZEWSKA Ilona | 1445 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1118 | SKONIECZNY Marcin | 1446 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1119 | SMOLAREK Marcin | 1447 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1120 | WOJTCZAK Maciej | 1448 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1121 | WYCHOWANIEC Rafał | 1449 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1122 | ZGLIŃSKA - MAKLAKIEWICZ Paulina | 1450 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1123 | KRYSIEWICZ Mariusz | 1451 | Cofresco | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1124 | ROGOZIŃSKI Tomasz | 1453 | Cofresco | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1125 | SZYBURSKA Izabella | 1454 | Cofresco | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1126 | BUSZKIEWICZ Jarosław | 1465 | Rodzina 40+ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1127 | BUSZKIEWICZ Żaneta | 1466 | Rodzina 40+ | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1128 | PIECHOWSKI Waldemar | 1470 | Rodzina 40+ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1129 | KRYSTYNIAK Tomasz | 1471 | The Dudes | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1130 | KULAK Andrzej | 1472 | The Dudes | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1131 | AUGUSTYNIAK Jakub | 1479 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1132 | FYDRYCH Patrycja | 1483 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1133 | GALYCH Viktor | 1484 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1134 | PIOTROWICZ Tomasz | 1493 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1135 | POTURALSKI Jakub | 1495 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1136 | RDZANEK Adrian | 1496 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1137 | ROGALSKA Paula | 1497 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1138 | ROSENGARTEN Karolina | 1498 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1139 | SKRAJDA Szymon | 1500 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1140 | PUCHAŁA Michał | 1507 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1141 | SMUS Szymon | 1508 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1142 | WILAMOWSKI Daniel | 1509 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1143 | HERTMAN Oskar | 1510 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1144 | HOFFMAN Monika | 1511 | Brewa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1145 | JANICKA Marysia | 1512 | Brewa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1146 | LEWANDOWSKI Krzysztof | 1513 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1147 | MATUSZEWSKA Anna | 1514 | Brewa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1148 | PLASKOTA Tomasz | 1519 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1149 | SERAFIŃSKA Agnieszka | 1520 | Brewa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1150 | SIKORA Przemysław | 1521 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1151 | TATERSKA Małgorzata | 1522 | Brewa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1152 | TATERSKI Marcin | 1523 | Brewa | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1153 | TOMASZEWSKA Marzena | 1524 | Brewa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1154 | ZAWADZKA Monika | 1526 | Kontener Formy | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1155 | PLEWNIAK Paweł | 1531 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1156 | BURMAN Tomasz | 1533 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1157 | MARCINKOWSKA Aleksandra | 1534 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1158 | SIDOR Mariusz | 1535 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1159 | STAWIARZ Anna | 1536 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1160 | STAWIARZ Bartłomiej | 1537 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1161 | WIŚNIEWSKA Kamila | 1538 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1162 | WIŚNIEWSKI Jacek | 1539 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1163 | KLEBAN Anna | 1545 | Super Grupa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1164 | PIOTROWSKA Mirosława | 1547 | Super Grupa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1165 | ZAŁĘSKA Agnieszka | 1548 | Super Grupa | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1166 | CHM Sebastian | 1549 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1167 | REZMERSKI Adam | 1551 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1168 | BURCZYŃSKI Mateusz | 1556 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1169 | CIECIORSKI Sebastian | 1557 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1170 | DETTLAFF Magdalena | 1558 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1171 | DETTLAFF Sławomir | 1559 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1172 | GAJEWCZYK Wiktor | 1560 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1173 | HILLER Fabian | 1561 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1174 | HINZ Pawel | 1562 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1175 | HYLA Kacper | 1563 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1176 | KOSECKA Katarzyna | 1565 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1177 | KOSZAŁKA Paweł | 1566 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1178 | ORŁOWSKI Piotr | 1570 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1179 | OSIŃSKI Jakub | 1571 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1180 | ROMANOWSKI Damian | 1576 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1181 | RUBACHA Mateusz | 1577 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1182 | SKRZYPEK Krzysztof | 1578 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1183 | STOSIK Krzysztof | 1579 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1184 | SZARZYŃSKI Jakub | 1580 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1185 | TOMASZEWSKI Łukasz | 1582 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1186 | TRĘBACZ Ireneusz | 1583 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1187 | JABŁOŃSKA Kamila | 1588 | Acroteam | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1188 | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 1589 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1189 | GAWRYLUK Paweł | 1590 | CEBULA I CZOSNEK | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1190 | GŁOWACZEWSKA Marta | 1591 | CEBULA I CZOSNEK | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1191 | MICHALSKI Filip | 1596 | Green Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1192 | SZULC Mateusz | 1598 | GreenTeam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1193 | SŁODKOWSKI Marek | 1599 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1194 | ZAJĄCZKOWSKI Wojciech | 1605 | My mum doesn't know | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1195 | PODSIADŁY Jarosław | 1612 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1196 | RACKI Tomasz | 1616 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1197 | JERSAK Jakub | 1617 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1198 | SIEKIERSKA Klaudia | 1618 | SPOKO ZIOMKI | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1199 | BOKSZCZANIN Karol | 1626 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1200 | BRZEZICKI Maciej | 1627 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1201 | FISCHER Filip | 1633 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1202 | GORAL Sylwia | 1635 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1203 | GOWARZEWSKI Mateusz | 1636 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1204 | GRAD Michał | 1638 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1205 | JONIEC Michał | 1639 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1206 | KARPACKA Paulina | 1642 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1207 | KUBIAK Robert | 1646 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1208 | KUBICKI Paweł | 1647 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1209 | LAWRENC Robert | 1648 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1210 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 1651 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1211 | NICZYPORUK Joanna | 1652 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1212 | PIETROŃ Łukasz | 1656 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1213 | ROZWAŁKA Artur | 1657 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1214 | RUSIN Tomek | 1658 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1215 | ŚLIWOWSKI Adrian | 1659 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1216 | ZAGÓRSKI Michał | 1662 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1217 | ZDANUCZYK Mateusz | 1663 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1218 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 1675 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1219 | ŁYJAK Adam | 1685 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1220 | DRABIŃSKI Jacek | 1708 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1221 | DYLEWSKI Mariusz | 1710 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1222 | KRYŻA Arkadiusz | 1722 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1223 | POKORSKA Kasia | 1731 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1224 | WALCZAK Danuta | 1744 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1225 | CICHA Judyta | 1780 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1226 | POKORSKI Rafał | 1803 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1227 | WITECKA Izabela | 1818 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1228 | KUTOWSKA Izabela | 732 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1229 | MELKA Agnieszka | 451 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1230 | PRAŻANOWSKI Damian | 457 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1231 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 576 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1232 | MIANECKA Alicja | 888 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1233 | KOMASARA Piotr | 1307 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1234 | KONDRATÓW Filip | 1615 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1235 | JAKLIK Jakub | 618 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1236 | DAWIDZIUK Bartosz | 185 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1237 | DWORAKOWSKI Kamil | 186 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1238 | ĆWIKOWSKI Tomasz | 332 | Mevogeddon | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1239 | TRUBIŁO Paweł | 554 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1240 | GOMEZ Gonzalo | 572 | Fit ducks | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1241 | DEMCZUK Piotr | 1025 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1242 | ZADROŻNA Olga | 1096 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1243 | IGRAS Szymon | 1283 | Kotlet Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1244 | MASTYŁA Radek | 35 | Tsunami Szczecinek | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
1245 | RÓŻAŃSKI Rafal | 36 | Tsunami Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
1246 | MARCHLEWICZ Dawid | 37 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
1247 | POTOCKA Kinga | 95 | Best Beasts | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1248 | ZALEWSKI Adam | 72 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1249 | ULDYNOWICZ Bartosz | 74 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1250 | SKIERSKA Natalia | 216 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1251 | MINDA Martyna | 756 | MożePóźniej... | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1252 | PERLICKI Dawid | 771 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1253 | DAMPS Karolina | 916 | Karaoke_Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1254 | BULMAN Jacek | 942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1255 | CYMANOWSKI Krzysztof | 1473 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1256 | STEFANIAK Jakub | 1501 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1257 | WOLFRAM Dawid | 1506 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1258 | WESOŁOWSKI Kacper | 1074 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1259 | WSZEBOROWSKI Marcin | 1095 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1260 | KOWALSKI Michał | 963 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1261 | PAWLAK Mateusz | 970 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1262 | DMOWSKI Tomasz | 1221 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1263 | PĄCZEK Piotr | 1532 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1264 | GRAD Damian | 1637 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1265 | KRAWCZYK Mateusz | 1645 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1266 | KOZIOŁ Krzysztof | 161 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1267 | REISE Paweł | 519 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1268 | ĆWIĘKOWSKA Aneta | 837 | Gabos Elite Group | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1269 | SZYMANIAK Łukasz | 1581 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1270 | ORLIŃSKI Artur | 7 | Charakterni Sports | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1271 | DUNAJSKI Arek | 731 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1272 | SKOP Kamil | 1054 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1273 | CZAPP Tomasz | 1131 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1274 | DĄBROWSKI Łukasz | 1280 | Grubini Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1275 | KWIATKOWSKI Łukasz | 1430 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1276 | KIEDROWICZ Denisa | 1467 | Rodzina 40+ | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1277 | MUSIAŁ Krzysztof | 1603 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1278 | OKSENIUK Agnieszka | 599 | Psychodeliki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1279 | SZUBERT Dawid | 600 | Psychodeliki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1280 | JEZIOREK Konrad | 619 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1281 | CZAPLA Katarzyna | 666 | Obietnica Jelita | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1282 | PIETRASZEWSKI Paweł | 798 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1283 | ZBOROWSKA Inez | 824 | Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1284 | NIEMCZUK Tomasz | 832 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1285 | STENCEL Jakub | 1413 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1286 | WAWRZYNIAK Kamil | 1525 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1287 | SUCHOCKI Jakub | 1931 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1288 | KUKOWSKI Michał | 1322 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1289 | KOWALSKI Robert | 1568 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1290 | SMEKALOVA Maryna | 546 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1291 | DZIĘBOWSKI Jakub | 1223 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1292 | KANIA Patryk | 1256 | Acroteam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1293 | CZECHOWSKA Maria | 1543 | Super Grupa | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1294 | CZECHOWSKI Krzysztof | 1544 | Super Grupa | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1295 | PRZYBYLSKI Maciej | 93 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
1296 | SZELBRACIKOWSKI Dawid | 1697 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1297 | NIEDZIÓŁKA Mateusz | 1144 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1298 | CZAJKOWSKA Magdalena | 641 | ***** *** | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1299 | SZAFRAŃSKI Grzegorz | 659 | Hard Working Truckers | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1300 | RYCHLEWSKI Wojciech | 55 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
1301 | BRODA Wojciech | 276 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1302 | FIGAS Magdalena | 1918 | EPG Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1303 | SUŚNIAK Katarzyna | 1915 | EPG Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1304 | WLIZŁO Aleksandra | 1909 | EPG Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1305 | BEGER Mateusz | 1923 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1306 | PETRYSZYN Marzena | 1919 | Zniszczeni | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1307 | SZYMANIUK Marek | 1916 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1308 | TABAKA Marcelina | 1917 | Zniszczeni | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1309 | TRACZ Tomasz | 1910 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1310 | KALWAS Łukasz | 1911 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1311 | SIKORA Bartosz | 1913 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1312 | PRZYBYTEK Sławomir | 1906 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1313 | JERZY Czartowski | 1321 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1314 | KIEDROWSKI Marcin | 1393 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1315 | SOSNOWSKI Tomasz | 1735 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1316 | WYBORNY Waldemar | 774 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1317 | BORZYSZKOWSKA Magdalena | 722 | Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1318 | SZOSTAK Mariusz | 1935 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1319 | WIŚNIEWSKA Magdalena | 1938 | Mazurskie Dziki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1320 | TOMCZYK Paweł | 1940 | Nordea | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1321 | GAŁAT Anna | 1944 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1322 | BIGUS-WOJTANOWSKA Anna | 1939 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1323 | KAMINSKA Dorota | 111 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1324 | RYŚ Marzena | 112 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | ||
1325 | FLORCZAK Robert | 264 | Wel Lidzbark | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1326 | LEJK Rafał | 265 | Wel Lidzbark | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1327 | BROMA Alicja | 266 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1328 | POPIK Tomasz | 411 | RKŚ | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1329 | KARNATH Anna | 412 | Seven invest | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1330 | FELCZAK Dominik | 356 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1331 | GRYGLEWICZ Arek | 1281 | Grubini Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1332 | WITKOWSKI Marek | 1380 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1333 | FARYNA Norbert | 1388 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1334 | GOSKA Artur | 1949 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1335 | MIKSA Adam | 1953 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1336 | KMIECIK Justyna | 742 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1337 | KORYNT Paulina | 1528 | Lacroix Electronic Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1338 | KULA Justyna | 1529 | Lacroix Electronic Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1339 | PRZYBYLSKA Małgorzata | 1530 | Lacroix Electronic Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1340 | GONERA Dominika | 1592 | Czterdziestki + | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1341 | KARNAK Daniel | 1593 | Czterdziestki + | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1342 | OUNAP-KARNAK Agnieszka | 1594 | Czterdziestki + | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1343 | ANDREARCZYK Aleksandra | 1600 | Lód i ogień | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1344 | BEŁDOWICZ Karolina | 1601 | Lód i ogień | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1345 | SPYCHALSKA Anna | 1602 | Lód i ogień | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1346 | SZCZEPANKIEWICZ Rafał | 1604 | My mum doesn't know | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1347 | CZECHOLIŃSKI Grzegorz | 1613 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1348 | KAMM Natalia | 1614 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1349 | BŁANEK Filip | 1621 | Włochate Misie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1350 | KROPIDŁOWSKI Kamil | 1622 | Włochate Misie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1351 | ABRAHAMCZYK Paweł | 1623 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1352 | BIAŁEK Weronika | 1624 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1353 | BOBKOWSKI Pawel | 1625 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1354 | GAJOWIAK Marcin | 1634 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1355 | KOWALCZYK Katarzyna | 1644 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1356 | MICHTA Katarzyna | 1649 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1357 | MROWIEC Miriam | 1650 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1358 | TABAJ Klaudia | 1661 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1359 | ŻOŁNACZ Piotr | 1664 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1360 | CHUDZICKI Dawid | 1666 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1361 | LUBELSKA Dominika | 1674 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1362 | FRĄTCZAK Paulina | 1676 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1363 | MAŁYS Mateusz | 1677 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1364 | NALEWAJCZYK Anna | 1678 | DZIK KOMANDO | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1365 | DĄBROWSKI Robert | 1690 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1366 | MICHALSKI Piotr | 1691 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1367 | WITKOWSKI Maurycy | 1692 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1368 | ERNEST Cyprian | 1694 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1369 | WIŚNIEWSKA Adrian | 1695 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1370 | ŻYLIŃSKI Gracjan | 1698 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1371 | WICZKOWSKI Marek | 1699 | Skrzydlaki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1372 | ZIOMKO Beniamin | 1701 | Team Dżyki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1373 | ZIOMKO Daniel | 1702 | Team Dżyki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1374 | ROSTKOWSKA Iwona | 1703 | Wesoła Ferajna | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1375 | ROSTKOWSKI Andrzej | 1704 | Wesoła Ferajna | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1376 | BOGUSZ Michał | 1706 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1377 | CISKOWSKA-PYŚ Joanna | 1707 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1378 | DYBALSKI Łukasz | 1709 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1379 | DZIEWULSKI Tomasz | 1711 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1380 | GENDERA Barbara | 1712 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1381 | GIERGIELEWICZ Marek | 1713 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1382 | GRUBSKA Paula | 1714 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1383 | IŻYK Patryk | 1716 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1384 | KAMIŃSKI Łukasz | 1718 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1385 | KOTWICKA Ela | 1719 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1386 | KOWALCZYK Piotr | 1720 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1387 | KRUMPAL Dominik | 1721 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1388 | MELLER Marek | 1724 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1389 | MOJSYM Krzysztof | 1727 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1390 | PETRYKOWSKA Karolina | 1728 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1391 | PIASECKA Karolina | 1730 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1392 | SOBIERAJSKI Krzysztof | 1734 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1393 | SPIEGLANIN Piotr | 1736 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1394 | TRAGIER Krzysztof | 1738 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1395 | WARDĘGA Michał | 1739 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1396 | ZYGA Krystian | 1743 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1397 | KMIECIK Marcin | 1748 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1398 | NOWACKA Sylwia | 1750 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1399 | MOŻEJKO Tomasz | 1753 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1400 | DURASIEWICZ Dominika | 1755 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1401 | JABŁONOWSKI Gabriel | 1757 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1402 | SZULC Paweł | 1758 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1403 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 1761 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1404 | KOPER Marta | 1792 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1405 | MOLICKA Alicja | 1798 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1406 | NOSIADEK Robert | 1799 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1407 | PETRYCH Piotr | 1801 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1408 | SOBIECH Krzysztof | 1807 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1409 | SOBIECH Łukasz | 1808 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1410 | WILKÓW Marek | 1817 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1411 | WALCZAK Jan | 1893 | Movement Arena | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1412 | DĄBROWSKA Daria | 1925 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1413 | PIETRZYK Agata | 1942 | Movement Arena | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1414 | BOCZKOWSKI Jakub | 1946 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1415 | BIAŁECKA Ala | 1956 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1416 | MIKSA Tomasz | 1958 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1417 | ZIMNICKA Malwina | 1959 | Movement Arena | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1418 | SROK Tomasz | 1961 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1419 | MICHAŁ Srok | 1965 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1420 | PEŁKA Daniel | 1969 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1421 | GÓRA Krzysztof | 1951 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1422 | KALSKI Michał | 1964 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1423 | ZAJĄCZKOWSKI Przemysław | 1960 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1424 | SZULKOWSKI Michał | 1671 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1425 | MICHALCZYK Katarzyna | 1977 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1426 | KOTLIŃSKI Sebastian | 1668 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1427 | MAJKOWSKI Łukasz | 1751 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1428 | PEŁECHATY Paweł | 1752 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1429 | WASILEWSKA Marta | 1740 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1430 | PETRYKOWSKI Piotr | 1729 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1431 | JABŁOŃSKI Kuba | 1717 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1432 | DĄBROWSKA Aleksandra | 1667 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1433 | ŻUKOWSKI Krzysztof | 1672 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1434 | BELDA Piotr | 1665 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1435 | MICIŃSKA Joanna | 1669 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1436 | RYCHLIK Małgorzata | 1962 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1437 | MARKOWSKI Robert | 1797 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1438 | JABŁONOWSKI Leszek | 1749 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1439 | GAŁAN Barbara | 1688 | kojoty | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1440 | WIDAWSKI Mateusz | 1689 | kojoty | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1441 | ANNOWSKI Dariusz | 1754 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1442 | FERNUFKA Natalia | 1786 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1443 | SZTANGIERSKI Piotr | 1811 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1444 | WĘGIERSKI Krystian | 1816 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1445 | RUDZKI Grzegorz | 1805 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1446 | SLIPCHENKO Oleksii | 1828 | NP - NG | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1447 | GROT Jarosław | 1756 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1448 | LEMKOWSKI Paweł | 1795 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1449 | SALNIK Patrycja | 1732 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1450 | RUDZKI Paweł | 1943 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1451 | BOBREL Piotr | 1700 | Team Dżyki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1452 | GŁADYSZ Róża | 1787 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1453 | UŁASIUK Małgorzata | 1941 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1454 | KORZENIEWSKA Natalia | 1687 | I NEVER TURN BACK | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1455 | KACPRZAK Janek | 1686 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1456 | ZARĘBA Robert | 1821 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1457 | STAWICKA Iwona | 1809 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1458 | GUTOWICZ Marcin | 1788 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1459 | WIZA Mikołaj | 1682 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1460 | CHĘTNICKI Daniel | 1683 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1461 | GŁAZ Magdalena | 1684 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1462 | URBANIAK Barbara | 1681 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1463 | SEKKAR Nordine | 1806 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1464 | CZAPIEWSKI Miłosz | 1781 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1465 | HENSLER Monika | 1679 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1466 | STROMSKI Jakub | 1979 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1467 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 1812 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1468 | KUBCZAK Karolina | 1794 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1469 | WÓJCIK Kamila | 1741 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1470 | ŻBIKOWSKI Dawid | 1822 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1471 | DOROSZ Marek | 1782 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1472 | BIŃKOWSKI Dawid | 1705 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1473 | GRONCZEWSKI Daniel | 1932 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1474 | BEKISZ Agnieszka | 1776 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1475 | TOMOSZ Magdalena | 1813 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1476 | PSTRUCHA Barbara | 1804 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1477 | STROMSKI Sławomir | 1978 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1478 | NOWAK Magdalena | 1800 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1479 | KLEBAN Robert | 1791 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1480 | OSTROWSKI Norbert | 1952 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1481 | JANKOWIAK Jakub | 1680 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1482 | PARSZEWSKI Robert | 1846 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1483 | POKORSKA Diana | 1802 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1484 | BIENIASZ Iwona | 1777 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1485 | KORZENIOWSKA Karolina | 1793 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1486 | ZALEWSKA Sylwia | 1820 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1487 | OTIAN Oleksandr | 1845 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1488 | KOVALENKO Oleksandr | 1843 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1489 | BUCZYNSKI Dariusz | 1779 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1490 | MAŁECKA Anna | 1723 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1491 | MATYSZKIEWICZ Agnieszka | 1746 | Flying Runners | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1492 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 1747 | Flying Runners | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1493 | MIEZIAN Marcin | 1725 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1494 | MAŃKOWSKI Andrzej | 1844 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1495 | JACKOWSKI Dawid | 1789 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1496 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 1009 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1497 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | 1968 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1498 | TUORA-SZOST Dominika | 1814 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1499 | DYL Żaneta | 1785 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1500 | ŻOCHOWSKI Jakub | 1742 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1501 | SZYCHOWSKI Michał | 1737 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1502 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 1823 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1503 | ZAKRZEWSKI Maciej | 1819 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1504 | DUŁAK Marcin | 1838 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1505 | SKÓRA Dawid | 1824 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1506 | LEYK Andrzej | 1796 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1507 | PIECHOTA Wojciech | 1847 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1508 | NARWOJSZ Izabela | 1835 | Volley69 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1509 | LEWIŃSKA Agata | 1833 | Volley69 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1510 | LEWINSKI Wojciech | 1834 | Volley69 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1511 | ŻÓŁĆ Grzegorz | 1894 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1512 | BANACH Dawid | 1836 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1513 | HARTMANIS Klaudia | 1839 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1514 | HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka | 1840 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1515 | DĄBROWSKI Tomasz | 1895 | Movement Arena | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1516 | ŻÓŁĆ Natalia | 1850 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1517 | ŻÓŁĆ Sebastian | 1897 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1518 | KOS Justyna | 1975 | Picikłaki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1519 | NUREK Łukasz | 1831 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1520 | DUDKO Michał | 1764 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1521 | KACZYŃSKA-KĘPKA Hanna | 1830 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1522 | JASKOWSKI Krzysztof | 1974 | Picikłaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1523 | ŻŁOBIŃSKI Mariusz | 1696 | Picikłaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1524 | LIPOWSKI Tomasz | 1976 | Picikłaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1525 | BIAŁKOWSKA Aniela | 1759 | Wyzwanie90dni | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1526 | CHAMERSKA Monika | 1973 | Picikłaki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1527 | SZLACHTA Jowita | 1774 | Wyzwanie90dni | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1528 | DREWNIAK Alan | 1763 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1529 | SZESZKO Martyna | 1963 | Wyzwanie90dni | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1530 | STANKIEWICZ Kacper | 1773 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1531 | MÜLLER Aleksandra | 1768 | Wyzwanie90dni | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1532 | SZESZKO Magdalena | 1955 | Wyzwanie90dni | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1533 | SIEMINSKI Adrian | 1770 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1534 | DRZEMNICKA Agata | 1783 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1535 | VIOLA Adam | 1775 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1536 | SOŁTYSIK Oskar | 1771 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1537 | HYŻY Krzysztof | 1829 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1538 | PARDA Rafal | 1769 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1539 | BRZOZOWSKI Kamil | 1837 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1540 | KITTA Krystian | 1790 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1541 | RZESZUT Robert | 1832 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1542 | PATOKA Łukasz | 1881 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1543 | DRZEMNICKI Dariusz | 1784 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1544 | MIKSZTO Pawel | 1767 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1545 | CICHOSZ Maksymilian | 1869 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1546 | OGÓRKIEWICZ Sebastian | 1880 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1547 | SZYMEROWSKA Żaneta | 1883 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1548 | FLORCZAK Kamil | 1765 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1549 | BOJKE Patryk | 1868 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1550 | ROSKIEWICZ Wojciech | 1971 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1551 | KACZOR Paulina | 1841 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1552 | KITA Wojtek | 1842 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1553 | SIERPUTOWSKA Maria | 1848 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1554 | ŻULEWSKI Marcin | 1851 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1555 | PĘŚKO Michal | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1556 | SKOCZYŃSKA Katarzyna | 1849 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1557 | JANOWSKI Mikołaj | 1826 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1558 | ROSIŃSKI Arkadiusz | 1827 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1559 | HINC Aldona | 1825 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1560 | DASTYK Martyna | 1865 | Stefan Szczerzy Kły | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1561 | GAWLISTA Grzegorz | 1866 | Stefan Szczerzy Kły | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1562 | KOWALIK Karol | 1875 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1563 | KNEBA Łukasz | 1874 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1563 | KNEBA Anna | 1873 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1565 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 1810 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1565 | BOŻEK Dominika | 1778 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1567 | JĘDRZEJCZYK Krzysztof | 1954 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1568 | KRZEMYK Beata | 1877 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1569 | KOBIAŁKA Łukasz | 1852 | CAPOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1570 | DANILUK Grzegorz | 1762 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1571 | PASZEK Anna | 1867 | WIERNA ZONA | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1572 | PASZEK Sebastian | 1854 | Cerveza Team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1573 | MOLĘDA Dariusz | 1853 | Cerveza Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1574 | WEIDEBACH Natalia | 1864 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1575 | FELSKA Angelika | 1860 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1576 | KRUSIŃSKI Dariusz | 1876 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1577 | LEWANDOWSKA Weronika | 1858 | KravMagowe Dziewczyny | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1578 | LEWICKA Kinga | 1859 | KravMagowe Dziewczyny | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1579 | KROSNOWSKA Agnieszka | 1857 | KravMagowe Dziewczyny | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1580 | PIOR Karolina | 1862 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1581 | TROKA Paweł | 1884 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1582 | NOWAK Maciej | 1856 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1583 | CHAJEC Patrycja | 1855 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1584 | MROZEL Patryk | 1879 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1585 | JACHYM Weronika | 1870 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1586 | STANIK Katarzyna | 1772 | Wyzwanie90dni | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1587 | BIEŃKOWSKA Marta | 1760 | Wyzwanie90dni | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1588 | KRUSIEWICZ Michał | 1766 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1589 | POTOMSKI Patryk | 1950 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1590 | MARKOWSKA Katarzyna | 1878 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1591 | WYSOCKI Paweł | 227 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1592 | BILEWICZ Michał | 1218 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1593 | GORNOWICZ Daniela | 1474 | WATAHA STG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:23 | ||
1594 | RACZYŃSKI Wojciech | 1242 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:36 | |||
1595 | RADOWICZ Mariusz | 1610 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:01:04 | ||
1596 | PIETRKIEWICZ Rafał | 1609 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:26 | ||
1597 | STEFANSKI Witold | 1611 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:26 | ||
1598 | SKROBISZEWSKA Paulina | 1607 | Natychmiastowo | Open Kobiet | 13:30 | 00:02:30 | ||
1599 | FOLUŚNIAK Piotr | 1606 | Natychmiastowo | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:34 | ||
1600 | CIEŚLAK Monika | 1966 | Natychmiastowo.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:02:44 | ||
1601 | CIEŚLAK Łukasz | 1608 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:45 | ||
1602 | KWIATKOWSKK Konrad | 1967 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:50 |
Znaleziono 1602 wynik(ów)