RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1PABIN Paweł 1#PabinyElite Mężczyzn07:1000:00:00
2SARZYŃSKI Arkadiusz 2Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:1000:00:00
3GÓRKA Michał 4Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:1000:00:00
4HABER Patryk 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn07:1000:00:00
5BRZESKI Robert 8CrossEliteElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
6NIKIEL Dariusz 9Dirty SparrowsElite Mężczyzn07:1000:00:00
7MIZGALSKI Jacek 10DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
8DUKIEWICZ Dariusz 11Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:1000:00:00
9ŁOBOCKI Andrzej 26Positive Freaks TeamElite Mężczyzn07:1000:00:00
10MIERZICKI Marcel 27POWER TRAININGElite Mężczyzn07:1000:00:00
11SADOWSKI Michał 28POWER TRAININGElite Mężczyzn07:1000:00:00
12KRYSZTOFIŃSKI Dawid 29RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
13NOWICKI Marcin 30RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn07:1000:00:00
14SAMSELSKI Michał 31Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn07:1000:00:00
15GRZEGORZYCA Damian 32SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
16STRYCZEK Patryk 56Elite Mężczyzn07:1000:00:00
17JAKUBCZAK Marcin 61Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
18KOZŁOWSKI Radosław 62Best BeastsElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
19SZULWACH Cezary 63Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:2000:00:00
20FORMELA Piotr 64Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:2000:00:00
21PUZDROWSKI Jarosław 65Biegun OCR TeamElite Mężczyzn07:2000:00:00
22WERYK Mateusz 66Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
23GÓRNY Adrian 67BOOT CAMP POLSKAElite Mężczyzn07:2000:00:00
24JAKUSZEK Piotr 77Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn07:2000:00:00
25KŁOSOWSKI Karol 78Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:2000:00:00
26GUMIELA Adam 79Melvit teamElite Mężczyzn07:2000:00:00
27SZAFRAN Jakub 80Piękni i BestieElite Mężczyzn07:2000:00:00
28KOWALSKI Józef 81Positive Freaks TeamElite Mężczyzn07:2000:00:00
29KUDER Adrian 82POWER TRAININGElite Mężczyzn07:2000:00:00
30GAWLAK Damian 83Spectrum teamElite Mężczyzn07:2000:00:00
31CZECHOWSKI Konrad 84WATAHAElite Mężczyzn07:2000:00:00
32GODLEWSKA Magdalena 104CrossFit SuszElite Masters Kobiet07:3000:00:00
33BEMBENEK Patrycja 106Eko okna RunnersElite Kobiet07:3000:00:00
34BERNACKA Katarzyna 107Gladiators by RMF4RTElite Kobiet07:3000:00:00
35DĄDELEWSKA Oliwia 108Gladiators by RMF4RTElite Kobiet07:3000:00:00
36ŁAWNICZAK Justyna 109Gladiators by RMF4RTElite Kobiet07:3000:00:00
37JAŚKIEWICZ Dagmara 129Open Kobiet07:3000:00:00
38KRÓLAK Margarita 130Elite Kobiet07:3000:00:00
39HALASTRA Piotr 135Charakterni SportsElite Mężczyzn07:2000:00:00
40KRAWIECKI Mateusz 136RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:1000:00:00
41PODGORSKI Marek 137RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:1000:00:00
42SAŁATA Marcin 138RUNMAGEDDONElite Mężczyzn07:1000:00:00
43KUNCEWICZ Szymon 139Elite Mężczyzn07:2000:00:00
44TOBIS Marcin 140Biegun OCR TeamOpen Mężczyzn07:2000:00:00
45ŁĄCKI Wojciech 141Elite Mężczyzn07:2000:00:00
46DĄDELEWSKA Joanna 142Piękni i BestieElite Masters Kobiet07:3000:00:00
47GÓRNA Joanna 151All For BodyOpen Kobiet08:0000:00:00
48SZATKOWSKI Kamil 152BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn08:0000:00:00
49KUBIK Dawid 153CARBON RACING TEAMOpen Mężczyzn08:0000:00:00
50SOKOŁOWSKA Sylwia 154Charakterni SportsOpen Kobiet08:0000:00:00
51MRUKLIK Maciej 156Drużyna imienia mgr inż. Przemysława MisiuryOpen Mężczyzn08:0000:00:00
52SŁABASZEWSKI Kamil 157HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:0000:00:00
53ROMEJKO Karolina 174SzturmOpen Kobiet08:0000:00:00
54KAZUBEK Michał 175United RunnersOpen Mężczyzn08:0000:00:00
55ANTOLIK Magdalena 176Open Kobiet08:0000:00:00
56BEKIER Mariusz 178Open Masters Mężczyzn08:0000:00:00
57BORAWSKI Lukasz 180Open Mężczyzn08:0000:00:00
58KUBIŃSKI Krzysztof 200Open Mężczyzn08:0000:00:00
59KUKIEŁA Krzysztof 201Open Mężczyzn08:0000:00:00
60KULCZAK Paweł 202Open Masters Mężczyzn08:0000:00:00
61MICHALCZYK Tomasz 204Open Mężczyzn08:0000:00:00
62MIERSKA Matylda 205Open Kobiet08:0000:00:00
63MIERSKI Paweł 206Open Mężczyzn08:0000:00:00
64MŁYNARCZYK Tatiana 207Open Kobiet08:0000:00:00
65WTULICH Rafał 226Open Mężczyzn08:0000:00:00
66ŻACH Adam 228Open Mężczyzn08:0000:00:00
67ZUCHOWICZ Łukasz 229Open Mężczyzn08:0000:00:00
68BIALK Julia 230#The PromiseOpen Kobiet08:1500:00:00
69SADOWSKI Piotr 233#The PromiseOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:00
70NIEKŁAŃ Paweł 254Kulturalne Młode OgryOpen Mężczyzn08:1500:00:00
71PLIŃSKI Tomasz 255Kulturalne Młode OgryOpen Mężczyzn08:1500:00:00
72ALBERSKA Anna 270Open Kobiet08:1500:00:00
73ANIELSKI Michał 271Open Mężczyzn08:1500:00:00
74ARCISZEWSKI Hubert 272Open Mężczyzn08:3000:00:00
75BELTA Robert 273Open Masters Mężczyzn08:1500:00:00
76BIAŁEK Weronika 274Open Kobiet08:1500:00:00
77BIENICEWICZ Wojciech 275Open Mężczyzn08:1500:00:00
78KLOS Tomasz 291Open Mężczyzn08:1500:00:00
79KUBACKA Marta 294Open Kobiet08:1500:00:00
80KUCZMAŃSKA Magdalena 295Open Masters Kobiet08:1500:00:00
81KUCZMAŃSKI Tomasz 296Open Masters Mężczyzn08:1500:00:00
82CUŻE Dawid 315Blade runnerOpen Mężczyzn08:3000:00:00
83MOSÓR Maksymilian 316Blade runnerOpen Mężczyzn08:3000:00:00
84MISZTA Natalia 317COWI GdańskOpen Kobiet08:3000:00:00
85MITRĘGA Michalina 318COWI GdańskOpen Kobiet08:3000:00:00
86PRZYBYŁA Cezary 319COWI GdańskOpen Mężczyzn08:3000:00:00
86RĘDZIKOWSKI Marek 320COWI GdańskOpen Mężczyzn08:3000:00:00
88SZCZEBLEWSKI Juliusz 321COWI GdańskOpen Mężczyzn08:3000:00:00
88SZEŁEMEJ Roman 322COWI GdańskOpen Mężczyzn08:3000:00:00
90CHĄDZYŃSA Monika 341TraktorzystkiOpen Masters Kobiet08:3000:00:00
91CZARNECKI Piotr 342TraktorzystkiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
92IDZIAK Grzegorz 343TraktorzystkiOpen Mężczyzn08:3000:00:00
93IDZIAK Paulina 344TraktorzystkiOpen Kobiet08:3000:00:00
94ŁUŻEWICZ Sylwia 345TraktorzystkiOpen Kobiet08:3000:00:00
95BOBROWSKI Dawid 346ZAKWASY IVOpen Mężczyzn08:3000:00:00
96MARCHEWKA Adrian 367Open Mężczyzn08:3000:00:00
97MICHNOWSKA Wiktoria 368Open Kobiet08:3000:00:00
98NIEDZIAŁKOWSKA Zuzanna 369Open Kobiet08:3000:00:00
99NOWAKOWSKI Daniel 370Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
100OLSZEWSKA Zofia 371Open Kobiet08:3000:00:00
101PIERSA Karol 372Open Mężczyzn08:3000:00:00
102PIKULSKA Dorota 373Open Kobiet08:3000:00:00
103RADOŁA Jakub 374Open Mężczyzn08:3000:00:00
104PRZYBYLSKI Krzysztof 393Crossfit Stocznia GdańskOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
105RUSZEWSKA Anna 394Husaria Race Team Open Masters Kobiet09:0000:00:00
106KASPERCZYK Damian 401Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn09:0000:00:00
107KRUSZEWSKA Magdalena 404Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet09:0000:00:00
108KRUSZEWSKI Arkadiusz 405Neptun Gym Przerembel TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
109MICHALSKA Ania 406Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet09:0000:00:00
110KRZYŻANOWSKI Kornel 407PitkiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
111DOBOSZ Piotr 427Open Mężczyzn09:0000:00:00
112FIGURA Mateusz 428Open Mężczyzn09:0000:00:00
113GĄGOL Marek 429Open Mężczyzn09:0000:00:00
114GOŁĄBEK Weronika 430Open Kobiet09:0000:00:00
115GRUBA Andrzej 431Open Mężczyzn09:0000:00:00
116JASKULSKI Konrad 433Open Mężczyzn09:0000:00:00
117JÓZEFACIUK Maciej 434Open Mężczyzn09:0000:00:00
118MOCEK Bartosz 453Open Mężczyzn09:0000:00:00
119PAWŁOWSKA Anna 454Open Kobiet08:3000:00:00
120PODOLSKA Elżbieta 455Open Kobiet09:0000:00:00
121JEŻEWSKA Celina 472FRANKE GdyniaOpen Kobiet09:1500:00:00
122DOBROS Robert 492Młode wilki byd.Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
123FELINIAK Daniel 493Młode wilki byd.Open Mężczyzn09:1500:00:00
124ROSZAK Bartłomiej 494Młode wilki byd.Open Mężczyzn09:1500:00:00
125TRACZ Jarosław 495Młode wilki byd.Open Mężczyzn09:1500:00:00
126ŁOMOTOWSKA Izabela 511Sii GdańskOpen Kobiet09:1500:00:00
127POLEWCZAK Paweł 512Sii GdańskOpen Mężczyzn09:1500:00:00
128WOJCICKI Patryk 513Sii GdańskOpen Mężczyzn09:1500:00:00
129BYSTRA Agnieszka 514Sii Gdańsk TeamOpen Kobiet09:1500:00:00
130DROBKIEWICZ Filip 515Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:00
131KALISZ Tomasz 516Sii Gdańsk TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
132MOŁOCZNIK Kasia 517Sii Gdańsk TeamOpen Kobiet09:1500:00:00
133NYCZ Miłosz 518Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:00
134ŁONIEWSKA Emilia 537Open Kobiet09:1500:00:00
135MAJCHRZAK Adriana 538Open Kobiet09:1500:00:00
136MILEWSKI Andrzej 539Open Mężczyzn09:1500:00:00
137MILLER Natalia 540Open Kobiet09:1500:00:00
138PIĄTKOWSKI Paweł 541Open Mężczyzn09:1500:00:00
139POLEJOWSKI Adam 542Open Mężczyzn09:1500:00:00
140SIEROCKA Karolina 544Open Kobiet09:1500:00:00
141SZCZUKA Martyna 563Byle Przeżyć TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
142WAZ Mateusz 564Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
143FIERKA Natalia 565EPG TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
144JEKA Dawid 566EPG TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
145MOVCHAN Artem 567EPG TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
146SZYMELFENIG Adam 568EPG TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
147WIECHCIŃSKI Alan 569EPG TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
148CHICA LORENZO Ignacio 570Fit ducksOpen Mężczyzn09:3000:00:00
149NIEZGODA Agata 590Kasztany albatrossaOpen Kobiet09:3000:00:00
150SZREIBER Wiesław 592Nie zaszłaOpen Mężczyzn09:3000:00:00
151SZWABA Marta 593Nie zaszłaOpen Kobiet09:3000:00:00
152 SZYMANIUK Marcin 612ZniszczeniOpen Mężczyzn09:3000:00:00
153BĄK Rafał 613Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
154BRZEZIŃSKI Michał 614Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
155DUDZIAK Damian 615Open Mężczyzn09:3000:00:00
156SKLEPOWICZ Jacek 634Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
157SKOK Weronika 635Open Kobiet09:3000:00:00
158TRZCIŃSKA Aleksandra 636Open Kobiet09:3000:00:00
159MUSIALSKA Anita 649Dirty SparrowsOpen Kobiet10:0000:00:00
160KARNOWSKA Agnieszka 650Fit ManiaOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
161MIKSZA Patrycja 651FundamentalOpen Kobiet10:0000:00:00
162GREIBIG Michaela 667OCR MUNICHOpen Kobiet08:1500:00:00
163PROKOPSKI Andrzej 671PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
164TKACZYK Marcin 673PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
165WAJCHERT Błażej 674PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
166WIŚNIEWSKI Macin 675PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
167WŁUDARSKI Piotr 676PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
168KRAWCZYK Michał 677SP 44Open Mężczyzn10:0000:00:00
169RYKACZEWSKA Joanna 678SP 44Open Kobiet10:0000:00:00
170FEDRAU Jacek 697Open Mężczyzn10:0000:00:00
171FORCZ Aleksandra 698Open Kobiet10:0000:00:00
172KIRDZIK Krzysztof 700Open Mężczyzn10:0000:00:00
173LEWANDOWSKI Piotr 701Open Mężczyzn10:0000:00:00
174MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 702Open Masters Kobiet10:0000:00:00
175MROCZYŃSKI Jakub 703Open Mężczyzn10:0000:00:00
176HORNOWSKA Martyna 723Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.Open Kobiet10:3000:00:00
177PRANGA Magdalena 725Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.Open Kobiet10:3000:00:00
178PIERZCHAŁA Małgorzata 736Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
179STASIAK Dawid 739Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
180TERPIŁOWSKA Justyna 740Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
181BARSZCZEWICZ Leszek 762Pochłonięci Przez MelanżOpen Mężczyzn10:1500:00:00
182KAJKOSKI Przemysław 763Pochłonięci Przez MelanżOpen Mężczyzn10:1500:00:00
183MARCINIAK Kamil 764Pochłonięci Przez MelanżOpen Mężczyzn10:1500:00:00
183STĘPNIEWSKI Marcin 765Pochłonięci Przez MelanżOpen Mężczyzn10:1500:00:00
185BUJAK Adrian 766Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
186GROSZEWSKA Patrycja 767Stokvis Tapes TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
187JERMAKOW Maksim 768Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
188KUJAT Joanna 788Open Kobiet10:1500:00:00
189LINSTEDT Kamil 792Open Mężczyzn10:1500:00:00
190MALICKI Krzysztof 793Open Mężczyzn10:0000:00:00
191MARZEC Sylwia 794Open Kobiet10:1500:00:00
192MURAWSKI Michał 795Open Mężczyzn10:1500:00:00
193SZOŁA Szymon 814Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
194WESOŁEK Sebastian 815Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
195WIT Krystian 816Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
196SZCZESNY Damian 817BraveRunners OCROpen Mężczyzn10:3000:00:00
197KRAJEWSKI Łukasz 818CrazyTrepTeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
198SZERSZEŃ Bartek 819CrazyTrepTeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
199KARPIŃSKA Marzena 820ElblągOpen Kobiet10:3000:00:00
200KLEWEK Karolina 821ElblągOpen Kobiet10:3000:00:00
201ZIELONKA Paweł 840Gabos Elite GroupOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
202WORONKO Mariusz 841Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
203LENART Krzysztof 842Health Revolution ElblągOpen Mężczyzn10:3000:00:00
204KWIATKOWSKA Paulina 852Nico TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
205KWIATKOWSKI Krzysztof 853Nico TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
206KWIATKOWSKI Wojciech 854Nico TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
207KWIATKOWSKIA Bożena 855Nico TeamOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
208GÓRSKA Magdalena 876Open Masters Kobiet10:3000:00:00
209GÓRSKI Szymon 877Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
210GRYCKO Robert 878Open Mężczyzn10:3000:00:00
211IGNACIUK Jakub 879Open Mężczyzn10:3000:00:00
212KARCZEWSKA Julia 881Open Kobiet10:3000:00:00
213KLECHA Maciej 882Open Mężczyzn10:3000:00:00
214DUDEK Mariusz 902DudkiOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
215DUDEK Mariusz 903DudkiOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
216DUDEK Mariusz 904DudkiOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
217JAGODZIŃSKI Piotr 905FORMA WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn11:0000:00:00
218CZAPP Sylwester 907GP TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
219KRZEMIŃSKI Wojciech 909GP TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
220JANCZUREWICZ Agnieszka 928Ona by tak chciała biec tu ze mnąOpen Kobiet11:0000:00:00
221JANCZUREWICZ Patrycja 929Ona by tak chciała biec tu ze mnąOpen Kobiet11:0000:00:00
222ROSKWITALSKI Sebastian 930Ona by tak chciała biec tu ze mnąOpen Mężczyzn11:0000:00:00
223KUFEL Marta 931TeamTapfloOpen Kobiet11:0000:00:00
224STEINKA Mateusz 935TeamTapfloOpen Mężczyzn11:0000:00:00
225GÓRSKA Justyna 953Open Kobiet11:0000:00:00
226HARASIMIUK Pola 954Open Kobiet11:0000:00:00
227IWANOWSKI Kamil 955Open Mężczyzn11:0000:00:00
228JOŃSKA Iwona 956Open Masters Kobiet11:0000:00:00
229JOŃSKI Sławomir 957Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
230KACPRZYK Tomasz 959Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
231WRÓBLEWSKI Oliwier 980Open Mężczyzn11:0000:00:00
232WYLĘŻEK Mateusz 981Open Mężczyzn11:0000:00:00
233WYSZYŃSKI Paweł 982Open Mężczyzn11:0000:00:00
234ZIĄTEK Krzysztof 983Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
235ZYGMUNCIAK Krzysztof 984Open Mężczyzn11:0000:00:00
236JASUDOWICZ Anna 1005Mazurskie DzikiOpen Kobiet11:0000:00:00
237PARDO Norbert 1006Mazurskie DzikiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
238WIŚNIEWSKI Michał 1007Mazurskie DzikiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
239GOŁĘBIOWSKA Gośka 1031Open Masters Kobiet11:1500:00:00
240GOŁĘBIOWSKI Piotr 1032Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
241GÓRCZYŃSKI Kuba 1033Open Mężczyzn11:1500:00:00
242JAKUBÓW Aleksandra 1036Open Kobiet11:1500:00:00
243KALINOWSKA Nina 1037Open Kobiet11:1500:00:00
244KALINOWSKI Roman 1038Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
245SZCZEPAŃSKI Bartłomiej 1057Open Mężczyzn11:1500:00:00
246SZOMBORG Mariusz 1058Open Mężczyzn11:1500:00:00
247WĘGLARCZYK Łukasz 1060Open Mężczyzn11:1500:00:00
248WIECZOREK Krzysztof 1061Open Mężczyzn11:1500:00:00
249WITKOWSKI Sławomir 1062Open Mężczyzn11:1500:00:00
250WOJTAL Maciej 1063Open Mężczyzn11:1500:00:00
251KOWNACKA Ewelina 1083CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
252LEŚNIEWSKA Anna 1084CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
253LEŚNIEWSKI Paweł 1085CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
254OBUDZIŃSKA Monika 1086CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
255OBUDZIŃSKI Marcin 1087CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
256RUSZKOWSKA Anna 1088CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
257RUSZKOWSKI Przemysław 1089CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
258LASKOWSKI Jerzy 1109FitnessFitbackOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
259PUCHTA Katarzyna 1110FitnessFitbackOpen Kobiet11:3000:00:00
260SIUMA Emilia 1111FitnessFitbackOpen Kobiet11:3000:00:00
261SIUMA Paweł 1112FitnessFitbackOpen Mężczyzn11:3000:00:00
262SZCZĘSNY Michał 1122United RunnersOpen Mężczyzn11:3000:00:00
263BENALI Adam 1123WarzywniakOpen Mężczyzn11:3000:00:00
264PACZYŃSKI Arkadiusz 1124WarzywniakOpen Mężczyzn11:3000:00:00
265PAJEWSKA Anna 1125WarzywniakOpen Kobiet11:3000:00:00
266PIERZCHAŁA Agnieszka 1126WarzywniakOpen Kobiet11:3000:00:00
267PIERZCHAŁA Magdalena 1127WarzywniakOpen Kobiet11:3000:00:00
268BARTCZAK Dariusz 1128Open Mężczyzn11:0000:00:00
269SOCHA Justyna 1148Open Kobiet11:3000:00:00
270SZEWCZAK Arkadiusz 1149Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
271SZMAJDA Dominik 1150Open Mężczyzn11:3000:00:00
272TOMASZEWSKI Michał 1151Open Mężczyzn11:3000:00:00
273ZASINA Agata 1160Brudni księgowiOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
274GĘCA Kacper 1172CPTOpen Mężczyzn12:0000:00:00
275MACHYNIA Kamil 1182KuracjuszeOpen Mężczyzn12:0000:00:00
276PANDEW Julian 1183KuracjuszeOpen Mężczyzn12:0000:00:00
277PRUŚ Maciej 1184KuracjuszeOpen Mężczyzn12:0000:00:00
278GRABOWSKI Bartosz 1195No Skill Just LuckOpen Mężczyzn12:0000:00:00
279MISIEJKO Artur 1204Saltus Sport TeamOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
280PLUTOWSKI Dawid 1205Saltus Sport TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
281POLITAŃSKI Tomasz 1206Saltus Sport TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
282GRUDZIŃSKI Dariusz 1207WalenieOpen Mężczyzn12:0000:00:00
283BEDNARSKA Beata 1217Open Kobiet12:0000:00:00
284BUJNOWSKI Kamil 1219Open Mężczyzn12:0000:00:00
285MORAWIEC Adam 1231Open Mężczyzn12:0000:00:00
286DMOWSKA Paulina 1255AcroteamOpen Kobiet12:1500:00:00
287MATUSIAK Łukasz 1260AquaSpa&Saunarium RedaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
288ANDRZEJEWSKI Piotr 1262Będzie fajnie mówiliOpen Mężczyzn12:1500:00:00
289DERESZEWSKI Adam 1263Będzie fajnie mówiliOpen Mężczyzn12:1500:00:00
290SLEDZ Mariusz 1276czarne bykiOpen Mężczyzn12:1500:00:00
291WOJTALA Magdalena 1277czarne bykiOpen Kobiet12:1500:00:00
292ŻUCHOWSKA Monika 1278czarne bykiOpen Kobiet12:1500:00:00
293KOWNACKI Bartłomiej 1309ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
294SĄGOLEWSKI Tomasz 1328Open Mężczyzn11:0000:00:00
295SANCEWICZ Daria 1329Open Kobiet08:3000:00:00
296WITKOWSKI Wojciech 1333Open Masters Mężczyzn12:1500:00:00
297WOJDAK Radosław 1334Open Mężczyzn12:3000:00:00
298ŁUKASIUK Magdalena 1345Groźne BESTIEOpen Kobiet12:3000:00:00
299ŁUKASIUK Robert 1346Groźne BESTIEOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
300NIEMC Przemek 1347Groźne BESTIEOpen Mężczyzn12:3000:00:00
301BROSTEK Maksymilian 1358PiweczkoTeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
302FOKS Michał 1359PiweczkoTeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
303GUCWA Mateusz 1360PiweczkoTeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
304PARZYSZEK Eryk 1367Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
305PIĘTA Tomasz 1368Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
306SZYPSZAK Adrian 1369Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
307WADZIŃSKI Kamil 1370Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
308FRYMARK Kamil 1381Zołza TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
309KOSSECKA Michalina 1382Zołza TeamOpen Kobiet12:3000:00:00
310AGEJCZYK Anna 1383Open Kobiet12:3000:00:00
311ARANOWSKI Łukasz 1384Open Mężczyzn12:3000:00:00
312KLUK Daniel 1394Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
313KOTWICKI Radosław 1395Open Mężczyzn12:3000:00:00
314MARKUSZEWSKA Julia 1406Open Kobiet12:3000:00:00
315OSEMLAK Dawid 1408Open Mężczyzn12:3000:00:00
316SADOWSKI Paweł 1409Open Mężczyzn13:0000:00:00
317WASIK Karol 1419Open Mężczyzn12:3000:00:00
318KOŃCZYŃSKI Mateusz 1424#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn13:0000:00:00
319OCICKI Karol 1425#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn13:0000:00:00
320OCICKI Wiktor 1426#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn13:0000:00:00
321BESKA Daniel 1427AcroteamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
322WÓJCIAK Daniel 1436AcroteamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
323WOJNOWSKA Izabela 1437AcroteamOpen Kobiet13:0000:00:00
324GAWRYSIAK Mariusz 1442Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn13:0000:00:00
325LINOWIECKA-MALEC Agnieszka 1444Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Kobiet13:0000:00:00
326POPCZYŃSKI Krystian 1456HARDCORYOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
327KIEDROWICZ Sławomir 1468Rodzina 40+Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
328PIECHOWSKA Ewelina 1469Rodzina 40+Open Masters Kobiet13:0000:00:00
329KLEIN Kamil 1475WATAHA STGOpen Mężczyzn13:0000:00:00
330TALAŚKA Tomasz 1477WATAHA STGOpen Mężczyzn13:0000:00:00
331LUBERAŃSKI Patryk 1489Open Mężczyzn13:0000:00:00
332MAŃKOWSKI Adrian 1490Open Mężczyzn13:0000:00:00
333MATVIICHUK Yuliia 1491Open Kobiet13:0000:00:00
334PASIŃSKA Angelika 1492Open Kobiet13:0000:00:00
335SZULTKA Dawid 1502Open Mężczyzn13:0000:00:00
336SZULTKA Patryk 1503Open Mężczyzn13:0000:00:00
337TELEGA Małgorzata 1504Open Kobiet13:0000:00:00
338WAWRZYNIAK Michał 1505Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
339MATYJASZCZYK Filip 1515BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
340PIECHOCKA Anna 1516BrewaOpen Kobiet13:1500:00:00
341PIECHOCKI Artur 1517BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
342PIPIA Michał 1518BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
343ŻOŁĄDEK Piotr 1540Rodzinka z CiechocinkaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
344KRZEMIŃSKA Danuta 1546Super GrupaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
345KIMLA Piotr 1552ZielMedOpen Mężczyzn10:0000:00:00
346BIGAS Maciej 1554Open Mężczyzn13:1500:00:00
347BORSUK Igor 1555Open Mężczyzn13:1500:00:00
348KOMOROWSKI Jakub 1564Open Mężczyzn13:1500:00:00
349KOSZCZAŁ Grzegorz 1567Open Mężczyzn10:0000:00:00
350PASZKOWSKI Tomasz 1572Open Mężczyzn13:1500:00:00
351PAWŁOWSKI Krzysztof 1573Open Mężczyzn13:1500:00:00
352PRAHL Kacper 1574Open Mężczyzn13:1500:00:00
353REJMIAK Mateusz 1575Open Mężczyzn13:1500:00:00
354WICZANOWSKA Natalia 1584Open Kobiet09:3000:00:00
355ZIEMANN Daniel 1586Open Mężczyzn13:1500:00:00
356DRĄŻKOWSKI Piotr 1587AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
357ROSZKOWSKA Małgorzata 1597Green TeamOpen Kobiet13:3000:00:00
358SIEKIERSKA Liwia 1619SPOKO ZIOMKIOpen Kobiet13:3000:00:00
359SIEKIERSKI Tomasz 1620SPOKO ZIOMKIOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
360CIESZYŃSKI Jarosław 1628Open Mężczyzn13:3000:00:00
361CYRAN Tomasz 1629Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
362DAMRAT Slawomir 1630Open Mężczyzn13:3000:00:00
363DRAWSKI Paweł 1631Open Mężczyzn13:3000:00:00
364JÓZEFCZYK Piotr 1640Open Mężczyzn10:3000:00:00
365KACPRZAK Paweł 1641Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
366KASCHE Denny 1643Open Mężczyzn08:1500:00:00
367NOWAK Aleksandra 1653Open Kobiet13:3000:00:00
368NOWICKI Daniel 1654Open Mężczyzn13:3000:00:00
369PALACZ Krzysztof 1655Open Mężczyzn13:3000:00:00
370SOBCZYK Anna 1660Open Masters Kobiet11:1500:00:00
371KARKOSZ Jan 1673BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn09:0000:00:00
372SAWICKI Grzegorz 1733Open Mężczyzn14:0000:00:00
373WAWRZYNIAK Dorota 1815Open Masters Kobiet13:0000:00:00
374RACHWALSKA Aleksandra 1888Open Kobiet12:1500:00:00
375FRĄSZCZAK Piotr 1889Sii GdańskOpen Mężczyzn09:1500:00:00
376KUŚ Jacek 1890Open Mężczyzn09:3000:00:00
377MACKIEWICZ Emilia 1891RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet12:1500:00:00
378BETCHER Michał 1892Movement ArenaOpen Mężczyzn13:3000:00:00
379JONACZYK Katarzyna 1896Movement ArenaOpen Kobiet13:3000:00:00
380CZAPLA Mateusz 1898Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:00
381ANGROT Romuald 1899RSSWOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:00
382GUZEK Maksymilian 1900Open Mężczyzn08:1500:00:00
383SĄCZAWA Filip 1901Open Mężczyzn08:1500:00:00
384KOMSTA Jarosław 1902Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
385SMOGÓR Tomasz 1903SolwitOpen Mężczyzn08:1500:00:00
386LUKASIK Anna 1904Open Kobiet08:3000:00:00
387DOBRZYNSKI Krzysztof 1905Open Mężczyzn08:3000:00:00
388MATKOWSKI Daniel 1907SolwitOpen Mężczyzn08:3000:00:00
389JABŁOŃSKI Tomasz 1908Green Goblins WarszawaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
390STASIAK Monika 1914FRANKE GdyniaOpen Kobiet09:1500:00:00
391PRZYTARSKI Łukasz 1920Visline Sp. z o.o.Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
392POPŁAWSKI Marcin 1921Open Mężczyzn09:1500:00:00
393BENEDYK Szymon 1922EPG TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
394GŁOWACKI Michał 1924#szybkienóżkiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
395BLUMA Tomasz 1926Open Mężczyzn09:1500:00:00
396TROKA Tomasz 1927Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
397NOWOŚWIAT Arkadiusz 1928Open Mężczyzn10:3000:00:00
398BAZYDLO Piotr 1929Open Mężczyzn10:0000:00:00
399CHERKASOV Oleh 1930Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
400ADAMOWICZ Kamil 1933Open Mężczyzn10:3000:00:00
401KRZYŻYŃSKI Tomasz 1934Open Mężczyzn10:3000:00:00
402ROGOWSKA-SUCHOCKA Marta 1936Open Kobiet10:0000:00:00
403OTOMAŃSKI Daniel 1945SPOKO ZIOMKIOpen Mężczyzn13:3000:00:00
404SŁAWIŃSKA Katarzyna 1947Open Kobiet13:1500:00:00
405SŁAWIŃSKI Paweł 1948Open Mężczyzn13:1500:00:00
406BIALECKI Maciej 1957Open Mężczyzn13:3000:00:00
407ZIMIŃSKI Paweł 12Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:1000:00:00
408MARZEC Paweł 13Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:1000:00:00
409HANUSIAK Leszek 15Koniu SquadElite Mężczyzn07:1000:00:00
410KĘDZIORA Bogumił 16Koniu SquadElite Mężczyzn07:1000:00:00
411PŁAŻALSKI Przemysław 17Life4FitElite Mężczyzn07:1000:00:00
412WITKA Patryk 18Mad RunnersElite Mężczyzn07:1000:00:00
413ŁYSIK Piotr 20Moja Kambodża <3Elite Mężczyzn07:1000:00:00
414KARBOWSKI Sławomir 21NEXTREMEElite Mężczyzn07:1000:00:00
415GAŃKO Mateusz 22Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:1000:00:00
416TKACZYK Michał 23Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn07:1000:00:00
417GUZ Grzegorz 25Positive Freaks TeamElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
418KORNAS Szymon 33STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn07:1000:00:00
419JACIÓW Paweł 39WATAHAElite Mężczyzn07:1000:00:00
420KITALA Radosław 40Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn07:1000:00:00
421DOBRZYŃSKI Tomasz 41xRunnersElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
422MISZEWSKI Grzegorz 42xRunnersElite Mężczyzn07:1000:00:00
423WAŁDOWSKI Dominik 43xRunnersElite Mężczyzn07:1000:00:00
424CHROST Andrzej 45Elite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
425DOMAŃSKI Krystian 47Elite Mężczyzn07:1000:00:00
426DZIENIS Paweł 48Elite Mężczyzn07:1000:00:00
427OPARA Piotr 68BOOT CAMP POLSKAElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
428BURZAWA Mateusz 6Charakterni SportsOpen Mężczyzn07:2000:00:00
429KOŁPA Łukasz 69Charakterni SportsElite Mężczyzn07:2000:00:00
430KRÓL Przemysław 70Charakterni SportsElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
431ULICZNY Konrad 71CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWElite Mężczyzn07:2000:00:00
432GREMBOWSKI Robert 73Dirty SparrowsElite Mężczyzn07:2000:00:00
433KOCZOROWSKI Paweł 75DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
434SZCZEPANIAK Paweł 76Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn07:2000:00:00
435TOMASZEWICZ Adam 14Klono TeamOpen Mężczyzn07:2000:00:00
436NAKIELSKI Jarosław 19Młode Wilki 3cityElite Mężczyzn07:1000:00:00
437PYSZNY Patryk 34STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn07:2000:00:00
438MIĘSOWICZ Mirosław 85WATAHAElite Mężczyzn07:2000:00:00
439BARAN Michał 44Elite Mężczyzn07:2000:00:00
440DACIO Mirek 46Elite Mężczyzn07:2000:00:00
441GŁUSZEK Piotr 49Elite Mężczyzn07:2000:00:00
442GOŁASZEWSKI Jacek 86Elite Mężczyzn07:2000:00:00
443GRZEBUŁA Łukasz 50Elite Mężczyzn07:2000:00:00
444JUDEK Łukasz 51Elite Mężczyzn07:2000:00:00
445KARDACH Pawel 52Elite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
446KAŹMIERCZAK Kacper 87Elite Mężczyzn07:2000:00:00
447KORCZYK Łukasz 53Elite Mężczyzn07:2000:00:00
448KOWALSKI Bartosz 88Elite Mężczyzn07:2000:00:00
449KRYSTOSIK Przemysław 54Open Mężczyzn07:2000:00:00
450LATOSI Adrian 89Elite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
451ŁUKASZEWSKI Paweł 90Elite Mężczyzn07:2000:00:00
452MACHNIO Bartosz Jan 91Elite Mężczyzn07:2000:00:00
453OSICKI Dawid 92Elite Mężczyzn07:2000:00:00
454SYLDATK Patryk 57Elite Mężczyzn07:2000:00:00
455VIBORG CHRISTENSEN Brian 94Elite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
456WOJCIECHOWSKI Konrad 58Elite Mężczyzn07:2000:00:00
457WÓJCIK Marcin 59Open Masters Mężczyzn07:2000:00:00
458ZUKOWSKI Kamil 60Elite Mężczyzn07:2000:00:00
459WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 96Best BeastsElite Kobiet07:3000:00:00
460KOWALSKA Natalia 97Biegun OCR TeamElite Kobiet07:3000:00:00
461ŁOSIN Marta 98Biegun OCR TeamElite Kobiet07:3000:00:00
462MILEWSKA Anna 99BigYellowFoot Adventure TeamElite Kobiet07:3000:00:00
463BURZYŃSKA Klaudia 100Burzowe dzikiElite Kobiet07:3000:00:00
464SZYMAŃSKA Agnieszka 101Carbon Silesia SportElite Kobiet07:3000:00:00
465PAWŁOWSKA Nina 102CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet07:3000:00:00
466STEFANIAK Katarzyna 110Gladiators by RMF4RTElite Kobiet07:3000:00:00
467SYLWIA Płażalska 113Life4FitElite Kobiet07:3000:00:00
468GAŃKO Karolina 114Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet07:3000:00:00
469LICHAŃSKA Karolina 115Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet07:3000:00:00
470SZOSTEK Patrycja 116Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet07:3000:00:00
471ANTOLIK Aneta 117POWER TRAININGOpen Kobiet07:3000:00:00
472GARLACZ Justyna 118POWER TRAININGElite Kobiet07:3000:00:00
473STRUSZKIEWICZ Aleksandra 119POWER TRAININGElite Kobiet07:3000:00:00
474WOROBIEWA Jekatierina 120POWER TRAININGElite Kobiet07:3000:00:00
475LEONIAK Łucja 121Tsunami SzczecinekElite Kobiet07:3000:00:00
476SZYMAŃSKA Kinga 123Warriors ŁódźElite Kobiet07:3000:00:00
477BASZYŃSKA Waleria 124WATAHAElite Kobiet07:3000:00:00
478KURAŚ Beata 125xRunnersElite Kobiet07:3000:00:00
479BOIŃSKA Agnieszka 126Open Masters Kobiet07:3000:00:00
480BRZEZIŃSKA Karolina 127Elite Kobiet07:3000:00:00
481CYRAN Patrycja 128Elite Kobiet07:3000:00:00
482OSTROWSK Aneta 131Elite Kobiet07:3000:00:00
483PODBIELSKA Gosia 132Elite Kobiet07:3000:00:00
484PRAHL Alicja 133Elite Kobiet07:3000:00:00
485SZAŁKOWSKA Agnieszka 134Elite Kobiet07:3000:00:00
486CHABROWSKA Joanna 159Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet09:0000:00:00
487DUDEK Piotr 160Ogień z DupyOpen Mężczyzn08:0000:00:00
488PANEK Anna 162Ogień z DupyOpen Kobiet08:0000:00:00
489ROST Karolina 163Ogień z DupyOpen Kobiet08:0000:00:00
490WITKOWSKA Ewa 164Ogień z DupyOpen Kobiet08:0000:00:00
491MARKIEWICZ Arkadiusz 165Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:00
492MOJAK Joanna 166RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:0000:00:00
493KOTAS Patrycja 167Runmageddonowe Świry Open Kobiet08:0000:00:00
494PIĘTA Łukasz 168Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn08:0000:00:00
495BRILLOWSKI Karol 169SRKOpen Masters Mężczyzn08:0000:00:00
496KARCZEWSKI Adam 170SRKOpen Mężczyzn08:0000:00:00
497KOCZYBA Karolina 171SzturmOpen Kobiet08:0000:00:00
498KOZUBEK Katarzyna 172SzturmOpen Masters Kobiet08:0000:00:00
499ROCHALSKI Kamil 173SzturmOpen Mężczyzn08:0000:00:00
500CHORZELEWSKI Michał 182Open Mężczyzn08:0000:00:00
501CZOSNYKA Joanna 183Open Kobiet08:0000:00:00
502DAROSZEWSKI Adam 184Open Masters Mężczyzn08:0000:00:00
503GĄGOROWSKI Michał 189Open Mężczyzn08:0000:00:00
504GRABOWSKI Marcin 190Open Mężczyzn08:0000:00:00
505KALATA Krzysztof 192Open Mężczyzn08:0000:00:00
506KARCZEWSKI Wijciech 193Open Mężczyzn08:1500:00:00
507KIRSCHLING Bartosz 195Open Mężczyzn08:0000:00:00
508KONIECZNA Żaneta 197Open Kobiet08:0000:00:00
509KOWALIK Dominik 198Open Mężczyzn08:0000:00:00
510KRZYSZTOFOWICZ Wojciech 199Open Mężczyzn08:0000:00:00
511MUZYKA Marko 208Open Mężczyzn08:0000:00:00
512OLIWIER.BEKIER Oliwier.bekier 210Open Mężczyzn08:0000:00:00
513PERKOWSKA Paula 211Open Kobiet08:0000:00:00
514ROGOŻA Piotr 212Open Masters Mężczyzn08:0000:00:00
515RUTHA Michał 214Open Mężczyzn08:0000:00:00
516SCHAB Michał 215Open Mężczyzn08:0000:00:00
517SOKOŁOWSKI Artur 217Open Mężczyzn08:0000:00:00
518VASYLIEV Dmytro 220Open Mężczyzn08:0000:00:00
519WITEK Eryk 221Open Mężczyzn08:0000:00:00
520WOŹNIAK Tomasz 223Open Mężczyzn08:0000:00:00
521WRZESIŃSKA Anna 224Open Kobiet08:0000:00:00
522WRZESIŃSKI Daniel 225Open Mężczyzn08:0000:00:00
523SKRZYNIARZ Sylwia 234#The PromiseOpen Kobiet08:1500:00:00
524DUŁAK Mateusz 237BTSplusOpen Mężczyzn08:1500:00:00
525GŁODOWSKI Bartosz 238BTSplusOpen Mężczyzn08:1500:00:00
526KOSTYK Aleksander 239BTSplusOpen Mężczyzn08:1500:00:00
527MANTHEY Krzysztof 240BTSplusOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:00
528ŚLIWIŃSKA Beata 241BTSplusOpen Masters Kobiet08:1500:00:00
529BERNADY Magdalena 243Charakterni SportsOpen Kobiet08:0000:00:00
530PAŁKA Wojciech 245Gibkie małpyOpen Mężczyzn08:1500:00:00
531SZCZUREK Mateusz 246Gibkie małpyOpen Mężczyzn08:1500:00:00
532WITKOWSKI Mateusz 247Hell's heaven szczecin Open Mężczyzn08:1500:00:00
533DOBEK Marcin 248Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:00
534FUCHS Bartosz 249Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:00
535ŁYPIK Jakub 250Husaria Race Team Open Mężczyzn08:1500:00:00
536WYPIJEWSKI Konrad 256Kulturalne Młode OgryOpen Mężczyzn08:1500:00:00
537BRZEZIŃSKA Anna 257Przywidz TEAMOpen Kobiet08:1500:00:00
538MIKULSKI Feliks 258Przywidz TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:00
539PASTUSZKA Anna 259Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet08:0000:00:00
540BANACH Patryk 260SYNOPSYS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn08:1500:00:00
541LASZCZYK Julia 261SzturmOpen Kobiet08:0000:00:00
542ANGER Donata 262Wel LidzbarkOpen Kobiet08:1500:00:00
543FLORCZAK Paula 263Wel LidzbarkOpen Kobiet08:1500:00:00
544KRZAK Edyta 267Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet08:1500:00:00
545ROGUSKA Kasia 268Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet08:1500:00:00
546SIEROCIŃSKA Katarzyna 269Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet08:1500:00:00
547CZERWONKA Rafał 277Open Mężczyzn08:1500:00:00
548DORYŃ Kamil 278Open Mężczyzn08:1500:00:00
549FIEDLER Franziska 280Open Kobiet08:1500:00:00
550FOLEK Grzegorz 281Open Mężczyzn08:1500:00:00
551GABRYELEWICZ Tomasz 282Open Mężczyzn08:1500:00:00
552GRAD Marcel 283Open Mężczyzn08:1500:00:00
553HAWEL Rafał 285Open Masters Mężczyzn08:1500:00:00
554JUSTYŃSKI Aleks 287Open Mężczyzn08:1500:00:00
555KAMIŃSKI Bartosz 288Open Mężczyzn08:1500:00:00
556KUKUŁA Grzegorz 297Open Masters Mężczyzn08:1500:00:00
557KWIECIEŃ Marcin 298Open Mężczyzn08:1500:00:00
558LEBIECKA Klaudia 299Open Kobiet08:1500:00:00
559LEWANDOWSKI Marcin 300Open Mężczyzn08:1500:00:00
560LIPIŃSKI Maciej 301Open Mężczyzn08:1500:00:00
561LISZKA Piotr 302Open Mężczyzn08:1500:00:00
562OSMULSKI Wojciech 303Open Mężczyzn08:1500:00:00
563RYGIELSKI Maciej 304Open Mężczyzn08:3000:00:00
564SEŃ Agata 305Open Kobiet08:1500:00:00
565SKOTNICKI Jakub 306Open Mężczyzn08:1500:00:00
566STYBEL Filip 307Open Mężczyzn08:1500:00:00
567ŚWIĄTEK Krystian 308Open Mężczyzn08:1500:00:00
568WIECZOREK Piotr 309Open Mężczyzn08:1500:00:00
569WIERZBICKI Adam 310Open Mężczyzn08:1500:00:00
570ZASIADCZYK Mikołaj 284Open Mężczyzn08:1500:00:00
571MAŁEK Maciej 323CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn08:3000:00:00
572FRĄCKOWIAK Maciej 324DMCOpen Mężczyzn08:3000:00:00
573KOŁODZIEJCZAK Radosław 325DMCOpen Mężczyzn08:3000:00:00
574CELMER Franciszek 326DP TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:00
575DOBRZYŃSKI Mateusz 327DP TeamOpen Mężczyzn08:3000:00:00
576GODLEWSKA Niuta 328DP TeamOpen Kobiet08:3000:00:00
577WOLNY Krzysztof 329forBET RunnersOpen Mężczyzn08:3000:00:00
578FOKS Grzegorz 333MITMAROpen Mężczyzn08:3000:00:00
579DOMBKOWSKA Gabriela 334My i TyleOpen Kobiet08:3000:00:00
580KAŃSKI Tomasz 336PełzaczeOpen Mężczyzn08:3000:00:00
581KOZŁOWSKI Marek 337PełzaczeOpen Mężczyzn08:3000:00:00
582TOŁWIŃSKI Bogusław 339Silni Mocą ElblągOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
583BOROWSKA Aleksandra 340TraktorzystkiOpen Kobiet08:3000:00:00
584RADOMSKI Adam 350ZAKWASY IVOpen Masters Mężczyzn08:3000:00:00
585BELGRAU Paweł 352Open Mężczyzn08:3000:00:00
586BUCHAJEWICZ Marta 353Open Kobiet08:3000:00:00
587CZAJKOWSKI Kamil 354Open Mężczyzn08:3000:00:00
588DĄBROWA Piotr 355Open Mężczyzn08:3000:00:00
589FIGÓRSKI Paweł 357Open Mężczyzn08:3000:00:00
590FLAK Arkadiusz 358Open Mężczyzn08:3000:00:00
591GAJDA Maciej 359Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
592GRODECKI Sławomir 361Open Mężczyzn08:3000:00:00
593HUMIENNY Krzysztof 362Open Mężczyzn08:3000:00:00
594JAMIŃSKI Paweł 363Open Mężczyzn08:3000:00:00
595KNOT Martyna 364Open Kobiet08:3000:00:00
596KOT Krzysztof 365Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
597KUDLIŃSKI Grzegorz 366Open Mężczyzn08:3000:00:00
598SERKIS Małgorzata 375Open Masters Kobiet08:3000:00:00
599STOLTMAN Jan 376Open Mężczyzn08:3000:00:00
600STOLTMAN Witold 377Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
601STRYCZNIEWICZ Paweł 378Open Mężczyzn08:3000:00:00
602SZYMCZAK Piotr 379Open Masters Mężczyzn08:3000:00:00
603WAŃKOWICZ Adrian 381Open Mężczyzn08:3000:00:00
604ZACHAREK Piotr 382Open Mężczyzn08:3000:00:00
605JAROCKI Jonatan 383Baukrane BudownictwoOpen Mężczyzn09:0000:00:00
606DOLECKA Sandra 388CrossFit StoczniaOpen Kobiet09:0000:00:00
607JEGLIŃSKI Jarosław 389CrossFit StoczniaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
608KREFT Patryk 390CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
609LINDE Patryk 392CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
610RUSZEWSKI Jarosław 395Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
611ITRICH Michał 396Kaszub powerOpen Mężczyzn09:0000:00:00
612KUROWSKI Arek 397Kaszub powerOpen Mężczyzn09:0000:00:00
613BUDEK Weronika 399Locha i warchlakiOpen Kobiet09:0000:00:00
614FILAS Rafał 400Locha i warchlakiOpen Mężczyzn09:0000:00:00
615PIONK Paulina 408PitkiOpen Kobiet09:3000:00:00
616JASIŃSKA-GODZISZ Emilia 409RKŚOpen Kobiet09:0000:00:00
617POPIK Adam 410RKŚOpen Mężczyzn09:0000:00:00
618KARNATH Jan 413Seven investOpen Mężczyzn09:0000:00:00
619GUMKOWSKA Justyna 414Spectrum teamOpen Kobiet09:0000:00:00
620KASPRZAK Sebastian 415Spectrum teamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
621KOMINEK Anna 416Spectrum teamOpen Kobiet09:0000:00:00
622WIŚNIEWSKI Tomasz 417Spectrum teamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
623WOJTKOWSKA Agata 418Spectrum teamOpen Kobiet09:0000:00:00
624PODBIELSKI Paweł 419White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn09:0000:00:00
625TRĄBKA Bartosz 420White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn09:0000:00:00
626ZAJĄCZKOWSKA Anna 421White Wood NieruchomościOpen Kobiet09:0000:00:00
627ZIÓŁKOWSKA Marzena 422White Wood NieruchomościOpen Kobiet09:0000:00:00
628ZIÓŁKOWSKI Artur 423White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn09:0000:00:00
629BARCZYK David 424Open Mężczyzn09:0000:00:00
630BIENIASZ Bogusław 425Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
631BOROWIK Paweł 426Open Mężczyzn09:0000:00:00
632KAŹMIERSKI Krzysztof 435Open Mężczyzn09:0000:00:00
633KLINKOSZ Dawid 436Open Mężczyzn09:0000:00:00
634KOZUCH Adam 438Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
635KRASUSKI Konrad 439Open Mężczyzn09:0000:00:00
636KRZYŻAK Tomasz 441Open Mężczyzn09:0000:00:00
637KUCHARZYK Damian 442Open Mężczyzn09:0000:00:00
638KUCZKA Maciej 443Open Mężczyzn09:0000:00:00
639KUDELSKI Grzegorz 444Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
640LANDOWSKI Dawid 445Open Mężczyzn09:0000:00:00
641LAZER Sylwia 446Open Kobiet09:0000:00:00
642LEŚ Rafał 447Open Mężczyzn09:0000:00:00
643MATUSZAK Marcin 450Open Mężczyzn09:0000:00:00
644MIĄSKO Dariusz 452Open Mężczyzn09:0000:00:00
645SIMINIAK Weronika 458Open Kobiet09:0000:00:00
646TURCZYK Krzysztof 459Open Mężczyzn09:0000:00:00
647WAJDA Rafał 460Open Mężczyzn09:0000:00:00
648ABUCEWICZ Tomasz 464FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
649BŁASZYK Robert 465FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
650KUCHCIŃSKI Mateusz 474FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
651ŁABUDA Michał 475FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
652WESOŁOWSKI Sebastian 481FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
653STANKIEWICZ Karolina 483Husaria Race Team Open Kobiet09:1500:00:00
654BOROWIAK Tomasz 484Kotłowe DzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:00
655GORZKIEWICZ Ireneusz 485Kotłowe DzikiOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
656ŁABUĆ Krzysztof 486Kotłowe DzikiOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
657MACHOWICZ Maciej 487Kotłowe DzikiOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
658OSOWSKA Klaudia 488Kotłowe DzikiOpen Kobiet09:1500:00:00
659ZHYTKEVYCH Kostiantyn 489Kotłowe DzikiOpen Mężczyzn09:1500:00:00
660BETA Malgorzata 490Lacroix Electronics TeamOpen Kobiet11:0000:00:00
661CHODKIEWICZ Adam 491Młode wilki byd.Open Mężczyzn09:1500:00:00
662CHUDZINSKI Adam 500NordeaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
663SEREDYN Damian 501NordeaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
664BABULA Lech 502Nordea IT TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
665CHABOWSKI Sebastian 503Nordea IT TeamOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
666HARAF Natalia 507Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:1500:00:00
667SZCZĘCH Anna 508Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:1500:00:00
668KĄTNY Piotr 510Sii GdańskOpen Mężczyzn09:1500:00:00
669URBANIAK Przemysław 520Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:00
670BARANOWSKI Krzysztof 521VislineOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
671LIPIŃSKI Adrian 522VislineOpen Mężczyzn09:1500:00:00
672KAŹMIERKIEWICZ Janusz 523Visline Sp. z o.o.Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
673BANACH Mateusz 524Open Mężczyzn09:1500:00:00
674BIESZKE Krystian 525Open Mężczyzn09:1500:00:00
675BOROWIEC Adam 527Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
676CZUBAK Michał 528Open Mężczyzn09:1500:00:00
677DANKE Michalina 529Open Kobiet09:1500:00:00
678GORZELAŃCZYK Damian 530Open Mężczyzn09:1500:00:00
679KOLANOWSKA-GWOZDZ Małgorzata 533Open Kobiet09:1500:00:00
680KORGA Bartosz 534Open Mężczyzn09:1500:00:00
681KWITNIOWSKI Piotr 535Open Mężczyzn09:1500:00:00
682LISIAK Kasia 536Open Kobiet09:1500:00:00
683SMOLARZ Julia 547Open Kobiet09:1500:00:00
684SOKOŁOWSKA Marta 548Open Kobiet09:1500:00:00
685ŚPIEWAK Wojciech 549Open Mężczyzn09:1500:00:00
686SZYMAŃSKA Weronika 551Open Kobiet09:1500:00:00
687TALAR Jacek 552Open Mężczyzn09:1500:00:00
688TRUBIŁO Anna 553Open Kobiet09:1500:00:00
689ŻEBROWSKI Jacek 555Open Mężczyzn09:1500:00:00
690ZAPALA Aldona 556*musi*się*udaćOpen Kobiet09:3000:00:00
691GŁOWACKA Monika 557#szybkienóżkiOpen Kobiet09:3000:00:00
692PYRA Marek 558#szybkienóżkiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
693KOSMOWSKI Łukasz 559100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
694MAJKOWSKA Małgorzata 560100 twarzy grzybiarzyOpen Kobiet09:3000:00:00
695MAJKOWSKI Mateusz 561100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
696MARKIEWICZ Agnieszka 562100 twarzy grzybiarzyOpen Kobiet09:3000:00:00
697CHLEBOWSKA Martyna 571Fit ducksOpen Kobiet09:3000:00:00
698MAJKOWSKA Marta 573Fit ducksOpen Kobiet09:3000:00:00
699MELLIN Małgorzata 574Fit ducksOpen Kobiet09:3000:00:00
700BOŚKA Patryk 575Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn09:3000:00:00
701GÓRECKI Dominik 578Górki TrzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
702GÓRECKI Jakub 579Górki TrzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
703RZYSKO Łukasz 581Górki TrzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
704MICHAŁEK Michał 582Hard Working TruckersOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
705KRÓLIKIEWICZ Marcin 584Jakub oszukuje przy burpeesOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
706KNAK Magdalena 588Kasztany albatrossaOpen Kobiet09:3000:00:00
707FRAJKOPF Rafał 597PsychodelikiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
708KOWALSKI Kamil 598PsychodelikiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
709KŁYSZ Paweł 601Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Mężczyzn09:3000:00:00
710KONKEL Adriana 602Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Kobiet09:3000:00:00
711MARUSZEWSKI Krystian 603Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Mężczyzn09:3000:00:00
712MEJER Adam 604Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Mężczyzn09:3000:00:00
713DURAJCZYK Piotr 616Open Mężczyzn09:3000:00:00
714GODLEWSKA Anna 617Open Kobiet09:3000:00:00
715KIAPŚNIA Artur 620Open Mężczyzn09:3000:00:00
716KONOPKA Jakub 621Open Mężczyzn09:3000:00:00
717KRAWCZYK Bartosz 622Open Mężczyzn09:3000:00:00
718KREMMYDAS Evangelos 623Open Mężczyzn09:3000:00:00
719KULINKOWSKI Rafal 624Open Mężczyzn09:3000:00:00
720MICHALSKI Wojciech 626Open Mężczyzn09:3000:00:00
721NIEWRZENDOWSKA Marzena 627Open Mężczyzn09:3000:00:00
722NOGAL Mariusz 628Open Mężczyzn09:3000:00:00
723NOGAL Sebastian 629Open Mężczyzn09:3000:00:00
724PRZEKOP Michal 630Open Mężczyzn09:3000:00:00
725PTASIŃSKI Piotr 631Open Mężczyzn09:3000:00:00
726TRZCIŃSKI Michał 637Open Mężczyzn09:3000:00:00
727WALKOWIAK Daria 638Open Kobiet09:3000:00:00
728WIŚNIEWSKI Krzysztof 639Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
729ZIELIŃSKI Damian 640Open Mężczyzn09:3000:00:00
730LASIA Karol 642***** ***Open Mężczyzn10:0000:00:00
731ŚNIEŻKO Anna 643***** ***Open Kobiet10:0000:00:00
732ŚNIEŻKO Wojciech 644***** ***Open Mężczyzn10:0000:00:00
733NOWICKI Maciej 652FundamentalOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
734ŻYNDA Ewelina 653FundamentalOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
735BUBIŃSKA Maria 655Hard Working TruckersOpen Kobiet10:0000:00:00
736NIERYCHLEWSKI Bartosz 657Hard Working TruckersOpen Mężczyzn10:0000:00:00
737ŚLIZEWSKI Waldemar 658Hard Working TruckersOpen Mężczyzn10:0000:00:00
738SZEWKA Jarosław 660Hard Working TruckersOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
739ZGOLIŃSKI Ziemowit 661Hard Working TruckersOpen Mężczyzn10:0000:00:00
740DETTLAFF Katarzyna 662K&S RunOpen Kobiet10:0000:00:00
741KOSZCZAŁ Paweł 663Keanu Reeves 2077Open Mężczyzn10:0000:00:00
742TALAR Szymon 664Lacroix ElectronicsOpen Mężczyzn10:0000:00:00
743CZAPLA Adrian 665Obietnica JelitaOpen Mężczyzn10:0000:00:00
744CUPER Magdalena 668PEKABEX BEsTOpen Kobiet10:0000:00:00
745OLAKOWSKI Bartosz 670PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
746MOKWA Paweł 679SPIE Sport TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:00
747PIONKE Krzysztof 680SPIE Sport TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:00
748KOPKA Kamil 682ZielMedOpen Mężczyzn10:0000:00:00
749ZDYBEL Maciej 683ZielMedOpen Mężczyzn10:0000:00:00
750ALABI Zoe 685Open Kobiet10:0000:00:00
751BARCZYK Filip 686Open Mężczyzn10:0000:00:00
752BEDNARSKA-KRASKA Hanna 687Open Kobiet10:3000:00:00
753BIAŁY Agata 688Open Kobiet10:0000:00:00
753BIAŁY Michał 689Open Mężczyzn10:0000:00:00
755BRZOSKA Paulina 690Open Kobiet10:0000:00:00
756BZOWSKI Marcin 691Open Mężczyzn10:0000:00:00
757CHMIELINSKA Agata 692Open Masters Kobiet10:0000:00:00
758CZEKALSKA Renata 693Open Kobiet10:3000:00:00
759DOMACHOWSKI Szymon 694Open Mężczyzn10:0000:00:00
760DOMAŃSKI Marek 695Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
761PIETRUSZYŃSKI Grzegorz 705Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
762POLUS Piotr Peter 706Open Mężczyzn08:0000:00:00
763POPŁAWSKA Marta 707Open Kobiet10:0000:00:00
764PRZYBYŁO Mateusz 708Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
765RUDAKOW Grzegorz 709Open Mężczyzn10:0000:00:00
766ŚWIERCZYNSKI Mariusz 714Open Mężczyzn10:0000:00:00
767SZYMANIAK Aneta 717Open Kobiet10:0000:00:00
768WITKOWSKI Piotr 718Open Mężczyzn10:0000:00:00
769ZGLIŃSKA Lidia 719Open Masters Kobiet10:0000:00:00
770ZIOŁO Kinga 720Open Kobiet10:0000:00:00
771GREMBOWSKA Justyna 721Dirty SparrowsOpen Kobiet10:1500:00:00
772ANDRES Katarzyna 726Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
773ANTOSIK Igor 727Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
774BOROWSKA Jadwiga 728Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
775CYGANIK Magdalena 729Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
776DROZD Anna 730Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
777OPALIŃSKA Katarzyna 733Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
778OPALIŃSKI Kamil 734Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
779JASIŃSKA Grażyna 743Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
780KOŚCIECHA Emilia 746Lacroix Electronics TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
781NOGOWSKA Małgorzata 747Lacroix Electronics TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
782PALCZEWSKA Dagmara 748Lacroix Electronics TeamOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
783GRYSZKIEWICZ Sławomir 749Madman'sOpen Mężczyzn10:1500:00:00
784KOŁODZIEJSKI Bogumił 750Madman'sOpen Mężczyzn10:1500:00:00
785GARBACKI Maciej 751MAŁE DZIKIOpen Mężczyzn10:1500:00:00
786RAITER Piotr 757MożePóźniej...Open Mężczyzn10:1500:00:00
787MIKODA Aleksandra 769Stokvis Tapes TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
788PAŁYS Dawid 770Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
789RUPIŃSKI Kamil 772Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
790SUTYNIEC Tomasz 773Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
791JASTRZĘBSKI Rafał 775The ShieldersOpen Mężczyzn10:1500:00:00
792RZESZUTEK Krzysztof 776The ShieldersOpen Mężczyzn10:1500:00:00
793KRUK Grzegorz 777TURBOPTYSIE SQUADOpen Mężczyzn10:1500:00:00
794REKOWSKI Bartosz 778TURBOPTYSIE SQUADOpen Mężczyzn10:1500:00:00
795CHŁOPEK Mariusz 779Open Mężczyzn10:0000:00:00
796FOLTYNIEWICZ Zofia 782Open Kobiet10:1500:00:00
797GIC-GRUSZA Gabriela 783Open Kobiet10:3000:00:00
798GIC-GRUSZA Gabriela 784Open Kobiet10:3000:00:00
799GÓRSKI Mikołaj 785Open Mężczyzn10:1500:00:00
800GRABKA Łukasz 786Open Mężczyzn10:1500:00:00
801TOWALSKI Slawomir 800Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
802GMEREK Adam 802Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
803KACPRZAK Patryk 803Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
804KAJZER Daniel 804Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
805KOSIAK Wojciech 805Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
806KOZICKI Paweł 806Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
807KRĘT Łukasz 807Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
808LAMEK Wojciech 808Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
809ŁOŃSKI Mateusz 809Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
810LUBERADZKI Piotr 810Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
811PIEŃCZUK Tomasz 811Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
812SPIEREWKA Sławomir 812Apator Metrix TczewOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
813STAJNIAK Mateusz 813Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn10:3000:00:00
814MARKOWSKI Łukasz 822ElblągOpen Mężczyzn10:3000:00:00
815MIKOSZA Damiam 823ElblągOpen Mężczyzn10:3000:00:00
816CHOROSTIAN Andrzej 830FizjodzikiOpen Mężczyzn10:3000:00:00
817NIEMCZUK Szymon 831FizjodzikiOpen Mężczyzn10:3000:00:00
818ZABROCKA Agnieszka 833FizjodzikiOpen Kobiet10:3000:00:00
819ZABROCKI Przemek 834FizjodzikiOpen Mężczyzn10:3000:00:00
820ZABROCKI Radosław 835FizjodzikiOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
821KOŁODZIEJCZYK Adam 838Gabos Elite GroupOpen Mężczyzn10:3000:00:00
822WENDREŃSKI Piotr 839Gabos Elite GroupOpen Mężczyzn10:3000:00:00
823WOJCIECHOWSKA Joanna 843Health Revolution ElblągOpen Kobiet10:3000:00:00
824BANACHOWSKI Marcin 844KawalerzyOpen Mężczyzn10:3000:00:00
825MARCINIAK Michał 845KawalerzyOpen Mężczyzn10:3000:00:00
826PALUSZEWSKI Piotr 846KawalerzyOpen Mężczyzn10:3000:00:00
827GIERDAL Dawid 847Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Mężczyzn10:3000:00:00
827MICKIEWICZ Katarzyna 848Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Kobiet10:3000:00:00
829KUNC Karolina 858Rodzice JankaOpen Kobiet10:3000:00:00
830ROMANIUK Rafał 859Rodzice JankaOpen Mężczyzn10:3000:00:00
831DERLATKA Aleksandra 861Siostry AtomówkiOpen Kobiet10:3000:00:00
832DERLATKA Dominika 860Siostry AtomówkiOpen Kobiet10:3000:00:00
833DUDEK Janusz 862Śmieszki RzezimieszkiOpen Mężczyzn10:3000:00:00
834STAŃKO Monika 864Śmieszki RzezimieszkiOpen Kobiet10:3000:00:00
835WÓJCIK Piotr 865Śmieszki RzezimieszkiOpen Mężczyzn10:3000:00:00
836WÓJCIK Weronika 866Śmieszki RzezimieszkiOpen Kobiet10:3000:00:00
837BRYKSA Izabela 867Open Kobiet10:3000:00:00
838BURZAK Łukasz 868Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
839CYRANA Monika 869Open Kobiet10:3000:00:00
840DOLECKI Kamil 870Open Mężczyzn10:3000:00:00
841DOLEWSKA Elżbieta 871Open Masters Kobiet10:3000:00:00
842DOLEWSKI Karol 872Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
843MĘDRZYCKA Joanna 887Open Kobiet10:3000:00:00
844PACHUCY Jakub 889Open Mężczyzn10:3000:00:00
845PSIUK Mateusz 891Open Mężczyzn10:3000:00:00
846SWORACKI Tomasz 892Open Mężczyzn10:3000:00:00
847SZUBRA Natalia 893Open Kobiet10:3000:00:00
848WNUKIEWICZ Marek 894Open Mężczyzn10:3000:00:00
849WRÓBLEWSKI Karol 896Open Mężczyzn10:3000:00:00
850BOBER Maciej 897Big Chimp EnergyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
851DRAŻBA Dominik 898Big Chimp EnergyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
852KALISZEWSKI Jan 899Big Chimp EnergyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
853KITSON Bruno 900Big Chimp EnergyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
854WARSOCKI Szymon 901Big Chimp EnergyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
855ŁABAS Wojciech 910GP TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
856PEK Ewelina 911GP TeamOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
857PEK Marcin 912GP TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
858RADTKE Anita 913GP TeamOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
859STEMPORZECKI Łukasz 914GP TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
860FALKIEWICZ Maciej 917Karaoke_TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
861LADMANN Karolina 919Karaoke_TeamOpen Kobiet11:0000:00:00
862ROKICKI Piotr 920Karaoke_TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
863ZAKRZEWSKA Eliza 921Karaoke_TeamOpen Kobiet11:0000:00:00
864JANIK Łukasz 922Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
865KURPIEWSKA Renata 923Lacroix Electronics TeamOpen Kobiet11:0000:00:00
866MILCZARCZYK Artur 924Maze in the mazEOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
867ROGUCKI Maciej 925Maze in the mazEOpen Mężczyzn11:0000:00:00
868FEDCZAK Michał 926Ona by tak chciała biec tu ze mnąOpen Mężczyzn11:0000:00:00
869FEDCZAK Paweł 927Ona by tak chciała biec tu ze mnąOpen Mężczyzn11:0000:00:00
870ŻURAWSKI Mariusz 936TeamTapfloOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
871BRASZKA Magdalena 939Open Kobiet11:0000:00:00
872BUDZYŃSKA Magdalena 940Open Kobiet11:0000:00:00
873BUDZYŃSKI Adam 941Open Mężczyzn11:0000:00:00
874BULMAN Patryk 943Open Mężczyzn11:0000:00:00
875CICHOŃSKA Marlena 944Open Kobiet11:0000:00:00
876DETTLAFF Michał 945Open Mężczyzn11:0000:00:00
877FAJFER Bartłomiej 947Open Mężczyzn11:0000:00:00
878FORMELA Katarzyna 948Open Kobiet11:0000:00:00
879FRANKIEWICZ Izabela 949Open Kobiet11:0000:00:00
879FRANKIEWICZ Karol 950Open Mężczyzn11:0000:00:00
881FUSZARA Waldemar 951Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
882GOROCHOWIK Tomasz 952Open Mężczyzn11:0000:00:00
883KOWALCZEWSKA Anna 961Open Kobiet11:0000:00:00
884KOWALCZYK Tomasz 962Open Mężczyzn08:3000:00:00
885KRAJEWSKI Wiktor 964Open Mężczyzn11:0000:00:00
886KUPCZYK Sebastian 965Open Mężczyzn11:0000:00:00
887NIERYCHLEWSKI Adam 967Open Mężczyzn11:0000:00:00
888OCIEPA Małgorzata 969Open Kobiet11:0000:00:00
889PIKULSKA Agata 971Open Kobiet11:0000:00:00
890PONSKI Cezary 972Open Mężczyzn08:3000:00:00
891SAWICKI Maciej 973Open Mężczyzn11:0000:00:00
892SZWABA Wiktor 976Open Mężczyzn11:0000:00:00
893TUDELA Piotr 978Open Mężczyzn11:0000:00:00
894KONIECZNY Adrian 990BEJA TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
895BRZOZOWSKA Agnieszka 997Budżetówka PałerOpen Kobiet11:1500:00:00
896KOPP-OSTROWSKI Jarosław 998Dwóch łysych i reszta... Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
897OLSZEWSKI Marek 999Dwóch łysych i reszta... Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
898BAŁDOWSKA Monika 1000HOME-4YOUOpen Kobiet11:1500:00:00
899MUSIAŁ Łukasz 1001HOME-4YOUOpen Mężczyzn11:1500:00:00
900STACEWICZ Maciej 1002HOME-4YOUOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
901WALTER Wiesław 1003HOME-4YOUOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
902ADAMCZUK Marek 1004Mazurskie DzikiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
903TARNOWSKA Paulina 1014WICEK POKAŻ BICEK!Open Kobiet11:1500:00:00
904WICKI Karol 1015WICEK POKAŻ BICEK!Open Mężczyzn11:1500:00:00
905DANIELEWICZ Bartosz 1016Włocławska KrewOpen Mężczyzn11:1500:00:00
906DANIELEWICZ Rafał 1017Włocławska KrewOpen Mężczyzn11:1500:00:00
907KUKUŁA Paweł 1018Włocławska KrewOpen Mężczyzn11:1500:00:00
908ATAŁAP Adam 1022Open Mężczyzn11:1500:00:00
909BOROWICKI Krzysztof 1023Open Mężczyzn11:1500:00:00
910CECHOWSKA Karolina 1024Open Kobiet11:1500:00:00
911DOWNAROWICZ Dorota 1028Open Masters Kobiet11:1500:00:00
912GAWIN Michał 1029Open Mężczyzn11:1500:00:00
913GĘSTWA Rafał 1030Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
914KARBOWSKA Karolina 1039Open Kobiet11:1500:00:00
915KOPACZ Kamil 1040Open Mężczyzn11:1500:00:00
916KULIGOWSKI Paweł 1042Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
917ŁĄTKOWSKA Kinga 1043Open Kobiet11:1500:00:00
918LISAKOWSKA Iwona 1044Open Kobiet11:1500:00:00
919MINCHENKO Anna 1045Open Kobiet11:1500:00:00
920OWERKO Mariusz 1047Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
921PIETRUSZYŃSKI Wiesław 1050Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
922PONIEDZIAŁEK Henryk 1051Open Mężczyzn11:1500:00:00
923SAJEWSKI Piotr 1053Open Mężczyzn11:1500:00:00
924SKRZYPIEC Michał 1055Open Mężczyzn11:1500:00:00
925CYMUTA Mateusz 1065BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
926JASTRZĘBSKI Marcin 1066BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
927MATUSZEWSKI Artur 1067BFI #getshitdoneOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
928KROĆ Mateusz 1068BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
929OSTROMĘCKA Agata 1069BFI #getshitdoneOpen Kobiet11:3000:00:00
930OSTROMĘCKI Piotr 1070BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
931ZEKIECKA-TUROWSKA Magda 1071BFI #getshitdoneOpen Kobiet11:3000:00:00
932ŚRUTKOWSKA Ania 1072BFI #getshitdoneOpen Kobiet11:3000:00:00
933TARNOWSKI Paweł 1073BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
934ZAWADZKI Maciej 1075BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
935LORENOWICZ Agnieszka 1076Charakterni SportsOpen Kobiet11:3000:00:00
936RYNDAK Rafał 1077Charakterni SportsOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
937DŁUGOKĘCKA Ewa 1078CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
938DŁUGOKĘCKI Marcin 1079CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
939DOBRZYŃSKA Anna 1080CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
940DZIEWIĄTKOWSKA Monika 1081CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
941SOBECKA Sylwia 1090CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
942SZCZEPAŃSKA Bogumiła 1091CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
943SZWARCZEWSKI Damian 1092CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
944WIETESKA Marcin 1093CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
945WSZEBOROWSKA Honorata 1094CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
946ZADROŻNY Krzysztof 1097CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
947ANDRZEJACZEK Przemek 1098Don't stapOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
948ANDRZEJACZEK Radosław 1099Don't stapOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
949OŻUBKO Dariusz 1100Don't stapOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
950RYBKA Radosław 1101Don't stapOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
951RYBKA Sebastian 1102Don't stapOpen Mężczyzn11:3000:00:00
952ROGOWSKI Jakub 1103Drapieżne SurykatkiOpen Mężczyzn11:3000:00:00
953ŁUCZAK Przemysław 1104EgzoovetOpen Mężczyzn11:3000:00:00
954BOBOWSKA Agnieszka 1105FitnessFitbackOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
955BOBOWSKI Mariusz 1106FitnessFitbackOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
956HECHLIŃSKI Tomasz 1107FitnessFitbackOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
957SZNABEL Katarzyna 1113FitnessFitbackOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
958WOŚ Tomasz 1114FitnessFitbackOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
959ŚMIGIELSKA Marzena 1119SupermenkiOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
960WOJTAS Anna 1120SupermenkiOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
961SALAMON Błażej 1121The SalamonsOpen Mężczyzn11:3000:00:00
962BŁASZKIEWICZ Katarzyna 1130Open Kobiet11:3000:00:00
963DACEWICZ Katarzyna 1133Open Kobiet11:3000:00:00
964DRÓZD Krzysztof 1134Open Mężczyzn11:3000:00:00
965KASTRAU Tomasz 1135Open Mężczyzn11:3000:00:00
966KOWALSKA Patrycja 1137Open Kobiet11:3000:00:00
967KROPIEWNICKI Łukasz 1138Open Mężczyzn11:3000:00:00
968KUCZKOWSKA Sylwia 1139Open Kobiet11:3000:00:00
969KULIGOWSKI Piotr 1140Open Mężczyzn11:3000:00:00
970MIEDZIEJKO Grzegorz 1143Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
971NOWIŃSKI Adam 1145Open Mężczyzn11:3000:00:00
972PLICHTA Szymon 1146Open Mężczyzn11:3000:00:00
973SKRZYPIŃSKI Michał 1147Open Mężczyzn11:3000:00:00
974WYSOCZAŃSKI Mikołaj 1152Open Mężczyzn11:3000:00:00
975ZAKRZEWSKA Magdalena 1153Open Kobiet11:3000:00:00
976ANTCZAK Klaudia 1154Brudni księgowiOpen Kobiet12:0000:00:00
977MADEJ Pamela 1155Brudni księgowiOpen Kobiet12:0000:00:00
978MEKLER Agata 1156Brudni księgowiOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
979OLSZEWSKA Klaudia 1157Brudni księgowiOpen Kobiet12:0000:00:00
980TYCNER Magdalena 1158Brudni księgowiOpen Kobiet12:0000:00:00
981WSZEBOROWSKA Sylwia 1159Brudni księgowiOpen Kobiet12:0000:00:00
982MACIJEWICZ Maciej 1166CannabiGoldOpen Mężczyzn12:0000:00:00
983OLSZEWSKA Ewa 1167CannabiGoldOpen Kobiet12:0000:00:00
984RADELCZUK Aneta 1168CannabiGoldOpen Kobiet12:0000:00:00
985RADELCZUK Michał 1169CannabiGoldOpen Mężczyzn12:0000:00:00
986KWIATKOWSKI Daniel 1173CPTOpen Mężczyzn12:0000:00:00
987KOŁPACZYŃSKI Paweł 1174CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Mężczyzn11:3000:00:00
988KRUSZYŃSKA Żaneta 1175CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
989KRZYWY Przemek 1178Krzywa MasztaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
990MASZTAKOW Anna 1179Krzywa MasztaOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
991MASZTAKOW Mikołaj 1180Krzywa MasztaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
992GÓRNICZ Marcin 1181KuracjuszeOpen Mężczyzn12:0000:00:00
993KARWOWSKI Tomasz 1186Lecim razemOpen Mężczyzn12:0000:00:00
994SŁODOWSKI Łukasz 1187Lecim razemOpen Mężczyzn12:0000:00:00
995STEFANIUK Alicja 1191Mazurskie DzikiOpen Kobiet11:0000:00:00
996STEFANIUK Krzysztof 1192Mazurskie DzikiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
997POPIELARSKI Paweł 1197No Skill Just LuckOpen Mężczyzn12:0000:00:00
998HODŻAJAN Angelika 1198OSTRE SZCZĘKIOpen Kobiet12:0000:00:00
999KORNIAK Grzegorz 1199OSTRE SZCZĘKIOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1000KORNIAK Kacper 1200OSTRE SZCZĘKIOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1001KORNIAK Katarzyna 1201OSTRE SZCZĘKIOpen Kobiet12:0000:00:00
1002JASTRZĘBSKA Jowita 1203Saltus Sport TeamOpen Kobiet12:0000:00:00
1003GRUDZIŃSKI Przemysław 1208WalenieOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1004PIEKARSKI Ryszard 1209WalenieOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1005SOLKA Maciej 1210WalenieOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1006ŁYSKOWSKA Nikola 1214Wichert.bodybuildingOpen Kobiet12:1500:00:00
1007WICHERT Patryk 1215Wichert.bodybuildingOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1008ZABROCKI Dariusz 1216Wichert.bodybuildingOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1009DMOWSKI Robert 1220Open Mężczyzn12:0000:00:00
1010GRABOWSKA Joanna 1224Open Kobiet12:0000:00:00
1011GRABOWSKI Tomasz 1225Open Mężczyzn12:0000:00:00
1012KUBISZEWSKI Michał 1226Open Mężczyzn12:0000:00:00
1013MALIK Szymon 1229Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1014OLCZAK Dagmara 1235Open Kobiet12:0000:00:00
1015OLCZAK-ZIÓŁEK Daria 1236Open Kobiet12:0000:00:00
1016PANUCHNO Michał 1237Open Mężczyzn12:0000:00:00
1017PIERNICKA Dorota 1239Open Kobiet12:0000:00:00
1018PRUSKI Robert 1240Open Mężczyzn12:0000:00:00
1019PYLHUN Alla 1241Open Kobiet12:0000:00:00
1020SPISAK Dobrawa 1247Open Kobiet12:0000:00:00
1021STRZELKA Kacper 1248Open Mężczyzn12:0000:00:00
1022SZEREMETA Wojciech 1249Open Mężczyzn12:0000:00:00
1023WOŹNIAK Jarosław 1252Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1024GÓRNIKOWSKA Monika 1257AquaSpa&Saunarium RedaOpen Kobiet12:1500:00:00
1025KASYNA Wojciech 1258AquaSpa&Saunarium RedaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1026ŁUKASIK Paulina 1259AquaSpa&Saunarium RedaOpen Kobiet12:1500:00:00
1027KRZEWIŃSKA Magdalena 1264Będzie fajnie mówiliOpen Kobiet12:1500:00:00
1028WOJCIECHOWSKA Julita 1265Będzie fajnie mówiliOpen Kobiet12:1500:00:00
1029WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1267Będzie fajnie mówiliOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1030BUTRYMOWICZ Agnieszka 1269BorkowoOpen Kobiet12:1500:00:00
1031DROŻDŻEWSKA Aneta 1270BorkowoOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
1032JENDRYSIAK Joanna 1271BorkowoOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
1033ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Agnieszka 1272BorkowoOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
1034ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI Mirek 1273BorkowoOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
1035MUZYK Marta 1274BRBK - biegli w podatkachOpen Kobiet12:1500:00:00
1036CICHAWA Adrian 1275czarne bykiOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1037RÓŻEŃSKI Szymon 1279Fitmania OlsztynOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1038OWCZARZAK Krzysztof 1284Kotlet TeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1039TOKARSKA Joanna 1285Kotlet TeamOpen Kobiet12:1500:00:00
1040KEMPIŃSKA Karolina 1286MevogeddonOpen Kobiet12:1500:00:00
1041OŻAROWSKI Mikołaj 1287MevogeddonOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1042RYBANT Michał 1288MevogeddonOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1043GAWĘCKI Krzysztof 1294NayebaneeTeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1044JARZĄBEK Przemysław 1295NayebaneeTeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1045PILAK Dawid 1297NayebaneeTeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1046TOPKA Dariusz` 1298NayebaneeTeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1047GALIŃSKA Marzena 1299Nie Łam Się RehabilitacjaOpen Kobiet12:1500:00:00
1048KUREK Łukasz 1300Nie Łam Się RehabilitacjaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1049DULINSKI Leszek 1303Zabójcze KoszatniczkiOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
1050WILK Dorota 1304Zabójcze KoszatniczkiOpen Kobiet12:1500:00:00
1051WILK Paweł 1305Zabójcze KoszatniczkiOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
1052KOŹBIAŁ Agnieszka 1310ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
1053ŚLEDZIKOWSKI Patryk 1311ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1054WENTOWSKA Katarzyna 1312ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Kobiet12:1500:00:00
1055DZIDEK Maciej 1315Open Mężczyzn12:1500:00:00
1056GRYGLEWICZ Katarzyna 1317Open Kobiet12:1500:00:00
1057NĘDZA Łukasz 1323Open Mężczyzn12:1500:00:00
1058PAWLAK Robert 1325Open Mężczyzn12:1500:00:00
1059PRZYBYSZEWKI Paweł 1326Open Mężczyzn12:1500:00:00
1060SZATNIEWSKA Natalia 1330Open Masters Kobiet12:1500:00:00
1061BARANOWSKI Marek 1335Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1062MISZTALEWSKA Iwona 1336Compensa AktywniOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
1063MUCHOWSKI Adam 1337Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1064SZYMAŃSKI Grzegorz 1338Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1065KAŃSKA Paulina 1339Dzikie BestieOpen Kobiet12:3000:00:00
1066NIEMC Dawid 1340Dzikie BestieOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1067KAŃSKI Mateusz 1341Groźne BESTIEOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1068KRAUSE Marlena 1342Groźne BESTIEOpen Kobiet12:3000:00:00
1069KURZ-GRZESIAK Katarzyna 1343Groźne BESTIEOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
1070LIPIŃSKA Marta 1344Groźne BESTIEOpen Kobiet12:3000:00:00
1071MOREK Bartłomiej 1353Novamed TeamOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1072SAMODULSKI Bolesław 1354Novamed TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1073WÓJCIK Michał 1355Novamed TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1074WOŹNIAK Michał 1356Novamed TeamOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1075WRÓBLEWSKI Arkadiusz 1357Novamed TeamOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1076LIETZ Patryk 1361PiweczkoTeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1077AMBROZIEWICZ Angelika 1362Pjotery Idą W ŁogińOpen Kobiet12:3000:00:00
1078BURSKA Aldona 1363Pjotery Idą W ŁogińOpen Kobiet12:3000:00:00
1079BURSKI Roman 1364Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1080HERNIK Filp 1365Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1081SMULSKI Adrian 1366Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1082BAŁA Maciej 1371Prymus TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1083DZIADUCH Kamila 1372Prymus TeamOpen Kobiet12:3000:00:00
1084KRAUSE Krzysztof 1373Prymus TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1085ŁYKOWSKI Eryk 1374Prymus TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1086KRAJEWSKI Tomasz 1377SalcesoniOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1087POCZMAŃSKI Piotr 1378SalcesoniOpen Mężczyzn12:3000:00:00
1088MAŁEK Franciszek 1379Skończeni OCROpen Mężczyzn12:3000:00:00
1089BOJANOWSKI Arseniusz 1385Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1090CICHECKI Emil 1386Open Mężczyzn12:3000:00:00
1091GÓRKA Mateusz 1389Open Mężczyzn12:3000:00:00
1092GRUCHAŁA Katarzyna 1390Open Kobiet12:3000:00:00
1093JAŻDŻEWSKI Marceli 1391Open Mężczyzn12:3000:00:00
1094KIEDROWSKA Kinga 1392Open Kobiet12:3000:00:00
1095LASKOWSKA Edyta 1400Open Kobiet12:3000:00:00
1096LEJK Paweł 1401Open Mężczyzn12:3000:00:00
1097LUZEŃCZYK Daria 1402Open Kobiet12:3000:00:00
1098LUZENCZYK Radek 1403Open Mężczyzn12:3000:00:00
1099SLIPACZUK Krystian 1411Open Mężczyzn12:3000:00:00
1100STOLAREWSKI Krzysztof 1414Open Mężczyzn12:3000:00:00
1101SZEGA Robert 1415Open Mężczyzn12:3000:00:00
1102SZYNDZIELORZ Łukasz 1416Open Mężczyzn12:3000:00:00
1103TYLICKI Piotr 1417Open Mężczyzn12:3000:00:00
1104WASAK Kamil 1418Open Mężczyzn12:3000:00:00
1105WINKOWSKI Ireneusz 1421Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1106ŻULEWSKI Adam 1422Open Mężczyzn12:3000:00:00
1107GRYNHAGEL Sylwester 1423#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1108KOWALCZYK Tomasz 1429AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1109NAHAJOWSKI Dawid 1431AcroteamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1110NAHAJOWSKI Grzegorz 1432AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1111NAHAJOWSKI Paweł 1433AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1112NAHAJOWSKI Wojciech 1434AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1113RADTKE Andrzej 1435AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1114WOJNOWSKI Marcin 1438AcroteamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1115FILIPIAK Mateusz 1440Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn13:0000:00:00
1116GAŁKA Marta 1441Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Kobiet13:0000:00:00
1117MARSZEWSKA Ilona 1445Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Masters Kobiet13:0000:00:00
1118SKONIECZNY Marcin 1446Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn13:0000:00:00
1119SMOLAREK Marcin 1447Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn13:0000:00:00
1120WOJTCZAK Maciej 1448Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn13:0000:00:00
1121WYCHOWANIEC Rafał 1449Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1122ZGLIŃSKA - MAKLAKIEWICZ Paulina 1450Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Kobiet13:0000:00:00
1123KRYSIEWICZ Mariusz 1451CofrescoOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1124ROGOZIŃSKI Tomasz 1453CofrescoOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1125SZYBURSKA Izabella 1454CofrescoOpen Kobiet13:0000:00:00
1126BUSZKIEWICZ Jarosław 1465Rodzina 40+Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1127BUSZKIEWICZ Żaneta 1466Rodzina 40+Open Masters Kobiet13:0000:00:00
1128PIECHOWSKI Waldemar 1470Rodzina 40+Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1129KRYSTYNIAK Tomasz 1471The DudesOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1130KULAK Andrzej 1472The DudesOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1131AUGUSTYNIAK Jakub 1479Open Mężczyzn13:0000:00:00
1132FYDRYCH Patrycja 1483Open Kobiet13:0000:00:00
1133GALYCH Viktor 1484Open Mężczyzn13:0000:00:00
1134PIOTROWICZ Tomasz 1493Open Mężczyzn13:0000:00:00
1135POTURALSKI Jakub 1495Open Mężczyzn13:0000:00:00
1136RDZANEK Adrian 1496Open Mężczyzn13:0000:00:00
1137ROGALSKA Paula 1497Open Kobiet12:0000:00:00
1138ROSENGARTEN Karolina 1498Open Kobiet13:0000:00:00
1139SKRAJDA Szymon 1500Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1140PUCHAŁA Michał 1507100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1141SMUS Szymon 1508100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1142WILAMOWSKI Daniel 1509100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1143HERTMAN Oskar 1510BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1144HOFFMAN Monika 1511BrewaOpen Kobiet13:1500:00:00
1145JANICKA Marysia 1512BrewaOpen Kobiet13:1500:00:00
1146LEWANDOWSKI Krzysztof 1513BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1147MATUSZEWSKA Anna 1514BrewaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1148PLASKOTA Tomasz 1519BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1149SERAFIŃSKA Agnieszka 1520BrewaOpen Kobiet13:1500:00:00
1150SIKORA Przemysław 1521BrewaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1151TATERSKA Małgorzata 1522BrewaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1152TATERSKI Marcin 1523BrewaOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1153TOMASZEWSKA Marzena 1524BrewaOpen Kobiet13:1500:00:00
1154ZAWADZKA Monika 1526Kontener FormyOpen Kobiet10:1500:00:00
1155PLEWNIAK Paweł 1531Neptun Gym Przerembel TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
1156BURMAN Tomasz 1533Rodzinka z CiechocinkaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1157MARCINKOWSKA Aleksandra 1534Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1158SIDOR Mariusz 1535Rodzinka z CiechocinkaOpen Mężczyzn13:1500:00:00
1159STAWIARZ Anna 1536Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1160STAWIARZ Bartłomiej 1537Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1161WIŚNIEWSKA Kamila 1538Rodzinka z CiechocinkaOpen Kobiet13:1500:00:00
1162WIŚNIEWSKI Jacek 1539Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1163KLEBAN Anna 1545Super GrupaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1164PIOTROWSKA Mirosława 1547Super GrupaOpen Kobiet13:1500:00:00
1165ZAŁĘSKA Agnieszka 1548Super GrupaOpen Kobiet13:1500:00:00
1166CHM Sebastian 1549White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn09:0000:00:00
1167REZMERSKI Adam 1551Włocławska KrewOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1168BURCZYŃSKI Mateusz 1556Open Mężczyzn13:1500:00:00
1169CIECIORSKI Sebastian 1557Open Mężczyzn13:1500:00:00
1170DETTLAFF Magdalena 1558Open Kobiet13:1500:00:00
1171DETTLAFF Sławomir 1559Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1172GAJEWCZYK Wiktor 1560Open Mężczyzn13:1500:00:00
1173HILLER Fabian 1561Open Mężczyzn13:1500:00:00
1174HINZ Pawel 1562Open Mężczyzn13:1500:00:00
1175HYLA Kacper 1563Open Mężczyzn13:1500:00:00
1176KOSECKA Katarzyna 1565Open Kobiet09:3000:00:00
1177KOSZAŁKA Paweł 1566Open Mężczyzn13:1500:00:00
1178ORŁOWSKI Piotr 1570Open Mężczyzn13:1500:00:00
1179OSIŃSKI Jakub 1571Open Mężczyzn13:1500:00:00
1180ROMANOWSKI Damian 1576Open Mężczyzn13:1500:00:00
1181RUBACHA Mateusz 1577Open Mężczyzn13:1500:00:00
1182SKRZYPEK Krzysztof 1578Open Mężczyzn13:1500:00:00
1183STOSIK Krzysztof 1579Open Mężczyzn13:1500:00:00
1184SZARZYŃSKI Jakub 1580Open Mężczyzn13:1500:00:00
1185TOMASZEWSKI Łukasz 1582Open Mężczyzn13:1500:00:00
1186TRĘBACZ Ireneusz 1583Open Mężczyzn13:1500:00:00
1187JABŁOŃSKA Kamila 1588AcroteamOpen Kobiet13:0000:00:00
1188ŚWIERCZEWSKI Jaromir 1589AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1189GAWRYLUK Paweł 1590CEBULA I CZOSNEKOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1190GŁOWACZEWSKA Marta 1591CEBULA I CZOSNEKOpen Kobiet13:3000:00:00
1191MICHALSKI Filip 1596Green TeamOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1192SZULC Mateusz 1598GreenTeamOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1193SŁODKOWSKI Marek 1599HARDCORYOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1194ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 1605My mum doesn't knowOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1195PODSIADŁY Jarosław 1612P@ND@ TEAMOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1196RACKI Tomasz 1616Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn13:3000:00:00
1197JERSAK Jakub 1617SPOKO ZIOMKIOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1198SIEKIERSKA Klaudia 1618SPOKO ZIOMKIOpen Kobiet13:3000:00:00
1199BOKSZCZANIN Karol 1626Open Mężczyzn13:3000:00:00
1200BRZEZICKI Maciej 1627Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1201FISCHER Filip 1633Open Mężczyzn13:3000:00:00
1202GORAL Sylwia 1635Open Kobiet13:3000:00:00
1203GOWARZEWSKI Mateusz 1636Open Mężczyzn13:3000:00:00
1204GRAD Michał 1638Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1205JONIEC Michał 1639Open Mężczyzn13:3000:00:00
1206KARPACKA Paulina 1642Open Kobiet13:3000:00:00
1207KUBIAK Robert 1646Open Mężczyzn13:3000:00:00
1208KUBICKI Paweł 1647Open Mężczyzn13:3000:00:00
1209LAWRENC Robert 1648Open Mężczyzn13:3000:00:00
1210MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 1651Open Masters Kobiet11:1500:00:00
1211NICZYPORUK Joanna 1652Open Masters Kobiet13:3000:00:00
1212PIETROŃ Łukasz 1656Open Mężczyzn13:3000:00:00
1213ROZWAŁKA Artur 1657Open Mężczyzn13:3000:00:00
1214RUSIN Tomek 1658Open Mężczyzn13:3000:00:00
1215ŚLIWOWSKI Adrian 1659Open Mężczyzn13:3000:00:00
1216ZAGÓRSKI Michał 1662Open Mężczyzn13:3000:00:00
1217ZDANUCZYK Mateusz 1663Open Mężczyzn13:3000:00:00
1218WŁOCHYŃSKI Mikołaj 1675Droga Do UltraOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1219ŁYJAK Adam 1685Husaria Race Team Open Mężczyzn14:0000:00:00
1220DRABIŃSKI Jacek 1708Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
1221DYLEWSKI Mariusz 1710Open Masters Mężczyzn14:0000:00:00
1222KRYŻA Arkadiusz 1722Open Mężczyzn14:0000:00:00
1223POKORSKA Kasia 1731Open Kobiet13:0000:00:00
1224WALCZAK Danuta 1744Dirty SparrowsOpen Kobiet13:0000:00:00
1225CICHA Judyta 1780Open Kobiet13:0000:00:00
1226POKORSKI Rafał 1803Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1227WITECKA Izabela 1818Open Kobiet13:0000:00:00
1228KUTOWSKA Izabela 732Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Kobiet10:1500:00:00
1229MELKA Agnieszka 451Open Kobiet09:0000:00:00
1230PRAŻANOWSKI Damian 457Open Mężczyzn09:0000:00:00
1231BRZEZIŃSKI Bartosz 576Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1232MIANECKA Alicja 888Open Kobiet10:3000:00:00
1233KOMASARA Piotr 1307ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1234KONDRATÓW Filip 1615Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn13:3000:00:00
1235JAKLIK Jakub 618Open Mężczyzn09:3000:00:00
1236DAWIDZIUK Bartosz 185Open Mężczyzn08:0000:00:00
1237DWORAKOWSKI Kamil 186Open Mężczyzn08:0000:00:00
1238ĆWIKOWSKI Tomasz 332MevogeddonOpen Mężczyzn08:3000:00:00
1239TRUBIŁO Paweł 554Open Mężczyzn09:1500:00:00
1240GOMEZ Gonzalo 572Fit ducksOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1241DEMCZUK Piotr 1025Open Mężczyzn11:1500:00:00
1242ZADROŻNA Olga 1096CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet11:3000:00:00
1243IGRAS Szymon 1283Kotlet TeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1244MASTYŁA Radek 35Tsunami SzczecinekElite Mężczyzn07:1000:00:00
1245RÓŻAŃSKI Rafal 36Tsunami SzczecinekElite Masters Mężczyzn07:1000:00:00
1246MARCHLEWICZ Dawid 37United RunnersElite Mężczyzn07:1000:00:00
1247POTOCKA Kinga 95Best BeastsOpen Kobiet07:3000:00:00
1248ZALEWSKI Adam 72CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWElite Masters Mężczyzn07:2000:00:00
1249ULDYNOWICZ Bartosz 74Dirty SparrowsElite Mężczyzn07:2000:00:00
1250SKIERSKA Natalia 216Open Kobiet08:0000:00:00
1251MINDA Martyna 756MożePóźniej...Open Kobiet10:1500:00:00
1252PERLICKI Dawid 771Stokvis Tapes TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1253DAMPS Karolina 916Karaoke_TeamOpen Kobiet11:0000:00:00
1254BULMAN Jacek 942Open Mężczyzn11:0000:00:00
1255CYMANOWSKI Krzysztof 1473WATAHA STGOpen Mężczyzn13:0000:00:00
1256STEFANIAK Jakub 1501Open Mężczyzn13:0000:00:00
1257WOLFRAM Dawid 1506Open Mężczyzn13:1500:00:00
1258WESOŁOWSKI Kacper 1074BFI #getshitdoneOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1259WSZEBOROWSKI Marcin 1095CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1260KOWALSKI Michał 963Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
1261PAWLAK Mateusz 970Open Mężczyzn11:0000:00:00
1262DMOWSKI Tomasz 1221Open Mężczyzn12:0000:00:00
1263PĄCZEK Piotr 1532PEKABEX BEsTOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1264GRAD Damian 1637Open Mężczyzn13:3000:00:00
1265KRAWCZYK Mateusz 1645Open Mężczyzn13:3000:00:00
1266KOZIOŁ Krzysztof 161Ogień z DupyOpen Mężczyzn08:0000:00:00
1267REISE Paweł 519Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1268ĆWIĘKOWSKA Aneta 837Gabos Elite GroupOpen Kobiet10:3000:00:00
1269SZYMANIAK Łukasz 1581Open Mężczyzn13:1500:00:00
1270ORLIŃSKI Artur 7Charakterni SportsElite Mężczyzn07:2000:00:00
1271DUNAJSKI Arek 731Good Luck Pruszcz GdańskiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1272SKOP Kamil 1054Open Mężczyzn11:1500:00:00
1273CZAPP Tomasz 1131Open Mężczyzn11:3000:00:00
1274DĄBROWSKI Łukasz 1280Grubini TeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1275KWIATKOWSKI Łukasz 1430AcroteamOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
1276KIEDROWICZ Denisa 1467Rodzina 40+Open Masters Kobiet13:0000:00:00
1277MUSIAŁ Krzysztof 1603LOTAMS TeamOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1278OKSENIUK Agnieszka 599PsychodelikiOpen Kobiet09:3000:00:00
1279SZUBERT Dawid 600PsychodelikiOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1280JEZIOREK Konrad 619Open Mężczyzn09:3000:00:00
1281CZAPLA Katarzyna 666Obietnica JelitaOpen Kobiet10:0000:00:00
1282PIETRASZEWSKI Paweł 798Open Mężczyzn10:1500:00:00
1283ZBOROWSKA Inez 824ElblągOpen Kobiet10:3000:00:00
1284NIEMCZUK Tomasz 832FizjodzikiOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1285STENCEL Jakub 1413Open Mężczyzn12:3000:00:00
1286WAWRZYNIAK Kamil 1525DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn13:1500:00:00
1287SUCHOCKI Jakub 1931Open Mężczyzn10:0000:00:00
1288KUKOWSKI Michał 1322Open Mężczyzn12:1500:00:00
1289KOWALSKI Robert 1568Open Mężczyzn13:1500:00:00
1290SMEKALOVA Maryna 546Open Kobiet09:1500:00:00
1291DZIĘBOWSKI Jakub 1223Open Mężczyzn12:0000:00:00
1292KANIA Patryk 1256AcroteamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1293CZECHOWSKA Maria 1543Super GrupaOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
1294CZECHOWSKI Krzysztof 1544Super GrupaOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
1295PRZYBYLSKI Maciej 93Open Mężczyzn07:2000:00:00
1296SZELBRACIKOWSKI Dawid 1697Połamańce z Gemini :)Open Mężczyzn14:0000:00:00
1297NIEDZIÓŁKA Mateusz 1144Open Mężczyzn11:3000:00:00
1298CZAJKOWSKA Magdalena 641***** ***Open Kobiet10:0000:00:00
1299SZAFRAŃSKI Grzegorz 659Hard Working TruckersOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
1300RYCHLEWSKI Wojciech 55Elite Mężczyzn07:2000:00:00
1301BRODA Wojciech 276Open Masters Mężczyzn08:1500:00:00
1302FIGAS Magdalena 1918EPG TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
1303SUŚNIAK Katarzyna 1915EPG TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
1304WLIZŁO Aleksandra 1909EPG TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
1305BEGER Mateusz 1923ZniszczeniOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1306PETRYSZYN Marzena 1919ZniszczeniOpen Kobiet09:3000:00:00
1307SZYMANIUK Marek 1916ZniszczeniOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1308TABAKA Marcelina 1917ZniszczeniOpen Kobiet09:3000:00:00
1309TRACZ Tomasz 1910ZniszczeniOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1310KALWAS Łukasz 1911Open Mężczyzn09:3000:00:00
1311SIKORA Bartosz 1913Open Mężczyzn09:3000:00:00
1312PRZYBYTEK Sławomir 1906Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
1313JERZY Czartowski 1321Open Mężczyzn12:1500:00:00
1314KIEDROWSKI Marcin 1393Open Mężczyzn12:3000:00:00
1315SOSNOWSKI Tomasz 1735Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1316WYBORNY Waldemar 774Stokvis Tapes TeamOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1317BORZYSZKOWSKA Magdalena 722Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.Open Kobiet10:3000:00:00
1318SZOSTAK Mariusz 1935Open Mężczyzn10:3000:00:00
1319WIŚNIEWSKA Magdalena 1938Mazurskie DzikiOpen Kobiet11:0000:00:00
1320TOMCZYK Paweł 1940NordeaOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1321GAŁAT Anna 1944Open Masters Kobiet12:0000:00:00
1322BIGUS-WOJTANOWSKA Anna 1939Open Kobiet13:3000:00:00
1323KAMINSKA Dorota 111GRUBIORZE LOTAJOMElite Kobiet07:3000:00:00
1324RYŚ Marzena 112Koniu SquadElite Kobiet07:3000:00:00
1325FLORCZAK Robert 264Wel LidzbarkOpen Masters Mężczyzn08:1500:00:00
1326LEJK Rafał 265Wel LidzbarkOpen Mężczyzn08:1500:00:00
1327BROMA Alicja 266Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet08:1500:00:00
1328POPIK Tomasz 411RKŚOpen Mężczyzn09:0000:00:00
1329KARNATH Anna 412Seven investOpen Kobiet09:0000:00:00
1330FELCZAK Dominik 356Open Mężczyzn08:3000:00:00
1331GRYGLEWICZ Arek 1281Grubini TeamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
1332WITKOWSKI Marek 1380Skończeni OCROpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
1333FARYNA Norbert 1388Open Mężczyzn12:3000:00:00
1334GOSKA Artur 1949Open Mężczyzn13:3000:00:00
1335MIKSA Adam 1953Open Mężczyzn13:3000:00:00
1336KMIECIK Justyna 742Husaria Race Team Open Kobiet13:3000:00:00
1337KORYNT Paulina 1528Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet13:1500:00:00
1338KULA Justyna 1529Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet13:1500:00:00
1339PRZYBYLSKA Małgorzata 1530Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet13:1500:00:00
1340GONERA Dominika 1592Czterdziestki +Open Masters Kobiet13:3000:00:00
1341KARNAK Daniel 1593Czterdziestki +Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1342OUNAP-KARNAK Agnieszka 1594Czterdziestki +Open Masters Kobiet13:3000:00:00
1343ANDREARCZYK Aleksandra 1600Lód i ogieńOpen Kobiet13:3000:00:00
1344BEŁDOWICZ Karolina 1601Lód i ogieńOpen Kobiet13:3000:00:00
1345SPYCHALSKA Anna 1602Lód i ogieńOpen Masters Kobiet13:3000:00:00
1346SZCZEPANKIEWICZ Rafał 1604My mum doesn't knowOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1347CZECHOLIŃSKI Grzegorz 1613Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn13:3000:00:00
1348KAMM Natalia 1614Runmageddonowe Świry Open Kobiet13:3000:00:00
1349BŁANEK Filip 1621Włochate MisieOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1350KROPIDŁOWSKI Kamil 1622Włochate MisieOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1351ABRAHAMCZYK Paweł 1623Open Mężczyzn13:3000:00:00
1352BIAŁEK Weronika 1624Open Kobiet13:3000:00:00
1353BOBKOWSKI Pawel 1625Open Mężczyzn13:3000:00:00
1354GAJOWIAK Marcin 1634Open Mężczyzn14:0000:00:00
1355KOWALCZYK Katarzyna 1644Open Kobiet13:3000:00:00
1356MICHTA Katarzyna 1649Open Kobiet13:3000:00:00
1357MROWIEC Miriam 1650Open Kobiet13:3000:00:00
1358TABAJ Klaudia 1661Open Kobiet13:3000:00:00
1359ŻOŁNACZ Piotr 1664Open Mężczyzn13:3000:00:00
1360CHUDZICKI Dawid 1666=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1361LUBELSKA Dominika 1674BRYGIERY OCROpen Kobiet14:0000:00:00
1362FRĄTCZAK Paulina 1676DZIK KOMANDOOpen Kobiet14:0000:00:00
1363MAŁYS Mateusz 1677DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1364NALEWAJCZYK Anna 1678DZIK KOMANDOOpen Kobiet14:0000:00:00
1365DĄBROWSKI Robert 1690Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1366MICHALSKI Piotr 1691Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1367WITKOWSKI Maurycy 1692Lacroix Electronics TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1368ERNEST Cyprian 1694Pawiany Wchodzą na ŚcianyOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1369WIŚNIEWSKA Adrian 1695Pawiany Wchodzą na ŚcianyOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1370ŻYLIŃSKI Gracjan 1698Połamańce z Gemini :)Open Mężczyzn14:0000:00:00
1371WICZKOWSKI Marek 1699SkrzydlakiOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1372ZIOMKO Beniamin 1701Team DżykiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1373ZIOMKO Daniel 1702Team DżykiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1374ROSTKOWSKA Iwona 1703Wesoła FerajnaOpen Kobiet14:0000:00:00
1375ROSTKOWSKI Andrzej 1704Wesoła FerajnaOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1376BOGUSZ Michał 1706Open Mężczyzn14:0000:00:00
1377CISKOWSKA-PYŚ Joanna 1707Open Kobiet14:0000:00:00
1378DYBALSKI Łukasz 1709Open Mężczyzn14:0000:00:00
1379DZIEWULSKI Tomasz 1711Open Mężczyzn14:0000:00:00
1380GENDERA Barbara 1712Open Kobiet14:0000:00:00
1381GIERGIELEWICZ Marek 1713Open Mężczyzn14:0000:00:00
1382GRUBSKA Paula 1714Open Kobiet14:0000:00:00
1383IŻYK Patryk 1716Open Mężczyzn14:0000:00:00
1384KAMIŃSKI Łukasz 1718Open Mężczyzn14:0000:00:00
1385KOTWICKA Ela 1719Open Kobiet14:0000:00:00
1386KOWALCZYK Piotr 1720Open Mężczyzn14:0000:00:00
1387KRUMPAL Dominik 1721Open Mężczyzn14:0000:00:00
1388MELLER Marek 1724Open Mężczyzn14:0000:00:00
1389MOJSYM Krzysztof 1727Open Mężczyzn14:0000:00:00
1390PETRYKOWSKA Karolina 1728Open Kobiet14:0000:00:00
1391PIASECKA Karolina 1730Open Kobiet14:0000:00:00
1392SOBIERAJSKI Krzysztof 1734Open Mężczyzn14:0000:00:00
1393SPIEGLANIN Piotr 1736Open Mężczyzn14:0000:00:00
1394TRAGIER Krzysztof 1738Open Mężczyzn14:0000:00:00
1395WARDĘGA Michał 1739Open Mężczyzn14:0000:00:00
1396ZYGA Krystian 1743Open Mężczyzn14:0000:00:00
1397KMIECIK Marcin 1748Husaria Race Team Open Mężczyzn13:3000:00:00
1398NOWACKA Sylwia 1750Nadleśnictwo MiłomłynOpen Kobiet14:1500:00:00
1399MOŻEJKO Tomasz 1753Połamańce z Gemini :)Open Mężczyzn14:0000:00:00
1400DURASIEWICZ Dominika 1755Port Lotniczy GdańskOpen Kobiet14:1500:00:00
1401JABŁONOWSKI Gabriel 1757Port Lotniczy GdańskOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1402SZULC Paweł 1758Port Lotniczy GdańskOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1403BIEŃKOWSKI Tomasz 1761Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1404KOPER Marta 1792Open Kobiet14:1500:00:00
1405MOLICKA Alicja 1798Open Masters Kobiet14:1500:00:00
1406NOSIADEK Robert 1799Open Mężczyzn14:1500:00:00
1407PETRYCH Piotr 1801Open Mężczyzn14:1500:00:00
1408SOBIECH Krzysztof 1807Open Mężczyzn14:0000:00:00
1409SOBIECH Łukasz 1808Open Mężczyzn14:0000:00:00
1410WILKÓW Marek 1817Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1411WALCZAK Jan 1893Movement ArenaOpen Mężczyzn13:3000:00:00
1412DĄBROWSKA Daria 1925Open Kobiet13:3000:00:00
1413PIETRZYK Agata 1942Movement ArenaOpen Kobiet13:3000:00:00
1414BOCZKOWSKI Jakub 1946Open Mężczyzn14:0000:00:00
1415BIAŁECKA Ala 1956Open Kobiet13:3000:00:00
1416MIKSA Tomasz 1958Open Mężczyzn13:3000:00:00
1417ZIMNICKA Malwina 1959Movement ArenaOpen Kobiet13:3000:00:00
1418SROK Tomasz 1961Open Mężczyzn14:1500:00:00
1419MICHAŁ Srok 1965Open Mężczyzn14:1500:00:00
1420PEŁKA Daniel 1969Open Mężczyzn14:0000:00:00
1421GÓRA Krzysztof 1951Open Masters Mężczyzn13:3000:00:00
1422KALSKI Michał 1964Open Mężczyzn14:0000:00:00
1423ZAJĄCZKOWSKI Przemysław 1960Open Mężczyzn14:0000:00:00
1424SZULKOWSKI Michał 1671=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1425MICHALCZYK Katarzyna 1977Open Masters Kobiet14:1500:00:00
1426KOTLIŃSKI Sebastian 1668=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
1427MAJKOWSKI Łukasz 1751PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1428PEŁECHATY Paweł 1752PERI SPARTAN TEAMOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1429WASILEWSKA Marta 1740Open Kobiet14:0000:00:00
1430PETRYKOWSKI Piotr 1729Open Mężczyzn14:0000:00:00
1431JABŁOŃSKI Kuba 1717Open Mężczyzn14:0000:00:00
1432DĄBROWSKA Aleksandra 1667=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Kobiet14:0000:00:00
1433ŻUKOWSKI Krzysztof 1672=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1434BELDA Piotr 1665=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
1435MICIŃSKA Joanna 1669=+PHARMA RUNNING TEAMOpen Masters Kobiet14:0000:00:00
1436RYCHLIK Małgorzata 1962Open Kobiet14:0000:00:00
1437MARKOWSKI Robert 1797Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1438JABŁONOWSKI Leszek 1749Nadleśnictwo MiłomłynOpen Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1439GAŁAN Barbara 1688kojotyOpen Kobiet14:0000:00:00
1440WIDAWSKI Mateusz 1689kojotyOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1441ANNOWSKI Dariusz 1754Port Lotniczy GdańskOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1442FERNUFKA Natalia 1786Open Kobiet14:1500:00:00
1443SZTANGIERSKI Piotr 1811Open Mężczyzn14:1500:00:00
1444WĘGIERSKI Krystian 1816Open Mężczyzn14:1500:00:00
1445RUDZKI Grzegorz 1805Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1446SLIPCHENKO Oleksii 1828NP - NGOpen Mężczyzn14:3000:00:00
1447GROT Jarosław 1756Port Lotniczy GdańskOpen Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1448LEMKOWSKI Paweł 1795Open Mężczyzn14:1500:00:00
1449SALNIK Patrycja 1732Open Kobiet14:0000:00:00
1450RUDZKI Paweł 1943Open Mężczyzn14:1500:00:00
1451BOBREL Piotr 1700Team DżykiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1452GŁADYSZ Róża 1787Open Kobiet14:1500:00:00
1453UŁASIUK Małgorzata 1941Open Kobiet14:1500:00:00
1454KORZENIEWSKA Natalia 1687I NEVER TURN BACKOpen Kobiet14:0000:00:00
1455KACPRZAK Janek 1686I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1456ZARĘBA Robert 1821Open Mężczyzn14:1500:00:00
1457STAWICKA Iwona 1809Open Kobiet14:1500:00:00
1458GUTOWICZ Marcin 1788Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1459WIZA Mikołaj 1682FILIPIAK BABICZ RUN&FUNOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1460CHĘTNICKI Daniel 1683Husaria Race Team Open Mężczyzn14:0000:00:00
1461GŁAZ Magdalena 1684Husaria Race Team Open Kobiet14:0000:00:00
1462URBANIAK Barbara 1681FILIPIAK BABICZ RUN&FUNOpen Kobiet14:0000:00:00
1463SEKKAR Nordine 1806Open Mężczyzn14:1500:00:00
1464CZAPIEWSKI Miłosz 1781Open Mężczyzn14:1500:00:00
1465HENSLER Monika 1679FILIPIAK BABICZ RUN&FUNOpen Kobiet14:0000:00:00
1466STROMSKI Jakub 1979Open Mężczyzn14:3000:00:00
1467SZWAJKOWSKI Przemysław 1812Open Mężczyzn14:1500:00:00
1468KUBCZAK Karolina 1794Open Kobiet14:1500:00:00
1469WÓJCIK Kamila 1741Open Masters Kobiet14:0000:00:00
1470ŻBIKOWSKI Dawid 1822Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1471DOROSZ Marek 1782Open Mężczyzn14:1500:00:00
1472BIŃKOWSKI Dawid 1705Open Mężczyzn14:0000:00:00
1473GRONCZEWSKI Daniel 1932Open Mężczyzn14:0000:00:00
1474BEKISZ Agnieszka 1776Open Kobiet14:1500:00:00
1475TOMOSZ Magdalena 1813Open Kobiet14:1500:00:00
1476PSTRUCHA Barbara 1804Open Kobiet14:1500:00:00
1477STROMSKI Sławomir 1978Open Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1478NOWAK Magdalena 1800Open Masters Kobiet14:1500:00:00
1479KLEBAN Robert 1791Open Mężczyzn14:1500:00:00
1480OSTROWSKI Norbert 1952Open Mężczyzn14:0000:00:00
1481JANKOWIAK Jakub 1680FILIPIAK BABICZ RUN&FUNOpen Mężczyzn14:0000:00:00
1482PARSZEWSKI Robert 1846Open Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1483POKORSKA Diana 1802Open Kobiet14:1500:00:00
1484BIENIASZ Iwona 1777Open Kobiet14:1500:00:00
1485KORZENIOWSKA Karolina 1793Open Kobiet14:1500:00:00
1486ZALEWSKA Sylwia 1820Open Masters Kobiet14:1500:00:00
1487OTIAN Oleksandr 1845Open Mężczyzn14:3000:00:00
1488KOVALENKO Oleksandr 1843Open Mężczyzn14:3000:00:00
1489BUCZYNSKI Dariusz 1779Open Mężczyzn14:1500:00:00
1490MAŁECKA Anna 1723Open Masters Kobiet14:0000:00:00
1491MATYSZKIEWICZ Agnieszka 1746Flying RunnersOpen Kobiet14:1500:00:00
1492ŻUCHOWSKA Aleksandra 1747Flying RunnersOpen Kobiet14:1500:00:00
1493MIEZIAN Marcin 1725Open Mężczyzn14:0000:00:00
1494MAŃKOWSKI Andrzej 1844Open Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1495JACKOWSKI Dawid 1789Open Mężczyzn14:1500:00:00
1496KABACINSKI Przemyslaw Jack 1009Nordea IT TeamOpen Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1497ZIÓŁKOWSKI Łukasz 1968Open Mężczyzn14:1500:00:00
1498TUORA-SZOST Dominika 1814Open Kobiet14:1500:00:00
1499DYL Żaneta 1785Open Kobiet14:1500:00:00
1500ŻOCHOWSKI Jakub 1742Open Mężczyzn14:0000:00:00
1501SZYCHOWSKI Michał 1737Open Mężczyzn14:0000:00:00
1502KRZEMIENIEWSKI Mateusz 1823FairPlayPlusOpen Mężczyzn14:3000:00:00
1503ZAKRZEWSKI Maciej 1819Open Mężczyzn14:3000:00:00
1504DUŁAK Marcin 1838Open Mężczyzn14:3000:00:00
1505SKÓRA Dawid 1824FairPlayPlusOpen Mężczyzn14:3000:00:00
1506LEYK Andrzej 1796Open Masters Mężczyzn14:1500:00:00
1507PIECHOTA Wojciech 1847Open Mężczyzn14:3000:00:00
1508NARWOJSZ Izabela 1835Volley69Open Kobiet14:3000:00:00
1509LEWIŃSKA Agata 1833Volley69Open Kobiet14:3000:00:00
1510LEWINSKI Wojciech 1834Volley69Open Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1511ŻÓŁĆ Grzegorz 1894Open Mężczyzn14:3000:00:00
1512BANACH Dawid 1836Open Mężczyzn14:3000:00:00
1513HARTMANIS Klaudia 1839Open Kobiet14:3000:00:00
1514HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka 1840Open Masters Kobiet14:3000:00:00
1515DĄBROWSKI Tomasz 1895Movement ArenaOpen Mężczyzn15:0000:00:00
1516ŻÓŁĆ Natalia 1850Open Kobiet14:3000:00:00
1517ŻÓŁĆ Sebastian 1897Open Mężczyzn14:3000:00:00
1518KOS Justyna 1975PicikłakiOpen Kobiet14:1500:00:00
1519NUREK Łukasz 1831Piwne Brzuszki Race TeamOpen Mężczyzn14:3000:00:00
1520DUDKO Michał 1764Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1521KACZYŃSKA-KĘPKA Hanna 1830Piwne Brzuszki Race TeamOpen Kobiet14:3000:00:00
1522JASKOWSKI Krzysztof 1974PicikłakiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1523ŻŁOBIŃSKI Mariusz 1696PicikłakiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1524LIPOWSKI Tomasz 1976PicikłakiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1525BIAŁKOWSKA Aniela 1759Wyzwanie90dniOpen Kobiet14:1500:00:00
1526CHAMERSKA Monika 1973PicikłakiOpen Kobiet14:1500:00:00
1527SZLACHTA Jowita 1774Wyzwanie90dniOpen Kobiet14:1500:00:00
1528DREWNIAK Alan 1763Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1529SZESZKO Martyna 1963Wyzwanie90dniOpen Kobiet14:1500:00:00
1530STANKIEWICZ Kacper 1773Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1531MÜLLER Aleksandra 1768Wyzwanie90dniOpen Kobiet14:1500:00:00
1532SZESZKO Magdalena 1955Wyzwanie90dniOpen Kobiet14:1500:00:00
1533SIEMINSKI Adrian 1770Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1534DRZEMNICKA Agata 1783Open Kobiet14:1500:00:00
1535VIOLA Adam 1775Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1536SOŁTYSIK Oskar 1771Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1537HYŻY Krzysztof 1829Piwne Brzuszki Race TeamOpen Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1538PARDA Rafal 1769Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1539BRZOZOWSKI Kamil 1837Open Mężczyzn15:0000:00:00
1540KITTA Krystian 1790Open Mężczyzn14:1500:00:00
1541RZESZUT Robert 1832Piwne Brzuszki Race TeamOpen Masters Mężczyzn14:3000:00:00
1542PATOKA Łukasz 1881Open Mężczyzn15:0000:00:00
1543DRZEMNICKI Dariusz 1784Open Mężczyzn14:1500:00:00
1544MIKSZTO Pawel 1767Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1545CICHOSZ Maksymilian 1869Open Mężczyzn15:0000:00:00
1546OGÓRKIEWICZ Sebastian 1880Open Mężczyzn15:0000:00:00
1547SZYMEROWSKA Żaneta 1883Open Kobiet15:0000:00:00
1548FLORCZAK Kamil 1765Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1549BOJKE Patryk 1868Open Mężczyzn15:0000:00:00
1550ROSKIEWICZ Wojciech 1971Open Mężczyzn14:3000:00:00
1551KACZOR Paulina 1841Open Kobiet14:3000:00:00
1552KITA Wojtek 1842Open Mężczyzn14:3000:00:00
1553SIERPUTOWSKA Maria 1848Open Kobiet14:3000:00:00
1554ŻULEWSKI Marcin 1851Open Mężczyzn14:3000:00:00
1555PĘŚKO Michal 1882Open Masters Mężczyzn15:0000:00:00
1556SKOCZYŃSKA Katarzyna 1849Open Kobiet14:3000:00:00
1557JANOWSKI Mikołaj 1826Leniwe Parówy ZwyrolaOpen Mężczyzn14:3000:00:00
1558ROSIŃSKI Arkadiusz 1827Leniwe Parówy ZwyrolaOpen Mężczyzn14:3000:00:00
1559HINC Aldona 1825Leniwe Parówy ZwyrolaOpen Masters Kobiet14:3000:00:00
1560DASTYK Martyna 1865Stefan Szczerzy KłyOpen Kobiet15:0000:00:00
1561GAWLISTA Grzegorz 1866Stefan Szczerzy KłyOpen Mężczyzn15:0000:00:00
1562KOWALIK Karol 1875Open Mężczyzn15:0000:00:00
1563KNEBA Łukasz 1874Open Mężczyzn15:0000:00:00
1563KNEBA Anna 1873Open Kobiet15:0000:00:00
1565ŚWIĘCICKI Mateusz 1810Open Mężczyzn14:1500:00:00
1565BOŻEK Dominika 1778Open Kobiet14:1500:00:00
1567JĘDRZEJCZYK Krzysztof 1954Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1568KRZEMYK Beata 1877Open Kobiet15:0000:00:00
1569KOBIAŁKA Łukasz 1852CAPOTEAMOpen Masters Mężczyzn15:0000:00:00
1570DANILUK Grzegorz 1762Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1571PASZEK Anna 1867WIERNA ZONAOpen Kobiet15:0000:00:00
1572PASZEK Sebastian 1854Cerveza TeamOpen Mężczyzn15:0000:00:00
1573MOLĘDA Dariusz 1853Cerveza TeamOpen Masters Mężczyzn15:0000:00:00
1574WEIDEBACH Natalia 1864Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet15:0000:00:00
1575FELSKA Angelika 1860Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet15:0000:00:00
1576KRUSIŃSKI Dariusz 1876Open Masters Mężczyzn15:0000:00:00
1577LEWANDOWSKA Weronika 1858KravMagowe DziewczynyOpen Kobiet15:0000:00:00
1578LEWICKA Kinga 1859KravMagowe DziewczynyOpen Kobiet15:0000:00:00
1579KROSNOWSKA Agnieszka 1857KravMagowe DziewczynyOpen Kobiet15:0000:00:00
1580PIOR Karolina 1862Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet15:0000:00:00
1581TROKA Paweł 1884Open Mężczyzn15:0000:00:00
1582NOWAK Maciej 1856Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn15:0000:00:00
1583CHAJEC Patrycja 1855Dirty SparrowsOpen Kobiet15:0000:00:00
1584MROZEL Patryk 1879Open Mężczyzn15:0000:00:00
1585JACHYM Weronika 1870Open Kobiet15:0000:00:00
1586STANIK Katarzyna 1772Wyzwanie90dniOpen Masters Kobiet14:1500:00:00
1587BIEŃKOWSKA Marta 1760Wyzwanie90dniOpen Masters Kobiet14:1500:00:00
1588KRUSIEWICZ Michał 1766Wyzwanie90dniOpen Mężczyzn14:1500:00:00
1589POTOMSKI Patryk 1950Open Mężczyzn15:0000:00:00
1590MARKOWSKA Katarzyna 1878Open Masters Kobiet15:0000:00:00
1591WYSOCKI Paweł 227Open Mężczyzn08:0000:00:00
1592BILEWICZ Michał 1218Open Mężczyzn12:0000:00:00
1593GORNOWICZ Daniela 1474WATAHA STGOpen Kobiet13:0000:00:23
1594RACZYŃSKI Wojciech 1242Open Mężczyzn12:0000:00:36
1595RADOWICZ Mariusz 1610Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn13:3000:01:04
1596PIETRKIEWICZ Rafał 1609Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn13:3000:02:26
1597STEFANSKI Witold 1611Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn13:3000:02:26
1598SKROBISZEWSKA Paulina 1607NatychmiastowoOpen Kobiet13:3000:02:30
1599FOLUŚNIAK Piotr 1606NatychmiastowoOpen Mężczyzn13:3000:02:34
1600CIEŚLAK Monika 1966Natychmiastowo.plOpen Kobiet13:3000:02:44
1601CIEŚLAK Łukasz 1608Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn13:3000:02:45
1602KWIATKOWSKK Konrad 1967Natychmiastowo.plOpen Mężczyzn13:3000:02:50
Znaleziono 1602 wynik(ów)