RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRAWIECKI Mateusz 136RUNMAGEDDONElite Mężczyzn1M 107:1000:00:0000:38:26.4500:38:26.45 6:249,4
2JACIÓW Paweł 39WATAHAElite Mężczyzn2M 207:1000:00:0000:39:46.6000:39:46.60+00:01:206:379,1
3WAŁDOWSKI Dominik 43xRunnersElite Mężczyzn3M 307:1000:00:0000:39:54.5500:39:54.55+00:01:286:399,0
4JAKUBCZAK Marcin 61Best BeastsElite Masters Mężczyzn1M 407:2000:00:0000:41:07.5500:41:07.55+00:02:416:518,8
5RÓŻAŃSKI Rafal 36Tsunami SzczecinekElite Masters Mężczyzn2M 507:1000:00:0000:41:16.9000:41:16.90+00:02:506:528,7
6DOMAŃSKI Krystian 47Elite Mężczyzn4M 607:1000:00:0000:41:21.4500:41:21.45+00:02:556:538,7
7GUZ Grzegorz 25Positive Freaks TeamElite Masters Mężczyzn3M 707:1000:00:0000:41:38.8500:41:38.85+00:03:126:568,6
8FORMELA Piotr 64Biegun OCR TeamElite Mężczyzn5M 807:2000:00:0000:41:39.3500:41:39.35+00:03:126:568,6
9SAŁATA Marcin 138RUNMAGEDDONElite Mężczyzn6M 907:1000:00:0000:41:49.2500:41:49.25+00:03:226:588,6
10PODGORSKI Marek 137RUNMAGEDDONElite Mężczyzn7M 1107:1000:00:0000:42:52.6500:42:52.65+00:04:267:088,4
11BRZESKI Robert 8CrossEliteElite Masters Mężczyzn4M 1207:1000:00:0000:43:05.9500:43:05.95+00:04:397:108,4
12GÓRKA Michał 4Carbon Silesia SportElite Mężczyzn8M 1307:1000:00:0000:43:10.7500:43:10.75+00:04:447:118,3
13DOBRZYŃSKI Tomasz 41xRunnersElite Masters Mężczyzn5M 1407:1000:00:0000:43:40.6500:43:40.65+00:05:147:168,2
14DZIENIS Paweł 48Elite Mężczyzn9M 1507:1000:00:0000:43:45.4500:43:45.45+00:05:197:178,2
15KARBOWSKI Sławomir 21NEXTREMEElite Mężczyzn10M 1607:1000:00:0000:44:21.7000:44:21.70+00:05:557:238,1
16WOJCIECHOWSKI Konrad 58Elite Mężczyzn11M 1707:2000:00:0000:44:22.3500:44:22.35+00:05:557:238,1
17HABER Patryk 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn12M 1807:1000:00:0000:44:44.1500:44:44.15+00:06:177:278,0
18CHROST Andrzej 45Elite Masters Mężczyzn6M 1907:1000:00:0000:44:47.0500:44:47.05+00:06:207:278,0
19VIBORG CHRISTENSEN Brian 94Elite Masters Mężczyzn7M 2007:2000:00:0000:44:47.2000:44:47.20+00:06:207:278,0
20GRZEGORZYCA Damian 32SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn8M 2307:1000:00:0000:45:08.2500:45:08.25+00:06:417:318,0
21SZULWACH Cezary 63Biegun OCR TeamElite Mężczyzn13M 2407:2000:00:0000:45:13.3500:45:13.35+00:06:467:328,0
22WITKA Patryk 18Mad RunnersElite Mężczyzn14M 2507:1000:00:0000:45:15.2000:45:15.20+00:06:487:328,0
23SZCZEPANIAK Paweł 76Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn15M 2607:2000:00:0000:45:16.7000:45:16.70+00:06:507:328,0
24KRYSZTOFIŃSKI Dawid 29RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn9M 2807:1000:00:0000:45:57.2500:45:57.25+00:07:307:397,8
25NOWICKI Marcin 30RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn16M 2907:1000:00:0000:45:59.4500:45:59.45+00:07:337:397,8
26MIZGALSKI Jacek 10DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn10M 3007:1000:00:0000:46:06.3000:46:06.30+00:07:397:417,8
27ŁYSIK Piotr 20Moja Kambodża <3Elite Mężczyzn17M 3107:1000:00:0000:46:09.1000:46:09.10+00:07:427:417,8
28KAŹMIERCZAK Kacper 87Elite Mężczyzn18M 3207:2000:00:0000:46:18.3500:46:18.35+00:07:517:437,8
29MASTYŁA Radek 35Tsunami SzczecinekElite Mężczyzn19M 3507:1000:00:0000:47:06.7500:47:06.75+00:08:407:517,6
30KOWALSKI Józef 81Positive Freaks TeamElite Mężczyzn20M 3707:2000:00:0000:47:19.3000:47:19.30+00:08:527:537,6
31KOWALSKI Bartosz 88Elite Mężczyzn21M 3907:2000:00:0000:47:33.4000:47:33.40+00:09:067:557,6
32KARDACH Pawel 52Elite Masters Mężczyzn11M 4207:2000:00:0000:47:44.8000:47:44.80+00:09:187:577,5
33SADOWSKI Michał 28POWER TRAININGElite Mężczyzn22M 4307:1000:00:0000:47:50.9500:47:50.95+00:09:247:587,5
34SARZYŃSKI Arkadiusz 2Biegun OCR TeamElite Mężczyzn23M 4607:1000:00:0000:47:58.5500:47:58.55+00:09:327:597,5
35GAWLAK Damian 83Spectrum teamElite Mężczyzn24M 4907:2000:00:0000:48:31.2000:48:31.20+00:10:048:057,4
36WERYK Mateusz 66Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn12M 5007:2000:00:0000:48:50.5000:48:50.50+00:10:248:087,4
37PUZDROWSKI Jarosław 65Biegun OCR TeamElite Mężczyzn25M 5307:2000:00:0000:48:53.1500:48:53.15+00:10:268:087,4
38MIERZICKI Marcel 27POWER TRAININGElite Mężczyzn26M 5507:1000:00:0000:48:57.4500:48:57.45+00:10:318:097,4
39JAKUSZEK Piotr 77Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn27M 5907:2000:00:0000:49:16.1000:49:16.10+00:10:498:127,3
40KUNCEWICZ Szymon 139Elite Mężczyzn28M 6307:2000:00:0000:49:41.1500:49:41.15+00:11:148:167,2
41KĘDZIORA Bogumił 16Koniu SquadElite Mężczyzn29M 6407:1000:00:0000:49:55.7000:49:55.70+00:11:298:197,2
42PABIN Paweł 1#PabinyElite Mężczyzn30M 6507:1000:00:0000:49:57.3500:49:57.35+00:11:308:197,2
43TKACZYK Michał 23Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn31M 6607:1000:00:0000:50:28.5500:50:28.55+00:12:028:247,1
44ZALEWSKI Adam 72CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWElite Masters Mężczyzn13M 6707:2000:00:0000:50:28.8000:50:28.80+00:12:028:247,1
45KOZŁOWSKI Radosław 62Best BeastsElite Masters Mężczyzn14M 6807:2000:00:0000:50:36.4000:50:36.40+00:12:098:267,1
46ULICZNY Konrad 71CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWElite Mężczyzn32M 6907:2000:00:0000:50:38.3500:50:38.35+00:12:118:267,1
47RYCHLEWSKI Wojciech 55Elite Mężczyzn33M 7107:2000:00:0000:50:45.0000:50:45.00+00:12:188:277,1
48JUDEK Łukasz 51Elite Mężczyzn34M 7307:2000:00:0000:51:00.1000:51:00.10+00:12:338:307,1
49KŁOSOWSKI Karol 78Husaria Race Team Elite Mężczyzn35M 7507:2000:00:0000:51:05.0500:51:05.05+00:12:388:307,0
50HANUSIAK Leszek 15Koniu SquadElite Mężczyzn36M 7707:1000:00:0000:51:17.2500:51:17.25+00:12:508:327,0
51NIKIEL Dariusz 9Dirty SparrowsElite Mężczyzn37M 8307:1000:00:0000:51:59.8000:51:59.80+00:13:338:396,9
51BARAN Michał 44Elite Mężczyzn37M 8307:2000:00:0000:51:59.8000:51:59.80+00:13:338:396,9
53KUDER Adrian 82POWER TRAININGElite Mężczyzn39M 8707:2000:00:0000:52:37.6500:52:37.65+00:14:118:466,8
54MACHNIO Bartosz Jan 91Elite Mężczyzn40M 9007:2000:00:0000:52:46.8500:52:46.85+00:14:208:476,8
55KOCZOROWSKI Paweł 75DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn15M 9107:2000:00:0000:52:47.4000:52:47.40+00:14:208:476,8
56ULDYNOWICZ Bartosz 74Dirty SparrowsElite Mężczyzn41M 9207:2000:00:0000:53:00.0000:53:00.00+00:14:338:506,8
57PŁAŻALSKI Przemysław 17Life4FitElite Mężczyzn42M 9707:1000:00:0000:53:11.4500:53:11.45+00:14:458:516,8
58SAMSELSKI Michał 31Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn43M 9807:1000:00:0000:53:20.0000:53:20.00+00:14:538:536,8
59HALASTRA Piotr 135Charakterni SportsElite Mężczyzn44M 10707:2000:00:0000:54:34.3000:54:34.30+00:16:079:056,6
60CZECHOWSKI Konrad 84WATAHAElite Mężczyzn45M 11807:2000:00:0000:55:54.9500:55:54.95+00:17:289:196,4
61SYLDATK Patryk 57Elite Mężczyzn46M 12207:2000:00:0000:56:07.5500:56:07.55+00:17:419:216,4
62GÓRNY Adrian 67BOOT CAMP POLSKAElite Mężczyzn47M 14507:2000:00:0000:57:49.2500:57:49.25+00:19:229:386,2
63KORCZYK Łukasz 53Elite Mężczyzn48M 15907:2000:00:0000:58:16.0000:58:16.00+00:19:499:426,2
64ŁĄCKI Wojciech 141Elite Mężczyzn49M 16607:2000:00:0000:58:42.4000:58:42.40+00:20:159:476,1
65OPARA Piotr 68BOOT CAMP POLSKAElite Masters Mężczyzn16M 16807:2000:00:0000:59:00.7000:59:00.70+00:20:349:506,1
66GŁUSZEK Piotr 49Elite Mężczyzn50M 17407:2000:00:0000:59:09.2000:59:09.20+00:20:429:516,1
67ŁUKASZEWSKI Paweł 90Elite Mężczyzn51M 18607:2000:00:0000:59:31.0000:59:31.00+00:21:049:556,0
68ZIMIŃSKI Paweł 12Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn52M 18907:1000:00:0000:59:42.6000:59:42.60+00:21:169:576,0
69OSICKI Dawid 92Elite Mężczyzn53M 19407:2000:00:0000:59:57.8000:59:57.80+00:21:319:596,0
70STRYCZEK Patryk 56Elite Mężczyzn54M 20307:1000:00:0001:00:14.4001:00:14.40+00:21:4710:026,0
71DUKIEWICZ Dariusz 11Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn55M 20907:1000:00:0001:00:39.8001:00:39.80+00:22:1310:065,9
72MIĘSOWICZ Mirosław 85WATAHAElite Mężczyzn56M 21007:2000:00:0001:00:46.3501:00:46.35+00:22:1910:075,9
73ZUKOWSKI Kamil 60Elite Mężczyzn57M 21507:2000:00:0001:01:05.3501:01:05.35+00:22:3810:105,9
74GRZEBUŁA Łukasz 50Elite Mężczyzn58M 21707:2000:00:0001:01:09.3501:01:09.35+00:22:4210:115,9
75ORLIŃSKI Artur 7Charakterni SportsElite Mężczyzn59M 23807:2000:00:0001:02:10.1001:02:10.10+00:23:4310:215,8
76ŁOBOCKI Andrzej 26Positive Freaks TeamElite Mężczyzn60M 23907:1000:00:0001:02:11.3001:02:11.30+00:23:4410:215,8
77DACIO Mirek 46Elite Mężczyzn61M 24107:2000:00:0001:02:12.6001:02:12.60+00:23:4610:225,8
78SZAFRAN Jakub 80Piękni i BestieElite Mężczyzn62M 25007:2000:00:0001:02:50.2501:02:50.25+00:24:2310:285,7
79LATOSI Adrian 89Elite Masters Mężczyzn17M 25607:2000:00:0001:03:17.9501:03:17.95+00:24:5110:325,7
80KORNAS Szymon 33STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn63M 33407:1000:00:0001:06:19.5001:06:19.50+00:27:5311:035,4
81MARCHLEWICZ Dawid 37United RunnersElite Mężczyzn64M 39807:1000:00:0001:08:26.1001:08:26.10+00:29:5911:245,3
82PYSZNY Patryk 34STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn65M 48607:2000:00:0001:11:33.1501:11:33.15+00:33:0611:555,0
83KRÓL Przemysław 70Charakterni SportsElite Masters Mężczyzn18M 50407:2000:00:0001:12:21.6001:12:21.60+00:33:5512:035,0
84GUMIELA Adam 79Melvit teamElite Mężczyzn66M 55907:2000:00:0001:14:36.6501:14:36.65+00:36:1012:264,8
85GREMBOWSKI Robert 73Dirty SparrowsElite Mężczyzn67M 56907:2000:00:0001:14:56.3001:14:56.30+00:36:2912:294,8
86GAŃKO Mateusz 22Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn68M 64307:1000:00:0001:18:08.0501:18:08.05+00:39:4113:014,6
87MARZEC Paweł 13Husaria Race Team Elite Mężczyzn69M 65007:1000:00:0001:18:26.8001:18:26.80+00:40:0013:044,6
88NAKIELSKI Jarosław 19Młode Wilki 3cityElite Mężczyzn70M 67707:1000:00:0001:19:39.5501:19:39.55+00:41:1313:164,5
89MISZEWSKI Grzegorz 42xRunnersElite Mężczyzn71M 94307:1000:00:0001:34:09.2501:34:09.25+00:55:4215:413,8
90KOŁPA Łukasz 69Charakterni SportsElite Mężczyzn72M 101007:2000:00:0001:40:20.3001:40:20.30+01:01:5316:433,6
91GOŁASZEWSKI Jacek 86Elite Mężczyzn73M 106607:2000:00:0001:49:07.3501:49:07.35+01:10:4018:113,3
Znaleziono 91 wynik(ów)