Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1971 |
Wystartowało : | 1602 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 1595 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10 | 07:20 | 07:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOBIS Marcin | 140 | Biegun OCR Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | SZATKOWSKI Kamil | 152 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3 | KUBIK Dawid | 153 | CARBON RACING TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4 | MRUKLIK Maciej | 156 | Drużyna imienia mgr inż. Przemysława Misiury | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | SŁABASZEWSKI Kamil | 157 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
6 | KAZUBEK Michał | 175 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
7 | BEKIER Mariusz | 178 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
8 | BORAWSKI Lukasz | 180 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
9 | KUBIŃSKI Krzysztof | 200 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
10 | KUKIEŁA Krzysztof | 201 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
11 | KULCZAK Paweł | 202 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
12 | MICHALCZYK Tomasz | 204 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
13 | MIERSKI Paweł | 206 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
14 | WTULICH Rafał | 226 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
15 | ŻACH Adam | 228 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
16 | ZUCHOWICZ Łukasz | 229 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
17 | SADOWSKI Piotr | 233 | #The Promise | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
18 | NIEKŁAŃ Paweł | 254 | Kulturalne Młode Ogry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
19 | PLIŃSKI Tomasz | 255 | Kulturalne Młode Ogry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
20 | ANIELSKI Michał | 271 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
21 | ARCISZEWSKI Hubert | 272 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
22 | BELTA Robert | 273 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
23 | BIENICEWICZ Wojciech | 275 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
24 | KLOS Tomasz | 291 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
25 | KUCZMAŃSKI Tomasz | 296 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
26 | CUŻE Dawid | 315 | Blade runner | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
27 | MOSÓR Maksymilian | 316 | Blade runner | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
28 | PRZYBYŁA Cezary | 319 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
28 | RĘDZIKOWSKI Marek | 320 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
30 | SZCZEBLEWSKI Juliusz | 321 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
30 | SZEŁEMEJ Roman | 322 | COWI Gdańsk | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
32 | CZARNECKI Piotr | 342 | Traktorzystki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
33 | IDZIAK Grzegorz | 343 | Traktorzystki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
34 | BOBROWSKI Dawid | 346 | ZAKWASY IV | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
35 | MARCHEWKA Adrian | 367 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
36 | NOWAKOWSKI Daniel | 370 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
37 | PIERSA Karol | 372 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
38 | RADOŁA Jakub | 374 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
39 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 393 | Crossfit Stocznia Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | KASPERCZYK Damian | 401 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
41 | KRUSZEWSKI Arkadiusz | 405 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | KRZYŻANOWSKI Kornel | 407 | Pitki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
43 | DOBOSZ Piotr | 427 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
44 | FIGURA Mateusz | 428 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
45 | GĄGOL Marek | 429 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
46 | GRUBA Andrzej | 431 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
47 | JASKULSKI Konrad | 433 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
48 | JÓZEFACIUK Maciej | 434 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
49 | MOCEK Bartosz | 453 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
50 | DOBROS Robert | 492 | Młode wilki byd. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
51 | FELINIAK Daniel | 493 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
52 | ROSZAK Bartłomiej | 494 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
53 | TRACZ Jarosław | 495 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
54 | POLEWCZAK Paweł | 512 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
55 | WOJCICKI Patryk | 513 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
56 | DROBKIEWICZ Filip | 515 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
57 | KALISZ Tomasz | 516 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
58 | NYCZ Miłosz | 518 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
59 | MILEWSKI Andrzej | 539 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
60 | PIĄTKOWSKI Paweł | 541 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
61 | POLEJOWSKI Adam | 542 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
62 | WAZ Mateusz | 564 | Byle Przeżyć Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
63 | JEKA Dawid | 566 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
64 | MOVCHAN Artem | 567 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
65 | SZYMELFENIG Adam | 568 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | WIECHCIŃSKI Alan | 569 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
67 | CHICA LORENZO Ignacio | 570 | Fit ducks | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | SZREIBER Wiesław | 592 | Nie zaszła | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
69 | SZYMANIUK Marcin | 612 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | BĄK Rafał | 613 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
71 | BRZEZIŃSKI Michał | 614 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
72 | DUDZIAK Damian | 615 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
73 | SKLEPOWICZ Jacek | 634 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
74 | PROKOPSKI Andrzej | 671 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
75 | TKACZYK Marcin | 673 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
76 | WAJCHERT Błażej | 674 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
77 | WIŚNIEWSKI Macin | 675 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
78 | WŁUDARSKI Piotr | 676 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
79 | KRAWCZYK Michał | 677 | SP 44 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
80 | FEDRAU Jacek | 697 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
81 | KIRDZIK Krzysztof | 700 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
82 | LEWANDOWSKI Piotr | 701 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
83 | MROCZYŃSKI Jakub | 703 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
84 | STASIAK Dawid | 739 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
85 | BARSZCZEWICZ Leszek | 762 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
86 | KAJKOSKI Przemysław | 763 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
87 | MARCINIAK Kamil | 764 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
87 | STĘPNIEWSKI Marcin | 765 | Pochłonięci Przez Melanż | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
89 | BUJAK Adrian | 766 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
90 | JERMAKOW Maksim | 768 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
91 | LINSTEDT Kamil | 792 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
92 | MALICKI Krzysztof | 793 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
93 | MURAWSKI Michał | 795 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
94 | SZOŁA Szymon | 814 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
95 | WESOŁEK Sebastian | 815 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
96 | WIT Krystian | 816 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
97 | SZCZESNY Damian | 817 | BraveRunners OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
98 | KRAJEWSKI Łukasz | 818 | CrazyTrepTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
99 | SZERSZEŃ Bartek | 819 | CrazyTrepTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
100 | ZIELONKA Paweł | 840 | Gabos Elite Group | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
101 | WORONKO Mariusz | 841 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
102 | LENART Krzysztof | 842 | Health Revolution Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
103 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 853 | Nico Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
104 | KWIATKOWSKI Wojciech | 854 | Nico Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
105 | GÓRSKI Szymon | 877 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
106 | GRYCKO Robert | 878 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
107 | IGNACIUK Jakub | 879 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
108 | KLECHA Maciej | 882 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
109 | DUDEK Mariusz | 902 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
110 | DUDEK Mariusz | 903 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
111 | DUDEK Mariusz | 904 | Dudki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
112 | JAGODZIŃSKI Piotr | 905 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
113 | CZAPP Sylwester | 907 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
114 | KRZEMIŃSKI Wojciech | 909 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
115 | ROSKWITALSKI Sebastian | 930 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
116 | STEINKA Mateusz | 935 | TeamTapflo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
117 | IWANOWSKI Kamil | 955 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
118 | JOŃSKI Sławomir | 957 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
119 | KACPRZYK Tomasz | 959 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
120 | WRÓBLEWSKI Oliwier | 980 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
121 | WYLĘŻEK Mateusz | 981 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
122 | WYSZYŃSKI Paweł | 982 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
123 | ZIĄTEK Krzysztof | 983 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
124 | ZYGMUNCIAK Krzysztof | 984 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
125 | PARDO Norbert | 1006 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
126 | WIŚNIEWSKI Michał | 1007 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
127 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 1032 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
128 | GÓRCZYŃSKI Kuba | 1033 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
129 | KALINOWSKI Roman | 1038 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
130 | SZCZEPAŃSKI Bartłomiej | 1057 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
131 | SZOMBORG Mariusz | 1058 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
132 | WĘGLARCZYK Łukasz | 1060 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
133 | WIECZOREK Krzysztof | 1061 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
134 | WITKOWSKI Sławomir | 1062 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
135 | WOJTAL Maciej | 1063 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
136 | LEŚNIEWSKI Paweł | 1085 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
137 | OBUDZIŃSKI Marcin | 1087 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
138 | RUSZKOWSKI Przemysław | 1089 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
139 | LASKOWSKI Jerzy | 1109 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
140 | SIUMA Paweł | 1112 | FitnessFitback | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
141 | SZCZĘSNY Michał | 1122 | United Runners | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
142 | BENALI Adam | 1123 | Warzywniak | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
143 | PACZYŃSKI Arkadiusz | 1124 | Warzywniak | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
144 | BARTCZAK Dariusz | 1128 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
145 | SZEWCZAK Arkadiusz | 1149 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
146 | SZMAJDA Dominik | 1150 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
147 | TOMASZEWSKI Michał | 1151 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
148 | GĘCA Kacper | 1172 | CPT | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
149 | MACHYNIA Kamil | 1182 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
150 | PANDEW Julian | 1183 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
151 | PRUŚ Maciej | 1184 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
152 | GRABOWSKI Bartosz | 1195 | No Skill Just Luck | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
153 | MISIEJKO Artur | 1204 | Saltus Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
154 | PLUTOWSKI Dawid | 1205 | Saltus Sport Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
155 | POLITAŃSKI Tomasz | 1206 | Saltus Sport Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
156 | GRUDZIŃSKI Dariusz | 1207 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
157 | BUJNOWSKI Kamil | 1219 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
158 | MORAWIEC Adam | 1231 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
159 | MATUSIAK Łukasz | 1260 | AquaSpa&Saunarium Reda | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
160 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 1262 | Będzie fajnie mówili | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
161 | DERESZEWSKI Adam | 1263 | Będzie fajnie mówili | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
162 | SLEDZ Mariusz | 1276 | czarne byki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
163 | KOWNACKI Bartłomiej | 1309 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
164 | SĄGOLEWSKI Tomasz | 1328 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
165 | WITKOWSKI Wojciech | 1333 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
166 | WOJDAK Radosław | 1334 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
167 | ŁUKASIUK Robert | 1346 | Groźne BESTIE | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
168 | NIEMC Przemek | 1347 | Groźne BESTIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
169 | BROSTEK Maksymilian | 1358 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
170 | FOKS Michał | 1359 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
171 | GUCWA Mateusz | 1360 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
172 | PARZYSZEK Eryk | 1367 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
173 | PIĘTA Tomasz | 1368 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
174 | SZYPSZAK Adrian | 1369 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
175 | WADZIŃSKI Kamil | 1370 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
176 | FRYMARK Kamil | 1381 | Zołza Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
177 | ARANOWSKI Łukasz | 1384 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
178 | KLUK Daniel | 1394 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
179 | KOTWICKI Radosław | 1395 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
180 | OSEMLAK Dawid | 1408 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
181 | SADOWSKI Paweł | 1409 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
182 | WASIK Karol | 1419 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
183 | KOŃCZYŃSKI Mateusz | 1424 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
184 | OCICKI Karol | 1425 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
185 | OCICKI Wiktor | 1426 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
186 | BESKA Daniel | 1427 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
187 | WÓJCIAK Daniel | 1436 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
188 | GAWRYSIAK Mariusz | 1442 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
189 | POPCZYŃSKI Krystian | 1456 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
190 | KIEDROWICZ Sławomir | 1468 | Rodzina 40+ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
191 | KLEIN Kamil | 1475 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
192 | TALAŚKA Tomasz | 1477 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
193 | LUBERAŃSKI Patryk | 1489 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
194 | MAŃKOWSKI Adrian | 1490 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
195 | SZULTKA Dawid | 1502 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
196 | SZULTKA Patryk | 1503 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
197 | WAWRZYNIAK Michał | 1505 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
198 | MATYJASZCZYK Filip | 1515 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
199 | PIECHOCKI Artur | 1517 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
200 | PIPIA Michał | 1518 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
201 | ŻOŁĄDEK Piotr | 1540 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
202 | KIMLA Piotr | 1552 | ZielMed | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
203 | BIGAS Maciej | 1554 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
204 | BORSUK Igor | 1555 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
205 | KOMOROWSKI Jakub | 1564 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
206 | KOSZCZAŁ Grzegorz | 1567 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
207 | PASZKOWSKI Tomasz | 1572 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
208 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 1573 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
209 | PRAHL Kacper | 1574 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
210 | REJMIAK Mateusz | 1575 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
211 | ZIEMANN Daniel | 1586 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
212 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 1587 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
213 | SIEKIERSKI Tomasz | 1620 | SPOKO ZIOMKI | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
214 | CIESZYŃSKI Jarosław | 1628 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
215 | CYRAN Tomasz | 1629 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
216 | DAMRAT Slawomir | 1630 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
217 | DRAWSKI Paweł | 1631 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
218 | JÓZEFCZYK Piotr | 1640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
219 | KACPRZAK Paweł | 1641 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
220 | KASCHE Denny | 1643 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
221 | NOWICKI Daniel | 1654 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
222 | PALACZ Krzysztof | 1655 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
223 | KARKOSZ Jan | 1673 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
224 | SAWICKI Grzegorz | 1733 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
225 | FRĄSZCZAK Piotr | 1889 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
226 | KUŚ Jacek | 1890 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
227 | BETCHER Michał | 1892 | Movement Arena | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
228 | CZAPLA Mateusz | 1898 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
229 | ANGROT Romuald | 1899 | RSSW | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
230 | GUZEK Maksymilian | 1900 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
231 | SĄCZAWA Filip | 1901 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
232 | KOMSTA Jarosław | 1902 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
233 | SMOGÓR Tomasz | 1903 | Solwit | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
234 | DOBRZYNSKI Krzysztof | 1905 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
235 | MATKOWSKI Daniel | 1907 | Solwit | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
236 | JABŁOŃSKI Tomasz | 1908 | Green Goblins Warszawa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
237 | PRZYTARSKI Łukasz | 1920 | Visline Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
238 | POPŁAWSKI Marcin | 1921 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
239 | BENEDYK Szymon | 1922 | EPG Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
240 | GŁOWACKI Michał | 1924 | #szybkienóżki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
241 | BLUMA Tomasz | 1926 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
242 | TROKA Tomasz | 1927 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
243 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 1928 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
244 | BAZYDLO Piotr | 1929 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
245 | CHERKASOV Oleh | 1930 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
246 | ADAMOWICZ Kamil | 1933 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
247 | KRZYŻYŃSKI Tomasz | 1934 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
248 | OTOMAŃSKI Daniel | 1945 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
249 | SŁAWIŃSKI Paweł | 1948 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
250 | BIALECKI Maciej | 1957 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
251 | KITALA Radosław | 40 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 07:10 | 00:00:00 | ||
252 | BURZAWA Mateusz | 6 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
253 | TOMASZEWICZ Adam | 14 | Klono Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
254 | KRYSTOSIK Przemysław | 54 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
255 | WÓJCIK Marcin | 59 | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
256 | DUDEK Piotr | 160 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
257 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 165 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
258 | PIĘTA Łukasz | 168 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
259 | BRILLOWSKI Karol | 169 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
260 | KARCZEWSKI Adam | 170 | SRK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
261 | ROCHALSKI Kamil | 173 | Szturm | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
262 | CHORZELEWSKI Michał | 182 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
263 | DAROSZEWSKI Adam | 184 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
264 | GĄGOROWSKI Michał | 189 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
265 | GRABOWSKI Marcin | 190 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
266 | KALATA Krzysztof | 192 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
267 | KARCZEWSKI Wijciech | 193 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
268 | KIRSCHLING Bartosz | 195 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
269 | KOWALIK Dominik | 198 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
270 | KRZYSZTOFOWICZ Wojciech | 199 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
271 | MUZYKA Marko | 208 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
272 | OLIWIER.BEKIER Oliwier.bekier | 210 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
273 | ROGOŻA Piotr | 212 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
274 | RUTHA Michał | 214 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
275 | SCHAB Michał | 215 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
276 | SOKOŁOWSKI Artur | 217 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
277 | VASYLIEV Dmytro | 220 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
278 | WITEK Eryk | 221 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
279 | WOŹNIAK Tomasz | 223 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
280 | WRZESIŃSKI Daniel | 225 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
281 | DUŁAK Mateusz | 237 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
282 | GŁODOWSKI Bartosz | 238 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
283 | KOSTYK Aleksander | 239 | BTSplus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
284 | MANTHEY Krzysztof | 240 | BTSplus | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
285 | PAŁKA Wojciech | 245 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
286 | SZCZUREK Mateusz | 246 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
287 | WITKOWSKI Mateusz | 247 | Hell's heaven szczecin | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
288 | DOBEK Marcin | 248 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
289 | FUCHS Bartosz | 249 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
290 | ŁYPIK Jakub | 250 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
291 | WYPIJEWSKI Konrad | 256 | Kulturalne Młode Ogry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
292 | MIKULSKI Feliks | 258 | Przywidz TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
293 | BANACH Patryk | 260 | SYNOPSYS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
294 | CZERWONKA Rafał | 277 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
295 | DORYŃ Kamil | 278 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
296 | FOLEK Grzegorz | 281 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
297 | GABRYELEWICZ Tomasz | 282 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
298 | GRAD Marcel | 283 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
299 | HAWEL Rafał | 285 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
300 | JUSTYŃSKI Aleks | 287 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
301 | KAMIŃSKI Bartosz | 288 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
302 | KUKUŁA Grzegorz | 297 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
303 | KWIECIEŃ Marcin | 298 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
304 | LEWANDOWSKI Marcin | 300 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
305 | LIPIŃSKI Maciej | 301 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
306 | LISZKA Piotr | 302 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
307 | OSMULSKI Wojciech | 303 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
308 | RYGIELSKI Maciej | 304 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
309 | SKOTNICKI Jakub | 306 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
310 | STYBEL Filip | 307 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
311 | ŚWIĄTEK Krystian | 308 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
312 | WIECZOREK Piotr | 309 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
313 | WIERZBICKI Adam | 310 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
314 | ZASIADCZYK Mikołaj | 284 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
315 | MAŁEK Maciej | 323 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
316 | FRĄCKOWIAK Maciej | 324 | DMC | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
317 | KOŁODZIEJCZAK Radosław | 325 | DMC | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
318 | CELMER Franciszek | 326 | DP Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
319 | DOBRZYŃSKI Mateusz | 327 | DP Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
320 | WOLNY Krzysztof | 329 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
321 | FOKS Grzegorz | 333 | MITMAR | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
322 | KAŃSKI Tomasz | 336 | Pełzacze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
323 | KOZŁOWSKI Marek | 337 | Pełzacze | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
324 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 339 | Silni Mocą Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
325 | RADOMSKI Adam | 350 | ZAKWASY IV | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
326 | BELGRAU Paweł | 352 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
327 | CZAJKOWSKI Kamil | 354 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
328 | DĄBROWA Piotr | 355 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
329 | FIGÓRSKI Paweł | 357 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
330 | FLAK Arkadiusz | 358 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
331 | GAJDA Maciej | 359 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
332 | GRODECKI Sławomir | 361 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
333 | HUMIENNY Krzysztof | 362 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
334 | JAMIŃSKI Paweł | 363 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
335 | KOT Krzysztof | 365 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
336 | KUDLIŃSKI Grzegorz | 366 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
337 | STOLTMAN Jan | 376 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
338 | STOLTMAN Witold | 377 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
339 | STRYCZNIEWICZ Paweł | 378 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
340 | SZYMCZAK Piotr | 379 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
341 | WAŃKOWICZ Adrian | 381 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
342 | ZACHAREK Piotr | 382 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
343 | JAROCKI Jonatan | 383 | Baukrane Budownictwo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
344 | JEGLIŃSKI Jarosław | 389 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
345 | KREFT Patryk | 390 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
346 | LINDE Patryk | 392 | CrossFit Stocznia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
347 | RUSZEWSKI Jarosław | 395 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
348 | ITRICH Michał | 396 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
349 | KUROWSKI Arek | 397 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
350 | FILAS Rafał | 400 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
351 | POPIK Adam | 410 | RKŚ | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
352 | KARNATH Jan | 413 | Seven invest | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
353 | KASPRZAK Sebastian | 415 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
354 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 417 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
355 | PODBIELSKI Paweł | 419 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
356 | TRĄBKA Bartosz | 420 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
357 | ZIÓŁKOWSKI Artur | 423 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
358 | BARCZYK David | 424 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
359 | BIENIASZ Bogusław | 425 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
360 | BOROWIK Paweł | 426 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
361 | KAŹMIERSKI Krzysztof | 435 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
362 | KLINKOSZ Dawid | 436 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
363 | KOZUCH Adam | 438 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
364 | KRASUSKI Konrad | 439 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
365 | KRZYŻAK Tomasz | 441 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
366 | KUCHARZYK Damian | 442 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
367 | KUCZKA Maciej | 443 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
368 | KUDELSKI Grzegorz | 444 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
369 | LANDOWSKI Dawid | 445 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
370 | LEŚ Rafał | 447 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
371 | MATUSZAK Marcin | 450 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
372 | MIĄSKO Dariusz | 452 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
373 | TURCZYK Krzysztof | 459 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
374 | WAJDA Rafał | 460 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
375 | ABUCEWICZ Tomasz | 464 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
376 | BŁASZYK Robert | 465 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
377 | KUCHCIŃSKI Mateusz | 474 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
378 | ŁABUDA Michał | 475 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
379 | WESOŁOWSKI Sebastian | 481 | FRANKE Gdynia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
380 | BOROWIAK Tomasz | 484 | Kotłowe Dziki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
381 | GORZKIEWICZ Ireneusz | 485 | Kotłowe Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
382 | ŁABUĆ Krzysztof | 486 | Kotłowe Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
383 | MACHOWICZ Maciej | 487 | Kotłowe Dziki | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
384 | ZHYTKEVYCH Kostiantyn | 489 | Kotłowe Dziki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
385 | CHODKIEWICZ Adam | 491 | Młode wilki byd. | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
386 | CHUDZINSKI Adam | 500 | Nordea | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
387 | SEREDYN Damian | 501 | Nordea | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
388 | BABULA Lech | 502 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
389 | CHABOWSKI Sebastian | 503 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
390 | KĄTNY Piotr | 510 | Sii Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
391 | URBANIAK Przemysław | 520 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
392 | BARANOWSKI Krzysztof | 521 | Visline | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
393 | LIPIŃSKI Adrian | 522 | Visline | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
394 | KAŹMIERKIEWICZ Janusz | 523 | Visline Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
395 | BANACH Mateusz | 524 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
396 | BIESZKE Krystian | 525 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
397 | BOROWIEC Adam | 527 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
398 | CZUBAK Michał | 528 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
399 | GORZELAŃCZYK Damian | 530 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
400 | KORGA Bartosz | 534 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
401 | KWITNIOWSKI Piotr | 535 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
402 | ŚPIEWAK Wojciech | 549 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
403 | TALAR Jacek | 552 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
404 | ŻEBROWSKI Jacek | 555 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
405 | PYRA Marek | 558 | #szybkienóżki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
406 | KOSMOWSKI Łukasz | 559 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
407 | MAJKOWSKI Mateusz | 561 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
408 | BOŚKA Patryk | 575 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
409 | GÓRECKI Dominik | 578 | Górki Trzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
410 | GÓRECKI Jakub | 579 | Górki Trzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
411 | RZYSKO Łukasz | 581 | Górki Trzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
412 | MICHAŁEK Michał | 582 | Hard Working Truckers | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
413 | KRÓLIKIEWICZ Marcin | 584 | Jakub oszukuje przy burpees | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
414 | FRAJKOPF Rafał | 597 | Psychodeliki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
415 | KOWALSKI Kamil | 598 | Psychodeliki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
416 | KŁYSZ Paweł | 601 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
417 | MARUSZEWSKI Krystian | 603 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
418 | MEJER Adam | 604 | Rokoko Kowalstwo Artystyczne | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
419 | DURAJCZYK Piotr | 616 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
420 | KIAPŚNIA Artur | 620 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
421 | KONOPKA Jakub | 621 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
422 | KRAWCZYK Bartosz | 622 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
423 | KREMMYDAS Evangelos | 623 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
424 | KULINKOWSKI Rafal | 624 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
425 | MICHALSKI Wojciech | 626 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
426 | NIEWRZENDOWSKA Marzena | 627 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
427 | NOGAL Mariusz | 628 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
428 | NOGAL Sebastian | 629 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
429 | PRZEKOP Michal | 630 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
430 | PTASIŃSKI Piotr | 631 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
431 | TRZCIŃSKI Michał | 637 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
432 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 639 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
433 | ZIELIŃSKI Damian | 640 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
434 | LASIA Karol | 642 | ***** *** | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
435 | ŚNIEŻKO Wojciech | 644 | ***** *** | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
436 | NOWICKI Maciej | 652 | Fundamental | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
437 | NIERYCHLEWSKI Bartosz | 657 | Hard Working Truckers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
438 | ŚLIZEWSKI Waldemar | 658 | Hard Working Truckers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
439 | SZEWKA Jarosław | 660 | Hard Working Truckers | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
440 | ZGOLIŃSKI Ziemowit | 661 | Hard Working Truckers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
441 | KOSZCZAŁ Paweł | 663 | Keanu Reeves 2077 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
442 | TALAR Szymon | 664 | Lacroix Electronics | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
443 | CZAPLA Adrian | 665 | Obietnica Jelita | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
444 | OLAKOWSKI Bartosz | 670 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
445 | MOKWA Paweł | 679 | SPIE Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
446 | PIONKE Krzysztof | 680 | SPIE Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
447 | KOPKA Kamil | 682 | ZielMed | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
448 | ZDYBEL Maciej | 683 | ZielMed | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
449 | BARCZYK Filip | 686 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
450 | BIAŁY Michał | 689 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
451 | BZOWSKI Marcin | 691 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
452 | DOMACHOWSKI Szymon | 694 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
453 | DOMAŃSKI Marek | 695 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
454 | PIETRUSZYŃSKI Grzegorz | 705 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
455 | POLUS Piotr Peter | 706 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
456 | PRZYBYŁO Mateusz | 708 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
457 | RUDAKOW Grzegorz | 709 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
458 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 714 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
459 | WITKOWSKI Piotr | 718 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
460 | ANTOSIK Igor | 727 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
460 | OPALIŃSKI Kamil | 734 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
462 | GRYSZKIEWICZ Sławomir | 749 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
463 | KOŁODZIEJSKI Bogumił | 750 | Madman's | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
464 | GARBACKI Maciej | 751 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
465 | RAITER Piotr | 757 | MożePóźniej... | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
466 | PAŁYS Dawid | 770 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
467 | RUPIŃSKI Kamil | 772 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
468 | SUTYNIEC Tomasz | 773 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
469 | JASTRZĘBSKI Rafał | 775 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
470 | RZESZUTEK Krzysztof | 776 | The Shielders | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
471 | KRUK Grzegorz | 777 | TURBOPTYSIE SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
472 | REKOWSKI Bartosz | 778 | TURBOPTYSIE SQUAD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
473 | CHŁOPEK Mariusz | 779 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
474 | GÓRSKI Mikołaj | 785 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
475 | GRABKA Łukasz | 786 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
476 | TOWALSKI Slawomir | 800 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
477 | GMEREK Adam | 802 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
478 | KACPRZAK Patryk | 803 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
479 | KAJZER Daniel | 804 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
480 | KOSIAK Wojciech | 805 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
481 | KOZICKI Paweł | 806 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
482 | KRĘT Łukasz | 807 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
483 | LAMEK Wojciech | 808 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
484 | ŁOŃSKI Mateusz | 809 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
485 | LUBERADZKI Piotr | 810 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
486 | PIEŃCZUK Tomasz | 811 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
487 | SPIEREWKA Sławomir | 812 | Apator Metrix Tczew | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
488 | STAJNIAK Mateusz | 813 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
489 | MARKOWSKI Łukasz | 822 | Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
490 | MIKOSZA Damiam | 823 | Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
491 | CHOROSTIAN Andrzej | 830 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
492 | NIEMCZUK Szymon | 831 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
493 | ZABROCKI Przemek | 834 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
494 | ZABROCKI Radosław | 835 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
495 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 838 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
496 | WENDREŃSKI Piotr | 839 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
497 | BANACHOWSKI Marcin | 844 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
498 | MARCINIAK Michał | 845 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
499 | PALUSZEWSKI Piotr | 846 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
500 | GIERDAL Dawid | 847 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
501 | ROMANIUK Rafał | 859 | Rodzice Janka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
502 | DUDEK Janusz | 862 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
503 | WÓJCIK Piotr | 865 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
504 | BURZAK Łukasz | 868 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
505 | DOLECKI Kamil | 870 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
506 | DOLEWSKI Karol | 872 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
507 | PACHUCY Jakub | 889 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
508 | PSIUK Mateusz | 891 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
509 | SWORACKI Tomasz | 892 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
510 | WNUKIEWICZ Marek | 894 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
511 | WRÓBLEWSKI Karol | 896 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
512 | BOBER Maciej | 897 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
513 | DRAŻBA Dominik | 898 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
514 | KALISZEWSKI Jan | 899 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
515 | KITSON Bruno | 900 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
516 | WARSOCKI Szymon | 901 | Big Chimp Energy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
517 | ŁABAS Wojciech | 910 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
518 | PEK Marcin | 912 | GP Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
519 | STEMPORZECKI Łukasz | 914 | GP Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
520 | FALKIEWICZ Maciej | 917 | Karaoke_Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
521 | ROKICKI Piotr | 920 | Karaoke_Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
522 | JANIK Łukasz | 922 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
523 | MILCZARCZYK Artur | 924 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
524 | ROGUCKI Maciej | 925 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
525 | FEDCZAK Michał | 926 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
526 | FEDCZAK Paweł | 927 | Ona by tak chciała biec tu ze mną | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
527 | ŻURAWSKI Mariusz | 936 | TeamTapflo | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
528 | BUDZYŃSKI Adam | 941 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
529 | BULMAN Patryk | 943 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
530 | DETTLAFF Michał | 945 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
531 | FAJFER Bartłomiej | 947 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
532 | FRANKIEWICZ Karol | 950 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
533 | FUSZARA Waldemar | 951 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
534 | GOROCHOWIK Tomasz | 952 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
535 | KOWALCZYK Tomasz | 962 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
536 | KRAJEWSKI Wiktor | 964 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
537 | KUPCZYK Sebastian | 965 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
538 | NIERYCHLEWSKI Adam | 967 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
539 | PONSKI Cezary | 972 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
540 | SAWICKI Maciej | 973 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
541 | SZWABA Wiktor | 976 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
542 | TUDELA Piotr | 978 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
543 | KONIECZNY Adrian | 990 | BEJA TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
544 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 998 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
545 | OLSZEWSKI Marek | 999 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
546 | MUSIAŁ Łukasz | 1001 | HOME-4YOU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
547 | STACEWICZ Maciej | 1002 | HOME-4YOU | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
548 | WALTER Wiesław | 1003 | HOME-4YOU | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
549 | ADAMCZUK Marek | 1004 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
550 | WICKI Karol | 1015 | WICEK POKAŻ BICEK! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
551 | DANIELEWICZ Bartosz | 1016 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
552 | DANIELEWICZ Rafał | 1017 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
553 | KUKUŁA Paweł | 1018 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
554 | ATAŁAP Adam | 1022 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
555 | BOROWICKI Krzysztof | 1023 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
556 | GAWIN Michał | 1029 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
557 | GĘSTWA Rafał | 1030 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
558 | KOPACZ Kamil | 1040 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
559 | KULIGOWSKI Paweł | 1042 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
560 | OWERKO Mariusz | 1047 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
561 | PIETRUSZYŃSKI Wiesław | 1050 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
562 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 1051 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
563 | SAJEWSKI Piotr | 1053 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
564 | SKRZYPIEC Michał | 1055 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
565 | CYMUTA Mateusz | 1065 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
566 | JASTRZĘBSKI Marcin | 1066 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
567 | MATUSZEWSKI Artur | 1067 | BFI #getshitdone | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
568 | KROĆ Mateusz | 1068 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
569 | OSTROMĘCKI Piotr | 1070 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
570 | TARNOWSKI Paweł | 1073 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
571 | ZAWADZKI Maciej | 1075 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
572 | RYNDAK Rafał | 1077 | Charakterni Sports | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
573 | DŁUGOKĘCKI Marcin | 1079 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
574 | SZWARCZEWSKI Damian | 1092 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
575 | WIETESKA Marcin | 1093 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
576 | ZADROŻNY Krzysztof | 1097 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
577 | ANDRZEJACZEK Przemek | 1098 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
578 | ANDRZEJACZEK Radosław | 1099 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
579 | OŻUBKO Dariusz | 1100 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
580 | RYBKA Radosław | 1101 | Don't stap | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
581 | RYBKA Sebastian | 1102 | Don't stap | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
582 | ROGOWSKI Jakub | 1103 | Drapieżne Surykatki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
583 | ŁUCZAK Przemysław | 1104 | Egzoovet | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
584 | BOBOWSKI Mariusz | 1106 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
585 | HECHLIŃSKI Tomasz | 1107 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
586 | WOŚ Tomasz | 1114 | FitnessFitback | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
587 | SALAMON Błażej | 1121 | The Salamons | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
588 | DRÓZD Krzysztof | 1134 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
589 | KASTRAU Tomasz | 1135 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
590 | KROPIEWNICKI Łukasz | 1138 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
591 | KULIGOWSKI Piotr | 1140 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
592 | MIEDZIEJKO Grzegorz | 1143 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
593 | NOWIŃSKI Adam | 1145 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
594 | PLICHTA Szymon | 1146 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
595 | SKRZYPIŃSKI Michał | 1147 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
596 | WYSOCZAŃSKI Mikołaj | 1152 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
597 | MACIJEWICZ Maciej | 1166 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
598 | RADELCZUK Michał | 1169 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
599 | KWIATKOWSKI Daniel | 1173 | CPT | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
600 | KOŁPACZYŃSKI Paweł | 1174 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
601 | KRZYWY Przemek | 1178 | Krzywa Maszta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
602 | MASZTAKOW Mikołaj | 1180 | Krzywa Maszta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
603 | GÓRNICZ Marcin | 1181 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
604 | KARWOWSKI Tomasz | 1186 | Lecim razem | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
605 | SŁODOWSKI Łukasz | 1187 | Lecim razem | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
606 | STEFANIUK Krzysztof | 1192 | Mazurskie Dziki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
607 | POPIELARSKI Paweł | 1197 | No Skill Just Luck | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
608 | KORNIAK Grzegorz | 1199 | OSTRE SZCZĘKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
609 | KORNIAK Kacper | 1200 | OSTRE SZCZĘKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
610 | GRUDZIŃSKI Przemysław | 1208 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
611 | PIEKARSKI Ryszard | 1209 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
612 | SOLKA Maciej | 1210 | Walenie | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
613 | WICHERT Patryk | 1215 | Wichert.bodybuilding | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
614 | ZABROCKI Dariusz | 1216 | Wichert.bodybuilding | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
615 | DMOWSKI Robert | 1220 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
616 | GRABOWSKI Tomasz | 1225 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
617 | KUBISZEWSKI Michał | 1226 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
618 | MALIK Szymon | 1229 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
619 | PANUCHNO Michał | 1237 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
620 | PRUSKI Robert | 1240 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
621 | STRZELKA Kacper | 1248 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
622 | SZEREMETA Wojciech | 1249 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
623 | WOŹNIAK Jarosław | 1252 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
624 | KASYNA Wojciech | 1258 | AquaSpa&Saunarium Reda | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
625 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1267 | Będzie fajnie mówili | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
626 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI Mirek | 1273 | Borkowo | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
627 | CICHAWA Adrian | 1275 | czarne byki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
628 | RÓŻEŃSKI Szymon | 1279 | Fitmania Olsztyn | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
629 | OWCZARZAK Krzysztof | 1284 | Kotlet Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
630 | OŻAROWSKI Mikołaj | 1287 | Mevogeddon | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
631 | RYBANT Michał | 1288 | Mevogeddon | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
632 | GAWĘCKI Krzysztof | 1294 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
633 | JARZĄBEK Przemysław | 1295 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
634 | PILAK Dawid | 1297 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
635 | TOPKA Dariusz` | 1298 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
636 | KUREK Łukasz | 1300 | Nie Łam Się Rehabilitacja | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
637 | DULINSKI Leszek | 1303 | Zabójcze Koszatniczki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
638 | WILK Paweł | 1305 | Zabójcze Koszatniczki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
639 | ŚLEDZIKOWSKI Patryk | 1311 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
640 | DZIDEK Maciej | 1315 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
641 | NĘDZA Łukasz | 1323 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
642 | PAWLAK Robert | 1325 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
643 | PRZYBYSZEWKI Paweł | 1326 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
644 | BARANOWSKI Marek | 1335 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
645 | MUCHOWSKI Adam | 1337 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
646 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 1338 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
647 | NIEMC Dawid | 1340 | Dzikie Bestie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
648 | KAŃSKI Mateusz | 1341 | Groźne BESTIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
649 | MOREK Bartłomiej | 1353 | Novamed Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
650 | SAMODULSKI Bolesław | 1354 | Novamed Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
651 | WÓJCIK Michał | 1355 | Novamed Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
652 | WOŹNIAK Michał | 1356 | Novamed Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
653 | WRÓBLEWSKI Arkadiusz | 1357 | Novamed Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
654 | LIETZ Patryk | 1361 | PiweczkoTeam | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
655 | BURSKI Roman | 1364 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
656 | HERNIK Filp | 1365 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
657 | SMULSKI Adrian | 1366 | Pjotery Idą W Łogiń | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
658 | BAŁA Maciej | 1371 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
659 | KRAUSE Krzysztof | 1373 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
660 | ŁYKOWSKI Eryk | 1374 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
661 | KRAJEWSKI Tomasz | 1377 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
662 | POCZMAŃSKI Piotr | 1378 | Salcesoni | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
663 | MAŁEK Franciszek | 1379 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
664 | BOJANOWSKI Arseniusz | 1385 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
665 | CICHECKI Emil | 1386 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
666 | GÓRKA Mateusz | 1389 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
667 | JAŻDŻEWSKI Marceli | 1391 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
668 | LEJK Paweł | 1401 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
669 | LUZENCZYK Radek | 1403 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
670 | SLIPACZUK Krystian | 1411 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
671 | STOLAREWSKI Krzysztof | 1414 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
672 | SZEGA Robert | 1415 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
673 | SZYNDZIELORZ Łukasz | 1416 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
674 | TYLICKI Piotr | 1417 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
675 | WASAK Kamil | 1418 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
676 | WINKOWSKI Ireneusz | 1421 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
677 | ŻULEWSKI Adam | 1422 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
678 | GRYNHAGEL Sylwester | 1423 | #ekipaMediaMarkt | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
679 | KOWALCZYK Tomasz | 1429 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
680 | NAHAJOWSKI Dawid | 1431 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
681 | NAHAJOWSKI Grzegorz | 1432 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
682 | NAHAJOWSKI Paweł | 1433 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
683 | NAHAJOWSKI Wojciech | 1434 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
684 | RADTKE Andrzej | 1435 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
685 | WOJNOWSKI Marcin | 1438 | Acroteam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
686 | FILIPIAK Mateusz | 1440 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
687 | SKONIECZNY Marcin | 1446 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
688 | SMOLAREK Marcin | 1447 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
689 | WOJTCZAK Maciej | 1448 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
690 | WYCHOWANIEC Rafał | 1449 | Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA" | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
691 | KRYSIEWICZ Mariusz | 1451 | Cofresco | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
692 | ROGOZIŃSKI Tomasz | 1453 | Cofresco | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
693 | BUSZKIEWICZ Jarosław | 1465 | Rodzina 40+ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
693 | PIECHOWSKI Waldemar | 1470 | Rodzina 40+ | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
695 | KRYSTYNIAK Tomasz | 1471 | The Dudes | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
696 | KULAK Andrzej | 1472 | The Dudes | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
697 | AUGUSTYNIAK Jakub | 1479 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
698 | GALYCH Viktor | 1484 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
699 | PIOTROWICZ Tomasz | 1493 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
700 | POTURALSKI Jakub | 1495 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
701 | RDZANEK Adrian | 1496 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
702 | SKRAJDA Szymon | 1500 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
703 | PUCHAŁA Michał | 1507 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
704 | SMUS Szymon | 1508 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
705 | WILAMOWSKI Daniel | 1509 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
706 | HERTMAN Oskar | 1510 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
707 | LEWANDOWSKI Krzysztof | 1513 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
708 | PLASKOTA Tomasz | 1519 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
709 | SIKORA Przemysław | 1521 | Brewa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
710 | TATERSKI Marcin | 1523 | Brewa | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
711 | PLEWNIAK Paweł | 1531 | Neptun Gym Przerembel Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
712 | BURMAN Tomasz | 1533 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
713 | SIDOR Mariusz | 1535 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
714 | STAWIARZ Bartłomiej | 1537 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
715 | WIŚNIEWSKI Jacek | 1539 | Rodzinka z Ciechocinka | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
716 | CHM Sebastian | 1549 | White Wood Nieruchomości | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
717 | REZMERSKI Adam | 1551 | Włocławska Krew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
718 | BURCZYŃSKI Mateusz | 1556 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
719 | CIECIORSKI Sebastian | 1557 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
720 | DETTLAFF Sławomir | 1559 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
721 | GAJEWCZYK Wiktor | 1560 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
722 | HILLER Fabian | 1561 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
723 | HINZ Pawel | 1562 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
724 | HYLA Kacper | 1563 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
725 | KOSZAŁKA Paweł | 1566 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
726 | ORŁOWSKI Piotr | 1570 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
727 | OSIŃSKI Jakub | 1571 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
728 | ROMANOWSKI Damian | 1576 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
729 | RUBACHA Mateusz | 1577 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
730 | SKRZYPEK Krzysztof | 1578 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
731 | STOSIK Krzysztof | 1579 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
732 | SZARZYŃSKI Jakub | 1580 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
733 | TOMASZEWSKI Łukasz | 1582 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
734 | TRĘBACZ Ireneusz | 1583 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
735 | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 1589 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
736 | GAWRYLUK Paweł | 1590 | CEBULA I CZOSNEK | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
737 | MICHALSKI Filip | 1596 | Green Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
738 | SZULC Mateusz | 1598 | GreenTeam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
739 | SŁODKOWSKI Marek | 1599 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
740 | ZAJĄCZKOWSKI Wojciech | 1605 | My mum doesn't know | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
741 | PODSIADŁY Jarosław | 1612 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
742 | RACKI Tomasz | 1616 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
743 | JERSAK Jakub | 1617 | SPOKO ZIOMKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
744 | BOKSZCZANIN Karol | 1626 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
745 | BRZEZICKI Maciej | 1627 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
746 | FISCHER Filip | 1633 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
747 | GOWARZEWSKI Mateusz | 1636 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
748 | GRAD Michał | 1638 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
749 | JONIEC Michał | 1639 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
750 | KUBIAK Robert | 1646 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
751 | KUBICKI Paweł | 1647 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
752 | LAWRENC Robert | 1648 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
753 | PIETROŃ Łukasz | 1656 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
754 | ROZWAŁKA Artur | 1657 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
755 | RUSIN Tomek | 1658 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
756 | ŚLIWOWSKI Adrian | 1659 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
757 | ZAGÓRSKI Michał | 1662 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
758 | ZDANUCZYK Mateusz | 1663 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
759 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 1675 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
760 | ŁYJAK Adam | 1685 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
761 | DRABIŃSKI Jacek | 1708 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
762 | DYLEWSKI Mariusz | 1710 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
763 | KRYŻA Arkadiusz | 1722 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
764 | POKORSKI Rafał | 1803 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
765 | PRAŻANOWSKI Damian | 457 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
766 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 576 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
767 | KOMASARA Piotr | 1307 | ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓW | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
768 | KONDRATÓW Filip | 1615 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
769 | JAKLIK Jakub | 618 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
770 | DAWIDZIUK Bartosz | 185 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
771 | DWORAKOWSKI Kamil | 186 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
772 | ĆWIKOWSKI Tomasz | 332 | Mevogeddon | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
773 | TRUBIŁO Paweł | 554 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
774 | GOMEZ Gonzalo | 572 | Fit ducks | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
775 | DEMCZUK Piotr | 1025 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
776 | IGRAS Szymon | 1283 | Kotlet Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
777 | PERLICKI Dawid | 771 | Stokvis Tapes Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
778 | BULMAN Jacek | 942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
779 | CYMANOWSKI Krzysztof | 1473 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
780 | STEFANIAK Jakub | 1501 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
781 | WOLFRAM Dawid | 1506 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
782 | WESOŁOWSKI Kacper | 1074 | BFI #getshitdone | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
783 | WSZEBOROWSKI Marcin | 1095 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
784 | KOWALSKI Michał | 963 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
785 | PAWLAK Mateusz | 970 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
786 | DMOWSKI Tomasz | 1221 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
787 | PĄCZEK Piotr | 1532 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
788 | GRAD Damian | 1637 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
789 | KRAWCZYK Mateusz | 1645 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
790 | KOZIOŁ Krzysztof | 161 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
791 | REISE Paweł | 519 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
792 | SZYMANIAK Łukasz | 1581 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
793 | DUNAJSKI Arek | 731 | Good Luck Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
794 | SKOP Kamil | 1054 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
795 | CZAPP Tomasz | 1131 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
796 | DĄBROWSKI Łukasz | 1280 | Grubini Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
797 | KWIATKOWSKI Łukasz | 1430 | Acroteam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
798 | MUSIAŁ Krzysztof | 1603 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
799 | SZUBERT Dawid | 600 | Psychodeliki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
800 | JEZIOREK Konrad | 619 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
801 | PIETRASZEWSKI Paweł | 798 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
802 | NIEMCZUK Tomasz | 832 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
803 | STENCEL Jakub | 1413 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
804 | WAWRZYNIAK Kamil | 1525 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
805 | SUCHOCKI Jakub | 1931 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
806 | KUKOWSKI Michał | 1322 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
807 | KOWALSKI Robert | 1568 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
808 | DZIĘBOWSKI Jakub | 1223 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
809 | KANIA Patryk | 1256 | Acroteam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
810 | CZECHOWSKI Krzysztof | 1544 | Super Grupa | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
811 | PRZYBYLSKI Maciej | 93 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
812 | SZELBRACIKOWSKI Dawid | 1697 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
813 | NIEDZIÓŁKA Mateusz | 1144 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
814 | SZAFRAŃSKI Grzegorz | 659 | Hard Working Truckers | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
815 | BRODA Wojciech | 276 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
816 | BEGER Mateusz | 1923 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
817 | SZYMANIUK Marek | 1916 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
818 | TRACZ Tomasz | 1910 | Zniszczeni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
819 | KALWAS Łukasz | 1911 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
820 | SIKORA Bartosz | 1913 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
821 | PRZYBYTEK Sławomir | 1906 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
822 | JERZY Czartowski | 1321 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
823 | KIEDROWSKI Marcin | 1393 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
824 | SOSNOWSKI Tomasz | 1735 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
825 | WYBORNY Waldemar | 774 | Stokvis Tapes Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
826 | SZOSTAK Mariusz | 1935 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
827 | TOMCZYK Paweł | 1940 | Nordea | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
828 | FLORCZAK Robert | 264 | Wel Lidzbark | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
829 | LEJK Rafał | 265 | Wel Lidzbark | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
830 | POPIK Tomasz | 411 | RKŚ | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
831 | FELCZAK Dominik | 356 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
832 | GRYGLEWICZ Arek | 1281 | Grubini Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
833 | WITKOWSKI Marek | 1380 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
834 | FARYNA Norbert | 1388 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
835 | GOSKA Artur | 1949 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
836 | MIKSA Adam | 1953 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
837 | KARNAK Daniel | 1593 | Czterdziestki + | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
838 | SZCZEPANKIEWICZ Rafał | 1604 | My mum doesn't know | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
839 | CZECHOLIŃSKI Grzegorz | 1613 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
840 | BŁANEK Filip | 1621 | Włochate Misie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
841 | KROPIDŁOWSKI Kamil | 1622 | Włochate Misie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
842 | ABRAHAMCZYK Paweł | 1623 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
843 | BOBKOWSKI Pawel | 1625 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
844 | GAJOWIAK Marcin | 1634 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
845 | ŻOŁNACZ Piotr | 1664 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
846 | CHUDZICKI Dawid | 1666 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
847 | MAŁYS Mateusz | 1677 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
848 | DĄBROWSKI Robert | 1690 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
849 | MICHALSKI Piotr | 1691 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
850 | WITKOWSKI Maurycy | 1692 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
851 | ERNEST Cyprian | 1694 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
852 | WIŚNIEWSKA Adrian | 1695 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
853 | ŻYLIŃSKI Gracjan | 1698 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
854 | WICZKOWSKI Marek | 1699 | Skrzydlaki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
855 | ZIOMKO Beniamin | 1701 | Team Dżyki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
856 | ZIOMKO Daniel | 1702 | Team Dżyki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
857 | ROSTKOWSKI Andrzej | 1704 | Wesoła Ferajna | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
858 | BOGUSZ Michał | 1706 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
859 | DYBALSKI Łukasz | 1709 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
860 | DZIEWULSKI Tomasz | 1711 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
861 | GIERGIELEWICZ Marek | 1713 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
862 | IŻYK Patryk | 1716 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
863 | KAMIŃSKI Łukasz | 1718 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
864 | KOWALCZYK Piotr | 1720 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
865 | KRUMPAL Dominik | 1721 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
866 | MELLER Marek | 1724 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
867 | MOJSYM Krzysztof | 1727 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
868 | SOBIERAJSKI Krzysztof | 1734 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
869 | SPIEGLANIN Piotr | 1736 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
870 | TRAGIER Krzysztof | 1738 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
871 | WARDĘGA Michał | 1739 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
872 | ZYGA Krystian | 1743 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
873 | KMIECIK Marcin | 1748 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
874 | MOŻEJKO Tomasz | 1753 | Połamańce z Gemini :) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
875 | JABŁONOWSKI Gabriel | 1757 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
876 | SZULC Paweł | 1758 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
877 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 1761 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
878 | NOSIADEK Robert | 1799 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
879 | PETRYCH Piotr | 1801 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
880 | SOBIECH Krzysztof | 1807 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
881 | SOBIECH Łukasz | 1808 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
882 | WILKÓW Marek | 1817 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
883 | WALCZAK Jan | 1893 | Movement Arena | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
884 | BOCZKOWSKI Jakub | 1946 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
885 | MIKSA Tomasz | 1958 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
886 | SROK Tomasz | 1961 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
887 | MICHAŁ Srok | 1965 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
888 | PEŁKA Daniel | 1969 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
889 | GÓRA Krzysztof | 1951 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
890 | KALSKI Michał | 1964 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
891 | ZAJĄCZKOWSKI Przemysław | 1960 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
892 | SZULKOWSKI Michał | 1671 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
893 | KOTLIŃSKI Sebastian | 1668 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
894 | MAJKOWSKI Łukasz | 1751 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
895 | PEŁECHATY Paweł | 1752 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
896 | PETRYKOWSKI Piotr | 1729 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
897 | JABŁOŃSKI Kuba | 1717 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
898 | ŻUKOWSKI Krzysztof | 1672 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
899 | BELDA Piotr | 1665 | =+PHARMA RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
900 | MARKOWSKI Robert | 1797 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
901 | JABŁONOWSKI Leszek | 1749 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
902 | WIDAWSKI Mateusz | 1689 | kojoty | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
903 | ANNOWSKI Dariusz | 1754 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
904 | SZTANGIERSKI Piotr | 1811 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
905 | WĘGIERSKI Krystian | 1816 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
906 | RUDZKI Grzegorz | 1805 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
907 | SLIPCHENKO Oleksii | 1828 | NP - NG | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
908 | GROT Jarosław | 1756 | Port Lotniczy Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
909 | LEMKOWSKI Paweł | 1795 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
910 | RUDZKI Paweł | 1943 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
911 | BOBREL Piotr | 1700 | Team Dżyki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
912 | KACPRZAK Janek | 1686 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
913 | ZARĘBA Robert | 1821 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
914 | GUTOWICZ Marcin | 1788 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
915 | WIZA Mikołaj | 1682 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
916 | CHĘTNICKI Daniel | 1683 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
917 | SEKKAR Nordine | 1806 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
918 | CZAPIEWSKI Miłosz | 1781 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
919 | STROMSKI Jakub | 1979 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
920 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 1812 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
921 | ŻBIKOWSKI Dawid | 1822 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
922 | DOROSZ Marek | 1782 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
923 | BIŃKOWSKI Dawid | 1705 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
924 | GRONCZEWSKI Daniel | 1932 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
925 | STROMSKI Sławomir | 1978 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
926 | KLEBAN Robert | 1791 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
927 | OSTROWSKI Norbert | 1952 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
928 | JANKOWIAK Jakub | 1680 | FILIPIAK BABICZ RUN&FUN | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
929 | PARSZEWSKI Robert | 1846 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
930 | OTIAN Oleksandr | 1845 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
931 | KOVALENKO Oleksandr | 1843 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
932 | BUCZYNSKI Dariusz | 1779 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
933 | MIEZIAN Marcin | 1725 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
934 | MAŃKOWSKI Andrzej | 1844 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
935 | JACKOWSKI Dawid | 1789 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
936 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 1009 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
937 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | 1968 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
938 | ŻOCHOWSKI Jakub | 1742 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
939 | SZYCHOWSKI Michał | 1737 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
940 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 1823 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
941 | ZAKRZEWSKI Maciej | 1819 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
942 | DUŁAK Marcin | 1838 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
943 | SKÓRA Dawid | 1824 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
944 | LEYK Andrzej | 1796 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
945 | PIECHOTA Wojciech | 1847 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
946 | LEWINSKI Wojciech | 1834 | Volley69 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
947 | ŻÓŁĆ Grzegorz | 1894 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
948 | BANACH Dawid | 1836 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
949 | DĄBROWSKI Tomasz | 1895 | Movement Arena | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
950 | ŻÓŁĆ Sebastian | 1897 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
951 | NUREK Łukasz | 1831 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
952 | DUDKO Michał | 1764 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
953 | JASKOWSKI Krzysztof | 1974 | Picikłaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
954 | ŻŁOBIŃSKI Mariusz | 1696 | Picikłaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
955 | LIPOWSKI Tomasz | 1976 | Picikłaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
956 | DREWNIAK Alan | 1763 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
957 | STANKIEWICZ Kacper | 1773 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
958 | SIEMINSKI Adrian | 1770 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
959 | VIOLA Adam | 1775 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
960 | SOŁTYSIK Oskar | 1771 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
961 | HYŻY Krzysztof | 1829 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
962 | PARDA Rafal | 1769 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
963 | BRZOZOWSKI Kamil | 1837 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
964 | KITTA Krystian | 1790 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
965 | RZESZUT Robert | 1832 | Piwne Brzuszki Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
966 | PATOKA Łukasz | 1881 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
967 | DRZEMNICKI Dariusz | 1784 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
968 | MIKSZTO Pawel | 1767 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
969 | CICHOSZ Maksymilian | 1869 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
970 | OGÓRKIEWICZ Sebastian | 1880 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
971 | FLORCZAK Kamil | 1765 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
972 | BOJKE Patryk | 1868 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
973 | ROSKIEWICZ Wojciech | 1971 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
974 | KITA Wojtek | 1842 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
975 | ŻULEWSKI Marcin | 1851 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
976 | PĘŚKO Michal | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
977 | JANOWSKI Mikołaj | 1826 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
978 | ROSIŃSKI Arkadiusz | 1827 | Leniwe Parówy Zwyrola | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
979 | GAWLISTA Grzegorz | 1866 | Stefan Szczerzy Kły | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
980 | KOWALIK Karol | 1875 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
981 | KNEBA Łukasz | 1874 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
982 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 1810 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
983 | JĘDRZEJCZYK Krzysztof | 1954 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
984 | KOBIAŁKA Łukasz | 1852 | CAPOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
985 | DANILUK Grzegorz | 1762 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
986 | PASZEK Sebastian | 1854 | Cerveza Team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
987 | MOLĘDA Dariusz | 1853 | Cerveza Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
988 | KRUSIŃSKI Dariusz | 1876 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
989 | TROKA Paweł | 1884 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
990 | NOWAK Maciej | 1856 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
991 | MROZEL Patryk | 1879 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
992 | KRUSIEWICZ Michał | 1766 | Wyzwanie90dni | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
993 | POTOMSKI Patryk | 1950 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
994 | WYSOCKI Paweł | 227 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
995 | BILEWICZ Michał | 1218 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
996 | RACZYŃSKI Wojciech | 1242 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:36 | |||
997 | RADOWICZ Mariusz | 1610 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:01:04 | ||
998 | PIETRKIEWICZ Rafał | 1609 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:26 | ||
999 | STEFANSKI Witold | 1611 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:26 | ||
1000 | FOLUŚNIAK Piotr | 1606 | Natychmiastowo | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:34 | ||
1001 | CIEŚLAK Łukasz | 1608 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:45 | ||
1002 | KWIATKOWSKK Konrad | 1967 | Natychmiastowo.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:02:50 |
Znaleziono 1002 wynik(ów)