RUNMAGEDDON REKRUT GDYNIA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-04-21
Miejsce/ Place:
Gdynia
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
4799
Wystartowało/ Started:
4466
Nie ukończyło/ Not finished:
35
Ukończyło/ Finished:
4431
Na trasie/ On track:
31

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OŚLIZŁO Tomasz 58XRUNNERSElite Mężczyzn1M 1sobota, 07:3000:43:42.9000:43:42.90 7:178.2
2KASPRZYK Sebastian 53XRUNNERSElite Mężczyzn2M 2sobota, 07:3000:45:49.1500:45:49.15+00:02:067:387.9
3KRAWCZYK Tomasz 16HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn3M 3sobota, 07:3000:46:53.5500:46:53.55+00:03:107:487.7
4KRAWIECKI Mateusz 17HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 4sobota, 07:3000:46:59.4000:46:59.40+00:03:167:497.7
5PUPKOWSKI Kamil 4ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn5M 5sobota, 07:3000:47:08.6000:47:08.60+00:03:257:517.6
6URBAŃSKI Kamil 5ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn6M 6sobota, 07:3000:47:19.3000:47:19.30+00:03:367:537.6
7KARCZMARSKI Mateusz 299ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn7M 7sobota, 07:3000:47:21.1500:47:21.15+00:03:387:537.6
8SAŁATA Marcin 34POWER TRAININGElite Mężczyzn8M 8sobota, 07:3000:47:55.8000:47:55.80+00:04:127:597.5
9MADEJSKI Krzysztof 55XRUNNERSElite Mężczyzn9M 9sobota, 07:3000:48:09.8000:48:09.80+00:04:268:017.5
10BANDOSZ Robert 3ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn10M 10sobota, 07:3000:48:20.2500:48:20.25+00:04:378:037.4
11MADEJSKI Przemysław 56XRUNNERSElite Mężczyzn11M 11sobota, 07:3000:48:29.8500:48:29.85+00:04:468:047.4
12KĄKOL Kacper 50XRUNNERSOpen Mężczyzn1M 12sobota, 07:3000:48:40.9500:48:40.95+00:04:588:067.4
13KOŁODZIEJCZYK Kamil 40SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn12M 13sobota, 07:3000:48:50.4500:48:50.45+00:05:078:087.4
14KOHUT Ivan 14HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn13M 14sobota, 07:3000:49:48.8500:49:48.85+00:06:058:187.2
15MANIKOWSKI` Daniel 128MOLTE VOLTEOpen Mężczyzn2M 15sobota, 07:4000:49:56.0000:49:56.00+00:06:138:197.2
16JELIŃSKI Mateusz 49XRUNNERSElite Mężczyzn14M 16sobota, 07:3000:50:20.2000:50:20.20+00:06:378:237.2
17RÓŻAŃSKI Rafal 22HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn15M 17sobota, 07:3000:50:27.2500:50:27.25+00:06:448:247.1
18TRAPKOWSKI Przemysław 60XRUNNERSElite Mężczyzn16M 18sobota, 07:3000:50:31.6500:50:31.65+00:06:488:257.1
19KOWALSKI Adam 4143Open Mężczyzn3M 19niedziela, 08:3000:50:51.1500:50:51.15+00:07:088:287.1
20ZAWISTOWSKI Jakub 27HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn17M 20sobota, 07:3000:50:58.0500:50:58.05+00:07:158:297.1
21LEWICKI Marcin 296ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn18M 21sobota, 07:3000:51:02.6000:51:02.60+00:07:198:307.1
22PISKAŁA Daniel 33POWER TRAININGElite Mężczyzn19M 22sobota, 07:3000:51:08.5500:51:08.55+00:07:258:317
23BĄK Daniel 4120S HEROOpen Mężczyzn4M 23niedziela, 08:3000:51:23.3000:51:23.30+00:07:408:337
24JASTRZĘBSKI Piotr 37SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn20M 24sobota, 07:3000:51:49.4500:51:49.45+00:08:068:386.9
25STOKOWSKI Dariusz 23HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn21M 25sobota, 07:3000:52:02.2500:52:02.25+00:08:198:406.9
26KUR Marcin 18HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn22M 26sobota, 07:3000:52:06.7000:52:06.70+00:08:238:416.9
27ZIOBER Zbigniew 66XRUNNERSElite Mężczyzn23M 27sobota, 07:3000:52:18.5500:52:18.55+00:08:358:436.9
28LORENC Łukasz 91DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn1M 28sobota, 07:4000:52:27.1500:52:27.15+00:08:448:446.9
29KRÓL Piotr 41SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn24M 29sobota, 07:3000:53:13.4500:53:13.45+00:09:308:526.8
30KOLIBABSKI Radosław 99HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn25M 30sobota, 07:4000:53:23.8000:53:23.80+00:09:408:536.7
31BUGAJSKI Jakub 133SCYZORYElite Mężczyzn26M 31sobota, 07:4000:53:32.2000:53:32.20+00:09:498:556.7
32SYWANYCZ Ireneusz 177Elite Masters Mężczyzn2M 32sobota, 07:4000:53:45.2000:53:45.20+00:10:028:576.7
33WESOŁOWSKI Szymon 64XRUNNERSElite Mężczyzn27M 33sobota, 07:3000:53:46.6000:53:46.60+00:10:038:576.7
34STOLARSKI Jakub 4151Open Mężczyzn5M 34niedziela, 08:3000:53:48.6500:53:48.65+00:10:058:586.7
35WEŁNA Rafał 25HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn28M 35sobota, 07:3000:53:50.8000:53:50.80+00:10:078:586.7
36KAŁUŻNY Adam 38SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn29M 36sobota, 07:3000:53:51.0000:53:51.00+00:10:088:586.7
37WYPUKOŁ Jakub 43SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn30M 37sobota, 07:3000:53:54.9500:53:54.95+00:10:128:596.7
38KUPIS Łukasz 137SCYZORYElite Mężczyzn31M 38sobota, 07:4000:53:57.9500:53:57.95+00:10:158:596.7
39MACHTYL Zygmunt 81BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn3M 39sobota, 07:4000:53:59.0000:53:59.00+00:10:168:596.7
40ANTCZAK Marcin 2ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn32M 40sobota, 07:3000:54:03.9500:54:03.95+00:10:219:006.7
41KALININ Jarosław 51XRUNNERSElite Mężczyzn33M 41sobota, 07:3000:54:11.6500:54:11.65+00:10:289:016.6
42ZGUTKA Tomasz 28HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn4M 42sobota, 07:3000:54:49.0000:54:49.00+00:11:069:086.6
43PODGORSKI Marek 36RUNMAGEDDONElite Mężczyzn34M 43sobota, 07:3000:55:01.9500:55:01.95+00:11:199:106.5
44GUZ Grzegorz 162Elite Mężczyzn35M 44sobota, 07:4000:55:12.8500:55:12.85+00:11:299:126.5
45WEYNA Bartosz 4851Open Mężczyzn6M 45sobota, 14:1500:55:26.3000:55:26.30+00:11:439:146.5
46SKORSKI Lukas 174Open Mężczyzn7M 46sobota, 07:4000:55:29.8000:55:29.80+00:11:469:146.5
47SKONIECZNY Sylwester 3594Open Mężczyzn8M 47sobota, 14:1500:55:33.5000:55:33.50+00:11:509:156.5
48WAŁDOWSKI Dominik 62XRUNNERSElite Mężczyzn36M 48sobota, 07:3000:55:36.7000:55:36.70+00:11:539:166.5
49ORANKIEWICZ Krzysztof 294ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn37M 49sobota, 07:3000:55:39.6500:55:39.65+00:11:569:166.5
50TARKOWSKI Dawid 2096CROSSELITEOpen Mężczyzn9M 50sobota, 11:3000:55:44.3500:55:44.35+00:12:019:176.5
51DULĘBA Marcin 135SCYZORYElite Mężczyzn38M 51sobota, 07:4000:55:46.9000:55:46.90+00:12:049:176.5
52ROMEJKO Adam 4325Open Mężczyzn10M 52niedziela, 09:3000:55:54.9000:55:54.90+00:12:129:196.4
53NOGAŃSKI Paweł 32POWER TRAININGElite Mężczyzn39M 53sobota, 07:3000:55:56.2500:55:56.25+00:12:139:196.4
54BANASZEWSKI Adrian 4053Open Mężczyzn11M 54sobota, 15:3000:56:02.5000:56:02.50+00:12:199:206.4
55DUDKIEWICZ Marcin 13HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn40M 55sobota, 07:3000:56:05.1000:56:05.10+00:12:229:206.4
56DOLA Jakub 4062Open Mężczyzn12M 56sobota, 15:3000:56:09.2000:56:09.20+00:12:269:216.4
57DZIKOWSKI Łukasz 4242LACROIX TEAMOpen Mężczyzn13M 57niedziela, 09:3000:56:15.3500:56:15.35+00:12:329:226.4
58PAWŁOWSKI Kamil 129OCR TEAM WŁOCŁAWEKElite Mężczyzn41M 58sobota, 07:4000:56:15.4500:56:15.45+00:12:329:226.4
59MARUSZEWSKI Marcin 57XRUNNERSElite Mężczyzn42M 59sobota, 07:3000:56:17.7500:56:17.75+00:12:349:226.4
60MIKOŁAJCZYK Mirosław 127MIRAZ RACE TEAMElite Mężczyzn43M 60sobota, 07:4000:56:26.2500:56:26.25+00:12:439:246.4
61CHOJNACKI Grzegorz 88DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn5M 61sobota, 07:4000:56:28.3500:56:28.35+00:12:459:246.4
62CHODOWSKI Łukasz 3888LTGOpen Mężczyzn14M 62sobota, 15:0000:56:33.1000:56:33.10+00:12:509:256.4
63KĄDZIELA Michał 126KONIUCHY OCRElite Mężczyzn44M 63sobota, 07:4000:57:02.8000:57:02.80+00:13:199:306.3
64HENDZEL Miłosz 69ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn45M 64sobota, 07:4000:57:03.6500:57:03.65+00:13:209:306.3
65SZYMAŃSKI Marek 3633HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn15M 65sobota, 14:3000:57:03.8000:57:03.80+00:13:209:306.3
66LEWIŃSKI Paweł 130OPERACJA SPORTOpen Mężczyzn16M 66sobota, 07:4000:57:21.9500:57:21.95+00:13:399:336.3
67BISEWSKI Karol 1290Open Mężczyzn17M 67sobota, 09:4500:57:24.4500:57:24.45+00:13:419:346.3
68MIKOŁAJCZYK Marcin 114HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn46M 68sobota, 07:4000:57:26.1000:57:26.10+00:13:439:346.3
69JAKUBCZAK Marcin 78BEST BEASTSElite Mężczyzn47M 69sobota, 07:4000:57:26.9500:57:26.95+00:13:449:346.3
70DAMPS Patryk 1670Open Mężczyzn18M 70sobota, 10:3000:57:28.7000:57:28.70+00:13:459:346.3
71ZALEWSKI Michał 84BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn48M 71sobota, 07:4000:57:29.4500:57:29.45+00:13:469:346.3
72GRABARCZYK Wojtek 77BEST BEASTSElite Mężczyzn49M 72sobota, 07:4000:57:35.8500:57:35.85+00:13:529:356.3
73KAMIŃSKI Zbigniew 3408GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn19M 73sobota, 14:0000:57:36.4500:57:36.45+00:13:539:366.3
74MORAWSKI Grzegorz 138TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn50M 74sobota, 07:4000:57:44.8000:57:44.80+00:14:019:376.2
75KALINOWSKI Arkadiusz 90DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn6M 75sobota, 07:4000:57:51.3000:57:51.30+00:14:089:386.2
76BIENIECKI Jaro 1RUNMAGEDDONElite Mężczyzn51M 76sobota, 07:4000:57:59.9500:57:59.95+00:14:179:396.2
77WAŚ Bartłomiej 63XRUNNERSElite Mężczyzn52M 77sobota, 07:3000:58:02.9000:58:02.90+00:14:209:406.2
78STAMATEL Sebastian 42SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn53M 78sobota, 07:3000:58:16.6000:58:16.60+00:14:339:426.2
79PIĘTKA Marcin 100HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn54M 79sobota, 07:4000:58:25.3000:58:25.30+00:14:429:446.2
80BUJAK Damian 2381Open Mężczyzn20M 80sobota, 12:0000:58:26.4000:58:26.40+00:14:439:446.2
81ZARZECZNY Mateusz 688Open Mężczyzn21M 81sobota, 08:3000:58:30.3500:58:30.35+00:14:479:456.2
82ALICKI Krzysztof 4427INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn22M 82niedziela, 10:0000:58:45.1000:58:45.10+00:15:029:476.1
83RADKA Włodzimierz 4846Open Masters Mężczyzn1M 83sobota, 14:1500:58:48.3500:58:48.35+00:15:059:486.1
84KAMIONKA Mateusz 2395Open Mężczyzn23M 84sobota, 12:0000:58:50.5000:58:50.50+00:15:079:486.1
85MAĆKOWSKI Jarosław 124KARA MUSI BYĆElite Mężczyzn55M 85sobota, 07:4000:59:01.9500:59:01.95+00:15:199:506.1
86MACHOWIAK Tomasz 3277LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn24M 86sobota, 13:4500:59:02.4500:59:02.45+00:15:199:506.1
87WLAŹLAK Damian 26HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn25M 87sobota, 07:3000:59:03.2000:59:03.20+00:15:209:506.1
88RYCHERT Sylwester 1053Open Mężczyzn26M 88sobota, 09:1500:59:05.9000:59:05.90+00:15:239:506.1
89ŁUCZAK Łukasz 54XRUNNERSElite Mężczyzn56M 89sobota, 07:3000:59:18.1500:59:18.15+00:15:359:536.1
90OZGA Marcin 4006HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn27M 90sobota, 15:3000:59:29.0500:59:29.05+00:15:469:546.1
91JANKOWSKA Maria 209XRUNNERSElite Kobiet1K 1sobota, 07:5000:59:29.8000:59:29.80+00:15:469:546.1
92OŁDAKOWSKI Amadeusz 1303Open Mężczyzn28M 91sobota, 09:4500:59:40.4000:59:40.40+00:15:579:566
93TRĄBIŃSKI Grzegorz 145XRUNNERSElite Mężczyzn57M 92sobota, 07:4000:59:42.0000:59:42.00+00:15:599:576
94HOŁDA Dominik 4318Open Mężczyzn29M 93niedziela, 09:3000:59:49.8000:59:49.80+00:16:069:586
95RYBACKI Błażej 4564TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn30M 94niedziela, 10:1500:59:59.1000:59:59.10+00:16:169:596
96PERESTAJ Grzegorz 2966Open Mężczyzn31M 95sobota, 13:0000:59:59.8000:59:59.80+00:16:169:596
97ZAWADKA Ariel 3393CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn32M 96sobota, 14:1500:59:59.8500:59:59.85+00:16:169:596
98BRZESKI Robert 2069CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn2M 97sobota, 11:3001:00:00.5501:00:00.55+00:16:1710:006
99DASZKIEWICZ Małgorzata 203POWER TRAININGElite Kobiet2K 2sobota, 07:5001:00:02.9501:00:02.95+00:16:2010:006
100STAWNY Rafał 3720Open Mężczyzn33M 98sobota, 14:3001:00:09.2501:00:09.25+00:16:2610:016
101KOWALSKI Jacek 3458Open Masters Mężczyzn3M 99sobota, 14:0001:00:12.8001:00:12.80+00:16:2910:026
102GRZELAK Marek 97HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn58M 100sobota, 07:4001:00:14.4501:00:14.45+00:16:3110:026
103SZULIŃSKI Mateusz 3360Open Mężczyzn34M 101sobota, 13:4501:00:15.7501:00:15.75+00:16:3210:026
104JOSKOWSKI Marek 4689KASZUBSKIE DZIKI Z BROOpen Mężczyzn35M 102niedziela, 10:3001:00:24.5501:00:24.55+00:16:4110:046
105MICHALAK Grzegorz 3086Open Mężczyzn36M 103sobota, 13:1501:00:29.6001:00:29.60+00:16:4610:046
106AUGUSTYNIAK Kevin 3867EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn37M 104sobota, 15:0001:00:34.9501:00:34.95+00:16:5210:055.9
107GRZENIA Paweł 3568Open Mężczyzn38M 105sobota, 14:1501:00:36.4001:00:36.40+00:16:5310:065.9
108RZĄDCA Marcin 1307Open Mężczyzn39M 106sobota, 09:4501:00:40.2501:00:40.25+00:16:5710:065.9
109KĘDER Zbigniew 364S HEROOpen Mężczyzn40M 107sobota, 08:0001:00:44.3001:00:44.30+00:17:0110:075.9
110CHROSTOWSKI Karol 3859CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn41M 108sobota, 13:3001:00:44.9501:00:44.95+00:17:0210:075.9
111ZIELIŃSKI Maciej 65XRUNNERSElite Mężczyzn59M 109sobota, 07:3001:00:46.6001:00:46.60+00:17:0310:075.9
112ŻYŁOWSKI Mateusz 3489Open Mężczyzn42M 110sobota, 14:0001:00:47.0001:00:47.00+00:17:0410:075.9
113KACZMAREK Jacek 3407GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn43M 111sobota, 14:0001:00:47.2501:00:47.25+00:17:0410:075.9
114STENCEL Adam 852FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn44M 112sobota, 09:0001:00:47.6501:00:47.65+00:17:0410:075.9
115WRÓBLEWSKI Michał 4424GRA RUNNERSOpen Mężczyzn45M 113niedziela, 10:0001:00:50.2001:00:50.20+00:17:0710:085.9
116KOWALCZYK Krzysztof 1378SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn46M 114sobota, 10:0001:00:56.7501:00:56.75+00:17:1310:095.9
117BOROWIECKI Adrian 2950Open Mężczyzn47M 115sobota, 15:0001:00:57.0001:00:57.00+00:17:1410:095.9
118STEFANIAK Marcin 931Open Masters Mężczyzn4M 116sobota, 09:0001:00:58.8001:00:58.80+00:17:1510:095.9
119ŚWIGOŃSKI Piotr 24HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn60M 117sobota, 07:3001:01:04.0501:01:04.05+00:17:2110:105.9
120DOMAŃSKI Andrzej 4585Open Masters Mężczyzn5M 118niedziela, 10:1501:01:07.1501:01:07.15+00:17:2410:115.9
121JABŁOŃSKI Krzysztof 1359MTS HAMEROpen Mężczyzn48M 119sobota, 10:0001:01:14.1001:01:14.10+00:17:3110:125.9
122GRZEGORZYCA Damian 4068Open Masters Mężczyzn6M 120sobota, 15:3001:01:16.5501:01:16.55+00:17:3310:125.9
123OKOŃ Adam 4690KASZUBSKIE DZIKI Z BROOpen Mężczyzn49M 121niedziela, 10:3001:01:18.6501:01:18.65+00:17:3510:135.9
124KULAK Rafał 73BALTIC SEALSElite Masters Mężczyzn7M 122sobota, 07:4001:01:23.5001:01:23.50+00:17:4010:135.9
125KUŹMA Mariusz 111HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn61M 123sobota, 07:4001:01:23.6501:01:23.65+00:17:4010:135.9
126SZWARC Jagoda 213XRUNNERSElite Kobiet3K 3sobota, 07:5001:01:24.6001:01:24.60+00:17:4110:145.9
127ŚLIWA Jacek 571BŁOTOŁAZYOpen Mężczyzn50M 124sobota, 08:3001:01:31.0501:01:31.05+00:17:4810:155.9
128NOWAK Łukasz 4879Open Mężczyzn51M 125niedziela, 10:1501:01:31.4501:01:31.45+00:17:4810:155.9
129BISKUP Michał 4199Open Mężczyzn52M 126niedziela, 09:0001:01:33.2501:01:33.25+00:17:5010:155.8
130SIKOŃCZYK Miłosz 3232Open Mężczyzn53M 127sobota, 13:3001:01:33.8501:01:33.85+00:17:5010:155.8
131CIARKOWSKI Damian 3320Open Mężczyzn54M 128sobota, 13:4501:01:36.5001:01:36.50+00:17:5310:165.8
132MOLUS Artur 4017LACROIX TEAMOpen Mężczyzn55M 129niedziela, 09:0001:01:45.3001:01:45.30+00:18:0210:175.8
133KŁOS Łukasz 4813Open Mężczyzn56M 130sobota, 14:3001:01:46.4001:01:46.40+00:18:0310:175.8
134BODZIANNY Paweł 2909MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn57M 131sobota, 13:0001:01:57.5001:01:57.50+00:18:1410:195.8
135WARMIŃSKI Marcin 1836EKIPA HAIEROpen Mężczyzn58M 132sobota, 11:0001:02:00.0001:02:00.00+00:18:1710:205.8
136KASIŃSKI Łukasz 1601OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn59M 133sobota, 10:3001:02:00.5001:02:00.50+00:18:1710:205.8
137BARYŁKA Szymon 1520Open Mężczyzn60M 134sobota, 11:0001:02:01.0501:02:01.05+00:18:1810:205.8
138TRELKA Karol 10DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn8M 135sobota, 07:3001:02:01.2501:02:01.25+00:18:1810:205.8
139BIALY Piotr 2908MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn61M 136sobota, 13:0001:02:05.2501:02:05.25+00:18:2210:205.8
140SIWANOWICZ Arkadiusz 3390CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn62M 137sobota, 14:1501:02:05.3501:02:05.35+00:18:2210:205.8
141KOMARNICKI Tomasz 96GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn62M 138sobota, 07:4001:02:05.6501:02:05.65+00:18:2210:205.8
142LEJK Beniamin 393Open Mężczyzn63M 139sobota, 08:0001:02:06.2501:02:06.25+00:18:2310:215.8
143JASTRZĘBSKI Sławomir 85BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn63M 140sobota, 07:4001:02:06.9501:02:06.95+00:18:2410:215.8
144MARUSZEWSKI Jakub 2906ŁORJORSOpen Mężczyzn64M 141sobota, 13:0001:02:08.5501:02:08.55+00:18:2510:215.8
145NAPORA Zbigniew 4106CIENIASYOpen Mężczyzn65M 142niedziela, 08:3001:02:10.4501:02:10.45+00:18:2710:215.8
146KWIATKOWSKI Romek 3892OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn66M 143sobota, 10:3001:02:11.9001:02:11.90+00:18:2910:215.8
147STANCLIK Krzysztof 119HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn64M 144sobota, 07:4001:02:13.8001:02:13.80+00:18:3010:225.8
148MARZEC Szymon 4271PETROSTALOpen Mężczyzn67M 145niedziela, 09:3001:02:14.1501:02:14.15+00:18:3110:225.8
149CICHOCKI Filip 30POWER TRAININGElite Mężczyzn65M 146sobota, 07:3001:02:14.3001:02:14.30+00:18:3110:225.8
150KIRPLUK Marcin 3809Open Mężczyzn68M 147sobota, 14:4501:02:16.7001:02:16.70+00:18:3310:225.8
151ZAWADZKI Mateusz 4227Open Mężczyzn69M 148niedziela, 09:0001:02:19.7501:02:19.75+00:18:3610:235.8
152MOSZYŃSKI Patryk 3553XRUNNERSOpen Mężczyzn70M 149sobota, 13:3001:02:20.3001:02:20.30+00:18:3710:235.8
153SAWICKI Kacper 3836Open Mężczyzn71M 150sobota, 14:4501:02:28.0501:02:28.05+00:18:4510:245.8
154WOJAS Jakub 702HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn72M 151sobota, 08:4501:02:28.4501:02:28.45+00:18:4510:245.8
155MOCARSKI Krzysztof 2907ŁORJORSOpen Mężczyzn73M 152sobota, 13:0001:02:30.7501:02:30.75+00:18:4710:255.8
156RÓŻEŃSKI Szymon 3998FITMANIA OLSZTYNOpen Mężczyzn74M 153sobota, 15:3001:02:33.1501:02:33.15+00:18:5010:255.8
157TARTANUS Piotr 35POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn9M 154sobota, 07:3001:02:42.7501:02:42.75+00:18:5910:275.7
158KARCZEWSKI Piotr 79BEST BEASTSElite Mężczyzn66M 155sobota, 07:4001:02:45.0501:02:45.05+00:19:0210:275.7
159ANSLIK Edward 4266PETROSTALOpen Mężczyzn75M 156niedziela, 09:3001:02:45.6501:02:45.65+00:19:0210:275.7
160CZAPRAN Marek 46XRUNNERSElite Mężczyzn67M 157sobota, 07:3001:02:50.2501:02:50.25+00:19:0710:285.7
161WRÓBEL Nikodem 12DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn68M 158sobota, 07:3001:02:56.2001:02:56.20+00:19:1310:295.7
162DYCZKOWSKI Andrzej 105HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn10M 159sobota, 07:4001:02:57.7001:02:57.70+00:19:1410:295.7
163KRUKOW Łukasz 3862CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn76M 160sobota, 15:0001:02:58.4001:02:58.40+00:19:1510:295.7
164MARYJANOWSKI Jakub 4688GUŹCE CROSSFITUOpen Mężczyzn77M 161niedziela, 10:3001:01:59.0001:03:00.40+00:19:1710:195.8
165LANDMESSER Maciej 3975CFEOpen Mężczyzn78M 162sobota, 15:3001:03:01.5501:03:01.55+00:19:1810:305.7
166WOJCIECH Mateusz 3751NIEPOZORNIOpen Mężczyzn79M 163sobota, 14:4501:03:04.6001:03:04.60+00:19:2110:305.7
167URBANIAK Damian 61XRUNNERSElite Mężczyzn69M 164sobota, 07:3001:03:05.4001:03:05.40+00:19:2210:305.7
168MADANI Karim 3871EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn80M 165sobota, 15:0001:03:07.8501:03:07.85+00:19:2410:315.7
169RUDAWSKI Radosław 2413Open Masters Mężczyzn7M 166sobota, 12:0001:03:13.8001:03:13.80+00:19:3010:325.7
170SYPNIEWSKI Sebastian 3873EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn81M 167sobota, 15:0001:03:17.9001:03:17.90+00:19:3510:325.7
171ROMANOWSKI Mateusz 4446INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn82M 168niedziela, 10:0001:03:23.1501:03:23.15+00:19:4010:335.7
172KONIECZNY Karol 165Elite Mężczyzn70M 169sobota, 07:3001:03:23.6001:03:23.60+00:19:4010:335.7
173MACIEJEWSKI Adam 4384Open Mężczyzn83M 170niedziela, 09:4501:03:25.8501:03:25.85+00:19:4210:345.7
174GADAJ Tomasz 161Elite Mężczyzn71M 171sobota, 07:4001:03:30.2501:03:30.25+00:19:4710:355.7
175KOŁODZIEJCZYK Dariusz 39SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn72M 172sobota, 07:3001:03:36.5501:03:36.55+00:19:5310:365.7
176PACEK Maciej 170Elite Mężczyzn73M 173sobota, 07:4001:03:40.5001:03:40.50+00:19:5710:365.7
177FLORYSZCZYK Daniel 4267PETROSTALOpen Masters Mężczyzn8M 174niedziela, 09:3001:03:41.5501:03:41.55+00:19:5810:365.7
178MAŃKOWSKI Michał 530Open Mężczyzn84M 175sobota, 08:1501:03:42.5501:03:42.55+00:19:5910:375.7
179ROMANOWSKI Łukasz 118HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn74M 176sobota, 07:4001:03:44.9001:03:44.90+00:20:0210:375.6
180BARAŃSKI Krzysztof 4783Open Mężczyzn85M 177sobota, 15:3001:03:49.0501:03:49.05+00:20:0610:385.6
181ZANIEWICZ Marek 2057Open Mężczyzn86M 178sobota, 11:1501:03:51.2001:03:51.20+00:20:0810:385.6
182WOŹNIAK Damian 45254FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn87M 179niedziela, 10:1501:03:52.6501:03:52.65+00:20:0910:385.6
183SARZYŃSKI Arkadiusz 87CROSSFIT STOCZNIAElite Mężczyzn75M 180sobota, 07:4001:03:54.2501:03:54.25+00:20:1110:395.6
184JANKOWSKI Piotr 3760REZERWOWE PSYOpen Mężczyzn88M 181sobota, 14:4501:03:54.6501:03:54.65+00:20:1110:395.6
185GRABARCZYK Rafał 4204Open Masters Mężczyzn9M 182niedziela, 09:0001:03:56.7001:03:56.70+00:20:1310:395.6
186DEYK Paweł 518Open Mężczyzn89M 183sobota, 08:1501:04:01.5501:04:01.55+00:20:1810:405.6
187CZAJA Piotr 370Open Masters Mężczyzn10M 184sobota, 08:0001:04:04.0501:04:04.05+00:20:2110:405.6
188LISIECKI Jakub 1133SPARTAN LEPSZYOpen Mężczyzn90M 185sobota, 09:3001:04:04.5501:04:04.55+00:20:2110:405.6
189GRZESIAK Tomasz 360POWER TRAININGOpen Mężczyzn91M 186sobota, 08:0001:04:04.5501:04:04.55+00:20:2110:405.6
190FRANCUZ Paweł 373Open Mężczyzn92M 187sobota, 08:0001:04:05.4001:04:05.40+00:20:2210:405.6
191DERESZEWSKI Ziemowit 2321GC5 TEAMOpen Mężczyzn93M 188sobota, 12:0001:04:06.4001:04:06.40+00:20:2310:415.6
192WRÓBLEWSKI Miłosław 2331GC5 TEAMOpen Mężczyzn94M 189sobota, 12:0001:04:07.1501:04:07.15+00:20:2410:415.6
193GACKI Damian 160Open Mężczyzn95M 190sobota, 07:4001:04:09.9001:04:09.90+00:20:2710:415.6
194CICHOCKI Michał 4058Open Mężczyzn96M 191sobota, 12:0001:04:12.0501:04:12.05+00:20:2910:425.6
195FRONTCZAK Izabela 195HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet4K 4sobota, 07:5001:04:13.9501:04:13.95+00:20:3110:425.6
196TECŁAW Tadeusz 3482Open Mężczyzn97M 192sobota, 14:0001:04:18.7501:04:18.75+00:20:3510:435.6
197RUSAK Sebastian 144XRUNNERSOpen Mężczyzn98M 193sobota, 07:3001:04:20.1001:04:20.10+00:20:3710:435.6
198RUDZIŃSKI Radosław 45214FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn99M 194niedziela, 10:1501:04:23.4501:04:23.45+00:20:4010:435.6
199HICKIEWICZ Mateusz 521Open Mężczyzn100M 195sobota, 08:1501:04:24.1001:04:24.10+00:20:4110:445.6
200HANUS Agnieszka 375Open Kobiet1K 5sobota, 08:0001:04:24.9001:04:24.90+00:20:4210:445.6
201DEPTUŁA Mariusz 2666Open Masters Mężczyzn11M 196sobota, 12:3001:04:27.4501:04:27.45+00:20:4410:445.6
202WRZECIONO Artur 3727Open Mężczyzn101M 197sobota, 14:3001:04:29.7001:04:29.70+00:20:4610:445.6
203BANASZEWSKI Artur 4054Open Masters Mężczyzn12M 198sobota, 15:3001:04:32.3001:04:32.30+00:20:4910:455.6
204ŁĄCZ Mateusz 1386SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn102M 199sobota, 10:0001:04:34.1001:04:34.10+00:20:5110:455.6
205ZIELINSKI Łukasz 2198CROSSELITEOpen Mężczyzn103M 200sobota, 11:3001:04:37.0501:04:37.05+00:20:5410:465.6
206SZEJBACH Michal 2841Open Mężczyzn104M 201sobota, 12:4501:04:39.0501:04:39.05+00:20:5610:465.6
207PIECHOTA Krzysztof 366SPOpen Mężczyzn105M 202sobota, 08:0001:04:39.4001:04:39.40+00:20:5610:465.6
208KNODEL Mateusz 75BAUKRANE BUDOWNICTWOElite Mężczyzn76M 203sobota, 07:4001:04:40.9001:04:40.90+00:20:5810:465.6
209CZARNECKA Barbara 3796Open Kobiet2K 6sobota, 14:4501:04:43.5001:04:43.50+00:21:0010:475.6
210PRZYBYSZEWSKI Kamil 407Open Mężczyzn106M 204sobota, 08:0001:04:46.2001:04:46.20+00:21:0310:475.6
211JAWOREK Rafał 108HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn77M 205sobota, 07:4001:04:50.5501:04:50.55+00:21:0710:485.6
212ERDMAŃSKI Karol 123JIT SOLUTIONS PRO TEAMElite Mężczyzn78M 206sobota, 07:4001:04:50.7501:04:50.75+00:21:0710:485.6
213GUZEK Paweł 2879KRULOWIEŻYCIAOpen Mężczyzn107M 207niedziela, 08:3001:04:53.6001:04:53.60+00:21:1010:485.5
214WIŚNIEWSKI Tomasz 420Open Mężczyzn108M 208sobota, 08:0001:04:53.8501:04:53.85+00:21:1010:485.5
215JASTRZĘBSKI Maciej 4074Open Mężczyzn109M 209sobota, 12:0001:04:55.9001:04:55.90+00:21:1310:495.5
216MACHNOWSKI Patryk 3218Open Mężczyzn110M 210sobota, 13:3001:04:57.2501:04:57.25+00:21:1410:495.5
217KRZYŻOWSKI Grzegorz 3409GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn111M 211sobota, 14:0001:05:00.4001:05:00.40+00:21:1710:505.5
218NAZARCZYK Oskar 2406Open Mężczyzn112M 212sobota, 12:0001:05:02.3001:05:02.30+00:21:1910:505.5
219BODIS Peter 3686Open Masters Mężczyzn13M 213sobota, 14:3001:05:02.4001:05:02.40+00:21:1910:505.5
220JANIK Paweł 48XRUNNERSElite Mężczyzn79M 214sobota, 07:3001:05:03.7501:05:03.75+00:21:2010:505.5
221MIELCZAREK Michał 2296Open Mężczyzn113M 215sobota, 11:4501:05:04.0001:05:04.00+00:21:2110:505.5
222BIELICZ Beniamin 2658Open Mężczyzn114M 216sobota, 11:3001:05:07.3501:05:07.35+00:21:2410:515.5
223FILIPCZAK Kamil 3688Open Masters Mężczyzn14M 217sobota, 14:3001:05:11.9001:05:11.90+00:21:2910:515.5
224PODWYSOCKI Jacek 860HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn115M 218sobota, 09:0001:05:17.7001:05:17.70+00:21:3410:525.5
225KEMPKA Marcin 109HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn80M 219sobota, 07:4001:05:19.0001:05:19.00+00:21:3610:535.5
226IMIOLCZYK Roland 302AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn15M 220sobota, 08:0001:05:21.1501:05:21.15+00:21:3810:535.5
227TURANT Mateusz 297ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn81M 221sobota, 07:3001:05:21.4501:05:21.45+00:21:3810:535.5
228PTASZKOWSKI Arkadiusz 3732ALL FOR BODY TEAMOpen Mężczyzn116M 222sobota, 14:4501:05:22.5501:05:22.55+00:21:3910:535.5
229GLEINERT Szymon 1781Open Mężczyzn117M 223sobota, 10:4501:05:24.7001:05:24.70+00:21:4110:545.5
230DASZEWSKI Filip 94FIREEAGLESElite Mężczyzn82M 224sobota, 07:4001:05:25.8001:05:25.80+00:21:4210:545.5
231GELO Patryk 3002DECATHLON STRONG TEAMOpen Mężczyzn118M 225sobota, 13:1501:05:29.8501:05:29.85+00:21:4610:545.5
232GĄSIOROWSKI Dariusz 4066Open Mężczyzn119M 226sobota, 15:3001:05:31.8001:05:31.80+00:21:4810:555.5
233BRODA Tomasz 4126UNIMOGIOpen Mężczyzn120M 227niedziela, 08:3001:05:31.8001:05:31.80+00:21:4810:555.5
234STANISŁAWSKI Fabian 974POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn121M 228sobota, 09:1501:05:32.1501:05:32.15+00:21:4910:555.5
235DROZDOWSKI Piotr 6DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn11M 229sobota, 07:3001:05:33.0001:05:33.00+00:21:5010:555.5
236GAWIN Damian 2024Open Mężczyzn122M 230sobota, 11:1501:05:33.0501:05:33.05+00:21:5010:555.5
237ŁUBKOWSKI Tomasz 4085Open Mężczyzn123M 231sobota, 15:3001:05:33.3001:05:33.30+00:21:5010:555.5
238CIEŚLAK Radosław 3193Open Mężczyzn124M 232sobota, 13:3001:05:35.3001:05:35.30+00:21:5210:555.5
239KRZEMIENIEWSKI Mateusz 4081Open Mężczyzn125M 233sobota, 15:3001:05:40.8501:05:40.85+00:21:5710:565.5
240URSHALOVYCH Bogdan 2812OMIDA GROUPOpen Mężczyzn126M 234sobota, 12:4501:05:41.7001:05:41.70+00:21:5810:565.5
241BRODA Mateusz 4125UNIMOGIOpen Mężczyzn127M 235niedziela, 08:3001:05:42.7501:05:42.75+00:21:5910:575.5
242GRACZYKOWSKI Marcin 4806Open Mężczyzn128M 236sobota, 10:0001:05:43.8501:05:43.85+00:22:0010:575.5
243PĘKAŁA Sebastian 20HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn83M 237sobota, 07:3001:05:50.6501:05:50.65+00:22:0710:585.5
244POŁUBIŃSKI Paweł 336HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn129M 238sobota, 08:0001:05:52.9501:05:52.95+00:22:1010:585.5
245ANTKOWIAK Mikołaj 4311Open Mężczyzn130M 239niedziela, 09:3001:05:58.8501:05:58.85+00:22:1510:595.5
246RAMSZ Grzegorz 4650BĘDZIE BOLAŁO!Open Masters Mężczyzn16M 240niedziela, 10:3001:06:01.5001:06:01.50+00:22:1811:005.5
247DYKIER Krzysztof 157Open Masters Mężczyzn17M 241sobota, 08:0001:06:02.8501:06:02.85+00:22:1911:005.5
248BEDNAREK Remigiusz 45XRUNNERSElite Mężczyzn84M 242sobota, 07:3001:06:03.2501:06:03.25+00:22:2011:005.5
249CHEDA Krzysztof 153Elite Masters Mężczyzn12M 243sobota, 07:4001:06:05.2501:06:05.25+00:22:2211:005.4
250WŁOCHYŃSKI Mikołaj 4111HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn131M 244niedziela, 08:3001:06:07.1501:06:07.15+00:22:2411:015.4
251PTASIŃSKI Kacper 21HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn85M 245sobota, 07:3001:06:07.6001:06:07.60+00:22:2411:015.4
252MIODEK Adrian 8DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn86M 246sobota, 07:3001:06:07.6001:06:07.60+00:22:2411:015.4
253CIEŚLEWICZ Wojciech 4026PLATINUMOpen Mężczyzn132M 247sobota, 15:3001:06:09.1501:06:09.15+00:22:2611:015.4
254BERA Krystian 4581Open Mężczyzn133M 248niedziela, 10:1501:06:09.3501:06:09.35+00:22:2611:015.4
255SKURAT Piotr 1858LUDZIE PÓŁNOCYOpen Mężczyzn134M 249sobota, 11:0001:06:09.5501:06:09.55+00:22:2611:015.4
256CZOCZYS Pawel 4060Open Mężczyzn135M 250sobota, 15:3001:06:11.2001:06:11.20+00:22:2811:015.4
257GRZELKA Robert 4069Open Mężczyzn136M 251sobota, 15:3001:06:15.6001:06:15.60+00:22:3211:025.4
258GRONOWSKI Bartosz 4729Open Mężczyzn137M 252niedziela, 10:3001:06:19.0001:06:19.00+00:22:3611:035.4
259KOWALSKI Szymon 1132SPARTAN LEPSZYOpen Mężczyzn138M 253sobota, 09:3001:06:19.8501:06:19.85+00:22:3611:035.4
260WEJMAN Mariusz 1334KOPEĆ TEAMOpen Mężczyzn139M 254sobota, 10:0001:06:22.8001:06:22.80+00:22:3911:035.4
261PASTUCHA Juliusz 353MOLTE VOLTEOpen Mężczyzn140M 255sobota, 08:0001:06:24.4001:06:24.40+00:22:4111:045.4
262MÓWIŃSKI Patryk 2120NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.Open Mężczyzn141M 256sobota, 11:3001:06:24.5501:06:24.55+00:22:4111:045.4
263KICZKA Kamil 3737HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn142M 257sobota, 14:4501:06:25.0501:06:25.05+00:22:4211:045.4
264WASILEWSKI Pawel 3739HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn143M 258sobota, 14:4501:06:25.6501:06:25.65+00:22:4211:045.4
265FRANASZEK Bartłomiej 106HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn87M 259sobota, 07:4001:06:25.8001:06:25.80+00:22:4211:045.4
266LISZKA Łukasz 3738HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn144M 260sobota, 14:4501:06:26.5001:06:26.50+00:22:4311:045.4
267GESSLER Łukasz 1314BIESYOpen Mężczyzn145M 261sobota, 10:0001:06:29.3501:06:29.35+00:22:4611:045.4
268MISIAK Piotr 397Open Mężczyzn146M 262sobota, 08:0001:06:35.1001:06:35.10+00:22:5211:055.4
269ĆWIKLIŃSKI Wiesław 777WRC FITLINEOpen Mężczyzn147M 263sobota, 08:4501:06:42.9001:06:42.90+00:23:0011:075.4
270WOJCIECHOWSKI Damian 3604Open Mężczyzn148M 264sobota, 14:1501:06:43.0501:06:43.05+00:23:0011:075.4
271BARANOWSKI Artur 1725OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn149M 265sobota, 10:4501:06:44.2501:06:44.25+00:23:0111:075.4
272AMBROCH Damian 1463BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn150M 266sobota, 10:1501:06:46.7501:06:46.75+00:23:0311:075.4
273STRĘCIWILK Tomasz 2568Open Mężczyzn151M 267sobota, 12:1501:06:46.9501:06:46.95+00:23:0411:075.4
274LASKOWSKI Tomasz 4198PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn152M 268niedziela, 09:0001:06:48.8001:06:48.80+00:23:0511:085.4
275PIETRZAK Jakub 780WRC FITLINEOpen Mężczyzn153M 269sobota, 08:4501:06:50.3501:06:50.35+00:23:0711:085.4
276PRUSINOWSKI Michał 475KARTOFELKIOpen Mężczyzn154M 270sobota, 08:1501:06:51.0001:06:51.00+00:23:0811:085.4
277DOWBUSZ Sebastian 842FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn155M 271sobota, 09:0001:06:52.2501:06:52.25+00:23:0911:085.4
278ŁUKASIK Łukasz 3863CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn156M 272sobota, 15:0001:06:53.8501:06:53.85+00:23:1011:085.4
279LEDWOROWSKI Jakub 2038Open Mężczyzn157M 273sobota, 11:1501:06:57.4501:06:57.45+00:23:1411:095.4
280KOWALSKI Józef 1243POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn158M 274sobota, 09:4501:07:02.1001:07:02.10+00:23:1911:105.4
281WACHOWSKI Michał 4804Open Mężczyzn159M 275niedziela, 10:1501:07:02.4501:07:02.45+00:23:1911:105.4
282KLESZOWSKI Daniel 2455CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Mężczyzn160M 276sobota, 12:1501:07:03.1501:07:03.15+00:23:2011:105.4
283JASIŃSKI Dawid 1970GOFORESTGOOpen Mężczyzn161M 277sobota, 11:1501:07:04.0501:07:04.05+00:23:2111:105.4
284WARDOWSKI Grzegorz 936Open Masters Mężczyzn18M 278sobota, 09:0001:07:04.6001:07:04.60+00:23:2111:105.4
285DAHM Łukasz 2820Open Mężczyzn162M 279sobota, 12:4501:07:04.8501:07:04.85+00:23:2111:105.4
286JUCHNIEWICZ Bartosz 380Open Mężczyzn163M 280sobota, 08:0001:07:05.8501:07:05.85+00:23:2211:105.4
287IMIOLCZYK Roland 4864Open Masters Mężczyzn19M 281niedziela, 10:0001:07:08.4501:07:08.45+00:23:2511:115.4
288MALEK Arkadiusz 445EASYSENDOpen Mężczyzn164M 282sobota, 08:1501:07:10.4001:07:10.40+00:23:2711:115.4
289KOZYRA Krzysiek 4038TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn165M 283sobota, 15:3001:07:12.1501:07:12.15+00:23:2911:125.4
290GRODZKI Maciek 4037TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn166M 284sobota, 15:3001:07:12.9501:07:12.95+00:23:3011:125.4
291SPIEREWKA Piotr 813Open Mężczyzn167M 285sobota, 08:4501:07:13.9501:07:13.95+00:23:3111:125.4
292WIERZCHOWIAK Adriana 201HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet5K 7sobota, 07:5001:07:14.5501:07:14.55+00:23:3111:125.4
293PABIAN Arkadiusz 402Open Mężczyzn168M 286sobota, 08:0001:07:19.9501:07:19.95+00:23:3711:135.3
294JURCZAK Kamil 2680Open Mężczyzn169M 287sobota, 12:3001:07:20.1001:07:20.10+00:23:3711:135.3
295ZIELIŃSKI Kamil 180Open Mężczyzn170M 288sobota, 08:0001:07:20.4001:07:20.40+00:23:3711:135.3
296KASPERSKI Michal 383Open Mężczyzn171M 289sobota, 08:0001:07:23.1501:07:23.15+00:23:4011:135.3
297CIOSEK Sebastian 2763JAKOŚ SIĘ DOTURLAMOpen Mężczyzn172M 290sobota, 12:4501:07:26.7001:07:26.70+00:23:4311:145.3
298WĄSOWICZ Konrad 4549HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn173M 291niedziela, 10:1501:07:29.2001:07:29.20+00:23:4611:145.3
299SZUBIŃSKI Michał 1614OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn174M 292sobota, 10:3001:07:36.4501:07:36.45+00:23:5311:165.3
300LASKOWSKI Tomasz 131PIĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn88M 293sobota, 07:4001:07:36.5001:07:36.50+00:23:5311:165.3
301CHMIELOWSKI Michał 4134Open Mężczyzn175M 294niedziela, 08:3001:07:38.4001:07:38.40+00:23:5511:165.3
302NADOLNY Kamil 3889LTGOpen Mężczyzn176M 295sobota, 15:0001:07:41.1501:07:41.15+00:23:5811:165.3
303STEC Jakub 814Open Mężczyzn177M 296sobota, 08:4501:07:42.7501:07:42.75+00:23:5911:175.3
304KALINOWSKI Michał 4141Open Mężczyzn178M 297niedziela, 08:3001:07:43.5501:07:43.55+00:24:0011:175.3
305SULIŃSKI Przemysław 2421Open Mężczyzn179M 298sobota, 12:0001:07:44.1001:07:44.10+00:24:0111:175.3
306SOKÓŁ Sebastian 175Open Mężczyzn180M 299sobota, 07:4001:07:48.0501:07:48.05+00:24:0511:185.3
307NOWAK Maciej 4107CIENIASYOpen Mężczyzn181M 300niedziela, 08:3001:07:48.1501:07:48.15+00:24:0511:185.3
308KORCZYK Tomasz 4211Open Mężczyzn182M 301niedziela, 09:0001:07:55.4001:07:55.40+00:24:1211:195.3
309GROEN Piotr 4728Open Mężczyzn183M 302niedziela, 10:3001:07:56.8501:07:56.85+00:24:1311:195.3
310PARCZEWSKI Przemek 4608Open Mężczyzn184M 303niedziela, 10:3001:07:58.5501:07:58.55+00:24:1511:195.3
311KĄKOL Sara 4590Open Kobiet3K 8niedziela, 10:1501:07:58.5501:07:58.55+00:24:1511:195.3
312PAŁUBICKI Jacek 4561SPORTOWE ŻWIRYOpen Mężczyzn185M 304niedziela, 10:1501:07:59.8501:07:59.85+00:24:1611:195.3
313CYDZIK Michał 2149Open Mężczyzn186M 305sobota, 11:3001:08:00.6501:08:00.65+00:24:1711:205.3
314TYMCZUK Przemysław 4222Open Mężczyzn187M 306niedziela, 09:0001:08:01.0001:08:01.00+00:24:1811:205.3
315RADKIEWICZ Mateusz 1173Open Mężczyzn188M 307sobota, 09:3001:08:07.8001:08:07.80+00:24:2411:215.3
316BRETES Sławomir 832DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn189M 308sobota, 09:0001:08:12.8501:08:12.85+00:24:2911:225.3
317BOUMAYZ Simon 3868EGO CLUB SOPOTOpen Masters Mężczyzn20M 309sobota, 15:0001:08:13.2501:08:13.25+00:24:3011:225.3
318SZOCIK Radek 2301Open Mężczyzn190M 310sobota, 12:4501:08:14.5001:08:14.50+00:24:3111:225.3
319WIĘCH Ernest 3977CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn191M 311sobota, 13:3001:08:14.7001:08:14.70+00:24:3111:225.3
320KOCZOROWSKI Pawel 132POLNI WOJOWNICY USTKAElite Masters Mężczyzn13M 312sobota, 07:4001:08:16.3501:08:16.35+00:24:3311:225.3
321PRUSKO Tomasz 4444INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn192M 313niedziela, 10:0001:08:17.8001:08:17.80+00:24:3411:225.3
322CWIKLINSKI Rafał 775WRC FITLINEOpen Mężczyzn193M 314sobota, 08:4501:08:19.5501:08:19.55+00:24:3611:235.3
323JANISZEWSKI Grzegorz 89DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn14M 315sobota, 07:4001:08:22.7501:08:22.75+00:24:3911:235.3
324JONAK Mateusz 3571Open Mężczyzn194M 316sobota, 14:1501:08:22.9001:08:22.90+00:24:4011:235.3
325JAGODZKI Daniel 136SCYZORYElite Mężczyzn89M 317sobota, 07:4001:08:22.9501:08:22.95+00:24:4011:235.3
326PRZYCZYNA Mariusz 4214Open Mężczyzn195M 318niedziela, 09:0001:08:23.2501:08:23.25+00:24:4011:235.3
327CHAŁUPKA Łukasz 3318Open Mężczyzn196M 319sobota, 13:4501:08:23.3001:08:23.30+00:24:4011:235.3
328PIĄTKOWSKI Patryk 4443INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn197M 320niedziela, 10:0001:08:23.3001:08:23.30+00:24:4011:235.3
329SOLOHUB Volodymyr 2054Open Mężczyzn198M 321sobota, 14:0001:08:30.7501:08:30.75+00:24:4711:255.3
330ZAWADZKI Paweł 472JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn199M 322sobota, 08:1501:08:31.9501:08:31.95+00:24:4911:255.3
331KOWALCZYK Piotr 972HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn200M 323sobota, 09:1501:08:32.2501:08:32.25+00:24:4911:255.3
332BABIŃSKI Rafał 2947Open Mężczyzn201M 324sobota, 13:0001:08:35.8501:08:35.85+00:24:5211:255.2
333ADAMOWSKI Adam 1329INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn202M 325niedziela, 10:0001:08:39.6501:08:39.65+00:24:5611:265.2
334DĄBROWSKI Wojciech 4429INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn203M 326niedziela, 10:0001:08:41.1001:08:41.10+00:24:5811:265.2
335PALISZEWSKI Paweł 3826Open Mężczyzn204M 327sobota, 14:4501:08:43.5501:08:43.55+00:25:0011:275.2
336WALAS Damian 2097CROSSELITEOpen Mężczyzn205M 328sobota, 11:3001:08:43.7501:08:43.75+00:25:0011:275.2
337KAJDZIK Albert 2029Open Mężczyzn206M 329sobota, 11:1501:08:48.4001:08:48.40+00:25:0511:285.2
338OCHNIO Andrzej 3864CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn207M 330sobota, 15:0001:08:54.7501:08:54.75+00:25:1111:295.2
339KORZENIOWSKI Jan 1296Open Mężczyzn208M 331sobota, 09:4501:08:57.9501:08:57.95+00:25:1511:295.2
340ŻAK Tomasz 3641LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn209M 332sobota, 14:3001:08:58.2001:08:58.20+00:25:1511:295.2
341PIETRZAK Tomek 1580BRUD EKIPAOpen Mężczyzn210M 333sobota, 10:3001:08:58.5001:08:58.50+00:25:1511:295.2
342PRYCZKOWSKI Andrzej 2835Open Mężczyzn211M 334sobota, 12:4501:09:04.7001:09:04.70+00:25:2111:305.2
343BRZEZIŃSKI Jacek 104HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn90M 335sobota, 07:4001:09:05.0001:09:05.00+00:25:2211:305.2
344GWIŻDŻ Jacek 3658SKFOpen Masters Mężczyzn21M 336sobota, 14:3001:09:08.7001:09:08.70+00:25:2511:315.2
345ZDZIARSKI Łukasz 3730Open Mężczyzn212M 337sobota, 14:3001:09:08.8501:09:08.85+00:25:2511:315.2
346SOKOŁOWSKI Artur 413Open Mężczyzn213M 338sobota, 08:0001:09:10.4501:09:10.45+00:25:2711:315.2
347KREFT Adam 391Open Mężczyzn214M 339sobota, 08:0001:09:11.9501:09:11.95+00:25:2911:315.2
348GLAZER Adrian 448GUŹCE CROSSFITUOpen Mężczyzn215M 340sobota, 08:1501:09:12.9001:09:12.90+00:25:3011:325.2
349ODEJEWSKI Dariusz 3823Open Mężczyzn216M 341sobota, 14:4501:09:13.9501:09:13.95+00:25:3111:325.2
350NAGÓRKA Karol 4817SYTY KABAN TEAMOpen Masters Mężczyzn22M 342sobota, 10:0001:09:14.6501:09:14.65+00:25:3111:325.2
351SZLIJA Sławomir 2094CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn23M 343sobota, 11:3001:09:14.6501:09:14.65+00:25:3111:325.2
352KAŁAN Klaudia 4119PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet4K 9niedziela, 08:3001:09:14.6501:09:14.65+00:25:3111:325.2
353RATAJCZAK Małgorzata 3279LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet5K 10sobota, 13:4501:09:14.8001:09:14.80+00:25:3111:325.2
354GRUCHALA Grzegorz 2825Open Mężczyzn217M 344sobota, 12:4501:09:15.1501:09:15.15+00:25:3211:325.2
355TUROŃ Martyna 4665EXTREME GIRLSOpen Kobiet6K 11niedziela, 10:3001:09:15.3501:09:15.35+00:25:3211:325.2
356MILLER Marcin 3660SKFOpen Mężczyzn218M 345sobota, 14:3001:09:16.7501:09:16.75+00:25:3311:325.2
357WIĄCEK Cyprian 3723Open Mężczyzn219M 346sobota, 14:3001:09:18.0001:09:18.00+00:25:3511:335.2
358IGLIŃSKI Mateusz 2289Open Mężczyzn220M 347sobota, 12:4501:09:18.3501:09:18.35+00:25:3511:335.2
359PUCHACZ Michael 2693Open Mężczyzn221M 348sobota, 12:3001:09:19.5501:09:19.55+00:25:3611:335.2
360BELICKI Dominik 4235HDGOpen Mężczyzn222M 349niedziela, 09:3001:09:20.2501:09:20.25+00:25:3711:335.2
361BIELAWSKI Kamil 641Open Mężczyzn223M 350sobota, 08:3001:09:20.3501:09:20.35+00:25:3711:335.2
362MATUSZCZAK Jakub 331HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn224M 351sobota, 08:0001:09:20.3501:09:20.35+00:25:3711:335.2
363KRUPIŃSKI Daniel 1381SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn225M 352sobota, 10:0001:09:23.4501:09:23.45+00:25:4011:335.2
364ŁOBOCKI Andrzej 1244POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn226M 353sobota, 09:4501:09:25.5501:09:25.55+00:25:4211:345.2
365MARKOWICZ Robert 1685BARYOpen Masters Mężczyzn24M 354sobota, 10:4501:09:29.3001:09:29.30+00:25:4611:345.2
366PIEKUT Anna 2087CROSSELITEOpen Kobiet7K 12sobota, 11:3001:09:29.4501:09:29.45+00:25:4611:345.2
367JAKUBOWSKI Kamil 3879GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn227M 355sobota, 14:0001:09:30.0501:09:30.05+00:25:4711:355.2
368ŚWIĄTEK Łukasz 3899PIEKŁO LĘDZIECHOWOOpen Mężczyzn228M 356sobota, 15:0001:09:30.5501:09:30.55+00:25:4711:355.2
369GÓRSKI Mateusz 3898PIEKŁO LĘDZIECHOWOOpen Mężczyzn229M 357sobota, 15:0001:09:30.8501:09:30.85+00:25:4711:355.2
370LEŚNIAK Michał 4319Open Mężczyzn230M 358niedziela, 09:3001:09:35.0501:09:35.05+00:25:5211:355.2
371LEŚNIAK Marcin 4293VACU ACTIV GYM ŁOSINOOpen Mężczyzn231M 359niedziela, 09:3001:09:35.2501:09:35.25+00:25:5211:355.2
372JANIK Piotr 1853LUDZIE PÓŁNOCYOpen Mężczyzn232M 360sobota, 11:0001:09:36.8501:09:36.85+00:25:5311:365.2
373STAWIANY Marcin 1055Open Mężczyzn233M 361sobota, 09:1501:09:38.8501:09:38.85+00:25:5511:365.2
374TYBURSKI Paweł 3364Open Mężczyzn234M 362sobota, 15:0001:09:39.9501:09:39.95+00:25:5711:365.2
375BIELAŃSKI Michał 3642M & M TEAMOpen Mężczyzn235M 363sobota, 14:3001:09:42.4001:09:42.40+00:25:5911:375.2
376ZIARNIECKI Piotr 1620OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn25M 364sobota, 10:3001:09:42.7001:09:42.70+00:25:5911:375.2
377PERSZEWSKI Łukasz 356OGRODNICYOpen Mężczyzn236M 365sobota, 08:0001:09:43.7501:09:43.75+00:26:0011:375.2
378DOBRZYŃSKI Tomasz 1268THE LEGENDSOpen Mężczyzn237M 366sobota, 09:4501:09:49.6501:09:49.65+00:26:0611:385.2
379GRABOWSKI Piotr 1331INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn238M 367niedziela, 10:0001:09:53.8001:09:53.80+00:26:1011:385.2
380DĄBROWSKI Łukasz 2338LACROIX TEAMOpen Mężczyzn239M 368sobota, 12:0001:09:53.8501:09:53.85+00:26:1011:385.2
381WÓJCIK Piotr 4455KWIDZYN BIEGAOpen Masters Mężczyzn26M 369niedziela, 10:0001:09:54.2001:09:54.20+00:26:1111:395.2
382JELIŃSKI Krzysztof 2151Open Mężczyzn240M 370sobota, 11:3001:09:54.6001:09:54.60+00:26:1111:395.2
383KRZYŻANOWSKI Krzysztof 1583EXTREME GIRLSOpen Mężczyzn241M 371sobota, 10:3001:09:55.7501:09:55.75+00:26:1211:395.1
384WASIEK Bartłomiej 418Open Mężczyzn242M 372sobota, 08:0001:09:58.0501:09:58.05+00:26:1511:395.1
385KRAWIEC Robert 523Open Mężczyzn243M 373sobota, 08:1501:10:00.9001:10:00.90+00:26:1811:405.1
386GENDERA Mateusz 3264KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJIOpen Mężczyzn244M 374sobota, 13:4501:10:02.3501:10:02.35+00:26:1911:405.1
387SKOCZYLAS Łukasz 306BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn245M 375sobota, 08:0001:10:06.2001:10:06.20+00:26:2311:415.1
388DANOWSKI Dawid 650Open Mężczyzn246M 376sobota, 08:3001:10:06.9001:10:06.90+00:26:2411:415.1
389WUCZKO Dariusz 3850Open Mężczyzn247M 377sobota, 14:4501:10:07.7501:10:07.75+00:26:2411:415.1
390KREFT Tomasz 2637SZKOŁA PŁYWANIA MEDUZA - RUMIAOpen Mężczyzn248M 378sobota, 12:4501:10:08.1501:10:08.15+00:26:2511:415.1
391KONKOL Sebastian 2713AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn249M 379sobota, 12:4501:10:08.9001:10:08.90+00:26:2611:415.1
392GRZEBUŁA Łukasz 4379Open Mężczyzn250M 380niedziela, 09:4501:10:09.9001:10:09.90+00:26:2711:415.1
393KAŹMIERCZAK Michał 443EASYSENDOpen Mężczyzn251M 381sobota, 08:1501:10:11.7501:10:11.75+00:26:2811:415.1
394KAZIOR Tomasz 141X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn91M 382sobota, 07:4001:10:13.0001:10:13.00+00:26:3011:425.1
395SPERZ Damian 634TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn252M 383sobota, 08:3001:10:13.5501:10:13.55+00:26:3011:425.1
396MALEŃCZYK Sylwester 4086Open Mężczyzn253M 384sobota, 15:3001:10:15.2001:10:15.20+00:26:3211:425.1
397BAŁUTA Michał 3974CFEOpen Mężczyzn254M 385sobota, 15:3001:10:15.3001:10:15.30+00:26:3211:425.1
398ROŻEK Patryk 622NIMALETKOOpen Mężczyzn255M 386sobota, 08:3001:10:15.6001:10:15.60+00:26:3211:425.1
399ŁOMŻA Damian 2295Open Mężczyzn256M 387sobota, 11:4501:10:20.8501:10:20.85+00:26:3711:435.1
400MIERZWA Mateusz 3344Open Mężczyzn257M 388sobota, 13:4501:10:21.3001:10:21.30+00:26:3811:435.1
401MICHAŁOWSKI Piotr 3659SKFOpen Masters Mężczyzn27M 389sobota, 14:3001:10:22.1001:10:22.10+00:26:3911:435.1
402MICHROWSKI Sławomir 3343Open Masters Mężczyzn28M 390sobota, 13:4501:10:22.3001:10:22.30+00:26:3911:435.1
403SCHAB Michał 678Open Mężczyzn258M 391sobota, 08:3001:10:24.1501:10:24.15+00:26:4111:445.1
404JACKIEWICZ Bartłomiej 3330Open Mężczyzn259M 392sobota, 13:4501:10:25.0501:10:25.05+00:26:4211:445.1
405DĄBROWSKI Robert 4861LACROIX TEAMOpen Mężczyzn260M 393sobota, 15:3001:10:25.2501:10:25.25+00:26:4211:445.1
406SZYMCZAK Marcin 3963Open Mężczyzn261M 394sobota, 15:0001:10:25.3501:10:25.35+00:26:4211:445.1
407MICHALSKI Dawid 122I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn92M 395sobota, 07:4001:10:26.0501:10:26.05+00:26:4311:445.1
408CZOKAJŁO Michał 324HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn262M 396sobota, 08:0001:10:26.2501:10:26.25+00:26:4311:445.1
409PEPLIŃSKI Łukasz 3954Open Mężczyzn263M 397sobota, 15:0001:10:28.6001:10:28.60+00:26:4511:445.1
410MARCZAK Marcin 4270PETROSTALOpen Mężczyzn264M 398niedziela, 09:3001:10:30.3501:10:30.35+00:26:4711:455.1
411SZCZUKA Leszek 2093CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn29M 399sobota, 11:3001:10:33.4501:10:33.45+00:26:5011:455.1
412MIŁOŚ Tomasz 2405Open Mężczyzn265M 400sobota, 12:0001:10:34.6501:10:34.65+00:26:5111:455.1
413CHROŚNIAK Jacek 4404BREAK THE BRAINOpen Mężczyzn266M 401niedziela, 10:0001:10:35.5501:10:35.55+00:26:5211:455.1
414MAJKA Leszek 142X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn93M 402sobota, 07:4001:10:37.2501:10:37.25+00:26:5411:465.1
415WINKLER Arkadiusz 4405BREAK THE BRAINOpen Mężczyzn267M 403niedziela, 10:0001:10:39.8001:10:39.80+00:26:5611:465.1
416DAJNOWICZ Marcin 3532MOIZDRAJCY.COMOpen Mężczyzn268M 404sobota, 14:1501:10:42.8501:10:42.85+00:26:5911:475.1
417SZCZUKOWSKI Łukasz 694BEZNARZAO16Open Mężczyzn269M 405sobota, 08:4501:10:42.9501:10:42.95+00:27:0011:475.1
418RUSZKOWSKI Janusz 3591Open Mężczyzn270M 406sobota, 14:1501:10:43.5501:10:43.55+00:27:0011:475.1
419MATEJCZYK Artur 308CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn30M 407sobota, 08:0001:10:46.2001:10:46.20+00:27:0311:475.1
420ROSZMAN Maciej 4215Open Mężczyzn271M 408niedziela, 09:0001:10:46.5501:10:46.55+00:27:0311:475.1
421BIAŁEK Marcin 2948Open Mężczyzn272M 409sobota, 13:0001:10:47.0001:10:47.00+00:27:0411:475.1
422BASSA Adrian 2275Open Mężczyzn273M 410sobota, 11:4501:10:47.2501:10:47.25+00:27:0411:475.1
423KOZIOŁ Kamil 451HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn274M 411sobota, 08:1501:10:48.2001:10:48.20+00:27:0511:485.1
424KROGULEC Artur 2339LACROIX TEAMOpen Mężczyzn275M 412sobota, 12:0001:10:49.4501:10:49.45+00:27:0611:485.1
425TUWALSKI Bernard 92DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn15M 413sobota, 07:4001:10:50.4501:10:50.45+00:27:0711:485.1
426PRZYBYLEK Milena 1196FIT MANIAOpen Kobiet8K 13sobota, 09:4501:10:52.7501:10:52.75+00:27:0911:485.1
427MUSIAŁ Michał 3530KOMANDO FLAKIOpen Mężczyzn276M 414sobota, 14:1501:10:53.6501:10:53.65+00:27:1011:485.1
428DUDYCZ Piotr 2503MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn277M 415sobota, 12:1501:10:55.3501:10:55.35+00:27:1211:495.1
429TYBURSKI Kamil 2504MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn278M 416sobota, 12:1501:10:56.2001:10:56.20+00:27:1311:495.1
430BYCHAWSKI Łukasz 2502MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn279M 417sobota, 12:1501:10:57.1501:10:57.15+00:27:1411:495.1
431DARGACZ Maciej 2709AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn280M 418sobota, 12:4501:10:58.2001:10:58.20+00:27:1511:495.1
432WISNIEWSKI Marcin 683Open Mężczyzn281M 419sobota, 08:3001:10:59.1501:10:59.15+00:27:1611:495.1
433KRAWCZYK Krzysztof 4829WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn31M 420sobota, 15:3001:11:01.5501:11:01.55+00:27:1811:505.1
434JUZWUK Seweryn 328HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn282M 421sobota, 08:0001:11:02.4001:11:02.40+00:27:1911:505.1
435SIKORA Marek 1971IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn283M 422sobota, 11:1501:11:06.9001:11:06.90+00:27:2411:515.1
436PIONK Tadeusz 1271THE LEGENDSOpen Mężczyzn284M 423sobota, 09:4501:11:09.2501:11:09.25+00:27:2611:515.1
437JAROSIŃSKA Katarzyna 2484LACROIX TEAMOpen Kobiet9K 14sobota, 12:1501:11:12.1001:11:12.10+00:27:2911:525.1
438TROJANOWSKI Michał 3416HEROBOXOpen Mężczyzn285M 424sobota, 14:0001:11:13.5501:11:13.55+00:27:3011:525.1
439WITKOWSKI Radosław 4333Open Mężczyzn286M 425niedziela, 09:3001:11:15.4501:11:15.45+00:27:3211:525.1
440GORGIEL Krzysztof 3804Open Mężczyzn287M 426sobota, 14:4501:11:17.5001:11:17.50+00:27:3411:525.1
441ŁUKASZEWSKI Michał 4533DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn288M 427niedziela, 10:1501:11:23.8501:11:23.85+00:27:4011:535
442MAJAK Wojtek 4108CONNECTOR TEAMOpen Mężczyzn289M 428niedziela, 08:3001:11:24.1501:11:24.15+00:27:4111:545
443KWAŚNY Aleksander 2293Open Mężczyzn290M 429sobota, 11:4501:11:24.4501:11:24.45+00:27:4111:545
444STENCEL Mateusz 4536DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn291M 430niedziela, 10:1501:11:25.4001:11:25.40+00:27:4211:545
445MARKOWSKI Marek 320FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn292M 431sobota, 08:0001:11:30.0501:11:30.05+00:27:4711:555
446ZARZYCKI Jacek 4754Open Mężczyzn293M 432niedziela, 10:3001:11:30.2001:11:30.20+00:27:4711:555
447ULDYNOWICZ Bartosz 11DIRTY SPARROWS Elite Mężczyzn94M 433sobota, 07:3001:11:31.2001:11:31.20+00:27:4811:555
448NIKIEL Dariusz 9DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn95M 434sobota, 07:3001:11:31.2501:11:31.25+00:27:4811:555
449WISNIOWSKI Daniel 2915MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn294M 435sobota, 13:0001:11:32.3001:11:32.30+00:27:4911:555
450KACZKOWSKI Krzysztof 4360PISZEWO TEAMOpen Mężczyzn295M 436niedziela, 09:4501:11:32.5001:11:32.50+00:27:4911:555
451MAJEWSKI Piotr 2717AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn296M 437sobota, 12:4501:11:33.3001:11:33.30+00:27:5011:555
452WESZKA Sandro 3631DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn297M 438sobota, 14:3001:11:36.2001:11:36.20+00:27:5311:565
453JARKIEWICZ Dawid 4359PISZEWO TEAMOpen Mężczyzn298M 439niedziela, 09:4501:11:36.9001:11:36.90+00:27:5411:565
454SMOLARKIEWICZ Konrad 3629DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn299M 440sobota, 14:3001:11:37.8001:11:37.80+00:27:5411:565
455KACZKOWSKI Mateusz 4361PISZEWO TEAMOpen Mężczyzn300M 441niedziela, 09:4501:11:37.9001:11:37.90+00:27:5511:565
456WOJCIECHOWSKI Kacper 2307Open Mężczyzn301M 442sobota, 11:4501:11:40.4501:11:40.45+00:27:5711:565
457NOWAKOWSKI Artur 312EBROGYMOpen Mężczyzn302M 443sobota, 08:0001:11:41.6501:11:41.65+00:27:5811:565
458BARTNICKI Janusz 4719Open Mężczyzn303M 444niedziela, 10:3001:11:43.6501:11:43.65+00:28:0011:575
459KOWALCZYK Marcin 2292Open Mężczyzn304M 445sobota, 11:4501:11:47.0501:11:47.05+00:28:0411:575
460KALNIUK Paweł 3696Open Mężczyzn305M 446sobota, 14:3001:11:49.8501:11:49.85+00:28:0611:585
461ADAMSKI Adrian 2818Open Mężczyzn306M 447sobota, 12:4501:11:53.6501:11:53.65+00:28:1011:585
462PLICHTA Tomasz 1501DALEKO JESZCZE?Open Masters Mężczyzn32M 448sobota, 10:1501:11:54.2001:11:54.20+00:28:1111:595
463KOPROWSKI Piotr 912Open Mężczyzn307M 449sobota, 09:0001:11:54.8501:11:54.85+00:28:1111:595
464MIECZNIK Grzegorz 2040Open Mężczyzn308M 450sobota, 11:1501:11:55.4501:11:55.45+00:28:1211:595
465PLICHTA Patryk 1500DALEKO JESZCZE?Open Mężczyzn309M 451sobota, 10:1501:11:57.9501:11:57.95+00:28:1511:595
466BARCZAK Bartłomiej 146Open Mężczyzn310M 452sobota, 07:3001:11:59.4501:11:59.45+00:28:1611:595
467SICIARZ Jakub 612JEPPESENOWY MAGIELOpen Mężczyzn311M 453sobota, 08:3001:12:01.1501:12:01.15+00:28:1812:005
468NADOLNY Artur 3224Open Mężczyzn312M 454sobota, 13:3001:12:02.5501:12:02.55+00:28:1912:005
469NOWICKI Marcin 3369ALKO NINJAOpen Mężczyzn313M 455sobota, 14:0001:12:02.7501:12:02.75+00:28:1912:005
470GALIKOWSKI Rafał 325HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn314M 456sobota, 08:0001:12:03.7001:12:03.70+00:28:2012:005
471LANGE Tomasz 2079CROSSELITEOpen Mężczyzn315M 457sobota, 11:3001:12:04.0001:12:04.00+00:28:2112:005
472BIELICKI Wojciech 4012LACROIX TEAMOpen Mężczyzn316M 458sobota, 12:1501:12:04.6501:12:04.65+00:28:2112:005
473RUSINEK Wojciech 318FANTASTYCZNA GRUPA BIESIADNICZAOpen Mężczyzn317M 459sobota, 08:1501:12:06.7501:12:06.75+00:28:2312:015
474PAWLICKI Damian 3628DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn318M 460sobota, 14:3001:12:08.7001:12:08.70+00:28:2512:015
475LASEK Piotr 3620BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn33M 461sobota, 12:0001:12:10.9501:12:10.95+00:28:2812:015
476OJDOWSKI Mateusz 1720MOVADEOpen Mężczyzn319M 462sobota, 10:4501:12:11.3001:12:11.30+00:28:2812:015
477HAĆ Łukasz 4207Open Mężczyzn320M 463niedziela, 09:0001:12:11.4501:12:11.45+00:28:2812:015
478MIZGALSKI Jacek 570BŁOTOŁAZYOpen Masters Mężczyzn34M 464sobota, 08:3001:12:11.4501:12:11.45+00:28:2812:015
479WIETRZYŃSKI Maciej 120HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn96M 465sobota, 07:3001:12:12.9001:12:12.90+00:28:3012:025
480MILEWSKI Maciej 168Open Mężczyzn321M 466sobota, 08:0001:12:14.1501:12:14.15+00:28:3112:025
481MICHALAK Tomasz 1538Open Mężczyzn322M 467sobota, 10:1501:12:19.2001:12:19.20+00:28:3612:035
482SZULC Jacek 4625Open Mężczyzn323M 468niedziela, 10:1501:12:19.5001:12:19.50+00:28:3612:035
483ROGOWICZ Marek 2525TORUŃOpen Mężczyzn324M 469sobota, 12:1501:12:20.1001:12:20.10+00:28:3712:035
484KŁOSOWSKI Karol 4426HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn325M 470niedziela, 10:0001:12:20.3001:12:20.30+00:28:3712:035
485OLSZONOWICZ Cezary 2594NORDCITYOpen Mężczyzn326M 471sobota, 08:4501:12:22.9501:12:22.95+00:28:4012:035
486WIETECHA Marcin 616JEPPESENOWY MAGIELOpen Mężczyzn327M 472sobota, 08:3001:12:25.4501:12:25.45+00:28:4212:045
487NIEWIAROWSKI Andrzej 3976CROSS ELITE GRAJEWOOpen Masters Mężczyzn35M 473sobota, 13:3001:12:30.0501:12:30.05+00:28:4712:055
488CHILIŃSKI Krzysztof 3687Open Masters Mężczyzn36M 474sobota, 13:4501:12:31.4001:12:31.40+00:28:4812:055
489BŁASZCZAK Damian 3440Open Mężczyzn328M 475sobota, 14:0001:12:31.4501:12:31.45+00:28:4812:055
490BŁASZCZAK Sławek 3441Open Mężczyzn329M 476sobota, 14:0001:12:33.5001:12:33.50+00:28:5012:055
491WÓJCICKI Daniel 1281UNSTOPPABLE TEAMOpen Mężczyzn330M 477sobota, 09:4501:12:35.4501:12:35.45+00:28:5212:055
492RAKOWSKI Patryk 3354Open Mężczyzn331M 478sobota, 13:4501:12:37.1501:12:37.15+00:28:5412:065
493WIECZOREK Dariusz 419Open Mężczyzn332M 479sobota, 08:0001:12:37.9001:12:37.90+00:28:5512:065
494SPECHT Mateusz 414Open Mężczyzn333M 480sobota, 08:0001:12:38.4001:12:38.40+00:28:5512:065
495MADZIAŁA Adrian 4230BIEG SPARTAKUSA TEAMOpen Mężczyzn334M 481niedziela, 09:3001:12:38.7501:12:38.75+00:28:5512:065
496HOLK Maciej 1784Open Mężczyzn335M 482sobota, 10:4501:12:39.2501:12:39.25+00:28:5612:065
497PAPIS Łukasz 537Open Mężczyzn336M 483sobota, 08:1501:12:39.9001:12:39.90+00:28:5712:065
498ROPELA Przemysław 2721AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn337M 484sobota, 12:4501:12:40.8001:12:40.80+00:28:5712:065
499JAKSZEWICZ Sławomir 1672Open Mężczyzn338M 485sobota, 10:3001:12:41.3501:12:41.35+00:28:5812:065
500KRUZEL Mirek 2716AGOGA GYM LĘBORKOpen Masters Mężczyzn37M 486sobota, 12:4501:12:41.4001:12:41.40+00:28:5812:065
Znaleziono 500 wynik(ów)

Powyżej jest prezentowanych maksymalnie 500 wyników. Jeśli nie ma Twojego wyniku na liście użyj wyszukiwarki nad listą.