RUNMAGEDDON REKRUT GDYNIA

Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-04-21
Miejsce/ Place:
Gdynia
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
4799
Wystartowało/ Started:
4466
Nie ukończyło/ Not finished:
35
Ukończyło/ Finished:
4431
Na trasie/ On track:
31

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OŚLIZŁO Tomasz 58XRUNNERSElite Mężczyzn1M 1sobota, 07:3000:43:42.9000:43:42.90 7:178.2
2KASPRZYK Sebastian 53XRUNNERSElite Mężczyzn2M 2sobota, 07:3000:45:49.1500:45:49.15+00:02:067:387.9
3KRAWCZYK Tomasz 16HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn3M 3sobota, 07:3000:46:53.5500:46:53.55+00:03:107:487.7
4KRAWIECKI Mateusz 17HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4M 4sobota, 07:3000:46:59.4000:46:59.40+00:03:167:497.7
5PUPKOWSKI Kamil 4ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn5M 5sobota, 07:3000:47:08.6000:47:08.60+00:03:257:517.6
6URBAŃSKI Kamil 5ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn6M 6sobota, 07:3000:47:19.3000:47:19.30+00:03:367:537.6
7KARCZMARSKI Mateusz 299ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn7M 7sobota, 07:3000:47:21.1500:47:21.15+00:03:387:537.6
8SAŁATA Marcin 34POWER TRAININGElite Mężczyzn8M 8sobota, 07:3000:47:55.8000:47:55.80+00:04:127:597.5
9MADEJSKI Krzysztof 55XRUNNERSElite Mężczyzn9M 9sobota, 07:3000:48:09.8000:48:09.80+00:04:268:017.5
10BANDOSZ Robert 3ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn10M 10sobota, 07:3000:48:20.2500:48:20.25+00:04:378:037.4
11MADEJSKI Przemysław 56XRUNNERSElite Mężczyzn11M 11sobota, 07:3000:48:29.8500:48:29.85+00:04:468:047.4
12KĄKOL Kacper 50XRUNNERSOpen Mężczyzn1M 12sobota, 07:3000:48:40.9500:48:40.95+00:04:588:067.4
13KOŁODZIEJCZYK Kamil 40SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn12M 13sobota, 07:3000:48:50.4500:48:50.45+00:05:078:087.4
14KOHUT Ivan 14HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn13M 14sobota, 07:3000:49:48.8500:49:48.85+00:06:058:187.2
15MANIKOWSKI` Daniel 128MOLTE VOLTEOpen Mężczyzn2M 15sobota, 07:4000:49:56.0000:49:56.00+00:06:138:197.2
16JELIŃSKI Mateusz 49XRUNNERSElite Mężczyzn14M 16sobota, 07:3000:50:20.2000:50:20.20+00:06:378:237.2
17RÓŻAŃSKI Rafal 22HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn15M 17sobota, 07:3000:50:27.2500:50:27.25+00:06:448:247.1
18TRAPKOWSKI Przemysław 60XRUNNERSElite Mężczyzn16M 18sobota, 07:3000:50:31.6500:50:31.65+00:06:488:257.1
19KOWALSKI Adam 4143Open Mężczyzn3M 19niedziela, 08:3000:50:51.1500:50:51.15+00:07:088:287.1
20ZAWISTOWSKI Jakub 27HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn17M 20sobota, 07:3000:50:58.0500:50:58.05+00:07:158:297.1
21LEWICKI Marcin 296ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn18M 21sobota, 07:3000:51:02.6000:51:02.60+00:07:198:307.1
22PISKAŁA Daniel 33POWER TRAININGElite Mężczyzn19M 22sobota, 07:3000:51:08.5500:51:08.55+00:07:258:317
23BĄK Daniel 4120S HEROOpen Mężczyzn4M 23niedziela, 08:3000:51:23.3000:51:23.30+00:07:408:337
24JASTRZĘBSKI Piotr 37SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn20M 24sobota, 07:3000:51:49.4500:51:49.45+00:08:068:386.9
25STOKOWSKI Dariusz 23HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn21M 25sobota, 07:3000:52:02.2500:52:02.25+00:08:198:406.9
26KUR Marcin 18HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn22M 26sobota, 07:3000:52:06.7000:52:06.70+00:08:238:416.9
27ZIOBER Zbigniew 66XRUNNERSElite Mężczyzn23M 27sobota, 07:3000:52:18.5500:52:18.55+00:08:358:436.9
28LORENC Łukasz 91DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn1M 28sobota, 07:4000:52:27.1500:52:27.15+00:08:448:446.9
29KRÓL Piotr 41SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn24M 29sobota, 07:3000:53:13.4500:53:13.45+00:09:308:526.8
30KOLIBABSKI Radosław 99HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn25M 30sobota, 07:4000:53:23.8000:53:23.80+00:09:408:536.7
31BUGAJSKI Jakub 133SCYZORYElite Mężczyzn26M 31sobota, 07:4000:53:32.2000:53:32.20+00:09:498:556.7
32SYWANYCZ Ireneusz 177Elite Masters Mężczyzn2M 32sobota, 07:4000:53:45.2000:53:45.20+00:10:028:576.7
33WESOŁOWSKI Szymon 64XRUNNERSElite Mężczyzn27M 33sobota, 07:3000:53:46.6000:53:46.60+00:10:038:576.7
34STOLARSKI Jakub 4151Open Mężczyzn5M 34niedziela, 08:3000:53:48.6500:53:48.65+00:10:058:586.7
35WEŁNA Rafał 25HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn28M 35sobota, 07:3000:53:50.8000:53:50.80+00:10:078:586.7
36KAŁUŻNY Adam 38SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn29M 36sobota, 07:3000:53:51.0000:53:51.00+00:10:088:586.7
37WYPUKOŁ Jakub 43SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn30M 37sobota, 07:3000:53:54.9500:53:54.95+00:10:128:596.7
38KUPIS Łukasz 137SCYZORYElite Mężczyzn31M 38sobota, 07:4000:53:57.9500:53:57.95+00:10:158:596.7
39MACHTYL Zygmunt 81BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn3M 39sobota, 07:4000:53:59.0000:53:59.00+00:10:168:596.7
40ANTCZAK Marcin 2ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn32M 40sobota, 07:3000:54:03.9500:54:03.95+00:10:219:006.7
41KALININ Jarosław 51XRUNNERSElite Mężczyzn33M 41sobota, 07:3000:54:11.6500:54:11.65+00:10:289:016.6
42ZGUTKA Tomasz 28HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn4M 42sobota, 07:3000:54:49.0000:54:49.00+00:11:069:086.6
43PODGORSKI Marek 36RUNMAGEDDONElite Mężczyzn34M 43sobota, 07:3000:55:01.9500:55:01.95+00:11:199:106.5
44GUZ Grzegorz 162Elite Mężczyzn35M 44sobota, 07:4000:55:12.8500:55:12.85+00:11:299:126.5
45WEYNA Bartosz 4851Open Mężczyzn6M 45sobota, 14:1500:55:26.3000:55:26.30+00:11:439:146.5
46SKORSKI Lukas 174Open Mężczyzn7M 46sobota, 07:4000:55:29.8000:55:29.80+00:11:469:146.5
47SKONIECZNY Sylwester 3594Open Mężczyzn8M 47sobota, 14:1500:55:33.5000:55:33.50+00:11:509:156.5
48WAŁDOWSKI Dominik 62XRUNNERSElite Mężczyzn36M 48sobota, 07:3000:55:36.7000:55:36.70+00:11:539:166.5
49ORANKIEWICZ Krzysztof 294ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn37M 49sobota, 07:3000:55:39.6500:55:39.65+00:11:569:166.5
50TARKOWSKI Dawid 2096CROSSELITEOpen Mężczyzn9M 50sobota, 11:3000:55:44.3500:55:44.35+00:12:019:176.5
51DULĘBA Marcin 135SCYZORYElite Mężczyzn38M 51sobota, 07:4000:55:46.9000:55:46.90+00:12:049:176.5
52ROMEJKO Adam 4325Open Mężczyzn10M 52niedziela, 09:3000:55:54.9000:55:54.90+00:12:129:196.4
53NOGAŃSKI Paweł 32POWER TRAININGElite Mężczyzn39M 53sobota, 07:3000:55:56.2500:55:56.25+00:12:139:196.4
54BANASZEWSKI Adrian 4053Open Mężczyzn11M 54sobota, 15:3000:56:02.5000:56:02.50+00:12:199:206.4
55DUDKIEWICZ Marcin 13HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn40M 55sobota, 07:3000:56:05.1000:56:05.10+00:12:229:206.4
56DOLA Jakub 4062Open Mężczyzn12M 56sobota, 15:3000:56:09.2000:56:09.20+00:12:269:216.4
57DZIKOWSKI Łukasz 4242LACROIX TEAMOpen Mężczyzn13M 57niedziela, 09:3000:56:15.3500:56:15.35+00:12:329:226.4
58PAWŁOWSKI Kamil 129OCR TEAM WŁOCŁAWEKElite Mężczyzn41M 58sobota, 07:4000:56:15.4500:56:15.45+00:12:329:226.4
59MARUSZEWSKI Marcin 57XRUNNERSElite Mężczyzn42M 59sobota, 07:3000:56:17.7500:56:17.75+00:12:349:226.4
60MIKOŁAJCZYK Mirosław 127MIRAZ RACE TEAMElite Mężczyzn43M 60sobota, 07:4000:56:26.2500:56:26.25+00:12:439:246.4
61CHOJNACKI Grzegorz 88DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn5M 61sobota, 07:4000:56:28.3500:56:28.35+00:12:459:246.4
62CHODOWSKI Łukasz 3888LTGOpen Mężczyzn14M 62sobota, 15:0000:56:33.1000:56:33.10+00:12:509:256.4
63KĄDZIELA Michał 126KONIUCHY OCRElite Mężczyzn44M 63sobota, 07:4000:57:02.8000:57:02.80+00:13:199:306.3
64HENDZEL Miłosz 69ALGRAF RACE TEAMElite Mężczyzn45M 64sobota, 07:4000:57:03.6500:57:03.65+00:13:209:306.3
65SZYMAŃSKI Marek 3633HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn15M 65sobota, 14:3000:57:03.8000:57:03.80+00:13:209:306.3
66LEWIŃSKI Paweł 130OPERACJA SPORTOpen Mężczyzn16M 66sobota, 07:4000:57:21.9500:57:21.95+00:13:399:336.3
67BISEWSKI Karol 1290Open Mężczyzn17M 67sobota, 09:4500:57:24.4500:57:24.45+00:13:419:346.3
68MIKOŁAJCZYK Marcin 114HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn46M 68sobota, 07:4000:57:26.1000:57:26.10+00:13:439:346.3
69JAKUBCZAK Marcin 78BEST BEASTSElite Mężczyzn47M 69sobota, 07:4000:57:26.9500:57:26.95+00:13:449:346.3
70DAMPS Patryk 1670Open Mężczyzn18M 70sobota, 10:3000:57:28.7000:57:28.70+00:13:459:346.3
71ZALEWSKI Michał 84BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn48M 71sobota, 07:4000:57:29.4500:57:29.45+00:13:469:346.3
72GRABARCZYK Wojtek 77BEST BEASTSElite Mężczyzn49M 72sobota, 07:4000:57:35.8500:57:35.85+00:13:529:356.3
73KAMIŃSKI Zbigniew 3408GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn19M 73sobota, 14:0000:57:36.4500:57:36.45+00:13:539:366.3
74MORAWSKI Grzegorz 138TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn50M 74sobota, 07:4000:57:44.8000:57:44.80+00:14:019:376.2
75KALINOWSKI Arkadiusz 90DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn6M 75sobota, 07:4000:57:51.3000:57:51.30+00:14:089:386.2
76BIENIECKI Jaro 1RUNMAGEDDONElite Mężczyzn51M 76sobota, 07:4000:57:59.9500:57:59.95+00:14:179:396.2
77WAŚ Bartłomiej 63XRUNNERSElite Mężczyzn52M 77sobota, 07:3000:58:02.9000:58:02.90+00:14:209:406.2
78STAMATEL Sebastian 42SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn53M 78sobota, 07:3000:58:16.6000:58:16.60+00:14:339:426.2
79PIĘTKA Marcin 100HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn54M 79sobota, 07:4000:58:25.3000:58:25.30+00:14:429:446.2
80BUJAK Damian 2381Open Mężczyzn20M 80sobota, 12:0000:58:26.4000:58:26.40+00:14:439:446.2
81ZARZECZNY Mateusz 688Open Mężczyzn21M 81sobota, 08:3000:58:30.3500:58:30.35+00:14:479:456.2
82ALICKI Krzysztof 4427INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn22M 82niedziela, 10:0000:58:45.1000:58:45.10+00:15:029:476.1
83RADKA Włodzimierz 4846Open Masters Mężczyzn1M 83sobota, 14:1500:58:48.3500:58:48.35+00:15:059:486.1
84KAMIONKA Mateusz 2395Open Mężczyzn23M 84sobota, 12:0000:58:50.5000:58:50.50+00:15:079:486.1
85MAĆKOWSKI Jarosław 124KARA MUSI BYĆElite Mężczyzn55M 85sobota, 07:4000:59:01.9500:59:01.95+00:15:199:506.1
86MACHOWIAK Tomasz 3277LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn24M 86sobota, 13:4500:59:02.4500:59:02.45+00:15:199:506.1
87WLAŹLAK Damian 26HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn25M 87sobota, 07:3000:59:03.2000:59:03.20+00:15:209:506.1
88RYCHERT Sylwester 1053Open Mężczyzn26M 88sobota, 09:1500:59:05.9000:59:05.90+00:15:239:506.1
89ŁUCZAK Łukasz 54XRUNNERSElite Mężczyzn56M 89sobota, 07:3000:59:18.1500:59:18.15+00:15:359:536.1
90OZGA Marcin 4006HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn27M 90sobota, 15:3000:59:29.0500:59:29.05+00:15:469:546.1
91JANKOWSKA Maria 209XRUNNERSElite Kobiet1K 1sobota, 07:5000:59:29.8000:59:29.80+00:15:469:546.1
92OŁDAKOWSKI Amadeusz 1303Open Mężczyzn28M 91sobota, 09:4500:59:40.4000:59:40.40+00:15:579:566
93TRĄBIŃSKI Grzegorz 145XRUNNERSElite Mężczyzn57M 92sobota, 07:4000:59:42.0000:59:42.00+00:15:599:576
94HOŁDA Dominik 4318Open Mężczyzn29M 93niedziela, 09:3000:59:49.8000:59:49.80+00:16:069:586
95RYBACKI Błażej 4564TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn30M 94niedziela, 10:1500:59:59.1000:59:59.10+00:16:169:596
96PERESTAJ Grzegorz 2966Open Mężczyzn31M 95sobota, 13:0000:59:59.8000:59:59.80+00:16:169:596
97ZAWADKA Ariel 3393CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn32M 96sobota, 14:1500:59:59.8500:59:59.85+00:16:169:596
98BRZESKI Robert 2069CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn2M 97sobota, 11:3001:00:00.5501:00:00.55+00:16:1710:006
99DASZKIEWICZ Małgorzata 203POWER TRAININGElite Kobiet2K 2sobota, 07:5001:00:02.9501:00:02.95+00:16:2010:006
100STAWNY Rafał 3720Open Mężczyzn33M 98sobota, 14:3001:00:09.2501:00:09.25+00:16:2610:016
101KOWALSKI Jacek 3458Open Masters Mężczyzn3M 99sobota, 14:0001:00:12.8001:00:12.80+00:16:2910:026
102GRZELAK Marek 97HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn58M 100sobota, 07:4001:00:14.4501:00:14.45+00:16:3110:026
103SZULIŃSKI Mateusz 3360Open Mężczyzn34M 101sobota, 13:4501:00:15.7501:00:15.75+00:16:3210:026
104JOSKOWSKI Marek 4689KASZUBSKIE DZIKI Z BROOpen Mężczyzn35M 102niedziela, 10:3001:00:24.5501:00:24.55+00:16:4110:046
105MICHALAK Grzegorz 3086Open Mężczyzn36M 103sobota, 13:1501:00:29.6001:00:29.60+00:16:4610:046
106AUGUSTYNIAK Kevin 3867EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn37M 104sobota, 15:0001:00:34.9501:00:34.95+00:16:5210:055.9
107GRZENIA Paweł 3568Open Mężczyzn38M 105sobota, 14:1501:00:36.4001:00:36.40+00:16:5310:065.9
108RZĄDCA Marcin 1307Open Mężczyzn39M 106sobota, 09:4501:00:40.2501:00:40.25+00:16:5710:065.9
109KĘDER Zbigniew 364S HEROOpen Mężczyzn40M 107sobota, 08:0001:00:44.3001:00:44.30+00:17:0110:075.9
110CHROSTOWSKI Karol 3859CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn41M 108sobota, 13:3001:00:44.9501:00:44.95+00:17:0210:075.9
111ZIELIŃSKI Maciej 65XRUNNERSElite Mężczyzn59M 109sobota, 07:3001:00:46.6001:00:46.60+00:17:0310:075.9
112ŻYŁOWSKI Mateusz 3489Open Mężczyzn42M 110sobota, 14:0001:00:47.0001:00:47.00+00:17:0410:075.9
113KACZMAREK Jacek 3407GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn43M 111sobota, 14:0001:00:47.2501:00:47.25+00:17:0410:075.9
114STENCEL Adam 852FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn44M 112sobota, 09:0001:00:47.6501:00:47.65+00:17:0410:075.9
115WRÓBLEWSKI Michał 4424GRA RUNNERSOpen Mężczyzn45M 113niedziela, 10:0001:00:50.2001:00:50.20+00:17:0710:085.9
116KOWALCZYK Krzysztof 1378SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn46M 114sobota, 10:0001:00:56.7501:00:56.75+00:17:1310:095.9
117BOROWIECKI Adrian 2950Open Mężczyzn47M 115sobota, 15:0001:00:57.0001:00:57.00+00:17:1410:095.9
118STEFANIAK Marcin 931Open Masters Mężczyzn4M 116sobota, 09:0001:00:58.8001:00:58.80+00:17:1510:095.9
119ŚWIGOŃSKI Piotr 24HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn60M 117sobota, 07:3001:01:04.0501:01:04.05+00:17:2110:105.9
120DOMAŃSKI Andrzej 4585Open Masters Mężczyzn5M 118niedziela, 10:1501:01:07.1501:01:07.15+00:17:2410:115.9
121JABŁOŃSKI Krzysztof 1359MTS HAMEROpen Mężczyzn48M 119sobota, 10:0001:01:14.1001:01:14.10+00:17:3110:125.9
122GRZEGORZYCA Damian 4068Open Masters Mężczyzn6M 120sobota, 15:3001:01:16.5501:01:16.55+00:17:3310:125.9
123OKOŃ Adam 4690KASZUBSKIE DZIKI Z BROOpen Mężczyzn49M 121niedziela, 10:3001:01:18.6501:01:18.65+00:17:3510:135.9
124KULAK Rafał 73BALTIC SEALSElite Masters Mężczyzn7M 122sobota, 07:4001:01:23.5001:01:23.50+00:17:4010:135.9
125KUŹMA Mariusz 111HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn61M 123sobota, 07:4001:01:23.6501:01:23.65+00:17:4010:135.9
126SZWARC Jagoda 213XRUNNERSElite Kobiet3K 3sobota, 07:5001:01:24.6001:01:24.60+00:17:4110:145.9
127ŚLIWA Jacek 571BŁOTOŁAZYOpen Mężczyzn50M 124sobota, 08:3001:01:31.0501:01:31.05+00:17:4810:155.9
128NOWAK Łukasz 4879Open Mężczyzn51M 125niedziela, 10:1501:01:31.4501:01:31.45+00:17:4810:155.9
129BISKUP Michał 4199Open Mężczyzn52M 126niedziela, 09:0001:01:33.2501:01:33.25+00:17:5010:155.8
130SIKOŃCZYK Miłosz 3232Open Mężczyzn53M 127sobota, 13:3001:01:33.8501:01:33.85+00:17:5010:155.8
131CIARKOWSKI Damian 3320Open Mężczyzn54M 128sobota, 13:4501:01:36.5001:01:36.50+00:17:5310:165.8
132MOLUS Artur 4017LACROIX TEAMOpen Mężczyzn55M 129niedziela, 09:0001:01:45.3001:01:45.30+00:18:0210:175.8
133KŁOS Łukasz 4813Open Mężczyzn56M 130sobota, 14:3001:01:46.4001:01:46.40+00:18:0310:175.8
134BODZIANNY Paweł 2909MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn57M 131sobota, 13:0001:01:57.5001:01:57.50+00:18:1410:195.8
135WARMIŃSKI Marcin 1836EKIPA HAIEROpen Mężczyzn58M 132sobota, 11:0001:02:00.0001:02:00.00+00:18:1710:205.8
136KASIŃSKI Łukasz 1601OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn59M 133sobota, 10:3001:02:00.5001:02:00.50+00:18:1710:205.8
137BARYŁKA Szymon 1520Open Mężczyzn60M 134sobota, 11:0001:02:01.0501:02:01.05+00:18:1810:205.8
138TRELKA Karol 10DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn8M 135sobota, 07:3001:02:01.2501:02:01.25+00:18:1810:205.8
139BIALY Piotr 2908MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn61M 136sobota, 13:0001:02:05.2501:02:05.25+00:18:2210:205.8
140SIWANOWICZ Arkadiusz 3390CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn62M 137sobota, 14:1501:02:05.3501:02:05.35+00:18:2210:205.8
141KOMARNICKI Tomasz 96GRUBIORZE LOTAJOMElite Mężczyzn62M 138sobota, 07:4001:02:05.6501:02:05.65+00:18:2210:205.8
142LEJK Beniamin 393Open Mężczyzn63M 139sobota, 08:0001:02:06.2501:02:06.25+00:18:2310:215.8
143JASTRZĘBSKI Sławomir 85BRAVEHEARTS LEGIONOWOElite Mężczyzn63M 140sobota, 07:4001:02:06.9501:02:06.95+00:18:2410:215.8
144MARUSZEWSKI Jakub 2906ŁORJORSOpen Mężczyzn64M 141sobota, 13:0001:02:08.5501:02:08.55+00:18:2510:215.8
145NAPORA Zbigniew 4106CIENIASYOpen Mężczyzn65M 142niedziela, 08:3001:02:10.4501:02:10.45+00:18:2710:215.8
146KWIATKOWSKI Romek 3892OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn66M 143sobota, 10:3001:02:11.9001:02:11.90+00:18:2910:215.8
147STANCLIK Krzysztof 119HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn64M 144sobota, 07:4001:02:13.8001:02:13.80+00:18:3010:225.8
148MARZEC Szymon 4271PETROSTALOpen Mężczyzn67M 145niedziela, 09:3001:02:14.1501:02:14.15+00:18:3110:225.8
149CICHOCKI Filip 30POWER TRAININGElite Mężczyzn65M 146sobota, 07:3001:02:14.3001:02:14.30+00:18:3110:225.8
150KIRPLUK Marcin 3809Open Mężczyzn68M 147sobota, 14:4501:02:16.7001:02:16.70+00:18:3310:225.8
151ZAWADZKI Mateusz 4227Open Mężczyzn69M 148niedziela, 09:0001:02:19.7501:02:19.75+00:18:3610:235.8
152MOSZYŃSKI Patryk 3553XRUNNERSOpen Mężczyzn70M 149sobota, 13:3001:02:20.3001:02:20.30+00:18:3710:235.8
153SAWICKI Kacper 3836Open Mężczyzn71M 150sobota, 14:4501:02:28.0501:02:28.05+00:18:4510:245.8
154WOJAS Jakub 702HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn72M 151sobota, 08:4501:02:28.4501:02:28.45+00:18:4510:245.8
155MOCARSKI Krzysztof 2907ŁORJORSOpen Mężczyzn73M 152sobota, 13:0001:02:30.7501:02:30.75+00:18:4710:255.8
156RÓŻEŃSKI Szymon 3998FITMANIA OLSZTYNOpen Mężczyzn74M 153sobota, 15:3001:02:33.1501:02:33.15+00:18:5010:255.8
157TARTANUS Piotr 35POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn9M 154sobota, 07:3001:02:42.7501:02:42.75+00:18:5910:275.7
158KARCZEWSKI Piotr 79BEST BEASTSElite Mężczyzn66M 155sobota, 07:4001:02:45.0501:02:45.05+00:19:0210:275.7
159ANSLIK Edward 4266PETROSTALOpen Mężczyzn75M 156niedziela, 09:3001:02:45.6501:02:45.65+00:19:0210:275.7
160CZAPRAN Marek 46XRUNNERSElite Mężczyzn67M 157sobota, 07:3001:02:50.2501:02:50.25+00:19:0710:285.7
161WRÓBEL Nikodem 12DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn68M 158sobota, 07:3001:02:56.2001:02:56.20+00:19:1310:295.7
162DYCZKOWSKI Andrzej 105HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn10M 159sobota, 07:4001:02:57.7001:02:57.70+00:19:1410:295.7
163KRUKOW Łukasz 3862CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn76M 160sobota, 15:0001:02:58.4001:02:58.40+00:19:1510:295.7
164MARYJANOWSKI Jakub 4688GUŹCE CROSSFITUOpen Mężczyzn77M 161niedziela, 10:3001:01:59.0001:03:00.40+00:19:1710:195.8
165LANDMESSER Maciej 3975CFEOpen Mężczyzn78M 162sobota, 15:3001:03:01.5501:03:01.55+00:19:1810:305.7
166WOJCIECH Mateusz 3751NIEPOZORNIOpen Mężczyzn79M 163sobota, 14:4501:03:04.6001:03:04.60+00:19:2110:305.7
167URBANIAK Damian 61XRUNNERSElite Mężczyzn69M 164sobota, 07:3001:03:05.4001:03:05.40+00:19:2210:305.7
168MADANI Karim 3871EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn80M 165sobota, 15:0001:03:07.8501:03:07.85+00:19:2410:315.7
169RUDAWSKI Radosław 2413Open Masters Mężczyzn7M 166sobota, 12:0001:03:13.8001:03:13.80+00:19:3010:325.7
170SYPNIEWSKI Sebastian 3873EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn81M 167sobota, 15:0001:03:17.9001:03:17.90+00:19:3510:325.7
171ROMANOWSKI Mateusz 4446INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn82M 168niedziela, 10:0001:03:23.1501:03:23.15+00:19:4010:335.7
172KONIECZNY Karol 165Elite Mężczyzn70M 169sobota, 07:3001:03:23.6001:03:23.60+00:19:4010:335.7
173MACIEJEWSKI Adam 4384Open Mężczyzn83M 170niedziela, 09:4501:03:25.8501:03:25.85+00:19:4210:345.7
174GADAJ Tomasz 161Elite Mężczyzn71M 171sobota, 07:4001:03:30.2501:03:30.25+00:19:4710:355.7
175KOŁODZIEJCZYK Dariusz 39SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn72M 172sobota, 07:3001:03:36.5501:03:36.55+00:19:5310:365.7
176PACEK Maciej 170Elite Mężczyzn73M 173sobota, 07:4001:03:40.5001:03:40.50+00:19:5710:365.7
177FLORYSZCZYK Daniel 4267PETROSTALOpen Masters Mężczyzn8M 174niedziela, 09:3001:03:41.5501:03:41.55+00:19:5810:365.7
178MAŃKOWSKI Michał 530Open Mężczyzn84M 175sobota, 08:1501:03:42.5501:03:42.55+00:19:5910:375.7
179ROMANOWSKI Łukasz 118HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn74M 176sobota, 07:4001:03:44.9001:03:44.90+00:20:0210:375.6
180BARAŃSKI Krzysztof 4783Open Mężczyzn85M 177sobota, 15:3001:03:49.0501:03:49.05+00:20:0610:385.6
181ZANIEWICZ Marek 2057Open Mężczyzn86M 178sobota, 11:1501:03:51.2001:03:51.20+00:20:0810:385.6
182WOŹNIAK Damian 45254FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn87M 179niedziela, 10:1501:03:52.6501:03:52.65+00:20:0910:385.6
183SARZYŃSKI Arkadiusz 87CROSSFIT STOCZNIAElite Mężczyzn75M 180sobota, 07:4001:03:54.2501:03:54.25+00:20:1110:395.6
184JANKOWSKI Piotr 3760REZERWOWE PSYOpen Mężczyzn88M 181sobota, 14:4501:03:54.6501:03:54.65+00:20:1110:395.6
185GRABARCZYK Rafał 4204Open Masters Mężczyzn9M 182niedziela, 09:0001:03:56.7001:03:56.70+00:20:1310:395.6
186DEYK Paweł 518Open Mężczyzn89M 183sobota, 08:1501:04:01.5501:04:01.55+00:20:1810:405.6
187CZAJA Piotr 370Open Masters Mężczyzn10M 184sobota, 08:0001:04:04.0501:04:04.05+00:20:2110:405.6
188LISIECKI Jakub 1133SPARTAN LEPSZYOpen Mężczyzn90M 185sobota, 09:3001:04:04.5501:04:04.55+00:20:2110:405.6
189GRZESIAK Tomasz 360POWER TRAININGOpen Mężczyzn91M 186sobota, 08:0001:04:04.5501:04:04.55+00:20:2110:405.6
190FRANCUZ Paweł 373Open Mężczyzn92M 187sobota, 08:0001:04:05.4001:04:05.40+00:20:2210:405.6
191DERESZEWSKI Ziemowit 2321GC5 TEAMOpen Mężczyzn93M 188sobota, 12:0001:04:06.4001:04:06.40+00:20:2310:415.6
192WRÓBLEWSKI Miłosław 2331GC5 TEAMOpen Mężczyzn94M 189sobota, 12:0001:04:07.1501:04:07.15+00:20:2410:415.6
193GACKI Damian 160Open Mężczyzn95M 190sobota, 07:4001:04:09.9001:04:09.90+00:20:2710:415.6
194CICHOCKI Michał 4058Open Mężczyzn96M 191sobota, 12:0001:04:12.0501:04:12.05+00:20:2910:425.6
195FRONTCZAK Izabela 195HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet4K 4sobota, 07:5001:04:13.9501:04:13.95+00:20:3110:425.6
196TECŁAW Tadeusz 3482Open Mężczyzn97M 192sobota, 14:0001:04:18.7501:04:18.75+00:20:3510:435.6
197RUSAK Sebastian 144XRUNNERSOpen Mężczyzn98M 193sobota, 07:3001:04:20.1001:04:20.10+00:20:3710:435.6
198RUDZIŃSKI Radosław 45214FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn99M 194niedziela, 10:1501:04:23.4501:04:23.45+00:20:4010:435.6
199HICKIEWICZ Mateusz 521Open Mężczyzn100M 195sobota, 08:1501:04:24.1001:04:24.10+00:20:4110:445.6
200HANUS Agnieszka 375Open Kobiet1K 5sobota, 08:0001:04:24.9001:04:24.90+00:20:4210:445.6
201DEPTUŁA Mariusz 2666Open Masters Mężczyzn11M 196sobota, 12:3001:04:27.4501:04:27.45+00:20:4410:445.6
202WRZECIONO Artur 3727Open Mężczyzn101M 197sobota, 14:3001:04:29.7001:04:29.70+00:20:4610:445.6
203BANASZEWSKI Artur 4054Open Masters Mężczyzn12M 198sobota, 15:3001:04:32.3001:04:32.30+00:20:4910:455.6
204ŁĄCZ Mateusz 1386SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn102M 199sobota, 10:0001:04:34.1001:04:34.10+00:20:5110:455.6
205ZIELINSKI Łukasz 2198CROSSELITEOpen Mężczyzn103M 200sobota, 11:3001:04:37.0501:04:37.05+00:20:5410:465.6
206SZEJBACH Michal 2841Open Mężczyzn104M 201sobota, 12:4501:04:39.0501:04:39.05+00:20:5610:465.6
207PIECHOTA Krzysztof 366SPOpen Mężczyzn105M 202sobota, 08:0001:04:39.4001:04:39.40+00:20:5610:465.6
208KNODEL Mateusz 75BAUKRANE BUDOWNICTWOElite Mężczyzn76M 203sobota, 07:4001:04:40.9001:04:40.90+00:20:5810:465.6
209CZARNECKA Barbara 3796Open Kobiet2K 6sobota, 14:4501:04:43.5001:04:43.50+00:21:0010:475.6
210PRZYBYSZEWSKI Kamil 407Open Mężczyzn106M 204sobota, 08:0001:04:46.2001:04:46.20+00:21:0310:475.6
211JAWOREK Rafał 108HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn77M 205sobota, 07:4001:04:50.5501:04:50.55+00:21:0710:485.6
212ERDMAŃSKI Karol 123JIT SOLUTIONS PRO TEAMElite Mężczyzn78M 206sobota, 07:4001:04:50.7501:04:50.75+00:21:0710:485.6
213GUZEK Paweł 2879KRULOWIEŻYCIAOpen Mężczyzn107M 207niedziela, 08:3001:04:53.6001:04:53.60+00:21:1010:485.5
214WIŚNIEWSKI Tomasz 420Open Mężczyzn108M 208sobota, 08:0001:04:53.8501:04:53.85+00:21:1010:485.5
215JASTRZĘBSKI Maciej 4074Open Mężczyzn109M 209sobota, 12:0001:04:55.9001:04:55.90+00:21:1310:495.5
216MACHNOWSKI Patryk 3218Open Mężczyzn110M 210sobota, 13:3001:04:57.2501:04:57.25+00:21:1410:495.5
217KRZYŻOWSKI Grzegorz 3409GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn111M 211sobota, 14:0001:05:00.4001:05:00.40+00:21:1710:505.5
218NAZARCZYK Oskar 2406Open Mężczyzn112M 212sobota, 12:0001:05:02.3001:05:02.30+00:21:1910:505.5
219BODIS Peter 3686Open Masters Mężczyzn13M 213sobota, 14:3001:05:02.4001:05:02.40+00:21:1910:505.5
220JANIK Paweł 48XRUNNERSElite Mężczyzn79M 214sobota, 07:3001:05:03.7501:05:03.75+00:21:2010:505.5
221MIELCZAREK Michał 2296Open Mężczyzn113M 215sobota, 11:4501:05:04.0001:05:04.00+00:21:2110:505.5
222BIELICZ Beniamin 2658Open Mężczyzn114M 216sobota, 11:3001:05:07.3501:05:07.35+00:21:2410:515.5
223FILIPCZAK Kamil 3688Open Masters Mężczyzn14M 217sobota, 14:3001:05:11.9001:05:11.90+00:21:2910:515.5
224PODWYSOCKI Jacek 860HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn115M 218sobota, 09:0001:05:17.7001:05:17.70+00:21:3410:525.5
225KEMPKA Marcin 109HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn80M 219sobota, 07:4001:05:19.0001:05:19.00+00:21:3610:535.5
226IMIOLCZYK Roland 302AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn15M 220sobota, 08:0001:05:21.1501:05:21.15+00:21:3810:535.5
227TURANT Mateusz 297ADRENALINE RUSH OCR TEAMElite Mężczyzn81M 221sobota, 07:3001:05:21.4501:05:21.45+00:21:3810:535.5
228PTASZKOWSKI Arkadiusz 3732ALL FOR BODY TEAMOpen Mężczyzn116M 222sobota, 14:4501:05:22.5501:05:22.55+00:21:3910:535.5
229GLEINERT Szymon 1781Open Mężczyzn117M 223sobota, 10:4501:05:24.7001:05:24.70+00:21:4110:545.5
230DASZEWSKI Filip 94FIREEAGLESElite Mężczyzn82M 224sobota, 07:4001:05:25.8001:05:25.80+00:21:4210:545.5
231GELO Patryk 3002DECATHLON STRONG TEAMOpen Mężczyzn118M 225sobota, 13:1501:05:29.8501:05:29.85+00:21:4610:545.5
232GĄSIOROWSKI Dariusz 4066Open Mężczyzn119M 226sobota, 15:3001:05:31.8001:05:31.80+00:21:4810:555.5
233BRODA Tomasz 4126UNIMOGIOpen Mężczyzn120M 227niedziela, 08:3001:05:31.8001:05:31.80+00:21:4810:555.5
234STANISŁAWSKI Fabian 974POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn121M 228sobota, 09:1501:05:32.1501:05:32.15+00:21:4910:555.5
235DROZDOWSKI Piotr 6DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn11M 229sobota, 07:3001:05:33.0001:05:33.00+00:21:5010:555.5
236GAWIN Damian 2024Open Mężczyzn122M 230sobota, 11:1501:05:33.0501:05:33.05+00:21:5010:555.5
237ŁUBKOWSKI Tomasz 4085Open Mężczyzn123M 231sobota, 15:3001:05:33.3001:05:33.30+00:21:5010:555.5
238CIEŚLAK Radosław 3193Open Mężczyzn124M 232sobota, 13:3001:05:35.3001:05:35.30+00:21:5210:555.5
239KRZEMIENIEWSKI Mateusz 4081Open Mężczyzn125M 233sobota, 15:3001:05:40.8501:05:40.85+00:21:5710:565.5
240URSHALOVYCH Bogdan 2812OMIDA GROUPOpen Mężczyzn126M 234sobota, 12:4501:05:41.7001:05:41.70+00:21:5810:565.5
241BRODA Mateusz 4125UNIMOGIOpen Mężczyzn127M 235niedziela, 08:3001:05:42.7501:05:42.75+00:21:5910:575.5
242GRACZYKOWSKI Marcin 4806Open Mężczyzn128M 236sobota, 10:0001:05:43.8501:05:43.85+00:22:0010:575.5
243PĘKAŁA Sebastian 20HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn83M 237sobota, 07:3001:05:50.6501:05:50.65+00:22:0710:585.5
244POŁUBIŃSKI Paweł 336HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn129M 238sobota, 08:0001:05:52.9501:05:52.95+00:22:1010:585.5
245ANTKOWIAK Mikołaj 4311Open Mężczyzn130M 239niedziela, 09:3001:05:58.8501:05:58.85+00:22:1510:595.5
246RAMSZ Grzegorz 4650BĘDZIE BOLAŁO!Open Masters Mężczyzn16M 240niedziela, 10:3001:06:01.5001:06:01.50+00:22:1811:005.5
247DYKIER Krzysztof 157Open Masters Mężczyzn17M 241sobota, 08:0001:06:02.8501:06:02.85+00:22:1911:005.5
248BEDNAREK Remigiusz 45XRUNNERSElite Mężczyzn84M 242sobota, 07:3001:06:03.2501:06:03.25+00:22:2011:005.5
249CHEDA Krzysztof 153Elite Masters Mężczyzn12M 243sobota, 07:4001:06:05.2501:06:05.25+00:22:2211:005.4
250WŁOCHYŃSKI Mikołaj 4111HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn131M 244niedziela, 08:3001:06:07.1501:06:07.15+00:22:2411:015.4
251PTASIŃSKI Kacper 21HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn85M 245sobota, 07:3001:06:07.6001:06:07.60+00:22:2411:015.4
252MIODEK Adrian 8DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn86M 246sobota, 07:3001:06:07.6001:06:07.60+00:22:2411:015.4
253CIEŚLEWICZ Wojciech 4026PLATINUMOpen Mężczyzn132M 247sobota, 15:3001:06:09.1501:06:09.15+00:22:2611:015.4
254BERA Krystian 4581Open Mężczyzn133M 248niedziela, 10:1501:06:09.3501:06:09.35+00:22:2611:015.4
255SKURAT Piotr 1858LUDZIE PÓŁNOCYOpen Mężczyzn134M 249sobota, 11:0001:06:09.5501:06:09.55+00:22:2611:015.4
256CZOCZYS Pawel 4060Open Mężczyzn135M 250sobota, 15:3001:06:11.2001:06:11.20+00:22:2811:015.4
257GRZELKA Robert 4069Open Mężczyzn136M 251sobota, 15:3001:06:15.6001:06:15.60+00:22:3211:025.4
258GRONOWSKI Bartosz 4729Open Mężczyzn137M 252niedziela, 10:3001:06:19.0001:06:19.00+00:22:3611:035.4
259KOWALSKI Szymon 1132SPARTAN LEPSZYOpen Mężczyzn138M 253sobota, 09:3001:06:19.8501:06:19.85+00:22:3611:035.4
260WEJMAN Mariusz 1334KOPEĆ TEAMOpen Mężczyzn139M 254sobota, 10:0001:06:22.8001:06:22.80+00:22:3911:035.4
261PASTUCHA Juliusz 353MOLTE VOLTEOpen Mężczyzn140M 255sobota, 08:0001:06:24.4001:06:24.40+00:22:4111:045.4
262MÓWIŃSKI Patryk 2120NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.Open Mężczyzn141M 256sobota, 11:3001:06:24.5501:06:24.55+00:22:4111:045.4
263KICZKA Kamil 3737HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn142M 257sobota, 14:4501:06:25.0501:06:25.05+00:22:4211:045.4
264WASILEWSKI Pawel 3739HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn143M 258sobota, 14:4501:06:25.6501:06:25.65+00:22:4211:045.4
265FRANASZEK Bartłomiej 106HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn87M 259sobota, 07:4001:06:25.8001:06:25.80+00:22:4211:045.4
266LISZKA Łukasz 3738HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn144M 260sobota, 14:4501:06:26.5001:06:26.50+00:22:4311:045.4
267GESSLER Łukasz 1314BIESYOpen Mężczyzn145M 261sobota, 10:0001:06:29.3501:06:29.35+00:22:4611:045.4
268MISIAK Piotr 397Open Mężczyzn146M 262sobota, 08:0001:06:35.1001:06:35.10+00:22:5211:055.4
269ĆWIKLIŃSKI Wiesław 777WRC FITLINEOpen Mężczyzn147M 263sobota, 08:4501:06:42.9001:06:42.90+00:23:0011:075.4
270WOJCIECHOWSKI Damian 3604Open Mężczyzn148M 264sobota, 14:1501:06:43.0501:06:43.05+00:23:0011:075.4
271BARANOWSKI Artur 1725OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn149M 265sobota, 10:4501:06:44.2501:06:44.25+00:23:0111:075.4
272AMBROCH Damian 1463BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn150M 266sobota, 10:1501:06:46.7501:06:46.75+00:23:0311:075.4
273STRĘCIWILK Tomasz 2568Open Mężczyzn151M 267sobota, 12:1501:06:46.9501:06:46.95+00:23:0411:075.4
274LASKOWSKI Tomasz 4198PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn152M 268niedziela, 09:0001:06:48.8001:06:48.80+00:23:0511:085.4
275PIETRZAK Jakub 780WRC FITLINEOpen Mężczyzn153M 269sobota, 08:4501:06:50.3501:06:50.35+00:23:0711:085.4
276PRUSINOWSKI Michał 475KARTOFELKIOpen Mężczyzn154M 270sobota, 08:1501:06:51.0001:06:51.00+00:23:0811:085.4
277DOWBUSZ Sebastian 842FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn155M 271sobota, 09:0001:06:52.2501:06:52.25+00:23:0911:085.4
278ŁUKASIK Łukasz 3863CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn156M 272sobota, 15:0001:06:53.8501:06:53.85+00:23:1011:085.4
279LEDWOROWSKI Jakub 2038Open Mężczyzn157M 273sobota, 11:1501:06:57.4501:06:57.45+00:23:1411:095.4
280KOWALSKI Józef 1243POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn158M 274sobota, 09:4501:07:02.1001:07:02.10+00:23:1911:105.4
281WACHOWSKI Michał 4804Open Mężczyzn159M 275niedziela, 10:1501:07:02.4501:07:02.45+00:23:1911:105.4
282KLESZOWSKI Daniel 2455CROSS FREAKS GOLENIÓWOpen Mężczyzn160M 276sobota, 12:1501:07:03.1501:07:03.15+00:23:2011:105.4
283JASIŃSKI Dawid 1970GOFORESTGOOpen Mężczyzn161M 277sobota, 11:1501:07:04.0501:07:04.05+00:23:2111:105.4
284WARDOWSKI Grzegorz 936Open Masters Mężczyzn18M 278sobota, 09:0001:07:04.6001:07:04.60+00:23:2111:105.4
285DAHM Łukasz 2820Open Mężczyzn162M 279sobota, 12:4501:07:04.8501:07:04.85+00:23:2111:105.4
286JUCHNIEWICZ Bartosz 380Open Mężczyzn163M 280sobota, 08:0001:07:05.8501:07:05.85+00:23:2211:105.4
287IMIOLCZYK Roland 4864Open Masters Mężczyzn19M 281niedziela, 10:0001:07:08.4501:07:08.45+00:23:2511:115.4
288MALEK Arkadiusz 445EASYSENDOpen Mężczyzn164M 282sobota, 08:1501:07:10.4001:07:10.40+00:23:2711:115.4
289KOZYRA Krzysiek 4038TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn165M 283sobota, 15:3001:07:12.1501:07:12.15+00:23:2911:125.4
290GRODZKI Maciek 4037TO NIE SĄ LESZCZE STEFAN!Open Mężczyzn166M 284sobota, 15:3001:07:12.9501:07:12.95+00:23:3011:125.4
291SPIEREWKA Piotr 813Open Mężczyzn167M 285sobota, 08:4501:07:13.9501:07:13.95+00:23:3111:125.4
292WIERZCHOWIAK Adriana 201HUSARIA RACE TEAMElite Kobiet5K 7sobota, 07:5001:07:14.5501:07:14.55+00:23:3111:125.4
293PABIAN Arkadiusz 402Open Mężczyzn168M 286sobota, 08:0001:07:19.9501:07:19.95+00:23:3711:135.3
294JURCZAK Kamil 2680Open Mężczyzn169M 287sobota, 12:3001:07:20.1001:07:20.10+00:23:3711:135.3
295ZIELIŃSKI Kamil 180Open Mężczyzn170M 288sobota, 08:0001:07:20.4001:07:20.40+00:23:3711:135.3
296KASPERSKI Michal 383Open Mężczyzn171M 289sobota, 08:0001:07:23.1501:07:23.15+00:23:4011:135.3
297CIOSEK Sebastian 2763JAKOŚ SIĘ DOTURLAMOpen Mężczyzn172M 290sobota, 12:4501:07:26.7001:07:26.70+00:23:4311:145.3
298WĄSOWICZ Konrad 4549HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn173M 291niedziela, 10:1501:07:29.2001:07:29.20+00:23:4611:145.3
299SZUBIŃSKI Michał 1614OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn174M 292sobota, 10:3001:07:36.4501:07:36.45+00:23:5311:165.3
300LASKOWSKI Tomasz 131PIĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn88M 293sobota, 07:4001:07:36.5001:07:36.50+00:23:5311:165.3
301CHMIELOWSKI Michał 4134Open Mężczyzn175M 294niedziela, 08:3001:07:38.4001:07:38.40+00:23:5511:165.3
302NADOLNY Kamil 3889LTGOpen Mężczyzn176M 295sobota, 15:0001:07:41.1501:07:41.15+00:23:5811:165.3
303STEC Jakub 814Open Mężczyzn177M 296sobota, 08:4501:07:42.7501:07:42.75+00:23:5911:175.3
304KALINOWSKI Michał 4141Open Mężczyzn178M 297niedziela, 08:3001:07:43.5501:07:43.55+00:24:0011:175.3
305SULIŃSKI Przemysław 2421Open Mężczyzn179M 298sobota, 12:0001:07:44.1001:07:44.10+00:24:0111:175.3
306SOKÓŁ Sebastian 175Open Mężczyzn180M 299sobota, 07:4001:07:48.0501:07:48.05+00:24:0511:185.3
307NOWAK Maciej 4107CIENIASYOpen Mężczyzn181M 300niedziela, 08:3001:07:48.1501:07:48.15+00:24:0511:185.3
308KORCZYK Tomasz 4211Open Mężczyzn182M 301niedziela, 09:0001:07:55.4001:07:55.40+00:24:1211:195.3
309GROEN Piotr 4728Open Mężczyzn183M 302niedziela, 10:3001:07:56.8501:07:56.85+00:24:1311:195.3
310PARCZEWSKI Przemek 4608Open Mężczyzn184M 303niedziela, 10:3001:07:58.5501:07:58.55+00:24:1511:195.3
311KĄKOL Sara 4590Open Kobiet3K 8niedziela, 10:1501:07:58.5501:07:58.55+00:24:1511:195.3
312PAŁUBICKI Jacek 4561SPORTOWE ŻWIRYOpen Mężczyzn185M 304niedziela, 10:1501:07:59.8501:07:59.85+00:24:1611:195.3
313CYDZIK Michał 2149Open Mężczyzn186M 305sobota, 11:3001:08:00.6501:08:00.65+00:24:1711:205.3
314TYMCZUK Przemysław 4222Open Mężczyzn187M 306niedziela, 09:0001:08:01.0001:08:01.00+00:24:1811:205.3
315RADKIEWICZ Mateusz 1173Open Mężczyzn188M 307sobota, 09:3001:08:07.8001:08:07.80+00:24:2411:215.3
316BRETES Sławomir 832DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn189M 308sobota, 09:0001:08:12.8501:08:12.85+00:24:2911:225.3
317BOUMAYZ Simon 3868EGO CLUB SOPOTOpen Masters Mężczyzn20M 309sobota, 15:0001:08:13.2501:08:13.25+00:24:3011:225.3
318SZOCIK Radek 2301Open Mężczyzn190M 310sobota, 12:4501:08:14.5001:08:14.50+00:24:3111:225.3
319WIĘCH Ernest 3977CROSS ELITE GRAJEWOOpen Mężczyzn191M 311sobota, 13:3001:08:14.7001:08:14.70+00:24:3111:225.3
320KOCZOROWSKI Pawel 132POLNI WOJOWNICY USTKAElite Masters Mężczyzn13M 312sobota, 07:4001:08:16.3501:08:16.35+00:24:3311:225.3
321PRUSKO Tomasz 4444INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn192M 313niedziela, 10:0001:08:17.8001:08:17.80+00:24:3411:225.3
322CWIKLINSKI Rafał 775WRC FITLINEOpen Mężczyzn193M 314sobota, 08:4501:08:19.5501:08:19.55+00:24:3611:235.3
323JANISZEWSKI Grzegorz 89DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn14M 315sobota, 07:4001:08:22.7501:08:22.75+00:24:3911:235.3
324JONAK Mateusz 3571Open Mężczyzn194M 316sobota, 14:1501:08:22.9001:08:22.90+00:24:4011:235.3
325JAGODZKI Daniel 136SCYZORYElite Mężczyzn89M 317sobota, 07:4001:08:22.9501:08:22.95+00:24:4011:235.3
326PRZYCZYNA Mariusz 4214Open Mężczyzn195M 318niedziela, 09:0001:08:23.2501:08:23.25+00:24:4011:235.3
327CHAŁUPKA Łukasz 3318Open Mężczyzn196M 319sobota, 13:4501:08:23.3001:08:23.30+00:24:4011:235.3
328PIĄTKOWSKI Patryk 4443INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn197M 320niedziela, 10:0001:08:23.3001:08:23.30+00:24:4011:235.3
329SOLOHUB Volodymyr 2054Open Mężczyzn198M 321sobota, 14:0001:08:30.7501:08:30.75+00:24:4711:255.3
330ZAWADZKI Paweł 472JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn199M 322sobota, 08:1501:08:31.9501:08:31.95+00:24:4911:255.3
331KOWALCZYK Piotr 972HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn200M 323sobota, 09:1501:08:32.2501:08:32.25+00:24:4911:255.3
332BABIŃSKI Rafał 2947Open Mężczyzn201M 324sobota, 13:0001:08:35.8501:08:35.85+00:24:5211:255.2
333ADAMOWSKI Adam 1329INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn202M 325niedziela, 10:0001:08:39.6501:08:39.65+00:24:5611:265.2
334DĄBROWSKI Wojciech 4429INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn203M 326niedziela, 10:0001:08:41.1001:08:41.10+00:24:5811:265.2
335PALISZEWSKI Paweł 3826Open Mężczyzn204M 327sobota, 14:4501:08:43.5501:08:43.55+00:25:0011:275.2
336WALAS Damian 2097CROSSELITEOpen Mężczyzn205M 328sobota, 11:3001:08:43.7501:08:43.75+00:25:0011:275.2
337KAJDZIK Albert 2029Open Mężczyzn206M 329sobota, 11:1501:08:48.4001:08:48.40+00:25:0511:285.2
338OCHNIO Andrzej 3864CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn207M 330sobota, 15:0001:08:54.7501:08:54.75+00:25:1111:295.2
339KORZENIOWSKI Jan 1296Open Mężczyzn208M 331sobota, 09:4501:08:57.9501:08:57.95+00:25:1511:295.2
340ŻAK Tomasz 3641LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn209M 332sobota, 14:3001:08:58.2001:08:58.20+00:25:1511:295.2
341PIETRZAK Tomek 1580BRUD EKIPAOpen Mężczyzn210M 333sobota, 10:3001:08:58.5001:08:58.50+00:25:1511:295.2
342PRYCZKOWSKI Andrzej 2835Open Mężczyzn211M 334sobota, 12:4501:09:04.7001:09:04.70+00:25:2111:305.2
343BRZEZIŃSKI Jacek 104HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn90M 335sobota, 07:4001:09:05.0001:09:05.00+00:25:2211:305.2
344GWIŻDŻ Jacek 3658SKFOpen Masters Mężczyzn21M 336sobota, 14:3001:09:08.7001:09:08.70+00:25:2511:315.2
345ZDZIARSKI Łukasz 3730Open Mężczyzn212M 337sobota, 14:3001:09:08.8501:09:08.85+00:25:2511:315.2
346SOKOŁOWSKI Artur 413Open Mężczyzn213M 338sobota, 08:0001:09:10.4501:09:10.45+00:25:2711:315.2
347KREFT Adam 391Open Mężczyzn214M 339sobota, 08:0001:09:11.9501:09:11.95+00:25:2911:315.2
348GLAZER Adrian 448GUŹCE CROSSFITUOpen Mężczyzn215M 340sobota, 08:1501:09:12.9001:09:12.90+00:25:3011:325.2
349ODEJEWSKI Dariusz 3823Open Mężczyzn216M 341sobota, 14:4501:09:13.9501:09:13.95+00:25:3111:325.2
350NAGÓRKA Karol 4817SYTY KABAN TEAMOpen Masters Mężczyzn22M 342sobota, 10:0001:09:14.6501:09:14.65+00:25:3111:325.2
351SZLIJA Sławomir 2094CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn23M 343sobota, 11:3001:09:14.6501:09:14.65+00:25:3111:325.2
352KAŁAN Klaudia 4119PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet4K 9niedziela, 08:3001:09:14.6501:09:14.65+00:25:3111:325.2
353RATAJCZAK Małgorzata 3279LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet5K 10sobota, 13:4501:09:14.8001:09:14.80+00:25:3111:325.2
354GRUCHALA Grzegorz 2825Open Mężczyzn217M 344sobota, 12:4501:09:15.1501:09:15.15+00:25:3211:325.2
355TUROŃ Martyna 4665EXTREME GIRLSOpen Kobiet6K 11niedziela, 10:3001:09:15.3501:09:15.35+00:25:3211:325.2
356MILLER Marcin 3660SKFOpen Mężczyzn218M 345sobota, 14:3001:09:16.7501:09:16.75+00:25:3311:325.2
357WIĄCEK Cyprian 3723Open Mężczyzn219M 346sobota, 14:3001:09:18.0001:09:18.00+00:25:3511:335.2
358IGLIŃSKI Mateusz 2289Open Mężczyzn220M 347sobota, 12:4501:09:18.3501:09:18.35+00:25:3511:335.2
359PUCHACZ Michael 2693Open Mężczyzn221M 348sobota, 12:3001:09:19.5501:09:19.55+00:25:3611:335.2
360BELICKI Dominik 4235HDGOpen Mężczyzn222M 349niedziela, 09:3001:09:20.2501:09:20.25+00:25:3711:335.2
361BIELAWSKI Kamil 641Open Mężczyzn223M 350sobota, 08:3001:09:20.3501:09:20.35+00:25:3711:335.2
362MATUSZCZAK Jakub 331HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn224M 351sobota, 08:0001:09:20.3501:09:20.35+00:25:3711:335.2
363KRUPIŃSKI Daniel 1381SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn225M 352sobota, 10:0001:09:23.4501:09:23.45+00:25:4011:335.2
364ŁOBOCKI Andrzej 1244POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn226M 353sobota, 09:4501:09:25.5501:09:25.55+00:25:4211:345.2
365MARKOWICZ Robert 1685BARYOpen Masters Mężczyzn24M 354sobota, 10:4501:09:29.3001:09:29.30+00:25:4611:345.2
366PIEKUT Anna 2087CROSSELITEOpen Kobiet7K 12sobota, 11:3001:09:29.4501:09:29.45+00:25:4611:345.2
367JAKUBOWSKI Kamil 3879GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn227M 355sobota, 14:0001:09:30.0501:09:30.05+00:25:4711:355.2
368ŚWIĄTEK Łukasz 3899PIEKŁO LĘDZIECHOWOOpen Mężczyzn228M 356sobota, 15:0001:09:30.5501:09:30.55+00:25:4711:355.2
369GÓRSKI Mateusz 3898PIEKŁO LĘDZIECHOWOOpen Mężczyzn229M 357sobota, 15:0001:09:30.8501:09:30.85+00:25:4711:355.2
370LEŚNIAK Michał 4319Open Mężczyzn230M 358niedziela, 09:3001:09:35.0501:09:35.05+00:25:5211:355.2
371LEŚNIAK Marcin 4293VACU ACTIV GYM ŁOSINOOpen Mężczyzn231M 359niedziela, 09:3001:09:35.2501:09:35.25+00:25:5211:355.2
372JANIK Piotr 1853LUDZIE PÓŁNOCYOpen Mężczyzn232M 360sobota, 11:0001:09:36.8501:09:36.85+00:25:5311:365.2
373STAWIANY Marcin 1055Open Mężczyzn233M 361sobota, 09:1501:09:38.8501:09:38.85+00:25:5511:365.2
374TYBURSKI Paweł 3364Open Mężczyzn234M 362sobota, 15:0001:09:39.9501:09:39.95+00:25:5711:365.2
375BIELAŃSKI Michał 3642M & M TEAMOpen Mężczyzn235M 363sobota, 14:3001:09:42.4001:09:42.40+00:25:5911:375.2
376ZIARNIECKI Piotr 1620OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn25M 364sobota, 10:3001:09:42.7001:09:42.70+00:25:5911:375.2
377PERSZEWSKI Łukasz 356OGRODNICYOpen Mężczyzn236M 365sobota, 08:0001:09:43.7501:09:43.75+00:26:0011:375.2
378DOBRZYŃSKI Tomasz 1268THE LEGENDSOpen Mężczyzn237M 366sobota, 09:4501:09:49.6501:09:49.65+00:26:0611:385.2
379GRABOWSKI Piotr 1331INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn238M 367niedziela, 10:0001:09:53.8001:09:53.80+00:26:1011:385.2
380DĄBROWSKI Łukasz 2338LACROIX TEAMOpen Mężczyzn239M 368sobota, 12:0001:09:53.8501:09:53.85+00:26:1011:385.2
381WÓJCIK Piotr 4455KWIDZYN BIEGAOpen Masters Mężczyzn26M 369niedziela, 10:0001:09:54.2001:09:54.20+00:26:1111:395.2
382JELIŃSKI Krzysztof 2151Open Mężczyzn240M 370sobota, 11:3001:09:54.6001:09:54.60+00:26:1111:395.2
383KRZYŻANOWSKI Krzysztof 1583EXTREME GIRLSOpen Mężczyzn241M 371sobota, 10:3001:09:55.7501:09:55.75+00:26:1211:395.1
384WASIEK Bartłomiej 418Open Mężczyzn242M 372sobota, 08:0001:09:58.0501:09:58.05+00:26:1511:395.1
385KRAWIEC Robert 523Open Mężczyzn243M 373sobota, 08:1501:10:00.9001:10:00.90+00:26:1811:405.1
386GENDERA Mateusz 3264KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJIOpen Mężczyzn244M 374sobota, 13:4501:10:02.3501:10:02.35+00:26:1911:405.1
387SKOCZYLAS Łukasz 306BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn245M 375sobota, 08:0001:10:06.2001:10:06.20+00:26:2311:415.1
388DANOWSKI Dawid 650Open Mężczyzn246M 376sobota, 08:3001:10:06.9001:10:06.90+00:26:2411:415.1
389WUCZKO Dariusz 3850Open Mężczyzn247M 377sobota, 14:4501:10:07.7501:10:07.75+00:26:2411:415.1
390KREFT Tomasz 2637SZKOŁA PŁYWANIA MEDUZA - RUMIAOpen Mężczyzn248M 378sobota, 12:4501:10:08.1501:10:08.15+00:26:2511:415.1
391KONKOL Sebastian 2713AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn249M 379sobota, 12:4501:10:08.9001:10:08.90+00:26:2611:415.1
392GRZEBUŁA Łukasz 4379Open Mężczyzn250M 380niedziela, 09:4501:10:09.9001:10:09.90+00:26:2711:415.1
393KAŹMIERCZAK Michał 443EASYSENDOpen Mężczyzn251M 381sobota, 08:1501:10:11.7501:10:11.75+00:26:2811:415.1
394KAZIOR Tomasz 141X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn91M 382sobota, 07:4001:10:13.0001:10:13.00+00:26:3011:425.1
395SPERZ Damian 634TURBO PTYSIEOpen Mężczyzn252M 383sobota, 08:3001:10:13.5501:10:13.55+00:26:3011:425.1
396MALEŃCZYK Sylwester 4086Open Mężczyzn253M 384sobota, 15:3001:10:15.2001:10:15.20+00:26:3211:425.1
397BAŁUTA Michał 3974CFEOpen Mężczyzn254M 385sobota, 15:3001:10:15.3001:10:15.30+00:26:3211:425.1
398ROŻEK Patryk 622NIMALETKOOpen Mężczyzn255M 386sobota, 08:3001:10:15.6001:10:15.60+00:26:3211:425.1
399ŁOMŻA Damian 2295Open Mężczyzn256M 387sobota, 11:4501:10:20.8501:10:20.85+00:26:3711:435.1
400MIERZWA Mateusz 3344Open Mężczyzn257M 388sobota, 13:4501:10:21.3001:10:21.30+00:26:3811:435.1
401MICHAŁOWSKI Piotr 3659SKFOpen Masters Mężczyzn27M 389sobota, 14:3001:10:22.1001:10:22.10+00:26:3911:435.1
402MICHROWSKI Sławomir 3343Open Masters Mężczyzn28M 390sobota, 13:4501:10:22.3001:10:22.30+00:26:3911:435.1
403SCHAB Michał 678Open Mężczyzn258M 391sobota, 08:3001:10:24.1501:10:24.15+00:26:4111:445.1
404JACKIEWICZ Bartłomiej 3330Open Mężczyzn259M 392sobota, 13:4501:10:25.0501:10:25.05+00:26:4211:445.1
405DĄBROWSKI Robert 4861LACROIX TEAMOpen Mężczyzn260M 393sobota, 15:3001:10:25.2501:10:25.25+00:26:4211:445.1
406SZYMCZAK Marcin 3963Open Mężczyzn261M 394sobota, 15:0001:10:25.3501:10:25.35+00:26:4211:445.1
407MICHALSKI Dawid 122I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn92M 395sobota, 07:4001:10:26.0501:10:26.05+00:26:4311:445.1
408CZOKAJŁO Michał 324HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn262M 396sobota, 08:0001:10:26.2501:10:26.25+00:26:4311:445.1
409PEPLIŃSKI Łukasz 3954Open Mężczyzn263M 397sobota, 15:0001:10:28.6001:10:28.60+00:26:4511:445.1
410MARCZAK Marcin 4270PETROSTALOpen Mężczyzn264M 398niedziela, 09:3001:10:30.3501:10:30.35+00:26:4711:455.1
411SZCZUKA Leszek 2093CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn29M 399sobota, 11:3001:10:33.4501:10:33.45+00:26:5011:455.1
412MIŁOŚ Tomasz 2405Open Mężczyzn265M 400sobota, 12:0001:10:34.6501:10:34.65+00:26:5111:455.1
413CHROŚNIAK Jacek 4404BREAK THE BRAINOpen Mężczyzn266M 401niedziela, 10:0001:10:35.5501:10:35.55+00:26:5211:455.1
414MAJKA Leszek 142X-TEAM SPECIAL FORCES Elite Mężczyzn93M 402sobota, 07:4001:10:37.2501:10:37.25+00:26:5411:465.1
415WINKLER Arkadiusz 4405BREAK THE BRAINOpen Mężczyzn267M 403niedziela, 10:0001:10:39.8001:10:39.80+00:26:5611:465.1
416DAJNOWICZ Marcin 3532MOIZDRAJCY.COMOpen Mężczyzn268M 404sobota, 14:1501:10:42.8501:10:42.85+00:26:5911:475.1
417SZCZUKOWSKI Łukasz 694BEZNARZAO16Open Mężczyzn269M 405sobota, 08:4501:10:42.9501:10:42.95+00:27:0011:475.1
418RUSZKOWSKI Janusz 3591Open Mężczyzn270M 406sobota, 14:1501:10:43.5501:10:43.55+00:27:0011:475.1
419MATEJCZYK Artur 308CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn30M 407sobota, 08:0001:10:46.2001:10:46.20+00:27:0311:475.1
420ROSZMAN Maciej 4215Open Mężczyzn271M 408niedziela, 09:0001:10:46.5501:10:46.55+00:27:0311:475.1
421BIAŁEK Marcin 2948Open Mężczyzn272M 409sobota, 13:0001:10:47.0001:10:47.00+00:27:0411:475.1
422BASSA Adrian 2275Open Mężczyzn273M 410sobota, 11:4501:10:47.2501:10:47.25+00:27:0411:475.1
423KOZIOŁ Kamil 451HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn274M 411sobota, 08:1501:10:48.2001:10:48.20+00:27:0511:485.1
424KROGULEC Artur 2339LACROIX TEAMOpen Mężczyzn275M 412sobota, 12:0001:10:49.4501:10:49.45+00:27:0611:485.1
425TUWALSKI Bernard 92DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn15M 413sobota, 07:4001:10:50.4501:10:50.45+00:27:0711:485.1
426PRZYBYLEK Milena 1196FIT MANIAOpen Kobiet8K 13sobota, 09:4501:10:52.7501:10:52.75+00:27:0911:485.1
427MUSIAŁ Michał 3530KOMANDO FLAKIOpen Mężczyzn276M 414sobota, 14:1501:10:53.6501:10:53.65+00:27:1011:485.1
428DUDYCZ Piotr 2503MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn277M 415sobota, 12:1501:10:55.3501:10:55.35+00:27:1211:495.1
429TYBURSKI Kamil 2504MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn278M 416sobota, 12:1501:10:56.2001:10:56.20+00:27:1311:495.1
430BYCHAWSKI Łukasz 2502MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn279M 417sobota, 12:1501:10:57.1501:10:57.15+00:27:1411:495.1
431DARGACZ Maciej 2709AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn280M 418sobota, 12:4501:10:58.2001:10:58.20+00:27:1511:495.1
432WISNIEWSKI Marcin 683Open Mężczyzn281M 419sobota, 08:3001:10:59.1501:10:59.15+00:27:1611:495.1
433KRAWCZYK Krzysztof 4829WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn31M 420sobota, 15:3001:11:01.5501:11:01.55+00:27:1811:505.1
434JUZWUK Seweryn 328HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn282M 421sobota, 08:0001:11:02.4001:11:02.40+00:27:1911:505.1
435SIKORA Marek 1971IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn283M 422sobota, 11:1501:11:06.9001:11:06.90+00:27:2411:515.1
436PIONK Tadeusz 1271THE LEGENDSOpen Mężczyzn284M 423sobota, 09:4501:11:09.2501:11:09.25+00:27:2611:515.1
437JAROSIŃSKA Katarzyna 2484LACROIX TEAMOpen Kobiet9K 14sobota, 12:1501:11:12.1001:11:12.10+00:27:2911:525.1
438TROJANOWSKI Michał 3416HEROBOXOpen Mężczyzn285M 424sobota, 14:0001:11:13.5501:11:13.55+00:27:3011:525.1
439WITKOWSKI Radosław 4333Open Mężczyzn286M 425niedziela, 09:3001:11:15.4501:11:15.45+00:27:3211:525.1
440GORGIEL Krzysztof 3804Open Mężczyzn287M 426sobota, 14:4501:11:17.5001:11:17.50+00:27:3411:525.1
441ŁUKASZEWSKI Michał 4533DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn288M 427niedziela, 10:1501:11:23.8501:11:23.85+00:27:4011:535
442MAJAK Wojtek 4108CONNECTOR TEAMOpen Mężczyzn289M 428niedziela, 08:3001:11:24.1501:11:24.15+00:27:4111:545
443KWAŚNY Aleksander 2293Open Mężczyzn290M 429sobota, 11:4501:11:24.4501:11:24.45+00:27:4111:545
444STENCEL Mateusz 4536DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn291M 430niedziela, 10:1501:11:25.4001:11:25.40+00:27:4211:545
445MARKOWSKI Marek 320FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn292M 431sobota, 08:0001:11:30.0501:11:30.05+00:27:4711:555
446ZARZYCKI Jacek 4754Open Mężczyzn293M 432niedziela, 10:3001:11:30.2001:11:30.20+00:27:4711:555
447ULDYNOWICZ Bartosz 11DIRTY SPARROWS Elite Mężczyzn94M 433sobota, 07:3001:11:31.2001:11:31.20+00:27:4811:555
448NIKIEL Dariusz 9DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn95M 434sobota, 07:3001:11:31.2501:11:31.25+00:27:4811:555
449WISNIOWSKI Daniel 2915MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn294M 435sobota, 13:0001:11:32.3001:11:32.30+00:27:4911:555
450KACZKOWSKI Krzysztof 4360PISZEWO TEAMOpen Mężczyzn295M 436niedziela, 09:4501:11:32.5001:11:32.50+00:27:4911:555
451MAJEWSKI Piotr 2717AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn296M 437sobota, 12:4501:11:33.3001:11:33.30+00:27:5011:555
452WESZKA Sandro 3631DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn297M 438sobota, 14:3001:11:36.2001:11:36.20+00:27:5311:565
453JARKIEWICZ Dawid 4359PISZEWO TEAMOpen Mężczyzn298M 439niedziela, 09:4501:11:36.9001:11:36.90+00:27:5411:565
454SMOLARKIEWICZ Konrad 3629DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn299M 440sobota, 14:3001:11:37.8001:11:37.80+00:27:5411:565
455KACZKOWSKI Mateusz 4361PISZEWO TEAMOpen Mężczyzn300M 441niedziela, 09:4501:11:37.9001:11:37.90+00:27:5511:565
456WOJCIECHOWSKI Kacper 2307Open Mężczyzn301M 442sobota, 11:4501:11:40.4501:11:40.45+00:27:5711:565
457NOWAKOWSKI Artur 312EBROGYMOpen Mężczyzn302M 443sobota, 08:0001:11:41.6501:11:41.65+00:27:5811:565
458BARTNICKI Janusz 4719Open Mężczyzn303M 444niedziela, 10:3001:11:43.6501:11:43.65+00:28:0011:575
459KOWALCZYK Marcin 2292Open Mężczyzn304M 445sobota, 11:4501:11:47.0501:11:47.05+00:28:0411:575
460KALNIUK Paweł 3696Open Mężczyzn305M 446sobota, 14:3001:11:49.8501:11:49.85+00:28:0611:585
461ADAMSKI Adrian 2818Open Mężczyzn306M 447sobota, 12:4501:11:53.6501:11:53.65+00:28:1011:585
462PLICHTA Tomasz 1501DALEKO JESZCZE?Open Masters Mężczyzn32M 448sobota, 10:1501:11:54.2001:11:54.20+00:28:1111:595
463KOPROWSKI Piotr 912Open Mężczyzn307M 449sobota, 09:0001:11:54.8501:11:54.85+00:28:1111:595
464MIECZNIK Grzegorz 2040Open Mężczyzn308M 450sobota, 11:1501:11:55.4501:11:55.45+00:28:1211:595
465PLICHTA Patryk 1500DALEKO JESZCZE?Open Mężczyzn309M 451sobota, 10:1501:11:57.9501:11:57.95+00:28:1511:595
466BARCZAK Bartłomiej 146Open Mężczyzn310M 452sobota, 07:3001:11:59.4501:11:59.45+00:28:1611:595
467SICIARZ Jakub 612JEPPESENOWY MAGIELOpen Mężczyzn311M 453sobota, 08:3001:12:01.1501:12:01.15+00:28:1812:005
468NADOLNY Artur 3224Open Mężczyzn312M 454sobota, 13:3001:12:02.5501:12:02.55+00:28:1912:005
469NOWICKI Marcin 3369ALKO NINJAOpen Mężczyzn313M 455sobota, 14:0001:12:02.7501:12:02.75+00:28:1912:005
470GALIKOWSKI Rafał 325HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn314M 456sobota, 08:0001:12:03.7001:12:03.70+00:28:2012:005
471LANGE Tomasz 2079CROSSELITEOpen Mężczyzn315M 457sobota, 11:3001:12:04.0001:12:04.00+00:28:2112:005
472BIELICKI Wojciech 4012LACROIX TEAMOpen Mężczyzn316M 458sobota, 12:1501:12:04.6501:12:04.65+00:28:2112:005
473RUSINEK Wojciech 318FANTASTYCZNA GRUPA BIESIADNICZAOpen Mężczyzn317M 459sobota, 08:1501:12:06.7501:12:06.75+00:28:2312:015
474PAWLICKI Damian 3628DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn318M 460sobota, 14:3001:12:08.7001:12:08.70+00:28:2512:015
475LASEK Piotr 3620BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Masters Mężczyzn33M 461sobota, 12:0001:12:10.9501:12:10.95+00:28:2812:015
476OJDOWSKI Mateusz 1720MOVADEOpen Mężczyzn319M 462sobota, 10:4501:12:11.3001:12:11.30+00:28:2812:015
477HAĆ Łukasz 4207Open Mężczyzn320M 463niedziela, 09:0001:12:11.4501:12:11.45+00:28:2812:015
478MIZGALSKI Jacek 570BŁOTOŁAZYOpen Masters Mężczyzn34M 464sobota, 08:3001:12:11.4501:12:11.45+00:28:2812:015
479WIETRZYŃSKI Maciej 120HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn96M 465sobota, 07:3001:12:12.9001:12:12.90+00:28:3012:025
480MILEWSKI Maciej 168Open Mężczyzn321M 466sobota, 08:0001:12:14.1501:12:14.15+00:28:3112:025
481MICHALAK Tomasz 1538Open Mężczyzn322M 467sobota, 10:1501:12:19.2001:12:19.20+00:28:3612:035
482SZULC Jacek 4625Open Mężczyzn323M 468niedziela, 10:1501:12:19.5001:12:19.50+00:28:3612:035
483ROGOWICZ Marek 2525TORUŃOpen Mężczyzn324M 469sobota, 12:1501:12:20.1001:12:20.10+00:28:3712:035
484KŁOSOWSKI Karol 4426HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn325M 470niedziela, 10:0001:12:20.3001:12:20.30+00:28:3712:035
485OLSZONOWICZ Cezary 2594NORDCITYOpen Mężczyzn326M 471sobota, 08:4501:12:22.9501:12:22.95+00:28:4012:035
486WIETECHA Marcin 616JEPPESENOWY MAGIELOpen Mężczyzn327M 472sobota, 08:3001:12:25.4501:12:25.45+00:28:4212:045
487NIEWIAROWSKI Andrzej 3976CROSS ELITE GRAJEWOOpen Masters Mężczyzn35M 473sobota, 13:3001:12:30.0501:12:30.05+00:28:4712:055
488CHILIŃSKI Krzysztof 3687Open Masters Mężczyzn36M 474sobota, 13:4501:12:31.4001:12:31.40+00:28:4812:055
489BŁASZCZAK Damian 3440Open Mężczyzn328M 475sobota, 14:0001:12:31.4501:12:31.45+00:28:4812:055
490BŁASZCZAK Sławek 3441Open Mężczyzn329M 476sobota, 14:0001:12:33.5001:12:33.50+00:28:5012:055
491WÓJCICKI Daniel 1281UNSTOPPABLE TEAMOpen Mężczyzn330M 477sobota, 09:4501:12:35.4501:12:35.45+00:28:5212:055
492RAKOWSKI Patryk 3354Open Mężczyzn331M 478sobota, 13:4501:12:37.1501:12:37.15+00:28:5412:065
493WIECZOREK Dariusz 419Open Mężczyzn332M 479sobota, 08:0001:12:37.9001:12:37.90+00:28:5512:065
494SPECHT Mateusz 414Open Mężczyzn333M 480sobota, 08:0001:12:38.4001:12:38.40+00:28:5512:065
495MADZIAŁA Adrian 4230BIEG SPARTAKUSA TEAMOpen Mężczyzn334M 481niedziela, 09:3001:12:38.7501:12:38.75+00:28:5512:065
496HOLK Maciej 1784Open Mężczyzn335M 482sobota, 10:4501:12:39.2501:12:39.25+00:28:5612:065
497PAPIS Łukasz 537Open Mężczyzn336M 483sobota, 08:1501:12:39.9001:12:39.90+00:28:5712:065
498ROPELA Przemysław 2721AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn337M 484sobota, 12:4501:12:40.8001:12:40.80+00:28:5712:065
499JAKSZEWICZ Sławomir 1672Open Mężczyzn338M 485sobota, 10:3001:12:41.3501:12:41.35+00:28:5812:065
500KRUZEL Mirek 2716AGOGA GYM LĘBORKOpen Masters Mężczyzn37M 486sobota, 12:4501:12:41.4001:12:41.40+00:28:5812:065
501JANKOWSKI Łukasz 4425HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn339M 487niedziela, 10:0001:12:45.3001:12:45.30+00:29:0212:074.9
502JAHNS Adam 378Open Mężczyzn340M 488sobota, 08:0001:12:48.3501:12:48.35+00:29:0512:084.9
503KALISZEWSKI Tomasz 3298STOWARZYSZENIE SOKOŁY WĘDROWNEOpen Mężczyzn341M 489sobota, 13:4501:12:49.0501:12:49.05+00:29:0612:084.9
504MAROS Patryk 4296VACU ACTIV GYM ŁOSINOOpen Mężczyzn342M 490niedziela, 09:3001:12:49.1501:12:49.15+00:29:0612:084.9
505STOLARSKI Jaroslaw 4881Open Mężczyzn343M 491niedziela, 09:4501:12:49.9001:12:49.90+00:29:0712:084.9
506CAŁA Bartosz 3316Open Mężczyzn344M 492sobota, 13:4501:12:50.5501:12:50.55+00:29:0712:084.9
507PLUTA Grzegorz 4614Open Mężczyzn345M 493niedziela, 09:4501:12:51.9501:12:51.95+00:29:0912:084.9
508GRABOWSKI Jakub 482OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn346M 494sobota, 10:3001:12:52.2501:12:52.25+00:29:0912:084.9
509BYLIŃSKI Sylwester 515Open Masters Mężczyzn38M 495sobota, 08:1501:12:53.9501:12:53.95+00:29:1112:084.9
510WICA Szymon 2649SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPYOpen Mężczyzn347M 496sobota, 12:3001:12:56.0001:12:56.00+00:29:1312:094.9
511PACHUCKI Adam 1711HDGHJJCBJGVJKHDYUIOpen Mężczyzn348M 497sobota, 10:4501:12:56.8501:12:56.85+00:29:1312:094.9
512JAROCKI Grzegorz 2217LPP TEAMOpen Masters Mężczyzn39M 498sobota, 11:4501:13:04.2001:13:04.20+00:29:2112:104.9
513KISIEL Dawid 386Open Mężczyzn349M 499sobota, 08:0001:13:06.4001:13:06.40+00:29:2312:114.9
514SILIWONIK Patrycja 2437#ALEMASZŻAL?Open Kobiet10K 15sobota, 12:1501:13:07.0501:13:07.05+00:29:2412:114.9
515GIEMZA Michał 3325Open Mężczyzn350M 500sobota, 13:4501:13:10.2501:13:10.25+00:29:2712:114.9
516PRZYBYSZEWSKI Kamil 948ASW SENSHIOpen Mężczyzn351M 501sobota, 09:1501:13:10.2501:13:10.25+00:29:2712:114.9
517WERLE Norbert 3982DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn352M 502sobota, 15:3001:13:13.0001:13:13.00+00:29:3012:124.9
518KOWALSKI Mariusz 3276LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn353M 503sobota, 13:4501:13:15.0001:13:15.00+00:29:3212:124.9
519SURYNT Andrzej 3406EŁK FORCE ONEOpen Masters Mężczyzn40M 504sobota, 14:0001:13:16.9001:13:16.90+00:29:3412:124.9
520BARANOWSKI Dawid 1973KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn354M 505sobota, 11:1501:13:17.6001:13:17.60+00:29:3412:124.9
521NOWOSIELSKI Tomasz 947ASW SENSHIOpen Mężczyzn355M 506sobota, 09:1501:13:17.7001:13:17.70+00:29:3412:124.9
522PRAIS Anna 1429Open Kobiet11K 16sobota, 10:0001:13:18.1001:13:18.10+00:29:3512:134.9
523KOZŁOWSKI Andrzej 1071DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn41M 507sobota, 09:3001:13:22.1001:13:22.10+00:29:3912:134.9
524PRZYSOWA Wojciech 1844LIGA NIEZWYKŁYCH GENTELMENÓWOpen Mężczyzn356M 508sobota, 11:0001:13:27.5001:13:27.50+00:29:4412:144.9
525TONDER Tomasz 1974KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn357M 509sobota, 11:1501:13:28.1001:13:28.10+00:29:4512:144.9
526GRODOŃ Piotr 107HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn97M 510sobota, 07:4001:13:28.2501:13:28.25+00:29:4512:144.9
527ŻYLIŃSKI Marek 3853Open Mężczyzn358M 511sobota, 14:4501:13:28.9501:13:28.95+00:29:4612:144.9
528NIECKO Krzysztof 4465REKINOpen Mężczyzn359M 512niedziela, 10:0001:13:29.5001:13:29.50+00:29:4612:144.9
529TOKARCZYK Mariusz 817Open Mężczyzn360M 513sobota, 08:4501:13:29.9001:13:29.90+00:29:4712:144.9
530MROZIK Mariusz 335HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn361M 514sobota, 08:0001:13:31.0501:13:31.05+00:29:4812:154.9
531KWAŚNIEWSKI Czesław 166Open Masters Mężczyzn42M 515sobota, 07:4001:13:31.6501:13:31.65+00:29:4812:154.9
532NAWROT Witold 340JUST 5Open Mężczyzn362M 516sobota, 08:0001:13:32.8001:13:32.80+00:29:4912:154.9
533NIECKO Grzegorz 4464REKINOpen Mężczyzn363M 517niedziela, 10:0001:13:34.1501:13:34.15+00:29:5112:154.9
534KOMOROWSKI Michal 3332Open Mężczyzn364M 518sobota, 13:4501:13:34.4501:13:34.45+00:29:5112:154.9
535ODZIOM Marlena 4358PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet12K 17niedziela, 09:4501:13:34.6501:13:34.65+00:29:5112:154.9
536KULASZEWICZ Jarosław 849FORMA KARTUZY TEAMOpen Masters Mężczyzn43M 519sobota, 09:0001:13:35.5501:13:35.55+00:29:5212:154.9
537BARTNICKI Karol 338JUST 5Open Mężczyzn365M 520sobota, 08:0001:13:36.8001:13:36.80+00:29:5312:164.9
538LANDOWSKI Piotr 525Open Mężczyzn366M 521sobota, 08:1501:13:39.5501:13:39.55+00:29:5612:164.9
539KOŚCIŃSKI Piotr 387Open Mężczyzn367M 522sobota, 08:0001:13:41.0501:13:41.05+00:29:5812:164.9
540SZYNKIEWICZ Marcin 4816DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn44M 523sobota, 09:3001:13:42.1001:13:42.10+00:29:5912:174.9
541ZANIEWICZ Roman 2058Open Masters Mężczyzn45M 524sobota, 11:1501:13:42.9501:13:42.95+00:30:0012:174.9
542LAZZARINI Krzysztof 365S HEROOpen Mężczyzn368M 525sobota, 08:0001:13:43.0501:13:43.05+00:30:0012:174.9
543PERON Anita 3278LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet13K 18sobota, 13:4501:13:44.3001:13:44.30+00:30:0112:174.9
544SZWALEC Łukasz 3598Open Mężczyzn369M 526sobota, 14:1501:13:45.9501:13:45.95+00:30:0312:174.9
545KOPYDŁOWSKI Szymon 2398Open Mężczyzn370M 527sobota, 12:0001:13:46.3501:13:46.35+00:30:0312:174.9
546MĄDRO Mateusz 4016LACROIX TEAMOpen Mężczyzn371M 528sobota, 15:3001:13:46.6001:13:46.60+00:30:0312:174.9
547KOSIDŁO Szymon 2034Open Mężczyzn372M 529sobota, 11:1501:13:46.9501:13:46.95+00:30:0412:174.9
548STANKIEWICZ Marek 2638SZKOŁA PŁYWANIA MEDUZA - RUMIAOpen Mężczyzn373M 530sobota, 12:4501:13:48.2501:13:48.25+00:30:0512:184.9
549CHMAJ Łukasz 3319Open Mężczyzn374M 531sobota, 13:4501:13:48.3501:13:48.35+00:30:0512:184.9
550KWAŚNIEWSKI Łukasz 1584HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn375M 532sobota, 10:3001:13:49.4001:13:49.40+00:30:0612:184.9
551SOKOŁOWSKA Katarzyna 4019LACROIX TEAMOpen Kobiet14K 19sobota, 15:3001:13:50.4001:13:50.40+00:30:0712:184.9
552ŁOŚ Małgorzata 1574BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet15K 20sobota, 10:3001:13:53.3001:13:53.30+00:30:1012:184.9
553SKRZYPCZYŃSKI Łukasz 3003DELTA SZWADRON MEGA COOL KOMANDO WILKÓW ALFAOpen Mężczyzn376M 533sobota, 13:1501:13:54.4001:13:54.40+00:30:1112:194.9
554PIERZCHAŁA Mateusz 457HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn377M 534sobota, 08:1501:13:55.2001:13:55.20+00:30:1212:194.9
555PETRYCH Piotr 4387Open Mężczyzn378M 535niedziela, 09:4501:13:56.4501:13:56.45+00:30:1312:194.9
556TYBON Łukasz 1438Open Mężczyzn379M 536sobota, 10:0001:13:57.0501:13:57.05+00:30:1412:194.9
557MACHERZYŃSKI Piotr 1159Open Mężczyzn380M 537sobota, 09:3001:13:57.8501:13:57.85+00:30:1412:194.9
558PRAŻANOWSKI Damian 2409Open Mężczyzn381M 538sobota, 12:0001:13:58.0501:13:58.05+00:30:1512:194.9
559KAMIŃSKI Krzysztof 382Open Mężczyzn382M 539sobota, 08:0001:13:59.4001:13:59.40+00:30:1612:194.9
560SYLDATK Piotr 1131SOPOT FIRE TEAMOpen Mężczyzn383M 540sobota, 09:3001:14:00.3501:14:00.35+00:30:1712:204.9
561MATCZAK Marek 1130SOPOT FIRE TEAMOpen Mężczyzn384M 541sobota, 09:3001:14:00.4501:14:00.45+00:30:1712:204.9
562KOZŁOWSKI Kacper 3742MARCOPOpen Mężczyzn385M 542sobota, 14:3001:14:01.0001:14:01.00+00:30:1812:204.9
563KOKOWSKI Mariusz 4381Open Mężczyzn386M 543niedziela, 09:4501:14:01.2501:14:01.25+00:30:1812:204.9
564MARCZAK Radosław 4550JADOWITE SARNYOpen Mężczyzn387M 544niedziela, 10:1501:14:02.1501:14:02.15+00:30:1912:204.9
565JANUSZKO Grzegorz 3694Open Mężczyzn388M 545sobota, 14:3001:14:03.1001:14:03.10+00:30:2012:204.9
566ZIMMER Krzysztof 1826CROSSFIT POLNAOpen Mężczyzn389M 546sobota, 11:0001:14:07.2501:14:07.25+00:30:2412:214.9
567BAL Sebastian 4312Open Masters Mężczyzn46M 547niedziela, 09:3001:14:08.6001:14:08.60+00:30:2512:214.9
568WĘGLIŃSKI Radosław 2701Open Mężczyzn390M 548sobota, 12:3001:14:09.0001:14:09.00+00:30:2612:214.9
569WRUSZCZAK Wojciech 4555JADOWITE SARNYOpen Mężczyzn391M 549niedziela, 10:1501:14:12.0501:14:12.05+00:30:2912:224.9
570TOMCZAK Dariusz 3635HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn392M 550sobota, 14:3001:14:12.7001:14:12.70+00:30:2912:224.9
571ŻUKOWSKI Szymon 4156Open Mężczyzn393M 551niedziela, 08:3001:14:14.0001:14:14.00+00:30:3112:224.8
572KILIMNIK Tomasz 98HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn98M 552sobota, 07:4001:14:14.9501:14:14.95+00:30:3212:224.8
573KARPIŃSKI Witalij 464JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn394M 553sobota, 08:1501:14:15.5501:14:15.55+00:30:3212:224.8
574LUDKIEWICZ Dawid 4321Open Mężczyzn395M 554niedziela, 09:3001:14:15.6501:14:15.65+00:30:3212:224.8
575BARTNICKI Patryk 1908Open Mężczyzn396M 555sobota, 11:0001:14:15.9001:14:15.90+00:30:3312:224.8
576JASKÓŁKA Magdalena 205POWER TRAININGElite Kobiet6K 21sobota, 07:5001:14:17.7001:14:17.70+00:30:3412:224.8
577WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2704Open Mężczyzn397M 556sobota, 12:3001:14:19.0501:14:19.05+00:30:3612:234.8
578MAŁECKI Tomasz 1825CROSSFIT POLNAOpen Masters Mężczyzn47M 557sobota, 11:0001:14:21.4501:14:21.45+00:30:3812:234.8
579KRAWIEC Adam 1790Open Masters Mężczyzn48M 558sobota, 10:4501:14:22.8001:14:22.80+00:30:3912:234.8
580DZIAŁACH Krzysztof 3154MOSTOSTAL TEAMOpen Mężczyzn398M 559sobota, 13:4501:14:23.7501:14:23.75+00:30:4012:234.8
581CZARNOTA Konrad 3153MOSTOSTAL TEAMOpen Mężczyzn399M 560sobota, 13:4501:14:24.3501:14:24.35+00:30:4112:244.8
582POLAK Grzegorz Kacper 4146Open Mężczyzn400M 561niedziela, 08:3001:14:24.6001:14:24.60+00:30:4112:244.8
583SZUKALSKI Maciej 2700Open Mężczyzn401M 562sobota, 12:3001:14:25.5001:14:25.50+00:30:4212:244.8
584KOSZCZYC Rafał 110HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn99M 563sobota, 07:4001:14:26.0501:14:26.05+00:30:4312:244.8
585ZAWADZIŃSKI Tomasz 4357PIĘKNE I BESTIE Open Mężczyzn402M 564niedziela, 09:4501:14:26.6001:14:26.60+00:30:4312:244.8
586KARP Krzysztof 1532Open Mężczyzn403M 565sobota, 10:1501:14:26.9501:14:26.95+00:30:4412:244.8
587BUDZISZ Rafał 757POSKŁADANI 3CITYOpen Mężczyzn404M 566sobota, 08:4501:14:29.5501:14:29.55+00:30:4612:244.8
588PIETRZAK Adam 3828Open Mężczyzn405M 567sobota, 14:4501:14:32.1501:14:32.15+00:30:4912:254.8
589LIPIŃSKI Krzysztof 4103BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn406M 568niedziela, 08:3001:14:32.8501:14:32.85+00:30:4912:254.8
590SAK Cezary 4109CZAKISPORT.BLOGSPOT.COMOpen Mężczyzn407M 569niedziela, 10:0001:14:34.6501:14:34.65+00:30:5112:254.8
591SŁUPSKI Maciej 4797Open Mężczyzn408M 570sobota, 15:0001:14:36.0501:14:36.05+00:30:5312:264.8
592WOJCIECHOWSKI Wojciech 2769KN KĄT PŁOpen Mężczyzn409M 571sobota, 12:4501:14:38.2501:14:38.25+00:30:5512:264.8
593KIELPIKOWSKI Tomasz 1129SOPOT FIRE TEAMOpen Masters Mężczyzn49M 572sobota, 09:3001:14:38.7001:14:38.70+00:30:5512:264.8
594GWIS Kamil 2826Open Mężczyzn410M 573sobota, 12:4501:14:38.9501:14:38.95+00:30:5612:264.8
595JARZYNA Bartłomiej 1070DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn50M 574sobota, 09:3001:14:40.1501:14:40.15+00:30:5712:264.8
596GIZIŃSKI Jacek 4139Open Mężczyzn411M 575niedziela, 08:3001:14:41.8501:14:41.85+00:30:5812:264.8
597KWIATKOWSKI Dominik 2162Open Mężczyzn412M 576sobota, 11:3001:14:43.2501:14:43.25+00:31:0012:274.8
598CHLECHOWICZ Sebastian 319FORMA KARTUZY TEAMOpen Mężczyzn413M 577sobota, 08:0001:14:49.0001:14:49.00+00:31:0612:284.8
599POŁOM Michał 4553JADOWITE SARNYOpen Mężczyzn414M 578niedziela, 10:1501:14:52.1001:14:52.10+00:31:0912:284.8
600DĄBROWSKI Stanisław 4236HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn415M 579niedziela, 09:3001:14:56.4001:14:56.40+00:31:1312:294.8
601SZEJKO Paweł 4767Open Mężczyzn416M 580sobota, 15:0001:14:59.2501:14:59.25+00:31:1612:294.8
602SZOSKA Sławomir 2095CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn51M 581sobota, 11:3001:15:01.6501:15:01.65+00:31:1812:304.8
603SZAFRAN Bartosz 470JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn417M 582sobota, 08:1501:15:04.1501:15:04.15+00:31:2112:304.8
604KOZACZKA Sławomir 3576Open Masters Mężczyzn52M 583sobota, 14:1501:15:07.4001:15:07.40+00:31:2412:314.8
605KAMIŃSKI Dawid 2394Open Mężczyzn418M 584sobota, 12:0001:15:07.6001:15:07.60+00:31:2412:314.8
606ŁUCZKO Wieslaw 454HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn53M 585sobota, 08:1501:15:08.2501:15:08.25+00:31:2512:314.8
607WOLSKI Radosław 2429Open Mężczyzn419M 586sobota, 12:0001:15:10.8501:15:10.85+00:31:2712:314.8
608ŻUKOWSKA Natalia 215XRUNNERSElite Kobiet7K 22sobota, 07:5001:15:12.4501:15:12.45+00:31:2912:324.8
609RYBAK Tomasz 1052Open Mężczyzn420M 587sobota, 09:1501:15:13.0501:15:13.05+00:31:3012:324.8
610PRILL Bartosz 3831Open Mężczyzn421M 588sobota, 14:4501:15:15.3501:15:15.35+00:31:3212:324.8
611DUSZAK Marek 4027PLATINUMOpen Mężczyzn422M 589sobota, 15:3001:15:15.9001:15:15.90+00:31:3312:324.8
612SYLDATK Patryk 1056Open Mężczyzn423M 590sobota, 09:1501:15:17.9501:15:17.95+00:31:3512:324.8
613ZYBIŃSKI Sylwester 3128HEALTH REVOLUTION ELBLĄGOpen Mężczyzn424M 591sobota, 13:3001:15:18.2001:15:18.20+00:31:3512:334.8
614GĘBKA Bartłomiwj 1914Open Mężczyzn425M 592sobota, 11:0001:15:19.3501:15:19.35+00:31:3612:334.8
615MAKOWSKI Mateusz 4762KOCURY PÓŁNOCYOpen Mężczyzn426M 593niedziela, 09:4501:15:28.6001:15:28.60+00:31:4512:344.8
616ŁUSIEWICZ Mateusz 1745SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn427M 594sobota, 10:4501:15:35.2001:15:35.20+00:31:5212:354.8
617BAGROWSKI Przemysław 3678Open Mężczyzn428M 595sobota, 14:3001:15:36.2501:15:36.25+00:31:5312:364.8
618ZIOMEK Daniel 1287WILD PIGOpen Mężczyzn429M 596sobota, 09:4501:15:37.1501:15:37.15+00:31:5412:364.8
619GOŁAŚ Paweł 3934Open Mężczyzn430M 597sobota, 15:0001:15:38.3001:15:38.30+00:31:5512:364.8
620WITEK Tomasz 3602Open Masters Mężczyzn54M 598sobota, 14:1501:15:43.7501:15:43.75+00:32:0012:374.8
621KLIMCZUK Tomasz 4274RUCHLIWE DEFEKTYOpen Masters Mężczyzn55M 599niedziela, 09:3001:15:45.4501:15:45.45+00:32:0212:374.8
622BĄCZYK Grzegorz 3677Open Mężczyzn431M 600sobota, 14:3001:15:45.5001:15:45.50+00:32:0212:374.8
623GAJEWSKI Marcin 4065Open Mężczyzn432M 601sobota, 15:3001:15:47.7501:15:47.75+00:32:0412:374.8
624KALLAS Maciej 3807Open Mężczyzn433M 602sobota, 14:4501:15:48.1001:15:48.10+00:32:0512:384.7
625JEDLECKI Mikolaj 3570Open Mężczyzn434M 603sobota, 14:1501:15:52.9001:15:52.90+00:32:1012:384.7
626KOZIOŁ Krzysztof 3386CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn435M 604sobota, 14:1501:15:55.8501:15:55.85+00:32:1212:394.7
627KUKLIS Tomasz 4269PETROSTALOpen Mężczyzn436M 605niedziela, 09:3001:15:55.9501:15:55.95+00:32:1312:394.7
628MIŁASZEWSKI Przemek 3087Open Mężczyzn437M 606sobota, 13:1501:15:56.0001:15:56.00+00:32:1312:394.7
629MOCARSKI Michał 587JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn438M 607sobota, 08:3001:15:57.3501:15:57.35+00:32:1412:394.7
630DOLATA Jędrzej 459JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn439M 608sobota, 08:1501:15:58.2501:15:58.25+00:32:1512:394.7
631KOMAR Rafał 4210Open Masters Mężczyzn56M 609niedziela, 09:0001:16:02.2501:16:02.25+00:32:1912:404.7
632KARWOWSKI Paweł 52XRUNNERSElite Masters Mężczyzn16M 610sobota, 07:3001:16:06.0501:16:06.05+00:32:2312:414.7
633HULL Arkadiusz 3074Open Mężczyzn440M 611sobota, 13:1501:16:06.8001:16:06.80+00:32:2312:414.7
634BAUSZEWSKI Pawel 150Elite Mężczyzn100M 612sobota, 07:4001:16:07.0001:16:07.00+00:32:2412:414.7
635WIEDEHOEFT Katarzyna 4178FINASTRA RUNNING TEAMOpen Kobiet16K 23niedziela, 09:0001:16:08.4501:16:08.45+00:32:2512:414.7
636HINZ Lucyna 3569Open Kobiet17K 24sobota, 14:1501:16:10.3501:16:10.35+00:32:2712:414.7
637BLADOWSKI Michał 2860DO ODCINYOpen Mężczyzn441M 613sobota, 13:0001:16:10.9501:16:10.95+00:32:2812:414.7
638PETTAS Epameinondas 404Open Mężczyzn442M 614sobota, 08:0001:16:11.7501:16:11.75+00:32:2812:414.7
639KAŹMIERSKI Piotr 866NORDCITYOpen Masters Mężczyzn57M 615sobota, 09:0001:16:11.8501:16:11.85+00:32:2812:414.7
640KLIMKIEWICZ Konrad 3000DALEKO JESZCZE ?!Open Mężczyzn443M 616sobota, 13:3001:16:17.4501:16:17.45+00:32:3412:424.7
641SZELA Kamil 781WRC FITLINEOpen Mężczyzn444M 617sobota, 08:4501:16:18.7501:16:18.75+00:32:3512:434.7
642KUBAJ Sebastian 3268KOZZY Open Mężczyzn445M 618sobota, 13:4501:16:21.3001:16:21.30+00:32:3812:434.7
643RUDZKI Michał 410Open Mężczyzn446M 619sobota, 08:0001:16:22.9501:16:22.95+00:32:4012:434.7
644RZĄDCA Grzegorz 1306Open Mężczyzn447M 620sobota, 09:4501:16:23.3501:16:23.35+00:32:4012:434.7
645PARECKI Wojciech 1857LUDZIE PÓŁNOCYOpen Mężczyzn448M 621sobota, 11:0001:16:24.3501:16:24.35+00:32:4112:444.7
646TALAR Szymon 4113LACROIX TEAMOpen Mężczyzn449M 622niedziela, 08:3001:16:25.0501:16:25.05+00:32:4212:444.7
647PIASTUCKI Grzegorz 3184WILIGAŁA TEAMOpen Masters Mężczyzn58M 623sobota, 13:3001:16:25.1001:16:25.10+00:32:4212:444.7
648MIELEWCZYK Pawel 2719AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn450M 624sobota, 12:4501:16:25.7001:16:25.70+00:32:4212:444.7
649WARZECHA Bartłomiej 2724AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn451M 625sobota, 12:4501:16:27.0001:16:27.00+00:32:4412:444.7
650GŁOWACKA Agnieszka 374Open Kobiet18K 25sobota, 08:0001:16:27.0501:16:27.05+00:32:4412:444.7
651CHAJKO Łukasz Kamil 4048WSPÓLNYKOMPASOpen Mężczyzn452M 626sobota, 11:3001:16:27.1001:16:27.10+00:32:4412:444.7
652MALEK-PODJASKI Marcin 3001DALEKO JESZCZE ?!Open Mężczyzn453M 627sobota, 13:3001:16:27.1001:16:27.10+00:32:4412:444.7
653KURAŚ Beata 4127XRUNNERSOpen Kobiet19K 26niedziela, 08:3001:16:28.6001:16:28.60+00:32:4512:444.7
654LEWNA Nikodem 4872Open Mężczyzn454M 628sobota, 15:3001:16:30.1001:16:30.10+00:32:4712:454.7
655MISIURSKI Dawid 4468SZARE WILKIOpen Mężczyzn455M 629niedziela, 10:0001:16:30.2001:16:30.20+00:32:4712:454.7
656BULMAN Dawid 4766TEAM BUŹKAOpen Mężczyzn456M 630sobota, 15:3001:16:30.3001:16:30.30+00:32:4712:454.7
657PATELCZYK Jakub 2407Open Mężczyzn457M 631sobota, 15:3001:16:30.5501:16:30.55+00:32:4712:454.7
658KALINOWSKI Wojciech 1332INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn458M 632niedziela, 10:0001:16:31.0501:16:31.05+00:32:4812:454.7
659GAJEWSKI Jaromir 3933Open Mężczyzn459M 633sobota, 15:0001:16:32.6001:16:32.60+00:32:4912:454.7
660SZAŁKOWSKI Amadeusz 1552Open Mężczyzn460M 634sobota, 10:1501:16:34.1001:16:34.10+00:32:5112:454.7
661ULICZNY Konrad 3391CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn461M 635sobota, 14:1501:16:35.1001:16:35.10+00:32:5212:454.7
662BERKOWSKI Marceli 3558Open Mężczyzn462M 636sobota, 14:1501:16:35.4501:16:35.45+00:32:5212:454.7
663JABCZYNSKI Daniel 4416DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn463M 637niedziela, 10:0001:16:35.9501:16:35.95+00:32:5312:454.7
664MAGIEROWSKI Michał 4639AFRO-CZEPKIOpen Mężczyzn464M 638niedziela, 10:3001:16:36.3501:16:36.35+00:32:5312:464.7
665MAŃKA Rafał 4467SZARE WILKIOpen Masters Mężczyzn59M 639niedziela, 10:0001:16:37.5001:16:37.50+00:32:5412:464.7
666FALKIEWICZ Piotr 4759KOCURY PÓŁNOCYOpen Mężczyzn465M 640niedziela, 09:4501:16:39.2001:16:39.20+00:32:5612:464.7
667PARULIS Kamil 3470Open Mężczyzn466M 641sobota, 14:0001:16:41.3501:16:41.35+00:32:5812:464.7
668ODZIOM Marlena 3226Open Kobiet20K 27sobota, 13:3001:16:41.7501:16:41.75+00:32:5812:464.7
669GRODEK Krzysztof 4029SYTY KABAN TEAMOpen Masters Mężczyzn60M 642sobota, 15:3001:16:43.4001:16:43.40+00:33:0012:474.7
670GRODEK Roksana 4030SYTY KABAN TEAMOpen Kobiet21K 28sobota, 15:3001:16:43.6501:16:43.65+00:33:0012:474.7
671KOKOWSKI Mariusz 3211Open Mężczyzn467M 643sobota, 13:3001:16:43.8001:16:43.80+00:33:0012:474.7
672PIOTROWSKI Roman 3417HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn468M 644sobota, 14:0001:16:43.8501:16:43.85+00:33:0012:474.7
673MUCHLADA Klaudia 4323Open Kobiet22K 29niedziela, 09:3001:16:44.6001:16:44.60+00:33:0112:474.7
674OLSZEWSKI Bartłomiej 2692Open Mężczyzn469M 645sobota, 12:3001:16:45.2501:16:45.25+00:33:0212:474.7
675SOKÓŁ Piotr 3595Open Mężczyzn470M 646sobota, 14:1501:16:47.4501:16:47.45+00:33:0412:474.7
676OBRĘBSKI Maciej 3587Open Mężczyzn471M 647sobota, 14:1501:16:48.0501:16:48.05+00:33:0512:484.7
677PIETRZAK Wojciech 3829Open Mężczyzn472M 648sobota, 14:4501:16:48.1001:16:48.10+00:33:0512:484.7
678RESZKOWSKI Robert 808Open Mężczyzn473M 649sobota, 08:4501:16:48.4001:16:48.40+00:33:0512:484.7
679KICIOR Wojciech 466JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn474M 650sobota, 08:1501:16:50.7001:16:50.70+00:33:0712:484.7
680JACKOWICZ Adam 4730Open Mężczyzn475M 651niedziela, 10:3001:16:50.9501:16:50.95+00:33:0812:484.7
681SZEMIS Daniel 3359Open Mężczyzn476M 652sobota, 13:4501:16:51.1501:16:51.15+00:33:0812:484.7
682KWELA Krystian 2078CROSSELITEOpen Mężczyzn477M 653sobota, 11:3001:16:51.4001:16:51.40+00:33:0812:484.7
683BYCHAWSKI Dawid 2501MY TYLKO ZWIEDZAMYOpen Mężczyzn478M 654sobota, 12:1501:16:52.6501:16:52.65+00:33:0912:484.7
684ZGLINICKI Michał 3608Open Mężczyzn479M 655sobota, 14:1501:16:54.2501:16:54.25+00:33:1112:494.7
685KOZAK Mikołaj 3577Open Mężczyzn480M 656sobota, 14:1501:16:54.3501:16:54.35+00:33:1112:494.7
686NOWAKOWSKI Przemysław 3586Open Mężczyzn481M 657sobota, 14:1501:16:54.8501:16:54.85+00:33:1112:494.7
687KOPACZ Paweł 2753GDAŃSKIE LWYOpen Mężczyzn482M 658sobota, 12:4501:16:54.9501:16:54.95+00:33:1212:494.7
688DOBEK Marcin 971HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn483M 659sobota, 09:1501:16:55.2501:16:55.25+00:33:1212:494.7
689BUDNIK Bartosz 888SPOCENI BRUDZEWOOpen Mężczyzn484M 660sobota, 09:0001:16:57.3001:16:57.30+00:33:1412:494.7
690STRYCHACKI Michał 1550Open Mężczyzn485M 661sobota, 10:1501:16:57.5001:16:57.50+00:33:1412:494.7
691URBAŃSKI Piotr 3239Open Mężczyzn486M 662sobota, 13:3001:17:00.7001:17:00.70+00:33:1712:504.7
692KASZUBA Maciej 4077Open Mężczyzn487M 663sobota, 08:0001:17:01.3501:17:01.35+00:33:1812:504.7
693STOBIECKI Adam 4219Open Mężczyzn488M 664niedziela, 09:0001:17:01.4001:17:01.40+00:33:1812:504.7
694KUKLIS Piotr 4268PETROSTALOpen Mężczyzn489M 665niedziela, 09:3001:17:02.9501:17:02.95+00:33:2012:504.7
695DUKAŁA Adrian 4285VACU ACTIV GYM ŁOSINOOpen Mężczyzn490M 666niedziela, 09:3001:17:03.3501:17:03.35+00:33:2012:504.7
696PYŚKO Tomasz 1543Open Mężczyzn491M 667sobota, 10:1501:17:05.4001:17:05.40+00:33:2212:504.7
697DERDZIAK Dominik 721MARCOPOL TEAMOpen Mężczyzn492M 668sobota, 08:4501:17:05.6001:17:05.60+00:33:2212:504.7
698KARP Karol 1531Open Mężczyzn493M 669sobota, 10:1501:17:06.7001:17:06.70+00:33:2312:514.7
699HINC Hubert 3979DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn494M 670niedziela, 10:0001:17:10.9501:17:10.95+00:33:2812:514.7
700ROGALSKI Krzysztof 1823BRUTALE I BRODYOpen Mężczyzn495M 671sobota, 11:0001:17:13.0001:17:13.00+00:33:3012:524.7
701WIŚNIEWSKI Przemysław 1824BRUTALE I BRODYOpen Mężczyzn496M 672sobota, 11:0001:17:13.3001:17:13.30+00:33:3012:524.7
702MANCZYŃSKI Mariusz 4649BĘDZIE BOLAŁO!Open Masters Mężczyzn61M 673niedziela, 10:3001:17:13.5501:17:13.55+00:33:3012:524.7
703KWIECIŃSKI Łukasz 2227MELANGETOUROpen Mężczyzn497M 674sobota, 11:4501:17:14.7001:17:14.70+00:33:3112:524.7
704BARTKOWSKI Michał 3439Open Mężczyzn498M 675sobota, 14:0001:17:15.0001:17:15.00+00:33:3212:524.7
705POKRANT Dariusz 3475Open Mężczyzn499M 676sobota, 14:0001:17:15.6501:17:15.65+00:33:3212:524.7
706DUMINSKI Przemyslaw 3445Open Mężczyzn500M 677sobota, 14:0001:17:17.1501:17:17.15+00:33:3412:524.7
707KONIECKI Patryk 586JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn501M 678sobota, 08:3001:17:17.6001:17:17.60+00:33:3412:524.7
708STOBIECKI Tomasz 4220Open Masters Mężczyzn62M 679niedziela, 09:0001:17:19.6001:17:19.60+00:33:3612:534.7
709TRZMIEL Michał 2110DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn502M 680sobota, 11:3001:17:19.8001:17:19.80+00:33:3612:534.7
710HRYNIEWICKI Sebastian 906Open Mężczyzn503M 681sobota, 09:0001:17:20.6501:17:20.65+00:33:3712:534.7
711TRAMOWSKI Mateusz 304AM TEAMOpen Mężczyzn504M 682sobota, 08:0001:17:20.8001:17:20.80+00:33:3712:534.7
712JASŁOWSKI Igor 2547Open Mężczyzn505M 683sobota, 12:1501:17:22.4501:17:22.45+00:33:3912:534.7
713ORZŁOWSKI Adrian 303AM TEAMOpen Mężczyzn506M 684sobota, 08:0001:17:22.7001:17:22.70+00:33:3912:534.7
714POŁOM Mateusz 4552JADOWITE SARNYOpen Mężczyzn507M 685niedziela, 10:1501:17:22.8001:17:22.80+00:33:3912:534.7
715DUDIAK Staszek 4202Open Mężczyzn508M 686niedziela, 09:0001:17:26.0501:17:26.05+00:33:4312:544.6
716WĘCŁAWSKI Marcin 2228MELANGETOUROpen Mężczyzn509M 687sobota, 11:4501:17:26.5001:17:26.50+00:33:4312:544.6
717POTOCKI Hubert 692BEST BEASTSOpen Mężczyzn510M 688sobota, 08:4501:17:27.9501:17:27.95+00:33:4512:544.6
718MODZELEWSKI Leszek 3132KUZYN + KUZYNOpen Mężczyzn511M 689sobota, 13:4501:17:30.4001:17:30.40+00:33:4712:554.6
719WECHTEROWICZ Piotr 4652BĘDZIE BOLAŁO!Open Masters Mężczyzn63M 690niedziela, 10:3001:17:30.7001:17:30.70+00:33:4712:554.6
720PABIN Paweł 403Open Mężczyzn512M 691sobota, 08:0001:17:31.3501:17:31.35+00:33:4812:554.6
721KRZESZOWIEC Jacek 797Open Masters Mężczyzn64M 692sobota, 08:4501:17:32.9501:17:32.95+00:33:5012:554.6
722ZAJĄC Klaudia 3734ALL FOR BODY TEAMOpen Kobiet23K 30sobota, 14:4501:17:34.4501:17:34.45+00:33:5112:554.6
723POTRYKUS Krystian 2834Open Mężczyzn513M 693sobota, 12:4501:17:36.5501:17:36.55+00:33:5312:564.6
724JEZIORNY Wojtek 3940Open Mężczyzn514M 694sobota, 15:0001:17:38.8001:17:38.80+00:33:5512:564.6
725KOZIARSKI Jacek 3459Open Mężczyzn515M 695sobota, 14:0001:17:39.0001:17:39.00+00:33:5612:564.6
726SKIERKA Paweł 4472TURBO IDIOCIOpen Masters Mężczyzn65M 696niedziela, 10:0001:17:40.1501:17:40.15+00:33:5712:564.6
727PISAREK Bartosz 4417DECATHLON TEAMOpen Mężczyzn516M 697niedziela, 10:0001:17:41.1501:17:41.15+00:33:5812:564.6
728BRĄBEREK Piotr 3675ZONAORZOpen Mężczyzn517M 698sobota, 14:3001:17:41.2001:17:41.20+00:33:5812:564.6
729GUT Mateusz 2798OMIDA GROUPOpen Mężczyzn518M 699sobota, 12:4501:17:41.2501:17:41.25+00:33:5812:564.6
730FRANKIEWICZ Marcin 3676ZONAORZOpen Mężczyzn519M 700sobota, 14:3001:17:41.5501:17:41.55+00:33:5812:564.6
731TOMASZEK Karolina 4332Open Kobiet24K 31niedziela, 09:3001:17:43.0001:17:43.00+00:34:0012:574.6
732DŁUGOSZ Daniel 4061Open Mężczyzn520M 701sobota, 14:1501:17:44.1501:17:44.15+00:34:0112:574.6
733MAGDAŃSKI Paweł 3219Open Mężczyzn521M 702sobota, 13:3001:17:44.2001:17:44.20+00:34:0112:574.6
734ZIELONKA Paweł 1556Open Mężczyzn522M 703sobota, 10:1501:17:44.2501:17:44.25+00:34:0112:574.6
735CYMEK Tomasz 1524Open Mężczyzn523M 704sobota, 10:1501:17:44.8501:17:44.85+00:34:0112:574.6
736SCHUSTER Julianna 4418DECATHLON TEAMOpen Kobiet25K 32niedziela, 10:0001:17:45.2501:17:45.25+00:34:0212:574.6
737LADDACH Robert 2522TINTECHOpen Mężczyzn524M 705sobota, 12:1501:17:45.8501:17:45.85+00:34:0212:574.6
738TAMOWICZ Mariusz 816Open Masters Mężczyzn66M 706sobota, 08:4501:17:46.5001:17:46.50+00:34:0312:574.6
739LIZAKOWSKI Patryk 2203FUNAI TEAMOpen Mężczyzn525M 707sobota, 11:4501:17:46.6001:17:46.60+00:34:0312:574.6
740BARAŃSKI Radosław 1726OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn526M 708sobota, 10:3001:17:47.1501:17:47.15+00:34:0412:574.6
741LIPTAK Bartosz 4320Open Mężczyzn527M 709niedziela, 09:3001:17:47.4501:17:47.45+00:34:0412:574.6
742GAGAT Ewa 3565Open Kobiet26K 33sobota, 14:1501:17:48.1001:17:48.10+00:34:0512:584.6
743PRZEWORSKI Marek 588JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn528M 710sobota, 08:3001:17:51.0501:17:51.05+00:34:0812:584.6
744SZTANDERA Artur 589JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn529M 711sobota, 08:3001:17:51.0501:17:51.05+00:34:0812:584.6
745SZCZECH Szymon 3370ALKO NINJAOpen Mężczyzn530M 712sobota, 14:0001:17:51.9501:17:51.95+00:34:0912:584.6
746CHOJNACKI Jacek 3561Open Mężczyzn531M 713sobota, 14:1501:17:52.3501:17:52.35+00:34:0912:584.6
747JASKÓLSKI Daniel 3057WYCZYNOWE JASKÓŁKIOpen Mężczyzn532M 714sobota, 13:3001:17:53.7501:17:53.75+00:34:1012:584.6
748LESZCZYŃSKI Rafał 112HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn101M 715sobota, 07:4001:17:54.2001:17:54.20+00:34:1112:594.6
749STROMECKI Łukasz 4228BALTIC GYM SOPOTOpen Mężczyzn533M 716niedziela, 09:3001:17:54.8001:17:54.80+00:34:1112:594.6
750WRZESZCZ Michał 2864DO ODCINYOpen Mężczyzn534M 717sobota, 13:0001:17:56.6501:17:56.65+00:34:1312:594.6
751MARKIEWICZ Tomasz 3548TIGRES DEL PAPAOpen Mężczyzn535M 718sobota, 14:1501:17:59.4001:17:59.40+00:34:1612:594.6
752BRUSKI Daniel 1488BRUCEBROTHERSOpen Mężczyzn536M 719sobota, 10:1501:18:00.9501:18:00.95+00:34:1813:004.6
753BRUSKI Sławomir 1489BRUCEBROTHERSOpen Mężczyzn537M 720sobota, 10:1501:18:01.0501:18:01.05+00:34:1813:004.6
754WĄTRÓBSKA Małgorzata 4822BLUES BROTHERSOpen Kobiet27K 34sobota, 10:1501:18:01.2001:18:01.20+00:34:1813:004.6
755SZMYTKOWSKI Jakub 4452INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn538M 721niedziela, 10:0001:18:01.2501:18:01.25+00:34:1813:004.6
756POSŁUSZNA Anna 211XRUNNERSElite Kobiet8K 35sobota, 07:5001:18:04.0501:18:04.05+00:34:2113:004.6
757WILCZEK Marcin 1312Open Mężczyzn539M 722sobota, 09:4501:18:05.8501:18:05.85+00:34:2213:004.6
758MATUSIAK Grzegorz 4322Open Mężczyzn540M 723niedziela, 09:3001:18:07.4501:18:07.45+00:34:2413:014.6
759GARSKI Krzysztof 2229MIRABELKAOpen Mężczyzn541M 724sobota, 11:4501:18:07.4501:18:07.45+00:34:2413:014.6
760CYWICKI Piotr 3562Open Mężczyzn542M 725sobota, 14:1501:18:08.1501:18:08.15+00:34:2513:014.6
761PAŁASZEWSKA Karolina 2044Open Kobiet28K 36sobota, 11:1501:18:09.2501:18:09.25+00:34:2613:014.6
762ŁUGOWSKI Paweł 1702GETRESPONSE WARRIORSOpen Mężczyzn543M 726sobota, 10:4501:18:11.0001:18:11.00+00:34:2813:014.6
763RADNY Pamela 2300Open Kobiet29K 37sobota, 11:4501:18:12.4001:18:12.40+00:34:2913:024.6
764PLATA Tomasz 2046Open Mężczyzn544M 727sobota, 11:1501:18:12.9001:18:12.90+00:34:3013:024.6
765KOWALSKI Dominik 1379SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn545M 728sobota, 10:0001:18:13.0501:18:13.05+00:34:3013:024.6
766KAMIŃSKI Bartosz 835DOVISTA ACTIVE TEAMOpen Mężczyzn546M 729sobota, 09:0001:18:14.0501:18:14.05+00:34:3113:024.6
767BROCHOCKI Tomasz 2013Open Mężczyzn547M 730sobota, 11:1501:18:15.7001:18:15.70+00:34:3213:024.6
768SYREWICZ Sylwia 3961Open Kobiet30K 38sobota, 15:0001:18:15.9001:18:15.90+00:34:3313:024.6
769MOSZCZYŃSKI Łukasz 2863DO ODCINYOpen Mężczyzn548M 731sobota, 13:0001:18:15.9001:18:15.90+00:34:3313:024.6
770SOKOŁOWSKI Wojciech 812Open Mężczyzn549M 732sobota, 08:4501:18:17.1001:18:17.10+00:34:3413:024.6
771CZOSKA Ola 1283WEJHEROWSKI KLUB MORSÓWOpen Kobiet31K 39sobota, 09:4501:18:17.7001:18:17.70+00:34:3413:024.6
772BAGROWSKA Agata 3887LTGOpen Kobiet32K 40sobota, 15:0001:18:20.0001:18:20.00+00:34:3713:034.6
773GÓRNOWICZ Daniel 791Open Mężczyzn550M 733sobota, 08:4501:18:20.5501:18:20.55+00:34:3713:034.6
774MICHAŁEK Marcin 800Open Mężczyzn551M 734sobota, 08:4501:18:21.2001:18:21.20+00:34:3813:034.6
775MAJEWSKI Marcin 1270THE LEGENDSOpen Mężczyzn552M 735sobota, 09:4501:18:22.7501:18:22.75+00:34:3913:034.6
776CZAJKA Karol 4865Open Mężczyzn553M 736sobota, 15:0001:18:23.6001:18:23.60+00:34:4013:034.6
777GRUSZKIEWICZ Przemysław 2286Open Mężczyzn554M 737sobota, 11:4501:18:25.4501:18:25.45+00:34:4213:044.6
778ŻUKOWSKA Natalia 4480XRUNNERSOpen Kobiet33K 41niedziela, 10:0001:18:26.7501:18:26.75+00:34:4313:044.6
779JAKSÓLSKI Adrian 1218GETRESPONSE WARRIORSOpen Mężczyzn555M 738sobota, 09:4501:18:27.0001:18:27.00+00:34:4413:044.6
780ANDRZEJEWSKI Ireneusz 1684BARBELL SQUAD INOWROCŁAWOpen Mężczyzn556M 739sobota, 10:4501:18:31.0001:18:31.00+00:34:4813:054.6
781FANDREJEWSKI Łukasz 3931Open Mężczyzn557M 740sobota, 15:0001:18:31.4501:18:31.45+00:34:4813:054.6
782SZULIST Krystian 3962Open Mężczyzn558M 741sobota, 15:0001:18:31.8001:18:31.80+00:34:4813:054.6
783JABŁOŃSKI Wiesław 3939Open Mężczyzn559M 742sobota, 15:0001:18:32.2501:18:32.25+00:34:4913:054.6
784ARONOWSKI Adrian 639Open Mężczyzn560M 743sobota, 08:3001:18:32.9501:18:32.95+00:34:5013:054.6
785DREWNIAK Rafał 2541Open Mężczyzn561M 744sobota, 12:1501:18:32.9501:18:32.95+00:34:5013:054.6
786KOSSAKOWSKI Paweł 2334HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn562M 745sobota, 12:0001:18:33.6001:18:33.60+00:34:5013:054.6
787BOLDA Krzysztof 786Open Masters Mężczyzn67M 746sobota, 08:4501:18:33.9501:18:33.95+00:34:5113:054.6
788SZCZUBKOWSKA Anna 2626SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Kobiet34K 42sobota, 12:3001:18:36.6001:18:36.60+00:34:5313:064.6
789STENCEL Krzysztof 4691KASZUBSKIE DZIKI Z BROOpen Mężczyzn563M 747niedziela, 10:3001:18:37.0001:18:37.00+00:34:5413:064.6
790ROGOWSKI Marcin 2335HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn564M 748sobota, 12:0001:18:37.3001:18:37.30+00:34:5413:064.6
791PODGURSKY Yaroslav 3229Open Mężczyzn565M 749sobota, 14:0001:18:40.1001:18:40.10+00:34:5713:064.6
792TOPA Radosław 76BEFIT24TEAM Elite Mężczyzn102M 750sobota, 07:4001:18:41.3501:18:41.35+00:34:5813:064.6
793RZESZOTARSKI Jacek 2356SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Masters Mężczyzn68M 751sobota, 12:0001:18:41.5001:18:41.50+00:34:5813:064.6
794TWOROGAL Robert 2357SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Mężczyzn566M 752sobota, 12:0001:18:42.4501:18:42.45+00:34:5913:074.6
795TOMASIEWICZ Roman 4626Open Masters Mężczyzn69M 753niedziela, 10:1501:18:46.1501:18:46.15+00:35:0313:074.6
796GALERCZYK Paweł 1698GETRESPONSE WARRIORSOpen Mężczyzn567M 754sobota, 10:4501:18:46.5501:18:46.55+00:35:0313:074.6
797RADKIEWICZ Artur 2169Open Mężczyzn568M 755sobota, 11:3001:18:49.7001:18:49.70+00:35:0613:084.6
798DZIAMALK Maciej 461JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Mężczyzn569M 756sobota, 08:1501:18:53.2501:18:53.25+00:35:1013:084.6
799BRODOWSKI Mateusz 2997BEST BEASTSOpen Mężczyzn570M 757sobota, 13:1501:18:54.7001:18:54.70+00:35:1113:094.6
800KUBAT Daniel 2905LUMBERJACKS KOSZALINOpen Mężczyzn571M 758sobota, 13:0001:18:56.9501:18:56.95+00:35:1413:094.6
801KOSIŃSKI Tomasz 2434-= GUMISIE =-Open Mężczyzn572M 759sobota, 12:1501:18:58.2501:18:58.25+00:35:1513:094.6
802KONDAK Paweł 2551Open Mężczyzn573M 760sobota, 12:1501:18:58.8001:18:58.80+00:35:1513:094.6
803ZIEGERT Łukasz 555Open Mężczyzn574M 761sobota, 08:1501:18:59.7501:18:59.75+00:35:1613:094.6
804KRAWCZAK Emil 2435-= GUMISIE =-Open Mężczyzn575M 762sobota, 12:1501:19:00.2501:19:00.25+00:35:1713:104.6
805JAGODZIŃSKI Damian 47XRUNNERSElite Mężczyzn103M 763sobota, 07:3001:19:00.7001:19:00.70+00:35:1713:104.6
806WICHEREK Mateusz 3966Open Mężczyzn576M 764sobota, 15:0001:19:01.4501:19:01.45+00:35:1813:104.6
807DABROWSKI Arkadiusz 2904LUMBERJACKS KOSZALINOpen Mężczyzn577M 765sobota, 13:0001:19:02.0001:19:02.00+00:35:1913:104.6
808JANKOWSKI Mariusz 3205Open Mężczyzn578M 766sobota, 13:1501:19:03.6501:19:03.65+00:35:2013:104.6
809WOJTKUŃSKI Wojciech 3485Open Mężczyzn579M 767sobota, 14:0001:19:04.8001:19:04.80+00:35:2113:104.6
810LICZBIK Oskar 527Open Mężczyzn580M 768sobota, 08:1501:19:05.1501:19:05.15+00:35:2213:104.6
811KAISER Wiktoria 3405DZIK TURBO TEAMOpen Kobiet35K 43sobota, 14:0001:19:05.2501:19:05.25+00:35:2213:104.6
812GOERIG Michał 326HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn581M 769sobota, 08:0001:19:07.2001:19:07.20+00:35:2413:114.6
813CHOMIUK Wojciech 3260HULAJNOGA PIEKŁA NIE MAOpen Mężczyzn582M 770sobota, 13:4501:19:07.7501:19:07.75+00:35:2413:114.6
814GOŹDZIK Paweł 3431SPARTAN SGX WARSAWOpen Mężczyzn583M 771sobota, 14:0001:19:08.2001:19:08.20+00:35:2513:114.5
815BIEDRZYCKI Marcin 3259HULAJNOGA PIEKŁA NIE MAOpen Mężczyzn584M 772sobota, 13:4501:19:08.8001:19:08.80+00:35:2513:114.5
816GOŹDZIK Edward 3430SPARTAN SGX WARSAWOpen Masters Mężczyzn70M 773sobota, 14:0001:19:08.8501:19:08.85+00:35:2513:114.5
817WÓJCIK Michał 357PEOpen Mężczyzn585M 774sobota, 08:0001:19:09.7001:19:09.70+00:35:2613:114.5
818KAPIŚ Piotr 1787Open Mężczyzn586M 775sobota, 10:4501:19:10.1501:19:10.15+00:35:2713:114.5
819CARONIA Mariusz 3011HGRSOpen Masters Mężczyzn71M 776sobota, 13:1501:19:10.6001:19:10.60+00:35:2713:114.5
820DOBROWOLSKI Marcin 3012HGRSOpen Masters Mężczyzn72M 777sobota, 13:1501:19:11.7501:19:11.75+00:35:2813:114.5
821HOGA-PASZKOWSKA Klaudia 2333HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet36K 44sobota, 12:0001:19:12.4001:19:12.40+00:35:2913:124.5
822SUCHECKI Bartosz 3872EGO CLUB SOPOTOpen Mężczyzn587M 778sobota, 15:0001:19:12.9501:19:12.95+00:35:3013:124.5
823ĆWIKLIŃSKI Szymon 776WRC FITLINEOpen Mężczyzn588M 779sobota, 08:4501:19:13.3501:19:13.35+00:35:3013:124.5
824PIERZCHAŁA Igor 3712Open Mężczyzn589M 780sobota, 14:3001:19:13.4001:19:13.40+00:35:3013:124.5
825MATUK Dawid 2960Open Mężczyzn590M 781sobota, 13:0001:18:43.4501:19:18.65+00:35:3513:074.6
826CIESLK Marcin 1693FAKAP TIM :)Open Mężczyzn591M 782sobota, 10:4501:19:19.0501:19:19.05+00:35:3613:134.5
827SZEMIK Dominik 615JEPPESENOWY MAGIELOpen Mężczyzn592M 783sobota, 08:3001:19:19.9501:19:19.95+00:35:3713:134.5
828BANNACH Robert 590JEPPESENOWY MAGIELOpen Mężczyzn593M 784sobota, 08:3001:19:19.9501:19:19.95+00:35:3713:134.5
829TĘCZA Arkadiusz 3361Open Mężczyzn594M 785sobota, 13:4501:19:20.9001:19:20.90+00:35:3813:134.5
830PIWKO Paweł 675Open Mężczyzn595M 786sobota, 08:3001:19:21.4501:19:21.45+00:35:3813:134.5
831JANKOWSKI Wojciech 1667ZRYW KRYSTYNAOpen Mężczyzn596M 787sobota, 10:3001:19:24.3501:19:24.35+00:35:4113:144.5
832KOŁAKOWSKI Tomasz 1156Open Mężczyzn597M 788sobota, 09:3001:19:24.5001:19:24.50+00:35:4113:144.5
833ANTONOWICZ Dominik 3314Open Masters Mężczyzn73M 789sobota, 13:4501:19:24.5001:19:24.50+00:35:4113:144.5
834PTAK Patryk 2313BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn598M 790sobota, 12:3001:19:27.6501:19:27.65+00:35:4413:144.5
835STAŃCZYK Tomasz 1859LUDZIE PÓŁNOCYOpen Mężczyzn599M 791sobota, 11:0001:19:27.7001:19:27.70+00:35:4413:144.5
836WIERTLEWSKI Michał 3968Open Mężczyzn600M 792sobota, 15:0001:19:28.0501:19:28.05+00:35:4513:144.5
837OLEJNIK Mateusz 3824Open Mężczyzn601M 793sobota, 14:4501:19:28.1501:19:28.15+00:35:4513:144.5
838ŁASKI Mikołaj 330HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn602M 794sobota, 08:0001:19:30.1001:19:30.10+00:35:4713:154.5
839WITKOWSKA Zuzanna 4808Open Kobiet37K 45sobota, 08:1501:19:31.0501:19:31.05+00:35:4813:154.5
840SOWIŃSKI Krzysztof 4473TURBO IDIOCIOpen Masters Mężczyzn74M 795niedziela, 10:0001:19:31.1001:19:31.10+00:35:4813:154.5
841PAWLIK Krzysztof 3827Open Mężczyzn603M 796sobota, 14:4501:19:31.6501:19:31.65+00:35:4813:154.5
842WALTER Tymoteusz 1668ZRYW KRYSTYNAOpen Masters Mężczyzn75M 797sobota, 10:3001:19:31.8501:19:31.85+00:35:4813:154.5
843JAWORSKI Michał 3495ATLAS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn604M 798sobota, 14:1501:19:33.2001:19:33.20+00:35:5013:154.5
844MIOTK Piotr 918Open Mężczyzn605M 799sobota, 09:0001:19:34.3501:19:34.35+00:35:5113:154.5
845MRÓWKA Mateusz 3708Open Mężczyzn606M 800sobota, 14:3001:19:36.1001:19:36.10+00:35:5313:164.5
846KAZANOWSKI Adam 2799OMIDA GROUPOpen Mężczyzn607M 801sobota, 12:4501:19:37.5501:19:37.55+00:35:5413:164.5
847DZIEWIAŁTOWICZ Sylwester 2323GC5 TEAMOpen Mężczyzn608M 802sobota, 12:0001:19:38.8001:19:38.80+00:35:5513:164.5
848NIERZWICKI Marcin 779WRC FITLINEOpen Mężczyzn609M 803sobota, 08:4501:19:39.6001:19:39.60+00:35:5613:164.5
849KACZOR Adam 4471TURBO IDIOCIOpen Mężczyzn610M 804niedziela, 10:0001:19:41.5501:19:41.55+00:35:5813:164.5
850KAMROWSKI Piotr 4498Open Mężczyzn611M 805niedziela, 10:0001:19:42.4001:19:42.40+00:35:5913:174.5
851DURAJEWSKI Jacek 3774SWZP YTOpen Mężczyzn612M 806sobota, 14:4501:19:42.7001:19:42.70+00:35:5913:174.5
852KARASIEWICZ Dawid 795Open Mężczyzn613M 807sobota, 08:4501:19:43.2001:19:43.20+00:36:0013:174.5
853KOBIEROWSKI Marek 3775SWZP YTOpen Masters Mężczyzn76M 808sobota, 14:4501:19:44.8001:19:44.80+00:36:0113:174.5
854PIEPIÓRKA Piotr 4508Open Mężczyzn614M 809niedziela, 10:0001:19:45.0501:19:45.05+00:36:0213:174.5
855STOSIK Tomasz 3778SWZP YTOpen Mężczyzn615M 810sobota, 14:4501:19:46.1501:19:46.15+00:36:0313:174.5
856MARKOWSKA Iwona 45184FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Masters Kobiet1K 46niedziela, 10:1501:19:47.8001:19:47.80+00:36:0413:174.5
857POKORSKI Patryk 4847Open Mężczyzn616M 811sobota, 14:1501:19:49.6001:19:49.60+00:36:0613:184.5
858CIEŚLEWICZ Agnieszka 323HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet38K 47sobota, 08:0001:19:51.1001:19:51.10+00:36:0813:184.5
859TOMASZCZYK Tymoteusz 3964Open Mężczyzn617M 812sobota, 15:3001:19:51.9501:19:51.95+00:36:0913:184.5
860TUZIMEK Krzysztof 3656REKINY FITNESSUOpen Mężczyzn618M 813sobota, 14:3001:19:52.7001:19:52.70+00:36:0913:184.5
861JABLONSKI Oskar 3075Open Mężczyzn619M 814sobota, 13:1501:19:52.8001:19:52.80+00:36:0913:184.5
862DACHTERA Przemyslaw 1072DRAGON SQUADOpen Mężczyzn620M 815sobota, 09:3001:19:54.1501:19:54.15+00:36:1113:194.5
863ZACHARJASZ Hubert 3517DRAGON SQUADOpen Mężczyzn621M 816sobota, 09:3001:19:54.2501:19:54.25+00:36:1113:194.5
864ZAWISZEWSKA Sylwia 2431Open Kobiet39K 48sobota, 09:3001:19:54.2501:19:54.25+00:36:1113:194.5
865LIS Martyna 469JIT SOLUTIONS PRO TEAMOpen Kobiet40K 49sobota, 08:1501:19:54.7001:19:54.70+00:36:1113:194.5
866BULCZAK Michał 647Open Mężczyzn622M 817sobota, 08:1501:19:58.5501:19:58.55+00:36:1513:194.5
867KOWALEWSKI Mateusz 1297Open Mężczyzn623M 818sobota, 09:4501:19:59.7501:19:59.75+00:36:1613:194.5
868WIŚNIEWSKI Norbert 4631Open Masters Mężczyzn77M 819niedziela, 10:1501:20:00.1501:20:00.15+00:36:1713:204.5
869BAHR Martyna 784Open Kobiet41K 50sobota, 08:4501:20:00.7501:20:00.75+00:36:1713:204.5
870MĘDRYKOWSKI Damian 113HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn104M 820sobota, 07:4001:20:01.3501:20:01.35+00:36:1813:204.5
871WIECIECH Kacper 2703Open Mężczyzn624M 821sobota, 12:3001:20:01.7001:20:01.70+00:36:1813:204.5
872WOJCIECHOWSKI Patryk 3726Open Mężczyzn625M 822sobota, 14:3001:20:02.2001:20:02.20+00:36:1913:204.5
873DUBIS Jaroslaw 3564Open Masters Mężczyzn78M 823sobota, 14:1501:20:03.4001:20:03.40+00:36:2013:204.5
874SZLAWSKI Piotr 4623Open Mężczyzn626M 824niedziela, 10:1501:20:03.4501:20:03.45+00:36:2013:204.5
875TKACZ Sławomir 449GUŹCE CROSSFITUOpen Mężczyzn627M 825sobota, 08:1501:20:04.5501:20:04.55+00:36:2113:204.5
876WIECZOREK Mateusz 1483BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn628M 826sobota, 10:1501:20:04.5501:20:04.55+00:36:2113:204.5
877SAŁKOWSKI Paweł 3717Open Mężczyzn629M 827sobota, 14:3001:20:04.8501:20:04.85+00:36:2113:204.5
878GRYGORCEWICZ Emilia 217Elite Kobiet9K 51sobota, 07:5001:20:04.8501:20:04.85+00:36:2113:204.5
879KOWALSKA-GALIKOWSKA Małgorzata 329HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet42K 52sobota, 08:0001:20:06.5001:20:06.50+00:36:2313:214.5
880BAHR Łukasz 783Open Mężczyzn630M 828sobota, 08:4501:20:06.7501:20:06.75+00:36:2313:214.5
881ŁUKASIK Damian 4504Open Mężczyzn631M 829niedziela, 10:0001:20:06.8501:20:06.85+00:36:2313:214.5
882GAŃKO Aleksander 1985TDROpen Mężczyzn632M 830sobota, 11:1501:20:07.4001:20:07.40+00:36:2413:214.5
883KUKULAK Michał 798Open Mężczyzn633M 831sobota, 08:4501:20:07.5501:20:07.55+00:36:2413:214.5
884BIEDUNKIEWICZ Jan 509WSZYSTKO CO NAJLEPSZE ZUZANNOOpen Mężczyzn634M 832sobota, 08:1501:20:08.5001:20:08.50+00:36:2513:214.5
885PROKOPIUK Bartłomiej 315FANTASTYCZNA GRUPA BIESIADNICZAOpen Mężczyzn635M 833sobota, 08:0001:20:08.5501:20:08.55+00:36:2513:214.5
886FILIP Kuba 1417Open Mężczyzn636M 834sobota, 10:0001:20:08.7001:20:08.70+00:36:2513:214.5
887JONACZYK Marek 3207Open Mężczyzn637M 835sobota, 13:3001:20:10.3501:20:10.35+00:36:2713:214.5
888RUKSZTEŁŁO Michał 2722AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn638M 836sobota, 12:4501:20:10.7501:20:10.75+00:36:2713:214.5
889BICZKOWSKI Konrad 585JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn639M 837sobota, 08:3001:20:10.9001:20:10.90+00:36:2813:214.5
890BUCZKOWSKI Tomasz 437BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn640M 838sobota, 08:1501:20:11.3501:20:11.35+00:36:2813:214.5
891JONACZYK Katarzyna 3188ZESPÓŁ NEPTUNOpen Kobiet43K 53sobota, 13:3001:20:14.0501:20:14.05+00:36:3113:224.5
892LEOŃCZYK Krzysztof 486OTADOULAOpen Mężczyzn641M 839sobota, 08:1501:20:16.4501:20:16.45+00:36:3313:224.5
893BUCZKOWSKI Sylwester 436BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn642M 840sobota, 08:1501:20:16.5501:20:16.55+00:36:3313:224.5
894BAŃCZYK Bogumił 2992ASW SENSHIOpen Mężczyzn643M 841sobota, 13:1501:20:16.9001:20:16.90+00:36:3413:224.5
895KOPEĆ Lucyna 3333Open Kobiet44K 54sobota, 13:4501:20:17.4501:20:17.45+00:36:3413:224.5
896PROKOPIUK Szymon 316FANTASTYCZNA GRUPA BIESIADNICZAOpen Mężczyzn644M 842sobota, 08:0001:20:17.7501:20:17.75+00:36:3413:224.5
897GRUSZECKI Łukasz 438BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn645M 843sobota, 08:1501:20:17.8001:20:17.80+00:36:3413:224.5
898CZUCHNOWSKI Tomasz 3069Open Mężczyzn646M 844sobota, 13:1501:20:18.3501:20:18.35+00:36:3513:234.5
899SŁOMSKI Tomasz 679Open Mężczyzn647M 845sobota, 08:3001:20:18.5001:20:18.50+00:36:3513:234.5
900GRACZYK Krzysztof 3566Open Mężczyzn648M 846sobota, 14:1501:20:21.4501:20:21.45+00:36:3813:234.5
901SZPAKOWSKI Wawrzyniec 3104Open Mężczyzn649M 847sobota, 13:1501:20:21.5501:20:21.55+00:36:3813:234.5
902AMBROZIAK Patryk 3554Open Mężczyzn650M 848sobota, 13:3001:20:22.0001:20:22.00+00:36:3913:234.5
903CIOSEK Daria 4562TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet45K 55niedziela, 10:1501:20:22.7001:20:22.70+00:36:3913:234.5
904CZAJA Marcin 4486Open Mężczyzn651M 849niedziela, 10:0001:20:23.7001:20:23.70+00:36:4013:234.5
905SIEDZIK Michał 4747Open Mężczyzn652M 850niedziela, 10:3001:20:24.4001:20:24.40+00:36:4113:244.5
906SKWAREK Robert 3839Open Masters Mężczyzn79M 851sobota, 14:4501:20:24.8501:20:24.85+00:36:4113:244.5
907SKWAREK Igor 3838Open Mężczyzn653M 852sobota, 14:4501:20:25.1501:20:25.15+00:36:4213:244.5
908PUCHALSKI Grzegorz 3096Open Mężczyzn654M 853sobota, 13:1501:20:25.7501:20:25.75+00:36:4213:244.5
909PATEREWICZ Maciej 3299STOWARZYSZENIE SOKOŁY WĘDROWNEOpen Mężczyzn655M 854sobota, 13:4501:20:26.5501:20:26.55+00:36:4313:244.5
910MOSIEJKO Paweł 4398BANK MILLENNIUMOpen Mężczyzn656M 855niedziela, 10:0001:20:28.3001:20:28.30+00:36:4513:244.5
911JOŃCA Paweł 566BLOK EKIPA GDAŃSKOpen Mężczyzn657M 856sobota, 08:3001:20:29.5501:20:29.55+00:36:4613:244.5
912ZYGNERSKI Tomasz 3243Open Mężczyzn658M 857sobota, 13:3001:20:30.2501:20:30.25+00:36:4713:254.5
913KABACINSKI Przemyslaw Jack 3518EPAM GDAŃSKOpen Mężczyzn659M 858sobota, 14:1501:20:34.8501:20:34.85+00:36:5113:254.5
914EFENDIEV Yuriy 6839RUSOpen Mężczyzn660M 859sobota, 07:4001:20:35.1501:20:35.15+00:36:5213:254.5
915KLEIN Kamil 2656WATAHA STGOpen Mężczyzn661M 860sobota, 12:3001:20:35.2501:20:35.25+00:36:5213:254.5
916OLSZEWSKI Kacper 3952Open Mężczyzn662M 861sobota, 15:0001:20:35.6001:20:35.60+00:36:5213:254.5
917LINDA Artur 2080CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn80M 862sobota, 11:3001:20:35.8001:20:35.80+00:36:5213:254.5
918LINDA Mariola 2081CROSSELITEOpen Kobiet46K 56sobota, 11:3001:20:38.4001:20:38.40+00:36:5513:264.5
919PONIATOWSKI Marcin 3476Open Masters Mężczyzn81M 863sobota, 14:0001:20:39.0501:20:39.05+00:36:5613:264.5
920TALAŚKA Tomasz 2657WATAHA STGOpen Mężczyzn663M 864sobota, 12:3001:20:39.1501:20:39.15+00:36:5613:264.5
921SZKUTNICKI Jarek 1310Open Masters Mężczyzn82M 865sobota, 09:4501:20:41.5501:20:41.55+00:36:5813:264.5
922PACZUL Sebastian 567BLOK EKIPA GDAŃSKOpen Mężczyzn664M 866sobota, 08:3001:20:42.3501:20:42.35+00:36:5913:274.5
923STĘPIEŃ Aleksandra 2849CHRUMCAJSYOpen Kobiet47K 57sobota, 15:0001:20:42.4501:20:42.45+00:36:5913:274.5
924HAŁUN Łukasz 3691Open Mężczyzn665M 867sobota, 14:3001:20:44.8001:20:44.80+00:37:0113:274.5
925SZEZINGIER Jakub 4827Open Mężczyzn666M 868sobota, 11:3001:20:45.4001:20:45.40+00:37:0213:274.5
926KRÓL Przemysław 392Open Mężczyzn667M 869sobota, 08:0001:20:47.9001:20:47.90+00:37:0513:274.5
927JACKIEWICZ Karol 377Open Mężczyzn668M 870sobota, 08:0001:20:48.2001:20:48.20+00:37:0513:284.5
928WEJKNIS Krzysztof 2702Open Mężczyzn669M 871sobota, 12:3001:20:48.5001:20:48.50+00:37:0513:284.5
929ŁAZARSKI Paweł 1387SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn670M 872sobota, 10:0001:20:48.7501:20:48.75+00:37:0513:284.5
930PUCZYŃSKI Remigiusz 440BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn671M 873sobota, 08:1501:20:48.8501:20:48.85+00:37:0513:284.5
931WILKANIEC Kamil 1313Open Mężczyzn672M 874sobota, 09:4501:20:49.3501:20:49.35+00:37:0613:284.5
932RAŹNIKIEWICZ Aleksandra 1994URO TEAM ZASPAOpen Kobiet48K 58sobota, 11:1501:20:50.6001:20:50.60+00:37:0713:284.5
933NACHOWICZ Tomasz 2689Open Mężczyzn673M 875sobota, 12:3001:20:50.7501:20:50.75+00:37:0713:284.5
934WALKIEWICZ Agnieszka 4247LACROIX TEAMOpen Kobiet49K 59niedziela, 09:3001:20:51.4501:20:51.45+00:37:0813:284.5
935WALKIEWICZ Zbigniew 4248LACROIX TEAMOpen Mężczyzn674M 876niedziela, 09:3001:20:51.4501:20:51.45+00:37:0813:284.5
936GRZEGORCZYK Andrzej 439BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn675M 877sobota, 08:1501:20:52.0001:20:52.00+00:37:0913:284.5
937DREWEK Karol 3513CROSSFIT FALANGAOpen Masters Mężczyzn83M 878sobota, 14:1501:20:52.7001:20:52.70+00:37:0913:284.5
938GÓRALSKI Wojciech 3297STOWARZYSZENIE SOKOŁY WĘDROWNEOpen Mężczyzn676M 879sobota, 13:4501:20:54.2501:20:54.25+00:37:1113:294.4
939PUPEK Rafał 3300STOWARZYSZENIE SOKOŁY WĘDROWNEOpen Mężczyzn677M 880sobota, 13:4501:20:54.5501:20:54.55+00:37:1113:294.4
940CZYRZNIEWSKI Paweł 648Open Mężczyzn678M 881sobota, 08:3001:20:54.5501:20:54.55+00:37:1113:294.4
941HAŃĆ Filip 1783Open Mężczyzn679M 882sobota, 10:4501:20:55.5001:20:55.50+00:37:1213:294.4
942KURAŚ Beata 210XRUNNERSElite Kobiet10K 60sobota, 07:5001:20:56.4001:20:56.40+00:37:1313:294.4
943WINIARZ Krystian 703JALALABADOpen Mężczyzn680M 883sobota, 08:4501:20:58.4501:20:58.45+00:37:1513:294.4
944KASZKUR Krzysztof 1206FUNKY PLANET TEAMOpen Mężczyzn681M 884sobota, 09:4501:20:59.9001:20:59.90+00:37:1713:294.4
945PRZYBYŁEK Bartosz 4391Open Mężczyzn682M 885niedziela, 09:4501:21:00.2501:21:00.25+00:37:1713:304.4
946MARTUSZEWSKI Ryszard 532Open Masters Mężczyzn84M 886sobota, 08:1501:21:01.3001:21:01.30+00:37:1813:304.4
947KAROLEWSKI Dariusz 4076Open Mężczyzn683M 887sobota, 15:3001:21:01.3501:21:01.35+00:37:1813:304.4
948PIERZYŃSKI Jan 3472Open Masters Mężczyzn85M 888sobota, 14:1501:21:01.5001:21:01.50+00:37:1813:304.4
949KUBOWSKA Justyna 4401BIEGNIEMY DALEJOpen Kobiet50K 61niedziela, 10:0001:21:01.6001:21:01.60+00:37:1813:304.4
950HERNACKI Dawid 4400BIEGNIEMY DALEJOpen Mężczyzn684M 889niedziela, 10:0001:21:01.6001:21:01.60+00:37:1813:304.4
951FORMELA Kamil 3932Open Mężczyzn685M 890sobota, 15:0001:21:04.1501:21:04.15+00:37:2113:304.4
952GAWŁOWICZ Sebastian 4314Open Mężczyzn686M 891niedziela, 09:3001:21:04.8001:21:04.80+00:37:2113:304.4
953MŁYNARCZYK Tatiana 334HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet51K 62sobota, 08:0001:21:05.2501:21:05.25+00:37:2213:304.4
954MIECZNIKOWSKI Piotr 2995ASW SENSHIOpen Mężczyzn687M 892sobota, 13:1501:21:05.5501:21:05.55+00:37:2213:304.4
955BAŃCZYK Mariusz 2993ASW SENSHIOpen Mężczyzn688M 893sobota, 13:1501:21:07.0501:21:07.05+00:37:2413:314.4
956KOSUDA Paweł 3379CROSS TRENIG CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn86M 894sobota, 14:1501:21:08.0501:21:08.05+00:37:2513:314.4
957CIEŚLA Łukasz 717MARCOPOL TEAMOpen Mężczyzn689M 895sobota, 08:4501:21:08.6501:21:08.65+00:37:2513:314.4
958ORZECHOWSKA Anna 1992URO TEAM ZASPAOpen Kobiet52K 63sobota, 11:1501:21:09.8501:21:09.85+00:37:2613:314.4
959LIPSKI Wojciech 3338Open Mężczyzn690M 896sobota, 13:4501:21:09.8501:21:09.85+00:37:2613:314.4
960PODCZARSKI Tomasz 1993URO TEAM ZASPAOpen Masters Mężczyzn87M 897sobota, 11:1501:21:10.6501:21:10.65+00:37:2713:314.4
961ZEBALA Sebastian 1815Open Mężczyzn691M 898sobota, 10:4501:21:10.7001:21:10.70+00:37:2713:314.4
962GIETEK Kamil 3326Open Mężczyzn692M 899sobota, 13:4501:21:12.2001:21:12.20+00:37:2913:324.4
963BOBIŃSKI Krzysztof 4046WAKACJE.PLOpen Mężczyzn693M 900sobota, 13:3001:21:12.2501:21:12.25+00:37:2913:324.4
964POBŁOCKI Remigiusz 732MARCOPOL TEAMOpen Masters Mężczyzn88M 901sobota, 08:4501:21:13.6501:21:13.65+00:37:3013:324.4
965ABRYSZYŃSKA Karolina 2066CROSSELITEOpen Kobiet53K 64sobota, 11:3001:21:14.9501:21:14.95+00:37:3213:324.4
966LIPKA Michał 3177WAKACJE.PLOpen Mężczyzn694M 902sobota, 13:3001:21:16.9501:21:16.95+00:37:3413:324.4
967KACZMARCZYK Paweł 485OTADOULAOpen Mężczyzn695M 903sobota, 08:1501:21:17.7501:21:17.75+00:37:3413:324.4
968BARAN Jakub 1507REAKTOROpen Mężczyzn696M 904sobota, 10:1501:21:18.0001:21:18.00+00:37:3513:334.4
969KARWAT Agata 1449#TRENUJZFRANKOWSKAOpen Kobiet54K 65sobota, 10:1501:21:18.5001:21:18.50+00:37:3513:334.4
970GĄSIOR Arkadiusz 2285Open Mężczyzn697M 905sobota, 11:4501:21:19.0501:21:19.05+00:37:3613:334.4
971BARTYŃSKA Ewa 1440#TRENUJZFRANKOWSKAOpen Kobiet55K 66sobota, 10:1501:21:19.2501:21:19.25+00:37:3613:334.4
972ANDRZEJEWSKI Paweł 3192Open Mężczyzn698M 906sobota, 13:3001:21:22.0501:21:22.05+00:37:3913:334.4
973JANICKI Bartosz 3452Open Mężczyzn699M 907sobota, 14:0001:21:22.7501:21:22.75+00:37:3913:334.4
974RUSIECKA Agnieszka 1455#TRENUJZFRANKOWSKAOpen Kobiet56K 67sobota, 10:1501:21:23.3501:21:23.35+00:37:4013:334.4
975BELZYT Aleksandra 4241LACROIX TEAMOpen Kobiet57K 68niedziela, 09:3001:21:23.5501:21:23.55+00:37:4013:334.4
976ROMPA Adam 2085CROSSELITEOpen Mężczyzn700M 908sobota, 11:3001:21:23.7501:21:23.75+00:37:4013:334.4
977S Marcin 2848CHRUMCAJSYOpen Mężczyzn701M 909sobota, 15:0001:21:24.4501:21:24.45+00:37:4113:344.4
978FIGUR Mariusz 314FANTASTYCZNA GRUPA BIESIADNICZAOpen Mężczyzn702M 910sobota, 08:0001:21:25.7501:21:25.75+00:37:4213:344.4
979GÓRA Mateusz 4876Open Mężczyzn703M 911niedziela, 09:0001:21:28.3001:21:28.30+00:37:4513:344.4
980SCHWENK Joanna 3957Open Kobiet58K 69sobota, 15:0001:21:28.9501:21:28.95+00:37:4613:344.4
981WIERZBICKI Dariusz 1509REAKTOROpen Masters Mężczyzn89M 912sobota, 10:1501:21:30.3001:21:30.30+00:37:4713:354.4
982RÓŻYCKI Dominik 3640LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn704M 913sobota, 14:3001:21:30.6001:21:30.60+00:37:4713:354.4
983BLOK Andrzej 4582Open Mężczyzn705M 914niedziela, 10:1501:21:23.8501:21:30.60+00:37:4713:344.4
984DYK Krystian 1779Open Mężczyzn706M 915sobota, 10:4501:21:30.6501:21:30.65+00:37:4713:354.4
985GRAJCAR Łukasz 3637LOFT TEAM EXTREMEOpen Mężczyzn707M 916sobota, 14:3001:21:31.3501:21:31.35+00:37:4813:354.4
986ILOWSKA-REMBARZ Karolina 3639LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet59K 70sobota, 14:3001:21:31.9001:21:31.90+00:37:4913:354.4
987ZGÓRECKA-DOBRZYŃSKA Anna 4875Open Kobiet60K 71niedziela, 09:0001:21:32.3001:21:32.30+00:37:4913:354.4
988WOJDYŁO Jacek 4753Open Mężczyzn708M 917niedziela, 10:3001:21:32.4001:21:32.40+00:37:4913:354.4
989WALUŚ Sandra 3884LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet61K 72sobota, 15:0001:21:34.0001:21:34.00+00:37:5113:354.4
990GRAJCAR Anna 3636LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet62K 73sobota, 14:3001:21:34.1501:21:34.15+00:37:5113:354.4
991GRAJCAR Magdalena 3638LOFT TEAM EXTREMEOpen Kobiet63K 74sobota, 14:3001:21:34.9001:21:34.90+00:37:5213:354.4
992BARTOSZEK Radosław 3010HGRSOpen Masters Mężczyzn90M 918sobota, 13:1501:21:35.6501:21:35.65+00:37:5213:354.4
993RUGOWSKI Mateusz 3955Open Mężczyzn709M 919sobota, 15:0001:21:38.5501:21:38.55+00:37:5513:364.4
994BIRBACH Maciej 2994ASW SENSHIOpen Mężczyzn710M 920sobota, 13:1501:21:40.0501:21:40.05+00:37:5713:364.4
995PAKUŁA Marek 4693KS PRZYGODA GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn91M 921niedziela, 10:3001:21:40.2501:21:40.25+00:37:5713:364.4
996KARPOWICZ Paweł 4209Open Mężczyzn711M 922niedziela, 09:0001:21:41.1501:21:41.15+00:37:5813:364.4
997RUTKIEWICZ Mateusz 2414Open Mężczyzn712M 923sobota, 12:0001:21:42.2001:21:42.20+00:37:5913:374.4
998AHMAD Damian 313FANTASTYCZNA GRUPA BIESIADNICZAOpen Mężczyzn713M 924sobota, 08:0001:21:44.5501:21:44.55+00:38:0113:374.4
999WICA Janusz 2647SZYCIAKI I RESZTA MOCNEJ EKIPYOpen Masters Mężczyzn92M 925sobota, 12:3001:21:45.3501:21:45.35+00:38:0213:374.4
1000GLESZCZYŃSKI Michał 4492Open Mężczyzn714M 926niedziela, 10:0001:21:50.0001:21:50.00+00:38:0713:384.4
1001JEZIOR Tomasz 3123FAKERUNNEROpen Mężczyzn715M 927sobota, 13:3001:21:51.3001:21:51.30+00:38:0813:384.4
1002KRUŻYŃSKI Adrian 3124FAKERUNNEROpen Mężczyzn716M 928sobota, 13:3001:21:51.8501:21:51.85+00:38:0813:384.4
1003WOŹNIAK Wojciech 3969Open Masters Mężczyzn93M 929sobota, 15:0001:21:52.1501:21:52.15+00:38:0913:384.4
1004MLECZKO Tomasz 3948Open Masters Mężczyzn94M 930sobota, 15:0001:21:52.6001:21:52.60+00:38:0913:384.4
1005CIOSEK Radosław 4563TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn717M 931niedziela, 10:1501:21:54.7501:21:54.75+00:38:1113:394.4
1006JATKOWSKI Maciej 3983DREAM TEAM Open Mężczyzn718M 932sobota, 09:0001:21:54.8001:21:54.80+00:38:1113:394.4
1007FRANK Damian 3627DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn719M 933sobota, 14:3001:21:54.9001:21:54.90+00:38:1213:394.4
1008KASZAK Marek 3210Open Masters Mężczyzn95M 934sobota, 13:3001:21:55.2501:21:55.25+00:38:1213:394.4
1009WALCZAK Robert 3630DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn720M 935sobota, 14:3001:21:56.0501:21:56.05+00:38:1313:394.4
1010CIMASZKIEWICZ Jakub 1508REAKTOROpen Mężczyzn721M 936sobota, 10:1501:21:56.1501:21:56.15+00:38:1313:394.4
1011MIOTK Ryszard 3528KOMANDO FLAKIOpen Mężczyzn722M 937sobota, 14:1501:21:56.9501:21:56.95+00:38:1413:394.4
1012UŚCINOWICZ Bartosz 3722Open Mężczyzn723M 938sobota, 14:3001:21:58.8001:21:58.80+00:38:1513:394.4
1013WOZNIAK Artur 1812Open Masters Mężczyzn96M 939sobota, 10:4501:22:00.5501:22:00.55+00:38:1713:404.4
1014KNOT Martyna 1450#TRENUJZFRANKOWSKAOpen Kobiet64K 75sobota, 10:1501:22:01.1501:22:01.15+00:38:1813:404.4
1015PYTEL Paweł 677Open Mężczyzn724M 940sobota, 08:3001:22:01.2501:22:01.25+00:38:1813:404.4
1016ZIÓŁEK Krzysztof 940Open Masters Mężczyzn97M 941sobota, 09:0001:22:01.8001:22:01.80+00:38:1813:404.4
1017KWIATKOWSKI Przemyslaw 4815Open Masters Mężczyzn98M 942sobota, 09:3001:22:01.9501:22:01.95+00:38:1913:404.4
1018PODOLSKI Przemyslaw 4324Open Mężczyzn725M 943niedziela, 09:3001:22:05.9001:22:05.90+00:38:2313:404.4
1019STEPIEN Janusz 1233KOKULEK CLUBOpen Masters Mężczyzn99M 944sobota, 09:4501:22:08.3501:22:08.35+00:38:2513:414.4
1020KUBICKI Jakub 1232KOKULEK CLUBOpen Mężczyzn726M 945sobota, 09:4501:22:09.0001:22:09.00+00:38:2613:414.4
1021SŁODKI Szczepan 3959Open Mężczyzn727M 946sobota, 15:0001:22:09.4001:22:09.40+00:38:2613:414.4
1022DUBEL Łukasz 2739DIRTY DADSOpen Mężczyzn728M 947sobota, 12:4501:22:10.0501:22:10.05+00:38:2713:414.4
1023SIKORSKI Marcin 1069CROSSFIT STOCZNIAOpen Mężczyzn729M 948sobota, 09:3001:22:13.0001:22:13.00+00:38:3013:424.4
1024KORZENIEWSKI Patryk 913Open Mężczyzn730M 949sobota, 09:0001:22:13.3001:22:13.30+00:38:3013:424.4
1025KULA Filip 4112KRULOWIEŻYCIAOpen Mężczyzn731M 950niedziela, 08:3001:22:13.3501:22:13.35+00:38:3013:424.4
1026ROŻEK Paulina 836DREAM TEAM Open Kobiet65K 76sobota, 09:0001:22:14.0501:22:14.05+00:38:3113:424.4
1027FURTAK Alicja 1913Open Kobiet66K 77sobota, 11:4501:22:18.5001:22:18.50+00:38:3513:434.4
1028KURDYNOWSKA Beata 2036Open Kobiet67K 78sobota, 11:1501:22:18.7001:22:18.70+00:38:3513:434.4
1029SOWIŃSKI Łukasz 1694FAKAP TIM :)Open Mężczyzn732M 951sobota, 10:4501:22:19.7001:22:19.70+00:38:3613:434.4
1030GOLL Stanisław 653Open Masters Mężczyzn100M 952sobota, 08:3001:22:19.8001:22:19.80+00:38:3613:434.4
1031BIELAWSKI Maciej 4837Open Mężczyzn733M 953sobota, 11:4501:22:20.3501:22:20.35+00:38:3713:434.4
1032MROWIEC Piotr 3582Open Mężczyzn734M 954sobota, 14:1501:22:20.4001:22:20.40+00:38:3713:434.4
1033MUCHA Marek 4101APOSTLES OF STARSOpen Mężczyzn735M 955niedziela, 08:3001:22:21.1501:22:21.15+00:38:3813:434.4
1034KOZŁOWSKI Piotr 452HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn736M 956sobota, 08:1501:22:21.8501:22:21.85+00:38:3813:434.4
1035LEWANDOWICZ Paweł 1301Open Masters Mężczyzn101M 957sobota, 09:4501:22:22.2001:22:22.20+00:38:3913:434.4
1036BARNIAK Paweł 2738DIRTY DADSOpen Mężczyzn737M 958sobota, 12:4501:22:24.8001:22:24.80+00:38:4113:444.4
1037WYSZECKI Jacek 3531KOMANDO FLAKIOpen Masters Mężczyzn102M 959sobota, 14:1501:22:25.8001:22:25.80+00:38:4213:444.4
1038MALKIEWICZ Mariusz 1192FIKU MIKUOpen Mężczyzn738M 960sobota, 09:4501:22:27.6501:22:27.65+00:38:4413:444.4
1039BIELAWSKI Jakub 3375BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn739M 961sobota, 14:0001:22:27.8001:22:27.80+00:38:4413:444.4
1040ŁAPIŃSKI Michał Łapiński 2219MACIEJ BOpen Masters Mężczyzn103M 962sobota, 11:4501:22:27.8001:22:27.80+00:38:4413:444.4
1041JACHURSKA Agnieszka 2712AGOGA GYM LĘBORKOpen Kobiet68K 79sobota, 12:4501:22:29.1501:22:29.15+00:38:4613:444.4
1042CHMARA Dorota 1080FORDSTORE EURO-CAROpen Kobiet69K 80sobota, 09:3001:22:31.2501:22:31.25+00:38:4813:454.4
1043KLIK Piotr 2740DIRTY DADSOpen Mężczyzn740M 963sobota, 12:4501:22:33.9001:22:33.90+00:38:5113:454.4
1044MUSIOŁ Mariusz 1087FORDSTORE EURO-CAROpen Masters Mężczyzn104M 964sobota, 09:3001:22:34.0001:22:34.00+00:38:5113:454.4
1045FAIGA Dariusz 1082FORDSTORE EURO-CAROpen Masters Mężczyzn105M 965sobota, 09:3001:22:34.0001:22:34.00+00:38:5113:454.4
1046RÓŻAŃSKI Piotr 2913MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn741M 966sobota, 13:0001:22:34.2501:22:34.25+00:38:5113:454.4
1047WITEK Karol 685Open Mężczyzn742M 967sobota, 08:3001:22:34.5001:22:34.50+00:38:5113:454.4
1048SAŁATA Bartek 3762RUNMATOŁYOpen Mężczyzn743M 968sobota, 14:4501:22:34.7501:22:34.75+00:38:5113:454.4
1049KUPREWICZ Grzegorz 1299Open Mężczyzn744M 969sobota, 09:4501:22:35.1001:22:35.10+00:38:5213:454.4
1050MAŁŻ Adrian 3761RUNMATOŁYOpen Mężczyzn745M 970sobota, 14:4501:22:36.1501:22:36.15+00:38:5313:464.4
1051MISIEWICZ Tomasz 115HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn746M 971sobota, 07:4001:22:36.4501:22:36.45+00:38:5313:464.4
1052DUDEK Kamila 1114POWER TRAININGOpen Kobiet70K 81sobota, 09:3001:22:36.7001:22:36.70+00:38:5313:464.4
1053ITRYCH Mateusz 3938Open Mężczyzn747M 972sobota, 13:4501:22:38.3501:22:38.35+00:38:5513:464.4
1054STANKIEWICZ Karol 2205GE POWER TEAMOpen Mężczyzn748M 973sobota, 11:4501:22:39.5501:22:39.55+00:38:5613:464.4
1055RYMARCZYK Tomasz 2206GE POWER TEAMOpen Mężczyzn749M 974sobota, 11:4501:22:40.0501:22:40.05+00:38:5713:464.4
1056CHOROCIEJ Cyprian 1282WEJHEROWSKI KLUB MORSÓWOpen Mężczyzn750M 975sobota, 09:4501:22:40.4501:22:40.45+00:38:5713:464.4
1057SALWIERZ Bartek 1547Open Mężczyzn751M 976sobota, 10:1501:22:41.1501:22:41.15+00:38:5813:464.4
1058MAGULSKA Paulina 1924Open Kobiet71K 82sobota, 11:0001:22:43.6001:22:43.60+00:39:0013:474.4
1059WIDELAK Rafał 1093FORDSTORE EURO-CAROpen Mężczyzn752M 977sobota, 09:3001:22:43.7501:22:43.75+00:39:0013:474.4
1060SADOWY Damian 3100Open Mężczyzn753M 978sobota, 13:1501:22:43.9001:22:43.90+00:39:0113:474.4
1061CZERNECKI Ludwik 4419EASYSENDOpen Mężczyzn754M 979niedziela, 10:0001:22:43.9501:22:43.95+00:39:0113:474.4
1062KARDASZ Szymon 3080Open Mężczyzn755M 980sobota, 13:1501:22:44.8501:22:44.85+00:39:0113:474.4
1063STANKIEWICZ Kacper 2207GE POWER TEAMOpen Mężczyzn756M 981sobota, 11:4501:22:45.6501:22:45.65+00:39:0213:474.4
1064ERTMAŃSKI Jakub 3930Open Mężczyzn757M 982sobota, 15:0001:22:46.3001:22:46.30+00:39:0313:474.3
1065KUBIŃSKI Krzysztof 1298Open Mężczyzn758M 983sobota, 09:4501:22:47.0501:22:47.05+00:39:0413:474.3
1066BADENA Krzysztof 4718Open Mężczyzn759M 984sobota, 08:1501:22:47.9501:22:47.95+00:39:0513:474.3
1067BACH Tomasz 512Open Mężczyzn760M 985sobota, 08:1501:22:48.9501:22:48.95+00:39:0613:484.3
1068SZAFRANIEC Jaroslaw 1213FUNKY PLANET TEAMOpen Mężczyzn761M 986sobota, 09:4501:22:50.1501:22:50.15+00:39:0713:484.3
1069JUNKIER Mateusz 3941Open Mężczyzn762M 987sobota, 15:0001:22:52.6501:22:52.65+00:39:0913:484.3
1070SZEJNER Tadeusz 4696NIRVANA RUNNING TEAMOpen Mężczyzn763M 988niedziela, 10:3001:22:53.1501:22:53.15+00:39:1013:484.3
1071CZAJKA Marcin 3657SKFOpen Mężczyzn764M 989sobota, 14:3001:22:53.6501:22:53.65+00:39:1013:484.3
1072BIELAŃSKI Paweł 1094GUMIAKIOpen Mężczyzn765M 990sobota, 09:3001:22:55.9501:22:55.95+00:39:1313:494.3
1073HALBECKI Adam 3449Open Mężczyzn766M 991sobota, 14:0001:22:57.2001:22:57.20+00:39:1413:494.3
1074BUGAJSKI Szymon 134SCYZORYOpen Mężczyzn767M 992sobota, 07:4001:22:57.7001:22:57.70+00:39:1413:494.3
1075LASKOWSKI Maciej 2911MORDECZKI Z ŁÓDECZKIOpen Mężczyzn768M 993sobota, 13:0001:22:58.0501:22:58.05+00:39:1513:494.3
1076LONSKI Darek 2754GDAŃSKIE LWYOpen Mężczyzn769M 994sobota, 12:4501:22:58.0501:22:58.05+00:39:1513:494.3
1077SELEROWICZ Aleksandra 3593Open Kobiet72K 83sobota, 14:1501:22:58.1001:22:58.10+00:39:1513:494.3
1078KRÓL Aleksandra 1791Open Kobiet73K 84sobota, 10:4501:22:58.1501:22:58.15+00:39:1513:494.3
1079KOWALCZYK Lukasz 2829Open Mężczyzn770M 995sobota, 12:4501:22:58.6501:22:58.65+00:39:1513:494.3
1080JAGODZINSKI Łukasz 4589Open Mężczyzn771M 996niedziela, 10:0001:23:00.2001:23:00.20+00:39:1713:504.3
1081RICHERT Artur 1891VISLINEOpen Mężczyzn772M 997sobota, 11:0001:23:00.8001:23:00.80+00:39:1713:504.3
1082RYBARCZYK Ilona 222Elite Kobiet11K 85sobota, 07:5001:23:01.5001:23:01.50+00:39:1813:504.3
1083CZUB Michał 3563Open Mężczyzn773M 998sobota, 14:1501:23:03.0001:23:03.00+00:39:2013:504.3
1084BRYL Łukasz 1142Open Mężczyzn774M 999sobota, 09:3001:23:03.8501:23:03.85+00:39:2013:504.3
1085DOBEK Przemysław 1910Open Mężczyzn775M 1000sobota, 11:0001:23:05.0001:23:05.00+00:39:2213:504.3
1086KACZMAREK Arkadiusz 3209Open Mężczyzn776M 1001sobota, 13:3001:23:05.2001:23:05.20+00:39:2213:504.3
1087CIEŚLAK Artur 72BALTIC SEALSElite Mężczyzn105M 1002sobota, 07:4001:23:06.7501:23:06.75+00:39:2313:514.3
1088WIRKUS Seweryn 3484Open Mężczyzn777M 1003sobota, 14:0001:23:08.2001:23:08.20+00:39:2513:514.3
1089SZENWALD Martyna 3481Open Kobiet74K 86sobota, 14:0001:23:08.4001:23:08.40+00:39:2513:514.3
1090MALINOWSKI Maciej 125KARA MUSI BYĆOpen Mężczyzn778M 1004sobota, 07:4001:23:08.5001:23:08.50+00:39:2513:514.3
1091CZARNECKI Michał 4583Open Mężczyzn779M 1005niedziela, 10:1501:23:12.4001:23:12.40+00:39:2913:524.3
1092MAJCHRZAK Radosław 1390SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn780M 1006sobota, 10:0001:23:13.8001:23:13.80+00:39:3013:524.3
1093KOPEĆ Iza 1116POWER TRAININGOpen Kobiet75K 87sobota, 09:3001:23:15.2501:23:15.25+00:39:3213:524.3
1094MACIUK Bartosz 1793Open Mężczyzn781M 1007sobota, 10:4501:23:16.8001:23:16.80+00:39:3313:524.3
1095RUMIŃSKI Piotr 4554JADOWITE SARNYOpen Mężczyzn782M 1008niedziela, 10:1501:23:18.5001:23:18.50+00:39:3513:534.3
1096KORZENIECKI Tomasz 659Open Masters Mężczyzn106M 1009sobota, 08:3001:23:20.4501:23:20.45+00:39:3713:534.3
1097CZUBAK Michał 1033Open Mężczyzn783M 1010sobota, 09:1501:23:21.6501:23:21.65+00:39:3813:534.3
1098MICHALSKI Dariusz 433543 TEAMOpen Mężczyzn784M 1011niedziela, 09:4501:23:26.8501:23:26.85+00:39:4313:544.3
1099MOLĘDA Michał 433643 TEAMOpen Mężczyzn785M 1012niedziela, 09:4501:23:27.0501:23:27.05+00:39:4413:544.3
1100TAPEREK Mariusz 3634HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn107M 1013sobota, 14:3001:23:27.3001:23:27.30+00:39:4413:544.3
1101ABRAMCZYK Marta 3632HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet76K 88sobota, 14:3001:23:28.0001:23:28.00+00:39:4513:544.3
1102GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 1115POWER TRAININGOpen Kobiet77K 89sobota, 09:3001:23:28.2001:23:28.20+00:39:4513:544.3
1103WRZESIEŃ Przemysław 433743 TEAMOpen Mężczyzn786M 1014niedziela, 09:4501:23:28.3501:23:28.35+00:39:4513:544.3
1104DERLECKI Mateusz 3321Open Mężczyzn787M 1015sobota, 13:4501:23:32.1001:23:32.10+00:39:4913:554.3
1105GAJEWSKI Aleksander 1734SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn788M 1016sobota, 10:4501:23:33.1001:23:33.10+00:39:5013:554.3
1106POBŁOCKI Janusz 1542Open Mężczyzn789M 1017sobota, 10:1501:23:33.6501:23:33.65+00:39:5013:554.3
1107SOCHA Ewelina 2438BAŚKIOpen Kobiet78K 90sobota, 12:1501:23:34.4501:23:34.45+00:39:5113:554.3
1108KOMORZYCKI Robert 1987TDROpen Mężczyzn790M 1018sobota, 11:1501:23:34.5501:23:34.55+00:39:5113:554.3
1109WASIUTA Wojciech 3483Open Mężczyzn791M 1019sobota, 14:0001:23:34.8501:23:34.85+00:39:5113:554.3
1110NIEMCEWICZ Tomasz 3467Open Mężczyzn792M 1020sobota, 13:3001:23:35.1001:23:35.10+00:39:5213:554.3
1111SOCHA Pawel 2439BAŚKIOpen Mężczyzn793M 1021sobota, 12:1501:23:35.7001:23:35.70+00:39:5213:554.3
1112MACHOTA Tomasz 3339Open Mężczyzn794M 1022sobota, 13:4501:23:35.9001:23:35.90+00:39:5313:554.3
1113AUGUSTYNOWICZ Natalia 1907Open Kobiet79K 91sobota, 11:0001:23:36.1501:23:36.15+00:39:5313:564.3
1114CYWIŃSKI Marcin 2279Open Mężczyzn795M 1023sobota, 11:4501:23:36.5001:23:36.50+00:39:5313:564.3
1115BARANOWSKA Dorota 3310WSM CROSSFIT RÓŻYNYOpen Kobiet80K 92sobota, 13:4501:23:36.5501:23:36.55+00:39:5313:564.3
1116KORZENIECKI Krzysztof 658Open Mężczyzn796M 1024sobota, 08:3001:23:37.5501:23:37.55+00:39:5413:564.3
1117MALCZEWSKI Łukasz 4799KOMANDO FLAKIOpen Mężczyzn797M 1025sobota, 14:1501:23:38.7501:23:38.75+00:39:5513:564.3
1118KUBIAK Jakub 1634PRZEBUDZENIOpen Mężczyzn798M 1026sobota, 10:3001:23:39.3501:23:39.35+00:39:5613:564.3
1119SANECKI Przemysław 4839Open Mężczyzn799M 1027sobota, 14:1501:23:40.0501:23:40.05+00:39:5713:564.3
1120WAWRZKIEWICZ Marek 2569Open Mężczyzn800M 1028sobota, 12:1501:23:40.2501:23:40.25+00:39:5713:564.3
1121PIEPIÓRKA Krzysztof 2231MIRABELKAOpen Mężczyzn801M 1029sobota, 11:4501:23:41.4501:23:41.45+00:39:5813:564.3
1122KUROWSKI Dawid 3312WSM CROSSFIT RÓŻYNYOpen Mężczyzn802M 1030sobota, 13:4501:23:42.2501:23:42.25+00:39:5913:574.3
1123MŁYŃSKI Dawid 2230MIRABELKAOpen Mężczyzn803M 1031sobota, 11:4501:23:42.7001:23:42.70+00:39:5913:574.3
1124KASPROWICZ Artur 3311WSM CROSSFIT RÓŻYNYOpen Mężczyzn804M 1032sobota, 13:4501:23:43.1001:23:43.10+00:40:0013:574.3
1125SZYMAŃSKI Ryszard 3313WSM CROSSFIT RÓŻYNYOpen Mężczyzn805M 1033sobota, 13:4501:23:44.1501:23:44.15+00:40:0113:574.3
1126KAIM Sebastian 3973BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn806M 1034sobota, 08:3001:23:45.9001:23:45.90+00:40:0313:574.3
1127PTAK Krzysztof 3715Open Mężczyzn807M 1035sobota, 14:3001:23:47.6001:23:47.60+00:40:0413:574.3
1128KALINOWSKI Adam 4075Open Mężczyzn808M 1036sobota, 15:3001:23:48.6001:23:48.60+00:40:0513:584.3
1129GOŁĘBIOWSKI Gabriel 3690Open Mężczyzn809M 1037sobota, 14:3001:23:48.6501:23:48.65+00:40:0513:584.3
1130STODÓŁKIEWICZ Daniel 176Open Mężczyzn810M 1038sobota, 07:4001:23:50.0001:23:50.00+00:40:0713:584.3
1131JANIAK Grzegorz 2261WIKINGSOpen Mężczyzn811M 1039sobota, 11:4501:23:50.7001:23:50.70+00:40:0713:584.3
1132GRZESZCZAK Patryk 4587Open Mężczyzn812M 1040niedziela, 10:1501:23:51.6501:23:51.65+00:40:0813:584.3
1133MŁODZIŃSKA Agata 2262WIKINGSOpen Kobiet81K 93sobota, 11:4501:23:51.6501:23:51.65+00:40:0813:584.3
1134UHLENBERG Marcin 3253ASSECO ACTIVE TEAMOpen Mężczyzn813M 1041sobota, 14:0001:23:51.7501:23:51.75+00:40:0813:584.3
1135MŁYŃSKI Bartłomiej 398Open Mężczyzn814M 1042sobota, 08:0001:23:52.1001:23:52.10+00:40:0913:584.3
1136IWASZKIEWICZ Łukasz 4496Open Mężczyzn815M 1043niedziela, 10:0001:23:56.9501:23:56.95+00:40:1413:594.3
1137BRANDT Dawid 3972BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn816M 1044sobota, 08:3001:23:57.4001:23:57.40+00:40:1413:594.3
1138CICHOCKA Martyna 3881KONTENER FORMY / STRAŻACYOpen Kobiet82K 94sobota, 15:0001:23:57.9001:23:57.90+00:40:1513:594.3
1139MŁODZIŃSKI Adam 2263WIKINGSOpen Mężczyzn817M 1045sobota, 11:4501:23:58.4001:23:58.40+00:40:1513:594.3
1140KAWA Łukasz 3766RUSZPUFEOpen Mężczyzn818M 1046sobota, 14:4501:23:58.5501:23:58.55+00:40:1513:594.3
1141MAZEIKA Romas 4507Open Mężczyzn819M 1047niedziela, 10:0001:23:58.5501:23:58.55+00:40:1513:594.3
1142HOFFMANN Monika 2866DYSZĄCE BAWOŁYOpen Kobiet83K 95sobota, 13:0001:24:02.2001:24:02.20+00:40:1914:004.3
1143FETLIŃSKI Grzegorz 3324Open Mężczyzn820M 1048sobota, 13:4501:24:03.5501:24:03.55+00:40:2014:004.3
1144KARWEL Ewelina 3882KONTENER FORMY / STRAŻACYOpen Kobiet84K 96sobota, 15:0001:24:04.1501:24:04.15+00:40:2114:004.3
1145ZIELIŃSKI Krystian 4634Open Mężczyzn821M 1049niedziela, 10:1501:24:04.2001:24:04.20+00:40:2114:004.3
1146WITEK Bożena 684Open Kobiet85K 97sobota, 08:3001:24:04.6501:24:04.65+00:40:2114:004.3
1147WYSOCKI Bartosz 858FSD RUN DREZDENKOOpen Mężczyzn822M 1050sobota, 09:0001:24:05.2001:24:05.20+00:40:2214:004.3
1148FORMELA Piotr 159Open Mężczyzn823M 1051sobota, 07:4001:24:08.8501:24:08.85+00:40:2514:014.3
1149FIAŁKOWSKI Mateusz 1147Open Mężczyzn824M 1052sobota, 09:3001:24:10.4501:24:10.45+00:40:2714:014.3
1150KOROWICKI Kuba 698GRUBE ŚWINIEOpen Mężczyzn825M 1053sobota, 08:4501:24:13.6501:24:13.65+00:40:3014:024.3
1151SIEK Jakub 3837Open Mężczyzn826M 1054sobota, 14:4501:24:14.2001:24:14.20+00:40:3114:024.3
1152ORZECHOWSKI Kamil 400Open Mężczyzn827M 1055sobota, 08:0001:24:14.8001:24:14.80+00:40:3114:024.3
1153WNUCZEK Mateusz 3725Open Mężczyzn828M 1056sobota, 14:3001:24:17.1001:24:17.10+00:40:3414:024.3
1154WILIŃSKI Marek 1515TWEETY GANGOpen Masters Mężczyzn108M 1057sobota, 10:1501:24:17.4501:24:17.45+00:40:3414:024.3
1155PIEKARCZYK Bartosz 1280UNSTOPPABLE TEAMOpen Mężczyzn829M 1058sobota, 09:4501:24:17.9501:24:17.95+00:40:3514:024.3
1156MORAWSKI Piotr 3247ANWILTEAMOpen Mężczyzn830M 1059sobota, 13:4501:24:19.7001:24:19.70+00:40:3614:034.3
1157NIECHWIADOWICZ Damian 4442INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn831M 1060niedziela, 10:0001:24:21.2501:24:21.25+00:40:3814:034.3
1158PUSZKIEWICZ Daniel 2412Open Mężczyzn832M 1061sobota, 12:0001:24:21.4501:24:21.45+00:40:3814:034.3
1159 ŁAKOMIEC Maciej 854FSD RUN DREZDENKOOpen Mężczyzn833M 1062sobota, 09:0001:24:21.6001:24:21.60+00:40:3814:034.3
1160GROS Dawid 1231HAS...HAS...Open Mężczyzn834M 1063sobota, 09:4501:24:22.5501:24:22.55+00:40:3914:034.3
1161LIANA Przemysław 1333INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn835M 1064niedziela, 10:0001:24:23.3001:24:23.30+00:40:4014:034.3
1162KLINKOSZ Arkadiusz 1512TWEETY GANGOpen Mężczyzn836M 1065sobota, 10:1501:24:25.0001:24:25.00+00:40:4214:044.3
1163OKONIEWSKI Krzysztof 3767RUSZPUFEOpen Mężczyzn837M 1066sobota, 14:4501:24:26.5501:24:26.55+00:40:4314:044.3
1164KOWALSKI Kamil 705KWIDZYN BIEGAOpen Mężczyzn838M 1067sobota, 08:4501:24:26.8501:24:26.85+00:40:4314:044.3
1165WSZEBOROWSKI Marcin 696CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn109M 1068sobota, 08:4501:24:27.6501:24:27.65+00:40:4414:044.3
1166SZOTOWICZ Sebastian 1179Open Mężczyzn839M 1069sobota, 09:3001:24:27.7001:24:27.70+00:40:4414:044.3
1167MICHALCZYK Adrian 671Open Mężczyzn840M 1070sobota, 08:3001:24:28.1501:24:28.15+00:40:4514:044.3
1168KRASICKI Mateusz 1157Open Mężczyzn841M 1071sobota, 09:3001:24:28.6001:24:28.60+00:40:4514:044.3
1169KOWALCZYK Ewa 1713HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet86K 98sobota, 10:4501:24:28.6501:24:28.65+00:40:4514:044.3
1170LEŚNIAK Piotr 1766ZESPÓŁ NEPTUNOpen Mężczyzn842M 1072sobota, 10:4501:24:29.1001:24:29.10+00:40:4614:044.3
1171KRZYWKOWSKI Maciej 4858Open Mężczyzn843M 1073sobota, 15:0001:24:30.8001:24:30.80+00:40:4714:054.3
1172OKONIEWSKI Rafał 3768RUSZPUFEOpen Mężczyzn844M 1074sobota, 14:4501:24:30.9501:24:30.95+00:40:4814:054.3
1173PUCHALSKI Grzegorz 3832Open Mężczyzn845M 1075sobota, 14:4501:24:31.7501:24:31.75+00:40:4814:054.3
1174ŁACH Tomek 80BEST BEASTSElite Mężczyzn106M 1076sobota, 07:4001:24:32.0501:24:32.05+00:40:4914:054.3
1175LALEK Bartek 19HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn846M 1077sobota, 07:3001:24:34.0501:24:34.05+00:40:5114:054.3
1176KASZUBOWSKI Dominik 778WRC FITLINEOpen Mężczyzn847M 1078sobota, 08:4501:24:34.4501:24:34.45+00:40:5114:054.3
1177BŁĘDOWSKI Artur 2012Open Mężczyzn848M 1079sobota, 11:1501:24:34.6001:24:34.60+00:40:5114:054.3
1178KRAJEWSKI Sebastian 4382Open Mężczyzn849M 1080niedziela, 09:4501:24:35.9001:24:35.90+00:40:5314:054.3
1179WOŹNIAK Patryk 584HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn850M 1081sobota, 08:3001:24:38.0501:24:38.05+00:40:5514:064.3
1180SIERZCHAŁA Marcin 3357Open Mężczyzn851M 1082sobota, 13:4501:24:38.2501:24:38.25+00:40:5514:064.3
1181GRABAN Patryk 3765RUSZPUFEOpen Mężczyzn852M 1083sobota, 14:4501:24:39.4001:24:39.40+00:40:5614:064.3
1182NIOWAK Radosław 2297Open Mężczyzn853M 1084sobota, 11:4501:24:39.5001:24:39.50+00:40:5614:064.3
1183WINOGRODZKI Mariusz 695CROSS TRENING CIECHANÓWOpen Mężczyzn854M 1085sobota, 08:4501:24:40.8001:24:40.80+00:40:5714:064.3
1184NIKEL Krzysztof 3090Open Mężczyzn855M 1086sobota, 13:1501:24:40.9001:24:40.90+00:40:5814:064.3
1185FIUK Aleksander 4377Open Mężczyzn856M 1087niedziela, 09:4501:24:44.7001:24:44.70+00:41:0114:074.2
1186SOBANIA Daniel 1549Open Mężczyzn857M 1088sobota, 11:0001:24:47.5501:24:47.55+00:41:0414:074.2
1187SAWIRSKI Krzysztof 877POLISH NAVYOpen Mężczyzn858M 1089sobota, 09:0001:24:47.5501:24:47.55+00:41:0414:074.2
1188ZAWADZKA Paulina 878POLISH NAVYOpen Kobiet87K 99sobota, 09:0001:24:48.6501:24:48.65+00:41:0514:084.2
1189KRAMER Krzysztof 874POLISH NAVYOpen Mężczyzn859M 1090sobota, 09:0001:24:48.6501:24:48.65+00:41:0514:084.2
1190PŁATEK Krzysztof 875POLISH NAVYOpen Masters Mężczyzn110M 1091sobota, 09:0001:24:49.5501:24:49.55+00:41:0614:084.2
1191PAWŁOWSKI Łukasz 1428Open Mężczyzn860M 1092sobota, 10:0001:24:51.0001:24:51.00+00:41:0814:084.2
1192GÓRNY Sebastian 872POLISH NAVYOpen Mężczyzn861M 1093sobota, 09:0001:24:52.1001:24:52.10+00:41:0914:084.2
1193KACPRZAK Artur 2251TERRAMAROpen Mężczyzn862M 1094sobota, 11:4501:24:52.6001:24:52.60+00:41:0914:084.2
1194SZMAGLINSKI Dawid 2253TERRAMAROpen Mężczyzn863M 1095sobota, 11:4501:24:53.5501:24:53.55+00:41:1014:084.2
1195KONDRACKI Krzysztof 2252TERRAMAROpen Mężczyzn864M 1096sobota, 11:4501:24:53.7001:24:53.70+00:41:1014:084.2
1196TALAŚKA Mateusz 1437Open Mężczyzn865M 1097sobota, 10:0001:24:54.1501:24:54.15+00:41:1114:094.2
1197JAŻDŻEWSKI Grzegorz 2250TERRAMAROpen Mężczyzn866M 1098sobota, 11:4501:24:54.5501:24:54.55+00:41:1114:094.2
1198RANCEW Anna 1365RANCEWGEDDONOpen Kobiet88K 100sobota, 10:0001:24:55.1501:24:55.15+00:41:1214:094.2
1199ROGACZEWSKA Paulina 4784NORDCITYOpen Kobiet89K 101sobota, 13:4501:24:55.3001:24:55.30+00:41:1214:094.2
1200PIECHOWICZ Waldemar 3289NORDCITYOpen Masters Mężczyzn111M 1099sobota, 13:4501:24:55.8001:24:55.80+00:41:1214:094.2
1201BRUDECKI Damian 1141Open Mężczyzn867M 1100sobota, 09:3001:24:58.0001:24:58.00+00:41:1514:094.2
1202KAPUSTO Agnieszka 2396Open Kobiet90K 102sobota, 12:0001:25:00.0001:25:00.00+00:41:1714:104.2
1203BUĆKOWSKA Maria 900Open Kobiet91K 103sobota, 09:0001:25:01.1001:25:01.10+00:41:1814:104.2
1204MERCHEL Bartłomiej 533Open Mężczyzn868M 1101sobota, 08:1501:25:01.4501:25:01.45+00:41:1814:104.2
1205NOWAK Zbigniew 856FSD RUN DREZDENKOOpen Masters Mężczyzn112M 1102sobota, 09:0001:25:02.3001:25:02.30+00:41:1914:104.2
1206WYSZYŃSKI Michał 3764RUNMATOŁYOpen Mężczyzn869M 1103sobota, 14:4501:25:03.7001:25:03.70+00:41:2014:104.2
1207ANDRZEJEWSKI Wojciech 3062Open Mężczyzn870M 1104sobota, 13:1501:25:04.0501:25:04.05+00:41:2114:104.2
1208KASZAK Marcin 2531UNITED PANFILSOpen Mężczyzn871M 1105sobota, 12:1501:25:06.4001:25:06.40+00:41:2314:114.2
1209WARDYN Jakub 3763RUNMATOŁYOpen Mężczyzn872M 1106sobota, 14:4501:25:06.9501:25:06.95+00:41:2414:114.2
1210SYPION Mariusz 2697Open Mężczyzn873M 1107sobota, 12:3001:25:09.5501:25:09.55+00:41:2614:114.2
1211CHORZELEWSKI Michał 4200Open Mężczyzn874M 1108niedziela, 09:0001:25:10.0001:25:10.00+00:41:2714:114.2
1212RUSZNICA Klaudia 476KARTOFELKIOpen Kobiet92K 104sobota, 08:1501:25:11.5001:25:11.50+00:41:2814:114.2
1213REMUS Janusz 82BEST BEASTSOpen Masters Mężczyzn113M 1109sobota, 07:4001:25:13.8001:25:13.80+00:41:3014:124.2
1214CHMURA Krzysztof 3284NORDCITYOpen Masters Mężczyzn114M 1110sobota, 13:4501:25:15.2001:25:15.20+00:41:3214:124.2
1215MISTERSKI Jakub 2108DEADLY VENTUSOpen Mężczyzn875M 1111sobota, 11:3001:25:15.7001:25:15.70+00:41:3214:124.2
1216TURSKI Alan 3363Open Mężczyzn876M 1112sobota, 13:4501:25:18.0001:25:18.00+00:41:3514:134.2
1217STABULEWSKI Filip 699GRUBE ŚWINIEOpen Mężczyzn877M 1113sobota, 08:4501:25:18.4001:25:18.40+00:41:3514:134.2
1218STANKIEWICZ Paweł 2971Open Mężczyzn878M 1114sobota, 13:0001:25:20.2501:25:20.25+00:41:3714:134.2
1219WOŁCZYK Grzegorz 479KOMPANIA BABCIOpen Mężczyzn879M 1115sobota, 08:1501:25:21.1001:25:21.10+00:41:3814:134.2
1220WIECZOREK Daria 3377BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Kobiet93K 105sobota, 14:0001:25:22.3501:25:22.35+00:41:3914:134.2
1221SUMIŃSKI Przemysław 478KOMPANIA BABCIOpen Mężczyzn880M 1116sobota, 08:1501:25:23.7001:25:23.70+00:41:4014:134.2
1222BELZYT Katarzyna 1137Open Kobiet94K 106sobota, 09:3001:25:24.9001:25:24.90+00:41:4214:144.2
1223BANKIEWICZ Michał 359POWER TRAININGOpen Mężczyzn881M 1117sobota, 08:0001:25:25.6501:25:25.65+00:41:4214:144.2
1224CZECHOWSKI Piotr 4342DOVISTA ACTIVE TEAMOpen Mężczyzn882M 1118niedziela, 09:4501:25:27.9501:25:27.95+00:41:4514:144.2
1225CYBULA Marcin 837FORMA KARTUZY & SPORTOWE SUPLE TEAMOpen Masters Mężczyzn115M 1119sobota, 09:0001:25:28.3001:25:28.30+00:41:4514:144.2
1226DUDEK Justyna 3070Open Kobiet95K 107sobota, 13:1501:25:28.5001:25:28.50+00:41:4514:144.2
1227DUDEK Paweł 3071Open Mężczyzn883M 1120sobota, 13:1501:25:28.6001:25:28.60+00:41:4514:144.2
1228PERWENIS Krzysztof 3351Open Mężczyzn884M 1121sobota, 13:4501:25:28.7001:25:28.70+00:41:4514:144.2
1229KLUK Daniel 4592Open Masters Mężczyzn116M 1122niedziela, 10:1501:25:30.2001:25:30.20+00:41:4714:154.2
1230SŁAWECKA Małgorzata 4343DOVISTA ACTIVE TEAMOpen Kobiet96K 108niedziela, 09:4501:25:30.4001:25:30.40+00:41:4714:154.2
1231MYŚLIŃSKI Krzysztof 3583Open Mężczyzn885M 1123sobota, 14:1501:25:30.5001:25:30.50+00:41:4714:154.2
1232ZIĘBA Łukasz 1714HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn886M 1124sobota, 10:4501:25:30.5501:25:30.55+00:41:4714:154.2
1233DANKOWSKI Arkadiusz 3798Open Mężczyzn887M 1125sobota, 14:4501:25:30.7501:25:30.75+00:41:4714:154.2
1234PROKURAT Tomasz 1430Open Mężczyzn888M 1126sobota, 09:4501:25:33.0001:25:33.00+00:41:5014:154.2
1235SCHARMACH Szymom 3617AUTOINWEST TEAMOpen Mężczyzn889M 1127sobota, 14:3001:25:35.6501:25:35.65+00:41:5214:154.2
1236STROJNY Mateusz 1403SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn890M 1128sobota, 10:0001:25:36.4001:25:36.40+00:41:5314:164.2
1237CZERWINSKI Maciej 156Elite Mężczyzn107M 1129sobota, 07:4001:25:37.6501:25:37.65+00:41:5414:164.2
1238SACZUK Magda 4877Open Kobiet97K 109niedziela, 09:0001:25:39.4501:25:39.45+00:41:5614:164.2
1239CZYŻ Paulina 3797Open Kobiet98K 110sobota, 14:4501:25:39.5501:25:39.55+00:41:5614:164.2
1240WYSOCKI Michał 93DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn17M 1130sobota, 07:4001:25:39.9001:25:39.90+00:41:5714:164.2
1241BRADTKE Jonasz 2178ATHLETIC APOLLOOpen Mężczyzn891M 1131sobota, 11:1501:25:40.3001:25:40.30+00:41:5714:164.2
1242WILCZYNSKA Karolina 2725AGOGA GYM LĘBORKOpen Kobiet99K 111sobota, 12:4501:25:40.9501:25:40.95+00:41:5814:164.2
1243REITER Dawid 4094Open Mężczyzn892M 1132sobota, 15:3001:25:41.9501:25:41.95+00:41:5914:164.2
1244BAUSZEWSKI Mariusz 148Open Mężczyzn893M 1133sobota, 07:4001:25:43.0501:25:43.05+00:42:0014:174.2
1245GRABOWSKI Jakub 3865DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn894M 1134sobota, 15:0001:25:43.9501:25:43.95+00:42:0114:174.2
1246TAŁANDA Damian 2972Open Mężczyzn895M 1135sobota, 13:0001:25:44.1001:25:44.10+00:42:0114:174.2
1247ORENT Marcin 2521TEAM SAIYANOpen Mężczyzn896M 1136sobota, 12:1501:25:44.7001:25:44.70+00:42:0114:174.2
1248ROMAŃCZUK Tomasz 309CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn117M 1137sobota, 08:0001:25:45.6501:25:45.65+00:42:0214:174.2
1249IMIELSKA Katarzyna 2711AGOGA GYM LĘBORKOpen Kobiet100K 112sobota, 12:4501:25:47.0001:25:47.00+00:42:0414:174.2
1250WOJCIECHOWSKA Joanna 3854(BEZ)SILNA FAMILIAOpen Kobiet101K 113sobota, 15:0001:25:47.3501:25:47.35+00:42:0414:174.2
1251WOJCIECHOWSKI Robert 4862(BEZ)SILNA FAMILIAOpen Masters Mężczyzn118M 1138sobota, 15:0001:25:47.8001:25:47.80+00:42:0414:174.2
1252ROCH Daniel 4842Open Mężczyzn897M 1139sobota, 14:1501:25:49.1001:25:49.10+00:42:0614:184.2
1253WOŚ Marta 4226Open Kobiet102K 114niedziela, 09:0001:25:49.5001:25:49.50+00:42:0614:184.2
1254DĄBROWSKI Sebastian 2070CROSSELITEOpen Mężczyzn898M 1140sobota, 11:3001:25:50.1501:25:50.15+00:42:0714:184.2
1255WIERZCHOWSKI Daniel 2903LPP TEAM KIDSOpen Mężczyzn899M 1141sobota, 13:0001:25:52.2001:25:52.20+00:42:0914:184.2
1256GRZĄBEL Bartosz 2530UNITED PANFILSOpen Mężczyzn900M 1142sobota, 12:1501:25:52.4001:25:52.40+00:42:0914:184.2
1257OPERACZ Paweł 2532UNITED PANFILSOpen Mężczyzn901M 1143sobota, 12:1501:25:52.9501:25:52.95+00:42:1014:184.2
1258KASZUBA Zbigniew 873POLISH NAVYOpen Mężczyzn902M 1144sobota, 09:0001:25:54.0001:25:54.00+00:42:1114:194.2
1259SIECINSKI Mateusz 545Open Mężczyzn903M 1145sobota, 08:1501:25:54.2501:25:54.25+00:42:1114:194.2
1260BUNIEK Mateusz 473KARTOFELKIOpen Mężczyzn904M 1146sobota, 08:1501:25:54.9501:25:54.95+00:42:1214:194.2
1261SOKÓŁ Grzegorz 1802Open Mężczyzn905M 1147sobota, 10:4501:25:57.9001:25:57.90+00:42:1514:194.2
1262NEUMANN Przemysław 2520TEAM SAIYANOpen Mężczyzn906M 1148sobota, 12:1501:25:58.8501:25:58.85+00:42:1514:194.2
1263IWANICKA Sandra 4071Open Kobiet103K 115sobota, 15:3001:26:02.8501:26:02.85+00:42:1914:204.2
1264OŻÓG Marcin 924Open Masters Mężczyzn119M 1149sobota, 09:0001:26:03.3001:26:03.30+00:42:2014:204.2
1265PIETRZYK Bartosz 140UDAR TEAMOpen Mężczyzn907M 1150sobota, 14:4501:26:04.2501:26:04.25+00:42:2114:204.2
1266GAWRYŚ Aurelia 1448#TRENUJZFRANKOWSKAOpen Kobiet104K 116sobota, 10:1501:26:06.0501:26:06.05+00:42:2314:214.2
1267GROTH Leszek 4378Open Mężczyzn908M 1151niedziela, 09:4501:26:06.8501:26:06.85+00:42:2314:214.2
1268MAROSZEK Jarosław 3784UDAR TEAMOpen Mężczyzn909M 1152sobota, 14:4501:26:06.9501:26:06.95+00:42:2414:214.2
1269GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 339JUST 5Open Mężczyzn910M 1153sobota, 08:0001:26:07.0001:26:07.00+00:42:2414:214.2
1270BUDZYŃSKI Michał 1144Open Mężczyzn911M 1154sobota, 09:3001:26:08.5001:26:08.50+00:42:2514:214.2
1271PROCHOWSKI Rafał 1677Open Mężczyzn912M 1155sobota, 10:3001:26:08.7001:26:08.70+00:42:2514:214.2
1272KŁODNICKI Adam 444EASYSENDOpen Mężczyzn913M 1156sobota, 08:1501:26:09.1501:26:09.15+00:42:2614:214.2
1273DANKOWSKI Marek 3799Open Masters Mężczyzn120M 1157sobota, 14:4501:26:10.0001:26:10.00+00:42:2714:214.2
1274ZIÓŁEK Dawid 859FSD RUN DREZDENKOOpen Mężczyzn914M 1158sobota, 09:0001:26:12.7001:26:12.70+00:42:2914:224.2
1275KUCZKOWSKA-ROZBICKA Anna 1451#TRENUJZFRANKOWSKAOpen Masters Kobiet2K 117sobota, 10:1501:26:12.9001:26:12.90+00:42:3014:224.2
1276GRZENIA Łukasz 4070Open Mężczyzn915M 1159sobota, 15:3001:26:14.4001:26:14.40+00:42:3114:224.2
1277CZOŁBA Tomasz 4857INFOPROJEKT - TERRAFORMACJAOpen Mężczyzn916M 1160sobota, 14:3001:26:15.1001:26:15.10+00:42:3214:224.2
1278PAUL Aleksander 3711Open Mężczyzn917M 1161sobota, 14:3001:26:15.4001:26:15.40+00:42:3214:224.2
1279WĄDOŁOWSKI Paweł 3866DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn918M 1162sobota, 15:0001:26:15.5001:26:15.50+00:42:3214:224.2
1280NOWICKA Dominika 1675Open Kobiet105K 118sobota, 10:3001:26:15.8501:26:15.85+00:42:3214:224.2
1281PRZYBYŁOWICZ Ewa 1751SII GDAŃSK TEAMOpen Kobiet106K 119sobota, 10:4501:26:17.2501:26:17.25+00:42:3414:224.2
1282SŁODOWSKI Łukasz 2487LECIM RAZEMOpen Mężczyzn919M 1163sobota, 12:1501:26:18.0501:26:18.05+00:42:3514:234.2
1283GOŁUCH Mateusz 2529UNITED PANFILSOpen Mężczyzn920M 1164sobota, 12:1501:26:18.3501:26:18.35+00:42:3514:234.2
1284KROPSKI Michał 2715AGOGA GYM LĘBORKOpen Mężczyzn921M 1165sobota, 12:4501:26:19.2501:26:19.25+00:42:3614:234.2
1285KARWOWSKI Tomasz 2486LECIM RAZEMOpen Mężczyzn922M 1166sobota, 12:1501:26:19.4001:26:19.40+00:42:3614:234.2
1286WENTOWSKI Krzysztof 2176Open Mężczyzn923M 1167sobota, 11:3001:26:19.6501:26:19.65+00:42:3614:234.2
1287LEWANDOWSKI Mateusz 3702Open Mężczyzn924M 1168sobota, 14:3001:26:20.1501:26:20.15+00:42:3714:234.2
1288WITULSKI Andrzej 2488LECIM RAZEMOpen Mężczyzn925M 1169sobota, 12:1501:26:20.7501:26:20.75+00:42:3714:234.2
1289KARWOWSKI Mariusz 2485LECIM RAZEMOpen Mężczyzn926M 1170sobota, 12:1501:26:21.2001:26:21.20+00:42:3814:234.2
1290SZULC Monika 2196CROSSELITEOpen Masters Kobiet3K 120sobota, 11:4501:26:21.7501:26:21.75+00:42:3814:234.2
1291KLASA Marcin 2681Open Mężczyzn927M 1171sobota, 12:3001:26:22.4001:26:22.40+00:42:3914:234.2
1292RYCHCIK Ewa 2090CROSSELITEOpen Kobiet107K 121sobota, 11:3001:26:22.7501:26:22.75+00:42:3914:234.2
1293WENTOWSKA Katarzyna 2175Open Kobiet108K 122sobota, 11:3001:26:22.8501:26:22.85+00:42:3914:234.2
1294SZULC Arkadiusz 2195CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn121M 1172sobota, 11:4501:26:22.9501:26:22.95+00:42:4014:234.2
1295STEMPLEWSKI Mateusz 2091CROSSELITEOpen Mężczyzn928M 1173sobota, 11:3001:26:23.1501:26:23.15+00:42:4014:234.2
1296DARIIA Maksymenko 3443Open Kobiet109K 123sobota, 14:0001:26:23.4001:26:23.40+00:42:4014:234.2
1297WILCZYNSKI Tomasz 103HEALTHTIMEOpen Masters Mężczyzn122M 1174sobota, 07:4001:26:23.7001:26:23.70+00:42:4014:234.2
1298GRODZKI Piotr 2072CROSSELITEOpen Mężczyzn929M 1175sobota, 11:3001:26:23.8001:26:23.80+00:42:4014:234.2
1299ZOLTOWSKI Piotr 2523TINTECHOpen Mężczyzn930M 1176sobota, 12:1501:26:23.8001:26:23.80+00:42:4014:234.2
1300BALABEKYAN Levon 3923Open Mężczyzn931M 1177sobota, 15:0001:26:24.1501:26:24.15+00:42:4114:244.2
1301MUSIŃSKI Łukasz 86BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn932M 1178sobota, 07:4001:26:24.6501:26:24.65+00:42:4114:244.2
1302TOMASZEWSKI Adrian 3965Open Mężczyzn933M 1179sobota, 15:0001:26:25.1001:26:25.10+00:42:4214:244.2
1303RADZKI Patryk 4281SMOCZA AURAOpen Mężczyzn934M 1180niedziela, 09:3001:26:27.0501:26:27.05+00:42:4414:244.2
1304DOBKOWSKI Mateusz 2528UNITED PANFILSOpen Mężczyzn935M 1181sobota, 12:1501:26:27.2501:26:27.25+00:42:4414:244.2
1305JASTRZĘBSKA Lidia 1847LO1 MALBORKOpen Kobiet110K 124sobota, 11:0001:26:28.0001:26:28.00+00:42:4514:244.2
1306KOZŁOWSKI Marek 4080Open Mężczyzn936M 1182sobota, 15:3001:26:29.3001:26:29.30+00:42:4614:244.2
1307WISNIEWSKA Marlena 4694KS PRZYGODA GDAŃSKOpen Kobiet111K 125niedziela, 10:3001:26:30.4501:26:30.45+00:42:4714:254.2
1308TARASEWICZ Maciej 4684Open Masters Mężczyzn123M 1183niedziela, 10:3001:26:30.7001:26:30.70+00:42:4714:254.2
1309WISNIEWSKI Piotr 4695KS PRZYGODA GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn124M 1184niedziela, 10:3001:26:31.0001:26:31.00+00:42:4814:254.2
1310BUGALSKI Radoslaw 1594NAJWYŻEJPRZETRUCHTAMYOpen Mężczyzn937M 1185sobota, 14:0001:26:32.3001:26:32.30+00:42:4914:254.2
1311KOWALSKA Natalia 661Open Kobiet112K 126sobota, 08:3001:26:32.8501:26:32.85+00:42:4914:254.2
1312STRZELCZYK-HUMIENNY Agnieszka 4835Open Kobiet113K 127sobota, 11:3001:26:33.0001:26:33.00+00:42:5014:254.2
1313DAWIDOWSKA Kamila 1595NAJWYŻEJPRZETRUCHTAMYOpen Kobiet114K 128sobota, 14:0001:26:33.0001:26:33.00+00:42:5014:254.2
1314SECH Daniel 4763KOCURY PÓŁNOCYOpen Mężczyzn938M 1186niedziela, 09:4501:26:34.5001:26:34.50+00:42:5114:254.2
1315BEDNAREK Michał 151Elite Mężczyzn108M 1187sobota, 07:4001:26:35.6501:26:35.65+00:42:5214:254.2
1316HANKE Magdalena 1600OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Kobiet4K 129sobota, 10:3001:26:35.7501:26:35.75+00:42:5214:254.2
1317KIDZIŃSKI Przemysław 522Open Mężczyzn939M 1188sobota, 08:1501:26:36.5501:26:36.55+00:42:5314:264.2
1318JAWORSKA Joanna 4022LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet115K 130sobota, 14:1501:26:37.4001:26:37.40+00:42:5414:264.2
1319CIEŚLAK Paweł 4021LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn940M 1189sobota, 14:1501:26:37.8501:26:37.85+00:42:5414:264.2
1320BUDZYŃSKI Adam 1143Open Mężczyzn941M 1190sobota, 09:3001:26:38.1001:26:38.10+00:42:5514:264.2
1321MOKWA Mateusz 3707Open Mężczyzn942M 1191sobota, 14:3001:26:39.2501:26:39.25+00:42:5614:264.2
1322WYCIECHOWSKI Norbert 1618OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn943M 1192sobota, 10:3001:26:40.6001:26:40.60+00:42:5714:264.2
1323BUDZIANOWSKI Dobiesław 2662Open Mężczyzn944M 1193sobota, 12:3001:26:42.1001:26:42.10+00:42:5914:274.2
1324OLSZEWSKI Krzysztof 2622PUMA_STAROGARDOpen Masters Mężczyzn125M 1194sobota, 12:3001:26:43.8501:26:43.85+00:43:0014:274.2
1325GÓRECKI Michał 1630PRZEBUDZENIOpen Mężczyzn945M 1195sobota, 10:3001:26:44.2501:26:44.25+00:43:0114:274.2
1326CZECH Piotr 4201Open Mężczyzn946M 1196niedziela, 09:0001:26:44.4501:26:44.45+00:43:0114:274.2
1327GALEK Agnieszka 4278SMOCZA AURAOpen Kobiet116K 131niedziela, 09:3001:26:44.4501:26:44.45+00:43:0114:274.2
1328SOKOŁOWSKI Jakub 3669WARIACIKIOpen Mężczyzn947M 1197sobota, 14:3001:26:46.6501:26:46.65+00:43:0314:274.1
1329EJZYGMANN Karol 1912Open Mężczyzn948M 1198sobota, 11:0001:26:47.2501:26:47.25+00:43:0414:274.1
1330WÓDCZAK Marcin 2533UNITED PANFILSOpen Mężczyzn949M 1199sobota, 12:1501:26:48.1001:26:48.10+00:43:0514:284.1
1331KULAK Andrzej 897THE DUDESOpen Mężczyzn950M 1200sobota, 09:0001:26:48.2001:26:48.20+00:43:0514:284.1
1332WODZIŃSKI Marek 938Open Masters Mężczyzn126M 1201sobota, 09:0001:26:48.9001:26:48.90+00:43:0614:284.1
1333PYSZCZAK Bartosz 4234GOOD SHIT FROM MAROKO!Open Mężczyzn951M 1202niedziela, 09:3001:26:54.8501:26:54.85+00:43:1114:294.1
1334WOJCIECHOWSKI Robert 3856(BEZ)SILNA FAMILIAOpen Masters Mężczyzn127M 1203sobota, 15:0001:26:57.1001:26:57.10+00:43:1414:294.1
1335LEWICKI Miłosz 4353MECHANICZNE POMARAŃCZEOpen Mężczyzn952M 1204niedziela, 09:4501:26:57.4501:26:57.45+00:43:1414:294.1
1336KOZIEŁ Katrzyna 2355SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Kobiet117K 132sobota, 12:0001:26:58.0001:26:58.00+00:43:1514:294.1
1337OLSZEWSKI Leszek 730MARCOPOL TEAMOpen Mężczyzn953M 1205sobota, 08:4501:26:58.8001:26:58.80+00:43:1514:294.1
1338WEŁNICKA Anna 4828Open Kobiet118K 133sobota, 12:4501:26:59.0001:26:59.00+00:43:1614:294.1
1339BURZAWA Konrad 988OCR TEAM MASTER'S GYMOpen Mężczyzn954M 1206sobota, 09:1501:26:59.1501:26:59.15+00:43:1614:294.1
1340NASIOROWSKI Piotr 2086CROSSELITEOpen Mężczyzn955M 1207sobota, 11:3001:26:59.2501:26:59.25+00:43:1614:294.1
1341MARCHLEWSKI Patyrk 1391SYTY KABAN TEAMOpen Masters Mężczyzn128M 1208sobota, 10:0001:26:59.5501:26:59.55+00:43:1614:294.1
1342BLOK Mariusz 1521Open Mężczyzn956M 1209sobota, 10:1501:26:59.9001:26:59.90+00:43:1714:294.1
1343SZAŁACH Grzegorz 2172Open Masters Mężczyzn129M 1210sobota, 11:3001:27:00.1501:27:00.15+00:43:1714:304.1
1344DURAZIŃSKI Marcin 722MARCOPOL TEAMOpen Mężczyzn957M 1211sobota, 08:4501:27:00.6501:27:00.65+00:43:1714:304.1
1345BLOK Natalia 1522Open Kobiet119K 134sobota, 10:1501:27:00.7001:27:00.70+00:43:1714:304.1
1346WOJDAS Mateusz 4860Open Mężczyzn958M 1212sobota, 14:3001:27:05.0501:27:05.05+00:43:2214:304.1
1347KOTARBA Piotr 1712HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn959M 1213sobota, 10:4501:27:06.1501:27:06.15+00:43:2314:314.1
1348NAPIERAŁA Magdalena 1540Open Kobiet120K 135sobota, 10:1501:27:09.1501:27:09.15+00:43:2614:314.1
1349STANDARA Maciej 481KORAXYOpen Mężczyzn960M 1214sobota, 08:1501:27:10.4001:27:10.40+00:43:2714:314.1
1350BIAŁECKI Mikołaj 3683Open Mężczyzn961M 1215sobota, 14:3001:27:11.3501:27:11.35+00:43:2814:314.1
1351SZWEDOWSKI Marcin 4850Open Mężczyzn962M 1216sobota, 14:3001:27:12.1001:27:12.10+00:43:2914:324.1
1352GLIŃSKI Dawid 1527Open Mężczyzn963M 1217sobota, 10:1501:27:12.1501:27:12.15+00:43:2914:324.1
1353BANACH Kevin 3679Open Mężczyzn964M 1218sobota, 14:3001:27:12.2001:27:12.20+00:43:2914:324.1
1354SZULC Kacper 1436Open Mężczyzn965M 1219sobota, 10:0001:27:13.5001:27:13.50+00:43:3014:324.1
1355PATTERSON James 1676Open Mężczyzn966M 1220sobota, 10:3001:27:13.5501:27:13.55+00:43:3014:324.1
1356ŚLUFIŃSKI Franek 1612OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn967M 1221sobota, 10:3001:27:13.5501:27:13.55+00:43:3014:324.1
1357RDZANEK Damian 540Open Mężczyzn968M 1222sobota, 08:1501:27:13.6001:27:13.60+00:43:3014:324.1
1358ADAMIAK Tomasz 896THE DUDESOpen Mężczyzn969M 1223sobota, 09:0001:27:14.3501:27:14.35+00:43:3114:324.1
1359BIELICKA Bożena 2354SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Kobiet121K 136sobota, 12:0001:27:19.6501:27:19.65+00:43:3614:334.1
1360CIECHANOWICZ Paweł 1669Open Mężczyzn970M 1224sobota, 10:3001:27:20.4001:27:20.40+00:43:3714:334.1
1361KRAWIEC Mateusz 20602BROTHERSOpen Mężczyzn971M 1225sobota, 11:3001:27:24.0501:27:24.05+00:43:4114:344.1
1362KRAWIEC Jakub 20592BROTHERSOpen Mężczyzn972M 1226sobota, 11:3001:27:24.7501:27:24.75+00:43:4114:344.1
1363MROCZKOWSKI Wojciech 2327GC5 TEAMOpen Mężczyzn973M 1227sobota, 12:1501:27:26.3501:27:26.35+00:43:4314:344.1
1364JAKUBIK Michał 4434INVEST KOMFORTOpen Mężczyzn974M 1228niedziela, 10:0001:27:28.4501:27:28.45+00:43:4514:344.1
1365OKRÓJ Tatiana 3349Open Kobiet122K 137sobota, 13:4501:27:31.8001:27:31.80+00:43:4814:354.1
1366KWIATKOWSKI Michał 2621PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn975M 1229sobota, 12:3001:27:32.3001:27:32.30+00:43:4914:354.1
1367BARAŃSKI Grzegorz 2353SAR-BSR KOŁOBRZEGOpen Masters Mężczyzn130M 1230sobota, 12:0001:27:32.6001:27:32.60+00:43:4914:354.1
1368BORSZCZ Michał 4556JESZCZE LESZCZEOpen Mężczyzn976M 1231niedziela, 10:1501:27:33.2001:27:33.20+00:43:5014:354.1
1369ZEGAROWICZ Natalia 3487Open Kobiet123K 138sobota, 14:0001:27:34.0001:27:34.00+00:43:5114:354.1
1370KOWALSKI Damian 1882VISLINEOpen Mężczyzn977M 1232sobota, 11:0001:27:35.1501:27:35.15+00:43:5214:354.1
1371BRZEZIŃSKI Hubert 4233GOOD SHIT FROM MAROKO!Open Mężczyzn978M 1233niedziela, 09:3001:27:35.5501:27:35.55+00:43:5214:354.1
1372KRAJEWSKA Magdalena 1883VISLINEOpen Kobiet124K 139sobota, 11:0001:27:36.4001:27:36.40+00:43:5314:364.1
1373SEMMERLING Sylwester 2838Open Masters Mężczyzn131M 1234sobota, 12:4501:27:37.0501:27:37.05+00:43:5414:364.1
1374GŁOWACKI Paweł 1528Open Mężczyzn979M 1235sobota, 10:1501:27:38.3501:27:38.35+00:43:5514:364.1
1375ZIEMANN Tomasz 2102CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn132M 1236sobota, 11:3001:26:20.2001:27:38.50+00:43:5514:234.2
1376WIECZOREK Anna 4225Open Masters Kobiet5K 140niedziela, 09:0001:27:39.5501:27:39.55+00:43:5614:364.1
1377DZIKI Adrian 1733SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn980M 1237sobota, 10:4501:27:39.7001:27:39.70+00:43:5614:364.1
1378KETTLER Łukasz 1738SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn981M 1238sobota, 10:4501:27:39.8501:27:39.85+00:43:5614:364.1
1379KOMPIŃSKA Sylwia 3455Open Kobiet125K 141sobota, 14:0001:27:42.8001:27:42.80+00:43:5914:374.1
1380BILSKA Magda 1032Open Kobiet126K 142sobota, 09:1501:27:42.8501:27:42.85+00:43:5914:374.1
1381STANKIEWICZ Karolina 3358Open Kobiet127K 143sobota, 13:4501:27:43.3001:27:43.30+00:44:0014:374.1
1382STRUMIŁŁO Daniel 547Open Mężczyzn982M 1239sobota, 08:1501:27:44.4501:27:44.45+00:44:0114:374.1
1383KEMPA Tomasz 1880VISLINEOpen Mężczyzn983M 1240sobota, 11:0001:27:45.3501:27:45.35+00:44:0214:374.1
1384SZERSZEŃ Monika 4622Open Kobiet128K 144niedziela, 10:1501:27:45.7501:27:45.75+00:44:0214:374.1
1385VAN ES Pieter 1328HUBA BUBAOpen Mężczyzn984M 1241sobota, 10:0001:27:46.1001:27:46.10+00:44:0314:374.1
1386PAWŁOWSKI Michał 4794Open Mężczyzn985M 1242sobota, 15:0001:27:46.1001:27:46.10+00:44:0314:374.1
1387BORKOWSKI Damian 4795Open Mężczyzn986M 1243sobota, 15:0001:27:46.3501:27:46.35+00:44:0314:374.1
1388POLAK Jarosław 1887VISLINEOpen Mężczyzn987M 1244sobota, 11:0001:27:46.4501:27:46.45+00:44:0314:374.1
1389BARANOWICZ Adrian 1729SII GDAŃSK TEAMOpen Mężczyzn988M 1245sobota, 10:4501:27:47.2001:27:47.20+00:44:0414:374.1
1390PANTERA Daniel 973HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn989M 1246sobota, 09:1501:27:47.7501:27:47.75+00:44:0414:374.1
1391SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 4098Open Mężczyzn990M 1247sobota, 15:3001:27:48.2001:27:48.20+00:44:0514:384.1
1392MICHNA Łukasz 1392SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn991M 1248sobota, 10:0001:27:48.6001:27:48.60+00:44:0514:384.1
1393JANISZEWSKA Katarzyna 4072Open Kobiet129K 145sobota, 15:3001:27:48.9001:27:48.90+00:44:0614:384.1
1394OGONEK Wojciech 804Open Mężczyzn992M 1249sobota, 08:4501:27:49.7501:27:49.75+00:44:0614:384.1
1395WIECZOREK Adrian 4224Open Mężczyzn993M 1250niedziela, 09:0001:27:50.2501:27:50.25+00:44:0714:384.1
1396WARAKOMSKI Karol 4223Open Mężczyzn994M 1251niedziela, 09:0001:27:51.0501:27:51.05+00:44:0814:384.1
1397SIWEK Jarosław 4217Open Mężczyzn995M 1252niedziela, 09:0001:27:51.1001:27:51.10+00:44:0814:384.1
1398SZABŁOWSKI Robert 549Open Mężczyzn996M 1253sobota, 08:1501:27:51.2501:27:51.25+00:44:0814:384.1
1399RADOMSKI Adam 3834Open Mężczyzn997M 1254sobota, 14:4501:27:51.6501:27:51.65+00:44:0814:384.1
1400HYRA Katarzyna 2677Open Kobiet130K 146sobota, 12:3001:27:51.9501:27:51.95+00:44:0914:384.1
1401KLONOWSKI Witold 4591Open Mężczyzn998M 1255niedziela, 10:1501:27:53.6001:27:53.60+00:44:1014:384.1
1402KURKIEREWICZ Kacper 1385SYTY KABAN TEAMOpen Mężczyzn999M 1256sobota, 10:0001:27:53.6501:27:53.65+00:44:1014:384.1
1403WOJCIECHOWSKI Wojtek 2197CROSSELITEOpen Mężczyzn1000M 1257sobota, 11:4501:27:53.9501:27:53.95+00:44:1114:384.1
1404KUCZYK Bartosz 1355LUNA TEAMOpen Mężczyzn1001M 1258sobota, 10:0001:27:54.5501:27:54.55+00:44:1114:394.1
1405KOZŁOWSKI Jacek 1958CROSS TEAMOpen Masters Mężczyzn133M 1259sobota, 11:0001:27:59.2001:27:59.20+00:44:1614:394.1
1406WŁOSZEK Szymon 1959CROSS TEAMOpen Mężczyzn1002M 1260sobota, 11:0001:28:02.1001:28:02.10+00:44:1914:404.1
1407BIEŃ Łukasz 693BEZNARZAO16Open Mężczyzn1003M 1261sobota, 08:4501:28:02.2001:28:02.20+00:44:1914:404.1
1408WYSOCKI Bartosz 4265LEKKI BANKIECIKOpen Mężczyzn1004M 1262niedziela, 09:3001:28:03.1501:28:03.15+00:44:2014:404.1
1409BAJEWICZ Krzysztof 1519Open Mężczyzn1005M 1263sobota, 10:1501:28:06.0501:28:06.05+00:44:2314:414.1
1410ADAMIAK Jan 3191Open Mężczyzn1006M 1264sobota, 13:3001:28:07.6001:28:07.60+00:44:2414:414.1
1411PUDŁO Marcin 1049Open Mężczyzn1007M 1265sobota, 09:1501:28:07.8001:28:07.80+00:44:2414:414.1
1412GODLEWSKI Sebastian 4067Open Mężczyzn1008M 1266sobota, 14:1501:28:08.7001:28:08.70+00:44:2514:414.1
1413LENKIEWICZ Jakub 2830Open Mężczyzn1009M 1267sobota, 12:4501:28:12.9001:28:12.90+00:44:3014:424.1
1414KUCZYK Jacek 1356LUNA TEAMOpen Mężczyzn1010M 1268sobota, 10:0001:28:13.3501:28:13.35+00:44:3014:424.1
1415LIS Milena 3703Open Kobiet131K 147sobota, 14:3001:28:13.3501:28:13.35+00:44:3014:424.1
1416POKRYSZKA Wojciech 3713Open Mężczyzn1011M 1269sobota, 14:3001:28:13.5501:28:13.55+00:44:3014:424.1
1417RYMKIEWICZ Przemysław 3592Open Mężczyzn1012M 1270sobota, 14:1501:28:13.7001:28:13.70+00:44:3014:424.1
1418WOJCIANOWSKI Łukasz 2815OMIDA GROUPOpen Mężczyzn1013M 1271sobota, 12:4501:28:14.4001:28:14.40+00:44:3114:424.1
1419JURCZAK Kamil 2828Open Mężczyzn1014M 1272sobota, 12:4501:28:14.5501:28:14.55+00:44:3114:424.1
1420CZARNOTA Mariusz 1877VISLINEOpen Mężczyzn1015M 1273sobota, 11:0001:28:15.0501:28:15.05+00:44:3214:424.1
1421JANKOWSKI Sławomir 2678Open Mężczyzn1016M 1274sobota, 12:3001:28:15.2001:28:15.20+00:44:3214:424.1
1422BOROWSKA Karolina 2789OMIDA GROUPOpen Kobiet132K 148sobota, 12:4501:28:15.2501:28:15.25+00:44:3214:424.1
1423JAKUBEK Patryk 2635ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAOpen Mężczyzn1017M 1275sobota, 12:3001:28:16.2501:28:16.25+00:44:3314:424.1
1424SZARAFIN Rafal 4620Open Mężczyzn1018M 1276niedziela, 10:1501:28:16.5501:28:16.55+00:44:3314:424.1
1425ŻELAZNA Anna 3488Open Kobiet133K 149sobota, 13:4501:28:18.6501:28:18.65+00:44:3514:434.1
1426OLSZEWSKI Szymon 1886VISLINEOpen Mężczyzn1019M 1277sobota, 11:0001:28:19.9001:28:19.90+00:44:3714:434.1
1427MYCEK Arkadiusz 3709Open Mężczyzn1020M 1278sobota, 14:3001:28:20.5001:28:20.50+00:44:3714:434.1
1428ADAMCZYK Marek 3436Open Mężczyzn1021M 1279sobota, 14:0001:28:20.5001:28:20.50+00:44:3714:434.1
1429PAWEŁOSZEK Olaf 964FATKILLERSOpen Mężczyzn1022M 1280sobota, 09:1501:28:21.1501:28:21.15+00:44:3814:434.1
1430KOSZAŁKA Szymon 962FATKILLERSOpen Mężczyzn1023M 1281sobota, 09:1501:28:21.3001:28:21.30+00:44:3814:434.1
1431KOLKA Robert 961FATKILLERSOpen Mężczyzn1024M 1282sobota, 09:1501:28:21.7501:28:21.75+00:44:3814:434.1
1432RYNANS Mateusz 2416Open Mężczyzn1025M 1283sobota, 12:0001:28:26.4001:28:26.40+00:44:4314:444.1
1433MIELEWCZYK Bartłomiej 963FATKILLERSOpen Mężczyzn1026M 1284sobota, 09:1501:28:26.4501:28:26.45+00:44:4314:444.1
1434BARANOWSKA Katarzyna 202OCR TEAM WŁOCŁAWEKElite Kobiet12K 150sobota, 07:5001:28:27.2501:28:27.25+00:44:4414:444.1
1435PŁANETA Arkadiusz 117HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn1027M 1285sobota, 07:4001:28:27.6001:28:27.60+00:44:4414:444.1
1436MEJER Pawel 3221Open Mężczyzn1028M 1286sobota, 13:3001:28:29.3501:28:29.35+00:44:4614:444.1
1437BLOCK Marcin 1909Open Mężczyzn1029M 1287sobota, 11:0001:28:29.70