Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3317 |
Wystartowało : | 3141 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3118 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUKASIK Bartosz | 1302 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | ŁOSIOWSKI Łukasz | 1315 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | STACHUŁA Marcin | 1290 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | POWYSZYŃSKA Aleksandra | 1288 | Drużyna Cienia | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
5 | STACHUŁA Anna | 1289 | Drużyna Cienia | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
6 | ZIOŁA Rafał | 1291 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | WYSOCKA Klaudia | 3273 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
8 | CEBULLA Mateusz | 1342 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
9 | SARWA Szymon | 1369 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
10 | BINKOWSKA Aleksandra | 1275 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
11 | CIEĆKIEWICZ Artur | 1276 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
12 | HALUPCZOK Marcin | 1277 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | JÓZWIK Magdalena | 1278 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
14 | PŁOSZAJ Katarzyna | 1280 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | PŁOSZAJ Mateusz | 1281 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | WĄSOWICZ Magdalena | 1303 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | PIERŚCIECKI Paweł | 1304 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | PUSTELNIK Dawid | 1305 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
19 | PUSTELNIK Wioleta | 1306 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | SZCZEPAŃSKA Agata | 1307 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | SZCZEPAŃSKI Tomek | 1308 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | LEWANDOWSKA Joanna | 1309 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | LEWANDOWSKI Przemysław | 1310 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
24 | PODSTUFKA Szymon | 1330 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
25 | ŚMIETAŃSKA Dominika | 1331 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
26 | ANDRZEJCZAK Filip | 1332 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
27 | BŁASIAK Dominika | 1333 | Utani Gran Hur | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
28 | KAFLOWSKI Artur | 1334 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
29 | NURKIEWICZ Agata | 1335 | Utani Gran Hur | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
30 | PODMAGÓRSKI Krzysztof | 1336 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
31 | POSTUŁA Jan | 1337 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
32 | KOWALSKA Patrycja | 1358 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
33 | LABUS Grzegorz | 1361 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
34 | MĄDRY Tomasz | 1362 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
35 | MOJECKA Zuzanna | 1364 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
36 | NOWACKI Marek | 1365 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
37 | NOWOCIN Patrycja | 1366 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
38 | KISZKA Piotr | 1538 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
39 | MARTYNA Aleksander | 1804 | Starówka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
40 | WICHER Iza | 1805 | Starówka | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
41 | KURPIELLA Wojciech | 773 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
42 | WODECKI Dawid | 1184 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
43 | FRANICA Mateusz | 1274 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
44 | PŁOSZAJ Witold | 1282 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
45 | WÓDKA Krzysztof | 1283 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
46 | BRYŁKA Marcin | 1286 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
47 | OLSZÓWKA Dawid | 1287 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
48 | NOSZCZAK Jacek | 1292 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
49 | GŁADYŚ Przemysław | 1294 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
50 | JANOSZ Rafał | 1295 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
51 | KOCZUR Cyprian | 1296 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
52 | KURIATA Marcin | 1297 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | MOSKAŁA Łukasz | 1298 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | NOWAK Joanna | 1299 | FUNKY GYM TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
55 | GIERSZ Andrzej | 1300 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | KROKOSZ Ewa | 1301 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | KRAMEK Paweł | 1311 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | LITWIN Marek | 1312 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | LITWIN Marta | 1313 | PITKA MATKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | LITWIN Pawel | 1314 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | POLAK Iwona | 1316 | PITKA MATKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | MEDAJ Aneta | 1317 | PoliSterydy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | RADWAŃSKI Marek | 1318 | PoliSterydy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | BEBEK Krzysztof | 1319 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
65 | GOŁĘBIOWSKI Kazimierz | 1320 | Runanywhere | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | PACZKOWSKI Tomasz | 1321 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
67 | BISIEKIRSKI Michał | 1323 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
68 | GŁOWACZ Monika | 1324 | Strefa Byków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
69 | MAŁOTA Marzena | 1325 | Strefa Byków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | GAJEWSKA Natalia | 1327 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
71 | GAJEWSKI Krzysztof | 1328 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
72 | PISULA Adrian | 1329 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
73 | SZYMAŃSKI Paweł | 1338 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
74 | ANTOSZEWSKI Patryk | 1340 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
75 | BRONTKE Kamil | 1341 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
76 | DZIEDZIC Kamil | 1343 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
77 | GAJDA Daniel | 1344 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
78 | GAJDA Kinga | 1345 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
79 | GARBACZ Damian | 1346 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
80 | GARBACZ Sara | 1347 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
81 | GÓRALIK Grzegorz | 1348 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
82 | GRABKA Albert | 1350 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
83 | GRZYBOWSKI Piotr | 1351 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
84 | JAMROZ Katarzyna | 1353 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
85 | JURCZYGA Maciej | 1354 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
86 | KANDER Krzysztof | 1356 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
87 | KOLANO Grzegorz | 1357 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
88 | OBARA Marcel | 1367 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
89 | PAPIEROK Magdalena | 1368 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
90 | SIUDEK Adam | 1370 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
91 | ŚLUSARSKA Sylwia | 1371 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
92 | STANECZEK Łukasz | 1372 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
93 | STAROSZYŃSKI Dawid | 1373 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
94 | SZENDZIELORZ Anna | 1374 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
95 | SZOJDA Paulina | 1375 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
96 | WAWSZCZYK Martha | 1378 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
97 | WILCZEK Lukasz | 1379 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
98 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 1380 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
99 | WOJCIECHOWSKI Kamil | 1381 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
100 | WOJTUSZEK Maciej | 1382 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
101 | WRONA Bartłomiej | 1384 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
102 | WOJNA Aleksandra | 1493 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
103 | MARTYNA Artur | 1765 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
104 | MARTYNA Katarzyna | 1766 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
105 | ŻUREK Małgorzata | 1767 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
106 | KRUCZALOK Adam | 3162 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 106 wynik(ów)