RUNMAGEDDON REKRUT GLIWICE

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
3317
Wystartowało:
3141
Nie ukończyło:
23
Ukończyło:
3118
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAŚKO Tomasz 1465Open Mężczyzn10M 6411:4500:00:0000:46:13.9000:46:13.90 7:427,8
2GUŚĆ Maciej 1530GangusyOpen Mężczyzn23M 9311:4500:00:0000:49:25.6000:49:25.60+00:03:118:147,3
3PIOTROWSKI Bogdan 1080STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn12M 19011:4500:00:0000:58:05.9000:58:05.90+00:11:529:406,2
4HAJŁASZ Paweł 1540I <3 This Game!Open Mężczyzn90M 19611:4500:00:0000:58:15.7000:58:15.70+00:12:019:426,2
5RYTEL Michał 1527Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn95M 20411:4500:00:0000:58:51.7500:58:51.75+00:12:379:486,1
6GARBOWSKI Michał 1513Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn107M 22011:4500:00:0000:59:51.0000:59:51.00+00:13:379:586,0
7SCHILLER Fryderyk 3044Schody HiszpańskieOpen Masters Mężczyzn22M 28511:4500:00:0001:02:54.0501:02:54.05+00:16:4010:295,7
8SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 3045Schody HiszpańskieOpen Kobiet16K 2311:4500:00:0001:02:55.4001:02:55.40+00:16:4110:295,7
9PIECHACZEK Szymon 1553Nic się nie stałoOpen Mężczyzn161M 29311:4500:00:0001:03:07.0001:03:07.00+00:16:5310:315,7
10PIECHACZEK Tomasz 1554Nic się nie stałoOpen Mężczyzn166M 30011:4500:00:0001:03:15.9501:03:15.95+00:17:0210:325,7
11GROMOTKA Janusz 1551Nic się nie stałoOpen Masters Mężczyzn29M 32311:4500:00:0001:04:37.9501:04:37.95+00:18:2410:465,6
12DOMIŃSKI Marcin 1570Open Mężczyzn192M 33611:4500:00:0001:05:24.9001:05:24.90+00:19:1110:545,5
13KRYSTKIEWICZ Krystian 1578Open Mężczyzn194M 33911:4500:00:0001:05:27.7501:05:27.75+00:19:1310:545,5
14JAROSZEK Piotr 1575Open Masters Mężczyzn34M 34811:4500:00:0001:06:05.3001:06:05.30+00:19:5111:005,4
15SZELIGA Łukasz 1599Open Mężczyzn202M 34911:4500:00:0001:06:05.8001:06:05.80+00:19:5111:005,4
16SZMIGIEL Daniel 1600Open Mężczyzn210M 36411:4500:00:0001:06:32.5501:06:32.55+00:20:1811:055,4
17KARCZYŃSKI Tomasz 1576Open Mężczyzn213M 36811:4500:00:0001:06:39.1001:06:39.10+00:20:2511:065,4
18SZMIGIEL Justyna 1601Open Kobiet23K 3311:4500:00:0001:06:54.0001:06:54.00+00:20:4011:095,4
19GRUNDKIEWICZ Tomasz 1515Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn223M 38011:4500:00:0001:07:01.7001:07:01.70+00:20:4711:105,4
20BUGIEL Łukasz 1568Open Mężczyzn244M 40811:4500:00:0001:08:01.7001:08:01.70+00:21:4711:205,3
21GORZAWSKI Robert 1573Open Mężczyzn245M 41011:4500:00:0001:08:02.9001:08:02.90+00:21:4911:205,3
22JANCEWICZ Rafał 1574Open Mężczyzn267M 43511:4500:00:0001:08:42.1501:08:42.15+00:22:2811:275,2
23ZYZIK Paweł 1529Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn311M 49711:4500:00:0001:10:34.3001:10:34.30+00:24:2011:455,1
24RODACKI Grzegorz 1593Open Masters Mężczyzn63M 51811:4500:00:0001:11:05.6001:11:05.60+00:24:5111:505,1
25LEWANDOWSKA Aneta 1581Open Kobiet48K 6511:4500:00:0001:11:09.4001:11:09.40+00:24:5511:515,1
26GAWĘDA Daniel 1514Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn345M 53711:4500:00:0001:11:47.4001:11:47.40+00:25:3311:575,0
27OŚLAK Marek 1535Haski w paskiOpen Mężczyzn369M 57011:4500:00:0001:12:45.1001:12:45.10+00:26:3112:074,9
28DUBIS Jarosław 1571Open Masters Mężczyzn77M 57511:4500:00:0001:12:56.5501:12:56.55+00:26:4212:094,9
29LEWANDOWSKI Łukasz 1582Open Mężczyzn378M 58211:4500:00:0001:13:02.3001:13:02.30+00:26:4812:104,9
30GARBOWSKI Maciej 1512Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn397M 60611:4500:00:0001:13:36.3001:13:36.30+00:27:2212:164,9
31KACZMARSKA Alicja 1533Haski w paskiOpen Kobiet73K 9411:4500:00:0001:14:11.6001:14:11.60+00:27:5712:214,9
32UCHER Krystian 1555Nic się nie stałoOpen Mężczyzn452M 66911:4500:00:0001:15:04.9001:15:04.90+00:28:5112:304,8
33TRZASKALIK Ireneusz 1720Open Masters Mężczyzn87M 67011:4500:00:0001:15:05.4501:15:05.45+00:28:5112:304,8
34CHODURA Beata 1706Open Masters Kobiet14K 10611:4500:00:0001:15:06.3001:15:06.30+00:28:5212:314,8
35ZAWADZKI Jakub 1539Hydrozagadka Team Open Mężczyzn473M 70211:4500:00:0001:16:09.2001:16:09.20+00:29:5512:414,7
36GROMOTKA Tobiasz 1552Nic się nie stałoOpen Mężczyzn478M 70711:4500:00:0001:16:13.2001:16:13.20+00:29:5912:424,7
37KALUSZKA Daniel 1534Haski w paskiOpen Mężczyzn495M 72611:4500:00:0001:16:33.1001:16:33.10+00:30:1912:454,7
38PARUCH Wiktoria 1536Haski w paskiOpen Kobiet113K 13611:4500:00:0001:17:35.4001:17:35.40+00:31:2112:554,6
39BURDYL Elżbeta 1531Haski w paskiOpen Kobiet117K 14011:4500:00:0001:17:36.5001:17:36.50+00:31:2212:564,6
40DUDEK Konrad 1532Haski w paskiOpen Mężczyzn558M 80011:4500:00:0001:18:27.0501:18:27.05+00:32:1313:044,6
41POLACZKIEWICZ Marcin 1523Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn119M 90211:4500:00:0001:20:38.7501:20:38.75+00:34:2413:264,5
42MUSIAŁEK Grzegorz 1522Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn657M 91211:4500:00:0001:20:54.6501:20:54.65+00:34:4013:294,4
43SYPKO-MARCINISZYN Magdalena 1748Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet151K 18811:4500:00:0001:20:55.1501:20:55.15+00:34:4113:294,4
44URBANEK Adrian 1602Open Mężczyzn658M 91311:4500:00:0001:20:55.7001:20:55.70+00:34:4113:294,4
45ANTONIEWICZ Monika 1564Open Kobiet165K 20611:4500:00:0001:21:48.1501:21:48.15+00:35:3413:384,4
46DRAPIŃSKI Marek 1495BDM - Byle Do Mety!Open Mężczyzn696M 95411:4500:00:0001:21:49.0001:21:49.00+00:35:3513:384,4
47ZAMARŁO Marcin 1604Open Mężczyzn743M 100811:4500:00:0001:22:58.5001:22:58.50+00:36:4413:494,3
48MAJERCZYK Natalia 1586Open Kobiet190K 23511:4500:00:0001:23:05.2501:23:05.25+00:36:5113:504,3
49MAJERCZYK Krystian 1585Open Mężczyzn755M 102211:4500:00:0001:23:15.8501:23:15.85+00:37:0113:524,3
50KACZMARCZYK Anna 1549NDEOpen Kobiet194K 23911:4500:00:0001:23:22.3001:23:22.30+00:37:0813:534,3
51KACZMARCZYK Krzysztof 1550NDEOpen Mężczyzn761M 102811:4500:00:0001:23:23.9501:23:23.95+00:37:1013:534,3
52BARAN Marcin 1565Open Mężczyzn771M 104011:4500:00:0001:23:34.1001:23:34.10+00:37:2013:554,3
53CICHY Patrycja 1569Open Kobiet212K 26111:4500:00:0001:23:53.1501:23:53.15+00:37:3913:584,3
54KOSEK Patrycja 1577Open Kobiet213K 26211:4500:00:0001:23:54.3001:23:54.30+00:37:4013:594,3
55MAJCHRZAK Grzegorz 1583Open Mężczyzn801M 107511:4500:00:0001:24:13.2501:24:13.25+00:37:5914:024,3
56MAJCHRZAK Olimpia 1584Open Kobiet228K 28211:4500:00:0001:24:37.0001:24:37.00+00:38:2314:064,3
57CIUPKA Agata 1507Do Porzygu OCR TeamOpen Kobiet235K 28911:4500:00:0001:25:02.4001:25:02.40+00:38:4814:104,2
58SZOSTOK Marta 1528Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet250K 30611:4500:00:0001:26:03.6001:26:03.60+00:39:4914:204,2
59POPŁAWSKA Karolina 1524Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet251K 30711:4500:00:0001:26:03.7001:26:03.70+00:39:4914:204,2
60RAKOWSKA Marzena 1526Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet252K 30811:4500:00:0001:26:04.2501:26:04.25+00:39:5014:204,2
61STOLARSKI Dawid 1597Open Mężczyzn875M 116611:4500:00:0001:26:28.2001:26:28.20+00:40:1414:244,2
62PUZOŃ Aleksandra 1509Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Kobiet49K 32011:4500:00:0001:26:41.8001:26:41.80+00:40:2714:264,2
63KALINOWSKI Łukasz 1519Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn155M 119411:4500:00:0001:27:00.5501:27:00.55+00:40:4614:304,1
64POPŁAWSKI Ireneusz 1525Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn158M 121611:4500:00:0001:27:35.9001:27:35.90+00:41:2214:354,1
65ZEIDLER Aleksander 1548Miraz Race TeamOpen Masters Mężczyzn159M 122311:4500:00:0001:27:46.8001:27:46.80+00:41:3214:374,1
66WYCISK Marcin 1510Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn160M 123511:4500:00:0001:28:00.8501:28:00.85+00:41:4614:404,1
67BERNAT Przemysław 1566Open Mężczyzn944M 124511:4500:00:0001:28:16.4501:28:16.45+00:42:0214:424,1
68GÓRA Darek 1508Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn950M 125111:4500:00:0001:28:25.8501:28:25.85+00:42:1114:444,1
69LABUS Aleksandra 1580Open Kobiet353K 41911:4500:00:0001:29:54.8001:29:54.80+00:43:4014:594,0
70BORECKI Marek 1567Open Mężczyzn1004M 131411:4500:00:0001:29:58.7501:29:58.75+00:43:4414:594,0
71SZUKAŁA Sławomir 1546Izba WytrzeźwieńOpen Mężczyzn1089M 141611:4500:00:0001:32:19.5001:32:19.50+00:46:0515:233,9
72MANDLA Łukasz 1545Izba WytrzeźwieńOpen Mężczyzn1102M 143111:4500:00:0001:32:46.8501:32:46.85+00:46:3215:273,9
73GRZEBIELA Alina 1516Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Kobiet70K 49211:4500:00:0001:33:13.8001:33:13.80+00:46:5915:323,9
74LATUSEK-BRODACKA Kornelia 1521Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Kobiet71K 49311:4500:00:0001:33:14.0001:33:14.00+00:47:0015:323,9
75FERENS Maja 1542Izba WytrzeźwieńOpen Kobiet443K 53211:4500:00:0001:34:38.6001:34:38.60+00:48:2415:463,8
76FERENS Tomasz 1543Izba WytrzeźwieńOpen Mężczyzn1188M 153111:4500:00:0001:34:41.8501:34:41.85+00:48:2715:463,8
77HACHUŁA Marek 1460Open Mężczyzn1200M 154411:4500:00:0001:35:00.9001:35:00.90+00:48:4715:503,8
78FERENS Magdalena 1541Izba WytrzeźwieńOpen Kobiet461K 55411:4500:00:0001:35:24.9001:35:24.90+00:49:1115:543,8
79KUBICKI Mateusz 1520Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn1248M 160211:4500:00:0001:36:33.5501:36:33.55+00:50:1916:053,7
80GŁADYSZ Bartosz 1572Open Mężczyzn1250M 160411:4500:00:0001:36:40.2501:36:40.25+00:50:2616:063,7
81STACHELSKI Rafał 1596Open Mężczyzn1291M 164811:4500:00:0001:38:00.6001:38:00.60+00:51:4616:203,7
82STACHELSKI Arkadiusz 1595Open Mężczyzn1292M 164911:4500:00:0001:38:01.7501:38:01.75+00:51:4716:203,7
83GAŁUSZKA Konrad 1544Izba WytrzeźwieńOpen Mężczyzn1305M 166611:4500:00:0001:38:35.9501:38:35.95+00:52:2216:253,7
84JURA Ewelina 1560Pull Up or Shut UpOpen Kobiet543K 64911:4500:00:0001:39:25.7001:39:25.70+00:53:1116:343,6
85FOLEK Agata 1559Pull Up or Shut UpOpen Kobiet544K 65011:4500:00:0001:39:26.4001:39:26.40+00:53:1216:343,6
86DULAK Michał 1558Pull Up or Shut UpOpen Mężczyzn1329M 169811:4500:00:0001:39:26.4501:39:26.45+00:53:1216:343,6
87SZCZOTKA Klaudia 1504Cwałujące WieprzeOpen Kobiet598K 70811:4500:00:0001:41:47.3501:41:47.35+00:55:3316:573,5
88KALINOWSKI Adam 1518Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn1413M 179411:4500:00:0001:42:22.0001:42:22.00+00:56:0817:033,5
89ŚWIĘCICKI Mariusz 1563TDROpen Mężczyzn1425M 180711:4500:00:0001:43:03.8501:43:03.85+00:56:4917:103,5
90MAŁEK Maciej 1498Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn1462M 185011:4500:00:0001:45:26.4501:45:26.45+00:59:1217:343,4
91NADROWSKA Izabela 1499Cwałujące WieprzeOpen Kobiet661K 77711:4500:00:0001:45:27.5001:45:27.50+00:59:1317:343,4
92SKRZYPCZYK Anna 1501Cwałujące WieprzeOpen Kobiet662K 77811:4500:00:0001:45:29.3001:45:29.30+00:59:1517:343,4
93NGUYEN Weronika 1500Cwałujące WieprzeOpen Kobiet714K 83811:4500:00:0001:48:25.8001:48:25.80+01:02:1118:043,3
94GĄSIOR Tomasz 1496Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn1509M 190411:4500:00:0001:48:26.8001:48:26.80+01:02:1218:043,3
95SKRZYPCZYK Dawid 1502Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn1512M 191011:4500:00:0001:48:50.0501:48:50.05+01:02:3618:083,3
96SKRZYPCZYK Klaudiusz 1503Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn1518M 191711:4500:00:0001:49:30.1001:49:30.10+01:03:1618:153,3
97ZAWADZKA Wiktoria 1505Cwałujące WieprzeOpen Kobiet731K 85711:4500:00:0001:49:34.8001:49:34.80+01:03:2018:153,3
98WITEK Robert 1410FABRYKA JANUSZYOpen Mężczyzn1688M 210711:4500:00:00   
99KAKOSZKA Ewa 1517Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet886K 102811:4500:00:00   
100LEONARCZYK Adam 1497Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn1690M 211011:4500:00:00   
Znaleziono 100 wynik(ów)