Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3317 |
Wystartowało : | 3141 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3118 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKOMRO Robert | 3324 | KOCHAM SŁODKIE | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2 | BUŁAWA Mariusz | 2346 | KOCHAM SŁODKIE | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3 | PLEWA Monika | 2370 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
4 | SADOWSKI Michał | 2371 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
5 | JAGIELSKI Paweł | 2397 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
6 | JANIK Grzegorz | 2398 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
7 | JANOSZ Szymon | 2399 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
8 | TOMCZYKIEWICZ Tomasz | 2426 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
9 | GAŻA Olaf | 2322 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
10 | KAMIONKA Martyna | 2323 | eSky.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
11 | OLSZEWSKI Marek | 2325 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
12 | KOLANKO Grzegorz | 2348 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
13 | KONSOR Konrad | 2349 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
14 | KOSAŁKA Anna | 2350 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
15 | KUGANDA Mateusz | 2351 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
16 | KYZIOŁ Rafał | 2352 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
17 | ŁAPIŃSKI Kamil | 2353 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
18 | MAROSZEK Agnieszka | 2354 | KOCHAM SŁODKIE | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
19 | MOSUR Mirosław | 2355 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
20 | BYSTRANOWSKA Karolina | 2375 | Szturm | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
21 | FISCHER Angelika | 2376 | TDR | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
22 | SIPOVIC Faustyna | 2377 | TDR | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
23 | ĆWIKLIK Marcin | 2378 | TEAM PREZES | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
24 | LITWIN Daniel | 2380 | utani gran hur | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
25 | LITWIN Karol | 2381 | utani gran hur | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
26 | CHABERKA Agnieszka | 2382 | Wolbrom TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
27 | KOWALSKI Marcin | 2403 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
28 | KUKLA Piotr | 2404 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
29 | KUTEK Karolina | 2405 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
30 | KUTEK Tomasz | 2406 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
31 | LIPNIAK Szymon | 2407 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
32 | LISZKA Agnieszka | 2408 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
33 | MAŁEK Karolina | 2409 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
34 | MICHALSKA Adrianna | 2410 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
35 | HEBA Erwin | 1975 | Apollo Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
36 | KOMPERDA Aleksandra | 2284 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
37 | KRAJNIAK Patrycja | 2288 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
38 | KRAWCZYK Anna | 2289 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
39 | OLEJNICZAK Paweł | 2314 | Drokan-1 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
40 | POTYRAŁA Szymon | 2315 | Drokan-1 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
41 | ZAJĄC Bogdan | 2316 | Drokan-1 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
42 | BOWKUN Krzysztof | 2317 | Druid Boosters | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
43 | DEKA Jakub | 2318 | Druid Boosters | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
44 | KRAWCZYK Łukasz | 2319 | Druid Boosters | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
45 | CEMPULIK Michał | 2330 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
46 | OZGA Patrycja | 2332 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
47 | SLODCZYK Paulina | 2333 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
48 | SPORYS Krzysztof | 2334 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
49 | WIERZBOWSKA Magdalena | 2335 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
50 | WIERZBOWSKI Paweł | 2336 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
51 | ZAZAŁOWSKI Janusz | 2337 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
52 | BENDEL Michał | 2338 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
53 | BENDEL Piotr | 2339 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
54 | GRUCA Rafał | 2340 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
55 | OGIERMAN Mariusz | 2342 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
56 | SZARY Michał | 2343 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
57 | ZELEWSKA Barbara | 2344 | i2 Geolab | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
58 | BOGACKA Aleksandra | 2345 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
59 | DRĄŻKIEWICZ Kamil | 2347 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
60 | NABAGŁO Marcin | 2356 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
61 | OSOWSKI Karol | 2357 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
62 | RUSEK Michał | 2358 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
63 | SZYMCZYK Marcin | 2359 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
64 | TRACZ Małgorzata | 2361 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
65 | KUNAT Jaroslaw | 2362 | Lidl | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
66 | KOBUSIŃSKA Jolanta | 2363 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
67 | KOBUSIŃSKI Daniel | 2364 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
68 | MATURA Adam | 2365 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
69 | MATURA Katarzyna | 2366 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
70 | ZYSKOWSKI Tomasz | 2367 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
71 | KUDER Adrian | 2369 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
72 | BRZOSKWINIA Paweł | 2372 | Reksio Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
73 | KOWALIK Michał | 2373 | Reksio Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
74 | ŻYMŁA Łukasz | 2374 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
75 | KARCZ Aleksandra | 2383 | Wolbrom TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
76 | ADAMCZYK Bogdan | 2384 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
77 | BANASZAK Daniel | 2386 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
78 | BARTOSIAK Karolina | 2387 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
79 | CHUDY Igor | 2389 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
80 | DZIDEK Łukasz | 2390 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
81 | DZIDEK Michał | 2391 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
82 | GRZESIUK Maciej | 2395 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
83 | JAWOREK Adam | 2400 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
84 | JÓŹWIN Karina | 2401 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
85 | KONARSKA Klaudia | 2402 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
86 | NEUKIRCH Roman | 2412 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
87 | ORŁOWSKI Radosław | 2413 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
88 | PATELSKI Tomasz | 2414 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
89 | PAWLUS Artur | 2415 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
90 | RESZKA Brygida | 2418 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
91 | RESZKA Marcin | 2419 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
92 | SIDORCZUK Rafał | 2420 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
93 | SIEWIERSKI Piotr | 2421 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
94 | STAROWICZ Krzysztof | 2422 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
95 | SZCZEPANIK Michał | 2423 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
96 | SZOMBIERSKI Paweł | 2424 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
97 | SZYLUK Iwona | 2425 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
98 | WARDULIŃSKA Ewa | 2427 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
99 | ZOGŁOWEK Jarosław | 2429 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 99 wynik(ów)