Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3317 |
Wystartowało : | 3141 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3118 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAWICKI Kacper | 2880 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2 | SETA Dawid | 2881 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3 | POCZĄTKO Błażej | 2876 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
4 | POCZĄTKO Łukasz | 2877 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
5 | IZDEBSKI Michał | 3334 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
6 | KWIATKOWSKI Jacek | 2859 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
7 | KUBINA Kornel | 2858 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
8 | WAŁASZEK Paweł | 2789 | HELTON TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
9 | ZIEMNICKI Tomasz | 2897 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
10 | WÓJCICKI Kamil | 2894 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
11 | TUREK Amanda | 3129 | To nie są leszcze Stefan! | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
12 | PACIA Mateusz | 2871 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
13 | DUDEK Emilia | 2841 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
14 | MOCZYDLOWSKI Bartosz | 2866 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
15 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 2867 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
16 | POPIK Szymon | 2833 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
17 | MIROŃCZUK Piotr | 2864 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
18 | LIS Artur | 2861 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
19 | WIELOWSKI Marek | 2893 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
20 | GNIECKI Krystian | 2846 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
21 | WSOLAK Wojciech | 2896 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
22 | WSOLAK Weronika | 2895 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
23 | MNICH Krzysztof | 2832 | ZiomyBezFormy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
24 | BIEGUN Dawid | 2839 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
25 | GAJOWIAK Marcin | 2843 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
26 | DWORZYŃSKI Rafał | 2842 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
27 | STANISŁAWSKI Karol | 2888 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
28 | STANISŁAWSKA Agata | 2887 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
29 | ŁUSZCZ Konrad | 2862 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
30 | MICHAŁOWSKI Kacper | 2863 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
31 | PINTO Ricardo | 2875 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
32 | IMBURSKI Andrzej | 2850 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
33 | LALIK Błażej | 2831 | ZiomyBezFormy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
34 | PIEKARSKA Katarzyna | 2874 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
35 | LEMAŃSKA Agnieszka | 2860 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
36 | KLUGIEWICZ Michal | 2856 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
37 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 2892 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
38 | SICIŃSKA Sonia | 2882 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
39 | KAJA Robert | 2855 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
40 | SIEKIERSKI Tomasz | 2885 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
41 | JERSAK Jakub | 2853 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
42 | SIEKIERSKA Klaudia | 2883 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
43 | SIEKIERSKA Liwia | 2884 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
44 | GALAS Michał | 2845 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
45 | GALAS Marcin | 2844 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
46 | MATŁOKA Bartłomiej | 2773 | AP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
47 | SKWARA Anna | 2886 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
48 | PERUCKI Piotr | 2872 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
49 | BĄK Paulina | 2800 | matki wariatki i Michał :) | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
50 | KOLODZIEJCZYK Michal | 2802 | matki wariatki i Michał :) | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
51 | OŁOWNIA Joanna | 2803 | matki wariatki i Michał :) | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
52 | DYKO Bartosz | 2783 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
53 | KIJEK Katarzyna | 2785 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
54 | HYDZIK Dawid | 2784 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
55 | NOSARZEWSKI Jan | 2787 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
56 | MIROWICZ Tomasz | 2786 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
57 | KACZMARCZYK Dominika | 2854 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
58 | SŁOBODA Karol | 2488 | Powiększony MC zestaw | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
59 | WOJTAS Marcin | 2807 | Powiększony MC zestaw | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
60 | NOWAK Katarzyna | 2868 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
61 | OSIKA Marcin | 2870 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
62 | CHMURA Bogdan | 2795 | MAMUTY z Podlesia | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
63 | CHMURA Bartłomiej | 2794 | MAMUTY z Podlesia | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
64 | SZYCHALSKI Kamil | 2890 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
65 | OLESIAK Rafał | 2869 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
66 | ŚMIŁOWSKI Krzysztof | 2799 | MAMUTY z Podlesia | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
67 | KOWAL Faustyna | 2788 | HELTON TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
68 | WARTACZ Agnieszka | 2790 | HELTON TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
69 | JAŚKO Sebastian | 2852 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
70 | JAGLA Wojciech | 2851 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
71 | CHMURA Adela | 2793 | MAMUTY z Podlesia | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
72 | CHMURA Wojciech | 2796 | MAMUTY z Podlesia | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
73 | KNOP Paweł | 2769 | Amatorzy biegania | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
74 | ŚMIŁOWSKA Martyna | 2798 | MAMUTY z Podlesia | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
75 | HERMAN Dawid | 2797 | MAMUTY z Podlesia | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
76 | KOŁECZKO Marcin | 2857 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
77 | ŁOBOZ Adrian | 3034 | HELTON TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
78 | STEFANIAK Dawid | 2771 | Amatorzy biegania | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
79 | VOYTOVYCH Halyna | 2812 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
79 | NORWA Michał | 2810 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
81 | POLNIASZEK Kamil | 2806 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
82 | TOMECKI Grzegorz | 2818 | TomBi | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
83 | BĄK Anna | 2817 | TomBi | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
84 | TOMECKI Krzysztof | 2819 | TomBi | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
85 | MARĆ Anna | 2908 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
86 | PAJĄK Anna | 2823 | WATAHA | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
87 | MARĆ Karol | 2792 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
88 | MARĆ Jerzy | 2791 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
89 | PYSZNY Adrian | 2879 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
90 | SZMATLOCH Michał | 2816 | Szata Dejaniry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
91 | BIEDROŃ Paulina | 2838 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
92 | STENCEL Krzysztof | 2764 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
93 | BRYNECKA Joanna | 2840 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
94 | PĘZIOŁ Mirella | 2873 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
95 | GRZEBIELA Adrian | 2847 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
96 | SOJKA Anna | 2774 | AP TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
97 | SOJKA Michał | 2775 | AP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
98 | HENDEL Patrycja | 2849 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
99 | URBANOWSKI Piotr | 2891 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
100 | TOMASZEWSKA Karolina | 2776 | AP TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
100 | KUZNOWICZ Grzegorz | 2772 | AP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
102 | BUJAK Angelina | 2815 | Szata Dejaniry | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
103 | DYRKA Wojciech | 2804 | Nie ma opcji | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
104 | SITKO Magdalena | 2805 | Nie ma opcji | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
105 | JAGODZIŃSKI Damian | 2822 | WATAHA | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
106 | STYPKA Krzysztof | 2828 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
107 | SALWICZEK Adrian | 2827 | Zaplecze administracyjne | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
108 | DYLSKI Jacek | 2824 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
109 | RYCZEK Tomasz | 2826 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
110 | ŻAAK Michał | 2829 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
111 | LISOŃ Krystian | 2825 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
112 | ŻAAK Ola | 2830 | Zaplecze administracyjne | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
113 | GAŃKO Karolina | 2808 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
114 | GAŃKO Mateusz | 2809 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
115 | NOACK Thomas | 2780 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
116 | MUNTONI Marco | 2779 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
117 | LINDEMANN Johannes | 2777 | Auto Partner Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
118 | STRÖBEL Anna-Kathrin | 2781 | Auto Partner Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
119 | STRÖBEL Dirk | 2782 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
120 | MANDLA Oskar | 2778 | Auto Partner Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
121 | TKACZYK Michał | 2811 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
122 | FALARZ Justyna | 2813 | Skowyrne Dziki | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
123 | ŁAPA Bartłomiej | 2814 | Skowyrne Dziki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
124 | CHRZANOWSKA Agnieszka | 2834 | Złośliwe Delfiny | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
125 | WYSZATYCKA Żaneta | 2836 | Złośliwe Delfiny | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
126 | ZACHACZEWSKA Ewa | 2837 | Złośliwe Delfiny | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
126 | GRZELINSKA-MANGET Małgorzata | 2848 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
128 | ROZKOSZ Ewa | 2835 | Złośliwe Delfiny | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
129 | STĘŻAŁA Paweł | 2889 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:05 |
Znaleziono 129 wynik(ów)