RUNMAGEDDON REKRUT GLIWICE

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
3317
Wystartowało:
3141
Nie ukończyło:
23
Ukończyło:
3118
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PALIGA Łukasz 3083Open Mężczyzn21M 8615:0000:00:0000:48:53.7500:48:53.75 8:087,4
2WOJNAR Jerzy 3097Open Mężczyzn30M 10615:0000:00:0000:51:05.6000:51:05.60+00:02:118:307,0
3SOLOWSKI Patryk 3093Open Mężczyzn167M 30215:0000:00:0001:03:28.2001:03:28.20+00:14:3410:345,7
4KACZMAREK Michał 3069Open Masters Mężczyzn43M 38615:0000:00:0001:07:18.8501:07:18.85+00:18:2511:135,3
5SIEMION Artur 3091Open Mężczyzn264M 43215:0000:00:0001:08:38.8001:08:38.80+00:19:4511:265,2
6PLEWKA Daniel 3086Open Mężczyzn273M 44315:0000:00:0001:09:03.0001:09:03.00+00:20:0911:305,2
7SZCZUREK Kacper 3094Open Mężczyzn335M 52515:0000:00:0001:11:12.6501:11:12.65+00:22:1811:525,1
8ZAŁOGA Zuzanna 3098Open Kobiet51K 6815:0000:00:0001:11:40.7001:11:40.70+00:22:4611:565,0
9PIECYK Marek 3042Meeting PlannerOpen Masters Mężczyzn71M 55115:0000:00:0001:12:12.0501:12:12.05+00:23:1812:025,0
10RASIŃSKA Diana 3027BoguszosOpen Kobiet63K 8215:0000:00:0001:12:46.9001:12:46.90+00:23:5312:074,9
11ZIACH Michał 2654Open Mężczyzn375M 57915:0000:00:0001:12:59.9501:12:59.95+00:24:0612:094,9
12SREBNIAK Daria 3043Meeting PlannerOpen Kobiet67K 8615:0000:00:0001:13:04.2501:13:04.25+00:24:1012:104,9
13BIŃCZAK Emil 3058Open Mężczyzn390M 59715:0000:00:0001:13:16.1001:13:16.10+00:24:2212:124,9
14KOWALCZYK Michał 3026BoguszosOpen Mężczyzn391M 59815:0000:00:0001:13:17.5501:13:17.55+00:24:2312:124,9
15PIASECKI Piotr 1212Meeting PlannerOpen Mężczyzn415M 62515:0000:00:0001:14:03.6501:14:03.65+00:25:0912:204,9
16IWANISZYN Przemek 3066Open Mężczyzn419M 62915:0000:00:0001:14:08.1501:14:08.15+00:25:1412:214,9
17BAŻAN Klaudia 3057Open Kobiet120K 14415:0000:00:0001:18:17.0001:18:17.00+00:29:2313:024,6
18CELUCH Krzysztof 3115Meeting PlannerOpen Mężczyzn555M 79715:0000:00:0001:18:22.7001:18:22.70+00:29:2813:034,6
19GĘSTY Łukasz 3063Open Mężczyzn599M 84415:0000:00:0001:19:25.0001:19:25.00+00:30:3113:144,5
20KARNÓWKA Jarosław 3072Open Masters Mężczyzn112M 84815:0000:00:0001:19:31.2001:19:31.20+00:30:3713:154,5
21MAZURKIEWICZ Patryk 3079Open Mężczyzn653M 90815:0000:00:0001:20:47.2001:20:47.20+00:31:5313:274,5
22PIĄTKOWSKI Michał 3047ślimaki z marokoOpen Mężczyzn667M 92215:0000:00:0001:21:04.0001:21:04.00+00:32:1013:304,4
22DUDA Dawid 3046ślimaki z marokoOpen Mężczyzn668M 92315:0000:00:0001:21:04.0001:21:04.00+00:32:1013:304,4
24DRĄŻKOWSKI Piotr 3055The best IXOpen Masters Mężczyzn127M 99215:0000:00:0001:22:40.0001:22:40.00+00:33:4613:464,4
25ŚWIERCZEWSKI Jaromir 3056The best IXOpen Masters Mężczyzn129M 100215:0000:00:0001:22:49.8001:22:49.80+00:33:5613:484,3
26STRUGAŁA Łukasz 3030Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Miasteczko ŚląskieOpen Mężczyzn740M 100415:0000:00:0001:22:53.8001:22:53.80+00:34:0013:484,3
27STRUGAŁA Tomasz 3031Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Miasteczko ŚląskieOpen Mężczyzn741M 100615:0000:00:0001:22:56.8001:22:56.80+00:34:0313:494,3
28JANOWSKI Damian 3067Open Mężczyzn778M 104715:0000:00:0001:23:40.0001:23:40.00+00:34:4613:564,3
29JANOWSKI Michał 3068Open Mężczyzn844M 113015:0000:00:0001:25:35.2001:25:35.20+00:36:4114:154,2
30TROSKA Dagmara 3095Open Kobiet249K 30415:0000:00:0001:25:55.1501:25:55.15+00:37:0114:194,2
31DĄBROWSKI Igor 2938Strach i CierpienieOpen Mężczyzn872M 116215:0000:00:0001:26:19.9501:26:19.95+00:37:2614:234,2
32PESTA Marek 3029Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Miasteczko ŚląskieOpen Mężczyzn924M 122115:0000:00:0001:27:46.0001:27:46.00+00:38:5214:374,1
33ŚWIDERSKA Barbara 3332Meeting PlannerOpen Kobiet299K 36015:0000:00:0001:27:54.9001:27:54.90+00:39:0114:394,1
34ŚWIDERSKI Łukasz 3333Open Mężczyzn989M 129715:0000:00:0001:29:25.9501:29:25.95+00:40:3214:544,0
35HIERSCH Marek 3065Open Masters Mężczyzn172M 134015:0000:00:0001:30:47.6001:30:47.60+00:41:5315:074,0
36BUSZKA Mateusz 3060Open Mężczyzn1068M 139015:0000:00:0001:31:55.5001:31:55.50+00:43:0115:193,9
37BUCHALIK Wojciech 3059Open Mężczyzn1069M 139115:0000:00:0001:31:55.7501:31:55.75+00:43:0215:193,9
38KANIA Krzysztof 3070Open Mężczyzn1070M 139215:0000:00:0001:31:55.9001:31:55.90+00:43:0215:193,9
39HRABAK Aleksandra 3036KarmelkiOpen Masters Kobiet64K 46315:0000:00:0001:32:00.8001:32:00.80+00:43:0715:203,9
40GLAGLA Aleksandra 3035KarmelkiOpen Kobiet390K 46415:0000:00:0001:32:02.2501:32:02.25+00:43:0815:203,9
41SPYRA Dawid 3052Stracho TEAM!Open Mężczyzn1073M 139615:0000:00:0001:32:02.6001:32:02.60+00:43:0815:203,9
42HRABAK Dawid 3037KarmelkiOpen Mężczyzn1091M 141815:0000:00:0001:32:27.8501:32:27.85+00:43:3415:243,9
43GAŁUSZYŃSKI Paweł 3019Active FlowOpen Mężczyzn1095M 142215:0000:00:0001:32:34.6001:32:34.60+00:43:4015:253,9
44FILIPIAK Dawid 3048Stracho TEAM!Open Mężczyzn1098M 142515:0000:00:0001:32:37.0501:32:37.05+00:43:4315:263,9
45ZAWADZKA Marta 3028BoguszosOpen Kobiet403K 47915:0000:00:0001:32:51.5501:32:51.55+00:43:5715:283,9
46CZARNECKA Ewelina 3021BoguszosOpen Kobiet404K 48015:0000:00:0001:32:52.1001:32:52.10+00:43:5815:283,9
47HORZELSKI Marcin 3024BoguszosOpen Mężczyzn1109M 143915:0000:00:0001:32:52.2501:32:52.25+00:43:5815:283,9
47GLOGOWSKA Agata 3022BoguszosOpen Masters Kobiet67K 48115:0000:00:0001:32:52.2501:32:52.25+00:43:5815:283,9
49KOSIŃSKA Agata 3025BoguszosOpen Kobiet405K 48215:0000:00:0001:32:52.7001:32:52.70+00:43:5815:283,9
50GÓRECKI Piotr 3020Active FlowOpen Mężczyzn1113M 144415:0000:00:0001:32:57.6501:32:57.65+00:44:0315:293,9
51GAŁUSZYŃSKA Katarzyna 3017Active FlowOpen Kobiet407K 48515:0000:00:0001:32:57.9501:32:57.95+00:44:0415:293,9
52GAŁUSZYŃSKI Łukasz 3018Active FlowOpen Mężczyzn1115M 144715:0000:00:0001:32:59.9001:32:59.90+00:44:0615:293,9
53SPYRA Daniel 3051Stracho TEAM!Open Mężczyzn1126M 145915:0000:00:0001:33:16.9001:33:16.90+00:44:2315:323,9
54TULIN Adam 3322Meeting PlannerOpen Mężczyzn1139M 147315:0000:00:0001:33:33.8501:33:33.85+00:44:4015:353,8
55DZWONKOWSKA Aleksandra 3039Meeting PlannerOpen Kobiet423K 50515:0000:00:0001:33:43.9501:33:43.95+00:44:5015:373,8
56DZWONKOWSKI Dominik 3040Meeting PlannerOpen Mężczyzn1154M 149215:0000:00:0001:33:54.5001:33:54.50+00:45:0015:393,8
57TABACKI Maciej 3053Stracho TEAM!Open Mężczyzn1166M 150415:0000:00:0001:34:05.9001:34:05.90+00:45:1215:403,8
58FILIPIAK Mateusz 3049Stracho TEAM!Open Mężczyzn1168M 150615:0000:00:0001:34:10.2001:34:10.20+00:45:1615:413,8
59SIKORA Michał 3092Open Masters Mężczyzn200M 151715:0000:00:0001:34:24.7001:34:24.70+00:45:3015:443,8
60MUSZYŃSKI Janek 3081Open Mężczyzn1177M 151915:0000:00:0001:34:33.1001:34:33.10+00:45:3915:453,8
61GROCHOCKI Oskar 3064Open Mężczyzn1180M 152215:0000:00:0001:34:35.3501:34:35.35+00:45:4115:453,8
62GÓRNAŚ Anna 3023BoguszosOpen Kobiet446K 53515:0000:00:0001:34:51.1001:34:51.10+00:45:5715:483,8
63KIĆ Tomasz 3073Open Mężczyzn1196M 154015:0000:00:0001:34:56.5001:34:56.50+00:46:0215:493,8
64ODROBINA Julia 3082Open Kobiet452K 54315:0000:00:0001:34:58.6001:34:58.60+00:46:0415:493,8
65WITAŃSKI Łukasza 3054Stracho TEAM!Open Kobiet468K 56315:0000:00:0001:35:45.0001:35:45.00+00:46:5115:573,8
66SKRZYSZOWSKI Przemek 3050Stracho TEAM!Open Mężczyzn1220M 156915:0000:00:0001:35:45.7001:35:45.70+00:46:5115:573,8
67LEWANDOWSKI Adam 3323Meeting PlannerOpen Mężczyzn1241M 159415:0000:00:0001:36:22.4001:36:22.40+00:47:2816:033,7
68KUBICKA Magdalena 3041Meeting PlannerOpen Kobiet489K 59015:0000:00:0001:36:47.8001:36:47.80+00:47:5416:073,7
69SAKOWSKI Patryk 3088Open Mężczyzn1283M 163915:0000:00:0001:37:46.8001:37:46.80+00:48:5316:173,7
70SAWICZ Adrian 3090Open Mężczyzn1288M 164515:0000:00:0001:37:56.9001:37:56.90+00:49:0316:193,7
71ŁUKASIK Marek 3077Open Mężczyzn1406M 178415:0000:00:0001:42:02.2001:42:02.20+00:53:0817:003,5
72KAPUSTA Anna 3071Open Kobiet601K 71215:0000:00:0001:42:09.2001:42:09.20+00:53:1517:013,5
73KŁECZEK Szymon 3074Open Mężczyzn1410M 179015:0000:00:0001:42:09.3001:42:09.30+00:53:1517:013,5
74PIETRZAK Krzysztof 3085Open Mężczyzn1411M 179115:0000:00:0001:42:09.6001:42:09.60+00:53:1517:013,5
75ŁUKASIK Justyna 3076Open Kobiet621K 73415:0000:00:0001:43:11.1001:43:11.10+00:54:1717:113,5
76MICHNIAK Daniel 3080Open Mężczyzn1427M 180915:0000:00:0001:43:11.7501:43:11.75+00:54:1817:113,5
77DEBSKI Piotr 3062Open Mężczyzn1433M 181615:0000:00:0001:43:28.5001:43:28.50+00:54:3417:143,5
78SANOCKI Grzegorz 3089Open Mężczyzn1478M 186815:0000:00:0001:46:22.5001:46:22.50+00:57:2817:433,4
79MAZUR Marlena 3078Open Kobiet707K 83115:0000:00:0001:47:53.5001:47:53.50+00:58:5917:583,3
80POPIELA Łukasz 3087Open Mężczyzn1505M 189915:0000:00:0001:47:55.5501:47:55.55+00:59:0117:593,3
81MADEJ Jakub 2916LagunitaOpen Mężczyzn1586M 198915:0000:00:0001:55:35.9501:55:35.95+01:06:4219:153,1
82JANCZURA Mateusz 2915LagunitaOpen Mężczyzn1587M 199015:0000:00:0001:55:36.7001:55:36.70+01:06:4219:163,1
Znaleziono 82 wynik(ów)