RUNMAGEDDON REKRUT GLIWICE

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
3317
Wystartowało:
3141
Nie ukończyło:
23
Ukończyło:
3118
Na trasie:
23
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1Husaria Race TeamKamil Talaga

Bartłomiej Jaworski

Igor Duszynski

Tomasz Cieśla

Krzysztof Koenig
00:41:54.750

00:53:35.700

00:54:14.850

00:54:23.000

00:54:42.100
04:18:48.000
2Spartanskie swiryMarta Michalec

Łukasz Dmowski

katarzyna Garnczarek

grzegorz garnczarek

Agnieszka Jarosz
00:54:18.200

00:54:28.100

00:54:48.850

00:56:20.750

01:07:14.900
04:47:08.000
3X-Team TarnówKarol Gąsiorowski

Miłosz Gąsiorowski

Sabina Łabuz

Sławek Kubicki

Joanna Kaliszuk-Duź
00:53:49.600

00:56:38.400

00:57:06.550

01:03:43.650

01:06:26.000
04:57:42.000
4SOCIOS SILESIADaniel Dąbrowski

Krzysztof Dąbrowski

Przemysław Udro

Marcin Gawron

DAwid Gibas
00:46:54.550

00:47:59.250

01:03:51.800

01:12:02.400

01:12:48.500
05:03:34.000
5STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKMarek Mrula

bogdan piotrowski

Jurand Palka

Jarosław Adamiak

Mateusz Musiolik
00:53:15.200

00:58:05.900

01:06:07.400

01:06:25.550

01:07:01.300
05:10:53.000
6CF Kuźnia DamianaKrzysztof Uklański

Paweł Janke

Agnieszka Rajwa

Artur Dylus

Mateusz Mizera
00:51:12.150

00:59:20.900

01:01:05.050

01:14:29.700

01:17:00.500
05:23:06.000
7SAINT-GOBAIN SQUADTomasz Nanuś

Adrian Dębek

Andrzej Sobolewski

Emil Hordyn

Mariusz Janus
00:57:23.450

00:57:45.650

00:59:20.050

01:07:38.650

01:23:36.000
05:25:42.000
8Plastic OmniumKrzysztof Banaszczak

Michal Cisowski

Krzysztof Banaśkiewicz

Grzegorz Lewandowski

Agnieszka Malinowska-Filipek
00:59:37.050

00:59:37.350

00:59:38.450

01:09:17.600

01:19:00.550
05:27:09.000
9patoskładJakub Szal

Jakub Ryba

Damian Aksamit

Wojciech Czerwiński

Robert Dunat
01:02:30.750

01:02:54.650

01:03:33.050

01:08:54.800

01:10:12.700
05:28:03.000
10Fit Pro Extreme TeamMichał Rytel

Michał Garbowski

Tomasz Grundkiewicz

Paweł Zyzik

Daniel Gawęda
00:58:51.750

00:59:51.000

01:07:01.700

01:10:34.300

01:11:47.400
05:28:04.000
11Hartownia TeamNatalia Kutyba

Daria Mikula

Jacek Ignaciuk

Mateusz Bartoszek

Anna Paszyńska
01:07:28.200

01:07:29.300

01:07:48.500

01:07:56.350

01:08:01.200
05:38:42.000
12Nic się nie stałoSzymon Piechaczek

Tomasz Piechaczek

Janusz Gromotka

Krystian Ucher

Tobiasz Gromotka
01:03:07.000

01:03:15.950

01:04:37.950

01:15:04.900

01:16:13.200
05:42:16.000
13Studio GTS KATOWICETomasz Hankus

Tobiasz Witek

Krzysztof Hankus

Mariola Czapla

agnieszka jarosz
00:54:21.250

00:57:10.950

01:06:42.850

01:24:05.600

01:24:06.300
05:46:24.000
14FUNKY GYM TEAMCyprian Koczur

Przemysław Gładyś

Joanna Nowak

Łukasz Moskała

Rafał Janosz
00:57:45.150

00:57:45.500

01:16:28.350

01:16:28.550

01:20:12.900
05:48:38.000
15Team Nysa 5Łukasz Waldmajer

Dawid Gadomski

Martyna Jasińska

Agnieszka Borodacz

Anna Borodacz
00:57:16.200

01:01:51.300

01:16:30.000

01:16:48.750

01:16:49.250
05:49:14.000
16Runmageddonowe ŚwiryEdyta Godula

Adam Godula

ANNA JANKOWSKA

Adrian Kociok

Mariusz Bagrowski
01:07:15.250

01:07:16.050

01:13:01.200

01:13:06.800

01:13:08.350
05:53:46.000
17Kultura, prostota i elegancjaPiotr Pallach

Adrian Pallach

Dawid Cieślik

Łukasz Koziołek

Mateusz Cieślik
00:51:53.100

01:11:08.600

01:17:12.650

01:18:42.150

01:19:48.000
05:58:43.000
18Łowcy pierożkówŁukasz zwierzchowski

Jakub Moskwa

Damian Majewski

Szymon Szczepanek

Zuzanna Łukasik
00:59:59.400

01:09:33.900

01:10:14.400

01:17:42.750

01:32:45.250
06:10:13.000
19KacperkiKamil Kiełbik

Robert Stasiak

Tomasz Popiół

Agnieszka Biernacka

Ola Biernacka
01:00:06.500

01:00:21.550

01:21:46.450

01:24:26.600

01:24:42.100
06:11:21.000
20Befit24teamPrzemysław Królikowski

Tomasz Chryczyk

Tibor Paul

Marlena Ulicka

Michał Łaskawski
00:56:38.550

01:01:49.350

01:17:34.000

01:22:05.650

01:33:55.000
06:12:01.000
21Spartan TeamMarcin Maruszczyk

DAMIAN SWIERC

Klaudia Radziwończyk

Adam Purgoł

TOMASZ GANSINIEC
01:01:20.000

01:01:45.400

01:06:55.600

01:30:17.500

01:34:36.000
06:14:53.000
22SzturmPatryk Haber

Monika Haber

Agata Kachel

Karolina Bystranowska

Mateusz Szyjka
00:42:08.150

00:59:09.050

01:12:27.000

01:27:24.450

01:55:38.150
06:16:46.000
23i-systemsBłażej Pędzik

Patryk Maryniok

Agnieszka Tomczyk

Patrycja Aleksanderek

Adrian Orzeł
01:05:30.000

01:05:31.500

01:21:50.300

01:21:55.300

01:23:07.300
06:17:53.000
24Fabryka Formy BytomKrzysztof Sporys

Paweł Wierzbowski

Paulina Slodczyk

Patrycja Ozga

Magdalena Wierzbowska
00:55:04.950

01:16:04.800

01:20:06.950

01:20:58.500

01:26:10.650
06:18:22.000
25Haski w paskiMarek Oślak

Alicja Kaczmarska

Daniel Kaluszka

Wiktoria Paruch

Elżbeta Burdyl
01:12:45.100

01:14:11.600

01:16:33.100

01:17:35.400

01:17:36.500
06:18:40.000
26BŁOTOODPORNIGrzegorz Choroś

Magdalena Gawlas

Wojciech Habant

Maciej Habant

Dariusz Grabowski
01:12:21.650

01:14:22.750

01:17:47.000

01:18:25.800

01:19:37.350
06:22:32.000
27GYM FOR YOU OświęcimMartyna Jeleń

Ewelina Sikora

Marcel Rejdych

AGNIESZKA KUŚ

Katarzyna Fidyt
01:02:50.700

01:18:27.850

01:18:28.700

01:19:54.500

01:23:32.550
06:23:11.000
28Śląsk RUNNERSKatarzyna Chomczyk

Artur Krajewski

michal chomczyk

Łukasz Antolik

Damian Krajewski
01:16:09.300

01:16:11.800

01:16:14.600

01:16:32.400

01:18:13.000
06:23:19.000
29Meeting PlannerMarek Piecyk

Daria Srebniak

Piotr Piasecki

Krzysztof Celuch

Barbara Świderska
01:12:12.050

01:13:04.250

01:14:03.650

01:18:22.700

01:27:54.900
06:25:35.000
30Carbon OCR Racing TeamRafał Piguła

Daria Piguła

Maciej Magdzik

Patryk Wrzosek

Karolina Wrzosek
01:10:39.000

01:16:58.050

01:18:54.700

01:19:58.200

01:19:58.650
06:26:27.000
31Hamuj bo wdupiszRafał Gruca

Michał Bendel

Piotr Bendel

Bartosz Żurek

Katarzyna Jałowy
01:05:27.050

01:12:16.750

01:14:11.200

01:29:37.250

01:29:37.250
06:31:08.000
32DIAGNOSTYKAMarcin Siuda

Łukasz Pytel

Łukasz Nocula

Wojciech Lizoń

ANNA MAROŃ-LEMKE
01:17:23.600

01:18:32.350

01:18:33.300

01:18:42.050

01:21:35.500
06:34:45.000
33KOCHAM SŁODKIEMarcin Nabagło

Mateusz Kuganda

Kamil Łapiński

MARIUSZ BUŁAWA

Rafał Kyzioł
01:14:16.200

01:14:44.450

01:16:12.650

01:24:51.800

01:24:53.900
06:34:56.000
34INSANE REDNECKS SQUADDiana Celmer

Sebastian Szewczul

Tomasz Tumulka

Sebastian Tumulka

Natan Celmer
01:18:26.600

01:18:37.800

01:18:38.600

01:19:48.800

01:20:27.900
06:35:56.000
35InterfightBartosz Pakulak

Katarzyna Darska

Izabela Grochowska

Damian Strus

Aneta Motloch
01:18:06.050

01:18:55.600

01:19:12.050

01:20:04.650

01:20:15.100
06:36:32.000
36ŻABKA SPORTOWY TEAMJarosław Wiesławski

Krzysztof Moćko

Marcin Filipkowski

Michał Koźmiński

Krzysztof Wiecheć
01:09:24.900

01:19:42.950

01:23:02.200

01:23:25.150

01:23:56.350
06:39:29.000
37BOOT CAMP POLSKAJan Karkosz

Ryszard Grzywocz

Iwona Nowicka

Anna Świerczek

Mirosława Górna
01:08:31.150

01:15:31.700

01:15:32.150

01:22:23.500

01:38:24.400
06:40:21.000
38Do Porzygu OCR TeamTomasz Kubulus

Dawid Baran

Agata Ciupka

Aleksandra Puzoń

Marcin Wycisk
01:08:46.900

01:13:01.050

01:25:02.400

01:26:41.800

01:28:00.850
06:41:30.000
39Team x-komDenis Zięba

Maciej Kuczera

Radosław Rokosz

Marek Nitka

Adrian Pawlicki
01:20:28.050

01:20:36.800

01:20:36.850

01:20:40.250

01:21:36.850
06:43:56.000
40Mroczne MrówySebastian Nowak

Wojtek Banasiak

Kacper Perzyński

Emil Mańka

Marta Dudek
01:19:23.100

01:19:23.500

01:21:45.300

01:21:49.400

01:22:46.900
06:45:06.000
41CrossFit HellWoodPaweł Łój

Klaudia Cisek

Michał Kopociński

Tomasz Siwy

Jacek Jachymowski
00:47:36.700

01:09:58.500

01:13:55.350

01:44:48.900

01:52:09.050
06:48:26.000
42Runmageddon - Stary HangarTomasz Ptaszyński

Rafał Kubicz

Iwona Onyszkiewicz

Ewa Wilsz

Aleksandra Szczerbak-Ruta
00:51:25.600

01:17:30.600

01:30:32.900

01:34:21.650

01:34:38.300
06:48:26.000
43Biegnę na SORAgnieszka Burkat-Liszka

Mateusz Buławski

Paulina Nazar

Cezary Piszcz

Katarzyna Trzcińska
01:18:46.600

01:19:03.950

01:23:32.750

01:23:43.500

01:23:44.850
06:48:48.000
44KRATOS TRZEBNICALucjan Kaczmarczyk

Sławomir Krzemień

Milena Pawlik

Beata Raczycka

Zbigniew Kowalewski
01:20:35.150

01:20:37.900

01:20:38.750

01:23:35.650

01:23:37.400
06:49:02.000
45Pure Fire TeamGrzegorz Stolka

Barbara Sraszak

Grzegorz Didyk

Bogusław Dobrowolski

Paulina Dobrowolska
01:12:11.100

01:19:11.000

01:23:18.750

01:27:38.400

01:27:40.100
06:49:58.000
46Crosstrening RacibórzPiotr Kremer

Michał Gruszka

Emilia Stajner

Sebastian Koterba

Agnieszka Piątek
01:21:02.700

01:21:29.200

01:22:09.800

01:22:29.900

01:22:50.650
06:49:59.000
47Code Poets Furious ProgrammersKrzysztof Fonał

Jakub Czachura

Adrian Zamorski

Lucyna Fonał

Karolina Kaprykowska
01:05:30.150

01:10:10.000

01:20:31.100

01:34:08.200

01:40:27.800
06:50:46.000
48Warsztat FormyDamian Małecki

Maciej Sadowski

Sylwia Hołyk

Michał Siwiński

Michał Hołyk
01:03:29.250

01:16:33.250

01:26:23.500

01:34:14.600

01:35:14.850
06:55:53.000
49Lubię Burpees’yMichał Gizak

Dominik Ochojski

Adam Morawiec

Kamil Jamróz

Anna Ciepiela
01:03:13.850

01:14:00.550

01:28:41.050

01:32:09.200

01:38:25.800
06:56:28.000
50Night Runners and FriendsŁukasz Kawka

Tomasz Chrząścik

Grzegorz Mól

Karol Pałczyński

Patryk Boryczka
01:13:54.850

01:13:56.050

01:18:34.600

01:35:05.250

01:39:37.850
07:01:06.000
51BOOT CAMP POLSKAAdrian Górny

Tomasz Drąg

Kasia Orlikowska-Kryń

Karolina LIGOCKA

Joanna Grzegorzyca
01:08:31.800

01:22:24.350

01:26:15.250

01:26:16.000

01:39:06.150
07:02:32.000
52BoguszosDiana Rasińska

Michał Kowalczyk

Marta Zawadzka

Ewelina Czarnecka

Marcin Horzelski
01:12:46.900

01:13:17.550

01:32:51.550

01:32:52.100

01:32:52.250
07:04:38.000
53NUDZIŁO MI SIĘAleksander Nowakowski

Konrad Rembacz

Szymon Burdzy

Sławomir Tomas

Tomasz Dziewiecki
01:22:56.100

01:24:28.650

01:25:32.050

01:25:44.950

01:26:12.000
07:04:52.000
54Utani Gran HurPaweł Szymański

Jan Postuła

Agata Nurkiewicz

Dominika Błasiak

Krzysztof Podmagórski
00:53:22.350

01:19:43.000

01:37:33.500

01:37:46.050

01:38:43.900
07:07:07.000
55APA TEAMMateusz Tokarczyk

Maciej Kuśnierz

Sylwia Pietrzyk

Agata Gabryel

Justyna Musioł
01:10:27.300

01:17:46.500

01:32:24.500

01:32:24.600

01:35:00.250
07:08:01.000
56tkn_krkMichał Gutswa

Monika Tkaczyk

Paulina Gutswa

Klaudia Cholewa

Mateusz Kiepiel
01:11:27.600

01:13:26.200

01:19:48.200

01:41:39.100

01:41:41.300
07:08:01.000
57Hydrozagadka TeamMariusz Jagieła

Jakub Zawadzki

Piotr Sekuła

Izabela Sekuła

Paulina Firek
01:12:30.700

01:16:09.200

01:33:33.650

01:33:42.650

01:33:45.300
07:09:39.000
58StarówkaKrzysztof Grzegorczyk

Jarosław Mielnik

Damian Mielnik

Aleksander Martyna

Iza Wicher
01:08:25.450

01:12:18.950

01:18:10.350

01:46:22.600

01:46:23.100
07:11:38.000
59HARPAGAN BEASTPaulina Koziarz

Damian Cieśla

Paulina Rosiak

Wojciech Kozak

Sebastian Rosiak
01:20:32.000

01:23:20.650

01:24:32.350

01:29:51.600

01:33:42.350
07:11:57.000
60Damy im foryIwona Cymbalska

Justyna Jurewicz

Tomasz Cymbalski

Wojciech Bednarek

Jeremi Bronowski
01:26:51.200

01:26:52.700

01:26:54.450

01:26:57.150

01:27:19.950
07:14:53.000
61Monkeys' TeamDagmara Gmiter

Katarzyna Szewczyk

Krystian Popławski

Katarzyna Szczekala

Przemysław Ziółkowski
01:18:49.650

01:18:53.400

01:31:46.750

01:31:47.100

01:33:57.750
07:15:12.000
62CROSS HEROES - OGIEŃ!Sebastian Kaleta

Marek Zugaj

Grzegorz Holewa

Paulina Lepiarczyk

Barbara Kilarska
01:24:25.100

01:27:06.900

01:28:30.050

01:28:30.500

01:28:31.050
07:17:02.000
63Fit & More RybnikJustyna Skrzynecka

Ruslan Saibov

Izabela Jodkowska

Beata Jodkowska

Mariusz Pyszny
01:18:39.600

01:28:17.450

01:28:18.200

01:28:18.650

01:35:28.150
07:19:00.000
64RMF4RT GladiatorsTomek Olejnik

Arkadiusz Rosa

kinga honkisz

Mateusz Gawor

Marek Carewicz
00:52:30.750

01:13:35.700

01:23:40.600

01:51:22.450

02:01:20.650
07:22:27.000
65Nieuchwytne UchwytyJoanna Olszowy

Kinga Więcek

Katarzyna Kleszcz

Gabriela Loch

Miroslaw Loch
01:28:21.300

01:28:22.750

01:28:23.500

01:29:11.800

01:29:12.300
07:23:29.000
66EMEL Athletic Teamanna kruglak

Katarzyna Szopińska

Łukasz Mieszała

Paulina Kryszczak

Michał Licht
01:18:31.700

01:18:31.800

01:35:39.600

01:35:40.700

01:35:40.950
07:24:01.000
67Drużyna CieniaDawid Olszówka

Marcin Bryłka

Anna Stachuła

Aleksandra Powyszyńska

Marcin Stachuła
01:24:37.300

01:24:37.800

01:31:50.950

01:31:51.600

01:31:56.450
07:24:51.000
68FemFit5+Agnieszka Huba

Joanna Trzcińska

Marcelina Majcherska

Justyna Wiśniewska

Aleksandra Kałuża
01:29:00.100

01:29:00.700

01:29:00.800

01:29:01.800

01:29:39.950
07:25:40.000
69Electrolux ŚwidnicaJan Nosarzewski

Bartosz Dyko

Katarzyna Kijek

Dawid Hydzik

Tomasz Mirowicz
01:28:42.700

01:28:57.650

01:28:59.850

01:29:09.100

01:30:14.500
07:26:01.000
70Kyokushin RzeszówMonika Sowa-Potstada

Michal Barlowski

Henryk Mikołajczyk

Kazimierz Gębala

Łukasz Barłowski
01:19:08.000

01:32:10.900

01:32:11.100

01:32:12.350

01:32:12.900
07:27:53.000
71Drużyna ProfesoraKatarzyna Janiec

Sandra Krauz

Dorota Staś

Leszek Sobonkiewicz

Kamila Walkarz
01:22:13.400

01:29:19.050

01:29:35.700

01:33:20.850

01:33:28.350
07:27:55.000
72Suicide squad KOKatarzyna Lisiecka

Tomasz Otczyk

Damian Zaganiacz

Anita Bielawska

Przemek Śnioszek
01:00:02.800

01:36:00.200

01:36:22.550

01:37:57.800

01:38:43.100
07:29:04.000
73Power StudioPatryk Miziołek

Sebastian Oleskowicz

ANNA KUCHTA

Anna Jarno

Aleksandra Drabik
01:07:13.150

01:07:22.350

01:36:20.200

01:46:05.000

01:53:41.450
07:30:41.000
74KRÓLEWNY I ŁOWCYKatarzyna Mróz

Sebastian Mróz

Artur Skwara

Izabela Sobos

Artur Piwowarczyk
01:27:29.950

01:27:31.150

01:31:34.000

01:32:13.500

01:32:14.200
07:31:01.000
75BANDA Z POŁUDNIAPiotr Janoszka

Serhii Tsymbal

Monika Gońka

Adam Krajewski

Małgorzata Kaszuba-Śmieja
01:27:27.800

01:30:41.850

01:31:24.850

01:31:25.900

01:31:26.250
07:32:23.000
76eSky.plTomasz Lis

Paweł Pacewicz

Jan Dobkowski

Dominika Tłuścik

Adrian Dudek
01:30:15.900

01:30:26.550

01:30:27.850

01:30:59.900

01:31:40.550
07:33:47.000
77Maximus Ruda Śląska SquadKatarzyna Matura

Tomasz Zyskowski

Adam Matura

Jolanta Kobusińska

Daniel Kobusiński
01:30:44.150

01:30:45.250

01:30:50.950

01:31:03.950

01:31:27.450
07:34:49.000
78MAMUTY z PodlesiaBOGDAN CHMURA

Bartłomiej Chmura

Krzysztof Śmiłowski

Wojciech Chmura

Adela Chmura
01:31:48.700

01:31:53.450

01:32:00.050

01:32:09.150

01:32:57.400
07:40:47.000
79z C-L osiągniesz celDastin Gardziński

Jakub Sapa

Dawid Wienchol

Rafał Sapa

Katarzyna Strzebińczyk
01:29:18.050

01:29:18.400

01:31:54.100

01:31:54.350

01:40:06.300
07:42:30.000
80Zgrana ekipa LidlaBeata Materna

Michał Kuś

Łukasz Macioł

Anna Feledyk

Karolina Seweryn
01:26:36.450

01:26:38.100

01:35:59.050

01:36:10.850

01:37:25.300
07:42:48.000
81emeryci to bandycidariusz waligóra

Łukasz Rundzia

Marcin Brzęk

GRZEGORZ MICHALIK

Jacek Panic
01:32:06.650

01:32:33.350

01:32:37.850

01:32:44.750

01:32:51.300
07:42:51.000
82Stracho TEAM!DAWID SPYRA

Dawid Filipiak

Daniel Spyra

Maciej Tabacki

Mateusz Filipiak
01:32:02.600

01:32:37.050

01:33:16.900

01:34:05.900

01:34:10.200
07:46:10.000
83Izba WytrzeźwieńSławomir Szukała

Łukasz Mandla

Maja Ferens

Tomasz Ferens

Magdalena Ferens
01:32:19.500

01:32:46.850

01:34:38.600

01:34:41.850

01:35:24.900
07:49:48.000
84Pancerne FrelkiAnna Gąstalik

Anna Nielaba

Joanna Nowak

URSZULA SZWEDA

Ania Wolak
01:34:33.550

01:34:33.750

01:34:33.900

01:34:35.500

01:36:19.850
07:54:33.000
85wieczne młodzieniaszkiAndrzej Waleczek

Anna Waleczek

Alicja Towścik

RENATA TOWŚCIK

Piotr Rzymanek
01:33:01.750

01:34:52.700

01:34:53.650

01:34:55.200

01:39:58.800
07:57:39.000
86PITKA MATKAŁukasz Łosiowski

Pawel Litwin

Iwona Polak

Marta Litwin

Marek Litwin
01:34:10.650

01:35:07.450

01:36:25.850

01:36:26.850

01:36:26.850
07:58:34.000
87CHRONSTAU RACING TEAMMarcin Halupczok

Aleksandra Binkowska

Krzysztof Wódka

Katarzyna Płoszaj

Magdalena Józwik
01:31:48.900

01:31:50.650

01:39:15.000

01:39:15.050

01:39:16.450
08:01:24.000
88SzwagrogłowiKrzysztof Grabiński

Damian Golombek

Daniel Pietrowski

Dariusz Famuła

Tomasz Pietrowski
01:36:15.400

01:36:15.650

01:36:16.800

01:36:24.450

01:36:28.750
08:01:38.000
89kurnik sqadMarcin Stańko

Damian Kluge

Marcin Chodyniecki

Krzysztof Wojkowski

Małgorzata Waszkielewicz
01:32:55.650

01:33:57.850

01:37:08.700

01:41:27.950

01:41:28.900
08:06:55.000
90Canon ITO TeamMichał Strzelecki

Anna Powroznik

Piotr Boruta

Gabriela Sumera

Jolanta Kostka
01:37:48.500

01:37:55.400

01:38:14.500

01:38:18.050

01:38:21.300
08:10:36.000
91Birell TeamKrzysztof Szuba

Bartosz Nowak

DARIUSZ ŻĄDŁO

Piotr Ślesicki

Konrad Boruta
01:38:54.300

01:39:01.350

01:39:55.100

01:39:55.900

01:39:58.350
08:17:43.000
92Małe DiabłyJesika Wienchol

Daria Bielecka

Adrian Stopyra

Jakub Tomaszewski

Magdalena Oko
01:36:48.300

01:36:54.050

01:38:42.700

01:41:32.150

01:46:08.100
08:20:04.000
93MUSZE LECIEĆMateusz Włoczka

Marek Skoczyński

Adam Mrukwa

Karol Grymel

Robert Gabor
01:31:42.000

01:33:48.850

01:33:49.350

01:50:54.450

01:54:02.750
08:24:15.000
94dartom-teamMarcin Chejduk

Aleksandra Rokosz

Anastasiya Tutarova

Jakub Krystkowiak

Artur Frąszczak
01:40:14.800

01:41:00.650

01:41:01.500

01:41:01.800

01:41:01.950
08:24:17.000
95kojotyMarcin Michnicki

Barbara Gałan

Tomasz Gałan

Daniel Michalak

tomasz szyszka
01:41:22.950

01:41:23.100

01:41:23.150

01:41:23.350

01:41:23.400
08:26:54.000
96AmbasadorzyNatalia Sekuła

Sebastian Obel

Łukasz Cesarczyk

Bartosz Pokryszka

Krzysztof Jankowski
01:41:10.300

01:41:17.400

01:41:17.800

01:41:31.850

01:41:40.950
08:26:55.000
97AP TEAMBartłomiej Matłoka

Anna Sojka

Michał Sojka

Karolina Tomaszewska

Grzegorz Kuznowicz
01:27:08.250

01:45:52.850

01:45:55.800

01:46:36.200

01:46:36.200
08:32:07.000
98PSZCZYNIOCZKIAnna Kozińska

Agata Sornowska

Aleksandra Jarczok

Małgorzata Suchy

Agnieszka Płatkowska-Janiszewska
01:40:56.450

01:40:57.150

01:40:57.600

01:40:58.050

01:48:51.850
08:32:39.000
99MASTERS JUDO TEAM GLIWICEWłodzimierz Kowalski

Daria Kowalska

Wojciech Adamus

Andrzej Frania

Dawid Bieniek
01:41:00.850

01:41:02.850

01:41:52.950

01:42:05.700

01:46:46.150
08:32:45.000
100AEROMOTOSPEEDAneta Schymura

Alicja Janicka

Aneta Wróbel

Krzysztof Jonda

Łukasz Janicki
01:38:25.550

01:42:32.850

01:46:05.350

01:46:06.150

01:46:30.650
08:39:38.000
101Cwałujące WieprzeKlaudia Szczotka

Maciej Małek

Izabela Nadrowska

Anna Skrzypczyk

Weronika Nguyen
01:41:47.350

01:45:26.450

01:45:27.500

01:45:29.300

01:48:25.800
08:46:34.000
102Mam wybieganeTomek Szczepański

Dawid Pustelnik

Wioleta Pustelnik

Agata Szczepańska

Artur Martyna
01:43:52.650

01:45:03.300

01:45:04.300

01:45:13.150

01:51:21.000
08:50:33.000
103RossmannAdam Lis

Rafał Badura

Mateusz Ksionsyk

Grzegorz Pszowski

Jordan Śnieżek
01:46:09.500

01:46:52.750

01:47:11.950

01:47:13.250

01:48:32.800
08:55:57.000
104FitSpaślakiSławomir Helik

Wojciech Trybułowski

Oskar Resiak

Tomek Helik

Piotr Muszyński
01:17:34.400

01:17:39.200

02:05:13.400

02:07:52.800

02:09:16.700
08:57:34.000
105Platinium Team JarosławMarta Świętoniowska

Bernard Buczny

Kinga Wojas

Arkadiusz Olejarz

Monika Szczerek
01:49:24.000

01:50:15.100

01:50:20.550

01:50:20.700

01:51:45.850
09:12:04.000
106FormalinaSandra Gwóźdź

Marika Dyrek

Aleksandra Walada

Marta Konieczna

Karolina Konieczna
01:49:24.200

01:50:00.400

01:51:24.900

01:51:49.200

01:51:50.150
09:14:27.000
107Nie W Szczepionkę TeamPatrycja Majewska

Maciej Kamiński

Przemysław Lewandowski

Joanna Lewandowska

Sebastian Mokwa
01:28:17.250

01:40:08.950

01:55:45.050

01:55:45.350

02:17:57.050
09:17:52.000
108Te Prawdziwe MorświnkiSzymon Podstufka

Adrian Pisula

Dominika Śmietańska

Natalia Gajewska

Krzysztof Gajewski
01:50:15.250

01:52:19.000

01:52:20.000

01:52:21.200

01:54:08.100
09:21:23.000
109Co ja pacze!?Sebastian Bajorek

Damian Deskiewicz

Marlena Bajorek

Angelika Buczyńska

Tomasz Pietrucha
01:51:40.200

01:52:48.750

01:54:10.350

01:54:12.700

01:54:24.850
09:27:14.000
110Świry Księdza BoscoDawid Siemieński

Piotr Kiciński

Agata Rempuszewska

Piotr Rapior

Agnieszka Sowa
01:54:02.400

01:54:58.250

01:55:02.350

01:55:04.200

01:55:06.250
09:34:12.000
111Zaplecze administracyjneKrzysztof Stypka

Adrian Salwiczek

Tomasz Ryczek

Jacek Dylski

Michał Żaak
01:53:54.350

01:56:52.450

01:57:17.300

01:57:17.500

01:57:58.450
09:43:18.000
112BrainhubMarcin Maślanka

Szymon Morawski

Bartłomiej Koppel

Mateusz Konieczny

Piotr Suwała
01:56:05.700

01:56:09.150

01:58:38.350

01:58:40.650

01:58:42.600
09:48:14.000
113Akuna&FriendsPAweł Kalinowski

Kordian Gawroński

Magdalena Pośpiech

Maciej Żak

Matylda Cerek
01:57:00.350

01:57:10.900

01:57:12.000

01:59:15.050

01:59:16.600
09:49:53.000
114ULANE PATUSYWaldemar Gwóźdź

Patryk Słabkowski

Marta Błaszkiewicz

Katarzyna Spandel

Krzysztof Błaszkiewicz
01:58:27.350

01:58:39.300

01:58:47.600

01:58:47.900

01:58:48.750
09:53:28.000
115Dream*TeamPatrycja Kurnyta

Kamila Kapciak

Agnieszka Grządziel

Natalia Kujawińska

Rafał Ogórek
02:00:33.400

02:00:35.050

02:00:35.250

02:00:37.650

02:00:38.000
10:02:58.000
116UrielMateusz Kocur

Łukasz Rydzewski

Agnieszka Lankosz

Mariusz Misiewicz

Anna Siwoń-Podgórska
02:04:35.600

02:04:40.000

02:05:06.300

02:05:19.050

02:05:20.550
10:25:00.000
117Runmageddońskie DzikiKasper Chyrek

Anna Szczygioł

Mateusz Wikło

Patrycja Kałuża

Julia Janus
02:04:53.450

02:04:53.650

02:04:56.100

02:04:56.100

02:07:25.400
10:27:03.000
118Auto Partner TeamThomas Noack

Anna-Kathrin Ströbel

Marco Muntoni

Johannes Lindemann

Dirk Ströbel
02:06:39.300

02:07:54.700

02:08:12.050

02:08:15.450

02:08:17.250
10:39:17.000
Znaleziono 118 wynik(ów)