Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3317 |
Wystartowało : | 3141 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3118 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 08:40 | 08:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DURDA Artur | 3282 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2 | DROBNY Szymon | 3336 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3 | PAWLIK Przemysław | 3337 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
4 | PAWLIŃSKI Łukasz | 185 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
5 | BIELECKA Ela | 419 | The Onions | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
6 | KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz | 444 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
7 | KOZIOŁ Konrad | 471 | Arena Gliwice | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | GRABOWSKA Aneta | 472 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | GRABOWSKI Maciej | 473 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | OLSZOWY Joanna | 498 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
11 | PIEKARSKI Grzegorz | 186 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
12 | PACHOLCZYK Radosław | 158 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
13 | GACZOŁ Marta | 3260 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
14 | KANTOR Tomasz | 3268 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
15 | URBANEK Beata | 3270 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
16 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 3277 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
17 | TALARCZYK Magdalena | 3279 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
18 | BOGATY Gabriela | 207 | Lemon Team | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
19 | POLAK Michał | 1438 | Wolny Proton | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
20 | ŁUKASIK Bartosz | 1302 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | CZAJKA Radosław | 1412 | Formalina | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
22 | ZENDEROWSKI Przemysław | 1428 | I TAK WSZYSCY UMRZEMY (: | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
23 | TOWŚCIK Renata | 913 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
24 | TUTAROVA Anastasiya | 1742 | dartom-team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
25 | MRÓZ Sebastian | 1760 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
26 | LEZIAK Adam | 1797 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
27 | WATAŁA Marcin | 1671 | Spartan Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
28 | MAŁYSA Leszek | 1817 | Zgrana ekipa Lidla | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
29 | OLESKOWICZ Sebastian | 1431 | Power Studio | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
30 | BODNAR Mariusz | 1920 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
31 | HRABAR Aneta | 1903 | Plastic Omnium Gliwice | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
32 | MICHAŁOWSKA Ewa | 1946 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
33 | ŁOSIOWSKI Łukasz | 1315 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
34 | JĘDRZEJEWSKA Marta | 2041 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
35 | DUDA Marcin | 2030 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
36 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 1989 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
37 | DURDA Tomasz | 3280 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
38 | WACHNIEWSKI Marek | 3281 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
39 | HATLAPA Daniel | 3306 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
40 | JESIONEK Łukasz | 3292 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
41 | KAŹMIERSKI Robert | 3294 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
42 | KORYCIŃSKI Dawid | 3295 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
43 | KRYLA Justyna | 3287 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
44 | KUPKA Marcin | 3309 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
45 | MEJZA Marzena | 3296 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
46 | POPEK Aneta | 3307 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
47 | RAK Jolanta | 3288 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
48 | STAROWICZ Sabina | 3305 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
49 | STRAŻNIKIEWICZ Larysa | 3297 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
50 | SUŁKOWSKA Marta | 3303 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
51 | WALIGÓRA Patryk | 3298 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
52 | WILK Dawid | 3289 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
53 | WINNICKA Kinga | 3304 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
54 | WURST Marcin | 3300 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
55 | KUBISIAK Krystian | 3320 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
56 | STALMACH Mateusz | 3321 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
57 | SKOMRO Robert | 3324 | KOCHAM SŁODKIE | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
58 | BENSZ Ewa | 3319 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
59 | JAŁOCHA Sylwia | 208 | Lemon Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
60 | PIETROŃ Monika | 209 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
61 | HABER Monika | 417 | Szturm | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
62 | HABER Patryk | 418 | Szturm | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
63 | JÓŹWIAK Kamil | 524 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
64 | WIECHEĆ Krzysztof | 3299 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
65 | PIĘKOSZ Łukasz | 1986 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
66 | SYLDATK Patryk | 107 | dartom-team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
67 | PIETRUSZKA Grzegorz | 187 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
68 | BARTNIK Patryk | 832 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
69 | GAŁUSZKA Mateusz | 857 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
70 | LESIECKA Hanna | 882 | Szalone ślimaki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
71 | LESIECKI Tomasz | 883 | Szalone ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
72 | WITEK Robert | 1410 | FABRYKA JANUSZY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
73 | ANDRZEJAK Michał | 1411 | Formalina | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
74 | KAKOSZKA Ewa | 1517 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
75 | BORECKI Marek | 1567 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
76 | RAJCHEL Agata | 1592 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
77 | LENARD Agnieszka | 1713 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
78 | MARCHLEWICZ Mirek | 1714 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
79 | HELIK Sławomir | 2451 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
80 | CHORĄGWICKI Łukasz | 2502 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
81 | RATAJ Łukasz | 2529 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
82 | PAWLAK Adam | 2633 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
83 | KASPROWSKI Michał | 2752 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
84 | SAWICKI Kacper | 2880 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
85 | SETA Dawid | 2881 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
86 | STACHUŁA Marcin | 1290 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
87 | SZUBA Krzysztof | 2094 | Birell Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
88 | POWYSZYŃSKA Aleksandra | 1288 | Drużyna Cienia | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
89 | JANOCHA Tomasz | 1464 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
90 | WALKIEWICZ Mateusz | 1491 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
91 | STACHUŁA Anna | 1289 | Drużyna Cienia | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
92 | ŚLESICKI Piotr | 2093 | Birell Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
93 | SPYRKA Szymon | 2303 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
94 | NITKA Marek | 2138 | Team x-kom | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
95 | ZIOŁA Rafał | 1291 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
96 | SITEK Patrycja | 2302 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
97 | MRÓZ Adrian | 3278 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
98 | PIERCHAŁA Michał | 2634 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
99 | KAZIMIR Marcin | 2753 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
100 | MAŁACHOWSKI Maciej | 83 | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
101 | LIPIETA Sebastian | 2555 | JL98 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
102 | WRÓBEL Łukasz | 2581 | PwC SDC Runners Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
103 | BURDA Boguslawa | 2608 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
104 | KWIATKOWSKI Robert | 157 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
105 | JÓZEFCZAK Dominika | 523 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
106 | KOTALA Anna | 656 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
107 | STAROŃ Jakub | 683 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
108 | FERENS Maja | 1542 | Izba Wytrzeźwień | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
109 | SOLKA Justyna | 1619 | Kultura, prostota i elegancja | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
110 | MUSIOŁ Janusz | 1643 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
111 | MUSIOŁ Marcin | 1644 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
112 | ZUBOWICZ Łukasz | 1974 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
113 | TOMASZEWSKI Jakub | 2224 | Małe Diabły | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
114 | BARLOWSKI Michal | 2475 | Kyokushin Rzeszów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
115 | GĘBALA Kazimierz | 2476 | Kyokushin Rzeszów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
116 | MARCOL Dominika | 3276 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
117 | LINDENBERG Jarek | 1128 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
118 | JONASZ Julia | 1234 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
119 | SZCZEREK Monika | 2016 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
120 | DZIEDZIC Dorian | 2031 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
121 | SOLIWODA Tomasz | 250 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
122 | GĄSIOR Daria | 251 | Asienayebaem | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
123 | GĄSIOR Jakub | 252 | Asienayebaem | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
124 | MAREK Patryk | 254 | Beskid Runners Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
125 | DOMAGAŁA Mateusz | 255 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
126 | BYCZEK Izabela | 256 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
127 | PIGUŁA Daria | 257 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
128 | WYSOCKA Klaudia | 3273 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
129 | KAMIŃSKI Marcin | 3274 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
130 | ORZECH Patryk Mateusz | 3275 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
131 | BERYNC Fabian | 23 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
132 | KOWALCZYK Dawid | 79 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
133 | KURKA Sebastian | 80 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
134 | LESIAK Krystian | 81 | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
135 | LIDWIN Łukasz | 82 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
136 | ŁĘPICKI Mateusz | 133 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
137 | GAWRON Marcin | 310 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
138 | ZAJĄC Julia | 294 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
139 | JAROSZ Agnieszka | 295 | Studio GTS KATOWICE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
140 | BORODACZ Agnieszka | 296 | Team Nysa 5 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
141 | KULIGOWSKA Agata | 324 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
142 | SZYMAŁA Marcin | 350 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
143 | KAŹMIERSKI Rafał | 367 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
144 | DUDZIK Dorota | 376 | fryzjeromaniaki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | GODULA Adam | 393 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
146 | PASZEK Szymon | 551 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
147 | TRZASKA Aleksandra | 575 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
148 | WAJDA Rafał | 577 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
149 | WICHEREK Tomasz | 578 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
150 | WIEWIÓRA Marek | 579 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
151 | UKLAŃSKI Krzysztof | 604 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
152 | PODBIELSKI Krzysztof | 605 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
153 | ZWOLIŃSKI Marcin | 630 | Lecymy Durś | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
154 | SERKIS Bartosz | 680 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
155 | SŁUPIK Barbara | 681 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
156 | SOBÓTKA Karolina | 682 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
157 | NAPIÓRKOWSKA Kaja | 709 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
158 | OLEJNICZAK Wiola | 710 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
159 | CHMIELAK Radosław | 751 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
160 | CHODZIDŁO Rafał | 752 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
161 | ROZMYŚLAK Patrycja | 788 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
162 | TURA Michał | 806 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
163 | SIKORA Ewelina | 829 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
164 | GRANOWSKA Aga | 830 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
165 | GRANOWSKI Dawid | 831 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
166 | FAMUŁA Dariusz | 884 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
167 | KWIATKOWSKI Sylwester | 909 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
168 | GAWLAS Magdalena | 934 | BŁOTOODPORNI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
169 | GRABOWSKI Dariusz | 935 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
170 | CYMBALSKA Iwona | 960 | Damy im fory | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
171 | GABOR Michał | 985 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
172 | GABOR Robert | 986 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
173 | GRYMEL Karol | 987 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
174 | HERBUŚ Wojciech | 1012 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
175 | ROMAŃSKI Kamil | 1039 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
176 | BARON Dominika | 1065 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
177 | BIAŁAS Damian | 1066 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
178 | BIAŁAS Gabriela | 1067 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
179 | TARAJKO Marta | 1091 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
180 | GAŁKA Łukasz | 1108 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
181 | MATUSZNY Krzysztof | 1134 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
182 | ZAWODNY Kamil | 1162 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
183 | CIEŚLAROVÁ Monika | 1187 | kojoty | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
184 | EDER Wolfgang | 1213 | Nie ciaprej siE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
185 | TOKARSKI Lukasz | 1266 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
186 | CEBULLA Mateusz | 1342 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
187 | SARWA Szymon | 1369 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
188 | KRYSTKOWIAK Jakub | 1739 | dartom-team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
189 | MACIOŁ Łukasz | 1816 | Zgrana ekipa Lidla | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
190 | KURNYTA Patrycja | 1866 | Dream*Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
191 | ŁYSON Łukasz | 1867 | Dream*Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
192 | OGÓREK Rafał | 1868 | Dream*Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
193 | TWORZYDŁO Roman | 1869 | Dream*Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
194 | CISOWSKI Michal | 1895 | Plastic Omnium | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
195 | RZEPA Monika | 2068 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
196 | ŚPIEWAK Michał | 2328 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
197 | BUŁAWA Mariusz | 2346 | KOCHAM SŁODKIE | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
198 | PLEWA Monika | 2370 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
199 | SADOWSKI Michał | 2371 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
200 | HASIK Łukasz | 2396 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
201 | JAGIELSKI Paweł | 2397 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
202 | JANIK Grzegorz | 2398 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
203 | JANOSZ Szymon | 2399 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
204 | RODACKI Grzegorz | 1593 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
205 | GARNCZAREK Katarzyna | 1790 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
206 | SŁODOWSKA Paulina | 2125 | patoskład | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
207 | NIEWIADOMY Magdalena | 2182 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
208 | TOMCZYKIEWICZ Tomasz | 2426 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
209 | MIKOŁAJCZYK Henryk | 2477 | Kyokushin Rzeszów | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
210 | OWCZAREK Jacek | 2631 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
211 | BOROWY Karol | 3335 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
212 | DUNAT Robert | 2120 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
213 | KOZLOWSKI Tomasz | 2171 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
214 | KRYSTA Karolina | 2172 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
215 | FIGOŁUSZKA Małgorzata | 2247 | Warsztat Formy | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
216 | FOKT Rafał | 2248 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
217 | GIEL Manuela | 2249 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
218 | HĘDRZAK Alicja | 2250 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
219 | GAŚ Rafał | 2276 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
220 | CIEPIELA Andrzej | 39 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
221 | CIEPIELA Jan | 40 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
222 | CZECHOWSKI Piotr | 41 | Lubię Burpees’y | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
223 | SZTAJER Bartek | 42 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
224 | TRASKO Denis | 43 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
225 | WOCHNIK Marek | 44 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
226 | BURBUL Przemysław | 45 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
227 | GRYŻEWSKI Karol | 46 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
228 | MOKWA Sebastian | 47 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
229 | MROCZKA Mateusz | 49 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
230 | MROCZKA Tadeusz | 50 | OSP Wola Filipowska | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
231 | MOROŃ Bartłomiej | 51 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
232 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 52 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
233 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 53 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
234 | BIENIEK Sebastian | 54 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
235 | DOLATA Krzysztof | 55 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
236 | FABIAN Marcel | 56 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
237 | FILIP Bartosz | 57 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
238 | GRZEGORZYCA Damian | 58 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
239 | JASTRZĘBSKI Piotr | 59 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
240 | KEMPNY Paweł | 60 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
241 | BRZOSKWINIA Wojciech | 25 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
242 | BUKOWIEC Szymon | 26 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
243 | GOMULARZ Sebastian | 27 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
244 | KLONOWSKI Kamil | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
245 | KOZIOŁ Kamil | 29 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
246 | KUBIESA Jakub | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
247 | MAGOŃ Łukasz | 31 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
248 | MARKIEWICZ Maksymilian | 32 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
249 | PACIOREK Piotr | 33 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
250 | PŁUSKA Michał | 34 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
251 | RDUCH Mateusz | 35 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
252 | SUCHY Tomasz | 36 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
253 | WIERZBICKI Daniel | 1 | Befit24team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
254 | BURDZY Daniel | 2 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
255 | GREMBOWSKI Robert | 4 | Błotołazy | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
256 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 5 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
257 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 6 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
258 | MAGDZIK Maciej | 7 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
259 | SITKOWSKI Tomasz | 8 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
260 | SKWAREK Tomasz | 9 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
261 | MAZUR Damian | 64 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
262 | OŚLIZŁO Marek | 65 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
263 | SELIANIN Dmytro | 66 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
264 | WYPUKOŁ Jakub | 67 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
265 | MACHURA Marcin | 68 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
266 | WROBEL Daniel | 69 | Tree Crew | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
267 | WRÓBEL Paweł | 70 | Tree Crew | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
268 | CZACHURSKI Mateusz | 71 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
269 | GRZEGORZYCA Szymon | 93 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
270 | JASKÓLSKI Piotr | 94 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
271 | BYKOWSKI Wojciech | 98 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
272 | GACH Damian | 99 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
273 | HURAS Michał | 100 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
274 | HANUSIAK Leszek | 121 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
275 | KUSAREK Piotr | 122 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
276 | ŁUCZAK Paweł | 123 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
277 | MITELA Damiel | 124 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
278 | REJDYCH Tomasz | 126 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
279 | SIMON Adam | 127 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
280 | GAWOR Mateusz | 148 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
281 | GUZEK Kamil | 149 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
282 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 150 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
283 | NOWAK Jakub | 151 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
284 | BEDNARZ Marcin | 153 | RunPatola | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
285 | CHROBOK Michał | 154 | RunPatola | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
286 | BURLIDIS Elefterios | 155 | SalcesonTeam | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
287 | KAPUŚCIK Adam | 175 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
288 | KRAUZY Tomasz | 176 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
289 | KRUPNIK Wojciech | 177 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
290 | KUBIAK Mateusz | 178 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
291 | KUNIEC Michał | 179 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
292 | LANGIEWICZ Łukasz | 180 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
293 | MĘKAL Dariusz | 182 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
294 | MOSTOWSKI Radosław | 183 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
295 | LEISZNER Izabela | 203 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
296 | MARKOWICZ Ewelina | 204 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
297 | PIETROSZEK Agata | 205 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
298 | RZEŹNICZEK Klaudia | 206 | Lecymy Durś | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
299 | ŁUKOSZ Michał | 220 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
300 | JASIŃSKA Alicja | 222 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
301 | UDRO Przemysław | 224 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
302 | BUDZISZ Krzysztof | 225 | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
303 | KLONOWICZ Patrycja | 227 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
304 | BIENIECKI Jaro | 228 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
305 | KLONOWICZ Stanisław | 229 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
306 | PIETRAS Mariola | 231 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
307 | PIGUŁA Rafał | 258 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
308 | WRZOSEK Karolina | 259 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
309 | WRZOSEK Patryk | 260 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
310 | DŁUGOSZEWSKA Aleksandra | 261 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
311 | GITTNER Hanna | 262 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
312 | KINEL Agnieszka | 264 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
313 | MAJCHRZYK Katarzyna | 265 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
314 | MIRZAEV Gkouram | 285 | Kryzys wieku średniego | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
315 | KULIK Damian | 286 | Misioran | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
316 | SZCZECH Ewa | 287 | Misioran | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
317 | LOCH Gabriela | 288 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
318 | LOCH Miroslaw | 289 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
319 | KITA Sławomir | 290 | Olimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowice | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
320 | BOROWICZ Roksana | 291 | Orły z Knurowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
321 | MAJ Ewelina | 292 | Orły z Knurowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
322 | HELLER Szymon | 313 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
323 | IZYDORCZYK Maciej | 314 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
324 | JANAS Dawid | 315 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
325 | JASIKOWSKI Tomasz | 316 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
326 | JEZIOROWSKI Tomasz | 317 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
327 | KACZMARCZYK Krzysztof | 318 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
328 | KAJZAR Ewa | 319 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
329 | KOŚNIEWSKI Paweł | 321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
330 | PIOTROWSKI Przemysław | 340 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
331 | POLAK Jakub | 341 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
332 | ROSŁON Rafał | 342 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
333 | RYBAK Remigiusz | 343 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
334 | SAMOL Anna | 344 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
335 | SIEMIESZ Michał | 345 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
336 | SIKORA Elżbieta | 346 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
337 | SŁUPIK Tomasz | 347 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
338 | KRAJEWSKI Adam | 368 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
339 | MAZURENKO Roman | 369 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
340 | ŚMIEJA Tomasz | 370 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
341 | TSYMBAL Serhii | 371 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
342 | WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra | 372 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
343 | GAGATEK Wirginia | 373 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
344 | GOŁĘBIOWSKA Izabela | 374 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
345 | WIERA Marek | 375 | EU TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
346 | TOMCZAK Jacek | 395 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
347 | BARTLOMIEJCZYK Sylwia | 396 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
348 | BIENIEK Agata | 397 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
349 | BIENIEK Natalia | 398 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
350 | DĄBROWSKI Daniel | 399 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
351 | DĄBROWSKI Krzysztof | 400 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
352 | DERYŁO Mateusz | 401 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
353 | DOLATA Magdalena | 402 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
354 | KOWALSKI Piotr | 423 | Valmet Magnificent Seven | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
355 | KRÓL Przemysław | 424 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
356 | BARCZYK Mateusz | 425 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
357 | BARTCZAK Andrzej | 426 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
358 | BĘBENEK Wojciech | 427 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
359 | BIENIAS Aleksandra | 428 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
360 | BIENIAS Marcin | 429 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
361 | BLACHA Arkadiusz | 430 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
362 | OLEŚ Aleksander | 450 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
363 | PASTOR Karolina | 451 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
364 | PAWLIK Rafał | 452 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
365 | PAWŁOWSKA Agata | 453 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
366 | PRZYBYLA Damian | 454 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
367 | ROPELEWSKI Daniel | 456 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
368 | RYŚ Kamil | 457 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
369 | RYS Krzysiek | 458 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
370 | SKRZYDŁO Marcin | 478 | Kirasjerzy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
371 | CZARDYBON Dominik | 479 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
372 | ŁUKASIK Zuzanna | 481 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
373 | MOSKWA Jakub | 482 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
374 | SZCZEPANEK Szymon | 483 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
375 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 484 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
376 | CICHY Maria | 485 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
377 | ARENT Adrian | 505 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
378 | BABUSZKA Joanna | 506 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
379 | BENGSCH Łukasz | 508 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
380 | BERNECKI Jacek | 509 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
381 | BULKA Dominika | 510 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
382 | CHOMENTOWSKI Paweł | 511 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
383 | DOMAŃSKA Barbara | 512 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
384 | KOWALSKI Kamil | 533 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
385 | KUKIEŁKA Iwona | 534 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
386 | KUZIA Bartek | 536 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
387 | KWASNICKI Bartosz | 537 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
388 | LINDE Adam | 538 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
389 | LIPOK Dariusz | 539 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
390 | LIPOK Klaudia | 540 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
391 | LIZOŃ Krzysztof | 541 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
392 | PUSTELNIK Michał | 560 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
393 | RAK Marcin | 561 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
394 | RESPONDEK Leszek | 562 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
395 | SERAFIN Aleksander | 563 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
396 | SIUDA Marcelina | 564 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
397 | SŁADKOWSKI Piotrek | 565 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
398 | SŁOMIANY Piotr | 566 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
399 | STEPCZYNSKI Kamil | 567 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
400 | JONDA Izabela | 588 | AEROMOTOSPEED | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
401 | JONDA Krzysztof | 589 | AEROMOTOSPEED | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
402 | SCHYMURA Aneta | 590 | AEROMOTOSPEED | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
403 | WRÓBEL Aneta | 591 | AEROMOTOSPEED | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
404 | BARANOWSKI Maciej | 592 | Agrokołhoz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
405 | BEDNARSKI Artur | 593 | Agrokołhoz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
406 | KAROLEWICZ Arkadiusz | 594 | Agrokołhoz | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
407 | CYGANEK Agnieszka | 595 | Befit24team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
408 | JANIEC Katarzyna | 615 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
409 | KRAUZ Sandra | 616 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
410 | SOBONKIEWICZ Leszek | 617 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
411 | STAŚ Dorota | 618 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
412 | GIEC Marcin | 620 | Dziki z Ameryki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
413 | SZYMICZEK Krzysztof | 621 | Eko-Okna Runners | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
414 | FIGZAŁ Emil | 622 | Encepence Running Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
415 | CISEK Klaudia | 643 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
416 | DOMINEK Grzegorz | 644 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
417 | FRANK Adam | 645 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
418 | GÓRALCZYK Andrzej | 646 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
419 | GROBORZ Anna | 647 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
420 | GRZEGORCZYK Kamil | 648 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
421 | GRZELA Krystian | 649 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
422 | GRZELA Sylwester | 650 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
423 | JONIAK Artur | 651 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
424 | MEŻYKOWSKI Łukasz | 670 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
425 | MIZERA Maciej | 671 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
426 | NIERZĄD Karol | 672 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
427 | NIERZĄD Rafał | 673 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
428 | PANDER Marek | 674 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
429 | PIONTEK Krzysztof | 675 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
430 | PLUTA Ewa | 676 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
431 | WIŚNIEWSKA Karolina | 692 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
432 | ANTOS Marek | 698 | Bo jak nie my to kto ??? | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
433 | CIOŁEK Katarzyna | 699 | Bo jak nie my to kto ??? | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
434 | CZARNECKA Justyna | 700 | Bo jak nie my to kto ??? | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
435 | BAJSAROWICZ Zuzanna | 701 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
436 | KOZIARZ Paulina | 702 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
437 | ROSIAK Paulina | 703 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
438 | OCIEPKA Bartosz | 704 | How about nope? | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
439 | WRZASK Paweł | 705 | How about nope? | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
440 | ROMKOWSKI Łukasz | 725 | Jolaos Gym | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
441 | STASZAK Kaleb | 727 | Jonak Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
442 | MAJEWSKA Patrycja | 728 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
443 | IHNATOWICZ Łukasz | 729 | Od zera do bohatera | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
444 | KOJ Krzysztof | 730 | Od zera do bohatera | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
445 | ŁACIAK Dawid | 732 | Patrycja Majsak to mięczak | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
446 | CHORĄŻY Dariusz | 753 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
447 | DANIELSKI Patryk | 755 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
448 | DOMINIK Kamil | 756 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
449 | DONAWAGIS Julia | 757 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
450 | DYLĄG Rafał | 758 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
451 | DYLĄG Sebastian | 759 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
452 | FIET Ireneusz | 760 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
453 | FRENKIEL Rafał | 761 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
454 | MATYSEK Marcin | 780 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
455 | NOWOTNY Bartłomiej | 782 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
456 | OGAZA Mariusz | 783 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
457 | POKORA Daniel | 784 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
458 | PORĘBSKA Katarzyna | 785 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
459 | PORĘBSKI Jarosław | 786 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
460 | PRÓBAN Robert | 787 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
461 | URBAŃSKA-KULON Katarzyna | 808 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
462 | WAWRZYŃCZAK Artur | 809 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
463 | WAWSZCZAK Michał | 810 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
464 | WOLANOWSKI Mateusz | 812 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
465 | WUWER Łukasz | 813 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
466 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 814 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
467 | MAJCHERSKA Marcelina | 815 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
468 | MÓL Grzegorz | 836 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
469 | PAŁCZYŃSKI Karol | 837 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
470 | SOWA Grzegorz | 838 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
471 | DZIECIATKOWSKI Jaroslaw | 839 | Opel Active Team 1 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
472 | MASTALSKA Marzena | 840 | Opel Active Team 1 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
473 | MACHERA Rafał | 841 | Power Men | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
474 | SARWARYN Arkadiusz | 842 | Power Men | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
475 | GRZEGORCZYK Krzysztof | 863 | Starówka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
476 | MIELNIK Damian | 864 | Starówka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
477 | MIELNIK Jarosław | 865 | Starówka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
478 | FRĄCKOWIAK Kinga | 866 | STeam | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
479 | KORDEK Dawid | 867 | STeam | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
480 | KUCHARSKI Rafał | 868 | STeam | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
481 | RADOŁA Marcin | 869 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
482 | PETRUS Karolina | 870 | STG-KATOWICE | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
483 | SARACH Adam | 890 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
484 | BOBOWSKI Dawid | 891 | Ulane Szobki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
485 | TRUSS Dawid | 892 | Ulane Szobki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
486 | JANOSZEK Monika | 893 | Uriel | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
487 | JOCZ Mateusz | 894 | Uriel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
488 | KOCUR Mateusz | 895 | Uriel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
489 | LANKOSZ Agnieszka | 896 | Uriel | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
490 | MISIEWICZ Mariusz | 897 | Uriel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
491 | KRZYŻANOWSKI Kamil | 918 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
492 | SAPA Jakub | 920 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
493 | SAPA Rafał | 921 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
494 | STRZEBIŃCZYK Katarzyna | 922 | z C-L osiągniesz cel | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
495 | WIENCHOL Dawid | 923 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
496 | HANÁČEK Zbyněk | 924 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
497 | MACHULEC Mateusz | 925 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
498 | SUWAŁA Piotr | 945 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
499 | SZULC Damian | 946 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
500 | KUNKA Magdalena | 947 | CROSS - ŚWIONY | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
501 | KUNKA Sonia | 948 | CROSS - ŚWIONY | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
502 | SZERSZEŃ Adam | 949 | CROSS - ŚWIONY | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
503 | DEJNEKA Kamil | 950 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
504 | GOŁĘBIOWSKA Magdalena | 951 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
505 | JACHYMOWSKI Jacek | 952 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
506 | MIESZAŁA Łukasz | 973 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
507 | SZOPIŃSKA Katarzyna | 974 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
508 | KOZAK Wojciech | 976 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
509 | ROSIAK Sebastian | 977 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
510 | WROŃSKA-SZCZERBA Ewelina | 978 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
511 | IMIELSKI Kamil | 979 | i-systems | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
512 | JAMRÓZ Kamil | 982 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
513 | BIELAK Angelika | 1000 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
514 | BORONOWSKI Marek | 1001 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
515 | CZAPLIŃSKA Anna | 1002 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
516 | DOMAGALSKI Mariusz | 1003 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
517 | DUDKIEWICZ Magda | 1004 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
518 | EMMERICH Łukasz | 1005 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
519 | GRABOWSKA Agata | 1006 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
520 | GRAJDEK Dawid | 1007 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
521 | LOSKA Wirginia | 1028 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
522 | MAJCHER Anna | 1029 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
523 | MATUNIN Alina | 1030 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
524 | MENDRELA Adrian | 1031 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
525 | OGONOWSKI Dariusz | 1032 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
526 | OLEJNIK Anna | 1033 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
527 | PAWLICKA Judyta | 1034 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
528 | PIRCH Aleksandra | 1035 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
529 | PROMNY Maciej | 1036 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
530 | DIDYK Grzegorz | 1055 | Pure Fire Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
531 | NOWAK Rafał | 1056 | Pure Fire Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
532 | RUDZKA Iwona | 1057 | Pure Fire Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
533 | RUDZKI Jakub | 1058 | Pure Fire Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
534 | RUDZKI Michał | 1059 | Pure Fire Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
535 | GROS Dawid | 1060 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
536 | DWORECKI Kamil | 1061 | Runmaniana | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
537 | PIECHOTA Klaudia | 1062 | Runmaniana | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
538 | RAK Sebastian | 1083 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
539 | REINHOLD Aleksandra | 1084 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
540 | ROZMUS Marcin | 1085 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
541 | ROZY Nina | 1086 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
542 | RZONSIK Katarzyna | 1087 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
543 | SKRABEL Artur | 1088 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
544 | SOBIK Żaneta | 1089 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
545 | STIEL Katarzyna | 1090 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
546 | HENDEL Dawid | 1110 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
547 | HENDEL Krzysztof | 1111 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
548 | HENDEL Mirela | 1112 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
549 | HODUR Konrad | 1113 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
550 | JANOSZKA Grzegorz | 1114 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
551 | KACA Katarzyna | 1115 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
552 | KALAHURSKI Grzegorz | 1116 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
553 | MULARCZYK Agnieszka | 1137 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
554 | OCHMAN Przemysław | 1138 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
555 | PAPAŁA Marcin | 1139 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
556 | PŁACHTA Sylwia | 1140 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
557 | POPCZYK Grzegorz | 1141 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
558 | POTEMPA Artur | 1142 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
559 | ROMIK Bartosz | 1143 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
560 | SOBKÓW Piotr | 1144 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
561 | SOBÓW Klaudia | 1145 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
562 | SPERLING Patryk | 1146 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
563 | MIZERA Beata | 1166 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
564 | MIZERA Mateusz | 1167 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
565 | MIZERA Robert | 1168 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
566 | ZIARKOWSKA Paulina | 1169 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
567 | BARAN Dawid | 1170 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
568 | KUBULUS Tomasz | 1171 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
569 | JANOCHA Wojciech | 1172 | FABRYKA JANUSZY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
570 | SZYSZKA Tomasz | 1193 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
571 | ZAJĄC Magdalena | 1194 | kojoty | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
572 | ZAJĄC Paweł | 1195 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
573 | BIAZIK Paweł | 1196 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
574 | DRYJA Robert | 1197 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
575 | KAZIBUDZKI Bartosz | 1198 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
576 | SENYK Kamil | 1199 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
577 | CHODYNIECKI Marcin | 1200 | kurnik sqad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
578 | CHOMCZYK Michal | 1220 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
579 | KRAJEWSKI Artur | 1221 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
580 | KRAJEWSKI Damian | 1222 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
581 | KARWOT Marietta | 1223 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
582 | SZYMURA Mateusz | 1224 | Viking Training Center | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
583 | MOOS Michał | 1225 | ZwFirtus | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
584 | MUSIAŁ Tomek | 1226 | ZwFirtus | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
585 | BIERNAT Łukasz | 1227 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
586 | MURAS-JAROMIN Justyna | 1248 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
587 | OLSZÓWKA Dawid | 1249 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
588 | OLSZÓWKA Jacek | 1250 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
589 | PASIEKA Magdalena | 1251 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
590 | PIOTROWSKI Damian | 1252 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
591 | POTONIEC Aleksandra | 1253 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
592 | RANOS Marcin | 1254 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
593 | REGUŁA Małgorzata | 1255 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
594 | REGUŁA Zbigniew | 1256 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
595 | BINKOWSKA Aleksandra | 1275 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
596 | CIEĆKIEWICZ Artur | 1276 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
597 | HALUPCZOK Marcin | 1277 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
598 | JÓZWIK Magdalena | 1278 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
599 | PŁOSZAJ Katarzyna | 1280 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
600 | PŁOSZAJ Mateusz | 1281 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
601 | WĄSOWICZ Magdalena | 1303 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
602 | PIERŚCIECKI Paweł | 1304 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
603 | PUSTELNIK Dawid | 1305 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
604 | PUSTELNIK Wioleta | 1306 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
605 | SZCZEPAŃSKA Agata | 1307 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
606 | SZCZEPAŃSKI Tomek | 1308 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
607 | LEWANDOWSKA Joanna | 1309 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
608 | LEWANDOWSKI Przemysław | 1310 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
609 | PODSTUFKA Szymon | 1330 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
610 | ŚMIETAŃSKA Dominika | 1331 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
611 | ANDRZEJCZAK Filip | 1332 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
612 | BŁASIAK Dominika | 1333 | Utani Gran Hur | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
613 | KAFLOWSKI Artur | 1334 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
614 | NURKIEWICZ Agata | 1335 | Utani Gran Hur | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
615 | PODMAGÓRSKI Krzysztof | 1336 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
616 | POSTUŁA Jan | 1337 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
617 | KOWALSKA Patrycja | 1358 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
618 | KRZYWIK Lucyna | 1359 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
619 | KRZYWIK Sylwia | 1360 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
620 | LABUS Grzegorz | 1361 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
621 | MĄDRY Tomasz | 1362 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
622 | MOJECKA Zuzanna | 1364 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
623 | NOWACKI Marek | 1365 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
624 | NOWOCIN Patrycja | 1366 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
625 | STRÓŻ Zbigniew | 1385 | APA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
626 | ZICH Piotr | 1386 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
627 | MASŁOŃ Olga | 1387 | ARPID TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
628 | MATYJA Magdalena | 1388 | ARPID TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
629 | ZDUŃCZYK Sylwia | 1389 | Biosfera | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
630 | HADRIAN Szymon | 1390 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
631 | DACHOWSKI Paweł | 1391 | CARBON RACING TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
632 | GAWLIKOWSKA Renata | 1392 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
633 | DYREK Marika | 1413 | Formalina | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
634 | GOSŁAWSKI Kasper | 1414 | Formalina | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
635 | GWÓŹDŹ Sandra | 1415 | Formalina | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
636 | KONIECZNA Karolina | 1416 | Formalina | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
637 | KONIECZNA Marta | 1417 | Formalina | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
638 | MASUGA Tomasz | 1418 | Formalina | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
639 | MICHOŃ Gośka | 1419 | Formalina | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
640 | WALADA Aleksandra | 1420 | Formalina | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
641 | ANTONIAK Kamila | 1440 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
642 | BIŚTA Kamil | 1441 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
643 | BIŚTA Robert | 1442 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
644 | BORKOWSKA Malwina | 1443 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
645 | BORYCZKA Szymon | 1444 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
646 | BUDZIOCH Miłosz | 1445 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
647 | CIEPŁY Daniel | 1446 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
648 | DRÓŻDŻ Mariola | 1447 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
649 | KAPUSTA Barłomiej | 1468 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
650 | KMIECIAK Krzysztof | 1470 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
651 | KUKUCZKA Artur | 1471 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
652 | KWIECIEŃ Kamil | 1472 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
653 | MACIUK Łukasz | 1473 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
654 | MAMCARZ Piotr | 1474 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
655 | NOCON Grzegorz | 1475 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
656 | OGRODNICZEK Piotr | 1476 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
657 | DRAPIŃSKI Marek | 1495 | BDM - Byle Do Mety! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
658 | GĄSIOR Tomasz | 1496 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
659 | LEONARCZYK Adam | 1497 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
660 | MAŁEK Maciej | 1498 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
661 | NADROWSKA Izabela | 1499 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
662 | NGUYEN Weronika | 1500 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
663 | SKRZYPCZYK Anna | 1501 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
664 | SKRZYPCZYK Dawid | 1502 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
665 | POLACZKIEWICZ Marcin | 1523 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
666 | POPŁAWSKA Karolina | 1524 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
667 | POPŁAWSKI Ireneusz | 1525 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
668 | RAKOWSKA Marzena | 1526 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
669 | RYTEL Michał | 1527 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
670 | SZOSTOK Marta | 1528 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
671 | KISZKA Piotr | 1538 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
672 | KACZMARCZYK Krzysztof | 1550 | NDE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
673 | GROMOTKA Janusz | 1551 | Nic się nie stało | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
674 | GROMOTKA Tobiasz | 1552 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
675 | PIECHACZEK Szymon | 1553 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
676 | PIECHACZEK Tomasz | 1554 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
677 | UCHER Krystian | 1555 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
678 | MIELCARZ Marcin | 1556 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
679 | KRYSTKIEWICZ Krystian | 1578 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
680 | LABUS Aleksandra | 1580 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
681 | LEWANDOWSKA Aneta | 1581 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
682 | LEWANDOWSKI Łukasz | 1582 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
683 | MAJCHRZAK Grzegorz | 1583 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
684 | MAJCHRZAK Olimpia | 1584 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
685 | MAJERCZYK Krystian | 1585 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
686 | CEKIERA Grzegorz | 1606 | DramaTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
687 | GACEK Robert | 1607 | DramaTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
688 | PROCHAL Michał | 1608 | DramaTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
689 | BUJARA Alicja | 1609 | Kultura, prostota i elegancja | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
690 | BUJARA Wiktoria | 1610 | Kultura, prostota i elegancja | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
691 | CIEŚLIK Dawid | 1611 | Kultura, prostota i elegancja | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
692 | CIEŚLIK Mateusz | 1612 | Kultura, prostota i elegancja | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
693 | DOBROWOLSKA Paulina | 1633 | Pure Fire Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
694 | DOBROWOLSKI Bogusław | 1634 | Pure Fire Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
695 | BZIK Robert | 1636 | RugCug | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
696 | SOWA Maciej | 1637 | RugCug | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
697 | WACHOWIAK Szymon | 1638 | RugCug | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
698 | ĆWIOK Marek | 1639 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
699 | JAKSIK Monika | 1660 | Spartan Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
700 | MARUSZCZYK Marcin | 1661 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
701 | NOWAKOWSKI Karol | 1662 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
702 | PURGOŁ Adam | 1664 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
703 | RADZIWOŃCZYK Klaudia | 1665 | Spartan Team | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
704 | SWIERC Damian | 1666 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
705 | SWIERC Magdalena | 1667 | Spartan Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
706 | KANTOR Aleksandra | 1688 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
707 | KUBICKI Sławek | 1689 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
708 | KUFFNER Adrian | 1690 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
709 | KUFFNER Joanna | 1691 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
710 | ŁABUZ Edyta | 1692 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
711 | ŁABUZ Sabina | 1693 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
712 | MIĘKINA Edyta | 1694 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
713 | PRZEKLASA Katarzyna | 1695 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
714 | MUSIAŁ Paweł | 1716 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
715 | MYSZAKOWSKI Marek | 1717 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
716 | PRUS Michał | 1718 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
717 | SADŁOS Piotr | 1719 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
718 | TRZASKALIK Ireneusz | 1720 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
719 | WOŹNIACKI Adam | 1721 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
720 | GABRYEL Agata | 1722 | APA TEAM | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
721 | JARAWKA Natalia | 1743 | DAZN Dzik's | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
722 | JAREMCZUK Michał | 1744 | DAZN Dzik's | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
723 | KUPCZYK Krzysztof | 1745 | DAZN Dzik's | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
724 | SZULCEK Dawid | 1746 | Eko okna Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
725 | RADZIEJ Patrycja | 1747 | Ex Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
726 | SYPKO-MARCINISZYN Magdalena | 1748 | Fit Pro Extreme Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
727 | BIERNACKA Agnieszka | 1750 | Kacperki | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
728 | MAŃKA Emil | 1770 | Mroczne Mrówy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
729 | NOWAK Sebastian | 1771 | Mroczne Mrówy | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
730 | PERZYŃSKI Kacper | 1772 | Mroczne Mrówy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
731 | GRABOWSKA Ageniszka | 1773 | Picok i Kingwinio | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
732 | SKROBOL Adrian | 1774 | Picok i Kingwinio | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
733 | MARKIEWICZ Anna | 1775 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
734 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 1776 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
735 | MICHALEC Marta | 1798 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
736 | SERSISKO Dagmara | 1799 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
737 | SITKO Krystyna | 1800 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
738 | STARZYŃSKI Kamil | 1801 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
739 | WOJTAL Marta | 1802 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
740 | MARTYNA Aleksander | 1804 | Starówka | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
741 | WICHER Iza | 1805 | Starówka | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
742 | GŁOGOWSKA Szczepan | 1826 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
743 | HRECZAŃSKI Jan | 1827 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
744 | IDZIK Rafał | 1828 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
745 | JÓŹWIAK Martyna | 1829 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
746 | KAZIMIERCZAK Jan | 1830 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
747 | KOŁODZIEJ Andrzej | 1831 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
748 | KROK Edyta | 1832 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
749 | WÓJCIK Mateusz | 1853 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
750 | WOLAŃSKI Michał | 1854 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
751 | ZAJĄC Jolanta | 1856 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
752 | GROŃSKI Kacper | 1857 | *Dream*Team* | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
753 | GRZESIK Emilia | 1858 | *Dream*Team* | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
754 | HOLEWA Michał | 1859 | Academia Gorila | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
755 | MOTLOCH Aneta | 1880 | Interfight | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
756 | MOTLOCH Piotr | 1881 | Interfight | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
757 | PAKULAK Bartosz | 1882 | Interfight | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
758 | STRUS Damian | 1883 | Interfight | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
759 | STASIAK Robert | 1884 | Kacperki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
760 | KILKA Dorota | 1885 | Katocław | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
761 | OLSZAR Andrzej | 1886 | Leber Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
762 | SKORUPA Adam | 1887 | Miraz Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
763 | BRALICH Justyna | 1908 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
764 | LEBIODA Marcin | 1909 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
765 | SZYJKA Mateusz | 1910 | Szturm | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
766 | DĘBIEC Krzysztof | 1912 | Unimetal & Koban | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
767 | NIEDZIELSKA Anna | 1913 | Unimetal & Koban | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
768 | SAŁUGA Kamil | 1914 | Unimetal & Koban | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
769 | APEL Krzysztof | 1915 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
770 | KOSTRUBALA Dariusz | 1935 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
771 | KOSTRUBAŁA Sara | 1936 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
772 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 1937 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
773 | KOZŁOWSKI Paweł | 1938 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
774 | KURA Janusz | 1940 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
775 | LENDA Natalia | 1941 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
776 | STAŃKO Jerzy | 1963 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
777 | STAROWICZ Tomasz | 1964 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
778 | SZELĄG Michał | 1965 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
779 | TOBOREK Ewa | 1966 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
780 | TORBUS Marcin | 1967 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
781 | UHEREK Ewa | 1968 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
782 | URYCH Adam | 1969 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
783 | WALCZY Natalia | 1970 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
784 | WALOTEK Sebastian | 1971 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
785 | PIERZGALSKI Piotr | 1990 | Decathlon Płock | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
786 | CIELEŃ Patrycja | 1991 | DENISTEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
787 | ORAWCZAK Justyna | 1992 | DENISTEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
788 | BORKAŁA Jakub | 1993 | Górki Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
789 | GĄGOLA Damian | 1994 | Górki Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
790 | PISAREK Szymon | 1995 | Górki Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
791 | CZULAK Andrzej | 1996 | Greens | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
792 | KRONOWSKI Dariusz | 1997 | Greens | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
793 | KUCZERA Marcin | 2018 | RMF 4RACING Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
794 | FICEK Weronika | 2019 | SIOSTRY WW | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
795 | FICEK Wiktoria | 2020 | SIOSTRY WW | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
796 | KACHEL Agata | 2021 | Szturm | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
797 | FRONCEK Kazimierz | 2022 | TECHNICA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
798 | GRADUSIAK Damian | 2023 | TECHNICA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
799 | KOPYCIOK Paweł | 2046 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
800 | KOWALSKA Katarzyna | 2047 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
801 | KRAMARZ Rafał | 2048 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
802 | LECHOWICZ Wiktoria | 2051 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
803 | LISZKA Marcin | 2052 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
804 | TRZASKA Milena | 2073 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
805 | WICHEREK Martyna | 2074 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
806 | WICHEREK Mateusz | 2075 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
807 | WIECZOREK Krzysztof | 2077 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
808 | WILCZEK Greta | 2078 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
809 | WOJACZEK Łukasz | 2079 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
810 | WOJDA Grzegorz | 2080 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
811 | ŚWIERCZEK Anna | 2096 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
812 | JAŃCZYK Piotr | 2100 | Hartownia Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
813 | KUTYBA Natalia | 2101 | Hartownia Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
814 | MIKULA Daria | 2102 | Hartownia Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
815 | PASZYŃSKA Anna | 2103 | Hartownia Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
816 | NOWAK Anna | 2104 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
817 | GÓRNA Anita | 2105 | LPP TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
818 | KOWALCZYK Piotr | 2106 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
819 | MNISZKO Bartosz | 2107 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
820 | GOSTYŃSKA Marta | 2128 | Pikantne Maczugi | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
821 | JAŚKIEWICZ Klaudia | 2129 | Pikantne Maczugi | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
822 | KRZYŻANOWSKA Magdalena | 2130 | Pikantne Maczugi | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
823 | JOCHIMCZYK Witold | 2131 | Pociulani | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
824 | WIETRZYCKI Zenon | 2133 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
825 | ANIOŁ Agnieszka | 2134 | Scooters&Hooters | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
826 | JAKUBIEC Marlena | 2135 | Scooters&Hooters | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
827 | FIMIARZ Grzegorz | 2155 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
828 | GĄSIOR Wioleta | 2156 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
829 | GAWRYLUK Dorota | 2157 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
830 | GIGLA Przemek | 2158 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
831 | GULA Adrian | 2159 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
832 | JAKUBIEC-LENART Roman | 2160 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
833 | JĘDRYKA Mariusz | 2161 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
834 | JĘDRYKA Sandra | 2162 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
835 | NOKIELSKI Daniel | 2183 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
836 | PARAFINIUK Michał | 2184 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
837 | PUSZ Luk | 2185 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
838 | SCHÖN Krzysztof | 2186 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
839 | ŚMIEJKA Seweryn | 2189 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
840 | SMOLARSKA Paulina | 2190 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
841 | SOWA Michał | 2191 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
842 | WALKARZ Kamila | 2210 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
843 | MARKWICA Agnieszka | 2211 | ENERGOPROJEKT KATOWICE | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
844 | ŚLĄSKI Wojciech | 2212 | ENERGOPROJEKT KATOWICE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
845 | TORBA Kacper | 2213 | ENERGOPROJEKT KATOWICE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
846 | WILŻYŃSKI Łukasz | 2214 | ENERGOPROJEKT KATOWICE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
847 | ZABIELSKI Marcel | 2215 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
848 | BOHUN Agnieszka | 2216 | IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJ | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
849 | MOTYLSKI Dariusz | 2217 | IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJ | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
850 | JANYK Jędrzej | 2238 | Pociulani | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
851 | BABCZYŃSKA-KUBEK Bogumiła | 2239 | RKJJS RYBNIK | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
852 | SKOWRONEK Ewa | 2240 | RKJJS RYBNIK | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
853 | MOŁDOCH Adrian | 2241 | URSUS TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
854 | PIASECKA Małgorzata | 2242 | War-sztat Team | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
855 | BUGAŁA Tomasz | 2243 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
856 | BUJŁOW Justyna | 2244 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
857 | CUPIAŁ Agata | 2245 | Warsztat Formy | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
858 | STASIACZEK Krzysztof | 2265 | Warsztat Formy | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
859 | STEFANIAK Katarzyna | 2266 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
860 | SZYMASZEK Michał | 2267 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
861 | MATERNA Beata | 2270 | Zgrana ekipa Lidla | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
862 | BATOR Norbert | 2271 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
863 | BOREK Paulina | 2272 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
864 | LEWANDOWSKI Dawid | 2293 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
865 | MACHAJ Michal | 2294 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
866 | MICKE Natalia | 2295 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
867 | MITRENGA Tadeusz | 2296 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
868 | MYRLAK Maciej | 2297 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
869 | PLEBAN Piotr | 2298 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
870 | RADWAN Bartłomiej | 2299 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
871 | RYCHLEWSKI Marcin | 2300 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
872 | SAWCZAK Piotr | 2301 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
873 | DOBKOWSKI Jan | 2320 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
874 | DUDEK Adrian | 2321 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
875 | GAŻA Olaf | 2322 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
876 | KAMIONKA Martyna | 2323 | eSky.pl | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
877 | LIS Tomasz | 2324 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
878 | OLSZEWSKI Marek | 2325 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
879 | PACEWICZ Paweł | 2326 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
880 | POZIMSKI Damian | 2327 | eSky.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
881 | KOLANKO Grzegorz | 2348 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
882 | KONSOR Konrad | 2349 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
883 | KOSAŁKA Anna | 2350 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
884 | KUGANDA Mateusz | 2351 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
885 | KYZIOŁ Rafał | 2352 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
886 | ŁAPIŃSKI Kamil | 2353 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
887 | MAROSZEK Agnieszka | 2354 | KOCHAM SŁODKIE | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
888 | MOSUR Mirosław | 2355 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
889 | BYSTRANOWSKA Karolina | 2375 | Szturm | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
890 | FISCHER Angelika | 2376 | TDR | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
891 | SIPOVIC Faustyna | 2377 | TDR | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
892 | ĆWIKLIK Marcin | 2378 | TEAM PREZES | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
893 | STALICA Wojciech | 2379 | URSUS TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
894 | LITWIN Daniel | 2380 | utani gran hur | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
895 | LITWIN Karol | 2381 | utani gran hur | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
896 | CHABERKA Agnieszka | 2382 | Wolbrom TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
897 | KOWALSKI Marcin | 2403 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
898 | KUKLA Piotr | 2404 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
899 | KUTEK Karolina | 2405 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
900 | KUTEK Tomasz | 2406 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
901 | LIPNIAK Szymon | 2407 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
902 | LISZKA Agnieszka | 2408 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
903 | MAŁEK Karolina | 2409 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
904 | MICHALSKA Adrianna | 2410 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
905 | MURLOWSKI Karol | 2411 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
906 | BURKAT-LISZKA Agnieszka | 2431 | Biegnę na SOR | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
907 | NAZAR Paulina | 2432 | Biegnę na SOR | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
908 | PISZCZ Cezary | 2433 | Biegnę na SOR | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
909 | TRZCIŃSKA Katarzyna | 2434 | Biegnę na SOR | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
910 | JANIK Marta | 2435 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
911 | PRZYBYŁA Mateusz | 2436 | Fit & More | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
912 | DUDA Bernadeta | 2437 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
913 | DUCH Szymon | 2458 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
914 | KOŁTOWSKI Mateusz | 2461 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
915 | KOŁTOWSKI Szymon | 2462 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
916 | KURPIEL Mateusz | 2465 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
917 | KONOPACKA Małgorzata | 2489 | Śmieszne Śmieszki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
918 | ZGODZIŃSKI Tomasz | 2490 | Śmieszne Śmieszki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
919 | KNAPIK Anna | 2491 | spartan ladies | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
920 | KRZESZOWSKA Iga | 2492 | spartan ladies | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
921 | KOWACKA Elżbieta | 2513 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
922 | KRZANIK Ignacy | 2514 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
923 | KRZYSTAŁA Maciej | 2515 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
924 | MACHLAŃSKA Ania | 2517 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
925 | MACHLAŃSKI Łukasz | 2518 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
926 | MOJSYM Krzysztof | 2520 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
927 | ZUBER Sebastian | 2540 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
928 | BOLEK Marcin | 2541 | emeryci to bandyci | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
929 | BRZĘK Marcin | 2542 | emeryci to bandyci | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
930 | CZOPKA Krzysztof | 2543 | emeryci to bandyci | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
931 | MICHALIK Grzegorz | 2544 | emeryci to bandyci | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
932 | PANIC Jacek | 2545 | emeryci to bandyci | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
933 | RUNDZIA Łukasz | 2547 | emeryci to bandyci | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
934 | SZCZEKALA Katarzyna | 2568 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
935 | SZEWCZYK Katarzyna | 2569 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
936 | MRÓZ Łukasz | 2570 | Power Studio | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
937 | OLSZEWSKA-MRÓZ Anna | 2571 | Power Studio | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
938 | GOWOREK Sebastian | 2599 | Wałbrzych Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
939 | CZADERSKA Weronika | 2601 | X Team Special Forces | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
940 | ANDRZEJCZAK Ariel | 2602 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
941 | ANTCZAK Sławomir | 2603 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
942 | KOZAK Arkadiusz | 2623 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
943 | KRUPA Jarosław | 2624 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
944 | KSIĄŻEK Sobiesław | 2625 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
945 | MALCHAREK Michał | 2626 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
946 | MŁODECKI Piotr | 2628 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
947 | MROZEK Kamil | 2629 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
948 | WOLNY Łukasz | 2651 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
949 | ZARZYCKI Stanisław | 2653 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
950 | ŻMUDA Michał | 2655 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
951 | LIZOŃ Wojciech | 2682 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
952 | MŁOTEK Michał | 2706 | Kanalersi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
953 | PLASZCZYMĄKA Dawid | 2707 | Kanalersi | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
954 | MŁOTKOWSKI Piotr | 2736 | Vision Express | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
955 | MIZERNY Mateusz | 2761 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
956 | TOMCZYK Dominika | 2766 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
957 | WILK Jarosław | 2767 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
958 | MISZCZAK Małgorzata | 2865 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
959 | POCZĄTKO Błażej | 2876 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
960 | POCZĄTKO Łukasz | 2877 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
961 | HOMAN Grzegorz | 2960 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
962 | KOMOROWSKI Filip | 2972 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
963 | MORA Karol | 2986 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
964 | WOJCIK Diana | 3012 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
965 | WROBEL Kamil | 3122 | oklejsie.pl | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
966 | SZKATUŁA Daniel | 3253 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
967 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | 3256 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
968 | SOSNOWSKI Jacek | 3257 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
969 | DŁUGAJ Zbigniew | 3258 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
970 | BURWOŃ Laura | 3259 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
971 | GARBACZ Edyta | 3261 | Xteam Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
972 | LIPIŃSKI Michał | 3262 | Biegnę wolno, bo mi wolno | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
973 | ERNESTOWICZ Paweł | 3263 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
974 | PLUCIŃSKI Jakub | 3264 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
975 | KOMSTA Jarosław | 3265 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
976 | ŻONTOW Maciej | 3266 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
977 | PAWŁOWSKA Dorota | 3267 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
978 | DŁOCIOK Marcin | 3269 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
979 | STANIEK Sławomir | 3271 | BlackSheep Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
980 | FIBIC Adam | 3272 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
981 | SMEREKA Jan | 3283 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
982 | DURDA Piotr | 3284 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
983 | FLOREK Marcin | 3286 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
984 | DUDEK Aleksandra | 3290 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
985 | FILIPKOWSKI Marcin | 3291 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
986 | GOŁKOWSKI Dominik | 3301 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
987 | GÓRA Tomasz | 3302 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
988 | FAJGE Ilona | 3308 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
989 | WIESŁAWSKI Jarosław | 3310 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
990 | BŁAŻKÓW Dawid | 3311 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
991 | ŚCIESZKA Maciej | 3313 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
992 | LUKIANOVA Tetiana | 3314 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
993 | KOŹMIŃSKI Michał | 3316 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
994 | MOĆKO Krzysztof | 3317 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
995 | WOŹNIAK Marcin | 3318 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
996 | DENDURA Jędrzej | 3325 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
997 | JODŁOŚ Barbara | 3326 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
998 | JASIŃSKA Milena | 3331 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
999 | IZDEBSKI Michał | 3334 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1000 | GOSTOMSKI Bartosz | 3345 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1001 | 3393 | 00:00:00 | ||||||
1002 | SZARY Adam | 16 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1003 | ZONTEK Andrzej | 17 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1004 | MIZGALSKI Jacek | 18 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1005 | PACYGON Tomek | 19 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1006 | GICZAN Mariusz | 10 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1007 | GICZAN Wiktor | 11 | CHOBUKAN Białystok | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1008 | GAGON Denis | 12 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1009 | HANDZLIK Tomasz | 13 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1010 | LORANC Paweł | 14 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1011 | ORAWCZAK Kamil | 15 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1012 | SKRĘTY Patryk | 20 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1013 | WOJEWÓDKA Krystian | 21 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1014 | GUMIELA Adam | 22 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1015 | BOMBA Piotr | 24 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1016 | WILK Tomasz | 37 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1017 | WOJAS Jakub | 38 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1018 | GREGORCZYK Krzysztof | 48 | OSP Wola Filipowska | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1019 | KLEJNOWSKI Mateusz | 61 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1020 | KRÓL Piotr | 62 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1021 | KUPIJAJ Marcin | 63 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1022 | RUSAK Sebastian | 72 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1023 | SŁODOWNIK Dominik | 73 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1024 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 74 | Zgrana ekipa Lidla | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | ||
1025 | BAŻAN Paweł | 75 | Open Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1026 | JUDEK Łukasz | 76 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1027 | KARACZYN Bartłomiej | 77 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1028 | KORCZYK Tomasz | 78 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1029 | PODSIADLIK Piotr | 84 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1030 | SŁADEK Patryk | 85 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1031 | STRYCZEK Patryk | 86 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1032 | SZCZOTOK Wiktor | 87 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1033 | TOMANA Marcin | 88 | Open Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1034 | WĘGLARZ Waldemar | 89 | Elite Masters Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1035 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 90 | Elite Mężczyzn | 08:25 | 00:00:00 | |||
1036 | GÓRECKI Sebastian | 92 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1037 | JARCZYK Michał | 101 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1038 | MAJCHRZYK Szymon | 102 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1039 | PINKOWICZ Maciej | 103 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1040 | RYGOŁ Janusz | 104 | CF Kuźnia Damiana | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1041 | STACHOWICZ Szymon | 105 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1042 | KOŁODZIEJ Wojciech | 106 | dartom-team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1043 | OCHMAN Marek | 109 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1044 | SERKIZ Piotr | 110 | Do Porzygu OCR Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1045 | WLAŹLAK Damian | 111 | Droga Do Ultra | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1046 | JANISZEWSKI Grzegorz | 112 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1047 | KACPERSKI Radosław | 113 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1048 | CHŁĄD Aleksander | 114 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1049 | WENDRENSKI Marek | 115 | GRANDPAGANG | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1050 | WOJTUNIK Michał | 116 | Grażynki OCR | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1051 | CZACH Tobiasz | 117 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1052 | FAJFER Michał | 118 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1053 | FIEDOR Tomasz | 119 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1054 | SZCZĘCH Damian | 128 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1055 | SZYMEL Jacek | 129 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1056 | WITEK Kamil | 130 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1057 | ŻELAZKO Kamil | 131 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1058 | CHAIEB Sebastian | 132 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1059 | ULMAN Jakub | 135 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1060 | ŻURAWIK Rafał | 136 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1061 | JASIŃSKI Jacek | 137 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1062 | JURECKI Adrian | 138 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1063 | MAJEWSKI Damian | 139 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1064 | POLIT Filip | 140 | Ninja team | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1065 | ZABOROWSKI Filip | 141 | OSP Team Węglowice | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1066 | SLANY Adrian | 142 | Pivexin Technology | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1067 | MADEJ Jakub | 143 | Power Studio | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1068 | LIPIECKI Jacek | 144 | Przeszkodowo.pl | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1069 | CZERWIŃSKI Roman | 145 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1070 | CAREWICZ Marek | 146 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1071 | PIESIURA Krzysztof | 156 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1072 | KURASIŃSKI Konrad | 160 | ŚWIRY STELA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1073 | ANTCZAK Borys | 161 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1074 | JACIÓW Paweł | 162 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1075 | BRZEZIŃSKI Jacek | 164 | X-Team Tarnów | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1076 | KNOP Marcin | 165 | xRunners | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
1077 | CAREWICZ Kamil | 166 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1078 | DAWICKI Piotr Grzegorz | 169 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1079 | DOMIŃCZYK Przemysław | 171 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1080 | FRYDRYCH Patryk | 172 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1081 | JAROSZ Waldemar | 173 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1082 | JURZEC Zbigniew | 174 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1083 | OLJASZ Paweł | 184 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1084 | RAMIEGA Cezary | 188 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1085 | SIERAKOWSKI Kamil | 189 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1086 | SKÓRKA Dawid | 190 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1087 | ŚLIŻ Wojciech | 191 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1088 | SZCZEPANEK Paweł | 192 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1089 | SZYWALSKI Krystian | 193 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1090 | WARZECHA Filip | 194 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1091 | WIECZOREK Dariusz | 195 | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
1092 | JARZĄBEK Victoria | 196 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1093 | NAPIERAJ Katarzyna | 197 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1094 | PŁACZEK Ania | 198 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1095 | GAWLIKOWSKA Kinga | 199 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1096 | NITECKA Marta | 200 | DENISTEAM | Elite Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1097 | BENTKOWSKA Magdalena | 201 | Dirty Sparrows | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1098 | GREC Klaudia | 202 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1099 | MICHNA Magdalena | 211 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1100 | PTASIŃSKA Kinga | 212 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1100 | RODZIK Joanna | 213 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1102 | KLEJNOWSKA Katarzyna | 214 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1103 | MACIUSZEK Julia | 215 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1104 | ZYWER Urszula | 216 | WATAHA | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
1105 | BŁASZCZAK Małgorzata | 217 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | |||
1106 | BOREK Monika | 218 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | |||
1107 | KRAUZY Aleksandra | 219 | Elite Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | |||
1108 | MICHNO Agata | 266 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1109 | MILBRANT Katarzyna | 267 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1110 | OCHWAT Aleksandra | 268 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1111 | STACHOWICZ Estera | 269 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1112 | ŁÓJ Paweł | 270 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1113 | HANDZLIK Barbara | 271 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1114 | LEWANDOWSKI Marek | 272 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1115 | TOPOREK Henryk | 273 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1116 | OLEKSY Adam | 274 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1117 | GRAMATYKA Jan | 275 | GRAMATYKA TEAM YEE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1118 | GRAMATYKA Paweł | 276 | GRAMATYKA TEAM YEE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1119 | ŻELECHOWSKA Małgorzata | 277 | GRAMATYKA TEAM YEE | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1120 | ZARZECZNY Marcin | 278 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1121 | IMIOŁEK Arkadiusz | 279 | KB Orły z Knurowa | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1122 | ZAWADA Oriona | 282 | KB Orły z Knurowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1123 | LEŚNIAK Grzegorz | 284 | Kryzys Wieku Średniego | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1124 | ŻAK Sonia | 293 | Orły z Knurowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1125 | BORODACZ Anna | 297 | Team Nysa 5 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1126 | GADOMSKI Dawid | 298 | Team Nysa 5 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1127 | JASIŃSKA Martyna | 299 | Team Nysa 5 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1128 | WALDMAJER Łukasz | 300 | Team Nysa 5 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1129 | BANACH Jakub | 301 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1130 | BĘBENEK Wojciech | 302 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1131 | BIK Piotr | 303 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1132 | BŁASZCZYK Michał | 304 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1133 | BRZÓZKA Patrycja | 305 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1134 | BUDNER Lena | 306 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1135 | CHROMIK Łukasz | 307 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1136 | DOMAŃSKI Karol | 308 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1137 | GAWRON Arleta | 309 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1138 | GŁOGOWSKI Mateusz | 311 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1139 | GRABOWSKI Rafał | 312 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1140 | KOWALSKI Adam | 322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1141 | KRÓL Jarosław | 323 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1142 | LANGE Artur | 325 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1143 | LOSZA Artur | 326 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1144 | MALINOWSKI Radosław | 327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1145 | MARTOSZ Michał | 328 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1146 | NOGAL Mariusz | 329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1147 | NOGAL Sebastian | 330 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1148 | PACZKOWSKI Jacek | 331 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1149 | PALKA Marek | 332 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1150 | PAWLYTA Marcin | 333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1151 | PIAZZA Łukasz | 334 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1152 | PIECH Łukasz | 335 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1153 | PIELA Michał | 336 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1154 | PIETRZYK Dariusz | 338 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1155 | PIGUŁA Mateusz | 339 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1156 | STACHOWICZ Błażej | 348 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1157 | SZYGUŁA Damian | 349 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1158 | TOKARSKI Łukasz | 351 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1159 | VIETROVA Tetiana | 352 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1160 | WALOSZEK Piotr | 353 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1161 | WIENDLOCHA Paweł | 354 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1162 | WINCZIRSZ Łukasz | 355 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1163 | WOCHNIK Dawid | 356 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1164 | ZIACH Paweł | 357 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1165 | ZIMERMAN Kacper | 358 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1166 | ŻUROWSKI Łukasz | 359 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1167 | BUJAK Marcin | 360 | A.T. GO HOME | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1168 | NYREK Adam | 361 | A.T. GO HOME | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1169 | GOŃKA Monika | 363 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1170 | JANOSZKA Piotr | 364 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1171 | KASZUBA-ŚMIEJA Małgorzata | 365 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1172 | KAŹMIERSKI Martin | 366 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1173 | GALLA Katarzyna | 377 | fryzjeromaniaki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1174 | DUSZYNSKI Igor | 378 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1175 | KOENIG Krzysztof | 379 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1176 | WALCZAK Klemens | 380 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1177 | KUROWSKI Witold | 381 | Kirasjerzy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1178 | PALICKI Marek | 382 | Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1179 | KROCZEK Łukasz | 383 | LIPKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1180 | KUNINA Paweł | 384 | LIPKA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1181 | KUNINA Szymon | 385 | LIPKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1182 | SZMYT Marcin | 386 | LIPKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1183 | DRABIK Aleksandra | 387 | Power Studio | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1184 | PLUTA Bartłomiej | 388 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1185 | SŁOWIŃSKI Kamil | 389 | Power Studio | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1186 | PYTLIK Agata | 390 | PyPeZiel | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1187 | ZIELONKA Agnieszka | 391 | PyPeZiel | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1188 | ZIELONKA Grzegorz | 392 | PyPeZiel | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1189 | GODULA Edyta | 394 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1190 | DOMAN Łukasz | 403 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1191 | GARCORZ Tomasz | 404 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1192 | GIBAS Dawid | 405 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1193 | HOŁDA Anna | 406 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1194 | KIJAK Kacper | 407 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1195 | MACIEJEWSKI Łukasz | 408 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1196 | MATYS Aleksandra | 409 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1197 | MAZUR Monika | 410 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1198 | MUSZTYFAGA Sabina | 411 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1199 | PERDIAN Mariola | 412 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1200 | WITKOWSKA Magdalena | 413 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1201 | CZAPLA Mariola | 414 | Studio GTS KATOWICE | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1202 | HANKUS Tomasz | 415 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1203 | WITEK Tobiasz | 416 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1204 | SNACHOWSKI Kamil | 421 | The Onions | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1205 | CHRZANOWSKI Marcin | 422 | Valmet Magnificent Seven | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1206 | BORECKI Tomasz | 431 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1207 | CHOŁOMEK Krzysztof | 432 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1208 | DURCZAK Dominik | 433 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1209 | FLASZYŃSKA Julia | 434 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1210 | GREŃ Andrzej | 435 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1211 | HIMEL Adrian | 436 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1212 | HOFF Daniel | 437 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1213 | JÓZEFIOK Adam | 438 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1214 | KACZOR Mateusz | 439 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1215 | KALETKA Karolina | 440 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1216 | KALETKA Nikola | 441 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1217 | KOWOL Anita | 442 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1217 | KOWOL Aron | 443 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1219 | LABISCH Janusz | 445 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1220 | ŁANOCHA Michał | 446 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1221 | ŁUCZKO Kamil | 447 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1222 | MĘKAL Tomasz | 448 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1223 | OGRODOWICZ Klaudia | 449 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1224 | RYŚ-VOISIN Karolina | 459 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1225 | SROKA Alicja | 460 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1226 | STAROŚCIK Daniel | 461 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1227 | SZELĄG Monika | 462 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1228 | SZUMILAS Marcin | 463 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1229 | TRYBUŚ Kamil | 464 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1230 | WELCER Magdalena | 465 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1231 | WŁOCHOWICZ Madzia | 466 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1232 | WŁODARSKI Sebastian | 467 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1233 | WOWRZYK Karolina | 468 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1234 | WOWRZYK Łukasz | 469 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1235 | HERRA Marcin | 470 | Arena Gliwice | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1236 | WYŻGA Maciej | 474 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1237 | WARTECKI Maciej | 475 | Big Boss | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1238 | WARTECKI Michał | 476 | Big Boss | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1239 | PIETRZYK Gracjan | 477 | Kirasjerzy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1240 | MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka | 486 | MateoDreamTeam | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1241 | OGRODNIK Jakub | 487 | Misie EC | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1242 | STAŃCZYK Kamil | 488 | Misie EC | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1243 | KACZMARCZYK Monika | 489 | MORSY SZCZYTNO #RESET | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1244 | PLACZEK Radosław | 490 | Nie mamy pomysłu na nazwę | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1245 | SZELĄG Grzegorz | 491 | Nie mamy pomysłu na nazwę | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1246 | ZIMERMAN Michał | 492 | Nie mamy pomysłu na nazwę | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1247 | BRUDNY Dawid | 493 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1248 | KLESZCZ Katarzyna | 494 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1249 | KOZIK Mateusz | 495 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1250 | LIP Arkadiusz | 496 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1251 | LOCH Dawid | 497 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1252 | WIĘCEK Kinga | 499 | Nieuchwytne Uchwyty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1253 | CHRZĄŚCIK Tomasz | 500 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1254 | KAWKA Łukasz | 501 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1255 | PAWEŁEK Ireneusz | 502 | Pawełki górą | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1256 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 503 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1257 | ANTYGA Natalia | 504 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1258 | DOMAŃSKA Maria Natalia | 513 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1259 | FRANEK Agata | 514 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1260 | GARBALA Kamil | 515 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1261 | GIŻYŃSKI Krystian | 516 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1262 | GŁYK Łukasz | 517 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1263 | HOJKA Ewa | 518 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1264 | JAKUBCZYK Jarosław | 519 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1265 | JAKUBCZYK Kamila | 520 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1266 | JARZĄBEK Maciej | 521 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1267 | JASIŃSKI Damian | 522 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1268 | JUNKA Piotr | 525 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1269 | KALNIEI Olha | 526 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1270 | KLOZA Jakub | 528 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1271 | KONIECZNY Katarzyna | 529 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1272 | KONIECZNY Marta | 530 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1273 | KONIECZNY Piotr | 531 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1274 | KONIECZNY Piotr | 532 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1275 | MALCHER Krzysztof | 542 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1276 | MARKIEWICZ Andrzej | 543 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1277 | MAZUR Piotr | 544 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1278 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 545 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1279 | NIEDOJAD Barbara | 546 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1280 | OLEJNIK Michał | 547 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1281 | ORZOŁ Michał | 548 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1282 | PAŁUCKI Sławomir | 549 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1283 | PAMUŁA Zbigniew | 550 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1284 | PAWEŁEK Anita | 552 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1285 | PAWLUCZUK Roksana | 553 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1286 | PIWOŃSKA Adriana | 554 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1287 | PLUSZCZYK Anna | 555 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1288 | PLUSZCZYK Marcin | 557 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1289 | PODCZASIAK Krzysztof | 558 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1290 | STOPKA Daniel | 568 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1291 | STOPKA Zbigniew | 569 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1292 | SZEWCZYK Krzysztof | 570 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1293 | SZLOSAREK Rafał | 571 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1294 | TROJANOWSKA Hanna | 572 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1295 | TROJANOWSKI Jan | 573 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1296 | TROJANOWSKI Wojciech | 574 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1297 | WIŚNIEWSKA Małgorzata | 580 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1298 | WITKOWICZ Radosław | 581 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1299 | WOŚ Marta | 582 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1300 | ZABRZEWSKI Patryk | 583 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1301 | ZARAŚ Daniel | 584 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1302 | JANICKA Alicja | 586 | AEROMOTOSPEED | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1303 | JANICKI Łukasz | 587 | AEROMOTOSPEED | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1304 | KOCON Katarzyna | 596 | Befit24team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1305 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | 597 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1306 | MISIAK Wiesław | 598 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1307 | OŚLIZŁO Edyta | 599 | BlackSheep Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1308 | OŚLIZŁO Tomasz | 600 | BlackSheep Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1309 | MALARA Dalia | 602 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1310 | DYLUS Artur | 603 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1311 | BAJOREK Marlena | 606 | Co ja pacze!? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1312 | BAJOREK Sebastian | 607 | Co ja pacze!? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1313 | BUCZYŃSKA Angelika | 608 | Co ja pacze!? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1314 | DESKIEWICZ Damian | 609 | Co ja pacze!? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1315 | EKERT Igor | 610 | Co ja pacze!? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1316 | LUBOS Szymon | 611 | Co ja pacze!? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1317 | MUSIOŁ Anna | 612 | Co ja pacze!? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1318 | PIETRUCHA Tomasz | 613 | Co ja pacze!? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1319 | WLOKA Martyna | 614 | Co ja pacze!? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1320 | PRZERACKI Michał | 623 | Encepence Running Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1321 | CICHOŃ Łukasz | 624 | FemFit5+ | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1322 | HUBA Agnieszka | 625 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1323 | KAŁUŻA Aleksandra | 626 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1324 | MAJCHERSKI Tomasz | 627 | FemFit5+ | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1325 | SITKO Marcin | 628 | Fifti Fifti | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1326 | WIECZOREK Aleksander | 629 | Fifti Fifti | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1327 | WERNIO Patryk | 631 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1328 | RZESZOTARSKI Jacek | 632 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1329 | JAS Artur | 634 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1330 | JAS Mariusz | 635 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1331 | BAJSAROWICZ Marta | 636 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1332 | BARANOWSKI Dawid | 637 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1333 | BARCZYK Krzysztof | 638 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1334 | BARTEL Mateusz | 639 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1335 | BOMASTEK Sławomir | 641 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1336 | CIEŚLA Andrzej | 642 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1337 | JÓZEFACIUK Marcin | 652 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1338 | KNAPCZYK Bartosz | 653 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1339 | KOCZOR Łukasz | 654 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1340 | KOCZOR Sebastian | 655 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1341 | KOWALSKA Katarzyna | 657 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1342 | KRAWIEC Krzysztof | 658 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1343 | KRÓL Wojciech | 659 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1344 | KUBIŃSKI Rafał | 660 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1345 | KUCERA Łukasz | 661 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1346 | KYSIAK Kamil | 662 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1347 | LAMUS Patrycja | 663 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1348 | ŁĘPICKA Marta | 664 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1349 | MACIOŁEK Jarosław | 665 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1350 | MALARA Daniel | 666 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1351 | MATERA Tomasz | 667 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1352 | MEŻYKOWSKA Marzena | 668 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1353 | MEŻYKOWSKA Natalia | 669 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1354 | POTEMPKA Łukasz | 677 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1355 | RAJDA Radosław | 678 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1356 | SCZASNY Anna | 679 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1357 | STEMPNIK Krystyna | 684 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1358 | ŚWIERKOSZ Aleksandra | 685 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1359 | ŚWIERKOSZ Andrzej | 686 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1360 | ŚWIERKOSZ Mirosław | 687 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1361 | TATARA Marek | 688 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1362 | TATARA Mateusz | 689 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1363 | URBACZKA Bogdan | 690 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1364 | WARCZOK Łukasz | 691 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1365 | WÓJCIK Mateusz | 693 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1366 | WOŁYNIEC Wojciech | 694 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1367 | ZOWIERUCHA Adam | 695 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1368 | CHRYCZYK Tomasz | 697 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1369 | DRAGA Jarosław | 706 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1370 | JANECKI Jerzy | 707 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1371 | KUPIEC Monika | 708 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1372 | TALAGA Kamil | 711 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1373 | ALEKSANDEREK Patrycja | 712 | i-systems | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1374 | KRAWCZYK Martyna | 713 | i-systems | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1375 | KRYSTEK Katarzyna | 714 | i-systems | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1376 | ŁYSIEŃ Mateusz | 715 | i-systems | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1377 | MARYNIOK Patryk | 716 | i-systems | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1378 | PĘDZIK Błażej | 717 | i-systems | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1379 | TOMCZYK Agnieszka | 718 | i-systems | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1380 | JUCHA Barbara | 719 | Jankogang | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1381 | KOWALIK Tomasz | 720 | Jankogang | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1382 | LEGIERSKA Natalia | 721 | Jankogang | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1383 | LEGIERSKI Michał | 722 | Jankogang | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1384 | BRYCHCY Paweł | 723 | Jolaos Gym | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1385 | DRĄŻKOWSKI Grzegorz | 724 | Jolaos Gym | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1386 | KOSTORZ Tomasz | 733 | Pompa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1387 | KUŚMIERZ Michał | 734 | Pompa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1388 | SRASZAK Barbara | 735 | Pure Fire Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1389 | CHYREK Kasper | 736 | Runmageddońskie Dziki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1390 | JANUS Julia | 737 | Runmageddońskie Dziki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1391 | KAŁUŻA Patrycja | 738 | Runmageddońskie Dziki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1392 | MURAS Oliwia | 739 | Runmageddońskie Dziki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1393 | PLINTA Marlena | 740 | Runmageddońskie Dziki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1394 | SZCZYGIOŁ Anna | 741 | Runmageddońskie Dziki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1395 | WIKŁO Mateusz | 742 | Runmageddońskie Dziki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1396 | DWORNICZAK Tomasz | 743 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1397 | SZMAJNTA Andrzej | 744 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1398 | MIĘSOWICZ Mirosław | 745 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1399 | BANASIK Anna | 746 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1400 | BUREK Marek | 748 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1401 | BUREK Natalia | 749 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1402 | BURZYŃSKA Żaneta | 750 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1403 | GRABKA Wojciech | 766 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1404 | JĘDRZEJEK Michalina | 767 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1405 | KARCZ Paweł | 768 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1406 | KLISOWSKI Łukasz | 769 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1407 | KOLARCZYK Ewelina | 770 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1408 | KRZYŻYK Tomasz | 772 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1409 | KURPIELLA Wojciech | 773 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1410 | ŁĄCKI Wojciech | 774 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1411 | ŁASZCZYCH Krzysztof | 775 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1412 | ŁUPIŃSKI Arkadiusz | 776 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1413 | MADEKSZA Krystian | 777 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1414 | MAJWALD Marcela | 778 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1415 | MAKSYMOWICZ Jacek | 779 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1416 | RYBICKI Kamil | 789 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1417 | SETLAK Małgorzata | 790 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1418 | ŚLĘZAK Michał | 791 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1419 | SOBAŃSKA CHRYCZYK Magdalena | 792 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1420 | SOBCZYŃSKI Filip | 793 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1421 | SOJECKI Aleksander | 794 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1422 | SOSNA Mariusz | 795 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1423 | SPENDOWSKI Kamil | 796 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1424 | STEIGER Ewelina | 797 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1425 | SUCHOŃ Piotr | 798 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1426 | ŚWIDER Ewa | 799 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1427 | SZADY Jan | 801 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1428 | TOMASZEWSKA Agnieszka | 802 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1429 | TOMASZEWSKI Sebastian | 803 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1430 | TORBICKI Łukasz | 804 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1431 | TRZCIŃSKI Konrad | 805 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1432 | TYSZKA Bartłomiej | 807 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1433 | TRZCIŃSKA Joanna | 816 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1434 | WIŚNIEWSKA Justyna | 817 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1435 | CZAPLIŃSKA Marta | 818 | Gabos Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1436 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 819 | Gabos Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1437 | WENDREŃSKI Piotr | 820 | Gabos Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1438 | ZIELONKA Paweł | 821 | Gabos Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1439 | FIDYT Katarzyna | 822 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1440 | HYLIŃSKA Angelika | 823 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1441 | JELEŃ Martyna | 824 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1442 | KUKLA Rafał | 825 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1443 | KUŚ Agnieszka | 826 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1444 | POZNAŃSKI Paweł | 827 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1445 | REJDYCH Marcel | 828 | GYM FOR YOU Oświęcim | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1446 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 833 | Huta Sylwetki Crew | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1447 | BORYCZKA Patryk | 834 | Night Runners and Friends | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1448 | JARNO Anna | 843 | Power Studio | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1449 | KUCHTA Anna | 844 | Power Studio | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1450 | DUCH Dawid | 845 | PwC SDC Runners Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1451 | ROSA Arkadiusz | 846 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1452 | KOREK Wojciech | 847 | Rockin' Silesia | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1453 | SZAŁACIŃSKA Kinga | 848 | Rockin' Silesia | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1454 | BORSZCZ Julia | 849 | RunGastroRun | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1455 | BUKOWSKI Adam | 850 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1456 | DROZD Grzegorz | 851 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1457 | JAROSZYŃSKI Tomasz | 852 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1458 | KOTAS Patrycja | 853 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1459 | PETRUS Dominika | 854 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1460 | TARAS Michał | 855 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1461 | TARAS Paulina | 856 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1462 | BORCHERT Marcin | 859 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1463 | MOŁDRZYK Kinga | 860 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1464 | PAŁAŻY Nina | 861 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1465 | SZYROKI Henryk | 862 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1466 | HANKUS Krzysztof | 871 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1467 | BIELAWSKA Anita | 872 | Suicide squad KO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1468 | LISIECKA Katarzyna | 873 | Suicide squad KO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1469 | LISIECKI Rafał | 874 | Suicide squad KO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1470 | MAGIER Grzegorz | 875 | Suicide squad KO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1471 | MELCER Żaneta | 876 | Suicide squad KO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1472 | MILINSKA Anna | 877 | Suicide squad KO | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1473 | OTCZYK Tomasz | 878 | Suicide squad KO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1474 | ŚNIOSZEK Przemek | 879 | Suicide squad KO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1475 | ŚWIETLIK Łukasz | 880 | Suicide squad KO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1476 | ZAGANIACZ Damian | 881 | Suicide squad KO | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1477 | GOLOMBEK Damian | 885 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1478 | GOLOMBEK Marek | 886 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1479 | GRABIŃSKI Krzysztof | 887 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1480 | PIETROWSKI Daniel | 888 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1481 | PIETROWSKI Tomasz | 889 | Szwagrogłowi | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1482 | PODGÓRSKI Krzysztof | 898 | Uriel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1483 | RYDZEWSKI Łukasz | 899 | Uriel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1484 | SIWOŃ Agata | 900 | Uriel | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1485 | SIWOŃ-PODGÓRSKA Anna | 901 | Uriel | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1486 | SZOŁTYSEK Kamil | 903 | Urokomando | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1487 | GRABIAŃSKA Katarzyna | 904 | Viking Training Center | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1488 | GRABIAŃSKI Tomasz | 905 | Viking Training Center | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1489 | KWIATKOWSKA Karolina | 908 | wieczne młodzieniaszki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1490 | PEREK Karol | 910 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1491 | RZYMANEK Piotr | 911 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1492 | TOWŚCIK Alicja | 912 | wieczne młodzieniaszki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1493 | ULRYCH Adam | 914 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1494 | WALECZEK Andrzej | 915 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1495 | WALECZEK Anna | 916 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1496 | GARDZIŃSKI Dastin | 917 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1497 | ŚWIERCZEK Krzysztof | 926 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1498 | WIECZOREK Michał | 927 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1499 | WOJTASIK Krzysztof | 928 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1500 | ZAKHARCHUK Vitalii | 929 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1501 | ZAŁUPSKA Agata | 930 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1502 | BIELICH Adrian | 931 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1503 | BUCZAK Łukasz | 932 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1504 | CHOROŚ Grzegorz | 933 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1505 | HABANT Maciej | 936 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1506 | HABANT Wojciech | 937 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1507 | DRYKA Marcin | 938 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1508 | KONIECZNY Mateusz | 940 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1509 | KOPPEL Bartłomiej | 941 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1510 | KWAŚNY Mateusz | 942 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1511 | MAŚLANKA Marcin | 943 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1512 | MORAWSKI Szymon | 944 | Brainhub | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1513 | KOPOCIŃSKI Michał | 953 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1514 | KOPOCIŃSKI Sebastian | 954 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1515 | KOWALCZYK Barbara | 955 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1516 | SIWY Tomasz | 956 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1517 | BEDNAREK Wojciech | 958 | Damy im fory | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1518 | BRONOWSKI Jeremi | 959 | Damy im fory | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1519 | CYMBALSKI Tomasz | 961 | Damy im fory | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1520 | JUREWICZ Justyna | 962 | Damy im fory | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1521 | RUDZKA Dominika | 963 | Damy im fory | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1522 | GOCYŁ Iga | 964 | DreamAlkoTeam | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1523 | KAMIŃSKA Ewa | 965 | DreamAlkoTeam | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1524 | WIECZOREK Damian | 967 | DreamAlkoTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1525 | MILEWSKI Piotr | 968 | EMEL Athletic | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1526 | NIEDBAŁA Łukasz | 969 | EMEL Athletic | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1527 | KRUGLAK Anna | 970 | EMEL Athletic Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1528 | KRYSZCZAK Paulina | 971 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1529 | LICHT Michał | 972 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1530 | GIZAK Michał | 981 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1531 | MORAWIEC Adam | 983 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1532 | TOMALA Arek | 984 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1533 | LESZCZYŃSKA Wirginia | 988 | MUSZE LECIEĆ | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1534 | ŻUREK Marta | 990 | Na mchu paproci | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1535 | HOFMAN Małgorzata | 991 | NAJki Polonia Bytom | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1536 | FICEK Sebastian | 992 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1537 | NOWAK Łukasz | 993 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1538 | PASTUSZKA Artur | 994 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1539 | PINOCY Szymon | 995 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1540 | WZOREK Marcin | 996 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1541 | ANTONCZENKO Ewa | 997 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1542 | BELKA Olga | 998 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1543 | BELKA Tomasz | 999 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1544 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 1008 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1545 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 1009 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1546 | HANZLIK Leszek | 1010 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1547 | HANZLIK Magdalena | 1011 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1548 | HORZELA Jacek | 1013 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1549 | HORZELA Karolina | 1014 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1550 | JACHOWSKI Andrzej | 1015 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1551 | JANOWICZ Karolina | 1016 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1552 | JANUS Krzysztof | 1017 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1553 | KACPERSKI Michał | 1018 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1554 | KACZMARCZYK Marek | 1019 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1555 | KOPYTKO Bartosz | 1020 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1556 | KOZAK Kamila | 1021 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1557 | KOZUB Szymon | 1022 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1558 | KRAWCZYK Łukasz | 1023 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1559 | KRAWCZYK Mirela | 1024 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1560 | KRZĄKAŁA Michał | 1025 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1561 | LASZCZAK Patrycja | 1026 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1562 | LOSKA Piotr | 1027 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1563 | PYZNAR Karolina | 1037 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1564 | ROMAŃSKA Agnieszka | 1038 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1565 | ŚWIĘTOŃ Adrian | 1040 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1566 | SZCZENDZINA Mariusz | 1041 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1567 | TARNAWSKA - NAKONIECZNY Agnieszka | 1042 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1568 | TEICHGRÄBER Damian | 1043 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1569 | TOMCZUK Kamil | 1044 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1570 | TRZASKALIK Łukasz | 1045 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1571 | WANDZEL Małgorzata | 1046 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1572 | WANDZEL Paweł | 1047 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1573 | WIELIŃSKA Ewelina | 1048 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1574 | WYSZYŃSKI Marcin | 1049 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1575 | LUDKA Krystian | 1052 | DużeLudki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1576 | LUDKA Natalia | 1053 | DużeLudki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1577 | PIECHOTA Maciej | 1063 | Runmaniana | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1578 | ADAMIAK Jarosław | 1064 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1579 | GÓRNAŚ Anna | 1069 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1580 | JURCZYK Barbara | 1070 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1581 | KORDUŁA Michał | 1071 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1582 | KORNAS Karolina | 1072 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1583 | MOSKWA Łukasz | 1073 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1584 | MRULA Marek | 1074 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1585 | MUSIOLIK Mateusz | 1075 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1586 | PALKA Jurand | 1076 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1587 | PIECHACZEK Magdalena | 1077 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1588 | PIEŁA Szymon | 1078 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1589 | PIELORZ Mateusz | 1079 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1590 | PIOTROWSKI Bogdan | 1080 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1591 | PODLEŚNY Michał | 1081 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1592 | TLAŁKA Bartłomiej | 1092 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1593 | WARDENGA Michalina | 1093 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1594 | WIŚNIEWSKA Arleta | 1094 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1595 | ZIARKOWSKA Agnieszka | 1095 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1596 | ZIARKOWSKI Mirosław | 1096 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1597 | ZIMOŃCZYK Beata | 1097 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1598 | ZNISZCZOŁ Łukasz | 1099 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1599 | BAUER Michal | 1100 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1600 | CAMPO Julius | 1101 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1601 | CAMPO Sabina | 1102 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1602 | CZERW Magdalena | 1103 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1603 | DAMIAN Fibic | 1104 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1604 | DOBOSZ Kamil | 1105 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1605 | FABRY Rafal | 1106 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1606 | FIBIC Tomasz | 1107 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1607 | GARUS Angelika | 1109 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1608 | KIPKA Katarzyna | 1117 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1609 | KLAJNERT Katarzyna | 1119 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1610 | KOJ Dawid | 1120 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1611 | KOSTRZEWA Daniel | 1121 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1612 | KOWOL Michał | 1122 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1613 | KRÓL Daniel | 1123 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1614 | KROTOS Krzysztof | 1124 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1615 | KUNA Marcin | 1125 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1616 | KUNIK Konrad | 1126 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1617 | LEWIŃSKA Anna | 1127 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1618 | LUBAS Kalina | 1129 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1619 | MAGDZIARZ Patrycja | 1130 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1620 | MAJCHRZAK Mateusz | 1131 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1621 | MAJCHRZAK Michał | 1132 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1622 | MASZEK Maria | 1133 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1623 | MĘDROWSKI Łukasz | 1135 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1624 | MICHALSKI Rafał | 1136 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1625 | STOSZ Bartosz | 1147 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1626 | SZKLARSKA Julia | 1148 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1627 | SZRUBA Bartosz | 1149 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1628 | SZRUBA Jacek | 1150 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1629 | SZRUBA Joanna | 1151 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1630 | SZRUBA Maria | 1152 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1631 | SZYMONEK Adam | 1153 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1632 | TUREK Szymon | 1154 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1633 | TYMAN Paweł | 1155 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1634 | WOJACZEK Barbara | 1157 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1635 | WOJACZEK Paweł | 1158 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1636 | ZARZYCKA Magdalena | 1160 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1637 | ZARZYCKI Marek | 1161 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1638 | NOWAK Agnieszka | 1163 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1639 | NOWAK Tymoteusz | 1164 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1640 | WIECZOREK Wojciech | 1173 | FABRYKA JANUSZY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1641 | BARTOSIK Michał | 1174 | Hardkorowi Ratownicy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1642 | KOŹBIAŁ Zuzanna | 1175 | Hardkorowi Ratownicy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1643 | PALUCH Daniel | 1176 | Hardkorowi Ratownicy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1644 | SMOLIK Szymon | 1177 | Hardkorowi Ratownicy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1645 | CIEŚLA Damian | 1178 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1646 | MACHURA Ania | 1179 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1647 | KUBICA Marta | 1180 | horses team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1648 | KUBICA Monika | 1181 | horses team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1649 | LIER Elżbieta | 1182 | horses team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1650 | DUERSCHLAG Iwona | 1183 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1651 | WODECKI Dawid | 1184 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1652 | GAŁAN Barbara | 1188 | kojoty | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1653 | GAŁAN Tomasz | 1189 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1654 | MATEJA Grzegorz | 1190 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1655 | MICHALAK Daniel | 1191 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1656 | MICHNICKI Marcin | 1192 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1657 | KLUGE Damian | 1201 | kurnik sqad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1658 | STAŃKO Marcin | 1202 | kurnik sqad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1659 | WASZKIELEWICZ Małgorzata | 1203 | kurnik sqad | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1660 | WOJKOWSKI Krzysztof | 1204 | kurnik sqad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1661 | RYBAK Agnieszka | 1205 | Los Desperados | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1662 | STAŃCO Jakub | 1206 | Los Desperados | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1663 | OCHOJSKI Dominik | 1207 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1664 | GOŁĄB Marcin | 1208 | MAX.X Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1665 | HOŁYST Marcin | 1209 | MAX.X Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1666 | WIELICZKO Andrzej Zdzich | 1211 | MAX.X Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1667 | LUSTIG Nicol | 1215 | Nie ciaprej siE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1668 | KUCZERA Mery | 1216 | Night Runners&Friends | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1669 | SOBCZYK Ligia | 1217 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1670 | ANTOLIK Łukasz | 1218 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1671 | CHOMCZYK Katarzyna | 1219 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1672 | BUKOWIEC Błażej | 1228 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1673 | FORNAL Damian | 1229 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1674 | HIRSCH Tomasz | 1230 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1675 | HRYDCZUK Marcin | 1231 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1676 | HRYDCZUK Wiesław | 1232 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1677 | JELITKO Anna | 1233 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1678 | KALETA Szymon | 1235 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1679 | KANSY Maria | 1236 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1680 | KARLA Szymon | 1237 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1681 | KOCĘBA Sebastian | 1238 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1682 | KOŃCZA Izabela | 1239 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1683 | KONCZA Norbert | 1240 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1684 | KOSSOWSKI Jarek | 1241 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1685 | KOSSOWSKI Paweł | 1242 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1686 | KULASEK Michał | 1243 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1687 | KULIGOWSKA Małgorzata | 1244 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1688 | LENART Wojciech | 1245 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1689 | MAĆKOWIAK Malkolm | 1246 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1690 | MINAŁTO Krzysztof | 1247 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1691 | SCHEGA Patrycja | 1258 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1692 | SORBIAN Paweł | 1259 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1693 | SUCHY Michał | 1260 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1694 | ŚWINIAŃSKI Tomasz | 1262 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1695 | SZYMAŃSKI Kamil | 1263 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1696 | WALCZYK Adam | 1267 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1697 | WALCZYK Dariusz | 1268 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1698 | WAWRZYNCZOK Adrian | 1269 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1699 | WIECZOREK Michał | 1270 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1700 | WOŁCZYK Grzegorz | 1272 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1701 | WOSIŃSKA-HRYDCZUK Marzena | 1273 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1702 | FRANICA Mateusz | 1274 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1703 | PŁOSZAJ Witold | 1282 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1704 | WÓDKA Krzysztof | 1283 | CHRONSTAU RACING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1705 | WYRWA Piotr | 1285 | Crosstreningracibórz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1706 | BRYŁKA Marcin | 1286 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1707 | OLSZÓWKA Dawid | 1287 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1708 | NOSZCZAK Jacek | 1292 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1709 | NIZIŃSKA Magda | 1293 | EKIPA KAROLA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1710 | GŁADYŚ Przemysław | 1294 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1711 | JANOSZ Rafał | 1295 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1712 | KOCZUR Cyprian | 1296 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1713 | KURIATA Marcin | 1297 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1714 | MOSKAŁA Łukasz | 1298 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1715 | NOWAK Joanna | 1299 | FUNKY GYM TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1716 | GIERSZ Andrzej | 1300 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1717 | KROKOSZ Ewa | 1301 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1718 | KRAMEK Paweł | 1311 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1719 | LITWIN Marek | 1312 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1719 | LITWIN Marta | 1313 | PITKA MATKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1721 | LITWIN Pawel | 1314 | PITKA MATKA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1722 | POLAK Iwona | 1316 | PITKA MATKA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1723 | MEDAJ Aneta | 1317 | PoliSterydy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1724 | RADWAŃSKI Marek | 1318 | PoliSterydy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1725 | BEBEK Krzysztof | 1319 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1726 | GOŁĘBIOWSKI Kazimierz | 1320 | Runanywhere | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1727 | PACZKOWSKI Tomasz | 1321 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1728 | BISIEKIRSKI Michał | 1323 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1729 | GŁOWACZ Monika | 1324 | Strefa Byków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1730 | MAŁOTA Marzena | 1325 | Strefa Byków | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1731 | GAJEWSKA Natalia | 1327 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1732 | GAJEWSKI Krzysztof | 1328 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1733 | PISULA Adrian | 1329 | Te Prawdziwe Morświnki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1734 | SZYMAŃSKI Paweł | 1338 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1735 | ANTOSZEWSKI Patryk | 1340 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1736 | BRONTKE Kamil | 1341 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1737 | DZIEDZIC Kamil | 1343 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1738 | GAJDA Daniel | 1344 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1739 | GAJDA Kinga | 1345 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1740 | GARBACZ Damian | 1346 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1741 | GARBACZ Sara | 1347 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1742 | GÓRALIK Grzegorz | 1348 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1743 | GOSTKOWSKA Agata | 1349 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1744 | GRABKA Albert | 1350 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1745 | GRZYBOWSKI Piotr | 1351 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1746 | JAMROZ Katarzyna | 1353 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1747 | JURCZYGA Maciej | 1354 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1748 | KANDER Krzysztof | 1356 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1749 | KOLANO Grzegorz | 1357 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1750 | OBARA Marcel | 1367 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1751 | PAPIEROK Magdalena | 1368 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1752 | SIUDEK Adam | 1370 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1753 | ŚLUSARSKA Sylwia | 1371 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1754 | STANECZEK Łukasz | 1372 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1755 | STAROSZYŃSKI Dawid | 1373 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1756 | SZENDZIELORZ Anna | 1374 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1757 | SZOJDA Paulina | 1375 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1758 | SZYJKA Elżbieta | 1376 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1759 | SZYNDZIELORZ Łukasz | 1377 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1760 | WAWSZCZYK Martha | 1378 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1761 | WILCZEK Lukasz | 1379 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1762 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 1380 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1763 | WOJCIECHOWSKI Kamil | 1381 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1764 | WOJTUSZEK Maciej | 1382 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1765 | WRONA Bartłomiej | 1384 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1766 | JUROK Bartłomiej | 1393 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1767 | JUROK Tomasz | 1394 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1768 | DŹWIGALSKA Monika | 1395 | CrossTeam Tarnowskie Góry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1769 | PLAZA Agata | 1396 | CrossTeam Tarnowskie Góry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1770 | PLAZA Daniel | 1397 | CrossTeam Tarnowskie Góry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1771 | CHOMICKA Maria | 1398 | Crosstrening Racibórz | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1772 | GRUSZKA Michał | 1399 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1773 | KOTERBA Sebastian | 1400 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1774 | KREMER Piotr | 1401 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1775 | KUŚNIERSKI Andrzej | 1402 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1776 | ŁANOCHA Łukasz | 1403 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1777 | PIĄTEK Agnieszka | 1404 | Crosstrening Racibórz | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1778 | RZYTKI Łukasz | 1405 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1779 | STAJNER Emilia | 1406 | Crosstrening Racibórz | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1780 | STANOSZ Anna | 1407 | Crosstrening Racibórz | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1781 | CZARNOTA Grzegorz | 1408 | Dirty Chewbacca | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1782 | OKÓLSKA Katarzyna | 1409 | Dirty Chewbacca | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1783 | WALADA Magdalena | 1421 | Formalina | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1784 | FIREK Paulina | 1422 | Hydrozagadka Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1785 | JAGIEŁA Mariusz | 1423 | Hydrozagadka Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1786 | JALIŃSKI Robert | 1424 | Hydrozagadka Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1787 | SEKUŁA Izabela | 1425 | Hydrozagadka Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1788 | SEKUŁA Piotr | 1426 | Hydrozagadka Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1789 | ZAWADZKA Julia | 1427 | Hydrozagadka Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1790 | CUDO Szymon | 1429 | LUBIĘ PLACKI | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1791 | MIZIOŁEK Patryk | 1430 | Power Studio | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1792 | KUREK Roksana | 1432 | powerstudio | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1793 | BIAŁOSKÓRSKA Paulina | 1433 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1794 | JĘDRAS Ewa | 1434 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1795 | BALURA Edyta | 1435 | SBL Runners | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1796 | BALURA Robert | 1436 | SBL Runners | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1797 | KOŚCIELNIK Kacper | 1437 | SBL Runners | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1798 | POLAK Rafał | 1439 | Wolny Proton | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1799 | DRÓŻDŻ Piotr | 1448 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1800 | DUDZIC Angelika | 1449 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1801 | DUDZIC Kamil | 1450 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1802 | DZIURDZIA Daniel | 1451 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1803 | FRYC Jerzy | 1452 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1804 | GADACZ Joanna | 1454 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1805 | GARBALA Paulina | 1455 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1806 | GAWRONIUK Bogusława | 1456 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1807 | GAWRONIUK Paulina | 1457 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1808 | GROMADZIŃSKI Maciej | 1458 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1809 | GRUBA Andrzej | 1459 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1810 | HACHUŁA Marek | 1460 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1811 | HEJNA Artur | 1461 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1812 | HNATIUK Mateusz | 1462 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1813 | IWANOWSKI Kamil | 1463 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1814 | JAŚKO Tomasz | 1465 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1815 | JĘDRZEJCZYK Piotr | 1466 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1816 | KACZMARCZYK Marek | 1467 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1817 | OLEKSY Paweł | 1477 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1818 | PŁAZA Aneta | 1478 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1819 | PŁAZA Piotr | 1479 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1820 | PLUCIK Rafał | 1480 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1821 | SOCHA Maciej | 1481 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1822 | SOCHA-MAZUR Bożena | 1482 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1823 | SORBJAN Kamil | 1483 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1824 | SPALIŃSKA Kamila | 1484 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1825 | STAMBLEWSKI Tomasz | 1485 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1826 | SZOPA Adam | 1486 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1827 | SZOPA Rafał | 1487 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1828 | SZYMAŃSKI Krystian | 1488 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1829 | URBAŃCZYK Michał | 1489 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1830 | WAGSTYL Mirela | 1490 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1831 | WŁODARCZYK Roman | 1492 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1832 | WOJNA Aleksandra | 1493 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1833 | WOŹNIAK Przemysław | 1494 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1834 | SKRZYPCZYK Klaudiusz | 1503 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1835 | SZCZOTKA Klaudia | 1504 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1836 | ZAWADZKA Wiktoria | 1505 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1837 | CIUPKA Agata | 1507 | Do Porzygu OCR Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1838 | GÓRA Darek | 1508 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1839 | PUZOŃ Aleksandra | 1509 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1840 | WYCISK Marcin | 1510 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1841 | GARBOWSKI Maciej | 1512 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1842 | GARBOWSKI Michał | 1513 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1843 | GAWĘDA Daniel | 1514 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1844 | GRUNDKIEWICZ Tomasz | 1515 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1845 | GRZEBIELA Alina | 1516 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1846 | KALINOWSKI Adam | 1518 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1847 | KALINOWSKI Łukasz | 1519 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1848 | KUBICKI Mateusz | 1520 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1849 | LATUSEK-BRODACKA Kornelia | 1521 | Fit Pro Extreme Team | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1850 | MUSIAŁEK Grzegorz | 1522 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1851 | ZYZIK Paweł | 1529 | Fit Pro Extreme Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1852 | GUŚĆ Maciej | 1530 | Gangusy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1853 | BURDYL Elżbeta | 1531 | Haski w paski | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1854 | DUDEK Konrad | 1532 | Haski w paski | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1855 | KACZMARSKA Alicja | 1533 | Haski w paski | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1856 | KALUSZKA Daniel | 1534 | Haski w paski | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1857 | OŚLAK Marek | 1535 | Haski w paski | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1858 | PARUCH Wiktoria | 1536 | Haski w paski | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1859 | ZAWADZKI Jakub | 1539 | Hydrozagadka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1860 | HAJŁASZ Paweł | 1540 | I <3 This Game! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1861 | FERENS Magdalena | 1541 | Izba Wytrzeźwień | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1862 | FERENS Tomasz | 1543 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1863 | GAŁUSZKA Konrad | 1544 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1864 | MANDLA Łukasz | 1545 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1865 | SZUKAŁA Sławomir | 1546 | Izba Wytrzeźwień | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1866 | GUBAŁA Marika | 1547 | KRAKOWSKIE LWY | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1867 | ZEIDLER Aleksander | 1548 | Miraz Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1868 | KACZMARCZYK Anna | 1549 | NDE | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1869 | DULAK Michał | 1558 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1870 | FOLEK Agata | 1559 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1871 | JURA Ewelina | 1560 | Pull Up or Shut Up | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1872 | RAFAŁKO Natalia | 1562 | SoftServe | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1873 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 1563 | TDR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1874 | ANTONIEWICZ Monika | 1564 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1875 | BARAN Marcin | 1565 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1876 | BERNAT Przemysław | 1566 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1877 | BUGIEL Łukasz | 1568 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1878 | CICHY Patrycja | 1569 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1879 | DOMIŃSKI Marcin | 1570 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1880 | DUBIS Jarosław | 1571 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1881 | GŁADYSZ Bartosz | 1572 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1882 | GORZAWSKI Robert | 1573 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1883 | JANCEWICZ Rafał | 1574 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1884 | JAROSZEK Piotr | 1575 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1885 | KARCZYŃSKI Tomasz | 1576 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1886 | KOSEK Patrycja | 1577 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1887 | MAJERCZYK Natalia | 1586 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1888 | MAŁOLEPSZA Paulina | 1587 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1889 | OPIOŁKA Hanna | 1588 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1890 | OPIOŁKA Julia | 1589 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1891 | OPOKA Radek | 1590 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1892 | PIETRZYKOWSKA Agata | 1591 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1893 | STACHELSKI Arkadiusz | 1595 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1894 | STACHELSKI Rafał | 1596 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1895 | STOLARSKI Dawid | 1597 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1896 | SZELIGA Łukasz | 1599 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1897 | SZMIGIEL Daniel | 1600 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1898 | SZMIGIEL Justyna | 1601 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1899 | URBANEK Adrian | 1602 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1900 | ZAMARŁO Marcin | 1604 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1901 | GAWLICZEK Asia | 1613 | Kultura, prostota i elegancja | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1902 | JOHN Wioletta | 1614 | Kultura, prostota i elegancja | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1903 | KOZIOŁEK Łukasz | 1615 | Kultura, prostota i elegancja | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1904 | MARKIEWICZ Łukasz | 1616 | Kultura, prostota i elegancja | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1905 | PALLACH Adrian | 1617 | Kultura, prostota i elegancja | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1906 | PALLACH Piotr | 1618 | Kultura, prostota i elegancja | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1907 | SOKOŁOWSKI Łukasz | 1620 | Lecimy nie śpimy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1908 | SOKOŁOWSKI Mateusz | 1621 | Lecimy nie śpimy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1909 | RYBAK Marcin | 1622 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1910 | SUCHOCKA Monika | 1623 | MultiFitt | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1911 | ŚWIĘTEK Agnieszka | 1624 | MultiFitt | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1912 | ZARZYCKA Magdalena | 1625 | MultiFitt | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1913 | ZARZYCKI Konrad | 1626 | MultiFitt | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1914 | ORYSHCHENKO Oleksii | 1627 | Najważniejsze to nie zdechnąć | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1915 | BURDZY Szymon | 1628 | NUDZIŁO MI SIĘ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1916 | DZIEWIECKI Tomasz | 1629 | NUDZIŁO MI SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1917 | NOWAKOWSKI Aleksander | 1630 | NUDZIŁO MI SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1918 | REMBACZ Konrad | 1631 | NUDZIŁO MI SIĘ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1919 | TOMAS Sławomir | 1632 | NUDZIŁO MI SIĘ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1920 | JABŁOŃSKI Łukasz | 1641 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1921 | KUBICZ Rafał | 1642 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1922 | ONYSZKIEWICZ Iwona | 1645 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1923 | PTASZYŃSKI Tomasz | 1647 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1924 | SIARA Ewelina | 1648 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1925 | SIEMBAB Artur | 1649 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1926 | SZCZERBAK-RUTA Aleksandra | 1650 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1927 | WILSZ Adam | 1651 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1928 | WILSZ Ewa | 1652 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1929 | ZAMOJSKA Judyta | 1653 | Scooters&Hooters | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1930 | CHMIELARSKA Joanna | 1654 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1931 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 1655 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1932 | GANSINIEC Anna | 1656 | Spartan Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1933 | GANSINIEC Tomasz | 1657 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1934 | GRUND Tomasz | 1658 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1935 | HADRYSIEWICZ Katarzyna | 1659 | Spartan Team | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1936 | SZCZEĆ Jola | 1668 | Spartan Team | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1937 | SZCZEĆ Sławek | 1669 | Spartan Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1938 | WARCZOK Karina | 1670 | Spartan Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1939 | TOCKI Krystian | 1672 | Spragnieni Kondycji | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1940 | WALICZEK Rafał | 1673 | Spragnieni Kondycji | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1941 | JANKOWIAK Beata | 1674 | Susły | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1942 | TOMCZYK Paweł | 1675 | Susły | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1943 | PAPAJ Łukasz | 1677 | Szybowce JSW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1944 | TIC Mateusz | 1678 | Szybowce JSW | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1945 | BĄK Gabriela | 1679 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1946 | BERNADY Magdalena | 1680 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1947 | BUDZIK Artur | 1681 | X-Team Tarnów | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1948 | BUDZIK Jolanta | 1682 | X-Team Tarnów | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1949 | GĄSIOROWSKI Karol | 1683 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1950 | GĄSIOROWSKI Miłosz | 1684 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1951 | KALISZUK-DUŹ Joanna | 1687 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1952 | SŁUPEK Arkadiusz | 1696 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1953 | STASZCZYK Bartłomiej | 1697 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1954 | POWROŹNIK Justyna | 1698 | Xteam Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1955 | SMAGACZ Renata | 1699 | Xteam Tarnów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1956 | DRESCHER Malwina | 1700 | ZDZICHY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1957 | MAREK Marcin | 1702 | ZDZICHY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1958 | NOWAK Małgorzata | 1703 | ZDZICHY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1959 | BUŁA Hubert | 1704 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1960 | CHAJEC Przemyslaw | 1705 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1961 | CHODURA Beata | 1706 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1962 | HLEBKO Albin | 1708 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1963 | JANASIK Michał | 1709 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1964 | KIWIC Adrian | 1710 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1965 | KOŚMIDER Julia | 1711 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1966 | KRĘTOSZ Michał | 1712 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1967 | KUŚNIERZ Maciej | 1723 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1968 | MUSIOŁ Justyna | 1724 | APA TEAM | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1969 | PIETRZYK Sylwia | 1725 | APA TEAM | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1970 | TOKARCZYK Mateusz | 1726 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1971 | BALWIERZ Krystian | 1727 | Befit24team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1972 | KARBOWNICZEK Tomasz | 1728 | Befit24team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1973 | KIEŁTYKA Laura | 1729 | Befit24team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1974 | KROK Izabela | 1730 | Befit24team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1975 | ŁASKAWSKI Michał | 1731 | Befit24team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1976 | PALIŚ Kinga | 1732 | Befit24team | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1977 | IGNALSKA Oliwia | 1733 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1978 | MAGNUSZEWSKA Izabela | 1734 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1979 | WÓJCIK Bartosz | 1735 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1980 | CHEJDUK Marcin | 1736 | dartom-team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1981 | FRĄSZCZAK Artur | 1737 | dartom-team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1982 | KOŁODZIEJ Joanna | 1738 | dartom-team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1983 | ROKOSZ Aleksandra | 1741 | dartom-team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1984 | BIERNACKA Ola | 1751 | Kacperki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1985 | BIERNACKI Mirek | 1752 | Kacperki | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1986 | KACPEROWSKA Agnieszka | 1753 | Kacperki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1987 | KACPEROWSKA Mariola | 1754 | Kacperki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1988 | KAPUSTA Aneta | 1755 | Kacperki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1989 | KIEŁBIK Kamil | 1756 | Kacperki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1990 | PIEC Mariusz | 1757 | Kacperki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1991 | POPIÓŁ Tomasz | 1758 | Kacperki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1992 | MRÓZ Katarzyna | 1759 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1993 | PIWOWARCZYK Artur | 1761 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1994 | SKWARA Artur | 1762 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1995 | SOBOS Izabela | 1763 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1996 | SWAŁDEK Grzegorz | 1764 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1997 | MARTYNA Artur | 1765 | Mam wybiegane | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1998 | MARTYNA Katarzyna | 1766 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1999 | ŻUREK Małgorzata | 1767 | Mam wybiegane | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2000 | BANASIAK Wojtek | 1768 | Mroczne Mrówy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2001 | DUDEK Marta | 1769 | Mroczne Mrówy | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2002 | STOLKA Grzegorz | 1778 | Pure Fire Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2003 | DĘBEK Adrian | 1779 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2004 | HORDYN Emil | 1780 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2005 | JANUS Mariusz | 1781 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2006 | KLUCZEWSKI Tomek | 1782 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2007 | KUFEL Michał | 1783 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2008 | KWIATKOWSKI Igor | 1784 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2009 | NANUŚ Tomasz | 1785 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2010 | PIASECKI Szymon | 1786 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2011 | SOBOLEWSKI Andrzej | 1787 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2012 | DMOWSKI Łukasz | 1788 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2013 | GARNCZAREK Grzegorz | 1789 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2014 | HAJDAS Marcin | 1791 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2015 | JAROSZ Adam | 1792 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2016 | JAROSZ Agnieszka | 1793 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2017 | JURECZKO Agata | 1794 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2018 | LAMPARSKI Paweł | 1796 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2019 | OGRODNIK Barbara | 1807 | SZWAGRY4 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2020 | OGRODNIK Michał | 1808 | SZWAGRY4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2021 | PAPAJ Łukasz | 1809 | SZWAGRY4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2022 | PAPAJ Monika | 1810 | SZWAGRY4 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2023 | GŁADYSZ Marcin | 1811 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2024 | FELEDYK Anna | 1812 | Zgrana ekipa Lidla | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2025 | KĘPA Dorota | 1813 | Zgrana ekipa Lidla | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2026 | KOMANIECKI Przemysław | 1814 | Zgrana ekipa Lidla | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2027 | KUŚ Michał | 1815 | Zgrana ekipa Lidla | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2028 | MAŃKA Marcin | 1818 | Zgrana ekipa Lidla | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2029 | SEWERYN Karolina | 1819 | Zgrana ekipa Lidla | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2030 | BRONAKOWSKA Magdalena | 1820 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2031 | CISZEWSKI Karol | 1821 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2032 | CYPRIAN Dominik | 1822 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2033 | DUBIK Kamil | 1823 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2034 | DYMEK Bartosz | 1824 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2035 | KSIĄŻKO Łukasz | 1833 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2036 | KUCZERA Kazimierz | 1834 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2037 | MAJEWSKI Adam | 1835 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2038 | MASŁOWSKI Dawid | 1836 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2039 | MURSZEWSKI Maciej | 1837 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2040 | PASON Barbara | 1838 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2041 | POPIÓŁ Krzysztof | 1839 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2042 | PORTASIŃSKA Agata | 1840 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2043 | PYCHOWSKI Artur | 1841 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2044 | RADZIEJ Krzysztof | 1842 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2045 | RAŹNIEWSKI Krystian | 1843 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2046 | SAMEC Agnieszka | 1844 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2047 | SAWICZ Michał | 1845 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2048 | SIKORA Kamil | 1846 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2049 | SOBIK Patryk | 1847 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2050 | SOSNA Michał | 1848 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2051 | STAŃCZAK Łukasz | 1849 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2052 | STATKIEWICZ Ireneusz | 1850 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2053 | SZYMANSKA Ewa | 1851 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2054 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 1852 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2055 | PAPKOJ Krystian | 1860 | Boa i Alkus | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2056 | BUŚKO Rafał | 1862 | Dream*Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2057 | GRZĄDZIEL Agnieszka | 1863 | Dream*Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2058 | KAPCIAK Kamila | 1864 | Dream*Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2059 | KUJAWIŃSKA Natalia | 1865 | Dream*Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2060 | FORNALCZYK Tomasz | 1872 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2061 | GEBAUER Mariusz | 1873 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2062 | JANKO Kamil | 1874 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2063 | PIĄTEK Przemysław | 1875 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2064 | WODECKI Tomasz | 1876 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2065 | DARSKA Katarzyna | 1877 | Interfight | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2066 | GROCHOWSKA Izabela | 1879 | Interfight | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2067 | KASHPRUK Nataliia | 1888 | Opolscy Armatorzy | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2068 | MODRAK Dariusz | 1889 | Opolscy Armatorzy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2069 | ORWAT Jan | 1890 | Opolscy Armatorzy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2070 | BANAŚKIEWICZ Krzysztof | 1891 | Plastic Omnium | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2071 | BANASZCZAK Krzysztof | 1892 | Plastic Omnium | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2072 | BANDAREK Rafał | 1893 | Plastic Omnium | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2073 | CICHOCKA Natalia | 1894 | Plastic Omnium | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2074 | KOZIŃSKA Joanna | 1896 | Plastic Omnium | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2075 | LEWANDOWSKI Grzegorz | 1897 | Plastic Omnium | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2076 | MALINOWSKA-FILIPEK Agnieszka | 1898 | Plastic Omnium | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2077 | SZCZUREK Piotr | 1899 | Plastic Omnium | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2078 | BIENEK Ewelina | 1900 | Plastic Omnium Gliwice | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2079 | BOMBA Marcin | 1901 | Plastic Omnium Gliwice | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2080 | MROZIK Łukasz | 1904 | Plastic Omnium Gliwice | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2081 | KONSEK Mateusz | 1905 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2082 | LOKAJ Stefania | 1906 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2083 | MARZEC Rafał | 1907 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2084 | BARAN Dawid | 1916 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2085 | BEDNARCZYK Ewa | 1917 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2086 | BIEDROŃ Krzysztof | 1918 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2087 | BIEDROŃ Marta | 1919 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2088 | CAJZA Dawid | 1921 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2089 | CAJZA Zbyszek | 1922 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2090 | CHRYPLEWICZ Piotr | 1923 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2091 | CZERECH Łukasz | 1924 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2092 | DOMAGAŁA Sebastian | 1925 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2093 | DUDKA Mirek | 1926 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2094 | DYBICH Elżbieta | 1928 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2095 | JARCZYK Aleksandra | 1929 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2096 | JARCZYK Karolina | 1930 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2097 | JONDERKO Kewin | 1931 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2098 | KALINOWSKI Sebastian | 1932 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2099 | KASPERZEC Mariusz | 1933 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2100 | KORNILUK Marlena | 1934 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2101 | ŁUNIEWICZ Robert | 1943 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2102 | MADEJ Dominika | 1944 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2103 | MICHALIK Marcin | 1945 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2104 | MIŁOSZ Monika | 1947 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2105 | MŁODZIK Dawid | 1948 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2106 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 1949 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2107 | NIEDZIELSKI Artur | 1950 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2108 | NOWAKOWSKI Maciej | 1951 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2109 | PARAMONOW Olga | 1952 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2110 | PIĄTEK Łukasz | 1953 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2111 | PIATEK Paweł | 1954 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2112 | PIKUSA Daniel | 1955 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2113 | PILNY Magdalena | 1956 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2114 | RADOMSKA Agnieszka | 1957 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2115 | ROLA Łukasz | 1958 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2116 | RONOWICZ Arkadiusz | 1959 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2117 | SNOCHOWSKI Sebastian | 1960 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2118 | SOBOL Szymon | 1961 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2119 | SROCZYŃSKI Dariusz | 1962 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2120 | WOJAK Adam | 1972 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2121 | WOŹNIOK Grażyna | 1973 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2122 | HEBA Erwin | 1975 | Apollo Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2123 | PAUL Tibor | 1976 | Befit24team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2124 | GÓRNA Mirosława | 1977 | BOOT CAMP POLSKA | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2125 | GRZYWOCZ Ryszard | 1978 | BOOT CAMP POLSKA | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2126 | KARKOSZ Jan | 1979 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2127 | NOWICKA Iwona | 1980 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2128 | RACZEK Anna | 1981 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2129 | TOMANEK Wioleta | 1982 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2130 | DRĄG Tomasz | 1051 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2131 | GÓRNY Adrian | 1983 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2132 | GRZEGORZYCA Joanna | 1984 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2133 | PAWLIK Żaneta | 1985 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2134 | BROŻEK Magdalena | 1987 | BOOTCAMP POLSKA | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2135 | DZIEDZIC Przemek | 1988 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2136 | JAWORSKI Bartłomiej | 1998 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2137 | JAWORSKI Jakub | 1999 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2138 | SOCHACKA-KOZAK Beata | 2001 | KRAKOWSKIE LWY | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2139 | GĄSTALIK Anna | 2002 | Pancerne Frelki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2140 | KRÓLIKOWSKA Paulina | 2003 | Pancerne Frelki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2141 | NIELABA Anna | 2004 | Pancerne Frelki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2142 | NOWAK Joanna | 2005 | Pancerne Frelki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2143 | SZWEDA Urszula | 2006 | Pancerne Frelki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2144 | WOLAK Ania | 2007 | Pancerne Frelki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2145 | AGYEMANG Zuzanna | 2008 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2146 | BUCZNY Bernard | 2009 | Platinium Team Jarosław | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2147 | DUBIEL Katarzyna | 2010 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2148 | DUDEK Tomasz | 2011 | Platinium Team Jarosław | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2149 | OLEJARZ Arkadiusz | 2012 | Platinium Team Jarosław | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2150 | STARZYK Magdalena | 2013 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2151 | STARZYK Piotr | 2014 | Platinium Team Jarosław | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2152 | WOJAS Kinga | 2017 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2153 | BELLA Maria | 2026 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2154 | BIAŁOŻYT-BUJAK Ewa | 2027 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2155 | BUJAK Miłosz | 2028 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2156 | CUPIOŁ Sylwia | 2029 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2157 | DZIEDZIC Konrad | 2032 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2158 | DZIWISZ Krzysztof | 2033 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2159 | GIERMEK Anna | 2034 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2159 | GIERMEK Michał | 2035 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2161 | GIZA Artur | 2036 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2162 | GOŚCIŃSKA Katarzyna | 2037 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2163 | GRADZIK Dagmara | 2038 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2164 | GRYC Paweł | 2039 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2165 | HAJDUK Jakub | 2040 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2166 | KACZMAREK Adam | 2042 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2167 | KACZMAROWSKI Marek | 2043 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2168 | KIEŁBASA Grzegorz | 2044 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2169 | LISZKA Piotr | 2053 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2170 | ŁOBACZEWSKI Łukasz | 2054 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2171 | ŁUKASZEK Katarzyna | 2056 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2172 | MACHULEC Sebastian | 2057 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2173 | MARCZAK-OLEJNICZAK Ania | 2058 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2174 | MARZEC Sylwia | 2059 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2175 | MASŁOWSKI Piotr | 2060 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2176 | MICHAŁEK Rafał | 2061 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2177 | MIOZGA Artur | 2062 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2178 | MIZERA Klaudia | 2063 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2179 | PACUŁA Bartosz | 2064 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2180 | PARYSKA Piotr | 2065 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2181 | PLINTA Karol | 2066 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2182 | PUCHAŁA Andrzej | 2067 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2183 | SIKORA Marlena | 2070 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2184 | SŁOTA Agnieszka | 2071 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2185 | SNEKA Emil | 2072 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2186 | WOJDA Wiktoria | 2081 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2187 | WOWRA Martyna | 2082 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2188 | ZAGÓRSKA Anna | 2084 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2189 | CESARCZYK Łukasz | 2085 | Ambasadorzy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2190 | JANKOWSKI Krzysztof | 2086 | Ambasadorzy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2191 | OBEL Sebastian | 2087 | Ambasadorzy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2192 | POKRYSZKA Bartosz | 2088 | Ambasadorzy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2193 | SEKUŁA Natalia | 2089 | Ambasadorzy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2194 | ULICKA Marlena | 2090 | Befit24team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2195 | BORUTA Konrad | 2091 | Birell Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2196 | NOWAK Bartosz | 2092 | Birell Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2197 | ŻĄDŁO Dariusz | 2095 | Birell Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2198 | GOŁOMBEK Marek | 2097 | CrossTeam Tarnowskie Góry | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2199 | BARTOSZEK Mateusz | 2098 | Hartownia Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2200 | IGNACIUK Jacek | 2099 | Hartownia Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2201 | FABIA Janusz | 2116 | Mieszko | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2202 | GÓRECKI Adam | 2117 | Mieszko | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2203 | CZERWIŃSKI Wojciech | 2119 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2204 | PLATA Jakub | 2121 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2205 | RYBA Jakub | 2122 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2206 | SIKORSKA Joanna | 2123 | patoskład | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2207 | SŁODOWSKA Justyna | 2124 | patoskład | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2208 | SZAL Jakub | 2126 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2209 | WOJNO Piotr | 2127 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2210 | REMSAK Katarzyna | 2136 | Scooters&Hooters | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2211 | KUCZERA Maciej | 2137 | Team x-kom | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2212 | PAWLICKI Adrian | 2139 | Team x-kom | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2213 | ROKOSZ Radosław | 2140 | Team x-kom | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2214 | ZIĘBA Denis | 2141 | Team x-kom | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2215 | MOŁDOCH Monika | 2142 | URSUS TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2216 | GRZYBOWSKI Kamil | 2143 | wrogowie reżimu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2217 | MICHALAK Adrian | 2144 | wrogowie reżimu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2218 | MICHALAK Karina | 2145 | wrogowie reżimu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2219 | URBANEK Anita | 2146 | wrogowie reżimu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2220 | BAJERSKI Krzysztof | 2147 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2221 | BARCZYK Piotr | 2148 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2222 | BINIECKI Adrian | 2149 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2223 | BINIECKI Konrad | 2150 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2224 | BUBAŁA Jakub | 2151 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2225 | CIACIURA-JARNO Magdalena | 2152 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2226 | DUDKIEWICZ Magdalena | 2153 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2227 | DWORACZEK Mateusz | 2154 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2228 | KASZTELANIEC Jakub | 2163 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2229 | KLIŚ Daniel | 2164 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2230 | KOŁODZIEJCZYK Kordian | 2165 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2231 | KOPEL Mateusz | 2166 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2232 | KORNIJCZUK Tomasz | 2167 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2233 | KORSZEWSKI Patrycjusz | 2168 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2234 | KOWALIK Karol | 2169 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2235 | KOZŁOWSKA Dorota | 2170 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2236 | KRZYKALLA Dominika | 2173 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2237 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 2174 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2238 | KUŚ Michał | 2175 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2239 | KUŚMIERZ Izabela | 2176 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2240 | ŁOPAT Łukasz | 2177 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2241 | MARGOL-SZCZERBICKA Aleksandra | 2178 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2242 | MORAWSKI Dominik | 2179 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2243 | NAWROCKI Piotr | 2180 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2244 | STOJANOWSKA Agata | 2192 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2245 | SZTANGA Jaroslaw | 2193 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2246 | SZTANGA Michał | 2194 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2247 | TALARCZYK Mariusz | 2195 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2248 | TORBUS Katarzyna | 2196 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2249 | WRÓBEL Adrian | 2197 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2250 | ZAGAJ Aleksandra | 2198 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2251 | ZAJĄC Tomasz | 2199 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2252 | ZIELONKA Dennis | 2200 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2253 | LIGOCKA Karolina | 2201 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2254 | ORLIKOWSKA-KRYŃ Kasia | 2202 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2255 | OWERKO Mariusz | 2204 | chyże bąki | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2256 | HOLEWA Grzegorz | 2205 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2257 | KALETA Sebastian | 2206 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2258 | KILARSKA Barbara | 2207 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2259 | LEPIARCZYK Paulina | 2208 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2260 | ZUGAJ Marek | 2209 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2261 | SIWECKI Dawid | 2218 | IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJ | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2262 | TRACZ Marcelina | 2219 | IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJ | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2263 | WITOWSKA Joanna | 2220 | IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJ | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2264 | BIELECKA Daria | 2221 | Małe Diabły | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2265 | OKO Magdalena | 2222 | Małe Diabły | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2266 | STOPYRA Adrian | 2223 | Małe Diabły | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2267 | WIENCHOL Jesika | 2225 | Małe Diabły | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2268 | CAŁKA Krzysztof | 2226 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2269 | KRÓL Bernadeta | 2227 | Napędzani Procentem | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2270 | GROHS Łukasz | 2228 | oklejsie.pl | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2271 | PORWIK Mateusz | 2229 | oklejsie.pl | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2272 | SKÓRA Przemek | 2230 | oklejsie.pl | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2273 | MALISZEWSKA Agnieszka | 2231 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2274 | KUCHARSKA Sylwia | 2232 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2275 | AKSAMIT Damian | 2233 | patoskład | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2276 | BUKOWA Aleksandra | 2234 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2277 | GARGAŁA Edyta | 2235 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2278 | KOBYLARZ Hubert | 2236 | Platinium Team Jarosław | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2279 | KWAŚNIAK Sławomir | 2237 | Platinium Team Jarosław | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2280 | DOBRZYNIECKA Natalia | 2246 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2281 | HOŁYK Michał | 2251 | Warsztat Formy | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2282 | HOŁYK Sylwia | 2252 | Warsztat Formy | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2283 | HOŁYK Weronika | 2253 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2284 | LUKSA Dominika | 2254 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2285 | MAŁECKI Damian | 2255 | Warsztat Formy | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2286 | NIESYTO Marta | 2256 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2287 | OLCZYK Paweł | 2257 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2288 | PALECKA Ola | 2258 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2289 | PONIŃSKA Karolina | 2259 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2290 | SADOWSKI Maciej | 2260 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2291 | SIWIŃSKI Michał | 2261 | Warsztat Formy | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2292 | STASIACZEK Agnieszka | 2262 | Warsztat Formy | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2293 | STASIACZEK Alicja | 2263 | Warsztat Formy | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2294 | DYMEK Tomasz | 2274 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2295 | GAS Edyta | 2275 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2296 | GAWROŃSKI Bartłomiej | 2277 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2297 | GULAK Grzegorz | 2278 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2298 | GUT Maciej | 2279 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2299 | HASNY Sylwester | 2280 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2300 | JELONEK Karolina | 2281 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2301 | JUSZCZYK Jarosław | 2282 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2302 | KAŁUŻA Mateusz | 2283 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2303 | KOMPERDA Aleksandra | 2284 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2304 | KOWALEWSKI Remigiusz | 2285 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2305 | KOWALSKA Ewa | 2286 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2306 | KOWALSKI Bartłomiej | 2287 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2307 | KRAJNIAK Patrycja | 2288 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2308 | KRAWCZYK Anna | 2289 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2309 | KRYNIECKA Aleksandra | 2290 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2310 | KULAS Agnieszka | 2291 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2311 | ŁABUDA Marcin | 2292 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2312 | STĘPIEŃ Izabela | 2304 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2313 | SZABOŃ Tomasz | 2305 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2314 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 2306 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2315 | TATARCZYK Kacper | 2307 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2316 | WOJTKE Joanna | 2309 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2317 | WYSOCKI Paweł | 2310 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2318 | ŻARY Łukasz | 2311 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2319 | ZDUŃCZYK Patryk | 2312 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2320 | OLEJNICZAK Paweł | 2314 | Drokan-1 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2321 | POTYRAŁA Szymon | 2315 | Drokan-1 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2322 | ZAJĄC Bogdan | 2316 | Drokan-1 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2323 | BOWKUN Krzysztof | 2317 | Druid Boosters | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2324 | DEKA Jakub | 2318 | Druid Boosters | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2325 | KRAWCZYK Łukasz | 2319 | Druid Boosters | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2326 | CEMPULIK Michał | 2330 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2327 | OZGA Patrycja | 2332 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2328 | SLODCZYK Paulina | 2333 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2329 | SPORYS Krzysztof | 2334 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2330 | WIERZBOWSKA Magdalena | 2335 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2331 | WIERZBOWSKI Paweł | 2336 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2332 | ZAZAŁOWSKI Janusz | 2337 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2333 | BENDEL Michał | 2338 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2334 | BENDEL Piotr | 2339 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2335 | GRUCA Rafał | 2340 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2336 | OGIERMAN Mariusz | 2342 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2337 | SZARY Michał | 2343 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2338 | ZELEWSKA Barbara | 2344 | i2 Geolab | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2339 | BOGACKA Aleksandra | 2345 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2340 | DRĄŻKIEWICZ Kamil | 2347 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2341 | NABAGŁO Marcin | 2356 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2342 | OSOWSKI Karol | 2357 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2343 | RUSEK Michał | 2358 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2344 | SZYMCZYK Marcin | 2359 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2345 | TRACZ Małgorzata | 2361 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2346 | KUNAT Jaroslaw | 2362 | Lidl | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2347 | KOBUSIŃSKA Jolanta | 2363 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2348 | KOBUSIŃSKI Daniel | 2364 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2349 | MATURA Adam | 2365 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2350 | MATURA Katarzyna | 2366 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2351 | ZYSKOWSKI Tomasz | 2367 | Maximus Ruda Śląska Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2352 | CZERNISZ Andżelika | 2368 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2353 | KUDER Adrian | 2369 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2354 | BRZOSKWINIA Paweł | 2372 | Reksio Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2355 | KOWALIK Michał | 2373 | Reksio Squad | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2356 | ŻYMŁA Łukasz | 2374 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2357 | KARCZ Aleksandra | 2383 | Wolbrom TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2358 | ADAMCZYK Bogdan | 2384 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2359 | ADAMCZYK Paulina | 2385 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2360 | BANASZAK Daniel | 2386 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2361 | BARTOSIAK Karolina | 2387 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2362 | CHUDY Igor | 2389 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2363 | DZIDEK Łukasz | 2390 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2364 | DZIDEK Michał | 2391 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2365 | GAJDA Dawid | 2392 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2366 | GIRMZA Natalia | 2393 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2367 | GROS Marcin | 2394 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2368 | GRZESIUK Maciej | 2395 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2369 | JAWOREK Adam | 2400 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2370 | JÓŹWIN Karina | 2401 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2371 | KONARSKA Klaudia | 2402 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2372 | NEUKIRCH Roman | 2412 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2373 | ORŁOWSKI Radosław | 2413 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2374 | PATELSKI Tomasz | 2414 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2375 | PAWLUS Artur | 2415 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2376 | PŁACZEK Mateusz | 2416 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2377 | RESZKA Brygida | 2418 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2378 | RESZKA Marcin | 2419 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2379 | SIDORCZUK Rafał | 2420 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2380 | SIEWIERSKI Piotr | 2421 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2381 | STAROWICZ Krzysztof | 2422 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2382 | SZCZEPANIK Michał | 2423 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2383 | SZOMBIERSKI Paweł | 2424 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2384 | SZYLUK Iwona | 2425 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2385 | WARDULIŃSKA Ewa | 2427 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2386 | WOJTYNEK Łukasz | 2428 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2387 | ZOGŁOWEK Jarosław | 2429 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2388 | DUDA Leszek | 2438 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2389 | JODKOWSKA Beata | 2439 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2390 | JODKOWSKA Izabela | 2440 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2391 | KOWALSKI Rafał | 2441 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2392 | KRÓTKI Dariusz | 2442 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2393 | PIOTROWSKA Alicja | 2443 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2394 | PIOTROWSKI Adam | 2444 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2395 | PYSZNY Mariusz | 2445 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2396 | SAIBOV Ruslan | 2446 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2397 | SKRZYNECKA Justyna | 2447 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2398 | TOMAN Karolina | 2448 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2399 | TRYBUŁOWSKI Wojciech | 2456 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2400 | BORYCZKA Dawid | 2457 | Grubo albo wcale | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2401 | RUSZCZYK Krzychu | 2467 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2402 | MACHOWSKI Mirosław | 2472 | JUST 2 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2403 | WASONG Agata | 2473 | JUST 2 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2404 | BARŁOWSKI Łukasz | 2474 | Kyokushin Rzeszów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2405 | ADAMUS Wojciech | 2479 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2406 | BIENIEK Beata | 2480 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2407 | BIENIEK Dawid | 2481 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2408 | BRODALA Agnieszka | 2482 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2409 | BRODALA Maciej | 2483 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2410 | FRANIA Andrzej | 2484 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2411 | KURZAJ Agnieszka | 2493 | spartan ladies | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2412 | MURAWSKI Mateusz | 2494 | Węglojady | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2413 | OLEŚ Adrian | 2495 | Węglojady | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2414 | BĄBA Jan | 2496 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
2415 | BEDNARSKI Tomasz | 2497 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2416 | BENSCH Michal | 2498 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2417 | BŁANIK Michał | 2499 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2418 | BORTLIK Wacław | 2500 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2419 | BRYŚ Wojciech | 2501 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2420 | DAŃCZURA Rafał | 2504 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2421 | DZIEWOŃSKI Mateusz | 2506 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2422 | GĄSIOROWSKA Anna | 2507 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2423 | GRONEK Marta | 2508 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2424 | JERZYCKI Łukasz | 2510 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2425 | KANIA Anna | 2511 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2426 | KITEL Michał | 2512 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2427 | OLEJNICZAK Adam | 2522 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2428 | OLSZÓWKA Sebastian | 2523 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2429 | PACAK Eryk | 2524 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2430 | PACAK Mariusz | 2525 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2431 | PETEREK Teodor | 2526 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2432 | PIASECKA Karolina | 2527 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2433 | POGRZEBA Małgorzata | 2528 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2434 | RUSIN Mirosław | 2530 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2435 | SIELEWONOWICZ Anna | 2531 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2436 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 2532 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2437 | STODULSKA Agata | 2534 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2437 | STYK Aleksandra | 2535 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2439 | SZTELMA Aneta | 2536 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2440 | WEISER Dawid | 2538 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2441 | CHOWANIEC Joanna | 2548 | Gruby- Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2442 | GOŁĄB Kinga | 2549 | Gruby- Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2443 | MACHNIK Kinga | 2550 | Gruby- Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2443 | ZAŁACHOWSKA Ksenia | 2551 | Gruby- Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2445 | JAŁOWY Katarzyna | 2552 | Hamuj bo wdupisz | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2445 | ŻUREK Bartosz | 2553 | Hamuj bo wdupisz | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2447 | OLEK Marcin | 2556 | JL98 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2448 | STENGRITT Przemysław | 2557 | JL98 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2449 | MANDYS Marcin | 2561 | Krawaty | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2450 | MYSZK Dominik | 2562 | Metan Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2451 | NIEDBAŁA Dawid | 2563 | Metan Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2452 | SURY Sylwester | 2564 | Metan Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2453 | SZLOSAREK Rafał | 2565 | Metan Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2454 | GMITER Dagmara | 2566 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2455 | POPŁAWSKI Krystian | 2567 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2456 | HONKISZ Kinga | 2582 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2457 | GUTSWA Michał | 2591 | tkn_krk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2458 | GUTSWA Paulina | 2592 | tkn_krk | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2459 | TKACZYK Monika | 2594 | tkn_krk | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2460 | AUGUSTYN Mateusz | 2604 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2461 | BASIAK Barbara | 2606 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2462 | CHIMIAK Marek | 2273 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2463 | CHRUSZCZ Paweł | 2610 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2464 | DE KEIJZER Marc | 2611 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2465 | DYAKOWSKI Michał | 2614 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2466 | GLACEL Mirosław | 2616 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2467 | GOLD Patryk | 2617 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2468 | GORCZYŃSKI Adam | 2618 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2469 | GORCZYŃSKI Kamil | 2619 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2470 | GRZEGORZYCA Jarosław | 2620 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2471 | HOROŻANIECKA Aleksandra | 2621 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2472 | KARPIŃSKI Mariusz | 2622 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2473 | PORWOLIK Łukasz | 2637 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2474 | RADKA Kamil | 2638 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2475 | RÓŻYCKI Grzegorz | 2639 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2476 | SOBALA Jakub | 2642 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2477 | SOBIERAJSKI Rudolf | 2643 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2478 | STAWIAK Marcin | 2644 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2479 | TOMPALSKI Wojciech | 2648 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2480 | TRZECIAK Arkadiusz | 2649 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2481 | SZCZĘSNA Edyta | 2663 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2482 | CZACHURA Jakub | 2664 | Code Poets Furious Programmers | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2483 | FONAŁ Krzysztof | 2665 | Code Poets Furious Programmers | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2484 | SZYBIAK Paweł | 2672 | Czarna Kompania | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2485 | NOCULA Łukasz | 2686 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2486 | PYTEL Łukasz | 2690 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2487 | SIUDA Marcin | 2692 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2488 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 2699 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2489 | OLSZEWSKI Marek | 2700 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2490 | NOWAKOWSKA Aneta | 2701 | Gruby czarny kot | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2491 | SERY David | 2703 | Gruby czarny kot | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2492 | CIEŚLA Tomasz | 2704 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2493 | KAMIŃSKI Maciej | 2729 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2494 | JĘCZMYK Łukasz | 2730 | No chyba Ty | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2495 | MROŻEK Michał | 2731 | No chyba Ty | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2496 | ROZANSKA Marzena | 2732 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
2497 | CHMIELEWSKI Tomasz | 2743 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2498 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 2744 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2499 | GUĆ Arkadiusz | 2748 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2500 | KALINOWSKI Rafał | 2750 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2501 | KWIATKOWSKI Jacek | 2859 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2502 | PROCEK Piotr | 2878 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2503 | JARZYNKA Robert | 2963 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2504 | FISIAK Agnieszka | 3033 | FISIAK GDZIE LECIMY? | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2505 | SCHILLER Fryderyk | 3044 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2506 | SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta | 3045 | Schody Hiszpańskie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2507 | KĘSKA Przemysław | 3109 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2508 | GOŹDZIK Paweł | 3127 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2509 | WOŹNA Karolina | 3128 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2510 | KRUCZALOK Adam | 3162 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2511 | LAZAROWICZ Artur | 3166 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2512 | SKUPIEŃ Lech | 3188 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2513 | SKUPIEŃ Nadina | 3189 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2514 | GUTSWA Paulina | 2592 | tkn_krk | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2515 | KUBINA Kornel | 2858 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2516 | WAŁASZEK Paweł | 2789 | HELTON TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2517 | ZIEMNICKI Tomasz | 2897 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2518 | ZAMORSKI Adrian | 2669 | Code Poets Furious Programmers | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2519 | KRZEMIEŃ Sławomir | 2716 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2520 | HAJDUCKA Patrycja | 2460 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2521 | KALINOWSKI Kamil | 2749 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2522 | SOBÓTKA Mateusz | 2471 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2523 | SOBÓTKA Krzysztof | 2470 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2524 | SOBÓTKA Agnieszka | 2469 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2525 | MAROŃ-LEMKE Anna | 2684 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2526 | STAWKOWSKI Paweł | 2694 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2527 | RZESZUT Roman | 2763 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2528 | SAJÓR Paweł | 2468 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2529 | WASILA Wiktoria | 2650 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2530 | CIELENGA Jessica | 2503 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2531 | LEDWOŃ Agata | 2516 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2532 | OLEJNIK Tomek | 2926 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2533 | KURPIEL Konrad | 2464 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2534 | MARTA Stanek | 1715 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2535 | POPANDA Ewa | 2762 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2536 | GAŁECZKA Patrycja | 2745 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2537 | CIEPIELA Anna | 3113 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2538 | GORYCZKA Tomasz | 3114 | Lubię Burpees’y | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2539 | WÓJCICKI Kamil | 2894 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2540 | MAŁECKI Mateusz | 2519 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2541 | RACZYCKA Beata | 2719 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2542 | NANOWSKI Filip | 2521 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2543 | KOWALEWSKI Zbigniew | 2715 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2544 | KOWALEWSKA Ewa | 2714 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2545 | KOMOROWSKA Marta | 2713 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2546 | DRACHAL Ewelina | 2709 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2547 | WALKIEWICZ Michał | 2720 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2548 | TUREK Amanda | 3129 | To nie są leszcze Stefan! | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2549 | DIBELKA Kamil | 2612 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2550 | OWCZAREK Paulina | 2632 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2551 | PACIA Mateusz | 2871 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2552 | BŁONIARZ Piotr | 2708 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2553 | BŁATOŃ Mateusz | 2948 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2554 | DRACHAL Mateusz | 2710 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2555 | DUDEK Emilia | 2841 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2556 | MOCZYDLOWSKI Bartosz | 2866 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2557 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 2867 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2558 | WITESKA Marcin | 3011 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2559 | KLANK Łukasz | 2754 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2560 | SKUPIEŃ Przemysław | 3003 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2561 | MAKIEŁA Grzegorz | 2759 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2562 | KOZIŃSKA Anna | 2576 | PSZCZYNIOCZKI | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2563 | SORNOWSKA Agata | 2579 | PSZCZYNIOCZKI | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2564 | JARCZOK Aleksandra | 2575 | PSZCZYNIOCZKI | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2565 | SUCHY Małgorzata | 2580 | PSZCZYNIOCZKI | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2566 | POPIK Szymon | 2833 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2567 | KŁOSOK Adam | 2722 | Luje | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2568 | GRZECHNIK Kamil | 2721 | Luje | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2569 | TREMBACZOWSKA Alicja | 2537 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2570 | WILCZOK Robert | 2539 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2571 | MIROŃCZUK Piotr | 2864 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2572 | LIS Artur | 2861 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2573 | WOJTASIEWICZ Beata | 2697 | DIAGNOSTYKA | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2574 | PIEPRZYCA Mariola | 2688 | DIAGNOSTYKA | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2575 | NAWARA Damian | 2630 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2576 | MICHALEC Bartosz | 2627 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2577 | POMETUN Aleksander | 2718 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2578 | GRZYBOWSKI Grzegorz | 2711 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2579 | SUDOŁ Katarzyna | 3192 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2580 | STĘPIEŃ Krzysztof | 2645 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2581 | SALECKI Włodzimierz | 2641 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2582 | FLISOWSKI Piotr | 2615 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2583 | WIELOWSKI Marek | 2893 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2584 | GNIECKI Krystian | 2846 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2585 | WSOLAK Wojciech | 2896 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2586 | WSOLAK Weronika | 2895 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2587 | KOT Agnieszka | 2584 | Rossmann | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2588 | GAŁUSZKA Justyna | 2583 | Rossmann | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2589 | PŁATKOWSKA-JANISZEWSKA Agnieszka | 2578 | PSZCZYNIOCZKI | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2590 | BŁACHNIO Kamil | 2741 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2591 | SOBIERAJSKI Jan | 3006 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2592 | PTAK Patryk | 2900 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2593 | BROŻEK Michał | 2674 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2594 | LEBIODA Weronika | 2723 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2595 | ZIÓŁKOWSKI Przemysław | 2724 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2596 | MNICH Krzysztof | 2832 | ZiomyBezFormy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2597 | BIEGUN Dawid | 2839 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2598 | FONAŁ Lucyna | 2666 | Code Poets Furious Programmers | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2599 | MALEK Albert | 2760 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2600 | GAJOWIAK Marcin | 2843 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2601 | RESIAK Oskar | 2454 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2602 | BUDZIAK Łukasz | 2742 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2603 | PALIGA Łukasz | 3083 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2604 | BUŁAWSKI Mateusz | 2430 | Biegnę na SOR | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2605 | DWORZYŃSKI Rafał | 2842 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2606 | STANISŁAWSKI Karol | 2888 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2607 | STANISŁAWSKA Agata | 2887 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2608 | ZAWARTKA Dominik | 2698 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2609 | ŁUSZCZ Konrad | 2862 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2610 | PAGACZ Żaneta | 2687 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2611 | MICHAŁOWSKI Kacper | 2863 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2612 | WOJNAR Jerzy | 3097 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2613 | KACZMARCZYK Lucjan | 2712 | KRATOS TRZEBNICA | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2614 | KASPEREK Michał | 2559 | Krawaty | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2615 | HELIK Tomek | 2452 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2616 | KLIMAS Robert | 2560 | Krawaty | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2617 | KOWALSKA Daria | 2485 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2618 | PINTO Ricardo | 2875 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2619 | IMBURSKI Andrzej | 2850 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2620 | LALIK Błażej | 2831 | ZiomyBezFormy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2621 | PIEKARSKA Katarzyna | 2874 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2622 | PORANEK Mateusz | 2636 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2623 | KOWALSKI Włodzimierz | 2486 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2624 | KALUŻNY Justyna | 3102 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2625 | KULAWIK Karolina | 2554 | JL98 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2626 | LIS Maciej | 2756 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2627 | KURPIEL Karolina | 2463 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2628 | NOWAKOWSKA Natalia | 2702 | Gruby czarny kot | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2629 | LEMAŃSKA Agnieszka | 2860 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2630 | MUSZYŃSKI Piotr | 2453 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2631 | KLUGIEWICZ Michal | 2856 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2632 | HANCZEWSKI Tomasz | 2677 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2633 | PAWLIK Milena | 2717 | KRATOS TRZEBNICA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2634 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 2892 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2635 | SICIŃSKA Sonia | 2882 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2636 | KAJA Robert | 2855 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2637 | WYCZAWSKA Aleksandra | 2768 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2638 | GALUSIK Daniel | 2746 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2639 | LAPCZYK Elżbieta | 2681 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2640 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 2696 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2641 | KRAMNY Arkadiusz | 2974 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2642 | PTASZYŃSKI Grzegorz | 2546 | emeryci to bandyci | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2643 | KALISZ Piotr | 2751 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2644 | RYDKODYM Jakub | 2640 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2645 | MATYJA Karol | 2685 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2646 | KRZYWACKA Anna | 2755 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2647 | OLSZEWSKI Piotr | 2991 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2648 | PIETRUŚ Krystian | 2994 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2649 | KAPRYKOWSKA Karolina | 2667 | Code Poets Furious Programmers | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2650 | TARKA Łukasz | 2668 | Code Poets Furious Programmers | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2651 | ZDUŃ Maciej | 2573 | Power Studio | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2652 | REIKOWSKI Arkadiusz | 2574 | powerstudio | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2653 | SZAŁAŃSKA Kamila | 2647 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2654 | OSTROWSKA-SADOWSKA Patrycja | 2572 | Power Studio | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2655 | SIEKIERSKI Tomasz | 2885 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2656 | JERSAK Jakub | 2853 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2657 | SIEKIERSKA Klaudia | 2883 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2658 | SIEKIERSKA Liwia | 2884 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2659 | TŁUŚCIK Dominika | 2329 | eSky.pl | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2660 | CHOLEWA Klaudia | 2590 | tkn_krk | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2661 | WALIGÓRA Dariusz | 3032 | emeryci to bandyci | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2662 | KIEPIEL Mateusz | 2593 | tkn_krk | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2663 | RYBAK Laura | 3340 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2664 | KIEPIEL Monika | 3338 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
2665 | MACURA-TARGOSZ Sylwia | 2904 | eXtreme Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2666 | WRÓBEL Marcin | 2652 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2667 | SZCZĘSNY Konrad | 2765 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2668 | GALAS Michał | 2845 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2669 | GALAS Marcin | 2844 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2670 | MATŁOKA Bartłomiej | 2773 | AP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2671 | SKWARA Anna | 2886 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2672 | KIK Łukasz | 2968 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2673 | PERUCKI Piotr | 2872 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2674 | JANKOWSKA Anna | 2935 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2675 | KOCIOK Adrian | 2936 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2676 | BAGROWSKI Mariusz | 2934 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2677 | DEBOGORSKI Przemyslaw | 2449 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2678 | BŁASZCZYK Adriana | 2607 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2679 | BĄK Paulina | 2800 | matki wariatki i Michał :) | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2680 | KOLODZIEJCZYK Michal | 2802 | matki wariatki i Michał :) | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2681 | OŁOWNIA Joanna | 2803 | matki wariatki i Michał :) | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2682 | FUHL Patryk | 2596 | Walteriana | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2683 | DYKO Bartosz | 2783 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2684 | KIJEK Katarzyna | 2785 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2685 | HYDZIK Dawid | 2784 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2686 | ERSTENIUK Taisa | 2595 | Walteriana | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2687 | JAWORSKI Michał | 2964 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2688 | TARGOSZ Wojciech | 2905 | eXtreme Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2689 | SUCHANEK Konstancja | 2646 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2690 | TATAR Maciej | 2455 | FitSpaślaki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2691 | GANCARCZYK Gabriela | 2450 | FitSpaślaki | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2692 | STAŚ Andreas | 2597 | Walteriana | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2693 | TUSNIO Karol | 2598 | Walteriana | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2694 | NOSARZEWSKI Jan | 2787 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2695 | KOCUR Łukasz | 2969 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2696 | KRÓL Aldona | 2726 | Najlepsze z najlepszych | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2697 | KRACH Magdalena | 2725 | Najlepsze z najlepszych | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2698 | PUSZCZEWICZ Monika | 2727 | Najlepsze z najlepszych | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2699 | SZCZEPAŃCZYK Artur | 2728 | Najlepsze z najlepszych | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2700 | MIROWICZ Tomasz | 2786 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2701 | WOLAŃSKA Justyna | 3014 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2702 | PERENC Michał | 2466 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2703 | GRZESIEWICZ Patrycja | 3142 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2704 | CZYCZ Mateusz | 2907 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2705 | GONET Patrycja | 2459 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2706 | JANCEWICZ Robert | 2671 | Czarna Kompania | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2707 | DULEMBA Magdalena | 2670 | Czarna Kompania | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2708 | ZAGOCKA Kamila | 2673 | Czarna Kompania | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2709 | FEDELINSKI Adam | 2954 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2710 | KACZMARCZYK Dominika | 2854 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2711 | SŁOBODA Karol | 2488 | Powiększony MC zestaw | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2712 | WOJTAS Marcin | 2807 | Powiększony MC zestaw | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2713 | NOWAK Katarzyna | 2868 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2714 | OSIKA Marcin | 2870 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2715 | ŻUKOWSKI Paweł | 2740 | Vision Express | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2716 | CIONGWA Robert | 2952 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2717 | KOLARCZYK Marek | 2971 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2718 | CHMURA Bogdan | 2795 | MAMUTY z Podlesia | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2719 | CHMURA Bartłomiej | 2794 | MAMUTY z Podlesia | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2720 | SZYCHALSKI Kamil | 2890 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2721 | OLESIAK Rafał | 2869 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2722 | KOLARCZYK Dawid | 2970 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2723 | ŚMIŁOWSKI Krzysztof | 2799 | MAMUTY z Podlesia | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2724 | KOWAL Faustyna | 2788 | HELTON TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2725 | WARTACZ Agnieszka | 2790 | HELTON TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2726 | JAŚKO Sebastian | 2852 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2727 | PIASNY Rafał | 2992 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2728 | JAGLA Wojciech | 2851 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2729 | CHMURA Adela | 2793 | MAMUTY z Podlesia | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2730 | BŁĄKAŁA Damian | 2947 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2731 | CHMURA Wojciech | 2796 | MAMUTY z Podlesia | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2732 | KNOP Paweł | 2769 | Amatorzy biegania | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2733 | CELMER Diana | 2910 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2734 | ŚMIŁOWSKA Martyna | 2798 | MAMUTY z Podlesia | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2735 | HERMAN Dawid | 2797 | MAMUTY z Podlesia | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2736 | SZEWCZUL Sebastian | 2912 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2737 | TUMULKA Tomasz | 2914 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2738 | KOŁECZKO Marcin | 2857 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2739 | SOLOWSKI Patryk | 3093 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2740 | ŁOBOZ Adrian | 3034 | HELTON TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2741 | TUMULKA Sebastian | 2913 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2742 | STEFANIAK Dawid | 2771 | Amatorzy biegania | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2743 | VOYTOVYCH Halyna | 2812 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2743 | NORWA Michał | 2810 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2745 | SKOCZOWSKA Martina | 3002 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2746 | JONDA Samuel | 2966 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2747 | CELMER Natan | 2911 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2748 | KRAWCZYK Aneta | 2975 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2749 | WITKA Patryk | 3200 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2750 | PORĘBA Paweł | 2997 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2751 | MISIARZ Agnieszka | 2984 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2752 | MISIARZ Mateusz | 2985 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2753 | POLNIASZEK Kamil | 2806 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2754 | MOSZKOWSKA Magdalena | 2987 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2755 | WÓJCIK Piotr | 3013 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2756 | TOMECKI Grzegorz | 2818 | TomBi | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2757 | BĄK Anna | 2817 | TomBi | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2758 | TOMECKI Krzysztof | 2819 | TomBi | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2759 | MARĆ Anna | 2908 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2760 | KACZMAREK Michał | 3069 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2761 | ŚLAZYK Mariusz | 3005 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2762 | SIEMIEŃSKI Dawid | 2588 | Świry Księdza Bosco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2763 | ŚLAZYK Łukasz | 3004 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2764 | KORZENIOWSKI Michał | 2973 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2765 | SIEMION Artur | 3091 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2766 | STAŚKIEWICZ Jakub | 2738 | Vision Express | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2767 | PLEWKA Daniel | 3086 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2768 | KICIŃSKI Piotr | 2585 | Świry Księdza Bosco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2769 | REMPUSZEWSKA Agata | 2939 | Świry Księdza Bosco | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2770 | RAPIOR Piotr | 2587 | Świry Księdza Bosco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2771 | SOWA Agnieszka | 2589 | Świry Księdza Bosco | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2772 | WIELBŁĄD Mateusz | 3010 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2773 | PAJĄK Anna | 2823 | WATAHA | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2774 | MARĆ Karol | 2792 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2775 | KALINOWSKI Paweł | 2660 | Akuna&Friends | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2776 | SENDEK Katarzyna | 2909 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2777 | SZCZUREK Kacper | 3094 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2778 | MARĆ Jerzy | 2791 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2779 | GAWROŃSKI Kordian | 2658 | Akuna&Friends | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2780 | POŚPIECH Magdalena | 2661 | Akuna&Friends | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2781 | PYSZNY Adrian | 2879 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2782 | SZMATLOCH Michał | 2816 | Szata Dejaniry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2783 | CHAJDUGA Przemysław | 2950 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2784 | ROZBICKA Dorota | 2737 | Vision Express | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2785 | OLEŚ Monika | 2920 | Monia | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2786 | LEMKE Anna | 2919 | Monia | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2787 | PODOLSKI Bartłomiej | 2922 | Monia | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2788 | ZAŁOGA Zuzanna | 3098 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2789 | CHARYCKA Aleksandra | 2951 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2790 | STOKOWACKI Franciszek | 3008 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2791 | BIEDROŃ Paulina | 2838 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2792 | STENCEL Krzysztof | 2764 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2793 | BRYNECKA Joanna | 2840 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2794 | PIECYK Marek | 3042 | Meeting Planner | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2795 | GRZYBEK Bartosz | 3143 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2796 | SZTYGOWSKI Przemysław | 2739 | Vision Express | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2797 | MARKOWSKA Marlena | 3171 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
2798 | MAJ-GNAT Katarzyna | 2758 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2799 | GNAT Łukasz | 3339 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2800 | MEISTER Emil | 2983 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2801 | RASIŃSKA Diana | 3027 | Boguszos | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2802 | ZIACH Michał | 2654 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2803 | DĄBROWSKA Klaudia | 2932 | RUN PRAGA TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2804 | DĄBROWSKI Daniel | 2933 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2805 | JELEŃ Michał | 2965 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2806 | SREBNIAK Daria | 3043 | Meeting Planner | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2807 | DYTRY Szymon | 2953 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2808 | BIŃCZAK Emil | 3058 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2809 | KOWALCZYK Michał | 3026 | Boguszos | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2810 | CEREK Matylda | 2656 | Akuna&Friends | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2811 | GAWROŃSKA Aneta | 2657 | Akuna&Friends | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2812 | ODRAKIEWICZ Hubert | 2990 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2813 | ŻAK Maciej | 2662 | Akuna&Friends | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2814 | PIASECKI Piotr | 1212 | Meeting Planner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2815 | IWANISZYN Przemek | 3066 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2816 | PĘZIOŁ Mirella | 2873 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2817 | GRZEBIELA Adrian | 2847 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2818 | GAWROŃSKI Krystian | 2659 | Akuna&Friends | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2819 | BACA Przemysław | 2605 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2820 | SOJKA Anna | 2774 | AP TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2821 | SOJKA Michał | 2775 | AP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2822 | HENDEL Patrycja | 2849 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2823 | URBANOWSKI Piotr | 2891 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2824 | KROTOWSKI Adam | 2976 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2825 | GEISLER Tomasz | 2958 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2826 | KACZMARCZYK Mariusz | 3149 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2827 | TOMASZEWSKA Karolina | 2776 | AP TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2827 | KUZNOWICZ Grzegorz | 2772 | AP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2829 | PILORZ Wojtek | 2995 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2830 | KOKOT Mateusz | 2586 | Świry Księdza Bosco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2831 | BUJAK Angelina | 2815 | Szata Dejaniry | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2832 | LENARTOWICZ Maciej | 3112 | Katocław | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2833 | ZAPOTOCZNY Mateusz | 3202 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2834 | KOZAK Mariusz | 3160 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2835 | MAKULEC Marta | 2918 | LamaTeam | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2836 | KOWALSKA Adrianna | 2917 | LamaTeam | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2837 | RASEK Jakub | 2999 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2838 | HUTYRA Anna | 2961 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2838 | ZMUDA Krzyszof | 3015 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2840 | MAŁY Mateusz | 3236 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
2841 | BAŻAN Klaudia | 3057 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2842 | CELUCH Krzysztof | 3115 | Meeting Planner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2843 | GĘSTY Łukasz | 3063 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2844 | KARNÓWKA Jarosław | 3072 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2845 | RÓŻYCKA Edyta | 2691 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2846 | STASZEWSKA Monika | 2693 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2847 | MAJDA Marlena | 2683 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2848 | KLICH Małgorzata | 2679 | DIAGNOSTYKA | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2849 | DYBOWSKA Monika | 2676 | DIAGNOSTYKA | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2850 | CHRONOWSKI Patryk | 2675 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2851 | POSTAWA Barbara | 2689 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2852 | SZCZĘŚNIAK Karolina | 2695 | DIAGNOSTYKA | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
2853 | KAC Daniel | 2678 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2854 | STOPKA Łukasz | 2899 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2855 | BIAŁECKI Konrad | 2946 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2856 | FEDORČÁK Tomáš | 2955 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2857 | POPOV Katarzyna | 2996 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2858 | NADAŽY Radek | 2989 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2859 | DYRKA Wojciech | 2804 | Nie ma opcji | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2860 | SITKO Magdalena | 2805 | Nie ma opcji | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2861 | MAZURKIEWICZ Patryk | 3079 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2862 | JAGODZIŃSKI Damian | 2822 | WATAHA | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2863 | KRAMARZ Maciej | 3103 | DIAGNOSTYKA | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2864 | DUDA Dawid | 3046 | ślimaki z maroko | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2864 | PIĄTKOWSKI Michał | 3047 | ślimaki z maroko | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2866 | KAŁUŻA Agata | 2967 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2867 | MOTAK Tomasz | 3174 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2868 | STRZELECKI Michał | 3329 | Canon ITO Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2869 | WOLNY Daniel | 3201 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2870 | POWROZNIK Anna | 2903 | Canon ITO Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2871 | RAMUTKOWSKI Zbigniew | 2998 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2872 | BORUTA Piotr | 3328 | Canon ITO Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2873 | SUMERA Gabriela | 3330 | Canon ITO Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2874 | KOSTKA Jolanta | 2901 | Canon ITO Team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2875 | GRZEGÓRZKIEWICZ Damian | 2959 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2876 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3055 | The best IX | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2877 | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 3056 | The best IX | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2878 | STRUGAŁA Łukasz | 3030 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Miasteczko Śląskie | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2879 | STRUGAŁA Tomasz | 3031 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Miasteczko Śląskie | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2880 | MIKOŚ Jarosław | 3173 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2881 | STYPKA Krzysztof | 2828 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2882 | JANOWSKI Damian | 3067 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2883 | MANDRYSZ Klaudia | 2980 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2884 | MROCZKOWSKI Przemysław | 2988 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2885 | FIGIEL Kamila | 2956 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2886 | ŻYLSKI Janusz | 3016 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2887 | RŻYSKO Katarzyna | 2937 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2888 | MASIER Katarzyna | 2981 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2889 | GRANDYS Mariusz | 2906 | GT ALEX Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2890 | FORNER Marek | 2957 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2891 | TOMCZYK Krzysztof | 3197 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2892 | JANOWSKI Michał | 3068 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2893 | ZYCH Kacper | 3205 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2894 | TROSKA Dagmara | 3095 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2895 | SALWICZEK Adrian | 2827 | Zaplecze administracyjne | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2896 | RYGIEL Sebastian | 3343 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2897 | FLOREK Patryk | 3136 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2898 | GLOWACKI Rafal | 3285 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2899 | DĄBROWSKI Igor | 2938 | Strach i Cierpienie | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2900 | DYLSKI Jacek | 2824 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2901 | RYCZEK Tomasz | 2826 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2902 | STOPKA Adam | 2898 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2903 | SIWADŁO Konrad | 3187 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2904 | KARPIŃSKI Michał | 3152 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2905 | RYBCZYŃSKI Rafał | 3000 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2906 | TEKIELI Tomasz | 3009 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2907 | ŻAAK Michał | 2829 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2908 | LISOŃ Krystian | 2825 | Zaplecze administracyjne | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2909 | KOSAŁKA Kamil | 3158 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2910 | PAŁUCKI Grzegorz | 3180 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2911 | SOWA-POTSTADA Monika | 2478 | Kyokushin Rzeszów | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2912 | PESTA Marek | 3029 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa Miasteczko Śląskie | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2913 | ŚWIDERSKA Barbara | 3332 | Meeting Planner | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2914 | JANKE Paweł | 3207 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
2915 | ŻAAK Ola | 2830 | Zaplecze administracyjne | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2916 | STOPIAK Rafał | 3191 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2917 | KANDORA Jarosław | 3119 | Nosacze Sundajskie | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2918 | MYRTA Magdalena | 3178 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
2919 | ŚWIDERSKI Łukasz | 3333 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2920 | ZYDROŃ Jarek | 3206 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2921 | SĄKOL Marcin | 3185 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2922 | RAJWA Agnieszka | 3208 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
2923 | LIS Adam | 2929 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2924 | MYRTA Bartosz | 3177 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2925 | GAŃKO Karolina | 2808 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2926 | HIERSCH Marek | 3065 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2927 | GAŃKO Mateusz | 2809 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2928 | BADURA Rafał | 2927 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2929 | JAWORSKI Marcin | 3147 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2930 | SZABARKIEWICZ Wojciech | 3194 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2931 | KSIONSYK Mateusz | 2928 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2932 | PSZOWSKI Grzegorz | 2930 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2933 | PRZYBYŁA Andrzej | 3242 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
2934 | MUSIALIK Kasjan | 3175 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2935 | BUSZKA Mateusz | 3060 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2936 | KANIA Krzysztof | 3070 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2937 | BUCHALIK Wojciech | 3059 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2938 | HRABAK Aleksandra | 3036 | Karmelki | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2939 | GLAGLA Aleksandra | 3035 | Karmelki | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2940 | SPYRA Dawid | 3052 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2941 | HRABAK Dawid | 3037 | Karmelki | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2942 | FILIPIAK Dawid | 3048 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2943 | ŚNIEŻEK Jordan | 2931 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2944 | ZAWADZKA Marta | 3028 | Boguszos | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2945 | CZARNECKA Ewelina | 3021 | Boguszos | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2946 | GLOGOWSKA Agata | 3022 | Boguszos | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2946 | HORZELSKI Marcin | 3024 | Boguszos | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2948 | KOSIŃSKA Agata | 3025 | Boguszos | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2949 | GÓRECKI Piotr | 3020 | Active Flow | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2950 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 3017 | Active Flow | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2951 | MĄDRZYK Ewelina | 2979 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2952 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 3019 | Active Flow | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2953 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 3018 | Active Flow | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2954 | SPYRA Daniel | 3051 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2955 | DEPA Jakub | 2924 | Nie ma panterek na mariole | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2956 | KLACZYK Patryk | 2925 | Nie ma panterek na mariole | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2957 | TULIN Adam | 3322 | Meeting Planner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2958 | DZWONKOWSKA Aleksandra | 3039 | Meeting Planner | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2959 | BŁOTKO Mateusz | 3099 | Degeneration | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2960 | DZWONKOWSKI Dominik | 3040 | Meeting Planner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2961 | BARTOSZAK Mariola | 2923 | Nie ma panterek na mariole | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2962 | TABACKI Maciej | 3053 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2963 | KOSIBA Mateusz | 3159 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2964 | FILIPIAK Mateusz | 3049 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2965 | JANIA Rafał | 2962 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2966 | STAWOWIAK Grzegorz | 3007 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2967 | BUDOWSKA Kinga | 2949 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2968 | ZIEMBA Katarzyna | 3203 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
2969 | PIETROŃ Damian | 2993 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2970 | MIKOŁAJCZYK Michał | 3172 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2971 | SIKORA Michał | 3092 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2972 | LESZNAR Radosław | 3167 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2973 | GÓRNAŚ Anna | 3023 | Boguszos | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2974 | KIĆ Tomasz | 3073 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2975 | ODROBINA Julia | 3082 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
2976 | MĄDRZYK Daniel | 2978 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2977 | BUCZEK Jakub | 3100 | Degeneration | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2978 | WITAŃSKI Łukasza | 3054 | Stracho TEAM! | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2979 | SKRZYSZOWSKI Przemek | 3050 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2980 | NOACK Thomas | 2780 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2981 | MUSZYŃSKI Janek | 3081 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2982 | GROCHOCKI Oskar | 3064 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2983 | JANOTA Piotr | 3101 | Degeneration | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2984 | LEWANDOWSKI Adam | 3323 | Meeting Planner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
2985 | LEWANDOWSKI Kamil | 2902 | Canon ITO Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2986 | KUBICKA Magdalena | 3041 | Meeting Planner | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
2987 | PORĘBSKI Grzegorz | 3182 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2988 | SERAFIN Magdalena | 3001 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
2989 | MUNTONI Marco | 2779 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2990 | LINDEMANN Johannes | 2777 | Auto Partner Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2991 | KRAJAN Adam | 3233 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
2992 | STRÖBEL Anna-Kathrin | 2781 | Auto Partner Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
2993 | STRÖBEL Dirk | 2782 | Auto Partner Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2994 | MANDLA Oskar | 2778 | Auto Partner Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2995 | SAKOWSKI Patryk | 3088 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2996 | SAWICZ Adrian | 3090 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2997 | KIERC Angelika | 3153 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
2998 | JAKUBOWSKA Katarzyna | 3146 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
2999 | SOSNOWSKA Agata | 3190 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3000 | ZIĘBA Monika | 3126 | SKPB Katowice | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3001 | KACZMAREK Tomasz | 3124 | SKPB Katowice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3002 | KOWALSKI Łukasz | 3125 | SKPB Katowice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3003 | BEDNARCZYK Hanna | 3123 | SKPB Katowice | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3004 | LATUSEK Wioletta | 3165 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3005 | MAZURKIEWICZ Dominik | 2982 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3006 | HAŁKA Magdalena Emilia | 3144 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3007 | WÓJCIK Sebastian | 3249 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3008 | MAJCHER Piotr | 3235 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3009 | BARAŃSKI Adam | 3222 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3010 | CZEKAJ Dawid | 3224 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3011 | ŚLÓSARZ Wojciech | 3111 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3012 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 3239 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3013 | KOZŁOWSKA Joanna | 3231 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
3014 | KŁAPTOCZ Bogusław | 3154 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3015 | WIEJA Patrycja | 3342 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3016 | PALUS Tomasz | 3181 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3017 | CIEŻAK-PALUS Katarzyna | 3133 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3018 | LIS Aleksandra | 3169 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3019 | LIS Krzysztof | 3170 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3020 | ŚLÓSARZ Mateusz | 3110 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3021 | KŁECZEK Szymon | 3074 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3022 | KAPUSTA Anna | 3071 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3023 | PIETRZAK Krzysztof | 3085 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3024 | TKACZYK Michał | 2811 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3025 | GOLUS Beata | 3139 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3026 | GWÓŹDŹ Waldemar | 2942 | ULANE PATUSY | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3027 | KOŁDRAS Kamila | 3156 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3028 | GORZYYNSKA Mirela | 3140 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3029 | SŁABKOWSKI Patryk | 2944 | ULANE PATUSY | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3030 | KŁAPYTA Anna | 3155 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3031 | BŁASZKIEWICZ Marta | 2941 | ULANE PATUSY | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3032 | BŁASZKIEWICZ Krzysztof | 2940 | ULANE PATUSY | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3033 | SPANDEL Katarzyna | 2945 | ULANE PATUSY | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3034 | PILLER Adrian | 2943 | ULANE PATUSY | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3035 | SZOPA Patrycja | 3244 | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | |||
3036 | ŁĘTOCHA Paulina | 3168 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3037 | MICHNIAK Daniel | 3080 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3038 | ŁUKASIK Marek | 3077 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3039 | ŁUKASIK Justyna | 3076 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3040 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 3232 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3041 | DEBSKI Piotr | 3062 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3042 | KURZEJA Patrycja | 3164 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3043 | PUCHAŁA Kamil | 3183 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3044 | ŻUREK Marcin | 3204 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3045 | BIAŁY Michał | 3130 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3046 | PATECKI Jakub | 3084 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3047 | WRÓBLEWSKI Michał | 3118 | Mieszanka Głogowska | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3047 | NAUKA Arkadiusz | 3105 | Drużyna Dziennika Zachodniego | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3049 | WOJSA Bartosz | 3108 | Drużyna Dziennika Zachodniego | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3050 | CAŁUS Łukasz | 3132 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3051 | TOMALA Szymon | 3246 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3052 | CHOROBA Kasjan | 3223 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3053 | KUDLA Lukasz | 3234 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3054 | FALARZ Justyna | 2813 | Skowyrne Dziki | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3055 | SZYMURA Jakub | 3195 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3056 | SANOCKI Grzegorz | 3089 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3057 | PAŁUBSKI Dawid | 3179 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3058 | HERTEL-DUBSLAFF Lena | 3145 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3059 | ŁAPA Bartłomiej | 2814 | Skowyrne Dziki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3060 | GLIŃSKA Sandra | 3104 | Drużyna Dziennika Zachodniego | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3061 | PUDEŁKO Bartosz | 3107 | Drużyna Dziennika Zachodniego | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3062 | MAZUR Marlena | 3078 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3063 | POPIELA Łukasz | 3087 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3064 | PODSIADŁY Rafał | 3241 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3065 | GRUNDKOWSKI Oskar | 3141 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3066 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 3148 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3067 | GILOWSKI Adrian | 3225 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3068 | MAZUR Michał | 3237 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3069 | KASZUBSKA Karolina | 3212 | KACZANIAKI | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
3070 | TKACZENKO Artur | 3245 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3071 | MALACH Agnieszka | 3214 | Kurła kaj ta meta?! | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
3072 | PUSZCZ Kasia | 3121 | Nosacze Sundajskie | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3073 | KOCUREK Rafał | 3229 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3074 | PODSIADŁY Mariusz | 3213 | KACZANIAKI | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3075 | KRASON Norman | 3344 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3076 | WIŚNIEWSKI Piotr | 3199 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3077 | REKUS Błażej | 3243 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3078 | SALACHNA Michał | 3186 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3079 | SWOBODA Tomasz | 3215 | Kurła kaj ta meta?! | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3080 | WIŚNIEWSKA Ewa | 3198 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3081 | DOMAŃSKI Bartosz | 3134 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3082 | KARDAS Emilia | 3150 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3083 | KARDAS Kasia | 3151 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3084 | WIATER Dawid | 3248 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3085 | PUCHALSKA Marta | 3209 | CMF | Open Kobiet | 15:30 | 00:00:00 | ||
3086 | TUREK Michał | 3211 | CMF | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3087 | PUCHALSKI Rafał | 3210 | CMF | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3088 | ANCZYK Antoni | 3220 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3089 | BABIŃSKI Jan | 3221 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3090 | ZMEŁTY Paweł | 3252 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3091 | KAPLER Tomasz | 3228 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3092 | ZMEŁTY Leszek | 3251 | Open Masters Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3093 | PRZYDATEK Mariusz | 3120 | Nosacze Sundajskie | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3094 | KOPCISZ Bartłomiej | 3157 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3095 | CHRZANOWSKA Agnieszka | 2834 | Złośliwe Delfiny | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3096 | WYSZATYCKA Żaneta | 2836 | Złośliwe Delfiny | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3097 | ZACHACZEWSKA Ewa | 2837 | Złośliwe Delfiny | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3097 | GRZELINSKA-MANGET Małgorzata | 2848 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3099 | ROZKOSZ Ewa | 2835 | Złośliwe Delfiny | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3100 | KOŁODZIEJCZYK Piotr | 2045 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3101 | WOŹNIAK Rafał | 2083 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3102 | OKUNIEWSKI Krzysztof | 3240 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3103 | JODŁOWSKI Krzysztof | 3227 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3104 | KRÓL Katarzyna | 3161 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3105 | DROZD Paweł | 3135 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3106 | MADEJ Jakub | 2916 | Lagunita | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3107 | JANCZURA Mateusz | 2915 | Lagunita | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3108 | WŁOCZKA Mateusz | 3218 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3109 | ROGOWSKI Maciej | 3184 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3110 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 3193 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3111 | MYCEK Anna | 3176 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3112 | RYŚ Łukasz | 3346 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3113 | BONDARIEVA Tetiana | 3131 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3114 | SKOCZYŃSKI Marek | 3217 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3115 | MRUKWA Adam | 3216 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | ||
3116 | MIZGAŁA Daniel | 3238 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3117 | GONSIOR Krzysztof | 3226 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:00 | |||
3118 | ZIELINSKA Ewelina | 3347 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3119 | GAJOWSKI Mateusz | 3137 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3120 | GARBACIK Magdalena | 3138 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3121 | PAŁUBIAK Anna | 3255 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3122 | OLJASZ Kinga | 210 | Power Studio | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
3123 | HUS Natalia | 230 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | ||
3124 | WIETRZYCKI Tomasz | 2132 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3125 | STYLOK Dawid | 95 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
3126 | PIASTOWSKA Karolina | 221 | Open Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | |||
3127 | ZIMOŃ Norbert | 163 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | ||
3128 | CHROBOT Kamil | 168 | Open Mężczyzn | 08:40 | 00:00:00 | |||
3129 | KACZMAREK Katarzyna | 1355 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3130 | ŚWIĘTONIOWSKA Marta | 2015 | Platinium Team Jarosław | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3131 | STĘŻAŁA Paweł | 2889 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:05 | |||
3132 | ORZEŁ Adrian | 1749 | i-systems | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:17 | ||
3133 | STEBEL Przemysław | 2533 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:25 | |||
3134 | WÓJCIK Michał | 3350 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:00:50 | |||
3135 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 3349 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:01:35 | |||
3136 | SUCHOJAD Eryk | 3348 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:01:41 | |||
3137 | WAJDA Agata | 3247 | Open Kobiet | 15:30 | 00:02:21 | |||
3138 | KORZONEK Robert | 3230 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:02:21 | |||
3139 | WRONA Adam | 3250 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:02:22 | |||
3140 | LECIAK Mariusz | 2977 | Open Mężczyzn | 15:30 | 00:03:38 | |||
3141 | GRZEBUŁA Łukasz | 2747 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:09:59 |
Znaleziono 3141 wynik(ów)