RUNMAGEDDON REKRUT GLIWICE

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-07-06
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
3317
Wystartowało:
3141
Nie ukończyło:
23
Ukończyło:
3118
Na trasie:
23
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1DURDA Artur 3282Open Mężczyzn12:0000:00:00
2DROBNY Szymon 3336Open Mężczyzn14:1500:00:00
3PAWLIK Przemysław 3337Open Mężczyzn14:4500:00:00
4PAWLIŃSKI Łukasz 185Elite Mężczyzn08:4000:00:00
5BIELECKA Ela 419The OnionsOpen Kobiet09:1500:00:00
6KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz 444Open Mężczyzn09:1500:00:00
7KOZIOŁ Konrad 471Arena GliwiceOpen Mężczyzn09:3000:00:00
8GRABOWSKA Aneta 472BIEGNIEMY NA 40%Open Kobiet09:3000:00:00
9GRABOWSKI Maciej 473BIEGNIEMY NA 40%Open Mężczyzn09:3000:00:00
10OLSZOWY Joanna 498Nieuchwytne UchwytyOpen Kobiet09:3000:00:00
11PIEKARSKI Grzegorz 186Open Mężczyzn08:4000:00:00
12PACHOLCZYK Radosław 158Sportera OCROpen Mężczyzn08:4000:00:00
13GACZOŁ Marta 3260Open Masters Kobiet12:0000:00:00
14KANTOR Tomasz 3268Open Mężczyzn12:0000:00:00
15URBANEK Beata 3270PACZKOŚWIRYOpen Kobiet10:0000:00:00
16WOJCIECHOWSKA Magdalena 3277Open Kobiet12:1500:00:00
17TALARCZYK Magdalena 3279Open Kobiet13:0000:00:00
18BOGATY Gabriela 207Lemon TeamOpen Masters Kobiet08:5000:00:00
19POLAK Michał 1438Wolny ProtonOpen Mężczyzn11:3000:00:00
20ŁUKASIK Bartosz 1302Husaria Race Team Open Mężczyzn11:1500:00:00
21CZAJKA Radosław 1412FormalinaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
22ZENDEROWSKI Przemysław 1428I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn11:3000:00:00
23TOWŚCIK Renata 913wieczne młodzieniaszkiOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
24TUTAROVA Anastasiya 1742dartom-teamOpen Kobiet12:1500:00:00
25MRÓZ Sebastian 1760KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn12:1500:00:00
26LEZIAK Adam 1797Spartanskie swiryOpen Mężczyzn12:1500:00:00
27WATAŁA Marcin 1671Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
28MAŁYSA Leszek 1817Zgrana ekipa LidlaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
29OLESKOWICZ Sebastian 1431Power StudioOpen Mężczyzn11:3000:00:00
30BODNAR Mariusz 1920Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
31HRABAR Aneta 1903Plastic Omnium GliwiceOpen Kobiet12:3000:00:00
32MICHAŁOWSKA Ewa 1946Open Masters Kobiet12:3000:00:00
33ŁOSIOWSKI Łukasz 1315PITKA MATKAOpen Mężczyzn11:1500:00:00
34JĘDRZEJEWSKA Marta 2041Open Kobiet12:4500:00:00
35DUDA Marcin 2030Open Mężczyzn12:4500:00:00
36PAWŁOWSKI Grzegorz 1989BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn12:4500:00:00
37DURDA Tomasz 3280Open Mężczyzn12:0000:00:00
38WACHNIEWSKI Marek 3281Open Mężczyzn12:0000:00:00
39HATLAPA Daniel 3306ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
40JESIONEK Łukasz 3292ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
41KAŹMIERSKI Robert 3294ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
42KORYCIŃSKI Dawid 3295ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
43KRYLA Justyna 3287ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
44KUPKA Marcin 3309ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
45MEJZA Marzena 3296ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
46POPEK Aneta 3307ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
47RAK Jolanta 3288ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
48STAROWICZ Sabina 3305ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
49STRAŻNIKIEWICZ Larysa 3297ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
50SUŁKOWSKA Marta 3303ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
51WALIGÓRA Patryk 3298ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
52WILK Dawid 3289ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
53WINNICKA Kinga 3304ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
54WURST Marcin 3300ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
55KUBISIAK Krystian 3320Open Mężczyzn12:4500:00:00
56STALMACH Mateusz 3321patoskładOpen Mężczyzn13:0000:00:00
57SKOMRO Robert 3324KOCHAM SŁODKIEOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
58BENSZ Ewa 3319Open Kobiet13:4500:00:00
59JAŁOCHA Sylwia 208Lemon TeamElite Kobiet08:5000:00:00
60PIETROŃ Monika 209Lemon TeamOpen Kobiet08:5000:00:00
61HABER Monika 417SzturmOpen Kobiet09:1500:00:00
62HABER Patryk 418SzturmOpen Mężczyzn09:1500:00:00
63JÓŹWIAK Kamil 524Open Mężczyzn09:3000:00:00
64WIECHEĆ Krzysztof 3299ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
65PIĘKOSZ Łukasz 1986BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn12:4500:00:00
66SYLDATK Patryk 107dartom-teamElite Mężczyzn08:4000:00:00
67PIETRUSZKA Grzegorz 187Elite Mężczyzn08:4000:00:00
68BARTNIK Patryk 832Huta Sylwetki CrewOpen Mężczyzn10:1500:00:00
69GAŁUSZKA Mateusz 857RUNTEAM PAWŁOWICEOpen Mężczyzn09:4500:00:00
70LESIECKA Hanna 882Szalone ślimakiOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
71LESIECKI Tomasz 883Szalone ślimakiOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
72WITEK Robert 1410FABRYKA JANUSZYOpen Mężczyzn11:4500:00:00
73ANDRZEJAK Michał 1411FormalinaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
74KAKOSZKA Ewa 1517Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
75BORECKI Marek 1567Open Mężczyzn11:4500:00:00
76RAJCHEL Agata 1592Open Kobiet12:0000:00:00
77LENARD Agnieszka 1713Open Kobiet12:0000:00:00
78MARCHLEWICZ Mirek 1714Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
79HELIK Sławomir 2451FitSpaślakiOpen Mężczyzn13:4500:00:00
80CHORĄGWICKI Łukasz 2502Open Mężczyzn13:4500:00:00
81RATAJ Łukasz 2529Open Mężczyzn13:4500:00:00
82PAWLAK Adam 2633Open Mężczyzn14:0000:00:00
83KASPROWSKI Michał 2752Open Mężczyzn14:1500:00:00
84SAWICKI Kacper 2880Open Mężczyzn14:3000:00:00
85SETA Dawid 2881Open Mężczyzn14:3000:00:00
86STACHUŁA Marcin 1290Drużyna CieniaOpen Mężczyzn11:1500:00:00
87SZUBA Krzysztof 2094Birell TeamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
88POWYSZYŃSKA Aleksandra 1288Drużyna CieniaOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
89JANOCHA Tomasz 1464Open Mężczyzn11:3000:00:00
90WALKIEWICZ Mateusz 1491Open Mężczyzn11:3000:00:00
91STACHUŁA Anna 1289Drużyna CieniaOpen Kobiet11:1500:00:00
92ŚLESICKI Piotr 2093Birell TeamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
93SPYRKA Szymon 2303Open Mężczyzn13:1500:00:00
94NITKA Marek 2138Team x-komOpen Mężczyzn13:0000:00:00
95ZIOŁA Rafał 1291Drużyna CieniaOpen Mężczyzn11:1500:00:00
96SITEK Patrycja 2302Open Kobiet13:1500:00:00
97MRÓZ Adrian 3278Open Mężczyzn14:0000:00:00
98PIERCHAŁA Michał 2634Open Mężczyzn14:0000:00:00
99KAZIMIR Marcin 2753Open Mężczyzn14:0000:00:00
100MAŁACHOWSKI Maciej 83Open Mężczyzn08:2500:00:00
101LIPIETA Sebastian 2555JL98Open Mężczyzn14:1500:00:00
102WRÓBEL Łukasz 2581PwC SDC Runners TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
103BURDA Boguslawa 2608Open Masters Kobiet14:0000:00:00
104KWIATKOWSKI Robert 157Sportera OCROpen Mężczyzn08:4000:00:00
105JÓZEFCZAK Dominika 523Open Kobiet09:3000:00:00
106KOTALA Anna 656Open Masters Kobiet09:4500:00:00
107STAROŃ Jakub 683Open Mężczyzn09:4500:00:00
108FERENS Maja 1542Izba WytrzeźwieńOpen Kobiet11:4500:00:00
109SOLKA Justyna 1619Kultura, prostota i elegancjaOpen Kobiet12:0000:00:00
110MUSIOŁ Janusz 1643Runmageddon - Stary HangarOpen Mężczyzn12:0000:00:00
111MUSIOŁ Marcin 1644Runmageddon - Stary HangarOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
112ZUBOWICZ Łukasz 1974Open Mężczyzn12:3000:00:00
113TOMASZEWSKI Jakub 2224Małe Diabły Open Mężczyzn13:1500:00:00
114BARLOWSKI Michal 2475Kyokushin RzeszówOpen Mężczyzn13:4500:00:00
115GĘBALA Kazimierz 2476Kyokushin RzeszówOpen Mężczyzn13:4500:00:00
116MARCOL Dominika 3276Open Kobiet10:4500:00:00
117LINDENBERG Jarek 1128Open Mężczyzn10:4500:00:00
118JONASZ Julia 1234Open Kobiet11:0000:00:00
119SZCZEREK Monika 2016Platinium Team JarosławOpen Kobiet12:4500:00:00
120DZIEDZIC Dorian 2031Open Mężczyzn12:4500:00:00
121SOLIWODA Tomasz 250amatoryOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
122GĄSIOR Daria 251AsienayebaemOpen Kobiet09:0000:00:00
123GĄSIOR Jakub 252AsienayebaemOpen Mężczyzn09:0000:00:00
124MAREK Patryk 254Beskid Runners TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
125DOMAGAŁA Mateusz 255BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn09:0000:00:00
126BYCZEK Izabela 256Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet09:1500:00:00
127PIGUŁA Daria 257Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet09:0000:00:00
128WYSOCKA Klaudia 3273Open Kobiet11:1500:00:00
129KAMIŃSKI Marcin 3274Open Mężczyzn14:0000:00:00
130ORZECH Patryk Mateusz 3275Open Mężczyzn14:0000:00:00
131BERYNC Fabian 23Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
132KOWALCZYK Dawid 79Elite Mężczyzn08:2500:00:00
133KURKA Sebastian 80Elite Mężczyzn08:2500:00:00
134LESIAK Krystian 81Open Mężczyzn08:2500:00:00
135LIDWIN Łukasz 82Elite Mężczyzn08:2500:00:00
136ŁĘPICKI Mateusz 133Lemon TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
137GAWRON Marcin 310SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0000:00:00
138ZAJĄC Julia 294Sportera OCROpen Kobiet09:0000:00:00
139JAROSZ Agnieszka 295Studio GTS KATOWICEOpen Masters Kobiet09:1500:00:00
140BORODACZ Agnieszka 296Team Nysa 5Open Kobiet09:0000:00:00
141KULIGOWSKA Agata 324Open Masters Kobiet09:0000:00:00
142SZYMAŁA Marcin 350Open Mężczyzn09:0000:00:00
143KAŹMIERSKI Rafał 367BANDA Z POŁUDNIA Open Mężczyzn09:1500:00:00
144DUDZIK Dorota 376fryzjeromaniakiOpen Kobiet09:1500:00:00
145GODULA Adam 393Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
146PASZEK Szymon 551Open Mężczyzn09:3000:00:00
147TRZASKA Aleksandra 575Open Kobiet09:3000:00:00
148WAJDA Rafał 577Open Mężczyzn09:3000:00:00
149WICHEREK Tomasz 578Open Mężczyzn09:3000:00:00
150WIEWIÓRA Marek 579Open Mężczyzn09:3000:00:00
151UKLAŃSKI Krzysztof 604CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn09:4500:00:00
152PODBIELSKI Krzysztof 605CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
153ZWOLIŃSKI Marcin 630Lecymy DurśOpen Mężczyzn10:3000:00:00
154SERKIS Bartosz 680Open Mężczyzn09:4500:00:00
155SŁUPIK Barbara 681Open Masters Kobiet09:4500:00:00
156SOBÓTKA Karolina 682Open Kobiet09:4500:00:00
157NAPIÓRKOWSKA Kaja 709Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:00
158OLEJNICZAK Wiola 710Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:0000:00:00
159CHMIELAK Radosław 751Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
160CHODZIDŁO Rafał 752Open Mężczyzn10:0000:00:00
161ROZMYŚLAK Patrycja 788Open Kobiet10:0000:00:00
162TURA Michał 806Open Mężczyzn10:0000:00:00
163SIKORA Ewelina 829GYM FOR YOU OświęcimOpen Kobiet10:1500:00:00
164GRANOWSKA Aga 830HARPAGAN BEASTOpen Kobiet10:1500:00:00
165GRANOWSKI Dawid 831HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10:1500:00:00
166FAMUŁA Dariusz 884SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
167KWIATKOWSKI Sylwester 909wieczne młodzieniaszkiOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
168GAWLAS Magdalena 934BŁOTOODPORNIOpen Kobiet10:3000:00:00
169GRABOWSKI Dariusz 935BŁOTOODPORNIOpen Mężczyzn10:3000:00:00
170CYMBALSKA Iwona 960Damy im foryOpen Kobiet10:3000:00:00
171GABOR Michał 985MUSZE LECIEĆOpen Mężczyzn10:3000:00:00
172GABOR Robert 986MUSZE LECIEĆOpen Mężczyzn10:3000:00:00
173GRYMEL Karol 987MUSZE LECIEĆOpen Mężczyzn10:3000:00:00
174HERBUŚ Wojciech 1012Open Mężczyzn10:3000:00:00
175ROMAŃSKI Kamil 1039Open Mężczyzn10:3000:00:00
176BARON Dominika 1065STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
177BIAŁAS Damian 1066STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
178BIAŁAS Gabriela 1067STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
179TARAJKO Marta 1091STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
180GAŁKA Łukasz 1108Open Mężczyzn10:4500:00:00
181MATUSZNY Krzysztof 1134Open Mężczyzn10:4500:00:00
182ZAWODNY Kamil 1162Open Mężczyzn10:4500:00:00
183CIEŚLAROVÁ Monika 1187kojotyOpen Kobiet11:0000:00:00
184EDER Wolfgang 1213Nie ciaprej siEOpen Mężczyzn11:0000:00:00
185TOKARSKI Lukasz 1266Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
186CEBULLA Mateusz 1342Open Mężczyzn11:1500:00:00
187SARWA Szymon 1369Open Mężczyzn11:1500:00:00
188KRYSTKOWIAK Jakub 1739dartom-teamOpen Mężczyzn12:1500:00:00
189MACIOŁ Łukasz 1816Zgrana ekipa LidlaOpen Mężczyzn12:1500:00:00
190KURNYTA Patrycja 1866Dream*TeamOpen Kobiet12:3000:00:00
191ŁYSON Łukasz 1867Dream*TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
192OGÓREK Rafał 1868Dream*TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
193TWORZYDŁO Roman 1869Dream*TeamOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
194CISOWSKI Michal 1895Plastic OmniumOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
195RZEPA Monika 2068Open Kobiet12:4500:00:00
196ŚPIEWAK Michał 2328eSky.plOpen Mężczyzn13:4500:00:00
197BUŁAWA Mariusz 2346KOCHAM SŁODKIEOpen Masters Mężczyzn13:3000:00:00
198PLEWA Monika 2370POWER TRAININGOpen Kobiet13:3000:00:00
199SADOWSKI Michał 2371POWER TRAININGOpen Mężczyzn13:3000:00:00
200HASIK Łukasz 2396Open Mężczyzn12:3000:00:00
201JAGIELSKI Paweł 2397Open Mężczyzn13:3000:00:00
202JANIK Grzegorz 2398Open Mężczyzn13:3000:00:00
203JANOSZ Szymon 2399Open Mężczyzn13:3000:00:00
204RODACKI Grzegorz 1593Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
205GARNCZAREK Katarzyna 1790Spartanskie swiryOpen Kobiet12:1500:00:00
206SŁODOWSKA Paulina 2125patoskładOpen Kobiet13:0000:00:00
207NIEWIADOMY Magdalena 2182Open Kobiet13:0000:00:00
208TOMCZYKIEWICZ Tomasz 2426Open Mężczyzn13:3000:00:00
209MIKOŁAJCZYK Henryk 2477Kyokushin RzeszówOpen Masters Mężczyzn13:4500:00:00
210OWCZAREK Jacek 2631Open Masters Mężczyzn14:0000:00:00
211BOROWY Karol 3335Open Mężczyzn14:1500:00:00
212DUNAT Robert 2120patoskładOpen Mężczyzn13:0000:00:00
213KOZLOWSKI Tomasz 2171Open Mężczyzn13:0000:00:00
214KRYSTA Karolina 2172Open Kobiet13:0000:00:00
215FIGOŁUSZKA Małgorzata 2247Warsztat FormyOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
216FOKT Rafał 2248Warsztat FormyOpen Mężczyzn13:1500:00:00
217GIEL Manuela 2249Warsztat FormyOpen Kobiet13:1500:00:00
218HĘDRZAK Alicja 2250Warsztat FormyOpen Kobiet13:1500:00:00
219GAŚ Rafał 2276Open Mężczyzn13:1500:00:00
220CIEPIELA Andrzej 39Lubię Burpees’yElite Mężczyzn08:2500:00:00
221CIEPIELA Jan 40Lubię Burpees’yElite Mężczyzn08:2500:00:00
222CZECHOWSKI Piotr 41Lubię Burpees’yOpen Masters Mężczyzn08:2500:00:00
223SZTAJER Bartek 42Lubię Burpees’yElite Mężczyzn08:2500:00:00
224TRASKO Denis 43Lubię Burpees’yElite Mężczyzn08:2500:00:00
225WOCHNIK Marek 44Lubię Burpees’yElite Mężczyzn08:2500:00:00
226BURBUL Przemysław 45Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn08:2500:00:00
227GRYŻEWSKI Karol 46Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn08:2500:00:00
228MOKWA Sebastian 47Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn08:2500:00:00
229MROCZKA Mateusz 49OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn08:2500:00:00
230MROCZKA Tadeusz 50OSP Wola FilipowskaOpen Masters Mężczyzn08:2500:00:00
231MOROŃ Bartłomiej 51POWER TRAININGElite Mężczyzn08:2500:00:00
232SZYMAŃSKI Bartłomiej 52RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn08:2500:00:00
233WIŚNIEWSKI Arkadiusz 53RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn08:2500:00:00
234BIENIEK Sebastian 54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
235DOLATA Krzysztof 55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
236FABIAN Marcel 56SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
237FILIP Bartosz 57SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
238GRZEGORZYCA Damian 58SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
239JASTRZĘBSKI Piotr 59SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
240KEMPNY Paweł 60SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
241BRZOSKWINIA Wojciech 25Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
242BUKOWIEC Szymon 26Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
243GOMULARZ Sebastian 27Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
244KLONOWSKI Kamil 28Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
245KOZIOŁ Kamil 29Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
246KUBIESA Jakub 30Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
247MAGOŃ Łukasz 31Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
248MARKIEWICZ Maksymilian 32Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
249PACIOREK Piotr 33Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
250PŁUSKA Michał 34Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
251RDUCH Mateusz 35Husaria Race Team Open Mężczyzn08:2500:00:00
252SUCHY Tomasz 36Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
253WIERZBICKI Daniel 1Befit24team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
254BURDZY Daniel 2Bestie OCR LegionowoElite Mężczyzn08:2500:00:00
255GREMBOWSKI Robert 4BłotołazyElite Mężczyzn08:2500:00:00
256GOŁĘBIOWSKI Bogdan 5Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn08:2500:00:00
257GOŁĘBIOWSKI Tomasz 6Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn08:2500:00:00
258MAGDZIK Maciej 7Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:2500:00:00
259SITKOWSKI Tomasz 8Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn08:2500:00:00
260SKWAREK Tomasz 9Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:2500:00:00
261MAZUR Damian 64SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
262OŚLIZŁO Marek 65SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
263SELIANIN Dmytro 66SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
264WYPUKOŁ Jakub 67SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
265MACHURA Marcin 68SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn08:2500:00:00
266WROBEL Daniel 69Tree CrewElite Mężczyzn08:2500:00:00
267WRÓBEL Paweł 70Tree CrewElite Mężczyzn08:2500:00:00
268CZACHURSKI Mateusz 71xRunnersElite Mężczyzn08:2500:00:00
269GRZEGORZYCA Szymon 93Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
270JASKÓLSKI Piotr 94Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
271BYKOWSKI Wojciech 98CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn08:4000:00:00
272GACH Damian 99CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn08:4000:00:00
273HURAS Michał 100CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn08:4000:00:00
274HANUSIAK Leszek 121Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
275KUSAREK Piotr 122Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
276ŁUCZAK Paweł 123Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
277MITELA Damiel 124Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
278REJDYCH Tomasz 126Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
279SIMON Adam 127Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
280GAWOR Mateusz 148RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:4000:00:00
281GUZEK Kamil 149RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn08:4000:00:00
282KURCZYŃSKI Grzegorz 150RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn08:4000:00:00
283NOWAK Jakub 151RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn08:4000:00:00
284BEDNARZ Marcin 153RunPatolaElite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
285CHROBOK Michał 154RunPatolaOpen Mężczyzn08:4000:00:00
286BURLIDIS Elefterios 155SalcesonTeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
287KAPUŚCIK Adam 175Elite Mężczyzn08:4000:00:00
288KRAUZY Tomasz 176Elite Mężczyzn08:4000:00:00
289KRUPNIK Wojciech 177Open Mężczyzn08:4000:00:00
290KUBIAK Mateusz 178Open Mężczyzn08:4000:00:00
291KUNIEC Michał 179Open Mężczyzn08:4000:00:00
292LANGIEWICZ Łukasz 180Elite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
293MĘKAL Dariusz 182Open Mężczyzn08:4000:00:00
294MOSTOWSKI Radosław 183Elite Mężczyzn08:4000:00:00
295LEISZNER Izabela 203Husaria Race Team Open Kobiet08:5000:00:00
296MARKOWICZ Ewelina 204Husaria Race Team Open Kobiet08:5000:00:00
297PIETROSZEK Agata 205Husaria Race Team Elite Kobiet08:5000:00:00
298RZEŹNICZEK Klaudia 206Lecymy DurśOpen Kobiet08:5000:00:00
299ŁUKOSZ Michał 220Elite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
300JASIŃSKA Alicja 222Gorący Potok TeamElite Kobiet08:5000:00:00
301UDRO Przemysław 224SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
302BUDZISZ Krzysztof 225Elite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
303KLONOWICZ Patrycja 227Husaria Race Team Elite Kobiet08:5000:00:00
304BIENIECKI Jaro 228RUNMAGEDDONElite Mężczyzn08:2500:00:00
305KLONOWICZ Stanisław 229Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
306PIETRAS Mariola 231Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:5000:00:00
307PIGUŁA Rafał 258Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
308WRZOSEK Karolina 259Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet09:0000:00:00
309WRZOSEK Patryk 260Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
310DŁUGOSZEWSKA Aleksandra 261CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
311GITTNER Hanna 262CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
312KINEL Agnieszka 264CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
313MAJCHRZYK Katarzyna 265CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
314MIRZAEV Gkouram 285Kryzys wieku średniegoOpen Mężczyzn09:0000:00:00
315KULIK Damian 286MisioranOpen Mężczyzn09:0000:00:00
316SZCZECH Ewa 287MisioranOpen Kobiet09:0000:00:00
317LOCH Gabriela 288Nieuchwytne UchwytyOpen Masters Kobiet09:0000:00:00
318LOCH Miroslaw 289Nieuchwytne UchwytyOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
319KITA Sławomir 290Olimp Team - Perfect Body Center Galeria KatowiceOpen Mężczyzn09:0000:00:00
320BOROWICZ Roksana 291Orły z KnurowaOpen Kobiet09:0000:00:00
321MAJ Ewelina 292Orły z KnurowaOpen Kobiet09:0000:00:00
322HELLER Szymon 313Open Mężczyzn09:0000:00:00
323IZYDORCZYK Maciej 314Open Mężczyzn09:0000:00:00
324JANAS Dawid 315Open Mężczyzn09:0000:00:00
325JASIKOWSKI Tomasz 316Open Mężczyzn09:0000:00:00
326JEZIOROWSKI Tomasz 317Open Mężczyzn09:0000:00:00
327KACZMARCZYK Krzysztof 318Open Mężczyzn09:0000:00:00
328KAJZAR Ewa 319Open Kobiet09:0000:00:00
329KOŚNIEWSKI Paweł 321Open Mężczyzn09:0000:00:00
330PIOTROWSKI Przemysław 340Open Mężczyzn09:0000:00:00
331POLAK Jakub 341Open Mężczyzn09:0000:00:00
332ROSŁON Rafał 342Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
333RYBAK Remigiusz 343Open Mężczyzn09:0000:00:00
334SAMOL Anna 344Open Kobiet09:0000:00:00
335SIEMIESZ Michał 345Open Mężczyzn09:0000:00:00
336SIKORA Elżbieta 346Open Kobiet09:0000:00:00
337SŁUPIK Tomasz 347Open Mężczyzn09:0000:00:00
338KRAJEWSKI Adam 368BANDA Z POŁUDNIA Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
339MAZURENKO Roman 369BANDA Z POŁUDNIA Open Mężczyzn09:1500:00:00
340ŚMIEJA Tomasz 370BANDA Z POŁUDNIA Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
341TSYMBAL Serhii 371BANDA Z POŁUDNIA Open Mężczyzn09:1500:00:00
342WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra 372BANDA Z POŁUDNIA Open Masters Kobiet09:1500:00:00
343GAGATEK Wirginia 373Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet09:1500:00:00
344GOŁĘBIOWSKA Izabela 374Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet09:1500:00:00
345WIERA Marek 375EU TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
346TOMCZAK Jacek 395Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn09:1500:00:00
347BARTLOMIEJCZYK Sylwia 396SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
348BIENIEK Agata 397SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
349BIENIEK Natalia 398SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
350DĄBROWSKI Daniel 399SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
351DĄBROWSKI Krzysztof 400SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
352DERYŁO Mateusz 401SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
353DOLATA Magdalena 402SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
354KOWALSKI Piotr 423Valmet Magnificent SevenOpen Mężczyzn09:1500:00:00
355KRÓL Przemysław 424X-Team TarnówOpen Mężczyzn09:1500:00:00
356BARCZYK Mateusz 425Open Mężczyzn09:1500:00:00
357BARTCZAK Andrzej 426Open Mężczyzn09:1500:00:00
358BĘBENEK Wojciech 427Open Mężczyzn09:4500:00:00
359BIENIAS Aleksandra 428Open Masters Kobiet09:1500:00:00
360BIENIAS Marcin 429Open Mężczyzn09:1500:00:00
361BLACHA Arkadiusz 430Open Mężczyzn09:1500:00:00
362OLEŚ Aleksander 450Open Mężczyzn09:1500:00:00
363PASTOR Karolina 451Open Kobiet09:1500:00:00
364PAWLIK Rafał 452Open Mężczyzn09:1500:00:00
365PAWŁOWSKA Agata 453Open Kobiet09:1500:00:00
366PRZYBYLA Damian 454Open Mężczyzn09:1500:00:00
367ROPELEWSKI Daniel 456Open Mężczyzn09:1500:00:00
368RYŚ Kamil 457Open Mężczyzn09:1500:00:00
369RYS Krzysiek 458Open Mężczyzn09:1500:00:00
370SKRZYDŁO Marcin 478KirasjerzyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
371CZARDYBON Dominik 479Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn09:3000:00:00
372ŁUKASIK Zuzanna 481Łowcy pierożkówOpen Kobiet09:3000:00:00
373MOSKWA Jakub 482Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn09:3000:00:00
374SZCZEPANEK Szymon 483Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn09:3000:00:00
375ZWIERZCHOWSKI Łukasz 484Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn09:3000:00:00
376CICHY Maria 485Mateo Dream TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
377ARENT Adrian 505Open Mężczyzn09:3000:00:00
378BABUSZKA Joanna 506Open Kobiet09:4500:00:00
379BENGSCH Łukasz 508Open Mężczyzn09:3000:00:00
380BERNECKI Jacek 509Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
381BULKA Dominika 510Open Kobiet09:3000:00:00
382CHOMENTOWSKI Paweł 511Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
383DOMAŃSKA Barbara 512Open Kobiet09:3000:00:00
384KOWALSKI Kamil 533Open Mężczyzn09:3000:00:00
385KUKIEŁKA Iwona 534Open Masters Kobiet09:4500:00:00
386KUZIA Bartek 536Open Mężczyzn09:3000:00:00
387KWASNICKI Bartosz 537Open Mężczyzn09:3000:00:00
388LINDE Adam 538Open Mężczyzn09:3000:00:00
389LIPOK Dariusz 539Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
390LIPOK Klaudia 540Open Kobiet09:3000:00:00
391LIZOŃ Krzysztof 541Open Mężczyzn09:3000:00:00
392PUSTELNIK Michał 560Open Mężczyzn09:4500:00:00
393RAK Marcin 561Open Mężczyzn09:3000:00:00
394RESPONDEK Leszek 562Open Mężczyzn09:3000:00:00
395SERAFIN Aleksander 563Open Mężczyzn09:3000:00:00
396SIUDA Marcelina 564Open Kobiet09:3000:00:00
397SŁADKOWSKI Piotrek 565Open Mężczyzn09:3000:00:00
398SŁOMIANY Piotr 566Open Mężczyzn09:3000:00:00
399STEPCZYNSKI Kamil 567Open Mężczyzn09:3000:00:00
400JONDA Izabela 588AEROMOTOSPEEDOpen Kobiet09:4500:00:00
401JONDA Krzysztof 589AEROMOTOSPEEDOpen Mężczyzn09:4500:00:00
402SCHYMURA Aneta 590AEROMOTOSPEEDOpen Kobiet09:4500:00:00
403WRÓBEL Aneta 591AEROMOTOSPEEDOpen Kobiet09:4500:00:00
404BARANOWSKI Maciej 592AgrokołhozOpen Mężczyzn09:4500:00:00
405BEDNARSKI Artur 593AgrokołhozOpen Mężczyzn09:4500:00:00
406KAROLEWICZ Arkadiusz 594AgrokołhozOpen Mężczyzn09:4500:00:00
407CYGANEK Agnieszka 595Befit24team Open Masters Kobiet09:4500:00:00
408JANIEC Katarzyna 615Drużyna ProfesoraOpen Kobiet09:4500:00:00
409KRAUZ Sandra 616Drużyna ProfesoraOpen Kobiet09:4500:00:00
410SOBONKIEWICZ Leszek 617Drużyna ProfesoraOpen Mężczyzn09:4500:00:00
411STAŚ Dorota 618Drużyna ProfesoraOpen Kobiet09:4500:00:00
412GIEC Marcin 620Dziki z AmerykiOpen Mężczyzn09:4500:00:00
413SZYMICZEK Krzysztof 621Eko-Okna RunnersOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
414FIGZAŁ Emil 622Encepence Running TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
415CISEK Klaudia 643CrossFit HellWoodOpen Kobiet09:4500:00:00
416DOMINEK Grzegorz 644Open Mężczyzn09:4500:00:00
417FRANK Adam 645Open Mężczyzn09:4500:00:00
418GÓRALCZYK Andrzej 646Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
419GROBORZ Anna 647Open Kobiet09:3000:00:00
420GRZEGORCZYK Kamil 648Open Mężczyzn09:4500:00:00
421GRZELA Krystian 649Open Mężczyzn09:4500:00:00
422GRZELA Sylwester 650Open Mężczyzn09:4500:00:00
423JONIAK Artur 651Open Mężczyzn09:4500:00:00
424MEŻYKOWSKI Łukasz 670Open Mężczyzn09:4500:00:00
425MIZERA Maciej 671Open Mężczyzn09:4500:00:00
426NIERZĄD Karol 672Open Mężczyzn09:4500:00:00
427NIERZĄD Rafał 673Open Mężczyzn09:4500:00:00
428PANDER Marek 674Open Mężczyzn09:4500:00:00
429PIONTEK Krzysztof 675Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
430PLUTA Ewa 676Open Kobiet09:4500:00:00
431WIŚNIEWSKA Karolina 692Open Kobiet09:3000:00:00
432ANTOS Marek 698Bo jak nie my to kto ???Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
433CIOŁEK Katarzyna 699Bo jak nie my to kto ???Open Kobiet10:0000:00:00
434CZARNECKA Justyna 700Bo jak nie my to kto ???Open Kobiet10:0000:00:00
435BAJSAROWICZ Zuzanna 701CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet10:0000:00:00
436KOZIARZ Paulina 702HARPAGAN BEASTOpen Kobiet10:0000:00:00
437ROSIAK Paulina 703HARPAGAN BEASTOpen Kobiet10:0000:00:00
438OCIEPKA Bartosz 704How about nope?Open Mężczyzn10:0000:00:00
439WRZASK Paweł 705How about nope?Open Mężczyzn10:0000:00:00
440ROMKOWSKI Łukasz 725Jolaos GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
441STASZAK Kaleb 727Jonak TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:00
442MAJEWSKA Patrycja 728Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet10:0000:00:00
443IHNATOWICZ Łukasz 729Od zera do bohateraOpen Mężczyzn10:0000:00:00
444KOJ Krzysztof 730Od zera do bohateraOpen Mężczyzn10:0000:00:00
445ŁACIAK Dawid 732Patrycja Majsak to mięczakOpen Mężczyzn10:0000:00:00
446CHORĄŻY Dariusz 753Open Mężczyzn10:0000:00:00
447DANIELSKI Patryk 755Open Mężczyzn10:0000:00:00
448DOMINIK Kamil 756Open Mężczyzn10:0000:00:00
449DONAWAGIS Julia 757Open Kobiet10:0000:00:00
450DYLĄG Rafał 758Open Mężczyzn10:0000:00:00
451DYLĄG Sebastian 759Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
452FIET Ireneusz 760Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
453FRENKIEL Rafał 761Open Mężczyzn10:0000:00:00
454MATYSEK Marcin 780Open Mężczyzn10:0000:00:00
455NOWOTNY Bartłomiej 782Open Mężczyzn10:0000:00:00
456OGAZA Mariusz 783Open Mężczyzn10:0000:00:00
457POKORA Daniel 784Open Mężczyzn10:0000:00:00
458PORĘBSKA Katarzyna 785Open Kobiet10:0000:00:00
459PORĘBSKI Jarosław 786Open Mężczyzn10:0000:00:00
460PRÓBAN Robert 787Open Mężczyzn10:0000:00:00
461URBAŃSKA-KULON Katarzyna 808Open Kobiet10:0000:00:00
462WAWRZYŃCZAK Artur 809Open Mężczyzn10:0000:00:00
463WAWSZCZAK Michał 810Open Mężczyzn10:0000:00:00
464WOLANOWSKI Mateusz 812Open Mężczyzn10:1500:00:00
465WUWER Łukasz 813Open Mężczyzn10:0000:00:00
466KRZEMIENIEWSKI Mateusz 814FairPlayPlusOpen Mężczyzn10:1500:00:00
467MAJCHERSKA Marcelina 815FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:00
468MÓL Grzegorz 836Night Runners and FriendsOpen Mężczyzn10:1500:00:00
469PAŁCZYŃSKI Karol 837Night Runners and FriendsOpen Mężczyzn10:1500:00:00
470SOWA Grzegorz 838Night Runners and FriendsOpen Mężczyzn10:1500:00:00
471DZIECIATKOWSKI Jaroslaw 839Opel Active Team 1Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
472MASTALSKA Marzena 840Opel Active Team 1Open Kobiet10:1500:00:00
473MACHERA Rafał 841Power MenOpen Mężczyzn10:1500:00:00
474SARWARYN Arkadiusz 842Power MenOpen Mężczyzn10:1500:00:00
475GRZEGORCZYK Krzysztof 863StarówkaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
476MIELNIK Damian 864StarówkaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
477MIELNIK Jarosław 865StarówkaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
478FRĄCKOWIAK Kinga 866STeamOpen Kobiet10:1500:00:00
479KORDEK Dawid 867STeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
480KUCHARSKI Rafał 868STeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
481RADOŁA Marcin 869STG KatowiceOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
482PETRUS Karolina 870STG-KATOWICEOpen Kobiet10:1500:00:00
483SARACH Adam 890SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
484BOBOWSKI Dawid 891Ulane SzobkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
485TRUSS Dawid 892Ulane SzobkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
486JANOSZEK Monika 893UrielOpen Kobiet10:1500:00:00
487JOCZ Mateusz 894UrielOpen Mężczyzn10:1500:00:00
488KOCUR Mateusz 895UrielOpen Mężczyzn10:1500:00:00
489LANKOSZ Agnieszka 896UrielOpen Kobiet10:1500:00:00
490MISIEWICZ Mariusz 897UrielOpen Mężczyzn10:1500:00:00
491KRZYŻANOWSKI Kamil 918z C-L osiągniesz celOpen Mężczyzn10:1500:00:00
492SAPA Jakub 920z C-L osiągniesz celOpen Mężczyzn10:1500:00:00
493SAPA Rafał 921z C-L osiągniesz celOpen Mężczyzn10:1500:00:00
494STRZEBIŃCZYK Katarzyna 922z C-L osiągniesz celOpen Kobiet10:1500:00:00
495WIENCHOL Dawid 923z C-L osiągniesz celOpen Mężczyzn10:1500:00:00
496HANÁČEK Zbyněk 924Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
497MACHULEC Mateusz 925Open Mężczyzn10:1500:00:00
498SUWAŁA Piotr 945BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
499SZULC Damian 946BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
500KUNKA Magdalena 947CROSS - ŚWIONYOpen Kobiet10:3000:00:00
501KUNKA Sonia 948CROSS - ŚWIONYOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
502SZERSZEŃ Adam 949CROSS - ŚWIONYOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
503DEJNEKA Kamil 950CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn10:3000:00:00
504GOŁĘBIOWSKA Magdalena 951CrossFit HellWoodOpen Kobiet10:3000:00:00
505JACHYMOWSKI Jacek 952CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn10:3000:00:00
506MIESZAŁA Łukasz 973EMEL Athletic TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
507SZOPIŃSKA Katarzyna 974EMEL Athletic TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
508KOZAK Wojciech 976HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10:3000:00:00
509ROSIAK Sebastian 977HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10:3000:00:00
510WROŃSKA-SZCZERBA Ewelina 978Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:3000:00:00
511IMIELSKI Kamil 979i-systemsOpen Mężczyzn10:3000:00:00
512JAMRÓZ Kamil 982Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn10:0000:00:00
513BIELAK Angelika 1000Open Kobiet10:3000:00:00
514BORONOWSKI Marek 1001Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
515CZAPLIŃSKA Anna 1002Open Kobiet10:3000:00:00
516DOMAGALSKI Mariusz 1003Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
517DUDKIEWICZ Magda 1004Open Kobiet10:3000:00:00
518EMMERICH Łukasz 1005Open Mężczyzn10:3000:00:00
519GRABOWSKA Agata 1006Open Kobiet10:3000:00:00
520GRAJDEK Dawid 1007Open Mężczyzn10:3000:00:00
521LOSKA Wirginia 1028Open Kobiet10:3000:00:00
522MAJCHER Anna 1029Open Kobiet10:3000:00:00
523MATUNIN Alina 1030Open Kobiet10:3000:00:00
524MENDRELA Adrian 1031Open Mężczyzn10:3000:00:00
525OGONOWSKI Dariusz 1032Open Mężczyzn10:3000:00:00
526OLEJNIK Anna 1033Open Kobiet10:3000:00:00
527PAWLICKA Judyta 1034Open Kobiet10:3000:00:00
528PIRCH Aleksandra 1035Open Kobiet10:3000:00:00
529PROMNY Maciej 1036Open Mężczyzn10:3000:00:00
530DIDYK Grzegorz 1055Pure Fire TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
531NOWAK Rafał 1056Pure Fire TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
532RUDZKA Iwona 1057Pure Fire TeamOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
533RUDZKI Jakub 1058Pure Fire TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
534RUDZKI Michał 1059Pure Fire TeamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
535GROS Dawid 1060Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:4500:00:00
536DWORECKI Kamil 1061RunmanianaOpen Mężczyzn10:4500:00:00
537PIECHOTA Klaudia 1062RunmanianaOpen Kobiet10:4500:00:00
538RAK Sebastian 1083STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
539REINHOLD Aleksandra 1084STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
540ROZMUS Marcin 1085STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
541ROZY Nina 1086STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
542RZONSIK Katarzyna 1087STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
543SKRABEL Artur 1088STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
544SOBIK Żaneta 1089STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
545STIEL Katarzyna 1090STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
546HENDEL Dawid 1110Open Mężczyzn10:4500:00:00
547HENDEL Krzysztof 1111Open Mężczyzn10:4500:00:00
548HENDEL Mirela 1112Open Kobiet10:4500:00:00
549HODUR Konrad 1113Open Mężczyzn10:4500:00:00
550JANOSZKA Grzegorz 1114Open Mężczyzn10:4500:00:00
551KACA Katarzyna 1115Open Kobiet10:4500:00:00
552KALAHURSKI Grzegorz 1116Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
553MULARCZYK Agnieszka 1137Open Masters Kobiet09:1500:00:00
554OCHMAN Przemysław 1138Open Mężczyzn10:3000:00:00
555PAPAŁA Marcin 1139Open Mężczyzn10:4500:00:00
556PŁACHTA Sylwia 1140Open Kobiet10:4500:00:00
557POPCZYK Grzegorz 1141Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
558POTEMPA Artur 1142Open Mężczyzn10:4500:00:00
559ROMIK Bartosz 1143Open Mężczyzn10:4500:00:00
560SOBKÓW Piotr 1144Open Mężczyzn10:4500:00:00
561SOBÓW Klaudia 1145Open Kobiet10:4500:00:00
562SPERLING Patryk 1146Open Mężczyzn10:4500:00:00
563MIZERA Beata 1166CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
564MIZERA Mateusz 1167CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn11:0000:00:00
565MIZERA Robert 1168CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
566ZIARKOWSKA Paulina 1169CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet11:0000:00:00
567BARAN Dawid 1170Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
568KUBULUS Tomasz 1171Do Porzygu OCR TeamOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
569JANOCHA Wojciech 1172FABRYKA JANUSZYOpen Mężczyzn11:0000:00:00
570SZYSZKA Tomasz 1193kojotyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
571ZAJĄC Magdalena 1194kojotyOpen Kobiet11:0000:00:00
572ZAJĄC Paweł 1195kojotyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
573BIAZIK Paweł 1196Kompania ChacharówOpen Mężczyzn11:0000:00:00
574DRYJA Robert 1197Kompania ChacharówOpen Mężczyzn11:0000:00:00
575KAZIBUDZKI Bartosz 1198Kompania ChacharówOpen Mężczyzn11:0000:00:00
576SENYK Kamil 1199Kompania ChacharówOpen Mężczyzn11:0000:00:00
577CHODYNIECKI Marcin 1200kurnik sqadOpen Mężczyzn11:0000:00:00
578CHOMCZYK Michal 1220Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:00:00
579KRAJEWSKI Artur 1221Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:00:00
580KRAJEWSKI Damian 1222Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:00:00
581KARWOT Marietta 1223STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
582SZYMURA Mateusz 1224Viking Training CenterOpen Mężczyzn11:0000:00:00
583MOOS Michał 1225ZwFirtusOpen Mężczyzn11:0000:00:00
584MUSIAŁ Tomek 1226ZwFirtusOpen Mężczyzn11:0000:00:00
585BIERNAT Łukasz 1227Open Mężczyzn11:0000:00:00
586MURAS-JAROMIN Justyna 1248Open Kobiet11:0000:00:00
587OLSZÓWKA Dawid 1249Open Mężczyzn11:0000:00:00
588OLSZÓWKA Jacek 1250Open Mężczyzn11:0000:00:00
589PASIEKA Magdalena 1251Open Kobiet11:0000:00:00
590PIOTROWSKI Damian 1252Open Mężczyzn11:0000:00:00
591POTONIEC Aleksandra 1253Open Kobiet11:0000:00:00
592RANOS Marcin 1254Open Mężczyzn11:0000:00:00
593REGUŁA Małgorzata 1255Open Kobiet11:0000:00:00
594REGUŁA Zbigniew 1256Open Mężczyzn11:0000:00:00
595BINKOWSKA Aleksandra 1275CHRONSTAU RACING TEAMOpen Kobiet11:1500:00:00
596CIEĆKIEWICZ Artur 1276CHRONSTAU RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
597HALUPCZOK Marcin 1277CHRONSTAU RACING TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
598JÓZWIK Magdalena 1278CHRONSTAU RACING TEAMOpen Kobiet11:1500:00:00
599PŁOSZAJ Katarzyna 1280CHRONSTAU RACING TEAMOpen Masters Kobiet11:1500:00:00
600PŁOSZAJ Mateusz 1281CHRONSTAU RACING TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
601WĄSOWICZ Magdalena 1303Husaria Race Team Open Kobiet11:1500:00:00
602PIERŚCIECKI Paweł 1304Mam wybieganeOpen Mężczyzn11:1500:00:00
603PUSTELNIK Dawid 1305Mam wybieganeOpen Mężczyzn11:1500:00:00
604PUSTELNIK Wioleta 1306Mam wybieganeOpen Kobiet11:1500:00:00
605SZCZEPAŃSKA Agata 1307Mam wybieganeOpen Kobiet11:1500:00:00
606SZCZEPAŃSKI Tomek 1308Mam wybieganeOpen Mężczyzn11:1500:00:00
607LEWANDOWSKA Joanna 1309Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet11:1500:00:00
608LEWANDOWSKI Przemysław 1310Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
609PODSTUFKA Szymon 1330Te Prawdziwe MorświnkiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
610ŚMIETAŃSKA Dominika 1331Te Prawdziwe MorświnkiOpen Kobiet11:1500:00:00
611ANDRZEJCZAK Filip 1332Troskliwe MisieOpen Mężczyzn11:1500:00:00
612BŁASIAK Dominika 1333Utani Gran HurOpen Kobiet11:1500:00:00
613KAFLOWSKI Artur 1334Utani Gran HurOpen Mężczyzn11:1500:00:00
614NURKIEWICZ Agata 1335Utani Gran HurOpen Kobiet11:1500:00:00
615PODMAGÓRSKI Krzysztof 1336Utani Gran HurOpen Mężczyzn11:1500:00:00
616POSTUŁA Jan 1337Utani Gran HurOpen Mężczyzn11:1500:00:00
617KOWALSKA Patrycja 1358Open Kobiet11:1500:00:00
618KRZYWIK Lucyna 1359Open Kobiet11:0000:00:00
619KRZYWIK Sylwia 1360Open Kobiet11:0000:00:00
620LABUS Grzegorz 1361Open Mężczyzn11:1500:00:00
621MĄDRY Tomasz 1362Open Mężczyzn11:1500:00:00
622MOJECKA Zuzanna 1364Open Kobiet11:1500:00:00
623NOWACKI Marek 1365Open Mężczyzn11:1500:00:00
624NOWOCIN Patrycja 1366Open Kobiet11:1500:00:00
625STRÓŻ Zbigniew 1385APA TEAMOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
626ZICH Piotr 1386APA TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:00
627MASŁOŃ Olga 1387ARPID TEAMOpen Kobiet11:3000:00:00
628MATYJA Magdalena 1388ARPID TEAMOpen Kobiet11:3000:00:00
629ZDUŃCZYK Sylwia 1389BiosferaOpen Kobiet11:3000:00:00
630HADRIAN Szymon 1390Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn10:4500:00:00
631DACHOWSKI Paweł 1391CARBON RACING TEAMOpen Mężczyzn10:4500:00:00
632GAWLIKOWSKA Renata 1392CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
633DYREK Marika 1413FormalinaOpen Kobiet11:3000:00:00
634GOSŁAWSKI Kasper 1414FormalinaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
635GWÓŹDŹ Sandra 1415FormalinaOpen Kobiet11:3000:00:00
636KONIECZNA Karolina 1416FormalinaOpen Kobiet11:3000:00:00
637KONIECZNA Marta 1417FormalinaOpen Kobiet11:3000:00:00
638MASUGA Tomasz 1418FormalinaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
639MICHOŃ Gośka 1419FormalinaOpen Kobiet11:3000:00:00
640WALADA Aleksandra 1420FormalinaOpen Kobiet11:3000:00:00
641ANTONIAK Kamila 1440Open Kobiet10:4500:00:00
642BIŚTA Kamil 1441Open Mężczyzn11:3000:00:00
643BIŚTA Robert 1442Open Mężczyzn11:3000:00:00
644BORKOWSKA Malwina 1443Open Kobiet12:0000:00:00
645BORYCZKA Szymon 1444Open Mężczyzn11:3000:00:00
646BUDZIOCH Miłosz 1445Open Mężczyzn12:0000:00:00
647CIEPŁY Daniel 1446Open Mężczyzn11:3000:00:00
648DRÓŻDŻ Mariola 1447Open Masters Kobiet11:3000:00:00
649KAPUSTA Barłomiej 1468Open Mężczyzn11:3000:00:00
650KMIECIAK Krzysztof 1470Open Mężczyzn11:3000:00:00
651KUKUCZKA Artur 1471Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
652KWIECIEŃ Kamil 1472Open Mężczyzn11:3000:00:00
653MACIUK Łukasz 1473Open Mężczyzn11:3000:00:00
654MAMCARZ Piotr 1474Open Mężczyzn11:3000:00:00
655NOCON Grzegorz 1475Open Mężczyzn11:3000:00:00
656OGRODNICZEK Piotr 1476Open Mężczyzn11:3000:00:00
657DRAPIŃSKI Marek 1495BDM - Byle Do Mety!Open Mężczyzn11:4500:00:00
658GĄSIOR Tomasz 1496Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn11:4500:00:00
659LEONARCZYK Adam 1497Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn11:4500:00:00
660MAŁEK Maciej 1498Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn11:4500:00:00
661NADROWSKA Izabela 1499Cwałujące WieprzeOpen Kobiet11:4500:00:00
662NGUYEN Weronika 1500Cwałujące WieprzeOpen Kobiet11:4500:00:00
663SKRZYPCZYK Anna 1501Cwałujące WieprzeOpen Kobiet11:4500:00:00
664SKRZYPCZYK Dawid 1502Cwałujące WieprzeOpen Mężczyzn11:4500:00:00
665POLACZKIEWICZ Marcin 1523Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
666POPŁAWSKA Karolina 1524Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
667POPŁAWSKI Ireneusz 1525Fit Pro Extreme TeamOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
668RAKOWSKA Marzena 1526Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
669RYTEL Michał 1527Fit Pro Extreme TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
670SZOSTOK Marta 1528Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
671KISZKA Piotr 1538Husaria Race Team Open Mężczyzn11:1500:00:00
672KACZMARCZYK Krzysztof 1550NDEOpen Mężczyzn11:4500:00:00
673GROMOTKA Janusz 1551Nic się nie stałoOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
674GROMOTKA Tobiasz 1552Nic się nie stałoOpen Mężczyzn11:4500:00:00
675PIECHACZEK Szymon 1553Nic się nie stałoOpen Mężczyzn11:4500:00:00
676PIECHACZEK Tomasz 1554Nic się nie stałoOpen Mężczyzn11:4500:00:00
677UCHER Krystian 1555Nic się nie stałoOpen Mężczyzn11:4500:00:00
678MIELCARZ Marcin 1556PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn10:0000:00:00
679KRYSTKIEWICZ Krystian 1578Open Mężczyzn11:4500:00:00
680LABUS Aleksandra 1580Open Kobiet11:4500:00:00
681LEWANDOWSKA Aneta 1581Open Kobiet11:4500:00:00
682LEWANDOWSKI Łukasz 1582Open Mężczyzn11:4500:00:00
683MAJCHRZAK Grzegorz 1583Open Mężczyzn11:4500:00:00
684MAJCHRZAK Olimpia 1584Open Kobiet11:4500:00:00
685MAJERCZYK Krystian 1585Open Mężczyzn11:4500:00:00
686CEKIERA Grzegorz 1606DramaTeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
687GACEK Robert 1607DramaTeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
688PROCHAL Michał 1608DramaTeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
689BUJARA Alicja 1609Kultura, prostota i elegancjaOpen Kobiet12:0000:00:00
690BUJARA Wiktoria 1610Kultura, prostota i elegancjaOpen Kobiet12:0000:00:00
691CIEŚLIK Dawid 1611Kultura, prostota i elegancjaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
692CIEŚLIK Mateusz 1612Kultura, prostota i elegancjaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
693DOBROWOLSKA Paulina 1633Pure Fire TeamOpen Kobiet12:0000:00:00
694DOBROWOLSKI Bogusław 1634Pure Fire TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
695BZIK Robert 1636RugCugOpen Mężczyzn12:0000:00:00
696SOWA Maciej 1637RugCugOpen Mężczyzn12:0000:00:00
697WACHOWIAK Szymon 1638RugCugOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
698ĆWIOK Marek 1639Runmageddon - Stary HangarOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
699JAKSIK Monika 1660Spartan TeamOpen Kobiet12:0000:00:00
700MARUSZCZYK Marcin 1661Spartan TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
701NOWAKOWSKI Karol 1662Spartan TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
702PURGOŁ Adam 1664Spartan TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
703RADZIWOŃCZYK Klaudia 1665Spartan TeamOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
704SWIERC Damian 1666Spartan TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
705SWIERC Magdalena 1667Spartan TeamOpen Kobiet12:0000:00:00
706KANTOR Aleksandra 1688X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
707KUBICKI Sławek 1689X-Team TarnówOpen Mężczyzn12:0000:00:00
708KUFFNER Adrian 1690X-Team TarnówOpen Mężczyzn12:0000:00:00
709KUFFNER Joanna 1691X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
710ŁABUZ Edyta 1692X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
711ŁABUZ Sabina 1693X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
712MIĘKINA Edyta 1694X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
713PRZEKLASA Katarzyna 1695X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
714MUSIAŁ Paweł 1716Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
715MYSZAKOWSKI Marek 1717Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
716PRUS Michał 1718Open Mężczyzn12:0000:00:00
717SADŁOS Piotr 1719Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
718TRZASKALIK Ireneusz 1720Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
719WOŹNIACKI Adam 1721Open Mężczyzn12:0000:00:00
720GABRYEL Agata 1722APA TEAMOpen Kobiet12:1500:00:00
721JARAWKA Natalia 1743DAZN Dzik'sOpen Kobiet12:1500:00:00
722JAREMCZUK Michał 1744DAZN Dzik'sOpen Mężczyzn12:1500:00:00
723KUPCZYK Krzysztof 1745DAZN Dzik'sOpen Mężczyzn12:1500:00:00
724SZULCEK Dawid 1746Eko okna RunnersOpen Mężczyzn12:1500:00:00
725RADZIEJ Patrycja 1747Ex TeamOpen Kobiet13:4500:00:00
726SYPKO-MARCINISZYN Magdalena 1748Fit Pro Extreme TeamOpen Kobiet11:4500:00:00
727BIERNACKA Agnieszka 1750KacperkiOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
728MAŃKA Emil 1770Mroczne MrówyOpen Mężczyzn12:1500:00:00
729NOWAK Sebastian 1771Mroczne MrówyOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
730PERZYŃSKI Kacper 1772Mroczne MrówyOpen Mężczyzn12:1500:00:00
731GRABOWSKA Ageniszka 1773Picok i KingwinioOpen Kobiet12:1500:00:00
732SKROBOL Adrian 1774Picok i KingwinioOpen Mężczyzn12:1500:00:00
733MARKIEWICZ Anna 1775Piękni i BestieOpen Masters Kobiet12:1500:00:00
734MARKIEWICZ Arkadiusz 1776Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn12:1500:00:00
735MICHALEC Marta 1798Spartanskie swiryOpen Kobiet12:1500:00:00
736SERSISKO Dagmara 1799Spartanskie swiryOpen Kobiet12:1500:00:00
737SITKO Krystyna 1800Spartanskie swiryOpen Kobiet12:1500:00:00
738STARZYŃSKI Kamil 1801Spartanskie swiryOpen Mężczyzn12:1500:00:00
739WOJTAL Marta 1802Spartanskie swiryOpen Kobiet12:1500:00:00
740MARTYNA Aleksander 1804StarówkaOpen Mężczyzn11:1500:00:00
741WICHER Iza 1805StarówkaOpen Kobiet11:1500:00:00
742GŁOGOWSKA Szczepan 1826Open Mężczyzn12:1500:00:00
743HRECZAŃSKI Jan 1827Open Mężczyzn12:1500:00:00
744IDZIK Rafał 1828Open Mężczyzn12:1500:00:00
745JÓŹWIAK Martyna 1829Open Kobiet12:1500:00:00
746KAZIMIERCZAK Jan 1830Open Mężczyzn12:1500:00:00
747KOŁODZIEJ Andrzej 1831Open Mężczyzn12:1500:00:00
748KROK Edyta 1832Open Kobiet12:1500:00:00
749WÓJCIK Mateusz 1853Open Mężczyzn12:1500:00:00
750WOLAŃSKI Michał 1854Open Mężczyzn12:1500:00:00
751ZAJĄC Jolanta 1856Open Kobiet12:1500:00:00
752GROŃSKI Kacper 1857*Dream*Team*Open Mężczyzn12:3000:00:00
753GRZESIK Emilia 1858*Dream*Team*Open Kobiet12:3000:00:00
754HOLEWA Michał 1859Academia GorilaOpen Mężczyzn12:3000:00:00
755MOTLOCH Aneta 1880InterfightOpen Masters Kobiet12:3000:00:00
756MOTLOCH Piotr 1881InterfightOpen Mężczyzn12:3000:00:00
757PAKULAK Bartosz 1882InterfightOpen Mężczyzn12:3000:00:00
758STRUS Damian 1883InterfightOpen Mężczyzn12:3000:00:00
759STASIAK Robert 1884KacperkiOpen Mężczyzn12:1500:00:00
760KILKA Dorota 1885KatocławOpen Kobiet12:3000:00:00
761OLSZAR Andrzej 1886Leber TeamOpen Mężczyzn12:3000:00:00
762SKORUPA Adam 1887Miraz Race TeamOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
763BRALICH Justyna 1908SOCIOS SILESIAOpen Kobiet12:3000:00:00
764LEBIODA Marcin 1909SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn12:3000:00:00
765SZYJKA Mateusz 1910SzturmOpen Mężczyzn10:0000:00:00
766DĘBIEC Krzysztof 1912Unimetal & KobanOpen Mężczyzn12:3000:00:00
767NIEDZIELSKA Anna 1913Unimetal & KobanOpen Kobiet12:3000:00:00
768SAŁUGA Kamil 1914Unimetal & KobanOpen Mężczyzn12:3000:00:00
769APEL Krzysztof 1915Open Mężczyzn12:3000:00:00
770KOSTRUBALA Dariusz 1935Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
771KOSTRUBAŁA Sara 1936Open Kobiet12:3000:00:00
772KOZŁOWSKI Grzegorz 1937Open Mężczyzn12:3000:00:00
773KOZŁOWSKI Paweł 1938Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
774KURA Janusz 1940Open Masters Mężczyzn12:3000:00:00
775LENDA Natalia 1941Open Kobiet12:3000:00:00
776STAŃKO Jerzy 1963Open Mężczyzn12:3000:00:00
777STAROWICZ Tomasz 1964Open Mężczyzn12:3000:00:00
778SZELĄG Michał 1965Open Mężczyzn12:3000:00:00
779TOBOREK Ewa 1966Open Kobiet12:3000:00:00
780TORBUS Marcin 1967Open Mężczyzn12:3000:00:00
781UHEREK Ewa 1968Open Kobiet12:3000:00:00
782URYCH Adam 1969Open Mężczyzn12:4500:00:00
783WALCZY Natalia 1970Open Kobiet12:3000:00:00
784WALOTEK Sebastian 1971Open Mężczyzn12:3000:00:00
785PIERZGALSKI Piotr 1990Decathlon PłockOpen Mężczyzn12:4500:00:00
786CIELEŃ Patrycja 1991DENISTEAMOpen Kobiet12:4500:00:00
787ORAWCZAK Justyna 1992DENISTEAMOpen Kobiet12:4500:00:00
788BORKAŁA Jakub 1993Górki TeamOpen Mężczyzn12:4500:00:00
789GĄGOLA Damian 1994Górki TeamOpen Mężczyzn12:4500:00:00
790PISAREK Szymon 1995Górki TeamOpen Mężczyzn12:4500:00:00
791CZULAK Andrzej 1996GreensOpen Masters Mężczyzn12:4500:00:00
792KRONOWSKI Dariusz 1997GreensOpen Masters Mężczyzn12:4500:00:00
793KUCZERA Marcin 2018RMF 4RACING TeamOpen Mężczyzn12:4500:00:00
794FICEK Weronika 2019SIOSTRY WWOpen Kobiet12:4500:00:00
795FICEK Wiktoria 2020SIOSTRY WWOpen Kobiet12:4500:00:00
796KACHEL Agata 2021SzturmOpen Kobiet12:4500:00:00
797FRONCEK Kazimierz 2022TECHNICAOpen Mężczyzn12:4500:00:00
798GRADUSIAK Damian 2023TECHNICAOpen Mężczyzn12:4500:00:00
799KOPYCIOK Paweł 2046Open Mężczyzn12:4500:00:00
800KOWALSKA Katarzyna 2047Open Kobiet12:4500:00:00
801KRAMARZ Rafał 2048Open Mężczyzn12:4500:00:00
802LECHOWICZ Wiktoria 2051Open Kobiet12:4500:00:00
803LISZKA Marcin 2052Open Mężczyzn12:4500:00:00
804TRZASKA Milena 2073Open Kobiet12:4500:00:00
805WICHEREK Martyna 2074Open Kobiet12:4500:00:00
806WICHEREK Mateusz 2075Open Mężczyzn12:4500:00:00
807WIECZOREK Krzysztof 2077Open Mężczyzn12:4500:00:00
808WILCZEK Greta 2078Open Kobiet12:4500:00:00
809WOJACZEK Łukasz 2079Open Mężczyzn12:4500:00:00
810WOJDA Grzegorz 2080Open Mężczyzn12:4500:00:00
811ŚWIERCZEK Anna 2096BOOT CAMP POLSKA Open Kobiet12:4500:00:00
812JAŃCZYK Piotr 2100Hartownia TeamOpen Mężczyzn13:0000:00:00
813KUTYBA Natalia 2101Hartownia TeamOpen Kobiet13:0000:00:00
814MIKULA Daria 2102Hartownia TeamOpen Kobiet13:0000:00:00
815PASZYŃSKA Anna 2103Hartownia TeamOpen Kobiet13:0000:00:00
816NOWAK Anna 2104Husaria Race Team Open Kobiet13:0000:00:00
817GÓRNA Anita 2105LPP TEAMOpen Kobiet13:0000:00:00
818KOWALCZYK Piotr 2106LPP TEAMOpen Mężczyzn13:0000:00:00
819MNISZKO Bartosz 2107LPP TEAMOpen Mężczyzn13:0000:00:00
820GOSTYŃSKA Marta 2128Pikantne MaczugiOpen Kobiet13:0000:00:00
821JAŚKIEWICZ Klaudia 2129Pikantne MaczugiOpen Kobiet13:0000:00:00
822KRZYŻANOWSKA Magdalena 2130Pikantne MaczugiOpen Kobiet13:0000:00:00
823JOCHIMCZYK Witold 2131PociulaniOpen Mężczyzn13:0000:00:00
824WIETRZYCKI Zenon 2133ROSSMANN Pozytywnie ZakręceniOpen Masters Mężczyzn13:0000:00:00
825ANIOŁ Agnieszka 2134Scooters&HootersOpen Kobiet13:0000:00:00
826JAKUBIEC Marlena 2135Scooters&HootersOpen Kobiet13:0000:00:00
827FIMIARZ Grzegorz 2155Open Mężczyzn13:0000:00:00
828GĄSIOR Wioleta 2156Open Kobiet13:0000:00:00
829GAWRYLUK Dorota 2157Open Kobiet12:3000:00:00
830GIGLA Przemek 2158Open Mężczyzn13:0000:00:00
831GULA Adrian 2159Open Mężczyzn13:0000:00:00
832JAKUBIEC-LENART Roman 2160Open Mężczyzn13:0000:00:00
833JĘDRYKA Mariusz 2161Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
834JĘDRYKA Sandra 2162Open Kobiet13:0000:00:00
835NOKIELSKI Daniel 2183Open Mężczyzn13:0000:00:00
836PARAFINIUK Michał 2184Open Mężczyzn13:0000:00:00
837PUSZ Luk 2185Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
838SCHÖN Krzysztof 2186Open Mężczyzn13:0000:00:00
839ŚMIEJKA Seweryn 2189Open Mężczyzn13:0000:00:00
840SMOLARSKA Paulina 2190Open Kobiet13:0000:00:00
841SOWA Michał 2191Open Mężczyzn13:0000:00:00
842WALKARZ Kamila 2210Drużyna ProfesoraOpen Kobiet13:1500:00:00
843MARKWICA Agnieszka 2211ENERGOPROJEKT KATOWICEOpen Kobiet13:1500:00:00
844ŚLĄSKI Wojciech 2212ENERGOPROJEKT KATOWICEOpen Mężczyzn13:1500:00:00
845TORBA Kacper 2213ENERGOPROJEKT KATOWICEOpen Mężczyzn13:1500:00:00
846WILŻYŃSKI Łukasz 2214ENERGOPROJEKT KATOWICEOpen Mężczyzn13:1500:00:00
847ZABIELSKI Marcel 2215FABRYKA FORMY KATOWICEOpen Mężczyzn12:3000:00:00
848BOHUN Agnieszka 2216IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJOpen Kobiet13:1500:00:00
849MOTYLSKI Dariusz 2217IM SZYBCIEJ, TYM PRĘDZEJOpen Mężczyzn13:1500:00:00
850JANYK Jędrzej 2238PociulaniOpen Mężczyzn13:0000:00:00
851BABCZYŃSKA-KUBEK Bogumiła 2239RKJJS RYBNIK Open Masters Kobiet13:1500:00:00
852SKOWRONEK Ewa 2240RKJJS RYBNIK Open Kobiet13:1500:00:00
853MOŁDOCH Adrian 2241URSUS TEAMOpen Mężczyzn13:0000:00:00
854PIASECKA Małgorzata 2242War-sztat Team Open Masters Kobiet13:1500:00:00
855BUGAŁA Tomasz 2243Warsztat FormyOpen Mężczyzn13:1500:00:00
856BUJŁOW Justyna 2244Warsztat FormyOpen Kobiet13:1500:00:00
857CUPIAŁ Agata 2245Warsztat FormyOpen Masters Kobiet13:1500:00:00
858STASIACZEK Krzysztof 2265Warsztat FormyOpen Masters Mężczyzn13:1500:00:00
859STEFANIAK Katarzyna 2266Warsztat FormyOpen Kobiet13:1500:00:00
860SZYMASZEK Michał 2267Warsztat FormyOpen Mężczyzn13:1500:00:00
861MATERNA Beata 2270Zgrana ekipa LidlaOpen Kobiet12:0000:00:00
862BATOR Norbert 2271Open Mężczyzn13:1500:00:00
863BOREK Paulina 2272Open Kobiet13:1500:00:00
864LEWANDOWSKI Dawid 2293Open Mężczyzn13:1500:00:00
865MACHAJ Michal 2294Open Mężczyzn13:1500:00:00
866MICKE Natalia 2295Open Kobiet13:1500:00:00
867MITRENGA Tadeusz 2296Open Masters Mężczyzn13:0000:00:00
868MYRLAK Maciej 2297Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
869PLEBAN Piotr 2298Open Mężczyzn13:1500:00:00
870RADWAN Bartłomiej 2299Open Masters Mężczyzn13:1500:00:00
871RYCHLEWSKI Marcin 2300Open Mężczyzn13:1500:00:00
872SAWCZAK Piotr 2301Open Mężczyzn13:1500:00:00
873DOBKOWSKI Jan 2320eSky.plOpen Mężczyzn13:4500:00:00
874DUDEK Adrian 2321eSky.plOpen Mężczyzn13:4500:00:00
875GAŻA Olaf 2322eSky.plOpen Mężczyzn13:3000:00:00
876KAMIONKA Martyna 2323eSky.plOpen Kobiet13:3000:00:00
877LIS Tomasz 2324eSky.plOpen Mężczyzn13:4500:00:00
878OLSZEWSKI Marek 2325eSky.plOpen Mężczyzn13:3000:00:00
879PACEWICZ Paweł 2326eSky.plOpen Mężczyzn13:4500:00:00
880POZIMSKI Damian 2327eSky.plOpen Mężczyzn13:4500:00:00
881KOLANKO Grzegorz 2348KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
882KONSOR Konrad 2349KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
883KOSAŁKA Anna 2350KOCHAM SŁODKIEOpen Kobiet13:3000:00:00
884KUGANDA Mateusz 2351KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
885KYZIOŁ Rafał 2352KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
886ŁAPIŃSKI Kamil 2353KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
887MAROSZEK Agnieszka 2354KOCHAM SŁODKIEOpen Masters Kobiet13:3000:00:00
888MOSUR Mirosław 2355KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn13:3000:00:00
889BYSTRANOWSKA Karolina 2375SzturmOpen Kobiet13:3000:00:00
890FISCHER Angelika 2376TDROpen Kobiet13:3000:00:00
891SIPOVIC Faustyna 2377TDROpen Kobiet13:3000:00:00
892ĆWIKLIK Marcin 2378TEAM PREZESOpen Mężczyzn13:3000:00:00
893STALICA Wojciech 2379URSUS TEAMOpen Mężczyzn13:0000:00:00
894LITWIN Daniel 2380utani gran hurOpen Mężczyzn13:3000:00:00
895LITWIN Karol 2381utani gran hurOpen Mężczyzn13:3000:00:00
896CHABERKA Agnieszka 2382Wolbrom TEAMOpen Kobiet13:3000:00:00
897KOWALSKI Marcin 2403Open Mężczyzn13:3000:00:00
898KUKLA Piotr 2404Open Mężczyzn13:3000:00:00
899KUTEK Karolina 2405Open Kobiet13:3000:00:00
900KUTEK Tomasz 2406Open Mężczyzn13:3000:00:00
901LIPNIAK Szymon 2407Open Mężczyzn13:3000:00:00
902LISZKA Agnieszka 2408Open Masters Kobiet13:3000:00:00
903MAŁEK Karolina 2409Open Kobiet13:3000:00:00
904MICHALSKA Adrianna 2410Open Kobiet13:3000:00:00
905MURLOWSKI Karol 2411Open Mężczyzn14:0000:00:00
906BURKAT-LISZKA Agnieszka 2431Biegnę na SOROpen Masters Kobiet14:0000:00:00
907NAZAR Paulina 2432Biegnę na SOROpen Kobiet14:0000:00:00
908PISZCZ Cezary 2433Biegnę na SOROpen Mężczyzn14:0000:00:00
909TRZCIŃSKA Katarzyna 2434Biegnę na SOROpen Kobiet14:0000:00:00
910JANIK Marta 2435Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet13:4500:00:00
911PRZYBYŁA Mateusz 2436Fit & More Open Mężczyzn13:4500:00:00
912DUDA Bernadeta 2437Fit & More RybnikOpen Kobiet13:4500:00:00
913DUCH Szymon 2458Husaria Race Team Open Mężczyzn13:4500:00:00
914KOŁTOWSKI Mateusz 2461Husaria Race Team Open Mężczyzn13:4500:00:00
915KOŁTOWSKI Szymon 2462Husaria Race Team Open Mężczyzn13:4500:00:00
916KURPIEL Mateusz 2465Husaria Race Team Open Mężczyzn13:4500:00:00
917KONOPACKA Małgorzata 2489Śmieszne ŚmieszkiOpen Kobiet13:4500:00:00
918ZGODZIŃSKI Tomasz 2490Śmieszne ŚmieszkiOpen Mężczyzn13:4500:00:00
919KNAPIK Anna 2491spartan ladiesOpen Kobiet13:4500:00:00
920KRZESZOWSKA Iga 2492spartan ladiesOpen Kobiet13:4500:00:00
921KOWACKA Elżbieta 2513Open Kobiet13:4500:00:00
922KRZANIK Ignacy 2514Open Mężczyzn13:4500:00:00
923KRZYSTAŁA Maciej 2515Open Mężczyzn14:0000:00:00
924MACHLAŃSKA Ania 2517Open Kobiet13:4500:00:00
925MACHLAŃSKI Łukasz 2518Open Mężczyzn13:4500:00:00
926MOJSYM Krzysztof 2520Open Mężczyzn13:4500:00:00
927ZUBER Sebastian 2540Open Mężczyzn14:0000:00:00
928BOLEK Marcin 2541emeryci to bandyciOpen Mężczyzn14:0000:00:00
929BRZĘK Marcin 2542emeryci to bandyciOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
930CZOPKA Krzysztof 2543emeryci to bandyciOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
931MICHALIK Grzegorz 2544emeryci to bandyciOpen Masters Mężczyzn14:0000:00:00
932PANIC Jacek 2545emeryci to bandyciOpen Mężczyzn14:0000:00:00
933RUNDZIA Łukasz 2547emeryci to bandyciOpen Mężczyzn14:0000:00:00
934SZCZEKALA Katarzyna 2568Monkeys' TeamOpen Kobiet14:0000:00:00
935SZEWCZYK Katarzyna 2569Monkeys' TeamOpen Masters Kobiet14:0000:00:00
936MRÓZ Łukasz 2570Power StudioOpen Mężczyzn14:0000:00:00
937OLSZEWSKA-MRÓZ Anna 2571Power StudioOpen Kobiet14:0000:00:00
938GOWOREK Sebastian 2599Wałbrzych TeamOpen Mężczyzn14:0000:00:00
939CZADERSKA Weronika 2601X Team Special ForcesOpen Kobiet09:1500:00:00
940ANDRZEJCZAK Ariel 2602Open Mężczyzn14:0000:00:00
941ANTCZAK Sławomir 2603Open Mężczyzn14:0000:00:00
942KOZAK Arkadiusz 2623Open Mężczyzn14:0000:00:00
943KRUPA Jarosław 2624Open Masters Mężczyzn14:0000:00:00
944KSIĄŻEK Sobiesław 2625Open Mężczyzn14:0000:00:00
945MALCHAREK Michał 2626Open Mężczyzn14:0000:00:00
946MŁODECKI Piotr 2628Open Mężczyzn14:0000:00:00
947MROZEK Kamil 2629Open Mężczyzn14:0000:00:00
948WOLNY Łukasz 2651Open Mężczyzn14:0000:00:00
949ZARZYCKI Stanisław 2653Open Mężczyzn14:0000:00:00
950ŻMUDA Michał 2655Open Mężczyzn14:0000:00:00
951LIZOŃ Wojciech 2682DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn14:1500:00:00
952MŁOTEK Michał 2706KanalersiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
953PLASZCZYMĄKA Dawid 2707KanalersiOpen Mężczyzn14:1500:00:00
954MŁOTKOWSKI Piotr 2736Vision ExpressOpen Mężczyzn14:1500:00:00
955MIZERNY Mateusz 2761Open Mężczyzn14:1500:00:00
956TOMCZYK Dominika 2766Open Kobiet14:1500:00:00
957WILK Jarosław 2767Open Mężczyzn14:1500:00:00
958MISZCZAK Małgorzata 2865Open Kobiet10:3000:00:00
959POCZĄTKO Błażej 2876Open Mężczyzn14:3000:00:00
960POCZĄTKO Łukasz 2877Open Mężczyzn14:3000:00:00
961HOMAN Grzegorz 2960Open Mężczyzn12:3000:00:00
962KOMOROWSKI Filip 2972Open Mężczyzn10:3000:00:00
963MORA Karol 2986Open Mężczyzn12:3000:00:00
964WOJCIK Diana 3012Open Kobiet14:4500:00:00
965WROBEL Kamil 3122oklejsie.plOpen Mężczyzn13:1500:00:00
966SZKATUŁA Daniel 3253Open Mężczyzn09:3000:00:00
967ŚLUSARCZYK Katarzyna 3256Open Masters Kobiet13:0000:00:00
968SOSNOWSKI Jacek 3257Open Mężczyzn13:0000:00:00
969DŁUGAJ Zbigniew 3258Open Mężczyzn13:0000:00:00
970BURWOŃ Laura 3259X-Team TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
971GARBACZ Edyta 3261Xteam TarnówOpen Kobiet12:0000:00:00
972LIPIŃSKI Michał 3262Biegnę wolno, bo mi wolnoOpen Mężczyzn09:0000:00:00
973ERNESTOWICZ Paweł 3263Open Mężczyzn09:1500:00:00
974PLUCIŃSKI Jakub 3264Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:00
975KOMSTA Jarosław 3265Open Mężczyzn10:1500:00:00
976ŻONTOW Maciej 3266Deloitte Adventure TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
977PAWŁOWSKA Dorota 3267STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
978DŁOCIOK Marcin 3269Open Mężczyzn10:0000:00:00
979STANIEK Sławomir 3271BlackSheep TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
980FIBIC Adam 3272Open Mężczyzn10:4500:00:00
981SMEREKA Jan 3283Open Mężczyzn11:3000:00:00
982DURDA Piotr 3284Open Mężczyzn12:0000:00:00
983FLOREK Marcin 3286ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
984DUDEK Aleksandra 3290ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
985FILIPKOWSKI Marcin 3291ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:4500:00:00
986GOŁKOWSKI Dominik 3301ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
987GÓRA Tomasz 3302ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Masters Mężczyzn12:3000:00:00
988FAJGE Ilona 3308Open Masters Kobiet12:1500:00:00
989WIESŁAWSKI Jarosław 3310ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
990BŁAŻKÓW Dawid 3311ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
991ŚCIESZKA Maciej 3313ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
992LUKIANOVA Tetiana 3314ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Kobiet12:3000:00:00
993KOŹMIŃSKI Michał 3316ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
994MOĆKO Krzysztof 3317ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:4500:00:00
995WOŹNIAK Marcin 3318ŻABKA SPORTOWY TEAMOpen Mężczyzn12:3000:00:00
996DENDURA Jędrzej 3325Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn13:4500:00:00
997JODŁOŚ Barbara 3326Runmageddonowe Świry Open Kobiet13:4500:00:00
998JASIŃSKA Milena 3331Open Kobiet13:4500:00:00
999IZDEBSKI Michał 3334Open Mężczyzn14:3000:00:00
1000GOSTOMSKI Bartosz 3345Open Mężczyzn14:4500:00:00
1001 339300:00:00
1002SZARY Adam 16DENISTEAMElite Mężczyzn08:2500:00:00
1003ZONTEK Andrzej 17DENISTEAMElite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1004MIZGALSKI Jacek 18DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1005PACYGON Tomek 19Eden RunnersElite Mężczyzn08:2500:00:00
1006GICZAN Mariusz 10CHOBUKAN BiałystokOpen Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1007GICZAN Wiktor 11CHOBUKAN BiałystokElite Mężczyzn08:2500:00:00
1008GAGON Denis 12DENISTEAMElite Mężczyzn08:2500:00:00
1009HANDZLIK Tomasz 13DENISTEAMElite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1010LORANC Paweł 14DENISTEAMElite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1011ORAWCZAK Kamil 15DENISTEAMElite Mężczyzn08:2500:00:00
1012SKRĘTY Patryk 20Eden RunnersElite Mężczyzn08:2500:00:00
1013WOJEWÓDKA Krystian 21Etrans TeamElite Mężczyzn08:2500:00:00
1014GUMIELA Adam 22Gryf TeamOpen Mężczyzn08:2500:00:00
1015BOMBA Piotr 24Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1016WILK Tomasz 37Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1017WOJAS Jakub 38Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1018GREGORCZYK Krzysztof 48OSP Wola FilipowskaElite Mężczyzn08:2500:00:00
1019KLEJNOWSKI Mateusz 61SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
1020KRÓL Piotr 62SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
1021KUPIJAJ Marcin 63SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn08:2500:00:00
1022RUSAK Sebastian 72xRunnersElite Mężczyzn08:2500:00:00
1023SŁODOWNIK Dominik 73xRunnersElite Mężczyzn08:2500:00:00
1024WOJCIECHOWSKI Konrad 74Zgrana ekipa LidlaElite Mężczyzn08:2500:00:00
1025BAŻAN Paweł 75Open Mężczyzn08:2500:00:00
1026JUDEK Łukasz 76Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1027KARACZYN Bartłomiej 77Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1028KORCZYK Tomasz 78Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1029PODSIADLIK Piotr 84Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1030SŁADEK Patryk 85Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1031STRYCZEK Patryk 86Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1032SZCZOTOK Wiktor 87Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1033TOMANA Marcin 88Open Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1034WĘGLARZ Waldemar 89Elite Masters Mężczyzn08:2500:00:00
1035WIŚNIEWSKI Tomasz 90Elite Mężczyzn08:2500:00:00
1036GÓRECKI Sebastian 92Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1037JARCZYK Michał 101CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn08:4000:00:00
1038MAJCHRZYK Szymon 102CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn08:4000:00:00
1039PINKOWICZ Maciej 103CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn08:4000:00:00
1040RYGOŁ Janusz 104CF Kuźnia DamianaElite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
1041STACHOWICZ Szymon 105CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1042KOŁODZIEJ Wojciech 106dartom-teamOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1043OCHMAN Marek 109DENISTEAMOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1044SERKIZ Piotr 110Do Porzygu OCR TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
1045WLAŹLAK Damian 111Droga Do UltraElite Mężczyzn08:4000:00:00
1046JANISZEWSKI Grzegorz 112DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
1047KACPERSKI Radosław 113DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
1048CHŁĄD Aleksander 114Ex TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
1049WENDRENSKI Marek 115GRANDPAGANGElite Mężczyzn08:4000:00:00
1050WOJTUNIK Michał 116Grażynki OCR Open Mężczyzn08:4000:00:00
1051CZACH Tobiasz 117Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1052FAJFER Michał 118Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1053FIEDOR Tomasz 119Husaria Race Team Open Mężczyzn08:4000:00:00
1054SZCZĘCH Damian 128Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1055SZYMEL Jacek 129Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1056WITEK Kamil 130Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1057ŻELAZKO Kamil 131Husaria Race Team Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1058CHAIEB Sebastian 132Lemon TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
1059ULMAN Jakub 135Lemon TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
1060ŻURAWIK Rafał 136Lemon TeamElite Mężczyzn08:4000:00:00
1061JASIŃSKI Jacek 137Łowcy pierożkówElite Mężczyzn08:4000:00:00
1062JURECKI Adrian 138Łowcy pierożkówElite Mężczyzn08:4000:00:00
1063MAJEWSKI Damian 139Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1064POLIT Filip 140Ninja teamOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1065ZABOROWSKI Filip 141OSP Team WęglowiceElite Mężczyzn08:4000:00:00
1066SLANY Adrian 142Pivexin TechnologyOpen Masters Mężczyzn08:4000:00:00
1067MADEJ Jakub 143Power StudioElite Mężczyzn08:4000:00:00
1068LIPIECKI Jacek 144Przeszkodowo.plElite Mężczyzn08:4000:00:00
1069CZERWIŃSKI Roman 145RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn08:4000:00:00
1070CAREWICZ Marek 146RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn08:4000:00:00
1071PIESIURA Krzysztof 156SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:4000:00:00
1072KURASIŃSKI Konrad 160ŚWIRY STELAElite Mężczyzn08:4000:00:00
1073ANTCZAK Borys 161WATAHAElite Mężczyzn08:4000:00:00
1074JACIÓW Paweł 162WATAHAElite Mężczyzn08:4000:00:00
1075BRZEZIŃSKI Jacek 164X-Team TarnówElite Mężczyzn08:4000:00:00
1076KNOP Marcin 165xRunnersElite Mężczyzn08:4000:00:00
1077CAREWICZ Kamil 166Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1078DAWICKI Piotr Grzegorz 169Open Mężczyzn08:4000:00:00
1079DOMIŃCZYK Przemysław 171Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1080FRYDRYCH Patryk 172Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1081JAROSZ Waldemar 173Open Mężczyzn09:1500:00:00
1082JURZEC Zbigniew 174Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1083OLJASZ Paweł 184Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1084RAMIEGA Cezary 188Open Mężczyzn08:4000:00:00
1085SIERAKOWSKI Kamil 189Open Mężczyzn08:4000:00:00
1086SKÓRKA Dawid 190Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1087ŚLIŻ Wojciech 191Open Mężczyzn08:4000:00:00
1088SZCZEPANEK Paweł 192Open Mężczyzn08:4000:00:00
1089SZYWALSKI Krystian 193Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1090WARZECHA Filip 194Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1091WIECZOREK Dariusz 195Elite Mężczyzn08:4000:00:00
1092JARZĄBEK Victoria 196Carbon OCR Racing TeamElite Kobiet08:5000:00:00
1093NAPIERAJ Katarzyna 197Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:5000:00:00
1094PŁACZEK Ania 198Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet08:5000:00:00
1095GAWLIKOWSKA Kinga 199CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet08:5000:00:00
1096NITECKA Marta 200DENISTEAMElite Masters Kobiet08:5000:00:00
1097BENTKOWSKA Magdalena 201Dirty SparrowsElite Kobiet08:5000:00:00
1098GREC Klaudia 202Husaria Race Team Open Kobiet08:5000:00:00
1099MICHNA Magdalena 211RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:5000:00:00
1100PTASIŃSKA Kinga 212RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:5000:00:00
1101RODZIK Joanna 213RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet08:5000:00:00
1102KLEJNOWSKA Katarzyna 214SOCIOS SILESIAElite Kobiet08:5000:00:00
1103MACIUSZEK Julia 215WATAHAElite Kobiet08:5000:00:00
1104ZYWER Urszula 216WATAHAElite Kobiet08:5000:00:00
1105BŁASZCZAK Małgorzata 217Open Kobiet08:5000:00:00
1106BOREK Monika 218Open Kobiet08:5000:00:00
1107KRAUZY Aleksandra 219Elite Kobiet08:5000:00:00
1108MICHNO Agata 266CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
1109MILBRANT Katarzyna 267CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
1110OCHWAT Aleksandra 268CF Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet09:0000:00:00
1111STACHOWICZ Estera 269CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet09:0000:00:00
1112ŁÓJ Paweł 270CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn09:0000:00:00
1113HANDZLIK Barbara 271DENISTEAMOpen Masters Kobiet09:0000:00:00
1114LEWANDOWSKI Marek 272DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1115TOPOREK Henryk 273DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1116OLEKSY Adam 274Gatner CNCOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1117GRAMATYKA Jan 275GRAMATYKA TEAM YEEOpen Mężczyzn09:0000:00:00
1118GRAMATYKA Paweł 276GRAMATYKA TEAM YEEOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1119ŻELECHOWSKA Małgorzata 277GRAMATYKA TEAM YEEOpen Masters Kobiet09:0000:00:00
1120ZARZECZNY Marcin 278Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:00
1121IMIOŁEK Arkadiusz 279KB Orły z KnurowaOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1122ZAWADA Oriona 282KB Orły z KnurowaOpen Kobiet09:0000:00:00
1123LEŚNIAK Grzegorz 284Kryzys Wieku ŚredniegoOpen Mężczyzn09:0000:00:00
1124ŻAK Sonia 293Orły z KnurowaOpen Kobiet09:0000:00:00
1125BORODACZ Anna 297Team Nysa 5Open Kobiet09:0000:00:00
1126GADOMSKI Dawid 298Team Nysa 5Open Mężczyzn09:0000:00:00
1127JASIŃSKA Martyna 299Team Nysa 5Open Kobiet09:0000:00:00
1128WALDMAJER Łukasz 300Team Nysa 5Open Mężczyzn09:0000:00:00
1129BANACH Jakub 301Open Mężczyzn09:0000:00:00
1130BĘBENEK Wojciech 302Open Mężczyzn09:0000:00:00
1131BIK Piotr 303Open Mężczyzn09:0000:00:00
1132BŁASZCZYK Michał 304Open Mężczyzn09:0000:00:00
1133BRZÓZKA Patrycja 305Open Kobiet09:0000:00:00
1134BUDNER Lena 306Open Kobiet09:0000:00:00
1135CHROMIK Łukasz 307Open Mężczyzn09:0000:00:00
1136DOMAŃSKI Karol 308Open Mężczyzn09:3000:00:00
1137GAWRON Arleta 309Open Kobiet09:0000:00:00
1138GŁOGOWSKI Mateusz 311Open Mężczyzn09:0000:00:00
1139GRABOWSKI Rafał 312Open Mężczyzn09:0000:00:00
1140KOWALSKI Adam 322Open Mężczyzn09:0000:00:00
1141KRÓL Jarosław 323Open Mężczyzn09:0000:00:00
1142LANGE Artur 325Open Mężczyzn09:0000:00:00
1143LOSZA Artur 326Open Mężczyzn09:0000:00:00
1144MALINOWSKI Radosław 327Open Mężczyzn09:0000:00:00
1145MARTOSZ Michał 328Open Mężczyzn09:0000:00:00
1146NOGAL Mariusz 329Open Mężczyzn09:0000:00:00
1147NOGAL Sebastian 330Open Mężczyzn09:0000:00:00
1148PACZKOWSKI Jacek 331Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1149PALKA Marek 332Open Mężczyzn09:0000:00:00
1150PAWLYTA Marcin 333Open Mężczyzn09:0000:00:00
1151PIAZZA Łukasz 334Open Mężczyzn09:0000:00:00
1152PIECH Łukasz 335Open Mężczyzn09:0000:00:00
1153PIELA Michał 336Open Mężczyzn09:0000:00:00
1154PIETRZYK Dariusz 338Open Mężczyzn09:0000:00:00
1155PIGUŁA Mateusz 339Open Mężczyzn09:0000:00:00
1156STACHOWICZ Błażej 348Open Mężczyzn09:0000:00:00
1157SZYGUŁA Damian 349Open Mężczyzn09:0000:00:00
1158TOKARSKI Łukasz 351Open Mężczyzn09:0000:00:00
1159VIETROVA Tetiana 352Open Kobiet09:0000:00:00
1160WALOSZEK Piotr 353Open Mężczyzn09:0000:00:00
1161WIENDLOCHA Paweł 354Open Mężczyzn09:0000:00:00
1162WINCZIRSZ Łukasz 355Open Mężczyzn09:0000:00:00
1163WOCHNIK Dawid 356Open Mężczyzn09:0000:00:00
1164ZIACH Paweł 357Open Mężczyzn09:0000:00:00
1165ZIMERMAN Kacper 358Open Mężczyzn09:0000:00:00
1166ŻUROWSKI Łukasz 359Open Mężczyzn09:0000:00:00
1167BUJAK Marcin 360A.T. GO HOMEOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1168NYREK Adam 361A.T. GO HOMEOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1169GOŃKA Monika 363BANDA Z POŁUDNIA Open Masters Kobiet09:1500:00:00
1170JANOSZKA Piotr 364BANDA Z POŁUDNIA Open Mężczyzn09:1500:00:00
1171KASZUBA-ŚMIEJA Małgorzata 365BANDA Z POŁUDNIA Open Masters Kobiet09:1500:00:00
1172KAŹMIERSKI Martin 366BANDA Z POŁUDNIA Open Mężczyzn09:1500:00:00
1173GALLA Katarzyna 377fryzjeromaniakiOpen Kobiet09:1500:00:00
1174DUSZYNSKI Igor 378Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:00
1175KOENIG Krzysztof 379Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:00
1176WALCZAK Klemens 380Husaria Race Team Open Mężczyzn09:1500:00:00
1177KUROWSKI Witold 381KirasjerzyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1178PALICKI Marek 382Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1179KROCZEK Łukasz 383LIPKA TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1180KUNINA Paweł 384LIPKA TEAMOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1181KUNINA Szymon 385LIPKA TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1182SZMYT Marcin 386LIPKA TEAMOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1183DRABIK Aleksandra 387Power StudioOpen Kobiet09:1500:00:00
1184PLUTA Bartłomiej 388Power StudioOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1185SŁOWIŃSKI Kamil 389Power StudioOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1186PYTLIK Agata 390PyPeZielOpen Kobiet09:1500:00:00
1187ZIELONKA Agnieszka 391PyPeZielOpen Kobiet09:1500:00:00
1188ZIELONKA Grzegorz 392PyPeZielOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1189GODULA Edyta 394Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet09:1500:00:00
1190DOMAN Łukasz 403SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1191GARCORZ Tomasz 404SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1192GIBAS Dawid 405SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1193HOŁDA Anna 406SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
1194KIJAK Kacper 407SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1195MACIEJEWSKI Łukasz 408SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1196MATYS Aleksandra 409SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
1197MAZUR Monika 410SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
1198MUSZTYFAGA Sabina 411SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
1199PERDIAN Mariola 412SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet09:1500:00:00
1200WITKOWSKA Magdalena 413SOCIOS SILESIAOpen Kobiet09:1500:00:00
1201CZAPLA Mariola 414Studio GTS KATOWICEOpen Kobiet09:1500:00:00
1202HANKUS Tomasz 415Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1203WITEK Tobiasz 416Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1204SNACHOWSKI Kamil 421The OnionsOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1205CHRZANOWSKI Marcin 422Valmet Magnificent SevenOpen Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1206BORECKI Tomasz 431Open Mężczyzn09:1500:00:00
1207CHOŁOMEK Krzysztof 432Open Mężczyzn09:1500:00:00
1208DURCZAK Dominik 433Open Mężczyzn09:1500:00:00
1209FLASZYŃSKA Julia 434Open Kobiet09:1500:00:00
1210GREŃ Andrzej 435Open Mężczyzn09:1500:00:00
1211HIMEL Adrian 436Open Mężczyzn09:1500:00:00
1212HOFF Daniel 437Open Mężczyzn09:1500:00:00
1213JÓZEFIOK Adam 438Open Mężczyzn09:1500:00:00
1214KACZOR Mateusz 439Open Mężczyzn09:1500:00:00
1215KALETKA Karolina 440Open Kobiet09:0000:00:00
1216KALETKA Nikola 441Open Kobiet09:1500:00:00
1217KOWOL Anita 442Open Kobiet09:1500:00:00
1218KOWOL Aron 443Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1219LABISCH Janusz 445Open Mężczyzn09:1500:00:00
1220ŁANOCHA Michał 446Open Mężczyzn09:1500:00:00
1221ŁUCZKO Kamil 447Open Mężczyzn09:1500:00:00
1222MĘKAL Tomasz 448Open Masters Mężczyzn09:1500:00:00
1223OGRODOWICZ Klaudia 449Open Kobiet09:1500:00:00
1224RYŚ-VOISIN Karolina 459Open Kobiet09:1500:00:00
1225SROKA Alicja 460Open Kobiet09:0000:00:00
1226STAROŚCIK Daniel 461Open Mężczyzn09:1500:00:00
1227SZELĄG Monika 462Open Kobiet09:3000:00:00
1228SZUMILAS Marcin 463Open Mężczyzn09:4500:00:00
1229TRYBUŚ Kamil 464Open Mężczyzn09:1500:00:00
1230WELCER Magdalena 465Open Kobiet09:1500:00:00
1231WŁOCHOWICZ Madzia 466Open Kobiet09:1500:00:00
1232WŁODARSKI Sebastian 467Open Mężczyzn09:1500:00:00
1233WOWRZYK Karolina 468Open Kobiet09:1500:00:00
1234WOWRZYK Łukasz 469Open Mężczyzn09:1500:00:00
1235HERRA Marcin 470Arena GliwiceOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1236WYŻGA Maciej 474BIEGNIEMY NA 40%Open Mężczyzn09:3000:00:00
1237WARTECKI Maciej 475Big BossOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1238WARTECKI Michał 476Big BossOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1239PIETRZYK Gracjan 477KirasjerzyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1240MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka 486MateoDreamTeamOpen Masters Kobiet09:3000:00:00
1241OGRODNIK Jakub 487Misie ECOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1242STAŃCZYK Kamil 488Misie ECOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1243KACZMARCZYK Monika 489MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Kobiet09:3000:00:00
1244PLACZEK Radosław 490Nie mamy pomysłu na nazwęOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1245SZELĄG Grzegorz 491Nie mamy pomysłu na nazwęOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1246ZIMERMAN Michał 492Nie mamy pomysłu na nazwęOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1247BRUDNY Dawid 493Nieuchwytne UchwytyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1248KLESZCZ Katarzyna 494Nieuchwytne UchwytyOpen Kobiet09:3000:00:00
1249KOZIK Mateusz 495Nieuchwytne UchwytyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1250LIP Arkadiusz 496Nieuchwytne UchwytyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1251LOCH Dawid 497Nieuchwytne UchwytyOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1252WIĘCEK Kinga 499Nieuchwytne UchwytyOpen Kobiet09:3000:00:00
1253CHRZĄŚCIK Tomasz 500Night Runners and FriendsOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1254KAWKA Łukasz 501Night Runners and FriendsOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1255PAWEŁEK Ireneusz 502Pawełki górąOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1256ANDRZEJEWSKI Piotr 503Open Mężczyzn09:3000:00:00
1257ANTYGA Natalia 504Open Kobiet09:3000:00:00
1258DOMAŃSKA Maria Natalia 513Open Kobiet09:3000:00:00
1259FRANEK Agata 514Open Kobiet09:3000:00:00
1260GARBALA Kamil 515Open Mężczyzn09:3000:00:00
1261GIŻYŃSKI Krystian 516Open Mężczyzn09:3000:00:00
1262GŁYK Łukasz 517Open Mężczyzn09:3000:00:00
1263HOJKA Ewa 518Open Masters Kobiet09:3000:00:00
1264JAKUBCZYK Jarosław 519Open Mężczyzn09:3000:00:00
1265JAKUBCZYK Kamila 520Open Kobiet09:3000:00:00
1266JARZĄBEK Maciej 521Open Mężczyzn09:3000:00:00
1267JASIŃSKI Damian 522Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1268JUNKA Piotr 525Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1269KALNIEI Olha 526Open Kobiet09:3000:00:00
1270KLOZA Jakub 528Open Mężczyzn09:3000:00:00
1271KONIECZNY Katarzyna 529Open Kobiet09:3000:00:00
1272KONIECZNY Marta 530Open Kobiet09:3000:00:00
1273KONIECZNY Piotr 531Open Mężczyzn09:3000:00:00
1274KONIECZNY Piotr 532Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1275MALCHER Krzysztof 542Open Mężczyzn09:3000:00:00
1276MARKIEWICZ Andrzej 543Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1277MAZUR Piotr 544Open Mężczyzn09:3000:00:00
1278MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 545Open Masters Kobiet10:0000:00:00
1279NIEDOJAD Barbara 546Open Kobiet09:3000:00:00
1280OLEJNIK Michał 547Open Mężczyzn09:3000:00:00
1281ORZOŁ Michał 548Open Mężczyzn09:3000:00:00
1282PAŁUCKI Sławomir 549Open Mężczyzn09:3000:00:00
1283PAMUŁA Zbigniew 550Open Mężczyzn09:3000:00:00
1284PAWEŁEK Anita 552Open Masters Kobiet09:3000:00:00
1285PAWLUCZUK Roksana 553Open Kobiet09:3000:00:00
1286PIWOŃSKA Adriana 554Open Kobiet09:3000:00:00
1287PLUSZCZYK Anna 555Open Kobiet09:3000:00:00
1288PLUSZCZYK Marcin 557Open Mężczyzn09:3000:00:00
1289PODCZASIAK Krzysztof 558Open Mężczyzn09:3000:00:00
1290STOPKA Daniel 568Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1291STOPKA Zbigniew 569Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1292SZEWCZYK Krzysztof 570Open Mężczyzn09:3000:00:00
1293SZLOSAREK Rafał 571Open Mężczyzn09:3000:00:00
1294TROJANOWSKA Hanna 572Open Kobiet09:3000:00:00
1295TROJANOWSKI Jan 573Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
1296TROJANOWSKI Wojciech 574Open Mężczyzn09:3000:00:00
1297WIŚNIEWSKA Małgorzata 580Open Kobiet09:3000:00:00
1298WITKOWICZ Radosław 581Open Mężczyzn09:3000:00:00
1299WOŚ Marta 582Open Kobiet09:4500:00:00
1300ZABRZEWSKI Patryk 583Open Mężczyzn09:3000:00:00
1301ZARAŚ Daniel 584Open Mężczyzn09:3000:00:00
1302JANICKA Alicja 586AEROMOTOSPEEDOpen Kobiet09:4500:00:00
1303JANICKI Łukasz 587AEROMOTOSPEEDOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1304KOCON Katarzyna 596Befit24team Open Kobiet09:4500:00:00
1305KRÓLIKOWSKI Przemysław 597Befit24team Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1306MISIAK Wiesław 598Befit24team Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1307OŚLIZŁO Edyta 599BlackSheep TeamOpen Kobiet09:4500:00:00
1308OŚLIZŁO Tomasz 600BlackSheep TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1309MALARA Dalia 602Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet09:4500:00:00
1310DYLUS Artur 603CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1311BAJOREK Marlena 606Co ja pacze!?Open Kobiet09:4500:00:00
1312BAJOREK Sebastian 607Co ja pacze!?Open Mężczyzn09:4500:00:00
1313BUCZYŃSKA Angelika 608Co ja pacze!?Open Kobiet09:4500:00:00
1314DESKIEWICZ Damian 609Co ja pacze!?Open Mężczyzn09:4500:00:00
1315EKERT Igor 610Co ja pacze!?Open Mężczyzn09:4500:00:00
1316LUBOS Szymon 611Co ja pacze!?Open Mężczyzn09:4500:00:00
1317MUSIOŁ Anna 612Co ja pacze!?Open Kobiet09:4500:00:00
1318PIETRUCHA Tomasz 613Co ja pacze!?Open Mężczyzn09:4500:00:00
1319WLOKA Martyna 614Co ja pacze!?Open Kobiet09:4500:00:00
1320PRZERACKI Michał 623Encepence Running TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1321CICHOŃ Łukasz 624FemFit5+Open Mężczyzn09:4500:00:00
1322HUBA Agnieszka 625FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:00
1323KAŁUŻA Aleksandra 626FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:00
1324MAJCHERSKI Tomasz 627FemFit5+Open Mężczyzn09:4500:00:00
1325SITKO Marcin 628Fifti FiftiOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1326WIECZOREK Aleksander 629Fifti FiftiOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1327WERNIO Patryk 631POWER TRAININGOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1328RZESZOTARSKI Jacek 632SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1329JAS Artur 634SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1330JAS Mariusz 635SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1331BAJSAROWICZ Marta 636Open Kobiet09:4500:00:00
1332BARANOWSKI Dawid 637Open Mężczyzn09:4500:00:00
1333BARCZYK Krzysztof 638Open Mężczyzn09:4500:00:00
1334BARTEL Mateusz 639Open Mężczyzn09:4500:00:00
1335BOMASTEK Sławomir 641Open Mężczyzn09:4500:00:00
1336CIEŚLA Andrzej 642Open Mężczyzn09:4500:00:00
1337JÓZEFACIUK Marcin 652Open Mężczyzn09:4500:00:00
1338KNAPCZYK Bartosz 653Open Mężczyzn09:4500:00:00
1339KOCZOR Łukasz 654Open Mężczyzn09:4500:00:00
1340KOCZOR Sebastian 655Open Mężczyzn09:4500:00:00
1341KOWALSKA Katarzyna 657Open Kobiet09:4500:00:00
1342KRAWIEC Krzysztof 658Open Mężczyzn09:4500:00:00
1343KRÓL Wojciech 659Open Mężczyzn10:3000:00:00
1344KUBIŃSKI Rafał 660Open Mężczyzn09:4500:00:00
1345KUCERA Łukasz 661Open Mężczyzn09:4500:00:00
1346KYSIAK Kamil 662Open Mężczyzn09:4500:00:00
1347LAMUS Patrycja 663Open Kobiet09:4500:00:00
1348ŁĘPICKA Marta 664Open Kobiet09:4500:00:00
1349MACIOŁEK Jarosław 665Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1350MALARA Daniel 666Open Mężczyzn09:4500:00:00
1351MATERA Tomasz 667Open Mężczyzn10:0000:00:00
1352MEŻYKOWSKA Marzena 668Open Kobiet09:4500:00:00
1353MEŻYKOWSKA Natalia 669Open Kobiet09:4500:00:00
1354POTEMPKA Łukasz 677Open Mężczyzn09:4500:00:00
1355RAJDA Radosław 678Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1356SCZASNY Anna 679Open Kobiet09:4500:00:00
1357STEMPNIK Krystyna 684Open Kobiet09:4500:00:00
1358ŚWIERKOSZ Aleksandra 685Open Kobiet09:4500:00:00
1359ŚWIERKOSZ Andrzej 686Open Mężczyzn09:4500:00:00
1360ŚWIERKOSZ Mirosław 687Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1361TATARA Marek 688Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1362TATARA Mateusz 689Open Mężczyzn09:4500:00:00
1363URBACZKA Bogdan 690Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1364WARCZOK Łukasz 691Open Mężczyzn09:4500:00:00
1365WÓJCIK Mateusz 693Open Mężczyzn09:4500:00:00
1366WOŁYNIEC Wojciech 694Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1367ZOWIERUCHA Adam 695Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1368CHRYCZYK Tomasz 697Befit24team Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
1369DRAGA Jarosław 706Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:00
1370JANECKI Jerzy 707Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:00
1371KUPIEC Monika 708Husaria Race Team Open Kobiet10:0000:00:00
1372TALAGA Kamil 711Husaria Race Team Open Mężczyzn10:0000:00:00
1373ALEKSANDEREK Patrycja 712i-systemsOpen Kobiet10:0000:00:00
1374KRAWCZYK Martyna 713i-systemsOpen Kobiet10:0000:00:00
1375KRYSTEK Katarzyna 714i-systemsOpen Kobiet10:0000:00:00
1376ŁYSIEŃ Mateusz 715i-systemsOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1377MARYNIOK Patryk 716i-systemsOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1378PĘDZIK Błażej 717i-systemsOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1379TOMCZYK Agnieszka 718i-systemsOpen Kobiet10:0000:00:00
1380JUCHA Barbara 719JankogangOpen Kobiet10:0000:00:00
1381KOWALIK Tomasz 720JankogangOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1382LEGIERSKA Natalia 721JankogangOpen Kobiet10:0000:00:00
1383LEGIERSKI Michał 722JankogangOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1384BRYCHCY Paweł 723Jolaos GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1385DRĄŻKOWSKI Grzegorz 724Jolaos GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1386KOSTORZ Tomasz 733PompaOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1387KUŚMIERZ Michał 734PompaOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1388SRASZAK Barbara 735Pure Fire TeamOpen Kobiet10:0000:00:00
1389CHYREK Kasper 736Runmageddońskie DzikiOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1390JANUS Julia 737Runmageddońskie DzikiOpen Kobiet10:0000:00:00
1391KAŁUŻA Patrycja 738Runmageddońskie DzikiOpen Kobiet10:0000:00:00
1392MURAS Oliwia 739Runmageddońskie DzikiOpen Kobiet10:0000:00:00
1393PLINTA Marlena 740Runmageddońskie DzikiOpen Kobiet10:0000:00:00
1394SZCZYGIOŁ Anna 741Runmageddońskie DzikiOpen Kobiet10:0000:00:00
1395WIKŁO Mateusz 742Runmageddońskie DzikiOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1396DWORNICZAK Tomasz 743SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1397SZMAJNTA Andrzej 744SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1398MIĘSOWICZ Mirosław 745Za-dyszkaOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1399BANASIK Anna 746Open Masters Kobiet10:0000:00:00
1400BUREK Marek 748Open Mężczyzn10:0000:00:00
1401BUREK Natalia 749Open Kobiet10:0000:00:00
1402BURZYŃSKA Żaneta 750Open Kobiet10:0000:00:00
1403GRABKA Wojciech 766Open Mężczyzn10:0000:00:00
1404JĘDRZEJEK Michalina 767Open Masters Kobiet10:0000:00:00
1405KARCZ Paweł 768Open Mężczyzn10:0000:00:00
1406KLISOWSKI Łukasz 769Open Mężczyzn10:0000:00:00
1407KOLARCZYK Ewelina 770Open Kobiet10:0000:00:00
1408KRZYŻYK Tomasz 772Open Mężczyzn10:0000:00:00
1409KURPIELLA Wojciech 773Open Mężczyzn11:1500:00:00
1410ŁĄCKI Wojciech 774Open Mężczyzn10:0000:00:00
1411ŁASZCZYCH Krzysztof 775Open Mężczyzn10:0000:00:00
1412ŁUPIŃSKI Arkadiusz 776Open Mężczyzn10:0000:00:00
1413MADEKSZA Krystian 777Open Mężczyzn10:0000:00:00
1414MAJWALD Marcela 778Open Kobiet10:0000:00:00
1415MAKSYMOWICZ Jacek 779Open Mężczyzn10:0000:00:00
1416RYBICKI Kamil 789Open Mężczyzn10:0000:00:00
1417SETLAK Małgorzata 790Open Kobiet10:0000:00:00
1418ŚLĘZAK Michał 791Open Mężczyzn10:0000:00:00
1419SOBAŃSKA CHRYCZYK Magdalena 792Open Kobiet10:0000:00:00
1420SOBCZYŃSKI Filip 793Open Mężczyzn10:0000:00:00
1421SOJECKI Aleksander 794Open Mężczyzn10:0000:00:00
1422SOSNA Mariusz 795Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
1423SPENDOWSKI Kamil 796Open Mężczyzn10:0000:00:00
1424STEIGER Ewelina 797Open Kobiet10:0000:00:00
1425SUCHOŃ Piotr 798Open Mężczyzn10:0000:00:00
1426ŚWIDER Ewa 799Open Masters Kobiet10:0000:00:00
1427SZADY Jan 801Open Mężczyzn10:0000:00:00
1428TOMASZEWSKA Agnieszka 802Open Masters Kobiet10:0000:00:00
1429TOMASZEWSKI Sebastian 803Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
1430TORBICKI Łukasz 804Open Mężczyzn10:0000:00:00
1431TRZCIŃSKI Konrad 805Open Mężczyzn10:0000:00:00
1432TYSZKA Bartłomiej 807Open Mężczyzn10:0000:00:00
1433TRZCIŃSKA Joanna 816FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:00
1434WIŚNIEWSKA Justyna 817FemFit5+Open Kobiet09:4500:00:00
1435CZAPLIŃSKA Marta 818Gabos TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
1436KOŁODZIEJCZYK Adam 819Gabos TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1437WENDREŃSKI Piotr 820Gabos TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1438ZIELONKA Paweł 821Gabos TeamOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1439FIDYT Katarzyna 822GYM FOR YOU OświęcimOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
1440HYLIŃSKA Angelika 823GYM FOR YOU OświęcimOpen Kobiet10:1500:00:00
1441JELEŃ Martyna 824GYM FOR YOU OświęcimOpen Kobiet10:1500:00:00
1442KUKLA Rafał 825GYM FOR YOU OświęcimOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1443KUŚ Agnieszka 826GYM FOR YOU OświęcimOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
1444POZNAŃSKI Paweł 827GYM FOR YOU OświęcimOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1445REJDYCH Marcel 828GYM FOR YOU OświęcimOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1446KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna 833Huta Sylwetki CrewOpen Kobiet10:1500:00:00
1447BORYCZKA Patryk 834Night Runners and FriendsOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1448JARNO Anna 843Power StudioOpen Kobiet10:1500:00:00
1449KUCHTA Anna 844Power StudioOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
1450DUCH Dawid 845PwC SDC Runners TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1451ROSA Arkadiusz 846RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1452KOREK Wojciech 847Rockin' SilesiaOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1453SZAŁACIŃSKA Kinga 848Rockin' SilesiaOpen Kobiet10:1500:00:00
1454BORSZCZ Julia 849RunGastroRunOpen Kobiet10:1500:00:00
1455BUKOWSKI Adam 850RunGastroRunOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1456DROZD Grzegorz 851RunGastroRunOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1457JAROSZYŃSKI Tomasz 852RunGastroRunOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1458KOTAS Patrycja 853Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:3000:00:00
1459PETRUS Dominika 854Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:1500:00:00
1460TARAS Michał 855Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:1500:00:00
1461TARAS Paulina 856Runmageddonowe Świry Open Kobiet10:1500:00:00
1462BORCHERT Marcin 859SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1463MOŁDRZYK Kinga 860SOCIOS SILESIAOpen Kobiet10:1500:00:00
1464PAŁAŻY Nina 861SOCIOS SILESIAOpen Kobiet10:1500:00:00
1465SZYROKI Henryk 862SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1466HANKUS Krzysztof 871Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn09:1500:00:00
1467BIELAWSKA Anita 872Suicide squad KOOpen Kobiet10:1500:00:00
1468LISIECKA Katarzyna 873Suicide squad KOOpen Kobiet10:1500:00:00
1469LISIECKI Rafał 874Suicide squad KOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1470MAGIER Grzegorz 875Suicide squad KOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1471MELCER Żaneta 876Suicide squad KOOpen Kobiet10:1500:00:00
1472MILINSKA Anna 877Suicide squad KOOpen Kobiet10:1500:00:00
1473OTCZYK Tomasz 878Suicide squad KOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1474ŚNIOSZEK Przemek 879Suicide squad KOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1475ŚWIETLIK Łukasz 880Suicide squad KOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1476ZAGANIACZ Damian 881Suicide squad KOOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1477GOLOMBEK Damian 885SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1478GOLOMBEK Marek 886SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1479GRABIŃSKI Krzysztof 887SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1480PIETROWSKI Daniel 888SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1481PIETROWSKI Tomasz 889SzwagrogłowiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1482PODGÓRSKI Krzysztof 898UrielOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1483RYDZEWSKI Łukasz 899UrielOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1484SIWOŃ Agata 900UrielOpen Kobiet10:1500:00:00
1485SIWOŃ-PODGÓRSKA Anna 901UrielOpen Kobiet10:1500:00:00
1486SZOŁTYSEK Kamil 903UrokomandoOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1487GRABIAŃSKA Katarzyna 904Viking Training CenterOpen Kobiet10:1500:00:00
1488GRABIAŃSKI Tomasz 905Viking Training CenterOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1489KWIATKOWSKA Karolina 908wieczne młodzieniaszkiOpen Kobiet10:1500:00:00
1490PEREK Karol 910wieczne młodzieniaszkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1491RZYMANEK Piotr 911wieczne młodzieniaszkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1492TOWŚCIK Alicja 912wieczne młodzieniaszkiOpen Kobiet10:1500:00:00
1493ULRYCH Adam 914wieczne młodzieniaszkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1494WALECZEK Andrzej 915wieczne młodzieniaszkiOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1495WALECZEK Anna 916wieczne młodzieniaszkiOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
1496GARDZIŃSKI Dastin 917z C-L osiągniesz celOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1497ŚWIERCZEK Krzysztof 926Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1498WIECZOREK Michał 927Open Mężczyzn10:3000:00:00
1499WOJTASIK Krzysztof 928Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1500ZAKHARCHUK Vitalii 929Open Mężczyzn10:1500:00:00
1501ZAŁUPSKA Agata 930Open Masters Kobiet10:1500:00:00
1502BIELICH Adrian 931Alko Team RybnikOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1503BUCZAK Łukasz 932Alko Team RybnikOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1504CHOROŚ Grzegorz 933BŁOTOODPORNIOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1505HABANT Maciej 936BŁOTOODPORNIOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1506HABANT Wojciech 937BŁOTOODPORNIOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1507DRYKA Marcin 938BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1508KONIECZNY Mateusz 940BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1509KOPPEL Bartłomiej 941BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1510KWAŚNY Mateusz 942BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1511MAŚLANKA Marcin 943BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1512MORAWSKI Szymon 944BrainhubOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1513KOPOCIŃSKI Michał 953CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1514KOPOCIŃSKI Sebastian 954CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1515KOWALCZYK Barbara 955CrossFit HellWoodOpen Kobiet10:3000:00:00
1516SIWY Tomasz 956CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1517BEDNAREK Wojciech 958Damy im foryOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1518BRONOWSKI Jeremi 959Damy im foryOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1519CYMBALSKI Tomasz 961Damy im foryOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1520JUREWICZ Justyna 962Damy im foryOpen Kobiet10:3000:00:00
1521RUDZKA Dominika 963Damy im foryOpen Kobiet10:3000:00:00
1522GOCYŁ Iga 964DreamAlkoTeamOpen Kobiet10:3000:00:00
1523KAMIŃSKA Ewa 965DreamAlkoTeamOpen Kobiet10:3000:00:00
1524WIECZOREK Damian 967DreamAlkoTeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1525MILEWSKI Piotr 968EMEL AthleticOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1526NIEDBAŁA Łukasz 969EMEL AthleticOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1527KRUGLAK Anna 970EMEL Athletic TeamOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
1528KRYSZCZAK Paulina 971EMEL Athletic TeamOpen Kobiet10:3000:00:00
1529LICHT Michał 972EMEL Athletic TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1530GIZAK Michał 981Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn10:3000:00:00
1531MORAWIEC Adam 983Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1532TOMALA Arek 984Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn09:4500:00:00
1533LESZCZYŃSKA Wirginia 988MUSZE LECIEĆOpen Kobiet10:3000:00:00
1534ŻUREK Marta 990Na mchu paprociOpen Kobiet10:3000:00:00
1535HOFMAN Małgorzata 991NAJki Polonia BytomOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
1536FICEK Sebastian 992Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1537NOWAK Łukasz 993Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:00
1538PASTUSZKA Artur 994Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:00
1539PINOCY Szymon 995Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn10:3000:00:00
1540WZOREK Marcin 996SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1541ANTONCZENKO Ewa 997Open Masters Kobiet10:3000:00:00
1542BELKA Olga 998Open Kobiet10:3000:00:00
1543BELKA Tomasz 999Open Mężczyzn10:3000:00:00
1544GRZEGORZEWSKI Kamil 1008Open Mężczyzn10:3000:00:00
1545GRZEGORZEWSKI Mariusz 1009Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1546HANZLIK Leszek 1010Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1547HANZLIK Magdalena 1011Open Kobiet10:3000:00:00
1548HORZELA Jacek 1013Open Mężczyzn10:3000:00:00
1549HORZELA Karolina 1014Open Kobiet10:3000:00:00
1550JACHOWSKI Andrzej 1015Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1551JANOWICZ Karolina 1016Open Kobiet10:3000:00:00
1552JANUS Krzysztof 1017Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1553KACPERSKI Michał 1018Open Mężczyzn10:3000:00:00
1554KACZMARCZYK Marek 1019Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1555KOPYTKO Bartosz 1020Open Mężczyzn10:3000:00:00
1556KOZAK Kamila 1021Open Kobiet12:1500:00:00
1557KOZUB Szymon 1022Open Mężczyzn10:3000:00:00
1558KRAWCZYK Łukasz 1023Open Mężczyzn10:3000:00:00
1559KRAWCZYK Mirela 1024Open Kobiet10:3000:00:00
1560KRZĄKAŁA Michał 1025Open Mężczyzn10:3000:00:00
1561LASZCZAK Patrycja 1026Open Kobiet10:3000:00:00
1562LOSKA Piotr 1027Open Mężczyzn10:3000:00:00
1563PYZNAR Karolina 1037Open Kobiet10:3000:00:00
1564ROMAŃSKA Agnieszka 1038Open Kobiet10:3000:00:00
1565ŚWIĘTOŃ Adrian 1040Open Mężczyzn10:4500:00:00
1566SZCZENDZINA Mariusz 1041Open Mężczyzn10:3000:00:00
1567TARNAWSKA - NAKONIECZNY Agnieszka 1042Open Kobiet10:3000:00:00
1568TEICHGRÄBER Damian 1043Open Mężczyzn10:3000:00:00
1569TOMCZUK Kamil 1044Open Mężczyzn10:3000:00:00
1570TRZASKALIK Łukasz 1045Open Mężczyzn10:3000:00:00
1571WANDZEL Małgorzata 1046Open Masters Kobiet10:3000:00:00
1572WANDZEL Paweł 1047Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1573WIELIŃSKA Ewelina 1048Open Kobiet10:3000:00:00
1574WYSZYŃSKI Marcin 1049Open Mężczyzn10:3000:00:00
1575LUDKA Krystian 1052DużeLudkiOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
1576LUDKA Natalia 1053DużeLudkiOpen Kobiet10:4500:00:00
1577PIECHOTA Maciej 1063RunmanianaOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1578ADAMIAK Jarosław 1064STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1579GÓRNAŚ Anna 1069STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1580JURCZYK Barbara 1070STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1581KORDUŁA Michał 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1582KORNAS Karolina 1072STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1583MOSKWA Łukasz 1073STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1584MRULA Marek 1074STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
1585MUSIOLIK Mateusz 1075STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1586PALKA Jurand 1076STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
1587PIECHACZEK Magdalena 1077STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1588PIEŁA Szymon 1078STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1589PIELORZ Mateusz 1079STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1590PIOTROWSKI Bogdan 1080STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
1591PODLEŚNY Michał 1081STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1592TLAŁKA Bartłomiej 1092STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1593WARDENGA Michalina 1093STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1594WIŚNIEWSKA Arleta 1094STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
1595ZIARKOWSKA Agnieszka 1095STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1596ZIARKOWSKI Mirosław 1096STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
1597ZIMOŃCZYK Beata 1097STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet10:4500:00:00
1598ZNISZCZOŁ Łukasz 1099STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1599BAUER Michal 1100Open Mężczyzn10:4500:00:00
1600CAMPO Julius 1101Open Mężczyzn10:4500:00:00
1601CAMPO Sabina 1102Open Kobiet10:4500:00:00
1602CZERW Magdalena 1103Open Kobiet10:4500:00:00
1603DAMIAN Fibic 1104Open Mężczyzn10:4500:00:00
1604DOBOSZ Kamil 1105Open Mężczyzn10:4500:00:00
1605FABRY Rafal 1106Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1606FIBIC Tomasz 1107Open Mężczyzn10:4500:00:00
1607GARUS Angelika 1109Open Kobiet10:4500:00:00
1608KIPKA Katarzyna 1117Open Kobiet10:4500:00:00
1609KLAJNERT Katarzyna 1119Open Kobiet10:4500:00:00
1610KOJ Dawid 1120Open Mężczyzn10:4500:00:00
1611KOSTRZEWA Daniel 1121Open Mężczyzn10:4500:00:00
1612KOWOL Michał 1122Open Mężczyzn09:3000:00:00
1613KRÓL Daniel 1123Open Mężczyzn10:4500:00:00
1614KROTOS Krzysztof 1124Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
1615KUNA Marcin 1125Open Mężczyzn10:4500:00:00
1616KUNIK Konrad 1126Open Mężczyzn10:4500:00:00
1617LEWIŃSKA Anna 1127Open Kobiet09:3000:00:00
1618LUBAS Kalina 1129Open Kobiet10:4500:00:00
1619MAGDZIARZ Patrycja 1130Open Kobiet10:4500:00:00
1620MAJCHRZAK Mateusz 1131Open Mężczyzn10:4500:00:00
1621MAJCHRZAK Michał 1132Open Mężczyzn10:4500:00:00
1622MASZEK Maria 1133Open Kobiet10:4500:00:00
1623MĘDROWSKI Łukasz 1135Open Mężczyzn10:4500:00:00
1624MICHALSKI Rafał 1136Open Mężczyzn10:4500:00:00
1625STOSZ Bartosz 1147Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
1626SZKLARSKA Julia 1148Open Kobiet10:4500:00:00
1627SZRUBA Bartosz 1149Open Mężczyzn10:4500:00:00
1628SZRUBA Jacek 1150Open Mężczyzn10:4500:00:00
1629SZRUBA Joanna 1151Open Kobiet10:4500:00:00
1630SZRUBA Maria 1152Open Kobiet10:4500:00:00
1631SZYMONEK Adam 1153Open Mężczyzn10:4500:00:00
1632TUREK Szymon 1154Open Mężczyzn10:4500:00:00
1633TYMAN Paweł 1155Open Mężczyzn10:4500:00:00
1634WOJACZEK Barbara 1157Open Kobiet10:4500:00:00
1635WOJACZEK Paweł 1158Open Mężczyzn10:4500:00:00
1636ZARZYCKA Magdalena 1160Open Kobiet10:4500:00:00
1637ZARZYCKI Marek 1161Open Mężczyzn10:4500:00:00
1638NOWAK Agnieszka 1163Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet11:0000:00:00
1639NOWAK Tymoteusz 1164Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1640WIECZOREK Wojciech 1173FABRYKA JANUSZYOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1641BARTOSIK Michał 1174Hardkorowi RatownicyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1642KOŹBIAŁ Zuzanna 1175Hardkorowi RatownicyOpen Kobiet11:0000:00:00
1643PALUCH Daniel 1176Hardkorowi RatownicyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1644SMOLIK Szymon 1177Hardkorowi RatownicyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1645CIEŚLA Damian 1178HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10:4500:00:00
1646MACHURA Ania 1179HARPAGAN BEASTOpen Kobiet10:3000:00:00
1647KUBICA Marta 1180horses teamOpen Kobiet11:0000:00:00
1648KUBICA Monika 1181horses teamOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
1649LIER Elżbieta 1182horses teamOpen Kobiet11:0000:00:00
1650DUERSCHLAG Iwona 1183Husaria Race Team Open Masters Kobiet10:4500:00:00
1651WODECKI Dawid 1184Husaria Race Team Open Mężczyzn11:1500:00:00
1652GAŁAN Barbara 1188kojotyOpen Kobiet11:0000:00:00
1653GAŁAN Tomasz 1189kojotyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1654MATEJA Grzegorz 1190kojotyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1655MICHALAK Daniel 1191kojotyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1656MICHNICKI Marcin 1192kojotyOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1657KLUGE Damian 1201kurnik sqadOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1658STAŃKO Marcin 1202kurnik sqadOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1659WASZKIELEWICZ Małgorzata 1203kurnik sqadOpen Kobiet11:0000:00:00
1660WOJKOWSKI Krzysztof 1204kurnik sqadOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1661RYBAK Agnieszka 1205Los DesperadosOpen Kobiet11:0000:00:00
1662STAŃCO Jakub 1206Los DesperadosOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1663OCHOJSKI Dominik 1207Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1664GOŁĄB Marcin 1208MAX.X TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1665HOŁYST Marcin 1209MAX.X TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1666WIELICZKO Andrzej Zdzich 1211MAX.X TeamOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1667LUSTIG Nicol 1215Nie ciaprej siEOpen Kobiet11:0000:00:00
1668KUCZERA Mery 1216Night Runners&FriendsOpen Kobiet11:0000:00:00
1669SOBCZYK Ligia 1217PACZKOŚWIRYOpen Kobiet11:0000:00:00
1670ANTOLIK Łukasz 1218Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn11:0000:00:00
1671CHOMCZYK Katarzyna 1219Śląsk RUNNERSOpen Kobiet11:0000:00:00
1672BUKOWIEC Błażej 1228Open Mężczyzn11:0000:00:00
1673FORNAL Damian 1229Open Mężczyzn11:0000:00:00
1674HIRSCH Tomasz 1230Open Mężczyzn11:0000:00:00
1675HRYDCZUK Marcin 1231Open Mężczyzn11:0000:00:00
1676HRYDCZUK Wiesław 1232Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
1677JELITKO Anna 1233Open Kobiet11:0000:00:00
1678KALETA Szymon 1235Open Mężczyzn11:0000:00:00
1679KANSY Maria 1236Open Kobiet11:0000:00:00
1680KARLA Szymon 1237Open Mężczyzn11:0000:00:00
1681KOCĘBA Sebastian 1238Open Mężczyzn11:0000:00:00
1682KOŃCZA Izabela 1239Open Masters Kobiet11:0000:00:00
1683KONCZA Norbert 1240Open Mężczyzn11:0000:00:00
1684KOSSOWSKI Jarek 1241Open Mężczyzn11:0000:00:00
1685KOSSOWSKI Paweł 1242Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
1686KULASEK Michał 1243Open Mężczyzn11:0000:00:00
1687KULIGOWSKA Małgorzata 1244Open Masters Kobiet11:0000:00:00
1688LENART Wojciech 1245