Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2592 |
Wystartowało : | 2328 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2307 |
Na trasie : | 21 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WIECH Adrian | 358 | KWSP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2 | DOLIBÓG Ewa | 359 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3 | SEKUŁA Katarzyna | 360 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
4 | DUMIEŃSKI Aleksander | 361 | Młodzi Piękni Niedorzeczni | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
5 | ZAJĄC Paweł | 362 | Młodzi Piękni Niedorzeczni | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
6 | BOROWIAK Katarzyna | 364 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
7 | IBROM-JASIŃSKA Justyna | 384 | TB Sestal Team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
8 | KORZENIAK Joanna | 395 | Żółwie z Galapagos | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
9 | KRAWCZYK Wojciech | 396 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
10 | GŁĄBEK Łukasz | 408 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
11 | HERDE Barbara | 409 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
12 | PRZYSTAŁ Mariusz | 420 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
13 | SCHABEK Łukasz | 422 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
14 | SŁUMIŃSKI Piotr | 423 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
15 | WYSOCKI Paweł | 434 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
16 | WYSOCKA Dorota | 433 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
17 | JASIŃSKI Jarosław | 573 | TB Sestal Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
18 | BOROWIEC Szymon | 347 | Barakowcy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
19 | KUMAŃSKI Karol | 348 | Barakowcy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
20 | LACH Aleksandra | 349 | Barakowcy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
21 | CHOWANIEC Eugeniusz | 350 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
22 | CHRÓSZCZ Klaudia | 351 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
23 | GAWLIK Arkadiusz | 352 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
24 | KLUK Justyna | 353 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
25 | ŁOPUCH Robert | 354 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
26 | KIEŁBOWICZ Anna | 355 | Kiełbowicz | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
27 | KIEŁBOWICZ Piotr | 356 | Kiełbowicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
28 | BOROWIAK Piotr | 365 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
29 | KOSTECKA Małgorzata | 366 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
30 | LASOŃ Kamil | 367 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
31 | LASOŃ Katarzyna | 368 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
32 | CIOS Artur | 369 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
33 | FRĄC Kamil | 370 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
34 | KAMIŃSKI Maksymilian | 371 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
35 | KURZYŃSKI Paweł | 372 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
36 | MUCHA Olga | 373 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
37 | PACHOTA Paweł | 378 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
38 | CZARNIK Marek | 379 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
39 | SARAD Krzysztof | 380 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
40 | CZUBAK Zbigniew | 381 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
41 | JASIŃSKI Damian | 385 | TB Sestal Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
42 | DYLEWSKI Sławomir | 386 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
43 | GRUDZIŃSKI Tomek | 387 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
44 | KOCHAŃSKI Tomasz | 388 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
45 | STRÓŻYK Adam | 389 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
46 | MAZUR Maksymilian | 392 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
47 | KOCHANEK Jarosław | 393 | Zagubieni w akcji | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
48 | CHWISTEK Łukasz | 394 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
49 | KUTA Przemysław | 398 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
50 | LORENS Tomasz | 399 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
51 | MATUSZEWSKI Michał | 400 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
52 | PUTOWSKI Albert | 401 | Żółwie z Galapagos | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
53 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | 404 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
54 | DROGOMIRECKI Mateusz | 405 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
55 | KAJ Jakub | 411 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
56 | KAZIECZKO Damian | 412 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
57 | KIŁAWIEC Rafał | 413 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
58 | KUŚNIERZ Tomasz | 414 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
59 | KUSNIERZ Wojciech | 415 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
60 | KUŹMA Marcin | 416 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
61 | MACHERA Rafał | 417 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
62 | MAGIERA Adam | 418 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
63 | MICHALEWSKI Andrzej | 419 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
64 | SMOROŃ Marcin | 424 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
65 | SMUŁA Magdalena | 425 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
65 | SMUŁA Przemysław | 426 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
67 | SYNOWIEC Tomasz | 427 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
68 | SZUDROWICZ Andrzej | 428 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
69 | SZYIŃSKA Ewelina | 429 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
70 | SZYIŃSKI Andrzej | 430 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
71 | WIATROS Kamil | 431 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
72 | WOŹNIAK Piotr | 432 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
73 | ZIELNIK-LIS Gabriela | 435 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
74 | LEYK Andrzej | 595 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
75 | WĄS Renata | 374 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 75 wynik(ów)