Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2592 |
Wystartowało : | 2328 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2307 |
Na trasie : | 21 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRIW Irena | 1067 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2 | UNIWERSAŁ Sebastian | 1080 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3 | WĄTOR Dawid | 1081 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
4 | CZUL Wojciech | 1091 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
5 | LACH Klaudia | 1092 | Burbon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
6 | SZPIECH Damian | 1093 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | SOKOLNICKA Anna | 1103 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
8 | ZUGAJ Marek | 1104 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 1105 | Flying Runners | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
10 | URZOŃ Jakub | 1115 | mordanHAPPY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
11 | KRUCZEK Danuta | 1116 | no nie wiem | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
12 | LEJA Mateusz | 1117 | no nie wiem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
13 | SULKA Marcin | 1118 | no nie wiem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | WISNIEWSKA Maria | 1128 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
15 | RZESZOWSKI Piotr | 1127 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
16 | GAWĘDA Krystian | 1129 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
17 | BACHURA Malwina | 1139 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
18 | BIENIASZ Agata | 1141 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
19 | BIK Agnieszka | 1142 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
20 | IWANICKI Mateusz | 1152 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
21 | KAMIEŃ Krzysztof | 1153 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
22 | PILARCZYK Gabriela | 1164 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
23 | PILARCZYK Piotr | 1165 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
24 | RACZKOWSKI Piotr | 1166 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | WILCZYŃSKA Agata | 1177 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | WOLNY Mateusz | 1178 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | WYSOCKI Paweł | 1179 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
28 | WALIGÓRA Julia | 1095 | Burbon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
29 | WALIGÓRA Wiktor | 1096 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
30 | WĄS Grzegorz | 1097 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
31 | BIEDA Agata | 1098 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
32 | CHUDOBA Agnieszka | 1099 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
33 | DĄBROWSKA Monika | 1100 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
34 | HOLEWA Grzegorz | 1101 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
35 | MIGACZ Konrad | 1158 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
36 | MOLENDA Maciej | 1159 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
37 | MOLENDA Monika | 1160 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
38 | IWANICKA Jolanta | 1151 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
39 | MICHALEC Agnieszka | 1156 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
40 | MICHALSKA Aleksandra | 1157 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
41 | OLIWA Damian | 1102 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
42 | ŻUCHOWSKI Maciej | 1106 | Flying Runners | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | GACZOREK Krystian | 1040 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
44 | DUDEK Janusz | 1089 | ANSWEAR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
45 | CUL Karol | 1090 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | TATKO Sebastian | 1094 | Burbon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | STYRYLSKA Małgorzata | 1110 | MEDICINE everyday therapy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
48 | GÓRECKA Katarzyna | 1111 | mordanHAPPY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
49 | KRUPOWICZ Jagoda | 1112 | mordanHAPPY | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
50 | MEŁECH Maciej | 1113 | mordanHAPPY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
51 | SOBOL Dominik | 1114 | mordanHAPPY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
52 | SULKA-LEJA Barbara | 1119 | no nie wiem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
53 | KORZENIOWSKI Mateusz | 1120 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
54 | BUCH Krzysiek | 1121 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
55 | KMITA Daniel | 1122 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
56 | OPALIŃSKI Grzegorz | 1123 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
57 | PLATA Sebastian | 1124 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
58 | RYBA Marcin | 1125 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
59 | RYBA Mariusz | 1126 | Paralitycy po rehabilitacji | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
60 | PASTOR Jakub | 1130 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
61 | PASTOR Paweł | 1131 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
62 | ZATOR Piotr | 1132 | PROmilky | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
63 | CZERNIKOWSKI Daniel | 1133 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
64 | MATRACKA Magdalena | 1134 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
65 | KLIMEK Grażyna | 1136 | Śląskie Misie | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
66 | KLIMEK Paulina | 1137 | Śląskie Misie | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
67 | KUCZBORSKI Jacek | 1138 | Śląskie Misie | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
68 | BIK Jadwiga | 1143 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
69 | BURDZY Hubert | 1144 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
70 | CZECHOWICZ Adrian | 1145 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
71 | FILIP Jakub | 1146 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
72 | GAJOS Katarzyna | 1147 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
73 | GALL Kacper | 1148 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
74 | GEMBAROWSKA Dorota | 1149 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
75 | GIL Mateusz | 1150 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
76 | PILARCZYK Anna | 1163 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
77 | RUDNICKA Anna | 1167 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
78 | SKIERSKI Krystian | 1168 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
79 | SKOCZEK Aleksander | 1169 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
80 | SNOCH Krzysztof | 1171 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
81 | STEC Julia | 1173 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
82 | STRYCZEK Maciek | 1174 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
83 | SZOPIŃSKI Sławomir | 1175 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
84 | TARGOSZ Laura | 1176 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
85 | KAŹMIERSKI Krzysztof | 1237 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
86 | NYGA Kacper | 1162 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
87 | MICHURA Łukasz | 2573 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 87 wynik(ów)