Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2592 |
Wystartowało : | 2328 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2307 |
Na trasie : | 21 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURAS Piotr | 1180 | Aniołki Walki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | TYMOCZKO Łukasz | 1192 | Skarbeczki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | TUMIDAJEWICZ - TYMOCZKO Sara | 1191 | Skarbeczki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
4 | STANIA Gracjan | 1202 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
5 | JASKÓLSKI Marek | 1203 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
6 | PLUTA Dariusz | 1204 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
7 | URBANIEC Paulina | 1214 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
8 | WOJTALIK Aleksandra | 1215 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
9 | WRÓBEL Patryk | 1216 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
10 | ABRAMCZUK Beata | 1217 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
11 | DOMAGAŁA Dominik | 1227 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
12 | GÓRSKI Łukasz | 1230 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
13 | KOROBLEWSKI Adam | 1239 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
14 | KOWNACKA Iwona | 1240 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
15 | KRÓL Daniel | 1241 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
16 | MARKOWICZ Bartłomiej | 1251 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
17 | NAGACZ Dorota | 1253 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | NAGACZ Igor | 1254 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
19 | RYSZKA Robert | 1263 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
20 | STERNAL Eliza | 1264 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
21 | SZAFRANIEC Piotr | 1265 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
22 | OLESZKOWICZ Paweł | 1354 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
23 | KUBICKI Mateusz | 2574 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
24 | GÓRSKA Agnieszka | 2575 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
25 | PUCHALSKI Rafał | 1188 | CMF | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
26 | TUREK Michał | 1189 | CMF | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
27 | BINICKI Patryk | 1193 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | CHOJNOWSKI Andrzej | 1194 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | DUDA Jakub | 1195 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
30 | GOŁĄBEK Jan | 1196 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
31 | PUCHALSKA Marta | 1187 | CMF | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
32 | WINIARSKA Iza | 1271 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
33 | WSZOŁEK Daniel | 1272 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
34 | WSZOŁEK Klaudia | 1273 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
35 | WYSOCKI Mateusz | 1274 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
36 | ŁĄCZYK Daniel | 1197 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
37 | FORNAL Oliwia | 1181 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
38 | FORNAL Weronika | 1182 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | JANTA Małgorzata | 1183 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
40 | PŁATEK Karol | 1184 | Aniołki Walki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
41 | WALKIEWICZ Agnieszka | 1185 | Aniołki Walki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | ROGALA Radek | 1198 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
43 | JAROSZEWICZ Dawid | 1199 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
44 | NAL Tomasz | 1200 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
45 | POMPA Mateusz | 1201 | Urszulanie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
46 | IRLIK Joanna | 1205 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
47 | IWAN Radosław | 1206 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
48 | JAWORSKA Gabriela | 1207 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
49 | JAWORSKA Lilianna | 1208 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | KOMENDA Mateusz | 1209 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
51 | ROJEK Michał | 1210 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | SKAWIŃSKI Paweł | 1211 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | STOPKA Paulina | 1212 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
54 | SZYDŁOWSKI Krzysztof | 1213 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
55 | ABRAMCZUK Mateusz | 1218 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
56 | BIŃCZYCKI Tomasz | 1219 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
57 | CHROMÝ David | 1223 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
58 | CIOŚ Norbert | 1224 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
59 | DIDYCZ Edyta | 1225 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
60 | DOBRZAŃSKA Marta | 1226 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
61 | GRONEK Agnieszka | 1231 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
62 | HABIERSKA Patrycja | 1232 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
63 | HEROD Piotr | 1233 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
64 | JAKUBAS Dawid | 1234 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
65 | JÓŹWIAKOWSKA Weronika | 1235 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
66 | KAJEWSKI Milosz | 1236 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
67 | KŁOSIŃSKI Tomasz | 1238 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
68 | ŁĄTKA Angelika | 1246 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
69 | ŁĄTKA Wioleta | 1247 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
70 | LIS Katarzyna | 1248 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
71 | MADEJ Anna | 1249 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
72 | MAKOWSKI Mariusz | 1250 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
73 | NOWAK Sebastian | 1256 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
74 | ORZECHOWSKI Konrad | 1257 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
75 | PRĘGOWSKI Grzegorz | 1258 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
76 | PROCZ Bartłomiej | 1259 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
77 | RADCZUK Tomasz | 1260 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
78 | RUTYNA Dawid | 1261 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
79 | TALAGA Maciej | 1267 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
80 | VEČEŘA Jan | 1268 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
81 | WIĘCASZEK Piotr | 1270 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
82 | GÓRSKA Natalia | 1320 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
83 | KARKOSZ Jan | 1186 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 83 wynik(ów)