Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-09-18 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2592 |
Wystartowało : | 2328 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2307 |
Na trasie : | 21 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRILLOWSKI Karol | 285 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2 | ŻUREK Marcin | 528 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3 | KOŁODZIEJ Damian | 574 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
4 | MARCZYŃSKI Jacek | 576 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
5 | MAKOWIECKI Mariusz | 599 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
6 | OWERKO Mariusz | 601 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
7 | PODMORAŃSKI Mirosław | 605 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
8 | JUSZCZYNKA Sławomir | 653 | Nowohucki Kombinat Sportowy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | DENDRA Marcin | 709 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
10 | DEPTA Grzegorz | 760 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
11 | DRABCZYK Bogusław | 761 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
12 | CYRAN Piotr | 759 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
13 | PIECHNIK Grzegorz | 780 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
14 | ROGALA Artur | 783 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
15 | MŁYNARCZAK Jakub | 807 | Młynki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
16 | DYKAS Adam | 832 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
17 | GRANAT Robert | 944 | TYPY OD BALETU | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
18 | ZAJĄC Zbigniew | 947 | TYPY OD BALETU | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
19 | GAWLIK Łukasz | 1042 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
20 | TROJANOWSKI Ryszard | 1079 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
21 | ZUGAJ Marek | 1104 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | SZCZEPANIAK Damian | 1266 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
23 | PAROL Robert | 1276 | 0,7 ZGŁOŚ SIĘ | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
24 | KACZA Sebastian | 1290 | Czarni jak w habicie ksiądz | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
25 | SEJ Mariusz | 1315 | Sejki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
26 | KANICKI Piotr | 1417 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
27 | KORZENIOWSKI Wojciech | 1427 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | ORŁOWSKI Piotr | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | FRON Mariusz | 1491 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
30 | STĘPIEŃ Krzysztof | 1494 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
31 | PISAREK Witold | 1515 | Totutaniej.pl | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
32 | BARTLER Radosław | 1605 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
33 | SUTKOWSKI Stanisław | 1643 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
34 | KUŚNIERSKI Andrzej | 1666 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
35 | LORENOWICZ Grzegorz | 1671 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
36 | BIAŁASEK Krzysztof | 1691 | Półtony chłopa | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
37 | KROKOSZ Paweł | 1719 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
38 | ŚWIDERSKI Radosław | 1740 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
39 | PIELA Radosław | 1772 | SYLVECO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
40 | SZCZOTKA Mieczysław | 1796 | Team TiM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
41 | TURCZYK Michał | 1844 | Dentons | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
42 | MICHALAK Daniel | 1846 | kojoty | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
43 | WŁOSZEK Radosław | 1922 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
44 | ZWIERZYNSKI Marek | 1925 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
45 | BAŃKA Grzegorz | 1949 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
46 | BAŃKA Jarosław | 1950 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
47 | BALEJA Przemysław | 1970 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
48 | BŁASZAK Karol | 1973 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
49 | CYMERMAN Krzysztof | 1977 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
50 | BARAŚ Krzysztof | 2123 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
51 | DULIASZ Cezary | 2136 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
52 | PACAN Michał | 2199 | Jura-Strong KB | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
53 | PEŁKA Daniel | 2200 | Jura-Strong KB | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
54 | MAZUREK Robert | 2405 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
55 | LEŚNIAK Jakub | 2442 | MMD Team | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
56 | CIEŚLAK Radosław | 2461 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
57 | KRASZKIEWICZ Pawel | 2475 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
58 | HERZYK Sebastian | 2554 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
59 | SAJA Jacek | 2604 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
60 | TOKARZ Sebastian | 2607 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
61 | PUCHALSKI Rafał | 1188 | CMF | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
62 | WSZOŁEK Daniel | 1272 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
63 | KOC Piotr | 1422 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
64 | LIPA Zbigniew | 1437 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
65 | DUDEK Janusz | 2132 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
66 | GÓRSKI Piotr | 2143 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
67 | POPEK Sebastian | 2330 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
68 | KUCHARSKI Kamil | 2321 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
69 | SZCZUDŁO Krystian | 2343 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
70 | SZYMLAK Michał | 2344 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
71 | ROSKIEWICZ Wojciech | 2494 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
72 | OLIWA Damian | 1102 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
73 | WIŚNIEWSKI Michał | 2503 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
74 | MITKA Paweł | 776 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
75 | MONACH Marcin | 778 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
76 | TARNOWSKI Paweł | 788 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
77 | NIKITYN Marian | 325 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
78 | KARBOWNICZEK Tomasz | 101 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | ||
79 | BAJ Jakub | 291 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
80 | BRZESKI Szczepan | 294 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
81 | DAWID Janusz | 297 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
82 | DUDZIAK Andrzej | 299 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
83 | DUŻMAŃSKI Jarosław | 302 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
84 | STEFANIAK Marek | 339 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
85 | GAWLIK Arkadiusz | 352 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
86 | ŁOPUCH Robert | 354 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
87 | CZUBAK Zbigniew | 381 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
88 | JASIŃSKI Damian | 385 | TB Sestal Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
89 | GRUDZIŃSKI Tomek | 387 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
90 | KOCHAŃSKI Tomasz | 388 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
91 | BARAN Grzegorz | 403 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
92 | SMOROŃ Marcin | 424 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
93 | GRYSKO Jacek | 451 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
94 | SUŁEK Marek | 460 | Zagacie Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
95 | ADAMCZYK Sebastian | 462 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
96 | KALBRON Aleksander | 483 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
97 | KWIATKOWSKI Jacek | 492 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
98 | RYBUS Piotr | 507 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
99 | KOŁODZIEJ Grzegorz | 589 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
100 | LEYK Andrzej | 595 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
101 | POZDENKOV Andrey | 608 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
102 | SKOCZ Tomasz | 612 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
103 | KUBIK Jarosław | 635 | Dziwne, u mnie działa | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
104 | ROCH Szymon | 645 | HELL`S ANGELS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
105 | BENSCH Michal | 674 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
106 | KOWALSKI Tomasz | 688 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
107 | KALETA Jerzy | 716 | CZUBY | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
108 | NAWROCKI Marek | 739 | MKM Otmęt | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
109 | MOTYKA Krzysztof | 742 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
110 | GÓRALCZYK Łukasz | 764 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
111 | KUCHNO Tadeusz | 818 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
112 | PAŃCZYK Sebastian | 820 | Rycerze Nocy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
113 | UHRYŃSKI Andrzej | 821 | Rycerze Nocy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
114 | ANDREASIK Łukasz | 824 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
115 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 837 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
116 | ISKIERKA Bartosz | 841 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
117 | JAKÓBIK Piotr | 843 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
118 | STANEK Wojciech | 870 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
119 | ZARADNY Łukasz | 886 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
120 | JÓZEFOWSKI Jarosław | 900 | Maxi King Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
121 | CIENKOSZ Tadek | 928 | Tadek team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
122 | HODUREK Rafal | 929 | Tadek team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
123 | ZYCH Piotr | 939 | TE CONNECTIVITY | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
124 | DZIADUŁA Dariusz | 958 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
125 | PĄCZEK Marcin | 1065 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
126 | PRZYBYTEK Sławomir | 1072 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
127 | ZASADA Łukasz | 1086 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
128 | IWAN Radosław | 1206 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
129 | SZYDŁOWSKI Krzysztof | 1213 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
130 | KŁOSIŃSKI Tomasz | 1238 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
131 | PRĘGOWSKI Grzegorz | 1258 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
132 | RADCZUK Tomasz | 1260 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
133 | WARCHOŁ Dariusz | 1309 | MFG Jasło | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
134 | SACHAJKO Sławek | 1361 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
135 | KMERA Rafał | 1387 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
136 | BANASZKIEWICZ Jarek | 1400 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
137 | KAWULOK Łukasz | 1418 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
138 | SMAGACZ Marcin | 1453 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
139 | SZCZYGIEŁ Rafał | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
140 | SZLACHTA Krystian | 1456 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
141 | MACHURA Piotr | 1483 | Kuzyni | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
142 | GROMOTKA Janusz | 1534 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
143 | KIEŁBIK Dariusz | 1538 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
144 | STACHERA Remigiusz | 1551 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
145 | SZINCEL Wojciech | 1553 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
146 | DZIEDZIC Irek | 1576 | CZUBY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
147 | BIEDRZYCKI Leszek | 1602 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
148 | NOWAK Piotr | 1628 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
149 | FOSSAERT Jeroen | 1675 | Inuits | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
150 | HACZEK Wojciech | 1687 | Karły | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
151 | DRUCIAK Andrzej | 1704 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
152 | JAKUBCZAK Paweł | 1714 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
153 | PADUSZYŃSKI Piotr | 2559 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
154 | DZIK Władysław | 1751 | Biegamy z kranowianką | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
155 | PIETRUSZKA Jan | 1757 | GreenHill | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
156 | FILIPOWSKI Krzysztof | 1764 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
157 | STOLARZ Paweł | 1777 | SYLVECO | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
158 | KOLASA Marcin | 1783 | Team A | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
159 | SKOWROŃSKI Zbigniew | 1786 | Team A | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
160 | DZIUBEK Bartłomiej | 1788 | Team TiM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
161 | LESIAK Benedykt | 1800 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
162 | ŻUŁTAK Roman | 1803 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
163 | ŻOŁOBOWICZ Krzysztof | 1836 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
164 | ZYGMUNT Rafał | 1852 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
165 | CUDAK Marcin | 1884 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
166 | ORMAN Dariusz | 1904 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
167 | DUDEK Robert | 1956 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
168 | PIOTROWSKI Adam | 1961 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
169 | PIOTROWSKI Pawel | 1962 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
170 | SPILAREWICZ Mariusz | 1964 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
171 | WYKA Piotr | 1967 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
172 | GAJDA Piotr | 1983 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
173 | KLUSKA Bartosz | 1993 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
174 | PIGLA Bartłomiej | 2004 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
175 | JÓZEFACIUK Wiesław | 2064 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
176 | SOBUTKOWSKI Piotr | 2091 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
177 | BUBEL Tomasz | 2197 | Jura-Strong KB | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
178 | SZUBERT Grzegorz | 2279 | Grzesiek i Zosia | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
179 | KWIECIEŃ Krystian | 2297 | UKS Ożarowice/AniMMAls | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
180 | WACHOWSKI Jacek | 2346 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
181 | WIERZBINKA Marek | 2349 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
182 | HYRC Jacek | 2384 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
183 | KĘPA Marek | 2389 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
184 | SIKORA Robert | 2416 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
185 | SZCZEPAŃSKI Janusz | 2421 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
186 | DANILUK Grzegorz | 2506 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
187 | STEFAN Grzegorz | 254 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
188 | NIEJADLIK Krzysztof | 1626 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
189 | KUREK Marcin | 772 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
190 | SMIAROWSKI Artur | 2583 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
191 | GALEZEWSKI Dariusz | 2595 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
192 | KOPCZYK Stanisław | 2599 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
193 | GRUSZKA Adam | 2608 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
194 | PIECHOTA Robert | 1960 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 194 wynik(ów)