RUNMAGEDDON REKRUT - MISTRZOSTWA POLSKI SAMORZĄDOWCÓW

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-19
Miejsce:
Wrocław
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
49
Wystartowało:
39
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiety MPS | Open Mężczyzn MPS | 11:45

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KASZA Rafał 1654Open Mężczyzn MPS1M 111:4500:00:0000:45:11.9500:45:11.95 7:318
2OLEJNIK Janusz 1693Open Mężczyzn MPS2M 211:4500:00:0000:49:43.6000:49:43.60+00:04:318:177.2
3SUŁAT Maciej 1658Open Mężczyzn MPS3M 311:4500:00:0000:51:59.8500:51:59.85+00:06:478:396.9
4STEFANIAK Grzegorz 1689Open Mężczyzn MPS4M 411:4500:00:0000:52:16.9500:52:16.95+00:07:058:426.9
5ODRZYWOLSKA Joanna 1688Open Kobiety MPS1K 111:4500:00:0000:54:22.7500:54:22.75+00:09:109:036.6
6ADAMCZYK Jacek 1673Technicy MagicyOpen Mężczyzn MPS5M 511:4500:00:0001:00:45.8001:00:45.80+00:15:3310:075.9
7WYLĘŻEK Łukasz 1675Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS6M 611:4500:00:0001:01:45.9001:01:45.90+00:16:3310:175.8
8IGNACZAK Tomasz 1661Open Mężczyzn MPS7M 711:4500:00:0001:02:24.4501:02:24.45+00:17:1210:245.8
9DENDRA Marcin 1672CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn MPS8M 811:4500:00:0001:02:59.2001:02:59.20+00:17:4710:295.7
10KUŚ Michał 1692Open Mężczyzn MPS9M 911:4500:00:0001:04:46.6501:04:46.65+00:19:3410:475.6
11WASĄŻNIK Jarosław 1678Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS10M 1011:4500:00:0001:05:00.1001:05:00.10+00:19:4810:505.5
12DENDRA Beata 1666CF Kuźnia DamianaOpen Kobiety MPS2K 211:4500:00:0001:10:36.1501:10:36.15+00:25:2411:465.1
13ARTEL Marta 1665Technicy MagicyOpen Kobiety MPS3K 311:4500:00:0001:14:09.9001:14:09.90+00:28:5712:214.9
14MAŁEK Mariusz 1670Technicy MagicyOpen Mężczyzn MPS11M 1111:4500:00:0001:17:01.6001:17:01.60+00:31:4912:504.7
15ARTEL Dariusz 1660Technicy MagicyOpen Mężczyzn MPS12M 1211:4500:00:0001:19:53.1501:19:53.15+00:34:4113:184.5
16ABRAMOWICZ Daniel 1668Technicy MagicyOpen Mężczyzn MPS13M 1311:4500:00:0001:19:55.2501:19:55.25+00:34:4313:194.5
17CIEPŁUCHA Ewelina 1682Open Kobiety MPS4K 411:4500:00:0001:20:05.5001:20:05.50+00:34:5313:204.5
18TUCHOWSKI Jacek 1687Open Mężczyzn MPS14M 1411:4500:00:0001:25:25.8001:25:25.80+00:40:1314:144.2
19NOWAK Sebastian 1677Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS15M 1511:4500:00:0001:26:02.9001:26:02.90+00:40:5014:204.2
20GUZY Benedykt 1699Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS16M 1611:4500:00:0001:27:08.6001:27:08.60+00:41:5614:314.1
21SKAWIŃSKI Bartosz 1680Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS17M 1711:4500:00:0001:30:15.9501:30:15.95+00:45:0415:024
22NETTER Anna 1651SIECHNICKIE GRYZIPIÓRKIOpen Kobiety MPS5K 511:4500:00:0001:30:26.8001:30:26.80+00:45:1415:044
23BORKOWSKA Barbara 1652SIECHNICKIE GRYZIPIÓRKIOpen Kobiety MPS6K 611:4500:00:0001:33:24.8001:33:24.80+00:48:1215:343.9
24KOZŁOWSKA Martyna 1681Open Kobiety MPS7K 711:4500:00:0001:33:29.0501:33:29.05+00:48:1715:343.9
25MRUGACZ Adam 1676Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS18M 1811:4500:00:0001:39:20.1001:39:20.10+00:54:0816:333.6
26MACHURA Piotr 1659Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS19M 1911:4500:00:0001:39:22.7001:39:22.70+00:54:1016:333.6
27IBROM Kornel 1655Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS20M 2011:4500:00:0001:39:27.4001:39:27.40+00:54:1516:343.6
28DYKSIŃSKI Radosław 1698Tarnogórscy BiurokraciOpen Mężczyzn MPS21M 2111:4500:00:0001:39:58.7001:39:58.70+00:54:4616:393.6
29WDOWIAK Joanna 1690UMWWOpen Kobiety MPS8K 811:4500:00:0001:45:04.1001:45:04.10+00:59:5217:303.4
30MIELNIK Natalia 1674UMWWOpen Kobiety MPS9K 911:4500:00:0001:45:04.3501:45:04.35+00:59:5217:303.4
31SZYMCZAK Marcin 1695UMWWOpen Mężczyzn MPS22M 2211:4500:00:0001:45:04.7001:45:04.70+00:59:5217:303.4
32SZACHT Izabela 1696UMWWOpen Kobiety MPS10K 1011:4500:00:0001:45:04.9501:45:04.95+00:59:5317:303.4
33LEMBICZ Ewa 1691UMWWOpen Kobiety MPS11K 1111:4500:00:0001:45:05.0001:45:05.00+00:59:5317:303.4
34ROGALIŃSKI Jarosław 1686UMWWOpen Mężczyzn MPS23M 2311:4500:00:0001:45:05.1001:45:05.10+00:59:5317:303.4
35KIRIEW Justyna 1671Technicy MagicyOpen Kobiety MPS12K 1211:4500:00:0001:47:20.6501:47:20.65+01:02:0817:533.4
36NADOLNA Aleksandra 1669Open Kobiety MPS13K 1311:4500:00:0001:47:42.2501:47:42.25+01:02:3017:573.3
37CHLEBOSZ Aleksandra 1657SIECHNICKIE GRYZIPIÓRKIOpen Kobiety MPS14K 1411:4500:00:0001:51:23.8501:51:23.85+01:06:1118:333.2
38KRUSZYK-OBRATAŃSKA Bernadeta 1656SIECHNICKIE GRYZIPIÓRKIOpen Kobiety MPS15K 1511:4500:00:0001:51:25.6001:51:25.60+01:06:1318:343.2
39APTOWICZ Damian 1697Open Mężczyzn MPS24M 2411:4500:00:0001:56:53.7001:56:53.70+01:11:4119:283.1
Znaleziono 39 wynik(ów)