Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | Polana Jakuszycka |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 695 |
Wystartowało : | 695 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 691 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 10:15 | 10:30 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIUTKUS Dainius | 39 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 4 | M 4 | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:02.05 | 00:49:02.05 | 8:10 | 7.3 (100%) | |||
2 | MARKOWSKI Fabian | 70 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 7 | M 7 | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:17.20 | 00:52:17.20 | +00:03:15 (6.2%) | 8:42 | 6.9 (94.5%) | ||
3 | FORMELA Piotr | 4 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 8 | M 8 | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:09.35 | 00:55:09.35 | +00:06:07 (11.1%) | 9:11 | 6.5 (89.0%) | ||
4 | RYNKIEWICZ Mateusz | 54 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 12 | M 13 | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:13.65 | 00:56:13.65 | +00:07:11 (12.8%) | 9:22 | 6.4 (87.7%) | ||
5 | MENZIŃSKI Przemysław | 7 | BSB Barczewo Biega | Elite Mężczyzn | 19 | M 21 | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:48.30 | 00:59:48.30 | +00:10:46 (18.0%) | 9:58 | 6 (82.2%) | ||
6 | BARANAUSKAS Darius | 36 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 24 | M 27 | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:25.80 | 01:02:25.80 | +00:13:23 (21.5%) | 10:24 | 5.8 (79.5%) | ||
7 | SZKURŁAT Tomasz | 48 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 26 | M 29 | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:41.05 | 01:02:41.05 | +00:13:39 (21.8%) | 10:26 | 5.7 (78.1%) | ||
8 | KĘDZIORA Bogumił | 31 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 29 | M 34 | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:45.65 | 01:03:45.65 | +00:14:43 (23.1%) | 10:37 | 5.6 (76.7%) | ||
9 | CHMIELORZ Józef | 9 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 32 | M 37 | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:07.05 | 01:04:07.05 | +00:15:05 (23.5%) | 10:41 | 5.6 (76.7%) | ||
10 | JUSZKIEWICZ Dominik | 68 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 33 | M 38 | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:09.85 | 01:04:09.85 | +00:15:07 (23.6%) | 10:41 | 5.6 (76.7%) | ||
11 | KASZA Rafał | 124 | RADNY MIASTA ZIELONA GÓRA | Elite Mężczyzn | 36 | M 41 | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:21.35 | 01:04:21.35 | +00:15:19 (23.8%) | 10:43 | 5.6 (76.7%) | ||
12 | CHŁĄD Aleksander | 25 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 38 | M 43 | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:49.55 | 01:04:49.55 | +00:15:47 (24.4%) | 10:48 | 5.6 (76.7%) | ||
13 | STAROSZYŃSKI Dawid | 20 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 40 | M 46 | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:13.80 | 01:05:13.80 | +00:16:11 (24.8%) | 10:52 | 5.5 (75.3%) | ||
14 | SADOWSKI Michał | 47 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 44 | M 50 | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:28.35 | 01:06:28.35 | +00:17:26 (26.2%) | 11:04 | 5.4 (74.0%) | ||
15 | MACIEJEWSKI Łukasz | 61 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 46 | M 52 | 10:00 | 00:00:00 | 01:06:48.85 | 01:06:48.85 | +00:17:46 (26.6%) | 11:08 | 5.4 (74.0%) | ||
16 | JAŚKO Tomasz | 15 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 48 | M 54 | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:13.55 | 01:07:13.55 | +00:18:11 (27.1%) | 11:12 | 5.4 (74.0%) | ||
17 | GORSIAK Jacek | 103 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 49 | M 56 | 10:15 | 00:00:00 | 01:07:47.55 | 01:07:47.55 | +00:18:45 (27.7%) | 11:17 | 5.3 (72.6%) | ||
18 | GIZAK Michał | 129 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 51 | M 58 | 10:15 | 00:00:00 | 01:08:12.30 | 01:08:12.30 | +00:19:10 (28.1%) | 11:22 | 5.3 (72.6%) | ||
19 | PERKOWSKI Paweł | 46 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 52 | M 59 | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:35.10 | 01:08:35.10 | +00:19:33 (28.5%) | 11:25 | 5.2 (71.2%) | ||
20 | CEREMUGA Robert | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 53 | M 61 | 10:00 | 00:00:00 | 01:08:44.55 | 01:08:44.55 | +00:19:42 (28.7%) | 11:27 | 5.2 (71.2%) | ||
21 | OBSZYNSKI Marcin | 83 | Elite Mężczyzn | 57 | M 65 | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:19.55 | 01:11:19.55 | +00:22:17 (31.3%) | 11:53 | 5 (68.5%) | |||
22 | KLEWANIEC Jakub | 16 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 58 | M 66 | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:29.30 | 01:11:29.30 | +00:22:27 (31.4%) | 11:54 | 5 (68.5%) | ||
23 | PAZOŁA Korneliusz | 134 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 66 | M 84 | 10:15 | 00:00:00 | 01:15:45.75 | 01:15:45.75 | +00:26:43 (35.3%) | 12:37 | 4.8 (65.8%) | ||
24 | MACHURA Marcin | 63 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 68 | M 86 | 10:00 | 00:00:00 | 01:17:00.30 | 01:17:00.30 | +00:27:58 (36.3%) | 12:50 | 4.7 (64.4%) | ||
25 | MORAWSKI Grzegorz | 165 | Elite Mężczyzn | 70 | M 93 | 10:15 | 00:00:00 | 01:18:12.35 | 01:18:12.35 | +00:29:10 (37.3%) | 13:02 | 4.6 (63.0%) | |||
26 | DYKO Bartosz | 113 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 73 | M 102 | 10:15 | 00:00:00 | 01:20:38.70 | 01:20:38.70 | +00:31:36 (39.2%) | 13:26 | 4.5 (61.6%) | ||
27 | RAKOWSKI Przemysław | 114 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 75 | M 107 | 10:15 | 00:00:00 | 01:21:05.40 | 01:21:05.40 | +00:32:03 (39.5%) | 13:30 | 4.4 (60.3%) | ||
28 | KONIEC Mariusz | 85 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 77 | M 112 | 10:15 | 00:00:00 | 01:22:04.70 | 01:22:04.70 | +00:33:02 (40.3%) | 13:40 | 4.4 (60.3%) | ||
29 | LIPIEC Paweł | 160 | Elite Mężczyzn | 80 | M 123 | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:03.35 | 01:25:03.35 | +00:36:01 (42.4%) | 14:10 | 4.2 (57.5%) | |||
30 | BŁĘDZKI Adam | 92 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 81 | M 124 | 10:15 | 00:00:00 | 01:25:09.55 | 01:25:09.55 | +00:36:07 (42.4%) | 14:11 | 4.2 (57.5%) | ||
31 | PONTUS Piotr | 40 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 84 | M 133 | 10:00 | 00:00:00 | 01:26:45.65 | 01:26:45.65 | +00:37:43 (43.5%) | 14:27 | 4.1 (56.2%) | ||
32 | WŁODARCZYK Jan | 108 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 89 | M 153 | 10:15 | 00:00:00 | 01:31:39.95 | 01:31:39.95 | +00:42:37 (46.5%) | 15:16 | 3.9 (53.4%) | ||
33 | KULICA Tomasz | 87 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 92 | M 159 | 10:15 | 00:00:00 | 01:32:22.05 | 01:32:22.05 | +00:43:20 (46.9%) | 15:23 | 3.9 (53.4%) | ||
34 | GOŁASZEWSKI Jacek | 149 | Elite Mężczyzn | 93 | M 161 | 10:15 | 00:00:00 | 01:33:07.20 | 01:33:07.20 | +00:44:05 (47.3%) | 15:31 | 3.9 (53.4%) | |||
35 | ŚLIWA Krzysztof | 141 | Zestaw zegarków marki Adriatica | Elite Mężczyzn | 97 | M 167 | 10:15 | 00:00:00 | 01:35:06.55 | 01:35:06.55 | +00:46:04 (48.4%) | 15:51 | 3.8 (52.1%) | ||
36 | WITEK Tobiasz | 64 | Studio GTS KATOWICE | Elite Mężczyzn | 104 | M 199 | 10:00 | 00:00:00 | 01:42:23.80 | 01:42:23.80 | +00:53:21 (52.1%) | 17:03 | 3.5 (47.9%) | ||
37 | WEIS Michał | 117 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 110 | M 302 | 10:15 | 00:00:00 | 01:57:43.80 | 01:57:43.80 | +01:08:41 (58.4%) | 19:37 | 3.1 (42.5%) | ||
38 | FILAS Rafał | 1 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 115 | M 337 | 10:00 | 00:00:00 | 02:03:34.45 | 02:03:34.45 | +01:14:32 (60.3%) | 20:35 | 2.9 (39.7%) | ||
39 | POLUS Piotr Peter | 123 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 118 | M 422 | 10:15 | 00:00:00 | 02:19:05.25 | 02:19:05.25 | +01:30:03 (64.7%) | 23:10 | 2.6 (35.6%) | ||
40 | TOMASZEWICZ Adam | 105 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 119 | M 428 | 10:15 | 00:00:00 | 02:20:48.50 | 02:20:48.50 | +01:31:46 (65.2%) | 23:28 | 2.6 (35.6%) | ||
41 | KUBIN Marcin | 127 | SAME KONIE | Elite Mężczyzn | 120 | M 458 | 10:15 | 00:00:00 | 02:25:44.25 | 02:25:44.25 | +01:36:42 (66.4%) | 24:17 | 2.5 (34.2%) | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | |||||||||||||||
42 | ZIMIŃSKI Paweł | 203 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 121 | M 518 | 10:15 | 00:00:00 | 03:18:00.45 | 03:18:00.45 | +02:28:58 (75.2%) | 33:00 | 1.8 (24.7%) |
Znaleziono 42 wynik(ów)