Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-07-21 |
Miejsce : | Poznań |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2655 |
Wystartowało : | 2501 |
Nie ukończyło : | 21 |
Ukończyło : | 2480 |
Na trasie : | 19 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILICHA Weronika | 1572 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1 | KOTAS Izabela | 1573 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3 | KOTAS Pzremysław | 1574 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
4 | NOWAK Anna | 1575 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
5 | PTASIŃSKA Kinga | 1576 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
6 | RYDZOWSKI Bartosz | 1577 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 1578 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
8 | SZYMIKOWSKI Andrzej | 1579 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | OSIK Grzegorz | 1603 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
10 | PODGÓRSKI Damian | 1604 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
11 | PODGÓRSKI Konrad | 1605 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
12 | ROGUCKI Maciej | 1606 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
13 | RZESZOT-KEHL Joanna | 1607 | NAFCIARZE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | BETLEJEWSKI Przemysław | 1608 | NAFCIARZE Płock | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | RUTKOWSKA Marta | 1609 | NAFCIARZE Płock | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | RUTKOWSKI Marcin | 1610 | NAFCIARZE Płock | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
17 | JANUSZKIEWICZ Katarzyna | 1633 | Stomil Training | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
18 | BURDAJEWICZ Jan | 1634 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
19 | ELTMANN Paweł | 1635 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
20 | JAWORSKI Mateusz | 1637 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
21 | LOZIA Małgorzata | 1638 | SUZO HAPP TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | MIŁKOWSKI Mateusz | 1639 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | MUSIAŁ Rafał | 1640 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
24 | KULA Łukasz | 1664 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | KUŹNICKI Jakub | 1665 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | MAJEWSKA Ewelina | 1667 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | MAJEWSKA Milena | 1668 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
28 | MIKOŁAJCZYK Rafał | 1669 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
29 | MRÓZ Dawid | 1670 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
30 | MUCHA Patrycja | 1671 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
31 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 1672 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
32 | ŚLUFIŃSKI Darius | 2487 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
33 | ŚLUFIŃSKI Franek | 2488 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
34 | KOKOTOWSKI Rafal | 2675 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
35 | BOROWIEC Kamila | 1569 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
36 | CIEŚLIŃSKI Paweł | 1570 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
37 | FARYNA Marcel | 1571 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
38 | CZERECHOWSKI Piotr | 1582 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
39 | GRZĄDZIELSKI Waldemar | 1583 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
40 | JANUSZ Katarzyna | 1584 | Campanile | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
41 | LASKOWSKI Aleksander | 1585 | Campanile | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
42 | PANEK Magdalena | 1586 | Campanile | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | ROJEWSKA Nadia | 1587 | Campanile | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | TRACZ Anna | 1588 | Campanile | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
45 | KARABON Tomasz | 1589 | Do odciny | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | MUSZYŃSKI Maciej | 1590 | Dziki Team CA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | PRUSAK Patryk | 1591 | Dziki Team CA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
48 | LUHOWA Pawlyna | 1595 | IMC PRO TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
49 | MARCIŃCZAK Hubert | 1596 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
50 | ŻŁOBIŃSKI Dawid | 1599 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
51 | JELONEK Tomasz | 1600 | KOTKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
52 | KRZYSZTOFOWICZ Joanna | 1601 | KOTKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
53 | KOZLOWSKI Dawid | 1602 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
54 | NOWAKOWSKA Oliwia | 1611 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
55 | CIEŚLEWICZ Mateusz | 1612 | Pędzące Leniwce | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
56 | FRANKOWSKA Katarzyna | 1613 | Pędzące Leniwce | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
57 | KLONOWSKI Szymon | 1614 | Pędzące Leniwce | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
58 | CHILOŃSKI Grzegorz | 1615 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
59 | KOCZOROWSKI Pawel | 1616 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
60 | MULTAŃSKI Sebastian | 1617 | Polni Wojownicy Ustka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
61 | MULTAŃSKI Tomasz | 1618 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
62 | PANEK Michał | 1619 | Polni Wojownicy Ustka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
63 | METELSKA Justyna | 1621 | Rossmann | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
64 | SMOLEC Monika | 1622 | Rossmann | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
65 | BLASZKA Lidia | 1623 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
66 | KRASZEWSKA Olga | 1624 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
67 | LINKA-PANEK Ewa | 1625 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
68 | MISIORNY Waldi | 1626 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
69 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 1627 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
70 | RACZYNSKA Dominika | 1628 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
71 | STANISZEWSKA Małgorzata | 1629 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
72 | SZKUDLARZ Aleksandra | 1630 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
73 | ZDUŃSKI Jarosław | 1631 | SELEKCJA / Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
74 | HIRSCH-LEWANDOWSKA Iza | 1632 | Stomil Training | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
75 | OKUPNIAREK Katarzyna | 1641 | SUZO HAPP TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
76 | SOLAREWICZ Agnieszka | 1642 | SUZO HAPP TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
77 | SWAROWSKI Rafał | 1643 | SUZO HAPP TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
78 | KOWALIKOWSKA Magdalena | 1648 | Tucholanki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
79 | ZIELINSKA Paulina | 1649 | Tucholanki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
80 | BARCICKA Katarzyna | 1650 | ZAKWAS TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
81 | JUSTYŃSKI Rafał | 1651 | ZAKWAS TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
82 | WOJEWODA Marta | 1652 | ZAKWAS TEAM | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
83 | SUŚNIAK Łukasz | 1653 | Zasapani | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
84 | BALMAS Michał | 1654 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
85 | BŁAŻEJEWSKI Bartosz | 1656 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
86 | CZAJKA Kornelia | 1657 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
87 | DABROWSKI Hubert | 1658 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
88 | EGER Monika | 1659 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
89 | JANASIK Michał | 1660 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
90 | KĘDZIOR Kamil | 1661 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
91 | KĘDZIOR Klaudia | 1662 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
92 | KUJAWSKI Damian | 1663 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
93 | NOWAK Patryk | 1673 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
94 | PACEK Kuba | 1676 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
95 | PUDŁOWSKA Marlena | 1677 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
96 | RAŃCZUCH Marcin | 1678 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
97 | RATAJCZAK Grzegorz | 1679 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
98 | RUDUCHA Piotr | 1680 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
99 | RYDZYŃSKA Małgorzata | 1681 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
100 | RYGIELSKI Karol | 1682 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
101 | RYGIELSKI Łukasz | 1683 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
102 | SMOK Seweryn | 1684 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
103 | SOCHA Małgorzata | 1685 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
104 | SZYMASZEK Dominika | 1686 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
105 | WIŚNIEWSKI Paweł | 1687 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
106 | WITWICKI Patryk | 1688 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
107 | WOJTYSAIK Mateusz | 1690 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
108 | ZAWORSKA Kinga | 1692 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
109 | SZOT Adrian | 1620 | Polni Wojownicy Ustka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
110 | DYNKWALD Paweł | 2663 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
111 | PTASIŃSKA Kinga | 2665 | Albo Wszyscy Albo Razem | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
112 | KĘSY Maciej | 1593 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
113 | KOZIOŁ Jacek | 1594 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
114 | DYNKWALD Paweł | 1592 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
115 | SZYMKOWIAK Arek | 1645 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
116 | TUPALSKI Kajetan | 1646 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
117 | TYSZER Krzysztof | 1647 | SUZO HAPP TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
118 | NOWICKA Dominika | 1674 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 118 wynik(ów)