Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-17 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 771 |
Wystartowało : | 692 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 684 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | Drużynowa Siedlce | Mistrzostwa Polski Samorządowców Drużyny | Żołnierze Drużyny | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | Elite Masters Kobiet | Mistrzostwa Polski Samorządowców Kobiet | Mistrzostwa Polski Samorządowców Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Masters Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Samorządowców Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Samorządowców Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | 09:00 | 09:15 | Mieszkanka Siedlec | Mieszkaniec Siedlec
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_1 1.5km | Point_2 4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BERNADY Damian | 2340 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:48 | 01:07:41 | ||
2 | GRZYMAŁA Damian | 2337 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:03 | 01:31:10 | ||
3 | PIELATOWSKA Jadwiga | 2338 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:11 | 01:31:11 | ||
4 | BANASZEWSKA Monika | 2339 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:13 | 01:28:17 | ||
5 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 2353 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:27:48 | 00:40:12 | |||
6 | ZABŁOTNY Kamil | 2351 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:32 | 01:02:57 | ||
7 | ANDRZEJEWSKI Mariusz | 2352 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:18 | 01:01:43 | |||
8 | GÓRSKI Łukasz | 2362 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:47 | 01:29:34 | |||
9 | GRZECHNIK Łukasz | 2363 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:00 | 00:45:26 | |||
10 | GRZĘDA Michał | 2364 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:07 | 01:13:23 | |||
11 | ROSA Marcin | 2375 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:12 | 01:02:33 | |||
12 | RYŚ Michał | 2376 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:17 | 00:51:52 | |||
13 | SMOLAK Maciej | 2761 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:31:00 | 00:45:25 | |||
14 | VERAMEICHYK Alena | 2762 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:37:40 | 00:57:28 | |||
15 | GROCHOWSKA-RYŚ Izabela | 2329 | Aqua Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:38 | 01:30:06 | ||
16 | GROMEK Marta | 2330 | Aqua Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:39 | 01:30:37 | ||
17 | NOWOSIELSKI Łukasz | 2331 | Aqua Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:37 | 01:30:05 | ||
18 | STEFANIUK Karol | 2332 | Aqua Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:39 | 01:30:34 | ||
19 | PAWLAK Iwona | 2333 | Brud Ekipa | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:46 | 01:02:08 | ||
20 | BILSKI Paweł | 2334 | Crossfit Łuków | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:19 | 01:01:31 | ||
21 | JARASZEK Krzysztof | 2335 | Crossfit Łuków | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:18 | 01:01:15 | ||
22 | KWIATKOWSKI Aleksander | 2341 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:02:21 | 01:28:16 | ||
23 | ADAMCZYK Michal | 2344 | Rajskie Jadło Łódź Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:39:50 | 01:01:56 | ||
24 | SMULSKI Piotr | 2345 | Rajskie Jadło Łódź Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:07 | 01:02:04 | ||
25 | JAGIELSKI Rafał | 2346 | SMARU | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:54 | 01:18:16 | ||
26 | KARCZEWSKA Patrycja | 2347 | SMARU | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:59 | 01:18:25 | ||
27 | KARCZEWSKI Michał | 2348 | SMARU | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:56 | 01:18:17 | ||
28 | RUDNICKA Anna | 2349 | Sons Of Guns | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:58 | 01:28:22 | ||
29 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 2350 | Sons Of Guns | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:59 | 01:28:22 | ||
30 | CABAJ Tomasz | 2354 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:51 | 01:27:23 | |||
31 | CELMEROWSKA Karolina | 2355 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | 01:19:02 | |||
32 | CELMEROWSKA Marta | 2356 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:08 | 01:19:40 | |||
33 | CHOLEWKA Wojciech | 2357 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:42 | 01:27:28 | |||
34 | FIGURSKI Łukasz | 2358 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:24 | 01:03:56 | |||
35 | GAJEWSKA Agnieszka | 2359 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:53 | 01:29:10 | |||
36 | GALL Rafal | 2360 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:26:19 | 00:48:54 | |||
37 | KASTSIUCHENKA Dzianis | 2365 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:18 | 01:08:14 | |||
38 | KRUSIEWICZ Agnieszka | 2370 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:07 | 01:19:07 | |||
39 | MACKIEWICZ Anna | 2371 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:45 | 01:27:39 | |||
40 | ORCZYKOWSKA Izabela | 2372 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:07 | 01:03:59 | |||
41 | PIESTRAK Sebastian | 2373 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:10 | 01:18:29 | |||
42 | ROMBEL Mariusz | 2374 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:26 | 01:07:55 | |||
43 | STASEVICH Alina | 2379 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:26 | 01:08:01 | |||
44 | WATAŁA Marcin | 2380 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | 01:03:47 | |||
45 | CIUPA Piotr | 2755 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||||
46 | RYTEL Piotr | 2756 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:28 | 01:04:48 | |||
47 | DUDZIŃSKI Adam | 2758 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:32:47 | 00:50:36 | |||
48 | KORCZYŃSKI Norbert | 2367 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:20 | 00:45:37 | 01:04:20 | |||
49 | KRUPA Olga | 2369 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:21 |
Znaleziono 49 wynik(ów)