Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-11-17 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 771 |
Wystartowało : | 692 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 684 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | Drużynowa Siedlce | Mistrzostwa Polski Samorządowców Drużyny | Żołnierze Drużyny | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | Elite Masters Kobiet | Mistrzostwa Polski Samorządowców Kobiet | Mistrzostwa Polski Samorządowców Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Żołnierze Kobiety | Elite Masters Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Samorządowców Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Samorządowców Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Żołnierze Mężczyzni | 09:00 | 09:15 | Mieszkanka Siedlec | Mieszkaniec Siedlec
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Point_1 1.5km | Point_2 4km | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASZA Rafał | 2841 | Open Mężczyzn | 1 | M 1 | 12:00 | 00:00:00 | 00:20:09 | 00:28:56 | 00:37:40.80 | 00:37:40.80 | 6:16 | 9.6 (100%) | ||||
2 | SUŁAT Maciej | 2948 | Open Mężczyzn | 2 | M 2 | 12:00 | 00:00:00 | 00:20:17 | 00:29:29 | 00:38:05.55 | 00:38:05.55 | +00:00:24 (1.1%) | 6:20 | 9.5 (99.0%) | |||
3 | WTULICH Rafał | 2901 | Dębe jest WIELKIE | Open Mężczyzn | 3 | M 3 | 12:00 | 00:00:00 | 00:21:28 | 00:31:07 | 00:40:38.20 | 00:40:38.20 | +00:02:57 (7.3%) | 6:46 | 8.9 (92.7%) | ||
4 | KORKOSZ Ireneusz | 2928 | Technicy Magicy | Open Mężczyzn | 8 | M 8 | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:10 | 00:35:32 | 00:46:49.60 | 00:46:49.60 | +00:09:08 (19.5%) | 7:48 | 7.7 (80.2%) | ||
5 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 2940 | Open Mężczyzn | 9 | M 9 | 12:00 | 00:00:00 | 00:24:15 | 00:35:45 | 00:46:57.90 | 00:46:57.90 | +00:09:17 (19.8%) | 7:49 | 7.7 (80.2%) | |||
6 | GOLEC Krystyna | 2925 | Technicy Magicy | Open Kobiet | 1 | K 1 | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:42 | 00:40:11 | 00:48:01.20 | 00:48:01.20 | +00:10:20 (21.5%) | 8:00 | 7.5 (78.1%) | ||
7 | ODRZYWOLSKA Joanna | 2945 | Open Kobiet | 2 | K 2 | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:07 | 00:40:19 | 00:48:15.10 | 00:48:15.10 | +00:10:34 (21.9%) | 8:02 | 7.5 (78.1%) | |||
8 | RUSZEWSKA Anna | 2947 | Open Masters Kobiet | 1 | K 3 | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:40 | 00:41:42 | 00:48:28.40 | 00:48:28.40 | +00:10:47 (22.3%) | 8:04 | 7.4 (77.1%) | |||
9 | BANASZKIEWICZ Sławomir | 2939 | Open Mężczyzn | 47 | M 50 | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:15 | 00:45:35 | 01:03:15.35 | 01:03:15.35 | +00:25:34 (40.4%) | 10:32 | 5.7 (59.4%) | |||
10 | ADAMCZYK Jacek | 2922 | Technicy Magicy | Open Masters Mężczyzn | 7 | M 74 | 12:00 | 00:00:00 | 00:31:30 | 00:47:00 | 01:08:04.85 | 01:08:04.85 | +00:30:24 (44.7%) | 11:20 | 5.3 (55.2%) | ||
11 | CZUBA Krzysztof | 2908 | Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 8 | M 76 | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:17 | 01:00:13 | 01:09:14.95 | 01:09:14.95 | +00:31:34 (45.6%) | 11:32 | 5.2 (54.2%) | ||
12 | KARCZMARCZYK Marcin | 2910 | Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 9 | M 77 | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | 00:55:34 | 01:09:15.20 | 01:09:15.20 | +00:31:34 (45.6%) | 11:32 | 5.2 (54.2%) | ||
13 | KUŚ Michał | 2842 | Urząd Miasta Kędzierzyn Koźle | Open Mężczyzn | 72 | M 83 | 12:00 | 00:00:00 | 00:33:41 | 00:50:23 | 01:10:35.00 | 01:10:35.00 | +00:32:54 (46.6%) | 11:45 | 5.1 (53.1%) | ||
14 | PYŚKIEWICZ Kordian | 2913 | Radzymin | Open Mężczyzn | 73 | M 84 | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:03 | 00:57:06 | 01:10:35.15 | 01:10:35.15 | +00:32:54 (46.6%) | 11:45 | 5.1 (53.1%) | ||
15 | KONDRATCZYK Marlena | 2911 | Radzymin | Open Kobiet | 4 | K 6 | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:58 | 00:56:02 | 01:10:35.75 | 01:10:35.75 | +00:32:54 (46.6%) | 11:45 | 5.1 (53.1%) | ||
16 | SZCZĘSNY Bartosz | 2849 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 76 | M 88 | 12:00 | 00:00:00 | 00:28:42 | 00:46:04 | 01:11:15.05 | 01:11:15.05 | +00:33:34 (47.1%) | 11:52 | 5.1 (53.1%) | ||
17 | TUMANKIEWICZ Marta | 2914 | Radzymin | Open Kobiet | 5 | K 7 | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:59 | 00:57:11 | 01:11:29.50 | 01:11:29.50 | +00:33:48 (47.3%) | 11:54 | 5 (52.1%) | ||
18 | ARTEL Marta | 2924 | Technicy Magicy | Open Kobiet | 6 | K 8 | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:56 | 00:55:27 | 01:12:27.95 | 01:12:27.95 | +00:34:47 (48.0%) | 12:04 | 5 (52.1%) | ||
19 | ARTEL Dariusz | 2923 | Technicy Magicy | Open Masters Mężczyzn | 11 | M 95 | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:56 | 00:55:24 | 01:12:28.05 | 01:12:28.05 | +00:34:47 (48.0%) | 12:04 | 5 (52.1%) | ||
20 | ŁUKASIAK Monika | 2943 | Open Kobiet | 11 | K 15 | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:04 | 00:57:14 | 01:15:13.05 | 01:15:13.05 | +00:37:32 (49.9%) | 12:32 | 4.8 (50.0%) | |||
21 | SŁAWSKI Dariusz | 2952 | Open Mężczyzn | 93 | M 106 | 12:00 | 00:00:00 | 00:39:03 | 00:57:16 | 01:15:13.10 | 01:15:13.10 | +00:37:32 (49.9%) | 12:32 | 4.8 (50.0%) | |||
22 | ZYGARTOWICZ Rafał | 2916 | Radzymin | Open Mężczyzn | 95 | M 108 | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:14 | 00:57:10 | 01:15:28.35 | 01:15:28.35 | +00:37:47 (50.1%) | 12:34 | 4.8 (50.0%) | ||
23 | NOWAK Michał | 2950 | Open Mężczyzn | 108 | M 123 | 12:00 | 00:00:00 | 01:17:30.00 | 01:17:30.00 | +00:39:49 (51.4%) | 12:55 | 4.6 (47.9%) | |||||
24 | WOJTASZEK Wojciech | 2907 | Racibórz | Open Mężczyzn | 122 | M 139 | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:55 | 01:01:11 | 01:19:24.50 | 01:19:24.50 | +00:41:43 (52.5%) | 13:14 | 4.5 (46.9%) | ||
25 | SYMKO Gabriela | 2951 | Racibórz | Open Kobiet | 24 | K 28 | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:03 | 01:01:14 | 01:19:25.30 | 01:19:25.30 | +00:41:44 (52.6%) | 13:14 | 4.5 (46.9%) | ||
25 | MOGILSKI Marcin | 2904 | Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 15 | M 140 | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:53 | 01:00:02 | 01:19:25.30 | 01:19:25.30 | +00:41:44 (52.6%) | 13:14 | 4.5 (46.9%) | ||
25 | OSADA Grzegorz | 2906 | Racibórz | Open Mężczyzn | 123 | M 140 | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:03 | 01:01:05 | 01:19:25.30 | 01:19:25.30 | +00:41:44 (52.6%) | 13:14 | 4.5 (46.9%) | ||
28 | MAŁEK Mariusz | 2929 | Technicy Magicy | Open Mężczyzn | 144 | M 164 | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:54 | 01:01:33 | 01:21:39.55 | 01:21:39.55 | +00:43:58 (53.9%) | 13:36 | 4.4 (45.8%) | ||
29 | PRZECH-FUS Agnieszka | 2903 | Gmina Wólka | Open Masters Kobiet | 6 | K 46 | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:18 | 01:07:49 | 01:29:13.80 | 01:29:13.80 | +00:51:33 (57.8%) | 14:52 | 4 (41.7%) | ||
30 | RESZKA Łukasz | 2920 | Świdnik - Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 207 | M 239 | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:17 | 01:07:48 | 01:30:20.35 | 01:30:20.35 | +00:52:39 (58.3%) | 15:03 | 4 (41.7%) | ||
31 | MICHAŁOWSKI Maciej | 2919 | Świdnik - Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 208 | M 240 | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:20 | 01:07:56 | 01:30:23.85 | 01:30:23.85 | +00:52:43 (58.3%) | 15:03 | 4 (41.7%) | ||
32 | FIJAŁKOWSKA Karolina | 2917 | Świdnik - Wysokich Lotów | Open Kobiet | 41 | K 47 | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:17 | 01:07:46 | 01:30:26.20 | 01:30:26.20 | +00:52:45 (58.3%) | 15:04 | 4 (41.7%) | ||
33 | KUBECKA Ewelina | 2918 | Świdnik - Wysokich Lotów | Open Kobiet | 42 | K 48 | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:17 | 01:07:46 | 01:30:27.90 | 01:30:27.90 | +00:52:47 (58.3%) | 15:04 | 4 (41.7%) | ||
34 | GODLEWSKA Anna | 2909 | Radzymin | Open Kobiet | 43 | K 49 | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:53 | 01:07:31 | 01:30:28.90 | 01:30:28.90 | +00:52:48 (58.4%) | 15:04 | 4 (41.7%) | ||
35 | KUSI Wojciech | 2912 | Radzymin | Open Mężczyzn | 209 | M 242 | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:56 | 01:07:32 | 01:30:28.95 | 01:30:28.95 | +00:52:48 (58.4%) | 15:04 | 4 (41.7%) | ||
36 | SZCZERBA Radosław | 2921 | Świdnik - Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 223 | M 261 | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:16 | 01:07:44 | 01:32:15.10 | 01:32:15.10 | +00:54:34 (59.2%) | 15:22 | 3.9 (40.6%) | ||
37 | MORDEJA Dawid | 2905 | Racibórz | Open Mężczyzn | 234 | M 274 | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:43 | 01:12:07 | 01:33:08.90 | 01:33:08.90 | +00:55:28 (59.5%) | 15:31 | 3.9 (40.6%) | ||
38 | KALINOWSKI Piotr | 2926 | Technicy Magicy | Open Mężczyzn | 263 | M 309 | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:25 | 00:57:07 | 01:39:45.90 | 01:39:45.90 | +01:02:05 (62.2%) | 16:37 | 3.6 (37.5%) | ||
39 | APTOWICZ Damian | 2938 | Open Mężczyzn | 335 | M 392 | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:44 | 01:21:22 | 01:54:00.40 | 01:54:00.40 | +01:16:19 (66.9%) | 19:00 | 3.2 (33.3%) | |||
40 | MIELNIK Natalia | 2932 | UMWW | Open Kobiet | 122 | K 139 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:12 | 01:26:50 | 02:06:19.30 | 02:06:19.30 | +01:28:38 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
41 | SZYMCZAK Marcin | 2934 | UMWW | Open Mężczyzn | 367 | M 427 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:27 | 01:28:34 | 02:06:19.50 | 02:06:19.50 | +01:28:38 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
41 | WDOWIAK Joanna | 2936 | UMWW | Open Kobiet | 123 | K 140 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:26 | 01:28:28 | 02:06:19.50 | 02:06:19.50 | +01:28:38 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
43 | SZACHT Izabela | 2933 | UMWW | Open Kobiet | 124 | K 141 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:27 | 01:28:35 | 02:06:19.55 | 02:06:19.55 | +01:28:38 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
44 | LEMBICZ Ewa | 2931 | UMWW | Open Masters Kobiet | 17 | K 142 | 12:00 | 00:00:00 | 01:01:58 | 01:27:56 | 02:06:19.75 | 02:06:19.75 | +01:28:38 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
45 | TOMCZAK Jacek | 2935 | UMWW | Open Masters Mężczyzn | 51 | M 428 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:19 | 01:28:26 | 02:06:19.85 | 02:06:19.85 | +01:28:39 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
46 | WOJCIECHOWSKA Magdalena | 2937 | UMWW | Open Kobiet | 125 | K 143 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:13 | 01:28:17 | 02:06:20.05 | 02:06:20.05 | +01:28:39 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
47 | CHOMICZ Justyna | 2930 | UMWW | Open Masters Kobiet | 18 | K 144 | 12:00 | 00:00:00 | 01:02:12 | 01:27:41 | 02:06:20.35 | 02:06:20.35 | +01:28:39 (70.2%) | 21:03 | 2.8 (29.2%) | ||
48 | KIRIEW Justyna | 2927 | Technicy Magicy | Open Masters Kobiet | 22 | K 178 | 12:00 | 00:00:00 | 00:27:42 | 00:40:10 | +00:11:13 | 10:02 | 6 (62.5%) |
Znaleziono 48 wynik(ów)