Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Knurów |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 249 |
Wystartowało : | 211 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 206 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 11:15 | Open Kobiet JSW | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Drużynowa JSW
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DURAJ Patryk | 2501 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | GRABOWSKI Jacek | 2503 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | IZYDORCZYK Agnieszka | 2504 | ..... | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | IZYDORCZYK Marek | 2505 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
5 | JURECZKA Łukasz | 2506 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
6 | KUBICZEK Lidia | 2508 | ..... | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | BURY Kamil | 2525 | JSW IT SYSTEMS Spółka z o. o. | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | SENDECKI Radosław | 2526 | JSW IT SYSTEMS Spółka z o. o. | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
9 | TRYBUŁOWSKI Lukasz | 2527 | JSW IT SYSTEMS Spółka z o. o. | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
10 | WERESZCZAK Wojciech | 2528 | JSW IT SYSTEMS Spółka z o. o. | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
11 | KOZŁOWSKI Karol | 2529 | JSW KOKS | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
12 | KLIMOSZ Michał | 2530 | Jsw sa | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | KOTRAS Łukasz | 2531 | KWK Borynia | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
14 | CZECH Łukasz | 2532 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | ŁABĘDŹ Kazimierz | 2554 | Ruch Borynia | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | LUBER Damian | 2555 | Ruch Borynia | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | CHMIEL Edyta | 2557 | Ruch Szczygłowice | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | CIEŚLAK Marcin | 2558 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
19 | KAMIŃSKI Zbigniew | 2559 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | KOMARNICKI Tomasz | 2560 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | KONSEK Krzysztof | 2561 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | LENART Paweł | 2585 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
23 | LEŚNIAK Krzysztof | 2586 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
24 | LOCH Miroslaw | 2587 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
25 | MAZUR Piotr | 2588 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
26 | MENCEWICZ Paweł | 2589 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
27 | NALEPKA Paweł | 2590 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
28 | NOWAK Łukasz | 2591 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
29 | LISZOK Przemysław | 2612 | Jsw sa | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
30 | KAZIBUT Dawid | 2613 | KWK Borynia | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
31 | BUTRYKOWSKI Arkadiusz | 2615 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
32 | GERZOK Wojciech | 2616 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | HENEL Piotr | 2617 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | HOMAN Grzegorz | 2618 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | KUBASIK Michal | 2619 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | WILIMSKI Tomasz | 2641 | Ruch Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | MIELNICKI Tomasz | 2643 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
38 | PORĘBSKA Karolina | 2644 | Ruch Zofiówka | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
39 | HETMANIOK Rafał | 2645 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | PĘKAŁA Marcin | 2646 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
41 | RDUCH Adrian | 2647 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
42 | RDUCH Anna | 2648 | wieczne młodzieniaszki | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
43 | PIELESZ Piotr | 2670 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
44 | POKORNY Marcin | 2671 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
45 | URBANEK Adrian | 2672 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
46 | RYGIEL Łukasz | 2674 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
47 | GIBEK Marcin | 2675 | Jsw sa | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
48 | SLISZ Kamil | 2677 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
49 | WAWRZONKOWSKI Szymon | 2678 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | ODZIOMEK Alicja | 2718 | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
51 | GIL Radosław | 2721 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
52 | GAMZA Mariusz | 2722 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | LULECZKA Bartlomiej | 2723 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | MAJORCZYK Patryk | 2725 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | GLUCKLICH Damian | 2727 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
56 | PAPAJ Łukasz | 2728 | KWK Budryk Szybowy | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | KALINOWSKI Łukasz | 2729 | KWK Budryk Szybowy | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
58 | WIŚNIEWSKA Justyna | 2733 | FemFit5+ | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | TOMCZYK Tomasz | 2735 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | KAPLIK Andrzej | 2736 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | JORDAN Roman | 2737 | JSW IT SYSTEMS Spółka z o. o. | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | ZDUNIAK Ardrian | 2738 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | KITA Wojciech | 2742 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | BATRUCH-TOPOL Wioleta | 2745 | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
65 | MUSIOLIK Krzysztof | 2750 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | JANCZUKOWICZ Łukasz | 2753 | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | |||
67 | WOJTOŃ Mateusz | 2214 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
68 | LUBERTA Tomasz | 2509 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
69 | MACIEJEWICZ Dawid | 2510 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | PIWOWARCZYK Damian | 2511 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
71 | RUSINEK Dariusz | 2512 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
72 | RYSZKA Urban | 2513 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
73 | SELIGA Paweł | 2514 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
74 | SITKO Mateusz | 2515 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
75 | SMIECINSKI Dominik | 2516 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
76 | WRÓBEL Dariusz | 2517 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
77 | KRENTUSZ Kamil | 2518 | AwariaG2 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
78 | NAPARSTEK Damian | 2519 | AwariaG2 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
79 | KUBIENIEC Grzegorz | 2521 | EDŁb Ruch "Borynia" | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
80 | KUBIENIEC Joachim | 2522 | EDŁb Ruch "Borynia" | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
81 | CZEMPIEL Paweł | 2533 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
82 | KARWOT Łukasz | 2534 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
83 | KNAPCZYK Bartosz | 2535 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
84 | KOLASIŃSKI Michał | 2536 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
85 | KOZIELSKI Michał | 2537 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
86 | PABICH Artur | 2538 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
87 | WOJTOŃ Szymon | 2539 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
88 | ZAKRZEWSKA Małgorzata | 2540 | KWK Budryk | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
89 | BIEGAJ Jakub | 2541 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
90 | KUCZERA Kazimierz | 2542 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
91 | KARKULA Krzysztof | 2545 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
92 | MENDRELA Adrian | 2546 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
93 | TETŁAK Maciek | 2548 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
94 | LAUBACH Radosław | 2549 | KWK Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
95 | SKIRTUN Piort | 2550 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
96 | SZAFRANIEC Szymon | 2551 | PBSz S.A. | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
97 | ALBRECHT Grzegorz | 2552 | Ruch Borynia | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
98 | DE SAS TOPOLNICKI Michał | 2553 | Ruch Borynia | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
99 | KRAWIEC Bartosz | 2562 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
100 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 2563 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
101 | RZEPECKI Adrian | 2564 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
102 | CZEKAJ Dawid | 2565 | Ruch Zofiówka | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
103 | CEGLAREK Norbert | 2566 | ZWP | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
104 | BARCZYK David | 2567 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
105 | BARCZYK Łukasz | 2568 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
106 | BOCZKOWSKI Maciej | 2569 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
107 | CHRABĄSZCZ Paweł | 2570 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
108 | DYBAŚ Mateusz | 2571 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
109 | FRANKE Karol | 2572 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
110 | FURGOŁ Tomasz | 2573 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
111 | JANETA Szymon | 2576 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
112 | KAIM Robert | 2577 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
113 | KARPIŃSKI Damian | 2578 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
114 | KIEŁKOWSKI Łukasz | 2579 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
115 | KOCJAN Karol | 2580 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
116 | KOPCZYŃSKI Michał | 2581 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
117 | KORUS Krzysztof | 2582 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
118 | PIEKARSKA Agnieszka | 2592 | Open Kobiet JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
119 | PYTLIK Mateusz | 2594 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
120 | STOPYRA Roger | 2595 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
121 | SZYMICZEK Tomasz | 2596 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
122 | WIĘSEK Paweł | 2600 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
123 | ZIĘBA Marcin | 2601 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
124 | ZNISZCZOŁ Dawid | 2602 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
125 | MORDYL Marcin | 2603 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
126 | KIEŁB Tomasz | 2604 | Borynia PP | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
127 | LEWANDOWSKI Artur | 2605 | Borynia PP | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
128 | MICZEK Michał | 2607 | Borynioki | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
129 | MAJORCZYK Arek | 2608 | Jsw | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
130 | KOSTRO Maria | 2609 | Jsw sa | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
131 | KRZYSZTOF Dyrda | 2610 | Jsw sa | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
132 | LISZOK Iwona | 2611 | Jsw sa | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
133 | MAŁEK Adam | 2621 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
134 | MORA Karol | 2622 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
135 | MUSIOŁ Bartosz | 2623 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
136 | NOWAK Piotr | 2624 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
137 | SKRZYPCZYK Aleksander | 2625 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
138 | SZPILKA Korneliusz | 2626 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
139 | TULEJKO Dawid | 2627 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
140 | URBANEK Patryk | 2628 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
141 | BABCZYNSKI Piotr | 2630 | KWK Budryk Szybowy | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
142 | TIC Mateusz | 2631 | KWK Budryk Szybowy | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
143 | KRAWIEC Bogdan | 2632 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
144 | KONEWKA Kamil | 2633 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
145 | PRZYBYŁEK Brayan | 2635 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
146 | WITOSZEK Grzegorz | 2719 | KWK Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
147 | CHOLAJDA Roman | 2636 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
148 | KUNINA Paweł | 2637 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
149 | MICZEK Marcin | 2638 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
150 | SZEFER Bartłomiej | 2639 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
151 | KWAŚNIOK Grzegorz | 2640 | Ruch Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
152 | RDUCH Łukasz | 2649 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
153 | ZALEWSKA Mirela | 2650 | wieczne młodzieniaszki | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
154 | TRELA Bartłomiej | 2651 | Zakład Wsparcia Produkcji | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
155 | SPYCHAŁA Piotr | 2652 | ZWP | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
156 | ANTONIEWICZ Monika | 2653 | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
157 | CIMAŁA Adrian | 2654 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
158 | FILLA Mariusz | 2655 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
159 | GRAJNER Bartosz | 2657 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
160 | GROBORZ Daniel | 2658 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
161 | JOJKO Henryk | 2659 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
162 | KITA Szymon | 2660 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
163 | NOWAK Robert | 2665 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
164 | PAWLAK Karol | 2667 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
165 | SKWARK Mariusz | 2717 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
166 | GRUSZKA Patryk | 2726 | KWK Knurów | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
167 | HEROK Przemysław | 2679 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | ||
168 | JASIŃSKI Miłosz | 2680 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
169 | KRUSZEWSKI Dawid | 2681 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
170 | KROSNY Dawid | 2682 | Team Larsen | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
171 | LACH Marcin | 2683 | Team Larsen | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
172 | ZAPRZALSKI Adrian | 2685 | Team Larsen | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
173 | ZARĘBA Marcin | 2686 | Team Larsen | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | ||
174 | KWIATKOWSKI Paweł | 2688 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
175 | KWIATKOWSKI Robert | 2689 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
176 | PISANIEC Krzysztof | 2690 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
177 | POLOK Marcin | 2691 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
178 | SKUBACZ Adam | 2692 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
179 | SZKATUŁA Henryk | 2693 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
180 | ZAWADZKI Grzegorz | 2694 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
181 | OLSZOWSKI Adrian | 2695 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
182 | SUSZKA Zbigniew | 2696 | ..... | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
183 | NOCNY Mariusz | 2697 | #MatiTati | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
184 | HELDT Hanna | 2700 | JSW Ochrona | Open Kobiet JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
185 | MIKOŁAJEK Paulina | 2701 | JSW Ochrona | Open Kobiet JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
186 | PUTOWSKA Barbara | 2702 | JSW Ochrona | Open Kobiet JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
187 | PRÓSZYŃSKA Agnieszka | 2703 | JZR | Open Kobiet JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
188 | PRÓSZYŃSKI Sławomir | 2704 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
189 | BASSEK Szymon | 2706 | THE BIG RED ONE TEAM! | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
190 | KAŹMIERCZAK Sylwester | 2707 | THE BIG RED ONE TEAM! | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
191 | KRAŚNIEWSKI Dawid | 2708 | THE BIG RED ONE TEAM! | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
192 | OLSZÓWKA Arkadiusz | 2709 | THE BIG RED ONE TEAM! | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | ||
193 | ORLIK Marek | 2711 | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | |||
194 | PAPIS Grzegorz | 2741 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
195 | GABRYŚ Adam | 2732 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
196 | KUCZERA Marek | 2731 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
197 | PIECHA Mirosław | 2730 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
198 | TOPOL Tomasz | 2746 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
199 | SABAT Łukasz | 2739 | KWK Budryk | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
200 | JAKUBOWSKI Kamil | 2751 | Ruch Szczygłowice | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | ||
201 | CIERLICKA Justyna | 2734 | Open Kobiet JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
202 | JAWORSKI Dominik | 2747 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
203 | JONDERKO Tomasz | 2748 | Open Mężczyzn JSW | 11:30 | 00:00:00 | |||
204 | KOŚ Mariusz | 2740 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
205 | NEWE Łukasz | 2752 | Open Mężczyzn JSW | 11:45 | 00:00:00 | |||
206 | GRZĘDA Tomasz | 2749 | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | |||
207 | BUSSEK Jan | 2743 | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 00:00:00 | |||
208 | ŚLADECZEK Marcin | 2714 | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | |||
209 | ORLIK Wojciech | 2712 | Open Mężczyzn JSW | 12:00 | 00:00:00 | |||
210 | WYROBEK Rafał | 2523 | Jsw | Open Mężczyzn JSW | 11:15 | 01:16:53 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
PIPREK Sylwia | 2593 | Open Kobiet JSW | 11:15 | DNF |
Znaleziono 211 wynik(ów)