Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Knurów |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2337 |
Wystartowało : | 2209 |
Nie ukończyło : | 30 |
Ukończyło : | 2179 |
Na trasie : | 28 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HORĘZGA Dorota | 178 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
2 | BARTNIK Iwona | 666 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3 | DERYŁO Mateusz | 667 | Bobolki biegają | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
4 | KIERES Adam | 668 | Bobolki biegają | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
5 | LUBERSKA Anna | 669 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
6 | MUSZTYFAGA Sabina | 670 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
7 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 671 | Bobolki biegają | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
8 | DĄBROWSKA Aneta | 672 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
9 | MALARA Dalia | 673 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | SIWY Artur | 695 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
11 | STELMASZYK Monika | 696 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
12 | BENSCH Michal | 724 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
13 | BIEGIER Maria | 725 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
14 | BŁATOŃ Mateusz | 726 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
15 | CADER Zuzanna | 728 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
16 | CZERWONKA Ewa | 730 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
17 | CZUPAJŁO Justyna | 731 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
18 | DAŃKO Damian | 732 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
19 | MICHALIK Marcin | 754 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
20 | NOWOCIN Patrycja | 756 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
21 | NOWROT-KALINOWSKA Magdalena | 757 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | OGRODOWICZ Klaudia | 758 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | OLEŚ Aleksander | 759 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
24 | PAJDA Katarzyna | 760 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
25 | PAPLA Agnieszka | 761 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
26 | NEUKIRCH Roman | 1724 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
27 | SZYLUK Iwona | 1751 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
28 | RACHOCKA Marzena | 513 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
29 | NOWORYTA Katarzyna | 631 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
30 | WĘGRZYŃSKA Dominika | 652 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
31 | ZAWISZA Izabela | 656 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
32 | BUCZAK Łukasz | 659 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
33 | WIECZOREK Klaudia | 660 | Alko Team Rybnik | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
34 | GRABOWSKA Aneta | 661 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
35 | GRABOWSKI Maciej | 662 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | WYŻGA Maciej | 663 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | KLINOWSKI Andrzej | 664 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
38 | BARTNIK Anna | 665 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
39 | KOPECKA Ewa | 674 | Cebula Special Forces | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | KOPECKI Adam | 675 | Cebula Special Forces | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
41 | RABENDA Agata | 676 | Cebula Special Forces | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | STANASZEK Michał | 677 | Cebula Special Forces | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
43 | BARTECZKO Ben | 678 | Fire Birds MC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
44 | DZIĘDZIEL Paweł | 679 | Fire Birds MC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
45 | KAMPCZYK Rafał | 680 | Fire Birds MC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
46 | KOWOL Przemek | 681 | Fire Birds MC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
47 | ZEGRODNIK Leszek | 683 | Fire Birds MC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
48 | GROS Dawid | 684 | Hercklekoty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
49 | GROS Sandra | 685 | Hercklekoty | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
50 | ŚLIWKA Marta | 686 | Hercklekoty | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | SZPONAR Daniel | 687 | Hercklekoty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
52 | KOBYŁECKI Tomasz | 688 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
53 | ZIĘBA Łukasz | 690 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
54 | CHUDZIŃSKA Aneta | 691 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
55 | GRYBOŚ Patrycja | 692 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
56 | MACIEJEWSKA SIWY Ela | 693 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
57 | MACIEJEWSKI Daniel | 694 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
58 | GROMOTKA Janusz | 704 | Nic się nie stało | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
59 | PIECHACZEK Tomasz | 705 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
60 | FICEK Sebastian | 707 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
61 | PASTUSZKA Artur | 708 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
62 | CIEMAŁA Szczepan | 709 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
63 | MOL Paweł | 710 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | MOL Wojtek | 711 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | SAWICKA Jolanta | 712 | Speed Runners | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | BRODACKI Paweł | 363 | Szmaragdowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | DZIERGAS Mateusz | 364 | Szmaragdowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
68 | MATUSZNY Barbara | 365 | Szmaragdowa | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | MATUSZNY Patryk | 366 | Szmaragdowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
70 | MATUSZNY Piotr | 461 | Szmaragdowa | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
71 | ISKRA Joanna | 713 | Team Marudy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
72 | WIŚNIEWSKI Mikołaj | 714 | Team Marudy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
73 | KACZOR Paweł | 716 | Zabiegane Frele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
74 | MURAS Magda | 717 | Zabiegane Frele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
75 | SZOŁTYSEK Karina | 718 | Zabiegane Frele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
76 | SZYMIK Żaneta | 719 | Zabiegane Frele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
77 | MATUSZEWSKI Maciej | 720 | ZaDyszke | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
78 | RYDRYCH Marcin | 721 | ZaDyszke | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
79 | BARANEK Rafał | 722 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
80 | BARTOCHOWSKA Patrycja | 723 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
81 | GĘBALSKI Przemysław | 734 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
82 | GLENC Klaudia | 735 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
83 | GLENC Magdalena | 736 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
84 | GLENC Mateusz | 737 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
85 | GRABSKA Barbara | 739 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
86 | GRUBBA Rafał | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
87 | KARMOWSKI Tomasz | 742 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
88 | KĘDZIORA Bogumił | 744 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
89 | KŁOS Michał | 745 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
90 | KOLASA Adam | 746 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
91 | KONDRAT Aleksandra | 747 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
92 | KONDRAT Katarzyna | 748 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
93 | LYSY Michał | 749 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
94 | MALARA Daniel | 751 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
95 | ROSTKOWSKI Seweryn | 763 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
96 | ŚLĘZAK Grzegorz | 764 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
97 | SOBOCIK Karol | 765 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
98 | SUŁOWSKA Katarzyna | 766 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
99 | SZCZEPANOWSKI Bogusław | 768 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
100 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 769 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
101 | WIDUCH Ryszard | 773 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
102 | WIECZOREK Błażej | 774 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
103 | WIERCIOCH Łukasz | 775 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
104 | WOLSKI Marcin | 776 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
105 | WYCISŁO Katarzyna | 777 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
106 | ŚWIĘCIŃSKI Dominik | 894 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
107 | PAŁYGA Marek | 578 | robaczki biegaczki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
108 | PISZCZELOK Aleksander | 682 | Fire Birds MC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
109 | BOGDANOWICZ Dawid | 715 | Zabiegane Frele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 109 wynik(ów)