Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Knurów |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2337 |
Wystartowało : | 2209 |
Nie ukończyło : | 30 |
Ukończyło : | 2179 |
Na trasie : | 28 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUSIAK Wojciech | 1 | Biegnę wolno, bo mi wolno | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2 | ZAJĄC Paweł | 2 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
3 | CHMIELORZ Józef | 3 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
4 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 4 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
5 | GRODOŃ Piotr | 5 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
6 | KACHEL Mateusz | 7 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
7 | MAJOWSKI Michał | 8 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
8 | NIŹNIK Borys | 28 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
9 | RDUCH Mateusz | 29 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
10 | REJDYCH Tomasz | 30 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
11 | SOBOTA Kamil | 31 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
12 | WŁODARCZYK Jan | 32 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
13 | ZARZECZNY Marcin | 33 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
14 | MORAWSKI Grzegorz | 34 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
15 | AYDZEICHYK Andrei | 35 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
16 | PIOTROWSKI Grzegorz | 57 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
17 | WYPUKOŁ Jakub | 58 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | HANKUS Tomasz | 59 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
19 | WITEK Tobiasz | 60 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
20 | ZIELIŃSKI Tomasz | 61 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
21 | BOĆKO Krzysztof | 62 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
22 | BYRCZEK Michał | 63 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
23 | GRABOWSKI Mateusz | 64 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
24 | SZYMAŃSKI Krystian | 86 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
25 | WALKIEWICZ Marek | 87 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
26 | WĘGLARZ Waldemar | 88 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
27 | MICHALCZYK Karolina | 89 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
28 | PŁACZEK Ania | 90 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
29 | DUŹNIAK Urszula | 91 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
30 | FRANICA Mateusz | 109 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
31 | WITKA Patryk | 110 | Aktywna Nowa Ruda | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
32 | ŁYSIK Piotr | 112 | RUNMAGEDDON CENTRALA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
33 | ŁUKOSZ Michał | 113 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
34 | ILNICKI Darek | 114 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
35 | MACHURA Marcin | 115 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
36 | JASIŃSKA Alicja | 116 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
37 | DĄDELEWSKA Oliwia | 117 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
38 | DĄDELEWSKA Joanna | 118 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
39 | ZDUŃCZYK Sylwia | 151 | Biosfera | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
40 | DOMAGAŁA Mateusz | 152 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
41 | GAWRON Vivian | 153 | BUNGEEKRAKOW | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
42 | GUZIK Maksymilian | 154 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
43 | JASIKOWSKI Martin | 155 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
44 | JASIKOWSKI Tomasz | 156 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
45 | PIOTROWICZ Tomasz | 158 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | MOCEK Mateusz | 174 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
47 | RADKO Kamila | 175 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
48 | WILCZEWSKI Rafał | 176 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
49 | FRANCZYK Artur | 177 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
50 | HORĘZGA Dorota | 178 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | MŁYNARCZYK Tatiana | 179 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
52 | PAWUK Marzena | 180 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
53 | BRZEZINKA Mariusz | 202 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
54 | GÓRNAŚ Anna | 203 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
55 | KLEJNOWSKA Katarzyna | 204 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
56 | DRUŻKOWSKA Monika | 205 | Sportera OCR | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
57 | SPYCHALSKA Justyna | 206 | Sportera OCR | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
58 | WALKOWICZ Hubert | 207 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
59 | GNOIŃSKI Marcin | 209 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
60 | JELINSKI Marcin | 231 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
61 | KARACZYN Bartłomiej | 232 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
62 | KARACZYN Justyna | 233 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
63 | KORCZYK Tomasz | 234 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
64 | KRZEMYK Beata | 235 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
65 | KUPICHA Tomasz | 236 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
66 | KUSHNIR Yevhenii | 237 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
67 | KWIATEK Andżelika | 238 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
68 | LASAK Barbara | 239 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
69 | SUSZEK Łukasz | 260 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
70 | TOMCZYKIEWICZ Tomasz | 262 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
71 | TRELIŃSKA Izabela | 263 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
72 | WILK Marcin | 264 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
73 | WINCZIRSZ Łukasz | 265 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
74 | WOCHNIK Dawid | 266 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
75 | WOJTAŚKIEWICZ Magdalena | 267 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
76 | WOJTAŚKIEWICZ Tomasz | 268 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
77 | NADOLSKI Kamil | 289 | Fojerwera i kumple | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
78 | ŚWIĄTEK Rafał | 290 | Fojerwera i kumple | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
79 | ŚWIĄTEK Tomasz | 291 | Fojerwera i kumple | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
80 | SZAŁEK Dawid | 292 | Fojerwera i kumple | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
81 | ANDRZEJEWSKI Martin | 293 | grupa12345 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
82 | MORAWSKI Szymon | 294 | grupa12345 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
83 | OLCZYK Aleksandra | 295 | grupa12345 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
84 | OLCZYK Paweł | 296 | grupa12345 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
85 | KAZIMIERCZAK Jan | 318 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
86 | KORCZYK Paweł | 319 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
87 | KOST Krystian | 320 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
88 | KWOLEK Beata | 321 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
89 | LESZCZYŃSKA Aleksandra | 322 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
90 | MARCIN Orda | 323 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
91 | MICHALCZYK Marta | 324 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
92 | PŁONKA Iwona | 347 | POLPLAST | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
93 | RAPACZ Małgorzata | 348 | POLPLAST | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
94 | ROGOWIEC Piotr | 349 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
95 | SERAFIN Michał | 350 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
96 | SMOK Szymon | 351 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
97 | SOLARZ Anna | 352 | POLPLAST | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
98 | SZCZUREK Rafał | 353 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
99 | WÓJCIK Piotr | 354 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
100 | FRĄCZEK Janusz | 376 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
101 | FRĄCZEK Oliwia | 377 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
102 | GAŁASZKIEWICZ Wojciech | 378 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
103 | GARUS Szymon | 379 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
104 | GUSTA Martyna | 380 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
105 | HANDZEL Mateusz | 381 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
106 | HAWRYLAK Maciej | 382 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
107 | HERNIK-JAGIEŁA Aneta | 383 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
108 | KALBRON Aleksander | 384 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
109 | WOLAŃSKI Michał | 405 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
110 | ZAJĄC Ziemowit | 406 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
111 | ŻMIJ Wojciech | 407 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
112 | ZMIJ Zbyszek | 408 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
113 | ŻUREK Karolina | 409 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
114 | ZYCH Piotr | 410 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
115 | JASIKOWSKI Adam | 411 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
116 | BYKOWSKI Wojciech | 412 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
117 | POŚPIECH Karolina | 413 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
118 | POLOCZEK Rafał | 434 | GGP | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
119 | ALEKSANDRA Aleksandra | 435 | Hasan team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
120 | BOGACZ Bartłomiej | 436 | Hasan team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
121 | BRZUSZEK Marcin | 437 | Hasan team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
122 | SMELA Lukasz | 438 | Hasan team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
123 | FRIEDMAN Roy | 439 | Kosher Mugbal | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
124 | RABINOVICH Nir | 440 | Kosher Mugbal | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
125 | ROBAK Aleksandra | 463 | TI Fluid Systems | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
126 | STROŃSKI Paweł | 464 | TI Fluid Systems | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
127 | PALUCH Krzysztof | 465 | Unimetal & Koban | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
128 | TURCHAN Kamil | 466 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
129 | BADURA Dawid | 467 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
130 | BĄK Agnieszka | 468 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
131 | BĄK Michał | 469 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
132 | BĄK Paweł | 470 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
133 | BĄK Piotr | 471 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
134 | KROCZEK Olga | 492 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
135 | KUCHARSKA Justyna | 493 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
136 | KUKLA Robert | 494 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
137 | KUPREWICZ Grzegorz | 495 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
138 | LEKSTON Bartłomiej | 496 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
139 | LEPPERT Tomasz | 497 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
140 | MAJWALD Janusz | 498 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
141 | MAJWALD Marcela | 499 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
142 | MAMCARZ Piotr | 500 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
143 | STASZAK Barbara | 521 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
144 | SZKODZIAK Paweł | 523 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
145 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 524 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
146 | TRACIAK Krzysztof | 525 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
147 | TRZCIONKA Adrian | 527 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
148 | UŁAŃSKI Szymon | 528 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
149 | WOLFF Rafal | 529 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
150 | WOŹNIAK Adrian | 530 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
151 | KURBIEL Katarzyna | 550 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
152 | ŁOPATOWSKA Monika | 551 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
153 | ŁOPATOWSKI Waldemar | 552 | GirlsPower Kraków | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
154 | MOSTOWIK Joanna | 553 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
155 | NECEL Dorota | 554 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
156 | CZEKAJ Agata | 555 | Heart Attack | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
157 | JAROSZ Agnieszka | 556 | Heart Attack | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
158 | JĘDRZEJEK Marek | 557 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
159 | DOBROŃSKI Janusz | 579 | SMP Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
160 | KOTLEWSKI Tomasz | 580 | SMP Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
161 | NIEZBECKI Łukasz | 581 | SMP Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
162 | RYBIŃSKA Agata | 582 | SMP Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
163 | GUZERA Robert | 583 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
164 | KOTLORZ Emilia | 584 | Team Spartan Knurów | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
165 | NOWAK Anna | 585 | Team Spartan Knurów | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
166 | POKORNY Paweł | 586 | Team Spartan Knurów | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
167 | FOLEK Grzegorz | 608 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
168 | GRZYBOWSKI Piotr | 609 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
169 | JEZIOROWSKI Tomasz | 610 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
170 | KALISZ Krzysztof | 611 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
171 | KLEWANIEC Jakub | 612 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
172 | KOŁACZYK Paweł | 613 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
173 | KOLANKIEWICZ Marcin | 614 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
174 | KOZŁOWSKI Michał | 615 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
175 | KUŚ Krzysztof | 616 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
176 | PORAZIŃSKI Przemysław | 638 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
177 | PRASKI Rafał | 639 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
178 | RADWAŃSKI Daniel | 640 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
179 | RAJSKI Jacek | 641 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
180 | ROMASZ Adrian | 642 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
181 | SKOK Łukasz | 643 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
182 | SKURZYŃSKI Mariusz | 644 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
183 | SOBALA Damian | 645 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
184 | STANA Maria | 646 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
185 | BARTNIK Iwona | 666 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
186 | DERYŁO Mateusz | 667 | Bobolki biegają | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
187 | KIERES Adam | 668 | Bobolki biegają | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
188 | LUBERSKA Anna | 669 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
189 | MUSZTYFAGA Sabina | 670 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
190 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 671 | Bobolki biegają | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
191 | DĄBROWSKA Aneta | 672 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
192 | MALARA Dalia | 673 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
193 | SIWY Artur | 695 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
194 | STELMASZYK Monika | 696 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
195 | BENSCH Michal | 724 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
196 | BIEGIER Maria | 725 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
197 | BŁATOŃ Mateusz | 726 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
198 | CADER Zuzanna | 728 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
199 | CIEMIENIOWSKI Bogdan | 729 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
200 | CZERWONKA Ewa | 730 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
201 | CZUPAJŁO Justyna | 731 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
202 | DAŃKO Damian | 732 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
203 | MICHALIK Marcin | 754 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
204 | NIESZPOREK Kamil | 755 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
205 | NOWOCIN Patrycja | 756 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
206 | NOWROT-KALINOWSKA Magdalena | 757 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
207 | OGRODOWICZ Klaudia | 758 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
208 | OLEŚ Aleksander | 759 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
209 | PAJDA Katarzyna | 760 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
210 | PAPLA Agnieszka | 761 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
211 | STRÓŻ Zbigniew | 783 | APA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
212 | ZICH Piotr | 784 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
213 | FERTYKOWSKI Dawid | 785 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
214 | JANOSZKA Piotr | 786 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
215 | KASZUBA-ŚMIEJA Małgorzata | 787 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
216 | KAŹMIERSKI Rafał | 788 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
217 | MAGA Bartłomiej | 789 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
218 | MAZUR Roman | 812 | GT Alizka Team :) | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
219 | REDLARSKA Malwina | 813 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
220 | STASIAK Agnieszka | 814 | GT Alizka Team :) | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
221 | URBANEK Sabina | 815 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
222 | ZAJĄC Przemek | 816 | GT Alizka Team :) | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
223 | STOLARSKI Kamil | 817 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
224 | BIERNACKA Agnieszka | 818 | Kacperki | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
225 | KAZIMIEREK Marcin | 840 | Piękne Tygrysy | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
226 | KASTELIK Paweł | 842 | Pulire Group | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
227 | KLYSZCZ Monika | 843 | Pulire Group | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
228 | ŁAPIŃSKA Mariola | 844 | Pulire Group | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
229 | NIEMCZYK Klaudia | 845 | Pulire Group | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
230 | PERUŃ Jakub | 846 | Pulire Group | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
231 | PIĄTKOWSKI Michał | 847 | Pulire Group | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
232 | BATKOWSKI Paweł | 869 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
233 | BRACHMAŃSKI Sebastian | 871 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
234 | ĆWIELONG Dolores | 872 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
235 | DAMASZEK Grzegorz | 873 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
236 | GÓRNIOCZEK Mario | 874 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
237 | JANIK Mateusz | 875 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
238 | KALETKA Karolina | 876 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
239 | KALETKA Milena | 877 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
240 | DĘBOWSKI Dominik | 898 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
241 | KULPIŃSKI Piotr | 899 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
242 | OLEJARZ Sebastian | 900 | ByleSięNiePobrudzić | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
243 | ZAGRODZKA Magdalena | 902 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
244 | BIEGAŃSKA Ewa | 903 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
245 | BIEGAŃSKA Joanna | 904 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
246 | BRZEZINA Karolina | 905 | Dywanik, Cegła, Patyk i Przyjaciele | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
247 | KUKUCZKA Sebastian | 927 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
248 | OSTROWSKI Grzegorz | 928 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
249 | PISAREK Przemysław | 929 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
250 | SOPICKI Michał | 930 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
251 | RYMANOWSKA Anna | 931 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
252 | FURMAN Sylwia | 932 | Momo Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
253 | JANKOWSKA Becia | 933 | Momo Team | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
254 | MUSKAŁA Mateusz | 934 | Momo Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
255 | TYLKA Edyta | 956 | Takie Tango | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
256 | WOJTYŁA-WAJDA Agnieszka | 957 | Takie Tango | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
257 | HOŁYK Michał | 959 | Warsztat Formy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
258 | HOŁYK Sylwia | 960 | Warsztat Formy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
259 | MAŁECKI Damian | 961 | Warsztat Formy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
260 | ADAMCZYK Sandra | 962 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
261 | BRYLAK Anita | 963 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
262 | LASOTA Izabela | 985 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
263 | ŁUCZYŃSKI Paweł | 986 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
264 | MAJCHRZAK Magdalena | 987 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
265 | MALINOWSKA Kamila | 988 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
266 | MALINOWSKI Damian | 989 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
267 | MATYSIAK Michał | 990 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
268 | MIŚ Grzegorz | 991 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
269 | MORAWSKI Dominik | 992 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
270 | MORKISZ Aleksandra | 993 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
271 | WILCZEK Dominika | 1014 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
272 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 1015 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
273 | WRÓBLEWSKA Judyta | 1016 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
274 | ZAJĄC Tomasz | 1017 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
275 | ZEIFERT Jakub | 1018 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
276 | BAJOREK Marlena | 1019 | Co ja pacze?! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
277 | BAJOREK Sebastian | 1020 | Co ja pacze?! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
278 | BUCZYŃSKA Angelika | 1021 | Co ja pacze?! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
279 | LASOŃ Kamil | 1043 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
280 | LASOŃ Katarzyna | 1044 | Ojojoj Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
281 | SUCHTA Monika | 1045 | Ojojoj Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
282 | MROCZKA Joanna | 1046 | OSP Wola Filipowska | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
283 | MROCZKA Tadeusz | 1048 | OSP Wola Filipowska | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
284 | BUGAJSKA Magdalena | 1049 | Pustaki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
285 | STANEK Małgorzata | 1050 | Pustaki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
286 | CISZEWSKI Karol | 1074 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
287 | CYL Karina | 1075 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
288 | DANIK Damian | 1076 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
289 | DUDZIC Angelika | 1077 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
290 | DUDZIK Dorota | 1078 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
291 | FISCHER Michał | 1079 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
292 | FLAKUS Barbara | 1080 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
293 | MIARECKI Piotr | 1101 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
294 | MIELCZAREK Michał | 1102 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
295 | MISIAK Marta | 1103 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
296 | NAJTA Karolina | 1104 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
297 | OLEJNIK Grzegorz | 1105 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
298 | OLEJNIK Krzysztof | 1106 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
299 | OLEJNIK Zuzanna | 1107 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
300 | PARKA Agata | 1108 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
301 | WICHEREK Mateusz | 1131 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
302 | WIKIERA Filip | 1132 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
303 | WILCZOK Robert | 1133 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
304 | WIŚNIEWSKA Karolina | 1134 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
305 | WOJDAT Iwona | 1135 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
306 | WOJDAT Robert | 1136 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
307 | WOŁYNIEC Wojciech | 1137 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
308 | ZDZIERAK Ireneusz | 1138 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
309 | KMIECIK Marcin | 1159 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
310 | WOJCIECHOWSKI Łukasz | 1160 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
311 | PISULA Andrzej | 1162 | Jsw sa | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
312 | FICEK Krzysztof | 1163 | Kaj ta meta? | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
313 | GIERAT Marcin | 1164 | Karminadle | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
314 | KAŁUŻA Dawid | 1165 | Karminadle | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
315 | KOSZUTA Justyna | 1166 | Karminadle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
316 | NAWROT Marcin | 1188 | Team #piekiełko | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
317 | BILLIK Marek | 1190 | TECH Sterowniki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
318 | LIPOWSKA Julita | 1191 | TECH Sterowniki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
319 | MATEJKO Mateusz | 1192 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
320 | ŚWIĄTEK Jakub | 1193 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
321 | TALAR Jarosław | 1194 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
322 | BRALICH Justyna | 1217 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
323 | CHARKOT Mateusz | 1218 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
324 | CHUKHNO Oleksandr | 1219 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
325 | CZEMPIEL Rafał | 1220 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
326 | DĄBROWSKA Kaja | 1221 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
327 | DEC Krzysztof | 1222 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
328 | DOBRZAŃSKA Marta | 1223 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
329 | DZIEŁO Łukasz | 1224 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
330 | GABRYŚ Patryk | 1225 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
331 | LASOTA Piotr | 1246 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
332 | LEONARSKI Sebastian | 1247 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
333 | LIEBER Artur | 1248 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
334 | LUBSZCZYK Tomasz | 1249 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
335 | MALINOWSKI Jarosław | 1250 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
336 | MARCINKIEWICZ Wojciech | 1251 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
337 | MECH Sebastian | 1252 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
338 | MROZEK Sebastian | 1253 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
339 | NAWROCKI Piotr | 1254 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
340 | WÓJCICKI Łukasz | 1275 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
341 | WRÓBEL Patrycja | 1277 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
342 | FRANICZEK Robert | 1278 | ED-2b "Borynia" | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
343 | WINKLER Justyna | 1279 | Eko-Okna Runners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
344 | BOCHENEK Katarzyna | 1280 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
345 | OZGA Patrycja | 1281 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
346 | NOWAK Łukasz | 1282 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
347 | KAŹMIERCZAK Sylwia | 1305 | Ło Panie Prze... ! | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
348 | SZUSTER Aleksandra | 1306 | Ło Panie Prze... ! | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
349 | SZUSTER Kamil | 1307 | Ło Panie Prze... ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
350 | WALCZAK Dawid | 1308 | Ło Panie Prze... ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
351 | BUGIEL Łukasz | 1310 | MESWBUD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
352 | DYRDA Dawid | 1311 | MESWBUD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
353 | SZYROKI Henryk | 1333 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
354 | ROSIAK Jagoda | 1334 | TDR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
355 | LAZAR Joanna | 1335 | TeamBlondyny | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
356 | NIERADZIK Daria | 1336 | TeamBlondyny | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
357 | BARAN Grzegorz | 1337 | Wawrzinek Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
358 | BARAN Katarzyna | 1338 | Wawrzinek Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
359 | JANCZURA Marzena | 1339 | Wawrzinek Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
360 | JANDA Maja | 1340 | Wawrzinek Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
361 | GRACA Michał | 1362 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
362 | HOŁOWNIA Edyta | 1364 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
363 | HOŁOWNIA Waldemar | 1365 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
364 | JANOS Michał | 1367 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
365 | JANUSZKIEWICZ Artur | 1368 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
366 | KACZMARCZYK Marek | 1369 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
367 | KACZMARCZYK Natalia | 1370 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
368 | SULKOWSKI Arkadiusz | 1391 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
369 | SZAFRAN Karolina | 1392 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
370 | TOMASZEWICZ Adam | 1393 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
371 | WĄDRZYK Michał | 1394 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
372 | WITKIEWICZ Dominika | 1395 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
373 | WOŹNIAK Michał | 1396 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
374 | ZACHARA Katarzyna | 1397 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
375 | RACHNIOWSKI Adrian | 1410 | ELFY | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
376 | BURAKOWSKA Małgorzata | 1422 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
377 | WROŃSKA-SZCZERBA Ewelina | 1423 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
378 | BURCZAK Katarzyna | 1424 | Kaj ta meta? | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
379 | JARŻA Dominik | 1425 | Kaj ta meta? | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
380 | JARŻA Emilia | 1426 | Kaj ta meta? | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
381 | KRAMCZYŃSKI Mateusz | 1427 | Kaj ta meta? | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
382 | SOBIECKI Jarosław | 1449 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
383 | GRADOWSKI Wojciech | 1450 | Szyk bojowy Tatarów | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
384 | TATAREK Milena | 1451 | Szyk bojowy Tatarów | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
385 | ŁASKAWIEC Patryk | 1453 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
386 | MAJEWSKI Robert | 1454 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
387 | NICIARZ Maciej | 1455 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
388 | SIBIELAK Marta | 1456 | TBS KATOWICE | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
389 | DZIEDZIC Konrad | 1478 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
390 | DZIEWOŃSKI Mateusz | 1479 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
391 | GLIŹDZIŃSKI Maciej | 1480 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
392 | JEZELA Marcin | 1481 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
393 | KACPERSKI Michał | 1482 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
394 | KALETA Szymon | 1483 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
395 | KANIA Anna | 1484 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
396 | KAŹMIERCZAK Magdalena | 1486 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
397 | SCHAB Dawid | 1507 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
398 | SOBIK Patryk | 1508 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
399 | SOSNA Michał | 1509 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
400 | STRYCHOWSKI Marcin | 1512 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
401 | SUCHY Michał | 1513 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
402 | SZOŁTYSEK Justyna | 1514 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
403 | TOPKA Robert | 1515 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
404 | BRYŁKA Marcin | 1536 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
405 | KOZAK Angelika | 1537 | DZIKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
406 | KOZAK Dariusz | 1538 | DZIKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
407 | STEC Agnieszka | 1539 | DZIKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
408 | CZAJKA Radosław | 1540 | Formalina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
409 | DYREK Marika | 1541 | Formalina | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
410 | FRYC Piotr | 1543 | Formalina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
411 | KUDRYS Mateusz | 1544 | Formalina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
412 | KAZIBUDZKA Anna | 1565 | Niepozorni bojownicy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
413 | KAZIBUDZKI Bartosz | 1566 | Niepozorni bojownicy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
414 | SENYK Aneta | 1567 | Niepozorni bojownicy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
415 | SENYK Kamil | 1568 | Niepozorni bojownicy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
416 | DZIURA Magdalena | 1569 | Pędzące Imadła | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
417 | ŁUDZEŃ Mateusz | 1570 | Pędzące Imadła | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
418 | NIEPSUJ Piotr | 1571 | Pędzące Imadła | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
419 | PIGOŃSKI Michał | 1572 | Pędzące Imadła | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
420 | PIERCHAŁA Michał | 1595 | UNST | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
421 | WĘGRZYK Robert | 1596 | UNST | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
422 | BIŚTA Kamil | 1597 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
423 | BIŚTA Robert | 1598 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
424 | BORONOWSKI Marek | 1599 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
425 | BUKOWSKI Marek | 1600 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
426 | BULANDA Maciej | 1601 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
427 | BULANDA Wioletta | 1602 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
428 | MATYSZKOWICZ Mariusz | 1624 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
429 | MOLISZEWSKA Agnieszka | 1625 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
430 | NEHRING Zbigniew | 1626 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
431 | NOWAK Szymon | 1627 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
432 | OPIOŁKA Hanna | 1628 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
433 | OPIOŁKA Julia | 1629 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
434 | PIETRZYKOWSKA Agata | 1631 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
435 | WRZASK Paweł | 1652 | How about nope? | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
436 | KOTARBA Iwona | 1653 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
437 | KOTARBA Piotr | 1654 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
438 | DATA Krzysztof | 1655 | JWP - Jaśnie Wielmożni Panowie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
439 | WĘDRYCHOWICZ Dawid | 1656 | JWP - Jaśnie Wielmożni Panowie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
440 | MALCZYK Marek | 1657 | NiYwysportowani | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
441 | MALCZYK Natalia | 1658 | NiYwysportowani | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
442 | SOBOTA Jaroslaw | 1665 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
443 | RYSZKA Wioletta | 1681 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
444 | URBAŃCZYK Anna | 1682 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
445 | WENDREŃSKA Aneta | 1683 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
446 | KOPANIA Ada | 1684 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
447 | KOPANIA Anna | 1685 | TURBO PYŚKI | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
448 | BALIŃSKI Piotr | 1686 | Yoga&Mind | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
449 | KALINOWSKI Paweł | 1710 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
450 | KASPERZEC Dawid | 1711 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
451 | KIJEK Katarzyna | 1712 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
452 | KIJEK Piotr | 1713 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
453 | KOCZY Przemysław | 1715 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
454 | KUZNIK Sylwia | 1716 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
455 | MĄDRZYK Ewelina | 1717 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
456 | MALISZ Agnieszka | 1718 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
457 | NEUKIRCH Roman | 1724 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
458 | SIEGMUND Łukasz | 1739 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
459 | SIEWIERSKI-KRAWCZYK Jędrzej | 1740 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
460 | SIKORSKA Joanna | 1741 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
461 | SŁOWIK Mateusz | 1742 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
462 | STAŃKO Jerzy | 1743 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
463 | STAŃKO Joanna | 1744 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
464 | STAŃKO Jolanta | 1745 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
465 | STAROWICZ Tomasz | 1746 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
466 | SZYLUK Iwona | 1751 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
467 | KORKUS Justyna | 1768 | Bajlando Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
468 | SZNURA Justyna | 1769 | Bajlando Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
469 | URBANEK Mirella | 1770 | Bajlando Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
470 | JAŚKO Sebastian | 1771 | BGW TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
471 | JAŚKO Tymoteusz | 1772 | BGW TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
472 | WOŹNICA Dawid | 1773 | BGW TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
473 | ZACZKOWSKI Bartosz | 1774 | BGW TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
474 | KLAJA Daniel | 1775 | CLP-B | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
475 | MOTLOCH Piotr | 1797 | Interfight | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
476 | BIENIEK Dawid | 1798 | Natural Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
477 | CYCON Michal | 1799 | Natural Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
478 | CYCON Sara | 1800 | Natural Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
479 | GROBORZ Magda | 1801 | Natural Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
480 | FRONC Łukasz | 1803 | PUMBA'S TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
481 | MANDRYK Arkadiusz | 1804 | PUMBA'S TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
482 | CHOJNACKI Kamil | 1826 | Unimetal & Koban | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
483 | DĘBIEC Krzysztof | 1827 | Unimetal & Koban | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
484 | KUGLIN Gabriela | 1828 | Unimetal & Koban | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
485 | NIEDZIELSKA Anna | 1829 | Unimetal & Koban | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
486 | SAŁUGA Kamil | 1830 | Unimetal & Koban | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
487 | BORSZCZ Radosław | 1831 | Wakacyjna Drużyna | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
488 | BUGAŁA Sylwester | 1832 | Wakacyjna Drużyna | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
489 | RZESIOWSKI Arkadiusz | 1833 | Wakacyjna Drużyna | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
490 | JANY Konrad | 1855 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
491 | KNAPIK Sylwia | 1856 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
492 | KOWALIK Karol | 1857 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
493 | KRZYSTAŁA Maciej | 1858 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
494 | KUBIAK Maciej | 1859 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
495 | LOSZA Artur | 1860 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
496 | MICHAŁEK Rafał | 1861 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
497 | MIŚ Joanna | 1862 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
498 | MŁOTEK Paweł | 1863 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
499 | ZARAŚ Łukasz | 1884 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
500 | ZAWIŚLAN Dawid | 1885 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
501 | ZIĘBA Krzysztof | 1886 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
502 | ŻOK Michał | 1887 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
503 | CIEŚLIK Andrzej | 1888 | Browarek team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
504 | GAPIŃSKI Damian | 1889 | Browarek team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
505 | KRZYŻOWSKA Patrycja | 1890 | Browarek team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
506 | OGNIEWSKI Sebastian | 1891 | Browarek team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
507 | DRABICKI Wojciech | 1913 | Leniwe Paruwki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
508 | DYRKA Wojciech | 1917 | Nie ma opcji | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
509 | SITKO Magdalena | 1918 | Nie ma opcji | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
510 | PECIAK Małgorzata | 1919 | Orzeszki i Frytki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
511 | BRODZIAK Andrzej | 1943 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
512 | BUŁAWSKI Mateusz | 1944 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
513 | BURKAT-LISZKA Agnieszka | 1945 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
514 | BURY Damian | 1946 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
515 | CHCIUK Dawid | 1947 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
516 | CHCIUK Piotrek | 1948 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
517 | CIEŚLAR Grzegorz | 1949 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
518 | DRÓŻDŻ Jakub | 1950 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
519 | KRZYWIECKI Piotr | 1971 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
520 | KUBECZKO Patryk | 1972 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
521 | KUBICKA Patrycja | 1973 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
522 | KUKUCZKA Artur | 1974 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
523 | LEŚNIAK Mateusz | 1975 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
524 | LINDENBERG Jarek | 1976 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
525 | MACIUK Łukasz | 1977 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
526 | MADUSIOK Jolanda | 1978 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
527 | MADUSIOK Marcus | 1979 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
528 | SERWACH Mateusz | 2000 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
529 | SIEKIERSKA Klaudia | 2001 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
530 | STAMBLEWSKI Tomasz | 2003 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
531 | SZYMONEK Adam | 2005 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
532 | TYMKÓW Michał | 2006 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
533 | URBAŃCZYK Michał | 2007 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
534 | WALCZAK Michał | 2009 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
535 | BUCZEK Karolina | 2031 | Mniej Dramatu, Więcej Brokatu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
536 | BARTOSIEWICZ Kamil | 2035 | Parzęczewski Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
537 | CHAŚ Mateusz | 2036 | Parzęczewski Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
538 | GAŚ Rafał | 2058 | PSIAPSI | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
539 | PISKUN Anton | 2062 | PSIAPSI | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
540 | GRABAŁOWSKA Agata | 2063 | Rekurencja Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
541 | GRABAŁOWSKI Wiktor | 2064 | Rekurencja Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
542 | KWAŚŃIAK Łukasz | 2065 | Rekurencja Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
543 | SOBECKI Patryk | 2087 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
544 | KASPEREK Agata | 2088 | YO!SIS! | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
545 | SKIBIŃSKA Agnieszka | 2089 | YO!SIS! | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
546 | BARAN Marcin | 2090 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
547 | BIESIADZIŃSKI Piotr | 2091 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
548 | CHORNOBAI Tatiana | 2092 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
549 | CHUDY Krzystzof | 2093 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
550 | CHYŁA Kamil | 2094 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
551 | NIEMIEC Katarzyna | 2116 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
552 | PANICZ Adrian | 2118 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
553 | PLEBAN Piotr | 2119 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
554 | POLOCZEK Piotr | 2120 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
555 | SERKIS Małgorzata | 2121 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
556 | WITEK Dawid | 2146 | bradas team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
557 | PISKUŁA Rafał | 2174 | UPC SOHO | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
558 | HEREDA Maciej | 2180 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
559 | PRYGA Hubert | 2203 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
560 | SYCHOWSKI Dawid | 2210 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
561 | JĘDRYKA Mariusz | 2239 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
562 | TUTAK Marcin | 2337 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
563 | SUGALSKI Damian | 2338 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
564 | FOKS Marcin | 2340 | Oszołomy grp-2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
565 | KWASNICKI Bartosz | 2342 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
566 | GŁAZOWSKI Gabriel | 2343 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
567 | BIENIECKI Jaro | 2344 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
568 | KISIEL Mirosław | 2345 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
569 | FILAR Adam | 2347 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
570 | SŁOMCZYŃSKI Maciej | 2348 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
571 | KACZMARCZYK Dawid | 2349 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
572 | JAROSZ Waldemar | 2350 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
573 | PIEPRZYK Sławomir | 2351 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
574 | RUGOR Artur | 2352 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
575 | CZAJKOWSKI Sławomir | 2355 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
576 | MEHL Krzysztof | 2356 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
577 | MIELNICKI Adrian | 2357 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
578 | HOŁOWNIA Edyta | 2358 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
579 | WURZEL Wioletta | 2360 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
580 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 2363 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
581 | MACIEJEWSKI Tomasz | 2368 | Yoga&Mind | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
582 | ŚLIWA Agata | 2372 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
583 | ZDANCEWICZ Paulina | 2373 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
584 | CZECHOWSKI Marcin | 2374 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
585 | JARZINA Pawel | 2375 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
586 | PILORZ Wojtek | 2376 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
587 | LIS Dawid | 2377 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
588 | 2383 | 00:00:00 | ||||||
589 | WARZECHA Filip | 10 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
590 | FULARA Daniel | 11 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
591 | GAGON Denis | 12 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
592 | HANDZLIK Tomasz | 13 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
593 | OCHMAN Marek | 14 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
594 | ORAWCZAK Kamil | 15 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
595 | SZARY Adam | 16 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
596 | ZONTEK Andrzej | 17 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
597 | SERKIZ Piotr | 18 | Do Porzygu OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
598 | MATUSIK Adam | 19 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
599 | PYZALSKI Wojciech | 21 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
600 | FIEDOR Tomasz | 24 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
601 | GARBACZ Rafał | 25 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
602 | HANUSIAK Leszek | 26 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
603 | INDYK Kamil | 27 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
604 | CIEPIELA Andrzej | 36 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
605 | CIEPIELA Jan | 37 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
606 | KUŚ Michał | 38 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
607 | WOJEWÓDKA Krystian | 41 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
608 | BURBUL Przemysław | 42 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
609 | GREGORCZYK Krzysztof | 43 | OSP Wola Filipowska | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
610 | MROCZKA Mateusz | 44 | OSP Wola Filipowska | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
611 | JÓŹWICKI Karol | 45 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
612 | SZAFRAN Jakub | 46 | Piękni i Bestie | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
613 | MIERZICKI Marcel | 47 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
614 | CAREWICZ Kamil | 48 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
615 | SADOWSKI Tomasz | 49 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
616 | PINOCY Szymon | 50 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
617 | BUDZISZ Krzysztof | 51 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
618 | KAŁUŻNY Adam | 52 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
619 | KLEJNOWSKI Mateusz | 53 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
620 | KURASIŃSKI Konrad | 54 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
621 | MACIEJEWSKI Łukasz | 55 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
622 | GĄSIOROWSKI Karol | 67 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
623 | GĄSIOROWSKI Miłosz | 68 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
624 | TUTAJ Jakub | 69 | X-Team Tarnów | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
625 | RUSAK Sebastian | 70 | Xruners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
626 | JASIAK Artur | 71 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
627 | BUGAJNY Marcin | 72 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
628 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 73 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
629 | GARBACZ Damian | 74 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
630 | GIEMZA Olaf | 75 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
631 | JASIŃSKI Przemysław | 76 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
632 | KOWALSKI Kamil | 78 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
633 | KRAUZY Henryk | 79 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
634 | KRAUZY Tomasz | 80 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
635 | MADEJ Jakub | 81 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
636 | MAŁACHOWSKI Maciej | 82 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
637 | PIEKARSKI Grzegorz | 83 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
638 | SZCZOTOK Wiktor | 85 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
639 | STACHOWICZ Monika | 93 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
640 | STAROŃ Marta | 94 | Eden Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
641 | KRÓLAK Margarita | 95 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
642 | MARKOWICZ Ewelina | 96 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
643 | RYŚ Marzena | 111 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
644 | WOŹNIAK Joanna | 97 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
645 | PIETROŃ Monika | 98 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
646 | KNOT Martyna | 99 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
647 | DZIDT Małgorzata | 100 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
648 | FILIPEK Carolina | 101 | United Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
649 | TÁNCZOS Weronika | 102 | United Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
650 | ZYWER Urszula | 103 | WATAHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
651 | BASZYŃSKA Waleria | 104 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
652 | KOMOROWSKA Aleksandra | 105 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
653 | PIASTOWSKA Karolina | 107 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
654 | PIPIEŃ Piotr | 159 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
655 | KOBIAŁKA Łukasz | 160 | CAPOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
656 | BOROWIECKA-GRZYMKOWSKA Agata | 161 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
657 | BYCZEK Izabela | 162 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
658 | GAWEŁ Małgorzata | 163 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
659 | GOŁĘBIOWSKA Izabela | 164 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
660 | HANUSZ Aneta | 165 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
661 | MAJCHER Anna | 166 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
662 | HANDZLIK Agnieszka | 167 | DENISTEAM | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
663 | HANDZLIK Barbara | 168 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
664 | ORAWCZAK Justyna | 169 | DENISTEAM | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
665 | KUBIESA Adrian | 170 | GGP | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
666 | PASIK Paweł | 171 | GGP | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
667 | WOJTYCZKA Marcin | 172 | GGP | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
668 | MATEJCZYK Artur | 187 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
669 | ROMAŃCZUK Tomasz | 188 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
670 | KOMOREK Daniel | 189 | Pivexin Technology | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
671 | SLANY Adrian | 191 | Pivexin Technology | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
672 | KALNIUK Tomasz | 192 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
673 | KRYWULT Mariusz | 193 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
674 | SPIONKOWSKI Samuel | 194 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
675 | TOMCZAK Jacek | 195 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
676 | KUFEL Michał | 196 | Saint Gobain Squad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
677 | DĘBEK Adrian | 197 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
678 | HORDYN Emil | 198 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
679 | KWIATKOWSKI Igor | 199 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
680 | PIASECKI Szymon | 200 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
681 | SOBOLEWSKI Andrzej | 201 | SAINT-GOBAIN SQUAD | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
682 | KOPACZ Dawid | 210 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
683 | SIKORA Marzena | 211 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
684 | BARSKI Łukasz | 213 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
685 | BARTYZEL Grzegorz | 214 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
686 | BINKIEWICZ Mariusz | 215 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
687 | BREWCZYŃSKA Marta | 217 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
688 | BRZĘCZEK Paweł | 218 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
689 | DROŚ Małgorzata | 219 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
690 | FIC Wojtek | 221 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
691 | FIJAŁKOWSKI Karol | 222 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
692 | GAJOWIAK Marcin | 223 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
693 | GĄSIOR Daria | 224 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
694 | GĄSIOR Jakub | 225 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
695 | GŁOGOWSKI Mateusz | 226 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
696 | HORZELA Jacek | 227 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
697 | HORZELA Karolina | 228 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
698 | JABLONSKI Kamil | 229 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
699 | JELINSKA Elzbieta | 230 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
700 | ŁUCKA Paulina | 240 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
701 | MADERA Marcin | 241 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
702 | MARCZAK Natalia | 243 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
703 | MARTOSZ Michał | 244 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
704 | MATUSZCZYK Marta | 245 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
705 | MOLA Ryszard | 247 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
706 | NALEPKA Magdalena | 248 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
707 | PAJĄK Mateusz | 249 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
708 | PASTUCHA Adam | 250 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
709 | PIWOWARCZYK Sylwester | 251 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
710 | PROKOPENKO Aga | 252 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
711 | RADOMSKI Kacper | 253 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
712 | SENDERSKI Przemysław | 254 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
713 | SKRZYPEK Mateusz | 255 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
714 | SOBCZAK Beata | 256 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
715 | SOKOŁOWSKA Monika | 258 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
716 | STAROWICZ Krzysztof | 259 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
717 | ZUBOWICZ Łukasz | 269 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
718 | BARTKÓW Malwina | 270 | BombaS(ii)tyczni | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
719 | BARTNIK Alicja | 271 | BombaS(ii)tyczni | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
720 | KAWOŃCZYK Krzysztof | 273 | BombaS(ii)tyczni | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
721 | KOODZIEJ Izabela | 274 | BombaS(ii)tyczni | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
722 | LIPIECKI Jacek | 275 | BombaS(ii)tyczni | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
723 | PILARCZYK Damian | 277 | BombaS(ii)tyczni | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
724 | POKŁADNIK Maciej | 278 | BombaS(ii)tyczni | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
725 | DRYKA Marcin | 281 | Brainhub | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
726 | KONIECZNY Mateusz | 282 | Brainhub | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
727 | KOPPEL Bartłomiej | 283 | Brainhub | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
728 | SZULC Damian | 284 | Brainhub | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
729 | PANDZICH Kamil | 285 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
730 | KNEBLOCH Kasper | 286 | Curling Łódź | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
731 | WALCZAK Adela | 287 | Curling Łódź | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
732 | JANETA Dawid | 288 | Fojerwera i kumple | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
733 | OLEŚ Rafał | 297 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
734 | UBYSZ Malwina | 298 | Kulasowka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
735 | BASIURA Damian | 299 | Kułasówka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
736 | BASIURA Dorota | 300 | Kułasówka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
737 | BISZTO Natalia | 301 | Kułasówka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
738 | ŚMIETANA Magdalena | 307 | Kułasówka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
739 | KOCULA Patryk | 308 | KWK Pniówek | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
740 | BŁASZCZYK Bartosz | 309 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
741 | BOCHRA Paweł | 310 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
742 | CZARNOTA Katarzyna | 311 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
743 | FRANUS Łukasz | 312 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
744 | GAJTKOWSKA Beata | 313 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
745 | GRELA Robert | 314 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
746 | HOJKA Mateusz | 315 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
747 | JABŁOŃSKA Julia | 316 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
748 | KANTOR Damian | 317 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
749 | NIEDZIELA-JANIK Marta | 326 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
750 | PALASZ Paweł | 327 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
751 | SOKOŁOWSKI Adam | 328 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
752 | STOLECKI Piotr | 329 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
753 | SZMAJDUCH Daria | 330 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
754 | WDOWCZYK Mateusz | 331 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
755 | WÓJCIK Iwona | 332 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
756 | WOJTKOWSKI Krzysztof | 333 | NAMÓWIŁEŚ MNIE TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
757 | BOJKO Kamil | 335 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
758 | BRYTAŃCZYK Daniel | 336 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
759 | GRZESIK Piotr | 338 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
760 | JURKIEWICZ Elżbieta | 340 | POLPLAST | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
761 | KACZMARCZYK Robert | 341 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
762 | KACZMAREK Fabrice | 342 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
763 | KOWALSKI Dariusz | 343 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
764 | ŁABĘDŹ Robert | 344 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
765 | MASTELA Andrzej | 345 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
766 | PIETRAS Beata | 346 | POLPLAST | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
767 | WYSOCKI Marcin | 355 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
768 | ŻAK Marcin | 356 | POLPLAST | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
769 | ZIĘBA Sławomir | 357 | POLPLAST | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
770 | DWORNICZAK Tomasz | 358 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
771 | LEBIODA Marcin | 359 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
772 | ROGOSZ Marcin | 360 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
773 | KUBICA Jakub | 361 | Strong Stuff | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
774 | KUBICA Katarzyna | 362 | Strong Stuff | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
775 | BAL-POWĄZKA Anna | 367 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
776 | BULANDA Arkadiusz | 368 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
777 | CEGIELSKI Daniel | 369 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
778 | CZECH Joanna | 370 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
779 | DOBOSZ Damian | 371 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
780 | DROZDOWSKI Mateusz | 372 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
781 | DYDUCH Dominika | 373 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
782 | FRĄCZEK Anna | 374 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
783 | FRĄCZEK Dariusz | 375 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
784 | KUDEŃ Daniel | 385 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
785 | KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina | 386 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
786 | KULPIŃSKI Jakub | 387 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
787 | KWIATKOWSKI Jacek | 388 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
788 | MARCINKOWSKI Miłosz | 389 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
789 | MUSIAŁ Robert | 390 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
790 | OGONOWSKI Patryk | 391 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
791 | PIETRZYK Dariusz | 392 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
792 | PIOTROWSKI Przemysław | 393 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
793 | PRAHL Alicja | 394 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
794 | RAPACZ Karol | 395 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
795 | RYSZKA Patryk | 396 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
796 | SĘDZICKA Magdalena | 397 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
797 | SŁOWIK Marcin | 398 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
798 | STILLER Edyta | 399 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
799 | STRYCZEK Patryk | 400 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
800 | SZELEST Anna | 401 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
801 | SZYMICZEK Rafał | 402 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
802 | UNGEHOJER Małgorzata | 403 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
803 | WAŁĘGA Eryk | 404 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
804 | BERNACKA Sylwia | 414 | CrossFit Black Ground Rybnik | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
805 | FILUSZ Kamil | 415 | CrossFit Black Ground Rybnik | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
806 | RYĆ Jakub | 416 | CrossFit Black Ground Rybnik | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
807 | WALCZAK Monika | 417 | CrossFit Black Ground Rybnik | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
808 | ROZMYŚLAK Patrycja | 418 | Długie Kopyta | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
809 | SOBALAK Klaudia | 419 | Długie Kopyta | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
810 | PUDEŁKO Bartosz | 420 | Drużyna Dziennika Zachodniego | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
811 | MYRLAK Maciej | 422 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
812 | SAWICKI Łukasz | 423 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
813 | WĄSOWICZ Aleksandra | 424 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
814 | BIAŁKOWSKA Agnieszka | 425 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
815 | HASIK Łukasz | 426 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
816 | KRYSTA Sylwia | 427 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
817 | MACIOSZEK Przemysław | 428 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
818 | SZYMALA Agata | 429 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
819 | WASIAK Patrycja | 430 | FABRYKA FORMY KATOWICE | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
820 | PAWLIK Alicja | 431 | Familia z Janasa | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
821 | URBAN Adam | 432 | Familia z Janasa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
822 | KORUS Mateusz | 433 | Fojerwera i kumple | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
823 | KALKOWSKI Andrzej | 442 | KWK Knurów | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
824 | GROMOTKA Tobiasz | 444 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
825 | PIECHACZEK Szymon | 445 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
826 | JESZKE Michał | 449 | Piersi i Cienia | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
827 | PODLEJSKI Tadeusz | 450 | Piersi i Cienia | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
828 | TKACZ Mariusz | 451 | Piersi i Cienia | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
829 | WILCZYŃSKA Katarzyna | 452 | Piersi i Cienia | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
830 | DOBROWOLSKA Paulina | 453 | Pure Fire Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
831 | DOBROWOLSKI Bogusław | 454 | Pure Fire Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
832 | MISERA Żaneta | 455 | Pure Fire Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
833 | BREJNAK Agnieszka | 456 | Rossmann | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
834 | KULAS Włodzimierz | 457 | Ruch Szczygłowice | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
835 | CHMIELARSKA Joanna | 458 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
836 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 459 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
837 | TABIŚ-HUBKA Rafał | 460 | Szczygłowice | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
838 | MOSKAŁA Łukasz | 462 | TI Fluid Systems | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
839 | BIERNAT Tomisław | 472 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
840 | BUGAJ Beata | 473 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
841 | BUGAJ Piotr | 474 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
842 | DOBRZENIECKA Ryba Iwonka | 477 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
843 | DOBRZENIECKI Tomasz | 478 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
844 | FRANIA Krzysztof | 479 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
845 | HAJSKA Izabela | 483 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
846 | KACHNIARZ Maciek | 484 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
847 | KACZOR Mateusz | 485 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
848 | GROCHOT Magdalena | 487 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
849 | KOLARCZYK Dawid | 489 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
850 | KORGOL Fabian | 490 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
851 | KROCZEK Łukasz | 491 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
852 | MASŁOWSKI Piotr | 501 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
853 | MAZUR Lesław | 502 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
854 | PACIA Mateusz | 507 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
855 | PALOWSKA Jola | 508 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
856 | PIDEK Paulina | 509 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
857 | POPIOŁEK Michal | 510 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
858 | PROCEK Piotr | 511 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
859 | PTASZNIK Dawid | 512 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
860 | RACHOCKA Marzena | 513 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
861 | ZWIERZYŃSKA Natalia | 535 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
862 | ŻYREK Damian | 536 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
863 | ŻYREK Przemysław | 537 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
864 | ULEWIŃSKA Sylwia | 538 | Biegniemy za uśmiech bombelka | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
865 | ZIELIŃSKI Dawid | 539 | Biegniemy za uśmiech bombelka | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
866 | D'ANTONI Paweł | 540 | Bilardo.pl | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
867 | NICEWICZ Arkadiusz | 541 | Bilardo.pl | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
868 | REGIELI Jerzy | 542 | Bilardo.pl | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
869 | SKOCZYŃSKA Agnieszka | 561 | Heart Attack | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
870 | SKOCZYŃSKI Szymon | 562 | Heart Attack | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
871 | SYZDÓŁ Marcin | 563 | Heart Attack | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
872 | GAWROŃSKI Artur | 564 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
873 | JANIGA Dawid | 565 | Janigi | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
874 | STĘPIEŃ Natalia | 566 | Janigi | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
875 | KIREJ Adam | 567 | Jsw | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
876 | PALENGA Adrian | 587 | ZF Team Gliwice | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
877 | ŻEBROWSKI Łukasz | 588 | ZF Team Gliwice | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
878 | ANISZKIEWICZ Krystian | 589 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
879 | BANIAK Marcin | 590 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
880 | BEDNORZ Michał | 592 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
881 | BRONIEWSKI Maciej | 593 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
882 | BURKOT Błażej | 594 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
883 | CANIBOŁ Sławomir | 595 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
884 | CHUDAŃSKI Jakub | 596 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
885 | DADEJ Radosław | 597 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
886 | DOMAGAŁA Mieczysław | 600 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
887 | DOMAGAŁA Sebastian | 601 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
888 | DOMAGAŁA Sybilla | 602 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
889 | DONABIDOWICZ Kuba | 603 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
890 | DUSZYŃSKI Krzysztof | 604 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
891 | DYBA Dawid | 605 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
892 | DYONIZIAK Marek | 606 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
893 | DZIWOKI Dorota | 607 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
894 | KOCHANEK-MORGAŁA Katarzyna | 488 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
895 | LIMANÓWKA Mateusz | 617 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
896 | ŁUKASIK Krzysztof | 618 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
897 | MAKUCH Grzegorz | 619 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
898 | MALICKA Małgorzata | 620 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
899 | MALICKI Sebastian | 621 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
900 | MARCZYŃSKI Jacek | 622 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
901 | MIKUSEK Jaroslaw | 623 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
902 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 624 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
903 | MISZCZAK Małgorzata | 625 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
904 | MSTOWSKI Adam | 626 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
905 | MSTOWSKI Karol | 627 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
906 | MUSIAŁ Michał | 628 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
907 | NOGAL Mariusz | 629 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
908 | NOGAL Sebastian | 630 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
909 | NOWORYTA Katarzyna | 631 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
910 | NOWOSIELSKI Grzegorz | 632 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
911 | OLCZEK Tomasz | 633 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
912 | OSZCZĘDA Bartosz | 634 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
913 | PAJDA Jarek | 635 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
914 | PIERŚCIŃSKA Katarzyna | 636 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
915 | SZYMAŃSKI Piotr | 647 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
916 | SZYMAŃSKI Piotr | 648 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
917 | SZYMURA Adam | 649 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
918 | TROSIŃSKI Marcin | 526 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
919 | WAJDA Rafał | 650 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
920 | WAŻNA Kasia | 651 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
921 | WĘGRZYŃSKA Dominika | 652 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
922 | WILK Anna | 653 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
923 | WIŚNIEWSKA Izabela | 654 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
924 | WOLNY Daniel | 655 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
925 | ZAWISZA Izabela | 656 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
926 | ZDUNEK Wioletta | 657 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
927 | ZERSON Karol | 658 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
928 | ZMYSŁOWSKA Karolina | 534 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
929 | BUCZAK Łukasz | 659 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
930 | WIECZOREK Klaudia | 660 | Alko Team Rybnik | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
931 | GRABOWSKA Aneta | 661 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
932 | GRABOWSKI Maciej | 662 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
933 | WYŻGA Maciej | 663 | BIEGNIEMY NA 40% | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
934 | KLINOWSKI Andrzej | 664 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
935 | BARTNIK Anna | 665 | Bobolki biegają | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
936 | KOPECKA Ewa | 674 | Cebula Special Forces | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
937 | KOPECKI Adam | 675 | Cebula Special Forces | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
938 | RABENDA Agata | 676 | Cebula Special Forces | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
939 | STANASZEK Michał | 677 | Cebula Special Forces | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
940 | BARTECZKO Ben | 678 | Fire Birds MC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
941 | DZIĘDZIEL Paweł | 679 | Fire Birds MC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
942 | KAMPCZYK Rafał | 680 | Fire Birds MC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
943 | KOWOL Przemek | 681 | Fire Birds MC | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
944 | ZEGRODNIK Leszek | 683 | Fire Birds MC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
945 | GROS Dawid | 684 | Hercklekoty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
946 | GROS Sandra | 685 | Hercklekoty | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
947 | ŚLIWKA Marta | 686 | Hercklekoty | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
948 | SZPONAR Daniel | 687 | Hercklekoty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
949 | KOBYŁECKI Tomasz | 688 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
950 | ZIĘBA Łukasz | 690 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
951 | CHUDZIŃSKA Aneta | 691 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
952 | GRYBOŚ Patrycja | 692 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
953 | MACIEJEWSKA SIWY Ela | 693 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
954 | MACIEJEWSKI Daniel | 694 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
955 | GROMOTKA Janusz | 704 | Nic się nie stało | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
956 | PIECHACZEK Tomasz | 705 | Nic się nie stało | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
957 | FICEK Sebastian | 707 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
958 | PASTUSZKA Artur | 708 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
959 | CIEMAŁA Szczepan | 709 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
960 | MOL Paweł | 710 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
961 | MOL Wojtek | 711 | Speed Runners | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
962 | SAWICKA Jolanta | 712 | Speed Runners | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
963 | BRODACKI Paweł | 363 | Szmaragdowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
964 | DZIERGAS Mateusz | 364 | Szmaragdowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
965 | MATUSZNY Barbara | 365 | Szmaragdowa | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
966 | MATUSZNY Patryk | 366 | Szmaragdowa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
967 | MATUSZNY Piotr | 461 | Szmaragdowa | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
968 | ISKRA Joanna | 713 | Team Marudy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
969 | WIŚNIEWSKI Mikołaj | 714 | Team Marudy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
970 | KACZOR Paweł | 716 | Zabiegane Frele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
971 | MURAS Magda | 717 | Zabiegane Frele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
972 | SZOŁTYSEK Karina | 718 | Zabiegane Frele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
973 | SZYMIK Żaneta | 719 | Zabiegane Frele | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
974 | MATUSZEWSKI Maciej | 720 | ZaDyszke | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
975 | RYDRYCH Marcin | 721 | ZaDyszke | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
976 | BARANEK Rafał | 722 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
977 | BARTOCHOWSKA Patrycja | 723 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
978 | DZHYHUN Oleksandr | 733 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
979 | GĘBALSKI Przemysław | 734 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
980 | GLENC Klaudia | 735 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
981 | GLENC Magdalena | 736 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
982 | GLENC Mateusz | 737 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
983 | GÓRALIK Grzegorz | 738 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
984 | GRABSKA Barbara | 739 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
985 | GRUBBA Rafał | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
986 | KARMOWSKI Tomasz | 742 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
987 | KATA Kaja | 743 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
988 | KĘDZIORA Bogumił | 744 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
989 | KŁOS Michał | 745 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
990 | KOLASA Adam | 746 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
991 | KONDRAT Aleksandra | 747 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
992 | KONDRAT Katarzyna | 748 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
993 | LYSY Michał | 749 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
994 | MALARA Daniel | 751 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
995 | MALCHERCZYK Paweł | 752 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
996 | ROSTKOWSKI Seweryn | 763 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
997 | ŚLĘZAK Grzegorz | 764 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
998 | SOBOCIK Karol | 765 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
999 | SUŁOWSKA Katarzyna | 766 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1000 | SZCZEPANOWSKI Bogusław | 768 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1001 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 769 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1002 | URBANIAK Dawid | 770 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1003 | WALICHNOWSKI Konrad | 771 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1004 | WIDUCH Ryszard | 773 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1005 | WIECZOREK Błażej | 774 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1006 | WIERCIOCH Łukasz | 775 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1007 | WOLSKI Marcin | 776 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1008 | WYCISŁO Katarzyna | 777 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1009 | DZIURDZIA Agnieszka | 778 | APA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1010 | GABRYEL Agata | 779 | APA TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1011 | KUŚNIERZ Maciej | 780 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1012 | MUSIOŁ Justyna | 781 | APA TEAM | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1013 | MALINOWSKA Julia | 790 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1014 | MAZURENKO Yana | 791 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1015 | MULARCZYK Agnieszka | 792 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1016 | SKOWRON Robert | 793 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1017 | TSYMBAL Serhii | 795 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1018 | WILCZYNSKA-KOGUT Aleksandra | 796 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1019 | BLOK Magdalena | 797 | BYKI BYTOM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1020 | DZIEDZIC Przemek | 798 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1021 | KOSTRZEWA Rafał | 799 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1022 | MIELCZAREK Adam | 800 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1023 | MIELCZAREK Patryk | 801 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1023 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 802 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1025 | WINCZURA Agata | 803 | Eko okna Runners | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1026 | BIGA Małgorzata | 804 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1027 | BLECHARZ Anna | 805 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1028 | TADYCH Marcin | 832 | l3RO PIŁA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1029 | DOMAGALSKA Magdalena | 806 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1030 | DROST Rafał | 807 | GT Alizka Team :) | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1031 | IWANICKA Jolanta | 808 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1032 | IWANICKI Mateusz | 809 | GT Alizka Team :) | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1033 | KOLLAR Małgorzata | 810 | GT Alizka Team :) | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1034 | BIERNACKA Ola | 819 | Kacperki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1035 | KACPEROWSKA Agnieszka | 820 | Kacperki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1036 | KACPEROWSKA Mariola | 821 | Kacperki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1037 | KIEŁBIK Kamil | 822 | Kacperki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1038 | NIERODA Przemek | 823 | Kacperki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1039 | OLSZEWSKA Anastazja | 824 | Kacperki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1040 | POPIÓŁ Krzysztof | 825 | Kacperki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1041 | POPIÓŁ Tomasz | 826 | Kacperki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1042 | RAŹNIEWSKI Krystian | 827 | Kacperki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1043 | WOLDAN Tomasz | 828 | Kacperki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1044 | LIZOŃ Krzysztof | 833 | Los Polakos Onionos | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1045 | RATUSZNY Marcin | 835 | Los Polakos Onionos | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1046 | SAŁYGA Kinga | 836 | Los Polakos Onionos | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1047 | SZELĄGOWSKI Konrad | 837 | Los Polakos Onionos | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1048 | CZYZ Wojciech | 838 | Nagel i przyjaciele | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1049 | GAWEDA Vinny | 839 | Piękne Tygrysy | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1050 | STRĘK Urszula | 848 | Pulire Group | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1051 | COLIN Fabien | 849 | Sopra Steria Apps Services | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1052 | DWORACZEK Mateusz | 851 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1053 | GOJNY Krzysztof | 852 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1054 | GORAJ Barbara | 853 | Sopra Steria Apps Services | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1055 | KOWALCZYK Kamil | 854 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1056 | KOZIEŁ Marcin | 855 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1057 | MUSIALIK Przemysław | 858 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1058 | NIEWIADOMSKI Karol | 859 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1059 | PRĘDKI Tomasz | 861 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1060 | SITKO Marcin | 863 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1061 | STAŃCZYK Krzysztof | 864 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1062 | SZAFORZ Katarzyna | 865 | Sopra Steria Apps Services | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1063 | SZAFORZ Michał | 866 | Sopra Steria Apps Services | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1064 | KOCZARA Radosław | 878 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1065 | KOS Piotr | 879 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1066 | KOŚCIAŃSKI Bartosz | 880 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1067 | KRAWCZYK Dariusz | 881 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1068 | KRZYZANIAK Piotr | 882 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1069 | KUREK Szymon | 883 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1070 | MRÓZ Michał | 886 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1071 | MRUK Patrycja | 887 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1072 | PASTUSZKA Michał | 888 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1073 | PIETRAS Rafał | 889 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1074 | PIETRZYK Magdalena | 890 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1075 | PYSZNY Patryk | 891 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1076 | STOKOWIEC Dawid | 892 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1077 | STOKOWIEC Dorota | 893 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1078 | ŚWIĘCIŃSKI Dominik | 894 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1079 | SYRNIK Malwina | 895 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1080 | UGOREK Lucyna | 896 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1081 | ZANDER Kamil | 897 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1082 | BEMBENEK Patrycja | 906 | Eko-Okna Runners | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1083 | STEFANISZYN Bogdan | 907 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1084 | BUCIUTO Magdalena | 908 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1085 | JASIŃSKI Przemysław | 909 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1086 | MACIONCZYK Julita | 910 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1087 | PISZER Agnieszka | 912 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1088 | PISZER Michał | 913 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1089 | CYGAL Edyta | 915 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1090 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 916 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1091 | KRÓL Andrzej | 917 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1092 | KUCEMBA Dominik | 918 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1093 | LECHOWICZ Krzysztof | 919 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1094 | MADEJSKI Pawel | 920 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1095 | SŁOWIK Daniel | 921 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1096 | HAWRYSZKO Barbara | 922 | HAWRANKI | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1097 | HAWRYSZKO Katarzyna | 923 | HAWRANKI | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1098 | BANACZKOWSKI Tomasz | 924 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1099 | PERZYŃSKI Kacper | 938 | Mroczne Mrówy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1100 | REBENSZTOK Mateusz | 939 | Mroczne Mrówy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1101 | FRYD Krzysztofa | 945 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1102 | GRABARCZYK Marta | 946 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1103 | BZIK Robert | 947 | RugCug | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1104 | OPYD Klaudia | 948 | RugCug | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1105 | SOWA Maciej | 949 | RugCug | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1106 | WACHOWIAK Szymon | 950 | RugCug | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1107 | BIERZA Alina | 951 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1108 | PŁUCIENNIK Piotr | 952 | SOKÓŁ KNURÓW | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1109 | GOŁY Alicja | 953 | Takie Tango | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1110 | BURY Łukasz | 965 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1111 | CIURA Jakub | 967 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1112 | CZAJKA Gabriela | 968 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1113 | DWORZYCKI Mateusz | 969 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1114 | DYMEK Bartosz | 970 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1115 | EMMERICH Łukasz | 971 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1116 | GOZDALIK Paulina | 975 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1117 | GROBORZ Anna | 976 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1118 | HOJKA Ewa | 977 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1119 | JÓZEFCZAK Dominika | 978 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1120 | JUCHA Barbara | 979 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1121 | JUSZCZYK Julia | 980 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1122 | KUŹMA Kamil | 983 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1123 | KWAŚNY Jakub | 984 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1124 | NOWAK Karolina | 995 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1125 | OPYD Jarosłąw | 996 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1126 | ORWAT Jan | 997 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1127 | PRZYBYŁA Katarzyna | 999 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1128 | PRZYBYŁA Konrad | 1000 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1129 | ROZIAK Robert | 1001 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1130 | SERWICKI Jakub | 1002 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1131 | SOBESTJAŃSKI Przemysłąw | 1003 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1132 | SZLĘZAK Mateusz | 1008 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1133 | SZUMEGA Natalia | 1009 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1134 | SZUMEGA Sandra | 1010 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1135 | SZUSTER Izabela | 1011 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1136 | WARWAS Roman | 1012 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1137 | WIENZEK Piotr | 1013 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1138 | PIETRUCHA Tomasz | 1022 | Co ja pacze?! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1139 | ZYCH Martyna | 1023 | Co ja pacze?! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1140 | CHOROBA -TWAROSZ Henryka | 1024 | GORSZY SORT | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1141 | MACIEJCZYK Rafał | 1025 | GORSZY SORT | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1142 | KOT Katarzyna | 1026 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1143 | KOT Sebastian | 1027 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1144 | SZMIDT Tomasz | 1028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1145 | JANCZAK Bartłomiej | 1029 | JSW Innowacje | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1146 | CIEPIELA Joanna | 1030 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1147 | MAJKA Leszek | 1031 | MP TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1148 | NIEDENTHAL Tomasz | 1033 | MP TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1149 | WIRASZKA Paweł | 1038 | MP TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1150 | ZAWADA Kamil | 1039 | MP TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1151 | ZAWIŁA Marek | 1040 | MP TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1152 | CELAREK Paweł | 1041 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1153 | GUMULA Michał | 1042 | Ojojoj Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1154 | SCHOTT Maciej | 1051 | Schociki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1155 | SCZASNY Anna | 1052 | Schociki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1156 | GARCORZ Tomasz | 1053 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1157 | HOŁDA Anna | 1054 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1158 | MRULA Patrycja | 1057 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1159 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 1058 | Złodzieje oklasków bez kasków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1160 | PRZEPIÓROWSKI Kamil | 1059 | Złodzieje oklasków bez kasków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1161 | BRZOSKA-SOWA Ewa | 1061 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1162 | DYBOWSKI Marcin | 1064 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1163 | JANECKI Michał | 1065 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1164 | MILEJSKI Sławomir | 1066 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1165 | SOWA Piotr | 1067 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1166 | TRACZ Dariusz | 1068 | Żółwie i ślimaki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1167 | TRACZ Natalia | 1069 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1168 | WADAS Kinga | 1070 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1169 | BALDYSZ Angelika | 1071 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1170 | GOŁCZYK Klaudia | 1081 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1171 | GRODOŃ Wojciech | 1082 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1172 | GRYGUŚ Maciej | 1083 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1173 | HABDAS Patryk | 1085 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1174 | JASKÓŁA Izabela | 1086 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1175 | JASKÓŁA Łukasz | 1087 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1176 | KACZYŃSKI Sławek | 1088 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1177 | KIPA Sławek | 1089 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1178 | KUBICA Klaudia | 1093 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1179 | KUŁACH Leszek | 1094 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1180 | KULIK Aleksandra | 1095 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1181 | KURZAK Adrian | 1096 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1182 | LICHOWICZ Paweł | 1097 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1183 | LUDKOWSKI Przemysław | 1098 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1184 | MAJEWSKI Karol | 1099 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1185 | MARUT Magdalena | 1100 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1186 | PLACZEK Radosław | 1110 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1187 | ROGALA Krystian | 1111 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1188 | SĘK Mateusz | 1112 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1189 | SERKIS Bartosz | 1113 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1190 | SKRZYPCZYK Łukasz | 1114 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1191 | SMOLUCH Magdalena | 1115 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1192 | SOBCZAK Rafał | 1116 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1193 | STOLARCZYK Jakub | 1117 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1194 | ŚWIĘTOŃ Adrian | 1118 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1195 | SWOBODA Szymon | 1119 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1196 | SYPOSZ Marek | 1120 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1197 | SZELĄG Grzegorz | 1121 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1198 | SZUMSKI Bartosz | 1122 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1199 | SZYDŁOWSKA Klaudia | 1123 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1200 | SZYDŁOWSKI Michał | 1124 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1201 | TYTOŃ Dorota | 1127 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1202 | TYTOŃ Jakub | 1128 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1203 | WAWOCZNY Klaudia | 1129 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1204 | ZOŃ Ewa | 1140 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1205 | KROTOWSKI Adam | 1142 | BasEniarZe FORMY | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1206 | SOKOLNICKA Anna | 1145 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1207 | BIEDA Agata | 1146 | CROSS HEROES-OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1208 | BIELEC Mateusz | 1147 | Ekipa Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1209 | KOLASIŃSKI Rafał | 1148 | Ekipa Wysokich Lotów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1210 | DRWAL-BURKIEWICZ Anna | 1149 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1211 | CHAMOT Katarzyna | 1150 | Happy squad | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1212 | KOSZYK Marek | 1151 | Happy squad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1213 | LISOWICZ Mariusz | 1152 | Happy squad | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1214 | NOWAK Anna | 1153 | Happy squad | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1215 | SEDLACZEK Krzysztof | 1155 | Happy squad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1216 | SIERZĘGA Wioleta | 1156 | Happy squad | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1217 | CHOŁOMEK Marek | 1157 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1218 | KMIECIK Justyna | 1158 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1219 | KRASOŃ Anna | 1167 | Karminadle | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1220 | JACHEĆ Jarosław | 1168 | KB Odra Opole | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1221 | KOZIAK Agnieszka | 1169 | KB Odra Opole | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1222 | JÓZEFCZUK Jakub | 1170 | Kloce | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1223 | KUREC Grzegorz | 1171 | Kloce | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1224 | MADEJ Tomasz | 1172 | Kloce | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1225 | DZIEDZINA Przemek | 1173 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1226 | KLIM DZIEDZINA Ola | 1174 | KWK ZOFIÓWKA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1227 | KIDOŃ Anna | 1175 | LOYD TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1228 | KUCHEJDA Lucyna | 1176 | LOYD TEAM | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1229 | KUCHEJDA Marek | 1177 | LOYD TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1230 | SOCHA Konrad | 1178 | LOYD TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1231 | ŻUKROWSKI Krzysztof | 1179 | LOYD TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1232 | MEHLICH Paweł | 1180 | Oszołomy grp-2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1233 | NALEPKA Daniel | 1181 | Oszołomy grp-2 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1234 | SZCZEPANSKI Przemyslaw | 1182 | Oszołomy grp-2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1235 | MICHALIK Natalia | 1184 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1236 | MICHALIK Wojciech | 1185 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1237 | DEPA Jakub | 1186 | Team #piekiełko | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1238 | KLACZYK Patryk | 1187 | Team #piekiełko | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1239 | GRABOWSKI Adam | 1197 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1240 | HAJDA Joanna | 1198 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1241 | KAŹMIERSKI Robert | 1200 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1242 | KORYCIŃSKI Dawid | 1201 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1243 | KOŹMIŃSKI Michał | 1202 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1244 | MEJZA Marzena | 1203 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1245 | MIELNIK Szymon | 1204 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1246 | SORNEK Michał | 1207 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1247 | WALEROWICZ Magdalena | 1208 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1248 | WIECHEĆ Krzysztof | 1209 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1249 | WILK Dawid | 1210 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1250 | WURST Marcin | 1211 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1251 | KOWALCZYK Tomek | 1212 | Zuchy Runmageddon | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1252 | RZEWÓDZKI Łukasz | 1213 | Zuchy Runmageddon | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1253 | ANDRZEJEWSKI Marek | 1214 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1254 | ANTKIEWICZ Marek | 1215 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1255 | BELITSKIY Den | 1216 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1256 | GIELNIK Grzegorz | 1226 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1257 | GORLIŃSKA Angelika | 1227 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1258 | HARATYK Mariusz | 1229 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1259 | HUK Marcin | 1231 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1260 | JASIŃSKI Jakub | 1232 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1261 | JONDERKO Daniel | 1233 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1262 | JÓŹWIAK Katarzyna | 1234 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1263 | JUNKA Marta | 1235 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1264 | KAMINSKA Dorota | 1236 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1265 | KITURA Joanna | 1237 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1266 | KOPIEC Arkadiusz | 1238 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1267 | KOPIEC Izabela | 1239 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1268 | KRĘTOSZ Michał | 1240 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1269 | KRÓL Daniel | 1241 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1270 | KUBICIEL Dariusz | 1242 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1271 | KUREK Tomasz | 1243 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1272 | KURTYKA Przemysław | 1244 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1273 | KYRCZ Barbara | 1245 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1274 | NOWACZYK Patryk | 1255 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1275 | NOWROTEK Mariusz | 1256 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1276 | PASEK Mateusz | 1257 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1277 | PRZEWOŹNIK Dawid | 1259 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1278 | SERÓWKA Miron | 1260 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1279 | SIWEK Mateusz | 1261 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1280 | SKRZYPASZEK Damian | 1262 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1281 | SKULIMOWSKI Mateusz | 1263 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1282 | SMOLARSKA Paulina | 1264 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1283 | SOBCZAK Wojciech | 1265 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1284 | STASIAK Mariusz | 1266 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1285 | STAWKOWSKI Paweł | 1267 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1286 | SZMID Kamil | 1270 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1287 | SZUSTKIEWICZ Justyna | 1271 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1288 | SZWEDA Gabriela | 1272 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1289 | TWORZEWSKI Mateusz | 1273 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1290 | WÓJCICKA Anna | 1274 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1291 | WIENER Szymon | 1284 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1292 | RAJ Tomasz | 1285 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1293 | CHODYNIECKI Marcin | 1286 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1294 | KAWALA Mateusz | 1287 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1295 | MARSZAŁEK Michał | 1288 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1296 | NIEDŹWIEDŹ Marcin | 1289 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1297 | STAŃKO Marcin | 1290 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1298 | WASZKIELEWICZ Małgorzata | 1291 | Kurnik Squad | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1299 | WOJKOWSKI Krzysztof | 1292 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1300 | WOSZKOWSKI Robert | 1293 | Kurnik Squad | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1301 | DOMAGALSKI Artur | 1296 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1302 | DOMAGALSKI Marek | 1297 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1303 | FOREMNY Adrian | 1298 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1304 | FOREMNY Renata | 1299 | Latające walenie śmierci | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1305 | KASPRZYK Halina | 1300 | Latające walenie śmierci | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1306 | TAJCHMAN Alicja | 1301 | Latające walenie śmierci | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1307 | GIZAK Michał | 1302 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1308 | GORZAWSKI Robert | 1312 | MESWBUD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1309 | KRZYWIEC Agnieszka | 1314 | No Limits Armagedon | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1310 | MATYSIAK Tomasz | 1315 | No Limits Armagedon | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1311 | KOŚMIDER Mateusz | 1319 | Pędzące Kocury | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1312 | AMBROZIAK Agnieszka | 1322 | Śląskie Młode Wilki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1313 | KASZYCA Kamil | 1323 | Śląskie Młode Wilki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1314 | KUROPATWA Mateusz | 1324 | Śląskie Młode Wilki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1315 | PREJS Karol | 1326 | Śląskie Młode Wilki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1316 | WESOŁOWSKI Marcin | 1328 | Śląskie Młode Wilki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1317 | WÓJCIK Piotr | 1329 | Śląskie Młode Wilki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1318 | BORCHERT Marcin | 1330 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1319 | MOŁDRZYK Kinga | 1331 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1320 | PAŁAŻY Nina | 1332 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1321 | NAWARYŃSKA Ewa | 1341 | Wawrzinek Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1322 | NOWAK Piotr | 1342 | Wawrzinek Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1323 | OSZEK Karolina | 1343 | Wawrzinek Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1324 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 1344 | Wawrzinek Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1325 | CHARUSTA Andrzej | 1345 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1326 | DUDEK Aleksandra | 1349 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1327 | DUDKA Anna | 1350 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1328 | DUDKA Mirek | 1351 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1329 | DUDZIC Kamil | 1352 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1330 | FISCHER Bernard | 1353 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1331 | GŁODEK Bartłomiej | 1354 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1332 | GŁODEK Kacper | 1355 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1333 | GOROL Damian | 1356 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1334 | GOROL Piotr | 1357 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1335 | GOROL Seweryn | 1358 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1336 | GORZOLNIK Łukasz | 1359 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1337 | KANIOWSKI Piotr | 1371 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1338 | KORBEL Rafał | 1372 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1339 | KOZIEŁ Izabella | 1373 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1340 | KWIECIEŃ Kamil | 1376 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1341 | ŁUSZCZAK Anna | 1377 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1342 | MAJEWSKI Krzysztof | 1378 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1343 | MLAK Szymon | 1379 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1344 | NIZALOWSKI Lukasz | 1380 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1345 | OCHMANN Michał | 1381 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1346 | OKRENT Adrian | 1382 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1347 | PRZYBYLIK Ewa | 1385 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1348 | ROJ Paweł | 1386 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1349 | SAWICZ Michał | 1387 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1350 | SIEMBIDA Tomasz | 1388 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1351 | SKATUŁA Dominik | 1389 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1352 | SULKOWSKA Julia | 1390 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1353 | ZIOBER Marcelina | 1402 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1354 | GALAŚ Karolina | 1403 | Dream Team Będzin | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1355 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 1404 | Dzikusy 2018 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1356 | FLORCZAK Barbara | 1405 | Dzikusy 2018 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1357 | FLORCZAK Mariusz | 1406 | Dzikusy 2018 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1358 | JANKOWIAK Radosław | 1407 | Dzikusy 2018 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1359 | KAPLAR-PAWLUK Małgorzata | 1408 | Dzikusy 2018 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1360 | ZWIEWKA Agnieszka | 1409 | Dzikusy 2018 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1361 | LISEK Anna | 1411 | Grupa grillowa | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1362 | LISEK Lechosław | 1412 | Grupa grillowa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1363 | KOWALCZYK Barbara | 1413 | HellWood | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1364 | GRZELA Sylwester | 1414 | HomeFit3D | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1365 | LASZCZAK Iwona | 1415 | HomeFit3D | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1366 | MACIĄŻEK Magdalena | 1416 | HomeFit3D | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1367 | MACIĄŻEK Sławomir | 1417 | HomeFit3D | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1368 | MAJCHERSKI Tomasz | 1418 | HomeFit3D | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1369 | NIEUŻYŁA Roksana | 1429 | Kaj ta meta? | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1370 | SOLIK Dagmara | 1430 | Kaj ta meta? | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1371 | GÓRNICZ Marcin | 1431 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1372 | MACHYNIA Kamil | 1432 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1373 | PANDEW Julian | 1433 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1374 | PRUŚ Maciej | 1434 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1375 | MARON Robert | 1435 | KWK ZOFIÓWKA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1376 | FICEK Sebastian | 1436 | Old Mine | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1377 | KOSTRZEWA Adam | 1437 | Old Mine | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1378 | JACHYMOWSKI Jacek | 1438 | Opel Active Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1379 | FERDEK Artur | 1439 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1380 | KAMUSIŃSKI Grzegorz | 1442 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1381 | KRAWCZYK Jakub | 1443 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1382 | BAUER Michal | 1472 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1383 | GAŁUSZKA Justyna | 1446 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1384 | KOT Agnieszka | 1447 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1385 | GAŁUSZKA Mateusz | 1448 | RUNTEAM PAWŁOWICE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1386 | NOWICKA Karolina | 1458 | The Onions | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1387 | CHRUSZCZ Kamil | 1460 | UNST | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1388 | OBAL Anna | 1461 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1389 | SOJA Elżbieta | 1462 | X-Team Tarnów | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1390 | BISKUP Wojciech | 1463 | Zabiegani Nauczyciele | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1391 | BUGLA Agnieszka | 1464 | Zabiegani Nauczyciele | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1392 | HAUKE Łukasz | 1465 | Zabiegani Nauczyciele | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1393 | KUBICA Bożena | 1466 | Zabiegani Nauczyciele | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1394 | KUREK Agata | 1467 | Zabiegani Nauczyciele | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1395 | MACHULIK Zbigniew | 1468 | Zabiegani Nauczyciele | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1396 | BOGOBOWICZ Rafał | 1473 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1397 | CHOMIARCZUK Rafał | 1474 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1398 | CYGAN Mateusz | 1475 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1399 | DĘBOWSKI Piotr | 1476 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1400 | DZIDO Łukasz | 1477 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1401 | KLANK Łukasz | 1487 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1402 | KOCWENDER Mateusz | 1488 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1403 | KRYG Wojciech | 1489 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1404 | ŁAJCZAK Aleksandra | 1490 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1405 | LECIAK Mariusz | 1491 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1406 | MAGIELEWSKI Ariel | 1492 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1407 | MAJEWSKI Adam | 1493 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1408 | MANDRYSZ Jacek | 1494 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1409 | MARYNIOK Anna | 1495 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1410 | MORYS-ZUBER Monika | 1498 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1411 | PACYNA Marcin | 1499 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1412 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | 1500 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1413 | PĘŚKO Artur | 1501 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1414 | PIELA Mateusz | 1502 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1415 | PIKUSA Daniel | 1503 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1416 | PORSZKE Klaudia | 1504 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1417 | POŚPIECH Jakub | 1505 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1418 | POSPIECH Lukasz | 1506 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1419 | WALOTEK Sebastian | 1516 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1420 | WIEJACHA Sławomir | 1517 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1421 | WILK Mariusz | 1518 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1422 | WILK Michał | 1519 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1423 | WILK Paweł | 1520 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1424 | ZALEWSKA Dominika | 1521 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1425 | ZUBER Arkadiusz | 1522 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1426 | ZUBER Sławomir | 1523 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1427 | WOCH Szymon | 1524 | Birell Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1428 | RECLIK Piotr | 1525 | DECATHLON RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1429 | KOZIJ-GULIŃSKA Barbara | 1526 | Demony IQ | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1430 | OWCZAREK Pawel | 1527 | Demony IQ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1431 | WOŹNIAK Maciej | 1529 | Demony IQ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1432 | DYMACZ Krzysztof | 1530 | Dopamina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1433 | JEWUŁA Piotr | 1531 | Dopamina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1434 | MIELNIK Edyta | 1532 | Dopamina | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1435 | NAWARA Damian | 1533 | Dopamina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1436 | RYDKODYM Jakub | 1534 | Dopamina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1437 | BENDA Marcin | 1535 | Drużyna Cienia | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1438 | MASUGA Tomasz | 1545 | Formalina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1439 | MICHOŃ Gośka | 1546 | Formalina | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1440 | NIEMIEC Olaf | 1547 | Formalina | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1441 | WALADA Aleksandra | 1548 | Formalina | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1442 | WALADA Magdalena | 1549 | Formalina | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1443 | HETMANIOK Agnieszka | 1550 | Jastrzębie Katowice Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1444 | MODLIŃSKA Paulina | 1551 | Jastrzębie Katowice Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1445 | WALA Anna | 1552 | Jastrzębie Katowice Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1446 | POLEWKA Mariusz | 1554 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1447 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 1555 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1448 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 1556 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1449 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 1557 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1450 | SPORSZIL Michał | 1558 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1451 | BORCZ Fabian | 1559 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1452 | BIAZIK Katarzyna | 1561 | Niepozorni bojownicy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1453 | BIAZIK Paweł | 1562 | Niepozorni bojownicy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1454 | DRYJA Paulina | 1563 | Niepozorni bojownicy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1455 | DRYJA Robert | 1564 | Niepozorni bojownicy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1456 | SIKORA Tomasz | 1573 | Pędzące Imadła | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1457 | WALOTEK Fabian | 1574 | Pędzące Imadła | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1458 | DIAKONOW Grzegorz | 1575 | Pędzące Żółwie IMI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1459 | GABRUŚ Iwona | 1576 | Pędzące Żółwie IMI | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1460 | GAMZA Barbara | 1577 | Pędzące Żółwie IMI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1461 | GÓRECKA Elżbieta | 1578 | Pędzące Żółwie IMI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1462 | GÓRECKI Wojciech | 1579 | Pędzące Żółwie IMI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1463 | RUSINEK Marta | 1580 | Pędzące Żółwie IMI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1464 | SOŁTYSIK Zdzisława | 1581 | Pędzące Żółwie IMI | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1465 | TRZOS Daria | 1582 | Pędzące Żółwie IMI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1466 | WROZYNA Adam | 1583 | Pędzące Żółwie IMI | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1467 | CHUDZIAK Magda | 1584 | SEVEN | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1468 | CHUDZIAK Tomasz | 1585 | SEVEN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1469 | CYBULSKA Ewa | 1586 | SEVEN | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1470 | GADOWSKI Tomasz | 1587 | SEVEN | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1471 | PŁATEK Szymon | 1588 | SEVEN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1472 | SLIWA Krzysztof | 1589 | SEVEN | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1473 | PIEŁA Szymon | 1590 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1474 | ROZMUS Marcin | 1591 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1475 | CHRUSZCZ Paweł | 1592 | UNST | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1476 | GASZKA Tomasz | 1593 | UNST | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1477 | CHOLEWA Dominik | 1603 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1478 | CHWAŁCZYK Michał | 1604 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1479 | CZARNY Mateusz | 1605 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1480 | GÓROWSKA Justyna | 1606 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1481 | GRAJDEK Dawid | 1608 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1482 | GRZEGORZYCA Jarosław | 1609 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1483 | HAJDUK Tomasz | 1610 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1484 | JANOWICZ Karolina | 1611 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1485 | JONECZEK Marcin | 1612 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1486 | KIEŚ Wojciech | 1613 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1487 | KIESZ Nikola | 1614 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1488 | KLIWERT Sara | 1615 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1489 | KORZENIOWSKI Michał | 1616 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1490 | KRZYŚCIN Edyta | 1617 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1491 | KUROWSKA Patrycja | 1618 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1492 | KUROWSKI Jacek | 1619 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1493 | MAJ Jarek | 1620 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1494 | MAJ Paweł | 1621 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1495 | MAŚNICA Anna | 1622 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1496 | PŁONKA Przemysław | 1633 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1497 | PYZNAR Karolina | 1635 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1498 | REGULA Jakub | 1636 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1499 | STEFAŃSKA-WYLĘŻEK Sławomira | 1637 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1500 | SUROWIEC Konrad | 1638 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1501 | SZYMONIK Katarzyna | 1639 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1502 | WIELBŁĄD Mateusz | 1640 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1503 | WRÓBEL Marcin | 1641 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1504 | WROZYNA Piotr | 1642 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1505 | WYLĘŻEK Mateusz | 1643 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1506 | CHMIELORZ Donata | 1644 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1507 | BLANA Małgorzata | 1646 | Cukiereczki123 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1508 | KWIATKOWSKA Joanna | 1647 | Cukiereczki123 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1509 | ROSGA Ania | 1648 | Cukiereczki123 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1510 | RYBECZKA Amelia | 1649 | Cukiereczki123 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1511 | SUTOWICZ Emilia | 1650 | Cukiereczki123 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1512 | OCIEPKA Bartosz | 1651 | How about nope? | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1513 | PŁACZEK Hanna | 1659 | NiYwysportowani | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1514 | PŁACZEK Miron | 1660 | NiYwysportowani | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1515 | PODBIOŁ Michalina | 1661 | NiYwysportowani | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1515 | POLOCZEK Joanna | 1662 | NiYwysportowani | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1517 | POLOCZEK Marcin | 1663 | NiYwysportowani | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1518 | KAPECKI Artur | 1666 | Precle | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1519 | URBANOWICZ Klaudia | 1667 | Precle | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1520 | BILLIK Marek | 1669 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1521 | CZACHURA Lidia | 1670 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1522 | CZARDYBON-LOTAWIEC Kinga | 1671 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1523 | DOMŻOŁ Agnieszka | 1672 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1524 | GÓRNICZ Agnieszka | 1673 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1525 | GRUDZKA-FLAK Iwona | 1674 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1526 | GRUNDAJ Kinga | 1675 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1527 | KISIELEWSKI Krystian | 1678 | Terminatory Too Too | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1528 | MALINOWSKA Agnieszka | 1679 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1529 | RICHTER Iwona | 1680 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1530 | MACIEJEWSKA Grażyna | 1690 | Yoga&Mind | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1531 | MICHAŁOWSKA Karina | 1692 | Yoga&Mind | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1532 | PEĆKA Agnieszka | 1693 | Yoga&Mind | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1533 | PROSNAK Andrzej | 1694 | Yoga&Mind | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1534 | ZUCHMAŃSKI Grzegorz | 1695 | Yoga&Mind | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1535 | ABRAMCZYK Maria | 1696 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1536 | BANASIAK Dorota | 1697 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1537 | BANASIAK Marek | 1698 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1538 | BATOR Norbert | 1699 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1539 | BOCHENEK Karolina | 1700 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1540 | BORYCZKA Dawid | 1701 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1541 | GILNER Mariusz | 1706 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1542 | GRZEBIELA Adrian | 1707 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1543 | JĘDRASIK Janusz | 1709 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1544 | MARZEC Sylwia | 1719 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1545 | MICHALEK Wojciech | 1720 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1546 | MICHALSKI Stanisław | 1721 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1547 | MIŚ Agnieszka | 1722 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1548 | MUSIAŁ Paweł | 1723 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1549 | OLSZEWSKA Jolanta | 1725 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1550 | OLSZEWSKI Mariusz | 1726 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1551 | OLSZÓWKA Dawid | 1727 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1552 | OLSZÓWKA Jacek | 1728 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1553 | ORLIK Robert | 1729 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1554 | ORLIŃSKA Aleksandra | 1730 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1555 | PLATA Jakub | 1733 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1556 | PRASZAŁOWICZ Gustaw | 1734 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1557 | RAMIAN Marcin | 1735 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1558 | RAMOS Paweł | 1736 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1559 | STAWIK Karol | 1747 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1560 | ŚWIERCZEK Danuta | 1748 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1561 | SZAŁACKA Monika | 1749 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1562 | SZKUTNIK Ewelina | 1750 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1563 | SZYMANSKA Ewa | 1752 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1564 | TALIK Maciej | 1753 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1565 | TOMICZEK Maciej | 1754 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1566 | TOMICZEK Martyna | 1755 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1567 | TOMICZEK Mateusz | 1756 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1568 | TOPIJ Romualda | 1758 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1569 | WLACH Anna | 1761 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1570 | WŁODARCZYK Bartosz | 1762 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1571 | WOLAK Małgorzata | 1764 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1572 | ŻAK Maciej | 1766 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1573 | SŁOWIŃSKI Dawid | 1776 | CLP-B | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1574 | TUSZYŃSKI Tomasz | 1778 | CLP-B | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1575 | BŁOTKO Mateusz | 1779 | Degeneration | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1576 | BUCZEK Jakub | 1780 | Degeneration | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1577 | JANOTA Piotr | 1781 | Degeneration | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1578 | CHANDRYSIAK Maciej | 1782 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1578 | CHWALISZ Anna | 1783 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1580 | PAWLICKA Żaneta | 1784 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1581 | ZAWÓŁ Zbigniew | 1787 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1582 | ZAPAŚNIK Milosz | 1788 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1583 | BUTZEK Marcin | 1789 | Freak Green Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1584 | DEGÓRSKI Piotr | 1790 | Freak Green Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1585 | DZIAŁACH Grzegorz | 1791 | Freak Green Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1586 | RADOJEWSKI Dariusz | 1794 | Freak Green Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1587 | GROCHOWSKA Izabela | 1795 | Interfight | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1588 | MOTLOCH Aneta | 1796 | Interfight | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1589 | NAJA Krzysztof | 1805 | PUMBA'S TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1590 | KUBICZ Rafał | 1813 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1591 | MUSIOŁ Janusz | 1814 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1592 | MUSIOŁ Marcin | 1815 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1593 | SZCZERBAK-RUTA Aleksandra | 1816 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1594 | WILSZ Adam | 1817 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1595 | WILSZ Ewa | 1818 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1596 | LESIECKA Hanna | 1820 | Szalone ślimaki | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1597 | LESIECKI Tomasz | 1821 | Szalone ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1598 | ĆWIKLIK Marcin | 1825 | TEAM PREZES | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1599 | ANASYCHIN Anna | 1834 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1600 | KOŁODZIEJ Monika | 1836 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1601 | KOŻUCH Grzegorz | 1837 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1602 | OKOŃ Rafał | 1839 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1603 | SZUSTER Marcin | 1840 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1604 | BISTUŁA Marcin | 1841 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1605 | BRYŚ Wojciech | 1842 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1606 | BUDOWSKA Kinga | 1843 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1607 | CHODACKA Maja | 1844 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1608 | CZARSKI Sebastian | 1845 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1609 | DUDA Marcin | 1848 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1610 | GOLD Patryk | 1849 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1611 | GRZECHUŁA Sławomir | 1851 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1612 | GRZYB Adam | 1852 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1613 | JANIA Rafał | 1854 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1614 | PIETROŃ Damian | 1868 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1615 | PORWOLIK Łukasz | 1869 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1616 | POTONIEC Adrian | 1870 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1617 | REITMAJER Bartosz | 1871 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1618 | ROZPONDEK Sebastian | 1872 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1619 | SROCZYŃSKA Anna | 1873 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1620 | SROCZYŃSKI Bartłomiej | 1874 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1621 | SROCZYŃSKI Dariusz | 1875 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1622 | SROCZYŃSKI Sebastian | 1876 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1623 | SUCHANEK Paweł | 1878 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1624 | TROJAN Adrian | 1880 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1625 | TRZASKA Milena | 1881 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1626 | WOLOSZYN Sylwester | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1627 | WZOREK Łukasz | 1883 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1628 | LASZCZYK Julia | 1892 | Fabryka Formy Bytom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1629 | GUZARA Kornela | 1895 | Fedex | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1630 | LAMPERT Agnieszka | 1896 | Fedex | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1631 | LISOWSKI Krystian | 1897 | Fedex | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1632 | NOWAK Agata | 1898 | Fedex | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1633 | BROŻYNA Bartłomiej | 1900 | Frytki i Orzeszki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1634 | DŁUGOSZ Paweł | 1901 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1635 | KŁOSOWSKI Karol | 1902 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1635 | STANKIEWICZ Paweł | 1903 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1637 | BLAICKE Bartosz | 1905 | Jaja ze stali | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1638 | GRABOWY Krzysztof | 1906 | Jaja ze stali | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1639 | LESZCZYŃSKI Karol | 1907 | Jaja ze stali | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1640 | FRANKOWICZ-KARCZEWSKA Izabela | 1908 | KARCZKI | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1641 | KARCZEWSKI Igor | 1909 | KARCZKI | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1642 | KARCZEWSKI Wiktor | 1910 | KARCZKI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1643 | KARCZEWSKI Wojtek | 1911 | KARCZKI | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1644 | BŁASZCZYK Adriana | 1922 | Pimp my time | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1645 | SMOCZOK Michał | 1924 | Pimp my time | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1646 | ULFIG Przemysław | 1925 | Pimp my time | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1647 | CIONGWA Robert | 1926 | Piomet team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1648 | KOLARCZYK Marek | 1927 | Piomet team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1649 | CZMOK Robert | 1928 | POGromcy | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1650 | FORTUNA-CZMOK Jolanta | 1929 | POGromcy | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1651 | SCHULZ Jędrzej | 1930 | POGromcy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1652 | CICHMIŃSKA Paulina | 1931 | RikiTiki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1653 | CICHMIŃSKI Paweł | 1932 | RikiTiki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1654 | PIETRZYK Kacper | 1933 | RikiTiki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1655 | JUŻECKI Krzysztof | 1935 | W.T.Ch. TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1656 | KLEKOT Konrad | 1936 | W.T.Ch. TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1657 | ŻMUDA Adam | 1937 | W.T.Ch. TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1658 | CHWAŁEK Sławek | 1938 | Władcy krakowskiego asfaltu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1659 | PAŃPUCH Krzysztof | 1939 | Władcy krakowskiego asfaltu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1660 | ADAMIAK Natalia | 1940 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1661 | BEŁZ Izabela | 1941 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1662 | DŹWIGAŁ Sebastian | 1951 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1663 | FARUGA Patryk | 1953 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1664 | GAŁKA Łukasz | 1954 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1665 | GOLENIAK Łukasz | 1955 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1666 | GRADOŃ Marcin | 1957 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1667 | HAJOK Damian | 1958 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1668 | IGNATOWICZ Krystyna | 1960 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1669 | JERSAK Jakub | 1962 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1670 | KAMECKA Wiktoria | 1963 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1671 | KOCYBA Bartek | 1965 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1672 | KOSTKA Piotr | 1968 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1673 | KOWALSKI Jakub | 1969 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1674 | KOWALSKI Paweł | 1970 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1675 | MAJCHRZAK Dariusz | 1980 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1676 | MAJCHRZAK Mateusz | 1981 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1677 | MAJCHRZAK Michał | 1982 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1678 | MALOROD Maksym | 1983 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1679 | MAREK Rafal | 1984 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1680 | MATYKA Paweł | 1985 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1681 | MAZON Daniel | 1986 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1682 | MILEWSKA Ewelina | 1987 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1683 | MIZERA Damian | 1988 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1684 | MOSZ Michał | 1990 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1685 | NOWAKOWSKI Tomek | 1991 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1686 | ODROBINA Julia | 1992 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1687 | PIETRZAK Wojciech | 1995 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1688 | POLOK Jakub | 1996 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1689 | RZESZUTEK Krzysztof | 1999 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1690 | WAWRZYNCZOK Adrian | 2010 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1691 | WDOWIAK Marcin | 2011 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1692 | WOJDA Grzegorz | 2012 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1693 | WOWRY Andrzej | 2013 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1694 | MOLĘDA Dariusz | 2015 | Cerveza Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1695 | PASZEK Sebastian | 2016 | Cerveza Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1696 | KALETA Bartosz | 2037 | Parzęczewski Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1697 | SOKOŁOWSKI Tomasz | 2038 | Parzęczewski Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1698 | FRĄCKOWIAK Jacek | 2039 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1699 | KASZUB Marcin | 2040 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1700 | LUDZIEJEWSKI Arnold | 2041 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1701 | MAJKOWSKI Łukasz | 2042 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1702 | PEŁECHATY Paweł | 2043 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1703 | PIĘTKA Patryk | 2044 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1704 | KAŁUŻA Martyna | 2048 | Polok | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1705 | POLOCZEK Mirosław | 2050 | Polok | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1706 | POLOCZEK Sebastian | 2051 | Polok | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1707 | NIEMIEC Izabela | 2052 | Powolne walenie | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1708 | NIEMIEC Urszula | 2053 | Powolne walenie | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1709 | HOMEL Joanna | 2054 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1710 | WALCZAK Erik | 2056 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1711 | GAS Edyta | 2057 | PSIAPSI | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1712 | ŻYMŁA Maciej | 2066 | Rekurencja Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1713 | ŻYMŁA Sylwia | 2067 | Rekurencja Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1714 | SPYRA Dawid | 2072 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1715 | TAFEL Elżbieta | 2085 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1716 | GADULA Jakub | 2099 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1717 | GĄSIOR Ariel | 2100 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1718 | JANKOWSKI Mariusz | 2102 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1719 | KANIA Kuba | 2103 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1720 | KNOZOWSKI Adam | 2104 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1721 | KOZAK Arkadiusz | 2105 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1722 | KOZIEŁ Eneasz | 2106 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1723 | KUNICKI Jacek | 2109 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1724 | ŁOMAŃSKA Natalia | 2110 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1725 | MACIOL Piotr | 2111 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1726 | MISIEC Tadeusz | 2113 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1727 | NIEDUŻAK Klaudia | 2115 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1728 | SUCHY Sebastian | 2125 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1729 | SZOLC Jakub | 2126 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1730 | TOMIUK Robert | 2130 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1731 | URYNA Diana | 2132 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1732 | ZAJĄC Paweł | 2134 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1733 | KIERAT Szymon | 2141 | bradas team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1734 | MARCIŃCZAK Łukasz | 2143 | bradas team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1735 | PANASEWICZ Dawid | 2144 | bradas team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1736 | WESOŁY Piotr | 2155 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1737 | FIJAK-KAPA Katarzyna | 2165 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1738 | KAPA Grzegorz | 2167 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1739 | KOPERWAS Piotr | 2189 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1740 | KULA Marcin | 2193 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1741 | MATERLA Krzysztof | 2197 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1742 | MODELSKI Piotr | 2199 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1743 | TURSKI Piotr | 2212 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1744 | WĘDZINA Dariusz | 2213 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1745 | ZIEMNIK Agata | 2217 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1746 | BIEŃKOWSKI Radosław | 2219 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1747 | STOPKA Adam | 2221 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1748 | DENDRA Beata | 2224 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1749 | RASEK Jakub | 2257 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1750 | GALLA Katarzyna | 2574 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1751 | PELKA Patrycja | 2669 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1752 | PELKA Mariusz | 2668 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1753 | BANASIAK Wojtek | 935 | Mroczne Mrówy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1754 | DUDEK Marta | 936 | Mroczne Mrówy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1755 | NOWAK Sebastian | 937 | Mroczne Mrówy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1756 | OLSZEWSKA Natalia | 954 | Takie Tango | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1757 | PAŁKA Magdalena | 955 | Takie Tango | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1758 | KĘPA Marek | 981 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1759 | PŁOCICA Rafał | 1034 | MP TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1760 | DYBOWSKA Julia | 1062 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1761 | DYBOWSKA Monika | 1063 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1762 | KLOZA Jakub | 1090 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1763 | PUDŁO Karolina | 1143 | BasEniarZe FORMY | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1764 | PĘZIOŁ Mirella | 1732 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1765 | WIELICZKO Arkadiusz | 1760 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1766 | SUWALSKI Sebastian | 2361 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1767 | SZKUTNIK Adam | 2359 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1768 | KAROŃ Michał | 2362 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1769 | PARZONKA Tomasz | 2371 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1770 | FERNUFKA Natalia | 2366 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1771 | SZTAJER Bartek | 39 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1772 | TRASKO Uladzimir | 40 | Lubię Burpees’y | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1773 | MAZUR Damian | 56 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1774 | MĘDYGRAŁ Krystian | 65 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1775 | ZIMOŃ Norbert | 66 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1776 | SOKOŁOWSKI Piotr | 84 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1777 | KULIGOWSKA Małgorzata | 106 | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1778 | PILSZEK Marek | 181 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1779 | KAMIŃSKI Maciej | 183 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1780 | REMBACZ Konrad | 185 | NUDZIŁO MI SIĘ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1781 | HODANA Paweł | 302 | Kułasówka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1782 | KOŁODZIEJ Natalia | 303 | Kułasówka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1783 | KOŚCIELNIAK Paulina | 304 | Kułasówka | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1784 | KOZIEŁ Tomasz | 305 | Kułasówka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1785 | ŚMIETANA Dominik | 306 | Kułasówka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1786 | WOJSA Bartosz | 421 | Drużyna Dziennika Zachodniego | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1787 | PALARZ Małgorzata | 446 | PALARZ TEAM | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1788 | PALARZ Michał | 447 | PALARZ TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1789 | BYRSKA Jolanta | 475 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1790 | CWILAG Agnieszka | 476 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1791 | NOWOCIEŃ Dominik | 504 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1792 | ODZIOMEK Magdalena | 505 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1793 | RADWAN Bartłomiej | 514 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1794 | ROSKOSZ Szymon | 515 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1795 | ŚCIEGLIŃSKA Iwona | 516 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1796 | SERAFIN Leszek | 518 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1797 | SMOLARSKI Mariusz | 519 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1798 | SOJKA Anna | 520 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1799 | WYSOCKI Krzysztof | 533 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1800 | PĘKAŁA Kinga | 545 | FEx Team Rybnik | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1801 | WYCISZCZOK Marcin | 546 | FEx Team Rybnik | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1802 | ADAMCZYK Aleksandra | 547 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1803 | ADAMCZYK Aneta | 548 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1804 | ADAMCZYK Zuzanna | 549 | GirlsPower Kraków | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1805 | KURZELOWSKI Radosław | 558 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1806 | ŁADZIŃSKI Szymon | 559 | Heart Attack | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1807 | MAŚLANKIEWICZ Katarzyna | 560 | Heart Attack | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1808 | CIEPIELA Anna | 568 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1809 | GORYCZKA Tomasz | 569 | Lubię Burpees’y | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1810 | ŻOKOWSKI Krzysztof | 570 | Nadpobudliwi | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1811 | DZIUBIŃSKA Monika | 571 | Nutrend Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1812 | DZIUBIŃSKI Paweł | 572 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1813 | KAMPCZYK Kinga | 573 | Nutrend Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1814 | SZWEDER Aleksander | 574 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1815 | PYTLIK Agata | 575 | PyPeZiel | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1816 | ZIELONKA Agnieszka | 576 | PyPeZiel | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1817 | ZIELONKA Dorota | 577 | PyPeZiel | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1818 | PAŁYGA Marek | 578 | robaczki biegaczki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1819 | HUSAKOU Valiantsin | 829 | l3RO PIŁA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1820 | MUSIAŁ Mateusz | 830 | l3RO PIŁA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1821 | TADYCH Aleksander | 831 | l3RO PIŁA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1822 | MAKOWSKI Marek | 857 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1823 | MATYJASEK Karol | 884 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1824 | MACIONCZYK Szymon | 911 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1825 | SYREK Paweł | 1269 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1826 | DOMAGALSKA Jadwiga | 1295 | Latające walenie śmierci | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1827 | KUROWSKI Krzysztof | 1320 | Pędzące Kocury | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1828 | CHARUSTA Martyna | 1346 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1829 | CZUBAK Rafał | 1347 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1830 | KRAWIEC Krzysztof | 1374 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1831 | KRÓL Wojciech | 1375 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1832 | CZAPLA Grzegorz | 1399 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1833 | PLUTA Wojciech | 1400 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1834 | MICHALCZYK Sonia | 1419 | HomeFit3D | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1835 | KRAWCZYK Michał | 1444 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1836 | MICHALSKI Marcin | 1445 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1837 | SZWIEC Lukas | 1469 | Zabiegani Nauczyciele | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1838 | SZWIEC Sandra | 1470 | Zabiegani Nauczyciele | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1839 | KANTOR Angelika | 1676 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1840 | KASZUBA Ilona | 1677 | Terminatory Too Too | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1841 | DOLIBÓG Ewa | 1703 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1842 | ORLIŃSKI Leszek | 1731 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1843 | WÓJCIK Krzysztof | 1786 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1844 | TYBURCZY Jacek | 1810 | PUMBA'S TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1845 | ĆWIOK Marek | 1812 | Runmageddon - Stary Hangar | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1846 | KAŁUZIŃSKI Łukasz | 2071 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1847 | WITAŃSKI Łukasz | 2073 | Stracho TEAM! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1848 | SZOT Rafał | 2127 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1849 | SZTANGA Jaroslaw | 2128 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1850 | SAMEK Ela | 1036 | MP TEAM | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1851 | WANAT Mariusz | 1037 | MP TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1852 | KMIECIK Aneta | 1144 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1853 | RYPIEŃ Łukasz | 1035 | MP TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1854 | ZAŁUSKA Małgorzata | 1294 | Kurnik Squad | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1855 | SZMYT Paweł | 1401 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1856 | ZUBER Grzegorz | 1471 | Zabiegani Nauczyciele | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1857 | KOMOROWSKI Piotr | 1966 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1858 | KORDALA Wiktor | 1967 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1859 | SERAFIN Agnieszka | 517 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1860 | WARDĘGA Sylwia | 543 | Bilardo.pl | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1861 | PAPIER Magdalena | 2367 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1862 | CYTERA Barbara | 2095 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1863 | GRZEGÓRZKIEWICZ Damian | 2238 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1864 | SKIBIŃSKI Sławomir | 2145 | bradas team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1865 | KWACZYŃSKI Mateusz | 2142 | bradas team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1866 | CYTERA Jacek | 2096 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1867 | SĘPKA Anna | 2047 | Piekarskie dupeczkY | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1868 | PIASECKA Karolina | 1899 | Fedex | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1869 | DENDRA Marcin | 2225 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1870 | MOJSYM Krzysztof | 1989 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1871 | NOWICKA Magdalena | 2082 | Team A | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1872 | HYLA Andrzej | 2101 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1873 | PUCHALSKA Joanna | 2018 | Crossfit but not fit | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1874 | HEINRICH Liv | 2017 | Crossfit but not fit | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1875 | OLSZOWSKA Wanda | 2117 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1876 | WYSOKIŃSKA Sylwia | 2014 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1877 | KASPERCZYK Adam | 1964 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1878 | KAWARSKI Jaroslaw | 2151 | Hajer z Jankowic | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1879 | WYRWAS-KAWARSKA Aldona | 2152 | Hajer z Jankowic | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1880 | PORĘBSKI Grzegorz | 2202 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1881 | TWARDOKĘS Karolina | 2131 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1882 | SOŁTYSIK Grzegorz | 2122 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1883 | BARYŁA Dawid | 2045 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1884 | WÓJCIK Piotr | 2133 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1885 | POLACZEK Rafał | 2046 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1886 | MOSZKOWSKA Magdalena | 2114 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1887 | TURSKA Ewa | 1777 | CLP-B | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1888 | OKONIEWSKA Martyna | 1993 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1889 | BIELACH Renata | 2074 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1890 | SZYMAŃSKA Anna | 2084 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1891 | GIL Anna | 2077 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1892 | KAMIŃSKA Katarzyna | 2079 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1893 | OLEKSY Kinga | 2083 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1894 | BIL Beata | 2075 | Team A | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1895 | CICHOŃSKA Marlena | 2076 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1896 | NIEWOLSKA Anna | 2080 | Team A | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1897 | SATOŁA Angelika | 2086 | TeamA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1898 | GORCZYCA Aneta | 2078 | Team A | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1899 | TAFEL Marek | 2171 | Team A | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1900 | KORAL Łukasz | 2190 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1901 | BIERSKI Paweł | 2178 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1902 | MACHACZEK Nicola | 2231 | Tributes | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1903 | OLEŚ Michalina | 2170 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1904 | SALACHNA Michał | 2259 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1905 | MACHACZEK Ireneusz | 2230 | Tributes | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1906 | ŁOKIETEK Wojciech | 2322 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1907 | FRYC Jerzy | 1704 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1908 | FURTAK Jakub | 1316 | Pędzące Kocury | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1909 | KACZKOWSKI Piotr | 2185 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1910 | BIEDROWSKA Sonia | 2177 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1911 | JURSKA Agnieszka | 2184 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1911 | SOBIESKI Mateusz | 2208 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1913 | JAROSZEK Piotr | 2315 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1914 | TEKIELI Tomasz | 2223 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1915 | GANCARCZYK Przemysław | 1441 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1916 | GNIOT Rafał | 2382 | AVAYA Proactive Contact | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1917 | NOWAK Marcin | 2019 | ITPunkt Active Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1918 | FEDORCZYK Sylwester | 2379 | AVAYA Proactive Contact | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1919 | DROŹDZIOK Aleksandra | 1348 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1920 | KUCIEJCZYK Mateusz | 2172 | UPC SOHO | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1921 | MAZUR Marcin | 2380 | AVAYA Proactive Contact | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1922 | STOBIECKI Tomasz | 2333 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1923 | DUDA Grzegorz | 1847 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1924 | GOLIS Aleksander | 1317 | Pędzące Kocury | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1925 | GOLIS Dominika | 1318 | Pędzące Kocury | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1926 | GORZKOWICZ Tomasz | 1607 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1927 | MANDRYSZ Klaudia | 2196 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1928 | GORZOLNIK Rafał | 1360 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1929 | KAŁUŻA Agata | 2186 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1930 | ROKOSZ Grzegorz | 2258 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1931 | GÓRA Tomasz | 1196 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1932 | GÓRNIK Piotr | 974 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1933 | GRZĄDZIELEWSKI Damian | 925 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1934 | TOMCZAK Katarzyna | 2026 | ITPunkt Active Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1935 | WĘGRZYK Weronika | 2028 | ITPunkt Active Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1936 | WĘGRZYK Jacek | 2027 | ITPunkt Active Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1937 | SEBASTIAŃSKA Dorota | 2023 | ITPunkt Active Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1937 | TOMCZAK Jacek | 2025 | ITPunkt Active Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1939 | KLIŚ Daniel | 2059 | PSIAPSI | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1940 | GRZEGORCZYK Kamil | 1084 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1941 | PATRON Sandra | 2020 | ITPunkt Active Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1942 | ŻYDEK Dariusz | 2029 | ITPunkt Active Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1943 | DRYL Rupert | 2097 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1944 | GRZELA Krystian | 1228 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1945 | KRYSTA Karolina | 2060 | PSIAPSI | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1946 | SEBASTIAŃSKI Piotr | 2024 | ITPunkt Active Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1947 | NIEWIADOMY Magdalena | 2061 | PSIAPSI | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1948 | WALCZAK Aleksandra | 2008 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1949 | SOBIEGRAJ Agnieszka | 2138 | Ale jaja | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1950 | SKOP Barłomiej | 2136 | Ale jaja | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1951 | JURCZYNSKA Katarzyna | 2135 | Ale jaja | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1952 | SKOP Jagienka | 2137 | Ale jaja | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1952 | SOBIEGRAJ Marcin | 2139 | Ale jaja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1954 | TREFON Beniamin | 2055 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1955 | TOMICZEK Miłosz | 1757 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1956 | TOKARCZYK Karolina | 1126 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1957 | TIAHNYBOK Paweł | 867 | Spartan Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1958 | GUMIELA Adam | 2150 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1959 | KAMIŃSKI Marcin | 2187 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1960 | MOJECKI Paweł | 1866 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1961 | MOJECKA Zuzanna | 1864 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1962 | MOJECKI Maciek | 1865 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1963 | DZBEŃSKI Sławomir | 2161 | Melvit team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1964 | KLECZKOWSKI Piotr | 2162 | Melvit team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1965 | ŚMIEJA Tomasz | 794 | BANDA Z POŁUDNIA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1966 | PALCZEWSKA Anna | 2364 | Melvit team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1967 | KORNETA-WÓJCIK Izabela | 2140 | Bractwo Biegowe BGK | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1968 | GRABKA Albert | 1850 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1969 | MRÓZ Adrian | 2353 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1970 | LIPIŃSKI Łukasz | 2354 | Melvit team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1971 | ZDUNEK Marzena | 2216 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1972 | SZYMAŃSKI Damian | 2370 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1973 | ZAMOJSKA Judyta | 2070 | Scooters&Hooters | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1974 | ANIOŁ Agnieszka | 2068 | Scooters&Hooters | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1975 | ANIOŁ Damian | 2069 | Scooters&Hooters | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1976 | KOZŁOWSKI Marcin | 2191 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1977 | ZAJĄC Mateusz | 2215 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1978 | FLORKOWSKI Wojciech | 2179 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1979 | GACEK Bartosz | 2098 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1980 | RASZKIEWICZ Łukasz | 2384 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1981 | POSTUPALSKI Marcin | 2304 | Ruch Zofiówka | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1982 | KARGUL Ernest | 1914 | Leniwe Paruwki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1983 | DOMIN-ZBYL Agnieszka | 2153 | KWK ZOFIÓWKA | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1984 | KSIĄŻEK Tomasz | 2108 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1985 | KSIĄŻEK Danuta | 2107 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1986 | STROKOSZ Adam | 2123 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1987 | STROKOSZ Mirosława | 2124 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1988 | SULOWSKI Michał | 2265 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1989 | DERCHYK Kostiantyn | 2236 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1990 | FRANAS Karolina | 2237 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1991 | MAŚLAŃCZYK Aleksandra | 2250 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1992 | MAZUR Michalina | 2251 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1993 | ZABŁOCKI Maciej | 2149 | Climbersi | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1994 | ZBYL Jacek | 2294 | KWK ZOFIÓWKA | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1995 | STOPKA Łukasz | 2222 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1996 | ZBYL Piotr | 2295 | KWK ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1997 | DIDKOWSKA Adrianna | 1893 | Fedex | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1998 | BIAŁECKI Konrad | 2218 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1999 | MAZURKIEWICZ Dominik | 2220 | 6kmNa8to0,75km | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2000 | JAROSZEK Julia | 2166 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2001 | ROCKSTEIN Agata | 2205 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2002 | ŻABIŃSKI Jan | 2169 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2003 | MATYJASZCZUK Kamil | 2324 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2004 | GOLENIAK Martyna | 1956 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2005 | GAJEK Martyna | 1894 | Fedex | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2006 | PASIEKA Denis | 2173 | UPC SOHO | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2007 | TŁUŚCIAK Rafał | 1916 | Leniwe Paruwki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2008 | PAL Katarzyna | 1915 | Leniwe Paruwki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2009 | SZYMURA Jakub | 2211 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2010 | STAWOWIAK Grzegorz | 1877 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2011 | ZABŁOCKA Małgorzata | 2148 | Climbersi | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2012 | NIEGUT Damian | 2327 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2013 | TRAWIŃSKA-ZABŁOCKA Joanna | 2147 | Climbersi | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2014 | SWACZYNA Nikola | 2334 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2015 | SZYMANEK Magdalena | 1125 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2016 | JASZCZAK Sebastian | 2316 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2017 | SZWED Marek | 1283 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2018 | SZMUKSTA Damian | 2341 | Oszołomy grp-2 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2019 | KRZYJSZCZYK Krzysztof | 2192 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2020 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | 2198 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2021 | SZKLARZ Sebastian | 1528 | Demony IQ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2022 | ŚLUSARSKA Sylwia | 2207 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2023 | SZCZYPKA Tomasz | 1421 | HomeFit3D | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2024 | CIEKAŃSKI Konrad | 2273 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2025 | SZCZYPKA Angelika | 1420 | HomeFit3D | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2026 | SUKIENNIK Żaneta | 1879 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2027 | SUCHECKI Kamil | 1060 | Złodzieje oklasków bez kasków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2028 | STEPCZYNSKI Kamil | 1005 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2029 | STAROŃ Przemysław | 1398 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2030 | STAMATEL Sebastian | 2209 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2031 | SPYRKA Szymon | 1510 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2032 | KASPROWICZ Zbyszek | 2229 | TEAM DZIK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2033 | BEDNAREK Artur | 2228 | TEAM DZIK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2034 | SZCZĘSNA Monika | 2034 | Mniej Dramatu, Więcej Brokatu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2035 | BOROŃ Zbigniew | 2030 | Mniej Dramatu, Więcej Brokatu | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2036 | MAREK Grzegorz | 2033 | Mniej Dramatu, Więcej Brokatu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2037 | KOSAŁKA Katarzyna | 2032 | Mniej Dramatu, Więcej Brokatu | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2038 | BUREK Piotr | 2235 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2039 | ADAMCZYK Ewelina Anna | 2232 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2040 | BUREK Marta | 2234 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2041 | SOCHACKI Piotr | 1004 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2042 | SKRZYPCZYK Grzegorz | 2206 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2043 | BUCHTA Tomasz | 1923 | Pimp my time | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2044 | SKLADNY Błażej | 1313 | MESWBUD | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2045 | SIERPIŃSKA Monika | 108 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
2046 | SAŁASIŃSKA Oktawia | 914 | EKYPA Z PRZYPADKU | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2047 | SADŁOS Piotr | 1738 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2048 | RZESZOTARSKI Adam | 1998 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2049 | RUSIN Mirosław | 1737 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2050 | GAŁUSZKA Patryk | 2381 | AVAYA Proactive Contact | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2051 | KMITA Jakub | 2319 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2052 | PYTLARZ Kamil | 2332 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2053 | PYZNAR Patryk | 1997 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2054 | ŻOŁYNIAK Tomasz | 2267 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2055 | STEBAKOW Marcin | 2264 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2056 | PRZYBYŁA Karol | 998 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2057 | PROSÓŁ Michał | 1258 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2058 | POTRAWA Paweł | 1384 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
2059 | JASIOŁEK Damian | 2182 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2060 | BICZAK Emilia | 2176 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2061 | JASIOŁEK Kamil | 2183 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2062 | MAJCHRZAK Grzegorz | 2246 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2063 | PORANEK Mateusz | 1634 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2064 | KRYSTEK Mateusz | 2244 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2065 | MAJCHRZAK Olimpia | 2247 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2066 | MAJCHRZAK Sabina | 2248 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2067 | OPYRCHAŁ Adrian | 2277 | EXTASY | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2068 | STAWOWY Michał | 2279 | EXTASY | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2069 | BORKOWSKI Damian | 2307 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2070 | STAWOWY Sebastian | 2280 | EXTASY | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2071 | MANDRELA Paweł | 2323 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2072 | POMIANEK Rafał | 1808 | PUMBA'S TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2073 | POMIANEK Mateusz | 1807 | PUMBA'S TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2074 | POMIANEK Dominika | 1806 | PUMBA'S TEAM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2075 | POLOCZEK Łukasz | 2049 | Polok | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2076 | PODCZASIAK Krzysztof | 834 | Los Polakos Onionos | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2077 | BUGIEDA Kamil | 2233 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2078 | HURNA-RABCZUK Magdalena | 2181 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2079 | RABCZUK Jacek | 2204 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2080 | PISZCZELOK Aleksander | 682 | Fire Birds MC | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2081 | FILIPIAK Iwona | 2276 | EXTASY | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2082 | STAWOWY Magdalena | 2278 | EXTASY | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2083 | GORZYYNSKA Mirela | 2312 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2084 | LISIECKI Dawid | 2156 | Łobdrzistani | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2085 | PIPREK Łukasz | 1632 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2086 | PAWLIK Kasia | 1109 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2087 | KOŁDRAS Kamila | 2320 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2088 | PSZOWSKI Grzegorz | 2270 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2089 | KŁODZIŃSKI Tomasz | 2242 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2090 | MAŁECKA Lidia | 2249 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2091 | KŁODZIŃSKA Barbara | 2241 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2092 | ŻAAK Michał | 2159 | Łobdrzistani | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2093 | BUCHALIK Wojciech | 2308 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2094 | PATEREK Marcin | 1630 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2095 | BADURA Rafał | 2268 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2096 | KSIONSYK Mateusz | 2269 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2097 | SOWA Remigiusz | 2271 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2098 | WYCHADAŃCZUK Ewelina | 2336 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2099 | ŻAAK Ola | 2160 | Łobdrzistani | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2100 | MIZGAŁA Daniel | 2326 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2101 | SOKOŁOWSKI Dawid | 2272 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2102 | GAZDA Roman | 2311 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2103 | MISZCZYK Przemysław | 2301 | Presto | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2104 | MISZCZYK Ewa | 2300 | Presto | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2105 | ŁUSZCZ Karol | 2157 | Łobdrzistani | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2106 | STAJNIAK Irek | 2365 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2107 | HOMOLA Damian | 2302 | RKO RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2108 | KAWULOK Łukasz | 2318 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2109 | SZTABLA Liliana | 2293 | Klub Biegacza FARTLEK | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2110 | SZCZEPANIK Piotr | 2292 | Klub Biegacza FARTLEK | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2111 | TOMCZYK Marta | 2163 | Panama | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2112 | STRAWA Michał | 2303 | RKO RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2113 | PILCH Andrzej | 2331 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2114 | PASTUSZAK Wojtek | 1325 | Śląskie Młode Wilki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2115 | BARŁOWSKI Łukasz | 2296 | Kyokushin Rzeszów | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2116 | ZIELONKA Dennis | 2266 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2117 | JĘDRYKA Sandra | 2240 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2118 | GRUSZKA Ireneusz | 2313 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2119 | GRUSZKA Rafał | 2314 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2120 | STAROSTA Michalina | 2227 | Gorke Frele | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2121 | MACIOSZEK Jacek | 2245 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2122 | SKOWRONEK Karina | 2226 | Gorke Frele | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2123 | WARDEGA Elzbieta | 2335 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2124 | BIEŃ Katarzyna | 1687 | Yoga&Mind | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2125 | WŁASIŃSKI Piotr | 2282 | Fuksiarz Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2126 | BIESIADECKI Paweł | 901 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2127 | SZYPUŁA Ireneusz | 2281 | Fuksiarz Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2128 | BIMKIEWICZ Katarzyna | 1452 | TBS KATOWICE | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2129 | BLOKESZ Donata | 1073 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2130 | SOBKÓW Piotr | 2261 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2131 | SOBÓW Klaudia | 2262 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2132 | KOPCISZ Bartłomiej | 2243 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2133 | BOCHNAK Oliwia | 1835 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2134 | BOGDANOWICZ Dawid | 715 | Zabiegane Frele | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2135 | BORTH Kinga | 870 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
2136 | BRELA Daniel | 1942 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2137 | ŻAK Mariola | 2164 | Panama | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2138 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 2255 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2139 | PILNY Magdalena | 2256 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2140 | PIKULSKI Łukasz | 2330 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2141 | PIKULSKA Beata | 2329 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2142 | MAZURKIEWICZ Patryk | 2325 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2143 | SUŁKOWSKI Piotr | 2299 | Miśki i Sułki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2144 | BUSZKA Mateusz | 2309 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2145 | SUŁKOWSKI Bartosz | 2369 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2146 | KANIA Krzysztof | 2317 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2147 | BĄK Elżbieta | 2306 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2148 | ENGLER Rafal | 2378 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2149 | OLCZAK Monika | 2328 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2150 | HAŁABIS Andrzej | 2274 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2151 | PUŁAWSKA Katarzyna | 2288 | Ja się boje! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2152 | PUŁAWSKI Damian | 2289 | Ja się boje! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2153 | NAWROCKI Jarosław | 2254 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2154 | NAWROCKA Ewa | 2253 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2155 | PUSZCZEWICZ Monika | 2290 | Ja się boje! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2156 | SREBRO Karolina | 2263 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2157 | KRÓL Aldona | 2286 | Ja się boje! | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2158 | JELENSKA Ewelina | 2283 | Ja się boje! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2159 | MACHURA Izabela | 2195 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2160 | KOSIŃSKA Marzena | 2284 | Ja się boje! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2161 | KRZEPKOWSKA Kamila | 2287 | Ja się boje! | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2162 | NANOWSKI Filip | 2201 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2163 | KRACH Magdalena | 2285 | Ja się boje! | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2164 | NANOWSKA Basia | 2200 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2165 | SZCZEPAŃCZYK Artur | 2291 | Ja się boję! | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2166 | NITECKA Marta | 92 | DENISTEAM | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2167 | JOB Dominik | 1199 | ŻABKA SPORTOWY TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:03 | ||
2168 | MRULA Marek | 1056 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:07 | ||
2169 | GÓRSKI Michał | 480 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:08 | |||
2170 | MRULA Aleksandra | 1055 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:09 | ||
2171 | WOŹNICA Bartosz | 531 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:12 | |||
2172 | WOŹNICA Magdalena | 532 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:12 | |||
2173 | SNACHOWSKI Kamil | 1459 | The Onions | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:23 | ||
2174 | FILIPOWICZ Aleksandra | 1457 | The Onions | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:25 | ||
2175 | DUBIEL Tomasz | 850 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:26 | ||
2176 | KUNDERA Krzysztof | 856 | Sopra Steria Apps Services | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:38 | ||
2177 | BOJARSKI Marcin | 941 | Najdziksi z dzików | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:42 | ||
2178 | BOJARSKI Andrzej | 940 | Najdziksi z dzików | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:47 | ||
2179 | HURNIK Artur | 942 | Najdziksi z dzików | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:48 | ||
2180 | KRZACZEK Jacek | 943 | Najdziksi z dzików | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:48 | ||
2181 | SŁOWIK Jacek | 944 | Najdziksi z dzików | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:51 | ||
2182 | MIGAS Magdalena | 503 | Open Kobiet | 08:30 | 00:01:09 | |||
2183 | ZIMERMAN Michał | 1139 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:01:12 | |||
2184 | STYRNA Przemysław | 702 | New Amsterdam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:01:29 | ||
2185 | NYCZYK Mirosław | 699 | New Amsterdam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:01:31 | ||
2186 | PIORUN Monika | 700 | New Amsterdam | Open Kobiet | 09:15 | 00:01:36 | ||
2187 | STRYJSKI Piotr | 701 | New Amsterdam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:01:37 | ||
2188 | WIŚNIEWSKA Dorota | 703 | New Amsterdam | Open Kobiet | 09:15 | 00:01:38 | ||
2189 | FISTEK Maciej | 698 | New Amsterdam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:01:44 | ||
2190 | ATIG Anis | 697 | New Amsterdam | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:01:46 | ||
2191 | NOWAK Bogdan | 958 | TNT | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:01:54 | ||
2192 | KOSOWSKA Gosia | 1195 | TNT | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:02:02 | ||
2193 | GRABOWSKI Artur | 482 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:02:16 | |||
2194 | BEDNARSKI Rafał | 1920 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:02:27 | ||
2195 | MURAWSKI Arkadiusz | 994 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:02:53 | |||
2196 | KIEŁPIŃSKI Piotr | 982 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:02:57 | |||
2197 | ŚWIDURSKI Piotr | 767 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:03:32 | |||
2198 | WĘGIEL Monika | 772 | Open Kobiet | 09:15 | 00:03:32 | |||
2199 | MACHULEC Krzysztof | 750 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:07:45 | |||
2200 | 868 | 03:54:09 | ||||||
2201 | 762 | 03:54:19 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
FERDEK Szymon | 1440 | OSTATNIE POŻEGNANIE JAKUBA | Open Mężczyzn | 10:30 | DNF | |||
NOGACKA Marta | 1838 | Z TYŁU LEPIEJ WIDAĆ :) | Open Kobiet | 12:30 | DNF | |||
CISZOSKA Iwona | 2699 | JSW Ochrona | Open Kobiet | 12:00 | DNF | |||
BARLOWSKI Michal | 2297 | Kyokushin Rzeszów | Open Mężczyzn | 14:00 | DNF | |||
BERNACKI Dariusz | 2298 | Kyokushin Rzeszów | Open Mężczyzn | 14:00 | DNF | |||
NIEWOLSKI Robert | 2081 | Team A | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | DNF | |||
DQ | HANUSZ Krzysztof | 6 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:40 | DQ | ||
DQ | KOMOROWSKI Filip | 77 | Open Mężczyzn | 07:40 | DQ |
Znaleziono 2209 wynik(ów)