Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3720 |
Wystartowało : | 3420 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 3383 |
Na trasie : | 37 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZDUŃCZYK Mateusz | 870 | OCR KORMORAN | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2 | DEPTUŁA Karolina | 957 | Active Life Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3 | PEŁSZYŃSKI Bogusław | 958 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
4 | PEŁSZYŃSKI Jacek | 959 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
5 | DUDZIK Alicja | 960 | AMStaff | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
6 | ŁUKAWSKI Dariusz | 1102 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | ŁUKAWSKI Michał | 1103 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | ŁUKAWWKI Łukasz | 1104 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | RATAJCZAK Dawid | 1105 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | ANDRYSZAK Justyna | 1106 | AMStaff | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
11 | FILIKS Wojtek | 1107 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
12 | GUDYKA Piotr | 1108 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
13 | SOBKIEWICZ-BIRN Przemysław | 1109 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
14 | CYGAL Edyta | 1133 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
15 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 1134 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
16 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 1135 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
17 | LECHOWICZ Krzysztof | 1136 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
18 | MADEJSKI Pawel | 1137 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
19 | SADOWSKA Bozena | 1138 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
20 | KUBACKI Jakub | 1160 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
21 | PASTERNAK Joanna | 1163 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
22 | TOMASZEWSKI Arkadiusz | 1165 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
23 | WOŁOSZ Arkadiusz | 1166 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
24 | ZAKRZEWSKI Paweł | 1167 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
25 | LOMOTOWSKA Iza | 1189 | Scalepointers | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
26 | MAKSAK Eugene | 1190 | Scalepointers | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
27 | BÓJKO Michał | 1192 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
28 | BRZOSTOWSKI Grzegorz | 1193 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | CZAPLA Mateusz | 1194 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
30 | DZIEMIDOWICZ Jarosław | 1195 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | GOC Bartosz | 1196 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
32 | KOCHANOWSKI Paskal | 1218 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | BIENIASZ Bogusław | 1220 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
34 | BUJWID Joanna | 1221 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
35 | CZAPIEWSKI Marcin | 1223 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
36 | SKOWROŃSKI Jakub | 1247 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
37 | TOŁOCZKO Paulina | 1248 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
38 | TRUPINDA Jakub | 1249 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
39 | WIŚNIEWSKA Magdalena | 1250 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
40 | KRYSZAK Witold | 3662 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
41 | PIASTOWSKI Juliusz | 3700 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
42 | CIURUŚ Marta | 704 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
43 | BRZYSZCZ Krzysztof | 956 | Active Life | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
44 | DEMBEK Marek | 1101 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
45 | ŁUCZAK Karol | 1110 | AMSuper | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
46 | NIEMĘSKI Bartłomiej | 1111 | AMSuper | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
47 | SZYGENDA Karolina | 1112 | AMSuper | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
48 | DETLAF Dorota | 1113 | AXIS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
49 | JANICKI Marcin | 1115 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
50 | KAPELINSKI Przemysław | 1116 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
51 | MASZKE Adrian | 1118 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
52 | MUDLAFF Katarzyna | 1119 | AXIS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
53 | MYDLAK Maciej | 1120 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
54 | OSTROWSKA Martyna | 1121 | AXIS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
55 | PANEK Mariusz | 1123 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | PIONKE Andrzej | 1124 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
57 | PRIEBE Lucyna | 1125 | AXIS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
58 | RUMIŃSKI Bartosz | 1126 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
59 | WOJDAK Łukasz | 1128 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
60 | ZYSEK Anna | 1139 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
61 | KUBIAK Michał | 1140 | Kopytka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
62 | ŚWIDERSKI Rafał | 1141 | Kopytka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
63 | WANDTKE Agata | 1142 | Kopytka | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
64 | GRABIEC Anna | 1143 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
65 | HILLAR Hanna | 1144 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | JOZWIK Piotr | 1145 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
67 | JUREK Magdalena | 1146 | Merit Poland | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | PIEŃKOWSKI Filip | 1149 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
69 | SZLENDAK Remigiusz | 1151 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | WIŚNIEWSKA Monika | 1152 | Merit Poland | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | WOLECKI Karol | 1153 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
72 | BARCIŃSKI Dariusz | 1154 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
73 | CZAPLICKI Piotr | 1155 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
74 | DZIĘGIELEWSKI Marcin | 1156 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
75 | JAKUBOWSKA Karolina | 1157 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
76 | KOSIACKI Karol | 1158 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
77 | KOWALSKA Anna | 1159 | PZU Sport Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
78 | ŻAROWSKI Adam | 1168 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
79 | GESNER Katarzyna | 1169 | Razem damy radę! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
80 | JURGA Maciej | 1170 | Razem damy radę! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
81 | KOŚMICKA Katarzyna | 1171 | Razem damy radę! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
82 | FIGLUS Katarzyna | 1175 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
83 | FIOŁNA Robert | 1176 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
84 | FRYD Krzysztofa | 1177 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
85 | GRABARCZYK Marta | 1178 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
86 | GRZELAK Anna | 1179 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
87 | GRZELAK Robert | 1180 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
88 | JURGA Rafał | 1181 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
89 | KIELAR Aleksandra | 1182 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
90 | ŁĄCKA Agata | 1183 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
91 | LUKAS Małgorzata | 1184 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
92 | LUKAS Mateusz | 1185 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
93 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 1186 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
94 | PALCZYŃSKI Andrzej | 1187 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
95 | ILINA Iryna | 1188 | Scalepointers | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
96 | KALISZ Tomasz | 1197 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
97 | KARMAZYN Adam | 1198 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
98 | KUŹMICZ Magdalena | 1202 | Sii Gdańsk Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
99 | LAUTENBACH Paweł | 1203 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
100 | MOŃKO Jacek | 1207 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
101 | OLOBRY Konrad | 1209 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
102 | PAŁKA Paweł | 1210 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
103 | ROSIAK Patryk | 1211 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
104 | SIEDZIK Michał | 1212 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
105 | SKAJEWSKI Piotr | 1213 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
106 | TYL Radosław | 1215 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
107 | FRANKOWSKI Tomasz | 1228 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
108 | GÓRSKA Agnieszka | 1229 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
109 | KORCZEWSKA Natalia | 1234 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
110 | ŁUKASZEWSKI Damian | 1235 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
111 | MACHALSKA Kaja | 1236 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
112 | MINGIELEWICZ Karol | 1237 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
113 | MOSZUMAŃSKI Kamil | 1238 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
114 | NEGARA Justyna | 1239 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
115 | NEGARA Paulina | 1240 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
116 | ORZESZKO Witold | 1241 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
117 | PORĘBSKA Katarzyna | 1242 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
118 | PORĘBSKI Jarosław | 1243 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
119 | RUDAKOW Grzegorz | 1245 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
120 | KATZBAN Maciej | 1403 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
121 | JANKOWSKI Łukasz | 1645 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
122 | SZARSTUK Mikołaj | 1646 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
123 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 1217 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
124 | FRANCZAK Konrad | 1227 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
125 | SARACH Karolina | 1246 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
126 | PATORA Justyna | 1404 | AMStaff | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
127 | ZOLTOWSKI Wojciech | 1216 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
128 | RYSTAN Małgorzata | 3665 | Lacroix Electronics Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
129 | OSTROWSKI Rafał | 1122 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
130 | KOSTRZEWA Adrian | 1147 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
131 | LAU Magdalena | 1148 | Merit Poland | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
132 | KOŚMICKI Karol | 1172 | Razem damy radę! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
133 | LETKIEWICZ Katarzyna | 1173 | Razem damy radę! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
134 | WOLANICKA Klaudia | 1174 | Razem damy radę! | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
135 | KĄTNY Piotr | 1199 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 135 wynik(ów)