Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3720 |
Wystartowało : | 3420 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 3383 |
Na trasie : | 37 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRALCZYK Damian | 1777 | Autopay | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | PAWLAK Piotr | 1891 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3 | DYBOWSKI Mateusz | 1916 | 4 Adrenaline | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
4 | GADZIEWSKA Sylwia | 1917 | 4 Adrenaline | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
5 | FELISIAK Izabela | 1918 | Aktywna Fabryka | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
6 | CYBULSKI Paweł | 1920 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
7 | JANCZUREWICZ Patrycja | 1921 | Bez karakana team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
8 | MOROZ Krystian | 1922 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
9 | ZAKRZEWSKI Maciej | 1943 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
10 | BALCEROWICZ Monika | 1944 | Kontener Formy | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
11 | BIAŁAS Rafał | 1945 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
12 | MERECKA Anna | 1946 | Kontener Formy | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
13 | POCIASK Krzysztof | 1947 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
14 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 1948 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
15 | WEJMAN Mariusz | 1949 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
16 | MATYSZEWSKA Dorota | 1972 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
17 | MOTYL Marcin | 1976 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
18 | PISANKO Michał | 1977 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
19 | SZMUNIEWSKA Paulina | 1978 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
20 | LIKSZA Mariusz | 2001 | The Licje | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
21 | SAMULSKA Ewelina | 2002 | The Licje | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
22 | ZALEWSKI Marcin | 2003 | The Licje | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
23 | BŁASZCZUK Maja | 2004 | TriMama Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
24 | KORPAL Anna | 2006 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
25 | LIS Edyta | 2007 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
26 | PELLOWSKA Justyna | 2008 | TriMama Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
27 | GRYGIEL Robert | 2030 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
28 | JĄCZYK Paweł | 2033 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
29 | KADZIKOWSKI Tomasz | 2035 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
30 | KALINOWSKI Adam | 2036 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
31 | WAWRZYNIAK Patryk | 2063 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
32 | ZIELONKA Paweł | 2065 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
33 | ZIEMANN Daniel | 2066 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
34 | ZIEMSKI Wojciech | 2067 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
35 | ROBORECKI Robert | 3739 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
36 | WICHER Magdalena | 3742 | BTB | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
37 | DOBROWOLSKI Łukasz | 3746 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
38 | STASZKUN Łukasz | 3748 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | JEZIERSKI Tomek | 1789 | EZ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
40 | SOSNOWSKI Robert | 1790 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
41 | KLUGIEWICZ Michal | 1853 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | SZMIGIELSKI Tomasz | 1854 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
43 | ROSKWITALSKI Sebastian | 1923 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
44 | RYBIŃSKI Jakub | 1924 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
45 | SKOCZYLAS Łukasz | 1925 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
46 | CHAMIER GLISZCZYŃSKI Damian | 1927 | BTB | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
47 | KACZMAREK Ilona | 1928 | BTB | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
48 | KOPANIA Maciej | 1933 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
49 | STASZKUN Łukasz | 1934 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | JUWKO Eryk | 1935 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
51 | KAJZER Grzegorz | 1936 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | KLASA Konrad | 1937 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | LINSZTEDT Aleksandra | 1939 | FAMILYDAY TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
54 | LINSZTEDT Andrzej | 1940 | FAMILYDAY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
55 | RECLAF Martyna | 1942 | FAMILYDAY TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
56 | BOJEK Magdalena | 1952 | Lean Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
57 | OLEJNICZAK Marta | 1953 | Lean Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
58 | SKORLIŃSKI Mateusz | 1954 | Lean Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
59 | DOBROWOLSKI Łukasz | 1959 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
60 | DUBICKA Monika | 1960 | MOWI Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
61 | HANTZ Zuzanna | 1961 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
62 | JANKOWSKI Krzysztof | 1962 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
63 | KALISZ Agnieszka | 1963 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
64 | KAWA Łukasz | 1964 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
65 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 1965 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
66 | KOSMOWSKA Ewa | 1966 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
67 | KOTWICKI Sebastian | 1967 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
68 | KRAJNIK Agnieszka | 1968 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
69 | KUDŁA Magdalena | 1970 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
70 | MADEJ Sławomir | 1971 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
71 | SZYMAŃSKI Wiktor | 1980 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
72 | TICHANÓW Piotr | 1981 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
73 | WIŚNIEWSKI Marcin | 1982 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
74 | BOCHNO Jarosław | 1985 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
75 | SUSZYŃSKA Monika | 1986 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
76 | ZACHAREWICZ Paweł | 1987 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
77 | ZACHAREWICZ Wioletta | 1988 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
78 | ZINKIEWICZ Adriana | 1989 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
79 | LITTWIN Marcin | 1990 | OSP KŁOSOWO | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
80 | RZESZEWICZ Andrzej | 1991 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
81 | RZESZEWICZ Dawid | 1992 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
82 | RZESZEWICZ Karol | 1993 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
83 | RZESZEWICZ Mateusz | 1994 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
84 | PIECHOWSKI Piotr | 1995 | P&P Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
85 | PODLAWSKI Piotr | 1996 | Piraci | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
86 | KĘSICKI Sebastian | 1998 | Sweet Dream Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
87 | WODYŃSKA STOSIK Natalia | 2011 | TriMama Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
88 | ZATORSKI Michał | 2012 | TriMama Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
89 | KUBICKA Aleksandra | 2013 | Wyrypańcy z Rzeplisk | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
90 | WOJEWÓDZKA Iwona | 2015 | Wyrypańcy z Rzeplisk | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
91 | CERAJEWSKI Piotr | 2016 | X FORCE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
92 | PEPLIŃSKA Magdalena | 2017 | X FORCE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
93 | BOGUSŁAWSKA Agnieszka | 2019 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
94 | CIEMIŃSKI Michał | 2020 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
95 | CIESIELSKI Arkadiusz | 2021 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
96 | DĄBKOWSKA Anna | 2024 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
97 | DETTLAFF Magda | 2025 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
98 | DETTLAFF Sławomir | 2026 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
99 | GAZICKA Dobrosława | 2029 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
100 | KOJRO Aleksandra | 2040 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
101 | KOŁODZIEJSKA Nikola | 2041 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
102 | KOLODZIEJSKI Robert | 2042 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
103 | KOWALSKA Anna | 2043 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
104 | KUBIAK Katarzyna | 2044 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
105 | KUBIAK Piotr | 2045 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
106 | LIBERADZKI Rafal | 2046 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
107 | MALINOWSKA Joanna | 2047 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
108 | MALLEK Grzegorz | 2048 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
109 | MEZYKOWSKA Hanna | 2049 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
110 | NAPIORKOWSKI Wojciech | 2050 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
111 | OPALIŃSKA Angelika | 2052 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
112 | PRZYBYSZEWSKI Karol | 2053 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
113 | RAPIŃCZUK Dagmara | 2054 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
114 | SIENKIEWICZ Daniel | 2057 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
115 | ŚMIECHOWSKI Piotr | 2058 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
116 | SOSNOWSKA Lidia | 3708 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
117 | DREWNOWSKI Damian | 2027 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
118 | CYMERYS Michał | 1931 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
119 | KOTŁOWSKA Justyna | 1957 | Morpol Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
120 | CZUBAK Wiktor | 1958 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
121 | SYREWICZ Małgorzata | 2009 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
122 | WESOŁOWSKA Agnieszka | 2010 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
123 | LENARD Agnieszka | 2000 | The Licje | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
124 | KOZA Sebastian | 1984 | NIeposkromione Piżmaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
125 | KOWALCZYK Anika | 1983 | NIeposkromione Piżmaki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
126 | WIŚNIEWSKA Paulina | 2064 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:07 | |||
127 | KRZECZKOWSKI Szymon | 1969 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:08 | ||
128 | KORYCKI Paweł | 1997 | Profit Plusiaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:09 | ||
129 | MAĆKOWIAK Maciej | 1941 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:01:19 | ||
130 | DĄBKOWSKA Aleksandra | 2005 | TriMama Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:01:21 | ||
131 | MEYER Karolina | 1973 | MOWI Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:05:38 |
Znaleziono 131 wynik(ów)