Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3720 |
Wystartowało : | 3420 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 3383 |
Na trasie : | 37 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANKOWIAK Natalia | 205 | crosstczew | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | PELLOWSKA Dorota | 493 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
3 | KĘPROWSKA Ewa | 525 | AWET TEAM | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
4 | ŻULEWSKA Anna | 581 | Pani Trener | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
5 | GRUSZECKA Ewa | 585 | Patatajowce | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
6 | SZCZEPANSKA Urszula | 697 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
7 | WIŚNIEWSKA-STEFANIUK Monika | 760 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
8 | NOWICKA Małgorzata | 788 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
9 | DUCKA Małgorzata | 843 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | BIERZA Alina | 1044 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
11 | HADRYK Elżbieta | 1047 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
12 | CYGAL Edyta | 1133 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
13 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 1135 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
14 | SADOWSKA Bozena | 1138 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
15 | BUJWID Joanna | 1221 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
16 | WENC Sylwia | 1251 | Amore Pomodore | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
17 | WARCHLEWSKA Joanna | 1281 | DiverseExtremeTeam | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
18 | KRAWCZYK Dominika | 1363 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
19 | JASZEWSKA Kinga | 1743 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
20 | KWIATKOWSKA Anna | 1749 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
21 | DELESKA Magdalena | 1832 | STF SQAD | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | BRYLOWSKA-DUMAŃSKA Monika | 1856 | Życie jest piękne | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | MOLICKA Alicja | 1885 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
24 | ZIELIŃSKA-MACIĄG Agnieszka | 1914 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | GADZIEWSKA Sylwia | 1917 | 4 Adrenaline | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
26 | BALCEROWICZ Monika | 1944 | Kontener Formy | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
27 | KORPAL Anna | 2006 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
28 | LIS Edyta | 2007 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
29 | FILIPOWICZ Dorota | 2175 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
30 | JASIŃSKA Patrycja | 2180 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
31 | SUCHOCKA Ewelina | 2207 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
32 | REDO Sylwia | 2236 | Diabolinki | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | WASIŃSKA Ewa | 2265 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | HANKE Magdalena | 2291 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | KOŁOSOWSKA Renata | 2295 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | KRZYŻANOWSKA Angelika | 2298 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | LEWANDOWSKA Anna | 2352 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
38 | PŁOSKA Marta | 2378 | AP RUN | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
39 | KORNET Edyta | 2382 | AUTSAJDERS | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
40 | KOSCH Brygida | 2465 | Śliwickie Babeczki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
41 | KOZŁOWSKA Joanna | 2466 | Śliwickie Babeczki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
42 | ŚMIGEL Gabriela | 2467 | Śliwickie Babeczki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
43 | ZUKAROLI Justyna | 2469 | Śliwickie Babeczki | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
44 | POTOCKA Izabela | 2525 | CEBULE | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
45 | KOS Elwira | 2554 | Super Gym Puck | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
46 | DOBKOWSKA Aga | 2760 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
47 | KOSTRZEWSKA Dorota | 2849 | Crossfit Włókniarz | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
48 | BISKUP Magdalena | 3016 | PATOLOGY SQUAD | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
49 | BODZETA Dorota | 3048 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
50 | SOJA Agnieszka | 3105 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
51 | DIDUK Sofiia | 3110 | Born to Pole | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
52 | BURAKOWSKA Małgorzata | 3135 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
53 | DŁUGOKĘCKA Ewa | 3138 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
54 | WIWATOWSKA Monika | 3451 | Sztafeta Nadziei | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
55 | HANDZLIK Barbara | 214 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
56 | KOZŁOWSKA Joanna | 478 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
57 | WICHOWSKA Agnieszka | 506 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
58 | DOBKOWSKA Iwona | 515 | 3CityGirls | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | CIURUŚ Marta | 704 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
60 | SIŁKOWSKA Monika | 745 | upgrade team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
61 | CYLWIK Katarzyna | 748 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
62 | HARHAJ Kasia | 750 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
63 | MIZERA Beata | 820 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | BUJARSKA Justyna | 833 | FORMA Fitness Kartuzy | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | WENTA Wiesława | 840 | FORMA Fitness Kartuzy | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | SOWIŃSKA Jagoda | 849 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | MYŚLAK Gabriela | 927 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
68 | KORCZEWSKA Małgorzata | 996 | Dzikie Leszcze | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
69 | MARCZYŃSKA Lidia | 1000 | Dzikie Leszcze | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
70 | AGACIAK Elżbieta | 1003 | FILCRun | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
71 | LESNIAK Dorota | 1012 | FIT FREAKS | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
72 | RZOSKA Barbara | 1023 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
73 | KRUPA Sylwia | 1040 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
74 | MICHALAK Katarzyna | 1041 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
75 | KOZIEŁŁO-POKLEWSKA Agnieszka | 1053 | TBS KATOWICE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
76 | RAWSKA Aleksandra | 1089 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
77 | ZYSEK Anna | 1139 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
78 | GRZELAK Anna | 1179 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
79 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 1186 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
80 | SZULC Monika | 1274 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
81 | GADOWSKA Maja | 1316 | MEYN | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
82 | STAWSKA-ROSIAK Agnieszka | 1380 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
83 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 1383 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
84 | TYDE-NIEDZIELSKA Danuta | 1388 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
85 | BUKAT Ewa | 1438 | Kontener Formy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
86 | JANECZEK Dobrosława | 1463 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
87 | HRYŃ-MORAWSKA Elżbieta | 1507 | Mama w Trójmieście | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
88 | RASZEJA Dorota | 1516 | Nietoperki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
89 | RORBACH Agnieszka | 1518 | Odlotowe Agentki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
90 | ZAKRZEWSKA Agnieszka | 1557 | Soy sos | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
91 | DROŻDŻEWSKA Aneta | 1576 | Zumbeczki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
92 | ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Agnieszka | 1579 | Zumbeczki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
93 | KONDEJ Karolina | 1637 | Active Flow | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
94 | KUBIAK Marzena | 1705 | Pamso Run Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
95 | KUPAJ Marzena | 1706 | Pamso Run Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
96 | KWIDZIŃSKA Elwira | 1750 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
97 | SAWALA Aneta | 1758 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
98 | ZAREMBA-PIETKIEWICZ Agnieszka | 1767 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
99 | PRASEK Anna | 1837 | STF SQAD | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
100 | SOBOL Marzena | 1839 | STF SQAD | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
101 | WIĄZOWSKA Monika | 1840 | STF SQAD | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
102 | SZPANOWSKA-KARAŚ Alina | 1904 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
103 | DUBICKA Monika | 1960 | MOWI Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
104 | SUSZYŃSKA Monika | 1986 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
105 | BOGUSŁAWSKA Agnieszka | 2019 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
106 | RZEPIŃSKA Monika | 2199 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
107 | AUGUSTYNOWICZ Dagmara | 2242 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
108 | MAZIARZ Anna | 2252 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
109 | LEWANDOWSKA Barbara | 2301 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
110 | STASIAK Monika | 2311 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
111 | ALBIGOWSKA Magdalena | 2604 | Rossmann | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
112 | GONIA Katarzyna | 2743 | TO MY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
113 | IWANIUK Aga | 2767 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
114 | KOMOROWSKA Anita | 2772 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
115 | MAMIŃSKA Celina | 2774 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
116 | BOROWSKA Iwona | 2827 | Autoinwest | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
117 | LESNER Barbara | 2828 | Autoinwest | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
118 | ORLIŃSKA Monika | 2946 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
119 | DOMURAT Małgorzata | 3033 | Studio Fit-Panda | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
120 | ZUBOWICZ Justyna | 3037 | Studio Fit-Panda | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
121 | GÓRSKA Magdalena | 3055 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
122 | RUSZKOWSKA Anna | 3153 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
123 | NARKUN Agnieszka | 3263 | 7PBOT | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
124 | KOWALSKA-TOBOŁA Ewa | 3327 | Tobołówka Team | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
125 | JANISZEWSKA Katarzyna | 3356 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
126 | TUTLEWSKA Alina | 3460 | TCSIR-ASAC | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
127 | JEŻYNA Izabela | 3469 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
128 | ZATHEY Edyta | 3476 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
129 | ŁASKOWSKA Marzena | 3477 | wkurw_team | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
130 | JAKACKA Anna | 3494 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
131 | POSANSKA Magdalena | 3551 | Pumpowe Świry | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
132 | ZAJAC Marta | 3576 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
133 | KARKOCKA Marta | 1577 | Zumbeczki | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
134 | SYREWICZ Małgorzata | 2009 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
135 | WESOŁOWSKA Agnieszka | 2010 | TriMama Team | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
136 | WIŚNIEWSKA Ewa | 3179 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
137 | PIETKIEWICZ Dorota | 3286 | Ino świst | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
138 | GRUSZEWSKA Jolanta | 3408 | Drużyna Aguni | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
139 | TOMCZAK Agnieszka | 3439 | Pani Trener | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
140 | SZCZEPAŃSKA Bogumiła | 3156 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
141 | RAC-KILISZEWSKA Joanna | 3087 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
142 | MAJCHER Aneta | 3002 | MoChery | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
143 | BINKUL Iwona | 737 | upgrade team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
144 | GOŁĄB Joanna | 740 | upgrade team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
145 | KRZEMIŃSKA-ZASUWIK Ewa | 741 | upgrade team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
146 | CYRULEWSKA Malgorzata | 1700 | Pamso Run Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
147 | DOROZ Agnieszka | 1520 | Pamso Run Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
148 | PAKUZOVÁ Andrea | 1850 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
149 | KRAUZA-DERKOWSKA Joanna | 1877 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
150 | PALCZEWSKA Dagmara | 2256 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
151 | TOMASZEWSKA Miriam | 2737 | Sprzęgliki z DELLNER | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
152 | BLUMCZYŃSKA Anna | 3467 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
153 | SZARPAK Marzena | 717 | Narowiste schaby | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
154 | OLKOWSKA Barbara | 744 | upgrade team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
155 | ROSIŃSKA Magdalena | 3035 | Studio Fit-Panda | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
156 | MAMIŃSKA Celina | 3743 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
157 | JOZDOWSKA Angelika | 573 | Pani Trener | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
158 | MADEJ Jolanta | 574 | Pani Trener | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
159 | BODELL Charlotte | 3721 | Prawdopodobnie nie najgorsi? | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
160 | GRĄDZIK-ZIELKA Aneta | 1824 | Ruszoponki | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
161 | WSZOŁCZYK Iwona | 516 | 3CityGirls | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
162 | SZYMCZAK Justyna | 3769 | PATOLOGY SQUAD | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
163 | BANASIK Sylwia | 2392 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
164 | DASZKIEWICZ Agnieszka | 2691 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:04 | ||
165 | DAMASCHKE Jowita | 667 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:18 | ||
166 | PAL Violetta | 2559 | Super Gym Puck | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:01:26 | ||
167 | PIEŃKOS Beata | 2560 | Super Gym Puck | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:01:30 | ||
168 | MELCER Bogusława | 2556 | Super Gym Puck | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:01:32 | ||
169 | KALINOWSKA Dorota | 2552 | Super Gym Puck | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:01:33 |
Znaleziono 169 wynik(ów)