Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3720 |
Wystartowało : | 3420 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 3383 |
Na trasie : | 37 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALAK Grzegorz | 104 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2 | KACZMAREK Artur | 221 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3 | BAZYLEWICZ Paweł | 235 | Mały Oddział Piechoty | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4 | MILCZARCZYK Artur | 237 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | JAKIMSKI Mariusz | 292 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
6 | SITAREK Michał | 498 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
7 | TAMBOREK Tomasz | 526 | AWET TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
8 | LIPIŃSKI Grzegorz | 591 | Run Bitches Run | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
9 | SZCZEPANSKI Tomasz | 699 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
10 | WASIEK Antoni | 700 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
11 | JACHOWSKI Andrzej | 726 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
12 | KULLING Sebastian | 728 | Spoceni Brudzewo | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
13 | MAKOWICZ Marek | 754 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
14 | RADOMSKI Adam | 756 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
15 | RAPTA Rafał | 758 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
16 | SZREDER Krzysztof | 761 | ZOELLER TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
17 | LUCZKA Daniel | 784 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
18 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 816 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | PLISZEWSKI Piotr | 875 | Poskładani 3City | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | DZWONKOWSKI Piotr | 903 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
21 | FILIP Krzysztof | 904 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | OMELCZENKO Jerzy | 929 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | PACZKOWSKI Tomasz | 931 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
24 | PEŁSZYŃSKI Bogusław | 958 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
25 | PEŁSZYŃSKI Jacek | 959 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
26 | LEŚNIAK Tomasz | 1015 | FIT FREAKS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
27 | CZAJKA Mariusz | 1020 | KInO REKIN | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
28 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 1050 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | KUSIAK Piotr | 1078 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
30 | ŁUKAWSKI Dariusz | 1102 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 1134 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
32 | LECHOWICZ Krzysztof | 1136 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | WOŁOSZ Arkadiusz | 1166 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
34 | BIENIASZ Bogusław | 1220 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
35 | KRAWCZYŃSKI Sebastian | 1366 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
36 | GAŁECKI Fabian | 1425 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
37 | ZEREBECKI Patryk | 1450 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
38 | ANIOŁ Mieczysław | 1481 | 7 Wspaniałych | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | DOLEWSKI Karol | 1482 | 7 Wspaniałych | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
40 | LIDZBARSKI Adam | 1572 | Zapędzeni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
41 | KACZWIŃSKI Paweł | 1595 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | BOHUN Mirosław | 1627 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
43 | CZERWIŃSKI Piotr | 1630 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
44 | ZAJĄC Jakub | 1711 | Schmersal-Trening | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
45 | SYNAK Piotr | 1798 | FORTIS CHOJNICE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | DĄBROWSKI Rafał | 1831 | STF SQAD | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | BĄKOWSKI Michał | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
48 | BŁAZUCKI Michał | 1859 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
49 | OBUCHOWSKI Marek | 1889 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
50 | PAWLAK Piotr | 1891 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
51 | BIAŁAS Rafał | 1945 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | POCIASK Krzysztof | 1947 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | GRYGIEL Robert | 2030 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
54 | KALINOWSKI Adam | 2036 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
55 | NEUMUELLERM Tomasz | 2088 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | OKROY Daniel | 2089 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | WŁODARCZAK Dariusz | 2093 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | KRYSIEWICZ Mariusz | 2119 | Hangar Brodnica | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | MURAWSKI Marcin | 2122 | Hangar Brodnica | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | MROCZKA Tadeusz | 2151 | OSP Wola Filipowska | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | GĘSTWA Rafał | 2176 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
62 | JÓZEFOWICZ Marek | 2292 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | KASIŃSKI Łukasz | 2293 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | WYRZYKOWSKI Dariusz | 2384 | AUTSAJDERS | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
65 | GRZYWIŃSKI Piotr | 2408 | IPA Pałac Mostowskich KSP | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
66 | ŁUKASIK Marek | 2410 | IPA Pałac Mostowskich KSP | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
67 | ŚLAS Mirosław | 2442 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
68 | KOŚCIANEK Marek | 2498 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
69 | DMYTRYSZYN Wojciech | 2527 | Crazy team Ostróda | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
70 | REPINSKI Jarek | 2582 | Tygrysy123 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
71 | POLUSZYŃSKI Arkadiusz | 2644 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
72 | PRASZEK Przemysław | 2668 | A&S | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
73 | KRZESZOWIEC Jacek | 2871 | KatoriTeam | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
74 | FIRAZA Paweł | 2877 | Pakersi Łódź | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
75 | KRAUSE Szymon | 2900 | WHKD Karwiny | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
76 | GRYS Andrzej | 2932 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
77 | PARSZUTO Paweł | 2959 | CannabiGold | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
78 | WECHTEROWICZ Piotr | 2960 | CannabiGold | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
79 | PASZTALENIEC Władysław | 2987 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
80 | KUBICA Tomasz | 3074 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
81 | SZULC Sławomir | 3107 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
82 | WLOCZEWSKI Marek | 3162 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
83 | WSZEBOROWSKI Marcin | 3163 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
84 | ZALEWSKI Adam | 3166 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
85 | KOLANEK Piotr | 3221 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
86 | WYPYCH Bartłomiej | 3248 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
87 | MODRZEJEWSKI Marcin | 3254 | #patryktrenujeteam | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
88 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3309 | Schabowe | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
89 | NAHAJOWSKI Paweł | 3310 | Schabowe | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
90 | RADTKE Andrzej | 3312 | Schabowe | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
91 | GAMŻA Adrian | 3350 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
92 | LASEK Piotr | 3366 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
93 | CHODUŃ Jacek | 3425 | Karina Pyc Team | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
94 | COURBET Stephane | 3453 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
95 | KAMIŃSKI Marcin | 3456 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
96 | DREWEK Karol | 3485 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
97 | KUBERA Piotr | 3510 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
98 | LIBERADZKI Marcin | 3680 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
99 | DOBROWOLSKI Robert | 3711 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
100 | BIEŃKOWSKI Stanisław | 3726 | FILCRun | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
101 | SADOWSKI Mariusz | 3745 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
102 | DĄBROWSKI Tomasz | 3757 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
103 | OŚMIAŁOWSKI Filip | 3771 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
104 | RÓŻAŃSKI Rafal | 50 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
105 | KOZŁOWSKI Tomasz | 1324 | MEYN | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
106 | ŁUNIEWICZ Robert | 1605 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
107 | EAGER Paul | 88 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
108 | STURGULEWSKI Krzysztof | 210 | crosstczew | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
109 | WILMA Jarosław | 211 | crosstczew | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
110 | OLEKSY Adam | 222 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
111 | SOBIESZEK Cezary | 227 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
112 | BRILLOWSKI Karol | 250 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
113 | BRZOZOWSKI Tomasz | 275 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
114 | LEWANDOWSKI Leszek | 305 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
115 | MARCINKOWSKI Maciej | 311 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
116 | SYCHOWSKI Dariusz | 356 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
117 | MACIUK Łukasz | 358 | Beer team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
118 | GICZAN Mariusz | 362 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
119 | PODBIELSKI Krzysztof | 363 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
120 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 369 | Dzikusy 2018 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
121 | SKURA Andrzej | 397 | Invest Komfort | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
122 | BANACH Przemysław | 404 | Jit Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
123 | CHĘTNIK Krzysztof | 460 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
124 | KALATA Andrzej | 474 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
125 | MILEWSKI Rafał | 521 | All For Body Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
126 | PAJĄK Dominik | 531 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
127 | SZCZYPSKI Krzysztof | 547 | GO GO AVENGERS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
128 | WOŹNIAK Piotr | 564 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
129 | SZYJANOWICZ Tomasz | 686 | ALTEN Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
130 | DĘBOGÓRSKI Andrzej | 694 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
131 | HARHAJ Piotr | 751 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
132 | KOCOLOWSKI Jurek | 782 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
133 | PIETRAŚ Mariusz | 794 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
134 | BUJARSKI Marcin | 834 | FORMA Fitness Kartuzy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
135 | GAŁKA Piotr | 863 | Meble Wójcik IT | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
136 | SCHILLER Fryderyk | 882 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
137 | KUBACH Toamsz | 884 | STRASZAKI | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
138 | PALKA Jurand | 885 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
139 | BUKOWIEC Rafał | 898 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
140 | JESIOŁOWSKI Piotr | 909 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
141 | KIEDROWSKI Remigiusz | 913 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
142 | KMERA Rafał | 916 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
143 | KUDŁA Grzegorz | 917 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
144 | SMAL Szymon | 972 | Browar na mecie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
145 | SMAL Bartłomiej | 976 | BTSplus | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
146 | STEFAN Grzegorz | 977 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
147 | DYKIER Krzysztof | 995 | Dzikie Leszcze | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | BIEŃKOWSKI Stanisław | 1005 | FILCRun | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
149 | KAWALEC Tomasz | 1010 | FIT FREAKS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
150 | BOROWIEC Adam | 1027 | PEKABEX BEsT | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
151 | KOZUBOWSKI Paweł | 1054 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
152 | MAJEWSKI Robert | 1056 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | ZIÓŁKOWSKI Tomasz | 1060 | Z Piekła Rodem | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | FRANKOWSKI Marek | 1068 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
155 | GORCZAKOWSKI Mirosław | 1069 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
156 | KAPELINSKI Przemysław | 1116 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
157 | PANEK Mariusz | 1123 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
158 | PIONKE Andrzej | 1124 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
159 | DZIĘGIELEWSKI Marcin | 1156 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
160 | FIOŁNA Robert | 1176 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
161 | JURGA Rafał | 1181 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
162 | PALCZYŃSKI Andrzej | 1187 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
163 | KALISZ Tomasz | 1197 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
164 | SZOSKA Sławomir | 1272 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
165 | SZULC Arkadiusz | 1273 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
166 | SOBOLEWSKI Daniel | 1301 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
167 | NOWAK Zbigniew | 1372 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
168 | MATECKI Robert | 1408 | cyberRob Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
169 | CHODOROWSKI Marek | 1411 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
170 | DYBOWSKI Bartłomiej | 1413 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
171 | LEWANDOWSKI Artur | 1415 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
172 | RZEKANOWSKI Tomasz | 1418 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
173 | MAKSYMIUK Marian | 1448 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
174 | LANGIEWICZ Łukasz | 1466 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
175 | OLEJNIK Piotr | 1469 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
176 | MARKOWICZ Robert | 1489 | Bary b_wo | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
177 | DRABIŃSKI Jacek | 1503 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
178 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 1505 | kfiatki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
179 | KWIATKOWSKI Wojciech | 1506 | kfiatki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
180 | WITKOWSKI Marek | 1547 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
181 | DOMINIECKI Krzysztof | 1554 | Soy sos | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
182 | KUSIO Marcin | 1560 | Średniomiętcy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
183 | PUJSZO Sławomir | 1574 | Zapędzeni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
184 | BIZEWSKI Tadeusz | 1586 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
185 | JAWORSKI Krzysztof | 1591 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
186 | ODWROT Mariusz | 1609 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
187 | SZEWCZYK Paweł | 1621 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
188 | MODELSKI Tomasz | 1642 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
189 | PODGORSKI Tomasz | 1643 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
190 | MISZTAL Michał | 1671 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
191 | SADŁOWSKI Mirosław | 1681 | MediSquad | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
192 | FORMELLA Sebastian | 1691 | Orły, sokoły, heroski | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
193 | WALTER Sebastian | 1727 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
194 | WALTER Tymoteusz | 1728 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
195 | SAWALA Sławomir | 1760 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
196 | WRÓBLEWSKI Krzysztof | 1765 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
197 | JEZIERSKI Tomek | 1789 | EZ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
198 | ZABROCKI Radosław | 1792 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
199 | DROBIŃSKI Ireneusz | 1795 | FORTIS CHOJNICE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
200 | OLSZEWSKI Krzysztof | 1815 | PUMA_Starogard | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
201 | ZIELKA Grzegorz | 1826 | Ruszoponki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
202 | KRASKA Hubert | 1836 | STF SQAD | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
203 | MAJORKE Krzysztof | 1843 | Team Grudziądz | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
204 | FRKALA Jan | 1846 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
205 | HORÁK Martin | 1847 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
206 | KARASEK Tomas | 1848 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
207 | CHOROCIEJ Cyprian | 1852 | Wejherowski Klub Morsów | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
208 | KLUGIEWICZ Michal | 1853 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
209 | LINSZTEDT Andrzej | 1940 | FAMILYDAY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
210 | ZACHAREWICZ Paweł | 1987 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
211 | LITTWIN Marcin | 1990 | OSP KŁOSOWO | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
212 | KĘSICKI Sebastian | 1998 | Sweet Dream Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
213 | ZATORSKI Michał | 2012 | TriMama Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
214 | DETTLAFF Sławomir | 2026 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
215 | KOLODZIEJSKI Robert | 2042 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
216 | NAPIORKOWSKI Wojciech | 2050 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
217 | BENDINGER Krzysztof | 2160 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
218 | BOGUCKI Grzegorz | 2169 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
219 | SOBIECH Piotr | 2203 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
220 | WOJCIESZAK Radosław | 2229 | Currenda | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
221 | ROKICKI Czeslaw | 2260 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
222 | LEWANDOWSKI Leszek | 2303 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
223 | PARADOWSKI Piotr | 2307 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
224 | ŚLUFIŃSKI Darius | 2310 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
225 | KWIECIŃSKI Michał | 2319 | P@ND@ TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
226 | WOJTASIEWICZ Marek | 2329 | Wolontariusze Hunt Run | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
227 | DĄBROWSKI Tomasz | 2335 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
228 | DZIEDUSZYŃSKI Wojciech | 2338 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
229 | CHRZĄSZCZ Paweł | 2397 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
230 | GAWLIK Mariusz | 2399 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
231 | JANUSZEK Krzysztof | 2401 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
232 | KRAUZA Andrzej | 2402 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
233 | LENZ Marek | 2404 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
234 | LICA Jacek | 2416 | JRG Miastko | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
235 | WANTOCH REKOWSKI Zbigniew | 2419 | JRG Miastko | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
236 | BUCHNAT Marek | 2432 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
237 | MACH Mariusz | 2459 | Onwelo | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
238 | KWASIBORSKI Grzegorz | 2476 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
239 | GARDZIŃSKI Wojciech | 2491 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
240 | PŁACZKIEWICZ Sławomir | 2574 | Szalone kikuty | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
241 | KRAJEWSKI Adam | 2624 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
242 | LEPISZ Piotr | 2629 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
243 | MAGUZA Michał | 2631 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
244 | ORŁOWSKI Zbigniew | 2637 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
245 | STOSZ Bartosz | 2656 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
246 | KLIMEK Sławomir | 2678 | EL FUERZA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
247 | WYROSTEK Sebastian | 2682 | Fusy | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
248 | STASIAK Daniel | 2707 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
249 | URBANOWICZ Dariusz | 2714 | Power of MED | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
250 | DOMAŃSKI Marek | 2716 | Prestiż | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
251 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 2719 | Prestiż | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
252 | GRZEGORZEWSKI Robert | 2720 | Prestiż | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
253 | LASKOWSKI Jakub | 2734 | Sprzęgliki z DELLNER | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
254 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 2770 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
255 | ZBĄSKI Kamil | 2810 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
256 | SCHARMACH Sławomir | 2830 | Autoinwest | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
257 | HILBRYCHT Karol | 2855 | Czarne Diabły | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
258 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2857 | Czarne Diabły | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
259 | DOWGIERD Krzysztof | 2922 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
260 | ZGRAJKA Mariusz | 2955 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
261 | ŁOZA Jerzy | 2986 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
262 | KICKA Krzysztof | 3013 | PANDA | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
263 | ROSIŃSKI Rafał | 3036 | Studio Fit-Panda | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
264 | |JASIK Sławomir | 3042 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
265 | BARAN Grzegorz | 3044 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
266 | GÓRSKI Szymon | 3056 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
267 | KALINOWSKI Roman | 3066 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
268 | KILISZEWSKI Grzegorz | 3068 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
269 | KOSUDA Paweł | 3142 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
270 | ZYGMUNT Rafał | 3185 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
271 | GRZONKOWSKI Rafał | 3217 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
272 | GULEWSKI Jarosław | 3218 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
273 | NARKUN Jacek | 3264 | 7PBOT | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
274 | JASTRZĄBEK Jarosław | 3266 | Amore Pomodore | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
275 | JANKOJĆ Rafał | 3290 | Jankojcie | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
276 | SIEKIERSKI Tomasz | 3382 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
277 | SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur | 3389 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
278 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 3391 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
279 | RUTKOWSKI Mariusz | 3402 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
280 | JAKUBOWSKI Piotr | 3438 | Pani Trener | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
281 | RUTKOWSKI Krzysz6 | 3445 | Stado Lam | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
282 | TUTLEWSKI Daniel | 3461 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
283 | WASIEWICZ Chrystian | 3462 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
284 | JEŻYNA Igor | 3468 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
285 | ŁASKOWSKI Tomasz | 3478 | wkurw_team | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
286 | ARSKI Tomasz | 3479 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
287 | GRĘDZICKI Sławomir | 3490 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
288 | KASZAK Marek | 3502 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
289 | KOWALCZYK Rafał | 3507 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
290 | KWIATKOWSKI Tomasz | 3667 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
291 | GROT Jaroslaw | 3555 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
292 | LEMANCZYK Tomasz | 3561 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
293 | BRYL Piotr | 3580 | Baltic Seals | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
294 | INTORS Sergiu | 3613 | Usual Suspects | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
295 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 3647 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
296 | FALĘCKI Rafał | 1446 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
297 | SZLIJA Sławomir | 1930 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
298 | TOBOŁA Andrzej | 3330 | Tobołówka Team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
299 | RADOŁA Marcin | 2887 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
300 | ADAMOWSKI Andrzej | 2912 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
301 | PIENIĄŻEK Mariusz | 3235 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
302 | MOCARSKI Marcin | 3411 | Drużyna Aguni | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
303 | JAFFKE Jarosław | 3758 | Super Gym Puck | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
304 | CZAPIEWSKI Jacek | 3751 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
305 | KRAUSE Dariusz | 3787 | Drużyna Aguni | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
306 | ORCHOLSKI Witold | 3749 | T.S. Opatrunki Toruń | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
307 | OTLEWSKI Marcin | 2255 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
308 | MALATYŃSKI Przemysław | 742 | upgrade team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
309 | BOBIŃSKI Piotr | 1851 | wataha łączy nas bieganie | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
310 | KŁODOWSKI Dariusz | 2231 | Dębowe Kłody | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
311 | KOZAK Marcin | 2348 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
312 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 3171 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
313 | SIKORA Andrzej | 797 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
314 | SOWA Krzysztof | 866 | Meble Wójcik IT | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
315 | CERBA Jaroslaw | 86 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
316 | PIOTROWSKI Jerzy | 590 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
317 | BACZEWSKI Jacek | 568 | Pani Trener | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
318 | SŁOMSKI Sławomir | 802 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
319 | OLSZEWSKI Marek | 3172 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
320 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 1042 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
321 | BRODZIAK Andrzej | 2170 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
322 | PUNDZIS Piotr | 674 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:13 | ||
323 | WÓJCIK Krzysztof | 809 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:18 | |||
324 | POREBNY Robert | 3729 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:04:51 | |||
325 | GEPNER Mirosław | 3790 | Usual Suspects | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:05:42 |
Znaleziono 325 wynik(ów)