Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-06-08 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3720 |
Wystartowało : | 3420 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 3383 |
Na trasie : | 37 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUJAS Kacper | 78 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2 | KOKOWSKI Mariusz | 79 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
3 | MICHALAK Grzegorz | 104 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
4 | MICHALSKI Kacper | 105 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
5 | PIETRZYK Konrad | 107 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
6 | POKUTA Rafał | 109 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
7 | STASZKIEWICZ Mateusz | 111 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
8 | PTASZKOWSKI Arkadiusz | 201 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
9 | DUDEK Piotr | 203 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
10 | KOZIOŁ Krzysztof | 204 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
11 | KOTŁOWSKI Krzysztof | 207 | crosstczew | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | PEPLIŃSKI Szymon | 208 | crosstczew | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | DYSARZ David | 218 | Fit Motherfuckers | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz | 219 | Fit Motherfuckers | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
15 | MALINOWSKI Łukasz | 220 | Fit Motherfuckers | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
16 | KACZMAREK Artur | 221 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
17 | KUMISZCZA Paweł | 17 | Catering Dietetyczny Rekin Ełk | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | MARCHLEWICZ Dawid | 47 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
19 | KWIDZIŃSKI Krystian | 62 | LUK-CONNECT RACING TEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
20 | ROKICKI Jakub | 232 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | CZARDYBON Dominik | 234 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
22 | BAZYLEWICZ Paweł | 235 | Mały Oddział Piechoty | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
23 | MILCZARCZYK Artur | 237 | Maze in the mazE | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
24 | OSIK Grzegorz | 238 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
25 | NAKIELSKI Jarosław | 239 | Młode Wilki 3city | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
26 | URBANIAK Mateusz | 264 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
27 | WIANKOWSKI Damian | 265 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
28 | WOJTAS Karol | 266 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
29 | JARCZEWSKI Mateusz | 268 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
30 | HUSAR Damian | 290 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
31 | IWAŃCIO Michał | 291 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
32 | JAKIMSKI Mariusz | 292 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
33 | JAŻDŻEWSKI Marcin | 293 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
34 | JERLECKI Jędrzej | 294 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
35 | KAWULAK Rafał | 295 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
36 | KAŹMIERCZAK Michał | 296 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
37 | PAC Aleksander | 319 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
38 | PIANOWSKI Robert | 320 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
39 | POLTROK Krzysztof | 321 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
40 | REGLIŃSKI Wojciech | 323 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
41 | RUTKOWSKI Pawel | 325 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
42 | RYBICKI Krzysztof | 326 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
43 | SCHAB Michał | 327 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
44 | KONOPACKI Grzegorz | 349 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
45 | GALINIEWSKI Jacek | 351 | Athletic Apollo | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
46 | BARCIK Łukasz | 377 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
47 | BOROWSKI Bartosz | 378 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
48 | BOROWSKI Marek | 379 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
49 | CZAJKA Leszek | 380 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
50 | ALICKI Krzysztof | 381 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
51 | BŁAŻEJCZAK Maciej | 382 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
52 | FLISSIKOWSKI Michał | 383 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
53 | HARASIM Sebastian | 384 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
54 | GRABOWSKI Grzegorz | 406 | Jit Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
55 | KĘPKA Karol | 407 | Jit Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
56 | KOMOROWSKI Szymon | 408 | Jit Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
57 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 409 | Jit Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
58 | RYNGWELSKI Adam | 410 | Jit Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
59 | WALKIEWICZ Grzegorz | 430 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
60 | TRUSZKOWSKI Adam | 435 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
61 | FIDLER Wawrzyniec | 437 | Świszczące Boberki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
62 | TARAS Michał | 440 | Szkoła Genialnego Żółwia | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
63 | GAŁĘZIEWSKI Mateusz | 464 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
64 | GODWIN Michał | 465 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
65 | HENCLIK-KONKOLEWSKI Karol | 466 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
66 | HENNIG Waldemar | 467 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
67 | JANKOWSKI Maciej | 470 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
68 | JANKOWSKI Michal | 471 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
69 | ROKOSZ Michał | 495 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
70 | SAWICZ Michał | 496 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
71 | SITAREK Michał | 498 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
72 | SIWONIA Damian | 499 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
73 | STAWIŃSKI Jakub | 501 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
74 | RUDZKI Bartosz | 522 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
75 | TAMBOREK Tomasz | 526 | AWET TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
76 | TURZYŃSKI Wacław | 527 | AWET TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
77 | KAPICA Damian | 528 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
78 | KOTŁOWSKI Marcin | 529 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
79 | LEWANDOWSKI Łukasz | 551 | Kilku Wspaniałych | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
80 | MAJCHRZAK Radosław | 552 | Kilku Wspaniałych | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
81 | URBAN Adrian | 555 | Kilku Wspaniałych | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
82 | BIALOWAS Oskar | 556 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
83 | BIELICKI Karol | 557 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
84 | DOBBEK Mateusz | 558 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
85 | BORZYKOWSKI Jakub | 582 | Patatajowce | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
86 | BUCZKOWSKI Sylwester | 584 | Patatajowce | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
87 | LIPIŃSKI Grzegorz | 591 | Run Bitches Run | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
88 | DĘGA Robert | 609 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
89 | DOPKE Damian | 610 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
90 | GŁĄBICKI Sylwester | 612 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
91 | KANAREK Dawid | 615 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
92 | KARCZEWSKI Andrzej | 616 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
93 | KASZKUR Krzysztof | 617 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
94 | MODRAKOWSKI Jarosław | 638 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
95 | MYSZK Bartłomiej | 639 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
96 | OGONOWSKI Tomek Freddy | 640 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
97 | REITER Adam | 643 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
98 | NAWROCKI Michał | 696 | Family Club Sportowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
99 | SZCZEPAŃSKI Patryk | 698 | Family Club Sportowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
100 | SZCZEPANSKI Tomasz | 699 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
101 | WASIEK Antoni | 700 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
102 | WASIEK Bartłomiej | 701 | Family Club Sportowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
103 | WASIEK Paweł | 702 | Family Club Sportowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
104 | DWORNICZAK Tomasz | 725 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
105 | JACHOWSKI Andrzej | 726 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
106 | MACIEJEWSKI Łukasz | 727 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
107 | KULLING Sebastian | 728 | Spoceni Brudzewo | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
108 | LITZAU Grzegorz | 729 | Spoceni Brudzewo | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
109 | LITZAU Michał | 730 | Spoceni Brudzewo | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
110 | ŚWIĄTKOWSKI Kamil | 732 | Sprawne kocury | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
111 | MAKOWICZ Marek | 754 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
112 | RADOMSKI Adam | 756 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
113 | RAPTA Igor | 757 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
114 | RAPTA Rafał | 758 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
115 | SZYMCZAK Adam | 759 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
116 | SZREDER Krzysztof | 761 | ZOELLER TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
117 | KRASOŃ Rafał | 783 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
118 | LUCZKA Daniel | 784 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
119 | LUKOWSKI Grzegorz | 785 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
120 | MARZEC Marcin | 786 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
121 | MIESIARCZYK Janusz | 787 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
122 | NOWICKI Jędrzej | 789 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
123 | NYGA Dawid | 790 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
124 | GĄSIOROWSKI Rafał | 813 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
125 | DZIEDZIC Przemek | 815 | BYKI BYTOM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
126 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 816 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
127 | CZECHOWSKI Konrad | 841 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
128 | MIĘSOWICZ Mirosław | 846 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
129 | ZDUŃCZYK Mateusz | 870 | OCR KORMORAN | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
130 | ŻEBROWSKI Mateusz | 871 | OCR KORMORAN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
131 | MAKARENKOV Sergii | 874 | Poskładani 3City | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
132 | PLISZEWSKI Piotr | 875 | Poskładani 3City | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
133 | CHOJNACKI Michał | 899 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
134 | DOBROWOLSKI Kamil | 902 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
135 | DZWONKOWSKI Piotr | 903 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
136 | FILIP Krzysztof | 904 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
137 | GUĆ Arkadiusz | 906 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
138 | HABERKA Konrad | 907 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
139 | OMELCZENKO Jerzy | 929 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
140 | PACZKOWSKI Tomasz | 931 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
141 | PERUCKI Piotr | 932 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
142 | PIŁAT Krzysztof | 933 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
143 | PIÓR Maciej | 934 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
144 | PRZYBYSZ Błażej | 936 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
145 | PEŁSZYŃSKI Bogusław | 958 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
146 | PEŁSZYŃSKI Jacek | 959 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
147 | EKSTEROWICZ Szymon | 961 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
148 | GALUHN Maciek | 962 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
149 | GALUHN Paweł | 963 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
150 | KOPROWSKI Artur | 964 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
151 | ROSZKOWSKI Piotr | 987 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
152 | WITEK Marek | 990 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
153 | SOCZYŃSKI Patryk | 993 | Dragon Power | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
154 | LEŚNIAK Tomasz | 1015 | FIT FREAKS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
155 | ŻMUDA Paweł | 1016 | FIT FREAKS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
156 | MAJCHER Sebastian | 1017 | follow the rabbit! dzifko | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
157 | CZAJKA Mariusz | 1020 | KInO REKIN | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
158 | NIECKO Krzysztof | 1021 | KInO REKIN | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
159 | GÓRSKI Piotr | 1046 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
160 | KORZENIEWSKI Łukasz | 1048 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
161 | MECH Dariusz | 1049 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
162 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 1050 | Silni Mocą - Elbląg | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
163 | KRUS Rafał | 1077 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
164 | KUSIAK Piotr | 1078 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
165 | LIHS Patryk | 1080 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
166 | LIPKA Adam | 1081 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
167 | ŁUKAWSKI Dariusz | 1102 | Active Life Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
168 | ŁUKAWSKI Michał | 1103 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
169 | ŁUKAWWKI Łukasz | 1104 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
170 | RATAJCZAK Dawid | 1105 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
171 | FILIKS Wojtek | 1107 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
172 | GUDYKA Piotr | 1108 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
173 | SOBKIEWICZ-BIRN Przemysław | 1109 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
174 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 1134 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
175 | LECHOWICZ Krzysztof | 1136 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
176 | MADEJSKI Pawel | 1137 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
177 | KUBACKI Jakub | 1160 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
178 | TOMASZEWSKI Arkadiusz | 1165 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
179 | WOŁOSZ Arkadiusz | 1166 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
180 | ZAKRZEWSKI Paweł | 1167 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
181 | MAKSAK Eugene | 1190 | Scalepointers | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
182 | BÓJKO Michał | 1192 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
183 | BRZOSTOWSKI Grzegorz | 1193 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
184 | CZAPLA Mateusz | 1194 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
185 | DZIEMIDOWICZ Jarosław | 1195 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
186 | GOC Bartosz | 1196 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
187 | KOCHANOWSKI Paskal | 1218 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
188 | BIENIASZ Bogusław | 1220 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
189 | CZAPIEWSKI Marcin | 1223 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
190 | SKOWROŃSKI Jakub | 1247 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
191 | TRUPINDA Jakub | 1249 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
192 | WALAS Damian | 1276 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
193 | JODKO-NARKIEWICZ Adam | 1277 | DiverseExtremeTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
194 | SIKORSKI Robert | 1279 | DiverseExtremeTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
195 | SZWAGIERCZAK Marcin | 1280 | DiverseExtremeTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
196 | WOLAŃSKI Andrzej | 1283 | DiverseExtremeTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
197 | MATUSIAK Michał | 1307 | Meble Wójcik Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
198 | ORŁOWSKI Michał | 1308 | Meble Wójcik Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
199 | RASZEWSKI Krzysztof | 1310 | Meble Wójcik Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
200 | WÓJCIK Piotr | 1312 | Meble Wójcik Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
201 | KOKOT Adam | 1335 | Tankuje na mecie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
202 | MATERLA Krzysztof | 1336 | Tankuje na mecie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
203 | ADAMSKI Jakub | 1338 | TEAM KONECK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
204 | DAWIDEK Grzegorz | 1340 | W&O Freestyle Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
205 | SELMAN Darek | 1342 | W&O Freestyle Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
206 | KRAWCZYŃSKI Sebastian | 1366 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
207 | KSIĄŻKIEWICZ Lech | 1367 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
208 | MAJOROWSKI Krzysztof | 1368 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
209 | MAŁEK Arkadiusz | 1369 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
210 | WIŚNIEWSKI Jędrzej | 1392 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
211 | WOJCIECHOWSKI Mikołaj | 1393 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
212 | WONTKA Piotr | 1395 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
213 | ZAJĄCZKOWSKI Mateusz | 1396 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
214 | CYRA Mateusz | 1397 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
215 | CZARNOWSKI Mariusz | 1398 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
216 | DYMEK Sebastian | 1399 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
217 | FALARSKI Lucjan | 1424 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
218 | GAŁECKI Fabian | 1425 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
219 | MAKOWSKI Marek | 1426 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
220 | NOWAK Paweł | 1427 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
221 | OLCZYK Maciej | 1428 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
222 | ZEREBECKI Patryk | 1450 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
223 | DUNAJSKI Arek | 1451 | Studio S7 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
224 | ANIMUCKI Adam | 1454 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
225 | CHORZELEWSKI Michał | 1455 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
226 | CHYREK Bartosz | 1456 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
227 | PRABUCKI Mikolaj | 1457 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
228 | GŁĘBOCKI Przemysław | 1458 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
229 | WŁOSZCZYK Mateusz | 1479 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
230 | WYSOCKI Aleksander | 1480 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
231 | ANIOŁ Mieczysław | 1481 | 7 Wspaniałych | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
232 | DOLEWSKI Karol | 1482 | 7 Wspaniałych | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
233 | DOLEWSKI Konrad | 1483 | 7 Wspaniałych | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
234 | MIELEWCZYK Szymon | 1485 | 7 Wspaniałych | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
235 | MALINOWSKI Damian | 1513 | MEWA TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
236 | GACEK Tomasz | 1515 | Nietoperki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
237 | ŁYKOWSKI Eryk | 1538 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
238 | PIRZAŃSKI Tomasz | 1544 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
239 | MIĘTKI Maksymilian | 1566 | Wiesz o co chodzi? | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
240 | BONISŁAWSKI Marcin | 1567 | Zapędzeni | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
241 | LIDZBARSKI Adam | 1572 | Zapędzeni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
242 | KACZWIŃSKI Paweł | 1595 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
243 | KŁOS Wojciech | 1596 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
244 | KOSIŃSKI Jerzy | 1597 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
245 | KREFT Wiktor | 1599 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
246 | KUDELICZ Jaromir | 1602 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
247 | TWORZEWSKI Mateusz | 1624 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
248 | WOŹNIAK Paweł | 1625 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
249 | BOHUN Daniel | 1626 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
250 | BOHUN Mirosław | 1627 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
251 | CZAYKOWSKI Konrad | 1628 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
252 | CZAYKOWSKI Wojciech | 1629 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
253 | CZERWIŃSKI Piotr | 1630 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
254 | JAGODZIŃSKI Tomasz | 1657 | Gang Pytona 2.0 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
255 | STUDNIK Filip | 1682 | MediSquad | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
256 | URBANOWSKI Sebastian | 1683 | MediSquad | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
257 | WOLSZA Rafał | 1684 | MediSquad | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
258 | KSIĄŻEK Sobiesław | 1685 | Mieszanka Krakowska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
259 | NAWROT Tomasz | 1686 | Mieszanka Krakowska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
260 | ZAJĄC Jakub | 1711 | Schmersal-Trening | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
261 | MIKOŁAJCZYK Tomasz | 1712 | Słoneczna Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
262 | BEDNAREK Tomasz | 1714 | Sportowe Świry E-g | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
263 | CISZAK Dominik | 1716 | Sportowe Świry E-g | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
264 | PIASECKI Kamil | 1717 | Sportowe Świry E-g | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
265 | GLAZIK Marcin | 1740 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
266 | GOSTKOWSKI Bartosz | 1741 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
267 | KIŻEWSKI Szymon | 1745 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
268 | KOPECKI Tomasz | 1747 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
269 | ZIÓŁEK Krzysztof | 1769 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
270 | GÓRECKI Piotr | 1771 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
271 | ADAMCZYK Dawid | 1772 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
272 | ADAMCZYK Marcin | 1773 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
273 | FROZYNA Michał | 1775 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
274 | GÓRALCZYK Damian | 1777 | Autopay | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
275 | SYNAK Piotr | 1798 | FORTIS CHOJNICE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
276 | PRZYBYSZEWSKI Wojmir | 1801 | Marne Szanse | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
277 | PIERSZEWSKI Paweł | 1805 | Pronto | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
278 | ZIELKA Waldemar | 1827 | Ruszoponki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
279 | BAŃCZYK Mariusz | 1828 | Scrappy & Coco | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
280 | STAROŃ Sebastian | 1829 | Scrappy & Coco | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
281 | SZNAZA Kacper | 1830 | Silni Mocą - Elbląg | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
282 | DĄBROWSKI Rafał | 1831 | STF SQAD | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
283 | BĄKOWSKI Michał | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
284 | BŁAZUCKI Michał | 1859 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
285 | BRASZKA Robert | 1861 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
286 | DEMCZUK Łukasz | 1863 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
287 | NARUSZEWICZ Paweł | 1886 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
288 | OBUCHOWSKI Marek | 1889 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
289 | PAKUR Marcin | 1890 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
290 | PAWLAK Piotr | 1891 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
291 | PYŚKO Tomasz | 1893 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
292 | ŻYLEWICZ Mateusz | 1915 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
293 | DYBOWSKI Mateusz | 1916 | 4 Adrenaline | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
294 | CYBULSKI Paweł | 1920 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
295 | MOROZ Krystian | 1922 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
296 | ZAKRZEWSKI Maciej | 1943 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
297 | BIAŁAS Rafał | 1945 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
298 | POCIASK Krzysztof | 1947 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
299 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 1948 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
300 | WEJMAN Mariusz | 1949 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
301 | MOTYL Marcin | 1976 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
302 | PISANKO Michał | 1977 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
303 | LIKSZA Mariusz | 2001 | The Licje | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
304 | ZALEWSKI Marcin | 2003 | The Licje | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
305 | GRYGIEL Robert | 2030 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
306 | HIRSCH Mateusz | 2032 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
307 | JĄCZYK Paweł | 2033 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
308 | KADZIKOWSKI Tomasz | 2035 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
309 | KALINOWSKI Adam | 2036 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
310 | WAWRZYNIAK Patryk | 2063 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
311 | ZIELONKA Paweł | 2065 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
312 | ZIEMANN Daniel | 2066 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
313 | ZIEMSKI Wojciech | 2067 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
314 | NEUMUELLERM Tomasz | 2088 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
315 | OKROY Daniel | 2089 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
316 | SYLDATK Łukasz | 2090 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
317 | WESOŁOWSKI Adrian | 2092 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
318 | WŁODARCZAK Dariusz | 2093 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
319 | DOBRAKOWSKI Robert | 2094 | CYKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
320 | MOCZARNY Kacper | 2095 | CYKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
321 | KORDEK Krzysztof | 2117 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
322 | KRYCZKA Karol | 2118 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
323 | KRYSIEWICZ Mariusz | 2119 | Hangar Brodnica | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
324 | MURAWSKI Marcin | 2122 | Hangar Brodnica | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
325 | TUSZYŃSKI Michał | 2124 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
326 | GREGORCZYK Krzysztof | 2147 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
327 | MROCZKA Mateusz | 2149 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
328 | MROCZKA Szymon | 2150 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
329 | MROCZKA Tadeusz | 2151 | OSP Wola Filipowska | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
330 | KUPIDURA Slawomir | 2153 | Plus Ultra! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
331 | GĘSTWA Rafał | 2176 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
332 | GRABOWSKI Emil | 2177 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
333 | HECKERT Patryk | 2178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
334 | JASKÓLSKI Damian | 2181 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
335 | JASTRZĘBOWSKI Kamil | 2182 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
336 | STASZAK Paweł | 2205 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
337 | STERNICKI Paweł | 2206 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
338 | ŚWIĄTEK Maciej | 2208 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
339 | TRZOS Błażej | 2211 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
340 | WOLFRAM Dawid | 2212 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
341 | WRÓBEL Andrzej | 2237 | Elemelki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
342 | KEMPA Daniel | 2239 | Homeland | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
343 | SOBIESIAK Wojciech | 2262 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
344 | SZOĆ Oskar | 2263 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
345 | TALAR Szymon | 2264 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
346 | TRAWIŃSKI Adrian | 2268 | Nablancijri | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
347 | TRAWIŃSKI Bartek | 2269 | Nablancijri | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
348 | JÓZEFOWICZ Marek | 2292 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
349 | KASIŃSKI Łukasz | 2293 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
350 | KASIŃSKI Maciej | 2294 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
351 | PODSIADŁY Jarosław | 2320 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
352 | SZUŚCICKI Piotr | 2321 | P@ND@ TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
353 | BRONK Rafał | 2322 | Pumpowe Świry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
354 | GRZYWIŃSKI Krystian | 2324 | Pumpowe Świry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
355 | CYGAN Bartek | 2327 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
356 | KUTNIEWSKI Tomasz | 2350 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
357 | KWAŚNY Aleksander | 2351 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
358 | LIDER Sebastian | 2353 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
359 | MASZKOWSKI Jakub | 2355 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
360 | MIELEWCZYK Pawel | 2356 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
361 | PAŁUBICKI Mateusz | 2357 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
362 | STOPCZYŃSKI Rafał | 2379 | AP RUN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
363 | KILISZEK Leszek | 2380 | AUTSAJDERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
364 | KIELISZEK Michał | 2381 | AUTSAJDERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
365 | WYRZYKOWSKI Dariusz | 2384 | AUTSAJDERS | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
366 | ŻAMOJĆ Kamil | 2385 | AUTSAJDERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
367 | ŻAMOJĆ Krzysztof | 2386 | AUTSAJDERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
368 | GÓRSKI Marcin | 2407 | IPA Pałac Mostowskich KSP | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
369 | GRZYWIŃSKI Piotr | 2408 | IPA Pałac Mostowskich KSP | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
370 | LINDA Mikołaj | 2409 | IPA Pałac Mostowskich KSP | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
371 | ŁUKASIK Marek | 2410 | IPA Pałac Mostowskich KSP | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
372 | IWASZKO Krzysztof | 2411 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
373 | KALETA Mariusz | 2412 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
374 | KOWAL Hubert | 2413 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
375 | KUIK STUDZINSKI Gracjan | 2414 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
376 | KISIEL Bartosz | 2436 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
377 | KMIECIK Konrad | 2437 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
378 | KONARZEWSKI Sebastian | 2438 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
379 | RYTA Alan | 2441 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
380 | ŚLAS Mirosław | 2442 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
381 | WAPIŃSKI Michał | 2443 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
382 | SUCHOWICZ Grzegorz | 2471 | TDR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
383 | GRZYBIŃSKI Dawid | 2494 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
384 | JURCZYŃSKI Piotr | 2495 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
385 | KOŚCIANEK Marek | 2498 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
386 | KOZAKIEWICZ Daniel | 2499 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
387 | KRAWCZYK Mateusz | 2501 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
388 | KRÓL Jarosław | 2502 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
389 | PRZYBYSZ Paweł | 2523 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
390 | DMYTRYSZYN Wojciech | 2527 | Crazy team Ostróda | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
391 | KERLIN Oskar | 2581 | Tygrysy123 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
392 | REPINSKI Jarek | 2582 | Tygrysy123 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
393 | BEDNARCZYK Paweł | 2583 | Uważaj na druta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
394 | DYBOWSKI Tomasz | 2584 | Uważaj na druta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
395 | PAŁYGA Damian | 2588 | Uważaj na druta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
396 | GÓRALSKI Maciej | 2610 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
397 | HILLER Fabian | 2613 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
398 | HOLEC Miłosz | 2614 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
399 | JAKOSZ Mateusz | 2615 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
400 | JANCEN Kamil | 2616 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
401 | JANCZURA Jakub | 2617 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
402 | JĘDRA Mateusz | 2618 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
403 | OSIŃSKI Marcin | 2639 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
404 | PETLAK Piotr | 2641 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
405 | PIOTROWSKI Jacek | 2642 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
406 | POLUSZYŃSKI Arkadiusz | 2644 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
407 | POSIEWKA Jacek | 2645 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
408 | RDZANEK Damian | 2646 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
409 | PRASZEK Przemysław | 2668 | A&S | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
410 | CHROŚNIAK Jacek | 2672 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
411 | MAĆKIEWICZ Tomasz | 2673 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
412 | WINKLER Arkadiusz | 2674 | Break the Brain | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
413 | PŁAŻALSKI Przemysław | 2695 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
414 | MOJSIEWICZ Łukasz | 2697 | KLIMOR TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
415 | PODGÓRNIAK Zdzieszko | 2699 | KLIMOR TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
416 | WALKIEWICZ Michał | 2701 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
417 | KACZMAREK Damian | 2726 | RunBetonyŁódź | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
418 | KILICHOWSKI Marek | 2727 | RunBetonyŁódź | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
419 | KOWALSKI Łukasz | 2729 | RunBetonyŁódź | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
420 | MARTYNOWSKI Mariusz | 2730 | RunBetonyŁódź | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
421 | ZDZIEBŁOWSKI Konrad | 2731 | RunBetonyŁódź | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
422 | CZERWIŃSKI Tomasz | 2732 | Sprzęgliki z DELLNER | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
423 | KANKOWSKI Marek | 2733 | Sprzęgliki z DELLNER | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
424 | CIEŚLIŃSKI Łukasz | 2758 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
425 | DAWIDZIUK Bartosz | 2759 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
426 | DRYPA Krzysztof | 2761 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
427 | NAWARA Paweł | 2784 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
428 | NIZIOŁEK Krzysztof | 2785 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
429 | NIZIOŁEK Rafał | 2787 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
430 | NOWIŃSKI Paweł | 2788 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
431 | OLSZEWSKI Łukasz | 2790 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
432 | PAŃKIEWICZ Kacper | 2791 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
433 | PANUCHNO Michał | 2792 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
434 | DROGOSZ Adam | 2813 | Agresywne Plastry | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
435 | DROGOSZ Robert | 2814 | Agresywne Plastry | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
436 | DEJA Grzegorz | 2817 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
437 | DEJA Kacper | 2818 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
438 | MACIJEWICZ Maciej | 2842 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
439 | RADELCZUK Michał | 2844 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
440 | BRZDĘK Adrian | 2846 | Crossfit Włókniarz | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
441 | KOPACZ Bartosz | 2848 | Crossfit Włókniarz | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
442 | KRZESZOWIEC Jacek | 2871 | KatoriTeam | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
443 | ADAMCZEWSKI Łukasz | 2873 | Pakersi Łódź | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
444 | ADAMUS Jacek | 2874 | Pakersi Łódź | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
445 | FIRAZA Paweł | 2877 | Pakersi Łódź | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
446 | TUPTYNSKYI Denys | 2878 | Pakersi Łódź | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
447 | KRAUSE Szymon | 2900 | WHKD Karwiny | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
448 | BERNACIAK Jędrzej | 2901 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
449 | JUNGIEWICZ Łukasz | 2902 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
450 | MIOTKE Daniel | 2903 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
451 | PASZKIEWICZ Krzysztof | 2905 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
452 | STEPNOWSKI Rafał | 2906 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
453 | GÓRA Krzysztof | 2929 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
454 | GÓRKA Rafa; | 2930 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
455 | GORSZUK Krzysztof | 2931 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
456 | GRYS Andrzej | 2932 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
457 | JANKOWSKI Eryk | 2935 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
458 | KONIARSKI Paweł | 2936 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
459 | KUBINA Kornel | 2937 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
460 | PARSZUTO Paweł | 2959 | CannabiGold | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
461 | WECHTEROWICZ Piotr | 2960 | CannabiGold | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
462 | PASZTALENIEC Władysław | 2987 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
463 | SZADKOWSKI Przemek | 2989 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
464 | WODNICKI Łukasz | 2992 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
465 | ŻEGLIŃSKI Janusz | 2993 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
466 | FITUŁA Dawid | 3018 | PATOLOGY SQUAD | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
467 | MAZURKIEWICZ Szymon | 3020 | PATOLOGY SQUAD | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
468 | BARTKIEWICZ Jan | 3045 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
469 | BOBROWSKI Paweł | 3047 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
470 | BOROŃ Marcin | 3049 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
471 | CHYŁA Sebastian | 3050 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
472 | CRUZ CASTRO Carlos | 3051 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
473 | GACIOCH Arkadiusz | 3053 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
474 | KUBICA Tomasz | 3074 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
475 | KUCHARCZYK Grzegorz | 3075 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
476 | LECIEJEWSKI Mateusz | 3076 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
477 | LISIŃSKI Jacek | 3077 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
478 | FRĄCZEK Michał | 3104 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
479 | STĘPIEŃ Grzegorz | 3106 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
480 | SZULC Sławomir | 3107 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
481 | WACH Mateusz | 3108 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
482 | BIALIK Paweł | 3132 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
483 | CISZEWSKI Wojciech | 3136 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
484 | DĄBKOWSKI Damian | 3137 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
485 | ULICZNY Konrad | 3161 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
486 | WLOCZEWSKI Marek | 3162 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
487 | WSZEBOROWSKI Marcin | 3163 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
488 | ZADROŻNY Krzysztof | 3165 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
489 | ZALEWSKI Adam | 3166 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
490 | ZAWADKA Ariel | 3167 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
491 | NAPIÓRKOWSKI Marek | 3192 | Szopiki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
492 | RASZKOWSKI Dawid | 3193 | Szopiki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
493 | RZEMIŃSKI Robert | 3194 | Szopiki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
494 | HALIBOŻEK Paweł | 3219 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
495 | KISZNIEWSKI Aleksander | 3220 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
496 | KOLANEK Piotr | 3221 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
497 | KRZEMIŃSKI Patryk | 3224 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
498 | KRZYSIAK Patryk | 3225 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
499 | LEDWOŃ Grzegorz | 3226 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
500 | MASAL Daniel | 3227 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
501 | WYPYCH Bartłomiej | 3248 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
502 | BIESZKE Daniel | 3250 | #patryktrenujeteam | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
503 | KISICKI Oskar | 3253 | #patryktrenujeteam | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
504 | MODRZEJEWSKI Marcin | 3254 | #patryktrenujeteam | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
505 | KLIMKIEWICZ Konrad | 3277 | daleko jeszcze ?? | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
506 | MALEK-PODJASKI Marcin | 3278 | daleko jeszcze ?? | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
507 | BODZIANNY Paweł | 3279 | FitMelanż | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
508 | DUBIŃSKI Arek | 3280 | FitMelanż | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
509 | GALEJA Bartłomiej | 3282 | Hanysy z Zowady | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
510 | HIBNER Łukasz | 3283 | Hanysy z Zowady | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
511 | KOŚCIELNIAK Adam | 3306 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
512 | ŻAKOWSKI Michał | 3308 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
513 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3309 | Schabowe | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
514 | NAHAJOWSKI Paweł | 3310 | Schabowe | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
515 | RADTKE Andrzej | 3312 | Schabowe | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
516 | WOJNOWSKI Marcin | 3313 | Schabowe | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
517 | ALIIEV Elan | 3335 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
518 | BAGROWSKI Mariusz | 3336 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
519 | BARCZYK Filip | 3337 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
520 | BOBYK Paweł | 3338 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
521 | BOJAR Jarosław | 3339 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
522 | BOROWY Mateusz | 3340 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
523 | BULARZ Eryk | 3341 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
524 | GAMŻA Adrian | 3350 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
525 | GAMŻA Michał | 3351 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
526 | KWITOWSKI Tobiasz | 3365 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
527 | LASEK Piotr | 3366 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
528 | MACIĄG Marek | 3367 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
529 | MEISTER Emil | 3368 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
530 | MIERZWA Bartłomiej | 3369 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
531 | ODRAKIEWICZ Hubert | 3370 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
532 | PIRÓG Mateusz | 3379 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
533 | TARNOWSKI Kamil | 3393 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
534 | WĄSOWSKI Michał | 3394 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
535 | WODECKI Dawid | 3396 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
536 | WODECKI Tomasz | 3397 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
537 | WOŁKOWICZ Kamil | 3398 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
538 | ZAGNIŃSKI Tomasz | 3400 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
539 | ŻEBROWSKI Rafał | 3401 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
540 | REDEK Damian | 3422 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
541 | BORCZAKOWSKI Pit | 3424 | Karina Pyc Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
542 | CHODUŃ Jacek | 3425 | Karina Pyc Team | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
543 | LECHOWSKI Jakub | 3429 | KInO REKIN | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
544 | ARENDT Michał | 3452 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
545 | COURBET Stephane | 3453 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
546 | DRAPIEWSKI Adam | 3454 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
547 | GROSZ Michał | 3455 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
548 | KAMIŃSKI Marcin | 3456 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
549 | LITWIŃSKI Jakub | 3458 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
550 | BARSZCZ Damian | 3480 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
551 | BIŁEK Wojciech | 3482 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
552 | BONIN Mateusz | 3483 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
553 | DANKOWSKI Krzysztof | 3484 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
554 | DREWEK Karol | 3485 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
555 | GNIADEK Mateusz | 3487 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
556 | KRZYŻOWSKI Jarosław | 3509 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
557 | KUBERA Piotr | 3510 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
558 | LEWANDOWKSKI Przemyslaw | 3512 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
559 | LUS Tomasz | 3515 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
560 | MARCINKIEWICZ Wojciech | 3516 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
561 | OTFINOWSKI Daniel | 3524 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
562 | TRĄBKA Oskar | 3540 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
563 | USZKO Paweł | 3542 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
564 | WAWRZYNIECKI Daniel | 3543 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
565 | WLAŹLAK Michał | 3544 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
566 | ZAJĄC Damian | 3545 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
567 | ZATOŃ Łukasz | 3546 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
568 | ŚWINIARSKI Piotr | 3569 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
569 | TRASKOWSKI Szymon | 3570 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
570 | WĘGIERSKI Krystian | 3572 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
571 | WŁOCH Łukasz | 3574 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
572 | WYSOCKI Wojciech | 3575 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
573 | BARTKOWIAK Emil | 3596 | PitbullCity Sports Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
574 | KOŚCIŃSKI Patryk | 3597 | PitbullCity Sports Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
575 | KWITNIOWSKI Karol | 3598 | PitbullCity Sports Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
576 | MOSAKOWSKI Marcin | 3600 | PitbullCity Sports Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
577 | ROSZYK Andrzej | 3601 | PitbullCity Sports Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
578 | SZELĄGOWSKI Maciej | 3602 | PitbullCity Sports Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
579 | ŻYŁA Patryk | 3625 | We <3 Food | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
580 | GŁADYSZ Marcin | 3627 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
581 | POPIK Szymon | 3628 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
582 | ADAMIAK Jan | 3630 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
583 | AUGUSTYN Bartosz | 3631 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
584 | BOLDA Damian | 3632 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
585 | KRYSZAK Witold | 3662 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
586 | ŻEBROWSKI Paweł | 3666 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
587 | MOSTEK Marisuz | 3669 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
588 | LIBERADZKI Marcin | 3680 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
589 | KAIM Adam | 3698 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
590 | PIASTOWSKI Juliusz | 3700 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
591 | URBANIAK Mateusz | 3710 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
592 | DOBROWOLSKI Robert | 3711 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
593 | BANACH Bartosz | 3715 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
594 | BIEŃKOWSKI Stanisław | 3726 | FILCRun | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
595 | ALLAHVERDIYEV Pasha | 3728 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
596 | SADOWSKI Michał | 3735 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
597 | MODELSKI Kacper | 3736 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
598 | MATERNY Łukasz | 3738 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
599 | ROBORECKI Robert | 3739 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
600 | SADOWSKI Mariusz | 3745 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
601 | DOBROWOLSKI Łukasz | 3746 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
602 | STASZKUN Łukasz | 3748 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
603 | DĄBROWSKI Tomasz | 3757 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
604 | RYCHLICKI Radosław | 3770 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
605 | OŚMIAŁOWSKI Filip | 3771 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
606 | FIJAŁKOWSKI Arkadiusz | 3774 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
607 | LASKOWSKI Maciej | 3782 | FitMelanż | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
608 | KAMIŃSKI Krzysztof | 3785 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
609 | RÓŻAŃSKI Rafal | 50 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
610 | STUDZIŃSKI Adam | 51 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
611 | ZACKIEWICZ Bartosz | 659 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
612 | ZACKIEWICZ Karol | 660 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
613 | BOROWSKI Artur | 770 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
614 | KOZŁOWSKI Tomasz | 1324 | MEYN | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
615 | ŁUNIEWICZ Robert | 1605 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
616 | WŁODARSKI Dariusz | 22 | CrossElite | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
617 | PYCLIK Jakub | 35 | Grupa Ochrony KONWÓJ TEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
618 | BUKOWSKI Piotr | 37 | Human OCR | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
619 | GÓRSKI Mateusz | 67 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
620 | TOMASIEWICZ Dominik | 68 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
621 | KOWALCZYK Piotr | 71 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
622 | EAGER Paul | 88 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
623 | FORNALSKI Irek | 89 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
624 | GOŁASZEWSKI Jacek | 90 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
625 | GRZEBUŁA Łukasz | 92 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
626 | GRZECZNOWSKI Michał | 93 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
627 | KOCH Jakub | 97 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
628 | KUBIŃSKI Krzysztof | 98 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
629 | ŁUBKOWSKI Tomasz | 102 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
630 | MACIOŁEK Arkadiusz | 103 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
631 | WYDRZYCKI Michał | 119 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
632 | STURGULEWSKI Krzysztof | 210 | crosstczew | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
633 | WILMA Jarosław | 211 | crosstczew | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
634 | KRZEMIENIEWSKI Kamil | 216 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
635 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 217 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
636 | OLEKSY Adam | 222 | Gatner CNC | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
637 | WOCHNIK Dawid | 223 | Gatner CNC | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
638 | DUKAŁA Adrian | 224 | Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
639 | SOBIESZEK Cezary | 227 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
640 | HOŁOWACZ Kamil | 228 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
641 | DZIUBIŃSKI Paweł | 240 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
642 | CZERWIŃSKI Jakub | 242 | Obojętnie | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
643 | KOWALSKI Mateusz | 245 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
644 | POPKOWICZ Mariusz | 247 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
645 | WADAS Marek | 249 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
646 | BRILLOWSKI Karol | 250 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
647 | KARCZEWSKI Adam | 251 | SRK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
648 | LEWICKI Paweł | 252 | SRK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
649 | PIASKOWY Damian | 253 | SRK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
650 | GÓRA Karol | 254 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
651 | KAMIŃSKI Szymon | 257 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
652 | OLCZAK Daniel | 259 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
653 | SIDORSKI Michał | 260 | Tylko Bajseps | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
654 | TRZEBIATOWSKI Marek | 269 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
655 | BRZOZOWSKI Tomasz | 275 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
656 | CHROBAK Jacek | 276 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
657 | CIAPKA Michal | 277 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
658 | CYMANN Fryderyk | 278 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
659 | ERNESTOWICZ Paweł | 280 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
660 | GAWROŃSKI Jarosław | 285 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
661 | GUTOWSKI Daniel | 288 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
662 | KRAWCZYK Krzysztof | 300 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
663 | KRYSZEWSKI Robert | 302 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
664 | KRZESOWSKI Jakub | 303 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
665 | LEWANDOWSKI Leszek | 305 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
666 | LITWIC Rafał | 306 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
667 | MACHNOWSKI Patryk | 308 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
668 | MARCINKOWSKI Maciej | 311 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
669 | MIELEWCZYK Michał | 312 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
670 | NIEWIAROWSKI Mariusz | 314 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
671 | OCIEPA Kamil | 315 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
672 | OCIEPA Piotr | 316 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
673 | OTŁOWSKI Maciej | 318 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
674 | SIEMION Artur | 328 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
675 | SLOWY Pascal | 329 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
676 | STOJEK Jakub | 332 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
677 | STRĄK Tomek | 333 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
678 | STRASZKIEWICZ Kacper | 334 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
679 | STYP-REKOWSKI Patryk | 335 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
680 | SZLACHECKI Wojciech | 337 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
681 | WAŃKOWICZ Adrian | 340 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
682 | WASIAK Rafal | 341 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
683 | WITKOWSKI Mateusz | 342 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
684 | WOŹNIAK Marcin | 343 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
685 | WOŹNIAK Tomasz | 344 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
686 | WSZELAK Mateusz | 345 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
687 | ZAWAL Przemysław | 346 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
688 | CHRAPKOWSKI Patryk | 347 | #patryktrenujeteam | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
689 | SYCHOWSKI Dariusz | 356 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
690 | SZLAS Rafał | 357 | Athletic Apollo | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
691 | MACIUK Łukasz | 358 | Beer team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
692 | RYRYCH Łukasz | 359 | Beer team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
693 | RYRYCH Ryszard | 360 | Beer team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
694 | SIERAKOWSKI Patryk | 361 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
695 | GICZAN Mariusz | 362 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
696 | PODBIELSKI Krzysztof | 363 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
697 | MAJKA Jarosław | 367 | Cuda Wianki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
698 | DZIOMDZIORA Adam | 368 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
699 | BŁAŻEJEWSKI Dariusz | 369 | Dzikusy 2018 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
700 | FLORCZAK Mariusz | 371 | Dzikusy 2018 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
701 | NIKIEL Adrian | 373 | Fantastic Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
702 | KOWALSKI Michał | 375 | Freakmarriage | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
703 | KALINOWSKI Wojciech | 385 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
704 | KAMIŃSKI Mateusz | 386 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
705 | KORDA Krzysztof | 388 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
706 | NIECHWIADOWICZ Damian | 393 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
707 | OLEJNICZAK Łukasz | 394 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
708 | SKURA Andrzej | 397 | Invest Komfort | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
709 | SOBCZYŃSKI Michał | 398 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
710 | WÓJCIK Kamil | 399 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
711 | ZALEWSKI Krzysztof | 401 | Invest Komfort | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
712 | LECHOCKI Michał | 402 | Ivan I Mlecz! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
713 | BANACH Przemysław | 404 | Jit Team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
714 | ITRICH Michał | 412 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
715 | KUROWSKI Arek | 413 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
716 | KUSYK Marcun | 416 | Kawalierzy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
717 | TOMAL Tomasz | 417 | Kawalierzy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
718 | NIERYCHLEWSKI Adam | 419 | Komomo Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
719 | KRÓL Bartłomiej | 421 | Kości na wierzchu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
720 | KRÓL Tomasz | 422 | Kości na wierzchu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
721 | KOT Witold | 423 | LiskiWJ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
722 | KAŃSKI Tomasz | 426 | Pełzacze | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
723 | KOZŁOWSKI Marek | 427 | Pełzacze | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
724 | BOOGAERDT Daan | 428 | Razem damy radę! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
725 | KALKOWSKI Dariusz | 432 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
726 | LISTWOŃ Karol | 433 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
727 | FRONTCZAK Kacper | 445 | Team Go Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
728 | KOZERA Jędrzej | 446 | Team Go Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
729 | GINTER Jonasz | 449 | Zmech to Pech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
730 | RADOMSKI Miłosz | 450 | Zmech to Pech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
731 | ZBLEWSKI Michał | 451 | Zmech to Pech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
732 | ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Przemek | 452 | Zmech to Pech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
733 | ELLWART Przemysław | 453 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
734 | PARCHEM Artur | 454 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
735 | RATENOW Arkadiusz | 455 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
736 | BUCŁAW Szymon | 459 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
737 | CHĘTNIK Krzysztof | 460 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
738 | GAŁĘZIEWSKI Marcin | 463 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
739 | JAŻDŻEWSKI Jakub | 473 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
740 | KALATA Andrzej | 474 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
741 | KLIK Paweł | 475 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
742 | KNEFEL Mateusz | 476 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
743 | KOWALSKI Piotr | 477 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
744 | KUDEŃ Daniel | 479 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
745 | KWIATKOWSKI Dawid | 481 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
746 | LINDE Adam | 482 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
747 | MIERSKI Paweł | 485 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
748 | MISURA Andrzej | 486 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
749 | MRÓWKA Krzysztof | 487 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
750 | OLCZYK Piotr | 491 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
751 | SZMIT Krzysztof | 502 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
752 | TERLECKI Andrzej | 504 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
753 | TOMASZEWICZ Adam | 505 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
754 | WICHOWSKI Łukasz | 507 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
755 | WOŁCZYK Mariusz | 509 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
756 | ZARZYCKI Michał | 510 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
757 | PIASECKI Hubert | 512 | #bestbuddyever | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
758 | PONTUS Piotr | 513 | #bestbuddyever | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
759 | FEJDASZ Piotr | 517 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
760 | MAROSZCZYK Mariusz | 520 | All For Body Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
761 | MILEWSKI Rafał | 521 | All For Body Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
762 | KAPUSTKA Łukasz | 530 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
763 | PAJĄK Dominik | 531 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
764 | PRENDOTA Grzegorz | 533 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
765 | MUROMTCEV Viktor | 540 | FCU Run Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
766 | MURAWSKI Damian | 543 | GO GO AVENGERS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
767 | OŁDAKOWSKI Amadeusz | 544 | GO GO AVENGERS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
768 | SARZYŃSKI Adrian | 545 | GO GO AVENGERS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
769 | SZCZYPSKI Krzysztof | 547 | GO GO AVENGERS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
770 | KARP Ireneusz | 548 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
771 | DOBRZYŃSKI Piotr | 549 | Jesteśmy Głodni | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
772 | DOBOSZ Piotr | 559 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
773 | WITKOWSKI Marek | 563 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
774 | WOŹNIAK Piotr | 564 | Media Markt Riviera/Bałtycka | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
775 | RODAK Adam | 566 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
776 | MERK Mariusz | 594 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
777 | SIDORKO Tomasz | 595 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
778 | BARANOV Vadim | 596 | The Thundering Dudes | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
779 | VISHNEVSKIY Roman | 597 | The Thundering Dudes | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
780 | KASPERSKI Michal | 598 | Zmiksowani | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
781 | KRZYSZTOFIK Dariusz | 600 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
782 | ZAWADA Jakub | 601 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
783 | ANDRIAL Łukasz | 602 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
784 | BELNIK Robert | 604 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
785 | BIGUS Julian | 605 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
786 | BINIECKI Patryk | 606 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
787 | CHMIELEWSKI Tomasz | 607 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
788 | CIMASZKIEWICZ Jakub | 608 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
789 | KOPCZYŃSKI Kamil | 618 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
790 | KOZAKIEWICZ Paweł | 621 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
791 | KRASZEWSKI Daniel | 622 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
792 | KUDLIŃSKI Grzegorz | 623 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
793 | KUSTRA Mariusz | 627 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
794 | KWIATEK Maciej | 628 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
795 | LEWNAU Łukasz | 629 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
796 | MARZEC Szymon | 635 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
797 | MISZEWSKI Grzegorz | 637 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
798 | TATAREWICZ Arkadiusz | 651 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
799 | TOMANKIEWICZ Łukasz | 653 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
800 | TOPOLEWSKI Hubert | 654 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
801 | WÓJCIK Daniel | 657 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
802 | ŚWIERCZYŚKI Albert | 677 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
803 | DRYWA Wojciech | 680 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
804 | JACHOWICZ Dariusz | 681 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
805 | JAWORSKI Mariusz | 682 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
806 | KOWALEWSKI Marcin | 683 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
807 | KRESIMON Krzysztof | 684 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
808 | NOWICKI Tomasz | 685 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
809 | SZYJANOWICZ Tomasz | 686 | ALTEN Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
810 | DĘBOGÓRSKI Andrzej | 694 | Family Club Sportowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
811 | DĘBOGÓRSKI Mikołaj | 695 | Family Club Sportowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
812 | CZERWIŃSKI Jakub | 705 | GENEX Skórcz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
813 | ŁUGOWSKI Patryk | 707 | GENEX Skórcz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
814 | ŁUGOWSKI Paweł | 708 | GENEX Skórcz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
815 | ŁUGOWSKI Piotr | 709 | GENEX Skórcz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
816 | NIEWDANA Szymon | 711 | GENEX Skórcz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
817 | ROMPA Patryk | 712 | GENEX Skórcz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
818 | CICHOCKI Sebastian | 713 | Mimki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
819 | NOJEK Mateusz | 714 | Mimki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
820 | ZASUWIK Mikołaj | 746 | upgrade team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
821 | GRUBBA Rafał | 747 | Vestigia InO | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
822 | GNYS Mateusz | 749 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
823 | HARHAJ Piotr | 751 | ZAGINIENI W AKCJI-ZAKWASY II | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
824 | JEKA Bartłomiej | 762 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
825 | KALATA Krzysztof | 763 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
826 | LEWANDOWSKI Marcin | 764 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
827 | MIKOŁAJCZYK Krzysztof | 765 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
828 | NADOLSKI Michał | 766 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
829 | OKON Dawid | 767 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
830 | POTRYKUS Emil | 768 | Zoeller Tech | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
831 | BRACHA Maciej | 771 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
832 | DOBROWOLSKI Krzysztof | 773 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
833 | GAJDA Daniel | 774 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
834 | GNIEWOSZ Mateusz | 776 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
835 | GREŃ Szymon | 777 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
836 | GROCHOWIECKI Krzysztof | 778 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
837 | JABŁOŃSKI Tomasz | 780 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
838 | KALENDA Piotr | 781 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
839 | KOCOLOWSKI Jurek | 782 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
840 | PAPKA Kamil | 793 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
841 | PIETRAŚ Mariusz | 794 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
842 | PTASIŃSKI Piotr | 795 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
843 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 808 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
844 | WOŹNICA Kamil | 810 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
845 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 811 | AROO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
846 | MIZERA Mateusz | 821 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
847 | KACZOR Rafał | 823 | Currenda | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
848 | BETLIŃSKI Piotr | 831 | FORMA Fitness Kartuzy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
849 | BUJARSKI Marcin | 834 | FORMA Fitness Kartuzy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
850 | DOMBKOWSKI Dawid | 855 | Ja i Ona | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
851 | MHADHBI Hatem | 857 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
852 | TATARZYŃSKI Krzysztof | 861 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
853 | GAŁKA Piotr | 863 | Meble Wójcik IT | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
854 | PARADOWSKI Jakub | 865 | Meble Wójcik IT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
855 | PIETRZAK Piotr | 878 | Ruchliwe Defekty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
856 | USAREK Zbigniew | 879 | Ruchliwe Defekty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
857 | WINIARZ Piotr | 880 | Ruchliwe Defekty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
858 | SZYMANEK Marcin | 881 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
859 | SCHILLER Fryderyk | 882 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
860 | KUBACH Toamsz | 884 | STRASZAKI | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
861 | PALKA Jurand | 885 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
862 | CIUPEK Adrian | 886 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
863 | HERÓD Rafał | 887 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
864 | KORZENIOWSKI Mateusz | 888 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
865 | ŻUREK Michał | 889 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
866 | BUDNY Jakub | 897 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
867 | BUKOWIEC Rafał | 898 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
868 | HOŁUB Miłosz | 908 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
869 | JESIOŁOWSKI Piotr | 909 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
870 | KIEDROWSKI Adrian | 911 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
871 | KIEDROWSKI Mateusz | 912 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
872 | KIEDROWSKI Remigiusz | 913 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
873 | KLOS Tomasz | 914 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
874 | KMERA Rafał | 916 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
875 | KUDŁA Grzegorz | 917 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
876 | KUSZNIEREWICZ Sławomir | 918 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
877 | ŁAŚKO Karol | 919 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
878 | MALINOWSKI Łukasz | 921 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
879 | MELNYK Łukasz | 922 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
880 | MICHALAK Oskar | 923 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
881 | MICHALSKI Tomasz | 924 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
882 | MROCZEK Julian | 925 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
883 | RYBKA Mariusz | 938 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
884 | SŁUPSKI Maciej | 939 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
885 | SZMID Tomasz | 942 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
886 | TOMCZAK Artur | 945 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
887 | TRUSZCZYŃSKI Robert | 949 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
888 | TWORZYDŁO Adrian | 950 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
889 | ZELINSKI Tomasz | 955 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
890 | BRZYSZCZ Krzysztof | 956 | Active Life | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
891 | KUCHARSKI Michał | 967 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
892 | KUICH Marcin | 968 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
893 | LUTY Daniel | 969 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
894 | SKOWERENDA Jacek | 970 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
895 | SMAL Szymon | 972 | Browar na mecie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
896 | SMAL Bartłomiej | 976 | BTSplus | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
897 | STEFAN Grzegorz | 977 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
898 | GÓRSKI Radosław | 978 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
899 | JUNKIER Mateusz | 980 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
900 | KAWECKI Mateusz | 981 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
901 | MEYER Krzysztof | 984 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
902 | MORUS Piotr | 985 | Control Solutions Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
903 | DYKIER Krzysztof | 995 | Dzikie Leszcze | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
904 | KORCZEWSKI Maksymilian | 998 | Dzikie Leszcze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
905 | LESZCZYŃSKI Daniel | 999 | Dzikie Leszcze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
906 | BIEŃKOWSKI Stanisław | 1005 | FILCRun | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
907 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 1006 | FILCRun | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
908 | KAWALEC Tomasz | 1010 | FIT FREAKS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
909 | LEOŃCZYK Patrycjusz | 1011 | FIT FREAKS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
910 | LEŚNIAK Michał | 1014 | FIT FREAKS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
911 | BOROWIEC Adam | 1027 | PEKABEX BEsT | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
912 | KONOPELSKI Dariusz | 1029 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
913 | KRAUZE Wojciech | 1030 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
914 | PROKOPSKI Andrzej | 1031 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
915 | SZKRAWAN Adrian | 1032 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
916 | TKACZYK Marcin | 1033 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
917 | WIŚNIEWSKI Macin | 1034 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
918 | WŁUDARSKI Piotr | 1035 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
919 | WONS Grzegorz | 1036 | PEKABEX BEsT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
920 | KALNIUK Tomasz | 1037 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
921 | KOZUBOWSKI Paweł | 1054 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
922 | ŁASKAWIEC Patryk | 1055 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
923 | MAJEWSKI Robert | 1056 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
924 | KOTRYCH Jarosław | 1058 | Z Piekła Rodem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
925 | POSTEK Marcin | 1059 | Z Piekła Rodem | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
926 | ZIÓŁKOWSKI Tomasz | 1060 | Z Piekła Rodem | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
927 | LEO Jerzy | 1061 | Ziomeczki z Technicznej | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
928 | LEO Piotr | 1062 | Ziomeczki z Technicznej | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
929 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 1063 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
930 | FRANKOWSKI Marek | 1068 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
931 | GORCZAKOWSKI Mirosław | 1069 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
932 | HERMAN Karol | 1070 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
933 | JANCEWICZ Rafał | 1071 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
934 | MILKOWSKI Łukasz | 1083 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
935 | ORŁOWSKI Piotr | 1084 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
936 | PIETRZAK Bartosz | 1086 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
937 | RATHENOW Szymon | 1088 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
938 | RUSZKIEWICZ Damian | 1090 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
939 | SAMBOR Tomasz | 1091 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
940 | SAMULEWICZ Witold | 1092 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
941 | SKRZESIŃSKI Kamil | 1094 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
942 | TURCZYK Krzysztof | 1098 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
943 | WAJS Jakub | 1099 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
944 | DEMBEK Marek | 1101 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
945 | ŁUCZAK Karol | 1110 | AMSuper | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
946 | NIEMĘSKI Bartłomiej | 1111 | AMSuper | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
947 | JANICKI Marcin | 1115 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
948 | KAPELINSKI Przemysław | 1116 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
949 | MASZKE Adrian | 1118 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
950 | MYDLAK Maciej | 1120 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
951 | PANEK Mariusz | 1123 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
952 | PIONKE Andrzej | 1124 | AXIS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
953 | RUMIŃSKI Bartosz | 1126 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
954 | WOJDAK Łukasz | 1128 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
955 | KUBIAK Michał | 1140 | Kopytka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
956 | ŚWIDERSKI Rafał | 1141 | Kopytka | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
957 | JOZWIK Piotr | 1145 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
958 | PIEŃKOWSKI Filip | 1149 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
959 | SZLENDAK Remigiusz | 1151 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
960 | WOLECKI Karol | 1153 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
961 | BARCIŃSKI Dariusz | 1154 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
962 | CZAPLICKI Piotr | 1155 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
963 | DZIĘGIELEWSKI Marcin | 1156 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
964 | KOSIACKI Karol | 1158 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
965 | ŻAROWSKI Adam | 1168 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
966 | JURGA Maciej | 1170 | Razem damy radę! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
967 | FIOŁNA Robert | 1176 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
968 | GRZELAK Robert | 1180 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
969 | JURGA Rafał | 1181 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
970 | LUKAS Mateusz | 1185 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
971 | PALCZYŃSKI Andrzej | 1187 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
972 | KALISZ Tomasz | 1197 | Sii Gdańsk Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
973 | KARMAZYN Adam | 1198 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
974 | LAUTENBACH Paweł | 1203 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
975 | MOŃKO Jacek | 1207 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
976 | OLOBRY Konrad | 1209 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
977 | PAŁKA Paweł | 1210 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
978 | ROSIAK Patryk | 1211 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
979 | SIEDZIK Michał | 1212 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
980 | SKAJEWSKI Piotr | 1213 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
981 | TYL Radosław | 1215 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
982 | FRANKOWSKI Tomasz | 1228 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
983 | ŁUKASZEWSKI Damian | 1235 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
984 | MINGIELEWICZ Karol | 1237 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
985 | MOSZUMAŃSKI Kamil | 1238 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
986 | ORZESZKO Witold | 1241 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
987 | PORĘBSKI Jarosław | 1243 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
988 | RUDAKOW Grzegorz | 1245 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
989 | GREMBOWSKI Robert | 1256 | Błotołazy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
990 | ZAŁOGA Michał | 1258 | Cardio Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
991 | CZECH Przemysław | 1261 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
992 | SMOLIŃSKI Dawid | 1271 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
993 | SZOSKA Sławomir | 1272 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
994 | SZULC Arkadiusz | 1273 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
995 | TARKOWSKI Dawid | 1275 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
996 | MILCZAREK Paweł | 1289 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
997 | ZARZYCKI Tobiasz | 1291 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
998 | KRUSZEWSKI Norbert | 1294 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
999 | NOWICKI Sebastian | 1295 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1000 | PRZYBYTNIAK Daniel | 1296 | KORSARZE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1001 | MUSIAŁ Krzysztof | 1299 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1002 | R. Tomek | 1300 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1003 | SOBOLEWSKI Daniel | 1301 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1004 | TOMASIK Łukasz | 1302 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1005 | KORALEWSKI Kamil | 1304 | Meble Wójcik Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1006 | CIESIULSKI Przemysław | 1314 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1007 | DAMPC Konrad | 1315 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1008 | GRZYWACZ Marcin | 1317 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1009 | JAGUSIAK Tomasz | 1318 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1010 | JUREK Marcin | 1319 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1011 | KAMERKE Łukasz | 1320 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1012 | KLASSA Mateusz | 1321 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1013 | KLUKOWSKI Paweł | 1322 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1014 | KOZŁOWSKI Piotr | 1323 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1015 | NOWAK Robert | 1325 | MEYN | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1016 | ULENBERG Radosław | 1326 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1017 | JACKOWSKI Michal | 1328 | Prawdopodobnie nie najgorsi? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1018 | KOPCZYŃSKI Michał | 1329 | Prawdopodobnie nie najgorsi? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1019 | NAWROCKI Jakub | 1332 | Prawdopodobnie nie najgorsi? | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1020 | WASILEWSKI Piotr | 1343 | W&O Freestyle Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1021 | ZACHAJ Maciej | 1344 | W&O Freestyle Runners | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1022 | BEDNARCZYK Sebastian | 1347 | Żyje dla nóg! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1023 | ROMAN Piotr | 1348 | Żyje dla nóg! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1024 | CZAJKA Grzegorz | 1353 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1025 | FILIP Kuba | 1354 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1026 | GLOD Mateusz | 1356 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1027 | HAĆ Łukasz | 1357 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1028 | HAŁAS Rafał | 1358 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1029 | HOŁA Mirosław | 1359 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1030 | KAMROWSKI Piotr | 1361 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1031 | NOWAK Zbigniew | 1372 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1032 | ODEJEWSKI Dariusz | 1373 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1033 | PUŚCIZNA Marcin | 1375 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1034 | STENZEL Filip | 1381 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1035 | STRACH Łukasz | 1382 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1036 | SZMAGLIŃSKI Bartosz | 1384 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1037 | SZULTKA Tomasz | 1386 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1038 | WINIARCZYK Grzegorz | 1391 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1039 | KALKOWSKI Michał | 1400 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1040 | KRYSZK Karol | 1401 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1041 | KATZBAN Maciej | 1403 | AMStaff | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1042 | KOWALKOWSKI Mateusz | 1405 | BEKA_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1043 | KUCZYŃSKI Paweł | 1406 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1044 | MATECKI Robert | 1408 | cyberRob Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1045 | NOWAK Łukasz | 1409 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1046 | SZWED Marek | 1410 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1047 | CHODOROWSKI Marek | 1411 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1048 | CHOJNOWSKI Jarosław | 1412 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1049 | DYBOWSKI Bartłomiej | 1413 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1050 | JAGODZIŃSKI Piotr | 1414 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1051 | LEWANDOWSKI Artur | 1415 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1052 | REMPALSKI Tomasz | 1416 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1053 | RYCHLEWSKI Krzysztof | 1417 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1054 | RZEKANOWSKI Tomasz | 1418 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1055 | SYPNIEWSKI Ryszard | 1420 | FORMA WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1056 | POŚNIK Jan | 1430 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1057 | BETCHER Michał | 1432 | Klub Sportowy Movement | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1058 | CZAPLICKI Krystian | 1433 | Klub Sportowy Movement | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1059 | DĄBROWSKI Tomasz | 1434 | Klub Sportowy Movement | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1060 | DRYJA Robert | 1436 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1061 | SENYK Kamil | 1437 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1062 | CZAJKOWSKI Sebastian | 1439 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1063 | STRANSPICH Łukasz | 1441 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1064 | ANTOSIK Igor | 1443 | S7 Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1065 | MAKSYMIUK Marian | 1448 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1066 | MUNCH Tomasz | 1449 | S7 Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1067 | STASIK Maciej | 1334 | S7 Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1068 | ITRYCH Dominik | 1461 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1069 | JURCZAK Kamil | 1464 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1070 | KUHN Bartek | 1465 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1071 | LANGIEWICZ Łukasz | 1466 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1072 | MAŁECKI Łukasz | 1467 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1073 | MALEŃCZYK Sylwester | 1468 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1074 | OLEJNIK Piotr | 1469 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1075 | POLITOWSKI Arek | 1470 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1076 | RACKI Tomasz | 1471 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1077 | SOBKA Piotr | 1474 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1078 | SZAŁAMACHA Mateusz | 1475 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1079 | TARKA Maciej | 1476 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1080 | TOBER Milan | 1477 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1081 | TOSNOWIEC Mateusz | 1478 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1082 | WROSZ Mateusz | 1488 | 7 Wspaniałych | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1083 | MARKOWICZ Robert | 1489 | Bary b_wo | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1084 | CHOJNACKI Łukasz | 1490 | Byledomety Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1085 | KĘPOWICZ Tomasz | 1493 | Byledomety Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1086 | NOWACZYK Krzysztof | 1494 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1087 | JANCZAK Jędrzej | 1495 | FC Transport Przeprowadzki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1088 | SARNOWSKI Hubert | 1496 | FC Transport Przeprowadzki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1089 | SUCHOCKI Maciej | 1497 | FC Transport Przeprowadzki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1090 | MIŁOŚ Tomasz | 1500 | Gorillas OCR Family | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1091 | POBŁOCKI Marcin | 1502 | Gorillas OCR Family | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1092 | DRABIŃSKI Jacek | 1503 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1093 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 1505 | kfiatki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1094 | KWIATKOWSKI Wojciech | 1506 | kfiatki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1095 | MORTAS Jakub | 1527 | Pędzące Ślimaki BWM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1096 | BAŁA Maciej | 1535 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1097 | KARPOWICZ Łukasz | 1536 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1098 | RYCHARSKI Damian | 1546 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1099 | WITKOWSKI Marek | 1547 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1100 | ALASZKIEWICZ Łukasz | 1549 | Soy sos | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1101 | DOMINIECKI Krzysztof | 1554 | Soy sos | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1102 | HETKO Sylwester | 1555 | Soy sos | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1103 | CHODUBSKA Nikodem | 1558 | Średniomiętcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1104 | KUSIO Marcin | 1560 | Średniomiętcy | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1105 | LORENZONI Emanuele | 1562 | Średniomiętcy | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1106 | DEMBSKI Piotr | 1563 | Wiesz o co chodzi? | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1107 | LEJK Maciej | 1565 | Wiesz o co chodzi? | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1108 | PUJSZO Sławomir | 1574 | Zapędzeni | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1109 | BENALI Adam | 1580 | πpały | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1110 | PACZYŃSKI Arkadiusz | 1581 | πpały | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1111 | WASILEWSKI Jan | 1453 | πpały | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1112 | BIZEWSKI Tadeusz | 1586 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1113 | GRABOWSKI Dariusz | 1588 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1114 | HOFFMAN Daniel | 1590 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1115 | JAWORSKI Krzysztof | 1591 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1116 | JAWORSKI Michał | 1592 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1117 | JUREWICZ Tomasz | 1593 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1118 | ŁUSZCZYNA Robert | 1606 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1119 | MARKIEWICZ Damian | 1607 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1120 | ODWROT Mariusz | 1609 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1121 | OLINSKI Kamil | 1611 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1122 | OLSZEWSKI Michał | 1612 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1123 | PACHOTA Paweł | 1613 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1124 | RUSIN Mirosław | 1614 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1125 | SAŁATA Łukasz | 1615 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1126 | SAŁATA Mateusz | 1616 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1127 | SIDOR Julian | 1617 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1128 | SOBIENIAK Wojciech | 1619 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1129 | SOBOŃ Mateusz | 1620 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1130 | SZEWCZYK Paweł | 1621 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1131 | DOBROWOLSKI Orest | 1633 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1132 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 1635 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1133 | GAŁUSZYŃSKI Paweł | 1636 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1134 | MARTUZALSKI Jacek | 1639 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1135 | MODELSKI Piotr | 1641 | Active Flow | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1136 | MODELSKI Tomasz | 1642 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1137 | PODGORSKI Tomasz | 1643 | Active Flow | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1138 | JANKOWSKI Łukasz | 1645 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1139 | SZARSTUK Mikołaj | 1646 | Active Life Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1140 | BIESZKE Bartłomiej | 1648 | biegOWCE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1141 | LESNER Rafał | 1651 | biegOWCE | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1142 | WILCZEK Przemysław | 1663 | GIBKI TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1143 | CHILEWSKI Błażej | 1664 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1144 | KIEŁPIŃSKI Paweł | 1666 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1145 | KLUNDER Jacek | 1667 | Has...Has... | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1146 | KMIECIK Marcin | 1669 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1147 | TRAWIŃSKI Jakub | 1670 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1148 | MISZTAL Michał | 1671 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1149 | ZIELIŃSKI Andrzej | 1673 | Krasnale z Dolnośląskich Borów | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1150 | SIEMASZKO Mateusz | 1676 | Master Szklana Lump Drink Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1151 | ŻURALSKI Paweł | 1677 | Master Szklana Lump Drink Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1152 | DERESZEWSKI Ziemowit | 1678 | MediSquad | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1153 | KITOWICZ Andrzej | 1679 | MediSquad | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1154 | REMLEIN Krzysztof | 1680 | MediSquad | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1155 | SADŁOWSKI Mirosław | 1681 | MediSquad | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1156 | FORMELLA Sebastian | 1691 | Orły, sokoły, heroski | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1157 | MALINOWSKI Marcin | 1692 | Orły, sokoły, heroski | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1158 | WICKI Mateusz | 1693 | Orły, sokoły, heroski | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1159 | ŹRÓDŁO Leszek | 1694 | Orły, sokoły, heroski | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1160 | JADESZKO Maciej | 1695 | OwneRz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1161 | KACZANOWSKI Andrej | 1696 | OwneRz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1162 | ŚMIECIUCH Łukasz | 1697 | OwneRz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1163 | TERESZKIEWICZ Jacek | 1698 | OwneRz | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1164 | GRZEGORZEWSKI Tomasz | 1701 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1165 | JERZEWSKI Piotr | 1702 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1166 | MISIASZEK Daniel | 1707 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1167 | PAWŁOWSKI Piotr | 1708 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1168 | ROGALSKI Rafal | 1709 | Pamso Run Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1169 | PIOŚ Paweł | 1710 | Schmersal-Trening | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1170 | KUCHARCZYK Michał | 1720 | Tuptające jeżyki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1171 | RUTKOWSKI Adrian | 1722 | Tuptające jeżyki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1172 | DULĘBA Piotr | 1723 | Weider | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1173 | WALTER Sebastian | 1727 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1174 | WALTER Tymoteusz | 1728 | Zryw Krystyna | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1175 | CZEKAJ Łukasz | 1733 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1176 | CZYRZNIEWSKI Paweł | 1734 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1177 | DĄBROWICZ Mateusz | 1735 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1178 | FUS Kamil | 1737 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1179 | GLAZIK Łukasz | 1739 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1180 | MICHALAK Kamil | 1752 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1181 | PAWLAK Rafał | 1755 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1182 | PIETKIEWICZ Krzysztof | 1756 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1183 | RODAK Adam | 1757 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1184 | SAWALA Eryk | 1759 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1185 | SAWALA Sławomir | 1760 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1186 | SZREDER Maciej | 1761 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1187 | SZYMCZAK Piotr | 1762 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1188 | TOPOLEWSKI Przemyslaw | 1763 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1189 | WILKOSZYŃSKI Piotr | 1764 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1190 | WRÓBLEWSKI Krzysztof | 1765 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1191 | LEWSZA Dawid | 1778 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1192 | WALCZAK Maciej | 1783 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1193 | DREWNIAK Maciej | 1786 | Brygada Acapulco | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1194 | ŚCIEBIOR Mateusz | 1787 | Brygada Acapulco | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1195 | STACHURA Mateusz | 1788 | Brygada Acapulco | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1196 | JEZIERSKI Tomek | 1789 | EZ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1197 | SOSNOWSKI Robert | 1790 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1198 | ZABROCKI Radosław | 1792 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1199 | MALCAN Arkadiusz | 1793 | FORTIS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1200 | PRUSZAK Tomasz | 1794 | FORTIS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1201 | DROBIŃSKI Ireneusz | 1795 | FORTIS CHOJNICE | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1202 | MINDYKOWSKI Kamil | 1796 | FORTIS CHOJNICE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1203 | FIGAS Grzegorz | 1809 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1204 | KUBKOWSKI Maciej | 1812 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1205 | OLSZEWSKI Krzysztof | 1815 | PUMA_Starogard | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1206 | STRENG Dawid | 1818 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1207 | WILMA Adam | 1819 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1208 | ZIELKA Grzegorz | 1826 | Ruszoponki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1209 | KRASKA Hubert | 1836 | STF SQAD | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1210 | KOWALSKI Paweł | 1841 | Team Grudziądz | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1211 | MAJORKE Krzysztof | 1843 | Team Grudziądz | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1212 | TOMALSKI Mateusz | 1844 | Team Grudziądz | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1213 | FRKALA Jan | 1846 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1214 | HORÁK Martin | 1847 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1215 | KARASEK Tomas | 1848 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1216 | CHOROCIEJ Cyprian | 1852 | Wejherowski Klub Morsów | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1217 | KLUGIEWICZ Michal | 1853 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1218 | SZMIGIELSKI Tomasz | 1854 | Żaba - od jutra nie pije! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1219 | DOMIŃSKI Marcin | 1864 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1220 | GRADULEWSKI Bartosz | 1865 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1221 | GUT Arkadiusz | 1866 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1222 | HUSAK Karol | 1867 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1223 | JELEN Mateusz | 1868 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1224 | KLIMAS Łukasz | 1869 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1225 | KLIMEK Michał | 1870 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1226 | KLIMEK Tomasz | 1871 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1227 | KOBYLIŃSKI Mariusz | 1872 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1228 | KOLIŃSKI Artur | 1874 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1229 | KOWALKE Dawid | 1875 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1230 | KRUPA Patryk | 1879 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1231 | KRZEMIŃSKI Jan | 1880 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1232 | KUCZYK Jacek | 1881 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1233 | LONERT Marcin | 1882 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1234 | MOKRZYCKI Jarosław | 1884 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1235 | REY Patryk | 1894 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1236 | SOBIECH Krzysztof | 1897 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1237 | SOBIECH Łukasz | 1898 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1238 | STASIEWICZ Grzegorz | 1900 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1239 | STRECHLAU Piotr | 1901 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1240 | STROJECKI Bogusław | 1902 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1241 | TAMOWICZ Michał | 1905 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1242 | TOKARSKI Wojciech | 1906 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1243 | WIŚNIEWSKI Piotr | 1909 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1244 | WOJCIECHOWSKI Kacper | 1910 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1245 | WRONKA Wojciech | 1911 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1246 | ZANDER Patrick | 1912 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1247 | ZAWADZKI Jakub | 1913 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1248 | ROSKWITALSKI Sebastian | 1923 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1249 | RYBIŃSKI Jakub | 1924 | Bez karakana team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1250 | SKOCZYLAS Łukasz | 1925 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1251 | CHAMIER GLISZCZYŃSKI Damian | 1927 | BTB | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1252 | KOPANIA Maciej | 1933 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1253 | STASZKUN Łukasz | 1934 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1254 | JUWKO Eryk | 1935 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1255 | KAJZER Grzegorz | 1936 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1256 | KLASA Konrad | 1937 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1257 | KODRZYCKI Grzegorz | 1938 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1258 | LINSZTEDT Andrzej | 1940 | FAMILYDAY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1259 | SKORLIŃSKI Mateusz | 1954 | Lean Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1260 | DOBROWOLSKI Łukasz | 1959 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1261 | JANKOWSKI Krzysztof | 1962 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1262 | KAWA Łukasz | 1964 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1263 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 1965 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1264 | KOTWICKI Sebastian | 1967 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1265 | MADEJ Sławomir | 1971 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1266 | SZYMAŃSKI Wiktor | 1980 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1267 | TICHANÓW Piotr | 1981 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1268 | WIŚNIEWSKI Marcin | 1982 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1269 | BOCHNO Jarosław | 1985 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1270 | ZACHAREWICZ Paweł | 1987 | Oby Nie Do Tyłu RESZEL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1271 | LITTWIN Marcin | 1990 | OSP KŁOSOWO | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1272 | RZESZEWICZ Andrzej | 1991 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1273 | RZESZEWICZ Dawid | 1992 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1274 | RZESZEWICZ Karol | 1993 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1275 | RZESZEWICZ Mateusz | 1994 | OSP KŁOSOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1276 | PIECHOWSKI Piotr | 1995 | P&P Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1277 | PODLAWSKI Piotr | 1996 | Piraci | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1278 | KĘSICKI Sebastian | 1998 | Sweet Dream Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1279 | ZATORSKI Michał | 2012 | TriMama Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1280 | CERAJEWSKI Piotr | 2016 | X FORCE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1281 | CIEMIŃSKI Michał | 2020 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1282 | CIESIELSKI Arkadiusz | 2021 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1283 | DETTLAFF Sławomir | 2026 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1284 | KOLODZIEJSKI Robert | 2042 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1285 | KUBIAK Piotr | 2045 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1286 | LIBERADZKI Rafal | 2046 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1287 | MALLEK Grzegorz | 2048 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1288 | NAPIORKOWSKI Wojciech | 2050 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1289 | PRZYBYSZEWSKI Karol | 2053 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1290 | SIENKIEWICZ Daniel | 2057 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1291 | ŚMIECHOWSKI Piotr | 2058 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1292 | KILIAN Marek | 2068 | 777058FA-A892-40DD-90D5-23465541B297 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1293 | KUCZKOWSKI Bartosz | 2069 | 777058FA-A892-40DD-90D5-23465541B297 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1294 | MYŚLAK Mateusz | 2070 | 777058FA-A892-40DD-90D5-23465541B297 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1295 | WIERZBICKI Bartosz | 2072 | 777058FA-A892-40DD-90D5-23465541B297 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1296 | MEISSNER Jan | 2073 | AirHelp Runners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1297 | DŁUŻNIEWSKI Adrian | 2074 | Akukaracza | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1298 | GBUREK Mateusz | 2075 | Akukaracza | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1299 | GBUREK Patryk | 2076 | Akukaracza | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1300 | NOSKO Adrian | 2077 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1301 | CICHOWSKI Tomasz | 2080 | BólJestDobry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1302 | SZUDROWICZ Tomasz | 2083 | BólJestDobry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1303 | IWAN Arkadiusz | 2086 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1304 | KRYSIAK Łukasz | 2087 | Contrast Stupot Białych Mew | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1305 | ORESZKE Mariusz | 2096 | DCT Drużyna Biegowa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1306 | ZURAWSKI Robert | 2099 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1307 | ADRYCH Łukasz | 2100 | GetResponse Warriors | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1308 | BERNATEK Adam | 2101 | GetResponse Warriors | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1309 | GRABOWSKI Gaweł | 2114 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1310 | JANKOWSKI Kamil | 2116 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1311 | WILMOWICZ Łukasz | 2126 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1312 | WITULSKI Andrzej | 2127 | Hangar Brodnica | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1313 | AMATORE Ludwik | 2128 | Italo Polo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1314 | BORTOLOTTI Cristian | 2129 | Italo Polo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1315 | MADELLA Giovanni | 2130 | Italo Polo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1316 | CHAMERA Bartosz | 2134 | Jednorożce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1317 | KALINOWSKI Damian | 2135 | Jednorożce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1318 | LUBIEJEWSKI Piotr | 2136 | Jednorożce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1319 | JANIK Łukasz | 2141 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1320 | GAWERSKI Piotr | 2142 | Leśne Bobki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1321 | ŁUKASZUK Paweł | 2144 | Leśne Bobki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1322 | RYMARZAK Dawid | 2145 | Leśne Bobki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1323 | OSSOWSKI Robert | 2154 | Plus Ultra! | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1324 | GÓRNIAK Robert | 2156 | PsychoPogo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1325 | BENDINGER Krzysztof | 2160 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1326 | KASZKOWIAK Patryk | 2161 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1327 | TUREK Bartek | 2162 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1328 | AMBROZIAK Sebastian | 2163 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1329 | BADOWSKI Maciej | 2164 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1330 | BIŃCZYK Tomasz | 2168 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1331 | BOGUCKI Grzegorz | 2169 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1332 | DRASZCZYK Marcin | 2173 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1333 | FIGOŃ Mateusz | 2174 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1334 | JOŃCZYK Jacek | 2184 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1335 | KASPERSKI Bartosz | 2185 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1336 | KOLCZYŃSKI Bartek | 2187 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1337 | KSYCKI Krystian | 2188 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1338 | KULPIŃSKI Dawid | 2189 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1339 | MAGALA Bartosz | 2191 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1340 | OLENCKI Jan | 2195 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1341 | POPŁAWSKI Karol | 2197 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1342 | ROPIAK Adrian | 2198 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1343 | SOBIECH Piotr | 2203 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1344 | WOLSKI Szymon | 2213 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1345 | ZIELIŃSKI Dominik | 2215 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1346 | OLSZYŃSKI Sławomir | 2216 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1347 | SŁOWIKOWSKI Rafał | 2217 | codelabs.rocks | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1348 | LADEMAN Przemysław | 2218 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1349 | OSOWICKI Krzysztof | 2220 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1350 | PAZDRĄG Marcin | 2221 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1351 | PEREPECZKO Szymon | 2222 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1352 | SADOWSKI Bartek | 2224 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1353 | SŁOMIŃSKI Krzysztof | 2226 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1354 | TROCKI Marcin | 2228 | Currenda | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1355 | WOJCIESZAK Radosław | 2229 | Currenda | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1356 | KŁODOWSKI Paweł | 2232 | Dębowe Kłody | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1357 | DOBRZYŃSKI Jakub | 2245 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1358 | DUNAJSKI Rafał | 2248 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1359 | LEWANDOWSKI Leszek | 2251 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1360 | MROCZKOWSKI Michał | 2253 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1361 | PTACH Adrian | 2257 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1362 | RĘBISZ Sylwester | 2259 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1363 | ROKICKI Czeslaw | 2260 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1364 | ROMANOWSKI Mateusz | 2261 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1365 | BOJANOWSKI Michał | 2270 | NFM Group | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1366 | FALKOWSKI Marcin | 2272 | NFM Group | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1367 | STRASZAK Kamil | 2276 | NFM Group | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1368 | LEMKA Adam | 2277 | NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-) | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1369 | LEMKA Leszek | 2279 | NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-) | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1370 | CHUDZIK Karol | 2282 | No niestety | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1371 | ZABOROWSKI Mateusz | 2283 | No niestety | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1372 | ORZOŁ Kamil | 2284 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1373 | CHRAPKOWSKI Marcel | 2288 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1374 | KUBIAK Jakub | 2299 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1375 | LEWANDOWSKI Bartosz | 2302 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1376 | LEWANDOWSKI Leszek | 2303 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1377 | PARADOWSKI Piotr | 2307 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1378 | PRZYBYSZEWSKI Michał | 2309 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1379 | ŚLUFIŃSKI Darius | 2310 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1380 | SZADKOWSKI Hubert | 2312 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1381 | KWIECIŃSKI Michał | 2319 | P@ND@ TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1382 | SZMAJNTA Andrzej | 2328 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1383 | WOJTASIEWICZ Marek | 2329 | Wolontariusze Hunt Run | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1384 | BARZOWSKI Kamil | 2332 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1385 | CHOJNACKI Aleksander | 2334 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1386 | DĄBROWSKI Tomasz | 2335 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1387 | DZIEDUSZYŃSKI Wojciech | 2338 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1388 | FIERKUS Wojciech | 2340 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1389 | KANAK Michał | 2342 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1390 | KAŹMIERCZAK Mateusz | 2343 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1391 | KOŚCIŃSKI Piotr | 2346 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1392 | RACZYŃSKI Piotr | 2361 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1393 | RAKOWSKI Borys | 2362 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1394 | SILICKI Michał | 2364 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1395 | SZCZESNY Damian | 2366 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1396 | TARNOWSKI Dominik | 2368 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1397 | WARDZAŁA Jakub | 2370 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1398 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 2373 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1399 | DĘBICKI Daniel | 2374 | AP RUN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1400 | DRAMOWICZ Maciej | 2375 | AP RUN | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1401 | ŻYNDUL Michał | 2387 | AUTSAJDERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1402 | KOWALSKI Oktawian | 2389 | Browar Team :) | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1403 | KUKAWKA Mateusz | 2390 | Browar Team :) | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1404 | KOCISZEWSKI Łukasz | 2394 | Dzikie Żubry | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1405 | BABICZ Daniel | 2395 | ECO Synergia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1406 | BOMBA Maciej | 2396 | ECO Synergia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1407 | CHRZĄSZCZ Paweł | 2397 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1408 | DOMELO Patryk | 2398 | ECO Synergia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1409 | GAWLIK Mariusz | 2399 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1410 | HIRSZ Piotr | 2400 | ECO Synergia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1411 | JANUSZEK Krzysztof | 2401 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1412 | KRAUZA Andrzej | 2402 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1413 | KURCZABA Mariusz | 2403 | ECO Synergia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1414 | LENZ Marek | 2404 | ECO Synergia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1415 | SAJDYCH Szymon | 2405 | ECO Synergia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1416 | LICA Jacek | 2416 | JRG Miastko | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1417 | SZYCA Klaudiusz | 2417 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1418 | TREDER Sebastian | 2418 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1419 | WANTOCH REKOWSKI Zbigniew | 2419 | JRG Miastko | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1420 | WENSIERSKI Krzysztof | 2420 | JRG Miastko | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1421 | BIAŁAS Mateusz | 2421 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1422 | GAŃSKI Tomasz | 2422 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1423 | GRZYWACZ Emanuel | 2423 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1424 | JAŻDŻEWSKI Maciej | 2424 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1425 | NOWOSIELSKI Piotr | 2426 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1426 | ROSIAK Witold | 2430 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1427 | ZAPADKA Tomek | 2431 | Just Join IT | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1428 | BUCHNAT Marek | 2432 | KOLANKO | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1429 | KANKOWSKI Krzysztof | 2435 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1430 | WEYER Karol | 2444 | KOLANKO | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1431 | KŁOSIŃSKI Karol | 2446 | Korasy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1432 | WINNICKI Arkadiusz | 2447 | Korasy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1433 | STAWARZ Grzegorz | 2449 | Lets Dens | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1434 | BILIŃSKI Wiktor | 2450 | Nie mam pojęcia co tu robię TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1435 | SOBIERAJSKI Jan | 2452 | Nie mam pojęcia co tu robię TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1436 | GRUCA Jarek | 2456 | Onwelo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1437 | KROPLEWSKI Maciej | 2457 | Onwelo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1438 | LANGNER Michał | 2458 | Onwelo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1439 | MACH Mariusz | 2459 | Onwelo | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1440 | FURMANSKI Arkadiusz | 2460 | Project Auto | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1441 | WIŚNIEWSKI Jacek | 2462 | Project Auto | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1442 | MILEWSKI Andrzej | 2463 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1443 | MILEWSKI Marcin | 2464 | Rentierzy.FM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1444 | JUDZIŃSKI Krystian | 2474 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1445 | KWASIBORSKI Daniel | 2475 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1446 | KWASIBORSKI Grzegorz | 2476 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1447 | KWASIBORSKI Kamil | 2477 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1448 | KWASIBORSKI Karol | 2478 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1449 | SŁUPEK Maksymilian | 2479 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1450 | CICHOCKI Krzysztof | 2483 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1451 | FOKS Marcin | 2488 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1452 | GARDZIŃSKI Roman | 2490 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1453 | GARDZIŃSKI Wojciech | 2491 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1454 | GÓRSKI Michał | 2492 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1455 | GRYGONIS Wojciech | 2493 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1456 | MIJEWSKI Maciej | 2505 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1457 | NOCUŃ Przemysław | 2507 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1458 | SAWICKI Michał | 2511 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1459 | TULIŃSKI Andrzej | 2513 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1460 | WYSOCKI Paweł | 2517 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1461 | SUCHODOLSKI Aleksander | 2521 | APS Energia | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1462 | FORMELLA Łukasz | 2536 | Koi | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1463 | KUTYŁOWSKI Marcin | 2537 | Koi | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1464 | PIOTROWSKI Łukasz | 2543 | Myszerej Pancerni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1465 | WRÓBLEWSKI Miłosław | 2544 | Myszerej Pancerni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1466 | ZARZECKI Adam | 2545 | Myszerej Pancerni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1467 | BROŻEK Artur | 2547 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1468 | CIEŚLA Jan | 2566 | Szalone kikuty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1469 | GRISSBACH Marek | 2569 | Szalone kikuty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1470 | HYŻ Mikołaj | 2571 | Szalone kikuty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1471 | PŁACZKIEWICZ Sławomir | 2574 | Szalone kikuty | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1472 | SZALAST Paweł | 2576 | Szalone kikuty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1473 | PROĆ Wojciech | 2590 | Uważaj na druta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1474 | STAWICKI Krzysztof | 2591 | Uważaj na druta | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1475 | CYMANOWSKI Krzysztof | 2593 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1476 | KLEIN Kamil | 2594 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1477 | BOBEL Paweł | 2595 | z NIENACKA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1478 | DUONG THANH Dawid | 2596 | Zakon wiksiarzy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1479 | GORCZYCA Marko | 2597 | Zakon wiksiarzy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1480 | JAKUBIAK Kamil | 2598 | Zakon wiksiarzy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1481 | TUREK Norbert | 2599 | Zakon wiksiarzy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1482 | AUGUŚCIK Marcin | 2600 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1483 | BĄK Piotr | 2601 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1484 | CUKROWSKI Mateusz | 2603 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1485 | DYMEK Piotr | 2607 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1486 | GLIŃSKI Tomasz | 2609 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1487 | KACHEL Łukasz | 2619 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1488 | KIDZIŃSKI Przemysław | 2621 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1489 | KONEWECKI Przemek | 2622 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1490 | KRAJEWSKI Adam | 2624 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1491 | KRUSZYŃSKI Maciej | 2625 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1492 | LENZKOWSKI Tomasz | 2628 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1493 | LEPISZ Piotr | 2629 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1494 | LORENZ Patryk | 2630 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1495 | MAGUZA Michał | 2631 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1496 | MASŁOWSKI Dawid | 2634 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1497 | MAZUR Michał | 2635 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1498 | MOLL Szymon | 2636 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1499 | ORŁOWSKI Zbigniew | 2637 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1500 | OSIŃSKI Grzegorz | 2638 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1501 | ROSMANOWSKI Rafał | 2648 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1502 | SEREJ Bartłomiej | 2649 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1503 | SKOCZKOWSKI Jarosław | 2652 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1504 | SKOWROŃSKI Andrzej | 2653 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1505 | STARBA Paweł | 2654 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1506 | STOSIK Krzysztof | 2655 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1507 | STOSZ Bartosz | 2656 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1508 | TOBOLEWSKI Bartosz | 2659 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1509 | WAJDA Rafał | 2661 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1510 | WALOSZCZYK Jakub | 2662 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1511 | WOJNICZ Michał | 2664 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1512 | WRÓBLEWSKI Michał | 2665 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1513 | LEDKE Szymon | 2666 | A&S | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1514 | PRASZEK Aksel | 2667 | A&S | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1515 | WALEŃSKI Paweł | 2675 | Dovista Active Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1516 | WYGRABEK Jakub | 2676 | Dovista Active Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1517 | KLIMEK Sławomir | 2678 | EL FUERZA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1518 | ZĘBACKI Dawid | 2679 | EL FUERZA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1519 | SZLADEWSKI Oskar | 2681 | Fusy | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1520 | WYROSTEK Sebastian | 2682 | Fusy | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1521 | JANTA LIPIŃSKI Mateusz | 2683 | G7 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1522 | ROSIAK Radosław | 2687 | GórkaTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1523 | SUŁKOWSKI Roman | 2688 | GórkaTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1524 | KOZIEŁ Kamil | 2693 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1525 | WIERZCHOWSKI Daniel | 3707 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1526 | KRUK Grzegorz | 2705 | Mistrzowie Pasji | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1527 | STASIAK Daniel | 2707 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1528 | KUROWSKI Łukasz | 2708 | Ojejqjejq | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1529 | URBANOWICZ Dariusz | 2714 | Power of MED | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1530 | DOMAŃSKI Marek | 2716 | Prestiż | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1531 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 2719 | Prestiż | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1532 | GRZEGORZEWSKI Robert | 2720 | Prestiż | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1533 | LEŚNIK Mariusz | 2721 | Prestiż | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1534 | SZCZĘSNY Paweł | 2723 | Prestiż | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1535 | NOWAKOWSKI Radek | 2724 | RunBetony | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1536 | FIGURSKI Dawid | 2725 | RunBetonyŁódź | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1537 | LASKOWSKI Jakub | 2734 | Sprzęgliki z DELLNER | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1538 | LEWANDOWSKI Sławosz | 2735 | Sprzęgliki z DELLNER | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1539 | BYTNER Adrian | 2739 | Teletubisie REAKTYWACJA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1540 | CYBULA Radosław | 2740 | Teletubisie REAKTYWACJA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1541 | FROŃ Damian | 2742 | Teletubisie REAKTYWACJA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1542 | ŚMIGAJ Sebastian | 2752 | Wild Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1543 | RUDNICKI Jarosław | 2753 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1544 | GRABOWSKI Damian | 2765 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1545 | GURZYŃSKI Mateusz | 2766 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1546 | JANKOWSKI Wojciech | 2768 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1547 | JERECZEK Robert | 2769 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1548 | KABACINSKI Przemyslaw Jack | 2770 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1549 | MAGDZIAK Michał | 2773 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1550 | MICHALSKI Michał | 2776 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1551 | MOWIŃSKI Grzegorz | 2778 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1552 | MROSZCZYK Paweł | 2779 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1553 | NADOLSKI Marcin | 2783 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1554 | PIETRZAK Marcin | 2793 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1555 | POCHWAŁA Patryk | 2794 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1556 | POHL Filip | 2795 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1557 | PRENA Kamil | 2796 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1558 | RADOŃ Maciej | 2797 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1559 | ROZWAŁKA Artur | 2798 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1560 | SKROBISZEWSKI Kamil | 2802 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1561 | SPIEREWKA Maciek | 2803 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1562 | TYRYŁŁO Jakub | 2805 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1563 | WAJSZCZYK Tomasz | 2806 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1564 | WIŻYŃ Adrian | 2807 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1565 | WÓJTOWICZ Damian | 2808 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1566 | ZAWOLIŃSKI Martin | 2809 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1567 | ZBĄSKI Kamil | 2810 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1568 | ŻEBROWSKI Szymon | 2811 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1569 | RYCHLICKI Bartłomiej | 2821 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1570 | WOJTYSIAK Maciej | 2824 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1571 | REKOWSKI Tomasz | 2829 | Autoinwest | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1572 | SCHARMACH Sławomir | 2830 | Autoinwest | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1573 | SCHARMACH Szymon | 2831 | Autoinwest | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1574 | WOJDAŚ Mateusz | 2833 | Autoinwest | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1575 | BŁĘDOWSKI Michał | 2836 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1576 | DĄBROWSKI Michał | 2837 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1577 | KRAMARZ Bartłomiej | 2838 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1578 | KRAMARZ Jacek | 2839 | CannabiGold | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1579 | OLSZEWSKI Adam | 2851 | Crossfit Włókniarz | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1580 | PEPLINSKI Wojtek | 2852 | Crossfit Włókniarz | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1581 | HILBRYCHT Karol | 2855 | Czarne Diabły | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1582 | JASTRZĘBSKI Paweł | 2856 | Czarne Diabły | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1583 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2857 | Czarne Diabły | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1584 | DĘBSKI Bartłomiej | 2858 | Drewniaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1585 | MIODUSZEWSKI Michał | 2859 | Drewniaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1586 | ŁĘCKI Piotr | 2862 | DZBANY :) | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1587 | MAŁACHOWSKI Kamil | 2863 | DZBANY :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1588 | BRZOZA Remigiusz | 2866 | Fury Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1589 | BŁASZKIEWICZ Michał | 2868 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1590 | GROCHOWSKI Filip | 2869 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1591 | ZIMECKI Szymon | 2870 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1592 | CIESIŃSKI Bartosz | 2879 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1593 | CIESIŃSKI Marcin | 2880 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1594 | DOBRUŃ Adam | 2881 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1595 | DUSZYŃSKI Kamil | 2882 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1596 | SMÓLCZYŃSKI Cezary | 2883 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1597 | ROSA Arkadiusz | 2888 | STG Katowice | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1598 | JAKUBOWSKI Kacper | 2889 | TeamBombram | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1599 | KORABOWICZ Maciej | 2890 | TeamBombram | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1600 | KOWALEWSKI Norman | 2892 | TeamBombram | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1601 | GOŁUCH Mateusz | 2893 | UNITED PANFILS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1602 | GRZĄBEL Bartosz | 2894 | UNITED PANFILS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1603 | KASZAK Marcin | 2895 | UNITED PANFILS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1604 | KWIATKOWSKI Jakub | 2896 | UNITED PANFILS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1605 | OPERACZ Paweł | 2897 | UNITED PANFILS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1606 | PAWLAK Dawid | 2898 | UNITED PANFILS | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1607 | KRAUSE Błażej | 2899 | WHKD Karwiny | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1608 | ADAMOWSKI Radosław | 2913 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1609 | BIAŁEK Wojciech | 2914 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1610 | BRUNKA Marcin | 2917 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1611 | BRZESKI Marcin | 2918 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1612 | CYBULSKI Piotr | 2920 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1613 | CZERNY Rafał | 2921 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1614 | DOWGIERD Krzysztof | 2922 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1615 | GAJEWSKI Tomasz | 2926 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1616 | KULESZA Sebastian | 2938 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1617 | LITYŃSKI Mikołaj | 2940 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1618 | NOWICKI Daniel | 2944 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1619 | OLSZEWSKI Dawid | 2945 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1620 | PALACZ Krzysztof | 2947 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1621 | RUM Andrzej | 2949 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1622 | SIUDZIŃSKI Dawid | 2950 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1623 | STEINKE Oskar | 2951 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1624 | TRZCIŃSKI Dawid | 2952 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1625 | WOŹNIAK Paweł | 2953 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1626 | ZGRAJKA Mariusz | 2955 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1627 | ZGRAJKA Paweł | 2956 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1628 | PANKANIN Wojciech | 2965 | CSS SZAFA 2019 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1629 | KONWINSKI Emil | 2966 | EFCE DZORDZE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1630 | PARADOWSKI Marcel | 2968 | EFCE DZORDZE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1631 | BARANOWSKI Przemek | 2978 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1632 | DUCH Mateusz | 2982 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1633 | KRAVCHUK Oleksandr | 2985 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1634 | ŁOZA Jerzy | 2986 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1635 | MARCINIAK Piotr | 2995 | Łódzkie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1636 | MATUSIAK Łukasz | 2996 | Łódzkie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1637 | PŁUCIENNIKOWSKI Emil | 2998 | Łódzkie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1638 | PRUSINOWSKI Damian | 2999 | Łódzkie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1639 | LEGOWICZ Kamil | 3011 | Mott MacDonald | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1640 | WOLSKI Patryk | 3012 | Mott MacDonald | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1641 | KICKA Krzysztof | 3013 | PANDA | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1642 | SZOT Tomasz | 3030 | runmabekon | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1643 | ROSIŃSKI Rafał | 3036 | Studio Fit-Panda | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1644 | GENDERA Mateusz | 3039 | We_are_family | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1645 | KIEŁPIŃSKI Michał | 3040 | We_are_family | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1646 | |JASIK Sławomir | 3042 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1647 | ALQAHTANI Faihan | 3043 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1648 | BARAN Grzegorz | 3044 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1649 | GÓRSKI Szymon | 3056 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1650 | GRYLEWICZ Mikołaj | 3057 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1651 | HIRSZ Michał | 3059 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1652 | IWANOWSKI Kamil | 3060 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1653 | JĘDRZEJEWSKI Robert | 3064 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1654 | KALINOWSKI Roman | 3066 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1655 | KAMIŃSKI Łukasz | 3067 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1656 | KILISZEWSKI Grzegorz | 3068 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1657 | KORZENIEWSKI Marcin | 3070 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1658 | KOSTKA Igor | 3071 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1659 | KOZDÓJ Mariusz | 3072 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1660 | KOZDÓJ Piotr | 3073 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1661 | PACZOSKA Rafał | 3084 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1662 | PIWOWARSKI Michał | 3086 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1663 | ŚLIWIŃSKI Filip | 3093 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1664 | SOBCZUK Mateusz | 3094 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1665 | STACHURA Paweł | 3096 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1666 | SUSZYŃSKI Jakub | 3100 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1667 | WARUSZEWSKI Sebastian | 3101 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1668 | ZARĘBSKI Michał | 3102 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1669 | ABRAMOWSKI Krzysztof | 3123 | CRAZY ZZROL | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1670 | KOSUDA Paweł | 3142 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1671 | LEŚNIEWSKI Paweł | 3145 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1672 | OSTROWSKI Łukasz | 3150 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1673 | ROGALSKI Kamil | 3152 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1674 | SIWANOWICZ Arkadiusz | 3154 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1675 | SZWARCZEWSKI Damian | 3158 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1676 | ŻMIJEWSKI Dawid | 3168 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1677 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 3181 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1678 | WILOCH Łukasz | 3182 | Kaczuszka | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1679 | KRAJEWSKI Mateusz | 3183 | KrajTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1680 | KRAJEWSKI Patryk | 3184 | KrajTeam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1681 | ZYGMUNT Rafał | 3185 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1682 | PRUS Łukasz | 3188 | Studio Fit-Panda | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1683 | ŁOMŻA Damian | 3201 | WENZE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1684 | PUŹNIAK Piotr | 3202 | WENZE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1685 | CEBULA Szymon | 3203 | WKJ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1686 | CUDNIEWICZ Bartosz | 3204 | WKJ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1687 | BRAZULEWICZ Grzegorz | 3209 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1688 | BURDYN Mateusz | 3211 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1689 | DRĄŻKIEWICZ Arkadiusz | 3212 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1690 | FOLWARSKI Krzysiek | 3213 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1691 | GNIADY Piotr | 3214 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1692 | GÓRSKI Mariusz | 3216 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1693 | GRZONKOWSKI Rafał | 3217 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1694 | GULEWSKI Jarosław | 3218 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1695 | MODELSKI Robert | 3228 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1696 | MYSIEWICZ Radosław | 3229 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1697 | ODZIOMEK Piotr | 3230 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1698 | ORZECH Szymon | 3232 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1699 | PLICHTA Szymon | 3236 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1700 | RUCIŃSKI Michał | 3237 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1701 | RUSZKOWSKI Przemysław | 3238 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1702 | SZTANDERA - KOLANEK Michał | 3241 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1703 | SZTANDERA - KOLANEK Piotr | 3242 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1704 | TKACZYK Marcin | 3243 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1705 | TRACZYK Przemek | 3244 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1706 | MŁYNARCZYK Bartosz | 3262 | 7PBOT | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1707 | NARKUN Jacek | 3264 | 7PBOT | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1708 | JASTRZĄBEK Jarosław | 3266 | Amore Pomodore | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1709 | BOGACKI Mateusz | 3273 | BILLENNIUM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1710 | KANIECKI Mariusz | 3274 | BILLENNIUM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1711 | PŁOSZYŃSKI Bartłomiej | 3275 | BILLENNIUM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1712 | SARACEN Błażej | 3288 | Ino świst | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1713 | JANKOJĆ Rafał | 3290 | Jankojcie | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1714 | DYSARZ Romuald | 3291 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1715 | HINC Grzegorz | 3292 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1716 | ŁĄCKI Dominik | 3293 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1717 | MALINOWSKI Fabian | 3294 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1718 | SZREDER Kamil | 3295 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1719 | SEMENOWICZ Piotr | 3296 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1720 | ZIELIŃSKI Michał | 3297 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1721 | GADAJ Tomasz | 3299 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1722 | HORWAT Jakub | 3300 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1723 | SEREDYN Damian | 3303 | Nordea | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1724 | PIETKIEWICZ Mateusz | 3314 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1725 | STENCEL Stlwester | 3316 | Studio Fit-Panda | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1726 | NOWOMIEJSKI Robert | 3317 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1727 | KURZAWA Adam | 3323 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1728 | STANGRECIAK Adam | 3325 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1729 | DROBIK Kuba | 3326 | Tobołówka Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1730 | ŁAWSKI Adam | 3328 | Tobołówka Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1731 | TOMASZEWSKI Jakub | 3332 | TomTom Runners | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1732 | ZAWISTOWSKI Konrad | 3334 | www.ikonka.com.pl | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1733 | CITKO Michał | 3343 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1734 | DANILUK Piotr | 3345 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1735 | DROZD Łukasz | 3348 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1736 | FRAŃCZAK Michał | 3349 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1737 | GOLONKA Marcin | 3352 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1738 | GÓRA Dawid | 3353 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1739 | HERNIK Artur | 3355 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1740 | KLUCZEK Łukasz | 3361 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1741 | KOCIOK Adrian | 3362 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1742 | KORCZYK Łukasz | 3363 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1743 | ORZECHOWSKI Sebastian | 3371 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1744 | OSĘKOWSKI Dominik | 3372 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1745 | OZGA Grzegorz | 3373 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1746 | PACURA Rafał | 3374 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1747 | PASZKO Wojciech | 3375 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1748 | PELA Jakub | 3376 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1749 | PERWENIS Krzysztof | 3377 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1750 | PIETRZAK Wojciech | 3378 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1751 | PŁOSZAJ Rafał | 3380 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1752 | PONIATOWSKI Patryk | 3381 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1753 | SIEKIERSKI Tomasz | 3382 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1754 | SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur | 3389 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1755 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 3391 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1756 | SZYMCZEWSKI Szymon | 3392 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1757 | RUTKOWSKI Mariusz | 3402 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1758 | DEJA Rafał | 3403 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1759 | PŁOŃSKI Piotr | 3414 | ELEGANIK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1760 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 3417 | FIZYKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1761 | ŚWIĄDER Kacper | 3418 | FIZYKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1762 | GUMIELA Adam | 3419 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1763 | BARAN Konrad | 3420 | Human OCR | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1764 | ŚWIĄTKOWSKI Michał | 3421 | Human OCR | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1765 | GRABSKI Jakub | 3431 | KOK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1766 | KWIATKOWSKI Marcin | 3433 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1767 | PILEWSKI Jacek | 3434 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1768 | WITECKI Filip | 3435 | Lipno Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1769 | GOGOLEWSKI Paweł | 3436 | Mocne Łby | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1770 | JAKUBOWSKI Piotr | 3438 | Pani Trener | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1771 | BABIK Bogdan | 3442 | Stado Lam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1772 | KRASUSKI Konrad | 3443 | Stado Lam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1773 | KUCZYŃSKI Arkadiusz | 3444 | Stado Lam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1774 | RUTKOWSKI Krzysz6 | 3445 | Stado Lam | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1775 | SZOSTAK Przemysław | 3446 | Stado Lam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1776 | BUCHOWIECKI Lech | 3447 | Sztafeta Nadziei | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1777 | PIOTROWSKI Jan | 3448 | Sztafeta Nadziei | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1778 | SZANDRACH Paweł | 3450 | Sztafeta Nadziei | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1779 | OSZCZEPIŃSKI Mikołaj | 3459 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1780 | TUTLEWSKI Daniel | 3461 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1781 | WASIEWICZ Chrystian | 3462 | TCSIR-ASAC | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1782 | WOŁOSZYK Kamil | 3463 | TCSIR-ASAC | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1783 | JEŻYNA Igor | 3468 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1784 | KARBOWNICZAK Patryk | 3471 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1784 | PETLAKOWSKI Dariusz | 3472 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1786 | ZARZECZNY Jakub | 3475 | WATAHA ŻÓŁWI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1787 | ŁASKOWSKI Tomasz | 3478 | wkurw_team | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1788 | ARSKI Tomasz | 3479 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1789 | GÓRSKI Radosław | 3489 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1790 | GRĘDZICKI Sławomir | 3490 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1791 | GROCHOWSKI Paweł | 3491 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1792 | JAREK Marcin | 3496 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1793 | JASIŃSKI Patryk | 3497 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1794 | JEWDOKIMOW Łukasz | 3498 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1795 | JODKO Sebastian | 3499 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1796 | KAMIŃSKI Daniel | 3500 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1797 | KASZAK Marek | 3502 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1798 | KOLANOWSKI Jan | 3505 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1799 | KOTOWSKI Jakub | 3506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1800 | KOWALCZYK Rafał | 3507 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1801 | KOWALIK Karol | 3508 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1802 | KWIATKOWSKI Tomasz | 3667 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1803 | OLEJNICKI Mikołaj | 3521 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1804 | PACHUCY Grzegorz | 3525 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1805 | PROCHOWSKI Rafał | 3527 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1806 | SUCHTA Michał | 3536 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1807 | ŚWIĘCICKI Mariusz | 3537 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1808 | ZYGMUNT Szymon | 3547 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1809 | WALCZAK Klemens | 3548 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1810 | SZCZĘSNY Daniel | 3549 | Melvit team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1811 | KALINOWSKI Przemysław | 3552 | Szopa600 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1812 | ANNOWSKI Dariusz | 3553 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1813 | GROT Jaroslaw | 3555 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1814 | HUDY Maciej | 3556 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1815 | HUSCIO Alan | 3557 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1816 | LEMANCZYK Tomasz | 3561 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1817 | MĄDZIELEWSKI Piotr | 3563 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1818 | OKROJ Bartosz | 3564 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1819 | ORZECHOWSKI Marcin | 3566 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1820 | HUPA Adam | 3577 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1821 | MAJKOWSKI Mateusz | 3578 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1822 | BRYL Piotr | 3580 | Baltic Seals | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1823 | ZAJĄC Paweł | 3581 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1824 | MIKOŁUSZKO Kacper | 3584 | Drużynka ;) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1825 | POBUDEJSKI Bartosz | 3585 | Drużynka ;) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1826 | SIDOR Kamil | 3586 | Drużynka ;) | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1827 | WOŹNIAK Krzysztof | 3587 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1828 | STYŚ Krzysztof | 3588 | Za-dyszka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1829 | ROMANIUK Damian | 3608 | Szopa600 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1830 | TOMASZEWSKI Marcin | 3609 | Szopa600 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1831 | INTORS Sergiu | 3613 | Usual Suspects | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1832 | JAWORSKI Krzysztof | 3615 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1833 | KASDAN Izzet | 3616 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1834 | MAYHEW Marshal | 3617 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1835 | PERKINS John | 3621 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1836 | VICENS Guillermo | 3623 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1837 | WIŚNIEWSKI Piotr | 3624 | We <3 Food | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1838 | CHODOWSKI Kamil | 3634 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1839 | CHWALCZEWSKI Konrad | 3635 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1840 | KOWALSKI Krzysztof | 3636 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1841 | ELAZZABI Mouayed | 3686 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1842 | ELLWART Dominik | 3637 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1843 | FIEDOROWICZ Damian | 3638 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1844 | KAMINSKI Marek | 3688 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1845 | MIELCZAREK Michał | 3644 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1846 | MOCZYDLOWSKI Bartosz | 3646 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1847 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 3647 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1848 | NICHOLLS Ian | 3676 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1849 | NOWARA Amadeusz | 3648 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1850 | SÁNCHEZ Fran | 3650 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1851 | SCHULZ Patrick | 3695 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1852 | SĘK Mateusz | 3651 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1853 | SPUTOWSKI Krzysztof | 3652 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1854 | STOŁKOWSKI Emil | 3654 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1855 | WACHOWSKI Michał | 3657 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1856 | WARMINSKI Alex | 3697 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1857 | WOŹNIAK Michał | 3659 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1858 | SKERKA Przemek | 414 | Kaszub power | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1859 | BAGIŃSKI Maciej | 415 | Kawalierzy | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1860 | ANGEL Maciej | 893 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1861 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 1217 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1862 | FRANCZAK Konrad | 1227 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1863 | MICHAŁÓW Leszek | 1298 | LOTAMS Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1864 | SIEDLECKI Bartek | 567 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1865 | TOPOLIŃSKI Damian | 947 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1866 | MARSZAŁEK Sławomir | 2632 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1867 | FALĘCKI Rafał | 1446 | S7 Pruszcz Gdański | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1868 | HEJMANOWSKI Daniel | 1447 | S7 Pruszcz Gdański | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1869 | ROMANOWSKI Michał | 1472 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1870 | SKRZYPKOWSKI Arkadiusz | 1473 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1871 | WIĘCKOWSKI Dawid | 1498 | FC Transport Przeprowadzki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1872 | KOZICKI Karol | 1525 | Pędzące Ślimaki BWM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1873 | ŁUKACZ Jędrzej | 1526 | Pędzące Ślimaki BWM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1874 | DREWNOWSKI Damian | 2027 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1875 | GŁODOWSKI Bartosz | 975 | BTSplus | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1876 | SUHAK Piotr | 1095 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1877 | KRAUSE Krzysztof | 3724 | Prymus Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1878 | KOPYSZKE Grzegorz | 3733 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1879 | DUDZIAK Michał | 2028 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1880 | ZIEMANN Marcin | 663 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1881 | SZLIJA Sławomir | 1930 | CrossElite | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1882 | CYMERYS Michał | 1931 | EZ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1883 | CZUBAK Wiktor | 1958 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1884 | RAMAZZOTTI Ermanno | 2131 | Italo Polo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1885 | ŚLUFIŃSKI Franek | 2453 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1886 | GAŁĄZKA Jacek | 2455 | Onwelo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1887 | SZCZEŚNIAK Bartłomiej | 2480 | Trójmiejska Strefa Szkód | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1888 | PIETRZYKOWSKI Marcin | 2509 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1889 | SZCZECIŃSKI Maciej | 2577 | Szalone kikuty | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1890 | BANACH Mateusz | 2579 | szczurki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1891 | CZYŻYKIEWICZ Krzysztof | 2605 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1892 | CZAJA Paweł | 2685 | GórkaTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1893 | RENTKOWSKI Dawid | 3089 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1894 | ŁUKASIK Grzegorz | 3128 | CRAZY ZZROL | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1895 | GRONOWSKI Robert | 3140 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1896 | PIETKIEWICZ Michał | 3287 | Ino świst | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1897 | TOBOŁA Andrzej | 3330 | Tobołówka Team | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1898 | SKRZYPEK Piotr | 3385 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1899 | SYCHOWSKI Dawid | 3387 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1900 | WLAŹLAK Damian | 3405 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1901 | MALISZEWSKI Dariusz | 3410 | Drużyna Aguni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1902 | MAKAC Piotr | 3413 | ELEGANIK | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1903 | TKACZYK Michał | 3441 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1904 | GĄSIENIEC Wojciech | 3466 | Veolia Energia Łódź | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1905 | OLCZYK Bartłomiej | 489 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1906 | ZOLTOWSKI Wojciech | 1216 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1907 | ŻEBROWSKI Adrian | 1349 | Żyje dla nóg! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1908 | ŁAKOMIEC Maciej | 1350 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1909 | SIEJKA Jędrzej | 1377 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1910 | GROS Dawid | 592 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1911 | JASIK Daniel | 3062 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1912 | RESEMAN Kacper | 3034 | Studio Fit-Panda | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1913 | KUCHARCZYK Arkadiusz | 2107 | GetResponse Warriors | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1914 | ZDYBEL Piotr | 2834 | Autoinwest | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1915 | RADOŁA Marcin | 2887 | STG Katowice | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1916 | ADAMOWSKI Andrzej | 2912 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1917 | BRZECZKOWSKI Paweł | 2886 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1918 | DOMAGAŁA Patryk | 3206 | WKJ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1919 | WOJDA Krystian | 3247 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1920 | JASIK Adam | 3061 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1921 | PIENIĄŻEK Mariusz | 3235 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1922 | GŁUSZYK Marcin | 3007 | Mott MacDonald | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1923 | PIASECKI Paweł | 3234 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1924 | FISZER Jacek | 3006 | Mott MacDonald | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1925 | WIŚNIEWSKI Piotr | 3180 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1926 | HOJKA Jakub | 3207 | WKJ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1927 | WANTOCH REKOWSKI Tomasz | 3245 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1928 | KĘDZIERSKI Jarosław | 3258 | 7PBOT | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1929 | KLEIN Adam | 2186 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1930 | KOWALCZYK Rafał | 3305 | Rafii&Ana squad | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1931 | DATTA Dawid | 3257 | 7PBOT | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1932 | STASZEWSKI Adrian | 3386 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1933 | BENDINGER Krystian | 2159 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1934 | MOCARSKI Marcin | 3411 | Drużyna Aguni | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1935 | GAŃKO Mateusz | 3440 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1936 | ORZECHOWSKI Dawid | 3565 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1937 | ZBROŻEK Oskar | 3661 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1938 | PIONKE Łukasz | 2358 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1939 | PIERZGALSKI Piotr | 3759 | Decathlon Płock | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1940 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3761 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1941 | JAFFKE Jarosław | 3758 | Super Gym Puck | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1942 | CYMANOWSKI Krzysztof | 3755 | WATAHA STG | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1943 | CZAPIEWSKI Jacek | 3751 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1944 | MILEWSKI Maciej | 3741 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1945 | LECH Rafał | 3760 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1946 | KRAUSE Dariusz | 3787 | Drużyna Aguni | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1947 | MROWIEC Piotr | 3766 | Team Mrowiec | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1948 | PLEBAŃSKI Jakub | 3767 | Team Mrowiec | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1949 | JAROMIN Patryk | 3773 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1950 | KLINKOSZ Dawid | 3786 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1951 | VINTEANU Sorin | 3784 | Usual Suspects | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1952 | KUCZYNSKI Lukasz | 3783 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1953 | LEBIONKO Bartosz | 3778 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1954 | ORCHOLSKI Witold | 3749 | T.S. Opatrunki Toruń | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1955 | KOWALSKI Krzysztof | 3640 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1956 | OTLEWSKI Marcin | 2255 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1957 | ROSA Tomek | 719 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1958 | KOŃCZAK Łukasz | 721 | Smart Body Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1959 | ŚWIĄTKOWSKI Mateusz | 733 | Sprawne kocury | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1960 | MALATYŃSKI Przemysław | 742 | upgrade team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1961 | GAJEWCZYK Wiktor | 283 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1962 | PIĄTEK Bartosz | 434 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1963 | BEDNAREK Damian | 444 | Team Go Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1964 | CZAJKA Daniel | 461 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1965 | DĄBROWSKI Bogusław | 462 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1966 | ZAJĄC Wiktor | 2522 | APS Energia | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1967 | KALINOWSKI Karol | 2534 | KALIN TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1968 | GARBACKI Maciej | 1674 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1969 | HERMAN Patryk | 1675 | Master Szklana Lump Drink Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1970 | JANKOWSKI Wojciech | 1725 | Zryw Krystyna | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1971 | SKÓRCZ Michał | 1781 | Autopay | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1972 | STOLC Radek | 1807 | Pronto | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1973 | MATUŠŮ Martin | 1849 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1974 | BOBIŃSKI Piotr | 1851 | wataha łączy nas bieganie | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1975 | SOWIŃSKI Kamil | 2158 | PsychoPogo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1976 | KŁODOWSKI Dariusz | 2231 | Dębowe Kłody | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1977 | SADOWSKI Mateusz | 2281 | NIE ZROBIĘ CZELENDŻA ;-) | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1978 | KOZAK Marcin | 2348 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1979 | PURGAŁ Paweł | 2359 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1980 | KWIATKOWSKI Marcin | 2377 | AP RUN | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1981 | NIEMKIEWICZ Bartłomiej | 2686 | GórkaTeam | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1982 | MURZYN Kacper | 2780 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1983 | MUSUR Michał | 2782 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1984 | BŁĘDOWSKI Artur | 2835 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1985 | KUTYŁA Nikodem | 2939 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1986 | FANDREJEWSKI Łukasz | 2983 | LECĘ PO KARPIA LIDL TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1987 | KOPP-OSTROWSKI Jarosław | 3171 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1988 | JADCZAK Adam | 3175 | fit & fajni | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1989 | NOWAK Kacper | 3519 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1990 | OCHMAŃSKI Cyprian | 3520 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1991 | LECHOCKI Łukasz | 3674 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1992 | MICHALSKI Sławomir | 3643 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1993 | WYDRA Przemysław | 3660 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1994 | NOWICKI Paweł | 541 | FCU Run Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1995 | KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI Konstanty | 620 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1996 | SZMAJDZIŃSKI Paweł | 648 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1997 | SZUTA Maciej | 649 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1998 | SKIBA Paweł | 716 | Narowiste schaby | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1999 | HLEBKO Albin | 718 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2000 | SIKORA Andrzej | 797 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2001 | SOWA Krzysztof | 866 | Meble Wójcik IT | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2002 | GRZYWACZ Marcin | 3732 | MEYN | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2003 | CZARNIECKI Pawel | 3718 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2004 | TRACZYK Paweł | 115 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2005 | CERBA Jaroslaw | 86 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2006 | WIŚNIEWSKA Adrian | 2885 | Pawiany Wchodzą na Ściany | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2007 | DE BURGH Laurence | 3762 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2008 | ŁABĘDŹ Tomasz | 3777 | Tylko MY | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2009 | SZCZĘSNY Łukasz | 3656 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2010 | KWIATKOWSKI Fabian | 3789 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2011 | KOPROWSKI Robert | 3780 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2012 | KOŻUCH Piotr | 3781 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2013 | BRYNDA Tomasz | 3005 | Mott MacDonald | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2014 | KOZA Sebastian | 1984 | NIeposkromione Piżmaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2015 | DULIŃSKI Arkadiusz | 2684 | Galopujące żółwie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2016 | MUSZYNSKI Mateusz | 3177 | fit & fajni | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2017 | GRUSZECKI Łukasz | 587 | Patatajowce | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2018 | GRZESZKOWIAK Dominik | 588 | Patatajowce | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2019 | STRZELECKI Mateusz | 589 | Patatajowce | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2020 | PIOTROWSKI Jerzy | 590 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2021 | BACZEWSKI Jacek | 568 | Pani Trener | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2022 | SŁOMSKI Bartosz | 801 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2023 | SŁOMSKI Sławomir | 802 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2024 | KWELA Krystian | 1264 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2025 | MALIUSHYTSKYI Oleksandr | 1265 | CrossElite | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2026 | OLSZEWSKI Marek | 3172 | Dwóch łysych i reszta... | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2027 | NOSZCZAK Jacek | 3173 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2028 | TOPOLIŃSKI Kamil | 948 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2029 | DUŁAK Mateusz | 974 | BTSplus | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2030 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 1042 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2031 | OSTROWSKI Rafał | 1122 | AXIS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2032 | KOSTRZEWA Adrian | 1147 | Merit Poland | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2033 | KOŚMICKI Karol | 1172 | Razem damy radę! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2034 | KĄTNY Piotr | 1199 | Sii Gdańsk Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2035 | DERYŁO Mateusz | 593 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2036 | SOKOŁOWSKI Piotr | 973 | Browar na mecie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2037 | KUCIEWICZ Jaroslaw | 443 | Szturm | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2038 | WIERCIŃSKI Julian | 3246 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2039 | BANACH Dawid | 2166 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2040 | CUDNIEWICZ Damian | 3205 | WKJ | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2041 | BRODZIAK Andrzej | 2170 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2042 | KAWECKI Przemysław | 3178 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2043 | BURDKA Tomasz | 3331 | TomTom Runners | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2044 | GATZKE Mateusz | 2927 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:01 | |||
2045 | PETRYSZYN Dominik | 3233 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:02 | |||
2046 | KREFT Lukasz | 3222 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:04 | |||
2047 | LISZEWSKI Marek | 672 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:06 | ||
2048 | BĄCZKOWSKI Sebastian | 1687 | Młode Kuny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:08 | ||
2049 | KRZECZKOWSKI Szymon | 1969 | MOWI Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:08 | ||
2050 | KORYCKI Paweł | 1997 | Profit Plusiaki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:09 | ||
2051 | SŁOWIK Bartosz | 3239 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:11 | |||
2052 | PUNDZIS Piotr | 674 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:13 | ||
2053 | DREWNIAK Rafał | 2336 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:13 | |||
2054 | BOGUCKI Rafal | 665 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:15 | ||
2055 | DOCZYK Jakub | 3346 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:17 | |||
2056 | DRONSZKOWSKI Maciej | 3347 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:17 | |||
2057 | KIELAR Igor | 3360 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:17 | |||
2058 | WÓJCIK Krzysztof | 809 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:18 | |||
2059 | RYNIAK Raffael | 676 | ALEXANDER gry i zabawki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:19 | ||
2060 | DASZKIEWICZ Krzysztof | 2692 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:22 | ||
2061 | SIKORSKI Krzysztof | 2801 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:24 | |||
2062 | SADOWSKI Mateusz | 3130 | CRAZY ZZROL | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:27 | ||
2063 | KUNA Jan | 1688 | Młode Kuny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:30 | ||
2064 | ŁUCEWICZ Tomasz | 3127 | CRAZY ZZROL | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:30 | ||
2065 | TELEPSKI Kacper | 1689 | Młode Kuny | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:31 | ||
2066 | SKUBAŁA Wojciech | 800 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:34 | |||
2067 | KWIECIŃSKI Radosław | 3125 | CRAZY ZZROL | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:34 | ||
2068 | ZABORONEK Jakub | 687 | ALTEN Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:52 | ||
2069 | GUNTHER Michał | 3492 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:01:09 | |||
2070 | DOBRYDNIO Mateusz | 2860 | DZBANY :) | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:01:16 | ||
2071 | MAĆKOWIAK Maciej | 1941 | FAMILYDAY TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:01:19 | ||
2072 | MAŁŻ Artur | 2864 | DZBANY :) | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:01:27 | ||
2073 | ŻUREK Hubert | 3031 | runmabekon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:01:56 | ||
2074 | MARCINIAK Daniel | 3027 | runmabekon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:01:57 | ||
2075 | ŚWIDZIŃSKI Radosław | 3029 | runmabekon | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:01:57 | ||
2076 | STRYCZNIEWICZ Paweł | 3098 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:02:16 | |||
2077 | MĄKA Tomasz | 3081 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:02:23 | |||
2078 | WARCZAK Mateusz | 3658 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:02:36 | |||
2079 | BOROWICZ Michał | 867 | NerdsTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:03:20 | ||
2080 | FABIŃSKI Marek | 868 | NerdsTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:03:21 | ||
2081 | KLINGENBERG Łukasz | 869 | NerdsTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:03:21 | ||
2082 | MACIEJEWSKI Marcin | 3080 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:04:04 | |||
2083 | POREBNY Robert | 3729 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:04:51 | |||
2084 | DOMINIQUE Luc Alexandre | 3671 | Amazeballs | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:05:23 | ||
2085 | CZECHOLIŃSKI Marcin | 3682 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:05:23 | |||
2086 | GEPNER Maks | 3791 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:05:34 | |||
2087 | GEPNER Mirosław | 3790 | Usual Suspects | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:05:42 | ||
2088 | MISHUTIN Serhii | 3693 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:06:54 | |||
2089 | SZCZEPAŃSKI Patryk | 3655 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:09:31 | |||
2090 | NIEMCZYK Paweł | 3607 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:15:19 | ||
2091 | SIAFA Chems-Eddine | 3696 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:15:19 | |||
2092 | KYRYLIUK Kostiantyn | 3691 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:15:21 | |||
2093 | WIŚNIEWSKI Damian | 140 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:16:43 |
Znaleziono 2093 wynik(ów)