RUNMAGEDDON REKRUT WAŁBRZYCH

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-09-29
Miejsce/ Place:
Wałbrzych
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
939
Wystartowało/ Started:
871
Nie ukończyło/ Not finished:
13
Ukończyło/ Finished:
858
Na trasie/ On track:
9

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DECIUK Teofil 46Elite Mężczyzn1M 108:4000:55:14.1000:55:14.10 9:126.5
2ZIOBER Zbigniew 22XRUNNERSElite Mężczyzn2M 208:4000:55:56.3500:55:56.35+00:00:429:196.4
3SALAMON Mateusz 45POWER TRAININGElite Mężczyzn3M 308:4000:56:04.5000:56:04.50+00:00:509:206.4
4GUSTAW Łukasz 19XRUNNERSElite Mężczyzn4M 408:4000:56:04.6000:56:04.60+00:00:509:206.4
5KARPOWICZ Jakub 9MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn5M 508:4000:59:34.1500:59:34.15+00:04:209:556
6KALININ Jarosław 21XRUNNERSElite Mężczyzn6M 608:4000:59:45.7000:59:45.70+00:04:319:576
7KASZA Rafał 12REEBOK RUN CREWElite Mężczyzn7M 708:4001:00:23.9501:00:23.95+00:05:0910:036
8WIKTOROWICZ Mariusz 18WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Masters Mężczyzn1M 808:4001:01:54.8001:01:54.80+00:06:4010:195.8
9JAROSZ David 20XRUNNERSElite Mężczyzn8M 908:4001:03:51.4001:03:51.40+00:08:3710:385.6
10OLSZEWSKI Wojciech 11MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn9M 1008:4001:04:32.1501:04:32.15+00:09:1810:455.6
11SZYMAŃSKI Bartek 2ENERISElite Mężczyzn10M 1108:4001:06:18.7501:06:18.75+00:11:0411:035.4
12WEISSENSTEINER Dawid 282Open Mężczyzn1M 1209:0001:06:58.2501:06:58.25+00:11:4411:095.4
13WITKA Patryk 1073Open Mężczyzn2M 1309:3001:07:10.4501:07:10.45+00:11:5611:115.4
14DORĘGOWSKI Mateusz 1074Open Mężczyzn3M 1409:3001:07:10.7501:07:10.75+00:11:5611:115.4
15CHMIELORZ Józef 1CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn11M 1508:4001:08:15.2001:08:15.20+00:13:0111:225.3
16BOĆKO Krzysztof 13WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn12M 1608:4001:08:44.2001:08:44.20+00:13:3011:275.2
17SZCZEPAŃSKI Grzegorz 242MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn4M 1709:0001:09:16.6501:09:16.65+00:14:0211:325.2
18MICHALSKI Dawid 7I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn13M 1808:4001:11:51.1001:11:51.10+00:16:3711:585
19ŻUBEREK Paweł 575Open Mężczyzn5M 1910:4501:11:54.2001:11:54.20+00:16:4011:595
20SAMBORSKI Kacper 968PCC ROKITAOpen Mężczyzn6M 2012:3001:12:16.4001:12:16.40+00:17:0212:025
21KUBISZYN Tadeusz 639Open Masters Mężczyzn1M 2111:0001:12:49.3001:12:49.30+00:17:3512:084.9
22WSZELAKI Filip 574Open Mężczyzn7M 2210:4501:13:45.8001:13:45.80+00:18:3112:174.9
23SZYMAŃSKI Marcin 841AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn8M 2312:0001:14:10.7501:14:10.75+00:18:5612:214.9
24LASKOWSKI Tomasz 248PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn9M 2409:0001:15:50.4501:15:50.45+00:20:3612:384.7
25FRYZOWICZ Karol 399TEAM R&ROpen Mężczyzn10M 2510:1501:16:15.5501:16:15.55+00:21:0112:424.7
26DOBROSIELSKI Piotr 383ODRZUTOWE SANDAŁYOpen Mężczyzn11M 2610:1501:16:29.6001:16:29.60+00:21:1512:444.7
27MOCZKO Sebastian 813Open Mężczyzn12M 2711:4501:16:43.0001:16:43.00+00:21:2812:474.7
28PRZYBOROWSKI Piotr 893Open Mężczyzn13M 2812:0001:17:13.5501:17:13.55+00:21:5912:524.7
29DARGACZ Dominik 236MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn14M 2909:0001:17:22.9501:17:22.95+00:22:0812:534.7
30MAJOWSKI Michał 287CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn15M 3009:0001:17:29.0001:17:29.00+00:22:1412:544.6
31KOCOT Bartosz 964PCC ROKITAOpen Mężczyzn16M 3112:3001:17:29.8001:17:29.80+00:22:1512:544.6
32DOBEK Mateusz 260Open Mężczyzn17M 3209:0001:18:08.7001:18:08.70+00:22:5413:014.6
33MŁODZIENIAK Dariusz 390RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn2M 3310:1501:18:47.6501:18:47.65+00:23:3313:074.6
34SANDRZYK Krzysztof 1046Open Mężczyzn18M 3412:1501:18:52.8501:18:52.85+00:23:3813:084.6
35KOZIOŁ Jacek 635Open Mężczyzn19M 3511:0001:19:12.5501:19:12.55+00:23:5813:124.5
36LYKHITSKYI Volodymyr 403WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn20M 3610:1501:19:30.4001:19:30.40+00:24:1613:154.5
37KLIN Robert 788WATAHAOpen Masters Mężczyzn3M 3711:4501:19:55.1001:19:55.10+00:24:4113:194.5
38KIERZYK Krzysztof 715Open Mężczyzn21M 3811:3001:20:10.5001:20:10.50+00:24:5613:214.5
39DĄBROWSKI Piotr 214ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn22M 3909:0001:20:19.4501:20:19.45+00:25:0513:234.5
40BARSZCZYK Dawid 786TWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOpen Mężczyzn23M 4011:4501:20:37.4501:20:37.45+00:25:2313:264.5
41KMIECIK Łukasz 1011Open Mężczyzn24M 4112:1501:21:03.8001:21:03.80+00:25:4913:304.4
42KRZYSTECZKO Szymon 417Open Mężczyzn25M 4210:1501:21:08.9501:21:08.95+00:25:5413:314.4
43KASPRZAK Roza 750NUTREND TEAMOpen Kobiet1K 112:3001:21:19.7501:21:19.75+00:26:0513:334.4
44KUCZKOWSKI Michał 553Open Mężczyzn26M 4310:4501:21:40.9501:21:40.95+00:26:2613:364.4
45KIERAS Jerzy 905BRACIA "K"Open Mężczyzn27M 4412:3001:22:17.5001:22:17.50+00:27:0313:424.4
46SCHULZ Dawid 435Open Mężczyzn28M 4510:1501:22:42.4501:22:42.45+00:27:2813:474.4
47PIOTROWSKI Grzegorz 310KOKSOWNIAOpen Mężczyzn29M 4609:3001:23:02.8501:23:02.85+00:27:4813:504.3
48JABŁOŃSKI Damian 487Open Masters Mężczyzn4M 4710:3001:23:03.5501:23:03.55+00:27:4913:504.3
49CHRUSZCZEWSKI Kacper 794Open Mężczyzn30M 4811:4501:23:11.3501:23:11.35+00:27:5713:514.3
50PIOTROWSKI Andrzej 47MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn14M 4908:4001:23:20.5501:23:20.55+00:28:0613:534.3
51GLADCHENKO Yuliya 402WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet2K 210:1501:23:27.7001:23:27.70+00:28:1313:544.3
52KURPISZ Kamil 1020Open Mężczyzn31M 5012:3001:24:15.6501:24:15.65+00:29:0114:024.3
53ŻAK Piotr 1063Open Mężczyzn32M 5112:1501:24:31.4501:24:31.45+00:29:1714:054.3
54SULŻYCKI Rafał 898ABY DO METY!Open Mężczyzn33M 5212:3001:24:38.0501:24:38.05+00:29:2314:064.3
55TUCHARZ Grzegorz 338WHITETIGERSOpen Mężczyzn34M 5309:3001:25:04.1501:25:04.15+00:29:5014:104.2
56CIERCZEK Rafał 708Open Mężczyzn35M 5411:3001:25:26.6501:25:26.65+00:30:1214:144.2
57CURLEJ Mateusz 344Open Mężczyzn36M 5509:3001:25:27.4501:25:27.45+00:30:1314:144.2
58SZCZEPAŃSKI Marek 973PCC ROKITAOpen Mężczyzn37M 5612:3001:25:33.9501:25:33.95+00:30:1914:154.2
59BRYK Agnieszka 991Open Kobiet3K 312:3001:25:47.7001:25:47.70+00:30:3314:174.2
60SAMBORSKI Oskar 969PCC ROKITAOpen Mężczyzn38M 5712:3001:25:56.3001:25:56.30+00:30:4214:194.2
61MAŁEK Rafał 17WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn15M 5808:4001:26:02.1501:26:02.15+00:30:4814:204.2
62POPCZYŃSKI Krystian 939HARDCORYOpen Masters Mężczyzn5M 5912:3001:26:02.8001:26:02.80+00:30:4814:204.2
63MOCZKO Łukasz 812Open Mężczyzn39M 6011:4501:26:03.0501:26:03.05+00:30:4814:204.2
64PACEK Tomasz 504Open Mężczyzn40M 6110:3001:26:26.8001:26:26.80+00:31:1214:244.2
65SORBIAN Paweł 437Open Mężczyzn41M 6210:1501:26:31.0001:26:31.00+00:31:1614:254.2
66GAŁAN Tomasz 947KOJOTYOpen Mężczyzn42M 6312:3001:26:38.5501:26:38.55+00:31:2414:264.2
67NOWAK Rafał 401TEAM R&ROpen Mężczyzn43M 6410:1501:26:44.1501:26:44.15+00:31:3014:274.2
68MALEC Radosław 400TEAM R&ROpen Mężczyzn44M 6510:1501:26:44.5001:26:44.50+00:31:3014:274.2
69TUCHARZ Szczepan 339WHITETIGERSOpen Mężczyzn45M 6609:3001:26:58.1501:26:58.15+00:31:4414:294.1
70MITRĘGA Kamil 424Open Mężczyzn46M 6710:1501:27:03.1001:27:03.10+00:31:4914:304.1
71MICHALAK Michał 10MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn16M 6808:4001:27:06.6501:27:06.65+00:31:5214:314.1
72DENYSIUK Marek 477WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn6M 6910:3001:27:25.5001:27:25.50+00:32:1114:344.1
73PIETRZAK Damian 357Open Mężczyzn47M 7009:3001:27:30.0001:27:30.00+00:32:1514:354.1
74BUŚKIEWICZ Jakub 341Open Mężczyzn48M 7109:3001:27:56.4501:27:56.45+00:32:4214:394.1
75ZAJĄC Marcel 1090Open Mężczyzn49M 7212:1501:28:12.5501:28:12.55+00:32:5814:424.1
76SZCZENDZINA Mariusz 1056Open Mężczyzn50M 7312:1501:28:28.1001:28:28.10+00:33:1414:444.1
77MELNER Piotr 219ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn51M 7409:0001:28:42.8501:28:42.85+00:33:2814:474.1
78MISIEC Tadeusz 811Open Mężczyzn52M 7511:4501:29:06.9001:29:06.90+00:33:5214:514
79GRADOŃ Marcin 798Open Mężczyzn53M 7611:4501:29:10.5501:29:10.55+00:33:5614:514
80FRANKIEWICZ Ryszard 766PO MALUCHUOpen Mężczyzn54M 7711:4501:29:13.2001:29:13.20+00:33:5914:524
81WRÓBLEWSKI Marcin 521BRUD EKIPAOpen Mężczyzn55M 7810:4501:29:24.8501:29:24.85+00:34:1014:544
82KOSSOWSKI Przemysław 633Open Masters Mężczyzn7M 7911:0001:29:35.1501:29:35.15+00:34:2114:554
83KRZYWIECKI Piotr 804Open Mężczyzn56M 8011:4501:29:35.2501:29:35.25+00:34:2114:554
84BABULA Andrzej 249SRTG WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn57M 8109:0001:29:42.7001:29:42.70+00:34:2814:574
85DASZKILEWICZ Rafał 247PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn58M 8209:0001:29:48.3001:29:48.30+00:34:3414:584
86ZAKRĘT Zuzanna 847AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet4K 412:0001:30:01.9001:30:01.90+00:34:4715:004
87WANCZURA Tomek 845AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn59M 8312:0001:30:03.6501:30:03.65+00:34:4915:004
88DURKO Maciej 250SRTG WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn60M 8409:0001:30:10.7001:30:10.70+00:34:5615:014
89ŁUCZAK Tomasz 275Open Mężczyzn61M 8509:0001:30:18.2501:30:18.25+00:35:0415:034
90PIETRASZKO Patryk 665FIT WORKOUTOpen Mężczyzn62M 8611:0001:30:24.3001:30:24.30+00:35:1015:044
91FRYDRYCH Maciek 15WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Masters Mężczyzn2M 8708:4001:30:57.1501:30:57.15+00:35:4315:094
92MACYSZYN Mateusz 555Open Mężczyzn63M 8810:4501:31:08.9501:31:08.95+00:35:5415:114
93PYSZNY Jakub 565Open Mężczyzn64M 8910:4501:31:09.6001:31:09.60+00:35:5515:113.9
94KOLON Tomasz 1081Open Mężczyzn65M 9010:4501:31:24.5501:31:24.55+00:36:1015:143.9
95KLONOWSKI Mikołaj 963PCC ROKITAOpen Mężczyzn66M 9112:3001:31:35.0501:31:35.05+00:36:2015:153.9
96MAJCHERCZYK Łukasz 722Open Masters Mężczyzn8M 9211:3001:31:38.2501:31:38.25+00:36:2415:163.9
97KUŚTAK Marcin 718Open Masters Mężczyzn9M 9311:3001:31:38.2501:31:38.25+00:36:2415:163.9
98WŁODARCZYK Krystian 734Open Mężczyzn67M 9411:3001:31:38.8501:31:38.85+00:36:2415:163.9
99MACHOWSKI Marcin 554Open Mężczyzn68M 9510:4501:31:55.4001:31:55.40+00:36:4115:193.9
100GROT Izabela 822AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet5K 512:0001:32:08.6501:32:08.65+00:36:5415:213.9
101SMAK Bartek 728Open Mężczyzn69M 9611:3001:32:29.1501:32:29.15+00:37:1515:243.9
102MOCARSKI Michał 941JEPPESEN OCR TEAMOpen Mężczyzn70M 9712:1501:32:35.7501:32:35.75+00:37:2115:253.9
103KUŁAKOWSKI Adrian 873STRAŻACY JRG1Open Masters Mężczyzn10M 9812:0001:32:57.8501:32:57.85+00:37:4315:293.9
104MROWIEC Adrian 912CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn71M 9912:3001:33:02.1001:33:02.10+00:37:4815:303.9
105GÓRSKI Adrian 909CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn11M 10012:3001:33:02.2001:33:02.20+00:37:4815:303.9
106ŚWIATOWY Filip 730Open Mężczyzn72M 10111:3001:33:18.3001:33:18.30+00:38:0415:333.9
107BUDNIK Bartosz 693SPOCENI BRUDZEWOOpen Mężczyzn73M 10211:3001:33:30.3001:33:30.30+00:38:1615:353.9
108KUL Paweł 16WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Masters Mężczyzn3M 10308:4001:33:40.1501:33:40.15+00:38:2615:363.8
109RÓŻAŃSKI Robert 762PCC ROKITAOpen Masters Mężczyzn12M 10412:3001:33:57.2501:33:57.25+00:38:4315:393.8
110BOROŃ Marlena 526HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet6K 610:4501:34:00.1501:34:00.15+00:38:4615:403.8
111NOWICKI Krzysztof 882Z KANAPY PO MEDALOpen Mężczyzn74M 10512:0001:34:30.2001:34:30.20+00:39:1615:453.8
112GAŁA Paweł 880Z KANAPY PO MEDALOpen Mężczyzn75M 10612:0001:34:31.5501:34:31.55+00:39:1715:453.8
113BIEŃ Damian 483Open Mężczyzn76M 10710:3001:34:32.7501:34:32.75+00:39:1815:453.8
114GRZYBOWSKI Grzegorz 875UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn77M 10812:0001:34:33.7001:34:33.70+00:39:1915:453.8
115BONCZAROWSKI Sebastian 874UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn78M 10912:0001:34:33.8501:34:33.85+00:39:1915:453.8
116SKRZYPEK Mateusz 787UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn79M 11012:0001:34:33.9001:34:33.90+00:39:1915:453.8
117DANILEWICZ Marzena 709Open Kobiet7K 711:3001:34:34.5501:34:34.55+00:39:2015:453.8
118ERENS Aneta 239MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Kobiet8K 809:0001:34:47.9501:34:47.95+00:39:3315:473.8
119KRYSZAK Kazimierz 240MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn80M 11109:0001:34:48.1001:34:48.10+00:39:3415:483.8
120DYKO Bartosz 215ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn81M 11209:0001:35:14.5501:35:14.55+00:40:0015:523.8
121SIEJKA Konrad 1048Open Mężczyzn82M 11312:3001:35:15.8501:35:15.85+00:40:0115:523.8
122GOERIG Michał 224HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn83M 11409:0001:35:17.7001:35:17.70+00:40:0315:523.8
123GAJEWCZYK Rafał 907CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn84M 11512:3001:35:18.0001:35:18.00+00:40:0315:533.8
124KOŁACZ Jakub 266Open Mężczyzn85M 11609:0001:35:29.2001:35:29.20+00:40:1515:543.8
125PROSZOWSKA Malwina 1040Open Kobiet9K 912:3001:35:31.3001:35:31.30+00:40:1715:553.8
126KOWAL Tomasz 1014Open Mężczyzn86M 11712:3001:35:35.3501:35:35.35+00:40:2115:553.8
127NECKAR Marcin 428Open Mężczyzn87M 11810:1501:35:38.7501:35:38.75+00:40:2415:563.8
128CHŁĄD Aleksander 4HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn17M 11908:4001:35:46.2001:35:46.20+00:40:3215:573.8
129DUL Dariusz 237MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn13M 12009:0001:35:54.6501:35:54.65+00:40:4015:593.8
130SURGIENIEWICZ Marcin 667FIT WORKOUTOpen Mężczyzn88M 12111:3001:36:02.2501:36:02.25+00:40:4816:003.7
131KRAŻEWSKI Jarosław 832AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn89M 12212:0001:36:09.6501:36:09.65+00:40:5516:013.7
132PAWŁOWSKI Krzysztof 777SQUASH CLUB WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn90M 12311:4501:36:19.3501:36:19.35+00:41:0516:033.7
133KULIK Karol 834AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Masters Mężczyzn14M 12412:0001:36:19.6001:36:19.60+00:41:0516:033.7
134PARADOWSKI Piotr 776SQUASH CLUB WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn91M 12511:4501:36:20.0001:36:20.00+00:41:0516:033.7
135BALCAREK Remigiusz 482Open Mężczyzn92M 12610:3001:36:20.3501:36:20.35+00:41:0616:033.7
136ZIĘBIŃSKI Mirosław 1094Open Masters Mężczyzn15M 12712:0001:36:20.8501:36:20.85+00:41:0616:033.7
137JAŻDŻYK Kamil 961PCC ROKITAOpen Mężczyzn93M 12812:3001:36:33.8501:36:33.85+00:41:1916:053.7
138SZULAKOWSKI Igor 731Open Mężczyzn94M 12911:3001:36:44.4001:36:44.40+00:41:3016:073.7
139JĘDRZEJCZYK Aleksandra 824AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet10K 1012:0001:37:09.9001:37:09.90+00:41:5516:113.7
140JERZYK Agnieszka 825AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet11K 1112:0001:37:09.9001:37:09.90+00:41:5516:113.7
141POLAŃSKI Piotr 480WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn16M 13010:3001:37:14.3501:37:14.35+00:42:0016:123.7
142CZARNECKI Jakub 994Open Mężczyzn95M 13112:3001:37:19.3001:37:19.30+00:42:0516:133.7
143TYŃSKA-SITEK Aleksandra 586HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet12K 1211:0001:37:26.4501:37:26.45+00:42:1216:143.7
144KOSOWSKA Anna 304KOKSOWNIAOpen Kobiet13K 1309:3001:37:30.7001:37:30.70+00:42:1616:153.7
145FURTEK Monika 443ABY DO METY!Open Kobiet14K 1410:3001:37:32.4501:37:32.45+00:42:1816:153.7
146MARCHLIK Mariusz 451ABY DO METY!Open Mężczyzn96M 13210:3001:37:33.3501:37:33.35+00:42:1916:153.7
147ZAJĄC Robert 1062Open Mężczyzn97M 13312:3001:37:33.6001:37:33.60+00:42:1916:153.7
148STAWINOGA Paweł 1091Open Masters Mężczyzn17M 13412:1501:37:58.2001:37:58.20+00:42:4416:193.7
149KOZAK Kacper 576ATOMOWI LUDZIE GÓROpen Mężczyzn98M 13511:0001:38:05.0001:38:05.00+00:42:5016:203.7
150GODZIK Rafał 1004Open Mężczyzn99M 13612:1501:38:19.9501:38:19.95+00:43:0516:233.7
151TURKIEWICZ Daniel 223ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Masters Mężczyzn18M 13709:0001:38:36.9501:38:36.95+00:43:2216:263.7
152ŚLIWOWSKI Marcin 980STARE WILKIOpen Masters Mężczyzn19M 13812:1501:38:42.1501:38:42.15+00:43:2816:273.6
153SKRZECZYŃSKI Sławomir 3HEJ, JAK TA SARNA!Elite Masters Mężczyzn4M 13908:4001:38:45.4501:38:45.45+00:43:3116:273.6
154TURKO Marcin 515Open Mężczyzn100M 14010:3001:38:52.1501:38:52.15+00:43:3816:283.6
155ORŁOWSKA Karina 837AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet15K 1512:0001:38:59.7001:38:59.70+00:43:4516:293.6
156KING Kevin 829AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn101M 14112:0001:39:02.8501:39:02.85+00:43:4816:303.6
157TROCHIMIAK Artur 844AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn102M 14212:0001:39:04.8001:39:04.80+00:43:5016:303.6
158LESZCZYŃSKI Marcin 888Open Mężczyzn103M 14312:0001:39:05.0001:39:05.00+00:43:5016:303.6
159STASIAK Szymon 706TURBO POCZESYOpen Mężczyzn104M 14411:3001:39:08.1001:39:08.10+00:43:5416:313.6
160STASIAK Konrad 705TURBO POCZESYOpen Mężczyzn105M 14511:3001:39:09.3001:39:09.30+00:43:5516:313.6
161LASEK Pawel 273Open Mężczyzn106M 14609:0001:39:10.1001:39:10.10+00:43:5616:313.6
162MATERKA Marcin 704TURBO POCZESYOpen Mężczyzn107M 14711:3001:39:10.2501:39:10.25+00:43:5616:313.6
163WORSKI Krzysztof 285Open Mężczyzn108M 14809:0001:39:11.3501:39:11.35+00:43:5716:313.6
164DUCH Dawid 320PWC SDC RUNNERS TEAM Open Mężczyzn109M 14909:3001:39:15.4001:39:15.40+00:44:0116:323.6
165GORZOŁKA Krzysztof 485Open Mężczyzn110M 15010:3001:39:32.9001:39:32.90+00:44:1816:353.6
166ZAWISZA Aleksandra 978SOCIOS SILESIAOpen Masters Kobiet1K 1612:1501:39:44.0501:39:44.05+00:44:2916:373.6
167MACZUCH Ewa 976SOCIOS SILESIAOpen Kobiet16K 1712:1501:39:44.0501:39:44.05+00:44:2916:373.6
168ZOCŁOŃSKI Łukasz 979SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn20M 15112:1501:39:46.8001:39:46.80+00:44:3216:373.6
169KUPREWICZ Grzegorz 351Open Mężczyzn111M 15209:3001:39:49.1501:39:49.15+00:44:3516:383.6
170WYPUKOŁ Jakub 977SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn112M 15312:1501:39:49.6501:39:49.65+00:44:3516:383.6
171KOWAL Jakub 1013Open Mężczyzn113M 15412:1501:39:57.9501:39:57.95+00:44:4316:393.6
172NAWROCKI Szymon 892Open Mężczyzn114M 15512:0001:40:06.1501:40:06.15+00:44:5216:413.6
173GRZEŚKOWIAK Katarzyna 940HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet17K 1812:1501:40:17.7001:40:17.70+00:45:0316:423.6
174POTOCKA Aleksandra 902AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet18K 1912:0001:40:33.1501:40:33.15+00:45:1916:453.6
175KMIECIK Małgorzata 830AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet19K 2012:0001:40:33.6501:40:33.65+00:45:1916:453.6
176ŻYWARSKI Michał 903AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn115M 15612:0001:40:49.0001:40:49.00+00:45:3416:483.6
177ZALESKI Bartłomiej 457ABY DO METY!Open Mężczyzn116M 15710:3001:40:49.1501:40:49.15+00:45:3516:483.6
178KRAWCZYK Krzysztof 479WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn21M 15810:3001:40:50.8501:40:50.85+00:45:3616:483.6
179SYCHOWSKI Dawid 896Open Mężczyzn117M 15912:0001:40:51.3001:40:51.30+00:45:3716:483.6
180KACPRZAK Łukasz 827AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn118M 16012:0001:40:52.0001:40:52.00+00:45:3716:483.6
181CHEŁKOWSKI Kamil 773SQUASH CLUB WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn119M 16111:4501:40:53.7501:40:53.75+00:45:3916:483.6
182BLAŃDA Dominik 1082Open Mężczyzn120M 16210:3001:40:57.1001:40:57.10+00:45:4316:493.6
183GRZESZCZUK Wojciech 486Open Mężczyzn121M 16310:3001:40:59.7001:40:59.70+00:45:4516:493.6
184GÓRSKA Joanna 908CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Masters Kobiet2K 2112:3001:41:00.2501:41:00.25+00:45:4616:503.6
185WIŚNIEWSKI Patryk 651Open Mężczyzn122M 16411:0001:41:03.5501:41:03.55+00:45:4916:503.6
186JANKOWSKI Kamil 445ABY DO METY!Open Mężczyzn123M 16510:3001:41:15.0001:41:15.00+00:46:0016:523.6
187WOJTKIEWICZ Wojciech 735Open Mężczyzn124M 16611:3001:41:24.5001:41:24.50+00:46:1016:543.6
188KORPECKI Piotr 965PCC ROKITAOpen Masters Mężczyzn22M 16712:3001:41:24.7501:41:24.75+00:46:1016:543.6
189TYCZYNO Wojciech 481WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn125M 16810:3001:41:40.6001:41:40.60+00:46:2616:563.5
190KUPCZAK Marcin 1019Open Masters Mężczyzn23M 16912:1501:41:47.7001:41:47.70+00:46:3316:573.5
191TĘCZA Rafał 925DZISIAJ PIWO, JUTRO FLACHAOpen Mężczyzn126M 17012:1501:42:01.7501:42:01.75+00:46:4717:003.5
192SOŚNICKI Maciej 1052Open Mężczyzn127M 17112:1501:42:02.0501:42:02.05+00:46:4717:003.5
193GÓRALSKI Tomasz 711Open Mężczyzn128M 17211:3001:42:22.2501:42:22.25+00:47:0817:033.5
194CZARKOWSKI Norbert 474TEMMPO WAŁBRZYCH Open Masters Mężczyzn24M 17310:3001:42:25.5001:42:25.50+00:47:1117:043.5
195CIELEWICZ Piotr 885Open Mężczyzn129M 17412:0001:42:26.4001:42:26.40+00:47:1217:043.5
196GOTÓWKO Damian 774SQUASH CLUB WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn130M 17511:4501:42:31.8501:42:31.85+00:47:1717:053.5
197GAMŻA Adrian 346Open Masters Mężczyzn25M 17609:3001:42:34.6001:42:34.60+00:47:2017:053.5
198WĘGRZYNOWSKI Marek 517Open Mężczyzn131M 17710:3001:42:37.4001:42:37.40+00:47:2317:063.5
199KALETA Paweł 478WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn132M 17810:3001:42:44.1001:42:44.10+00:47:3017:073.5
200ŁĄGIEWKA Daniel 719Open Mężczyzn133M 17911:3001:43:08.6001:43:08.60+00:47:5417:113.5
201MYSZKIEWICZ Mateusz 498Open Mężczyzn134M 18010:3001:43:29.0501:43:29.05+00:48:1417:143.5
202KRAŚNIEWSKI Dawid 857BIG RED ONE TEAMOpen Mężczyzn135M 18112:0001:43:48.8001:43:48.80+00:48:3417:183.5
203ORDA Czeslaw 502Open Masters Mężczyzn26M 18210:3001:43:59.2001:43:59.20+00:48:4517:193.5
204KAŹMIERCZAK Sylwester 856BIG RED ONE TEAMOpen Mężczyzn136M 18312:0001:44:11.3501:44:11.35+00:48:5717:213.5
205SCHILLER Fryderyk 767SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn27M 18411:4501:44:13.2501:44:13.25+00:48:5917:223.5
206LITZAU Michał 696SPOCENI BRUDZEWO Open Mężczyzn137M 18511:3001:44:13.3001:44:13.30+00:48:5917:223.5
207KORCZYK Tomasz 267Open Mężczyzn138M 18609:0001:44:17.6501:44:17.65+00:49:0317:223.5
208KULLING Sebastian 694SPOCENI BRUDZEWOOpen Mężczyzn139M 18711:3001:44:23.2501:44:23.25+00:49:0917:233.4
209OLSZÓWKA Arkadiusz 858BIG RED ONE TEAMOpen Masters Mężczyzn28M 18812:0001:44:34.2501:44:34.25+00:49:2017:253.4
210LINDNER Daniel 695SPOCENI BRUDZEWO Open Masters Mężczyzn29M 18911:3001:44:35.3501:44:35.35+00:49:2117:253.4
211PONIATOWSKI Marcin 506Open Masters Mężczyzn30M 19010:3001:44:37.2501:44:37.25+00:49:2317:263.4
212PIEKARSKI Grzegorz 859BIG RED ONE TEAMOpen Mężczyzn140M 19112:0001:44:37.9501:44:37.95+00:49:2317:263.4
213MAĆKOWIAK Alicja 642Open Kobiet20K 2211:0001:44:39.3001:44:39.30+00:49:2517:263.4
214MAĆKOWIAK Łukasz 643Open Mężczyzn141M 19211:0001:44:41.0001:44:41.00+00:49:2617:263.4
215KIEŁBASA Grzegorz 1010Open Mężczyzn142M 19312:1501:44:46.1501:44:46.15+00:49:3217:273.4
216SUCHAŃSKI Jakub 1072Open Mężczyzn143M 19412:1501:44:52.3001:44:52.30+00:49:3817:283.4
217CYGAN Sławomir 523CYGAŃSKI TABOROpen Mężczyzn144M 19510:4501:44:55.1001:44:55.10+00:49:4117:293.4
218GRZEGORZAK Jarosław 881Z KANAPY PO MEDALOpen Mężczyzn145M 19612:0001:45:17.7001:45:17.70+00:50:0317:323.4
219KUBIAK Marcin 638Open Mężczyzn146M 19711:0001:45:38.1001:45:38.10+00:50:2417:363.4
220PIECHOWIAK Karol 1037Open Mężczyzn147M 19812:3001:45:39.3001:45:39.30+00:50:2517:363.4
221KOZAKOWSKA Justyna 550Open Kobiet21K 2311:0001:46:03.2501:46:03.25+00:50:4917:403.4
222ŚWIĄTEK Maciej 510Open Mężczyzn148M 19910:3001:46:04.9001:46:04.90+00:50:5017:403.4
223TYZO Aleksander 455ABY DO METY!Open Mężczyzn149M 20010:3001:46:09.4001:46:09.40+00:50:5517:413.4
224KRIL Maksim 636Open Mężczyzn150M 20111:0001:47:13.5501:47:13.55+00:51:5917:523.4
225MAGIEŁDA Przemek 353Open Mężczyzn151M 20209:3001:47:16.9501:47:16.95+00:52:0217:523.4
226KLEWANIEC Jakub 631Open Mężczyzn152M 20311:0001:47:45.0501:47:45.05+00:52:3017:573.3
227MIŚ Jarosław 220ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Masters Mężczyzn31M 20409:0001:47:53.1501:47:53.15+00:52:3917:583.3
228GÓRAJEWSKI Piotr 216ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn153M 20509:0001:47:55.2001:47:55.20+00:52:4117:593.3
229DZIUBIŃSKI Paweł 749NUTREND TEAMOpen Mężczyzn154M 20611:4501:48:09.4501:48:09.45+00:52:5518:013.3
230BEDNARCZYK Magdalena 736CROSSBOX JAWOROpen Kobiet22K 2411:4501:48:14.1501:48:14.15+00:53:0018:023.3
231JĘDRUSIAK Patryk 743LIDLOpen Mężczyzn155M 20711:4501:48:14.4001:48:14.40+00:53:0018:023.3
232KORGOL Fabian 1012Open Mężczyzn156M 20812:1501:48:26.2501:48:26.25+00:53:1218:043.3
233WITKOWSKI Filip 363Open Mężczyzn157M 20909:3001:48:28.5501:48:28.55+00:53:1418:043.3
234KACZMARCZYK Monika 319MORSY SZCZYTNO #RESETOpen Kobiet23K 2509:3001:48:34.5001:48:34.50+00:53:2018:053.3
235PETELA Krystian 646Open Mężczyzn158M 21011:0001:48:34.7001:48:34.70+00:53:2018:053.3
236MALISZEWSKA Agnieszka 354Open Masters Kobiet3K 2609:3001:48:41.0001:48:41.00+00:53:2618:063.3
237PIECHACZEK Marcin 432Open Mężczyzn159M 21110:1501:48:41.7501:48:41.75+00:53:2718:063.3
238ZNAJEWSKI Grzegorz 751NUTREND TEAMOpen Mężczyzn160M 21211:4501:48:52.5001:48:52.50+00:53:3818:083.3
239DZIEDZICKI Przemysław 537Open Mężczyzn161M 21310:4501:48:53.7001:48:53.70+00:53:3918:083.3
240BURZAK Justyna 534THE NATURAT TEAMOpen Kobiet24K 2710:4501:49:06.0001:49:06.00+00:53:5118:113.3
241WOJCIECHOWSKI Andrzej 652Open Mężczyzn162M 21411:0001:49:17.1001:49:17.10+00:54:0318:123.3
242MITRO Katarzyna 356Open Masters Kobiet4K 2809:3001:49:20.4001:49:20.40+00:54:0618:133.3
243RYBAK Piotr 360Open Mężczyzn163M 21509:3001:49:23.1501:49:23.15+00:54:0918:133.3
244NAWROT Bartosz 384ODRZUTOWE SANDAŁYOpen Mężczyzn164M 21610:1501:49:32.9501:49:32.95+00:54:1818:153.3
245KRAWCZYK Sebastian 1075Open Mężczyzn165M 21709:3001:49:37.7501:49:37.75+00:54:2318:163.3
246TOMCZYK Agnieszka 842AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet25K 2912:0001:49:53.1001:49:53.10+00:54:3918:183.3
247KRYSZAK Iwona 833AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet26K 3012:0001:49:54.1001:49:54.10+00:54:4018:193.3
248MARZEC Paweł 225HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn166M 21809:0001:50:02.1001:50:02.10+00:54:4818:203.3
249WIŚNIEWSKA Aleksandra 203BEXAOpen Kobiet27K 3109:0001:50:12.7501:50:12.75+00:54:5818:223.3
250KARBOWIAK Emilia 828AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet28K 3212:0001:50:16.2001:50:16.20+00:55:0218:223.3
251KONCEWICZ Aleksandra 831AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet29K 3312:0001:50:26.0501:50:26.05+00:55:1118:243.3
252ŁUKASZEWSKI Krzysztof 352Open Mężczyzn167M 21909:3001:50:26.4001:50:26.40+00:55:1218:243.3
253CISAK Kuba 343Open Mężczyzn168M 22009:3001:50:28.9501:50:28.95+00:55:1418:243.3
254CISAK Krzysztof 342Open Mężczyzn169M 22109:3001:50:29.3501:50:29.35+00:55:1518:243.3
255KLESZKO Tomasz 673HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn170M 22211:3001:50:34.1001:50:34.10+00:55:2018:253.3
256KLESZKO Sylwester 672HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn171M 22311:3001:50:34.9501:50:34.95+00:55:2018:253.3
257PAWELEK Monika 900AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Masters Kobiet5K 3412:0001:50:42.4001:50:42.40+00:55:2818:273.3
258BINKOWSKA Katarzyna 818AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet30K 3512:0001:50:42.7001:50:42.70+00:55:2818:273.3
259FRELICH Natalia 821AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet31K 3612:0001:50:44.0001:50:44.00+00:55:2918:273.3
260FRELICH Dariusz 820AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn172M 22412:0001:50:44.0501:50:44.05+00:55:2918:273.3
261KOZŁOWSKA Katarzyna 1016Open Kobiet32K 3712:3001:51:00.6001:51:00.60+00:55:4618:303.2
262LORENS Kacper 1025Open Mężczyzn173M 22512:3001:51:00.8001:51:00.80+00:55:4618:303.2
263WIDUCH Ryszard 283Open Mężczyzn174M 22609:0001:51:02.4001:51:02.40+00:55:4818:303.2
264JÓŹWIAK Piotr 712Open Mężczyzn175M 22711:3001:51:06.3001:51:06.30+00:55:5218:313.2
265WIATROWSKI Szymon 441Open Mężczyzn176M 22809:3001:51:24.9501:51:24.95+00:56:1018:343.2
266KIJEWSKI Marek 350Open Masters Mężczyzn32M 22909:3001:51:26.0501:51:26.05+00:56:1118:343.2
267TRYNIECKI Jakub 660FAURECIA TEAMOpen Mężczyzn177M 23011:3001:51:27.3501:51:27.35+00:56:1318:343.2
268TAJDUŚ Bogdan 732Open Masters Mężczyzn33M 23111:3001:51:27.6001:51:27.60+00:56:1318:343.2
269PIĘKNY Marek 723Open Mężczyzn178M 23211:3001:51:27.7501:51:27.75+00:56:1318:343.2
270STARCZUKOWSKI Michał 729Open Mężczyzn179M 23311:3001:51:27.8501:51:27.85+00:56:1318:343.2
271LEOŃSKI Krzysztof 420Open Mężczyzn180M 23410:1501:51:32.5001:51:32.50+00:56:1818:353.2
272FALTYN Grzegorz 710Open Mężczyzn181M 23511:3001:51:33.7001:51:33.70+00:56:1918:353.2
273WOJCIECHOWSKI Dariusz 365Open Masters Mężczyzn34M 23609:3001:51:34.8501:51:34.85+00:56:2018:353.2
274BOCHENEK Adrian 819AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn182M 23712:0001:51:39.3501:51:39.35+00:56:2518:363.2
275WIATR Kacper 572Open Mężczyzn183M 23810:4501:51:39.6501:51:39.65+00:56:2518:363.2
276WACH Mateusz 362Open Mężczyzn184M 23909:3001:51:43.3001:51:43.30+00:56:2918:373.2
277WOŹNIKOWSKI Michał 286Open Mężczyzn185M 24009:0001:51:55.4501:51:55.45+00:56:4118:393.2
278PAWELEK Tomasz 901AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Masters Mężczyzn35M 24112:0001:51:55.7501:51:55.75+00:56:4118:393.2
279ORŁOWSKI Adam 279Open Masters Mężczyzn36M 24209:0001:51:56.3001:51:56.30+00:56:4218:393.2
280WILK Szymon 1085Open Mężczyzn186M 24311:3001:51:56.4501:51:56.45+00:56:4218:393.2
281ŚLUFIK Czesław 689RESET TEAMOpen Masters Mężczyzn37M 24411:3001:52:19.0001:52:19.00+00:57:0418:433.2
282STARANOWICZ Wioletta 691RESET TEAMOpen Masters Kobiet6K 3811:3001:52:19.3001:52:19.30+00:57:0518:433.2
283KALISZYK Grzegorz 8MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Masters Mężczyzn5M 24508:4001:52:20.0501:52:20.05+00:57:0518:433.2
284WDOWIAK Tomasz 846AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn187M 24612:0001:52:20.7001:52:20.70+00:57:0618:433.2
285JERZYK Bartosz 826AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn188M 24712:0001:52:21.1001:52:21.10+00:57:0718:433.2
286BROŻYNA Gabriel 1068Open Mężczyzn189M 24809:3001:52:26.0001:52:26.00+00:57:1118:443.2
287LELEK Emil 721Open Mężczyzn190M 24911:3001:52:26.1001:52:26.10+00:57:1218:443.2
288LELEK Arkadiusz 720Open Masters Mężczyzn38M 25011:3001:52:27.1501:52:27.15+00:57:1318:443.2
289FÓRMANEK Krystian 797Open Mężczyzn191M 25111:4501:52:27.9501:52:27.95+00:57:1318:443.2
290MITRĘGA Martyna 426Open Kobiet33K 3910:1501:52:33.7001:52:33.70+00:57:1918:453.2
291PAWŁOWSKI Adam 529KOHORTAOpen Mężczyzn192M 25210:4501:52:57.7501:52:57.75+00:57:4318:493.2
292PIOTROWSKI Rafal 433Open Mężczyzn193M 25309:3001:53:02.3001:53:02.30+00:57:4818:503.2
293PŁONKA Przemek 359Open Masters Mężczyzn39M 25409:3001:53:17.9001:53:17.90+00:58:0318:523.2
294MŁODECKI Marcin 292FIT KLUB 24 WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn194M 25509:3001:53:20.0001:53:20.00+00:58:0518:533.2
295KUKAWSKI Łukasz 272Open Mężczyzn195M 25609:0001:53:20.4501:53:20.45+00:58:0618:533.2
296POPŁAWSKA Aleksandra 322RUN BITCHES RUNOpen Kobiet34K 4009:3001:53:20.5501:53:20.55+00:58:0618:533.2
297ZIELIŃSKA Magdalena 326RUN BITCHES RUNOpen Kobiet35K 4109:3001:53:20.9501:53:20.95+00:58:0618:533.2
298ROSA Zuzanna 324RUN BITCHES RUNOpen Kobiet36K 4209:3001:53:21.2001:53:21.20+00:58:0718:533.2
299WIECZOREK Rafał 325RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn196M 25709:3001:53:21.4501:53:21.45+00:58:0718:533.2
300RUDZIŃSKI Krzysztof 293FIT KLUB 24 WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn197M 25809:3001:53:21.5501:53:21.55+00:58:0718:533.2
301MALESA Karol 808Open Mężczyzn198M 25911:4501:53:26.8501:53:26.85+00:58:1218:543.2
302MAZUR Monika 835AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet37K 4312:0001:53:27.3501:53:27.35+00:58:1318:543.2
303PIECHUR-GÓRNIAK Iwona 839AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet38K 4412:0001:53:27.6501:53:27.65+00:58:1318:543.2
304KUCHARSKI Adam 418Open Mężczyzn199M 26010:1501:53:34.0501:53:34.05+00:58:1918:553.2
305NOCUŃ Iwona 333TOYOTA DOBRYGOWSKIOpen Masters Kobiet7K 4509:3001:53:36.0501:53:36.05+00:58:2118:563.2
306TOMCZYK Marcin 733Open Mężczyzn200M 26111:3001:53:36.3001:53:36.30+00:58:2218:563.2
307GÓRSKI Hubert 910CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn201M 26212:3001:53:36.4001:53:36.40+00:58:2218:563.2
308KALINOWSKA Wioleta 899AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Masters Kobiet8K 4612:0001:53:39.0501:53:39.05+00:58:2418:563.2
309KUŹNIAR Sławomir 331TOYOTA DOBRYGOWSKIOpen Masters Mężczyzn40M 26309:3001:53:39.5001:53:39.50+00:58:2518:563.2
310SOLARZ Michał 509Open Mężczyzn202M 26410:3001:53:44.1501:53:44.15+00:58:3018:573.2
311OZIMEK Mateusz 838AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn203M 26512:0001:53:48.0001:53:48.00+00:58:3318:583.2
312POMIAN Andżelina 724Open Kobiet39K 4711:3001:53:58.8001:53:58.80+00:58:4418:593.2
313POMIAN Sebastian 725Open Mężczyzn204M 26611:3001:53:59.1001:53:59.10+00:58:4518:593.2
314MATERLA Krzysztof 528KOHORTAOpen Mężczyzn205M 26710:4501:54:03.3501:54:03.35+00:58:4919:003.2
315SZURMAN Marika 840AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet40K 4812:0001:54:07.1501:54:07.15+00:58:5319:013.2
316IRLA Dominika 823AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Kobiet41K 4912:0001:54:07.1501:54:07.15+00:58:5319:013.2
317KASTELIK Bartosz 265Open Mężczyzn206M 26809:0001:54:10.9501:54:10.95+00:58:5619:013.2
318KOKOT Adam 549Open Mężczyzn207M 26910:4501:54:21.8501:54:21.85+00:59:0719:033.1
319KOSSOWSKA Kamila 632Open Kobiet42K 5011:0001:54:30.0501:54:30.05+00:59:1519:053.1
320ŁOSYK Łukasz 641Open Mężczyzn208M 27011:0001:54:32.7001:54:32.70+00:59:1819:053.1
321DRZYZGA Tomasz 625Open Masters Mężczyzn41M 27111:0001:54:33.3001:54:33.30+00:59:1919:053.1
322OLBRYK Marcin 775SQUASH CLUB WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn209M 27211:4501:54:33.5501:54:33.55+00:59:1919:053.1
323MAJZELES Estera 644Open Kobiet43K 5111:0001:54:48.5501:54:48.55+00:59:3419:083.1
324DOBOSZ Tomasz 624Open Mężczyzn210M 27311:0001:54:48.9001:54:48.90+00:59:3419:083.1
325OPIELEWICZ-PROCHERA Magdalena 906CITYFITOpen Masters Kobiet9K 5212:3001:54:55.4501:54:55.45+00:59:4119:093.1
326PROCEK Piotr 648Open Mężczyzn211M 27411:0001:55:23.0001:55:23.00+01:00:0819:133.1
327GAWRONIUK Paulina 41XRUNNERSElite Kobiet1K 5308:5001:55:29.9501:55:29.95+01:00:1519:143.1
328DZIURZYŃSKI Kamil 261Open Mężczyzn212M 27509:0001:55:32.2001:55:32.20+01:00:1819:153.1
329SZCZYPEK- JAGOSZ Anna 914CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Kobiet44K 5412:3001:55:43.1001:55:43.10+01:00:2919:173.1
330HOPEK Anna 911CITYFIT WAŁBRZYCHOpen Kobiet45K 5512:3001:55:43.7001:55:43.70+01:00:2919:173.1
331CEMEL Nelly 370ATOMOWE PCHŁYOpen Kobiet46K 5610:1501:55:46.6001:55:46.60+01:00:3219:173.1
332DUMAŃSKI Mateusz 408Open Mężczyzn213M 27610:1501:56:07.1001:56:07.10+01:00:5319:213.1
333KOTOŃSKI Jan 415Open Mężczyzn214M 27710:1501:56:08.2001:56:08.20+01:00:5419:213.1
334ZIĘBA Kinga 1064Open Kobiet47K 5712:1501:56:10.4501:56:10.45+01:00:5619:213.1
335SZUMIGAŁA Sabina 439Open Kobiet48K 5810:1501:56:20.4501:56:20.45+01:01:0619:233.1
336SZUMIGAŁA Stanisław 440Open Masters Mężczyzn42M 27810:1501:56:20.7501:56:20.75+01:01:0619:233.1
337NOGA Dariusz 277Open Mężczyzn215M 27909:0001:56:37.6001:56:37.60+01:01:2319:263.1
338STELMASZCZUK Mateusz 949KOJOTYOpen Mężczyzn216M 28012:3001:56:47.4001:56:47.40+01:01:3319:273.1
339MACIĄG Grzegorz 496Open Mężczyzn217M 28110:3001:57:00.3501:57:00.35+01:01:4619:303.1
340ZAJĄC Magdalena 950KOJOTYOpen Kobiet49K 5912:3001:57:14.3501:57:14.35+01:02:0019:323.1
341MICHALAK Daniel 948KOJOTYOpen Mężczyzn218M 28212:3001:57:14.8501:57:14.85+01:02:0019:323.1
342ZAJĄC Paweł 951KOJOTYOpen Mężczyzn219M 28312:3001:57:15.9501:57:15.95+01:02:0119:323.1
343ŁUSZCZEWSKI Łukasz 421Open Mężczyzn220M 28410:1501:57:18.6501:57:18.65+01:02:0419:333.1
344FAGAS Emilia 627Open Kobiet50K 6011:0001:57:19.3501:57:19.35+01:02:0519:333.1
345NAWROT Katarzyna 206BŁOTOŁAZYOpen Kobiet51K 6109:0001:57:27.2501:57:27.25+01:02:1319:343.1
346STEFANIAK Aneta 207BŁOTOŁAZYOpen Kobiet52K 6209:0001:57:27.7001:57:27.70+01:02:1319:343.1
347KUBICKI Błażej 1018Open Mężczyzn221M 28512:3001:57:28.9501:57:28.95+01:02:1419:343.1
348HUDZIAK-OWCZAREK Ewa 960PCC ROKITAOpen Kobiet53K 6312:3001:57:30.9001:57:30.90+01:02:1619:353.1
349MICHALSKA-TOMANIK Justyna 967PCC ROKITAOpen Kobiet54K 6412:3001:57:30.9501:57:30.95+01:02:1619:353.1
350STASZEWSKA Marta 763PCC ROKITAOpen Kobiet55K 6512:3001:57:31.0501:57:31.05+01:02:1619:353.1
351ŁAWECKA Karolina 760PCC ROKITAOpen Kobiet56K 6612:3001:57:31.2001:57:31.20+01:02:1719:353.1
352BOROWIAK Paulina 958PCC ROKITAOpen Kobiet57K 6712:3001:57:31.2001:57:31.20+01:02:1719:353.1
353SZAJNA Agnieszka 972PCC ROKITAOpen Kobiet58K 6812:3001:57:31.2501:57:31.25+01:02:1719:353.1
354HONIEWSKA Ewa 959PCC ROKITAOpen Kobiet59K 6912:3001:57:31.5001:57:31.50+01:02:1719:353.1
355ABRAMOWICZ Bogdan 758PCC ROKITAOpen Masters Mężczyzn43M 28612:3001:57:31.5501:57:31.55+01:02:1719:353.1
356TOMANIK Łukasz 975PCC ROKITAOpen Mężczyzn222M 28712:3001:57:31.8001:57:31.80+01:02:1719:353.1
357STRZELCZYK Hubert 971PCC ROKITAOpen Masters Mężczyzn44M 28812:3001:57:31.8501:57:31.85+01:02:1719:353.1
358STASZEWSKI Radosław 970PCC ROKITAOpen Mężczyzn223M 28912:3001:57:31.8501:57:31.85+01:02:1719:353.1
359- - 1109  112:3001:57:32.2501:57:32.25+01:02:1819:353.1
360KACZOR Mirosław 962PCC ROKITAOpen Mężczyzn224M 29012:3001:57:32.3501:57:32.35+01:02:1819:353.1
361CEPENDA Piotr 790WETERYNIORZE I SPÓŁKAOpen Mężczyzn225M 29111:4501:57:35.8501:57:35.85+01:02:2119:353.1
362JAGIELSKI Andrzej 852BIAŁY_MIŚOpen Mężczyzn226M 29212:0001:57:40.9001:57:40.90+01:02:2619:363.1
363KRĘŻEL Sandra 416Open Kobiet60K 7010:1501:57:45.8501:57:45.85+01:02:3119:373.1
364BIERNAT Jakub 1076Open Mężczyzn227M 29310:1501:57:46.3001:57:46.30+01:02:3219:373.1
365SEKUŁA Adrian 436Open Mężczyzn228M 29410:1501:57:46.8501:57:46.85+01:02:3219:373.1
366CABAN Martyna 789WETERYNIORZE I SPÓŁKAOpen Kobiet61K 7111:4501:58:00.0001:58:00.00+01:02:4519:403.1
367MINDA Paweł 1027Open Mężczyzn229M 29510:3001:58:05.3501:58:05.35+01:02:5119:403
368KOBLUK Jakub 853BIAŁY_MIŚOpen Mężczyzn230M 29612:0001:58:23.3501:58:23.35+01:03:0919:433
369FRANECZEK Karol 851BIAŁY_MIŚOpen Mężczyzn231M 29712:0001:58:44.4501:58:44.45+01:03:3019:473
370SZEPELAK Krzysztof 879WYJADACZEOpen Masters Mężczyzn45M 29812:0001:58:50.6501:58:50.65+01:03:3619:483
371NIEMCZYK Sebastian 878WYJADACZEOpen Mężczyzn232M 29912:0001:58:51.4501:58:51.45+01:03:3719:483
372GAJEWSKI Dominik 262Open Mężczyzn233M 30010:3001:58:51.6501:58:51.65+01:03:3719:483
373ŚLEZAK Bartosz 944KICAJEOpen Mężczyzn234M 30112:1501:58:59.9001:58:59.90+01:03:4519:493
374SZALIŁOW Karolina 945KICAJEOpen Kobiet62K 7212:1501:59:00.0501:59:00.05+01:03:4519:503
375RAGANOWICZ Tomasz 943KICAJEOpen Mężczyzn235M 30212:1501:59:00.2001:59:00.20+01:03:4619:503
376ZAJĄC Milena 946KICAJEOpen Kobiet63K 7312:1501:59:00.3501:59:00.35+01:03:4619:503
377JUCHA Monika 412Open Kobiet64K 7410:1501:59:01.6501:59:01.65+01:03:4719:503
378BUCŁAW Marcin 405Open Mężczyzn236M 30310:1501:59:01.7501:59:01.75+01:03:4719:503
379WAŚNIOWSKI Artur 465GANG SZERYFAOpen Mężczyzn237M 30410:3001:59:01.8001:59:01.80+01:03:4719:503
380DUCZYŃSKI Marcin 626Open Mężczyzn238M 30511:0001:59:02.1001:59:02.10+01:03:4819:503
381TRĘBACZEWSKI Michał 464GANG SZERYFAOpen Mężczyzn239M 30610:3001:59:02.7001:59:02.70+01:03:4819:503
382SMOLIŃSKI Roman 466OLIMP HANDBALL TEAMOpen Mężczyzn240M 30710:3001:59:07.9001:59:07.90+01:03:5319:513
383SZOSTAK Marcin 512Open Mężczyzn241M 30810:3001:59:08.4001:59:08.40+01:03:5419:513
384DOPIERALSKI Dariusz 1080Open Mężczyzn242M 30911:0001:59:10.3501:59:10.35+01:03:5619:513
385KARMELITA Katarzyna 446ABY DO METY!Open Kobiet65K 7510:3001:59:10.4501:59:10.45+01:03:5619:513
386GIERA Marcin 628Open Mężczyzn243M 31011:0001:59:11.7001:59:11.70+01:03:5719:513
387KRZOS Agnieszka 449ABY DO METY!Open Kobiet66K 7610:3001:59:16.5501:59:16.55+01:04:0219:523
388BABIŃSKI Jan 1086Open Mężczyzn244M 31111:0001:59:17.8001:59:17.80+01:04:0319:523
389ANCZYK Antoni 617Open Mężczyzn245M 31211:0001:59:18.6001:59:18.60+01:04:0419:533
390BIRNBACH Jakub 620Open Mężczyzn246M 31311:0001:59:21.9501:59:21.95+01:04:0719:533
391GREGORCZYK Mirosława 301KOKSOWNIAOpen Kobiet67K 7709:3001:59:31.6501:59:31.65+01:04:1719:553
392PIOTROWSKA Magdalena 309KOKSOWNIAOpen Kobiet68K 7809:3001:59:32.8501:59:32.85+01:04:1819:553
393PIECHOWICZ Weronika 563Open Kobiet69K 7910:4501:59:43.0501:59:43.05+01:04:2819:573
394KRUK Piotr 305KOKSOWNIAOpen Mężczyzn247M 31409:3001:59:43.2501:59:43.25+01:04:2919:573
395FEDOROWICZ Ireneusz 850BIAŁY_MIŚOpen Mężczyzn248M 31512:0001:59:43.4501:59:43.45+01:04:2919:573
396BOCHEŃSKI Radosław 297KOKSOWNIAOpen Masters Mężczyzn46M 31609:3001:59:50.0001:59:50.00+01:04:3519:583
397JAGODZIŃSKI Tomasz 926FIZJOŚWIRYOpen Mężczyzn249M 31712:1501:59:54.6001:59:54.60+01:04:4019:593
398SOBOLA Maciej 928FIZJOŚWIRYOpen Mężczyzn250M 31812:1501:59:55.2001:59:55.20+01:04:4119:593
399ŁYKO Marta 241MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Kobiet70K 8009:0001:59:59.2001:59:59.20+01:04:4519:593
400GANDZIARSKI Dominik 264Open Mężczyzn251M 31909:0002:00:03.6502:00:03.65+01:04:4920:003
401NAJBOR Mirosław 535THE NATURAT TEAMOpen Mężczyzn252M 32010:4502:00:09.0002:00:09.00+01:04:5420:013
402STANKIEWICZ Robert 895Open Masters Mężczyzn47M 32112:0002:00:22.4502:00:22.45+01:05:0820:033
403BAZYDŁO Przemysław 404Open Mężczyzn253M 32210:1502:00:25.6002:00:25.60+01:05:1120:043
404PATRZYKĄT Paweł 221ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn254M 32309:0002:01:02.9502:01:02.95+01:05:4820:103
405SOBKOWIAK Patryk 1065ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn255M 32409:0002:01:14.2002:01:14.20+01:06:0020:123
406WOŹNICA Mateusz 597ŚLYPEK I PRZYJACIELEOpen Mężczyzn256M 32511:0002:01:34.9502:01:34.95+01:06:2020:153
407CHUDALA Paweł 595ŚLYPEK I PRZYJACIELEOpen Mężczyzn257M 32611:0002:01:35.4502:01:35.45+01:06:2120:153
408GORDZIELIK Andreas 596ŚLYPEK I PRZYJACIELEOpen Mężczyzn258M 32711:0002:01:36.8002:01:36.80+01:06:2220:163
409KAŁUŻA Łukasz 413Open Mężczyzn259M 32810:1502:01:43.3002:01:43.30+01:06:2920:173
410FICEK Agnieszka 409Open Kobiet71K 8110:1502:01:43.8502:01:43.85+01:06:2920:173
411MITRĘGA Klaudia 425Open Kobiet72K 8210:1502:01:53.0502:01:53.05+01:06:3820:183
412BŁAŻKOWSKI Daniel 990Open Mężczyzn260M 32912:1502:01:55.8502:01:55.85+01:06:4120:193
413GARDOCKI Przemysław 410Open Mężczyzn261M 33010:1502:01:56.6502:01:56.65+01:06:4220:193
414ŁĘPICKI Mateusz 232LEMON TEAMOpen Mężczyzn262M 33109:0002:02:09.0502:02:09.05+01:06:5420:212.9
415RABIEGA Katarzyna 212DUMNE PAWIEOpen Kobiet73K 8309:0002:02:19.0502:02:19.05+01:07:0420:232.9
416PUCHALSKI Rafał 861CMFOpen Mężczyzn263M 33212:0002:02:28.7502:02:28.75+01:07:1420:242.9
417DWOJAK Sara 238MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Kobiet74K 8409:0002:02:29.0002:02:29.00+01:07:1420:242.9
418TUREK Michał 863CMFOpen Mężczyzn264M 33312:0002:02:30.6502:02:30.65+01:07:1620:252.9
419SZUSTER Piotr 862CMFOpen Mężczyzn265M 33412:0002:02:31.5002:02:31.50+01:07:1720:252.9
420PACHA Piotr 922CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn266M 33512:1502:02:33.2002:02:33.20+01:07:1920:252.9
421GRABOWSKI Marcin 916CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn267M 33612:1502:02:33.2502:02:33.25+01:07:1920:252.9
422MATUSZEK Michał 920CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn268M 33712:1502:02:33.2502:02:33.25+01:07:1920:252.9
423NIZIAŁEK Rafał 921CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn269M 33812:1502:02:33.8002:02:33.80+01:07:1920:252.9
424GRABOWSKA Malwina 915CROSSBOX OLEŚNICAOpen Kobiet75K 8512:1502:02:33.8002:02:33.80+01:07:1920:252.9
425HANDZLIK Kinga 917CROSSBOX OLEŚNICAOpen Kobiet76K 8612:1502:02:33.9502:02:33.95+01:07:1920:252.9
426ROSIAK Łukasz 923CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn270M 33912:1502:02:33.9502:02:33.95+01:07:1920:252.9
427KOZIOŁ Maciej 919CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn271M 34012:1502:02:34.1002:02:34.10+01:07:2020:252.9
428KARWAT Rafał 918CROSSBOX OLEŚNICAOpen Mężczyzn272M 34112:1502:02:34.3502:02:34.35+01:07:2020:252.9
429SOŁTOWSKA Ewelina 1051Open Masters Kobiet10K 8712:1502:02:34.3502:02:34.35+01:07:2020:252.9
430JURKOWSKI Bartłomiej 489Open Mężczyzn273M 34210:3002:02:40.4502:02:40.45+01:07:2620:262.9
431SZCZĘCH Damian 527HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn274M 34310:4502:02:41.4502:02:41.45+01:07:2720:262.9
432SADOWNIK Rafal 1045Open Mężczyzn275M 34412:3002:02:42.0502:02:42.05+01:07:2720:272.9
433POJASEK Paweł 222ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn276M 34509:0002:02:43.1002:02:43.10+01:07:2920:272.9
434PIECHOWIAK Artur 1036Open Mężczyzn277M 34612:3002:02:51.3502:02:51.35+01:07:3720:282.9
435DOPIERALSKI Rafał 581BANDA_KRYZYSAOpen Masters Mężczyzn48M 34711:0002:03:01.4002:03:01.40+01:07:4720:302.9
436DUBLANICA Tomasz 582BANDA_KRYZYSAOpen Masters Mężczyzn49M 34811:0002:03:01.5502:03:01.55+01:07:4720:302.9
437DOPIERALSKI Emil 580BANDA_KRYZYSAOpen Mężczyzn278M 34911:0002:03:01.8002:03:01.80+01:07:4720:302.9
438MĄDROSZKIEWICZ Paweł 583BANDA_KRYZYSAOpen Mężczyzn279M 35011:0002:03:02.7502:03:02.75+01:07:4820:302.9
439SOŁODUCHA Łukasz 33Open Mężczyzn280M 35108:4002:03:13.7502:03:13.75+01:07:5920:322.9
440CZAJKA Kornelia 406Open Kobiet77K 8810:1502:03:17.3502:03:17.35+01:08:0320:322.9
441HANUSIK Mirosława 877WYJADACZEOpen Kobiet78K 8912:0002:03:20.3002:03:20.30+01:08:0620:332.9
442DOMAGAŁA Magdalena 792ZASAPANIOpen Kobiet79K 9012:0002:03:20.3502:03:20.35+01:08:0620:332.9
443BOROWIEC Julia 621Open Kobiet80K 9111:0002:03:25.4002:03:25.40+01:08:1120:342.9
444MRÓZ Dawid 427Open Mężczyzn281M 35210:1502:03:41.7502:03:41.75+01:08:2720:362.9
445WOLNY Daniel 817Open Mężczyzn282M 35311:4502:03:41.7502:03:41.75+01:08:2720:362.9
446MIOZGA Sebastian 810Open Mężczyzn283M 35411:4502:03:41.8502:03:41.85+01:08:2720:362.9
447KUŚ Krzysztof 806Open Mężczyzn284M 35511:4502:03:42.6002:03:42.60+01:08:2820:372.9
448OLSZANSKI Andrzej 594OLSZTEAMOpen Mężczyzn285M 35611:0002:04:13.4502:04:13.45+01:08:5920:422.9
449PACEK Kuba 430Open Mężczyzn286M 35710:1502:04:17.1502:04:17.15+01:09:0320:422.9
450LESZNAR Radosław 1024Open Mężczyzn287M 35812:1502:04:19.4502:04:19.45+01:09:0520:432.9
451RAFALSKA-LESZNAR Ewelina 1042Open Kobiet81K 9212:1502:04:19.6002:04:19.60+01:09:0520:432.9
452DĄBROWSKI Bartosz 848BIAŁY_MIŚOpen Mężczyzn288M 35912:0002:04:21.1502:04:21.15+01:09:0720:432.9
453OTREMBA Michał 429Open Mężczyzn289M 36010:1502:04:22.5502:04:22.55+01:09:0820:432.9
454MARSZAŁEK Ewa 422Open Kobiet82K 9310:1502:04:22.9502:04:22.95+01:09:0820:432.9
455MAZUR Przemysław 854BIAŁY_MIŚOpen Mężczyzn290M 36112:0002:04:25.5502:04:25.55+01:09:1120:442.9
456FEDOROWICZ Agnieszka 849BIAŁY_MIŚOpen Kobiet83K 9412:0002:04:25.7502:04:25.75+01:09:1120:442.9
457GIZAK Michał 860CMFOpen Mężczyzn291M 36212:0002:04:28.8502:04:28.85+01:09:1420:442.9
458JANIK Piotr 1008Open Masters Mężczyzn50M 36312:3002:04:35.5002:04:35.50+01:09:2120:452.9
459DUBIŃSKA Magdalena 998Open Kobiet84K 9512:3002:04:36.0002:04:36.00+01:09:2120:462.9
460WIŚNIEWSKI Konrad 533SZALONE DZIKI!Open Mężczyzn292M 36410:4502:04:42.1502:04:42.15+01:09:2820:472.9
461MACIASZEK Grzegorz 532SZALONE DZIKI!Open Mężczyzn293M 36510:4502:04:42.6002:04:42.60+01:09:2820:472.9
462KANIK Tomasz 955MŁODE KONIEOpen Mężczyzn294M 36612:3002:04:55.0002:04:55.00+01:09:4020:492.9
463BRZOZA Jarosław 697STUDIO GTS KATOWICEOpen Mężczyzn295M 36711:0002:04:57.2002:04:57.20+01:09:4320:492.9
464KASZA Kacper 956MŁODE KONIEOpen Mężczyzn296M 36812:3002:04:58.0002:04:58.00+01:09:4320:492.9
465OJŻANOWSKI Łukasz 525CYGAŃSKI TABOROpen Mężczyzn297M 36910:4502:05:00.5502:05:00.55+01:09:4620:502.9
466BEDNARZ Agata 257Open Kobiet85K 9609:0002:05:02.6502:05:02.65+01:09:4820:502.9
467KOZŁOWSKI Marcin 270Open Mężczyzn298M 37009:0002:05:03.9502:05:03.95+01:09:4920:502.9
468DEMBIA Martyna 259Open Kobiet86K 9709:0002:05:04.0502:05:04.05+01:09:4920:502.9
469PAKUŁA Łukasz 957MŁODE KONIEOpen Mężczyzn299M 37112:3002:05:05.0002:05:05.00+01:09:5020:502.9
470MIERZWA Marcin 889Open Mężczyzn300M 37212:0002:05:07.7002:05:07.70+01:09:5320:512.9
471ŚLEDŹ Tadeusz 894Open Mężczyzn301M 37312:0002:05:08.0002:05:08.00+01:09:5320:512.9
472LEPIANKA Piotr 389RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn51M 37410:1502:05:09.6502:05:09.65+01:09:5520:512.9
473LEPIANKA Kamil 388RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn302M 37510:1502:05:11.7502:05:11.75+01:09:5720:512.9
474TYMUSZ Dawid 391RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn303M 37610:1502:05:11.9502:05:11.95+01:09:5720:512.9
475KACZANOWSKA Anna 387RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Kobiet87K 9810:1502:05:13.5502:05:13.55+01:09:5920:522.9
476SPYCHAJ Marcin 1054Open Mężczyzn304M 37712:3002:05:14.9502:05:14.95+01:10:0020:522.9
477MORAWSKI Krzysztof 1028Open Mężczyzn305M 37812:3002:05:15.3002:05:15.30+01:10:0120:522.9
478ZIELIŃSKI Przemysław 1066RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn52M 37910:1502:05:33.0002:05:33.00+01:10:1820:552.9
479PIÓRO Krzysztof 358Open Mężczyzn306M 38009:3002:05:34.3502:05:34.35+01:10:2020:552.9
480ROGASIK Jakub 727Open Mężczyzn307M 38111:3002:05:51.0002:05:51.00+01:10:3620:582.9
481JUSKOWIAK Łukasz 713Open Mężczyzn308M 38211:3002:05:51.0002:05:51.00+01:10:3620:582.9
482TWARDAWA Maciej 516Open Mężczyzn309M 38310:3002:05:52.3502:05:52.35+01:10:3820:582.9
483KLEWIN Aleksandra 493Open Kobiet88K 9910:3002:05:52.8502:05:52.85+01:10:3820:582.9
484PŁAZA Artur 883Z KANAPY PO MEDALOpen Mężczyzn310M 38412:0002:05:54.2502:05:54.25+01:10:4020:592.9
485CYMOREK Piotr 867DRIMTIRIMTIMOpen Mężczyzn311M 38512:0002:05:54.7502:05:54.75+01:10:4020:592.9
486BIZOŃ Przemek 866DRIMTIRIMTIMOpen Mężczyzn312M 38612:0002:05:55.0502:05:55.05+01:10:4020:592.9
487JAROSLAWSKA Dorota 869DRIMTIRIMTIMOpen Kobiet89K 10012:0002:05:55.7002:05:55.70+01:10:4120:592.9
488BARAN Maciej 864DRIMTIRIMTIMOpen Mężczyzn313M 38712:0002:05:56.1002:05:56.10+01:10:4220:592.9
489TATAREK Tomasz 514Open Mężczyzn314M 38810:3002:05:56.2002:05:56.20+01:10:4220:592.9
490SZAMINOS Ilona 511Open Kobiet90K 10110:3002:05:56.9502:05:56.95+01:10:4220:592.9
491CZEPIEC Alicja 530PERI RACING TEAMOpen Kobiet91K 10210:4502:05:57.6502:05:57.65+01:10:4320:592.9
492NOGAWKA Marcin 278Open Mężczyzn315M 38909:0002:05:59.0502:05:59.05+01:10:4420:592.9
493KASPRZAK Kamil 800Open Mężczyzn316M 39011:4502:06:00.4502:06:00.45+01:10:4621:002.9
494KASPRZAK Krystian 801Open Masters Mężczyzn53M 39111:4502:06:00.4502:06:00.45+01:10:4621:002.9
495DOMAGAŁA Magdalena 1093ZASAPANIOpen Kobiet92K 10311:4502:06:00.6502:06:00.65+01:10:4621:002.9
496KASPRZAK Roza 1092NUTREND TEAMOpen Kobiet93K 10411:4502:06:00.8502:06:00.85+01:10:4621:002.9
497PEŁECHATY Paweł 531PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn317M 39210:4502:06:01.3502:06:01.35+01:10:4721:002.9
498FURGOŁ Patryk 1001Open Mężczyzn318M 39312:1502:06:04.9502:06:04.95+01:10:5021:002.9
499GRZESIUK Filip 1006Open Mężczyzn319M 39412:1502:06:05.7502:06:05.75+01:10:5121:002.9
500CHMIELOWICZ Anna 993Open Kobiet94K 10512:3002:06:23.9502:06:23.95+01:11:0921:032.8
501DĘBICKI Jacek 996Open Mężczyzn320M 39512:3002:06:23.9502:06:23.95+01:11:0921:032.8
502LASZCZAK Marta 640Open Kobiet95K 10611:0002:06:31.9002:06:31.90+01:11:1721:052.8
503GORZKIEWICZ Ewa 1089Open Kobiet96K 10711:0002:06:31.9002:06:31.90+01:11:1721:052.8
504BOROWSKA Anna 622Open Kobiet97K 10811:0002:06:31.9502:06:31.95+01:11:1721:052.8
505HANKUS Tomasz 700STUDIO GTS KATOWICEOpen Mężczyzn321M 39611:0002:06:34.8502:06:34.85+01:11:2021:052.8
506KOCISZEWSKA Maria 737DZIKIE ŻUBRYOpen Kobiet98K 10911:4502:06:35.4502:06:35.45+01:11:2121:052.8
507JURCZYŃSKI Piotr 799Open Mężczyzn322M 39711:4502:06:35.5502:06:35.55+01:11:2121:052.8
508KOCISZEWSKI Łukasz 738DZIKIE ŻUBRYOpen Mężczyzn323M 39811:4502:06:36.7502:06:36.75+01:11:2221:062.8
509BUDZOWSKI Radosław 768SLOVNAFT POLSKA S.A.Open Mężczyzn324M 39911:4502:06:37.2502:06:37.25+01:11:2321:062.8
510DZIEDZIC Jakub 769SLOVNAFT POLSKA S.A.Open Mężczyzn325M 40011:4502:06:37.9502:06:37.95+01:11:2321:062.8
511WITEK Tobiasz 703STUDIO GTS KATOWICEOpen Mężczyzn326M 40111:0002:06:37.9502:06:37.95+01:11:2321:062.8
512POŁEDNIK Andrzej 772SLOVNAFT POLSKA S.A.Open Mężczyzn327M 40211:4502:06:38.0502:06:38.05+01:11:2321:062.8
513POTOCKI Artur 815Open Masters Mężczyzn54M 40311:4502:06:38.5002:06:38.50+01:11:2421:062.8
514DZIK Filip 770SLOVNAFT POLSKA S.A.Open Mężczyzn328M 40411:4502:06:38.5002:06:38.50+01:11:2421:062.8
515DZIK Agnieszka 796Open Kobiet99K 11011:4502:06:39.2002:06:39.20+01:11:2521:062.8
516MŁODZIANOWSKI Michał 771SLOVNAFT POLSKA S.A.Open Mężczyzn329M 40511:4502:06:39.8502:06:39.85+01:11:2521:062.8
517KWIATKOWSKI Piotr 27Open Masters Mężczyzn55M 40608:4002:06:41.6002:06:41.60+01:11:2721:062.8
518MATYKIEWICZ Krzysztof 524CYGAŃSKI TABOROpen Mężczyzn330M 40710:4502:06:56.6002:06:56.60+01:11:4221:092.8
519BOMERSBACH Michał 793Open Mężczyzn331M 40811:4502:07:01.1502:07:01.15+01:11:4721:102.8
520BABIŃSKI Jan 619Open Mężczyzn332M 40910:3002:07:03.3002:07:03.30+01:11:4921:102.8
521ŁEMPIŃSKA Monika 616WHITETIGERSOpen Kobiet100K 11110:3002:07:03.8002:07:03.80+01:11:4921:102.8
522ŁYCHOWID Kacper 382ODPALENI NA MAXAOpen Mężczyzn333M 41010:1502:07:10.3502:07:10.35+01:11:5621:112.8
523BEDNARCZYK Kamila 381ODPALENI NA MAXAOpen Kobiet101K 11210:1502:07:10.8002:07:10.80+01:11:5621:112.8
524KRENT Maciej 552Open Mężczyzn334M 41111:3002:07:33.1502:07:33.15+01:12:1921:152.8
525JÓŹWIK Rafał 615WHITETIGERSOpen Mężczyzn335M 41210:3002:07:36.2502:07:36.25+01:12:2221:162.8
526KRENT Karol 551Open Mężczyzn336M 41311:3002:07:40.8502:07:40.85+01:12:2621:162.8
527NURKIEWICZ Joanna 791WETERYNIORZE I SPÓŁKAOpen Kobiet102K 11311:4502:07:42.6502:07:42.65+01:12:2821:172.8
528KULPA Dawid 717Open Mężczyzn337M 41411:3002:07:43.2002:07:43.20+01:12:2921:172.8
529GRAJDEK Dawid 1005Open Mężczyzn338M 41512:1502:07:45.0502:07:45.05+01:12:3021:172.8
530TARNAWSKA - NAKONIECZNY Agnieszka 1057Open Kobiet103K 11412:1502:07:47.9002:07:47.90+01:12:3321:172.8
531SZYBKA Wojciech 398SZYBCYOpen Masters Mężczyzn56M 41610:1502:07:50.2502:07:50.25+01:12:3621:182.8
532SZYBKA Tomasz 397SZYBCYOpen Mężczyzn339M 41710:1502:07:50.3502:07:50.35+01:12:3621:182.8
533KRUPA Mateusz 753OSTOpen Mężczyzn340M 41811:4502:07:50.4502:07:50.45+01:12:3621:182.8
534BUSCHMANN Michał 752OSTOpen Mężczyzn341M 41911:4502:07:51.2502:07:51.25+01:12:3721:182.8
535PUDYSZ Jacek 816Open Mężczyzn342M 42011:4502:07:57.7002:07:57.70+01:12:4321:192.8
536MIERZWA Karolina 809Open Kobiet104K 11511:4502:07:58.1002:07:58.10+01:12:4421:192.8
537JAROSZ Agnieszka 598STUDIO GTSOpen Masters Kobiet11K 11611:0002:08:00.5002:08:00.50+01:12:4621:202.8
538PODZIEMSKA Agnieszka 599STUDIO GTS KATOWICEOpen Kobiet105K 11711:0002:08:01.8502:08:01.85+01:12:4721:202.8
539ŚWIERSZCZ Paweł 34Elite Mężczyzn18M 42108:4002:08:05.6002:08:05.60+01:12:5121:202.8
540KEMPIŃSKA Magdalena 492Open Kobiet106K 11810:3002:08:07.3002:08:07.30+01:12:5321:212.8
541KEMPIŃSKA Izabela 491Open Kobiet107K 11910:3002:08:07.3002:08:07.30+01:12:5321:212.8
542CZAPLA Mariola 698STUDIO GTS KATOWICEOpen Kobiet108K 12011:0002:08:07.4502:08:07.45+01:12:5321:212.8
543KUREK Adam 701STUDIO GTS KATOWICEOpen Masters Mężczyzn57M 42211:0002:08:08.6502:08:08.65+01:12:5421:212.8
544GRZYWNY Kamil 952MAX-FOTO.PL - KLUCZBORKOpen Mężczyzn343M 42312:3002:08:20.0502:08:20.05+01:13:0521:232.8
545PAWYZA Bartosz 953MAX-FOTO.PL - KLUCZBORKOpen Mężczyzn344M 42412:3002:08:20.7002:08:20.70+01:13:0621:232.8
546LESZCZUK Tomasz 754OSTOpen Mężczyzn345M 42511:4502:08:35.5502:08:35.55+01:13:2121:252.8
547KACZMARCZYK Damian 592LENIWI, ALE SZCZĘŚLIWI!Open Mężczyzn346M 42611:0002:09:00.5502:09:00.55+01:13:4621:302.8
548KAŁUŻA Marta 593LENIWI, ALE SZCZĘŚLIWI!Open Kobiet109K 12111:0002:09:03.6502:09:03.65+01:13:4921:302.8
549CWYNAR Tomasz 476WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn347M 42710:3002:09:05.6502:09:05.65+01:13:5121:302.8
550CWYNAR Marta 475WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet110K 12210:3002:09:06.0502:09:06.05+01:13:5121:312.8
551HLEBKO Albin 542Open Mężczyzn348M 42810:4502:09:10.3502:09:10.35+01:13:5621:312.8
552HOSZMAN Helena 543Open Kobiet111K 12310:4502:09:10.5002:09:10.50+01:13:5621:312.8
553MIKOŁAJEK Robert 781TOYOTA RUNMATOROpen Mężczyzn349M 42911:4502:09:15.8502:09:15.85+01:14:0121:322.8
554ROJEK Bartosz 784TOYOTA RUNMATOROpen Mężczyzn350M 43011:4502:09:15.8502:09:15.85+01:14:0121:322.8
555KOWALCZYK - LACHOWSKA Marta 780TOYOTA RUNMATOROpen Kobiet112K 12411:4502:09:16.1502:09:16.15+01:14:0221:322.8
556NOWIŃSKI Juliusz 782TOYOTA RUNMATOROpen Mężczyzn351M 43111:4502:09:16.1502:09:16.15+01:14:0221:322.8
557WŁODARCZYK Maciej 785TOYOTA RUNMATOROpen Mężczyzn352M 43211:4502:09:16.2502:09:16.25+01:14:0221:322.8
558DĄBSKI Grzegorz 778TOYOTA RUNMATOROpen Mężczyzn353M 43311:4502:09:16.8502:09:16.85+01:14:0221:322.8
559MYRTA Magdalena 290FIREFIGHTERS TEAMOpen Kobiet113K 12509:3002:09:16.9002:09:16.90+01:14:0221:322.8
560JASIŃSKI Marcin 779TOYOTA RUNMATOROpen Mężczyzn354M 43411:4502:09:16.9502:09:16.95+01:14:0221:322.8
561PALCZEWSKI Mirosław 783TOYOTA RUNMATOROpen Masters Mężczyzn58M 43511:4502:09:17.2002:09:17.20+01:14:0321:322.8
562MYRTA Mateusz 291FIREFIGHTERS TEAMOpen Mężczyzn355M 43609:3002:09:17.6502:09:17.65+01:14:0321:322.8
563DRZĘŹLA Jarosław 288FIREFIGHTERS TEAMOpen Masters Mężczyzn59M 43709:3002:09:18.7002:09:18.70+01:14:0421:332.8
564KOWALSKI Kamil 746NAMAXAOpen Mężczyzn356M 43811:4502:09:24.4502:09:24.45+01:14:1021:342.8
565DEPTUŁA Mariusz 987ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn357M 43912:1502:09:25.2002:09:25.20+01:14:1121:342.8
566RADTKE Urszula 989ZADYSZKA TEAMOpen Masters Kobiet12K 12612:1502:09:25.3502:09:25.35+01:14:1121:342.8
567DEPTUŁA Beata 986ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet114K 12712:1502:09:25.8002:09:25.80+01:14:1121:342.8
568RADTKE Maciej 988ZADYSZKA TEAMOpen Masters Mężczyzn60M 44012:1502:09:26.7502:09:26.75+01:14:1221:342.8
569KOCIUBA Roksana 745NAMAXAOpen Kobiet115K 12811:4502:09:29.4002:09:29.40+01:14:1521:342.8
570OLECHOWSKA Agata 747NAMAXAOpen Kobiet116K 12911:4502:09:29.7002:09:29.70+01:14:1521:342.8
571GAWLERWICZ Piotr 872FIT WORKOUTOpen Masters Mężczyzn61M 44112:3002:09:29.7502:09:29.75+01:14:1521:342.8
572PROCHOTA Robert 954MAX-FOTO.PL - KLUCZBORKOpen Mężczyzn358M 44212:3002:09:37.8002:09:37.80+01:14:2321:362.8
573MICHAŁOWSKA Magdalena 765PIĘKNA&BESTIAOpen Kobiet117K 13011:4502:09:42.3502:09:42.35+01:14:2821:372.8
574CZAPLICKI Jakub 764PIĘKNA&BESTIAOpen Mężczyzn359M 44311:4502:09:42.5002:09:42.50+01:14:2821:372.8
575FICEK Wiktoria 473SIOSTRY WWOpen Kobiet118K 13110:3002:09:53.8502:09:53.85+01:14:3921:382.8
576FICEK Weronika 472SIOSTRY WWOpen Kobiet119K 13210:3002:09:54.1502:09:54.15+01:14:4021:392.8
577LOREK Dorota 807Open Kobiet120K 13311:4502:10:25.6502:10:25.65+01:15:1121:442.8
578GOLEŃ Justyna 243MONKEYS' TEAMOpen Kobiet121K 13409:0002:10:59.0502:10:59.05+01:15:4421:492.7
579GÓRNIAK Bartek 244MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn360M 44409:0002:10:59.0502:10:59.05+01:15:4421:492.7
580KOPEĆ Kamil 245MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn361M 44509:0002:10:59.1002:10:59.10+01:15:4521:492.7
581HAWLICZEK Ewelina 348Open Kobiet122K 13509:3002:11:00.2502:11:00.25+01:15:4621:502.7
582FILIPCZAK Pawel 289FIREFIGHTERS TEAMOpen Mężczyzn362M 44609:3002:11:04.0502:11:04.05+01:15:4921:502.7
583PĘCAK Agnieszka 246MONKEYS' TEAMOpen Masters Kobiet13K 13609:0002:11:05.0502:11:05.05+01:15:5021:502.7
584MIKOŁAJCZYK Wojciech 890Open Mężczyzn363M 44712:0002:11:09.9002:11:09.90+01:15:5521:512.7
585GORZYCKA Kornelia 886Open Kobiet123K 13712:0002:11:10.2502:11:10.25+01:15:5621:512.7
586BYŚ Mateusz 1084Open Mężczyzn364M 44811:3002:11:34.5002:11:34.50+01:16:2021:552.7
587KAWCZYŃSKA Monika 1088Open Kobiet124K 13811:3002:11:34.8502:11:34.85+01:16:2021:552.7
588MITAŁ Tomasz 1087Open Mężczyzn365M 44911:3002:11:34.8502:11:34.85+01:16:2021:552.7
589GAMŻA Michał 347Open Mężczyzn366M 45009:3002:11:42.0002:11:42.00+01:16:2721:572.7
590KOZA Marta 268Open Kobiet125K 13909:0002:12:34.8002:12:34.80+01:17:2022:052.7
591KOZŁOWSKA Małgorzata 269Open Kobiet126K 14009:0002:12:35.0502:12:35.05+01:17:2022:052.7
592BORAWSKI Zbigniew 687PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆOpen Mężczyzn367M 45111:3002:12:17.6002:12:45.25+01:17:3122:032.7
593GOWOREK Sebastian 688PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆOpen Mężczyzn368M 45211:3002:12:23.1002:12:45.45+01:17:3122:032.7
594KUŚMIERZ Izabela 368ASYSTENTKIOpen Kobiet127K 14110:1502:12:55.8502:12:55.85+01:17:4122:092.7
595KRZYKALLA Dominika 367ASYSTENTKIOpen Kobiet128K 14210:1502:12:56.6502:12:56.65+01:17:4222:092.7
596GRUSZKA Marta 739KOLANKOWOOpen Kobiet129K 14311:4502:12:49.0002:13:10.35+01:17:5622:082.7
597MLODORZYNIAK Milena 740KOLANKOWOOpen Kobiet130K 14411:4502:12:50.2502:13:11.45+01:17:5722:082.7
598TORBUS Katarzyna 369ASYSTENTKIOpen Kobiet131K 14510:1502:13:13.2002:13:13.20+01:17:5922:122.7
599BUCHWALD Natalia 204BŁOTOŁAZYOpen Kobiet132K 14609:0002:13:19.8002:13:19.80+01:18:0522:132.7
600WISKI Przemysław 686POWER TRAININGOpen Mężczyzn369M 45311:3002:13:26.3502:13:26.35+01:18:1222:142.7
601MAZUR Przemysław 588KAWALERSKI MICHAŁAOpen Mężczyzn370M 45411:0002:13:33.2502:13:33.25+01:18:1922:152.7
602GOŃKA Monika 411Open Masters Kobiet14K 14710:1502:13:36.6502:13:36.65+01:18:2222:162.7
603PROCIŃSKI Michał 590KAWALERSKI MICHAŁAOpen Mężczyzn371M 45511:0002:13:38.4002:13:38.40+01:18:2422:162.7
604OWCZAREK Karolina 741KOLANKOWOOpen Kobiet133K 14811:4502:13:18.8502:13:46.00+01:18:3122:132.7
605BRYLSKI Marcin 587KAWALERSKI MICHAŁAOpen Mężczyzn372M 45611:0002:14:12.6002:14:12.60+01:18:5822:222.7
606KACZALSKI Maciej 546Open Mężczyzn373M 45710:4502:14:22.7502:14:22.75+01:19:0822:232.7
607MOCHOŃ Piotr 556Open Mężczyzn374M 45810:4502:14:23.0502:14:23.05+01:19:0822:232.7
608NATKANIEC Dominik 559Open Mężczyzn375M 45910:4502:14:23.3002:14:23.30+01:19:0922:232.7
609PAWŁOWSKI Damian 1034Open Mężczyzn376M 46012:3002:14:36.9002:14:36.90+01:19:2222:262.7
610NIEWIADOMSKI Adrian 589KAWALERSKI MICHAŁAOpen Mężczyzn377M 46111:0002:14:40.0002:14:40.00+01:19:2522:262.7
611ŚNIEŻEK Łukasz 591KAWALERSKI MICHAŁAOpen Mężczyzn378M 46211:0002:14:43.0002:14:43.00+01:19:2822:272.7
612GIERCZAK Michał 685POWER TRAININGOpen Mężczyzn379M 46311:3002:15:07.3502:15:07.35+01:19:5322:312.7
613KLEINERT Arkadiusz 208DK SPARTA TEAMOpen Mężczyzn380M 46409:0002:15:07.3502:15:07.35+01:19:5322:312.7
614MICHALSKA Joanna 677OKNONETOpen Kobiet134K 14911:3002:15:12.0002:15:12.00+01:19:5722:322.7
615MICHALSKI Krzysztof 678OKNONETOpen Mężczyzn381M 46511:3002:15:12.3002:15:12.30+01:19:5822:322.7
616TOMASZEWSKA Monika 211DK SPARTA TEAMOpen Kobiet135K 15009:0002:15:44.6502:15:44.65+01:20:3022:372.7
617TABERSKA Monika 209DK SPARTA TEAMOpen Kobiet136K 15109:0002:15:47.0502:15:47.05+01:20:3222:372.7
618TABERSKI Łukasz 210DK SPARTA TEAMOpen Mężczyzn382M 46609:0002:15:48.6502:15:48.65+01:20:3422:382.7
619SZYDŁOWSKI Robert 570Open Masters Mężczyzn62M 46710:4502:16:27.4502:16:27.45+01:21:1322:442.6
620SZYDŁOWSKI Piotr 569Open Mężczyzn383M 46810:4502:16:27.6502:16:27.65+01:21:1322:442.6
621SZYDŁOWSKI Paweł 568Open Mężczyzn384M 46910:4502:16:28.6002:16:28.60+01:21:1422:442.6
622SKUBISZ Marta 463BIEDASZYBKIEOpen Kobiet137K 15210:3002:16:32.3502:16:32.35+01:21:1822:452.6
623KRUKOWSKA - ZDANOWICZ Aleksandra 462BIEDASZYBKIEOpen Kobiet138K 15310:3002:16:32.4502:16:32.45+01:21:1822:452.6
624BORTNOWSKA Malwina 461BIEDASZYBKIEOpen Kobiet139K 15410:3002:16:33.5502:16:33.55+01:21:1922:452.6
625ZIÓŁKOWSKA Paulina 386PZU SPORT TEAMOpen Kobiet140K 15510:1502:16:46.6002:16:46.60+01:21:3222:472.6
626KONIECZNY Maciej 385PZU SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn63M 47010:1502:16:46.8002:16:46.80+01:21:3222:472.6
627STRZELEC Oliwia 1055Open Kobiet141K 15612:1502:16:51.4002:16:51.40+01:21:3722:482.6
628KOWALCZYK Anita 1015Open Kobiet142K 15712:1502:16:52.0502:16:52.05+01:21:3722:482.6
629KRÓLAK Krystian 1017Open Mężczyzn385M 47112:1502:16:52.6002:16:52.60+01:21:3822:482.6
630KMITA Tomasz 802Open Masters Mężczyzn64M 47211:4502:16:54.1002:16:54.10+01:21:4022:492.6
631FAŚCISZEWSKI Radosław 603WEZWIJCIE "R-KE"Open Mężczyzn386M 47311:0002:17:03.1002:17:03.10+01:21:4922:502.6
632MODLIŃSKA Paulina 744LIDLOpen Kobiet143K 15811:4502:17:38.4002:17:38.40+01:22:2422:562.6
633GONSKA Sylwia 742LIDLOpen Kobiet144K 15911:4502:17:38.7002:17:38.70+01:22:2422:562.6
634ŚLUFIK Kamil 690RESET TEAMOpen Mężczyzn387M 47411:3002:17:39.2502:17:39.25+01:22:2522:562.6
635WAWRO Anna 692RESET TEAMOpen Kobiet145K 16011:3002:17:39.4002:17:39.40+01:22:2522:562.6
636KUBACZYŃSKI Dariusz 716Open Masters Mężczyzn65M 47512:1502:17:56.3002:17:56.30+01:22:4222:592.6
637GARBADZKA Agata 1002Open Kobiet146K 16112:1502:17:56.6502:17:56.65+01:22:4222:592.6
638CHMIELEWSKI Tomasz 992Open Mężczyzn388M 47612:1502:17:56.9002:17:56.90+01:22:4222:592.6
639DĄBEK Jakub 995Open Mężczyzn389M 47712:1502:17:57.6502:17:57.65+01:22:4322:592.6
640NIECHAJ Anna 499Open Kobiet147K 16210:3002:18:06.7002:18:06.70+01:22:5223:012.6
641MŁYNEK Joanna 497Open Kobiet148K 16310:3002:18:07.7502:18:07.75+01:22:5323:012.6
642NIECHAJ Julia 500Open Kobiet149K 16410:3002:18:08.0502:18:08.05+01:22:5323:012.6
643PRZYBYSZ Monika 1069Open Kobiet150K 16510:3002:18:09.0002:18:09.00+01:22:5423:012.6
644REMISZEWSKI Piotr 507Open Mężczyzn390M 47810:3002:18:10.6502:18:10.65+01:22:5623:012.6
645GÓRECKA Żaneta 981TIME JUMPERSOpen Kobiet151K 16612:1502:18:16.9502:18:16.95+01:23:0223:022.6
646HERUD Katarzyna 983TIME JUMPERSOpen Kobiet152K 16712:1502:18:18.7002:18:18.70+01:23:0423:032.6
647HELLEBRANDT Justyna 982TIME JUMPERSOpen Kobiet153K 16812:1502:18:20.4502:18:20.45+01:23:0623:032.6
648WERKOWSKA Maria 571Open Kobiet154K 16911:0002:18:21.0002:18:21.00+01:23:0623:032.6
649DROZDOWSKI Krzysztof 371ATOMOWE PCHŁYOpen Mężczyzn391M 47910:1502:18:21.1002:18:21.10+01:23:0723:032.6
650KOWALCZYK Przemysław 985TIME JUMPERSOpen Masters Mężczyzn66M 48012:1502:18:21.2002:18:21.20+01:23:0723:032.6
651ŚWIDER Kamil 375ATOMOWE PCHŁYOpen Mężczyzn392M 48110:1502:18:21.2502:18:21.25+01:23:0723:032.6
652OLEJARCZYK Barbara 373ATOMOWE PCHŁYOpen Kobiet155K 17010:1502:18:21.3002:18:21.30+01:23:0723:032.6
653MURACZEWSKI Bartek 372ATOMOWE PCHŁYOpen Mężczyzn393M 48210:1502:18:21.4502:18:21.45+01:23:0723:032.6
654PENAR Piotr 562Open Mężczyzn394M 48311:0002:18:21.4502:18:21.45+01:23:0723:032.6
655KAPINOS Justyna 984TIME JUMPERSOpen Kobiet156K 17112:1502:18:21.9002:18:21.90+01:23:0723:032.6
656PAWLAK Iwona 520BRUD EKIPAOpen Kobiet157K 17210:4502:18:25.8502:18:25.85+01:23:1123:042.6
657HALOSHYNA Alina 541Open Kobiet158K 17311:0002:18:32.9502:18:32.95+01:23:1823:052.6
658HALOSHYN Yevhen 540Open Mężczyzn395M 48411:0002:18:34.0002:18:34.00+01:23:1923:052.6
659MICHALIK Dominik 469PARETOOPTYMALNIOpen Mężczyzn396M 48510:3002:18:44.6502:18:44.65+01:23:3023:072.6
660ŚWINIARSKI Adam 471PARETOOPTYMALNIOpen Mężczyzn397M 48610:3002:18:45.3002:18:45.30+01:23:3123:072.6
661PACHCIAREK Alicja 1031Open Masters Kobiet15K 17412:3002:18:46.0502:18:46.05+01:23:3123:072.6
662PACHCIAREK Robert 1032Open Masters Mężczyzn67M 48712:3002:18:46.6502:18:46.65+01:23:3223:072.6
663STĘPNIEWSKI Paweł 470PARETOOPTYMALNIOpen Mężczyzn398M 48810:3002:18:46.9502:18:46.95+01:23:3223:072.6
664RATMAN Ryszard 1043Open Masters Mężczyzn68M 48912:3002:18:47.1002:18:47.10+01:23:3323:072.6
665FURTYK Julia 604WEZWIJCIE "R-KE"Open Kobiet159K 17511:0002:18:49.9502:18:49.95+01:23:3523:082.6
666SOCHA Patryk 611WEZWIJCIE "R-KE"Open Mężczyzn399M 49011:0002:18:50.4002:18:50.40+01:23:3623:082.6
667PEŁKA Emilia 748NAMAXAOpen Kobiet160K 17611:4502:19:12.7502:19:12.75+01:23:5823:122.6
668LELAS Jolanta 1023Open Kobiet161K 17712:3002:19:22.4502:19:22.45+01:24:0823:132.6
669KOWALSKA Patrycja 634Open Kobiet162K 17811:0002:19:28.5502:19:28.55+01:24:1423:142.6
670KANDER Krzysztof 630Open Mężczyzn400M 49111:0002:19:28.8002:19:28.80+01:24:1423:142.6
671PIECHOWIAK Agnieszka 814Open Kobiet163K 17911:4502:19:35.9002:19:35.90+01:24:2123:152.6
672CIERNIAK Agata 258Open Masters Kobiet16K 18009:0002:19:39.7502:19:39.75+01:24:2523:162.6
673BĘC Olga 213ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Kobiet164K 18109:0002:19:40.6002:19:40.60+01:24:2623:162.6
674KWARTOWICZ Paweł 218ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn401M 49209:0002:19:42.2002:19:42.20+01:24:2823:172.6
675MUCHA Dominika 891Open Kobiet165K 18212:1502:19:58.0502:19:58.05+01:24:4323:192.6
676TOKARSKA Weronika 897Open Kobiet166K 18312:1502:19:58.5002:19:58.50+01:24:4423:192.6
677SMALERA Nikodem 1070Open Mężczyzn402M 49311:0002:20:12.4002:20:12.40+01:24:5823:222.6
678WIDŁO Katarzyna 1071Open Kobiet167K 18411:0002:20:12.8002:20:12.80+01:24:5823:222.6
679KOŁODZIEJSKA Natalia 605WEZWIJCIE "R-KE"Open Kobiet168K 18511:0002:20:15.7502:20:15.75+01:25:0123:222.6
680WRZODAK Agnieszka 522BRUD EKIPAOpen Kobiet169K 18610:4502:20:16.3002:20:16.30+01:25:0223:222.6
681BOGIN_ŁUCZAK Anna 519BRUD EKIPAOpen Kobiet170K 18710:4502:20:16.3502:20:16.35+01:25:0223:222.6
682SZKWAREK-KONOPACKA Joanna 454ABY DO METY!Open Kobiet171K 18810:3002:21:11.9502:21:11.95+01:25:5723:312.5
683WOJTCZAK Olga 456ABY DO METY!Open Kobiet172K 18910:3002:21:14.2502:21:14.25+01:26:0023:322.5
684KOŁOSZYC Joanna 447ABY DO METY!Open Kobiet173K 19010:3002:21:14.7502:21:14.75+01:26:0023:322.5
685ŚWIERCZEWSKI Bartłomiej 453ABY DO METY!Open Mężczyzn403M 49410:3002:21:14.8502:21:14.85+01:26:0023:322.5
686GRZYB Michał 444ABY DO METY!Open Mężczyzn404M 49510:3002:21:15.4502:21:15.45+01:26:0123:322.5
687- - 1079  210:1502:21:20.1502:21:20.15+01:26:0623:332.5
688KONOPACKI Grzegorz 448ABY DO METY!Open Mężczyzn405M 49610:3002:21:21.1502:21:21.15+01:26:0723:332.5
689GĘBUS Mikołaj 1077Open Mężczyzn406M 49710:1502:21:22.9002:21:22.90+01:26:0823:332.5
690MACURA Jaroslaw 450ABY DO METY!Open Mężczyzn407M 49810:3002:21:25.8502:21:25.85+01:26:1123:342.5
691SIKORA Grzegorz 609WEZWIJCIE "R-KE"Open Mężczyzn408M 49911:0002:21:43.2502:21:43.25+01:26:2923:372.5
692KAMIŃSKI Adrian 490Open Mężczyzn409M 50010:3002:21:43.4002:21:43.40+01:26:2923:372.5
693NOWOSIELSKI Paweł 501Open Mężczyzn410M 50110:3002:21:45.5002:21:45.50+01:26:3123:372.5
694ZDEB Barbara 518Open Kobiet174K 19110:3002:21:46.8002:21:46.80+01:26:3223:372.5
695PISZCZEK Szymon 505Open Mężczyzn411M 50210:3002:21:47.5502:21:47.55+01:26:3323:372.5
696JASKÓŁA Łukasz 545Open Mężczyzn412M 50310:4502:21:49.3502:21:49.35+01:26:3523:382.5
697JASKÓŁA Izabela 544Open Kobiet175K 19210:4502:21:49.4502:21:49.45+01:26:3523:382.5
698KRZYWDA Izabela 271Open Kobiet176K 19309:0002:21:50.0502:21:50.05+01:26:3523:382.5
699CYTARZYŃSKI Andrzej 602WEZWIJCIE "R-KE"Open Masters Mężczyzn69M 50411:0002:22:07.2002:22:07.20+01:26:5323:412.5
700SZEFCZENKO Rafal 668FIT WORKOUTOpen Mężczyzn413M 50511:3002:22:20.8002:22:20.80+01:27:0623:432.5
701STACHURSKA Beata 379LEGNICKIE DZIKIOpen Kobiet177K 19410:1502:23:19.5502:23:19.55+01:28:0523:532.5
702SZYMAŃSKI Jakub 613WEZWIJCIE "R-KE"Open Mężczyzn414M 50611:0002:23:50.4502:23:50.45+01:28:3623:582.5
703PRZYBYSZ Mariusz 608WEZWIJCIE "R-KE"Open Mężczyzn415M 50711:0002:23:51.5002:23:51.50+01:28:3723:582.5
704PRZYBYSZ Kamila 607WEZWIJCIE "R-KE"Open Kobiet178K 19511:0002:23:52.7502:23:52.75+01:28:3823:582.5
705OPIEKA Arkadiusz 606WEZWIJCIE "R-KE"Open Mężczyzn416M 50811:0002:23:53.4502:23:53.45+01:28:3923:582.5
706KUNAT Jaroslaw 253YES, WE CAN(D) !!!Open Masters Mężczyzn70M 50909:0002:24:03.0502:24:03.05+01:28:4824:002.5
707ZDONEK Jolanta 256YES, WE CAN(D) !!!Open Masters Kobiet17K 19609:0002:24:06.7502:24:06.75+01:28:5224:012.5
708SKOCZYLAS-SZYMAŃSKA Małgorzata 610WEZWIJCIE "R-KE"Open Kobiet179K 19711:0002:24:11.7002:24:11.70+01:28:5724:012.5
709KOZIAK Agnieszka 37HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet180K 19808:5002:24:14.4502:24:14.45+01:29:0024:022.5
710MIKOŁAJCZYK Marcin 757PARTACZEOpen Mężczyzn417M 51011:4502:23:49.9002:24:18.00+01:29:0323:582.5
711BEDNARSKI Rafał 755PARTACZEOpen Mężczyzn418M 51111:4502:23:58.9502:24:24.10+01:29:1023:592.5
712PIETRASZKO Patryk 1083FIT WORKOUTOpen Mężczyzn419M 51211:3002:24:38.5002:24:38.50+01:29:2424:062.5
713DEREŃ Paulina 663FIT WORKOUTOpen Kobiet181K 19911:3002:24:39.1002:24:39.10+01:29:2524:062.5
714PIOTROWSKA Sylwia 666FIT WORKOUTOpen Kobiet182K 20011:3002:24:39.3502:24:39.35+01:29:2524:062.5
715ZIEMNIAK Marcin 670FIT WORKOUTOpen Masters Mężczyzn71M 51311:3002:24:40.2002:24:40.20+01:29:2624:062.5
716PISARSKA Agnieszka 585FIT WORKOUTOpen Kobiet183K 20111:3002:24:41.5002:24:41.50+01:29:2724:062.5
717ĆWIELUCH Anna 662FIT WORKOUTOpen Masters Kobiet18K 20211:3002:24:41.9502:24:41.95+01:29:2724:062.5
718WIŚNIEWSKA Marta 669FIT WORKOUTOpen Kobiet184K 20311:3002:24:42.9502:24:42.95+01:29:2824:072.5
719GOROWSKI Grzegorz 664FIT WORKOUTOpen Mężczyzn420M 51411:3002:24:43.5002:24:43.50+01:29:2924:072.5
720PERKOWSKA Paula 1035Open Kobiet185K 20412:3002:24:49.1502:24:49.15+01:29:3524:082.5
721FALEWICZ Małgorzata 1000Open Kobiet186K 20512:3002:24:49.2502:24:49.25+01:29:3524:082.5
722WYJADŁOWSKI Krystian 654Open Mężczyzn421M 51511:0002:25:06.2502:25:06.25+01:29:5224:112.5
723KAŁUŻA Robert 756PARTACZEOpen Mężczyzn422M 51611:4502:24:42.3002:25:09.85+01:29:5524:072.5
724SKRZYŃSKI Artur 255YES, WE CAN(D) !!!Open Mężczyzn423M 51709:0002:25:27.3002:25:27.30+01:30:1324:142.5
725KNEIFEL Inga 252YES, WE CAN(D) !!!Open Kobiet187K 20609:0002:25:30.4002:25:30.40+01:30:1624:152.5
726ORZESZKO Mateusz 579BANDA KULAWEGO JELENIAOpen Mężczyzn424M 51811:0002:25:45.8502:25:45.85+01:30:3124:172.5
727GACZYŃSKI Krzysztof 484Open Mężczyzn425M 51909:0002:25:47.1502:25:47.15+01:30:3324:172.5
728MUSZYŃSKI Mariusz 276Open Mężczyzn426M 52009:0002:25:55.8002:25:55.80+01:30:4124:192.5
729GRABCZYŃSKI Bartosz 675OKNONETOpen Mężczyzn427M 52111:3002:26:10.2502:26:10.25+01:30:5624:212.5
730PĘPEK Tomasz 681OKNONETOpen Mężczyzn428M 52211:3002:26:12.3502:26:12.35+01:30:5824:222.5
731SOMMER Katarzyna 682OKNONETOpen Kobiet188K 20711:3002:26:12.9002:26:12.90+01:30:5824:222.5
732SOMMER Paweł 683OKNONETOpen Masters Mężczyzn72M 52311:3002:26:13.1002:26:13.10+01:30:5924:222.5
733GAŁKA-WIERCIŃSKA Joanna 263Open Kobiet189K 20809:0002:26:31.7502:26:31.75+01:31:1724:252.5
734WIERCIŃSKI Piotr 284Open Mężczyzn429M 52409:0002:26:32.0002:26:32.00+01:31:1724:252.5
735JĘDRZEJEWSKI Marek 251YES, WE CAN(D) !!!Open Mężczyzn430M 52509:0002:26:44.1002:26:44.10+01:31:3024:272.5
736CZUPAŁA Martin 315MOJA Z DZIEĆMIOpen Mężczyzn431M 52609:3002:26:50.6502:26:50.65+01:31:3624:282.5
737SKRZYPOŃ Dariusz 314KON'JEOpen Mężczyzn432M 52709:3002:27:04.5502:27:04.55+01:31:5024:302.4
738CYGANIEWICZ Alicja 313KON'JEOpen Kobiet190K 20909:3002:27:04.8002:27:04.80+01:31:5024:302.4
739CZECHOWSKI Konrad 23Open Mężczyzn433M 52808:4002:27:33.3502:27:33.35+01:32:1924:352.4
740MOŻDŻANOWSKA Sara 558Open Kobiet191K 21010:4502:27:34.4502:27:34.45+01:32:2024:352.4
741SZATKOWSKI Mateusz 567Open Mężczyzn434M 52910:4502:27:37.5502:27:37.55+01:32:2324:362.4
742CŁAPA Jakub 536Open Mężczyzn435M 53010:4502:27:39.4502:27:39.45+01:32:2524:362.4
743GŁOWACZ Monika 327STREFA BYKÓWOpen Kobiet192K 21109:3002:27:39.9002:27:39.90+01:32:2524:362.4
744NOCUŃ Krzysztof 334TOYOTA DOBRYGOWSKIOpen Masters Mężczyzn73M 53109:3002:27:41.3502:27:41.35+01:32:2724:362.4
745OKONIEWSKI Kamil 561Open Mężczyzn436M 53210:4502:27:41.5002:27:41.50+01:32:2724:362.4
746FRONK Łukasz 548Open Mężczyzn437M 53310:4502:27:41.7002:27:41.70+01:32:2724:362.4
747KURASZ Katarzyna 316MOJA Z DZIEĆMIOpen Kobiet193K 21209:3002:27:46.3002:27:46.30+01:32:3224:372.4
748DZIK Miłosz 999Open Mężczyzn438M 53412:3002:27:51.9502:27:51.95+01:32:3724:382.4
749POŚPIECH Dawid 1039Open Mężczyzn439M 53512:3002:27:52.0502:27:52.05+01:32:3724:382.4
750GÓRNI Kamil 577BANDA KULAWEGO JELENIAOpen Mężczyzn440M 53611:0002:28:01.9502:28:01.95+01:32:4724:402.4
751MODZELEWSKA Klaudia 557Open Kobiet194K 21310:4502:28:03.4502:28:03.45+01:32:4924:402.4
752PALETA Barbara 317MOJA Z DZIEĆMIOpen Kobiet195K 21409:3002:28:04.9502:28:04.95+01:32:5024:402.4
753WOJTEK Paweł 318MOJA Z DZIEĆMIOpen Mężczyzn441M 53709:3002:28:17.5002:28:17.50+01:33:0324:422.4
754NOWAK Mateusz 560Open Mężczyzn442M 53810:4502:28:31.7502:28:31.75+01:33:1724:452.4
755CZUJKO Karolina 345Open Kobiet196K 21509:3002:28:44.6502:28:44.65+01:33:3024:472.4
756SKRĘTEK Paulina 280Open Kobiet197K 21609:0002:28:46.2002:28:46.20+01:33:3224:472.4
757WÓJCICKI Mariusz 364Open Mężczyzn443M 53909:3002:28:47.1502:28:47.15+01:33:3324:472.4
758DROP Łukasz 14WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn444M 54008:4002:29:14.9002:29:14.90+01:34:0024:522.4
759SKROBOL Monika 1050Open Kobiet198K 21712:3002:30:20.8502:30:20.85+01:35:0625:032.4
760LATUSEK Roksana 1022Open Kobiet199K 21812:3002:30:24.5502:30:24.55+01:35:1025:042.4
761KWOCZAŁA Łukasz 1021Open Mężczyzn445M 54112:3002:30:25.5502:30:25.55+01:35:1125:042.4
762WOŹNICA Angelika 1060Open Kobiet200K 21912:3002:30:27.1002:30:27.10+01:35:1325:042.4
763PARZONKA Kamil 1033Open Mężczyzn446M 54212:3002:30:28.9002:30:28.90+01:35:1425:042.4
764ZAJĄC Marcel 1061Open Mężczyzn447M 54311:0002:30:37.1502:30:37.15+01:35:2325:062.4
765ARNDT Dawid 618Open Mężczyzn448M 54411:0002:30:52.1502:30:52.15+01:35:3825:082.4
766ORZESZKO Marek 578BANDA KULAWEGO JELENIAOpen Masters Mężczyzn74M 54511:0002:30:52.9502:30:52.95+01:35:3825:082.4
767MROZEK Sebastian 1029Open Mężczyzn449M 54612:3002:30:55.6002:30:55.60+01:35:4125:092.4
768DĄBROWSKI Sebastian 234LUDZIE Z ZASADAMIOpen Mężczyzn450M 54709:0002:31:11.1502:31:11.15+01:35:5725:112.4
769JAKIMOWICZ Patrycja 235LUDZIE Z ZASADAMIOpen Kobiet201K 22009:0002:31:11.7002:31:11.70+01:35:5725:112.4
770CHODOROWICZ Konrad 233LUDZIE Z ZASADAMIOpen Mężczyzn451M 54809:0002:31:12.5002:31:12.50+01:35:5825:122.4
771BOBROWICZ Łuaksz 296KOKSOWNIAOpen Mężczyzn452M 54909:3002:31:39.7502:31:39.75+01:36:2525:162.4
772MAREK Marcin 306KOKSOWNIAOpen Masters Mężczyzn75M 55009:3002:31:47.2502:31:47.25+01:36:3325:172.4
773STRANSPICH Anna 649Open Kobiet202K 22111:0002:31:51.6502:31:51.65+01:36:3725:182.4
774WOŹNICA Małgorzata 653Open Kobiet203K 22211:0002:31:51.9502:31:51.95+01:36:3725:182.4
775STRANSPICH Łukasz 650Open Mężczyzn453M 55111:0002:31:54.3502:31:54.35+01:36:4025:192.4
776MASTALIROVA Jana 423Open Masters Kobiet19K 22310:1502:32:25.3002:32:25.30+01:37:1125:242.4
777STEHLÍKOVÁ Nikola 438Open Kobiet204K 22410:1502:32:25.9002:32:25.90+01:37:1125:242.4
778ŠANA Radek 434Open Mężczyzn454M 55210:1502:32:26.0502:32:26.05+01:37:1125:242.4
779PAWLICA Martina 431Open Kobiet205K 22510:1502:32:26.2502:32:26.25+01:37:1225:242.4
780FAJST Marcin 936GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn455M 55312:3002:32:41.1502:32:41.15+01:37:2725:262.4
781GAŃKO Karolina 937GET OUTTA WAYOpen Kobiet206K 22612:3002:32:43.4002:32:43.40+01:37:2925:272.4
782GRYŻEWSKI Karol 938GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn456M 55412:3002:32:45.5002:32:45.50+01:37:3125:272.4
783CIERCZEK Kamil 707Open Mężczyzn457M 55511:3002:32:48.3002:32:48.30+01:37:3425:282.4
784STĘPIEŃ Łukasz 229JKS SALAMANDRAOpen Mężczyzn458M 55609:0002:33:32.8502:33:32.85+01:38:1825:352.3
785STĘPIEŃ Magdalena 230JKS SALAMANDRAOpen Kobiet207K 22709:0002:33:37.2502:33:37.25+01:38:2325:362.3
786WŁODARCZYK Gabrysia 231JKS SALAMANDRAOpen Kobiet208K 22809:0002:33:43.4502:33:43.45+01:38:2925:372.3
787KRAWCZYK Katarzyna 227JKS SALAMANDRAOpen Kobiet209K 22909:0002:33:46.7502:33:46.75+01:38:3225:372.3
788KRAWCZYK Michał 228JKS SALAMANDRAOpen Mężczyzn459M 55709:0002:33:47.4502:33:47.45+01:38:3325:372.3
789KRAKOWSKI Łukasz 226JKS SALAMANDRAOpen Masters Mężczyzn76M 55809:0002:33:49.8002:33:49.80+01:38:3525:382.3
790BARANOWSKI Jarosław 661FIT WORKOUTOpen Mężczyzn460M 55911:3002:34:41.8502:34:41.85+01:39:2725:462.3
791WYTWER Katarzyna 684OKNONETOpen Kobiet210K 23011:3002:34:42.8502:34:42.85+01:39:2825:472.3
792SABAT Paweł 395SPECTORSOpen Mężczyzn461M 56010:1502:35:00.0002:35:00.00+01:39:4525:502.3
793MAZUR Marcin 394SPECTORSOpen Mężczyzn462M 56110:1502:35:00.2502:35:00.25+01:39:4625:502.3
794SZOSTAK Joanna 396SPECTORSOpen Kobiet211K 23110:1502:35:01.0002:35:01.00+01:39:4625:502.3
795ŁAPPO Joanna 676OKNONETOpen Kobiet212K 23211:3002:35:01.6502:35:01.65+01:39:4725:502.3
796PARZONKA Andrzej 679OKNONETOpen Mężczyzn463M 56211:3002:35:02.4502:35:02.45+01:39:4825:502.3
797HELIK Sławomir 1007Open Mężczyzn464M 56312:3002:35:48.2502:35:48.25+01:40:3425:582.3
798TRYBUŁOWSKI Wojciech 1058Open Mężczyzn465M 56412:3002:35:49.8502:35:49.85+01:40:3525:582.3
799DEBOGORSKI Przemyslaw 997Open Mężczyzn466M 56512:3002:35:50.4502:35:50.45+01:40:3625:582.3
800RAMBACHER Mateusz 323RUN BITCHES RUNOpen Mężczyzn467M 56609:3002:36:05.3002:36:05.30+01:40:5126:002.3
801GULACZ Marta 321RUN BITCHES RUNOpen Kobiet213K 23309:3002:36:05.4002:36:05.40+01:40:5126:002.3
802GAWEŁ Marcin 392SPECTORSOpen Mężczyzn468M 56710:1502:36:07.0502:36:07.05+01:40:5226:012.3
803KIERC Marcin 393SPECTORSOpen Mężczyzn469M 56810:1502:36:20.8002:36:20.80+01:41:0626:032.3
804BACZYŃSKI Krystian 884Open Mężczyzn470M 56912:0002:36:30.9002:36:30.90+01:41:1626:052.3
805KOSOWSKI Maciek 887Open Mężczyzn471M 57012:0002:36:31.5002:36:31.50+01:41:1726:052.3
806DANKO-SENYK Ilona 299KOKSOWNIAOpen Masters Kobiet20K 23409:3002:36:44.8502:36:44.85+01:41:3026:072.3
807PIOTROWSKI Jarosław 311KOKSOWNIAOpen Mężczyzn472M 57109:3002:36:45.6002:36:45.60+01:41:3126:072.3
808GRAJETA Mariusz 300KOKSOWNIAOpen Masters Mężczyzn77M 57209:3002:36:45.7002:36:45.70+01:41:3126:072.3
809ORSZT Aneta 308KOKSOWNIAOpen Masters Kobiet21K 23509:3002:36:46.0502:36:46.05+01:41:3126:072.3
810KOSOBUCKA-GRAJETA Gracja 303KOKSOWNIAOpen Kobiet214K 23609:3002:36:47.1002:36:47.10+01:41:3326:072.3
811ORSZT Adam 307KOKSOWNIAOpen Masters Mężczyzn78M 57309:3002:36:47.1002:36:47.10+01:41:3326:072.3
812IGAŁOWICZ Beata 349Open Masters Kobiet22K 23709:3002:36:47.4002:36:47.40+01:41:3326:072.3
813CZERWIŃSKA Katarzyna 298KOKSOWNIAOpen Kobiet215K 23809:3002:36:47.5502:36:47.55+01:41:3326:072.3
814BEDNAREK Sandra 295KOKSOWNIAOpen Kobiet216K 23909:3002:36:49.3002:36:49.30+01:41:3526:082.3
815KNOP ŚWIERCZAK Aleksandra 302KOKSOWNIAOpen Masters Kobiet23K 24009:3002:36:49.8502:36:49.85+01:41:3526:082.3
816OBRANIAK Łukasz 657DZIKIE SMERFYOpen Mężczyzn473M 57411:3002:37:44.3502:37:44.35+01:42:3026:172.3
817OBRANIAK Robert 658DZIKIE SMERFYOpen Masters Mężczyzn79M 57511:3002:37:45.7502:37:45.75+01:42:3126:172.3
818KASPRZAK Andrzej 714Open Mężczyzn474M 57611:3002:37:50.9502:37:50.95+01:42:3626:182.3
819ZAJĄC Marta 366Open Kobiet217K 24109:3002:39:19.2502:39:19.25+01:44:0526:332.3
820SIEKIERKA Bartłomiej 601WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn475M 57711:0002:39:46.8002:39:46.80+01:44:3226:372.3
821PŁACHECKI Michał 647Open Mężczyzn476M 57811:0002:39:48.2002:39:48.20+01:44:3426:382.3
822PRUSACZYK Michał 202BAJECZNY TEAM SZYMCIAOpen Mężczyzn477M 57910:3002:40:35.6502:40:35.65+01:45:2126:452.2
823KRZESZEWSKA Aleksandra 460BAJECZNY TEAM SZYMCIAOpen Kobiet218K 24210:3002:40:36.9002:40:36.90+01:45:2226:462.2
824CZERNICKA Magdalena 459BAJECZNY TEAM SZYMCIAOpen Kobiet219K 24310:3002:40:37.5502:40:37.55+01:45:2326:462.2
825DUBIŃSKA Agnieszka 201BAJECZNY TEAM SZYMCIAOpen Kobiet220K 24410:3002:40:43.1502:40:43.15+01:45:2926:472.2
826CICHOCKI Szymon 458BAJECZNY TEAM SZYMCIAOpen Mężczyzn478M 58010:3002:40:43.6002:40:43.60+01:45:2926:472.2
827STEFANIAK Sandra 38HUSARIA RACE TEAM Elite Kobiet2K 24508:5002:42:30.3502:42:30.35+01:47:1627:052.2
828SIENKIEWICZ Jakub 32Elite Mężczyzn19M 58108:4002:45:09.7502:45:09.75+01:49:5527:312.2
829WYSZATYCKA Żaneta 380LEGNICKIE DZIKIOpen Masters Kobiet24K 24610:1502:45:43.3002:45:43.30+01:50:2927:372.2
830CZARNECKA Monika 377LEGNICKIE DZIKIOpen Kobiet221K 24710:1502:45:43.4002:45:43.40+01:50:2927:372.2
831KACZMAREK Monika 378LEGNICKIE DZIKIOpen Kobiet222K 24810:1502:45:43.4002:45:43.40+01:50:2927:372.2
832CHRZANOWSKA Agnieszka 376LEGNICKIE DZIKIOpen Kobiet223K 24910:1502:45:57.8502:45:57.85+01:50:4327:392.2
833WYDRA Karolina 44Open Kobiet224K 25008:5002:46:07.7002:46:07.70+01:50:5327:412.2
834WALADA Aleksandra 934FORMALINAOpen Kobiet225K 25112:1502:48:10.2502:48:10.25+01:52:5628:012.1
835KUDRYS Mateusz 933FORMALINAOpen Mężczyzn479M 58212:1502:48:11.9002:48:11.90+01:52:5728:012.1
836KONIECZNA Marta 932FORMALINAOpen Kobiet226K 25212:1502:49:51.2002:49:51.20+01:54:3728:182.1
837ANDRZEJAK Michał 929FORMALINAOpen Mężczyzn480M 58312:1502:49:51.2002:49:51.20+01:54:3728:182.1
838WALADA Magdalena 935FORMALINAOpen Masters Kobiet25K 25312:1502:49:57.0002:49:57.00+01:54:4228:192.1
839CZAJKA Radosław 930FORMALINAOpen Mężczyzn481M 58412:1502:50:15.8502:50:15.85+01:55:0128:222.1
840GWÓŹDŹ Sandra 931FORMALINAOpen Kobiet227K 25412:1502:50:16.2502:50:16.25+01:55:0228:222.1
841BRADEL Marcin 340Open Mężczyzn482M 58509:3002:52:19.1502:52:19.15+01:57:0528:432.1
842JURECKI Łukasz 488Open Mężczyzn483M 58610:3002:52:50.4502:52:50.45+01:57:3628:482.1
843KRUSZONA Adam 495Open Mężczyzn484M 58710:3002:54:21.7502:54:21.75+01:59:0729:032.1
844SAWICKI Grzegorz 508Open Masters Mężczyzn80M 58810:3002:55:35.7502:55:35.75+02:00:2129:152.1
845KĄPIŃSKI Sebastian 671GYMSLIMOpen Mężczyzn485M 58911:4502:58:49.1002:58:49.10+02:03:3529:482
846POTASINSKA Patrycja 726Open Kobiet228K 25511:4502:58:49.2502:58:49.25+02:03:3529:482
847ZDUNIEWICZ Emilia 40OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet229K 25608:5003:04:25.8003:04:25.80+02:09:1130:442
848CHMIELORZ Donata 36CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet230K 25708:5003:20:26.9503:20:26.95+02:25:1233:241.8
849MICHALAK Mariusz 29Elite Mężczyzn20M 59008:4003:28:38.0503:28:38.05+02:33:2334:461.7
850MEZYNSKI Szymon 28Elite Mężczyzn21M 59108:4003:40:16.4003:40:16.40+02:45:0236:421.6
851KAMINSKA Dorota 42Open Kobiet231K 25808:5003:53:45.1503:53:45.15+02:58:3138:571.5
852GĘBAROWSKI Artur 24Open Mężczyzn486M 59208:4003:59:43.8003:59:43.80+03:04:2939:571.5
853OCZKOWSKI Dariusz 30Elite Mężczyzn22M 59308:4004:11:15.6504:11:15.65+03:16:0141:521.4
854INDYK Kamil 5HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn487M 59408:4004:23:00.7504:23:00.75+03:27:4643:501.4
855ZAWADKA Arek 35Open Mężczyzn488M 59508:4004:23:19.4004:23:19.40+03:28:0543:531.4
856SIERPIŃSKA Monika 43Open Kobiet232K 25908:5005:37:25.2005:37:25.20+04:42:1156:141.1
857PIŁAT Michał 31Open Masters Mężczyzn81M 59608:4006:42:40.7506:42:40.75+05:47:2667:060.9
858SZOT Anna 361Open Kobiet233K 26009:30   
859BEDNAREK Paweł 294KOKSOWNIAOpen Masters Mężczyzn82M 59709:30   
860GRODNICI Artur 539Open Mężczyzn489M 59811:00   
861NUKUI Maria 645Open Kobiet234K 26111:00   
862CIOCHOŃ Monika 442ABY DO METY!Open Kobiet235K 26210:30   
863CICHOCKI Kacper 200BAJECZNY TEAM SZYMCIAOpen Mężczyzn490M 59910:30   
864MAZUR Patryk 836AKADEMIA RUCHU TEAMOpen Mężczyzn491M 60012:00   
865SZAFARZ Marcin 312KOKSOWNIAOpen Masters Mężczyzn83M 60109:30   
866MAĆKOWIAK Dominika 205BŁOTOŁAZYOpen Kobiet236K 26309:00   
MAZUR Łukasz 254YES, WE CAN(D) !!!Open Mężczyzn09:00 DNF DNF--
KĘDZIOREK Paulina 39KEDZIORKI.COMElite Kobiet08:50 DNF DNF--
KUBCZAK Mariusz 805Open Mężczyzn11:45 DNF DNF--
KOTKOWSKA Karolina 803Open Kobiet11:45 DNF DNF--
LUKAS Michał 467PABIANICKIE ŚWIRYOpen Mężczyzn09:30 DNF DNF--
Znaleziono 871 wynik(ów)