Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2491 |
Wystartowało : | 2305 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 2268 |
Na trasie : | 35 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MILCZAREK Przemysław | 1726 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2 | SUKHOY Olga | 2492 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3 | SZWELICKI Robert | 2488 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
4 | ŻBIKOWSKA Katarzyna | 2493 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
5 | OPONOWICZ Daniel | 2494 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
6 | SAWA Paulina | 2495 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
7 | KONOPKA Bartłomiej | 1594 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
8 | PRZYBYSZ Michał | 1482 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
9 | GRZESIK Paweł | 1618 | Zamienieckie Szakale | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
10 | OFIEROWICZ Sebastian | 1643 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
10 | OSTASZEWSKA Mariola | 1644 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
12 | WARZOCHA Bartłomiej | 1646 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
13 | SZCZEPANIAK Michał | 1671 | Beauty and the beasts | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
14 | SZEPIETOWSKA Natalia | 1672 | Beauty and the beasts | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | WEJNER-POLASIK Ewelina | 1680 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
16 | PŁACHECKI Bolesław | 1682 | Geriatria Rowerowa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
17 | ŻYDZIK Norbert | 1683 | Geriatria Rowerowa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
18 | LIS Mikołaj | 1684 | Nie biegnę wolno, tylko dokładnie! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
19 | ПЕРЕЛЫГИН Владислав | 1700 | Rusiki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
20 | ŻYTKOWSKI Piotr | 1701 | Tęgie Q | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
21 | DERLATKA Mateusz | 1709 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
22 | FELICIAK Łukasz | 1710 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
23 | FELICIAK Paweł | 1711 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
24 | FLORCZYŃSKI Radek | 1712 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
25 | NIERZEWSKA Patrycja | 1729 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
26 | OBTUŁOWICZ Piotr | 1730 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
27 | ORZESZYNA Robert | 1731 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
28 | SYTY Adrian | 1740 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
29 | SZULIM J | 1741 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
30 | ROZKOSZ Katarzyna | 2382 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
31 | WRÓBEL Albert | 2383 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
32 | OWCZAREK Dariusz | 2497 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
33 | BUJALSKI Michał | 1706 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
34 | CHOŁODZIŃSKI Marcin | 1707 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
35 | GÓRSKI Przemysław | 1714 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
36 | GRZELAK Mariusz | 2386 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
37 | JANGAS Piotr | 1716 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
38 | KALITOWSKI Damian | 1717 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
39 | KLUSEK Joanna | 1718 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
40 | KRAKOWSKI Tomasz | 1719 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
41 | MALECKI Piotr | 1723 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
42 | MARSZAŁKOWICZ Bartosz | 1724 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
43 | MAUL Michał | 1725 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
44 | MUCHA Mateusz | 1727 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
45 | ŚLUSARCZYK Marcin | 1733 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
46 | SMOLAREK Monika | 1734 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
47 | STECZ Adrian | 1735 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
48 | STĘPIEŃ Janusz | 1736 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
49 | SURMA Cezary | 1738 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
50 | SURMA Filip | 1739 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
51 | SZYMAŃSKA Oliwia | 1742 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
52 | WASNIEWSKI Damian | 1745 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
53 | WÓJCIK Mariusz | 1746 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
54 | WYSOCKI Bartosz | 1747 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
55 | WALL Kim | 1504 | Hell Run Sweden | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | KAPISZ Michał | 1593 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | MNICH Martyna | 1595 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
58 | SĘK Paweł | 1596 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | STANKIEWICZ Rafał | 1597 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
60 | JUDEK Patryk | 1602 | N&K | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
61 | MACIASZCZYK Klaudia | 1603 | N&K | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
62 | PRZYTUŁA Natalia | 1604 | N&K | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
63 | RUDNICKI Patryk | 1651 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
64 | SOSIŃSKI Daniel | 1656 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
65 | MUCHA Karolina | 1664 | #1327 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
66 | BARAN Bartłomiej | 1665 | BALTAZARKI | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
67 | CZOBOT Olga | 1667 | BALTAZARKI | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
68 | JANCZEWSKI Michał | 1668 | Beauty and the beasts | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
69 | KALABA KALABA Christophe | 1669 | Beauty and the beasts | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
70 | PIECHOTA Beata | 1670 | Beauty and the beasts | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
71 | NIESŁUCHOWSKI Łukasz | 1673 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
72 | RUTKOWSKI Tomasz | 1674 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
73 | GAJEWSKI Maksymilan | 1675 | BMF TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
74 | PISARSKA Monika | 1686 | Nie biegnę wolno, tylko dokładnie! | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
75 | KUCHEJDA Marek | 1688 | Ośmiorniczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
76 | STAWARCZYK Maciej | 1690 | Ośmiorniczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
77 | BELYAEVA Elena | 1696 | Rusiki | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
78 | GRISHIN Sergey | 1697 | Rusiki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
79 | GUSEVA Elena | 1698 | Rusiki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
80 | OBEDKOV Sergey | 1699 | Rusiki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
81 | B__ Mariusz_ | 1702 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
82 | BEBEN Sandra | 1703 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
83 | BOCHEN Łukasz | 1704 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
84 | BUJACZ Ilona | 1705 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
85 | GIBALSKI Jarek | 1863 | ReckittRunners | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
85 | KURKOWSKI Jaroslaw | 1864 | ReckittRunners | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 86 wynik(ów)