Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2491 |
Wystartowało : | 2305 |
Nie ukończyło : | 37 |
Ukończyło : | 2268 |
Na trasie : | 35 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNOP Andrzej | 2375 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2 | LABASZ-GŁOWACKI Paweł | 2496 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3 | HAJDYŁA Tomasz | 1972 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
4 | PIGOŃ Julian | 1396 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
5 | PAPAJ Arkadiusz | 1842 | ekipa brodaczy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
6 | BERGMANN Karina | 1845 | Live 4 Health | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
7 | SZEWCZYK Marcin | 1855 | Nie biegnę wolno, tylko dokładnie! | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
8 | WALENCIK Iwona | 1856 | Nie biegnę wolno, tylko dokładnie! | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
9 | OPYRCHAŁ Anna | 1857 | owsianka | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
10 | ZWORNICKA Urszula | 1858 | owsianka | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
11 | FRACKIEWICZ Agnieszka | 1868 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
12 | GAŁKA-WALCZYKIEWICZ Joanna | 1869 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
13 | KUCHARSKA Lila | 1870 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
14 | KUCHARSKI Kamil | 1871 | Slołersi | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
15 | SKAŁA Magdalena | 1872 | Slołersi | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
16 | WOJDA Jarek | 1873 | Slołersi | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
17 | KOSOWSKA Sylwia | 1892 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
18 | KWIETNIEWSKI Jakub | 1896 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
19 | MACIEJCZUK Aleksandra | 1807 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
20 | KULIG Arkadiusz | 62 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
21 | PAPAJ Michal | 267 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
22 | KLUCZEK Łukasz | 1512 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
23 | SAMUŚ Bartek | 1513 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
24 | BIELIŃSKI Paweł | 1760 | DTeve | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
25 | ELBIN Paweł | 1793 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
26 | PASZKOWSKA Eliza | 1812 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
27 | PASZKOWSKI Bartłomiej | 1813 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
28 | STANKOWSKA Małgorzata | 1822 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
29 | ZBICIAK Albert | 1826 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
30 | BŁĘDOWSKI Artur | 1833 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
31 | BŁĘDOWSKI Michał | 1834 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
32 | KOŁODZIEJSKI Bogumił | 1838 | Dream Team Apleona | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
33 | KOŁODZIEJSKI Daniel | 1839 | Dream Team Apleona | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
34 | KONIECZNY Filip | 1840 | Dream Team Apleona | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
35 | TYBULCZYK Michal | 1841 | Dream Team Apleona | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
36 | BORYS Mateusz | 1846 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
37 | KARPIŃSKA Marzena | 1847 | Live 4 Health | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
38 | KLEWEK Karolina | 1848 | Live 4 Health | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
39 | MARKOWSKI Łukasz | 1849 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
40 | NESTOROWICZ Grzegorz | 1850 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
41 | SEREDYN Michał | 1851 | Live 4 Health | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
42 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 1852 | Live 4 Health | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
43 | ZWORNICKI Tomasz | 1859 | owsianka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
44 | ŁATA Marcin | 1860 | Pierwsza Klinika | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
45 | SZEWCZYK Paweł | 1862 | Pierwsza Klinika | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
46 | MOSZCZYŃSKA Małgorzata | 1865 | SeeT | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
47 | RYCHTA Martyna | 1866 | SeeT | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
48 | ŻEBROWSKI Mateusz | 1867 | SeeT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
49 | MAJECKI Jacek | 1875 | Syfyr syfyr | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
50 | RZEŻUCHOWSKI Maciej | 1876 | Syfyr syfyr | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
51 | ZIENTEK Bartosz | 1877 | Syfyr syfyr | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
52 | DYKAS Adam | 1879 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
53 | DYKAS Piotr | 1880 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
54 | DYZMA Irmina | 1881 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
55 | DYZMA Krzysztof | 1882 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
56 | GÓRALCZYK Gohar | 1885 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
57 | MACHŁAJEWSKI Michał | 1897 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
58 | MAZUREK Dawid | 1898 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
59 | OPIOŁA Marek | 1901 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
60 | PIECHOTA Szymon | 1904 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
61 | PIKOŃ Paweł | 1905 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
62 | SMOK Mikołaj | 1906 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
63 | SZALAST Kinga | 1907 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
64 | TKACZYK Grzegorz | 1909 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
65 | TYPEK Sławomir | 1911 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
66 | WÓJCICKA Inga | 1912 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
67 | WÓJCICKI Bartosz | 1913 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
68 | WOŁEK Sebastian | 1914 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
69 | KWIECIŃSKA KORSZUŃ Aleksandra | 1985 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
70 | NOWAKOWSKA Natalia | 1990 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
71 | KAMIŃSKA Natalia | 2033 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
72 | KŁODARSKI Adam | 2035 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 72 wynik(ów)