Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-01-22 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1416 |
Wystartowało : | 1274 |
Nie ukończyło : | 14 |
Ukończyło : | 1260 |
Na trasie : | 14 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 08:10 | 08:15 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMSKI Maciej | 1394 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2 | ŻMUDA Wojciech | 1427 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
3 | WARDĘGA Michał | 1425 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
4 | KAŹMIERCZAK Dawid | 1406 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
5 | ZALEWSKI Krzysztof | 870 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
6 | PIETRZYK Filip | 1305 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
7 | ROGALA Marci | 1434 | VERENT | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
8 | GRZENIA Rafał | 1403 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
9 | KOWALSKI Bartłomiej | 1410 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
10 | KSEL Cezary | 1412 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
11 | FRĄCZZEK Maciej | 1369 | Dywizjon343 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
12 | FRĄCZEK Bartosz | 1368 | Dywizjon343 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
12 | BRZEZIK Mateusz | 1367 | Dywizjon343 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
14 | GRALA Michał | 1388 | Pani z Żabki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
15 | HORACZY Paweł | 1389 | Pani z Żabki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
16 | DE MEHLEM-BARABAŚ Paweł | 1376 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
17 | JAŁOSZYŃSKI Kuba | 1404 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
18 | MAZUR Piotr | 1379 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
19 | BERENT Anna | 1395 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
20 | WLOCZYK Michal | 1387 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
21 | MATEJA David | 1383 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
22 | HYSKI Tomasz | 1382 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
23 | SIMUNIC Nico | 1385 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
24 | GROCHLA Matthias | 1381 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
25 | WLOCZYK Lukasz | 1386 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
26 | MATEJA Patryk | 1384 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
27 | KUKUSHKIN Artyom | 1378 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
28 | CELIŃSKI Patryk | 1374 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
29 | GOWOREK Agata | 1402 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
30 | KRYSTOŃ Łukasz | 1154 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
31 | WIŚNIEWSKI Adam | 1393 | VERENT | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
32 | GOŁYGOWSKI Adrian | 1391 | VERENT | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
33 | BIELECKA Katarzyna | 1396 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
34 | ZAJKOWSKI Łukasz | 1426 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
35 | CIEŚLEWSKI Łukasz | 1397 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
36 | PROKOP Cezary | 1417 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
37 | HUMELT Jakub | 1392 | VERENT | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
38 | SUCHONOS Krystian | 1422 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
39 | STOPKA Karolina | 1421 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
40 | KOCHANEK Paweł | 1371 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
41 | MITROS Monika | 1372 | Kontener Formy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
42 | PANKAU Mikołaj | 1416 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
43 | SŁOWIK Julia | 1419 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
44 | GĄSIOR Agnieszka | 1401 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
45 | ŁOWICKI Adrian | 1413 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
46 | BONDARUK Łukasz | 1373 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
47 | DRYJAŃSKI Mateusz | 1377 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
48 | URBAŃSKA Małgorzata | 1424 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
49 | TARKAWIAN Arkadiusz | 1423 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
50 | OŁDAKOWSKI Robert | 1415 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
51 | SAMORAJ Krystian | 1418 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
52 | JAWORSKI Wojtek | 1405 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
52 | KOT Daniel | 1408 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
54 | OŻÓG Mateusz | 1370 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 54 wynik(ów)