Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-22 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3805 |
Wystartowało : | 3410 |
Nie ukończyło : | 93 |
Ukończyło : | 3317 |
Na trasie : | 93 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Drużyny | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Lesznowola | Drużynowa Open | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Drużyny | Seria DKMS DRUŻYNY | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Seria DKMS Kobiet | Seria DKMS Kobiet Masters | Elite Masters Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn Masters | 07:40 | 07:50 | Mieszkanka Lesznowoli | Mieszkaniec Lesznowoli
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2639 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2 | MARONA Adam | 3265 | AbsoWarriors | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3 | WIEGAND Dominik | 3266 | AbsoWarriors | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
4 | SZCZEPANIK Anna | 3267 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
5 | BŁOŃSKI Łukasz | 3268 | BS MINSK | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
6 | SMORĄGIEWICZ Marcin | 3269 | BS MINSK | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
7 | KORNAS Lidia | 3285 | Niech Franek wymyśli | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
8 | LEWANDOWSKI Linus | 3286 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
9 | BĄK Paweł | 3287 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
10 | BARYŁA Dawid | 3288 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
11 | KORZEC Krzysztof | 3289 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
12 | POLACZEK Rafał | 3290 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
13 | FIJALKOWSKI Kamil | 3306 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
14 | MROZOWICZ Marek | 3307 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
15 | MOKOSA Adam | 3308 | Siemano | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
16 | MOKOSA Michał | 3309 | Siemano | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
17 | WĄGRODZKI Robert | 3310 | Siemano | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
18 | ZAJĄCZKOWSKA BUDYTA Aneta | 3311 | Siemano | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
19 | KLICH Tomasz | 3326 | STG-TARNÓW | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
20 | KLONOWICZ Stanisław | 3327 | STG-TARNÓW | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
21 | LANGE Magda | 3328 | STG-TARNÓW | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
22 | DRZEWIECKI Michał | 3330 | The gentlemen's | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
23 | GAJEWSKI Krzysztof | 3331 | The gentlemen's | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
24 | DABALA Pawel | 3346 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
25 | DMOWSKI Kuba | 3347 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
26 | FALKENBERG Jarek | 3348 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
27 | JĘDRZEJCZAK Mateusz | 3350 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
28 | MOTORIN Alexey | 3366 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
29 | MOTORINA Ekaterina | 3367 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
30 | MYRLAK Maciej | 3368 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
31 | OLBRYSZ Ola | 3369 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
32 | PODOWSKA Justyna | 3371 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
33 | ZAWOLIŃSKI Martin | 3386 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
34 | ZIEMBICKI Damian | 3388 | LESZNOWOLA | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
35 | ZIÓŁKOWSKI Konrad | 3389 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
36 | GODLEWSKA Katarzyna | 3391 | AbsoWarriors | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
37 | SZWAJNOCH Marcin | 3410 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
38 | UCIŃSKI Remigiusz | 3505 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
39 | BIEŃ Małgorzata | 3546 | Retard Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
40 | WYZIŃSKI Michał | 3693 | Dobiegniemy? | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
41 | KORNAGA Damian | 3697 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
42 | KĘDZIOR Dominika | 3264 | AbsoWarriors | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
43 | JAMIOLKOWSKI Mateusz | 3273 | Dobiegniemy? | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
44 | MANSSOUR Katarzyna | 3274 | Dobiegniemy? | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
45 | MICHALAK Piotr | 3276 | Dodgers | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
46 | PIECHNICZEK Paweł | 3277 | Dodgers | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
47 | KOSIOR-MURAWSKA Ewa | 3278 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
48 | CHMIELOWSKA Anna | 3279 | Husaria Reace Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
49 | BUTOWSKA Monika | 3280 | lets trek | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
50 | CZARNOMSKI Aleksader | 3281 | lets trek | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
51 | NOWAK Mateusz | 3282 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
52 | BUTRYN Łukasz | 3284 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
53 | SĘPKA Anna | 3292 | Piekarskie dupeczkY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
54 | DMOCHOWSKA Edyta | 3293 | Prezesi bez lipy | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
55 | DMOCHOWSKI Kamil | 3294 | Prezesi bez lipy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
56 | MILEWSKI Patryk | 3295 | Prezesi bez lipy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
57 | JASKÓLSKA Izabela | 3296 | Radomiaczki | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
58 | JASKÓLSKI Michał | 3298 | Radomiaczki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
59 | MASTALEREK Jan | 3299 | Radomiaczki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
60 | BALCERZAK Tomasz | 3300 | Renault TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
61 | CHEŁCHOWSKA Monika | 3301 | Renault TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
62 | MOROZ Arkadiusz | 3302 | Renault TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
63 | BIEŃ Agnieszka | 3303 | Retard Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
64 | KEMPISTY Kamil | 3304 | Retard Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
65 | GIESKO Cezary | 3313 | SMOLUCHY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
66 | KAIM Milena | 3314 | SMOLUCHY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
67 | KLAMINSKI Adam | 3316 | SMOLUCHY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
68 | LASOŃ Agnieszka | 3317 | SMOLUCHY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
69 | PARADOWSKI Karol | 3318 | SMOLUCHY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
70 | PIETRZAK Katarzyna | 3319 | SMOLUCHY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
71 | DĄBROWSKA Danuta | 3322 | STG-TARNÓW | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
71 | GALBARCZYK Tomasz | 3323 | STG-TARNÓW | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
73 | GALBARCZYK Wioletta | 3324 | STG-TARNÓW | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
74 | KAPAŁKA Bożena | 3325 | STG-TARNÓW | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
75 | KRAJEWSKI Tomasz | 3332 | The gentlemen's | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
76 | KOLARCZYK Kamila | 3336 | WIĘCEJ NIŻ WARIATKI | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
77 | KALINCA Amalia | 3337 | WITC | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
78 | KURYŁO Jędrzej | 3338 | WITC | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
79 | BRUŹDZIAK Mateusz | 3339 | Żubrówka Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
80 | HAN Cezary | 3340 | Żubrówka Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
81 | CARUK Aleksandra | 3341 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
82 | CARUK Bartłomiej | 3342 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
83 | CHIZHIKOV Alexander | 3343 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
84 | CHOMENTOWSKI Aleksy | 3344 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
85 | CHOMENTOWSKI Paweł | 3345 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
86 | KĘDZIA Jacek | 3353 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
87 | KOLAŃCZYK Artur | 3356 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
88 | KOPROWSKI Pawel | 3357 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
89 | KOWALCZYK Bartłomiej | 3358 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
90 | KOWALCZYK Karolina | 3359 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
91 | LESZCZYŃSKA Monika | 3362 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
92 | ŁUSZCZYNA Robert | 3363 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
93 | LUZEŃCZYK Kamila | 3364 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
94 | MARKOWSKA Katarzyna | 3365 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
95 | PONNIK Yury | 3372 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
96 | RADWAN Bartłomiej | 3373 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
97 | ROSIAK Agnieszka | 3374 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
98 | RYKACZEWSKI Karol | 3375 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
99 | SAWICKI Mirosław | 3376 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
100 | ŚLUSARSKA Monika | 3377 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
101 | STACHOWIAK Michał | 3378 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
102 | STARBA Paweł | 3379 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
103 | STĘPIEŃ Piotr | 3380 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
104 | TOŁŁOCZKO DĄBROWSKA Monika | 3381 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
105 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 3382 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
106 | MALINOWSKI Daniel | 3392 | AbsoWarriors | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
107 | SCHILLER Fryderyk | 3423 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
108 | DARŁAK Grzegorz | 3446 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
109 | WĄSOWSKI Przemysław | 3383 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
110 | JANKOWSKA Becia | 3335 | WIĘCEJ NIŻ WARIATKI | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
111 | KUBIEŃ Robert | 3360 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
112 | KUROWSKI Daniel | 3361 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
113 | JABŁOŃSKA Daria | 3692 | SMOLUCHY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
114 | GRZESZCZUK Rafał | 3686 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
115 | KULESZA Emilia | 3689 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
116 | PIEKART Bartosz | 3667 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
117 | OLSZEWSKI Artur | 3283 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
118 | JASKÓLSKA Magdalena | 3297 | Radomiaczki | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
119 | DĄBROWSKI Daniel | 3305 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
120 | AMBROZIAK Marta | 3312 | SMOLUCHY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
121 | TOBOREK Karolina | 3320 | SMOLUCHY | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
122 | ŚCISŁOWSKI Marcin | 3333 | The gentlemen's | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
123 | SOŁTYK Andrzej | 3334 | The gentlemen's | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 123 wynik(ów)