RUNMAGEDDON REKRUT WARSZAWA

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-10-10
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1870
Wystartowało:
1658
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
1647
Na trasie:
11
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SERAFIŃSKI Maciej 32NEXTREMEElite Mężczyzn1M 1sobota, 07:1000:00:0000:35:28.9000:35:28.90 5:5410,2
2SOBIERAJSKI Wojciech 217forBET RunnersOpen Mężczyzn1M 2sobota, 08:0000:00:0000:36:20.3000:36:20.30+00:00:516:039,9
3KRAWIECKI Mateusz 52RUNMAGEDDONElite Mężczyzn2M 3sobota, 07:1000:00:0000:36:21.6000:36:21.60+00:00:526:039,9
4JANUSZEWSKI Bartosz 83xRunnersElite Mężczyzn3M 4sobota, 07:1000:00:0000:36:44.3500:36:44.35+00:01:156:079,8
5KĄKOL Kacper 148ASICS FrontRunner PolandElite Mężczyzn4M 5sobota, 07:1000:00:0000:36:45.3000:36:45.30+00:01:166:079,8
6CHMIELORZ Józef 7Carbon Silesia SportElite Mężczyzn5M 6sobota, 07:1000:00:0000:37:19.9000:37:19.90+00:01:516:139,6
7JACIÓW Paweł 74WATAHAElite Mężczyzn6M 7sobota, 07:1000:00:0000:37:43.4000:37:43.40+00:02:146:179,5
8SAŁATA Marcin 54RUNMAGEDDONElite Mężczyzn7M 8sobota, 07:1000:00:0000:38:00.2500:38:00.25+00:02:316:209,5
9BIENIECKI Jaro 150RUNMAGEDDONElite Masters Mężczyzn1M 9sobota, 07:2000:00:0000:38:32.3000:38:32.30+00:03:036:259,3
10KUBIK Patryk 25Husaria Race Team UKElite Mężczyzn8M 10sobota, 07:2000:00:0000:40:27.8500:40:27.85+00:04:586:448,9
11CHMIELEWSKI Krzysztof 36OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn9M 11sobota, 07:2000:00:0000:42:35.6500:42:35.65+00:07:067:058,5
12SŁODOWNIK Dominik 84xRunnersElite Mężczyzn10M 12sobota, 07:1000:00:0000:43:00.3000:43:00.30+00:07:317:108,4
13CHOŁUJ Łukasz 46PWPW S.A.Elite Mężczyzn11M 13sobota, 07:1000:00:0000:43:54.2500:43:54.25+00:08:257:198,2
14VIBORG CHRISTENSEN Brian 152Elite Masters Mężczyzn2M 14sobota, 07:2000:00:0000:43:55.4500:43:55.45+00:08:267:198,2
15JANUSZEWSKI Andrzej 93Elite Mężczyzn12M 15sobota, 07:2000:00:0000:44:04.0000:44:04.00+00:08:357:208,2
16JAGODZIŃSKI Karol 38POWER TRAININGElite Mężczyzn13M 16sobota, 07:1000:00:0000:44:46.5500:44:46.55+00:09:177:278,0
17SADOWSKI Michał 44POWER TRAININGElite Mężczyzn14M 17sobota, 07:1000:00:0000:44:48.4500:44:48.45+00:09:197:288,0
18RYCHLEWSKI Wojciech 108Elite Mężczyzn15M 18sobota, 07:2000:00:0000:45:01.5000:45:01.50+00:09:327:308,0
19MICHALCZYK Tomasz 101Elite Mężczyzn16M 19sobota, 07:2000:00:0000:45:50.7500:45:50.75+00:10:217:387,9
20MASTYŁA Radek 60Tsunami SzczecinekElite Mężczyzn17M 20sobota, 07:1000:00:0000:46:29.6500:46:29.65+00:11:007:447,7
21KRZYŻAK Tomasz 340Open Mężczyzn2M 21sobota, 08:0000:00:0000:46:36.2000:46:36.20+00:11:077:467,7
22STRUGAREK Damian 1140Open Masters Mężczyzn1M 22sobota, 12:4500:00:0000:46:36.2500:46:36.25+00:11:077:467,7
23FORNALSKI Irek 276Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn3M 23sobota, 08:0000:00:0000:46:36.5000:46:36.50+00:11:077:467,7
24PAWLINA Jarosław 1685Open Mężczyzn4M 24sobota, 14:1500:00:0000:46:43.6000:46:43.60+00:11:147:477,7
25ŁUKOSZ Michał 97Elite Masters Mężczyzn3M 25sobota, 07:1000:00:0000:47:06.4500:47:06.45+00:11:377:517,6
26MARCZUK Kamil 59Training LabElite Mężczyzn18M 26sobota, 07:2000:00:0000:47:28.3000:47:28.30+00:11:597:547,6
27SOKOŁOWSKI Artur 111Elite Mężczyzn19M 27sobota, 07:2000:00:0000:47:41.1000:47:41.10+00:12:127:567,5
28SKWAREK Tomasz 8Carbon Silesia SportElite Mężczyzn20M 28sobota, 07:1000:00:0000:47:42.3500:47:42.35+00:12:137:577,5
29LASAK Piotr 6Burzowe dzikiElite Mężczyzn21M 29sobota, 07:2000:00:0000:47:51.3000:47:51.30+00:12:227:587,5
30GOŁĘBIOWSKI Maciej 1829Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn5M 30sobota, 09:1500:00:0000:47:59.5000:47:59.50+00:12:307:597,5
31RYGALSKI Robert 458Open Mężczyzn6M 31sobota, 09:0000:00:0000:48:01.4000:48:01.40+00:12:328:007,5
32ŻULEWSKI Marcin 118Elite Mężczyzn22M 32sobota, 07:1000:00:0000:48:19.3500:48:19.35+00:12:508:037,5
33SZYMAŃSKI Adrian 1287Open Mężczyzn7M 33sobota, 13:1500:00:0000:48:40.8000:48:40.80+00:13:118:067,4
34KURACH Stanisław 15DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn4M 34sobota, 07:1000:00:0000:48:43.3000:48:43.30+00:13:148:077,4
35MIZGALSKI Jacek 16DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn5M 35sobota, 07:1000:00:0000:48:49.2000:48:49.20+00:13:208:087,4
36ORŁOWSKI Kuba 1064Open Mężczyzn8M 36sobota, 12:3000:00:0000:49:17.0500:49:17.05+00:13:488:127,3
37MISSALA Mateusz 42POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn6M 37sobota, 07:1000:00:0000:49:18.4000:49:18.40+00:13:498:137,3
38ŻUKIEWICZ Michał 1736Open Mężczyzn9M 38sobota, 14:1500:00:0000:49:20.5000:49:20.50+00:13:518:137,3
39JECHNA Damian 1260Open Mężczyzn10M 39sobota, 13:1500:00:0000:49:26.5000:49:26.50+00:13:578:147,3
40SURMACH Andrei 113Elite Mężczyzn23M 40sobota, 07:1000:00:0000:49:52.5000:49:52.50+00:14:238:187,2
41KOSTUCHA Damian 1850Husaria Race Team Open Mężczyzn11M 41sobota, 09:1500:00:0000:50:24.9500:50:24.95+00:14:568:247,1
42PRZELASKOWSKI Tomasz 520Open Mężczyzn12M 42sobota, 09:1500:00:0000:50:31.9000:50:31.90+00:15:038:257,1
43KUMOREK Piotr 622Kabuna TeamOpen Mężczyzn13M 43sobota, 10:0000:00:0000:50:36.6000:50:36.60+00:15:078:267,1
44ZIMIŃSKI Paweł 22Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn24M 44sobota, 07:2000:00:0000:50:41.1000:50:41.10+00:15:128:267,1
45WAŚ Bartłomiej 289STG WARSZAWAOpen Mężczyzn14M 45sobota, 08:0000:00:0000:50:43.3000:50:43.30+00:15:148:277,1
46MUSIAŁ Krzysztof 31LOTAMS TeamElite Mężczyzn25M 46sobota, 07:2000:00:0000:50:44.6500:50:44.65+00:15:158:277,1
47SZTANGIERSKI Piotr 1891Open Mężczyzn15M 47sobota, 13:1500:00:0000:50:46.8000:50:46.80+00:15:178:277,1
48RYŚ Marzena 121Koniu SquadElite Kobiet1K 1sobota, 07:3000:00:0000:50:55.2500:50:55.25+00:15:268:297,1
49KRYSZTOFIAK Damian 69United RunnersElite Mężczyzn26M 48sobota, 07:2000:00:0000:51:02.9500:51:02.95+00:15:348:307,1
50OLEŚNIEWICZ Szymon 106Elite Masters Mężczyzn7M 49sobota, 07:2000:00:0000:51:06.5000:51:06.50+00:15:378:317,0
51RÓŻAŃSKI Rafal 61Tsunami SzczecinekOpen Masters Mężczyzn2M 50sobota, 07:1000:00:0000:51:20.3500:51:20.35+00:15:518:337,0
52TYTOŃ Jakub 947Kongsberg AutomotiveOpen Mężczyzn16M 51sobota, 12:0000:00:0000:51:25.8500:51:25.85+00:15:568:347,0
53JUDEK Łukasz 94Elite Mężczyzn27M 52sobota, 07:1000:00:0000:51:55.9000:51:55.90+00:16:278:396,9
54PONTUS Piotr 27Jak nie tu to w LeskuElite Mężczyzn28M 53sobota, 07:1000:00:0000:51:58.5500:51:58.55+00:16:298:396,9
55ROSIAK Radosław 669Open Mężczyzn17M 54sobota, 10:0000:00:0000:52:25.9000:52:25.90+00:16:578:446,9
56FRANCZYK Artur 11Dragon RunnersElite Mężczyzn29M 55sobota, 07:1000:00:0000:52:38.0000:52:38.00+00:17:098:466,8
57ADAMOWICZ Przemysław 1556Open Mężczyzn18M 56sobota, 13:3000:00:0000:52:44.8500:52:44.85+00:17:158:476,8
58TKACZYK Michał 34Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn30M 57sobota, 07:1000:00:0000:53:07.8000:53:07.80+00:17:388:516,8
59RADOMSKI Sylwester 1692Open Mężczyzn19M 58sobota, 13:3000:00:0000:53:15.0000:53:15.00+00:17:468:526,8
60BRZEZIŃSKI Jacek 62UNIT37Elite Mężczyzn31M 59sobota, 07:1000:00:0000:53:25.4500:53:25.45+00:17:568:546,7
61HANUSIAK Leszek 28Koniu SquadElite Mężczyzn32M 60sobota, 07:2000:00:0000:53:26.5000:53:26.50+00:17:578:546,7
62WITEK Paweł 47PZU Sport TeamElite Mężczyzn33M 61sobota, 07:2000:00:0000:53:46.9000:53:46.90+00:18:188:576,7
63MILBRANT Michał 20Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn34M 62sobota, 07:1000:00:0000:53:56.6500:53:56.65+00:18:278:596,7
64OSKIERA Marcin 107Elite Mężczyzn35M 63sobota, 07:2000:00:0000:54:05.8000:54:05.80+00:18:369:006,7
65BZOWSKI Marcin 970Open Mężczyzn20M 64sobota, 12:0000:00:0000:54:11.3000:54:11.30+00:18:429:016,6
66MAJCZYNA Marcin 99Elite Masters Mężczyzn8M 65sobota, 07:2000:00:0000:54:12.5000:54:12.50+00:18:439:026,6
67KLONOWICZ Rafał 1627Open Mężczyzn21M 66niedziela, 13:1500:00:0000:54:34.4000:54:34.40+00:19:059:056,6
68KOSIOREK Łukasz 37OUTDOOR TRAININGElite Masters Mężczyzn9M 67sobota, 07:2000:00:0000:55:13.1000:55:13.10+00:19:449:126,5
69KRZEMIENIEWSKI Mateusz 1226FairPlayPlusOpen Mężczyzn22M 68sobota, 13:1500:00:0000:55:29.0000:55:29.00+00:20:009:146,5
70SKÓRA Dawid 1227FairPlayPlusOpen Mężczyzn23M 69sobota, 13:1500:00:0000:55:29.1500:55:29.15+00:20:009:146,5
71BUDZYŃSKI Adam 68United RunnersElite Mężczyzn36M 70sobota, 07:2000:00:0000:55:34.4000:55:34.40+00:20:059:156,5
72PAROL Diana 154Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet2K 2sobota, 07:3000:00:0000:55:44.3500:55:44.35+00:20:159:176,5
73BARCZYK David 314Open Mężczyzn24M 71sobota, 08:3000:00:0000:55:54.4000:55:54.40+00:20:259:196,4
74SKOTNICKI Piotr 377Open Mężczyzn25M 72sobota, 08:3000:00:0000:55:55.2000:55:55.20+00:20:269:196,4
75CHMURAK Wojciech 318Open Mężczyzn26M 73sobota, 08:3000:00:0000:55:55.5000:55:55.50+00:20:269:196,4
76PRUŚ Maciej 1234KuracjuszeOpen Mężczyzn27M 74sobota, 13:1500:00:0000:55:56.9500:55:56.95+00:20:289:196,4
77KORULCZYK Marcin 151United RunnersElite Mężczyzn37M 75sobota, 07:1000:00:0000:56:06.9000:56:06.90+00:20:389:216,4
78WYLĘŻEK Mateusz 995Open Mężczyzn28M 76sobota, 12:0000:00:0000:56:20.8500:56:20.85+00:20:519:236,4
79WOŹNIAK Michał 45POWER TRAININGElite Masters Mężczyzn10M 77sobota, 07:1000:00:0000:56:24.7000:56:24.70+00:20:559:246,4
80WIATER Michał 990Open Mężczyzn29M 78sobota, 12:0000:00:0000:56:24.9500:56:24.95+00:20:569:246,4
81BARCIKOWSKI Daniel 768Open Mężczyzn30M 79sobota, 10:3000:00:0000:56:30.0500:56:30.05+00:21:019:256,4
82SZULC Piotr 1717Open Mężczyzn31M 80niedziela, 15:0000:00:0000:56:31.7500:56:31.75+00:21:029:256,4
83BARCIKOWSKI Jarosław 769Open Masters Mężczyzn3M 81sobota, 10:3000:00:0000:57:03.6500:57:03.65+00:21:349:306,3
84MICHROWSKI Sławomir 102Elite Masters Mężczyzn11M 82sobota, 07:2000:00:0000:57:09.9500:57:09.95+00:21:419:316,3
85POKORA Tomasz 781Open Mężczyzn32M 83sobota, 10:3000:00:0000:57:11.4500:57:11.45+00:21:429:316,3
86TLAGA Cezary 1219Open Mężczyzn33M 84sobota, 13:0000:00:0000:57:11.5500:57:11.55+00:21:429:316,3
87PIĘTA Łukasz 566Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn34M 85sobota, 10:0000:00:0000:57:51.6500:57:51.65+00:22:229:386,2
88GOŁOŚ Mateusz 504Open Mężczyzn35M 86sobota, 09:3000:00:0000:58:10.5000:58:10.50+00:22:419:416,2
89WYSOCKI Mateusz 1290Open Mężczyzn36M 87sobota, 13:1500:00:0000:58:15.4500:58:15.45+00:22:469:426,2
90NOWACKI Robert 1666Open Mężczyzn37M 88niedziela, 13:1500:00:0000:58:26.9500:58:26.95+00:22:589:446,2
91PIOTROWSKI Pawel 1175KAITO TEAMOpen Masters Mężczyzn4M 89sobota, 13:0000:00:0000:58:34.6500:58:34.65+00:23:059:456,1
92BRODZIAK Andrzej 969Open Masters Mężczyzn5M 90sobota, 12:3000:00:0000:58:43.3000:58:43.30+00:23:149:476,1
93KUBIAK Robert 1207Open Mężczyzn38M 91sobota, 13:0000:00:0000:58:48.4000:58:48.40+00:23:199:486,1
94KAŹMIERCZAK Marcin 508Open Mężczyzn39M 92sobota, 09:3000:00:0000:58:52.7500:58:52.75+00:23:239:486,1
95KULAGA Peter 13Dragon RunnersElite Mężczyzn38M 93sobota, 07:1000:00:0000:59:00.2000:59:00.20+00:23:319:506,1
96KAMIŃSKI Marcin 505Open Mężczyzn40M 94sobota, 09:1500:00:0000:59:08.1500:59:08.15+00:23:399:516,1
97TRESKA Jakub 600Open Mężczyzn41M 95sobota, 09:3000:00:0000:59:10.7500:59:10.75+00:23:419:516,1
98MĘDELEWSKI Paweł 80Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn39M 96sobota, 07:1000:00:0000:59:15.6500:59:15.65+00:23:469:526,1
99TABAKA Piotr 529Open Mężczyzn42M 97sobota, 09:1500:00:0000:59:23.5000:59:23.50+00:23:549:536,1
100BĘTLEWSKI Adam 476J.K.N.W.Open Mężczyzn43M 98sobota, 09:1500:00:0000:59:24.8500:59:24.85+00:23:559:546,1
101STACHURSKI Michał 710PerszeronyUGOpen Masters Mężczyzn6M 99sobota, 10:1500:00:0000:59:26.2000:59:26.20+00:23:579:546,1
102PIOTROWIAK Rafał 1890Open Mężczyzn44M 100sobota, 13:0000:00:0000:59:30.4500:59:30.45+00:24:019:556,1
103BAŃKA Jarosław 1171KAITO TEAMOpen Masters Mężczyzn7M 101sobota, 13:0000:00:0000:59:39.5000:59:39.50+00:24:109:566,0
104HERMANOWSKA Kamila 1052Open Kobiet1K 3sobota, 12:3000:00:0000:59:39.6500:59:39.65+00:24:109:566,0
105ADAMCZYK Łukasz 287STG WARSZAWAOpen Mężczyzn45M 102sobota, 08:0000:00:0000:59:45.2500:59:45.25+00:24:169:576,0
106SZCZEPAŃSKI Bogdan 785Open Masters Mężczyzn8M 103sobota, 10:3000:00:0000:59:50.5000:59:50.50+00:24:219:586,0
107SMOŁA Mariusz 1323Open Mężczyzn46M 104sobota, 14:3000:00:0001:00:04.2001:00:04.20+00:24:3510:006,0
108JUSIŃSKI Krystian 336Open Mężczyzn47M 105sobota, 08:1500:00:0001:00:07.0501:00:07.05+00:24:3810:016,0
109DOBROWOLSKI Piotr 324Open Mężczyzn48M 106sobota, 08:0000:00:0001:00:08.6001:00:08.60+00:24:3910:016,0
110CHODORSKI Łukasz 75Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn40M 107sobota, 07:1000:00:0001:00:23.4501:00:23.45+00:24:5410:036,0
111KARPIŃSKI Jarosław 1621Open Mężczyzn49M 108niedziela, 15:0000:00:0001:00:25.0501:00:25.05+00:24:5610:046,0
112GIZAK Michał 57SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn41M 109sobota, 07:1000:00:0001:00:29.3001:00:29.30+00:25:0010:046,0
113MAZUR Adriana 1655Open Kobiet2K 4sobota, 12:3000:00:0001:00:30.4001:00:30.40+00:25:0110:056,0
114RYBICKI Marcin 1322Open Mężczyzn50M 110sobota, 13:0000:00:0001:00:34.8501:00:34.85+00:25:0510:055,9
115KOŹBIAŁ Rafał 1319Open Mężczyzn51M 111sobota, 14:3000:00:0001:00:46.0501:00:46.05+00:25:1710:075,9
116ŻYLIŃSKI Gracjan 1188Połamańce z Gemini :)Open Mężczyzn52M 112sobota, 13:0000:00:0001:00:47.8001:00:47.80+00:25:1810:075,9
117GNOZA Karol 1405Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn53M 113sobota, 13:3000:00:0001:00:49.7501:00:49.75+00:25:2010:085,9
118NOWAK Miłosz 452Open Mężczyzn54M 114sobota, 09:0000:00:0001:00:53.0001:00:53.00+00:25:2410:085,9
119RAFAŁKO Grzegorz 1069Open Masters Mężczyzn9M 115sobota, 12:3000:00:0001:00:53.3001:00:53.30+00:25:2410:085,9
120OLBRYŚ Adam 666Open Mężczyzn55M 116sobota, 10:0000:00:0001:01:00.3501:01:00.35+00:25:3110:105,9
121CZERWINSKI Pawel 1059Open Masters Mężczyzn10M 117sobota, 12:3000:00:0001:01:12.1501:01:12.15+00:25:4310:125,9
122BRUSIŁO Bartosz 67United RunnersElite Mężczyzn42M 118sobota, 07:2000:00:0001:01:14.8001:01:14.80+00:25:4510:125,9
123URBAN Jarosław 426Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn11M 119sobota, 09:0000:00:0001:01:22.4001:01:22.40+00:25:5310:135,9
124KRÓLICKI Konrad 288STG WARSZAWAOpen Mężczyzn56M 120sobota, 08:0000:00:0001:01:23.3001:01:23.30+00:25:5410:135,9
125LASOTA Sebastian 1058Open Mężczyzn57M 121sobota, 12:3000:00:0001:01:35.6001:01:35.60+00:26:0610:155,8
126KRAKOWSKI Przemysław 339Open Mężczyzn58M 122sobota, 08:0000:00:0001:01:42.1001:01:42.10+00:26:1310:175,8
127KLESZCZ Szymon 1625Open Mężczyzn59M 123sobota, 13:3000:00:0001:01:46.9001:01:46.90+00:26:1810:175,8
128PLATE Piotr 366Open Mężczyzn60M 124sobota, 08:0000:00:0001:01:47.8001:01:47.80+00:26:1810:175,8
129GÓRKA Marcin 12Dragon RunnersElite Mężczyzn43M 125sobota, 07:1000:00:0001:01:49.6001:01:49.60+00:26:2010:185,8
130FILIPCZAK Kamil 1594Open Masters Mężczyzn12M 126niedziela, 15:0000:00:0001:01:54.5001:01:54.50+00:26:2510:195,8
131CHODKOWSKA Patrycja 1579Open Kobiet3K 5niedziela, 15:0000:00:0001:01:54.9501:01:54.95+00:26:2610:195,8
132JANCEWICZ Rafał 92Elite Mężczyzn44M 127sobota, 07:2000:00:0001:01:57.9501:01:57.95+00:26:2910:195,8
133OBUDZIŃSKI Marcin 1097CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn13M 128sobota, 12:4500:00:0001:02:04.1001:02:04.10+00:26:3510:205,8
134BOŻEK Przemysław 204CFE TeamOpen Mężczyzn61M 129sobota, 12:0000:00:0001:02:06.0001:02:06.00+00:26:3710:215,8
135STOPIAK Rafał 285SmokasynyOpen Mężczyzn62M 130sobota, 08:0000:00:0001:02:11.4001:02:11.40+00:26:4210:215,8
136OLENDER Sebastian 518Open Mężczyzn63M 131sobota, 09:1500:00:0001:02:13.6501:02:13.65+00:26:4410:225,8
137KAPUŚCIARZ Jakub 284SmokasynyOpen Mężczyzn64M 132sobota, 08:0000:00:0001:02:16.3001:02:16.30+00:26:4710:225,8
138SKRZOS Tomasz 378Open Masters Mężczyzn14M 133sobota, 08:0000:00:0001:02:18.3501:02:18.35+00:26:4910:235,8
139LEŻAŃSKI Sebastian 1268Open Masters Mężczyzn15M 134sobota, 13:1500:00:0001:02:20.4501:02:20.45+00:26:5110:235,8
140BOJANOWSKI Arseniusz 1131Open Masters Mężczyzn16M 135sobota, 12:4500:00:0001:02:23.0001:02:23.00+00:26:5410:235,8
141KOBYLIŃSKI Karol 1905Open Mężczyzn65M 136sobota, 14:3000:00:0001:02:24.0001:02:24.00+00:26:5510:245,8
142PIECHOTA Sebastian 926Open Mężczyzn66M 137sobota, 11:3000:00:0001:02:24.4501:02:24.45+00:26:5510:245,8
143ŻUK Wiktoria 1145Open Kobiet4K 6sobota, 12:4500:00:0001:02:30.0501:02:30.05+00:27:0110:255,8
144GOŁĘBIEWSKI Andrzej 972Open Mężczyzn67M 138sobota, 12:0000:00:0001:02:31.2001:02:31.20+00:27:0210:255,8
145OBEDKOV Sergey 1307RusikiOpen Masters Mężczyzn17M 139sobota, 14:3000:00:0001:02:45.7001:02:45.70+00:27:1610:275,7
146ORŁOWSKI Kamil 1780Calypso Suwałki TeamOpen Mężczyzn68M 140sobota, 13:0000:00:0001:02:45.9501:02:45.95+00:27:1710:275,7
147BIALIK Paweł 1129Open Mężczyzn69M 141sobota, 12:4500:00:0001:02:53.6001:02:53.60+00:27:2410:285,7
148APEL Krzysztof 85Elite Mężczyzn45M 142sobota, 07:2000:00:0001:02:55.3001:02:55.30+00:27:2610:295,7
149WIĘCKOWSKA Beata 1144Open Masters Kobiet1K 7sobota, 12:4500:00:0001:03:07.6501:03:07.65+00:27:3810:315,7
150SOLIWODA Tomasz 733amatoryOpen Masters Mężczyzn18M 143sobota, 10:3000:00:0001:03:18.1001:03:18.10+00:27:4910:335,7
151JEZIORAŃSKI Bartosz 1AGDPRO.PLElite Masters Mężczyzn12M 144sobota, 07:2000:00:0001:03:20.9001:03:20.90+00:27:5210:335,7
152KULINKOWSKI Rafal 1166Calypso Team SuwałkiOpen Mężczyzn70M 145sobota, 13:0000:00:0001:03:26.2001:03:26.20+00:27:5710:345,7
153WOCHNIK Dawid 50ReShape RunnersElite Mężczyzn46M 146sobota, 07:2000:00:0001:03:29.0001:03:29.00+00:28:0010:345,7
154BEDNARSKI Jakub 1758WatexOpen Mężczyzn71M 147niedziela, 15:1500:00:0001:03:34.3501:03:34.35+00:28:0510:355,7
155BELYAEVA Elena 1306RusikiOpen Masters Kobiet2K 8sobota, 14:3000:00:0001:03:34.4001:03:34.40+00:28:0510:355,7
156WASILUK Robert 116Elite Mężczyzn47M 148sobota, 07:2000:00:0001:03:36.6001:03:36.60+00:28:0710:365,7
157GRUDZIŃSKI Jacek 1601Open Mężczyzn72M 149niedziela, 13:3000:00:0001:03:43.7501:03:43.75+00:28:1410:375,7
158ŁODZIŃSKI Kazimierz 703NEKKEN TEAMOpen Masters Mężczyzn19M 150sobota, 10:1500:00:0001:03:44.9001:03:44.90+00:28:1610:375,6
158GÓRSKI Grzegorz 1223Calypso Team SuwałkiOpen Masters Mężczyzn19M 150sobota, 13:0000:00:0001:03:44.9001:03:44.90+00:28:1610:375,6
160REKS Grzegorz 457Open Mężczyzn73M 152sobota, 09:0000:00:0001:03:57.6501:03:57.65+00:28:2810:395,6
161GARLACZ Justyna 125POWER TRAININGElite Kobiet3K 9sobota, 07:3000:00:0001:03:57.7501:03:57.75+00:28:2810:395,6
162POKORSKI Damian 519Open Mężczyzn74M 153sobota, 09:1500:00:0001:03:58.5501:03:58.55+00:28:2910:395,6
163KADŁUBEK Michał 1916Open Mężczyzn75M 154niedziela, 15:1500:00:0001:04:05.7001:04:05.70+00:28:3610:405,6
164CEGIELSKI Marcin 316Open Masters Mężczyzn21M 155sobota, 08:3000:00:0001:04:06.5501:04:06.55+00:28:3710:415,6
165KUROWSKI Artur 1765Open Mężczyzn76M 156niedziela, 15:1500:00:0001:04:07.3501:04:07.35+00:28:3810:415,6
166MAREK Bartłomiej 1888Open Mężczyzn77M 157sobota, 14:1500:00:0001:04:08.2501:04:08.25+00:28:3910:415,6
167KOŁODZIEJ Krystian 2Bestie OCR LegionowoElite Mężczyzn48M 158sobota, 07:1000:00:0001:04:22.0501:04:22.05+00:28:5310:435,6
168CZERWIŃSKI Roman 48RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn13M 159sobota, 07:1000:00:0001:04:22.7501:04:22.75+00:28:5310:435,6
169SĘCZKOWSKI Kamil 372Open Mężczyzn78M 160sobota, 08:0000:00:0001:04:24.7501:04:24.75+00:28:5510:445,6
170PAROL Kamil 1001AK-MTOpen Mężczyzn79M 161sobota, 12:3000:00:0001:04:31.5501:04:31.55+00:29:0210:455,6
171MOTULEWICZ Angelika 1000AK-MTOpen Kobiet5K 10sobota, 12:3000:00:0001:04:32.1501:04:32.15+00:29:0310:455,6
172BOBOWSKI Konrad 697NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn80M 162sobota, 10:1500:00:0001:04:32.7001:04:32.70+00:29:0310:455,6
173BILSKI Dariusz 1838KowidkiOpen Mężczyzn81M 163sobota, 13:3000:00:0001:04:36.6001:04:36.60+00:29:0710:465,6
174LESIŃSKI Łukasz 1787Kapibara team trzymaj z nimOpen Mężczyzn82M 164niedziela, 15:3000:00:0001:04:41.0001:04:41.00+00:29:1210:465,6
175CZAJKOWSKI Tomasz 1785Kapibara team trzymaj z nimOpen Mężczyzn83M 165niedziela, 15:3000:00:0001:04:47.0001:04:47.00+00:29:1810:475,6
176TARNOWSKI Paweł 390Open Masters Mężczyzn22M 166sobota, 08:3000:00:0001:04:48.6501:04:48.65+00:29:1910:485,6
177GICZAN Wiktor 89Elite Mężczyzn49M 167sobota, 07:1000:00:0001:04:49.5001:04:49.50+00:29:2010:485,6
178AMBROZIAK Bartek 967Open Mężczyzn84M 168sobota, 12:0000:00:0001:04:49.5501:04:49.55+00:29:2010:485,6
179MIERZEJEWSKI Adam 544Dzikie Dziki OkaOpen Mężczyzn85M 169sobota, 09:3000:00:0001:04:49.9001:04:49.90+00:29:2110:485,6
180KULINKOWSKI Piotr 1779Calypso Suwałki TeamOpen Mężczyzn86M 170sobota, 13:0000:00:0001:04:56.4001:04:56.40+00:29:2710:495,5
181BIELICKI Wojciech 29Lacroix Electronics TeamElite Mężczyzn50M 171sobota, 07:1000:00:0001:04:57.3001:04:57.30+00:29:2810:495,5
182MACIEJEWSKI Łukasz 58SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn51M 172sobota, 07:2000:00:0001:05:04.4501:05:04.45+00:29:3510:505,5
183MACHOWIAK Monika 1841Open Kobiet6K 11niedziela, 13:1500:00:0001:05:07.1001:05:07.10+00:29:3810:515,5
184SMOLIŃSKI Robert 1704Open Masters Mężczyzn23M 173sobota, 14:1500:00:0001:05:08.2001:05:08.20+00:29:3910:515,5
185MACIUSZEK Julia 143Elite Kobiet4K 12sobota, 07:3000:00:0001:05:10.3501:05:10.35+00:29:4110:515,5
186BOTTO Ilario 1202Open Mężczyzn87M 174sobota, 13:0000:00:0001:05:13.3001:05:13.30+00:29:4410:525,5
187SZUBERTOWSKI Kamil 1716Open Mężczyzn88M 175sobota, 14:1500:00:0001:05:23.0001:05:23.00+00:29:5410:535,5
188DZICZEK Daniel 543Dzikie Dziki OkaOpen Mężczyzn89M 176sobota, 09:3000:00:0001:05:24.8501:05:24.85+00:29:5510:545,5
189FURMANSKI Arkadiusz 1597Open Mężczyzn90M 177niedziela, 13:1500:00:0001:05:27.9001:05:27.90+00:29:5910:545,5
190MORAWSKI Grzegorz 104Elite Mężczyzn52M 178sobota, 07:1000:00:0001:05:27.9501:05:27.95+00:29:5910:545,5
191KRUPA Dariusz 1636Open Masters Mężczyzn24M 179niedziela, 13:1500:00:0001:05:28.2001:05:28.20+00:29:5910:545,5
192JANOWSKI Kasper 1611Open Mężczyzn91M 180sobota, 13:3000:00:0001:05:32.8501:05:32.85+00:30:0310:555,5
193KOZIK Michał 1136Open Mężczyzn92M 181sobota, 12:4500:00:0001:05:34.6501:05:34.65+00:30:0510:555,5
194LANGIEWICZ Łukasz 49RAWLPLUG 100Elite Masters Mężczyzn14M 182sobota, 07:1000:00:0001:05:37.0501:05:37.05+00:30:0810:565,5
195RADZIEJ Rafał 556HYPERFORMOpen Mężczyzn93M 183sobota, 09:3000:00:0001:05:42.2001:05:42.20+00:30:1310:575,5
196KACZMARCZYK Wojciech 774Open Mężczyzn94M 184sobota, 11:1500:00:0001:05:45.1001:05:45.10+00:30:1610:575,5
197POTONIEC Joanna 782Open Kobiet7K 13sobota, 11:1500:00:0001:05:48.0501:05:48.05+00:30:1910:585,5
197MISSALA Joanna 822POWER TRAININGOpen Masters Kobiet3K 13sobota, 11:1500:00:0001:05:48.0501:05:48.05+00:30:1910:585,5
199PALION Marcin 620HARPAGAN BEASTOpen Masters Mężczyzn25M 185sobota, 10:0000:00:0001:05:48.6501:05:48.65+00:30:1910:585,5
200SZEPSEL Michał 1885Open Mężczyzn95M 186sobota, 12:3000:00:0001:05:50.0501:05:50.05+00:30:2110:585,5
201SZCZECIŃSKI Łukasz 384Open Mężczyzn96M 187sobota, 08:0000:00:0001:05:55.1001:05:55.10+00:30:2610:595,5
202ROMANOWSKI Kamil 485Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn97M 188sobota, 09:1500:00:0001:06:02.8001:06:02.80+00:30:3311:005,5
203BAIŃSKI Łukasz 312Open Mężczyzn98M 189sobota, 08:0000:00:0001:06:05.3501:06:05.35+00:30:3611:005,4
204MALEŃCZYK Sylwester 1650Open Masters Mężczyzn26M 190niedziela, 14:3000:00:0001:06:07.4001:06:07.40+00:30:3811:015,4
205KRASKA Sylwia 421Pamso Run TeamOpen Kobiet8K 15sobota, 09:0000:00:0001:06:09.1001:06:09.10+00:30:4011:015,4
206BRZOSTEK Radosław 481Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn99M 191sobota, 09:1500:00:0001:06:10.2001:06:10.20+00:30:4111:015,4
207PALION Magdalena 619HARPAGAN BEASTOpen Kobiet9K 16sobota, 10:0000:00:0001:06:10.9501:06:10.95+00:30:4211:015,4
208WZIĄTEK Kamil 1457Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn100M 192sobota, 13:3000:00:0001:06:11.9501:06:11.95+00:30:4311:015,4
209GRZEBUŁA Łukasz 26Jak nie tu to w LeskuElite Mężczyzn53M 193sobota, 07:1000:00:0001:06:14.3501:06:14.35+00:30:4511:025,4
210SZCZYGIEŁ Łukasz 1285Open Mężczyzn101M 194sobota, 13:1500:00:0001:06:15.2001:06:15.20+00:30:4611:025,4
211NURKOWSKI Marcin 727Open Masters Mężczyzn27M 195sobota, 10:1500:00:0001:06:22.4501:06:22.45+00:30:5311:035,4
212JOP Mateusz 1056Open Mężczyzn102M 196sobota, 12:3000:00:0001:06:24.4001:06:24.40+00:30:5511:045,4
213ZAWISZEWSKA Sylwia 401Open Masters Kobiet4K 17sobota, 09:0000:00:0001:06:25.5001:06:25.50+00:30:5611:045,4
214DACHTERA Przemyslaw 499Open Masters Mężczyzn28M 197sobota, 09:0000:00:0001:06:26.2001:06:26.20+00:30:5711:045,4
215KLUCZEK Łukasz 1456Natarczywe PelikanyOpen Mężczyzn103M 198sobota, 13:3000:00:0001:06:26.6501:06:26.65+00:30:5711:045,4
216KUSZTYKIEWICZ Grzegorz 1135Open Mężczyzn104M 199sobota, 12:4500:00:0001:06:29.7501:06:29.75+00:31:0011:045,4
217SZCZYGIEŁ Michał 1286Open Mężczyzn105M 200sobota, 13:1500:00:0001:06:39.2501:06:39.25+00:31:1011:065,4
218PRZEWŁOKA Paweł 595Open Mężczyzn106M 201sobota, 09:3000:00:0001:06:42.7001:06:42.70+00:31:1311:075,4
219DUSZYŃSKI Sebastian 1589Open Mężczyzn107M 202niedziela, 13:0000:00:0001:06:45.0001:06:45.00+00:31:1611:075,4
220ROGUSKI Rafał 81Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn54M 203sobota, 07:1000:00:0001:06:45.2501:06:45.25+00:31:1611:075,4
221PAWŁOWSKI Piotr 423Pamso Run TeamOpen Mężczyzn108M 204sobota, 09:0000:00:0001:06:57.1501:06:57.15+00:31:2811:095,4
222WERLE Norbert 212Dirty SparrowsOpen Mężczyzn109M 205sobota, 08:3000:00:0001:07:02.0001:07:02.00+00:31:3311:105,4
223MAZUROWSKI Klaudiusz 368Open Mężczyzn110M 206sobota, 08:0000:00:0001:07:12.7501:07:12.75+00:31:4311:125,4
224OŁDAK Marek 1883Open Masters Mężczyzn29M 207sobota, 12:4500:00:0001:07:18.7001:07:18.70+00:31:4911:135,3
225WSZÓŁKOWSKA Aleksandra 729Open Kobiet10K 18sobota, 10:1500:00:0001:07:19.2501:07:19.25+00:31:5011:135,3
226JUREWICZ Andrzej 578Open Mężczyzn111M 208sobota, 09:3000:00:0001:07:22.4001:07:22.40+00:31:5311:135,3
227WASĄG Dawid 532Open Mężczyzn112M 209sobota, 09:1500:00:0001:07:26.6001:07:26.60+00:31:5711:145,3
228KOWALCZYK Tomasz 445Open Mężczyzn113M 210sobota, 09:0000:00:0001:07:32.4501:07:32.45+00:32:0311:155,3
229CHYBOWSKI Michał 320Open Mężczyzn114M 211sobota, 08:0000:00:0001:07:35.1501:07:35.15+00:32:0611:155,3
230KONOPKA Małgorzata 1351Bieg for Mercy Open Kobiet11K 19niedziela, 14:3000:00:0001:07:43.0001:07:43.00+00:32:1411:175,3
231ŁANOCHA Michał 63UNIT37Elite Mężczyzn55M 212sobota, 07:1000:00:0001:07:47.9001:07:47.90+00:32:1911:175,3
232ORLIŃSKI Artur 65UNIT37Elite Mężczyzn56M 213sobota, 07:1000:00:0001:07:48.8501:07:48.85+00:32:1911:185,3
233SIDORCZUK Marcin 373Open Mężczyzn115M 214sobota, 08:3000:00:0001:07:56.9001:07:56.90+00:32:2811:195,3
234PONSKI Cezary 455Open Mężczyzn116M 215sobota, 09:0000:00:0001:07:57.0501:07:57.05+00:32:2811:195,3
235KLUZIAK Jarosław 443Open Mężczyzn117M 216sobota, 09:0000:00:0001:08:01.9001:08:01.90+00:32:3311:205,3
236SAMSEL Michał 486Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn118M 217sobota, 09:1500:00:0001:08:07.6001:08:07.60+00:32:3811:215,3
237SŁABASZEWSKI Kamil 685HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn119M 218sobota, 10:0000:00:0001:08:20.4501:08:20.45+00:32:5111:235,3
238KORZENIOWSKI Jacek 444Open Mężczyzn120M 219sobota, 09:0000:00:0001:08:22.1501:08:22.15+00:32:5311:235,3
239DRĘŻEK Krzysztof 483Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn121M 220sobota, 09:1500:00:0001:08:26.8501:08:26.85+00:32:5711:245,3
240NOWAK Łukasz 1742CK DEZERTERZYOpen Mężczyzn122M 221niedziela, 15:1500:00:0001:08:27.0001:08:27.00+00:32:5811:245,3
241BUCZNY Michał 482Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn123M 222sobota, 09:1500:00:0001:08:27.9001:08:27.90+00:32:5911:245,3
242KASPEREK Jakub 507Open Mężczyzn124M 223sobota, 09:1500:00:0001:08:41.3501:08:41.35+00:33:1211:265,2
243MICHALEC Hubert 448Open Mężczyzn125M 224sobota, 09:0000:00:0001:08:42.0501:08:42.05+00:33:1311:275,2
244MALANOWSKI Konrad 1004AssayOpen Mężczyzn126M 225sobota, 12:3000:00:0001:08:45.1501:08:45.15+00:33:1611:275,2
245ORZECH Paweł 925Open Mężczyzn127M 226sobota, 11:3000:00:0001:08:47.4501:08:47.45+00:33:1811:275,2
246JĘDRZEJCZYK Piotr 484Morsy MyszyniecOpen Mężczyzn128M 227sobota, 09:1500:00:0001:08:53.0501:08:53.05+00:33:2411:285,2
247MRÓZ Tomasz 1662Open Mężczyzn129M 228niedziela, 13:0000:00:0001:08:59.3001:08:59.30+00:33:3011:295,2
248KRAJEWSKI Jakub 660Open Mężczyzn130M 229sobota, 10:0000:00:0001:08:59.7501:08:59.75+00:33:3011:295,2
249WASILUK Rafał 115Elite Mężczyzn57M 230sobota, 07:2000:00:0001:09:06.7001:09:06.70+00:33:3711:315,2
250PRUSZAK Wojciech 1844Open Mężczyzn131M 231sobota, 08:1500:00:0001:09:14.6501:09:14.65+00:33:4511:325,2
251WOLOSZYN Michal 1169DZIKIsquadOpen Mężczyzn132M 232sobota, 14:1500:00:0001:09:17.5501:09:17.55+00:33:4811:325,2
252BOBOWSKI Piotr 1002AssayOpen Mężczyzn133M 233sobota, 12:3000:00:0001:09:19.5001:09:19.50+00:33:5011:335,2
253SOBCZYŃSKI Adam 1118No'202Open Mężczyzn134M 234sobota, 12:4500:00:0001:09:30.4001:09:30.40+00:34:0111:355,2
254GAWRON Monika 1117No'202Open Kobiet12K 20sobota, 12:4500:00:0001:09:30.7501:09:30.75+00:34:0111:355,2
255KOLIBABSKI Radosław 475Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn135M 235sobota, 09:1500:00:0001:09:32.2001:09:32.20+00:34:0311:355,2
256OBŁOZA Patryk 778Open Mężczyzn136M 236sobota, 10:3000:00:0001:09:32.7001:09:32.70+00:34:0311:355,2
257BROZIŃSKI Radek 474Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn137M 237sobota, 09:1500:00:0001:09:33.2001:09:33.20+00:34:0411:355,2
258SZEWCZYK Mateusz 946Kongsberg AutomotiveOpen Mężczyzn138M 238sobota, 12:0000:00:0001:09:38.3001:09:38.30+00:34:0911:365,2
259WYGANOWSKA Amelia 994Open Kobiet13K 21sobota, 12:0000:00:0001:09:38.3501:09:38.35+00:34:0911:365,2
260KOSZYCKI Adam 775Open Mężczyzn139M 239sobota, 10:3000:00:0001:09:45.3001:09:45.30+00:34:1611:375,2
261DROGOMIRECKI Mateusz 1761Open Mężczyzn140M 240niedziela, 15:1500:00:0001:09:45.9001:09:45.90+00:34:1711:375,2
262MODRZEWSKI Konrad 354Open Mężczyzn141M 241sobota, 08:3000:00:0001:09:50.4001:09:50.40+00:34:2111:385,2
263RABIEGA Mateusz 369Open Mężczyzn142M 242sobota, 08:0000:00:0001:09:57.3501:09:57.35+00:34:2811:395,1
264KRUK Patryk 585Open Mężczyzn143M 243sobota, 09:3000:00:0001:09:58.0501:09:58.05+00:34:2911:395,1
265ZIELIŃSKA Klaudia 790Open Kobiet14K 22sobota, 10:3000:00:0001:10:06.9501:10:06.95+00:34:3811:415,1
266PIÓRO Piotr 779Open Masters Mężczyzn30M 244sobota, 10:3000:00:0001:10:13.7501:10:13.75+00:34:4411:425,1
267LIMANOWSKA Olga 127POWER TRAININGElite Kobiet5K 23sobota, 07:3000:00:0001:10:18.2501:10:18.25+00:34:4911:435,1
268GOLINSKI Marek 90Elite Mężczyzn58M 245sobota, 07:1000:00:0001:10:19.5501:10:19.55+00:34:5011:435,1
269WAWRZYNIAK Damian 601Open Mężczyzn144M 246sobota, 09:3000:00:0001:10:25.5001:10:25.50+00:34:5611:445,1
270ŁUKASIK Tomasz 79Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn59M 247sobota, 07:1000:00:0001:10:27.0001:10:27.00+00:34:5811:445,1
271MACIUSZEK Damian 202AKADEMIAINSTAGRAMA.PLOpen Mężczyzn145M 248sobota, 08:0000:00:0001:10:36.1001:10:36.10+00:35:0711:465,1
272SIWEK Łukasz 526Open Mężczyzn146M 249sobota, 09:1500:00:0001:10:40.4001:10:40.40+00:35:1111:465,1
273NKWAMU Adrian 1122Oreo team2Open Mężczyzn147M 250sobota, 12:4500:00:0001:10:41.1501:10:41.15+00:35:1211:465,1
274PAWŁOWSKI Michał 1005AssayOpen Mężczyzn148M 251sobota, 12:3000:00:0001:10:42.0001:10:42.00+00:35:1311:475,1
275RULAK Marek 1278Open Masters Mężczyzn31M 252sobota, 13:1500:00:0001:10:48.2001:10:48.20+00:35:1911:485,1
276KOŁODZIEJCZYK Adam 941Gabos Elite GroupOpen Mężczyzn149M 253sobota, 12:0000:00:0001:10:51.4001:10:51.40+00:35:2211:485,1
277BAKALARZ Maciej 1740CK DEZERTERZYOpen Mężczyzn150M 254niedziela, 15:1500:00:0001:10:59.5001:10:59.50+00:35:3011:495,1
278WAWSZCZYK Adrian 1743CK DEZERTERZYOpen Mężczyzn151M 255niedziela, 15:1500:00:0001:10:59.9501:10:59.95+00:35:3111:495,1
279GRUSZCZYŃSKI Mateusz 1009Bieg Dwóch SkromnychOpen Mężczyzn152M 256sobota, 12:3000:00:0001:11:00.0001:11:00.00+00:35:3111:505,1
280WOJTACH Karol 394Open Mężczyzn153M 257sobota, 08:0000:00:0001:11:07.6001:11:07.60+00:35:3811:515,1
281RUSIN Monika 1279Open Masters Kobiet5K 24sobota, 13:1500:00:0001:11:11.7001:11:11.70+00:35:4211:515,1
282KOŁAKOWSKI Kamil 915Open Mężczyzn154M 258sobota, 11:3000:00:0001:11:11.8501:11:11.85+00:35:4211:515,1
283WIECZOREK Jakub 11579BitsOpen Mężczyzn155M 259sobota, 13:0000:00:0101:11:12.9001:11:14.30+00:35:4511:525,1
284JANISZEWSKI Grzegorz 14DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn15M 260sobota, 07:1000:00:0001:11:23.2501:11:23.25+00:35:5411:535,0
285BODZON Krzysztof 1047Open Masters Mężczyzn32M 261sobota, 12:3000:00:0001:11:24.0001:11:24.00+00:35:5511:545,0
286KOWALSKI Adrian 1205Open Mężczyzn156M 262sobota, 13:0000:00:0001:11:28.0501:11:28.05+00:35:5911:545,0
287WENDREŃSKI Piotr 942Gabos Elite GroupOpen Mężczyzn157M 263sobota, 12:0000:00:0001:11:28.3001:11:28.30+00:35:5911:545,0
288ŻYŁKA Katarzyna 1739Open Kobiet15K 25niedziela, 13:0000:00:0001:11:33.0001:11:33.00+00:36:0411:555,0
289SPILAREWICZ Mariusz 1177KAITO TEAMOpen Masters Mężczyzn33M 264sobota, 13:0000:00:0001:11:36.1001:11:36.10+00:36:0711:565,0
290JECHNA Karol 1613Open Mężczyzn158M 265sobota, 14:1500:00:0001:11:37.1001:11:37.10+00:36:0811:565,0
291BĄCZEK Patryk 1557Open Mężczyzn159M 266sobota, 14:1500:00:0001:11:38.8001:11:38.80+00:36:0911:565,0
292CZERWONIEC Andrzej 88Elite Mężczyzn60M 267sobota, 07:1000:00:0001:11:41.1001:11:41.10+00:36:1211:565,0
293TLAŁKA Mariusz 933Open Masters Mężczyzn34M 268sobota, 11:3000:00:0001:11:44.9501:11:44.95+00:36:1611:575,0
294STARUS Maciej 931Open Mężczyzn160M 269sobota, 11:3000:00:0001:11:51.8001:11:51.80+00:36:2211:585,0
295MIKUT Krzysztof 71United RunnersElite Masters Mężczyzn16M 270sobota, 07:1000:00:0001:11:55.1001:11:55.10+00:36:2611:595,0
296PYTLARCZYK Tomasz 1068Open Masters Mężczyzn35M 271sobota, 12:3000:00:0001:11:56.1001:11:56.10+00:36:2711:595,0
297SKRZYŃSKI Mateusz 1176KAITO TEAMOpen Mężczyzn161M 272sobota, 13:0000:00:0001:11:57.6001:11:57.60+00:36:2811:595,0
298WEIS Michał 35Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn61M 273sobota, 07:1000:00:0001:12:01.2001:12:01.20+00:36:3212:005,0
299KULESZA Adrian 1640Open Mężczyzn162M 274sobota, 14:1500:00:0001:12:01.5501:12:01.55+00:36:3212:005,0
300LEWANDOWICZ Paweł 346Open Masters Mężczyzn36M 275sobota, 08:1500:00:0001:12:03.4001:12:03.40+00:36:3412:005,0
301WNUK Krzysztof 935Open Masters Mężczyzn37M 276sobota, 11:3000:00:0001:12:06.0501:12:06.05+00:36:3712:015,0
302ZIELONKA Paweł 943Gabos Elite GroupOpen Masters Mężczyzn38M 277sobota, 12:0000:00:0001:12:11.4001:12:11.40+00:36:4212:015,0
303KATOLO Magdalena 137Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Masters Kobiet1K 26sobota, 07:3000:00:0001:12:11.8001:12:11.80+00:36:4212:015,0
304ĆWIĘKOWSKA Aneta 940Gabos Elite GroupOpen Kobiet16K 27sobota, 12:0000:00:0001:12:13.2001:12:13.20+00:36:4412:025,0
305ROSIŃSKI Piotr 1486Salamandra TeamOpen Mężczyzn163M 278sobota, 14:1500:00:0001:12:14.5501:12:14.55+00:36:4512:025,0
306STOBIECKI Tomasz 311Zryte CzosnkiOpen Mężczyzn164M 279sobota, 08:3000:00:0001:12:15.7501:12:15.75+00:36:4612:025,0
307WOJCIECHOWSKI Piotr 767Widex Runners TeamOpen Mężczyzn165M 280sobota, 10:3000:00:0001:12:31.1501:12:31.15+00:37:0212:055,0
308GROSNER Marcin 1447Lubelskie ZwierzakiOpen Mężczyzn166M 281niedziela, 13:0000:00:0001:12:31.7501:12:31.75+00:37:0212:055,0
309RODAK Łukasz 985Open Mężczyzn167M 282sobota, 12:0000:00:0001:12:32.4001:12:32.40+00:37:0312:055,0
310WARCHOŁ Bartosz 463Open Mężczyzn168M 283sobota, 09:0000:00:0001:12:38.3001:12:38.30+00:37:0912:065,0
311PIECHOTA Robert 1174KAITO TEAMOpen Masters Mężczyzn39M 284sobota, 13:0000:00:0001:12:41.0001:12:41.00+00:37:1212:065,0
312TRACZYK Michał 1723Open Mężczyzn169M 285sobota, 13:0000:00:0001:12:42.2001:12:42.20+00:37:1312:075,0
313WIŚNIEWSKI Rafał 82Wiśnia TeamElite Mężczyzn62M 286sobota, 07:2000:00:0001:12:48.2001:12:48.20+00:37:1912:084,9
314LEONIAK Łucja 131Tsunami SzczecinekElite Kobiet6K 28sobota, 07:3000:00:0001:12:48.3501:12:48.35+00:37:1912:084,9
315HEJKO Daniel 910Open Mężczyzn170M 287sobota, 11:3000:00:0001:12:48.9501:12:48.95+00:37:2012:084,9
316ŻUKOWSKI Roman 537Open Mężczyzn171M 288sobota, 09:1500:00:0001:12:49.0501:12:49.05+00:37:2012:084,9
317KOPEĆ Antoni 1292AmaZulu FCOpen Mężczyzn172M 289sobota, 14:3000:00:0001:12:49.4001:12:49.40+00:37:2012:084,9
318MAKUCH Urszula 841Open Kobiet17K 29sobota, 11:1500:00:0001:12:52.9001:12:52.90+00:37:2412:084,9
319PYRTEK Andrzej 851Open Mężczyzn173M 290sobota, 11:1500:00:0001:12:53.1001:12:53.10+00:37:2412:084,9
320ZAWADKA Rafał 936Open Mężczyzn174M 291sobota, 11:3000:00:0001:12:57.1501:12:57.15+00:37:2812:094,9
321WARZOCHA Bartłomiej 1075Open Mężczyzn175M 292sobota, 12:3000:00:0001:12:58.6501:12:58.65+00:37:2912:094,9
322OŁDAK Sebastian 554HYPERFORMOpen Mężczyzn176M 293sobota, 09:3000:00:0001:12:59.7001:12:59.70+00:37:3012:094,9
323SĘPKOWSKI Daniel 1191Sępkowski TeamOpen Mężczyzn177M 294sobota, 13:1500:00:0001:13:04.5001:13:04.50+00:37:3512:104,9
324KULAK Andrzej 1757The DudesOpen Mężczyzn178M 295niedziela, 15:1500:00:0001:13:06.6501:13:06.65+00:37:3712:114,9
325MARĆ Dominika 1769Open Masters Kobiet6K 30sobota, 14:1500:00:0001:13:12.6501:13:12.65+00:37:4312:124,9
326ŁĘPICKI Mateusz 30Lemon TeamElite Mężczyzn63M 296sobota, 07:2000:00:0001:13:13.2001:13:13.20+00:37:4412:124,9
327GÓRSKI Łukasz 428WATAHAOpen Mężczyzn179M 297sobota, 09:0000:00:0001:13:17.8501:13:17.85+00:37:4812:124,9
328WALISZEK Michał 462Open Mężczyzn180M 298sobota, 09:0000:00:0001:13:18.5501:13:18.55+00:37:4912:134,9
329KRYSTYNIAK Tomasz 1756The DudesOpen Mężczyzn181M 299niedziela, 15:1500:00:0001:13:18.9001:13:18.90+00:37:5012:134,9
330WYPYCH Zbigniew 429WATAHAOpen Mężczyzn182M 300sobota, 09:0000:00:0001:13:19.1501:13:19.15+00:37:5012:134,9
331DYMKOWSKI Adrian 325Open Mężczyzn183M 301sobota, 08:1500:00:0001:13:19.2001:13:19.20+00:37:5012:134,9
332SIEMIENIAK Radosław 1192Sępkowski TeamOpen Masters Mężczyzn40M 302sobota, 13:1500:00:0001:13:20.1001:13:20.10+00:37:5112:134,9
333FILAS Rafał 807Locha i warchlakiOpen Mężczyzn184M 303sobota, 11:1500:00:0001:13:20.5501:13:20.55+00:37:5112:134,9
334BUDEK Weronika 806Locha i warchlakiOpen Kobiet18K 31sobota, 11:1500:00:0001:13:21.2001:13:21.20+00:37:5212:134,9
335WOJCIECHOWSKI Paweł 766Widex Runners TeamOpen Mężczyzn185M 304sobota, 10:3000:00:0001:13:24.9501:13:24.95+00:37:5612:144,9
336KNYT Grzegorz 1852HYPERFORMOpen Mężczyzn186M 305sobota, 09:3000:00:0001:13:25.9501:13:25.95+00:37:5712:144,9
337CZUBAK Damian 498Open Mężczyzn187M 306sobota, 09:1500:00:0001:13:33.1001:13:33.10+00:38:0412:154,9
338ZACHARJASZ Hubert 399Open Mężczyzn188M 307sobota, 09:0000:00:0001:13:34.2501:13:34.25+00:38:0512:154,9
339SUBDA Patryk 1712Open Mężczyzn189M 308sobota, 14:1500:00:0001:13:35.0001:13:35.00+00:38:0612:154,9
340SADŁOWSKI Mariusz 1697Open Mężczyzn190M 309sobota, 14:1500:00:0001:13:37.1501:13:37.15+00:38:0812:164,9
341SOLIŃSKI Roman 460Open Masters Mężczyzn41M 310sobota, 09:0000:00:0001:13:37.3001:13:37.30+00:38:0812:164,9
342DECEWICZ Mateusz 1189Sępkowski TeamOpen Mężczyzn191M 311sobota, 13:1500:00:0001:13:37.3501:13:37.35+00:38:0812:164,9
343BUGAJCZYK Karol 86Elite Mężczyzn64M 312sobota, 07:2000:00:0001:13:38.2501:13:38.25+00:38:0912:164,9
344MATUSIK Mariusz 1190Sępkowski TeamOpen Masters Mężczyzn42M 313sobota, 13:1500:00:0001:13:42.1001:13:42.10+00:38:1312:174,9
345ŁUKIEWICZ Mateusz 1722Open Mężczyzn192M 314sobota, 13:0000:00:0001:13:42.9501:13:42.95+00:38:1412:174,9
346IGNACIUK Jakub 334Open Mężczyzn193M 315sobota, 08:1500:00:0001:13:48.2501:13:48.25+00:38:1912:184,9
347GIERCZAK Bartłomiej 330Open Mężczyzn194M 316sobota, 08:1500:00:0001:13:49.2001:13:49.20+00:38:2012:184,9
348ORYCH Maciej 555HYPERFORMOpen Mężczyzn195M 317sobota, 09:3000:00:0001:13:50.1501:13:50.15+00:38:2112:184,9
349ELBA Robert 552HYPERFORMOpen Mężczyzn196M 318sobota, 09:3000:00:0001:13:53.0001:13:53.00+00:38:2412:184,9
350BOGUSZEWSKI Roman 430Open Mężczyzn197M 319sobota, 09:0000:00:0001:13:56.4001:13:56.40+00:38:2712:194,9
351DEPTA Grzegorz 323Open Mężczyzn198M 320sobota, 08:3000:00:0001:13:56.4501:13:56.45+00:38:2712:194,9
351ROKUSZEWSKI Kamil 1694Open Mężczyzn198M 320sobota, 13:3000:00:0001:13:56.4501:13:56.45+00:38:2712:194,9
353CZAPKIEWICZ Michał 1436Kolej na NasOpen Masters Mężczyzn43M 322niedziela, 13:0000:00:0001:13:56.9001:13:56.90+00:38:2812:194,9
354PAWŁOWSKI Przemysław 361Open Masters Mężczyzn44M 323sobota, 08:0000:00:0001:14:01.0001:14:01.00+00:38:3212:204,9
355PIOTROWSKI Jakub 1866Open Mężczyzn200M 324sobota, 11:3000:00:0001:14:02.7501:14:02.75+00:38:3312:204,9
356BADEK-CIEŚLICZKA Marta 1559Open Kobiet19K 32sobota, 13:3000:00:0001:14:03.7001:14:03.70+00:38:3412:204,9
357STARUS Kamil 930Open Mężczyzn201M 325sobota, 11:3000:00:0001:14:04.0001:14:04.00+00:38:3512:204,9
358KRAUZE Wojtek 510Open Mężczyzn202M 326sobota, 09:1500:00:0001:14:07.6001:14:07.60+00:38:3812:214,9
359KOZIEŁ Michał 1460nieskalane muchomorkiOpen Masters Mężczyzn45M 327niedziela, 13:0000:00:0001:14:12.0501:14:12.05+00:38:4312:224,9
360WNOROWSKA Magdalena 145Elite Masters Kobiet2K 33sobota, 07:3000:00:0001:14:12.5001:14:12.50+00:38:4312:224,9
361KOMOSA Kamil 916Open Mężczyzn203M 328sobota, 11:3000:00:0001:14:18.8001:14:18.80+00:38:4912:234,8
362WLAŹLAK Damian 393Open Mężczyzn204M 329sobota, 08:3000:00:0001:14:20.3501:14:20.35+00:38:5112:234,8
363ZABOROWSKI Kajetan 397Open Mężczyzn205M 330sobota, 08:1500:00:0001:14:21.7501:14:21.75+00:38:5212:234,8
364GŁODOWSKA Aleksandra 331Open Kobiet20K 34sobota, 08:1500:00:0001:14:21.9501:14:21.95+00:38:5312:234,8
365LEWANDOWSKI Łukasz 3Bestie OCR LegionowoElite Mężczyzn65M 331sobota, 07:2000:00:0001:14:22.1001:14:22.10+00:38:5312:234,8
366GULBINOWICZ Jakub 1110Mocarne SzopyOpen Mężczyzn206M 332sobota, 12:4500:00:0001:14:28.4501:14:28.45+00:38:5912:244,8
367NIKOŁAJUK Piotr 1111Mocarne SzopyOpen Mężczyzn207M 333sobota, 12:4500:00:0001:14:29.5001:14:29.50+00:39:0012:244,8
368FOLEK Grzegorz 328Open Mężczyzn208M 334sobota, 08:3000:00:0001:14:35.9001:14:35.90+00:39:0712:254,8
369KUBIN Marcin 825Spadamy jak kasztanyOpen Mężczyzn209M 335sobota, 11:1500:00:0001:14:37.6001:14:37.60+00:39:0812:264,8
370BINDUGA Piotr 824Spadamy jak kasztanyOpen Mężczyzn210M 336sobota, 11:1500:00:0001:14:38.0001:14:38.00+00:39:0912:264,8
371SIKORA Michał 133924 Fit Flow SocietyOpen Mężczyzn211M 337niedziela, 15:0000:00:0001:14:39.3001:14:39.30+00:39:1012:264,8
372GĄSIOR Paweł 133824 Fit Flow SocietyOpen Mężczyzn212M 338niedziela, 15:0000:00:0001:14:39.9001:14:39.90+00:39:1112:264,8
373MAJEWSKI Karol 919Open Mężczyzn213M 339sobota, 11:3000:00:0001:14:39.9501:14:39.95+00:39:1112:264,8
374MALISZ Michal 1652Open Mężczyzn214M 340niedziela, 13:0000:00:0001:14:50.9001:14:50.90+00:39:2212:284,8
375DENHAM Justin 24Husaria Race Team Open Mężczyzn215M 341sobota, 07:1000:00:0001:14:51.5001:14:51.50+00:39:2212:284,8
376KULA Wojciech 1167DZIKIsquadOpen Mężczyzn216M 342sobota, 14:1500:00:0001:14:54.1501:14:54.15+00:39:2512:294,8
377ŻURAWSKI Tomasz 999Open Mężczyzn217M 343sobota, 12:0000:00:0001:14:58.3001:14:58.30+00:39:2912:294,8
378GAJOWNIK Przemysław 1598Open Mężczyzn218M 344niedziela, 13:0000:00:0001:14:59.4501:14:59.45+00:39:3012:294,8
379WIECHETEK Jarosław 1325Open Masters Mężczyzn46M 345sobota, 14:3000:00:0001:15:01.3001:15:01.30+00:39:3212:304,8
380UMIASTOWSKI Sławek 391Open Mężczyzn219M 346sobota, 08:1500:00:0001:15:05.6001:15:05.60+00:39:3612:304,8
381KULAWCZUK Dawid 341Open Mężczyzn220M 347sobota, 08:1500:00:0001:15:09.2501:15:09.25+00:39:4012:314,8
382BIEGAS Dawid 1868Open Mężczyzn221M 348sobota, 11:3000:00:0001:15:10.8001:15:10.80+00:39:4112:314,8
383SAWICKI Kacper 147Elite Mężczyzn66M 349sobota, 07:2000:00:0001:15:11.8001:15:11.80+00:39:4212:314,8
384GUZEWICZ Michał 700NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn222M 350sobota, 10:1500:00:0001:15:12.5001:15:12.50+00:39:4312:324,8
385ŁĄCZYŃSKI Wojciech 1864Open Mężczyzn223M 351sobota, 11:3000:00:0001:15:14.6001:15:14.60+00:39:4512:324,8
386BARTNICKI Bartłomiej 1532WatexOpen Mężczyzn224M 352niedziela, 14:0000:00:0001:15:16.9501:15:16.95+00:39:4812:324,8
387KNOP Andrzej 1628Open Mężczyzn225M 353niedziela, 13:0000:00:0001:15:20.4501:15:20.45+00:39:5112:334,8
388GMAJ Arkadiusz 1600Open Masters Mężczyzn47M 354niedziela, 13:1500:00:0001:15:21.2001:15:21.20+00:39:5212:334,8
389ANDRZEJEWSKI Kamil 610Beye KohaneOpen Mężczyzn226M 355sobota, 10:0000:00:0001:15:30.5001:15:30.50+00:40:0112:354,8
390ANDRJANIK Iwona 141Elite Kobiet7K 35sobota, 07:3000:00:0001:15:37.6501:15:37.65+00:40:0812:364,8
391MACHNIO Beniamin 1168DZIKIsquadOpen Mężczyzn227M 356sobota, 14:1500:00:0001:15:38.2501:15:38.25+00:40:0912:364,8
392PISTOR Michał 1687Open Mężczyzn228M 357niedziela, 14:1500:00:0001:15:39.6501:15:39.65+00:40:1012:364,8
393SARNECKI Stanisław 1518vegerunners.plOpen Mężczyzn229M 358niedziela, 14:1500:00:0001:15:41.5001:15:41.50+00:40:1212:364,8
394BOGUSZ Jarosław 906Open Mężczyzn230M 359sobota, 11:3000:00:0001:15:44.4001:15:44.40+00:40:1512:374,8
395KONKOL Mateusz 95Elite Mężczyzn67M 360sobota, 07:2000:00:0001:15:50.4001:15:50.40+00:40:2112:384,7
396ANDRZEJEWSKA Monika 609Beye KohaneOpen Kobiet21K 36sobota, 10:0000:00:0001:15:50.7001:15:50.70+00:40:2112:384,7
397SULEJ Konrad 1825Open Mężczyzn231M 361niedziela, 16:0000:00:0001:15:54.8501:15:54.85+00:40:2512:394,7
398ULEWICZ Mariola Ulewicz Vanilla 1827Open Kobiet22K 37niedziela, 16:0000:00:0001:15:55.6501:15:55.65+00:40:2612:394,7
399BOGACKI Maciej 1573Open Mężczyzn232M 362sobota, 14:3000:00:0001:15:56.7501:15:56.75+00:40:2712:394,7
400PALIŃSKA Żaneta 1677Open Kobiet23K 38sobota, 13:3000:00:0001:15:57.0001:15:57.00+00:40:2812:394,7
401MIERZICKI Marcel 41POWER TRAININGElite Mężczyzn68M 363sobota, 07:1000:00:0001:15:58.2001:15:58.20+00:40:2912:394,7
402KORCZAK Bartosz 1813Open Mężczyzn233M 364niedziela, 15:3000:00:0001:16:04.3501:16:04.35+00:40:3512:404,7
403DĘBECKA Monika 1873Open Kobiet24K 39sobota, 11:1500:00:0001:16:15.8001:16:15.80+00:40:4612:424,7
404SZYMAŃSKA Paula 1874Open Kobiet25K 40sobota, 11:1500:00:0001:16:17.4501:16:17.45+00:40:4812:424,7
405CHOJNACKI Mateusz 1313Open Mężczyzn234M 365sobota, 14:3000:00:0001:16:31.4001:16:31.40+00:41:0212:454,7
406PODGÓRSKI Rafał 1090Biegniemy dla DANIELA Open Mężczyzn235M 366sobota, 12:4500:00:0001:16:35.2001:16:35.20+00:41:0612:454,7
407KIEPAS Marcin 509Open Masters Mężczyzn48M 367sobota, 09:1500:00:0001:16:35.8501:16:35.85+00:41:0612:454,7
408TETKOWSKI Michał 72United RunnersElite Masters Mężczyzn17M 368sobota, 07:2000:00:0001:16:35.9501:16:35.95+00:41:0712:454,7
409ADAMECZEK Paweł 1530WatexOpen Mężczyzn236M 369niedziela, 14:0000:00:0001:16:37.3001:16:37.30+00:41:0812:464,7
410TWARDOWSKI Konrad 1725Open Mężczyzn237M 370niedziela, 14:0000:00:0001:16:37.9001:16:37.90+00:41:0912:464,7
411KRYSIAK Łukasz 1637Open Mężczyzn238M 371sobota, 14:1500:00:0001:16:40.9501:16:40.95+00:41:1212:464,7
412BAGIŃSKI Patryk 1560Open Mężczyzn239M 372sobota, 14:1500:00:0001:16:41.3001:16:41.30+00:41:1212:464,7
413GODLEWSKI Daniel 827Team BiałystokOpen Mężczyzn240M 373sobota, 11:1500:00:0001:16:48.4001:16:48.40+00:41:1912:484,7
414MATWIEUJK Kamil 828Team BiałystokOpen Mężczyzn241M 374sobota, 11:1500:00:0001:16:48.5501:16:48.55+00:41:1912:484,7
415TKACZENKO Martyna 830Team BiałystokOpen Kobiet26K 41sobota, 11:1500:00:0001:16:48.9001:16:48.90+00:41:2012:484,7
416MAŚNIAK Krzysztof 1063Open Mężczyzn242M 375sobota, 12:3000:00:0001:16:50.3501:16:50.35+00:41:2112:484,7
417MALISZEWSKI Jakub 246Husaria Race Team Open Mężczyzn243M 376sobota, 08:0000:00:0001:17:00.3001:17:00.30+00:41:3112:504,7
418TROJANOWSKI Maciej 21Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn69M 377sobota, 07:2000:00:0001:17:01.7501:17:01.75+00:41:3212:504,7
419BIAŁAS Florian 1534WatexOpen Mężczyzn244M 378niedziela, 14:0000:00:0001:17:02.0501:17:02.05+00:41:3312:504,7
420ORŁOWSKI Sebastian 1674Open Mężczyzn245M 379niedziela, 14:0000:00:0001:17:02.1001:17:02.10+00:41:3312:504,7
421WALOS Artur 531Open Mężczyzn246M 380sobota, 09:1500:00:0001:17:05.2001:17:05.20+00:41:3612:504,7
422JABŁOŃSKA Agnieszka 1605Open Kobiet27K 42sobota, 13:3000:00:0001:17:09.8501:17:09.85+00:41:4012:514,7
423ŁUKASZ Jabłoński 1649Open Mężczyzn247M 381sobota, 13:3000:00:0001:17:11.1001:17:11.10+00:41:4212:514,7
424JERMAKOWICZ Anna 126POWER TRAININGElite Kobiet8K 43sobota, 07:3000:00:0001:17:22.0501:17:22.05+00:41:5312:534,7
425GLEGOŁA Dominik 502Open Mężczyzn248M 382sobota, 09:1500:00:0001:17:27.5501:17:27.55+00:41:5812:544,6
426GLEGOŁA Adrianna 501Open Kobiet28K 44sobota, 09:1500:00:0001:17:38.0001:17:38.00+00:42:0912:564,6
427BŁASIŃSKI Piotr 1170Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn49M 383sobota, 13:0000:00:0001:17:42.1001:17:42.10+00:42:1312:574,6
428KURZĄTKOWSKI Cezary 1642Open Mężczyzn249M 384niedziela, 14:0000:00:0001:17:43.1501:17:43.15+00:42:1412:574,6
429GLOWINSKI Jacek 944Kongsberg AutomotiveOpen Masters Mężczyzn50M 385sobota, 12:0000:00:0001:17:47.0001:17:47.00+00:42:1812:574,6
430DUDZIAK Damian 722Open Mężczyzn250M 386sobota, 10:1500:00:0001:17:56.4001:17:56.40+00:42:2712:594,6
431GICZAN Mariusz 1843CARDIO HeroesOpen Masters Mężczyzn51M 387sobota, 08:1500:00:0001:18:05.2501:18:05.25+00:42:3613:004,6
432LEYK Andrzej 1867Open Masters Mężczyzn52M 388sobota, 11:3000:00:0001:18:06.8001:18:06.80+00:42:3713:014,6
433OLSZEWSKI Kamil 704NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn251M 389sobota, 10:1500:00:0001:18:11.8001:18:11.80+00:42:4213:014,6
434WDOWIARSKI Kamil 1076Open Mężczyzn252M 390sobota, 12:3000:00:0001:18:14.4501:18:14.45+00:42:4513:024,6
435RUSIN Mateusz 371Open Mężczyzn253M 391sobota, 08:0000:00:0001:18:24.2501:18:24.25+00:42:5513:044,6
436DIETRICH Tomasz 1337123 KnuryOpen Mężczyzn254M 392sobota, 14:3000:00:0001:18:26.0001:18:26.00+00:42:5713:044,6
437SZCZEPAŃSKI Jarek 386Open Masters Mężczyzn53M 393sobota, 08:1500:00:0001:18:32.5501:18:32.55+00:43:0313:054,6
438DRASZAWKA Łukasz 278POWER TRAININGOpen Mężczyzn255M 394sobota, 08:1500:00:0001:18:32.6501:18:32.65+00:43:0313:054,6
439SZKLAREWSKI Daniel 859Open Mężczyzn256M 395sobota, 11:1500:00:0001:18:36.6501:18:36.65+00:43:0713:064,6
440PASTUSZKA Zuzanna 1680Open Kobiet29K 45sobota, 13:3000:00:0001:18:37.3001:18:37.30+00:43:0813:064,6
441ŁOPAT Łukasz 980Open Mężczyzn257M 396sobota, 12:0000:00:0001:18:51.5001:18:51.50+00:43:2213:084,6
442BORZECHOWSKI Marcin 315Open Mężczyzn258M 397sobota, 08:0000:00:0001:18:51.7501:18:51.75+00:43:2213:084,6
443SARZAŁA Michał 523Open Mężczyzn259M 398sobota, 09:1500:00:0001:18:52.8501:18:52.85+00:43:2313:084,6
444KOSIŃSKI Sebastian 918Open Masters Mężczyzn54M 399sobota, 11:3000:00:0001:18:56.0501:18:56.05+00:43:2713:094,6
445SAŁĘGA Sławek 928Open Mężczyzn260M 400sobota, 11:3000:00:0001:19:02.1001:19:02.10+00:43:3313:104,6
446DYLICKI Michal 1884Open Mężczyzn261M 401niedziela, 13:0000:00:0001:19:03.4501:19:03.45+00:43:3413:104,6
447BOMERSBACH Michał 1577Open Mężczyzn262M 402sobota, 14:1500:00:0001:19:04.0001:19:04.00+00:43:3513:104,6
448BIERNAT Michał 772Open Mężczyzn263M 403sobota, 10:3000:00:0001:19:07.0501:19:07.05+00:43:3813:114,6
449TYWONEK Mariusz 1382FeelGoodOpen Mężczyzn264M 404niedziela, 14:0000:00:0001:19:15.1001:19:15.10+00:43:4613:124,5
450WARPAS Monika 1383FeelGoodOpen Kobiet30K 46niedziela, 14:0000:00:0001:19:16.2501:19:16.25+00:43:4713:124,5
451OSTROWSKI Daniel 358Open Mężczyzn265M 405sobota, 08:3000:00:0001:19:20.5501:19:20.55+00:43:5113:134,5
452WARDECKI Piotr 571Za-dyszkaOpen Mężczyzn266M 406sobota, 09:3000:00:0001:19:21.1501:19:21.15+00:43:5213:134,5
453JAROSIK Jan 335Open Mężczyzn267M 407sobota, 08:3000:00:0001:19:26.0501:19:26.05+00:43:5713:144,5
454GREMBOWSKI Robert 10Dirty SparrowsElite Mężczyzn70M 408sobota, 07:2000:00:0001:19:33.0501:19:33.05+00:44:0413:154,5
455CZUBAT Paweł 1368Dziki z CzechowaOpen Mężczyzn268M 409niedziela, 14:0000:00:0001:19:34.3001:19:34.30+00:44:0513:154,5
456JURKOWSKA Jolanta 1615Open Masters Kobiet7K 47niedziela, 13:0000:00:0001:19:35.6001:19:35.60+00:44:0613:154,5
457MAZUR Radosław 776Open Mężczyzn269M 410sobota, 10:3000:00:0001:19:38.1001:19:38.10+00:44:0913:164,5
458MIDZIERSKI Daniel 422Pamso Run TeamOpen Mężczyzn270M 411sobota, 09:0000:00:0001:19:38.2001:19:38.20+00:44:0913:164,5
459PANDEW Julian 1233KuracjuszeOpen Mężczyzn271M 412sobota, 13:1500:00:0001:19:43.8001:19:43.80+00:44:1413:174,5
460BINIEK Bartłomiej 1570Open Mężczyzn272M 413sobota, 13:3000:00:0001:19:43.9501:19:43.95+00:44:1513:174,5
461GÓRNICZ Marcin 1231KuracjuszeOpen Mężczyzn273M 414sobota, 13:1500:00:0001:19:44.4501:19:44.45+00:44:1513:174,5
462MACHYNIA Kamil 1232KuracjuszeOpen Mężczyzn274M 415sobota, 13:1500:00:0001:19:44.9001:19:44.90+00:44:1613:174,5
463DUSZYN Paweł 1588Open Mężczyzn275M 416sobota, 14:1500:00:0001:19:47.8001:19:47.80+00:44:1813:174,5
464TARNOWSKI Adrian 1469POWER TRAININGOpen Mężczyzn276M 417niedziela, 13:0000:00:0001:19:49.6501:19:49.65+00:44:2013:184,5
465PETRYKOWSKA Karolina 1212Open Kobiet31K 48sobota, 13:0000:00:0001:19:55.8501:19:55.85+00:44:2613:194,5
466WARDĘGA Michał 1220Open Mężczyzn277M 418sobota, 13:0000:00:0001:19:56.2501:19:56.25+00:44:2713:194,5
467ŁAPIŃSKI Łukasz 344Open Mężczyzn278M 419sobota, 08:1500:00:0001:19:56.4001:19:56.40+00:44:2713:194,5
468OLCZAK Rafał 357Open Mężczyzn279M 420sobota, 08:3000:00:0001:19:59.0001:19:59.00+00:44:3013:194,5
469KONICKI Michał 1298Breakers TeamOpen Mężczyzn280M 421sobota, 14:3000:00:0001:20:01.9501:20:01.95+00:44:3313:204,5
470BRAMBOR Michał 1119Oreo team2Open Mężczyzn281M 422sobota, 12:4500:00:0001:20:03.5501:20:03.55+00:44:3413:204,5
471SALAMON Artur 1139Open Mężczyzn282M 423sobota, 13:0000:00:0001:20:04.9001:20:04.90+00:44:3613:204,5
472MIĘKINA Edyta 132UNIT37Elite Kobiet9K 49sobota, 07:3000:00:0001:20:10.8501:20:10.85+00:44:4113:214,5
473KACZMARCZYK Kamil 773Open Mężczyzn283M 424sobota, 11:1500:00:0001:20:21.2001:20:21.20+00:44:5213:234,5
474STOBIECKI Rafał 381Open Mężczyzn284M 425sobota, 08:3000:00:0001:20:22.0001:20:22.00+00:44:5313:234,5
475RUCIŃSKI Grzegorz 1138Open Mężczyzn285M 426sobota, 13:0000:00:0001:20:23.3001:20:23.30+00:44:5413:234,5
476BARANOWSKI Marek 1361Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn55M 427sobota, 14:0000:00:0001:20:24.1001:20:24.10+00:44:5513:244,5
477ZALEWSKI Karol 1734Open Mężczyzn286M 428niedziela, 14:0000:00:0001:20:33.7001:20:33.70+00:45:0413:254,5
478WIDUCH Ryszard 991Open Masters Mężczyzn56M 429sobota, 12:0000:00:0001:20:34.2501:20:34.25+00:45:0513:254,5
479KIRYKOVICH Siamen 1887SAHATYOpen Mężczyzn287M 430sobota, 13:1500:00:0001:20:36.3501:20:36.35+00:45:0713:264,5
480CHMURAK Tomasz 317Open Mężczyzn288M 431sobota, 08:3000:00:0001:20:37.7501:20:37.75+00:45:0813:264,5
481MAGOŃ-ROMANÓW Anna 1766Open Masters Kobiet8K 50niedziela, 15:1500:00:0001:20:39.1001:20:39.10+00:45:1013:264,5
482ŚWIERCZYNSKI Mariusz 988Open Mężczyzn289M 432sobota, 12:0000:00:0001:20:40.6501:20:40.65+00:45:1113:264,5
483BANACH Piotr 1562Open Mężczyzn290M 433sobota, 14:1500:00:0001:20:41.3501:20:41.35+00:45:1213:264,5
484MAZUREK Maciej 1656Open Mężczyzn291M 434niedziela, 14:0000:00:0001:20:43.4001:20:43.40+00:45:1413:274,5
485PACEK Wojciech 1137Open Mężczyzn292M 435sobota, 13:0000:00:0001:20:43.6501:20:43.65+00:45:1413:274,5
486BIAŁKOWSKI Grzegorz 233HOPIOpen Mężczyzn293M 436sobota, 08:3000:00:0001:20:49.9501:20:49.95+00:45:2113:284,5
487SŁOWIK Adrian 1123Oreo team2Open Mężczyzn294M 437sobota, 12:4500:00:0001:20:55.2001:20:55.20+00:45:2613:294,4
488KRYPINEVICH Hanna 1244SAHATYOpen Kobiet32K 51sobota, 13:1500:00:0001:20:57.3001:20:57.30+00:45:2813:294,4
489KUBALIK Aleksandra 511Open Kobiet33K 52sobota, 09:1500:00:0001:21:01.6501:21:01.65+00:45:3213:304,4
490SZYMAŃSKI Grzegorz 1483RunForestRunOpen Masters Mężczyzn57M 438sobota, 14:0000:00:0001:21:03.6001:21:03.60+00:45:3413:304,4
491JÓŹWIAK Ewa 441Open Kobiet34K 53sobota, 09:0000:00:0001:21:04.6001:21:04.60+00:45:3513:304,4
492FERNUFKA Natalia 1592Open Kobiet35K 54sobota, 14:3000:00:0001:21:08.1001:21:08.10+00:45:3913:314,4
493KWARCIAK Arkadiusz 1750MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKAOpen Masters Mężczyzn58M 439niedziela, 15:1500:00:0001:21:09.4001:21:09.40+00:45:4013:314,4
494POPCZYŃSKI Krystian 1752MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKAOpen Masters Mężczyzn59M 440niedziela, 15:1500:00:0001:21:09.5001:21:09.50+00:45:4013:314,4
495BERLIŃSKA Joanna 1128Open Kobiet36K 55sobota, 12:4500:00:0001:21:10.2001:21:10.20+00:45:4113:314,4
496SCHUBERT Tomasz 1378EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn60M 441sobota, 14:1500:00:0001:21:13.6001:21:13.60+00:45:4413:324,4
497BARJASZ Agnieszka 1374EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet37K 56sobota, 14:1500:00:0001:21:15.5501:21:15.55+00:45:4613:324,4
498KRUPA Dorota 1375EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet9K 57sobota, 14:1500:00:0001:21:15.7001:21:15.70+00:45:4613:324,4
499TRĘBACKA Małgorzata 1379EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Kobiet10K 58sobota, 14:1500:00:0001:21:15.8501:21:15.85+00:45:4613:324,4
500STAŚKIEWICZ Bartłomiej 597Open Mężczyzn295M 442sobota, 09:3000:00:0001:21:16.7501:21:16.75+00:45:4713:324,4
501PORĘBSKA Sara 1377EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Kobiet38K 59sobota, 14:1500:00:0001:21:18.1501:21:18.15+00:45:4913:334,4
502KRUPA Jarosław 1376EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Masters Mężczyzn61M 443sobota, 14:1500:00:0001:21:18.8001:21:18.80+00:45:4913:334,4
503MURDZA Pawel 777Open Mężczyzn296M 444sobota, 11:1500:00:0001:21:21.5001:21:21.50+00:45:5213:334,4
504SAKHASHCHYK Aleh 1247SAHATYOpen Mężczyzn297M 445sobota, 13:1500:00:0001:21:21.9001:21:21.90+00:45:5313:334,4
505SOITA Ihar 1848SAHATYOpen Mężczyzn298M 446sobota, 13:1500:00:0001:21:23.1501:21:23.15+00:45:5413:334,4
506GAŃKO Mateusz 33Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn71M 447sobota, 07:2000:00:0001:21:25.9001:21:25.90+00:45:5713:344,4
507SZYNERT Jacek 241HOPIOpen Mężczyzn299M 448sobota, 08:3000:00:0001:21:29.4501:21:29.45+00:46:0013:344,4
508SERAFIN-SUSZEK Katarzyna 855Open Kobiet39K 60sobota, 11:1500:00:0001:21:29.7001:21:29.70+00:46:0013:344,4
509GOS Mariusz 1805ŻniwiarzeOpen Masters Mężczyzn62M 449niedziela, 16:0000:00:0001:21:32.8501:21:32.85+00:46:0313:354,4
510CZAPINSKA Kasia 1804ŻniwiarzeOpen Kobiet40K 61niedziela, 16:0000:00:0001:21:32.9501:21:32.95+00:46:0413:354,4
511SZYMAŃSKI Igor 528Open Mężczyzn300M 450sobota, 09:1500:00:0001:21:33.9501:21:33.95+00:46:0513:354,4
512KOPER Maciej 1105KatanaOpen Mężczyzn301M 451sobota, 13:1500:00:0001:21:41.6501:21:41.65+00:46:1213:364,4
513KATANA Jan 1103KatanaOpen Mężczyzn302M 452sobota, 13:1500:00:0001:21:42.7001:21:42.70+00:46:1313:374,4
514PUCHALSKI Łukasz 1106KatanaOpen Mężczyzn303M 453sobota, 13:1500:00:0001:21:42.8001:21:42.80+00:46:1313:374,4
515MILOSERDOW Sergej 1246SAHATYOpen Masters Mężczyzn63M 454sobota, 13:1500:00:0001:21:43.9001:21:43.90+00:46:1513:374,4
516DERYŁO Mateusz 56SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn72M 455sobota, 07:2000:00:0001:21:48.8501:21:48.85+00:46:1913:384,4
517STAŚKIEWICZ Wojciech 598Open Mężczyzn304M 456sobota, 09:3000:00:0001:21:55.2501:21:55.25+00:46:2613:394,4
518JANISZEWSKI Michał 1316Open Mężczyzn305M 457sobota, 14:3000:00:0001:21:58.0501:21:58.05+00:46:2913:394,4
519KOSKA Kamil 1120Oreo team2Open Mężczyzn306M 458sobota, 12:4500:00:0001:21:58.3001:21:58.30+00:46:2913:394,4
520DOBRANJA Kamil 1133Open Mężczyzn307M 459sobota, 12:4500:00:0001:22:02.8501:22:02.85+00:46:3313:404,4
521SOBCZYK Małgorzata 863Aktywni KamieńskOpen Kobiet41K 62sobota, 11:3000:00:0001:22:04.4501:22:04.45+00:46:3513:404,4
522OKLESIŃSKI Jarek 923Open Mężczyzn308M 460sobota, 11:3000:00:0001:22:04.8001:22:04.80+00:46:3513:404,4
523BŁĘDOWSKI Michał 404Błędowscy TeamOpen Mężczyzn309M 461sobota, 09:0000:00:0001:22:05.3001:22:05.30+00:46:3613:404,4
524BŁĘDOWSKI Artur 403Błędowscy TeamOpen Mężczyzn310M 462sobota, 09:0000:00:0001:22:05.7501:22:05.75+00:46:3613:404,4
525GRĘBSKI Aleksander 909Open Mężczyzn311M 463sobota, 13:1500:00:0001:22:06.0501:22:06.05+00:46:3713:414,4
526BUKOJEMSKI Marcin 575Open Masters Mężczyzn64M 464sobota, 09:3000:00:0001:22:06.1001:22:06.10+00:46:3713:414,4
527STRZYŻEWSKI Miłosz 1553Złota KompaniaOpen Mężczyzn312M 465niedziela, 15:0000:00:0001:22:06.4001:22:06.40+00:46:3713:414,4
528KURDA-MIKIEWICZ Anna 948MOC123Open Masters Kobiet11K 63sobota, 12:0000:00:0001:22:07.0001:22:07.00+00:46:3813:414,4
529STRUSKA-GATKOWSKA Anna 932Open Kobiet42K 64sobota, 11:3000:00:0001:22:07.5501:22:07.55+00:46:3813:414,4
530WALCZAK Klemens 864Aktywni KamieńskOpen Mężczyzn313M 466sobota, 11:3000:00:0001:22:10.1001:22:10.10+00:46:4113:414,4
531WIERZCHOWSKI Piotr 795Debiutanci z MińskaOpen Mężczyzn314M 467sobota, 11:1500:00:0001:22:12.2001:22:12.20+00:46:4313:424,4
532LEANOVICH Aliaksei 1245SAHATYOpen Mężczyzn315M 468sobota, 13:1500:00:0001:22:12.8501:22:12.85+00:46:4313:424,4
533LASKOWSKI Filip 1121Oreo team2Open Mężczyzn316M 469sobota, 12:4500:00:0001:22:15.3001:22:15.30+00:46:4613:424,4
534OLSZEWSKI Paweł 1301Breakers TeamOpen Mężczyzn317M 470sobota, 14:3000:00:0001:22:28.7501:22:28.75+00:46:5913:444,4
535ZALEWSKI Marcin 1842HYPERFORMOpen Masters Mężczyzn65M 471sobota, 09:3000:00:0001:22:31.4501:22:31.45+00:47:0213:454,4
536KONICKI Daniel 1898Open Mężczyzn318M 472sobota, 14:3000:00:0001:22:31.8001:22:31.80+00:47:0213:454,4
537KUCHAREK Katarzyna 1299Breakers TeamOpen Kobiet43K 65sobota, 14:3000:00:0001:22:32.1001:22:32.10+00:47:0313:454,4
538WIERZCHOWSKA Ilona 794Debiutanci z MińskaOpen Kobiet44K 66sobota, 11:1500:00:0001:22:32.7501:22:32.75+00:47:0313:454,4
539KRUSZEWSKI Piotr 793Debiutanci z MińskaOpen Mężczyzn319M 473sobota, 11:1500:00:0001:22:33.0001:22:33.00+00:47:0413:454,4
540JANASIK Michał 91Elite Mężczyzn73M 474sobota, 07:2000:00:0001:22:33.1001:22:33.10+00:47:0413:454,4
541LAREM Małgorzata 950MOC123Open Kobiet45K 67sobota, 12:0000:00:0001:22:33.2001:22:33.20+00:47:0413:454,4
542WOŁEK Sebastian 1730Open Mężczyzn320M 475niedziela, 15:0000:00:0001:22:33.3001:22:33.30+00:47:0413:454,4
543TKACZYK Grzegorz 1721Open Mężczyzn321M 476niedziela, 15:0000:00:0001:22:36.0001:22:36.00+00:47:0713:464,4
544TRUSIAK Tomasz 557HYPERFORMOpen Mężczyzn322M 477sobota, 09:3000:00:0001:22:36.6001:22:36.60+00:47:0713:464,4
545JAKUBOWSKI Patryk 1607Open Mężczyzn323M 478niedziela, 15:0000:00:0001:22:38.0501:22:38.05+00:47:0913:464,4
546BELKA Karol 271NaKatsuOpen Mężczyzn324M 479sobota, 08:1500:00:0001:22:38.8501:22:38.85+00:47:0913:464,4
547HUK Mateusz 1204Open Mężczyzn325M 480sobota, 13:0000:00:0001:22:41.3001:22:41.30+00:47:1213:464,4
548SIKORSKI Mateusz 374Open Mężczyzn326M 481sobota, 08:3000:00:0001:22:42.1501:22:42.15+00:47:1313:474,4
549ARCISZEWSKI Adam 1201Open Mężczyzn327M 482sobota, 13:0000:00:0001:22:43.8501:22:43.85+00:47:1413:474,4
550STUDENECKI Adrian 273NaKatsuOpen Mężczyzn328M 483sobota, 08:1500:00:0001:22:46.2001:22:46.20+00:47:1713:474,3
551RYBUS Piotr 1880Open Mężczyzn329M 484sobota, 12:3000:00:0001:22:47.6501:22:47.65+00:47:1813:474,3
552POTURALSKI Jakub 1214Open Mężczyzn330M 485sobota, 14:4500:00:0001:22:48.6001:22:48.60+00:47:1913:484,3
553PAWLAK Paweł 272NaKatsuOpen Mężczyzn331M 486sobota, 08:1500:00:0001:22:50.4501:22:50.45+00:47:2113:484,3
554PĘKALA Rafał 1412Hardcorowe SzwagryOpen Mężczyzn332M 487sobota, 14:1500:00:0001:22:53.9001:22:53.90+00:47:2513:484,3
555SZELENBAUM Jarek 1250W dupach się poprzewracało!Open Masters Mężczyzn66M 488sobota, 13:1500:00:0001:22:54.5501:22:54.55+00:47:2513:494,3
556BOGUMIŁ Teresa 1574Open Masters Kobiet12K 68niedziela, 14:0000:00:0001:22:55.8501:22:55.85+00:47:2613:494,3
557STANCEL Wojciech 858Open Mężczyzn333M 489sobota, 11:1500:00:0001:22:56.8501:22:56.85+00:47:2713:494,3
558DUCZMAŃSKI Tomasz 1410Hardcorowe SzwagryOpen Mężczyzn334M 490sobota, 14:1500:00:0001:22:58.2001:22:58.20+00:47:2913:494,3
559KWIATKOWSKI Ryszard 949MOC123Open Masters Mężczyzn67M 491sobota, 12:0000:00:0001:23:02.1001:23:02.10+00:47:3313:504,3
560PRADZYNSKA Liwia 594Open Kobiet46K 69sobota, 09:3000:00:0001:23:06.5001:23:06.50+00:47:3713:514,3
561PIETRYKA Michał 593Open Mężczyzn335M 492sobota, 09:3000:00:0001:23:06.6001:23:06.60+00:47:3713:514,3
562KAŹMIERSKI Adam 914Open Mężczyzn336M 493sobota, 11:3000:00:0001:23:07.9501:23:07.95+00:47:3913:514,3
563RUPACZ Dawid 986Open Mężczyzn337M 494sobota, 12:0000:00:0001:23:10.9001:23:10.90+00:47:4213:514,3
564JURKOWSKI Radosław 974Open Mężczyzn338M 495sobota, 12:0000:00:0001:23:11.8501:23:11.85+00:47:4213:514,3
565KOZLOWSKI Dawid 1305Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn339M 496sobota, 14:3000:00:0001:23:13.7001:23:13.70+00:47:4413:524,3
566ZEMBEK Łukasz 998Open Mężczyzn340M 497sobota, 12:3000:00:0001:23:16.9501:23:16.95+00:47:4813:524,3
567ZABOROWSKI Mateusz 1327Open Mężczyzn341M 498sobota, 14:3000:00:0001:23:17.3501:23:17.35+00:47:4813:524,3
568KACZMAREK Robert 1835Debiutanci z MińskaOpen Mężczyzn342M 499sobota, 11:1500:00:0001:23:18.6001:23:18.60+00:47:4913:534,3
569SUDER Tomasz 1914Open Mężczyzn343M 500niedziela, 15:0000:00:0001:23:18.8501:23:18.85+00:47:4913:534,3
570POPIEL Marcin 1213Open Mężczyzn344M 501sobota, 13:0000:00:0001:23:22.4001:23:22.40+00:47:5313:534,3
571PISARSKA Adrianna 1450ŁMGI Dream TeamOpen Kobiet47K 70niedziela, 14:0000:00:0001:23:31.8501:23:31.85+00:48:0213:554,3
572OLEWIECKI Kamil 1449ŁMGI Dream TeamOpen Mężczyzn345M 502niedziela, 14:0000:00:0001:23:32.6001:23:32.60+00:48:0313:554,3
573KRAJEWSKA Małgorzata 1815Open Kobiet48K 71niedziela, 15:3000:00:0001:23:39.0001:23:39.00+00:48:1013:564,3
574GRABOWSKA-TOFEL Sara 723Open Kobiet49K 72sobota, 10:1500:00:0001:23:43.2001:23:43.20+00:48:1413:574,3
575MARKOWSKI Łukasz 514Open Mężczyzn346M 503sobota, 09:1500:00:0001:23:45.1001:23:45.10+00:48:1613:574,3
576ARCZEWSKA Natalia 1806Open Kobiet50K 73niedziela, 15:3000:00:0001:23:48.0501:23:48.05+00:48:1913:584,3
577PETRUSIEWICZ Artur 1915Open Mężczyzn347M 504niedziela, 15:0000:00:0001:23:56.7001:23:56.70+00:48:2713:594,3
578KULMA Anna 553HYPERFORMOpen Kobiet51K 74sobota, 09:3000:00:0001:23:59.8001:23:59.80+00:48:3013:594,3
579NOWACKI Daniel 493Osp laskiOpen Mężczyzn348M 505sobota, 09:1500:00:0001:24:05.1001:24:05.10+00:48:3614:004,3
580KLIK Paweł 658Open Mężczyzn349M 506sobota, 10:0000:00:0001:24:05.5501:24:05.55+00:48:3614:004,3
581JASKUŁA Aleksandra 1055Open Kobiet52K 75sobota, 12:3000:00:0001:24:06.1001:24:06.10+00:48:3714:014,3
582SOBIESZEK Cezary 618Hardcorowe WychylylybymyOpen Masters Mężczyzn68M 507sobota, 10:0000:00:0001:24:06.6001:24:06.60+00:48:3714:014,3
583OCHALSKI Grzegorz 1670Open Masters Mężczyzn69M 508sobota, 14:1500:00:0001:24:06.9501:24:06.95+00:48:3814:014,3
584DOBROWOLSKI Bartosz 721Open Mężczyzn350M 509sobota, 10:1500:00:0001:24:08.0501:24:08.05+00:48:3914:014,3
585KWADRANS Piotr 342Open Mężczyzn351M 510sobota, 08:1500:00:0001:24:10.1501:24:10.15+00:48:4114:014,3
586HUS Malwina 1604Open Kobiet53K 76sobota, 13:1500:00:0001:24:11.7001:24:11.70+00:48:4214:014,3
587RYMSZA Daniel 1280Open Masters Mężczyzn70M 511sobota, 13:1500:00:0001:24:13.8501:24:13.85+00:48:4414:024,3
588SZCZEPAŃSKI Patryk 1218Open Mężczyzn352M 512sobota, 13:1500:00:0001:24:15.1001:24:15.10+00:48:4614:024,3
589GOWIN Mateusz 437Open Mężczyzn353M 513sobota, 09:0000:00:0001:24:15.3001:24:15.30+00:48:4614:024,3
590UCZCIWEK Urszula 1783FitUczciwośćOpen Kobiet54K 77niedziela, 15:3000:00:0001:24:15.8501:24:15.85+00:48:4614:024,3
591KOSSAKOWSKA Marta 1782FitUczciwośćOpen Masters Kobiet13K 78niedziela, 15:3000:00:0001:24:16.1501:24:16.15+00:48:4714:024,3
592MIŁEK Łukasz 1818Open Mężczyzn354M 514niedziela, 15:3000:00:0001:24:16.2501:24:16.25+00:48:4714:024,3
593JAWORSKI Łukasz 1411Hardcorowe SzwagryOpen Masters Mężczyzn71M 515sobota, 14:1500:00:0001:24:16.3001:24:16.30+00:48:4714:024,3
594CHILMON Grzesiek 1807Open Mężczyzn355M 516niedziela, 15:3000:00:0001:24:16.6001:24:16.60+00:48:4714:024,3
595BORATYN Agnieszka 1172KAITO TEAMOpen Kobiet55K 79sobota, 13:0000:00:0001:24:20.3501:24:20.35+00:48:5114:034,3
596DUDEK Robert 1865KAITO TEAMOpen Masters Mężczyzn72M 517sobota, 13:0000:00:0001:24:20.6501:24:20.65+00:48:5114:034,3
597WYKA Piotr 1178KAITO TEAMOpen Masters Mężczyzn73M 518sobota, 13:0000:00:0001:24:20.9501:24:20.95+00:48:5214:034,3
598KULCZYK Agata 1173KAITO TEAMOpen Masters Kobiet14K 80sobota, 13:0000:00:0001:24:21.3001:24:21.30+00:48:5214:034,3
599SIEKIERKO Urszula 1700Open Kobiet56K 81niedziela, 14:0000:00:0001:24:22.6001:24:22.60+00:48:5314:034,3
600PAWLIKOWSKA Zuzanna 133Warriors ŁódźElite Kobiet10K 82sobota, 07:3000:00:0001:24:22.8001:24:22.80+00:48:5314:034,3
601SIEKIERKO Łukasz 1699Open Mężczyzn356M 519niedziela, 14:0000:00:0001:24:23.2001:24:23.20+00:48:5414:034,3
602WIERNY Piotr 1882KAITO TEAMOpen Mężczyzn357M 520sobota, 13:0000:00:0001:24:23.9001:24:23.90+00:48:5514:034,3
603PRZYBYSZ Aneta 1691Open Masters Kobiet15K 83sobota, 14:1500:00:0001:24:26.5001:24:26.50+00:48:5714:044,3
604PAŁCZYŃSKI Łukasz 1210Open Mężczyzn358M 521sobota, 13:0000:00:0001:24:31.9501:24:31.95+00:49:0314:054,3
605WYPYCH Bartłomiej 396Open Masters Mężczyzn74M 522sobota, 08:3000:00:0001:24:34.3501:24:34.35+00:49:0514:054,3
606BYŚ Magda 432Open Kobiet57K 84sobota, 09:0000:00:0001:24:37.3001:24:37.30+00:49:0814:064,3
607KILJAŃCZYK Filip 657Open Mężczyzn359M 523sobota, 10:0000:00:0001:24:47.9001:24:47.90+00:49:1914:074,2
608KUTERA Paweł 1910Open Mężczyzn360M 524niedziela, 14:0000:00:0001:24:52.6001:24:52.60+00:49:2314:084,2
609ZAWROTNIAK Konrad 1459Nie rozumiemOpen Mężczyzn361M 525niedziela, 14:0000:00:0001:24:54.9001:24:54.90+00:49:2614:094,2
610KAPISZ Michał 1435Knights of Nightskating WarszawaOpen Mężczyzn362M 526niedziela, 13:1500:00:0001:24:55.5501:24:55.55+00:49:2614:094,2
611WOŹNIAK Dorota 464Open Kobiet58K 85sobota, 09:0000:00:0001:24:56.8501:24:56.85+00:49:2714:094,2
612SZCZYPEK Katarzyna 139Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Kobiet11K 86sobota, 07:3000:00:0001:24:56.9501:24:56.95+00:49:2814:094,2
613JANIKOWSKI Patryk 439Open Mężczyzn363M 527sobota, 09:0000:00:0001:24:58.0001:24:58.00+00:49:2914:094,2
614ZBIEĆ Filip 1039Off-Road Runners Benefit SystemsOpen Mężczyzn364M 528sobota, 12:3000:00:0001:24:58.9501:24:58.95+00:49:3014:094,2
615RADECKI Bartosz 668Open Mężczyzn365M 529sobota, 10:0000:00:0001:25:00.4001:25:00.40+00:49:3114:104,2
616RADOMSKI Tomasz 1038Off-Road Runners Benefit SystemsOpen Mężczyzn366M 530sobota, 12:3000:00:0001:25:02.0501:25:02.05+00:49:3314:104,2
617MAŁECKI Filip 1061Open Mężczyzn367M 531sobota, 12:3000:00:0001:25:04.1501:25:04.15+00:49:3514:104,2
618GŁUSZAK Piotr 1810Open Masters Mężczyzn75M 532niedziela, 16:0000:00:0001:25:04.7501:25:04.75+00:49:3514:104,2
619KUSMIREK-KOWAL Joanna 477Jaguar TeamOpen Kobiet59K 87sobota, 09:1500:00:0001:25:09.5001:25:09.50+00:49:4014:114,2
620MUCHA Mateusz 538BaseOCROpen Mężczyzn368M 533sobota, 09:3000:00:0001:25:10.9501:25:10.95+00:49:4214:114,2
621KEMPNY Marcin 975Open Mężczyzn369M 534sobota, 12:0000:00:0001:25:12.8001:25:12.80+00:49:4314:124,2
622KALNIUK Tomasz 1788Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn370M 535niedziela, 16:0000:00:0001:25:14.0501:25:14.05+00:49:4514:124,2
623KOBYLIŃSKI Jacek 1855Open Masters Mężczyzn76M 536sobota, 12:3000:00:0001:25:14.8501:25:14.85+00:49:4514:124,2
624RYBAK Paulina 128POWER TRAININGElite Kobiet12K 88sobota, 07:3000:00:0001:25:15.0001:25:15.00+00:49:4614:124,2
625DEREWOŃKO Marcin 1256Open Mężczyzn371M 537sobota, 13:1500:00:0001:25:16.1501:25:16.15+00:49:4714:124,2
626KRUK Michał 1741CK DEZERTERZYOpen Mężczyzn372M 538niedziela, 15:1500:00:0001:25:18.6001:25:18.60+00:49:4914:134,2
627ZAJĄC Paweł 1744CK DEZERTERZYOpen Mężczyzn373M 539niedziela, 15:1500:00:0001:25:19.8001:25:19.80+00:49:5014:134,2
628DRABIK Augustyn 652Open Mężczyzn374M 540sobota, 10:0000:00:0001:25:23.1501:25:23.15+00:49:5414:134,2
629WOJDA Dominika 1326Open Kobiet60K 89sobota, 14:3000:00:0001:25:26.9501:25:26.95+00:49:5814:144,2
630KRAJEWSKI Łukasz 1267Open Mężczyzn375M 541sobota, 13:1500:00:0001:25:27.0001:25:27.00+00:49:5814:144,2
631STACHEWICZ Agata 1281Open Kobiet61K 90sobota, 13:1500:00:0001:25:27.7001:25:27.70+00:49:5814:144,2
632MALISZEWSKI Łukasz 1320Open Mężczyzn376M 542sobota, 14:3000:00:0001:25:28.5501:25:28.55+00:49:5914:144,2
633WIELECHOWSKI Maciek 1007Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn377M 543sobota, 12:4500:00:0001:25:29.0001:25:29.00+00:50:0014:144,2
634SADOWSKI Mateusz 522Open Mężczyzn378M 544sobota, 09:1500:00:0001:25:35.3001:25:35.30+00:50:0614:154,2
635DZEHTSIARENKA Aliaksandr 1899Open Masters Mężczyzn77M 545sobota, 14:1500:00:0001:25:41.0001:25:41.00+00:50:1214:164,2
636KUTERA Paweł 1907Kamex teamOpen Mężczyzn379M 546niedziela, 14:0000:00:0001:25:41.6501:25:41.65+00:50:1214:164,2
637DMOCHOWSKA Dominika 953PNPIOpen Kobiet62K 91sobota, 12:0000:00:0001:25:45.8501:25:45.85+00:50:1614:174,2
638SZAŃKOWSKI Marek 784Open Masters Mężczyzn78M 547sobota, 10:3000:00:0001:25:50.6001:25:50.60+00:50:2114:184,2
639PODKAŃSKI Jacek 780Open Mężczyzn380M 548sobota, 10:3000:00:0001:25:51.6501:25:51.65+00:50:2214:184,2
640DANIŁOWSKI Jakub 321Open Mężczyzn381M 549sobota, 08:0000:00:0001:25:52.9001:25:52.90+00:50:2414:184,2
641RYDZEWSKI Michał 670Open Mężczyzn382M 550sobota, 10:0000:00:0001:25:53.1001:25:53.10+00:50:2414:184,2
642MASZTAKOW Anna 250Krzywa MasztaOpen Masters Kobiet16K 92sobota, 08:0000:00:0001:25:57.1001:25:57.10+00:50:2814:194,2
643KUTERA Paweł 1908Kamex teamOpen Mężczyzn383M 551niedziela, 14:0000:00:0001:25:58.5001:25:58.50+00:50:2914:194,2
644NASIŁOWSKI Przemek 1832Open Mężczyzn384M 552sobota, 08:1500:00:0001:25:58.7001:25:58.70+00:50:2914:194,2
645NASILOWSKI Sebastian 355Open Mężczyzn385M 553sobota, 08:1500:00:0001:25:59.5001:25:59.50+00:50:3014:194,2
646CĄKAŁA Paweł 650Open Mężczyzn386M 554sobota, 10:0000:00:0001:26:03.9001:26:03.90+00:50:3514:204,2
647MACHNICKI Kamil 409GRUPA EXPERTOpen Mężczyzn387M 555sobota, 09:0000:00:0001:26:04.6501:26:04.65+00:50:3514:204,2
648OSIŃSKI Jarosław 410GRUPA EXPERTOpen Masters Mężczyzn79M 556sobota, 09:0000:00:0001:26:05.9501:26:05.95+00:50:3714:204,2
649ŻELAZOWSKI Michał 607Open Mężczyzn388M 557sobota, 09:3000:00:0001:26:08.5001:26:08.50+00:50:3914:214,2
650MASZTAKOW Mikołaj 251Krzywa MasztaOpen Mężczyzn389M 558sobota, 08:0000:00:0001:26:08.6501:26:08.65+00:50:3914:214,2
651KUTERA Paweł 1909Kamex teamOpen Mężczyzn390M 559niedziela, 14:0000:00:0001:26:11.6001:26:11.60+00:50:4214:214,2
652JELINSKI Mariusz 488Osp laskiOpen Masters Mężczyzn80M 560sobota, 09:1500:00:0001:26:23.0001:26:23.00+00:50:5414:234,2
653KARWOWSKI Paweł 9CF ŁukówOpen Mężczyzn391M 561sobota, 07:1000:00:0001:26:24.3501:26:24.35+00:50:5514:244,2
654NOWOCIEŃ Michał 665Open Mężczyzn392M 562sobota, 10:0000:00:0001:26:26.0001:26:26.00+00:50:5714:244,2
655WANDEL Tomasz 540BaseOCROpen Mężczyzn393M 563sobota, 09:3000:00:0001:26:36.7001:26:36.70+00:51:0714:264,2
656ZASADOWSKI Bartosz 541BaseOCROpen Masters Mężczyzn81M 564sobota, 09:3000:00:0001:26:38.2001:26:38.20+00:51:0914:264,2
657WĄSIK Miłosz 413GRUPA EXPERTOpen Mężczyzn394M 565sobota, 09:0000:00:0001:26:39.4501:26:39.45+00:51:1014:264,2
658OSIŃSKI Paweł 411GRUPA EXPERTOpen Masters Mężczyzn82M 566sobota, 09:0000:00:0001:26:40.5001:26:40.50+00:51:1114:264,2
659DUDEK Kamila 124POWER TRAININGElite Kobiet13K 93sobota, 07:3000:00:0001:26:44.7501:26:44.75+00:51:1514:274,2
660NIEWCZAS Aleksandra 664Open Kobiet63K 94sobota, 10:0000:00:0001:26:47.4001:26:47.40+00:51:1814:274,1
661ŻBIKOWSKA Joanna 1008Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet64K 95sobota, 12:4500:00:0001:26:49.1001:26:49.10+00:51:2014:284,1
662SZYPROWSKI Jarek 412GRUPA EXPERTOpen Masters Mężczyzn83M 567sobota, 09:0000:00:0001:26:49.3501:26:49.35+00:51:2014:284,1
663ZAWICKI Daniel 1894Open Masters Mężczyzn84M 568sobota, 13:3000:00:0001:26:49.7001:26:49.70+00:51:2014:284,1
664JURKIAN Łukasz 631KS Przaśnik PrzasnyszOpen Masters Mężczyzn85M 569sobota, 10:0000:00:0001:26:52.7001:26:52.70+00:51:2314:284,1
665ŻELAZOWSKI Jakub 606Open Mężczyzn395M 570sobota, 09:3000:00:0001:26:56.1001:26:56.10+00:51:2714:294,1
666JURKIAN Anita 628KS Przaśnik PrzasnyszOpen Kobiet65K 96sobota, 10:0000:00:0001:26:58.3001:26:58.30+00:51:2914:294,1
667GRZYBOWSKI Paweł 627KS Przaśnik PrzasnyszOpen Masters Mężczyzn86M 571sobota, 10:0000:00:0001:26:58.4001:26:58.40+00:51:2914:294,1
668PODGÓRSKI Michał 281Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn396M 572sobota, 08:0000:00:0001:26:59.6501:26:59.65+00:51:3014:294,1
669KLUSKA Marcin 338Open Mężczyzn397M 573sobota, 08:0000:00:0001:27:04.7001:27:04.70+00:51:3514:304,1
670SZWECH Mikołaj 871ANTHIDOTUMOpen Mężczyzn398M 574sobota, 11:3000:00:0001:27:05.2001:27:05.20+00:51:3614:304,1
671BRZOSTEK Ela 626KS Przaśnik PrzasnyszOpen Kobiet66K 97sobota, 10:0000:00:0001:27:06.5501:27:06.55+00:51:3714:314,1
672RATAJCZAK Agata 1070Open Kobiet67K 98sobota, 12:3000:00:0001:27:11.0001:27:11.00+00:51:4214:314,1
673RACZYŃSKI Michał 852Open Mężczyzn399M 575sobota, 11:1500:00:0001:27:21.4001:27:21.40+00:51:5214:334,1
674KOWALCZYK Piotr 55SkurczyBykiElite Mężczyzn74M 576sobota, 07:1000:00:0001:27:23.0501:27:23.05+00:51:5414:334,1
675SAPIEHA Grzegorz 630KS Przaśnik PrzasnyszOpen Mężczyzn400M 577sobota, 10:0000:00:0001:27:24.0001:27:24.00+00:51:5514:344,1
676DALGIEWICZ Wojciech 487Osp laskiOpen Mężczyzn401M 578sobota, 09:1500:00:0001:27:24.4001:27:24.40+00:51:5514:344,1
677STEC Artur 1448Lubelskie ZwierzakiOpen Mężczyzn402M 579niedziela, 13:0000:00:0001:27:26.0001:27:26.00+00:51:5714:344,1
678KEDZIOREK Andrzej 489Osp laskiOpen Mężczyzn403M 580sobota, 09:1500:00:0001:27:26.7501:27:26.75+00:51:5714:344,1
679POCHYLSKI Przemysław 682CROSS MIŃSK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn404M 581sobota, 10:1500:00:0001:27:27.0001:27:27.00+00:51:5814:344,1
680GWIAZDA Mateusz 1203Open Mężczyzn405M 582sobota, 13:0000:00:0001:27:27.8001:27:27.80+00:51:5814:344,1
681STEFANIAK Damian 1217Open Mężczyzn406M 583sobota, 13:0000:00:0001:27:28.3501:27:28.35+00:51:5914:344,1
682SPINEK Natalia 291Straszaki998Open Kobiet68K 99sobota, 08:3000:00:0001:27:36.8501:27:36.85+00:52:0714:364,1
683PODLASIŃSKI Rafał 290Straszaki998Open Mężczyzn407M 584sobota, 08:3000:00:0001:27:37.6001:27:37.60+00:52:0814:364,1
684WICHROWSKI Lukasz 392Open Mężczyzn408M 585sobota, 08:3000:00:0001:27:37.9001:27:37.90+00:52:0914:364,1
685LUDWICZAK Hubert 490Osp laskiOpen Mężczyzn409M 586sobota, 09:1500:00:0001:27:40.4001:27:40.40+00:52:1114:364,1
686KUBISZEWSKI Michał 1193sssstOpen Mężczyzn410M 587sobota, 14:1500:00:0001:27:40.5501:27:40.55+00:52:1114:364,1
687KUBISZEWSKI Szymon 1195sssstOpen Mężczyzn411M 588sobota, 14:1500:00:0001:27:41.4001:27:41.40+00:52:1214:364,1
688KORZENIOWSKA Joanna 1542WW teamOpen Kobiet69K 100sobota, 14:1500:00:0001:27:42.1501:27:42.15+00:52:1314:374,1
689KUBISZEWSKI Piotr 1194sssstOpen Mężczyzn412M 589sobota, 14:1500:00:0001:27:42.8001:27:42.80+00:52:1314:374,1
690NADOLNY Adam 1664Open Masters Mężczyzn87M 590sobota, 14:3000:00:0001:27:43.0501:27:43.05+00:52:1414:374,1
691KOWALIK Anna 1543WW teamOpen Kobiet70K 101sobota, 14:1500:00:0001:27:43.4001:27:43.40+00:52:1414:374,1
692BARAN-CHOMIUK Ewelina 1563Open Kobiet71K 102niedziela, 13:0000:00:0001:27:44.3501:27:44.35+00:52:1514:374,1
693MADEJ Karol 1862Open Mężczyzn413M 591sobota, 11:3000:00:0001:27:45.8001:27:45.80+00:52:1614:374,1
694ZARZEKA Agnieszka 1735Open Masters Kobiet17K 103sobota, 14:1500:00:0001:27:46.2001:27:46.20+00:52:1714:374,1
695NESMIIANOV Kostiantyn 1665Open Mężczyzn414M 592niedziela, 13:3000:00:0001:27:51.3501:27:51.35+00:52:2214:384,1
696KUTYSHEVSKYI Oleksandr 1643Open Mężczyzn415M 593niedziela, 13:3000:00:0001:27:51.6001:27:51.60+00:52:2214:384,1
697DZEHTSIARENKA Vasilisa 1900Open Masters Kobiet18K 104sobota, 14:1500:00:0001:27:51.9501:27:51.95+00:52:2314:384,1
698CICHECKI Łukasz 1529Warszówka okOpen Mężczyzn416M 594sobota, 13:3000:00:0001:27:53.3001:27:53.30+00:52:2414:384,1
699ROSŁANIEC Piotr 1695Open Mężczyzn417M 595sobota, 13:3000:00:0001:27:53.6001:27:53.60+00:52:2414:384,1
700PECIAK Kamil 362Open Mężczyzn418M 596sobota, 08:0000:00:0001:27:54.5501:27:54.55+00:52:2514:394,1
701ZAWICKI Krystian 1831Open Mężczyzn419M 597sobota, 13:3000:00:0001:27:59.5501:27:59.55+00:52:3014:394,1
702BAJÓR Ewa 1033Nordea IT TeamOpen Kobiet72K 105sobota, 12:3000:00:0001:27:59.7001:27:59.70+00:52:3014:394,1
703SOCHACKI Piotr 379Open Mężczyzn420M 598sobota, 08:0000:00:0001:28:00.2001:28:00.20+00:52:3114:404,1
704BARANOWSKI Kamil 1565Open Mężczyzn421M 599niedziela, 13:1500:00:0001:28:01.1001:28:01.10+00:52:3214:404,1
705BARANOWSKI Kamil 1564Open Mężczyzn422M 600niedziela, 13:1500:00:0001:28:02.7001:28:02.70+00:52:3314:404,1
706BOBROWICZ Kaja 968Open Kobiet73K 106sobota, 12:0000:00:0001:28:10.8001:28:10.80+00:52:4114:414,1
707ZIELINKO Patrycjusz 1892Pszypau TeamOpen Mężczyzn423M 601sobota, 13:1500:00:0001:28:12.1001:28:12.10+00:52:4314:424,1
708BIAŁKOWSKI Bartosz 1130Open Mężczyzn424M 602sobota, 12:4500:00:0001:28:16.7501:28:16.75+00:52:4714:424,1
709MACIEJAK Piotr 681CROSS MIŃSK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn425M 603sobota, 10:1500:00:0001:28:19.6501:28:19.65+00:52:5014:434,1
710SERAFIN Kamil 929Open Mężczyzn426M 604sobota, 11:3000:00:0001:28:22.6001:28:22.60+00:52:5314:434,1
711LELEK Klaudia 1645Open Kobiet74K 107sobota, 13:3000:00:0001:28:24.4001:28:24.40+00:52:5514:444,1
712STOPKA Adam 1711Open Mężczyzn427M 605sobota, 13:3000:00:0001:28:26.8001:28:26.80+00:52:5714:444,1
713TURZYŃSKI Maciek 891Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn428M 606sobota, 11:3000:00:0001:28:30.2001:28:30.20+00:53:0114:454,1
714GRZEŚKA Magnus 1863Open Mężczyzn429M 607sobota, 12:0000:00:0001:28:30.6501:28:30.65+00:53:0114:454,1
715WILEWSKA-SOBCZYK Ilona 874ANTHIDOTUMOpen Masters Kobiet19K 108sobota, 11:3000:00:0001:28:31.2001:28:31.20+00:53:0214:454,1
716CHODZICKI Rafał Jan 1243Pszypau TeamOpen Mężczyzn430M 608sobota, 13:1500:00:0001:28:32.4501:28:32.45+00:53:0314:454,1
717MATULKA Robert 920Open Mężczyzn431M 609sobota, 11:3000:00:0001:28:35.3501:28:35.35+00:53:0614:454,1
718SMOLUCH Jacek 310Żółwie z GalapagosOpen Mężczyzn432M 610sobota, 08:0000:00:0001:28:36.0001:28:36.00+00:53:0714:464,1
719NOSKOWICZ Mateusz 1875Open Mężczyzn433M 611sobota, 11:3000:00:0001:28:48.7001:28:48.70+00:53:1914:484,1
720JACAK Marcin 724Open Masters Mężczyzn88M 612sobota, 10:1500:00:0001:28:50.3501:28:50.35+00:53:2114:484,1
721BIELECKI Artur 649Open Mężczyzn434M 613sobota, 10:0000:00:0001:28:51.5501:28:51.55+00:53:2214:484,1
722DUBIŃSKI Łukasz 1586Open Mężczyzn435M 614sobota, 14:1500:00:0001:28:52.7001:28:52.70+00:53:2314:484,1
723MOLAK Tomasz 982Open Mężczyzn436M 615sobota, 12:0000:00:0001:28:56.0001:28:56.00+00:53:2714:494,0
724PSUT Kamil 890Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn437M 616sobota, 11:3000:00:0001:28:56.1001:28:56.10+00:53:2714:494,0
725KANIA Jolanta 889Gladiators by RMF4RTOpen Kobiet75K 109sobota, 11:3000:00:0001:28:56.4501:28:56.45+00:53:2714:494,0
726WĄSIK Paweł 414GRUPA EXPERTOpen Masters Mężczyzn89M 617sobota, 09:0000:00:0001:29:00.0501:29:00.05+00:53:3114:504,0
727SKOWRONEK Artur 857Open Mężczyzn438M 618sobota, 11:1500:00:0001:29:00.8501:29:00.85+00:53:3114:504,0
728MARZEC Sylwia 843Open Kobiet76K 110sobota, 11:1500:00:0001:29:01.1501:29:01.15+00:53:3214:504,0
729KOKOTEK Alicja 762Runmageddonowe Świry Open Kobiet77K 111sobota, 10:3000:00:0001:29:06.0501:29:06.05+00:53:3714:514,0
730SITARSKI Piotr 1380FARMAZONIARZEOpen Mężczyzn439M 619niedziela, 14:1500:00:0001:29:11.9001:29:11.90+00:53:4314:514,0
731GŁOWSKI Wojciech 503Open Mężczyzn440M 620sobota, 09:1500:00:0001:29:12.6001:29:12.60+00:53:4314:524,0
732KOWALIK Karol 1318Open Mężczyzn441M 621sobota, 14:3000:00:0001:29:12.6501:29:12.65+00:53:4314:524,0
733MIROS Ilona 1503Team SpartanOpen Kobiet78K 112niedziela, 13:3000:00:0001:29:13.2001:29:13.20+00:53:4414:524,0
734SZEWCZAK Arkadiusz 1506Team SpartanOpen Masters Mężczyzn90M 622niedziela, 13:3000:00:0001:29:13.3501:29:13.35+00:53:4414:524,0
735ZAJCZYK Aleksander 735Delegaci PitosławaOpen Mężczyzn442M 623sobota, 10:3000:00:0001:29:20.0501:29:20.05+00:53:5114:534,0
736SIEDLECKA Milena 734Delegaci PitosławaOpen Kobiet79K 113sobota, 10:3000:00:0001:29:20.9501:29:20.95+00:53:5214:534,0
737MAKAREWICZ Bartosz 1767Open Mężczyzn443M 624niedziela, 15:1500:00:0001:29:21.4001:29:21.40+00:53:5214:534,0
738STEMPKOWSKA Katarzyna 495Osp laskiOpen Masters Kobiet20K 114sobota, 09:1500:00:0001:29:22.8001:29:22.80+00:53:5314:534,0
739TURCHAK Volodymyr 1200Tribe47Open Mężczyzn444M 625sobota, 13:0000:00:0001:29:24.2001:29:24.20+00:53:5514:544,0
740MONIKA Urbańska 516Open Kobiet80K 115sobota, 09:1500:00:0001:29:24.9001:29:24.90+00:53:5614:544,0
741MAKAREWICZ Paweł 1768Open Masters Mężczyzn91M 626niedziela, 15:1500:00:0001:29:25.1001:29:25.10+00:53:5614:544,0
742SROKA Krzysztof 1707Open Mężczyzn445M 627sobota, 14:1500:00:0001:29:26.2001:29:26.20+00:53:5714:544,0
743WIŚNIEWSKI Dawid 1775Open Mężczyzn446M 628niedziela, 15:1500:00:0001:29:26.2501:29:26.25+00:53:5714:544,0
744KUKUŁKA Natalia 1764Open Kobiet81K 116niedziela, 15:1500:00:0001:29:29.1001:29:29.10+00:54:0014:544,0
745PROCHOWNIK Hubert 1773Open Mężczyzn447M 629niedziela, 15:1500:00:0001:29:30.5501:29:30.55+00:54:0114:554,0
746KĘDZIOREK Tomasz 1358BroforceOpen Mężczyzn448M 630sobota, 14:1500:00:0001:29:31.6501:29:31.65+00:54:0214:554,0
747ŻOCHOWSKI Marcin 1360BroforceOpen Mężczyzn449M 631sobota, 14:1500:00:0001:29:32.6001:29:32.60+00:54:0314:554,0
748KĘDZIOREK Kamil 1357BroforceOpen Mężczyzn450M 632sobota, 14:1500:00:0001:29:33.2001:29:33.20+00:54:0414:554,0
749GRYN Alex 1355BroforceOpen Mężczyzn451M 633sobota, 14:1500:00:0001:29:33.5001:29:33.50+00:54:0414:554,0
750STEC Szymon 1381FARMAZONIARZEOpen Mężczyzn452M 634niedziela, 14:1500:00:0001:29:37.2001:29:37.20+00:54:0814:564,0
751KAŹMIERCZAK Daniel 1623Open Mężczyzn453M 635niedziela, 13:0000:00:0001:29:39.3001:29:39.30+00:54:1014:564,0
752NURKIEWICZ Szymon 922Open Mężczyzn454M 636sobota, 11:3000:00:0001:29:40.3501:29:40.35+00:54:1114:564,0
753BOGAJ Krzysztof 497Twardy SkładOpen Mężczyzn455M 637sobota, 09:1500:00:0001:29:41.0001:29:41.00+00:54:1214:564,0
754BORSUKIEWICZ Paweł 1132Open Mężczyzn456M 638sobota, 13:0000:00:0001:29:42.9001:29:42.90+00:54:1414:574,0
755PACHOLIK Katarzyna 494Osp laskiOpen Kobiet82K 117sobota, 09:1500:00:0001:29:47.4001:29:47.40+00:54:1814:574,0
756LUDWICZAK Łukasz 491Osp laskiOpen Mężczyzn457M 639sobota, 09:1500:00:0001:29:48.7001:29:48.70+00:54:1914:584,0
757MANDES Mikołaj 492Osp laskiOpen Mężczyzn458M 640sobota, 09:1500:00:0001:29:51.1001:29:51.10+00:54:2214:584,0
758KRAWCZAK Emil 1042PWPW S.A.Open Mężczyzn459M 641sobota, 12:3000:00:0001:29:54.6501:29:54.65+00:54:2514:594,0
759CZECHOWSKI Konrad 294WATAHAOpen Mężczyzn460M 642sobota, 08:3000:00:0001:29:56.1501:29:56.15+00:54:2714:594,0
760JESIONEK Ewa 296WATAHAOpen Kobiet83K 118sobota, 08:3000:00:0001:29:56.3001:29:56.30+00:54:2714:594,0
761MIĘSOWICZ Mirosław 297WATAHAOpen Mężczyzn461M 643sobota, 08:3000:00:0001:29:56.3501:29:56.35+00:54:2714:594,0
762CHMIELAK Anna 293WATAHAOpen Kobiet84K 119sobota, 08:3000:00:0001:29:56.7001:29:56.70+00:54:2714:594,0
763POŚNIAK Aleksandra 298WATAHAOpen Kobiet85K 120sobota, 08:3000:00:0001:29:56.9001:29:56.90+00:54:2814:594,0
764PEREKITKO Marcin 302Za-dyszkaOpen Mężczyzn462M 644sobota, 08:3000:00:0001:29:56.9501:29:56.95+00:54:2814:594,0
765TARASZEWSKA Paulina 1870Open Kobiet86K 121sobota, 12:3000:00:0001:29:57.1001:29:57.10+00:54:2814:594,0
765WOJCIECHOWSKI Mariusz 1872Open Masters Mężczyzn92M 645sobota, 12:3000:00:0001:29:57.1001:29:57.10+00:54:2814:594,0
767SZCZEPAŃSKI Igor 385Open Mężczyzn463M 646sobota, 08:3000:00:0001:29:57.2001:29:57.20+00:54:2814:594,0
768GOSPODARCZYK Łukasz 295WATAHAOpen Mężczyzn464M 647sobota, 08:3000:00:0001:29:57.6001:29:57.60+00:54:2814:594,0
769KAWĘCKI Artur 818Popraw koronę i zasuwaj !Open Mężczyzn465M 648sobota, 11:1500:00:0001:29:58.1501:29:58.15+00:54:2914:594,0
770SKIBA Aleksandra 1043PWPW S.A.Open Kobiet87K 122sobota, 12:3000:00:0001:29:58.3001:29:58.30+00:54:2914:594,0
771PRASEK Weronika 1871Open Kobiet88K 123sobota, 12:3000:00:0001:29:58.9501:29:58.95+00:54:3014:594,0
772KOZŁOWSKI Marek 1041PWPW S.A.Open Masters Mężczyzn93M 649sobota, 12:3000:00:0001:29:59.2001:29:59.20+00:54:3014:594,0
773ZAWADKA Kamil 604Open Mężczyzn466M 650sobota, 09:3000:00:0001:30:03.2501:30:03.25+00:54:3415:004,0
774DOROZ Kuba 419Pamso Run TeamOpen Mężczyzn467M 651sobota, 09:0000:00:0001:30:03.4501:30:03.45+00:54:3415:004,0
775PIĄTEK Jakub 363Open Mężczyzn468M 652sobota, 08:3000:00:0001:30:04.7001:30:04.70+00:54:3515:004,0
776GOLAN Marek 1446Lubelskie ZwierzakiOpen Mężczyzn469M 653niedziela, 13:0000:00:0001:30:06.7001:30:06.70+00:54:3715:014,0
777BORZYM Łukasz 573Open Mężczyzn470M 654sobota, 10:0000:00:0001:30:07.7501:30:07.75+00:54:3815:014,0
778STACHLEWSKI Michał 1708Open Masters Mężczyzn94M 655sobota, 14:1500:00:0001:30:08.3501:30:08.35+00:54:3915:014,0
779MALKUS Arkadiusz 1653Open Masters Mężczyzn95M 656niedziela, 13:3000:00:0001:30:09.2001:30:09.20+00:54:4015:014,0
780JÓŹWIK Szczepan 945Kongsberg AutomotiveOpen Mężczyzn471M 657sobota, 12:0000:00:0001:30:11.3501:30:11.35+00:54:4215:014,0
781MACHNIK Justyna 981Open Kobiet89K 124sobota, 12:0000:00:0001:30:13.0001:30:13.00+00:54:4415:024,0
782KARMELITA Damian 913Open Mężczyzn472M 658sobota, 11:3000:00:0001:30:13.0501:30:13.05+00:54:4415:024,0
783URBANEK Marta 881BaywatchOpen Kobiet90K 125sobota, 11:3000:00:0001:30:17.5001:30:17.50+00:54:4815:024,0
784PORĘBSKA Katarzyna 879BaywatchOpen Kobiet91K 126sobota, 11:3000:00:0001:30:17.7501:30:17.75+00:54:4815:024,0
784PORĘBSKI Michał 880BaywatchOpen Mężczyzn473M 659sobota, 11:3000:00:0001:30:17.7501:30:17.75+00:54:4815:024,0
786LANGER Piotr 878BaywatchOpen Mężczyzn474M 660sobota, 11:3000:00:0001:30:18.0501:30:18.05+00:54:4915:034,0
787MARCINKOWSKI Piotr 1876Open Mężczyzn475M 661sobota, 11:3000:00:0001:30:19.3501:30:19.35+00:54:5015:034,0
788WACHLEWSKI Krzysztof 673Open Mężczyzn476M 662sobota, 10:0000:00:0001:30:29.3501:30:29.35+00:55:0015:044,0
789DUBIEL Adrian 1452Mud, Sweat & BeerOpen Mężczyzn477M 663sobota, 14:1500:00:0001:30:31.2501:30:31.25+00:55:0215:054,0
790ŻARNOWSKI Robert 684CROSS MIŃSK MAZOWIECKIOpen Masters Mężczyzn96M 664sobota, 10:1500:00:0001:30:37.1001:30:37.10+00:55:0815:064,0
791BARTNIK Aleksandra 1312Open Kobiet92K 127sobota, 12:0000:00:0001:30:40.0001:30:40.00+00:55:1115:064,0
792KOŁODZIEJ Agata 1057Open Kobiet93K 128sobota, 12:3000:00:0001:30:40.1501:30:40.15+00:55:1115:064,0
793FIRST Tomasz 957POWER TRAININGOpen Mężczyzn478M 665sobota, 12:0000:00:0001:30:40.3001:30:40.30+00:55:1115:064,0
794GAŁECKA Magdalena 971Open Kobiet94K 129sobota, 12:0000:00:0001:30:40.6501:30:40.65+00:55:1115:064,0
795NOWAK Agnieszka 589Open Kobiet95K 130sobota, 09:3000:00:0001:30:41.7501:30:41.75+00:55:1215:064,0
796SIDWA Artur 1072Open Mężczyzn479M 666sobota, 12:3000:00:0001:30:43.5001:30:43.50+00:55:1415:074,0
797GOLDYN Konrad 436Open Mężczyzn480M 667sobota, 09:0000:00:0001:30:46.9501:30:46.95+00:55:1815:074,0
798ZAWADZKI Szymon 1006AssayOpen Mężczyzn481M 668sobota, 12:3000:00:0001:30:47.2001:30:47.20+00:55:1815:074,0
799WĘDZICHA Oliwia 860Open Kobiet96K 131sobota, 12:0000:00:0001:30:51.0001:30:51.00+00:55:2215:084,0
800GRZONKA Oliwer 1196Tribe47Open Mężczyzn482M 669sobota, 13:0000:00:0001:30:53.5001:30:53.50+00:55:2415:084,0
801CYRULEWSKA Malgorzata 417Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet21K 132sobota, 09:0000:00:0001:30:54.9001:30:54.90+00:55:2615:094,0
802KUCEWICZ Bartłomiej 1638Open Mężczyzn483M 670sobota, 14:1500:00:0001:30:55.0001:30:55.00+00:55:2615:094,0
803R. Katarzyna 222GLENMARKOpen Kobiet97K 133sobota, 08:3000:00:0001:30:56.0501:30:56.05+00:55:2715:094,0
803ZAJĄC Tadeusz 265Latające ŚwinieOpen Mężczyzn484M 671sobota, 08:0000:00:0001:30:56.0501:30:56.05+00:55:2715:094,0
805DZIEWIRSKA Anna 262Latające ŚwinieOpen Kobiet98K 134sobota, 08:0000:00:0001:30:57.5001:30:57.50+00:55:2815:094,0
806KUROWSKA Aneta 220GLENMARKOpen Kobiet99K 135sobota, 08:3000:00:0001:30:59.6001:30:59.60+00:55:3015:094,0
807PAWŁOWSKA Karolina 605Open Kobiet100K 136sobota, 09:3000:00:0001:31:00.1501:31:00.15+00:55:3115:104,0
808BIERNACKI Maciej 283Skrzydlate świnieOpen Mężczyzn485M 672sobota, 08:0000:00:0001:31:02.9001:31:02.90+00:55:3415:104,0
809ZAKRZEWSKI Grzegorz 280POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn97M 673sobota, 08:1500:00:0001:31:05.3501:31:05.35+00:55:3615:104,0
810KLOBUSZEŃSKI Kamil 1626Open Mężczyzn486M 674sobota, 13:3000:00:0001:31:06.2001:31:06.20+00:55:3715:114,0
811ZWIERZCHOWSKI Łukasz 937Open Mężczyzn487M 675sobota, 11:3000:00:0001:31:09.8501:31:09.85+00:55:4015:113,9
812KOWALEWICZ Kinga 1634Open Kobiet101K 137sobota, 13:3000:00:0001:31:16.0001:31:16.00+00:55:4715:123,9
813ZYCH Arek 1738Open Mężczyzn488M 676sobota, 14:1500:00:0001:31:20.0001:31:20.00+00:55:5115:133,9
814ZDUŃCZYK Sylwia 938BiosferaOpen Kobiet102K 138sobota, 12:0000:00:0001:31:22.7001:31:22.70+00:55:5315:133,9
815WROTNIAK Justyna 993Open Kobiet103K 139sobota, 12:0000:00:0001:31:23.6501:31:23.65+00:55:5415:133,9
816STEFAŃSKI Damian 1709Open Mężczyzn489M 677sobota, 13:3000:00:0001:31:26.0001:31:26.00+00:55:5715:143,9
817ZYGA Krystian 402Open Mężczyzn490M 678sobota, 08:0000:00:0001:31:26.8501:31:26.85+00:55:5715:143,9
818KHOURI Konrad 1470PugnaCISOpen Mężczyzn491M 679niedziela, 14:0000:00:0001:31:27.6001:31:27.60+00:55:5815:143,9
819KHOURI Michał 1471PugnaCISOpen Masters Mężczyzn98M 680niedziela, 14:0000:00:0001:31:27.6501:31:27.65+00:55:5815:143,9
820GRUBSKA Paula 332Open Kobiet104K 140sobota, 08:0000:00:0001:31:30.6001:31:30.60+00:56:0115:153,9
821MALINOWSKI Jarosław 1651Open Mężczyzn492M 681sobota, 13:3000:00:0001:31:39.0001:31:39.00+00:56:1015:163,9
822ROGALSKI Rafal 424Pamso Run TeamOpen Mężczyzn493M 682sobota, 09:0000:00:0001:31:40.6501:31:40.65+00:56:1115:163,9
823CYRULEWSKA Basia 420Pamso Run TeamOpen Kobiet105K 141sobota, 09:0000:00:0001:31:41.0501:31:41.05+00:56:1215:163,9
824PALII Nataliia 1199Tribe47Open Kobiet106K 142sobota, 13:0000:00:0001:31:41.8001:31:41.80+00:56:1215:163,9
825MARKUSZEWSKI Michał 560KARTONAT OPAKOWANIAOpen Masters Mężczyzn99M 683sobota, 09:3000:00:0001:31:44.1001:31:44.10+00:56:1515:173,9
826MARKUSZEWSKI Michał 561KARTONAT OPAKOWANIAOpen Masters Mężczyzn100M 684sobota, 09:3000:00:0001:31:44.4501:31:44.45+00:56:1515:173,9
827MICHALAK Artur 820Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn101M 685sobota, 11:1500:00:0001:31:46.0001:31:46.00+00:56:1715:173,9
828MICHALAK Iwona 821Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Kobiet22K 143sobota, 11:1500:00:0001:31:46.4001:31:46.40+00:56:1715:173,9
829GROCHALA Paulina 438Open Kobiet107K 144sobota, 09:0000:00:0001:31:48.9501:31:48.95+00:56:2015:183,9
830KAWĘCKI Ryszard 819Popraw koronę i zasuwaj !Open Masters Mężczyzn102M 686sobota, 11:1500:00:0001:31:53.0001:31:53.00+00:56:2415:183,9
831TURBACZEWSKI Łukasz 1856Open Mężczyzn494M 687sobota, 10:3000:00:0001:31:54.4501:31:54.45+00:56:2515:193,9
832SAKOWSKA Anna 1858Open Kobiet108K 145sobota, 10:3000:00:0001:31:55.1501:31:55.15+00:56:2615:193,9
833KUSTRA Paweł 1860Open Mężczyzn495M 688sobota, 10:3000:00:0001:31:56.7501:31:56.75+00:56:2715:193,9
834SYKORA Fabian 1455Mud, Sweat & BeerOpen Mężczyzn496M 689sobota, 14:1500:00:0001:31:56.9001:31:56.90+00:56:2815:193,9
835PARASZKIEWICZ Jagoda 1861Open Kobiet109K 146sobota, 10:3000:00:0001:31:57.7001:31:57.70+00:56:2815:193,9
836ELGUT Caleb 1453Mud, Sweat & BeerOpen Mężczyzn497M 690sobota, 14:1500:00:0001:31:58.5001:31:58.50+00:56:2915:193,9
837ROSOŁOWSKI Mateusz 728Open Mężczyzn498M 691sobota, 10:1500:00:0001:32:01.9001:32:01.90+00:56:3315:203,9
838JURKIEWICZ Mateusz 1839KowidkiOpen Mężczyzn499M 692sobota, 13:3000:00:0001:32:02.6001:32:02.60+00:56:3315:203,9
839SMOLIŃSKI Paweł 706NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn500M 693sobota, 10:1500:00:0001:32:04.8001:32:04.80+00:56:3515:203,9
840JURKIEWICZ Mateusz 1840KowidkiOpen Mężczyzn501M 694sobota, 13:3000:00:0001:32:07.3001:32:07.30+00:56:3815:213,9
841JEZUITA Jarosław 1511Ulepszone GnolleOpen Mężczyzn502M 695niedziela, 14:3000:00:0001:32:07.3501:32:07.35+00:56:3815:213,9
842WOJAK Adam 708NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn503M 696sobota, 10:1500:00:0001:32:11.0001:32:11.00+00:56:4215:213,9
843CHODKOWSKI Łukasz 698NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn504M 697sobota, 10:1500:00:0001:32:11.2001:32:11.20+00:56:4215:213,9
844SZCZYGIEŁ Piotr 707NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn505M 698sobota, 10:1500:00:0001:32:11.4001:32:11.40+00:56:4215:213,9
845KOWALEWSKI Mateusz 701NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn506M 699sobota, 10:1500:00:0001:32:11.7001:32:11.70+00:56:4215:213,9
846CHWASTEK Kuba 699NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn507M 700sobota, 10:1500:00:0001:32:12.5001:32:12.50+00:56:4315:223,9
847LIS Michał 702NEKKEN TEAMOpen Mężczyzn508M 701sobota, 10:1500:00:0001:32:12.8001:32:12.80+00:56:4315:223,9
848KOZIOŁEK Sebastian 978Open Mężczyzn509M 702sobota, 12:0000:00:0001:32:15.5001:32:15.50+00:56:4615:223,9
849MROZIK Michał 43POWER TRAININGElite Mężczyzn75M 703sobota, 07:1000:00:0001:32:16.7501:32:16.75+00:56:4715:223,9
850WIECHETEK Jarosław 1849Open Masters Mężczyzn103M 704sobota, 09:0000:00:0001:32:18.9001:32:18.90+00:56:5015:233,9
851MICHAŁEK Mateusz 725Open Mężczyzn510M 705sobota, 10:1500:00:0001:32:19.7501:32:19.75+00:56:5015:233,9
852BUJANOWSKI Michał 907Open Mężczyzn511M 706sobota, 11:3000:00:0001:32:23.5001:32:23.50+00:56:5415:233,9
853KRÓL Anna 558KARTONAT OPAKOWANIAOpen Kobiet110K 147sobota, 09:3000:00:0001:32:44.0501:32:44.05+00:57:1515:273,9
854KRÓL Łukasz 559KARTONAT OPAKOWANIAOpen Mężczyzn512M 707sobota, 09:3000:00:0001:32:54.4501:32:54.45+00:57:2515:293,9
855PYSZKOWSKA Beata 266Leniwe bułyOpen Kobiet111K 148sobota, 08:1500:00:0001:33:16.8001:33:16.80+00:57:4715:323,9
856ONYSZEK Piotr 1513Ulepszone GnolleOpen Mężczyzn513M 708niedziela, 14:3000:00:0001:33:18.6001:33:18.60+00:57:4915:333,9
857LESIAK Magdalena 1249W dupach się poprzewracało!Open Kobiet112K 149sobota, 13:1500:00:0001:33:19.3001:33:19.30+00:57:5015:333,9
858WASĄŻNIK Paulina 1251W dupach się poprzewracało!Open Kobiet113K 150sobota, 13:1500:00:0001:33:21.9501:33:21.95+00:57:5315:333,9
859WÓJCIŃSKA Emilia 611boratOCROpen Kobiet114K 151sobota, 10:0000:00:0001:33:22.3001:33:22.30+00:57:5315:333,9
860ORĘZIAK Alicja 646What Is Dead May Never DieOpen Masters Kobiet23K 152sobota, 10:0000:00:0001:33:24.1001:33:24.10+00:57:5515:343,9
861SCHLEIFER Tytus 1184Memento MoriOpen Mężczyzn514M 709sobota, 13:0000:00:4101:32:42.9501:33:24.35+00:57:5515:273,9
862SOKOŁOWSKI Marcin 647What Is Dead May Never DieOpen Masters Mężczyzn104M 710sobota, 10:0000:00:0001:33:25.0001:33:25.00+00:57:5615:343,9
863HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka 958Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet24K 153sobota, 12:0000:00:0001:33:31.2501:33:31.25+00:58:0215:353,8
864NAPIERAJ Katarzyna 450Open Kobiet115K 154sobota, 09:0000:00:0001:33:31.9001:33:31.90+00:58:0315:353,8
865FILIPCZAK Tomasz 435Open Masters Mężczyzn105M 711sobota, 09:0000:00:0001:33:32.1501:33:32.15+00:58:0315:353,8
866PYSZKOWSKA Renata 267Leniwe bułyOpen Kobiet116K 155sobota, 08:1500:00:0001:33:32.2001:33:32.20+00:58:0315:353,8
867ONISK Jarek 983Open Mężczyzn515M 712sobota, 12:0000:00:0001:33:32.4001:33:32.40+00:58:0315:353,8
868RUCKA Alicja 1696Open Kobiet117K 156sobota, 13:3000:00:0001:33:34.9001:33:34.90+00:58:0615:353,8
869KOŁODZIEJCZYK Przemysław 977Open Mężczyzn516M 713sobota, 12:0000:00:0001:33:36.0001:33:36.00+00:58:0715:363,8
870WOLIŃSKI Michał 1221Open Mężczyzn517M 714sobota, 13:0000:00:0001:33:40.2501:33:40.25+00:58:1115:363,8
871KACPERSKA Aleksandra 1134Open Kobiet118K 157sobota, 13:1500:00:0001:33:41.1501:33:41.15+00:58:1215:363,8
872WACHOWICZ Michał 1143Open Mężczyzn518M 715sobota, 13:1500:00:0001:33:41.3001:33:41.30+00:58:1215:363,8
873SIEDLAREK Dominika 987Open Kobiet119K 158sobota, 12:0000:00:0001:33:41.8501:33:41.85+00:58:1215:363,8
874SOBSTYL Marcin 1425jeszcze 100mOpen Mężczyzn519M 716sobota, 13:1500:00:0001:33:43.1001:33:43.10+00:58:1415:373,8
875KOSIOR Jacek 1265Open Mężczyzn520M 717sobota, 13:1500:00:0001:33:49.2001:33:49.20+00:58:2015:383,8
876MAGRYTA Arkadiusz 1269Open Mężczyzn521M 718sobota, 13:1500:00:0001:33:50.4501:33:50.45+00:58:2115:383,8
877NOWAK Paulina 1273Open Kobiet120K 159sobota, 13:1500:00:0001:33:50.9001:33:50.90+00:58:2215:383,8
878BURZYŃSKA Klaudia 120Burzowe dzikiElite Kobiet14K 160sobota, 07:3000:00:0001:33:53.3501:33:53.35+00:58:2415:383,8
879JAKUBOWICZ Richard 20130urofilipaOpen Mężczyzn522M 719sobota, 10:3000:00:0001:34:00.1001:34:00.10+00:58:3115:403,8
880KISIOŁEK Karolina 1261Open Kobiet121K 161sobota, 13:1500:00:0001:34:01.8001:34:01.80+00:58:3215:403,8
881ORNAT Adrian 264Latające ŚwinieOpen Mężczyzn523M 720sobota, 08:1500:00:0001:34:01.9501:34:01.95+00:58:3315:403,8
882STASIAK Dominika 1282Open Kobiet122K 162sobota, 13:1500:00:0001:34:02.6001:34:02.60+00:58:3315:403,8
883MUCHA Patryk 263Latające ŚwinieOpen Mężczyzn524M 721sobota, 08:1500:00:0001:34:03.6501:34:03.65+00:58:3415:403,8
884SOBAŃSKA Anna 1774Open Masters Kobiet25K 163niedziela, 15:1500:00:0001:34:11.5501:34:11.55+00:58:4215:413,8
885KUCZYŃSKI Paweł 447Open Mężczyzn525M 722sobota, 09:0000:00:0001:34:20.4501:34:20.45+00:58:5115:433,8
886FERTACZ Wojciech 434Open Masters Mężczyzn106M 723sobota, 09:0000:00:0001:34:21.0501:34:21.05+00:58:5215:433,8
887MŁYNARCZYK Łukasz 449Open Mężczyzn526M 724sobota, 09:0000:00:0001:34:22.0501:34:22.05+00:58:5315:433,8
888JÓZEFOWICZ Daniel 304ZIOMY SPOT BIEDRONYOpen Mężczyzn527M 725sobota, 08:1500:00:0001:34:23.3501:34:23.35+00:58:5415:433,8
889WOJDYŁA Aleksander 1186Memento MoriOpen Mężczyzn528M 726sobota, 13:0000:01:0701:33:16.4501:34:23.55+00:58:5415:323,9
890WOJDYŁA Adam 1185Memento MoriOpen Mężczyzn529M 727sobota, 13:0000:00:0001:34:26.4001:34:26.40+00:58:5715:443,8
891PIOTROWSKA Agnieszka 959Runmageddonowe Świry Open Kobiet123K 164sobota, 12:0000:00:0001:34:26.6001:34:26.60+00:58:5715:443,8
892WOJDYŁA Arkadiusz 1187Memento MoriOpen Mężczyzn530M 728sobota, 13:0000:00:0001:34:28.4501:34:28.45+00:58:5915:443,8
893CHARYSZ Daniel 633TatuśkowieOpen Mężczyzn531M 729sobota, 10:0000:00:0001:34:32.2001:34:32.20+00:59:0315:453,8
894MARKOWSKA Katarzyna 842Open Masters Kobiet26K 165sobota, 11:1500:00:0001:34:32.8001:34:32.80+00:59:0315:453,8
895GRĄBCZEWSKI Łukasz 634TatuśkowieOpen Mężczyzn532M 730sobota, 10:0000:00:0001:34:32.9001:34:32.90+00:59:0415:453,8
896ZAWADKA Dariusz 1334#KolkaTeamOpen Mężczyzn533M 731sobota, 13:3000:00:0001:34:33.9501:34:33.95+00:59:0515:453,8
897KARPIERZ Katarzyna 951OIL WarszawaOpen Kobiet124K 166sobota, 12:0000:00:0001:34:36.3001:34:36.30+00:59:0715:463,8
898ROLA Mariusz 956PNPIOpen Mężczyzn534M 732sobota, 12:0000:00:0001:34:50.2001:34:50.20+00:59:2115:483,8
899ZAWADKA Anna 1333#KolkaTeamOpen Kobiet125K 167sobota, 13:3000:00:0001:34:53.9501:34:53.95+00:59:2515:483,8
900SKUBIS Agnieszka 960Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet27K 168sobota, 12:0000:00:0001:34:55.4001:34:55.40+00:59:2615:493,8
901KRYŃSKA Natalia 954PNPIOpen Kobiet126K 169sobota, 12:0000:00:0001:34:57.5501:34:57.55+00:59:2815:493,8
902ŻEBROWSKI Adam 997Open Mężczyzn535M 733sobota, 12:0000:00:0001:34:58.4501:34:58.45+00:59:2915:493,8
903SZYMAŃSKI Tomasz 1720Open Mężczyzn536M 734niedziela, 13:0000:00:0001:34:58.5501:34:58.55+00:59:2915:493,8
904ZIÓŁEK Paweł 1336#KolkaTeamOpen Mężczyzn537M 735sobota, 13:3000:00:0001:34:58.7001:34:58.70+00:59:2915:493,8
905ZIÓŁEK Anna 1335#KolkaTeamOpen Kobiet127K 170sobota, 13:3000:00:0001:34:58.8001:34:58.80+00:59:2915:493,8
906GROMEK Jagoda 655Open Kobiet128K 171sobota, 10:0000:00:0001:35:02.3001:35:02.30+00:59:3315:503,8
907ŁAKSA Igor 979Open Mężczyzn538M 736sobota, 12:0000:00:0001:35:06.6001:35:06.60+00:59:3715:513,8
908KRAJSKI Tomasz 661Open Mężczyzn539M 737sobota, 10:0000:00:0001:35:06.7001:35:06.70+00:59:3715:513,8
909WISŁAWSKI Mariusz 992Open Mężczyzn540M 738sobota, 12:0000:00:0001:35:11.7001:35:11.70+00:59:4215:513,8
910OLEJNICZAK Michal 478Jaguar TeamOpen Masters Mężczyzn107M 739sobota, 09:1500:00:0001:35:20.7001:35:20.70+00:59:5115:533,8
911MATUSIAK Mateusz 1331#KolkaTeamOpen Mężczyzn541M 740sobota, 13:3000:00:0001:35:21.5001:35:21.50+00:59:5215:533,8
912SKIBNIEWSKI Jacek 1701Open Masters Mężczyzn108M 741niedziela, 14:3000:00:0001:35:22.0501:35:22.05+00:59:5315:533,8
913KARPIŃSKA-GROMEK Monika 1620Open Masters Kobiet28K 172niedziela, 14:3000:00:0001:35:22.6501:35:22.65+00:59:5315:533,8
914MATUSIAK Agata 1330#KolkaTeamOpen Kobiet129K 173sobota, 13:3000:00:0001:35:23.1501:35:23.15+00:59:5415:533,8
915OSOBIŃSKI Paweł 1675Open Mężczyzn542M 742niedziela, 13:0000:00:0001:35:24.2501:35:24.25+00:59:5515:543,8
916DUDEK Piotr 1112NicDobregoTeamOpen Mężczyzn543M 743sobota, 12:4500:00:0001:35:25.8001:35:25.80+00:59:5615:543,8
917MADEJ Zuzanna 134430urofilipaOpen Kobiet130K 174sobota, 10:3000:00:0001:35:26.1501:35:26.15+00:59:5715:543,8
918KACZOR Krzysztof 134330urofilipaOpen Mężczyzn544M 744sobota, 10:3000:00:0001:35:27.0001:35:27.00+00:59:5815:543,8
919SZCZYŻAŃSKI Tomasz 1403GGałganyOpen Mężczyzn545M 745niedziela, 14:1500:00:0001:35:27.2001:35:27.20+00:59:5815:543,8
920KAROLEWSKI Łukasz 1402GGałganyOpen Mężczyzn546M 746niedziela, 14:1500:00:0001:35:27.7501:35:27.75+00:59:5815:543,8
921WHITE Filip 788Open Mężczyzn547M 747sobota, 10:3000:00:0001:35:33.2001:35:33.20+01:00:0415:553,8
922ADASIEWICZ Julia 904Open Kobiet131K 175sobota, 11:3000:00:0001:35:36.1501:35:36.15+01:00:0715:563,8
923KONDRACKA Monika 917Open Kobiet132K 176sobota, 11:3000:00:0001:35:37.0001:35:37.00+01:00:0815:563,8
924SZYMAŃSKI Mateusz 1719Open Mężczyzn548M 748niedziela, 13:0000:00:0001:35:37.4501:35:37.45+01:00:0815:563,8
925WOŹNIAK Izabela 711TylkomyOpen Kobiet133K 177sobota, 10:1500:00:0001:35:40.2001:35:40.20+01:00:1115:563,8
926WOŹNIAK Marcin 712TylkomyOpen Mężczyzn549M 749sobota, 10:1500:00:0001:35:40.6501:35:40.65+01:00:1115:563,8
927TRZECIAK Jolanta 1332#KolkaTeamOpen Kobiet134K 178sobota, 13:3000:00:0001:35:42.4501:35:42.45+01:00:1315:573,8
928STACHACZ Adrian 472Crossfit Team KoneserOpen Mężczyzn550M 750sobota, 09:1500:00:0001:35:42.5501:35:42.55+01:00:1315:573,8
929NIEWADZI Justyna 749Jaguar TeamOpen Kobiet135K 179sobota, 10:3000:00:0001:35:42.8501:35:42.85+01:00:1315:573,8
930WIERZBICKI Łukasz 750Jaguar TeamOpen Mężczyzn551M 751sobota, 10:3000:00:0001:35:43.3001:35:43.30+01:00:1415:573,8
931CZOGAŁA Damian 134130urofilipaOpen Masters Mężczyzn109M 752sobota, 10:3000:00:0001:35:43.5001:35:43.50+01:00:1415:573,8
932BARTOSZEK Marcin 714Wariaty z TabatyOpen Mężczyzn552M 753sobota, 10:1500:00:0001:35:48.0501:35:48.05+01:00:1915:583,8
933NEBELSKI Krzysztof 726Open Mężczyzn553M 754sobota, 10:1500:00:0001:35:50.9001:35:50.90+01:00:2215:583,8
934PYĆ Anna 718Wariaty z TabatyOpen Kobiet136K 180sobota, 10:1500:00:0001:35:51.1501:35:51.15+01:00:2215:583,8
935CHMIELOWSKI Piotr 86230urofilipaOpen Mężczyzn554M 755sobota, 10:3000:00:0001:35:51.5001:35:51.50+01:00:2215:583,8
936RADWAŃSKI Maciej 648Złota KompaniaOpen Mężczyzn555M 756sobota, 10:0000:00:0001:35:53.0001:35:53.00+01:00:2415:583,8
937JANOWSKA Anna 716Wariaty z TabatyOpen Masters Kobiet29K 181sobota, 10:1500:00:0001:35:53.6001:35:53.60+01:00:2415:583,8
938HANS Małgorzata 715Wariaty z TabatyOpen Masters Kobiet30K 182sobota, 10:1500:00:0001:35:55.6001:35:55.60+01:00:2615:593,8
939ROLINSKA-OLEJNICZAK Renata 479Jaguar TeamOpen Kobiet137K 183sobota, 09:1500:00:0001:35:57.4001:35:57.40+01:00:2815:593,8
940KAŹMIERCZAK Natalia 1015Gang UlsenaOpen Kobiet138K 184sobota, 12:3000:00:0001:35:58.4501:35:58.45+01:00:2915:593,8
941WOSZCZYK Barbara 719Wariaty z TabatyOpen Masters Kobiet31K 185sobota, 10:1500:00:0001:36:00.6001:36:00.60+01:00:3116:003,8
942MAJDAN Marta 1016Gang UlsenaOpen Masters Kobiet32K 186sobota, 12:3000:00:0001:36:01.5001:36:01.50+01:00:3216:003,7
943WIESIOŁEK Anita 1019Gang UlsenaOpen Kobiet139K 187sobota, 12:3000:00:0001:36:01.9501:36:01.95+01:00:3316:003,7
944BAZARNIK Piotr 1014Gang UlsenaOpen Mężczyzn556M 757sobota, 12:3000:00:0001:36:03.1001:36:03.10+01:00:3416:003,7
945TOMOŃ Urszula 1018Gang UlsenaOpen Kobiet140K 188sobota, 12:3000:00:0001:36:03.3501:36:03.35+01:00:3416:003,7
946SKROBISZ Krzysztof 1017Gang UlsenaOpen Masters Mężczyzn110M 758sobota, 12:3000:00:0001:36:03.6501:36:03.65+01:00:3416:003,7
947DĄBROWSKA Justyna 1759Open Kobiet141K 189niedziela, 15:1500:00:0001:36:05.7001:36:05.70+01:00:3616:003,7
948KUBAŃSKA Dorota 1329#KolkaTeamOpen Kobiet142K 190sobota, 13:3000:00:0001:36:13.6001:36:13.60+01:00:4416:023,7
949FRYDRYCH Paulina 1596Open Kobiet143K 191niedziela, 13:3000:00:0001:36:14.0501:36:14.05+01:00:4516:023,7
950MATERA Rafał 1654Open Masters Mężczyzn111M 759niedziela, 13:3000:00:0001:36:14.1501:36:14.15+01:00:4516:023,7
951ZBICHORSKI Filip 1834Wolne i prawie wolneOpen Mężczyzn557M 760sobota, 08:3000:00:0001:36:16.5001:36:16.50+01:00:4716:023,7
952GRANSICKI Mikołaj 654Open Mężczyzn558M 761sobota, 10:0000:00:0001:36:17.9501:36:17.95+01:00:4916:023,7
953LOREK Bartłomiej 468Crossfit Team KoneserOpen Masters Mężczyzn112M 762sobota, 09:1500:00:0001:36:18.7501:36:18.75+01:00:4916:033,7
954KUJAWA Michał 256Księgowi na wybieguOpen Mężczyzn559M 763sobota, 08:3000:00:0001:36:20.6001:36:20.60+01:00:5116:033,7
955WIECHETEK Dariusz 1851Open Mężczyzn560M 764sobota, 09:0000:00:0001:36:22.0001:36:22.00+01:00:5316:033,7
956LIPKOWSKA Monika 348Open Kobiet144K 192sobota, 08:0000:00:0001:36:25.6001:36:25.60+01:00:5616:043,7
957IGNATIUK Adrian 837Open Mężczyzn561M 765sobota, 11:1500:00:0001:36:27.8501:36:27.85+01:00:5816:043,7
958MIEŃKOWSKI Marcin 1771Open Mężczyzn562M 766niedziela, 15:1500:00:0001:36:27.9501:36:27.95+01:00:5916:043,7
959MIEŃKOWSKA Sylwia 1770Open Kobiet145K 193niedziela, 15:1500:00:0001:36:29.9001:36:29.90+01:01:0116:043,7
960ADAMIEC Monika 679CROSS MIŃSK MAZOWIECKIOpen Kobiet146K 194sobota, 10:1500:00:0001:36:31.6501:36:31.65+01:01:0216:053,7
961SZWED Sylwester 1748JYSK TeamOpen Mężczyzn563M 767niedziela, 15:1500:00:0001:36:32.8501:36:32.85+01:01:0316:053,7
962SŁOŃSKI Paweł 1747JYSK TeamOpen Mężczyzn564M 768niedziela, 15:1500:00:0001:36:32.9501:36:32.95+01:01:0416:053,7
963FURMANIAK Renata 1762Open Kobiet147K 195niedziela, 15:1500:00:0001:36:33.5001:36:33.50+01:01:0416:053,7
964NOWAKOWSKI Grzegorz 356Open Mężczyzn565M 769sobota, 08:0000:00:0001:36:38.3001:36:38.30+01:01:0916:063,7
965RACZYŃSKI Mariusz 963SYMMETRY GOOpen Mężczyzn566M 770sobota, 12:0000:00:0001:36:43.1501:36:43.15+01:01:1416:073,7
966ŚWIĄTEK Kamila 683CROSS MIŃSK MAZOWIECKIOpen Kobiet148K 196sobota, 10:1500:00:0001:36:46.9501:36:46.95+01:01:1816:073,7
967KIERES Adam 337Open Mężczyzn567M 771sobota, 08:1500:00:0001:36:48.1001:36:48.10+01:01:1916:083,7
968FRANK-DEMBIŃSKA Agnieszka 1545XXXXXOpen Masters Kobiet33K 197sobota, 13:3000:00:0001:36:51.9501:36:51.95+01:01:2316:083,7
968KACZYŃSKI Konrad 1546XXXXXOpen Mężczyzn568M 772sobota, 13:3000:00:0001:36:51.9501:36:51.95+01:01:2316:083,7
970ŚWIERCZYŃSKA Monika 886BłotniarkiOpen Kobiet149K 198sobota, 11:3000:00:0001:36:54.4501:36:54.45+01:01:2516:093,7
971WIT Mateusz 1514Ulepszone GnolleOpen Mężczyzn569M 773niedziela, 14:3000:00:0001:36:56.2001:36:56.20+01:01:2716:093,7
972KOPERA Kamil 1512Ulepszone GnolleOpen Mężczyzn570M 774niedziela, 14:3000:00:0001:36:56.7001:36:56.70+01:01:2716:093,7
973KARPIŃSKA Sylwia 882BłotniarkiOpen Kobiet150K 199sobota, 11:3000:00:0001:36:57.2001:36:57.20+01:01:2816:093,7
973BĄCZKOWSKI Kamil 134030urofilipaOpen Mężczyzn571M 775sobota, 10:3000:00:0001:36:57.2001:36:57.20+01:01:2816:093,7
975ŁYSKANOWSKA Małgorzata 885BłotniarkiOpen Kobiet151K 200sobota, 11:3000:00:0001:36:57.4501:36:57.45+01:01:2816:093,7
976OSTROWSKI Maciej 1125OSTR SQUADOpen Mężczyzn572M 776sobota, 12:4500:00:0001:37:02.3001:37:02.30+01:01:3316:103,7
977PAWIŃSKI Rafał 303Ziomy spod BiedronyOpen Masters Mężczyzn113M 777sobota, 08:1500:00:0001:37:03.5001:37:03.50+01:01:3416:103,7
978ŚCIBISZ Marcin 308ZIOMY SPOT BIEDRONYOpen Mężczyzn573M 778sobota, 08:1500:00:0001:37:03.7001:37:03.70+01:01:3416:103,7
979ŁASZCZYCH Olga 884BłotniarkiOpen Kobiet152K 201sobota, 11:3000:00:0001:37:05.0001:37:05.00+01:01:3616:103,7
980ŁOJEK Izabella 307ZIOMY SPOT BIEDRONYOpen Kobiet153K 202sobota, 08:1500:00:0001:37:05.1501:37:05.15+01:01:3616:103,7
981WOJCIECHOWSKA Sylwia 887BłotniarkiOpen Kobiet154K 203sobota, 11:3000:00:0001:37:05.9501:37:05.95+01:01:3716:103,7
982SOKOŁOWSKI Jacek 309ZIOMY SPOT BIEDRONYOpen Mężczyzn574M 779sobota, 08:1500:00:0001:37:06.1001:37:06.10+01:01:3716:113,7
983KIERMACZ Ewelina 883BłotniarkiOpen Kobiet155K 204sobota, 11:3000:00:0001:37:06.7001:37:06.70+01:01:3716:113,7
984OSTROWSKI Łukasz 1124OSTR SQUADOpen Mężczyzn575M 780sobota, 12:4500:00:0001:37:12.4501:37:12.45+01:01:4316:123,7
985PUCZYLOWSKI Patryk 1215Open Mężczyzn576M 781sobota, 13:0000:00:0001:37:13.1001:37:13.10+01:01:4416:123,7
986SZMIT Krzysztof 1715Open Mężczyzn577M 782sobota, 14:1500:00:0001:37:14.5001:37:14.50+01:01:4516:123,7
987SZMIT Marlena 1896Open Masters Kobiet34K 205sobota, 14:1500:00:0001:37:15.4501:37:15.45+01:01:4616:123,7
988MIKSZA Aleksander 1897Open Masters Mężczyzn114M 783sobota, 14:1500:00:0001:37:16.8001:37:16.80+01:01:4716:123,7
989HORSZCZARUK Robert 134230urofilipaOpen Masters Mężczyzn115M 784sobota, 10:3000:00:0001:37:20.8001:37:20.80+01:01:5116:133,7
990KLOZA-POPŁAWSKA Aleksandra 839Open Kobiet156K 206sobota, 11:1500:00:0001:37:20.8501:37:20.85+01:01:5116:133,7
991CLARK Samantha 1516Usual SuspectsOpen Kobiet157K 207niedziela, 14:1500:00:0001:37:27.5501:37:27.55+01:01:5816:143,7
992STOLSKI Tomasz 1517Usual SuspectsOpen Mężczyzn578M 785niedziela, 14:1500:00:0001:37:27.8501:37:27.85+01:01:5816:143,7
993BOJARSKI Kamil 1576Open Mężczyzn579M 786sobota, 13:3000:00:0001:37:28.9001:37:28.90+01:02:0016:143,7
994KOSTECKI Kamil 1632Open Mężczyzn580M 787sobota, 13:3000:00:0001:37:29.3001:37:29.30+01:02:0016:143,7
995KAZIMIERSKA Joanna 305ZIOMY SPOT BIEDRONYOpen Kobiet158K 208sobota, 08:1500:00:0001:37:30.7501:37:30.75+01:02:0116:153,7
996KUKIER Ewa 257Księgowi na wybieguOpen Masters Kobiet35K 209sobota, 08:3000:00:0001:37:31.5001:37:31.50+01:02:0216:153,7
997BUDNY Katarzyna 252Księgowi na wybieguOpen Masters Kobiet36K 210sobota, 08:3000:00:0001:37:32.1501:37:32.15+01:02:0316:153,7
998DZIUBEK Slawomir 562KARTONAT OPAKOWANIAOpen Masters Mężczyzn116M 788sobota, 09:3000:00:0001:37:34.8501:37:34.85+01:02:0516:153,7
999KAZIMIERSKI Grzegorz 306ZIOMY SPOT BIEDRONYOpen Mężczyzn581M 789sobota, 08:1500:00:0001:37:35.3001:37:35.30+01:02:0616:153,7
1000GRABOWSKI Agnieszka 1889Open Masters Kobiet37K 211sobota, 13:0000:00:0001:37:36.7501:37:36.75+01:02:0716:163,7
1001PUŁA Karolina 282Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet159K 212sobota, 08:0000:00:0001:37:37.9001:37:37.90+01:02:0916:163,7
1002JULIKOWSKI Karol 39POWER TRAININGElite Mężczyzn76M 790sobota, 07:1000:00:0001:37:39.8501:37:39.85+01:02:1016:163,7
1003GRABOWSKA Monika 299Wolne i prawie wolneOpen Masters Kobiet38K 213sobota, 08:3000:00:0001:37:42.6001:37:42.60+01:02:1316:173,7
1003KOCOT Martyna 301Wolne i prawie wolneOpen Kobiet160K 213sobota, 08:3000:00:0001:37:42.6001:37:42.60+01:02:1316:173,7
1005KĘDZIERSKA Magdalena 300Wolne i prawie wolneOpen Masters Kobiet39K 215sobota, 08:3000:00:0001:37:42.9001:37:42.90+01:02:1416:173,7
1006PERKOWSKA Katarzyna 470Crossfit Team KoneserOpen Kobiet161K 216sobota, 09:1500:00:0001:37:44.4501:37:44.45+01:02:1516:173,7
1007PARII Tetiana 469Crossfit Team KoneserOpen Kobiet162K 217sobota, 09:1500:00:0001:37:47.4501:37:47.45+01:02:1816:173,7
1008SZAŁKOWSKI Krzysztof 261Księgowi na wybieguOpen Mężczyzn582M 791sobota, 08:3000:00:0001:37:47.5001:37:47.50+01:02:1816:173,7
1009OSTROWSKI Marek 1126OSTR SQUADOpen Mężczyzn583M 792sobota, 12:4500:00:0001:37:49.1501:37:49.15+01:02:2016:183,7
1010OŁOWIŃSKA Ewa 845Open Kobiet163K 218sobota, 11:1500:00:0001:37:49.3501:37:49.35+01:02:2016:183,7
1011ROSTECKI Kamil 1127OSTR SQUADOpen Mężczyzn584M 793sobota, 12:4500:00:0001:37:49.9001:37:49.90+01:02:2116:183,7
1012KULMA Aleksandra 637Tygrysy FitnessuOpen Kobiet164K 219sobota, 10:0000:00:0001:37:51.8001:37:51.80+01:02:2216:183,7
1013KIELAK Monika 635Tygrysy FitnessuOpen Kobiet165K 220sobota, 10:0000:00:0001:37:52.0001:37:52.00+01:02:2316:183,7
1013WÓJCIK Szymon 805Kosmiczne ślimakiOpen Mężczyzn585M 794sobota, 11:1500:00:0001:37:52.0001:37:52.00+01:02:2316:183,7
1015JANECKI Jerzy 1230Husaria Race Team Open Mężczyzn586M 795sobota, 13:1500:00:0001:37:52.3501:37:52.35+01:02:2316:183,7
1016JANECKA Monika 1229Husaria Race Team Open Kobiet166K 221sobota, 13:1500:00:0001:37:52.4501:37:52.45+01:02:2316:183,7
1017SIEŃKOWSKI Konrad 804Kosmiczne ślimakiOpen Mężczyzn587M 796sobota, 11:1500:00:0001:37:53.5501:37:53.55+01:02:2416:183,7
1018MAJSTEREK Barbara 840Open Masters Kobiet40K 222sobota, 11:1500:00:0001:37:54.3001:37:54.30+01:02:2516:193,7
1019LEWECKI Wojciech 347Open Mężczyzn588M 797sobota, 08:1500:00:0001:37:54.5501:37:54.55+01:02:2516:193,7
1020WRONA Michał 1077Open Mężczyzn589M 798sobota, 12:4500:00:0001:37:54.7501:37:54.75+01:02:2516:193,7
1021KOTAS Patrycja 565Runmageddonowe Świry Open Kobiet167K 223sobota, 11:1500:00:0001:37:56.9001:37:56.90+01:02:2816:193,7
1022SROKA Violetta 640Tygrysy FitnessuOpen Masters Kobiet41K 224sobota, 10:0000:00:0001:37:56.9501:37:56.95+01:02:2816:193,7
1023PAŚNICKA Monika 846Open Masters Kobiet42K 225sobota, 11:1500:00:0001:37:59.4001:37:59.40+01:02:3016:193,7
1024DOROZ Agnieszka 418Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet43K 226sobota, 09:0000:00:0001:38:01.9001:38:01.90+01:02:3316:203,7
1025JASTRZĘBSKA Amelia 1854Open Kobiet168K 227sobota, 11:3000:00:0001:38:04.0001:38:04.00+01:02:3516:203,7
1026GRABOESKI Łukasz 836Open Mężczyzn590M 799sobota, 11:1500:00:0001:38:04.2501:38:04.25+01:02:3516:203,7
1027CHMIELECKA Joanna 416Pamso Run TeamOpen Kobiet169K 228sobota, 09:0000:00:0001:38:06.0501:38:06.05+01:02:3716:213,7
1028KRAWULSKI Jakub 1857Open Mężczyzn591M 800sobota, 11:3000:00:0001:38:06.1001:38:06.10+01:02:3716:213,7
1029MICHALSKI Kamil 638Tygrysy FitnessuOpen Mężczyzn592M 801sobota, 10:0000:00:0001:38:06.9001:38:06.90+01:02:3816:213,7
1030FEUERSTEIN Lena 680CROSS MIŃSK MAZOWIECKIOpen Kobiet170K 229sobota, 10:1500:00:0001:38:06.9501:38:06.95+01:02:3816:213,7
1031WUDARCZYK Katarzyna 644Tygrysy FitnessuOpen Kobiet171K 230sobota, 10:0000:00:0001:38:13.5001:38:13.50+01:02:4416:223,7
1032GOROCHOWIK Tomasz 973Open Mężczyzn593M 802sobota, 12:0000:00:0001:38:14.2001:38:14.20+01:02:4516:223,7
1033NARÓG Aleksandra 1272Open Kobiet172K 231sobota, 13:1500:00:0001:38:15.3001:38:15.30+01:02:4616:223,7
1034HILLER Fabian 1258Open Mężczyzn594M 803sobota, 13:1500:00:0001:38:15.6001:38:15.60+01:02:4616:223,7
1035STOSIK Krzysztof 1283Open Mężczyzn595M 804sobota, 13:1500:00:0001:38:16.4001:38:16.40+01:02:4716:223,7
1036SKURZEWSKA Karolina 471Crossfit Team KoneserOpen Kobiet173K 232sobota, 09:1500:00:0001:38:17.5001:38:17.50+01:02:4816:223,7
1037PIETRZYK Paweł 365Open Mężczyzn596M 805sobota, 08:1500:00:0001:38:22.4001:38:22.40+01:02:5316:233,7
1038GĄSIOROWSKI Robert 329Open Masters Mężczyzn117M 806sobota, 08:1500:00:0001:38:22.9501:38:22.95+01:02:5416:233,7
1039GERESZ Ewa 1349Bieg for Mercy Open Kobiet174K 233niedziela, 14:1500:00:0001:38:23.1501:38:23.15+01:02:5416:233,7
1040ROBAK Paweł 1277Open Masters Mężczyzn118M 807sobota, 13:1500:00:0001:38:24.2501:38:24.25+01:02:5516:243,7
1041KOSMALA Kornelia 802Kosmiczne ślimakiOpen Kobiet175K 234sobota, 11:1500:00:0001:38:24.3001:38:24.30+01:02:5516:243,7
1042WASIL Milena 1288Open Kobiet176K 235sobota, 13:1500:00:0001:38:24.4501:38:24.45+01:02:5516:243,7
1043KOSMALA Piotr 803Kosmiczne ślimakiOpen Mężczyzn597M 808sobota, 11:1500:00:0001:38:25.0501:38:25.05+01:02:5616:243,7
1044HUNT Aisling 1350Bieg for Mercy Open Kobiet177K 236niedziela, 14:1500:00:0001:38:25.6001:38:25.60+01:02:5616:243,7
1045ZIÓŁKOWSKA Aleksandra 965SYMMETRY GOOpen Kobiet178K 237sobota, 12:0000:00:0001:38:26.7501:38:26.75+01:02:5716:243,7
1046JANKOWSKI Dominik 19Gladiators by RMF4RTElite Masters Mężczyzn18M 809sobota, 07:2000:00:0001:38:32.4001:38:32.40+01:03:0316:253,7
1047CELMEROWSKA Karolina 651Open Kobiet179K 238sobota, 10:0000:00:0001:38:39.2001:38:39.20+01:03:1016:263,6
1048ZGLIŃSKI Piotr 639Tygrysy FitnessuOpen Masters Mężczyzn119M 810sobota, 10:0000:00:0001:38:39.5501:38:39.55+01:03:1016:263,6
1049FEĆ Kamila 326Open Kobiet180K 239sobota, 08:1500:00:0001:38:41.5001:38:41.50+01:03:1216:263,6
1050KRUSIEWICZ Agnieszka 636Tygrysy FitnessuOpen Masters Kobiet44K 240sobota, 10:0000:00:0001:38:43.3001:38:43.30+01:03:1416:273,6
1051KOC Hubert 255Księgowi na wybieguOpen Mężczyzn598M 811sobota, 08:3000:00:0001:38:49.3001:38:49.30+01:03:2016:283,6
1052BLOCH Agata 800Kosmiczne ślimakiOpen Kobiet181K 241sobota, 11:1500:00:0001:38:52.9001:38:52.90+01:03:2416:283,6
1053MIELCZAREK Magda 1271Open Kobiet182K 242sobota, 13:1500:00:0001:38:54.5501:38:54.55+01:03:2516:293,6
1054MUCHOWSKI Michał 1663Open Mężczyzn599M 812sobota, 14:1500:00:0001:39:02.4501:39:02.45+01:03:3316:303,6
1055KŁYSIŃSKI Mariusz 961SYMMETRY GOOpen Mężczyzn600M 813sobota, 12:0000:00:0001:39:04.8501:39:04.85+01:03:3516:303,6
1056KOWALSKI Adam 234HOPIOpen Mężczyzn601M 814sobota, 08:3000:00:0001:39:08.2501:39:08.25+01:03:3916:313,6
1057TYMIŃSKI Michał 964SYMMETRY GOOpen Mężczyzn602M 815sobota, 12:0000:00:0001:39:08.4001:39:08.40+01:03:3916:313,6
1058WOŁOSZCZAK Filip 1731Open Mężczyzn603M 816niedziela, 13:3000:00:0001:39:10.0001:39:10.00+01:03:4116:313,6
1059BOGUSŁAWSKA Anna 1575Open Kobiet183K 243niedziela, 13:3000:00:0001:39:10.5501:39:10.55+01:03:4116:313,6
1060BIENIEK Katarzyna 905Open Kobiet184K 244sobota, 11:3000:00:0001:39:12.4501:39:12.45+01:03:4316:323,6
1061MICHALCZYK Marta 921Open Kobiet185K 245sobota, 11:3000:00:0001:39:13.6501:39:13.65+01:03:4416:323,6
1062JAKUBOWSKI Michał 1606Open Mężczyzn604M 817niedziela, 13:1500:00:0001:39:17.8501:39:17.85+01:03:4816:323,6
1063CICHECKI Emil 1255Open Mężczyzn605M 818sobota, 13:1500:00:0001:39:18.6501:39:18.65+01:03:4916:333,6
1064SKIBIŃSKA Karolina 375Open Kobiet186K 246sobota, 08:1500:00:0001:39:19.0501:39:19.05+01:03:5016:333,6
1065SĘK Mateusz 109Elite Mężczyzn77M 819sobota, 07:2000:00:0001:39:19.8001:39:19.80+01:03:5016:333,6
1066MICHAŁOWSKI Mikołaj 352Open Mężczyzn606M 820sobota, 08:1500:00:0001:39:20.0001:39:20.00+01:03:5116:333,6
1067GÓRKA Mateusz 1257Open Mężczyzn607M 821sobota, 13:1500:00:0001:39:21.5501:39:21.55+01:03:5216:333,6
1068SKIBIŃSKA Martyna 376Open Kobiet187K 247sobota, 08:1500:00:0001:39:23.7501:39:23.75+01:03:5416:333,6
1069PIECH Dawid 258Księgowi na wybieguOpen Masters Mężczyzn120M 822sobota, 08:3000:00:0001:39:24.3501:39:24.35+01:03:5516:343,6
1070SZYJKOWSKI Kacper 642Tygrysy FitnessuOpen Mężczyzn608M 823sobota, 10:0000:00:0001:39:28.0001:39:28.00+01:03:5916:343,6
1071SZYMCZAK Paweł 1528VIGO SystemOpen Mężczyzn609M 824niedziela, 13:1500:00:0001:39:31.0001:39:31.00+01:04:0216:353,6
1072MORAWSKI Dawid 1527VIGO SystemOpen Mężczyzn610M 825niedziela, 13:1500:00:0001:39:32.7501:39:32.75+01:04:0316:353,6
1073ZIÓŁKOWSKI Paweł 966SYMMETRY GOOpen Mężczyzn611M 826sobota, 12:0000:00:0001:39:33.3001:39:33.30+01:04:0416:353,6
1074ZAGAJEWSKI Mariusz 536Open Masters Mężczyzn121M 827sobota, 09:1500:00:0001:39:34.1501:39:34.15+01:04:0516:353,6
1075ZAGAJEWSKA Aleksandra 535Open Kobiet188K 248sobota, 09:1500:00:0001:39:34.3501:39:34.35+01:04:0516:353,6
1076MURAWSKI Kuba 517Open Mężczyzn612M 828sobota, 09:1500:00:0001:39:34.9501:39:34.95+01:04:0616:353,6
1077BATOROWICZ Emil 1520VIGO SystemOpen Mężczyzn613M 829niedziela, 13:1500:00:0001:39:36.3001:39:36.30+01:04:0716:363,6
1078SZYJKOWSKA Mariola 641Tygrysy FitnessuOpen Masters Kobiet45K 249sobota, 10:0000:00:0001:39:38.1001:39:38.10+01:04:0916:363,6
1078SZYJKOWSKI Paweł 643Tygrysy FitnessuOpen Masters Mężczyzn122M 830sobota, 10:0000:00:0001:39:38.1001:39:38.10+01:04:0916:363,6
1080POWĄZKA-FILIPIAK Magdalena 549eNtuzjaściOpen Kobiet189K 250sobota, 09:3000:00:0001:39:39.3001:39:39.30+01:04:1016:363,6
1081JABCZYŃSKA Marta 1259Open Kobiet190K 251sobota, 13:1500:00:0001:39:39.5001:39:39.50+01:04:1016:363,6
1082MACIASZEK Grzegorz 547eNtuzjaściOpen Mężczyzn614M 831sobota, 09:3000:00:0001:39:41.7001:39:41.70+01:04:1216:363,6
1083PURCHALAK Karolina 939Breakers TeamOpen Kobiet191K 252sobota, 12:0000:00:0001:39:42.5501:39:42.55+01:04:1316:373,6
1084BARTOŚ Aleksandra 545eNtuzjaściOpen Masters Kobiet46K 253sobota, 09:3000:00:0001:39:42.7001:39:42.70+01:04:1316:373,6
1085PURCHALAK Paweł 962SYMMETRY GOOpen Mężczyzn615M 832sobota, 12:0000:00:0001:39:42.9501:39:42.95+01:04:1416:373,6
1086KLIMASZEWSKI Przemysław 546eNtuzjaściOpen Mężczyzn616M 833sobota, 09:3000:00:0001:39:44.7501:39:44.75+01:04:1516:373,6
1087BRONIKOWSKI Kamil 1521VIGO SystemOpen Mężczyzn617M 834niedziela, 13:1500:00:0001:39:45.1501:39:45.15+01:04:1616:373,6
1088PANEK Jakub 359Open Mężczyzn618M 835sobota, 08:1500:00:2001:39:25.9501:39:46.00+01:04:1716:343,6
1089POLAKIEWICZ Paweł 548eNtuzjaściOpen Mężczyzn619M 836sobota, 09:3000:00:0001:39:46.3001:39:46.30+01:04:1716:373,6
1090SIERPIŃSKA Monika 122Nie W Szczepionkę TeamElite Kobiet15K 254sobota, 07:3000:00:0001:39:46.6501:39:46.65+01:04:1716:373,6
1091ROSIŃSKA Dominika 1116NicDobregoTeamOpen Kobiet192K 255sobota, 12:4500:00:0001:39:48.7001:39:48.70+01:04:1916:383,6
1092BEDNARCZYK Artur 1567Open Mężczyzn620M 837niedziela, 13:1500:00:0001:39:52.2501:39:52.25+01:04:2316:383,6
1093ANGOUR Sarah 1869Open Kobiet193K 256sobota, 11:1500:00:0001:39:52.3001:39:52.30+01:04:2316:383,6
1094MILKOWSKI Sylwester 1659Open Mężczyzn621M 838niedziela, 13:1500:00:0001:39:56.5501:39:56.55+01:04:2716:393,6
1095OGRODNIK Bogusław 1823Open Masters Mężczyzn123M 839niedziela, 13:0000:00:0001:39:57.5001:39:57.50+01:04:2816:393,6
1096KRÓL Wiktor 677ConnectisOpen Mężczyzn622M 840sobota, 10:1500:00:0001:40:08.4501:40:08.45+01:04:3916:413,6
1097KOWAL Anna 1633Open Kobiet194K 257niedziela, 14:3000:00:0001:40:09.9001:40:09.90+01:04:4116:413,6
1098NOWICKI Norbert 1667Open Mężczyzn623M 841niedziela, 14:3000:00:0001:40:10.4001:40:10.40+01:04:4116:413,6
1099MATUSZEWSKI Dominik 1525VIGO SystemOpen Mężczyzn624M 842niedziela, 13:1500:00:0001:40:11.1501:40:11.15+01:04:4216:413,6
1100MACIAK Grzegorz 98Elite Mężczyzn78M 843sobota, 07:1000:00:0001:40:15.1001:40:15.10+01:04:4616:423,6
1101WOJCICKI Bartlomiej 695MKKK35Open Mężczyzn625M 844sobota, 10:1500:00:0001:40:17.0001:40:17.00+01:04:4816:423,6
1102KEMNITZ Maciek 1180Lubię cyckiOpen Mężczyzn626M 845sobota, 13:0000:00:0001:40:18.5001:40:18.50+01:04:4916:433,6
1103HERNOGA Hubert 1179Lubię cyckiOpen Mężczyzn627M 846sobota, 13:0000:00:0001:40:19.7001:40:19.70+01:04:5016:433,6
1104WÓJCICKI Maciej 696MKKK35Open Masters Mężczyzn124M 847sobota, 10:1500:00:0001:40:23.1501:40:23.15+01:04:5416:433,6
1105WIŚNIEWSKI Konrad 550eNtuzjaściOpen Mężczyzn628M 848sobota, 09:3000:00:0001:40:23.8001:40:23.80+01:04:5416:433,6
1106WOŹNIAK Elżbieta 1732Open Kobiet195K 258niedziela, 13:0000:00:0001:40:30.2001:40:30.20+01:05:0116:453,6
1107WAWRZYNIAK Monika 1726Open Kobiet196K 259niedziela, 13:0000:00:0001:40:31.9001:40:31.90+01:05:0316:453,6
1108WOŁOSZYN Marcin 1289Open Mężczyzn629M 849sobota, 13:1500:00:0001:40:34.5001:40:34.50+01:05:0516:453,6
1109MALEWICKI Marcin 236HOPIOpen Mężczyzn630M 850sobota, 08:3000:00:0001:40:36.4001:40:36.40+01:05:0716:463,6
1110MIELCZAREK Michał 103Open Mężczyzn631M 851sobota, 07:2000:00:0001:40:36.8501:40:36.85+01:05:0716:463,6
1111ROSTEK Piotr 596Open Mężczyzn632M 852sobota, 09:3000:00:0001:40:54.0501:40:54.05+01:05:2516:493,6
1112BAŁUT Przemysław 1836ANTHIDOTUMOpen Mężczyzn633M 853sobota, 11:3000:00:0001:40:57.5001:40:57.50+01:05:2816:493,6
1113FAŁEK Marta 1591Open Kobiet197K 260sobota, 14:1500:00:0001:40:57.6001:40:57.60+01:05:2816:493,6
1114DYMYD Volodymyr 1590Open Mężczyzn634M 854sobota, 14:1500:00:0001:40:57.7001:40:57.70+01:05:2816:493,6
1115WNUK Karolina 1727Open Kobiet198K 261sobota, 14:1500:00:0001:40:59.0501:40:59.05+01:05:3016:493,6
1116PODSIEDLIK Olga 1688Open Kobiet199K 262sobota, 14:1500:00:0001:41:01.2001:41:01.20+01:05:3216:503,6
1117OLCZAK-ZIÓŁEK Daria 1672Open Kobiet200K 263niedziela, 14:1500:00:0001:41:04.5001:41:04.50+01:05:3516:503,6
1118PRUSKI Robert 1690Open Mężczyzn635M 855niedziela, 14:1500:00:0001:41:05.1001:41:05.10+01:05:3616:503,6
1119PANUCHNO Michał 1678Open Mężczyzn636M 856niedziela, 14:1500:00:0001:41:06.0501:41:06.05+01:05:3716:513,6
1120OLCZAK Dagmara 1671Open Kobiet201K 264niedziela, 14:1500:00:0001:41:06.6001:41:06.60+01:05:3716:513,6
1121ŻMUDA-GOŁĘBIEWSKA Agnieszka 676CGP TropicieleOpen Kobiet202K 265sobota, 10:1500:00:0001:41:07.8001:41:07.80+01:05:3816:513,6
1122JANOWSKI Mikołaj 1025Leniwe Parówy ZwyrolaOpen Mężczyzn637M 857sobota, 13:1500:00:0001:41:08.7501:41:08.75+01:05:3916:513,6
1123ROSIŃSKI Arkadiusz 1026Leniwe Parówy ZwyrolaOpen Mężczyzn638M 858sobota, 13:1500:00:0001:41:09.1001:41:09.10+01:05:4016:513,6
1124HINC Aldona 1053Open Masters Kobiet47K 266sobota, 13:1500:00:0001:41:10.5501:41:10.55+01:05:4116:513,6
1125CZARNOWICZ Jakub 1582Open Mężczyzn639M 859sobota, 14:1500:00:0001:41:17.1001:41:17.10+01:05:4816:523,6
1126KARBOWNIAK Szymon 506Open Mężczyzn640M 860sobota, 09:1500:00:0001:41:23.4001:41:23.40+01:05:5416:533,6
1127SZYSZKO Marta 389Open Kobiet203K 267sobota, 08:1500:00:0001:41:23.4501:41:23.45+01:05:5416:533,6
1128SOŁTYS Radosław 380Open Mężczyzn641M 861sobota, 08:1500:00:0001:41:24.0001:41:24.00+01:05:5516:543,6
1129SZMIGIEL Joanna 388Open Kobiet204K 268sobota, 08:1500:00:0001:41:25.4501:41:25.45+01:05:5616:543,5
1130KRUPA Adam 1846KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn642M 862sobota, 08:3000:00:0001:41:26.0001:41:26.00+01:05:5716:543,5
1131WRONA Adrian 395Open Mężczyzn643M 863sobota, 08:1500:00:0001:41:26.2501:41:26.25+01:05:5716:543,5
1132KOŚCIUSZKO Michał 1224Czy to pole jest obowiązkowe?Open Mężczyzn644M 864sobota, 13:1500:00:0001:41:26.8001:41:26.80+01:05:5716:543,5
1133SZEWCZYK Łukasz 387Open Mężczyzn645M 865sobota, 08:1500:00:0001:41:27.0001:41:27.00+01:05:5816:543,5
1134PINCZUK Michał 207CFE TeamOpen Mężczyzn646M 866sobota, 08:1500:00:0001:41:28.6501:41:28.65+01:05:5916:543,5
1135WIECZOREK Piotr 209CFE TeamOpen Mężczyzn647M 867sobota, 08:1500:00:0001:41:29.7001:41:29.70+01:06:0016:543,5
1136PARDAK Katarzyna 1444LOTAMS TeamOpen Kobiet205K 269niedziela, 14:1500:00:0001:41:30.7001:41:30.70+01:06:0116:553,5
1137BOREK Paweł 247KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn648M 868sobota, 08:3000:00:0001:41:32.1501:41:32.15+01:06:0316:553,5
1138ŚCIBOR Marta 208CFE TeamOpen Kobiet206K 270sobota, 08:1500:00:0001:41:33.1001:41:33.10+01:06:0416:553,5
1139BRYŚKIEWICZ Kacper 205CFE TeamOpen Mężczyzn649M 869sobota, 08:1500:00:0001:41:35.0001:41:35.00+01:06:0616:553,5
1140ZACHARCZYK Katarzyna 1833CFE TeamOpen Kobiet207K 271sobota, 08:1500:00:0001:41:36.0001:41:36.00+01:06:0716:563,5
1141MACIOS Kamil 692MKKK35Open Mężczyzn650M 870sobota, 10:1500:00:0001:41:36.2001:41:36.20+01:06:0716:563,5
1142STEBNICKI Mateusz 1509Tęgie PtysieOpen Mężczyzn651M 871niedziela, 13:3000:00:0001:41:38.9001:41:38.90+01:06:1016:563,5
1143MAKAREWICZ Joanna 1524VIGO SystemOpen Kobiet208K 272niedziela, 13:1500:00:0001:41:40.8001:41:40.80+01:06:1116:563,5
1144FLAK Rafal 1522VIGO SystemOpen Masters Mężczyzn125M 872niedziela, 13:1500:00:0001:41:42.0501:41:42.05+01:06:1316:573,5
1145MILCZAREK Karolina 1526VIGO SystemOpen Kobiet209K 273niedziela, 13:1500:00:0001:41:42.1001:41:42.10+01:06:1316:573,5
1146FRUBA Katarzyna 690MKKK35Open Kobiet210K 274sobota, 10:1500:00:0001:41:43.8501:41:43.85+01:06:1416:573,5
1147SALIŃSKA Barbara 1071Open Kobiet211K 275sobota, 12:4500:00:0001:41:46.4001:41:46.40+01:06:1716:573,5
1148MARKOWSKI Krzysztof 1062Open Mężczyzn652M 873sobota, 12:4500:00:0001:41:46.5001:41:46.50+01:06:1716:573,5
1149BRZEZIŃSKI Daniel 431Open Mężczyzn653M 874sobota, 09:0000:00:0001:41:47.2001:41:47.20+01:06:1816:573,5
1150KOBYLIŃSKI Damian 580Open Mężczyzn654M 875sobota, 09:3000:00:0001:41:51.7001:41:51.70+01:06:2216:583,5
1151KACPERSKI Piotr 579Open Mężczyzn655M 876sobota, 09:3000:00:0001:41:54.4501:41:54.45+01:06:2516:593,5
1152MALARCZYK Maciej 513Open Mężczyzn656M 877sobota, 09:1500:00:0001:41:54.8001:41:54.80+01:06:2516:593,5
1153OPAŁCZYK Artur 1443LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn126M 878niedziela, 14:1500:00:0001:41:59.9501:41:59.95+01:06:3116:593,5
1154JEZIERSKI Tomasz 206CFE TeamOpen Mężczyzn657M 879sobota, 08:1500:00:0001:42:00.6501:42:00.65+01:06:3117:003,5
1155DŁUGOSZ Nadia 720Open Kobiet212K 276sobota, 10:1500:00:0001:42:01.0001:42:01.00+01:06:3217:003,5
1156SADOWSKI Sławek 927Open Masters Mężczyzn127M 880sobota, 11:3000:00:0001:42:01.2001:42:01.20+01:06:3217:003,5
1157ZACHARCZYK Aleksandra 398Open Kobiet213K 277sobota, 08:1500:00:0001:42:01.4001:42:01.40+01:06:3217:003,5
1158DURLIK Jakub 248KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn658M 881sobota, 08:3000:00:0001:42:03.6501:42:03.65+01:06:3417:003,5
1159JEZIERSKA Agnieszka 210Cybisa SquadOpen Kobiet214K 278sobota, 08:1500:00:0001:42:03.9001:42:03.90+01:06:3517:003,5
1160FRANEK Kuba 746FitFormaOpen Mężczyzn659M 882sobota, 10:3000:00:0001:42:07.2001:42:07.20+01:06:3817:013,5
1161MAGNUSZEWSKA Urszula 893Szalone PrzyjaciółkiOpen Kobiet215K 279sobota, 11:3000:00:0001:42:16.2001:42:16.20+01:06:4717:023,5
1162PLOTNIKIEWICZ Jakub 984Open Mężczyzn660M 883sobota, 12:0000:00:0001:42:17.9001:42:17.90+01:06:4917:023,5
1163PODGÓRSKA Anna 895Szalone PrzyjaciółkiOpen Kobiet216K 280sobota, 11:3000:00:0001:42:18.3501:42:18.35+01:06:4917:033,5
1164RZĄŻEWSKA Aleksandra 897Szalone PrzyjaciółkiOpen Kobiet217K 281sobota, 11:3000:00:0001:42:20.1501:42:20.15+01:06:5117:033,5
1164PYĆ Artur 1445LOTAMS TeamOpen Masters Mężczyzn128M 884niedziela, 14:1500:00:0001:42:20.1501:42:20.15+01:06:5117:033,5
1166TRZASKOWSKI Andrzej 786Open Mężczyzn661M 885sobota, 10:3000:00:0001:42:22.0001:42:22.00+01:06:5317:033,5
1167BĄK Damian 744FitFormaOpen Mężczyzn662M 886sobota, 10:3000:00:0001:42:23.6501:42:23.65+01:06:5417:033,5
1168KORTAS Magdalena 761Połamańce z Gemini :)Open Kobiet218K 282sobota, 10:3000:00:0001:42:24.8501:42:24.85+01:06:5517:043,5
1169KISIEL Maciej 1624Open Mężczyzn663M 887sobota, 14:1500:00:0001:42:24.9001:42:24.90+01:06:5617:043,5
1170BIESZCZAD Katarzyna 760Połamańce z Gemini :)Open Kobiet219K 283sobota, 10:3000:00:0001:42:25.3001:42:25.30+01:06:5617:043,5
1171ŁUCZAK Radosław 1060Open Masters Mężczyzn129M 888sobota, 12:3000:00:0001:42:25.5501:42:25.55+01:06:5617:043,5
1172KWIASOWSKA Sandra 343Open Kobiet220K 284sobota, 08:3000:00:0001:42:26.1001:42:26.10+01:06:5717:043,5
1173MAGNUSZEWSKI Marcin 894Szalone PrzyjaciółkiOpen Masters Mężczyzn130M 889sobota, 11:3000:00:0001:42:26.1501:42:26.15+01:06:5717:043,5
1174JEZIERSKI Daniel 211Cybisa SquadOpen Mężczyzn664M 890sobota, 08:1500:00:0001:42:28.0001:42:28.00+01:06:5917:043,5
1175CIOSEK Daria 130Torpeda Race TeamElite Kobiet16K 285sobota, 07:3000:00:0001:42:28.1001:42:28.10+01:06:5917:043,5
1176BOMBOLEWSKI Cezary 1049Open Masters Mężczyzn131M 891sobota, 12:3000:00:0001:42:28.7001:42:28.70+01:06:5917:043,5
1177RYLSKI Hubert 854Open Mężczyzn665M 892sobota, 11:1500:00:0001:42:31.6001:42:31.60+01:07:0217:053,5
1178KALWAS Katarzyna 1617Open Kobiet221K 286niedziela, 14:3000:00:0001:42:44.8501:42:44.85+01:07:1517:073,5
1179PLAK Agnieszka 848Open Kobiet222K 287sobota, 11:1500:00:0001:42:45.0501:42:45.05+01:07:1617:073,5
1180PNIEWSKI Wawrzyniec 693MKKK35Open Mężczyzn666M 893sobota, 10:1500:00:0001:42:45.3001:42:45.30+01:07:1617:073,5
1181GALANT Paweł 691MKKK35Open Masters Mężczyzn132M 894sobota, 10:1500:00:0001:42:45.5001:42:45.50+01:07:1617:073,5
1182BIELICKI Paweł 1569Open Mężczyzn667M 895niedziela, 13:0000:00:0001:42:45.8501:42:45.85+01:07:1617:073,5
1183MIKOŁAJEWSKA Paulina 844Open Kobiet223K 288sobota, 11:1500:00:0001:42:46.3001:42:46.30+01:07:1717:073,5
1184SZLACHTA-MYRLAK Maria 144Elite Kobiet17K 289sobota, 07:3000:00:0001:42:52.7001:42:52.70+01:07:2317:083,5
1185MOŻEJKO Ewelina 1661Open Kobiet224K 290niedziela, 14:1500:00:0001:42:54.8501:42:54.85+01:07:2517:093,5
1186PIASECKI Hubert 592Open Mężczyzn668M 896sobota, 09:3000:00:0001:42:59.0001:42:59.00+01:07:3017:093,5
1187WOŹNIAK Szymon 748FitFormaOpen Mężczyzn669M 897sobota, 10:3000:00:0001:43:01.1001:43:01.10+01:07:3217:103,5
1188PRACZYK Justyna 850Open Kobiet225K 291sobota, 11:1500:00:0001:43:01.2001:43:01.20+01:07:3217:103,5
1189PRACZYK Filip 849Open Mężczyzn670M 898sobota, 11:1500:00:0001:43:01.8001:43:01.80+01:07:3217:103,5
1190PIERNIK Wioleta 454Open Kobiet226K 292sobota, 09:0000:00:0001:43:04.0001:43:04.00+01:07:3517:103,5
1191SEWERYNOWICZ Michał 415Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn671M 899sobota, 09:0000:00:0001:43:04.3001:43:04.30+01:07:3517:103,5
1192FRUBA Jarosław 689MKKK35Open Masters Mężczyzn133M 900sobota, 10:1500:00:0001:43:07.5001:43:07.50+01:07:3817:113,5
1193JANCZYK Michał 1608Open Mężczyzn672M 901niedziela, 14:1500:00:0001:43:07.6501:43:07.65+01:07:3817:113,5
1194JÓZEFCZYK Piotr 1777Open Mężczyzn673M 902sobota, 14:4500:00:0001:43:11.3501:43:11.35+01:07:4217:113,5
1195ADAMUS Aleksandra 274Nie sztuka uciec gdy w dupie sztuciecOpen Kobiet227K 293sobota, 08:0000:00:0001:43:16.6001:43:16.60+01:07:4717:123,5
1196PREWYSZ-KWINTO Mateusz 275Nie sztuka uciec gdy w dupie sztuciecOpen Mężczyzn674M 903sobota, 08:0000:00:0001:43:18.2501:43:18.25+01:07:4917:133,5
1197BARTNIK Oliwia 1533WatexOpen Kobiet228K 294niedziela, 14:3000:00:0001:43:20.6001:43:20.60+01:07:5117:133,5
1198TÁNCZOS Weronika 1324Open Kobiet229K 295sobota, 14:3000:00:0001:43:21.3501:43:21.35+01:07:5217:133,5
1199KAZIK Marcin 1114NicDobregoTeamOpen Masters Mężczyzn134M 904sobota, 12:4500:00:0001:43:22.0001:43:22.00+01:07:5317:133,5
1200SZYMCZYK Joanna 1917Open Kobiet230K 296niedziela, 15:3000:00:0001:43:23.0001:43:23.00+01:07:5417:133,5
1201CHOJNACKI Bartosz 1441LOTAMS TeamOpen Mężczyzn675M 905niedziela, 14:1500:00:0001:43:23.5501:43:23.55+01:07:5417:133,5
1202RYGIEL Maciej 1911Open Mężczyzn676M 906niedziela, 15:3000:00:0001:43:23.6501:43:23.65+01:07:5417:133,5
1203KUCHNIO Dorota 1115NicDobregoTeamOpen Kobiet231K 297sobota, 12:4500:00:0001:43:23.7001:43:23.70+01:07:5417:133,5
1204LEPIESZKIEWICZ Natalia 1646Open Kobiet232K 298sobota, 14:1500:00:0001:43:24.6501:43:24.65+01:07:5517:143,5
1205KĘDZIOREK Izabela 1356BroforceOpen Kobiet233K 299sobota, 14:1500:00:0001:43:24.9501:43:24.95+01:07:5617:143,5
1206GINGLAS Karolina 1113NicDobregoTeamOpen Kobiet234K 300sobota, 12:4500:00:0001:43:25.2001:43:25.20+01:07:5617:143,5
1207KAMIŃSKA Angelika 1618Open Masters Kobiet48K 301sobota, 14:1500:00:0001:43:26.0501:43:26.05+01:07:5717:143,5
1208POLOWCZYK Paulina 896Szalone PrzyjaciółkiOpen Kobiet235K 302sobota, 11:3000:00:0001:43:26.5001:43:26.50+01:07:5717:143,5
1209GRUCA Malgorzata 892Szalone PrzyjaciółkiOpen Kobiet236K 303sobota, 11:3000:00:0001:43:27.4501:43:27.45+01:07:5817:143,5
1210BOROWSKA Kinga 745FitFormaOpen Kobiet237K 304sobota, 10:3000:00:0001:43:37.0001:43:37.00+01:08:0817:163,5
1211KOZŁOWSKA Monika 1266Open Kobiet238K 305sobota, 13:1500:00:0001:43:38.0001:43:38.00+01:08:0917:163,5
1212MAMCARZ Krzysztof 1270Open Mężczyzn677M 907sobota, 13:1500:00:0001:43:38.4001:43:38.40+01:08:0917:163,5
1213WÓDCZAK Waldemar 1510Tęgie PtysieOpen Mężczyzn678M 908niedziela, 13:3000:00:0001:43:51.0001:43:51.00+01:08:2217:183,5
1214STRZAŁKOWSKA Alicja 1182Lubię cyckiOpen Kobiet239K 306sobota, 13:0000:00:0001:43:53.3001:43:53.30+01:08:2417:183,5
1215MILCARZ Damian 587Open Mężczyzn679M 909sobota, 09:3000:00:0001:43:56.1501:43:56.15+01:08:2717:193,5
1216ZAKRZEWSKI Paweł 400Open Mężczyzn680M 910sobota, 08:1500:00:0001:43:57.6001:43:57.60+01:08:2817:193,5
1217DUDA Cynthia 203Bielańskie Riki-tikiOpen Kobiet240K 307sobota, 08:1500:00:0001:44:08.2001:44:08.20+01:08:3917:213,5
1218ŁUCZAK Paulina 349Open Kobiet241K 308sobota, 08:1500:00:0001:44:08.3001:44:08.30+01:08:3917:213,5
1219GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 1240POWER TRAININGOpen Kobiet242K 309sobota, 13:1500:00:0001:44:11.8501:44:11.85+01:08:4217:213,5
1220PRZASNEK Kamil 694MKKK35Open Mężczyzn681M 911sobota, 10:1500:00:0001:44:15.9001:44:15.90+01:08:4717:223,5
1221WIETERSKA Marta 1304KrokonieOpen Kobiet243K 310sobota, 14:3000:00:0001:44:18.6001:44:18.60+01:08:4917:233,5
1222KRZYŻANOWSKA Marta 1206Open Kobiet244K 311sobota, 14:3000:00:0001:44:19.6001:44:19.60+01:08:5017:233,5
1223WŁODARCZYK Ewelina 1164Białobrzeskie morsyOpen Masters Kobiet49K 312sobota, 13:0000:00:0001:44:20.3501:44:20.35+01:08:5117:233,5
1224WRZESINSKA Michalina 1165Białobrzeskie morsyOpen Kobiet245K 313sobota, 13:0000:00:0001:44:24.0001:44:24.00+01:08:5517:243,4
1225RĄBKOWSKA Katarzyna 1163Białobrzeskie morsyOpen Masters Kobiet50K 314sobota, 13:0000:00:0001:44:24.7501:44:24.75+01:08:5517:243,4
1226PODGÓRSKA Katarzyna 1792PSE RADOMOpen Kobiet246K 315niedziela, 15:3000:00:0001:44:25.5001:44:25.50+01:08:5617:243,4
1227MARYNOWSKI Łukasz 1181Lubię cyckiOpen Mężczyzn682M 912sobota, 13:0000:00:0001:44:27.0501:44:27.05+01:08:5817:243,4
1228ZAGÓRSKI Łukasz 1795PSE RADOMOpen Mężczyzn683M 913niedziela, 15:3000:00:0001:44:27.7001:44:27.70+01:08:5817:243,4
1229KWIETNIEWSKA Luiza 1162Białobrzeskie morsyOpen Masters Kobiet51K 316sobota, 13:0000:00:0001:44:28.9001:44:28.90+01:09:0017:243,4
1229KALITA Rafał 1790PSE RADOMOpen Masters Mężczyzn135M 914niedziela, 15:3000:00:0001:44:28.9001:44:28.90+01:09:0017:243,4
1231KOZŁOWSKA Joanna 1791PSE RADOMOpen Masters Kobiet52K 317niedziela, 15:3000:00:0001:44:31.5001:44:31.50+01:09:0217:253,4
1232GIERAT Marcin 1789PSE RADOMOpen Masters Mężczyzn136M 915niedziela, 15:3000:00:0001:44:33.7501:44:33.75+01:09:0417:253,4
1233SZEWCZUK Paweł 1794PSE RADOMOpen Mężczyzn684M 916niedziela, 15:3000:00:0001:44:34.7501:44:34.75+01:09:0517:253,4
1234SIEMION Ewelina 1793PSE RADOMOpen Kobiet247K 318niedziela, 15:3000:00:0001:44:35.1501:44:35.15+01:09:0617:253,4
1235CIECIURA Martyna 1536WatexOpen Kobiet248K 319niedziela, 14:0000:00:0001:44:47.0501:44:47.05+01:09:1817:273,4
1236BALAK Szymon 1531WatexOpen Mężczyzn685M 917niedziela, 14:0000:00:0001:44:47.5001:44:47.50+01:09:1817:273,4
1237DZIURDA Adam 279POWER TRAININGOpen Mężczyzn686M 918sobota, 08:1500:00:0001:44:47.6501:44:47.65+01:09:1817:273,4
1238OBROŚLAK Grzegorz 1668Open Mężczyzn687M 919sobota, 14:1500:00:0001:44:54.8001:44:54.80+01:09:2517:293,4
1239KORDOS Mateusz 277Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn688M 920sobota, 08:1500:00:0001:44:55.6001:44:55.60+01:09:2617:293,4
1240FEREK Ewa 834Open Kobiet249K 320sobota, 11:1500:00:0001:44:55.7501:44:55.75+01:09:2617:293,4
1241ZUBIK Krystian 1311Zubi TeamOpen Mężczyzn689M 921sobota, 14:3000:00:0001:45:02.5001:45:02.50+01:09:3317:303,4
1242CHMIEL Ola 1776Open Kobiet250K 321sobota, 14:4500:00:0001:45:02.8001:45:02.80+01:09:3317:303,4
1243PADEWSKI Zenon 1066Open Masters Mężczyzn137M 922sobota, 12:3000:00:0001:45:06.5001:45:06.50+01:09:3717:313,4
1244OBROŚLAK Krzysztof 1669Open Mężczyzn690M 923sobota, 14:1500:00:0001:45:13.5001:45:13.50+01:09:4417:323,4
1245KITALA Radosław 78Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn79M 924sobota, 07:1000:00:0001:45:13.7001:45:13.70+01:09:4417:323,4
1246FRĄCZEK Maciej 577Open Mężczyzn691M 925sobota, 09:3000:00:0001:45:18.1001:45:18.10+01:09:4917:333,4
1247WOŹNICKI Radosław 603Open Mężczyzn692M 926sobota, 09:3000:00:0001:45:18.4001:45:18.40+01:09:4917:333,4
1248DŁUBAK Mikołaj 500Open Mężczyzn693M 927sobota, 09:1500:00:0001:45:26.2501:45:26.25+01:09:5717:343,4
1249MAHARINA Liza 1310Zubi TeamOpen Kobiet251K 322sobota, 14:3000:00:0001:45:26.5501:45:26.55+01:09:5717:343,4
1250GÓRECKA Anna 563MotoBabiniecOpen Masters Kobiet53K 323sobota, 09:3000:00:0001:45:34.9501:45:34.95+01:10:0617:353,4
1251KUJAWA Małgorzata 564MotoBabiniecOpen Masters Kobiet54K 324sobota, 09:3000:00:0001:45:40.9501:45:40.95+01:10:1217:363,4
1252URMANOWSKI Grzegorz 740Double BullseyeOpen Mężczyzn694M 928sobota, 10:3000:00:0001:45:43.4001:45:43.40+01:10:1417:373,4
1253KRZYŻANOWSKI Julian 40POWER TRAININGElite Mężczyzn80M 929sobota, 07:1000:00:0001:46:02.3001:46:02.30+01:10:3317:403,4
1254STASZCZYK Bartłomiej 66UNIT37Elite Mężczyzn81M 930sobota, 07:2000:00:0001:46:06.8501:46:06.85+01:10:3717:413,4
1255ZAJĄC Justyna 996Open Kobiet252K 325sobota, 12:0000:00:0001:46:06.9501:46:06.95+01:10:3817:413,4
1256WOJTAŚ Bartłomiej 798EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn695M 931sobota, 11:1500:00:0001:46:07.5001:46:07.50+01:10:3817:413,4
1257WÓJCICKI Bartosz 1728Open Mężczyzn696M 932niedziela, 13:1500:00:0001:46:10.2001:46:10.20+01:10:4117:413,4
1258PODGÓRSKI Jarosław 1089Biegniemy dla DANIELA Open Masters Mężczyzn138M 933sobota, 12:4500:00:0001:46:20.3001:46:20.30+01:10:5117:433,4
1259DŁUSKA Oliwia 1239POWER TRAININGOpen Kobiet253K 326sobota, 13:1500:00:0001:46:25.6001:46:25.60+01:10:5617:443,4
1260KLATE Aleksandra 747FitFormaOpen Kobiet254K 327sobota, 10:3000:00:0001:46:32.6001:46:32.60+01:11:0317:453,4
1261PADEWSKI Paweł 1065Open Mężczyzn697M 934sobota, 12:3000:00:0001:46:41.7001:46:41.70+01:11:1217:463,4
1262KOŚLA Arkadiusz 249KAMIL ŚLIMAKOpen Mężczyzn698M 935sobota, 08:3000:00:0001:46:43.1001:46:43.10+01:11:1417:473,4
1263WRONIEWICZ Piotr 861Open Mężczyzn699M 936sobota, 11:1500:00:0001:46:43.6501:46:43.65+01:11:1417:473,4
1264BŁAŻEJEWSKI Wojciech 572Open Mężczyzn700M 937sobota, 09:3000:00:0001:47:00.8001:47:00.80+01:11:3117:503,4
1265SOBOTA Mariola 1706Open Kobiet255K 328niedziela, 13:1500:00:0001:47:07.8001:47:07.80+01:11:3817:513,4
1266WARZOCHA Weronika 1828Open Kobiet256K 329niedziela, 16:0000:00:0001:47:16.8001:47:16.80+01:11:4717:523,4
1267DOBRZYŃSKA Aleksandra 1808Open Kobiet257K 330niedziela, 16:0000:00:0001:47:17.5501:47:17.55+01:11:4817:523,4
1268GREMBOWSKA Justyna 736Dirty SparrowsOpen Kobiet258K 331sobota, 12:0000:00:0001:47:17.6001:47:17.60+01:11:4817:523,4
1269MACIEJEWSKI Jakub 1554ZmoraOpen Mężczyzn701M 938sobota, 14:1500:00:0001:47:19.0001:47:19.00+01:11:5017:533,4
1270MALEK Urszula 1902Open Kobiet259K 332sobota, 14:3000:00:0001:47:25.9001:47:25.90+01:11:5717:543,4
1271TATAREK Tomasz 1142Open Mężczyzn702M 939sobota, 13:1500:00:0001:47:26.1001:47:26.10+01:11:5717:543,4
1272SZCZEBLEWSKI Mateusz 1141Open Mężczyzn703M 940sobota, 13:1500:00:0001:47:29.4501:47:29.45+01:12:0017:543,3
1273ZWOLIŃSKI Krzysztof 1737Open Mężczyzn704M 941sobota, 14:3000:00:0001:47:29.5501:47:29.55+01:12:0017:543,3
1273WSZOLA Lukasz 1901Open Mężczyzn704M 941sobota, 14:3000:00:0001:47:29.5501:47:29.55+01:12:0017:543,3
1275ŁABĘDŹ Michał 738Double BullseyeOpen Mężczyzn706M 943sobota, 10:3000:00:0001:47:30.4001:47:30.40+01:12:0117:553,3
1276DZIEWA Rafal 1903Open Mężczyzn707M 944sobota, 14:3000:00:0001:47:31.5001:47:31.50+01:12:0217:553,3
1277PROKOPCZUK Robert 456Open Masters Mężczyzn139M 945sobota, 09:0000:00:0001:47:32.8001:47:32.80+01:12:0317:553,3
1278PIOTROWSKA Anna 847Open Masters Kobiet55K 333sobota, 11:1500:00:0001:47:38.5001:47:38.50+01:12:0917:563,3
1279PARADOWSKI Jakub 1241POWER TRAININGOpen Mężczyzn708M 946sobota, 13:1500:00:0001:47:39.8501:47:39.85+01:12:1017:563,3
1280BAKALARSKI Mariola 832Open Masters Kobiet56K 334sobota, 11:1500:00:0001:47:40.3501:47:40.35+01:12:1117:563,3
1281ROZANSKI Patrycjusz 796EXTREME WARRIOR FAMILYOpen Mężczyzn709M 947sobota, 11:1500:00:0001:47:41.7501:47:41.75+01:12:1217:563,3
1282ANDRZEJEWSKI Adam 1294Breakers TeamOpen Mężczyzn710M 948sobota, 14:3000:00:0001:47:44.7501:47:44.75+01:12:1517:573,3
1283CICHOWSKA Ewelina 1500Team SpartanOpen Kobiet260K 335niedziela, 13:3000:00:0001:47:45.0001:47:45.00+01:12:1617:573,3
1284CYMBORSKA Jolanta 833Open Kobiet261K 336sobota, 11:1500:00:0001:47:48.9001:47:48.90+01:12:2017:583,3
1285KITA Grzegorz 976Open Masters Mężczyzn140M 949sobota, 12:0000:00:0001:47:49.3001:47:49.30+01:12:2017:583,3
1286KUKIEŁKA Michał 737Double BullseyeOpen Mężczyzn711M 950sobota, 10:3000:00:0001:47:54.7501:47:54.75+01:12:2517:593,3
1287ANDRZEJEWSKA Paulina 1293Breakers Team