Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-04 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1638 |
Wystartowało : | 1435 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 1412 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 11:10 | 11:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKWARSKI Adam | 1115 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2 | WIĘCKOWSKA Marzena | 1127 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
3 | WŁUKA Łukasz | 1128 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
4 | KREFTA Izabela | 1145 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
5 | POTRAC Rafał | 1230 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
6 | ŁYSKO Marcin | 1272 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
7 | JANISZEWSKI Marcin | 1323 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
8 | RYBICKI Arturro | 1350 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
9 | WILHELM Dominik | 1560 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
10 | FURMANIUK Adam | 1417 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
11 | GREGUŁA Kamila | 1419 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
12 | KOWALCZYK Marcin | 1435 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
13 | SEKŚCIŃSKI Krzysztof | 1460 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
14 | NOWAK Wojciech | 1102 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
15 | OBECNA Maris | 1103 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
16 | LATUSEK Patryk | 1087 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
17 | MARCÓW Katarzyna | 1091 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
18 | MICHALAK Tomasz | 1093 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
19 | MICIŃSKI Paweł | 1095 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
20 | SZMIGIELSKI Dominik | 1277 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
21 | SZYMAŃSKI Rafał | 1278 | Media Expert | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
22 | SZCZĘCH Anna | 1281 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
23 | KUNA Katarzyna | 612 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
24 | OGRODOWCZYK Karol | 621 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
25 | KWIATEK Magdalena | 210 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
26 | ŚLIWOWSK Jona | 526 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
27 | GÓRECKI Łukasz | 124 | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
28 | STEFANIAK Katarzyna | 182 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
29 | WANTOŁA Kacper | 321 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
30 | ROMANOWSKA Wiktoria | 1109 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
31 | TYLKOWSKI Tomasz | 1123 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
32 | MIELNICKI Marek | 1335 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
33 | MORAWSKI Grzegorz | 63 | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
34 | ROMANOWSKI Zdzisław | 1110 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
35 | TUROLSKI Michał | 1122 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
36 | WIŚNIEWSKI Marcin | 205 | NAFCIARZE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | ŻUREK Marek | 772 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
38 | CHMIELOWIEC Przemysław | 941 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
39 | ZIMNY Adam | 770 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
40 | ERNEST Mateusz | 682 | Masters LA SGH | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
41 | KOWALCZYK Piotr | 1565 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
42 | KANKOWSKI Daniel | 1585 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
43 | JAŁOWICKI Mariusz | 1603 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
44 | TALAR Szymon | 1604 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
45 | ZARZYCKI Jakub | 1170 | Meden-Inmed Sports Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
46 | KALWAS Mateusz | 41 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
47 | WEJKNIS Krzysztof | 28 | OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
48 | NAGRABSKA Małgorzata | 1099 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
49 | PRZYSTAW Maxim | 283 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
50 | KLEINAUSKAS Mindaugas | 99 | OCR Gargždai | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
51 | REKUNENKO Artjoms | 100 | OCR Rekunenko academy | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
52 | GOŁASZEWSKI Jacek | 123 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
53 | SCHUELER Constantin | 146 | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
54 | WÓJCIK Rafał | 155 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
55 | KNOP Sylwia | 160 | Lemon Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
56 | PALAIKIENE Inga | 167 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
57 | FLASZCZYŃSKI Dariusz | 241 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
58 | STAROSZYŃSKI Dawid | 6 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
59 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 7 | Crosfit Stocznia | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
60 | KARBOWSKI Sławomir | 8 | CrossFox OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
61 | JANOWSKI Maciej | 958 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
62 | KLEIN Izabela | 961 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
63 | KLIMA Jakub | 962 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
64 | KOZDROŃ Mateusz | 966 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
65 | KRZEMIEŃ Mikołaj | 967 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
66 | KULCZYCKI Kosma | 968 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
67 | LEWANDOWSKI Paweł | 970 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
68 | NAROŻNIAK Łukasz | 975 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
69 | PRUSINOWSKI Roland | 980 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
70 | RICHERT Pawel | 981 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
71 | SADOWSKI Mateusz | 986 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
72 | SAWINA Krystian | 987 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
73 | SKIBA Dawid | 988 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
74 | ŚWIST Krzysztof | 996 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
75 | STANKIEWICZ Dominika | 993 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
76 | STASIOWSKI Maksymilian | 994 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
77 | SUWAŁA Adam | 995 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
78 | WIDUCH Ryszard | 1001 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
79 | WYSZKONI Barbara | 1006 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
80 | ZALEWSKI Paweł | 1007 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
81 | WIKTOROWICZ Bartłomiej | 1002 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
82 | WISŁAWSKI Mariusz | 1003 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
83 | ZAWADZKI Jakub | 1008 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
84 | LASKOWSKI Piotr | 1013 | Challenge23 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
85 | SIENKIEWICZ Bartosz | 1040 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
86 | BAJOREK Beniamin | 1055 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
87 | DRÓŻDŻ Andrzej | 1064 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
88 | DRÓŻDŻ Marzena | 1065 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
89 | JARKA Adrian | 1074 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
90 | CEREMUGA Robert | 1 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
91 | DROGOSZ Damian | 2 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
92 | GERSTNER Tomasz | 3 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
93 | PODSIADŁY Paweł | 4 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
94 | PSUT Kamil | 5 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
95 | NOWICKI Marcin | 19 | NOTEĆ STEICO OCR | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
96 | CHODORSKI Łukasz | 20 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
97 | ANTANAVICIUS Jurij | 21 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
98 | BARANAUSKAS Darius | 22 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
99 | JESSWEIN Filip | 33 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
100 | MISSALA Mateusz | 34 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
101 | MÓRAWSKI Mieszko | 35 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
102 | WYBRANIEC Mateusz | 36 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
103 | GIZAK Michał | 46 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
104 | MACIEJEWSKI Łukasz | 47 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
105 | LANGER Piotr | 49 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
106 | OGIŃSKI Szymon | 50 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
107 | JACIÓW Paweł | 51 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
108 | PIECHOTA Szymon | 64 | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
109 | SKOWRON Bartosz | 65 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
110 | SZOT Maksymilian | 66 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
111 | KOZIOŁ Kamil | 75 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
112 | MICHALSKI Sebastian | 76 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
113 | WOŁCZYK Mariusz | 77 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
114 | BŁĘDZKI Adam | 78 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
115 | NIKIEL Dariusz | 79 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
116 | MICEK Jan | 93 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
117 | PIWNIK Bartosz | 94 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
118 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 95 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
119 | PONTUS Piotr | 102 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
120 | STANISZEWSKI Tomasz | 103 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
121 | FIGURA Robert | 104 | Outhorn PL | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
122 | TARGOWSKI Michał | 111 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
123 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 112 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
124 | CARPENTER Jack | 120 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
125 | ČERKOVSKIS Timurs | 121 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
126 | CHROSTOWSKI Karol | 122 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
127 | KONDRACIUK Andrzej | 130 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
128 | KOVAL Vasyl | 131 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
129 | KOWALSKI Tomek | 132 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
130 | MOŚCICKI Maciej | 138 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
131 | MUSZYŃSKI Maciej | 139 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
132 | NESTOROWICZ Adam | 140 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
133 | SI Ja | 147 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
134 | SIMON Adam | 148 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
135 | WUDKOWSKI Filip | 156 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
136 | WAGSTYL Mirela | 157 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
137 | HANDZLIK Agnieszka | 158 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
138 | WNOROWSKA Magdalena | 165 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
139 | LANGER Marta | 172 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
140 | OPASIŃSKA Martyna | 173 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
141 | BROMA Alicja | 178 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
142 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 179 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
143 | JAKUBIK Aleksandra | 180 | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
144 | GRESZTA Waldemar | 197 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
145 | WIATROS Kamil | 199 | Grażka sqad | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
146 | WYGODA Magdalena | 200 | Grażka sqad | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
147 | RYSZCZYK Adam | 215 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
148 | RUSZEWSKA Julia | 221 | WOLF TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
149 | BEDNARCZYK Monika | 229 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
150 | BROŃSKA Klaudia | 231 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
151 | BRYLAK Grzegorz | 232 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
152 | DACZKOWSKI Tomek | 238 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
153 | DOŚPIAŁ Antonia | 239 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
154 | FILIPOWICZ Michał | 240 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
155 | GULBINOWICZ Dariusz | 247 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
156 | JABLONSKI Jakub | 249 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
157 | KRAWCZYK Krzysztof | 260 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
158 | KRASKA Dominika | 259 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
159 | MOSKAL Daniel | 267 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
160 | NOWAK Łukasz | 269 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
161 | PIASEK Romuald | 277 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
162 | PERESADA Maria | 276 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
163 | RAWECKI Patryk | 285 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
164 | RYCAJ Kamil | 287 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
165 | SZCZYPIOR Damian | 295 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
166 | WLAZŁOWSKI Rafał | 304 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
167 | WOŁEJKO Marcin | 305 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
168 | WOŁEJKO Michał | 306 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
169 | WOŁEJKO Piotr | 307 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
170 | GRUSZECKI Szymon | 318 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
171 | KMIECIK Olek | 319 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
172 | KNAPIK Aleksandra | 326 | MISJA | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
173 | RYBAK Krzysztof | 327 | MISJA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
174 | KASPROWICZ Aleksander | 335 | R.K.S CHUWDU | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
175 | ŻUCHOWSKI Mariusz | 339 | ROCCO TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
176 | CYMIŃSKI Piotr | 343 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
177 | PIECZONKA Jakub | 350 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
178 | WIŚNIEWSKA Iwona | 351 | Wiśnia Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
179 | BIEGAŃSKI Karol | 359 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
180 | BRZEZIŃSKA Monika | 364 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
181 | DĘBSKI Grzegorz | 370 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
182 | DOCZEKALSKI Mateusz | 371 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
183 | DZIAWGO Tomasz | 372 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
184 | GARULA Michał | 373 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
185 | KOTULSKI Kamil | 385 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
186 | KRASA Marcin | 387 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
187 | LISOWSKI Krystian | 393 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
188 | ŁUCZAK Karol | 394 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
189 | PAZGIER Marcin | 402 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
190 | PENA UCEDA Antonio | 403 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
191 | STEBNICKI Mateusz | 414 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
192 | SZCZEPAŃSKI Jacek | 416 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
193 | WIŚNIEWSKI Piotr | 424 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
194 | Michał | 430 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
195 | GRZYWACZ Maciej | 431 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
196 | SPIRIDOŃSKI Tomasz | 435 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
197 | WRZESIŃSKA Sylwia | 440 | AdgarFit | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
198 | ZAŁĘCKA Adrianna | 441 | AdgarFit | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
199 | JĘŻAK Artur | 446 | DE BRADERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
200 | PIOTROWSKI Paweł | 449 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
201 | SZARSTUK Mikołaj | 450 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
202 | BALCERZAK Julia | 458 | Heroski górą | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
203 | JAROSZ Marcin | 459 | Jarosze | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
204 | TWARDOWSKI Igor | 466 | Lidzbarskie Napletki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
205 | RUMIŃSKI Michał | 470 | Pierwiastki z ciastka | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
206 | BOĆKO Jakub | 476 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
207 | ZALEWSKI Rafał | 477 | Złe wspomnienia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
208 | BILLUS Billus | 482 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
209 | CYBUL Bartłomiej | 486 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
210 | FAU Aneta | 490 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
211 | IWAŃSKI Jacek | 495 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
212 | KĄPIŃSKA Dominika | 501 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
213 | KRÓL Przemysław | 506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
214 | KUMKOWSKI Tomasz | 507 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
215 | MŁYNARCZYK Tatiana | 512 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
216 | ODOWSKI Przemysław | 516 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
217 | OŁDAKOWSKI Robert | 517 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
218 | SAK Michał | 523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
219 | SASINOWSKI Krzysztof | 524 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
220 | SMARDZEWSKI Karol | 527 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
221 | SZCZUKA Aleksandra | 532 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
222 | WALCZUK Robert | 537 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
223 | ZEMEŁKA Martyna | 542 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
224 | BLICHARZ Jacek | 546 | BLICHI TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
225 | BOBER Radomir | 550 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
226 | CHOJNOWSKI Jakub | 551 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
227 | OSTROWSKA Aleksandra | 559 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
228 | CZERWIEC Daniel | 561 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
229 | PAWŁOWSKI Patryk | 566 | Robaki z Paki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
230 | SZNABEL Albert | 574 | Skurcz team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
231 | DONHEFNER Mateusz | 579 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
232 | KOWALSKI Krzysztof | 580 | United Runners | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
233 | BARANEK Adrian | 587 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
234 | BEDNAREK Damian | 588 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
235 | DOMANIAK Marcin | 597 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
236 | FRYMARKIEWICZ Marcin | 598 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
237 | JACHNIEWICZ Remigiusz | 599 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
238 | JAŃCZUK Marcin | 600 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
239 | KSIAZKIEWICZ Mateusz | 610 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
240 | MACIAK Michał | 615 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
241 | MYSIAKOWSKI Marcin | 618 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
242 | PAWLAK Natalia | 622 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
243 | SŁAWEK Przemek | 640 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
244 | RUSIŃSKI Piotr | 633 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
245 | RUSIŃSKI Szymon | 634 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
246 | RYDZ-SZYRMO Agnieszka | 635 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
247 | SAGAN Marcin | 636 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
248 | SIEROCKI Adam | 637 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
249 | SKWAREK-CYLKE Marta | 638 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
250 | SLAWEK Grzegorz | 639 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
251 | ZAREMBA Joanna | 658 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
252 | CHMURZEWSKI Michał | 659 | 4wall | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
253 | BUĆKO Konrad | 661 | BATONY WSTYDLIWE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
254 | KUBICIEL Agata | 670 | DZIKI I ANTYLOPY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
255 | BIELECKI Igor | 673 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
256 | MYRCHA Jakub | 674 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
257 | JAROSINSKI Jakub | 675 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
258 | GÓRSKI Karol | 693 | OrzełyRMG | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
259 | WÓJCIK Bartosz | 695 | OrzełyRMG | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
260 | SERWATKA Mateusz | 696 | SAME KONIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
261 | DRZEWIECKI Jarosław | 697 | Ślepe Krety Zagłady - Rekrut | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
262 | WOJCIECHOWSKI Karol | 698 | Ślepe Krety Zagłady - Rekrut | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
263 | CZARNECKI Andrzej | 717 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
264 | CZUBA Krzysztof | 719 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
265 | GREIBIG Michaela | 724 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
266 | KOLERZAK Marcin | 729 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
267 | KUBICKA Izabela | 731 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
268 | KUCIA Marcelina | 732 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
269 | KUTA Payryk | 733 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
270 | LAMMEL Paweł | 734 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
271 | ŚLESZYŃSKI Marcin | 752 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
272 | ŚMIETAŃSKI Piotr | 753 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
273 | SOROKA Michal | 754 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
274 | STANIEC Michał | 755 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
275 | SZCZYGIEŁ Maciej | 758 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
276 | SZEGDA Michał | 759 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
277 | BOGDAŃSKI Alex | 783 | Kocury Bambury | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
278 | PROKOPOWICZ Mateusz | 776 | Chrupki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
279 | SKIBA Helena | 777 | Chrupki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
280 | ZAPISEK Paulina | 778 | Chrupki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
281 | CHUDZIAK Sebastian | 779 | Gym Lublin | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
282 | PASKUDZKI Kamil | 780 | Gżehotniki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
283 | SUCHOCKI Jakub | 781 | Gżehotniki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
284 | ZANIEWSKI Patryk | 782 | Gżehotniki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
285 | MARSZAŁEK Marcin | 803 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
286 | ŁUŃSKI Maciej | 802 | Media Expert | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
287 | ŚWIECH Arkadiusz | 814 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
288 | SZMIGIELSKI Mateusz | 815 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
289 | SZUBERT Mateusz | 816 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
290 | CHRZAN Maciej | 824 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
291 | GŁOGOWSKI Jakub | 826 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
292 | GODZIEBA Izabela | 828 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
293 | HAZNAR Norbert | 829 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
294 | JUNDZIUŁ Joanna | 831 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
295 | KRÓLIK Kamila | 848 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
296 | KUCHARSKI Kamil | 849 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
297 | KWIATOSZ Julia | 851 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
298 | LIPIŃSKI Paweł | 853 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
299 | LOREK Michał | 854 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
300 | PŁOWAŚ Monika | 871 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
301 | PODPORA Rafal | 872 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
302 | PORZUCZEK Robert | 873 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
303 | PRZYBOROWSKI Jacek | 874 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
304 | TONKOWICZ Julia | 883 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
305 | WRONA Andrzej | 885 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
306 | ŚWITEK Katarzyna | 896 | BH TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
307 | WALASKOWSKA Justyna | 897 | BH TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
308 | LENIEC Adrian | 894 | BH TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
309 | MLECZKO Adam | 895 | BH TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
310 | GAŁACH Nikodem | 906 | Jungle Nextreme | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
311 | MROŻEK Michał | 908 | Media Expert | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
312 | CHYLIŃSKI Bartek | 943 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
313 | CYRUS Izabela | 945 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
314 | HOFFGUNST Anna | 954 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
315 | HOFFGUNST Kacper | 955 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
316 | KOCHAŃSKI Artur | 963 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
317 | MICHALSKA Nikola | 972 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
318 | POGŁODZIŃSKA Anna | 978 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
319 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 983 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
320 | RZESZKIEWICZ Justyna | 985 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
321 | SZKODZIŃSKI Jakub | 998 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
322 | SZKODZIŃSKI Łukasz | 999 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
323 | SZUPLEWSKI Janusz | 1000 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
324 | FRANASZEK Krzysztof | 1011 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
325 | FRANASZEK Tomasz | 1012 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
326 | LIS Cezary | 1021 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
327 | GAJEWSKI Arkadiusz | 1031 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
328 | WOJTYNOWSKI Oskar | 1045 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
329 | BARAN Jakuba | 1056 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
330 | DANIŁOWSKA Karolina | 1062 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
331 | KAMIŃSKA Milena | 1077 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
332 | KAMIŃSKI Robert | 1078 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
333 | MIROS Ilona | 1096 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
334 | MOCHNACZ Szymon | 1097 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
335 | REMBISZ Dawid | 1108 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
336 | RZEŹNICKI Mikołaj | 1112 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
337 | JERECZEK Joanna | 1144 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
338 | OLEKSIAK Marek | 1152 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
339 | WOJCIECHOWSKI Marek | 1238 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
340 | STANKOWSKA Małgorzata | 1275 | Media Expert | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
341 | BARUCHA Edyta | 1307 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
342 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 1340 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
343 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 1370 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
344 | DYBOWSKI Bartłomiej | 1414 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
345 | WALCZAK Hubert | 1472 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
346 | KULECZKA Jacek | 1503 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
347 | SZTENCEL Piotr | 1558 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
348 | JAROSZ Paweł | 1562 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
349 | BARZAŁ Emil | 1569 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
350 | KOSNIK Łukasz | 1570 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
351 | CHUDZIK Sebastian | 1571 | Delta Szwadron Super Cool Komado Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
352 | MŁODKOWSKI Dawid | 1575 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
353 | MOŃKA Karolina | 1578 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
354 | KUCIŃSKI Szymon | 1582 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
355 | MYKAŁA Sandra | 1584 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
356 | KROTECKA Agnieszka | 1597 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
357 | FIKUS Anna | 1598 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
358 | SALAMOŃCZYK Klaudia | 1601 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
359 | KOWALSKI Michał | 1602 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
360 | SMIAROWSKI Artur | 1605 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
361 | LAMMEL Leszek | 1606 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
362 | Madzi_Karp | 2447 | GetOutData | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
363 | KRÓLIKOWSKI Szymon | 1084 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
364 | KRYCZYK Paweł | 1085 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
365 | GAWINECKI Mateusz | 950 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
366 | GÓRECKA Aleksandra | 951 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
367 | GRZYMKOWSKA Katarzyna | 952 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
368 | FRĄCZEK Hubert | 948 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
369 | KRUK Michał | 30 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
370 | ROGALSKI Piotr | 31 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
371 | GARCZYŃSKI Radosław | 32 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
372 | KALININ Jarosław | 37 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
373 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 38 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
374 | KALINOWSKI Krystian | 40 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
375 | JAŃCZUK Przemysław | 39 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
376 | RUTKOWSKI Mariusz | 56 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
377 | DOBROWOLSKI Piotr | 57 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
378 | JAKUBIK Dawid | 58 | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
379 | JUDEK Łukasz | 59 | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
380 | KIEŚ Damian | 60 | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
381 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 42 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
382 | KRAWIECKI Mateusz | 43 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
383 | PODGORSKI Marek | 44 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
384 | KOTALA Arkadiusz | 52 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
385 | WITKOWSKI Rafał | 53 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
386 | OLICHOWSKI Mateusz | 55 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
387 | KOMAREK Michael | 61 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
388 | KUBRYCHT Michal | 62 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
389 | VEPŘEK Martin | 67 | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
390 | OBRĘBSKI Patryk | 73 | Calisthenics Płock | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
391 | ZIELIŃSKI Michał | 69 | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
392 | ZWIERZYNSKI Marek | 70 | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
393 | GAJOCHA Michał | 74 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
394 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 71 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
395 | ZARZYKA Łukasz | 88 | Kunowo gym | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
396 | GAJEWSKI Tomasz | 89 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
397 | KRAWCZYSZYN Kamil | 90 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
398 | KACZMARCZYK Mateusz | 91 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
399 | ŁĘPICKI Mateusz | 92 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 11:20 | 00:00:00 | ||
400 | POLUS Piotr Peter | 83 | GACIOGEDDON | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
401 | SŁODKOWSKI Marek | 84 | HARDCORY | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
402 | GRALEC Dariusz | 85 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
403 | MICHALSKI Dawid | 86 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
404 | PÓŹNIAK Kamil | 87 | Kunowo gym | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
405 | SZCZERBO Walerij | 97 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
406 | IVANAUSKAS Donatas | 98 | OCR Gargždai | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
407 | WILK Sylwester | 113 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
408 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | 114 | Wiśnia Team | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
409 | WIŚNIEWSKI Sebastian | 115 | Wiśnia Team | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
410 | CWIRZEN Marcin | 116 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
411 | MIERZICKI Marcel | 105 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
412 | KOMOROWSKI Marcin | 106 | Son Goku Team | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
413 | WUCZKO Dariusz | 107 | Stalowe Żylety | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
414 | BUDZYŃSKI Adam | 108 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
415 | KITALA Radosław | 109 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
416 | MOSTOWSKI Radosław | 110 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
417 | TALAREK Patryk | 117 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
418 | ANDRZEJEWSKI Grzegorz | 118 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
419 | BOGUSZ Aleksander | 119 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
420 | GROSEL Mateusz | 125 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
421 | JARYCH Tomasz | 126 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
422 | JEZIORSKI Marcin | 128 | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
423 | JEZIORSKI Paweł | 129 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
424 | KUBIAK Bartosz | 133 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
425 | KURYŁO Kamil | 134 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
426 | LEWANDOWSKI Grzegorz | 135 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
427 | MĄDRY Mateusz | 136 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
428 | OKOŃ Patryk | 141 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
429 | MISZTAL Wojciech | 137 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
430 | PRZYBYTEK Sławomir | 142 | Open Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
431 | STERNICZUK Jarosław | 149 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
432 | PUSTELNY Szymon | 143 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
433 | SADURSKI Adam | 144 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
434 | STOLARCZYK Mariusz | 150 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
435 | SADURSKI Mikołaj | 145 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
436 | TARANOWSKI Krzysztof | 151 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
437 | TOBIASZ Łukasz | 152 | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
438 | WINNICKI Łukasz | 153 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
439 | STACHOWICZ Monika | 159 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
440 | WNUK Jarosław | 154 | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | |||
441 | KORNAŚ Marcelina | 161 | Lemon Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
442 | JUONYTE Ausrine Marija | 166 | OCR BALTIC WARRIORS | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
443 | LOBA Anna | 162 | Lemon Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
444 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 163 | Obstacle Center Team | Elite Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
445 | TOMAN Karolina | 169 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
446 | MACIEJEWSKA Natalia | 170 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
447 | GACEK Aleksandra | 171 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
448 | BARCZYSZYN Aleksandra | 175 | WATAHA | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
449 | STAWOWA Karolina | 176 | WF TEAM | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
450 | ŁAWNICZAK Justyna | 177 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
451 | KALINOWSKA Karolina | 181 | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
452 | WENDT Nadine | 183 | Open Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | |||
453 | KOŁOMYJSKI Damian | 201 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
454 | LIPIŃSKI Maciej | 202 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
455 | SAVINOVSKAYA Olga | 203 | kNOCk-Out | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
456 | BĘTLEJEWSKI Marek | 204 | NAFCIARZE | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
457 | KABAŁA Joanna | 211 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
458 | ŁOWIGUS Łukasz | 212 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
459 | WACHOWICZ Tomek | 213 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
460 | WALCZAK Danuta | 214 | Poznań Race Team | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
461 | JACKOWSKI Piotr | 217 | SzczepanJakTyTrzymaszTegoDiaksa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
462 | TCHÓRZEWSKI Radosław | 218 | SzczepanJakTyTrzymaszTegoDiaksa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
463 | WĄSIEWICZ Jakub | 219 | SzczepanJakTyTrzymaszTegoDiaksa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
464 | GIERASIMIUK Maciej | 222 | Zimno | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
465 | WOJDA Igor | 223 | Zimno | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
466 | CHYLAK Adam | 235 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
467 | ALMEIDA Marion | 226 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
468 | BARZAŁ Kamil | 227 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
469 | CIEŚLAK Michał | 236 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
470 | BEDNARCZYK Mateusz | 228 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
471 | BRZOZOWSKI Krzysztof | 233 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
472 | GAŁKA Mateusz | 242 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
473 | GIENIEC Paweł | 243 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
474 | GRABOWSKI Mariusz | 245 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
475 | GRZEGOREK Tomasz | 246 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
476 | JEŻMAŃSKI Sławek | 251 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
477 | JUSIŃSKI Krystian | 252 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
478 | KARPIŃSKA Justyna | 254 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
479 | KASCHE Denny | 255 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
480 | KIEŁBOWICZ Stanisław | 256 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
481 | KWIATKOWSKI Paweł | 262 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
482 | MARCZUK Marcin | 263 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
483 | MATUSIEWICZ Kacper | 264 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
484 | MATUSIEWICZ Karol | 265 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
485 | MIANOWSKI Konrad | 266 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
486 | NOWAK Przemyslaw | 270 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
487 | OBRUBKO Paulina | 271 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
488 | PACHULSKI Jan | 273 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
489 | PARADECKI Konrad | 274 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
490 | PASTERNAK Radosław | 275 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
491 | PLATA Miłosz | 279 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
492 | PŁAZA Artur | 280 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
493 | PLEBAN Feliks | 281 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
494 | POKAROWSKI Paweł | 282 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
495 | PTASZYNSKA Magdalena | 284 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
496 | SCHNEEWEIS Julia | 288 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
497 | SMALERA Nikodem | 289 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
498 | ŚWIĄTKOWSKI Marcin | 291 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
499 | SZCZERBETKA Anna | 292 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
500 | SZCZERBETKA Łukasz | 293 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
501 | SZOSTEK Wojciech | 297 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
502 | SZYBA Mateusz | 298 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
503 | SZYDŁO Michał | 299 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
504 | DOMAŃSKI Piotr | 313 | Domańscy Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
505 | DOMAŃSKI Szymon | 314 | Domańscy Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
506 | CZACHURSKI Mateusz | 315 | Ex Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
507 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 316 | EY OCR Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
508 | AMBROZIAK Marta | 317 | Foczki z Krio-Faza | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
509 | MATWIEJCZUK Paweł | 320 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
510 | TURCZYN Tomasz | 300 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
511 | UCHMAN Kamil | 301 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
512 | URYŚ Przemysław | 302 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
513 | WADAS Weronika | 303 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
514 | ZAGUBIEŃ Ania | 308 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
515 | ZDANUCZYK Mateusz | 309 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
516 | ŻUREK Robert | 310 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
517 | ŻYŁOWSKI Wojciech | 311 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
518 | ANTONIEWICZ Krzysztof | 357 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
519 | BEHENSKÝ Jan | 358 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
520 | BIŃKOWSKI Artur | 360 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
521 | BUDEK Weronika | 365 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
522 | CYBULSKI Marcin | 366 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
523 | SŁOWIŃSKI Igor | 347 | Trenujemy prawą ręką | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
524 | NOWAK Aleksandra | 348 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
525 | PRUCHNICKA Klaudia | 349 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
526 | WIŚNIEWSKA Kinga | 352 | Wiśnia Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
527 | KRYSIK Daniel | 353 | Złe wspomnienia | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
528 | TURKIEWICZ Anna | 355 | Złe wspomnienia | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
529 | KORYTEK Konrad | 383 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
530 | KORYTEK Michał | 384 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
531 | KUCIŃSKI Kamil | 388 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
532 | KUREK Marcin | 389 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
533 | KURLAK Maciej | 390 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
534 | GÓRA Marcin | 375 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
535 | GREJNER Maciej | 376 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
536 | GWIAZDA Krzysztof | 377 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
537 | JAKUBIAK Dominik | 378 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
538 | JARCO Marek | 379 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
539 | KARCZYŃSKI Tomasz | 380 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
540 | KNOTEK Kamil | 381 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
541 | KOŁAKOWSKI Rafał | 382 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
542 | LICZNIERSKI Marek | 392 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
543 | SOBIECHOWSKA Anita | 410 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
544 | SOBONKIEWICZ Leszek | 411 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
545 | SOKÓŁ Roman | 412 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
546 | SOLECKA Angelika | 413 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
547 | SZTUBIŃSKA Anna | 417 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
548 | TARAS Michał | 418 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
549 | MICHALUK Kacper | 397 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
550 | MIROWSKA Katarzyna | 398 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
551 | NASTOROWICZ Maciej | 399 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
552 | PAVLÍKOVÁ Petra | 400 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
553 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 401 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
554 | PIEKUT Sławomir | 404 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
555 | REWERS Tomasz | 405 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
556 | RUSEK Damian | 406 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
557 | TYSZECKI Dariusz | 420 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
558 | UCHAL Łukasz | 421 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
559 | NIEDZIELSKI Marcin | 433 | AdgarFit | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
560 | PISTOR Michał | 434 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
561 | STOPKA Tomasz | 436 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
562 | WALO Monika | 437 | AdgarFit | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
563 | WILK Angelika | 438 | AdgarFit | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
564 | WŁOSZEK Robert | 439 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
565 | WILMAŃSKI Piotr | 422 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
566 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 423 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
567 | ŻAK Wojciech | 425 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
568 | ZALAS Anna | 426 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
569 | ZDONEK Patryk | 427 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
570 | ŻUŁCIŃSKI Mateusz | 428 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
571 | ŻUROWSKI Bartosz | 429 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
572 | KWIATKOWSKI Piotr | 432 | AdgarFit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
573 | PODOLAK Ewelina | 456 | Foczki z Krio-Faza | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
574 | BALCERZAK Iwona | 457 | Heroski górą | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
575 | KAPISZ Michał | 460 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
576 | SĘK Paweł | 461 | Knights of Nightskating Warszawa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
577 | PAWELEC Krzysztof | 462 | Którędy na OIOM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
578 | PAWELEC Radosław | 463 | Którędy na OIOM | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
579 | KRASZEWSKI Marcin | 464 | Lidzbarskie Napletki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
580 | REPCZUK Paweł | 445 | Biała Enklawa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
581 | JĘŻAK Rafał | 447 | DE BRADERS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
582 | ŁUKAWSKI Michał | 448 | Envit ActiveLife Extreme Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
583 | KĄDZIELSKA Magdalena | 451 | Foczki z Krio-Faza | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
584 | KUCHARSKA Katarzyna | 452 | Foczki z Krio-Faza | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
585 | MALAROWSKA Justyna | 453 | Foczki z Krio-Faza | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
586 | MALAROWSKA Zuzanna | 454 | Foczki z Krio-Faza | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
587 | AMBROZIAK Bartek | 478 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
588 | BECKHAUS Krzysztof | 479 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
589 | BERNATOWICZ Magdalena | 480 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
590 | BIEDALAK Krzysztof | 481 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
591 | BYĆ Patryk | 483 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
592 | KALBARCZYK Beata | 469 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
593 | TRADOWSKA Katarzyna | 471 | Pierwiastki z ciastka | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
594 | GAWRON Marcin | 472 | TESTOSTERON | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
595 | KAWALEC Andrzej | 473 | TESTOSTERON | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
596 | KRZESIAK Mariusz | 474 | TESTOSTERON | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
597 | KOŚCIUJ Magda | 504 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
598 | KOZARCZUK Bartosz | 505 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
599 | LUBAS Karol | 508 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
600 | MACHAŁA Wojciech | 509 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
601 | MACHERA Rafał | 510 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
602 | GONTARCZYK Łukasz | 492 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
603 | GUZY Mateusz | 494 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
604 | JAKUBOWSKI Michał | 496 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
605 | JAKUBOWSKI Paweł | 497 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
606 | JAŁOCHA Izabela | 498 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
607 | JANCZAK Gabriel | 499 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
608 | KLENIEWSKI Mariusz | 502 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
609 | KORZENIECKI Krzysztof | 503 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
610 | NAGÓRSKI Kamil Marcin | 515 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
611 | OSSOWSKA Ewa | 518 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
612 | PUŁA Natalia | 519 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
613 | REDLICKI Marcin | 520 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
614 | REJEWSKI Radosław | 521 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
615 | RUTKOWSKI Paweł | 522 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
616 | SIEMASZKO-ONISZCZUK Eliza | 525 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
617 | STRUGAREK Damian | 528 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
618 | SURLEJ Tomasz | 529 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
619 | SYPOSZ Marcin | 530 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
620 | SZCZEPAŃSKI Paweł | 531 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
621 | WASILEWSKI Piotr | 538 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
622 | WŁODKOWSKA Aleksandra | 539 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
623 | SZLĘZAK Mateusz | 533 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
624 | ZDUŃSKA Natalia | 541 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
625 | PONICHTERA Dawid | 545 | 7 KOMPANIA WAT | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
626 | BLICHARZ Michał | 547 | BLICHI TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
627 | PUŚCIAN Kamil | 548 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
628 | DYNAK Radosław | 552 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
629 | NAROJCZYK Mateusz | 544 | 7 KOMPANIA WAT | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
630 | TOBOR Michał | 560 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
631 | KURDEL Aleksandra | 562 | Pieski Piorunki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
632 | WALERCZUK Maciej | 563 | Pieski Piorunki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
633 | KLIMOV Roman | 555 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
634 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 556 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
635 | LASKOWSKI Jonatan | 557 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
636 | MARSZAŁEK Marcel | 575 | Szaleńcy Rideau | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
637 | DZIĘCIOŁ Artur | 576 | Tak! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
638 | GOLEC Mateusz | 577 | Team Dziura | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
639 | KACZMARCZYK Mieszko | 578 | Team Dziura | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
640 | CYBULSKI Tomasz | 581 | WETERANI RP | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
641 | LEONIAK Marcin | 582 | WETERANI RP | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
642 | GUZIK Dawid | 583 | Wibrujące Nap****i | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
643 | KARALUS Sebastian | 564 | Robaki z Paki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
644 | OSET Grzegorz | 565 | Robaki z Paki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
645 | RUZGA Wiktor | 567 | Robaki z Paki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
646 | URBAN Jarosław | 568 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
647 | CHRUŚCIELEWSKI Piotr | 569 | Sii Running Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
648 | TERCZYŃSKI Paweł | 571 | Sii Running Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
649 | JEDYNAK Mateusz | 602 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
650 | KALWARCZYK Mariusz | 603 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
651 | KĘDZIERSKI Narcyz | 604 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
652 | KOMORNICKI Krzysiek | 605 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
653 | KOZIOŁ Jakub | 606 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
654 | KRUAZE Fabian | 607 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
655 | KRUSIŃSKA Katarzyna | 608 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
656 | BŁASZCZYK Paweł | 590 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
657 | BRYLSKA Agata | 591 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
658 | CESARZ Aleksander | 592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
659 | DE VIRION Caroline | 593 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
660 | DOBROWOLSKA Aleksandra | 595 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
661 | DOMANIAK Łukasz | 596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
662 | JANKOWSKI Damian | 601 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
663 | POPŁAWSKI Michael | 627 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
664 | PRUCHNIK Kacper | 628 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
665 | RATAJSZCZAK Dominik | 629 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
666 | ROGACEWICZ Maksymilian | 630 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
667 | ROSA Michał | 631 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
668 | RUDOWSKI Grzegorz | 632 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
669 | STRUGAREK Dariusz | 641 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
670 | LAUER Xavier | 613 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
671 | MARKOWSKA Katarzyna | 616 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
672 | MATYSEK Ireneusz | 617 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
673 | NAPOROWSKI Daniel | 619 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
674 | NOWATEK Darek | 620 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
675 | WOJCIECHOWSKI Karol | 652 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
676 | WOJTASIK Tomasz | 653 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
677 | ZABŁOCKI Dariusz | 654 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
678 | ZACZKIEWICZ Katarzyna | 655 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
679 | ZAREMBA Adrian | 657 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
680 | SZMAJDZIŃSKI Tomasz | 644 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
681 | TALAREK Bartłomiej | 646 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
682 | TERCJAK Dariusz | 647 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
683 | TRUSZKOWSKI Kamil | 648 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
684 | TYPIŃSKI Kuba | 649 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
685 | WASIEWICZ Michał | 651 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
686 | ZAPAŚNIK Milosz | 677 | FizjoSportJawor | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
687 | GŁOGOWSKA Sandra | 664 | BeFit24Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
688 | K Aleksandra | 666 | CityCross Warriors | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
689 | WOŁOWIK Wojciech | 667 | CityCross Warriors | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
690 | ZAMBROWSKI Maciej | 668 | CityCross Warriors | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
691 | DROZDOWSKI Krystian | 678 | Gym Lublin | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
692 | PAWLIŃSKI Ernest | 683 | Masters LA SGH | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
693 | GRUSZKA Jakub | 679 | Gym Lublin | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
694 | STRUNIN Stanisław | 680 | Gym Lublin | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
695 | RUCIŃSKI Adam | 684 | Masters LA SGH | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
696 | CIEPIELSKA Aleksandra | 681 | Masters LA SGH | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
697 | SZTENKIEL Arkadiusz | 686 | Masters LA SGH | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
698 | BOCHEŃSKI Maciej | 711 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
699 | BUSZMAN Mariusz | 712 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
700 | CZARNECKA Patrycja | 716 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
701 | CHROMÝ David | 714 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
702 | DANIELAK Krzysiek | 720 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
703 | CIEŚLAK Adrian | 715 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
704 | FIGAS Jarosław | 721 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
705 | GÓRKA Mateusz | 722 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
706 | GOSCINIAK Anna | 723 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
707 | GRZEGORZ Bartosz | 725 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
708 | KAPUSTA Wojciech | 727 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
709 | MAKAREWICZ Aleksandra | 738 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
710 | MILLER Michał | 740 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
711 | MIRKOWICZ Aleksandra | 741 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
712 | OLKO Krzysztof | 745 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
713 | OZOLS Nils | 746 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
714 | MISZTAL Luiza | 743 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
715 | PALA Agnieszka | 749 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
716 | PĘCAK Tomasz | 750 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
717 | SIEJK Łukasz | 751 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
718 | WIELICZKO Paweł | 763 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
719 | TALAR Karolina | 761 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
720 | WASYLKOWSKI Piotr | 762 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
721 | WIETRZYCKA Monika | 764 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
722 | WIETRZYCKI Marcin | 765 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
723 | WYSZKONI Patrycja | 766 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
724 | ZARADNY Szymon | 768 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
725 | ZIELIŃSKI Wojciech | 769 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
726 | ZOMB Adam | 771 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
727 | PAWLAK Adam | 806 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
728 | JAWOROWSKA Magdalena | 797 | Media Expert | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
729 | PLEWKA Daniel | 809 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
730 | SAWICZ Andrzej | 810 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
731 | SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia | 811 | Media Expert | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
732 | KOSECKI Łukasz | 798 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
733 | NOWAK Michał | 818 | MTJ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
734 | RYCERSKI Eryk | 819 | MTJ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
735 | KAMZOL Bogna | 833 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
736 | KANCIRUK Paweł | 834 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
737 | KAPICA Marcin | 835 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
738 | BĄK Piotr | 821 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
739 | BANDOSZ Anna | 822 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
740 | KAWĘCKA-KRZYSZTOFIAK Małgorzata | 836 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
741 | KONOPKA Jakub | 839 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
742 | KOSTRZANOWSKI Arkadiusz | 841 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
743 | CHOTKIEWICZ Ola | 823 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
744 | JUNDZIUŁ Łukasz | 832 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
745 | KOSTRZANOWSKI Grzegorz | 842 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
746 | KOTAS Grzegorz | 843 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
747 | KOWALEWSKI Paweł | 844 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
748 | NIŻNIK Szymon | 861 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
749 | NOWAK Maciej | 862 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
750 | ODEJEWSKI Dariusz | 863 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
751 | OSTROWSKI Damian | 864 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
752 | PACHULSKI Michał | 865 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
753 | PATER Michał | 866 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
754 | KRĘPA Artur | 847 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
755 | MERDA Bartosz | 855 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
756 | MERDA Kamil | 856 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
757 | MIODUSZEWSKI Rafał | 857 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
758 | NAKLICKI Marcin | 858 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
759 | NIESPODZIANA Ewa | 859 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
760 | STANCZAK Mateusz | 881 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
761 | ZALEWSKI Robert | 886 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
762 | ZARZEKA Paweł | 887 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
763 | ZELL Jacek | 888 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
764 | ZGORZAŁA Katarzyna | 889 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
765 | DOMINIK Patryk | 890 | 4719 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
766 | PFAJFER Dagmara | 891 | 4719 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
767 | PIETRZAK Julia | 869 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
768 | PIETRZAK Sebastian | 870 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
769 | RENE Jakub | 875 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
770 | RZEPKA Kamil | 876 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
771 | SAMCZYK Paweł | 877 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
772 | SIÓDEMAK Marcin | 878 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
773 | SKOCZYLAS -KUJAWA Joanna | 879 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
774 | SKORUPKA Adam | 880 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
775 | MIEBS Grzegorz | 909 | Osiołki sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
776 | GAUDYN Marcin | 915 | Psejak Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
777 | WALASKOWSKI Michał | 898 | BH TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
778 | LECH Dawid | 904 | DAJCIE NAM WYGRAĆ!!! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
779 | BANASZEK Marcin | 935 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
780 | BARCIKOWSKI Jarosław | 936 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
781 | BARTOSIEWICZ Przemysław | 937 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
782 | BATKO Wojciech | 939 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
783 | CHWASTEK Vladimír | 942 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
784 | MACHURA Marcin | 2036 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
785 | KŁOS Cezary | 10 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
786 | MIZGALSKI Jacek | 11 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
787 | BERNACKI Krzysztof | 12 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
788 | KURZAWA Mateusz | 13 | GACIOGEDDON | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
789 | PRYKOWSKI Tomasz | 14 | Gorący Potok Team | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
790 | HANUSIAK Leszek | 15 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
791 | ŚWIERSZCZ Paweł | 16 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
792 | BRZOSKWINIA Wojciech | 17 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
793 | BERNACKI Grzegorz | 18 | NOTEĆ STEICO OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
794 | KORSUNAS Sergejus | 23 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
795 | KVEDARAVIČUS Ričards | 24 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
796 | NAKREVIC Zbignev | 26 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
797 | GRZEGORZYCA Damian | 27 | OCR BANINO | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
798 | ZOŃ Szymon | 323 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
799 | OŻÓG Mateusz | 324 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
800 | RUTYNA Damian | 325 | Malinowe Nosy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
801 | FRĄCZKIEWICZ Przemysłw | 328 | Montana team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
802 | BALUKIEWICZ Anna | 329 | PiK | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
803 | BALUKIEWICZ Zofia | 330 | PiK | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
804 | IGLIŃSKI Zbigniew | 331 | PiK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
805 | ZALESKI Krzysztof | 332 | PiK | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
806 | KIELAN Sylwia | 333 | PonadLimit | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
807 | KRYSIK Marek | 334 | PonadLimit | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
808 | KRENZ Michał | 336 | R.K.S CHUWDU | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
809 | WĄSIK Jacek | 337 | ROCCO TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
810 | WĄSIK Karolina | 338 | ROCCO TEAM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
811 | ZAŁĘCKI Damian | 340 | Skrzydłowi | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
812 | CHYŁA Piotr | 341 | Szukam pracy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
813 | CHYŁA Tomasz | 342 | Szukam pracy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
814 | NOWOSAD Kamil | 344 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
815 | STALOŃCZYK Maciej | 345 | TARCHOTERROR | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
816 | GLOWINKOWSKI Krystian | 346 | Trenujemy prawą ręką | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
817 | PRÓCHNIAK Przemysław | 687 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
818 | PIASECKI Hubert | 689 | Na przypale albo wcale!!! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
819 | KALNIUK Tomasz | 690 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
820 | FILIPIŃSKI Stanisław | 699 | Sportowa warszawa | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
821 | OLECHOWSKI Michał | 700 | Sportowa warszawa | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
822 | WOJTKOWSKI Jakub | 701 | Sportowa warszawa | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
823 | USZKO Jan Maurycy | 702 | Uszka | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
824 | USZKO Ksawery | 703 | Uszka | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
825 | USZKO Robert | 704 | Uszka | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
826 | WRONA Milena | 705 | Wilcza 21 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
827 | ZIELIŃSKI Adamn | 706 | Wilcza 21 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
828 | ŻÓRAWSKI Marcin | 707 | Wilcza 21 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
829 | FIRLEJ Piotr | 775 | Chrupki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
830 | GRASZA Paweł | 784 | Kocury Bambury | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
831 | SANKOWSKI Daniel | 785 | Kocury Bambury | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
832 | SERAFIN Jakub | 786 | Kocury Bambury | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
833 | SKOPEK Piotr | 787 | Kocury Bambury | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
834 | WOŹNIAK Kamil | 788 | Kocury Bambury | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
835 | KACZYŃSKI Zbigniew | 789 | KWARC | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
836 | ROSZCZYPAŁA Jan | 790 | KWARC | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
837 | DITRYCH Łukasz | 793 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
838 | HADRYŚ Jakub | 794 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
839 | HOŁOTA Adam | 795 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
840 | BAŃKOWSKI Bartełomiej | 1025 | Pogromcy Bigosu | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
841 | CYDEJKO Bartłomiej | 1026 | Pogromcy Bigosu | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
842 | BORSUK Agata | 1030 | Point72 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
843 | Aleks | 1181 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
844 | BUDEK Maciek | 1189 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
845 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 1206 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
846 | KOWALIK Kamil | 1211 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
847 | KRASUCKI Radosław | 1212 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
848 | KRÓL Wiktor | 1213 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
849 | MICHALSKA Sylwia | 1222 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
850 | SZABELSKI Sebastian | 1253 | Adventure Team by Deloitte | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
851 | MSIZA Bryton | 1556 | Amigos | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
852 | SOBOŃ Paweł | 1254 | Amigos | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
853 | KLIMKOWSKI Artur | 1268 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
854 | KOZIARSKI Łukasz | 1269 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
855 | KOŹMIN Aleksandra | 1270 | Media Expert | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
856 | KRUPA Mateusz | 1271 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
857 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 1372 | GACIOGEDDON | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
858 | WILCZEWSKI Dawid | 1381 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
859 | GRUSZECKA Maria | 1484 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
860 | ŁUKASIEWICZ Marcin | 1485 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
861 | RYBCZAK Tomasz | 1493 | Siusiaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
862 | JANDA Klaudia | 1527 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
863 | JANISZEWSKI Grzegorz | 80 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
864 | CYNAR Mateusz | 81 | EXCELLENT BODY STUDIO Rzeszów | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
865 | BOROWSKI Maciej | 72 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
866 | ŁUSZCZYNA Robert | 82 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
867 | KOGUT Sebastian | 257 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
868 | NALEZIŃSKI Szymon | 558 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
869 | RACHOŃ Dominik | 196 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
870 | GARUS Marcin | 949 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
871 | WIERZBICKI Łukasz | 68 | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
872 | SANEWSKI Łukasz | 407 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
873 | TOMCZAK Wioleta | 419 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
874 | RYCIAK Robert | 1137 | Biała Enklawa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
875 | ALMEIDA Jose | 225 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
876 | BŁOŃSKI Maciej | 905 | Huragan Ligota | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
877 | CIEŚLUKIEWICZ Damian | 29 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
878 | Wnoro5 | 224 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
879 | KORDIAK Rafał | 9 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
880 | SOBOLEWSKI Robert | 992 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
881 | PAWLAK Patryk | 1043 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
882 | TOŁKACZEWSKI Jakub | 1044 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
883 | KAMASINSKI Krzysztof | 1076 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
884 | JASIEK Paweł | 796 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
885 | WILCZYŃSKA Ela | 322 | GRAFFITI - Masters of Lunchtime | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
886 | MAĆKOWSKI Daniel | 354 | Złe wspomnienia | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
887 | CZAPEK Dominika | 367 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
888 | CZARNECKI Dominik | 368 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
889 | CZECH Tomasz | 369 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
890 | GLAZA Michał | 374 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
891 | MICHALSKI Marcin | 396 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
892 | KOSSAKOWSKI Edward | 444 | Biała Enklawa | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
893 | OLCZAK Sylwia | 455 | Foczki z Krio-Faza | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
894 | KUCHARCZYK Krzysztof | 475 | TESTOSTERON | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
895 | CHODAK-SYPOSZ Agata | 485 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
896 | CZOCHARA Sebastian | 487 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
897 | DZIESZKO Kamil | 488 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
898 | DZIEWOŃSKI Michał | 489 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
899 | MROŻEK Dominik | 514 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
900 | SZYMAŃSKI Patryk | 534 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
901 | TYMIŃSKI Dariusz | 535 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
902 | WALCZUK Malgorzata | 536 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
903 | WOŁCZYŃSKI Jakub | 540 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
904 | GAJEWSKA Joanna | 553 | Ku Wiecznej Chwale Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
905 | MURAWSKI Marek | 573 | Skurcz team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
906 | WÓJTOWICZ Konrad | 584 | Wibrujące Nap****i | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
907 | BIERNAT Bartosz | 589 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
908 | KRUSIŃSKA Monika | 609 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
909 | PIETRZAK Konrad | 625 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
910 | PODLEWSKI Marcin | 626 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
911 | SUBDA Justyna | 642 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
912 | TOMICA Martyna | 669 | Do zobaczenia na trasce | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
913 | MOTYLEWSKI Radosław | 744 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
914 | PACHOTA Paweł | 747 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
915 | BĄK Marcin | 820 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
916 | PIELAK Katarzyna | 867 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
917 | PIELOK Jakub | 868 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
918 | GAWINECKA Aleksandra | 893 | BH TEAM | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
919 | GWIAZDZINSKA Marta | 708 | Wilcza21 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
920 | BŁASZKIEWICZ Dawid | 710 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
921 | PREWYSZ-KWINTO Marta | 164 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 11:20 | 00:00:00 | ||
922 | GZOWSKA Aleksandra | 1320 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
923 | ZALEWSKI Paweł | 1007 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
924 | LAZAR Tomasz | 916 | Psejak Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
925 | MILLER Mariusz | 973 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
926 | MUSZYŃSKI Kamil | 917 | Psejak Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
927 | KRASNODĘBSKI Łukasz | 1082 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
928 | KOWALSKI Piotr | 1081 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
929 | BŁĘDZIŃSKI Mateusz | 940 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
930 | ZIELIŃSKI Bartosz | 1009 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
931 | PUCH Kacper | 1107 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
932 | FELESZKO Jakub | 1315 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
933 | SMOCZYŃSKI Bartosz | 1351 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
934 | MACIEJEWSKI Maciej | 1169 | Meden-Inmed Sports Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
935 | JANOWICZ Przemysław | 1168 | Meden-Inmed Sports Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
936 | LEONARCIK Kuba | 969 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
937 | BLACHA Paweł | 1264 | Liga Dżentelmenów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
938 | OSIKA Dominika | 903 | cebu-laczki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
939 | CIEŚLEWICZ Wojciech | 902 | cebu-laczki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
940 | CICHY Bogdan | 944 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
941 | FABIJAŃSKI Grzegorz | 1016 | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
942 | HOROŚ Łukasz | 956 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
943 | DOBRZYŃSKI Michał | 1015 | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
944 | KOPEĆ Magdalena | 1208 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
945 | GÓRNAŚ Zofia | 1018 | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
946 | GÓRNAŚ Tomasz | 1017 | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
947 | SKOWROŃSKI Kamil | 1019 | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
948 | ZIENTEK Łukasz | 1020 | Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
949 | HERMAN Krzysztof | 1199 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
950 | WTORKOWSKI Marcin | 1241 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
951 | ZIELONKA Gaspar | 1247 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
952 | GÓRSKA Emilia | 1072 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
953 | TYSZKO Maciej | 1124 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
954 | BOROWY Dawid | 1136 | Biała Enklawa | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
955 | BRZEZICHA Dawid | 2305 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
956 | STEKLA Jarosław | 813 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
957 | PIETRASZKO Joanna | 977 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
958 | ROMANOWSKA Joanna | 982 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
959 | JANIEC Klaudia | 1173 | Pop Gym Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
960 | BLANK Krzysztof | 1172 | Pop Gym Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
961 | PIWOWAREK Robert | 914 | Przepiórki Wiktora | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
962 | PIWOWAREK Grzegorz | 913 | Przepiórki Wiktora | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
963 | KOT Adrian | 965 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
964 | KĘDRA Szymon | 960 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
965 | BARZIJ Szymon | 1057 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
966 | ADAMUS Filip | 1054 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
967 | SZCZERBAL Mariusz | 1234 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
968 | MACIEJEWSKI Bartek | 737 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
969 | BASAJ Bogumiła | 938 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
970 | SZCZYGŁOWSKI Patryk | 1235 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
971 | GABARA Aleksander | 1134 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
972 | ZAGNIŃSKI Tomasz | 1024 | Pchasz się w gips | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
973 | STRADOMSKA Marta | 1022 | Pchasz się w gips | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
974 | STRADOMSKI Marcin | 1023 | Pchasz się w gips | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
975 | KARBOWSKA Emilia | 1371 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
976 | ZERA Małgorzata | 901 | BICZE | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
977 | JASINSKA-WARDAK Monika | 899 | BICZE | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
978 | JANISZEWSKI Rafał | 957 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
979 | MAZURKIEWICZ Michał | 1014 | EXCELLENT BODY STUDIO Rzeszów | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
980 | MIROTA Dominika | 1135 | BeerForceOne | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
981 | DYGAS Jeremi | 1066 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
982 | MRÓZ Sebastian | 1338 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
983 | MAŚLANKA Dariusz | 1092 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
984 | STANEK Mirek | 1118 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
985 | SITO Dominik | 1114 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
986 | LEWANDOWSKI Piotr | 735 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
987 | WASIK Piotr | 1390 | TEAM VELUX | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
988 | KONARZEWSKI Dominik | 730 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
989 | BŁACHNIO Maciej | 1133 | BeerForceOne | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
990 | MICHALAK Kamil | 1221 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
991 | SOKÓŁ Marek | 1132 | BearForceOne | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
992 | ZDANOWSKI Dawid | 1245 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
993 | FILAR Herbert | 1068 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
994 | FILAR Karolina | 1069 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
995 | SZYDŁO Szymon | 1119 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
996 | JANIK Roman | 1293 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
997 | KRÓLIKOWSKI Marcin | 1215 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
998 | STANIASZEK Michał | 1295 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
999 | BEDNARSKI Eryk | 1186 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1000 | NIKOŁAJÓW Adam | 1174 | Śfagry | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1001 | ZDANOWSKI Grzegorz | 1246 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1002 | WÓJCIK Krzysztof | 1239 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1003 | CACKOWSKI Robert | 713 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1004 | TABOR Dawid | 760 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1005 | KAŁUSKI Grzegorz | 726 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1006 | BARSZCZ Damian | 1398 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1007 | TOMCZAK Jakub | 1471 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1008 | KRUPA Kacper | 892 | Adventure Team by Deloitte | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1009 | CZERWIŃSKA Joanna | 1190 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1010 | KURPIEWSKI Piotr | 1217 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1011 | JURA Michał | 1327 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1012 | RYGLEWICZ Mateusz | 1576 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1013 | GAJEWSKI Rafał | 919 | Rainmen | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1014 | RYGLEWICZ Eliza | 984 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1015 | SZAFRAŃSKA Oliwia | 1567 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1016 | ZŁOTUCHA Łukasz | 1131 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1017 | JABŁOŃSKI Tomasz | 1566 | Green Goblins | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1018 | KOMOSA Kamil | 1594 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1019 | SOBCZAK Arkadiusz | 1116 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1020 | SZLAPANSKI Krzysztof | 921 | Rainmen | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1021 | PIETRZAK Michał | 1344 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1022 | OKUNIEWSKI Marcin | 1341 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1023 | KRAWCZAK Bartłomiej | 1153 | Krawczaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1024 | LUDZKOWSKA Katarzyna | 1332 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1025 | GAWORSKI Michał | 1196 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1026 | BANDURSKI Michał | 1306 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1027 | ZAJĄC Martyna | 1243 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1028 | ZBOROWSKI Jakub | 1130 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1029 | NOWAK Marcin | 1101 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1030 | WILMAŃSKI Maciej | 1600 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1031 | BERNAŚ Anna | 1599 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1032 | JACIUBEK Sandra | 1321 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1033 | PŁOŃSKI Daniel | 1228 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1034 | SZEWCZYK Adam | 1596 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1035 | STOJAK Łukasz | 934 | Wolni i Grubi | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1036 | KRAWCZAK Paweł | 1154 | Krawczaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1037 | BEDNAREK Kamil | 1185 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1038 | KOBIERA Mateusz | 1033 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1039 | BIELEŃ Magdalena | 1029 | Point72 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1040 | PATYK Tomasz | 1038 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1041 | HORN Rafał | 1422 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1042 | WOJCIK Agata | 1042 | Point72 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1043 | JARZABEK Jakub | 1032 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1044 | KUSTRON Natalia | 1034 | Point72 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1045 | NAZAREWSKA Anna | 1037 | Point72 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1046 | ADAMSKI Mateusz | 1027 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1047 | TOMZYNSKI Mateusz | 1041 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1048 | DERBIN Marek | 594 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1049 | HASSA Jakub | 662 | BATONY WSTYDLIWE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1050 | PIWOŃSKI Radosław | 1453 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1051 | KULESZA Arkadiusz | 1441 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1052 | ZIELIŃSKI Marcin | 1568 | Amigos | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1053 | JASZEWSKI Michał | 1202 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1054 | SZEWCZUK Jolanta | 209 | Not Fast But Furious | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1055 | RASZKIEWICZ Magdalena | 208 | Not Fast But Furious | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1056 | CHĄCHIRA Łukasz | 234 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1057 | PIOTROWSKI Dawid | 207 | Not Fast But Furious | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1058 | BRODZIAK Andrzej | 1402 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1059 | DOWDA Karolina | 1193 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1060 | MANOILO Oleksandr | 395 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1061 | JAKUBIAK Bartosz | 660 | 4wall | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1062 | OZGA Aleksandra | 1180 | Wariatki z Gorzowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1063 | B Angelika | 1302 | Wariatki z Gorzowa | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1064 | SZYMAŃSKA Paula | 1120 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1065 | JANISZEWSKI Ryszard | 1200 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1066 | MURAS Adriana | 1098 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1067 | NERĆ Karolina | 1224 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1068 | PAJEWSKI Karol | 1342 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1069 | WUJEC Joanna | 1361 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1070 | NAWROCKI Krzysztof | 1450 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1071 | WIECZOREK Krzysztof | 1237 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1072 | BOROWIECKA Kinga | 1559 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1072 | TERPIŁOWSKI Michał | 1554 | Point72 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1074 | MOSKAL Filip | 1336 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1075 | GUZEK Agnieszka | 1198 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1076 | BIEGALESKI Łukasz | 1308 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1077 | KOWALSKI Rafał | 1330 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1078 | SZYMAŃSKI Karol | 1236 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1079 | DOMANSKI Kamil | 1387 | TEAM VELUX | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1080 | JANISZEWSKI Damian | 1322 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1081 | CHRZANOWSKI Mateusz | 825 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1081 | KWIOTEK Kamil | 801 | Media Expert | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1083 | KRYCKA Julita | 800 | Media Expert | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1084 | BROŻEK Kinga | 792 | Media Expert | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1085 | WOŁOSZYN Jacek | 817 | Media Expert | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1086 | PINKOWSKA Karolina | 807 | Media Expert | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1087 | KOZŁOWSKI Sylwester | 1284 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1088 | LEŚ Michał | 1285 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1089 | ROMAN Krzysztof | 1286 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1090 | BOBYK Paweł | 1282 | SanOK Biega | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1091 | JAROSZEWSKI Konrad | 1425 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1092 | JACHIMOWSKI Jarosław | 1283 | SanOK Biega | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1093 | JASIŃSKI Jakub | 663 | BATONY WSTYDLIWE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1094 | BOGUSZ Jarosław | 1401 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1095 | GALL Kacper | 1195 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1096 | PUŁA Milena | 1385 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1097 | PUŁA Karolina | 1384 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1098 | PODGÓRSKI Michał | 1383 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1099 | GOŁĘBIOWSKI Eryk | 1303 | Żeglarze | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1100 | MATEUSZ Kozłowski | 1304 | Żeglarze | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1101 | JĘCZMYK Łukasz | 1294 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1102 | ZIMA Teofil | 1477 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1103 | CENDROWSKA Ewa | 1060 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1104 | OKRASKA Justyna | 1104 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1105 | GROMOWSKA Katarzyna | 1073 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1106 | TULIBACKI Bartosz | 1257 | Friday | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1107 | PIETRASIŃSKI Witold | 1256 | Friday | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1108 | WITKOWSKI Filip | 1475 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1109 | ZABORSKI Damian | 1297 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1110 | DRAPA Rafał | 1409 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1111 | KOBRZYŃSKA Kasia | 837 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1112 | KACPRZAK Olga | 1203 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1113 | FISCHER Filip | 1415 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1114 | SIENKIEWICZ Piotr | 1231 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1115 | MAZURKIEWICZ Oskar | 1505 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1116 | MŁODAWSKI Tomasz | 1223 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1117 | KOŃCZAK Agnieszka | 1207 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1118 | CEP Kamil | 1061 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1119 | SKALSKI Maciej | 1461 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1120 | REUTYŃSKA Klaudia | 1346 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1121 | BADOWICZ Karolina | 1305 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1122 | ROSOŁOWSKA Katarzyna | 1347 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1123 | KITA Grzegorz | 1204 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1124 | ROSOŁOWSKI Andrzej | 1348 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1125 | OBRĘBSKI Artur | 1140 | Dream Team WWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1126 | SZADKOWSKI Dawid | 1143 | Dream Team WWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1127 | SUSZCZENKO Łukasz | 1142 | Dream Team WWL | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1128 | STODOLAK Marcin | 1141 | Dream Team WWL | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1129 | SŁOWIK Marcin | 1463 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1130 | ROKITA Maciej | 1458 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1131 | GNIEWOSZ Tomasz | 1418 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1132 | PACHOLCZAK Michał | 1452 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1133 | SEWERYN Mirosław | 1479 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1134 | CIERESZYŃSKI Gabriel | 1310 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1135 | GROMOTKA Maja | 1421 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1136 | GROMOTKA Janusz | 1420 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1137 | TRĘDA Cezary | 1377 | Janusze Błotnych Biegów | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1138 | WESOŁOWSKI Adrian | 1125 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1139 | WESOŁOWSKI Mariusz | 1126 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1140 | BRAMSON Aleksander | 1058 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1141 | SCHULTA Michał | 1113 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1142 | BARAŃSKA Ania | 1298 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
1143 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 1299 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
1144 | ZIENTEK Aneta | 1362 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1145 | ZIENTEK Aneta | 1595 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1146 | LEWANDOWSKI Łukasz | 1331 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1147 | MOSKAL Marta | 1337 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1148 | GAIK Albert | 1316 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1149 | JANKOWSKI Olaf | 1258 | GACIOGEDDON | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1150 | ZALEWSKI Tomasz | 930 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1151 | KOCZAN Mateusz | 923 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1152 | STANETA Bartosz | 926 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1153 | WRÓBLEWSKI Jakub | 929 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1154 | ŚWIERCZYŃSKI Konrad | 928 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1155 | MAŁKIŃSKI Mikołaj | 924 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1156 | SKONIECZNY Andrzej | 1389 | TEAM VELUX | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1157 | GOLEBIOWSKI Patryk | 922 | Szybcy Wilcy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1158 | SEROCKA Basia | 1139 | CSS SZAFA | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1159 | LISZEWSKI Arkadiusz | 1218 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1160 | PIANKOWSKA Marta | 1226 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1161 | DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz | 946 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1162 | KRÓLIKOWSKI Filip | 1214 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1163 | LECH Rafał | 1138 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1164 | KOŚCIŃSKI Jakub | 1210 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1165 | ZALEWSKI Mateusz | 1244 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1166 | WAŻNY Łukasz | 1391 | TEAM VELUX | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1167 | MAJ Michał | 1088 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1168 | MARCIOHA Mateusz | 1089 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1169 | KAUCZ Wiktoria | 1079 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1170 | KULIKOWSKI Kacper | 1086 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1171 | SZNAJDER Piotr | 1296 | Sułtani Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1172 | TARCZYŃSKA Marta | 1356 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1173 | TARCZYŃSKI Konrad | 1357 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1174 | PIECHOCKI Rafał | 912 | pieczoki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1175 | MARKIEWICZ Jakub | 971 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1176 | MARKIEWICZ Ewelina | 910 | pieczoki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1177 | KOMÓR Jakub | 1434 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1178 | PIECHOCKA Magdalena | 911 | pieczoki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1179 | MOCHTAK Marek | 1447 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1180 | MOŚCICKI Kacper | 1448 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1181 | SAWICKA Julia | 1577 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1182 | SKOWRON Mariusz | 990 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1183 | WIETESKA Łukasz | 1473 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1184 | SKOWRON Adam | 989 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1185 | GOŁĘBIEWSKI Łukasz | 1318 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1186 | GÓRECKI Jacek | 1319 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1187 | GRYGO Marcin | 1197 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1188 | KOPYDŁOWSKI Rafał | 1209 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1189 | PIECHOTA Maciej | 1388 | TEAM VELUX | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1190 | ROBAK Małgorzata | 1574 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1191 | ROBAK Katarzyna | 1573 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1192 | GRALEWICZ Patryk | 1572 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1193 | SPORYSZ Szymon | 1232 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1194 | PĘDZIWIATR Dawid | 1225 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1195 | KUBICKI Konrad | 1440 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1196 | SOCHACKI Wojciech | 1465 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1197 | MURAWSKI Rafał | 1339 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1198 | JABŁOŃSKA Sylwia | 1424 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1199 | MACIĄG Krzysztof | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1200 | PAMPUCH Radek | 1343 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1201 | BEM Patryk | 1494 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1202 | BIAŁY Michał | 1263 | Liga Dżentelmenów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1203 | BIENIAS Marek | 1399 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1204 | SZYMAŃSKI Michał | 1355 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1205 | BARANOWSKI Jakub | 1184 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1206 | BARANOWSKA Żaneta | 1183 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
1207 | TYPEK Sławomir | 1052 | Ulane Wieprze | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1208 | ŁUKASIK Jarosław | 1050 | Ulane Wieprze | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1209 | JANKOWSKA Justyna | 1048 | Ulane Wieprze | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1210 | KWIETNIEWSKI Jakub | 1049 | Ulane Wieprze | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1211 | ABRAMEK Dominika | 1047 | Ulane Wieprze | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1212 | SZYMANEK Łukasz | 1051 | Ulane Wieprze | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1213 | DENYS Dariusz | 1192 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1214 | MISIŃSKI Paweł | 1555 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1215 | SŁOMCZYŃSKI Andrzej | 1149 | FIT PODZIEMIE | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1216 | CHCIUK Dawid | 1309 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1217 | MAC Magdalena | 1147 | FIT PODZIEMIE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1218 | GALIC Piotr | 1177 | TŁG | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1219 | WOJEWÓDZKI Dominik | 1255 | Amigos | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1220 | KROMER-SKIBIŃSKA Karolina | 1146 | FIT PODZIEMIE | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1221 | POPOWSKA Basia | 1148 | FIT PODZIEMIE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1222 | TUMILOWICZ Piotr | 1179 | TŁG | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1223 | SZYMAŃSKA Dorota | 1150 | FIT PODZIEMIE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1224 | PRO P.f.p_ | 1456 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1225 | STODULSKI Artur | 1468 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1226 | STODULSKI Adam | 1467 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1227 | ORLIŃSKI Karol | 1451 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1228 | CZEPIEL Damian | 1407 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1229 | ZWIERZYŃSKI Radosław | 1478 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1230 | ŻMUDA Wojciech | 1363 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1231 | DEMIANOWICZ Damian | 1312 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1232 | DEMIANOWICZ Kamil | 1313 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1233 | KRZYŻEWSKI Adam | 1300 | vegerunners.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1234 | KATOWICZ Joanna | 1328 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1235 | KRZYŻEWSKI Michał | 1301 | vegerunners.pl | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1236 | STĘPNICKA Karolina | 1587 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1237 | WARDA-BURCZYŃSKA Agnieszka | 1359 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1238 | MARCZUK Karolina | 1333 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1239 | ILCZUK Damian | 830 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1240 | ILCZUK Magda | 1579 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1241 | PIGUŁOWSKI Michał | 1509 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1242 | ŚLIFIRCZYK Jan | 1462 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1243 | BŁASZCZAK Tomasz | 1400 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1244 | MARCISZ Krzysztof | 1090 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1245 | BANDZAREWICZ Pawel | 1397 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1246 | KĄDZIOŁKA Wiktor | 1500 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1247 | VERBELCHUK Valentyn | 1514 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1248 | POPIK Szymon | 1396 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1249 | MATERNA Wojciech | 1395 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1250 | MAŁYS Mateusz | 1394 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1251 | MIŚ Sylwester | 1446 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1252 | JABŁONOWSKA Katarzyna | 1423 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1253 | JESTRABEK Michal | 1075 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1254 | KOWALSKI Marek | 1080 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1255 | MASEŁEK Wojciech | 1445 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1256 | KIEŁBOŃ Paweł | 1428 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1257 | NIŻNIK Dawid | 1100 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1258 | KĘDZIORSKI Łukasz | 1427 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1259 | WIŚNIEWSKA Joanna | 1474 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1260 | LIGAJ Elwira | 1442 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1261 | ROGOWSKI Mateusz | 1457 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1262 | GIMLIK Krzysztof | 1070 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1263 | OLSZEWSKI Alan | 1105 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1264 | RYDUCHA Mateusz | 1111 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1265 | MUZAL Karolina | 1449 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1266 | SOBIECKI Karol | 1464 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1267 | KUROWSKI Andrzej | 1216 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1268 | KOWALEWSKI Maciej | 1436 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1269 | KALINOWSKI Patryk | 1426 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1270 | STACH Kamil | 1353 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1271 | STACH Gabriel | 1352 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1272 | SHEVCHUK Oksana | 1290 | Separation Luck FCI | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1273 | BARCZUK Wojciech | 1287 | Separation Luck FCI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1274 | PANKRATOV Artem | 1288 | Separation Luck FCI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1275 | PODKRÓLEWICZ Dagmara | 1289 | Separation Luck FCI | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1276 | CZUPOWSKI Kamil | 1191 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1277 | DANIELEWSKA Emilia | 1311 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1278 | PRUGAREWICZ Ignacy | 1161 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1279 | DOBAK Urszula | 1408 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1280 | KAMIŃSKI Bartłomiej | 907 | Liga Dżentelmenów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1281 | DRYJAŃSKI Mateusz | 1156 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1282 | BONDARUK Łukasz | 1155 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1283 | KASKA Mateusz | 1158 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1284 | MAJCHRZYK Magdalena | 1160 | KSiT PW | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1285 | KAMIŃSKA Ilona | 1157 | KSiT PW | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1286 | KUCHARSKI Piotr | 1159 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1287 | CZERNIECKA Zuzanna | 1593 | KSiT PW | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
1288 | ZUBALEWICZ Jan | 1163 | KSiT PW | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1289 | DELEKTA Emilian | 1367 | Blood for blood | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1290 | KAMIŃSKI Piotr | 1265 | Liga Dżentelmenów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1291 | WOJTAN Adrian | 1267 | Liga Dżentelmenów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1292 | GROCHOWSKI Kamil | 1368 | Blood for blood | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1293 | KOWALCZYK Kamil | 1369 | Blood for blood | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1294 | KAMIŃSKI Przemysław | 1266 | Liga Dżentelmenów | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1295 | ŁABA Piotr | 1365 | ASzWoj | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1296 | WIEWIÓROWSKI Korneliusz | 1561 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1297 | KOSTECKI Sebastian | 1364 | ASzWoj | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1298 | WALCZAK Daniel | 1366 | ASzWoj | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1299 | WOTZKA Tymoteusz | 1240 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1300 | KOCIŃSKI Daniel | 1433 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1301 | JAROSZ Michał | 1499 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1302 | GŁĄB Łukasz | 933 | Wolni i Grubi | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1303 | BACZEWSKI Mateusz | 932 | Wolni i Grubi | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1304 | KALETA Adrian | 1382 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1305 | KLIMCZAK Laura | 1431 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1306 | KLEJNER Norbert | 1430 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1307 | PLEWCZYŃSKI Michał | 1345 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1308 | JARZĄBEK Przemysław | 1324 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1309 | PODBIELSKI Artur | 1454 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1310 | GAWĘCKI Krzysztof | 1317 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1311 | TOMASZEWSKI Patryk | 1470 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1312 | DRAB Marcin | 1194 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1313 | JAWORSKI Krzysztof | 1325 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1314 | LUKAS Michał | 1252 | Adventure Team by Deloitte | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1315 | DZIUDA Kuba | 1314 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1316 | CZARSKI Aleksander | 1251 | Adventure Team by Deloitte | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1317 | BRATEK Mateusz | 1250 | Adventure Team by Deloitte | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1318 | ROSIŃSKI Damian | 1541 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1319 | DZIURDA Adam | 1488 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1320 | ZACZEK Przemysław | 1516 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1321 | LUNIAK Aleksander | 1249 | 7 KOMPANIA WAT | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1322 | KOPACZYK Maciej | 1248 | 7 KOMPANIA WAT | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1323 | NASIADKA Mateusz | 1260 | Konie z Valony | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1324 | TYSZKA Dominik | 1261 | Konie z Valony | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1325 | KOZAKIEWICZ Martyna | 1437 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1326 | WILCZYŃSKI Radosław | 1262 | Konie z Valony | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1327 | BUKOWSKI Mateusz | 1259 | Konie z Valony | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1328 | KRASUCKI Gracjan | 1438 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1329 | CESCHICA-WENSIERSKI Karol | 1497 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1330 | SZYMCZAK Maciej | 1165 | Łomiankowskie Świry | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1331 | WOZNIAK Paweł | 1167 | Łomiankowskie Świry | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1332 | BRYŚ Krzysztof | 1171 | PijeWódeiSłuchamIchTroje | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1333 | GROCHOWALSKI Fabian | 1280 | PijeWódeiSłuchamIchTroje | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1334 | TERLIKOWSKI Łukasz | 1166 | Łomiankowskie Świry | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1335 | JAROCH Michał | 1164 | Łomiankowskie Świry | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1336 | ŻYCHLIŃSKI Michał | 1010 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1337 | WÓJCIK Justyna | 1004 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1338 | MÓL Natalia | 974 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
1339 | BREZVYN Stepan | 1495 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1340 | ZALESKA Aleksandra | 1581 | Ola i Kasia | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1341 | BYRDIAK Roman | 1496 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1342 | ZALESKA Katarzyna | 1588 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1343 | KSIĄŻEK Agnieszka | 1439 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1344 | BUGAJSKI Michał | 1403 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1345 | PODSIADŁY Marcin | 1455 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1346 | FITUCH Sebastian | 1416 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1347 | PIŁATKOWSKI Karol | 1379 | latowicki bastion | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1348 | GASZEWSKI Paweł | 1378 | latowicki bastion | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1349 | SHAPOVAL Vladyslav | 1542 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1350 | WROŃSKI Kamil | 1476 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1351 | BUSIŁO Wiktoria | 1404 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1352 | TKACZYK Albert | 1549 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1353 | MALINOWSKI Przemysław | 1535 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1354 | SZYMAŃSKI Szymon | 1547 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1355 | ZMYSŁOWSKI Norbert | 1552 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1356 | NAJCEL Bartosz | 1538 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1357 | SMOLUCHOWSKA Magdalena | 1543 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1358 | STANIOS Kamil | 1544 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1359 | DZIEDZIC Marcin | 1498 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1360 | BARTKOWSKA Agata | 1392 | Wpr minionki | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1361 | STRĄK Ewa | 1393 | Wpr minionki | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1362 | CHOJECKI Piotr | 1406 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1363 | CHOJECKA Sylwia | 1405 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1364 | KĘPA Mateusz | 1529 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1365 | TRZOS Błażej | 1550 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1366 | PARTYKA Jarosław | 1540 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1367 | ADAMCZYK Artur | 1523 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1368 | MACIĄTEK Robert | 1444 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1369 | KLIMCZAK Wiktor | 1432 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1370 | VEČEŘA Jan | 1513 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1371 | POKORNÁ Eva | 1510 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1372 | KIERZKOWSKA Ilona | 1429 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1373 | DROZD Adam | 1410 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1374 | RUTKOWSKA Aleksandra | 1459 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1375 | DROZD Dominika | 1412 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1376 | DROZD Anna | 1411 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
1377 | DROZD Michał | 1413 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1378 | LEWANDOWSKI Dawid | 1522 | CKL | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1379 | KAMIŃSKA Katarzyna | 1521 | CKL | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1380 | ANTONIK Tomasz | 1374 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1380 | ANTONIK Aneta | 1373 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1382 | FETLIŃSKI Grzegorz | 1376 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1383 | FETLIŃSKA Anna | 1375 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
1384 | KOPAŃSKI Bartek | 1487 | OgrodyKopański | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1385 | BRÓŹDZIAK Beniamin | 1486 | OgrodyKopański | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1386 | GRZYB Mikołaj | 1526 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1387 | KREMPA Patryk | 1532 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1388 | MŁODZIŃSKA Nina | 1537 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1389 | NATOŃSKI Piotr | 1506 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1390 | ROZBORSKI Jakub | 1490 | RMG GYM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1391 | SZYMAŃSKI Szymon | 1546 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1392 | STROMECKA Julia | 1512 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1393 | WOŚKO Jędrzej | 1515 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1394 | RYBIŃSKA Agata | 1511 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1395 | CIĄĆKA Patryk | 1589 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1396 | KONOPACKI Dominik | 1489 | RMG GYM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1397 | SĘK Marcin | 1491 | RMG GYM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1398 | RAPACKA-STARMACH Dagmara | 1563 | Charakter i bataty | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1399 | BUDZYK Amanda | 1480 | Charakter i bataty | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
1400 | SIKORA Tomasz | 1483 | Eco-Tech | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1401 | ŚWIERK Jakub | 1354 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1402 | MATEUSZUK Sylwia | 1334 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1403 | WÓJCIK Bartosz | 1492 | RMG GYM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1404 | TAŃSKI Michał | 1482 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1405 | JEGLIŃSKI Jarosław | 1481 | CrossFit Stocznia | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1406 | MAJEWSKI Marcin | 1504 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1407 | KOBUSZEWSKI Marcin | 1502 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1408 | OFLUS Marek | 1539 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1409 | STASENKO Kateryna | 1466 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1410 | BUCZYNSKI Dariusz | 1525 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1411 | KOWALIK Karol | 1531 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1412 | KOGOWSKI Tomasz | 1530 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1413 | KRZYŻAK Tomasz | 1533 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1414 | LEZHACHOVA Anastasia | 1534 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1415 | MANGONI Francesco | 1536 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1416 | MYŚLIWCZYK Anna | 1518 | Art Flow | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1417 | ŻEMEK Sergiusz | 1519 | Art Flow | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1418 | PĘKALA Aleksandra | 623 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
1419 | LIUTKUS Dainius | 25 | OCR BALTIC WARRIORS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1420 | KOCOLOWSKI Jurek | 2229 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1421 | GŁUSZAK Piotr | 2214 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1422 | STEFANIAK Marek | 2251 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1423 | PULSA Artur | 96 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
1424 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 54 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1425 | WASĄG Dawid | 101 | OCR Team Biłgoraj | Elite Masters Mężczyzn | 11:10 | 00:00:00 | ||
1426 | WOCHOWSKI Piotr | 1360 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:04:15 | |||
1427 | WOJCIECHOWICZ Tomasz | 1279 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:04:23 | ||
1428 | SURMACZ Patryk | 1276 | Media Expert | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:04:25 | ||
1429 | JESIONOWSKI Marcin | 2397 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 01:06:43 | |||
1430 | KOMAR Tomasz | 2181 | Na przypale albo wcale!!! | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 01:41:33 | ||
1431 | KUCHARSKI Mariusz | 2374 | SensoWarsztat | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 02:21:23 | ||
1432 | 1608 | 02:46:02 | ||||||
1433 | 1609 | 02:58:30 | ||||||
1434 | JAGODZIŃSKI Dawid | 2581 | Choose Yourself | Open Mężczyzn | 09:45 | 02:58:32 | ||
1435 | SZYMULA Grzegorz | 2426 | Open Mężczyzn | 09:00 | 03:28:28 |
Znaleziono 1435 wynik(ów)