Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2023-02-04 |
Miejsce : | Modlin |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1638 |
Wystartowało : | 1435 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 1412 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 11:10 | 11:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRZOSKWINIA Wojciech | 17 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 2 | M 2 | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:38.60 | 00:35:38.60 | 5:56 | 10.1 (100%) | |||
2 | OLICHOWSKI Mateusz | 55 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 3 | M 3 | 11:00 | 00:00:00 | 00:35:59.60 | 00:35:59.60 | +00:00:21 (1.0%) | 5:59 | 10 (99.0%) | ||
3 | REKUNENKO Artjoms | 100 | OCR Rekunenko academy | Elite Mężczyzn | 4 | M 4 | 11:10 | 00:00:00 | 00:36:03.05 | 00:36:03.05 | +00:00:24 (1.1%) | 6:00 | 10 (99.0%) | ||
4 | WIERZBICKI Łukasz | 68 | Elite Mężczyzn | 6 | M 6 | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:13.10 | 00:37:13.10 | +00:01:34 (4.2%) | 6:12 | 9.7 (96.0%) | |||
5 | JACIÓW Paweł | 51 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 7 | M 7 | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:39.70 | 00:37:39.70 | +00:02:01 (5.4%) | 6:16 | 9.6 (95.0%) | ||
6 | KRAWIECKI Mateusz | 43 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 10 | M 11 | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:13.70 | 00:39:13.70 | +00:03:35 (9.1%) | 6:32 | 9.2 (91.1%) | ||
7 | KALINOWSKI Krystian | 40 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 14 | M 15 | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:07.75 | 00:41:07.75 | +00:05:29 (13.3%) | 6:51 | 8.8 (87.1%) | ||
8 | ŚWIERSZCZ Paweł | 16 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 15 | M 17 | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:27.00 | 00:41:27.00 | +00:05:48 (14.0%) | 6:54 | 8.7 (86.1%) | ||
9 | NAKREVIC Zbignev | 26 | OCR BALTIC WARRIORS | Elite Mężczyzn | 19 | M 23 | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:54.80 | 00:42:54.80 | +00:07:16 (16.9%) | 7:09 | 8.4 (83.2%) | ||
10 | LANGER Piotr | 49 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 23 | M 27 | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:19.55 | 00:44:19.55 | +00:08:40 (19.6%) | 7:23 | 8.1 (80.2%) | ||
11 | VEPŘEK Martin | 67 | Elite Mężczyzn | 24 | M 29 | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:23.85 | 00:45:23.85 | +00:09:45 (21.5%) | 7:33 | 7.9 (78.2%) | |||
12 | PSUT Kamil | 5 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 31 | M 41 | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:39.05 | 00:48:39.05 | +00:13:00 (26.7%) | 8:06 | 7.4 (73.3%) | ||
13 | PIWNIK Bartosz | 94 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 34 | M 50 | 11:10 | 00:00:00 | 00:51:57.85 | 00:51:57.85 | +00:16:19 (31.4%) | 8:39 | 6.9 (68.3%) | ||
14 | KŁOS Cezary | 10 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 36 | M 53 | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:38.90 | 00:52:38.90 | +00:17:00 (32.3%) | 8:46 | 6.8 (67.3%) | ||
15 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 112 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 38 | M 56 | 11:10 | 00:00:00 | 00:53:32.25 | 00:53:32.25 | +00:17:53 (33.4%) | 8:55 | 6.7 (66.3%) | ||
16 | FIGURA Robert | 104 | Outhorn PL | Elite Mężczyzn | 39 | M 57 | 11:10 | 00:00:00 | 00:53:57.10 | 00:53:57.10 | +00:18:18 (33.9%) | 8:59 | 6.7 (66.3%) | ||
17 | NOWICKI Marcin | 19 | NOTEĆ STEICO OCR | Elite Mężczyzn | 41 | M 63 | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:14.55 | 00:55:14.55 | +00:19:35 (35.5%) | 9:12 | 6.5 (64.4%) | ||
18 | ROGALSKI Piotr | 31 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 45 | M 76 | 11:00 | 00:00:00 | 00:56:56.00 | 00:56:56.00 | +00:21:17 (37.4%) | 9:29 | 6.3 (62.4%) | ||
19 | GARCZYŃSKI Radosław | 32 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 47 | M 83 | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:05.30 | 00:58:05.30 | +00:22:26 (38.6%) | 9:40 | 6.2 (61.4%) | ||
20 | JESSWEIN Filip | 33 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 52 | M 94 | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:06.85 | 01:00:06.85 | +00:24:28 (40.7%) | 10:01 | 6 (59.4%) | ||
21 | GERSTNER Tomasz | 3 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 53 | M 95 | 11:00 | 00:00:00 | 01:00:09.20 | 01:00:09.20 | +00:24:30 (40.7%) | 10:01 | 6 (59.4%) | ||
22 | WITKOWSKI Rafał | 53 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 57 | M 108 | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:46.30 | 01:01:46.30 | +00:26:07 (42.3%) | 10:17 | 5.8 (57.4%) | ||
23 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 95 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 58 | M 116 | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:31.40 | 01:02:31.40 | +00:26:52 (43.0%) | 10:25 | 5.8 (57.4%) | ||
24 | STERNICZUK Jarosław | 149 | Elite Mężczyzn | 59 | M 117 | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:34.10 | 01:02:34.10 | +00:26:55 (43.0%) | 10:25 | 5.8 (57.4%) | |||
25 | SADURSKI Adam | 144 | Elite Mężczyzn | 67 | M 172 | 11:10 | 00:00:00 | 01:09:33.80 | 01:09:33.80 | +00:33:55 (48.8%) | 11:35 | 5.2 (51.5%) | |||
26 | CYNAR Mateusz | 81 | EXCELLENT BODY STUDIO Rzeszów | Elite Mężczyzn | 68 | M 175 | 11:10 | 00:00:00 | 01:09:50.00 | 01:09:50.00 | +00:34:11 (49.0%) | 11:38 | 5.2 (51.5%) | ||
27 | ZARZYKA Łukasz | 88 | Kunowo gym | Elite Mężczyzn | 72 | M 209 | 11:10 | 00:00:00 | 01:13:50.60 | 01:13:50.60 | +00:38:12 (51.7%) | 12:18 | 4.9 (48.5%) | ||
28 | PODSIADŁY Paweł | 4 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 74 | M 227 | 11:00 | 00:00:00 | 01:16:06.65 | 01:16:06.65 | +00:40:28 (53.2%) | 12:41 | 4.7 (46.5%) | ||
29 | SIMON Adam | 148 | Elite Mężczyzn | 81 | M 399 | 11:10 | 00:00:00 | 01:28:36.85 | 01:28:36.85 | +00:52:58 (59.8%) | 14:46 | 4.1 (40.6%) | |||
30 | OKOŃ Patryk | 141 | Elite Mężczyzn | 83 | M 414 | 11:10 | 00:00:00 | 01:29:38.00 | 01:29:38.00 | +00:53:59 (60.2%) | 14:56 | 4 (39.6%) | |||
31 | KOZIOŁ Kamil | 75 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 93 | M 996 | 11:10 | 00:00:00 | 02:03:39.45 | 02:03:39.45 | +01:28:00 (71.2%) | 20:36 | 2.9 (28.7%) |
Znaleziono 31 wynik(ów)