Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-10-10 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1870 |
Wystartowało : | 1658 |
Nie ukończyło : | 11 |
Ukończyło : | 1647 |
Na trasie : | 11 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00S | 08:15S | 08:30S | 09:00S | 09:15S | 09:30S | 10:00S | 10:15S | 10:30S | 11:15S | 11:30S | 12:00S | 12:30S | 12:45S | 13:00N | 13:00S | 13:15N | 13:15S | 13:30N | 13:30S | 14:00N | 14:00S | 14:15N | 14:15S | 14:30N | 14:30S | 14:45S | 15:00N | 15:15N | 15:30N | 16:00N | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10S | 07:20S | 07:30S
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÓŻAŃSKI Rafal | 61 | Tsunami Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
2 | CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech | 76 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Masters Mężczyzn | sobota, 07:10 | 00:00:00 | ||
3 | MYRLAK Maciej | 105 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 07:20 | 00:00:00 | |||
4 | ŚWIERKULA Michał | 224 | GLENMARK | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | WROMBEL Andrzej | 226 | GLENMARK | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | ||
6 | SKNADAJ Dariusz | 229 | Green Goblins Gocław | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
7 | PIECH Dawid | 258 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | ||
8 | ZAKRZEWSKI Grzegorz | 280 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
9 | PAWIŃSKI Rafał | 303 | Ziomy spod Biedrony | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
10 | CEGIELSKI Marcin | 316 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
11 | GĄSIOROWSKI Robert | 329 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
12 | LEWANDOWICZ Paweł | 346 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
13 | PASEK Jakub | 360 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
14 | PAWŁOWSKI Przemysław | 361 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
15 | SKRZOS Tomasz | 378 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:00 | 00:00:00 | |||
16 | SZCZEPAŃSKI Jarek | 386 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | |||
17 | TARNOWSKI Paweł | 390 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
18 | WYPYCH Bartłomiej | 396 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:30 | 00:00:00 | |||
19 | ŁUBIŃSKI Grzegorz | 408 | Edeleo team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | OSIŃSKI Jarosław | 410 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
21 | OSIŃSKI Paweł | 411 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
22 | SZYPROWSKI Jarek | 412 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
23 | WĄSIK Paweł | 414 | GRUPA EXPERT | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
24 | URBAN Jarosław | 426 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | ||
25 | FERTACZ Wojciech | 434 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
26 | FILIPCZAK Tomasz | 435 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
27 | PROKOPCZUK Robert | 456 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
28 | SOLIŃSKI Roman | 460 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
29 | LOREK Bartłomiej | 468 | Crossfit Team Koneser | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | OLEJNICZAK Michal | 478 | Jaguar Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | JELINSKI Mariusz | 488 | Osp laski | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | ||
32 | DACHTERA Przemyslaw | 499 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
33 | KIEPAS Marcin | 509 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
34 | ZAGAJEWSKI Mariusz | 536 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:15 | 00:00:00 | |||
35 | ZASADOWSKI Bartosz | 541 | BaseOCR | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
36 | MARKUSZEWSKI Michał | 560 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
37 | MARKUSZEWSKI Michał | 561 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
38 | DZIUBEK Slawomir | 562 | KARTONAT OPAKOWANIA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
39 | BUKOJEMSKI Marcin | 575 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | |||
40 | SOBIESZEK Cezary | 618 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
41 | PALION Marcin | 620 | HARPAGAN BEAST | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
42 | GRZYBOWSKI Paweł | 627 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
43 | JURKIAN Łukasz | 631 | KS Przaśnik Przasnysz | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
44 | ZGLIŃSKI Piotr | 639 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
45 | SZYJKOWSKI Paweł | 643 | Tygrysy Fitnessu | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
46 | SOKOŁOWSKI Marcin | 647 | What Is Dead May Never Die | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:00 | 00:00:00 | ||
47 | ŻARNOWSKI Robert | 684 | CROSS MIŃSK MAZOWIECKI | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
48 | FRUBA Jarosław | 689 | MKKK35 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
49 | GALANT Paweł | 691 | MKKK35 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
50 | WÓJCICKI Maciej | 696 | MKKK35 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
51 | ŁODZIŃSKI Kazimierz | 703 | NEKKEN TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
52 | STACHURSKI Michał | 710 | PerszeronyUG | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | ||
53 | JACAK Marcin | 724 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
54 | NURKOWSKI Marcin | 727 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:15 | 00:00:00 | |||
55 | ZDUŃCZYK Marcin | 732 | ADMAGEDDON | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | SOLIWODA Tomasz | 733 | amatory | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
57 | BARCIKOWSKI Jarosław | 769 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
58 | BIAŁAS Adrian | 771 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
59 | PIÓRO Piotr | 779 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
60 | SZAŃKOWSKI Marek | 784 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
61 | SZCZEPAŃSKI Bogdan | 785 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | |||
62 | KAWĘCKI Ryszard | 819 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | MICHALAK Artur | 820 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | MAGNUSZEWSKI Marcin | 894 | Szalone Przyjaciółki | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | JAWORSKI Sylwester | 912 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
66 | KOSIŃSKI Sebastian | 918 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
67 | SADOWSKI Sławek | 927 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
68 | TLAŁKA Mariusz | 933 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
69 | WNUK Krzysztof | 935 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
70 | ZIELONKA Paweł | 943 | Gabos Elite Group | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
71 | GLOWINSKI Jacek | 944 | Kongsberg Automotive | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
72 | KWIATKOWSKI Ryszard | 949 | MOC123 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | ||
73 | BRODZIAK Andrzej | 969 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
74 | KITA Grzegorz | 976 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
75 | WIDUCH Ryszard | 991 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:00 | 00:00:00 | |||
76 | SKROBISZ Krzysztof | 1017 | Gang Ulsena | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
77 | MATARAM Adam | 1021 | LEN MIELONY ODTŁUSZCZONY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
78 | PANAS Rafał | 1029 | Lubelskie wariaty | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
79 | KOZŁOWSKI Marek | 1041 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | ||
80 | BODZON Krzysztof | 1047 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
81 | BOMBOLEWSKI Cezary | 1049 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
82 | CZERWINSKI Pawel | 1059 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
83 | ŁUCZAK Radosław | 1060 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
84 | PADEWSKI Zenon | 1066 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
85 | PYTLARCZYK Tomasz | 1068 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
86 | RAFAŁKO Grzegorz | 1069 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
87 | PODGÓRSKI Jarosław | 1089 | Biegniemy dla DANIELA | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
88 | OBUDZIŃSKI Marcin | 1097 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
89 | KAZIK Marcin | 1114 | NicDobregoTeam | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | ||
90 | BOJANOWSKI Arseniusz | 1131 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
91 | STRUGAREK Damian | 1140 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
92 | POWICHROWSKI Krzysztof | 1154 | 9Bits | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
93 | BŁASIŃSKI Piotr | 1170 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
94 | BAŃKA Jarosław | 1171 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
95 | PIECHOTA Robert | 1174 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
96 | PIOTROWSKI Pawel | 1175 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
97 | SPILAREWICZ Mariusz | 1177 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
98 | WYKA Piotr | 1178 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
99 | MATUSIK Mariusz | 1190 | Sępkowski Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
100 | SIEMIENIAK Radosław | 1192 | Sępkowski Team | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
101 | GÓRSKI Grzegorz | 1223 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
102 | MILOSERDOW Sergej | 1246 | SAHATY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
103 | SZELENBAUM Jarek | 1250 | W dupach się poprzewracało! | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | ||
104 | LEŻAŃSKI Sebastian | 1268 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
105 | ROBAK Paweł | 1277 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
106 | RULAK Marek | 1278 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
107 | RYMSZA Daniel | 1280 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:15 | 00:00:00 | |||
108 | OBEDKOV Sergey | 1307 | Rusiki | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | ||
109 | WIECHETEK Jarosław | 1325 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
110 | CZOGAŁA Damian | 1341 | 30urofilipa | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
111 | HORSZCZARUK Robert | 1342 | 30urofilipa | Open Masters Mężczyzn | sobota, 10:30 | 00:00:00 | ||
112 | BARANOWSKI Marek | 1361 | Compensa Aktywni | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:00 | 00:00:00 | ||
113 | JACKIEWICZ Krzysztof | 1371 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
114 | KUCHARSKI Robert | 1373 | ELITA SKIERNIEWICKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
115 | KRUPA Jarosław | 1376 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
116 | SCHUBERT Tomasz | 1378 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
117 | BUDEK Robert | 1386 | Fun run | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
118 | JAWORSKI Łukasz | 1411 | Hardcorowe Szwagry | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | ||
119 | AKSAMITOWSKI Robert | 1428 | Kanarki ze szparki | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
120 | CZAPKIEWICZ Michał | 1436 | Kolej na Nas | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
121 | OPAŁCZYK Artur | 1443 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
122 | PYĆ Artur | 1445 | LOTAMS Team | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
123 | KOZIEŁ Michał | 1460 | nieskalane muchomorki | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
124 | MONACH Marcin | 1461 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
125 | MOTYKA Krzysztof | 1462 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | ||
126 | KHOURI Michał | 1471 | PugnaCIS | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:00 | 00:00:00 | ||
127 | DELENDOWSKI Andrzej | 1472 | Rehab Kata | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | ||
128 | SZYMAŃSKI Grzegorz | 1483 | RunForestRun | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:00 | 00:00:00 | ||
129 | MURAWSKI Mariusz | 1504 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
130 | SZEWCZAK Arkadiusz | 1506 | Team Spartan | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | ||
131 | GÓRNISIEWICZ Michał | 1549 | Zadymiony Namiot Szamana | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
132 | PIELASA Andrzej | 1550 | Zadymiony Namiot Szamana | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:15 | 00:00:00 | ||
133 | CHRÓŚCIK Piotr | 1580 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
134 | FILIPCZAK Kamil | 1594 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:00 | 00:00:00 | |||
135 | GMAJ Arkadiusz | 1600 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
136 | KRUPA Dariusz | 1636 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 | |||
137 | MALEŃCZYK Sylwester | 1650 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
138 | MALKUS Arkadiusz | 1653 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
139 | MATERA Rafał | 1654 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:30 | 00:00:00 | |||
140 | NADOLNY Adam | 1664 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:30 | 00:00:00 | |||
141 | OCHALSKI Grzegorz | 1670 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
142 | SKIBNIEWSKI Jacek | 1701 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 14:30 | 00:00:00 | |||
143 | SMOLIŃSKI Robert | 1704 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
144 | STACHLEWSKI Michał | 1708 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
145 | KWARCIAK Arkadiusz | 1750 | MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
146 | POPCZYŃSKI Krystian | 1752 | MORSY WOŁOMIN-KOBYŁKA | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | ||
147 | MAKAREWICZ Paweł | 1768 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:15 | 00:00:00 | |||
148 | GIERAT Marcin | 1789 | PSE RADOM | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
149 | KALITA Rafał | 1790 | PSE RADOM | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 15:30 | 00:00:00 | ||
150 | GOS Mariusz | 1805 | Żniwiarze | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | ||
151 | GŁUSZAK Piotr | 1810 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 16:00 | 00:00:00 | |||
152 | OGRODNIK Bogusław | 1823 | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:00 | 00:00:00 | |||
153 | ZALEWSKI Marcin | 1842 | HYPERFORM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:30 | 00:00:00 | ||
154 | GICZAN Mariusz | 1843 | CARDIO Heroes | Open Masters Mężczyzn | sobota, 08:15 | 00:00:00 | ||
155 | WIECHETEK Jarosław | 1849 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 09:00 | 00:00:00 | |||
156 | KOBYLIŃSKI Jacek | 1855 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
157 | DUDEK Robert | 1865 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:00 | 00:00:00 | ||
158 | LEYK Andrzej | 1867 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 11:30 | 00:00:00 | |||
159 | WOJCIECHOWSKI Mariusz | 1872 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:30 | 00:00:00 | |||
160 | OŁDAK Marek | 1883 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 12:45 | 00:00:00 | |||
161 | ZAWICKI Daniel | 1894 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 13:30 | 00:00:00 | |||
162 | MIKSZA Aleksander | 1897 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
163 | DZEHTSIARENKA Aliaksandr | 1899 | Open Masters Mężczyzn | sobota, 14:15 | 00:00:00 | |||
164 | FLAK Rafal | 1522 | VIGO System | Open Masters Mężczyzn | niedziela, 13:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 164 wynik(ów)