Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-22 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3805 |
Wystartowało : | 3410 |
Nie ukończyło : | 93 |
Ukończyło : | 3317 |
Na trasie : | 93 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Drużyny | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Lesznowola | Drużynowa Open | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Drużyny | Seria DKMS DRUŻYNY | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Kobiet Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Kobiet Masters | Open Masters Kobiet | Seria DKMS Kobiet | Seria DKMS Kobiet Masters | Elite Masters Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn | II Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Mężczyzn Masters | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn | Mistrzostwa Polski Domów Mediowych Mężczyzn Masters | Open Masters Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn | Seria DKMS Mężczyzn Masters | 07:40 | 07:50 | Mieszkanka Lesznowoli | Mieszkaniec Lesznowoli
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PRZYBYSZEWSKI Kamil | 201 | 3mamy się razem <3 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | GALIŃSKI Kamil | 202 | Aby do Mety | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3 | BLINOWSKI Kacper | 203 | ChinchillaVet Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
4 | POPŁAWSKI Przemysław | 204 | ChinchillaVet Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
5 | SZCZYPINSKI Slawomir | 205 | ChinchillaVet Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
6 | BOKINIEC Grzegorz | 208 | Grupa Biegowa UM W-wa | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
7 | FUCHS Bartosz | 220 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
8 | KUCZYŃSKI Łukasz | 224 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
9 | LALEWICZ Robert | 225 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
10 | LEWIAK Piotr | 226 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
11 | WIELGOSZ Paweł | 250 | Mocy Moja | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
12 | TCHOREK Jakub | 254 | Pepperoni | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
13 | LASKOWSKI Tomasz | 255 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
14 | BOGUSZEWSKI Roman | 275 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
15 | CHLUDZIŃSKI Krzysztof | 278 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
16 | CIERKOWSKI Tomasz | 279 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
17 | CZAPLARSKI Rafał | 280 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
18 | DODA Filip | 281 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
19 | MILCZAREK Sebastian | 303 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
20 | MROWKA Rafal | 305 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
21 | NOGAS Sebastian | 306 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
22 | OSEŁKA Rafal | 307 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
23 | PRYCZYNICZ Andrzeh | 311 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
24 | WÓJTOWICZ Dariusz | 330 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
25 | ORNAT Paweł | 333 | APS Energia | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
26 | SIĘDA Arkadiusz | 334 | APS Energia | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
27 | SUCHODOLSKI Aleksander | 335 | APS Energia | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
28 | MAKSYMIUK Paweł | 336 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
29 | SOKOŁOWSKI Maciek | 337 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
30 | BUCHALSKI Jarosław | 360 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
31 | GŁÓWKA Mateusz | 363 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
32 | IWAN Michał | 364 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
33 | JABŁOŃSKI Krzysztof | 365 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
34 | KLATA Przemysław | 385 | REMBUD | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
35 | PAWLAK Rafał | 386 | REMBUD | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
36 | AGACKI Adrian | 387 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
37 | CELEJEWSKI Przemysław | 389 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
38 | CHARLES Ashley | 390 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
39 | DĄBROWSKI Wojciech | 392 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
40 | ADAMCZYK Jakub | 419 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
41 | BABIUCH Jakub | 420 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
42 | BATAROWSKI Jacek | 421 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
43 | CHRÓŚCIK Hubert | 422 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
44 | DZIERŻAK Witold | 424 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
45 | ELDRING Jan | 425 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
46 | KIELAK Artur | 440 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
47 | KIELAK Bartłomiej | 441 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
48 | KŁOSIŃSKI Bartosz | 442 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
49 | MALINOWSKI Jędrzej | 454 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
50 | MODRAKOWSKI Piotr | 455 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
51 | NIEZGÓDKA Patryk | 457 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
52 | WEDER Dominik | 470 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
53 | WICKI Hubert | 471 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
54 | WILUSZ Mirek | 472 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
55 | PÓŁKA Jakub | 498 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
56 | GOLAŃSKI Piotr | 512 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
57 | KOPER Krzysztof | 513 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
58 | KOZIOŁ Konrad | 514 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | SALETRA Mateusz | 525 | Paczka z Piaseczna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
60 | ZMORCZYŃSKI Paweł | 527 | Paczka z Piaseczna | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
61 | POPŁAWSKI Krzysiek | 538 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
62 | WOJCIECHOWSKI Mariusz | 540 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
63 | JĘDRZEJCZYK Jarosław | 541 | REEBOK RUN CREW | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
64 | KOWALSKI Paweł | 552 | słoneczniki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
65 | FIJAŁKOWSKI Dariusz | 566 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
66 | FIUK Aleksander | 567 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
67 | GIERS Marcin | 568 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
68 | GONDEK Dominik | 569 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
69 | KRAJEWSKI Sebastian | 580 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
70 | KUC Mariusz | 581 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
71 | LESZKIEWICZ Paweł | 583 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
72 | TYLUS Ireneusz | 595 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
73 | WIDUCH Ryszard | 597 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
74 | WLIZŁO Adrian | 598 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
75 | SZOSTEK Robert | 613 | Chubb | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
76 | SÓJKA Jakub | 622 | Determinatorzy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
77 | CZECH Kacper | 624 | Grubi Runners Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
78 | ŁUKASIK Bartosz | 626 | Grubi Runners Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
79 | KUJAWA Michał | 646 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
80 | LASAK Piotr | 667 | Ożarowska dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
81 | BIALAS Marcin | 682 | UNIQ FIGHT CLUB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
82 | PRZYBYŁ Jakub | 683 | UNIQ FIGHT CLUB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
83 | WĘGIER Patryk | 685 | UNIQ FIGHT CLUB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
84 | LEŚNIEWICZ Tomasz | 702 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
85 | LIPIŃSKI Bożydar | 703 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
86 | LIPINSKI Pawel | 704 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
87 | MAŁOLEPSZY Szymon | 705 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
88 | SMOLAREK Kamil | 717 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
89 | SMUKOWSKI Krzysztof | 718 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
90 | STRZAŁKOWSKI Michał | 719 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
91 | SZCZEPANIK Jakub | 721 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
92 | DRABIŃSKI Adrian | 737 | Fearless Boars | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
93 | LIBERA Paweł | 738 | Grupa Biegowa UM W-wa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
94 | OSTROWSKI Łukasz | 741 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
95 | KUBICIEL Nikodem | 742 | KMD Poland | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
96 | MEDWID Patryk | 757 | RUNMISIE_official | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
97 | RUSAK Krzysztof | 758 | RUNMISIE_official | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
98 | KRÓL Przemysław | 760 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
99 | ŚWIOSTEK Olgierd | 777 | Trust me I'm a lawyer | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
100 | WATRAS Krzysztof | 778 | Trust me I'm a lawyer | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
101 | ZARĘBSKI Dawid | 779 | Trust me I'm a lawyer | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
102 | FABERSKI Łukasz | 798 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
103 | GRZYWACZEWSKI Sławek | 799 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
104 | HUMENIUK Adam | 801 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
105 | KRZYŻANOWSKI Mateusz | 817 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
106 | KWIETNIEWSKI Adam | 819 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
107 | ŁAZARCZYK Karol | 820 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
108 | LIPIŃSKI Jacek | 821 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | SIWEK Grzegorz | 837 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
110 | STANISZEWSKI Kacper | 842 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
111 | IWAŃCZYK Grzegorz | 861 | DNSports | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
112 | TUROWSKI Piotr | 877 | MiszMasz | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
113 | BĄK Piotr | 880 | MORSY PRUSZKÓW KRIO-FAZA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
114 | GOŁĘBIOWSKI Piotr | 882 | MORSY PRUSZKÓW KRIO-FAZA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
115 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 899 | runcoholics | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
116 | KLETKIEWICZ Waldemar | 902 | SARANTIS | LESZNOWOLA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |
117 | KLUCZYŃSKI Marcin | 919 | Symmetry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
118 | KŁYSIŃSKI Mariusz | 920 | Symmetry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
119 | LIS Michał | 922 | Symmetry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
120 | PURCHALAK Paweł | 923 | Symmetry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
121 | ZAWADZKI Piotr | 938 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
122 | MAŁECKI Grzegorz | 940 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
123 | WINIARSKI Piotr | 942 | Vinderen | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
124 | KOŁODZIEJCZYK Robert | 958 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
125 | KOSACKI Paweł | 959 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
126 | KWIATKOWSKI Marcin | 960 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
127 | KAPUSTA Mariusz | 961 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
128 | MOKRAS Adrian | 963 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
129 | BANASZEK Paweł | 979 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
130 | ROSŁAN Paweł | 982 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
131 | LEDUCHOWSKI Paweł | 999 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
132 | KOSIŃSKI Łukasz | 1001 | JESTEŚ SŁABY! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
133 | RUDNICKI Piotr | 1002 | JESTEŚ SŁABY! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
134 | ZAWIASA Dawid | 1003 | JESTEŚ SŁABY! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
135 | ZOWCZAK Tomasz | 1018 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
136 | NAJMÓŁA Sławek | 1022 | Podrapane kolanko | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
137 | RANECKI Łukasz | 1039 | Szept Puszczy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
138 | BLOCH Piotr | 1042 | Turboptysie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
139 | DRĄG Tomasz | 1059 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
140 | DULIBAN Dawid | 1060 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
141 | DŹWIGAŁA Jakub | 1061 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
142 | FETLIŃSKI Grzegorz | 1062 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
143 | LEŚNIKOWSKI Mariusz | 1079 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
144 | MAZURKIEWICZ Krzysztof | 1080 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
145 | BĄK Piotr | 1083 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
146 | CYWIŃSKI Maciej | 1100 | Andrzeje i Grażyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
147 | JEZIERSKI Sebastian | 1102 | Andrzeje i Grażyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
148 | KOS Michał | 1104 | Andrzeje i Grażyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
149 | STAŃKO Tomasz | 1105 | Andrzeje i Grażyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
150 | ŁAPIŃSKI Grzegorz | 1120 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
151 | BOREK Michał | 1122 | Decepticony Forever | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
152 | KARAŚ Robert | 1123 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
153 | LEŚNIAK Mateusz | 1125 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
154 | POPIELEWSKI Marcin | 1139 | friend's team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
155 | ŚLUSARCZYK Karol | 1140 | friend's team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
156 | BEREZA Maciej | 1141 | GTV | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
157 | DUSIŃSKI Emil | 1142 | GTV | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
158 | RYNIEC Dariusz | 1160 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
159 | RYNIEC Michał | 1161 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
160 | KOBRYŃ Krzysztof | 1163 | ORSGGW | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
161 | ANKIEWICZ Maciek | 1179 | PMP | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
162 | DWORZYŃSKI Michał | 1180 | PMP | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
163 | DZIEKOŃSKI Maciej | 1181 | PMP | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
164 | STANISŁAWSKI Fabian | 1183 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
165 | GORODECKI Dariusz | 1200 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
166 | KICIAK Michał | 1201 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
167 | KRUSZEWSKI Łukasz | 1203 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
168 | WIERZBA Mariusz | 1220 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
169 | ZAJĄC Marcin | 1221 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
170 | ZUBEK Mateusz | 1222 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
171 | ZUCHMAŃSKI Grzegorz | 1223 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
172 | JÓŹWIK Konrad | 1224 | Bączek TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
173 | SZYMAŃSKI Arkadiusz | 1225 | Bączek TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
174 | SZNAJDER Marcin | 1261 | Kocie bestie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
175 | ANTCZAK Janusz | 1262 | Koliber | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
176 | JASEK Marcin | 1265 | Koliber | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
177 | KUSAL Jacek | 1267 | Koliber | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
178 | PACHOLCZYK Jarosław | 1281 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
179 | PLUTA Paweł | 1282 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
180 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 1283 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
181 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 1284 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
182 | WALKOWICZ Hubert | 1285 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
183 | DURAJSKI Łukasz | 1302 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
184 | FELISIAK Rafał | 1303 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
185 | GÓRAL Daniel | 1305 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
186 | GRZELAKOWSKI Paweł | 1306 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
187 | PAWŁOWSKI Jacek | 1323 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
188 | PIÓRO Piotr | 1325 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
189 | PIRZAŃSKI Tomasz | 1362 | Krakuski | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
190 | PAJEWSKI Kamil | 1383 | RobięCoMogę | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
191 | ROGALSKI Tomasz | 1384 | RobięCoMogę | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
192 | KIERCZYŃSKI Maciej | 1387 | Sierra & Tango | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
193 | KULASZA Marcin | 1388 | Sierra & Tango | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
194 | KAFARSKI Robert | 1403 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
195 | KOŹNIEWSKI Andrzej | 1404 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
196 | KULIK Ernest | 1405 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
197 | ŁĄCZYŃSKI Bartosz | 1406 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
198 | BRZEMIŃSKI Michał | 1417 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
199 | FURMANSKI Arkadiusz | 1425 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
200 | ILIASOV Ruslan | 1431 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
201 | KRÓLIKOWSKI Jacek | 1443 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
202 | LEŚNICZUK Oskar | 1446 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
203 | MACIAK Michał | 1448 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
204 | ŚLUSARCZYK Konrad | 1463 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
205 | SOBKÓW Jacek | 1464 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
206 | SZESKAZ Konrad | 1466 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
207 | TRZASKOMA Piotr | 1468 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
208 | GĄSIOR Oskar | 1484 | Aniołki Krzysia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
209 | KOLODZIEJSKI Pawel | 1485 | Aniołki Krzysia | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
210 | NALEŻYTY Piotr | 1487 | Cyc Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
211 | MIODUSZEWSKI Michał | 1505 | Nie ma opcji! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
212 | GŁÓWCZYK Michał | 1526 | Piękne i Bestia. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
213 | PRANCZK Krzysztof | 1528 | Piękne i Bestia. | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
214 | CYBULSKI Maciej | 1529 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
215 | KUBICKI Andrzej | 1547 | Wściekłe Leniwce | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
216 | KORAL Bartek | 1548 | ŻółwieNinja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
217 | OZGA Piotr | 1549 | ŻółwieNinja | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
218 | BIELAK Piotr | 1550 | zWarci Lublin | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
219 | HRYCIUK Bartosz | 1565 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
220 | JARZĘBAK Michał | 1566 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
221 | JÓŹWIAK Paweł | 1567 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
222 | JÓŹWIAK Piotr | 1568 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
223 | RUDUCHA Piotr | 1586 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
224 | RYBACKI Michał | 1587 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
225 | RYBACKI Paweł | 1588 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
226 | SADOWSKI Tomasz | 1589 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
227 | SALCZAK-BEREDA Grzegorz | 1590 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
228 | JANUS Krzysztof | 1606 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
229 | KIMASZEWSKI Łukasz | 1607 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
230 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 1608 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
231 | BŁAŻEJEWSKI Jacek | 1609 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
232 | BOCHEŃSKI Maciej | 1610 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
233 | BORKOWSKI Maciej | 1611 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
234 | MATERA Damian | 1626 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
235 | OGONEK Jarosław | 1627 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
236 | PACEK Grzegorz | 1628 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
237 | PYRKA Maciej | 1629 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
238 | RACHOCKI Bartłomiej | 1630 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
239 | SKROBAŃSKI Dariusz | 1631 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
240 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 1646 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
241 | ORZECH Karol | 1647 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
242 | SZCZYGIEŁ Jakub | 1650 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
243 | SZYMAŃSKI Damian | 1651 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
244 | PIETRUCZUK Dawid | 1667 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
244 | SZCZĘSNY Tomasz | 1668 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
244 | WARYWODA Krzysztof | 1669 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
247 | ŻUKOWSKI Roman | 1688 | Łowcy1 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
248 | KOWALCZYK Dominik | 1691 | Wilcki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
249 | KĘPIŃSKI Artur | 1707 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
250 | LATKOWSKI Maciej | 1708 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
251 | MARCINIAK Marcin | 1710 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
252 | MYSIAKOWSKI Piotr | 1712 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
253 | TEMPCZYK Piotr | 1727 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
254 | WCISŁO Robert | 1728 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
255 | MARUSZEWSKI Łukasz | 1748 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
256 | MULARCZYK Krzysztof | 1750 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
257 | OLCHAWA Sebastian | 1751 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
258 | SZUBA Mariusz | 1752 | Bimber Squad | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
259 | CHMIELECKI Tomasz | 1772 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
260 | GĄSECKI Marcin | 1773 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
261 | GRUDZIŃSKI Dariusz | 1788 | Traktory z PGRu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
262 | GRUDZIŃSKI Przemysław | 1789 | Traktory z PGRu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
263 | DĄBKIEWICZ Marcin | 1790 | wacikowo | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
264 | ALKADI Adam | 1808 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
265 | AMBROZIAK Bartek | 1809 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
266 | BODZIŃSKI Jakub | 1811 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
267 | KUBERA Piotr | 1831 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
268 | RYSZEWSKI Mateusz | 1848 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
269 | SAŁAPA Paweł | 1849 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
270 | SANECKI Patryk | 1850 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
271 | ŚCIERSKI Dawid | 1852 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
272 | ŻBIKOWSKI Krzysztof | 1870 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
273 | GRABIK Jakub | 1871 | BŁOTEM PO RYJU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
274 | MURACH Wiesław | 1873 | BŁOTEM PO RYJU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
275 | LEŚNIEWSKI Paweł | 1889 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
276 | OSTROWSKI Łukasz | 1890 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
277 | SZWARCZEWSKI Damian | 1893 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
278 | WŁODARCZYK Michał | 1909 | Jaszczur Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
279 | GERMANSKI Piotr | 1911 | Klocki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
280 | DOBROWOLSKI Robert | 1914 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
281 | BUCZOWSKI Rafał | 1929 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
282 | DŁUGOSZ Mikołaj | 1930 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
283 | GAWLIK Marek | 1931 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
284 | GŁOWACKI Tomasz | 1932 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
285 | JOKA Błażej | 1933 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
286 | KOSTYŁA Mateusz | 1934 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
287 | GAJEWSKI Mateusz | 1952 | Warmagedon | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
288 | JAGIELIŃSKI Artur | 1953 | Warmagedon | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
289 | GRZEJSZCZYK Mateusz | 1971 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
290 | KAŁUCKI Krzysztof | 1972 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
291 | KLIMEK Michał | 1974 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
292 | POPIEL Marcin | 1990 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
293 | SALACH Marcin | 1991 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
294 | SIPORSKI Arkadiusz | 1992 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
295 | VRAŽDA Piotr | 1994 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
296 | WASILEWSKI Piotr | 1995 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
297 | STOLARSKI Adrian | 2012 | Devire | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
298 | KUNCE Ryszard | 2031 | Grażyny Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
299 | JAGODA Grzegorz | 2036 | GRZEŚ Z EKIPĄ | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
300 | ALEKSIEJUK Marek | 2052 | Łomża TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
301 | JANKOWSKI Grzegorz | 2055 | Łomża TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
302 | KAPELEWSKI Paweł | 2056 | Łomża TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
303 | ZDUŃSKI Jarosław | 2072 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
304 | WÓJCIK Krzysztof | 2074 | Prawie Inżynier i Spółka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
305 | ZYKUBEK Paweł | 2075 | Prawie Inżynier i Spółka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
306 | SKIBA Michał | 2076 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
307 | BRONIEC Piotr | 2092 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
308 | MROZOWSKI Andrzej | 2105 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
309 | RUSIN Michał | 2112 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
310 | SADOWSKI Sławek | 2114 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
311 | SIWIK Bartłomiej | 2116 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
312 | SULEK Grzegorz | 2118 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
313 | ŻYRO Maciej | 2133 | Czworokącik | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
314 | CHMURSKI Maciej | 2134 | DARUSIA TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
315 | KASIŃSKI Szymon | 2135 | DARUSIA TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
316 | BADOWSKI Jerzy | 2153 | Nordea IT Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
317 | KURZAJEWSKI Michał | 2154 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
318 | NOWICKI Rafał | 2156 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
319 | RUSKZIEWICZ Robert | 2157 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
320 | ŚWIĄTEK Tomek | 2158 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
321 | STĘPIEŃ Bartosz | 2174 | Promark (Lajt) Tim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
322 | TOPYŁA Mikołaj | 2175 | Promark (Lajt) Tim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
323 | ZIELIŃSKI Marcin | 2176 | Promark (Lajt) Tim | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
324 | BURYTA Michał | 2177 | Rubaszne Sowizdrzały | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
325 | DEPTA Rafał | 2178 | Rubaszne Sowizdrzały | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
326 | DURAK Patryk | 2179 | Rubaszne Sowizdrzały | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
327 | WÓJCIK Mariusz | 2195 | WKZ team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
328 | STOBIECKI Tomasz | 2197 | Zryte Czosnki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
329 | BARSZCZEWSKI Marcin | 2198 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
330 | BILEŃSKI Patryk | 2199 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
331 | KLIN Karol | 2216 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
332 | KOWALCZYK Daniel | 2218 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
333 | LEWANDOWSKI Marcin | 2219 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
334 | STAROSTKA Mariusz | 2235 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
335 | WÓJCIK Michał | 2238 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
336 | WÓJCIKIEWICZ Maciej | 2239 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
337 | ŻELAZKO Bartosz | 2259 | HAREM IRONN TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
338 | KOZIARSKI Jarosław | 2276 | Karen | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
339 | MILLER Robert | 2278 | Karen | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
340 | MOTYLIŃSKI Tomek | 2279 | Karen | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
341 | SZEWCZYK Michał | 2297 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
342 | FUSIK Przemysław | 2301 | MiP | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
343 | SZCZEPANIK Mateusz | 2316 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
344 | WASIELKIEWICZ Jacek | 2318 | ŚWIEŻAKI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
345 | BOROWSKI Arkadiusz | 2319 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
346 | FLORCZYŃSKI Marcin | 2320 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
347 | HANULAK Lukasz | 2336 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
348 | JAMIOŁKOWSKI Rafał | 2337 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
349 | KISIEL Mateusz | 2338 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
350 | KOWALSKI Mateusz | 2339 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
351 | OLKO Krzysztof | 2356 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
352 | ORZECH Szymon | 2357 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
353 | PACEK Cezary | 2358 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
354 | PIESIO Hubert | 2360 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
355 | PRZESMYCKI Dominik | 2361 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
356 | SOWA Grzegorz | 2376 | Cegły i kamienie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
357 | BOROWSKI Karol | 2378 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
358 | HERTMAN Eryk | 2381 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
359 | ZIÓŁKOWSKI Sebastian | 2396 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
360 | LEWKOWICZ Beniamin | 2400 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
361 | LIPNIEWICZ Paweł | 2401 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
362 | KOSIK Maciek | 2421 | Macka8 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
363 | NĘDZAREK Piotr | 2436 | Opooooonki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
364 | BANASZKIEWICZ Adam | 2438 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
365 | KOWALEWSKI Maciej | 2440 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
366 | OFIARA Robert | 2441 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
367 | LITWINEK Marek | 2459 | WW team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
368 | WASILEWSKI Marcin | 2460 | WW team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
369 | DARASZ Marcin | 2476 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
370 | DEMBIŃSKI Paweł | 2477 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
371 | JABŁOŃSKI Janusz | 2479 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
372 | JANOWICZ Jakub | 2480 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
373 | WNOROWSKI Tomasz | 2498 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
374 | ZIELIŃSKI Paweł | 2499 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
375 | ZIELIŃSKI Tomasz | 2500 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
376 | ŹRAŁKA Jakub | 2501 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
377 | ZWIERZYŃSKI Michał | 2502 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
378 | BURZAK Mateusz | 2503 | Bajaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
379 | KOWALEWSKI Filip | 2517 | Haps Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
380 | KOWALSKI Jakub | 2518 | Haps Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
381 | ŻUCHEWICZ Kamil | 2519 | Haps Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
382 | DYDO Emil | 2520 | Jagodzianki RADOM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
383 | RUSEK Damian | 2521 | Jagodzianki RADOM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
384 | WIECZOREK Kacper | 2522 | Jagodzianki RADOM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
385 | STASIACZYK Paweł | 2537 | LAB WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
386 | KADZIOLKA Jaroslaw | 2540 | Lamy na ASAPie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
387 | LIS Patryk | 2541 | Lamy na ASAPie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
388 | MAZUR Leon | 2557 | Szybcy i wolni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
389 | RYCHLEWSKI Wojciech | 2558 | Szybcy i wolni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
390 | WÓJCIK Sebastian | 2561 | WŚCIEKŁY TESTOSTERON | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
391 | ZARZYCKI Jacek | 2562 | WŚCIEKŁY TESTOSTERON | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
392 | BIELECKI Paweł | 2578 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
393 | BUCZYŃSKI Bartosz | 2579 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
394 | CIECIORSKI Sebastian | 2582 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
395 | LEONARCIK Dariusz | 2598 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
396 | LEONARCIK Kuba | 2600 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
397 | ŚWIDERSKI Szymon | 2618 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
398 | WALCZEWSKI Leszek | 2623 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
399 | KĘPA Piotr | 2638 | Dzikie Dziki z Łodzi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
400 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2639 | FIGLARZE | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
401 | BROMA Adam | 2642 | lakierniateam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
402 | BROMA Damian | 2643 | lakierniateam | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
403 | SARAIVA Frederico | 2659 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
404 | SOBSTYL Piotr | 2660 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
405 | BĄCZKOWSKI Michał | 2661 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
406 | JATCZAK Michał | 2663 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
407 | BAGIŃSKI Jerzy | 2679 | Trzej Królowie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
408 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 2680 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
409 | JANUSEWICZ Konrad | 2681 | VanityStyle Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
410 | RAWSKI Kacper | 2684 | VanityStyle Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
411 | CISZEWSKI Mariusz | 2699 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
412 | DRABIŃSKI Jacek | 2702 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
413 | KUCKI Kamil | 2719 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
414 | ŁĄCZYŃSKI Paweł | 2720 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
415 | ŁOJEWSKI Michał | 2723 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
416 | ŁUKASIK Grzegorz | 2724 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
417 | PIOTROWSKI Artur | 2739 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
418 | PROST Karol | 2740 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
419 | RADWAN-PYTLEWSKI Paweł | 2741 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
420 | SIEMINSKI Robert | 2742 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
421 | SOBCZAK Szymon | 2744 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
422 | CZULAK Jakub | 2761 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
423 | BEKAS Przemysław | 2762 | FOOD PACK | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
424 | WOŹNIAK Sławomir | 2764 | FOOD PACK | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
425 | PAWLACZYK Szymon | 2779 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
426 | KLAPSA Wojciech | 2781 | Łowcy Miedzi3 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
427 | WIERZBICKI Daniel | 2782 | Łowcy Miedzi3 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
428 | BRODZIAK Radek | 2799 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
429 | WASZYŃSKI Janusz | 2820 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
430 | KIEŁCZYŃSKI Mikołaj | 2824 | Saint Gobain Squad | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
431 | ZAORSKI Piotr | 2825 | Saint Gobain Squad | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
432 | CIOK Maciej | 2840 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
433 | DYRKACZ Michał | 2842 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
434 | GIEDROJC Janusz | 2845 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
435 | MISIEWICZ Paweł | 2863 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
436 | MISIOR Michał | 2864 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
437 | MUSUR Michał | 2866 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
438 | NIEBUDEK Grzegorz | 2867 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
439 | WALCZAK Marek | 2881 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
440 | WALICKI Michał | 2882 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
441 | WITCZAK Krzysiek | 2884 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
442 | ZARZYCKI Marcin | 2885 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
443 | ŻYDAK Grzegorz | 2886 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
444 | BARTKIEWICZ Paweł | 2901 | Immobart Sport | LESZNOWOLA | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
445 | BARTNICKI Krystian | 2902 | Immobart Sport | LESZNOWOLA | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
446 | FIL Tomasz | 2903 | Immobart Sport | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
447 | GRABOWSKI Łukasz | 2922 | Lecimy Bo Chcemy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
448 | KOZŁOWSKI Zbigniew | 2924 | Lecimy Bo Chcemy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
449 | SOKOLIŃSKI Artur | 2926 | Marik1234 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
450 | ŚNIADY Tomasz | 2941 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
451 | STECKI Patryk | 2942 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
452 | BOĆKO Jakub | 2944 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
453 | MRÓZ Piotr | 2945 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
454 | BIAŁOŻYT Mateusz | 2961 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
455 | BIEGOŃ Karol | 2962 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
456 | BRULIŃSKI Rafał | 2963 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
457 | BUDZIKOWSKI Mikołaj | 2964 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
458 | CZERWOŃSKI Adam | 2966 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
459 | KUROWSKI Gabriel | 2981 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
460 | KWIEK Kamil | 2982 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
461 | LASECKI Marcin | 2983 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
462 | LIS Kamil | 2985 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
463 | MACKO Grzegorz | 2986 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
464 | STACHERA Andrzej | 3002 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
465 | TOMCZYK Marcin | 3005 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
466 | WALICHNOWSKI Konrad | 3007 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
467 | PIESIO Artur | 3021 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
468 | POLKOWSKI Andrzej | 3022 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
469 | LAŹMIRSKI Dariusz | 3024 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
470 | SOWUL Adam | 3026 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
471 | STRUGAŁA Piotr | 3043 | Hot squad | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
472 | BRYGIER Konrad | 3045 | Human OCR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
473 | WIKLAK Tomasz | 3051 | Immobart Sport | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
474 | SUSKI Artur | 3062 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
475 | ZGLEC Dominik | 3063 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
476 | ŻUKOWSKI Arkadiusz | 3064 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
477 | CIESLA Jan | 3065 | Marik1234 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
478 | KOCIMSKI Kamil | 3066 | Marik1234 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
479 | KOŁODZIEJ Dawid | 3082 | POWERSHOTMAN | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
480 | SOWA Przemysław | 3083 | POWERSHOTMAN | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
481 | DARGIEL Konrad | 3084 | Powolne walenie | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
482 | NALEJ Michał | 3086 | Powolne walenie | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
483 | ROZMYŚLAK Adrian | 3102 | Wieśnioki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
484 | ADAMUS Filip | 3105 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
485 | AMBROZIAK Sebastian | 3107 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
486 | SAWICKI Krzysztof | 3124 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
487 | SIEKIERSKI Andrzej | 3125 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
488 | SIERPIŃSKI Marek | 3127 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
489 | SIOK Tomasz | 3128 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
490 | ŁASKI Mikołaj | 3146 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
491 | ŁEBEK Arkadiusz | 3147 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
492 | WOLANOWSKI Marek | 3148 | Husaria Race Team | LESZNOWOLA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |
493 | SAMOTIK Łukasz | 3165 | młoda watacha | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
494 | FISZER Kamil | 3167 | Optima Logistics Group S.A. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
495 | KIEŁCZEWSKI Łukasz | 3169 | Optima Logistics Group S.A. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
496 | KALUS Rafał | 3185 | STOP AND GO | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
497 | AKSAMIT Przemek | 3189 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
498 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 3204 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
499 | GWIAZDA Marcin | 3205 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
500 | JACHACY Bartosz | 3206 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
501 | MICHALSKI Kacper | 3224 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
502 | MILCZARSKI Rafal | 3225 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
503 | MONTEFUSCO Teseo | 3227 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
504 | SUDOŁ Arkadiusz | 3245 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
505 | TUMIŁOWICZ Daniel | 3248 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
506 | TUREK Bartek | 3249 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
507 | MARONA Adam | 3265 | AbsoWarriors | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
508 | WIEGAND Dominik | 3266 | AbsoWarriors | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
509 | BŁOŃSKI Łukasz | 3268 | BS MINSK | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
510 | SMORĄGIEWICZ Marcin | 3269 | BS MINSK | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
511 | LEWANDOWSKI Linus | 3286 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
512 | BĄK Paweł | 3287 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
513 | BARYŁA Dawid | 3288 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
514 | KORZEC Krzysztof | 3289 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
515 | POLACZEK Rafał | 3290 | Piekarskie dupeczkY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
516 | FIJALKOWSKI Kamil | 3306 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
517 | MROZOWICZ Marek | 3307 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
518 | MOKOSA Adam | 3308 | Siemano | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
519 | MOKOSA Michał | 3309 | Siemano | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
520 | WĄGRODZKI Robert | 3310 | Siemano | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
521 | KLICH Tomasz | 3326 | STG-TARNÓW | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
522 | KLONOWICZ Stanisław | 3327 | STG-TARNÓW | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
523 | DRZEWIECKI Michał | 3330 | The gentlemen's | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
524 | GAJEWSKI Krzysztof | 3331 | The gentlemen's | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
525 | DABALA Pawel | 3346 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
526 | DMOWSKI Kuba | 3347 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
527 | FALKENBERG Jarek | 3348 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
528 | JĘDRZEJCZAK Mateusz | 3350 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
529 | KACZOR Gniewomir | 3351 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
530 | MOTORIN Alexey | 3366 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
531 | MYRLAK Maciej | 3368 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
532 | OSTROWSKI Łukasz | 3370 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
533 | ZAWOLIŃSKI Martin | 3386 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
534 | ZIEMBICKI Damian | 3388 | LESZNOWOLA | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
535 | ZIÓŁKOWSKI Konrad | 3389 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
536 | MATYSIAK Paweł | 3406 | Łabaje | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
537 | TRZNADEL Krzysztof | 3407 | Łabaje | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
538 | SZCZYGIELSKI Wojciech Vivi | 3409 | Majonez | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
539 | SZWAJNOCH Marcin | 3410 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
540 | JOCHIMCZYK Witold | 3411 | Pociulani | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
541 | KANIA Grzegorz | 3418 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
542 | BADZIO Krzysztof | 3427 | SUPERRUNNERZY | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
543 | KUBAT Artur | 3429 | SUPERRUNNERZY | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
544 | DZWONKOWSKI Dominik | 3431 | Szybciej będzie krócej! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
545 | GALEC Łukasz | 3449 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
546 | GĄSIEWSKI Marek | 3450 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
547 | GUMUŁA Jakub | 3462 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
548 | JANIAK Łukasz | 3463 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
549 | KWIATKOWSKI Kamil | 3476 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
550 | ŁADNO Paweł | 3477 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
551 | ŁAGOWSKI Marcin | 3478 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
552 | MAGDAŃSKI Paweł | 3479 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
553 | MICHALSKI Magnus | 3480 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
554 | MICHALSKI Paweł | 3481 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
555 | SZUMERT Łukasz | 3498 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
556 | UCIŃSKI Remigiusz | 3505 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
557 | WÓJCIKOWSKI Tomasz | 3512 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
558 | CHOJNOWSKI Arkadiusz | 3523 | Drużyna TVN | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
559 | JANCZAK Wojtek | 3524 | Drużyna TVN | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
560 | NOSZCZAK Jacek | 3525 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
561 | OGONOWSKI Sebastian | 3537 | OSM Piątnica Team Ostrołęka | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
562 | DUDA Tomasz | 3538 | pędzące zające | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
563 | RUSIECKI Jakub | 3550 | Skurwiele | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
564 | WIERZCHUCKI Michal | 3551 | Skurwiele | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
565 | JUCHNIKOWSKI Emil | 3553 | SMARTSOFT | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
566 | KANECKI Marcin | 3564 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
567 | KOZAK Bartosz | 3570 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
568 | LENCZEWSKI Rafał | 3577 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
569 | LIPSKI Piotr | 3578 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
570 | LUTOSTAŃSKI Dominik | 3579 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
571 | WINIARSKI Eryk | 3597 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
572 | POPADIAK Maciej | 3602 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
573 | SZYMAŃSKI Michał | 3607 | Decorun | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
574 | WIECZOREK Rafał | 3610 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
575 | SOLTYS Vladyslav | 3612 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
576 | WIKLAK Adam | 3617 | Immobart Sport | LESZNOWOLA | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |
577 | KLUKOWSKI Paweł | 3619 | MORSY PRUSZKÓW KRIO-FAZA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
578 | SKACZKOWSKI Jan | 3620 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
579 | DODA Filip | 3625 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
580 | JAWOREK Rafał | 3627 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
581 | BIENIECKI Jaro | 3632 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
582 | BŁAZIŃSKI Paweł | 3634 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
583 | SZELĄG Piotr | 3636 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
584 | MURACH Wiesław | 3646 | BŁOTEM PO RYJU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
585 | BUSZMAN Michał | 3659 | Ekipa Haier | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
586 | ŚWIDEREK-DMOWSKI Grzegorz | 3660 | Ekipa Haier | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
587 | OBARZANEK Victor | 3672 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
588 | TYSZECKI Dariusz | 3674 | Wszyscy z Listy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
589 | GŁADYSZ Konrad | 3682 | 2 SAMCE NA JEDNEJ KLAMCE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
590 | DYBOWSKI Bogumił | 3685 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
591 | PIOTROWICZ Krzysztof | 3687 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
592 | WYZIŃSKI Michał | 3693 | Dobiegniemy? | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
593 | KORNAGA Damian | 3697 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
594 | JANYK Jędrzej | 3698 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
595 | CHOUDHURY Roy | 3699 | SUPERLUMINAL | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
596 | TELISZEWSKI Maciej | 3700 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
597 | GARBACIK Przemysław | 4503 | AKPA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
598 | MIZIELSKI Grzegorz | 4506 | AKPA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
599 | ZALEWSKI Mariusz | 4509 | AKPA | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
600 | ZATOŃSKI Kamil | 4531 | Puls Biznesu/ bankier.pl | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
601 | KONARSKI Łukasz | 4532 | Radio ZET | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
602 | MICHAŁOWSKI Damian | 4533 | Radio ZET | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
603 | WSIAKI Dawid | 4535 | RMF FM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
604 | KIEPAS Marcin | 4563 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
605 | CIEPLINSKI Brandon | 4651 | DENTSU AEGIS RUNNERS | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
606 | DZIKOWSKI Michal | 4652 | DENTSU AEGIS RUNNERS | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
607 | JANKOWSKI Marcin | 4653 | DENTSU AEGIS RUNNERS | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
608 | MIHAILEVSKI Vatlav | 4654 | DENTSU AEGIS RUNNERS | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
609 | MIELNICKI Adam | 4664 | Havas Media Group | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
610 | OLCZAK Marcin | 4665 | Havas Media Group | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
611 | PIKUŁA Maciej | 4666 | Havas Media Group | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
612 | RUSZKIEWICZ Wiktor | 4667 | Havas Media Group | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
613 | KONOPKA Dawid | 4669 | Light Reaction | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
614 | LEŚNOWOLSKI Sebastian | 4671 | Light Reaction | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
615 | ŚLEMP Michał | 4691 | MullenLowe Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
616 | WASIAK Piotr | 4693 | MullenLowe Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
617 | DZIEGCIAR Wojciech | 4694 | OMD Power Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
618 | GŁUSZAK Maciek | 4695 | OMD Power Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
619 | GOŁĘBIOWSKI Mateusz | 4696 | OMD Power Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
620 | MATWIJCZYK Adam | 4698 | OMD Power Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
621 | MARSZAŁ Marek | 4718 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
622 | MICHALSKI Piotr | 4719 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
623 | PIERZNIK Michał | 4721 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
624 | PŁATNERZ Mateusz | 4722 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
625 | BABICZ Michał | 4801 | DKMS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
626 | BOJANOWSKI Alex | 4803 | DKMS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
627 | RORANT Filip | 4806 | DKMS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
628 | WĘGRZYNOWSKI Tadeusz | 4808 | DKMS | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
629 | MIESZKOWSKI Maciej | 4827 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
630 | MOLENDA Mateusz | 4828 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
631 | RYTEL Jan | 4832 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
632 | STACHOWICZ Kamil | 4833 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
633 | STRZELECKI Dawid | 94 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
634 | RAK Cezary | 211 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
635 | BORECKI Krzysztof | 214 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
636 | CZAPIEWSKI Bartosz | 216 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
637 | DARKOWSKI Dariusz | 217 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
638 | DOBEK Marcin | 218 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
639 | DOMAŃSKI Maciej | 219 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
640 | MIKOŚ Adam | 228 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
641 | KUROWSKI Piotr | 231 | Jak Kura Pazurem | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
642 | LEWIŃSKI Krzysztof | 232 | Jak Kura Pazurem | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
643 | CZERWIŃSKI Michał | 236 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
644 | KAWECKI Krzysztof | 237 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
645 | RZEPKA Jakub | 242 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
646 | SŁOMA Artur | 243 | Jak nie my to kto ! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
647 | ZABIELSKI Adam | 244 | Jak nie my to kto ! | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
648 | KOWALCZYK Bogdan | 256 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
649 | MITOSEK Paweł | 257 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
650 | PIOTROWSKI Jerzy | 258 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
651 | GABARA Maciej | 259 | SKIERNIEWICE TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
652 | MIODUCHOWSKI Artur | 260 | SKIERNIEWICE TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
653 | ROHOZA Adam | 261 | SKIERNIEWICE TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
654 | SZYCHOWSKI Daniel | 262 | SKIERNIEWICE TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
655 | CZARNOWICZ Jakub | 264 | team'); DROP TABLE people;-- | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
656 | WOŁOWIEC Paweł | 265 | team'); DROP TABLE people;-- | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
657 | BOROWSKI Przemo | 268 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
658 | MATERNA Wojciech | 269 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
659 | POPIK Szymon | 270 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
660 | JEDYNAK Mateusz | 284 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
661 | KARKOWSKI Robert | 287 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
662 | KOSIERADZKI Michał | 289 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
663 | KOSIERADZKI Paweł | 290 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
664 | KUKAWSKI Karol | 292 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
665 | KULAWCZYK Artur | 293 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
666 | KUSTRA Mariusz | 294 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
667 | LENDZION Paweł | 296 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
668 | MAGUZA Przemysław | 299 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
669 | MAZUREK Tomasz | 302 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
670 | ŚWIERCZYŃSKI Łukasz | 314 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
671 | SYPEK Jerzy | 315 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
672 | SZCZEPANSKI Marek | 316 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
673 | SZCZEPAŃSKI Mateusz | 317 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
674 | WAŚ Robert | 322 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
675 | WASILUK Rafał | 323 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
676 | WASILUK Robert | 324 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
677 | WINIAREK Marcin | 327 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
678 | WISNIEWSKI Piotr | 328 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
679 | WOJDA Jarek | 329 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
680 | STAŚKOWIAK Rafał | 338 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
681 | WILK Rafał | 339 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
682 | KUR Marcin | 341 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
683 | BURCZYŃSKI Hubert | 345 | IPPON TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
684 | BOJCZEWSKI Maciej | 346 | Jakaś Śmieszna Nazwa Drużyny | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
684 | SZYMAŃCZAK Michał | 347 | Jakaś Śmieszna Nazwa Drużyny | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
686 | LASOTA Jakub | 352 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
687 | PAPROCKI Jakub | 354 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
688 | PERCZYŃSKI Łukasz | 355 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
689 | WEDER Jan | 357 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
690 | JANOWSKI Michał | 366 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
691 | KORNOSZ Paweł | 367 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
692 | KRUPA Jarosław | 369 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
693 | MACHNICKI Artur | 370 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
694 | MACIEJEWSKI Jan | 371 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
695 | MAZURUK Kamil | 372 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
696 | ZAMOYSKI Aleksander | 374 | Ninja Warrior Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
697 | BAREJ Paweł | 376 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
698 | BUJAK Maciej | 377 | Power ORANGErs | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
699 | GRABOWSKI Marek | 378 | Power ORANGErs | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
700 | KORNACKI Dariusz | 380 | Power ORANGErs | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
701 | MATUSIK Paweł | 381 | Power ORANGErs | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
702 | SYGACZ Remiliusz | 382 | PTTJ | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
703 | SYGACZ Sebastian | 383 | PTTJ | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
704 | BLAŹLAK Piotr | 384 | REMBUD | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
705 | DAMASZKO Bartek | 393 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
706 | DORIN Andrii | 394 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
707 | KALETA Piotr | 395 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
708 | LASOTA Maximilian | 396 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
709 | LEWANDOWSKI Michal | 398 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
710 | MARTINEZ URZOLA Eduardo | 401 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
711 | PRZYWOŹNY Paweł | 404 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
712 | RANDALL James | 405 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
713 | SAWICKI Grzegorz | 408 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
714 | WOJCIECHOWICZ Gabriel | 412 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
715 | GEREK Oliwer | 426 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
716 | GEREK Oskar | 427 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
717 | GNIADZIK Mateusz | 428 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
718 | GOŃ Rafał | 431 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
719 | HERMASZUK Bartosz | 434 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
720 | JASTAK Rafal | 437 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
721 | KROGULECKI Michał | 445 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
722 | KRZYŻEWSKI Robert | 447 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
723 | KRZYŻOWSKI Jarosław | 448 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
724 | LES Dominik | 449 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
725 | MALCZEWSKI Hubert | 453 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
726 | NOWAKOWSKI Emil | 458 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
727 | NOWAKOWSKI Marcin | 459 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
728 | PAWLAK Adam | 460 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
729 | SITEK Jakub | 463 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
730 | SKIBKA Igor | 464 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
731 | SKIBKA Jakub | 465 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
732 | SKOWROŃSKI Sebastian | 466 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
733 | JEZIORSKI Marcin | 475 | Banksters | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
734 | PARADOWSKI Jakub | 479 | Banksters | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
735 | WIELĄDEK Marcin | 480 | Banksters | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
736 | BUTA Bartosz | 481 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
737 | BACH Sebastian | 486 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
738 | CZECHOWSKI Konrad | 488 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
739 | GUTOWSKI Krzysztof | 494 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
740 | MIĘSOWICZ Mirosław | 495 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
741 | WARDECKI Piotr | 504 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
742 | WOJTKOWSKI Tomasz | 507 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
743 | ŻELAKIEWICZ Łukasz | 508 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
744 | CWIEK Maciej | 509 | IT Crowd | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
745 | SZOPA Piotr | 510 | IT Crowd | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
746 | WITKOWICZ Bartłomiej | 515 | MaJuBa | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
747 | POLKOWSKI Sebastian | 516 | Meniga | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
748 | STĘPNIEWSKI Artur | 517 | Meniga | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
749 | ŚWIĄTEK Łukasz | 518 | Meniga | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
750 | MATYŚ Adrian | 521 | Paczka z Piaseczna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
751 | BARWICKI Jacek | 530 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
752 | CHOŁUJ Łukasz | 532 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
753 | KARCZEMNY Arkadiusz | 533 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
754 | KILIAN Daniel | 534 | PWPW S.A. | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
755 | KOZŁOWSKI Marek | 535 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
756 | PIASECKI Dominik | 537 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
757 | HEBA Stanislaw | 544 | Rialto Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
758 | ZIELIŃSKI Michał | 547 | Rialto Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
759 | BARANEK Maciej | 557 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
760 | BIERNACKI Dominik | 558 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
761 | BISKUPSKI Karol | 559 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
762 | BOROŃ Damian | 560 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
763 | CIBOR Tomasz | 562 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
764 | CZAJKOWSKI Michał | 563 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
765 | DĄBROWSKI Marcin | 564 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
766 | DYBA Krzysztof | 565 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
767 | GROTH Leszek | 570 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
768 | GUTOWSKI Damian | 571 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
769 | KACZYŃSKI Konrad | 573 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
770 | KOMOSA Tomasz | 574 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
771 | KONWERSKI Michał | 575 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
772 | KOWALCZYK Rafał | 578 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
773 | KOWARZYK Tomasz | 579 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
774 | PRZYBYSZ Błażej | 585 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
775 | SAWICKI Maciej | 589 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
776 | SMOLIŃSKI Jarosław | 591 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
777 | SZARŁAT Miłosz | 593 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
778 | TURKOWIAK Miłosz | 594 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
779 | WRÓBLEWSKI Michał | 600 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
780 | ŻACZKO Paweł | 601 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
781 | JÓŹWIAK Tadeusz | 604 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
782 | GABINECKI Jacek | 605 | Chubb | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
783 | KRUKOWSKI Michał | 607 | Chubb | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
784 | PIOTROWSKI Bartek | 609 | Chubb | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
785 | CIOSEK Tomasz | 615 | Cioski Team | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
786 | RUDOWSKI Grzegorz | 618 | Determinatorzy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
787 | RUSIŃSKI Piotr | 620 | Determinatorzy | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
788 | CHRUSTOWSKI Piotr | 628 | IRun4Fun | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
789 | BĘBENEK Piotr | 632 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
790 | LASOTA Rafał | 634 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
791 | ANSZPERGER Bogdan | 636 | KSG Run | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
792 | ANSZPERGER Piotr | 637 | KSG Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
793 | CHOJNOWSKI Bartłomiej | 638 | KSG Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
794 | STOKOWIEC Adam | 640 | KSG Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
795 | RÓŻYCKI Grzegorz | 648 | Księgowi na wybiegu | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
796 | SZAŁKOWSKI Krzysztof | 649 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
797 | WŁADZIMIRUK Marcin | 650 | Księgowi na wybiegu | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
798 | GŁAŻEWSKI Szymon | 652 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
799 | JAKUBIAK Paweł | 654 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
800 | NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej | 656 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
801 | MIKOŁAJCZYK Adrian | 668 | Ożarowska dzicz | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
802 | PRZECHODZEŃ Wojciech | 675 | Pragmatists | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
803 | ŻMUDA Jakub | 677 | Pragmatists | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
804 | WALKIEWICZ Grzegorz | 417 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
805 | ZIELIŃSKI Marcin | 678 | Sraka Praptaka | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
806 | RUCIŃSKI Konrad | 679 | Team Bajcepsik | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
807 | DUBIELECKI Daniel | 680 | Umarlaki >:) | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
808 | SADOCHA Rafał | 681 | Umarlaki >:) | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
809 | CIMOCHOWSKI Mieczysław | 690 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
810 | FUS Kamil | 692 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
811 | GOŁĘBIEWSKI Michał | 693 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
812 | JASKÓLSKI Damian | 696 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
813 | KALISZ Piotr | 699 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
814 | LANGER Piotr | 701 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
815 | MAZUREK Mateusz | 706 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
816 | MIKOŁAJCZYK Adrian | 707 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
817 | NOWICKI Jędrzej | 710 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
818 | RUCIŃSKI Kacper | 713 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
819 | LISIECKI Rajmund | 728 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
820 | ROSIAK Bartosz | 730 | Bozony Higgsa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
821 | ROSIAK Radosław | 731 | Bozony Higgsa | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
822 | GNIADEK Łukasz | 733 | Braveharts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
823 | GĄGALSKI Łukasz | 734 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
824 | CHROMIEC Adrian | 736 | Fearless Boars | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
825 | POBUDKIEWICZ Maciej | 743 | KMD Poland | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
826 | TADZIK Tomasz | 744 | KONIUCHY OCR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
827 | BISKUPSKI Marek | 745 | ObLeśne Typy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
828 | OLEJNIIK Rafał | 751 | One i On+ | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
829 | DUDEK Konrad | 754 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
830 | LACHOWSKI Piotr Lachowski | 755 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
831 | BRZÓZKA Dominik | 763 | Tarchoziomki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
832 | BRZÓZKA Kamil | 764 | Tarchoziomki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
833 | LEWICKI Mateusz | 767 | Tarchoziomki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
834 | MIODUSZEWSKI Marcin | 769 | Tarchoziomki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
835 | STACHULA Paweł | 770 | Tarchoziomki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
836 | KUPSKI Łukasz | 774 | Trust me I'm a lawyer | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
837 | PŁATKOWSKI Jacek | 775 | Trust me I'm a lawyer | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
838 | BŁAZIŃSKI Paweł | 786 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
839 | BŁAZIŃSKI Witold | 787 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
840 | CHROST Andrzej | 792 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
841 | CHUSTECKI Michał | 793 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
842 | JANISZEWSKI Jarosław | 804 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
843 | JANISZEWSKI Kamil | 805 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
844 | KALWARCZYK Mariusz | 807 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
845 | KARWOWSKI Bartosz | 810 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
846 | KOGUT Dawid | 812 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
847 | KOSEK Łukasz | 814 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
848 | KOSEK Marek | 815 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
849 | MAZGAJ Mateusz | 824 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
850 | NOWAK Łukasz | 827 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
851 | OSTROWSKI Sebastian | 829 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
852 | PAŁCZYŃSKI Maciej | 830 | LESZNOWOLA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
853 | PAŁKA Adam | 831 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
854 | POSTUPALSKI Pawel | 832 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
855 | SASIN Adrian | 834 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
856 | SIEPIELSKI Damian | 835 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
857 | SIERUGA Michał | 836 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
858 | SZMYDKI Cezary | 843 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
859 | TUTAKOWSKI Łukasz | 844 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
860 | WAŁASZEWSKI Radosław | 845 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
861 | WERNIO Patryk | 847 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
862 | WINDAK Cezary | 848 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
863 | ZIOMEK Robert | 851 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
864 | DOLINIEC Slawomir | 853 | BIAŁY SZKWAŁ | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
865 | TWARÓG Grzegorz | 854 | BIAŁY SZKWAŁ | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
866 | DZIK Konrad | 855 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
867 | PTAK Szymon | 869 | Drużyna Kasztana | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
868 | SUTUŁA Mateusz | 870 | Drużyna Kasztana | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
869 | CZARKOWSKI Rafał | 875 | MiszMasz | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
870 | KLUKOWSKI Maciej | 883 | MORSY PRUSZKÓW KRIO-FAZA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
871 | STACHNIK Mirosław | 886 | MORSY PRUSZKÓW KRIO-FAZA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
872 | WIŚNIEWSKI Ryszard | 888 | MORSY PRUSZKÓW KRIO-FAZA | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
873 | KLIMASZEWSKI Jakub | 889 | NAGAT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
874 | WINSZCZYK Przemek | 890 | NAGAT | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
875 | BOCZKOWSKI Maciej | 892 | Poniedziałek 20 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
876 | PALUCH Łukasz | 895 | Poniedziałek 20 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
877 | ŁAZOWSKI Marcin | 904 | SARANTIS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
878 | SZAKIEWICZ Bartek | 906 | SARANTIS | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
879 | WITANOWSKI Michał | 907 | SARANTIS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
880 | TANSKI Marcin | 909 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
881 | MRÓZEK Dominik | 910 | STRACHOBŹDZILE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
882 | MRÓZEK Szymon | 912 | STRACHOBŹDZILE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
883 | PIOTRKOWICZ Jakub | 913 | STRACHOBŹDZILE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
884 | PIOTRKOWICZ Piotr | 914 | STRACHOBŹDZILE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
885 | WOŹNICA Jakub | 916 | STRACHOBŹDZILE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
886 | ZGÓDKA Mateusz | 917 | STRACHOBŹDZILE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
887 | RACZYŃSKI Mariusz | 924 | Symmetry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
888 | CYMIŃSKI Łukasz | 928 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
889 | KOZŁOWSKI Patryk | 930 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
890 | KUBALSKI Jakub | 931 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
891 | WASIELEWSKI Marek | 936 | TARCHOTERROR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
892 | BORKOWSKI Kuba | 945 | Whatever, that's what she said | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
893 | BRALSKI Piotr | 946 | Whatever, that's what she said | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
894 | BUDEK Maciek | 949 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
895 | GÓRNIACZYK Krystian | 954 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
896 | GRUSZCZYNSKI Rafal | 955 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
897 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | 957 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
898 | OLEJARZ Krzysztof | 964 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
899 | ROSŁON Rafał | 966 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
900 | STACHECKI Marcin | 969 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
901 | TICHY Ignacy | 972 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
902 | WITKOWSKI Marek | 973 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
903 | KUREK Maciej | 977 | Białe Kociaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
904 | ZIENTEK Jakub | 984 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
905 | FRANKOWSKI Maciej | 986 | BOOTCAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
906 | SŁUGOCKI Janusz | 991 | FRAGLESY | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
907 | AUGUSTYNIAK Kamil | 992 | Hungry & Angry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
908 | ŻUŁAWNIK Mateusz | 995 | Hungry & Angry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
909 | BĄBEL Andrzej | 996 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
910 | BRZOZOWSKI Karol | 1004 | My od Janusza | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
911 | KORZENIOWSKI Roman | 1006 | My od Janusza | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
912 | MALAROWSKI Andrzej | 1007 | My od Janusza | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
913 | ZAWODZIŃSKI Paweł | 1009 | My od Janusza | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
914 | MICHALSKI Piotr | 1014 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
915 | SITARSKI Łukasz | 1016 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
916 | SMOLIK Jakub | 1017 | Pędzące Bakłażany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
917 | SUCHCICKI Wojciech | 1024 | Podrapane kolanko | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
918 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 1026 | runcoholics | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
919 | DOMINIK Filip | 1028 | ŚLICZNE ŚWINKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
920 | WĄSOWICZ Bartek | 1034 | ŚLICZNE ŚWINKI TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
921 | KAWECKI Bartłomiej | 1035 | Synerway | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
922 | WOLNIK Łukasz | 1036 | Synerway | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
923 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 1037 | Szept Puszczy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
924 | GORECKI Lukasz | 1044 | Turboptysie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
925 | FLAK Rafal | 1048 | VIGO System | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
926 | ADAMIAK Dominik | 1049 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
927 | BANASZKIEWICZ Sławomir | 1050 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
928 | CHROMIŃSKI Kacper | 1053 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
929 | DĄBAŁA Paweł | 1055 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
930 | DĄBROWSKI Kamil | 1057 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
931 | HUSZCZYŃSKI Robert | 1066 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
932 | KONDRATIUK Piotr | 1077 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
933 | KOZAKOWSKI Kamil | 1078 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
934 | RADZKI Tomasz | 1087 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
935 | RZEŻNICZAK Mariusz | 1088 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
936 | ŚWIDERSKI Łukasz | 1092 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
937 | ŻERO Piotr | 1097 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
938 | ZIEMBICKI Maciej | 1098 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
939 | WRONECKI Maciej | 1106 | Andrzeje i Grażyny | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
940 | BANACZKOWSKI Tomasz | 1107 | Armony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
941 | SZURPIT Michał | 1108 | Armony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
942 | KIEŁBIK Jakub | 1110 | Artegence i Efigence | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
943 | LIS Arkadiusz | 1111 | Artegence i Efigence | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
944 | MIERZEJEWSKI Rafał | 1112 | Artegence i Efigence | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
945 | WALCZAK Jakub | 1113 | Artegence i Efigence | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
946 | WOLSKI Michał | 1114 | Artegence i Efigence | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
947 | GĄTARCZYK Mariusz | 1127 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
948 | SZWED-LIPIŃSKI Marek | 1128 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
949 | DONART Mateusz | 1129 | FitAdept - Trener Mateusz Donart | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
950 | GĘBALA Michał | 1130 | FitAdept - Trener Mateusz Donart | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
951 | KOK Przemysław | 1145 | GTV | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
952 | PALUCHOWSKI Marcin | 1148 | GTV | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
953 | JASZCZYSZYN Krzysztof | 1151 | Kapcie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
954 | RACZKIEWICZ Michał | 1152 | Kapcie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
955 | USZYŃSKI Paweł | 1153 | Kapcie | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
956 | WASILCZYK Tomasz | 1155 | Lex Artist | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
957 | JANKOWSKI Adam | 1165 | OstatniSzlif | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
958 | MAREK Paweł | 1166 | OstatniSzlif | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
959 | POPIS Marcin | 1167 | OstatniSzlif | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
960 | SZELIGOWSKI Kamil | 1169 | OstatniSzlif | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
961 | MILCZAREK Hubert | 1171 | PAPIEROWE TYGRYSY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
962 | BARANOWSKI Krystian | 1172 | Parszywa 7 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
963 | PUTON Dawid | 1173 | Parszywa 7 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
964 | SOBIESKI Jarosław | 1176 | Parszywa 7 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
965 | SZYTENCHELM Tomas | 1177 | Parszywa 7 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
966 | ŻAKOWSKI Adam | 1178 | Parszywa 7 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
967 | STOLIŃSKI Adrian | 1186 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
968 | BANAŚ Kamil | 1187 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
969 | GARLICKI Marek | 1188 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
970 | MISZEWSKI Bartosz | 1190 | WigryTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
971 | ROMANIUK Bartosz | 1191 | WigryTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
972 | ADAMOWICZ Marcin | 1192 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
973 | BAREJ Piotr | 1193 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
974 | CYMEK Łukasz | 1196 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
975 | DENISIUK Krzysztof | 1199 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
976 | KURPIEJEWSKI Arkadiusz | 1206 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
977 | LENARD Maciej | 1208 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
978 | ŁOBEJKO Arkadiusz | 1209 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
979 | LORENC Jakub | 1210 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
980 | MATULKA Michał | 1211 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
981 | OSIAK Robert | 1213 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
982 | PUTON Michał | 1215 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
983 | WAŚNIOWSKI Bartłomiej | 1219 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
984 | TLAGA Krzysztof | 1226 | Bączek TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
985 | BACA Paweł | 1229 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
986 | GOWOREK Grzegorz | 1231 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
987 | KAMIŃSKI Marcin | 1233 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
988 | LIPKA Aleksander | 1234 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
989 | WĄSOWSKI Krzysztof | 1236 | Decepticony Forever | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
990 | BUDZYŃSKI Adam | 1237 | Decorun | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
991 | GODLEWSKI Adam | 1240 | Gang Anielic | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
992 | PASTUSZKA Jakub | 1248 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
993 | WITKOWSKI Paweł | 1249 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
994 | WARDZIAK Tomasz | 1250 | IG WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
995 | AMATORE Ludwik | 1251 | Italo Polo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
996 | KAŹMIERZEWSKI Paweł | 1252 | Kernel panic | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
997 | SARNECKI Stanisław | 1253 | Kernel panic | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
998 | WĘCLEWSKI Wojciech | 1254 | Kernel panic | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
999 | DZINROK Rafał | 1255 | Kocie bestie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1000 | MASTERNAK Tomasz | 1257 | Kocie bestie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1001 | MATUSIK Łukasz | 1273 | pędzące zające | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1002 | PALUCHOWSKI Maciej | 1274 | pędzące zające | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1003 | JAROSZEWICZ Łukasz | 1276 | Prezesiki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1004 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 1278 | Prezesiki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1005 | JAGODZIŃSKI Damian | 1287 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1006 | KUDRA Dominik | 1288 | Wataha Grupa Treningowa | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1007 | KŁOSIŃSKI Adam | 1291 | Wiewiórki i Bobry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1008 | BAREJ Paweł | 1293 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1009 | BŁASZCZYK Paweł | 1295 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1010 | BOMBA Tomek | 1297 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1011 | BUDZIS Przemysław | 1298 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1012 | CWYL Łukasz | 1300 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1013 | JANASZ Piotr | 1308 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1014 | KOSIOR Paweł | 1312 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1015 | KRYŚ Michał | 1313 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1016 | KWIATKOWSKI Andrzej | 1315 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1017 | MĘDRALA Mikołaj | 1319 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1018 | OBŁOZA Patryk | 1321 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1019 | SAPIERZYNSKI Hubert | 1329 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1020 | SAPIERZYNSKI Kuba | 1330 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1021 | SKWAREK Bartłomiej | 1331 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1022 | ŚNIEŻEK Rafał | 1332 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1023 | STAŃCZYK Filip | 1333 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1024 | SUCHOLEWSKI Damian | 1335 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1025 | SYMONIDES Piotr | 1337 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1026 | SYMONIDES Tomasz | 1338 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1027 | ZDUNEK Krzysztof | 1349 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1028 | BIELEWICZ Łukasz | 1351 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1029 | REĆKO Marek | 1352 | Deloitte Adventure Team W | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1030 | LEWANDOWSKI Kacper | 1356 | Jest Moc | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1031 | STEFANIAK Rafał | 1359 | Jest Moc | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1032 | NIEDZIUŁKA Marek | 1368 | Nieznajomi vol.4 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1033 | GRZYBOWSKI Łukasz | 1371 | OSiR Wawer | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1034 | LEWANDOWSKI Robert | 1373 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1035 | TWARDOWSKI Marcin | 1376 | PIEKARNIA PUTKA | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1036 | DABIŃSKI Damian | 1378 | RobięCoMogę | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1037 | FALĘCKI Rafał | 1380 | RobięCoMogę | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1038 | KLUKOWSKI Piotr | 1381 | RobięCoMogę | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1039 | MEJKA Arkadiusz | 1389 | Sierra & Tango | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1040 | MIŁEK Damian | 1390 | Sierra & Tango | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1041 | ROJEK Kamil | 1392 | Sierra & Tango | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1042 | WILBRANDT Michał | 1395 | Sierra & Tango | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1043 | BATOROWICZ Emil | 1398 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1044 | BRONIKOWSKI Kamil | 1399 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1045 | FIMIARZ Maciej | 1401 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1046 | JUREŃCZYK Jarosław | 1402 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1047 | POTYRALSKI Grzegorz | 1410 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1048 | SZYMCZAK Paweł | 1411 | VIGO System | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1049 | ADAMCZYK Piotr | 1412 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1050 | BUŁKA Sebastian | 1420 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1051 | CICHOSZ Łukasz | 1422 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1052 | GOTKOWICZ Mateusz | 1428 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1053 | GROCHOWSKI Andrzej | 1429 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1054 | GRZYB Sebastian | 1430 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1055 | JĘDRZEJCZYK Sebastian | 1433 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1056 | JEZNACKI Paweł | 1435 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1057 | JURKOWSKI Piotr | 1436 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1058 | KARPIŃSKI Adrian | 1438 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1059 | KOWASZ Dominik | 1441 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1060 | PEC Rafal | 1456 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1061 | PRZYBYLIŃSKI Kamil | 1458 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1062 | PRZYBYSZ Tomasz | 1459 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1063 | RAJ Tomasz | 1461 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1064 | URBANIAK Adrian | 1469 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1065 | WĘGRZYNEK Maciej | 1472 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1066 | ZAWODNIK Arkadiusz | 1475 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1067 | KOSIOREK Adrian | 1478 | #nakacu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1068 | KRAJEWSKI Mateusz | 1481 | #nakacu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1069 | KRAJEWSKI Przemysław | 1482 | #nakacu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1070 | KRAJEWSKI Szymon | 1483 | #nakacu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1071 | CZARNECKI Jakub | 1491 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1072 | LELOCH Michał | 1494 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1073 | DZWONEK Grzegorz | 1500 | MICRA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1074 | DZWONEK Tomek | 1501 | MICRA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1075 | BRZOSTEK Radosław | 1502 | Nakacu | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1076 | DĘBSKI Bartłomiej | 1504 | Nie ma opcji! | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1077 | JASIŃSKI Adrian | 1511 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1078 | KOZAKIEWICZ Igor | 1513 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1079 | KUCHARCZYK Arkadiusz | 1514 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1080 | MODZELEWSKI Adam | 1515 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1081 | NAWROCKI Krzysztof | 1516 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1082 | OLEWNIAK Patryk | 1517 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1083 | ZALEWSKI Mateusz | 1520 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1084 | MIKRUT Artur | 1522 | PETARDOTORPEDY | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1085 | PIÓRO Jarosław | 1523 | PETARDOTORPEDY | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1086 | SENDECKI Krzysztof | 1524 | PETARDOTORPEDY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1087 | GRABOWSKI Jakub | 1531 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1088 | KOWALSKI Jakub | 1532 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1089 | KRAWIEC Adam | 1533 | PZU Sport Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1090 | MARYNIAK Mateusz | 1534 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1091 | SOBOCKI Mariusz | 1538 | To skomplikowane | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1092 | BANASZKIEWICZ Marcin | 1539 | Waters Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1093 | BOGUSŁAWSKI Wojciech | 1540 | Waters Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1094 | LEWCZUK Łukasz | 1542 | Waters Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1095 | NABOŻNY Sebastian | 1543 | Waters Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1096 | PYREK Daniel | 1544 | Waters Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1097 | DAWIDEK Michał | 1551 | zWarci Lublin | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1098 | WAIS Jakub | 1554 | zWarci Lublin | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1099 | ZYGA Marcin | 1555 | zWarci Lublin | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1100 | CZERWIŃSKI Michał | 1557 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1101 | ELAK Marcin | 1560 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1102 | HAMERA Sebastian | 1563 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1103 | SZYJKA Mateusz | 1564 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1104 | KOWALSKI Robert | 1574 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1105 | KOWNACKI Norbert | 1575 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1106 | KRYŃSKI Andrzej | 1576 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1107 | KRYŃSKI Paweł | 1577 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1108 | KUR Marcin | 1578 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1109 | LENZ Marek | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1110 | MROWIEC Dawid | 1581 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1111 | OBAJTEK Jan | 1582 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1112 | PARTYKA Tomasz | 1585 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1113 | SĘDZIKOWSKI Piotr | 1592 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1114 | SIWEK Tomasz | 1593 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1115 | SURAL Michał | 1595 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1116 | TEODORCZYK Tomasz | 1599 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1117 | WITKOWSKI Piotr | 1600 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1118 | WRÓBLEWSKI Rafał | 1601 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1119 | CZARNACKI Michał | 1603 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1120 | GŁUCHOWSKI Sławomir | 1605 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1121 | GARDAS Marcin | 1612 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1122 | JANASZEK Paweł | 1613 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1123 | LEWANDOWSKI Michał | 1618 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1124 | TRZEWIK Hubert | 1620 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1125 | WOŹNIAK Michał | 1621 | BIUROMAX | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1126 | CENDROWSKI Jakub | 1624 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1127 | KOREMBA Łukasz | 1625 | Blue Technology | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1128 | BOGUSZ Marek | 1633 | Bogusz Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1129 | JENDRASZEK Patryk | 1634 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1130 | STĘPNIEWSKI Tomasz | 1636 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1131 | SZYMAŃSKI Bogusz | 1641 | Bułeczki bezglutenki & kabanosy proteinowe | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1132 | KOZIOŁ Krzysztof | 1642 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1133 | FILIPCZAK Bartłomiej | 1643 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1134 | JAROSZEWSKI Paweł | 1644 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1135 | KOZŁOWSKI Karol | 1645 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1136 | PASIK Kamil | 1653 | Gady | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1137 | DERLATKA Paweł | 1654 | Galileo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1138 | DOLATA Michał | 1655 | Galileo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1139 | FRANEK Piotr | 1656 | Galileo | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1140 | KOZIARA Jakub | 1657 | Galileo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1141 | DELENDOWSKI Andrzej | 1662 | GrupA SpecjanleJ BestroskI-Masaż Będzie Później ;-) | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1142 | IREK Józef | 1663 | GrupA SpecjanleJ BestroskI-Masaż Będzie Później ;-) | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1143 | CZAJKA Piotr | 1665 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1143 | ŻELAZO Łukasz | 1673 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1145 | KRYSZTOFIAK Damian | 1674 | Husaria Reace Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1146 | ŁAPIŃSKI Michał | 1676 | Łapki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1147 | GERMANIUK Łukasz | 1678 | Łowcy1 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1148 | NOWICKI Sylwester | 1682 | Łowcy1 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1149 | OLTON Łukasz | 1683 | Łowcy1 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1150 | PUDEŁKO Bartosz | 1684 | Łowcy1 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1150 | ŚWIECKI Konrad | 1685 | Łowcy1 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1152 | STAMBULSKI Bartłomiej | 1693 | Wilcki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1153 | DEWIŃSKI Adam | 1698 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1154 | GAJDA Kamil | 1700 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1155 | GRABOWSKI Kamil | 1701 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1156 | HAŁAJKO Adam | 1702 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1157 | KALINOWSKI Kamil | 1705 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1158 | KĘDZIA - STĘPKOWSKI Piotr | 3609 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1159 | NASIŁOWSKI Michał | 1713 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1160 | OPRYŃSKI Szymon | 1714 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1161 | ORNAT Karol | 1715 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1162 | ORZESZEK Eneasz | 1716 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1163 | PIEŚNIAK Adam | 1718 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1164 | POPIOŁEK Marcin | 1719 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1165 | RUCIŃSKI Marek | 1722 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1166 | RUCIŃSKI Michał | 1723 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1167 | SKOWYRA Bartosz | 1724 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1168 | SZELEST Maciej | 1726 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1169 | PRZEPIÓRA Jacek | 1738 | atomowe krasnale | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1170 | PTAK Patryk | 1744 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1171 | GUDALEWSKI Patryk | 1746 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1172 | WIKLAK Paweł | 1754 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1173 | WOJNOWSKI Piotr | 1755 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1174 | KRAWCZYŃSKI Arkadiusz | 1757 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1175 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 1758 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1176 | SKÓRA Dawid | 1760 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1177 | LULAJ Maciej | 1761 | GAZOWNIKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1178 | OGONEK Adam | 1762 | GAZOWNIKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1179 | BUKOJEMSKI Marcin | 1763 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1180 | SOSNOWSKI Michał | 1764 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1181 | TETKOWSKI Michał | 1765 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1182 | STĘPNIAK Mariusz | 1776 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1183 | STROJEK Łukasz | 1778 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1184 | ANIOŁEK Piotr | 1779 | PaprohTeam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1185 | DYBAŁA Łukasz | 1780 | PaprohTeam | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1186 | MILCZAREK Radosław | 1781 | Resorowa Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1187 | ROKICKI Piotr | 1784 | Resorowa Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1188 | MILIK Jakub | 1786 | TDR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1189 | FEDOROWICZ Tomasz | 1794 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1190 | GÓRSKI Robert | 1797 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1191 | SAWICKI Piotr | 1800 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1192 | TURUTA Kami | 1803 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1193 | WIŚNIEWSKI Radosław | 1805 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1194 | WODZYŃSKI Michał | 1806 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1195 | ŻOCHOWSKI Konrad | 1807 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1196 | DZIADURA Wojciech | 1816 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1197 | FINKE Grzegorz | 1817 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1198 | GAJDA Sebastian | 1818 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1199 | GAŁAT Aureliusz | 1819 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1200 | GĄSIENIEC Wojciech | 1821 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1201 | GRYŻEWSKI Karol | 1824 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1202 | JANISZEWSKI Miłosz | 1825 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1203 | MURAWSKI Mateusz | 1837 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1204 | PATORSKI Krzysztof | 1841 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1205 | PLUTA Grzegorz | 1842 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1206 | PODRAŻKA Łukasz | 1843 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1207 | PRZYBYSZEWSKI Piotr | 1845 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1208 | ROZENEK-JANUSZ Karol | 1846 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1209 | RYCHTA Paweł | 1847 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1210 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 1857 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1211 | WDOWCZYK Kamil | 1860 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1212 | ZARĘBA Tomasz | 1862 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1213 | ŻARSKI Kamil | 1863 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1214 | ZIĘTALA Dominik | 1864 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1215 | RACZKO Paweł | 1867 | Alkoholajzer team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1216 | SELERSKI Piotr | 1868 | Alkoholajzer team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1217 | SIKOROWICZ Mateusz | 1876 | BŁOTEM PO RYJU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1218 | STOLA Krzysztof | 1877 | BŁOTEM PO RYJU | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1219 | GRONOWSKI Robert | 1885 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1220 | KOSUDA Paweł | 1886 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1221 | ULICZNY Konrad | 1895 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1222 | WSZEBOROWSKI Marcin | 1896 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1223 | ZALEWSKI Adam | 1897 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1224 | DUDEK Łukasz | 1898 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1225 | MARJASIEWICZ Marcin | 1899 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1226 | MULARCZYK Mateusz | 1900 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1227 | CZAPLA Marcin | 1903 | GymEkipa | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1228 | TOMCZAK Dariusz | 1904 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1229 | GRZESZCZAK Patryk | 1906 | Jaszczur Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1230 | SKONECZNY Sebastian | 1908 | Jaszczur Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1231 | RODAK Adam | 1915 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1232 | WIERCIOCHOWSKI Filip | 1919 | Power Fist | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1233 | BIENIEK Lukasz | 1920 | SAMSUNG MOBILE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1234 | KOWALCZYK Maciej | 1921 | SAMSUNG MOBILE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1235 | ROZANSKI Marcin | 1923 | SAMSUNG MOBILE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1236 | CIEŚLEWICZ Artur | 1925 | SZALONE KOMBINERKI 2 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1237 | KRUSZEWSKI Marcin | 1927 | SZALONE KOMBINERKI 2 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1238 | KOWALSKI Grzegorz | 1935 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1239 | KUBIAK Marek | 1936 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1240 | LESZEK Andrzej | 1937 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1241 | POKORSKI Łukasz | 1943 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1242 | RATYŃSKI Sławomir | 1945 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1243 | SIOCH Mateusz | 1946 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1244 | STĘPNIEWSKI Łukasz | 1947 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1245 | WYSOCZYŃSKI Marcin | 1948 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1246 | ANISEROWICZ Michał | 1958 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1247 | BARANOWSKI Jakub | 1960 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1248 | BISIORKOWSKI Pawel | 1961 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1249 | BORSUK Grzegorz | 1962 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1250 | DANILIUK Andrei | 1964 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1251 | DAWIDZIAK Wojciech | 1966 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1252 | GOŁĘBIOWSKI Michał | 1969 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1253 | KOKOSZKO Rafal | 1976 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1254 | KOZICZYNSKI Michał | 1982 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1255 | KUKLA Sławomir | 1984 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1256 | KUŹNICKI Michał | 1985 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1257 | LATRA Kamil | 1986 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1258 | MARCHWICKI Marcin | 1987 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1259 | OLCZAK Jakub | 1989 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1260 | WRÓBEL Dariusz | 2000 | #TeamZabieganeDni | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1261 | GRYGIEL Tomasz | 2001 | Devire | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1262 | MARCZYK Piotr | 2003 | Devire | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1263 | OPONOWICZ Daniel | 2004 | Devire | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1264 | SLOMIAN Tomasz | 2009 | Devire | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1265 | KOWALEWSKI Kamil | 2019 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1266 | ZŁOTEK Marcin | 2022 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1267 | BORAWSKI Wojciech | 2023 | Ełcka krew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1268 | PRZYBYŁA Mateusz | 2024 | Ełcka krew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1269 | TROCHIMCZYK Piotr | 2025 | Ełcka krew | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1270 | GOŁĘBIOWSKI Dawid | 2030 | Grażyny Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1271 | OSTROWSKI Piotr | 2039 | GymEkipa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1272 | HO-JANECKI Paweł | 2040 | Jeśli zdrówko nam pozwoli | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1273 | MISIEK Adam | 2041 | Jeśli zdrówko nam pozwoli | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1274 | ŁAPIŃSKI Marek | 2048 | Let's Go Dive | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1275 | METRYCKI Łukasz | 2050 | Let's Go Dive | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1276 | M Michał | 2061 | Łomża TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1277 | MALINOWSKI Marek | 2062 | Łomża TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1278 | SITO Mariusz | 2065 | Łomża TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1279 | STAMM Tomasz | 2067 | Łomża TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1280 | ZAORSKI Damian | 2070 | Łomża TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1281 | NOWICKI Michał | 2071 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1282 | KAOKA Paweł | 2077 | PZU Zdrowie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1283 | KRZYŻANOWSKI-ZAJĄC Tomasz | 2078 | PZU Zdrowie | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1284 | SKAWIŃSKI Bartosz | 2080 | PZU Zdrowie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1285 | ZAJAC Michał | 2081 | PZU Zdrowie | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1286 | MIŚTA Bartłomiej | 2082 | Reebok Run Crew Skierniewice | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1287 | KARATOPRAKLIEW Jakub | 2084 | Wściekła i Szybcy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1288 | NAROŻNIAK Marcin | 2085 | Wściekła i Szybcy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1289 | SZOPA Bartosz | 2088 | Wściekła i Szybcy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1290 | TADRA Kamil | 2089 | Za szybkie za wściekłe | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1291 | KALETA Maciej | 2097 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1292 | KWAŚNIK Krzysztof | 2100 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1293 | KWAŚNIK Marcin | 2101 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1294 | LEWANDOWSKI Patryk | 2102 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1295 | MAZUREK Rafał | 2103 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1296 | PASIEKA Kamil | 2107 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1297 | PUCHCIEJ Marcin | 2108 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1298 | RADZIEJEWSKI Paweł | 2109 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1299 | RUSIN Bartosz | 2111 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1300 | TEJER Mateusz | 2119 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1301 | WARCHOŁ Michał | 2120 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1302 | WINIARSKI Marek | 2122 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1303 | WÓJCIK Jarosław | 2124 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1304 | KOŁUMBAJEW Robert | 2127 | Chyba Was pogięło! | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1305 | ŻARCZYŃSKI Wojciech | 2139 | Flety | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1306 | MOCZULSKI Roman | 2141 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1307 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | 2144 | iniemamocni 2.0 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1308 | JACHYMEK Bartłomiej | 2149 | JacekBiega Running Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1309 | JÓZEFOWSKI Robert | 2150 | Kamieniarze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1310 | KRZYŚPIAK Jakub | 2151 | Kamieniarze | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1311 | KUŁAKOWSKI Rafał | 2152 | Łapki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1312 | SZCZYPIŃ Łukasz | 2159 | Nordea IT Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1313 | ARVANITI Lech | 2163 | People Can Run | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1314 | MICHALAK Grzegorz | 2164 | People Can Run | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1315 | CZMOK Robert | 2165 | POGromcy PBG | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1316 | BARTOSIAK Piotr | 2167 | Promark (Lajt) Tim | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1317 | KLEDYŃSKI Paweł | 2169 | Promark (Lajt) Tim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1318 | KWIATKOWSKI Marcin | 2170 | Promark (Lajt) Tim | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1319 | PAŁASZEWSKI Wojciech | 2171 | Promark (Lajt) Tim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1320 | PAWLAK Andrzej | 2172 | Promark (Lajt) Tim | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1321 | PAWLAK Artur | 2173 | Promark (Lajt) Tim | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1322 | GRUPA Jakub | 2181 | Systemy Bramowe | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1323 | ABRAMCZYK Szymon | 2183 | WKZ team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1324 | KĄDZIELSKI Mirosław | 2187 | WKZ team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1325 | KRAKOWIAK Maciej | 2189 | WKZ team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1326 | MUTRYNOWSKI Tomasz | 2191 | WKZ team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1327 | BOBER Daniel | 2201 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1328 | FRĄCZEK Sebastian | 2206 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1329 | GALEJ Mateusz | 2207 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1330 | GAZARKIEWICZ Mariusz | 2208 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1331 | GÓRNIK Bartłomiej | 2209 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1332 | JECHNA Damian | 2212 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1333 | JECHNA Jakub | 2213 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1334 | KAZIOR Tomasz | 2214 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1335 | MIKUŚKIEWICZ Michał | 2224 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1336 | MIKUŚKIEWICZ Robson | 2225 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1337 | ROBAK Adrian | 2230 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1338 | RYBAŁTOWSKI Kamil | 2231 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1339 | SITKOWSKI Grzegorz | 2232 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1340 | STANGRECIAK Adrian | 2233 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1341 | WOJDASIEWICZ Bartłomiej | 2241 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1342 | BACHANEK Dawid | 2244 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1343 | BACHANEK Kamil | 2245 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1344 | KRAWCZYK Tobiasz | 2246 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1345 | MODRO Norbert | 2247 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1346 | RYBIŃSKI Rafał | 2248 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1347 | WILEWSKI Grzegorz | 2250 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1348 | ZIELIŃSKI Michał | 2252 | BoskieDziki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1349 | FIEDORCZUK Maciej | 2253 | Fiedorczuki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1350 | GAJEWSKI Jakub | 2262 | HTL-STREFA RUNNERS | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1351 | KULAWIEC Kamil | 2265 | HTL-STREFA RUNNERS | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1352 | STOLIŃSKI Przemek | 2269 | HTL-STREFA RUNNERS | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1353 | TOMCZYK Łukasz | 2270 | HTL-STREFA RUNNERS | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1354 | WOŹNIAK Marcin | 2271 | HTL-STREFA RUNNERS | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1355 | ALBRECHT Sławek | 2272 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1356 | PAROL Sławek | 2283 | Karen | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1357 | ZARZYCKI Daniel | 2285 | Karen | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1358 | ZARZYCKI Piotr | 2286 | Karen | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1359 | SAŁĘGA Arkadiusz | 2291 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1360 | SAŁĘGA Sławek | 2292 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1361 | STAŃCZUK Marcin | 2294 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1362 | STAŃCZUK Robert | 2295 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1363 | PEŁNIKOWSKI Mateusz | 2302 | MiP | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1364 | LEWANDOWSKI Bartosz | 2308 | MMK | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1365 | NOSEK Mateusz | 2310 | Monkey Punch | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1366 | KUROWSKI Łukasz | 2311 | Ojejqjejq | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1367 | NADOLSKI Marcin | 2312 | Ojejqjejq | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1368 | OŁDAK Marek | 2313 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1369 | ZAJKOWSKI Mariusz | 2315 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1370 | PIÓRKOWSKI Jakub | 2324 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1371 | ZAWADZKI Michał | 2326 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1372 | KELLER Tomasz | 2328 | Wieluń Biega | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1373 | BUDNY Arkadiusz | 2330 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1374 | FIGAUZER Piotr | 2333 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1375 | GOCAŁ Patryk | 2335 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1376 | ŁASKA Tomasz | 2342 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1377 | LESIAKOWSKI Wojciech | 2346 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1378 | MACIAK Jakub | 2348 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1379 | MAJSTEREK Marcin | 2350 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1380 | MARCINKIEWICZ Sebastian | 2352 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1381 | STRZELCZYK Tomasz | 2362 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1382 | SUŁECKI Pawel | 2363 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1383 | TOBIASZ Marcin | 2365 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1384 | TOMCZAK Artur | 2366 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1385 | WIŚNIEWSKI Jakub | 2369 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1386 | WSZOLA Lukasz | 2372 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1387 | JASTRZĘBSKI Daniel | 2382 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1388 | MIEŚCICKI Wojciech | 2383 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1389 | CHEC Arkadiusz | 2387 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1390 | CZEREPAK Karol | 2388 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1391 | DŁUGASZEK Paweł | 2390 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1392 | DYMEK Piotr | 2391 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1393 | KOCZKODON Piotr | 2392 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1394 | KSEŃ Bartosz | 2393 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1395 | PETLAK Piotr | 2394 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1396 | MALINOWSKI Piotr | 2402 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1397 | NOWAKOWSKI Sebastian | 2403 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1398 | PIETRZAK Piotr | 2404 | Dzikie GE-ki | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1399 | WITKOWSKI Piotr | 2407 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1400 | WRONA Dawid | 2408 | Dzikie GE-ki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1401 | GRUDZIŃSKI Jacek | 2409 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1402 | KARSKI Tomasz | 2410 | Dzikie Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1403 | OLIWA Wojciech | 2414 | HASBRO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1404 | PORZEZIŃSKI Grzegorz | 2415 | HASBRO | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1405 | DĄBROWSKI Daniel | 2424 | Novartis Rangers | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1406 | KWIATKOWSKI Łukasz | 2427 | Novartis Rangers | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1407 | PURUL Piotr | 2428 | Novartis Rangers | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1408 | PAŚNIK Dariusz | 2431 | OMERTA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1409 | PAŚNIK Jerzy | 2432 | OMERTA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1410 | GŁUCH Kamil | 2435 | Opooooonki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1411 | RAMOTOWSKI Wojciech | 2442 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1412 | CARUK Paweł | 2446 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1413 | CHACHULSKI Mateusz | 2447 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1414 | GÓRSKI Michał | 2448 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1415 | KOŁODZIEJCZAK Piotr | 2450 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1416 | KOWALCZYK Jan | 2451 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1417 | MORAWSKI Andrzej | 2454 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1418 | GĘBSKI Krzysztof | 2462 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1419 | MATULA Jakub | 2465 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1420 | MOLĘDA Artur | 2466 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1421 | SKRONIK Piotr | 2468 | ZbiegOkoliczności | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1422 | BĄK Maciej | 2471 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1423 | BASIŃSKI Michał | 2472 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1424 | CIEŚLIK Michał | 2474 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1425 | CIEŚLIK Piotr | 2475 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1426 | KWIATKOWSKI Damian | 2482 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1427 | LESZCZAK Paweł | 2483 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1428 | MATYJEK Sebastian | 2485 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1429 | NADGRODKIEWICZ Michał | 2486 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1430 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 2488 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1431 | ROWICKI Pawel | 2489 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1432 | SOCHACKI Marcin | 2490 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1433 | ŁBIK Kamil | 2505 | Bajaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1434 | MARCZUK Mateusz | 2506 | Bajaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1435 | MAZUR Jarosław | 2507 | Bajaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1436 | RUSINEK Rafał | 2508 | Bajaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1437 | DEJKO Michał | 2510 | BKB | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1438 | KOBYŁKA Kamil | 2511 | BKB | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1439 | WAWRYNIUK Michał | 2513 | BKB | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1440 | WRONOWSKI Marcin | 2514 | BKB | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1441 | KOWALCZUK Karol | 2515 | Dziki Politechniki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1442 | ZYŚK Sebastian | 2516 | Dziki Politechniki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1443 | WIECZOREK Karol | 2523 | Jagodzianki RADOM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1444 | GRUCA Marcin | 2527 | Kamyk Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1445 | KLAUS Albert | 2528 | Kamyk Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1446 | ROWICKI Rafał | 2532 | Kamyk Radzymin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1447 | CIEŚLAK Adrian | 2533 | LAB WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1448 | KRÓL Łukasz | 2536 | LAB WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1449 | NOWAKOWSKI Marcin | 2545 | Lamy na ASAPie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1450 | PIÓRKOWSKI Marcin | 2547 | Lamy na ASAPie | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1451 | PIETRYKA Michał | 2549 | Meczyk Warszawa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1452 | LIPIŃSKI Marcin | 2554 | Rabarbar | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1453 | MILLER Marcin | 2555 | SKF | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1454 | DYMOWSKI Jakub | 2556 | Szybcy i wolni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1455 | CICHULSKI Michał | 2563 | Wszyscy z Listy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1456 | STASZEWSKI Marcin | 2567 | Wszyscy z Listy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1457 | TYSZECKI Dariusz | 2568 | Wszyscy z Listy | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1458 | ZIRA David | 2570 | ZA JAKIE GRZECHY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1459 | BANACH Krzysztof | 2576 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1460 | BANAŚ Piotr | 2577 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1461 | GOŁĄB Adrian | 2586 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1462 | GOŁĄB Przemysław | 2587 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1463 | KACZYNSKI Tomasz | 2589 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1464 | KOŁACZ Jakub | 2591 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1465 | KOPROWSKI Sławek | 2592 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1466 | KUCIŃSKI Łukasz | 2595 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1467 | KWIATKOWSKI Bogdan | 2596 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1468 | PAPAJ Krzysztof | 2606 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1469 | POWIERŻA Rafal | 2608 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1470 | SALA Rafał | 2610 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1471 | SĘK Mateusz | 2611 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1472 | SENATOR Piotr | 2612 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1473 | SŁAWIŃSKI Marcin | 2614 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1474 | SURMIAK Maciej | 2616 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1475 | ŚWIDERSKI Łukasz | 2617 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1476 | WIECZOREK Jakub | 2624 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1477 | WIELECHOWSKI Kamil | 2626 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1478 | ZIELIŃSKI Tomasz | 2627 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1479 | SZCZYTOWSKI Rafał | 2629 | 12DH i Przyjaciele | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1480 | GŁADYSZ Konrad | 2630 | 2 SAMCE NA JEDNEJ KLAMCE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1481 | GOZDEK Łukasz | 2631 | 2 SAMCE NA JEDNEJ KLAMCE | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1482 | WOLICKI Piotr | 2632 | Dyskwalifikacja Konin | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1483 | DZIEDZIC Norbert | 2636 | Dziedzictwo | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1484 | BARWIŃSKI Wiktor | 2637 | Dzikie Dziki z Łodzi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1485 | SPINEK Andrzej | 2644 | lakierniateam | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1486 | DĘBIŃSKI Michał | 2645 | Ludzie wrzeszczący jak kozy | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1487 | DABROWSKI Arkadiusz | 2648 | LUMBERJACKS koszalin | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1488 | KUBAT Daniel | 2649 | LUMBERJACKS koszalin | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1489 | BRONIARCZYK Piotr | 2650 | Okazje.info | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1490 | MAJEWSKI Michał | 2651 | Okazje.info | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1491 | PIĄTEK Bartek | 2657 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1492 | LUDWIN Sebastian | 2664 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1493 | RUBINKOWSKI Krzysztof | 2668 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1494 | BALCEWICZ Paweł | 2670 | Stalowi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1495 | MIKOŁAJKÓW Tomasz | 2671 | Stalowi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1496 | KOZUBOWSKI Paweł | 2675 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1497 | SIKORA Bartłomiej | 2685 | VanityStyle Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1498 | CHILMON Grzesiek | 2686 | Vipy ;) | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1499 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 2693 | WTF? | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1500 | BEREZA Piotr | 2695 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1501 | BERNACIAK Aleks | 2696 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1502 | BIAŁAS Adrian | 2697 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1503 | CHMIELAK Kamil | 2698 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1504 | GORAK Krystian | 2705 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1505 | HAĆ Łukasz | 2708 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1506 | JANKOWSKI Rafał | 2710 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1507 | JARZĄBEK Michał | 2711 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1508 | KOMOROWSKI Hubert | 2715 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1509 | KORDYS Michał | 2716 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1510 | KUCIŃSKI Krzysztof | 2718 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1511 | MAŁACHOWSKI Antoni | 2727 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1512 | MARCZAKOWSKI Konrad | 2730 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1513 | MARCZYŃSKI Jacek | 2731 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1514 | MATUSZKIEWICZ Tomasz | 2732 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1515 | MŁYNARSKI Tomek | 2734 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1516 | OSTROWSKI Mateusz | 2736 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1517 | OSTROWSKI Michał | 2737 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1518 | PEREIRA BRODNICKI Andrés | 2738 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1519 | SZCZOTOK Wiktor | 2746 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1520 | SZYMAŃSKI Piotr | 2748 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1521 | TUCHOWSKI Jan | 2749 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1522 | WOJAS Michał | 2752 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1523 | ŻYMŁA Maciej | 2756 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1524 | JANAS Wojciech | 2758 | 4feeter | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1525 | KONKOL Mateusz | 2765 | GTW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1526 | MIASKOWSKI Marcin | 2766 | HiTec Film | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1527 | KOPEĆ Kamil | 2769 | Imadżinasią | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1528 | JUCHNICKI Rafał | 2772 | Kluchony leniwe | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1529 | GLOWINSKI Jacek | 2774 | Kongsberg Automotive | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1530 | KAPANAJKO Kamil | 2776 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1531 | KWIECIEŃ Dominik | 2777 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1532 | NOWAK Daniel | 2778 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1533 | CZERWIEC Jacek | 2786 | NIEZDECYDOWANI XD | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1534 | KUCHTA Łukasz | 2787 | NIEZDECYDOWANI XD | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1535 | CHĘSIAK Marcin | 2788 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1536 | MARCINKOWSKI Jakub | 2792 | Pastageddon | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1537 | MAZAN Mark | 2793 | Pastageddon | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1538 | YILMAZ Ibrahim | 2794 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1539 | BIENIADA Daniel | 2795 | PERGAMINKI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1540 | KARWAŃSKI Jacek | 2806 | Platinium CROSS Zamość | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1541 | KRUKOWSKI Robert | 2810 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1542 | MAŁYSZEK Norbert | 2811 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1543 | MARCZUK Radosław | 2812 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1544 | MAZUREK Marcin | 2813 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1545 | NOWOSAD Mariusz | 2815 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1546 | PIŁAT Sylwester | 2817 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1547 | ROZMUS Paweł | 2818 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1548 | KAWĘCKI Artur | 2826 | TarchoŚwiry i przyjaciele | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1549 | MICHALAK Adam | 2827 | TarchoŚwiry i przyjaciele | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1550 | MICHALAK Artur | 2828 | TarchoŚwiry i przyjaciele | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1551 | KACZMARSKI Piotr | 2829 | VanityStyle Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1552 | ŁOZA Michał | 2830 | VanityStyle Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1553 | BALCER Dawid | 2833 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1554 | BORKOWSKI Bartosz | 2835 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1555 | BORKOWSKI Jarosław | 2836 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1556 | CHODAKOWSKI Krzysztof | 2839 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1557 | GNIADEK Mateusz | 2846 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1558 | GÓRNY Marcin | 2847 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1559 | GRABOWSKI Rafał | 2848 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1560 | KAMIŃSKI Kacper | 2851 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1561 | KONCA Aleksander | 2854 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1562 | KONCA Mariusz | 2855 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1563 | LASOCKI Patryk | 2857 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1564 | MASIUL Łukasz | 2860 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1565 | NOWICKI Adrian | 2868 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1566 | OBRĘBSKI Artur | 2869 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1567 | RADJUSZ Rafał | 2871 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1568 | SAWICKI Paweł | 2872 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1569 | ŚLEDŹ Marcin | 2874 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1570 | SŁOMSKI Tomasz | 2875 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1571 | SOCH Jakub | 2876 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1572 | TOKARCZYK Hubert | 2879 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1573 | TYRYŁŁO Jakub | 2880 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1574 | JAN Kaleem | 2891 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1575 | MATWIEJCZUK Jakub | 2893 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1576 | SIARA Mateusz | 2895 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1577 | ZAWADZKI Marcin | 2896 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1578 | SZAPIEL Piotr | 2898 | Debiutanci2018 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1579 | ZASŁONA Jakub | 2899 | Debiutanci2018 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1580 | DOBOSZ Wojciech | 2908 | Jagodzianki RADOM | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1581 | KOPEĆ Michał | 2910 | Jagodzianki RADOM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1582 | MOCARSKI Michał | 2911 | Jeppesen OCR Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1583 | AROONSANG Adrian | 2912 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1584 | GRYKA Paweł | 2914 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1585 | NOGA Bartłomiej | 2915 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1586 | TOMCZYK Mikołaj | 2916 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1587 | ZARĘBA Michał | 2917 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1588 | CYBULA Kacper | 2918 | LAMUSKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1589 | POŁEĆ Adam | 2919 | LAMUSKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1590 | WAŁASZEWSKI Alek | 2920 | LAMUSKI | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1591 | BOJARCZUK Sebastian | 2927 | OGNIOODPORNI BP | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1592 | BURDA Kamil | 2928 | OGNIOODPORNI BP | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1593 | CHAZAN Krzysztof | 2929 | OGNIOODPORNI BP | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1594 | MEGES Mariusz | 2930 | OGNIOODPORNI BP | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1595 | MICHALCZUK Łukasz | 2931 | OGNIOODPORNI BP | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1596 | PIETRZKO Piotr | 2934 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1597 | BIEŃKOWSKI Piotr | 2935 | Szlachta nie biega, szlachta kroczy! | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1598 | DĄBROWSKI Maciej | 2937 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1599 | KARPIŃSKI Dawid | 2938 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1600 | KLONOWSKI Mateusz | 2939 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1601 | KRUSZYŃSKI Kacper | 2940 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1602 | WYSOCKI Robert | 3608 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1603 | BŁASZCZYK Piotr | 2948 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1604 | FIRS Łukasz | 2949 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1605 | JOBCZYK Andrzej | 2950 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1606 | JOBCZYK Bartłomiej | 2951 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1607 | MCEWAN Christopher | 2953 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1608 | SŁAWNIAK Daniel | 2955 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1609 | ALBRECHT Paweł | 2957 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1610 | BARAŃSKI Michał | 2958 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1611 | BARTNIK Michał | 2959 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1612 | BAZYLCZYK Krzysztof | 2960 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1613 | GORZELAK Marcin | 2969 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1614 | GOSZCZYŃSKI Karol | 2971 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1615 | GRACA Jakub | 2972 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1616 | GRATA Artur | 2973 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1617 | JEZIERSKI Mariusz | 2974 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1618 | KARKOS Rafał | 2976 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1619 | KOWALSKI Paweł | 2978 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1620 | KUREK Andrzej | 2979 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1621 | MACKO Krzysztof | 2987 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1622 | MICKIEWICZ Łukasz | 2990 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1623 | MRÓZ Marcin | 2991 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1624 | PIOTROWICZ Krzysztof | 2994 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1625 | RUEDA GALÁN Diego | 2995 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1626 | SALA Mateusz | 2996 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1627 | SARNACKI Marcin | 2997 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1628 | SIEDLECKI Damian | 2998 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1629 | WERPECHOWSKI Michał | 3008 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1630 | WOJCIECHOWSKI Tomasz | 3009 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1631 | WYDRA Przemysław | 3011 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1632 | ZYGMUNT Szymon | 3012 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1633 | KUCZYŃSKI Paweł | 3013 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1634 | JELINSKI Maciej | 3017 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1635 | KOZŁOWSKI Przemek | 3020 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1636 | WILEWSKI Przemek | 3028 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1637 | BĄCZEK Krystian | 3031 | BS Wyszków | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1638 | KAMIŃSKI Łukasz | 3032 | BS Wyszków | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1639 | SKRAJNY Jerzy | 3033 | BS Wyszków | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1640 | NOWOCIŃSKI Bartosz` | 3034 | CBRE Warsaw | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1641 | GRZEŚKOWIAK Adam | 3036 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1642 | BUKOWSKI Piotr | 3046 | Human OCR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1643 | JANICKI Michał | 3047 | Human OCR | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1644 | MILLER Sebastian | 3048 | Human OCR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1645 | WITKOWSKI Arkadiusz | 3049 | Human OCR | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1646 | BORAWSKI Paweł | 3052 | Kanapowce | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1647 | GÓRSKI Adam | 3055 | Kanapowcy | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1648 | NAZARUK Krzysztof | 3056 | Lidl Bs Wyszkòw | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1649 | CYRTA Paweł | 3057 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1650 | CZARKOWSKI Mateusz | 3058 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1651 | GAJEWICZ Arkadiusz | 3059 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1652 | DMOWSKI Dominik | 3068 | MOCNO SIEDLCE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1653 | SOSZYŃSKI Sebastian | 3069 | MOCNO SIEDLCE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1654 | ŻOCHOWSKI Jacek | 3070 | MOCNO SIEDLCE | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1655 | BUSHLIA Oleksii | 3074 | Piwko Squad | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1656 | IGNATENKO Artem | 3075 | Piwko Squad | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1657 | PALII Vladyslav | 3076 | Piwko Squad | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1658 | SOLOVIOV Maksym | 3077 | Piwko Squad | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1659 | BOICHUK Dmytro | 3078 | Ponaehawshue | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1660 | MUZYKA Oleh | 3080 | Ponaehawshue | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1661 | ŁUCZAK Robert | 3605 | Regularni | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1662 | SOBÓL Janusz | 3090 | Regularni | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1663 | SOBÓL Mikołaj | 3091 | Regularni | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1664 | WALKUS Paweł | 3092 | Regularni | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1665 | KIEROŃCZAK Andrzej | 3094 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1666 | KOMENDAREK Łukasz | 3096 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1667 | WOJCZUK Karol | 3099 | WACKERSI | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1668 | HIBNER Łukasz | 3100 | Wieśnioki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1669 | BORZYMEK Bogdan | 3108 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1670 | GÓRAS Dariusz | 3109 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1671 | HYSKA Wawrzyniec | 3110 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1672 | IGNATCZYK Łukasz | 3111 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1673 | JENDRZEJCZYK Michał | 3112 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1674 | KLIMCZAK Robert | 3113 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1675 | KLIMONT Maksymilian | 3114 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1676 | KOWALSKI Łukasz | 3116 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1677 | LISZEWSKI Tomasz | 3119 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1678 | MIKULAK Łukasz | 3121 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1679 | ŚLIWIŃSKI Krystian | 3129 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1680 | SZELIGA Marek | 3132 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1681 | SZYBOWSKI Adam | 3133 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1682 | WŁODARCZYK Konrad | 3139 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1683 | KAWECKI Przemysław | 3149 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1684 | WESOŁOWSKI Tomasz | 3153 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1685 | BANASZEK Marcin | 3156 | KARMAZYNOWI JEBACY | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1686 | DOKTÓR Wojciech | 3157 | KARMAZYNOWI JEBACY | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1687 | FILIPCZAK Maciej | 3158 | KARMAZYNOWI JEBACY | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1688 | KLAWIKOWSKI Mateusz | 3170 | Optima Logistics Group S.A. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1689 | KŁYŻ Piotr | 3171 | Optima Logistics Group S.A. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1690 | KOCYK Piotr | 3172 | Optima Logistics Group S.A. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1691 | WOLSZCZAK Bartłomiej | 3173 | Optima Logistics Group S.A. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1692 | JARKIEWICZ Dawid | 3176 | Piszewo Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1693 | CZARNOGÓRSKI Łukasz | 3181 | STOP AND GO | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1694 | DZIUBIŃSKI Sebastian | 3182 | STOP AND GO | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1695 | GOLDA Michal | 3183 | STOP AND GO | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1696 | ALBERSKI Dawid | 3190 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1697 | ANTOSIK Radoslaw | 3191 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1698 | GOMÓŁKA Michał | 3200 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1699 | GORZKOWICZ Tomasz | 3201 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1700 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 3203 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1701 | KOSMALA Marcin | 3616 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1702 | KWIECIŃSKI Michał | 3215 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1703 | KWIECIŃSKI Zbigniew | 3216 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1704 | LIPIEC Łukasz | 3219 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1705 | MALINOWSKI Radosław | 3221 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1706 | OLEJNIK Mariusz | 3230 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1707 | PROGA Dariusz | 3232 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1708 | RACKI Tomasz | 3235 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1709 | RĄCZKOWSKI Michał | 3236 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1710 | SIEMIĄTKOWSKI Adrian | 3239 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1711 | SIKORA Tomasz | 3241 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1712 | SLOWINSKI Piotr | 3243 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1713 | TYMIŃSKI Piotr | 3250 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1714 | WASILEWSKI Piotr | 3254 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1715 | WĘGRZYNOWSKI Janusz | 3258 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1716 | ZDUŃCZYK Paweł | 3261 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1717 | ZIELIŃSKI Patryk | 3262 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1718 | ZIMIŃSKI Paweł | 3263 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1719 | DŁUGOKĘCKI Rafał | 3271 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1720 | WLOCZEWSKI Marek | 3272 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1721 | JAMIOLKOWSKI Mateusz | 3273 | Dobiegniemy? | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1722 | WYZIŃSKI Michał | 3275 | Dobiegniemy? | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1723 | MICHALAK Piotr | 3276 | Dodgers | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1724 | PIECHNICZEK Paweł | 3277 | Dodgers | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1725 | CZARNOMSKI Aleksader | 3281 | lets trek | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1726 | NOWAK Mateusz | 3282 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1727 | BUTRYN Łukasz | 3284 | Niech Franek wymyśli | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1728 | DMOCHOWSKI Kamil | 3294 | Prezesi bez lipy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1729 | MILEWSKI Patryk | 3295 | Prezesi bez lipy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1730 | JASKÓLSKI Michał | 3298 | Radomiaczki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1731 | MASTALEREK Jan | 3299 | Radomiaczki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1732 | BALCERZAK Tomasz | 3300 | Renault TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1733 | MOROZ Arkadiusz | 3302 | Renault TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1734 | KEMPISTY Kamil | 3304 | Retard Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1735 | GIESKO Cezary | 3313 | SMOLUCHY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1736 | KLAMINSKI Adam | 3316 | SMOLUCHY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1737 | PARADOWSKI Karol | 3318 | SMOLUCHY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1738 | MOSTOWSKI Radosław | 3321 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1739 | GALBARCZYK Tomasz | 3323 | STG-TARNÓW | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1740 | KRAJEWSKI Tomasz | 3332 | The gentlemen's | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1741 | KURYŁO Jędrzej | 3338 | WITC | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1742 | BRUŹDZIAK Mateusz | 3339 | Żubrówka Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1743 | HAN Cezary | 3340 | Żubrówka Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1744 | CARUK Bartłomiej | 3342 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1745 | CHIZHIKOV Alexander | 3343 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1746 | CHOMENTOWSKI Aleksy | 3344 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1747 | CHOMENTOWSKI Paweł | 3345 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1748 | KĘDZIA Jacek | 3353 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1749 | KĘDZIA Radosław | 3354 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1750 | KOLAŃCZYK Artur | 3356 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1751 | KOPROWSKI Pawel | 3357 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1752 | KOWALCZYK Bartłomiej | 3358 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1753 | ŁUSZCZYNA Robert | 3363 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1754 | PONNIK Yury | 3372 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1755 | RADWAN Bartłomiej | 3373 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1756 | RYKACZEWSKI Karol | 3375 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1757 | SAWICKI Mirosław | 3376 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1758 | STACHOWIAK Michał | 3378 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1759 | STARBA Paweł | 3379 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1760 | STĘPIEŃ Piotr | 3380 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1761 | TOŁWIŃSKI Bogusław | 3382 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1762 | ZALEWSKI Jakub | 3385 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1763 | MALINOWSKI Daniel | 3392 | AbsoWarriors | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1764 | MOŃKO Dawid | 3393 | Białe Niedźwiedzie | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1765 | PRZYBYTKO Lukasz | 3394 | Białe Niedźwiedzie | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1766 | PAWLAK Przemysław | 3395 | BS Wyszków | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1767 | ZWIERZ Jakub | 3396 | Cross Corner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1768 | ŚLIWIŃSKI Marek | 3397 | Cross Elite Grajewo | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1769 | FULEK Marcin | 3399 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1770 | KĘPISTY Jakub | 3401 | Łabaje | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1771 | KOPEL Tomasz | 3402 | Łabaje | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1772 | KOZYRA Krzysiek | 3403 | Łabaje | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1773 | MATYSIAK Adam | 3404 | Łabaje | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1774 | MATYSIAK Mateusz | 3405 | Łabaje | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1775 | KORZEŃ Dariusz | 3416 | Renault TEAM | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1776 | SCHILLER Fryderyk | 3423 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1777 | ROZENBAUM Jakub | 3424 | SKURCZE ŁYDEK CENTRUM NAUKI KOPERNIK | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1778 | GRANBERG Michał | 3433 | Szybciej będzie krócej! | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1779 | WASIK Bartłomiej | 3434 | Tetris team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1780 | BURDACH Mateusz | 3435 | Warriors Lbn | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1781 | KULIK Bartosz | 3436 | Warriors Lbn | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1782 | ANIOŁEK Piotr | 3439 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1783 | BEDNAREK Damian | 3441 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1784 | BORYCZKO Maciej | 3443 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1785 | DARŁAK Grzegorz | 3446 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1786 | GĘBALA Kamil | 3451 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1787 | GŁADYS Tomasz | 3453 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1788 | GOGACZ Maciej | 3458 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1789 | GRABOWSKI Daniel | 3460 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1790 | GRZYWACZ Przemysław | 3461 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1791 | KIEPUSZEWSKI Maciej | 3467 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1792 | KOWALCZYS Albert | 3470 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1793 | KOZIELSKI Wojciech | 3471 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1794 | KRUSZKA Łukasz | 3472 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1795 | KRYSIEWICZ Kacper | 3473 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1796 | KUCIŃSKI Kamil | 3474 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1797 | KUKAWSKI Paweł | 3475 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1798 | MIRKOWSKI Łukasz | 3482 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1799 | OGRODNICZUK Grzegorz | 3485 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1800 | POPŁAWSKI Mateusz | 3486 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1801 | SIEMKO Marcin | 3489 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1802 | SMIAROWSKI Artur | 3490 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1803 | STACHOWIAK Paweł | 3491 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1804 | STEFANIUK Rafał | 3493 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1805 | STUDZIŃSKI Jacek | 3495 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1806 | SZYPOWSKI Jakub | 3499 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1807 | TOMASZEWSKI Radosław | 3501 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1808 | WĄSOWSKI Jakub | 3507 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1809 | WOŚ Mateusz | 3513 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1810 | WOŹNIAK Michał | 3514 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1811 | ANTONOWICZ Marcin | 3516 | ANWILTEAM | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1812 | SZCZUPAKOWSKI Konrad | 3528 | LPP TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1813 | PIECYK Piotr | 3529 | MŁYN OSIECZEK | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1814 | KROGULEC Bartosz | 3531 | Na Bezdechu | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1815 | KROGULEC Piotr | 3532 | Na Bezdechu | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1816 | KROGULEC Tymoteusz | 3533 | Na Bezdechu | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1817 | MUSIAŁ Krzysztof | 3535 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1818 | ŻAROWSKI Adam | 3541 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1819 | GAŁĘZIEWSKI Daniel | 3543 | Renault team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1820 | BIENIEK Stanislaw | 3548 | Skurwiele | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1821 | PIOTROWSKI Paweł | 3558 | Tetris team | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1822 | ZAWISTOWSKI Konrad | 3561 | www.ikonka.com.pl | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1823 | BUCZKOWSKI Michał | 3562 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1824 | KAŹMIERCZAK Michał | 3567 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1825 | KRAKOWIAK Damian | 3571 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1826 | KRAWCZYK Krzysztof | 3573 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1827 | KRAWCZYK Tomasz | 3574 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1828 | LENART Paweł | 3576 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1829 | PIETRZAK Maciej | 3585 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1830 | PODLEŚ Dawid | 3586 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1831 | RUTKA Michał | 3587 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1832 | SKALIMOWSKI Sebastian | 3588 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1833 | SŁODKI Tomasz | 3589 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1834 | SOBOCIŃSKI Michał | 3590 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1835 | SZIPKA Paweł | 3591 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1836 | SZYMAŃSKI Kamil | 3592 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1837 | TABORSKI Grzegorz | 3593 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1838 | WIESIOŁEK Wojciech | 3594 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1839 | ŻUŁCIŃSKI Mateusz | 3596 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1840 | DUDA Wojciech | 4510 | Biegowe.pl | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1841 | DULNIK Adam | 4511 | Biegowe.pl | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1842 | WEINBERG Kamil | 4519 | Festiwal Biegowy | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1843 | BRUSIŁO Bartosz | 4520 | Mamy Ruszamy | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1844 | DĄBROWSKI Jarosław | 4522 | Mamy Ruszamy | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1845 | JĘDREJOWSKI Karol | 4527 | NEWSRM.TV | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1846 | CZOPEK Maciej | 4537 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1847 | GAWIOR Michał | 4538 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1848 | GUZIUK Zbigniew | 4539 | TVN24 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1849 | JANOWSKI Przemek | 4540 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1850 | KONIECZNY Michał | 4541 | TVN24 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1851 | MIELNIK Adrian | 4543 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1852 | JARECKI Mateusz | 4549 | TVP Sport | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1853 | MAMCZAK Przemysław | 4550 | Weszlo.com | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1854 | DEJA Maciej | 4553 | Wirtualna Polska | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1855 | JAŚKOWSKI Paweł | 4555 | Wirtualna Polska | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1856 | KUCHARSKI Marek | 4564 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1857 | ŻYŁKA Michał | 4660 | GroupM Paid Social Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1858 | SZATECKI Krzysztof | 4677 | MEDIACOM 2018 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1859 | WIĄCEK Jerzy | 4679 | MEDIACOM 2018 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1860 | CZARKOWSKI Rafał | 4681 | Mindshare-Purple Sharks | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1861 | MIESZKOWSKI Paweł | 4685 | Mindshare-Purple Sharks | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1862 | PIOTROWSKI Robert | 4686 | Mindshare-Purple Sharks | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1863 | BOCHENEK Rafał | 4688 | MullenLowe Team | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1864 | TARAS Maksym | 4700 | OMD Power Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1865 | WOZIWODZKI Bartosz | 4701 | OMD Power Team | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1866 | BOREK Łukasz | 4705 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1867 | CZERNIEC Michał | 4706 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1868 | GOŁĄBOWSKI Maciej | 4708 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1869 | GÓREWICZ Tomasz | 4709 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1870 | KACZYŃSKI Jakub | 4714 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1871 | KOCHANOWSKI Andrzej | 4716 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1872 | KOWALEWICZ Andrzej | 4717 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1873 | WOŹNIAK Marcin | 4726 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1874 | ZAKĘŚ Bartosz | 4727 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1875 | PHAM Gerard | 4731 | Wavemaker | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1876 | ZDUŃCZYK Przemek | 4809 | DKMS | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1877 | CISEK Bartłomiej | 4814 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1878 | GUZIK Dariusz | 4818 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1879 | KONOPKA Kuba | 4823 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1880 | KURZEPA Adam | 4825 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1881 | SZYSZKA Bartłomiej | 4835 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1882 | WASIAK Maciej | 4837 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1883 | WIECZOREK Krystian | 4839 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1884 | WOJNOWSKI Wojciech | 4840 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1885 | ZAGROBELNY Jacek | 4843 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1886 | ZAGROBELNY Marcel | 4844 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1887 | ŻELAZKO Piotr | 4846 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1888 | ZYGMUNT Mateusz | 602 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1889 | SMELA Damian | 994 | Hungry & Angry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1890 | OSIŃSKI Marcin | 1046 | Turboptysie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1891 | KALIŃSKI Kamil | 1069 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1892 | CHUDECKI Andrzej | 3623 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1893 | PALUCH Łukasz | 3631 | Poniedziałek 20 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1894 | RDZANEK Damian | 3637 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1895 | ROZWANDOWICZ Piotr | 3642 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1896 | JOŃCZYK Jakub | 3640 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1897 | PYTEL Oskar | 3622 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1898 | MARCINKOWSKI Ireneusz | 2729 | LESZNOWOLA | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1899 | WYSOCKI Paweł | 2753 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1900 | WIŚNIEWSKI Dawid | 4680 | MEDIACOM 2018 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1901 | ANDRYCHOWICZ Radosław | 2090 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1902 | WĄSOWSKI Przemysław | 3383 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1903 | CZERNOCH Andrzej | 4662 | Havas Media Group | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1904 | GROSICKI Szymon | 4710 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1905 | GRUBER Kuba | 4711 | Publicis Media Runners Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1906 | PAROL Kamil | 4730 | Wavemaker | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1907 | JAKÓBIAK Łukasz | 4819 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1908 | JAWOR Maciej | 4820 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1909 | ŚLIWA Paweł | 896 | Poniedziałek 20 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1910 | DANILUK Mateusz | 4501 | AKPA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1911 | KOROWAJ Mateusz | 4657 | GroupM Paid Social Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1912 | LITWINOW Marcin | 4658 | GroupM Paid Social Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1913 | KUDEŃ Daniel | 1879 | Camport Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1914 | MATUSZEWICZ Jakub | 2146 | iniemamocni 2.0 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1915 | PACHNIAK Piotr | 874 | KRIO-FAZA - MORSY PRUSZKÓW | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1916 | MAJ Rafał | 3600 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1917 | WÓJCIK Adrian | 3029 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1918 | LEGIĘDŻ Norbert | 2344 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1919 | LEGIĘDŹ Robert | 2345 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1920 | NOWAK Dariusz | 2354 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1921 | NOWAK Przemysław | 2355 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1922 | WOLPE Tomasz | 2370 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1923 | WOŹNIAK Mariusz | 2371 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1924 | SZEWCZYK Marcin | 2386 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1925 | WILCZYŃSKI Mariusz | 2395 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1926 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1965 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1927 | KOT Rafał | 1980 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1928 | PIGOŃ Julian | 2005 | Devire | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1929 | SUCHOCKI Marek | 2021 | Ekypa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1930 | MIGDA Sławomir | 2104 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1931 | ODONER Karol | 2106 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1932 | BINEK Michał | 2933 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1933 | ŁAPKIEWICZ Piotr | 2952 | wybiegAni | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1934 | DRĄG Paweł | 2967 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1935 | DZIUBIŃSKI Tobiasz | 2968 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1936 | PALUCHOWSKI Daniel | 2993 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1937 | KOSIOREK Przemysław | 3018 | Brajany i Dżesiki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1938 | KLAMER Łukasz | 3038 | Galileo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1939 | ŁYSAKOWSKI Michał | 3053 | Kanapowce | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1940 | SUSKI Dawid | 3072 | Myszki | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1941 | KUBIEŃ Robert | 3360 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1942 | KUROWSKI Daniel | 3361 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1943 | KRÓL Darek | 3398 | CrossCorner | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1944 | STANECKI Marcin | 3414 | Reebok Run Crew Skierniewice | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1945 | BANASZEK Maciej | 3440 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1946 | GŁĘBOCKI Michał | 3456 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1947 | GLEGOŁA Rafał | 3457 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1948 | KOŁODZIEJ Marcin | 3469 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1949 | MUSIAŁ Konrad | 3484 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1950 | STACHOWICZ Kamil | 3492 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1951 | TRZASKA Piotr | 3504 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1952 | MAZUR Artur | 3581 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1953 | KROMSKI Arkadiusz | 1170 | PAPIEROWE TYGRYSY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1954 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 1571 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1955 | KOŁODZIEJCZAK Krystian | 1572 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1956 | MAĆKOWIAK Jakub | 400 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1957 | ŁUKASZYK Piotr | 451 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1958 | KĘSICKI Patryk | 478 | Banksters | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1959 | WÓJCIK Piotr | 1348 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1960 | TOKARZEWSKI Piotr | 1393 | Sierra & Tango | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1961 | BACZKOWSKI Adam | 1414 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1962 | BARTMAŃSKI Marcin | 1415 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1963 | DANIS Rafał | 1696 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1964 | DANIS Tomasz | 1697 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1965 | KALINOWSKI Michał | 1706 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1966 | PRZEKOP-OWSIK Waldemar | 1720 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1967 | ŁOZA Mateusz | 1736 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1968 | LIPSKI Wojciech | 1774 | NoLimit TEAM+ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1969 | CIEŚLAK Paweł | 3615 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1970 | MODRZEWSKI Konrad | 1938 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1971 | OSTAPOWICZ Szymon | 1939 | T-Mobile | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1972 | OSTROWSKI Paweł | 1940 | T-Mobile | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1973 | KWACZYŃSKI Maciej | 2130 | Czworokącik | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1974 | GRZEGORSKI Grzegorz | 2849 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1975 | JASKULSKI Damian | 2850 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1976 | BERNADZKI Krzysztof | 2889 | AntiTeam | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1977 | SZAPIEL Paweł | 2897 | Debiutanci2018 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1978 | GAWLIKOWSKI Tomasz | 2913 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1979 | PRZEWŁOCKI Michał | 3233 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1980 | PRZYBYSZ Wiktor | 3234 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1981 | TYMIŃSKI Michał | 925 | Symmetry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1982 | REZNICHENKO Evhen | 3652 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1983 | JACHYMEK Bartłomiej | 3656 | JacekBiega Running Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1984 | PAROL Dawid | 3665 | Karen | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1985 | GIEROŃ Kamil | 3663 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1986 | GOZDEK Przemysław | 3664 | DALEGO JEŻCZE ! | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1987 | DYMEK Piotr | 3657 | Drużyna L4 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1988 | STOLARCZYK Mariusz | 3670 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1989 | SOSNOWSKI Łukasz | 3675 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1990 | PURTAK Dariusz | 3679 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1991 | CHAZAN Krzysztof | 3678 | OGNIOODPORNI BP | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1992 | MACKO Grzegorz | 3666 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1993 | PIOTROWICZ Krzysztof | 3668 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1994 | BĄCZEK Krystian | 3676 | BS Wyszków | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
1995 | SKOCZYLAS Artur | 3677 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
1996 | GRZESZCZUK Rafał | 3686 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1997 | PIEKART Bartosz | 3667 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1998 | PANASIUK Paweł | 3691 | Result Media | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1999 | KAWECKI Mateusz | 3688 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2000 | OLECHNOWICZ Grzegorz | 3684 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2001 | MAJCHRZYCKI Eryk | 3690 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2002 | POPOV Andrii | 3081 | Ponaehawshue | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2003 | SOBCZYK Sergiusz | 3130 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2004 | ROMANOWSKI Kamil | 3140 | BS MINSK | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2005 | BURBELKA Jerzy | 3141 | Człapaj | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2006 | BRZEZIŃSKI Grzegorz | 3180 | REEBOK RUN CREW | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2007 | WALCZAK Witold | 3506 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2008 | CYRTA Tomasz | 3527 | Lidl Wyszkow | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2009 | MILCZARSKI Przemysław | 3582 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
2010 | DULIK Arkadiusz | 4525 | NEWSRM.TV | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2011 | MIZERSKI Maciej | 4544 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2012 | SEJUD Jaromir | 4545 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2013 | WŁODARCZYK Paweł | 724 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2014 | ZALESKI Krzysztof | 726 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2015 | CZARKOWSKI Konrad | 794 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2016 | CZARNOTA Konrad | 795 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2017 | IWAN Jakub | 803 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2018 | STANDARA Radosław | 970 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
2019 | SZULC Sławomir | 1095 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2020 | WOJDA Paweł | 1117 | CGP Tropiciele | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2021 | SZCZUCHNIAK Bartosz | 1596 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2022 | TEODORCZYK Jan | 1598 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2023 | UZDOWSKI Daniel | 3641 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2024 | JÓŹWIK Szczepan | 2775 | Kongsberg Automotive | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2025 | BINIEK Adrian | 2834 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2026 | NADTOCHYI Rostyslav | 3653 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2027 | KOWALEWSKI Karol | 2161 | Patole997 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2028 | WOJCIECHOWSKI Sławomir | 1474 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
2029 | MICHALAK Michał | 1521 | PETARDOTORPEDY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2030 | ŁAPIŃSKI Zbigniew | 2162 | Patole997 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2031 | ĆMIEL Dominik | 2184 | WKZ team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2032 | GMIŃSKI Kamil | 2185 | WKZ team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2033 | GÓRNICKI Paweł | 2186 | WKZ team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2034 | JAKUBASZEK Krzysztof | 2210 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2035 | JANUS Adam | 2211 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2036 | SOŁOWIEJ Łukasz | 2443 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2037 | SZATAŃSKI Jarosław | 2444 | PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2038 | CARUK Michał | 2445 | Speed Break | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2039 | WERKOWSKI Jakub | 2496 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2040 | FULCZYK Michał | 2584 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2041 | KWIATKOWSKI Przemek | 2597 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2042 | NOWAK Daniel | 2604 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2043 | DZIEDZIC Irek | 2634 | Dziedzictwo | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2044 | IGLESIAS Bruno | 2654 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2045 | KOYUNCU Suleyman | 2655 | PERFORMANTE TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2046 | WÓJTOWICZ Rafał | 4548 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2047 | KURACH Kacper | 246 | Kochaniacy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2048 | JABŁOŃSKI Tomasz | 247 | KSG Run | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2049 | BARAN Łukasz | 271 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2050 | LIPKA Jakub | 297 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2051 | LIS Krzysztof | 298 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
2052 | JABŁONKA Bartek | 348 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2053 | SZYMANIK Marcin | 503 | INIEMAMOCNI SOSW LESZNO | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2054 | OLEJARZ Daniel | 523 | Paczka z Piaseczna | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2055 | MATYSIAK Jakub | 548 | SąGorsi - Running Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2056 | BRZESZCZAK Marcin | 549 | słoneczniki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2057 | WALASZCZYK Kazimierz | 1217 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2058 | WASILUK Mateusz | 1218 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2059 | ZIĄBKA Jakub | 1247 | Hunt Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2060 | BIELICKI Paweł | 1294 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2061 | SZULC Wojciech | 1340 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2062 | SZYSZKO Kamil | 1341 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2063 | DORSZ Jacek | 2525 | Kamyk Radzymin | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2064 | SKARZYŃSKI Jacek | 2873 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2065 | WIEJACHA Paweł | 3260 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2066 | OLSZEWSKI Artur | 3283 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2067 | DĄBROWSKI Daniel | 3305 | RUN PRAGA TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2068 | ŚCISŁOWSKI Marcin | 3333 | The gentlemen's | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2069 | SOŁTYK Andrzej | 3334 | The gentlemen's | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
2070 | VETTER Moritz | 3557 | SUPERLUMINAL | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2071 | SWYNARSKI Tomasz | 4547 | TVN24 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2072 | SZCZEPANEK Daniel | 1519 | Niuńki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2073 | CIEŚLAK Norbert | 2534 | LAB WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2074 | LOPEZ Juan | 399 | ROYAL BANK OF SCOTLAND | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2075 | BEDNAREK Przemysław | 1695 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2076 | KAPLAN Tomasz | 1734 | atomowe krasnale | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2077 | PIECH Paweł | 1799 | Zdyszane Czupakabry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2078 | CZOSTKIEWICZ Dariusz | 1815 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2079 | PACIOREK Michał | 1840 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2080 | SZKANDERA Kamil | 1855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2081 | SIEDLECKI Bartek | 1916 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2082 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | 375 | Piaseczuset Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
2083 | GOŁDYS Norbert | 429 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2084 | GOLEŃ Kacper | 430 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2085 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 2932 | Pore chojeby | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2086 | SEREK Piotr | 4546 | TVN24 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2087 | ROSIŃSKI Michał | 676 | Pragmatists | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2088 | KRZEMIŃSKI Cezary | 3213 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2089 | - - | - | - | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2090 | MAJEWSKI Mateusz | 2726 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:14 | |||
2091 | PAWELEC Krzysztof | 1084 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:40 | |||
2092 | RUTKOWSKI Karol | 3237 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:45 | |||
2093 | SZCZEPAŃSKI Michal | 3247 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:46 | |||
2094 | DOMANIEWICZ Michał | 3428 | SUPERRUNNERZY | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:06:53 |
Znaleziono 2094 wynik(ów)