Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZACHURSKI Mateusz | 63 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | OWCZAREK Adam | 72 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
3 | ŚWIERSZCZ Paweł | 73 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
4 | SKWAREK Tomasz | 179 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
5 | GRABOWSKI Mateusz | 180 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
6 | TUCZAPSKI Piotr | 181 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
7 | BLAŃDA Dominik | 182 | Unimogi | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
8 | SELIANIN Dmytro | 185 | OCRA Poland | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
9 | ZONTEK Andrzej | 186 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
10 | JANISZEWSKI Grzegorz | 187 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
11 | JAROSZ David | 188 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
12 | SPRUTTA Mateusz | 190 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
13 | STYLOK Dawid | 191 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
14 | ORICHOWSKI Witalij | 193 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
15 | SMEKTAŁA Adam | 195 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
16 | PAWLAK Sebastian | 197 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
17 | WRÓBEL Jacek | 20 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
18 | MATYJA Paweł | 21 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
19 | WIERCIŃSKI Łukasz | 22 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
20 | SZUMLAŃSKI Marcin | 23 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
21 | BRZOSKWINIA Wojciech | 24 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
22 | BRZOZOWSKI Filip | 25 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
23 | KONEWKA Jacek | 26 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
24 | KUSAREK Piotr | 27 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
25 | KRAJEWSKI Tomasz | 49 | Technologia Dalej W Las | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
26 | ONISZCZUK Bartosz | 50 | Twardziele Team Bogatynia | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
27 | BRODA Mateusz | 51 | Unimogi | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
28 | BRODA Tomasz | 52 | Unimogi | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
29 | KUSIAK Wojciech | 1 | Biegnę wolno, bo mi wolno. | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
30 | MIKA Michał | 2 | Breathe Better | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
31 | CHMIELORZ Józef | 3 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
32 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 4 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
33 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 5 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
34 | RYNKIEWICZ Mateusz | 13 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
35 | WOJEWÓDKA Krystian | 14 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
36 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 6 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
37 | MAGDZIK Maciej | 7 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
38 | MEINERT Jakub | 8 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
39 | GAGON Denis | 9 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
40 | HANDZLIK Tomasz | 10 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
41 | ORAWCZAK Kamil | 11 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
42 | CZECHOWSKI Konrad | 12 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
43 | CHŁĄD Aleksander | 16 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
44 | TOMAKA Tomasz | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
45 | ŻELAZKO Kamil | 31 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
46 | SŁONIEWSKI Rafał | 35 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
47 | STROINSKI Daniel | 37 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
48 | BIENIEK Sebastian | 38 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
49 | KRASOŃ Bartłomiej | 17 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
50 | KRASOŃ Jakub | 18 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
51 | SARLEJ Robert | 19 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
52 | PACIOREK Piotr | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
53 | URBAŃSKI Kamil | 32 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
54 | SADOWSKI Michał | 33 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
55 | SALAMON Mateusz | 34 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
56 | MAZUR Damian | 39 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
57 | SZCZEPEK Michał | 42 | Spacerowicze kebabu | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
58 | MŁOTEK Jakub | 46 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
59 | PRZYBYLSKI Maciej | 47 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
60 | GRZEBUŁA Łukasz | 48 | Technologia Dalej W Las | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
61 | MALEC Bartłomiej | 53 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
62 | FRYDRYCH Maciek | 57 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
63 | KOŁBUC Rafał | 58 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
64 | LYKHITSKYI Volodymyr | 59 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
65 | MĘDYGRAŁ Krystian | 60 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
66 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 43 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
67 | KAMIŃSKI Maciej | 44 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
68 | KARAŚ Adrian | 45 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
69 | ZIELIŃSKI Tomasz | 54 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
70 | BOĆKO Krzysztof | 55 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
71 | BYRCZEK Michał | 56 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
72 | CHRISTENSEN Michael | 68 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
73 | GORCZYCA Rafal | 69 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
74 | SOBOŃ Krystian | 66 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
75 | WOJTYSZYN Wojciech | 67 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
76 | JUKOWSKI Jarek | 70 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
77 | MARYNCHYN Vadym | 71 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
78 | SZYPOWSKI Jakub | 61 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
79 | JANIK Paweł | 64 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
80 | BUJOCZEK Łukasz | 15 | Ex Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
81 | KALININ Jarosław | 65 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
82 | WIĘCEK Sebastian | 40 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
83 | MASZTALERZ Radoslaw | 41 | Spacerowicze kebabu | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
84 | LIDWIN Łukasz | 198 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:06:33 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
PTASIŃSKI Kacper | 29 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:20 | DNF | |||
KAZIOR Tomasz | 62 | X-Team Special Forces | Elite Mężczyzn | 07:20 | DNF |
Znaleziono 86 wynik(ów)