Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3934 |
Wystartowało : | 3631 |
Nie ukończyło : | 115 |
Ukończyło : | 3516 |
Na trasie : | 105 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKOWROŃSKA Maja | 730 | AROOO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
2 | JASIÓRSKI Tomasz | 731 | CBA z jajami :D | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3 | KRZYŻANEK Natalia | 732 | CBA z jajami :D | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
4 | PYRGIEL Małgorzata | 733 | CBA z jajami :D | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
5 | GROT Michał | 734 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
6 | GUMIELA Adam | 735 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
7 | BIELECKA Katarzyna | 736 | H.O.P.E. hold on, pain end! | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
8 | WŁÓKA Ewelina | 738 | H.O.P.E. hold on, pain end! | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
9 | FABIAŃSKA Katarzyna | 770 | MORSY NA KOKSIE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | KUBAT Daria | 771 | MORSY NA KOKSIE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
11 | PATERAK Grzegorz | 772 | MORSY NA KOKSIE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
12 | PIEROWSKI Marcin | 773 | MORSY NA KOKSIE | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
13 | PINKAWA Adam | 774 | MORSY NA KOKSIE | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
14 | PINKAWA Iwona | 775 | MORSY NA KOKSIE | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
15 | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 776 | Niepoważni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
16 | NAWROCKI Krzysztof | 777 | Niepoważni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
17 | RYBCZAK Dariusz | 778 | Niepoważni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | HANUSIAK Leszek | 811 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | IDCZAK Daniel | 813 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
20 | JAGODZINSKI Marcin | 814 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
21 | JANISZEWSKA Katarzyna | 815 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | JANOWSKI Robert | 816 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | KOCIOŁEK Tomasz | 818 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
24 | KOŁEK Karolina | 819 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
25 | SASINOWSKI Amadeusz | 851 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
26 | SATŁAWA Katarzyna | 852 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
27 | ŚLIWIŃSKI Robert | 853 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
28 | SMOK Damian | 854 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
29 | SZATKOWSKI Mateusz | 855 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
30 | SZEBESCZYK Wojtek | 856 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
31 | SZYMULA Grzegorz | 858 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
32 | WALCZAK Angelika | 859 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
33 | STRZELECKI Dawid | 324 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
34 | MATUSZAK Adam | 430 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
35 | MUCHA Piotr | 660 | X-tremalni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
36 | OMIELSKA Martyna | 661 | X-tremalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | SARA Sylwia | 664 | X-tremalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
38 | ZIĘTARA Agnieszka | 666 | X-tremalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
39 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 729 | AROOO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | AUGUSTYNIAK Katarzyna | 739 | Health Revolution Elbląg | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
41 | DARKOWSKI Dariusz | 741 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | DERKACZ Mariusz | 742 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
43 | LALEWICZ Robert | 743 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
44 | OWECKI Łukasz | 744 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
45 | PIEKARCZYK Agata | 745 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
46 | SOBCZYK Barbara | 748 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
47 | URUSKI Andrzej | 749 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
48 | BŁASZCZYK Sebastian | 750 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
49 | HADAMCZYK Błażej | 751 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
50 | HORNIATKO Bartosz | 752 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | KORNIATKO Przemyslaw | 753 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
52 | NOWAK Dawid | 754 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
53 | SZOŁTYSEK Tomasz | 755 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
54 | TUMULKA Sebastian | 756 | INSANE REDNECKS SQUAD | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
55 | KAMIŃSKI Jarek | 759 | Laski z Bożej Łaski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
56 | KOWALEWSKA Justyna | 760 | Laski z Bożej Łaski | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
57 | KOWALEWSKI Gabriel | 761 | Laski z Bożej Łaski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
58 | NASZKIEWICZ-POREBA Dominika | 762 | Laski z Bożej Łaski | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
59 | STARANOWICZ Wioletta | 763 | Laski z Bożej Łaski | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
60 | SUCHAŃSKI Jakub | 764 | Laski z Bożej Łaski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
61 | SZACHNIEWICZ Danuta | 765 | Laski z Bożej Łaski | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
62 | SZACHNIEWICZ Marcin | 766 | Laski z Bożej Łaski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
63 | SZEWCZYK Ernest | 767 | Laski z Bożej Łaski | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | ZAJĄC Elżbieta | 768 | Laski z Bożej Łaski | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | SZEBESCZYK Hania | 769 | MichaSzczebli | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | DUDEK Piotr | 779 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | KOZIOŁ Krzysztof | 780 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
68 | MROZIK Magdalena | 781 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | MROZIK Michał | 782 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
70 | SĘDZICKI Mateusz | 783 | Poznań Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
71 | BĘTKOWSKI Rafał | 784 | Run Bitches Run | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
72 | RYBA Łukasz | 785 | RYBA TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
73 | CYGAN Adrian | 786 | SmartHomify | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
74 | RZĄSA Dariusz | 787 | SmartHomify | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
75 | HYNEK Łukasz | 788 | Stal Gorzów Pany... i Panny :) | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
76 | PAWLICKA Żaneta | 789 | Stal Gorzów Pany... i Panny :) | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
77 | SAWICKA - WERS Urszula | 790 | Świrtuszki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
78 | BANASZYK Jerzy | 791 | TGV CLUB KOŚCIAN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
79 | LEWANDOWSKA Małgorzata | 792 | Wałbrzyskie Centrum Siły | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
80 | ANDRYCH Kamil | 795 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
81 | BENGSCH Łukasz | 796 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
82 | BLAICKE Bartosz | 797 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
83 | BOMBSKI Adrian | 798 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
84 | BRDĘK Izabela Krystyna | 799 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
85 | BURY Mateusz | 800 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
86 | CZERNATOWICZ Agata | 801 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
87 | DUMA Bartłomiej | 802 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
88 | DZIESZUK Damian | 803 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
89 | FORTALSKA Eliza | 804 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
90 | GARDYŃSKA Izabela | 806 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
91 | GASOWSKI Pawel | 807 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
92 | GAWIŃSKA Anna | 808 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
93 | GRAMACKI Piotr | 809 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
94 | GRAMACKI Wojciech | 810 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
95 | KONOP Kamila | 820 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
96 | KUBIAK Marta | 821 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
97 | LASECKI Tomasz | 825 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
98 | LESZCZYŃSKI Karol | 827 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
99 | LIPPIK Sławomir | 828 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
100 | ŁOJKO Adam | 829 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
101 | MACIASZEK Tomasz | 831 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
102 | MAJKOWSKI Łukasz | 832 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
103 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 833 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
104 | MAZIARZ Sylwester | 834 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
105 | MAZURKIEWICZ Łukasz | 835 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
106 | MOKSIK Agnieszka | 837 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
107 | MOKSIK Jan | 838 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
108 | MUCHA Anna | 839 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | MUCHA Dariusz | 840 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
110 | NACHOWICZ Tomasz | 841 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
111 | NAWROCKI Paweł | 842 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
112 | PASIOWIEC Krzysztof | 847 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
113 | PIETRZYKOWSKI Dominik | 848 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
114 | PUCZKO Grzegorz | 849 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
115 | WIDUCH Ryszard | 860 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
116 | WIECZOREK Wojciech | 861 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
117 | ZGARDOWSKI Mateusz | 862 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
118 | ZIELASKIEWICZ Mateusz | 863 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
119 | PIEKARCZYK Marcin | 746 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
120 | RYŚ Marzena | 747 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
121 | TOMCZYK Andrzej | 793 | Wałbrzyskie Centrum Siły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
122 | WOJTCZAK Małgorzata | 794 | Wałbrzyskie Centrum Siły | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
123 | KUMALSKI Igor | 822 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
124 | KUPIŃSKA Aleksandra | 823 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
125 | KWIATKOWSKA Joanna | 824 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
126 | NECKAR Marcin | 843 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
127 | NOWAK Mateusz | 844 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
128 | WĄTROBA Marcin | 665 | X-tremalni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
129 | KOMINIAK Bartłomiej | 3748 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 129 wynik(ów)