Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3934 |
Wystartowało : | 3631 |
Nie ukończyło : | 115 |
Ukończyło : | 3516 |
Na trasie : | 105 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NALEPA Agata | 1013 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2 | PASZKOWSKI Marcin | 1014 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3 | RUSNARCZYK Karolina | 1015 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
4 | SERAFIŃSKA Agnieszka | 1016 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
5 | SERAFIŃSKA Natalia | 1017 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
6 | SOLECKA Małgorzata | 1018 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | SZUBERT Tomasz | 1019 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | WOŹNIAK Marcin | 1020 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | SZUSZKIEWICZ Piotr | 1054 | Legion Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | SZWEDYK Maciek | 1055 | Legion Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
11 | SZWEDYK Tomasz | 1056 | Legion Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
12 | TROCHANOWSKI Marek | 1057 | Legion Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
13 | MATERNIA Łukasz | 1058 | Lodowi wojownicy Intive | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
14 | CIASTOŃ Sandra | 1059 | Mroczne tosty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
15 | NIEDŹWIEDZKI Daniel | 1060 | Mroczne tosty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
16 | DĄBEK Maciej | 1061 | Niedotlenieni ŁAŃCUT | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
17 | POTONIEC Jan | 1062 | P.W.Z TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
18 | DOMCZYK Oliver | 1094 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
19 | DUDEK Krzysztof | 1095 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
20 | GRODZIŃSKI Artur | 1098 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
21 | JAGIEŁŁO Marcel | 1100 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
22 | JASTRZĘBSKA Monika | 1101 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
23 | WALIŁKO Danuta | 3922 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
24 | REKOWSKI Norbert | 3927 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
25 | KRÓL Amelia | 3970 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
26 | MATYSIEWICZ Jacek | 3972 | Legion Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
27 | DURAJ Patryk | 3975 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
28 | GOŁĄBEK Damian | 3978 | The Best Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | HOLECZEK Barbara | 3979 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
30 | HOLECZEK Krzysztof | 3980 | Termy Rzymskie Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | DROZDEK Dariusz | 957 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
32 | CZERWONKA Grzegorz | 997 | Anielski orszak | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | JAGIELUK Jaromir | 998 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
34 | JAGIELUK Jurand | 999 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
35 | KUNICKI Robert | 1000 | Anielski orszak | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
36 | BURDA Andrzej | 1002 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
37 | OPYDO Krzysztof | 1005 | BROWARY HILLS TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
38 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 9 | CROSSANDACTIVE NYSA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
39 | ALAMA Katarzyna | 1006 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
40 | BEDNARCZYK Krzysztof | 1007 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
41 | FRĄCKOWIAK Maciej | 1008 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
42 | GOSTYŃSKI Mateusz | 1009 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
43 | KISIELEWICZ Piotr | 1010 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
44 | MAKUCHOWSKI Maciej | 1011 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
45 | MORKOWSKI Tomasz | 1012 | Foresty | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
46 | WOŹNIAK Paulina | 1021 | Foresty | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
47 | BUZON Jarek | 1022 | FunctionalStudioLegnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
48 | DUDA Monika | 1023 | FunctionalStudioLegnica | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
49 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 1025 | FunctionalStudioLegnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
50 | PAPCIAK Mariusz | 1026 | FunctionalStudioLegnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
51 | SÓJKA Karol | 1027 | FunctionalStudioLegnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
52 | BĄK Jakub | 899 | Grube Bąki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
53 | CIEMSKI Łukasz | 1032 | jeszcze bez sponsora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
54 | KOMARNICKA Joanna | 1033 | jeszcze bez sponsora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
55 | KOMARNICKI Dawid | 1034 | jeszcze bez sponsora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | KRYK Dorota | 1035 | jeszcze bez sponsora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
57 | KRYK Marcin | 1036 | jeszcze bez sponsora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
58 | KUBASIEWICZ Magdalena | 1037 | jeszcze bez sponsora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
59 | OPAŁKO -MORAWIECKA Dorota | 1038 | jeszcze bez sponsora | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
60 | PAWLIK Katarzyna | 1039 | jeszcze bez sponsora | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
61 | SZEJNA-PĘCIKIEWICZ Beata | 1041 | jeszcze bez sponsora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
62 | ŻYŻA Beata | 1042 | jeszcze bez sponsora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
63 | MICKA Marcin | 1043 | KP PSP Trzebnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
64 | PISZCZAŁKA Tomasz | 1044 | KP PSP Trzebnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
65 | BŁASZCZYK Karolina | 1045 | KPP NAMYSŁÓW | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | CHMIELEWSKI Pawel | 1046 | KPP NAMYSŁÓW | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | MALIGŁÓWKA Jakub | 1047 | KPP NAMYSŁÓW | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | SALAMON-SOJA Sylwia | 1048 | KPP NAMYSŁÓW | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
69 | MATYSIEWICZ Jacek | 1052 | Legion Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | WODZINSKI Marcin | 1063 | P.W.Z TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | ZIOŁA Andrzej | 1064 | P.W.Z TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
72 | ANISZCZYK Albert | 1065 | Pimpuś Sadełko | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
73 | SAWKIEWICZ Tomasz | 1067 | Pimpuś Sadełko | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
74 | TYRKIN Paweł | 1068 | Pisiont Groszy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
75 | DENHAM Justin | 1069 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
76 | OLECHOWSKI Przemysław | 1070 | PROJECT EXTREME | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
77 | ZAWADZKI Dominik | 1071 | PROJECT EXTREME | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
78 | JUSZCZYK Kinga | 1073 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
79 | KRÓL Amelia | 1074 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
80 | PRZYBYLSKA Karolina | 1075 | Termy Rzymskie Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
81 | KOWAL Mikołaj | 1077 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
82 | KRAWCZUGO Paweł | 1078 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
83 | ORZECHOWSKI Mirosław | 1081 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
84 | WĘGRZANOWSKI Bartosz | 1082 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
85 | DUDEK Marek | 1083 | The Best Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
86 | ZBROŻEK-DUDEK Justyna | 1087 | The Best Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
87 | ADAMCZYK Karolina | 1088 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
88 | BRUEDERLEIN Monika | 1089 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
89 | CHMIELEWSKI Robert | 1090 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
90 | DANILUK Grzegorz | 1092 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
91 | DENYSIUK Marek | 1093 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
92 | JURECZKA Łukasz | 1102 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
93 | KADŁUBEK Mariusz | 1103 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
94 | KINDZIUK Wojciech | 1104 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
95 | LIBISZEWSKI Robert | 1107 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
96 | NEUDEK Julia | 1110 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
97 | NOWAK Maciej | 1111 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
98 | OLDENBURG Tim | 1112 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
99 | PAPCIAK Damian | 1114 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
100 | PAPROCKI Jarosław | 1115 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
101 | RACZKOWSKI Jacek | 1116 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
102 | RACZKOWSKI Paweł | 1117 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
103 | RACZKOWSKI Piotr | 1118 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
104 | RAK Bartosz | 1119 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
105 | SMEKTAŁA Adam | 1120 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
106 | STACHOWSKA Małgorzata | 1121 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
107 | STĘPIEŃ Natalia | 1122 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
108 | STRZYŻ Dominik | 1123 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
109 | TRZANIEC Joanna | 1124 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
110 | PERKOWSKA Natalia | 3902 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
111 | MICHAŁOWSKI Michał | 1080 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
112 | MACIEJEWICZ Dawid | 1108 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
113 | MISZCZYK Sylwia | 1109 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
114 | FILIPOWSKI Krzysztof | 1003 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
115 | MICHALEC Łukasz | 1004 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
116 | KUNYSZ Mateusz | 1030 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
117 | KOWALSKI Tomasz | 1051 | Legion Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
118 | MAJCHRZAK Marcin | 1079 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
119 | WINIARSKA KMIECIK Anna | 1049 | KPP NAMYSŁÓW | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
120 | KOSTRZEWSKA Ewelina | 3750 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 120 wynik(ów)