Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOSZYŃSKA Paulina | 1182 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2 | DEMKA Agata | 1183 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
3 | SERWUSZOK Ewelina | 1202 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
4 | ZAWER Bartek | 1203 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
5 | ZAWER Justyna | 1204 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
6 | ROGALA Adam | 1205 | CFPasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
7 | ROGALA Agnieszka | 1206 | CFPasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
8 | BABENKO Viktor | 1207 | Commando | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
9 | KAPRARENKO Maksym | 1208 | Commando | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
10 | KAPRARENKO Svitlana | 1209 | Commando | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
11 | UNGURYANU Anton | 1210 | Commando | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
12 | DRYGAŁA Anna | 1231 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
13 | GRABCZAK Jarek | 1232 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
14 | ŁEPSKI Bartosz | 1233 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
15 | SZOPA Monika | 1234 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
16 | KOLASA Marek | 1236 | ITACY BIEGACZE 2 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
17 | KONIECZNY Ilona | 1237 | ITACY BIEGACZE 2 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
18 | PIRZAŃSKI Tomasz | 1260 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
19 | POŚNIK Karolina | 1261 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
20 | CYMERMAN Katarzyna | 1262 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
21 | KOPACKA Edyta | 1264 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
22 | PODKOWSKA Beata | 1265 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
23 | ŚLUSARCZYK Patrycja | 1266 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
24 | MRÓZ Jerzy | 1267 | Siekiera23 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
25 | ZALEWSKA Patrycja | 1289 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
26 | ZIEMNIEWICZ Dariusz | 1290 | Zielnik - Feel It! | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
27 | BORUCKI Rafał | 1293 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
28 | CHAROŃSKI Paweł | 1294 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
29 | CIEŚLAK Krzysztof | 1295 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
30 | DĄBEK Piotr | 1296 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
31 | WASIEWICZ Michał | 1318 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
32 | WENGER Jakub | 1319 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
33 | WLAZŁOWSKI Rafał | 1320 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
34 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 1321 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
35 | LENARD Maciej | 1450 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
36 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3962 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
37 | KOSSOWSKI Przemysław | 3963 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
38 | BOGUSZ Michał | 3964 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
39 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 3966 | Wirujące Ananasy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
40 | GRABCZAK Jarek | 3957 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
41 | RUDKO Przemysław | 1188 | Anixe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
42 | WYRZYKOWSKI Mateusz | 1189 | Anixe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
43 | KRAWCZYK Rafał | 1184 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
44 | SZMAGAJ Dawid | 1185 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
45 | ŁEPIK Piotr | 1214 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
46 | LINDA Karol | 1215 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
47 | LIPOWSKI Szymon | 1216 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
48 | KOWALCZYK Tomek | 1191 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
49 | TKACZYK Łukasz | 1192 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
50 | MAŃCZYŃSKI Marcin | 1195 | CF pasja | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
51 | OŻÓG Grzegorz | 1196 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
52 | OŻÓG Katarzyna | 1197 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
53 | RACHWALSKA Monika | 1198 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
54 | RACHWALSKI Sebastian | 1199 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
55 | SEIBEL Wojciech | 1200 | CF pasja | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
56 | SERWUSZOK Damian | 1201 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
57 | KOWALSKI Dawid | 1212 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
58 | KRAJEWSKI Norbert | 1213 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
59 | ANDRZEJAK Marcin | 1241 | ITACYMOCNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
60 | MAJCHER Sebastian | 1223 | follow the rabbit! dzifko | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
61 | POLICHT Dawid | 1225 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
62 | OCIESA Marta | 1226 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
63 | BOGUSZ Michał | 1227 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
64 | ŁYJAK Adam | 1228 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
65 | POŚNIK Jan | 1229 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
66 | SOBCZYK Sabina | 1230 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
67 | OŻGA Wojciech | 1240 | ITACY BIEGACZE 2 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
68 | MAGDZIAK Michał | 1218 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
69 | MARCZAK Piotr | 1219 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
70 | MAZGAJ Mateusz | 1220 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
71 | NOWACZYK Krzysztof | 1221 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
72 | KŘÍŽEK Karel | 1249 | Loudove | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
73 | LUTONSKY Patrik | 1250 | Loudove | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
74 | MATOUSKOVA Sona | 1251 | Loudove | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
75 | OCIESA Jagoda | 1252 | Młode Strzelby i Stary Gnat | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
76 | SPYCHAJ Dominika | 1254 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
77 | SPYCHAJ Robert | 1255 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
78 | KLUKOWSKI Piotr | 1257 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
79 | EHRLICH Marta | 1258 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
80 | MAŃCZAK Rafał | 1244 | ITACYMOCNI | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
81 | OLENDER Marta | 1245 | ITACYMOCNI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
82 | JEWUŁA Klaudia | 1246 | Krakuski | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
83 | KOHSEK Tomasz | 1247 | Lepiej wolno, niż wcale ;) | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
84 | MARKOWSKA Iwona | 1285 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
85 | MIROŃCZUK Andrzej | 1286 | Zielnik - Feel It! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
86 | ANTOLIK Łukasz | 1271 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
87 | CHOMCZYK Katarzyna | 1272 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
88 | CHOMCZYK Michal | 1273 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
89 | KRAJEWSKA Michalina | 1274 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
90 | KRAJEWSKA Monika | 1275 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
91 | KRAJEWSKI Artur | 1276 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
92 | KRAJEWSKI Damian | 1277 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
93 | GOSIEWSKI Łukasz | 1278 | Wirujące Ananasy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
94 | KARKUT Piotr | 1279 | Wirujące Ananasy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
95 | LAWIN Monika | 1280 | Wirujące Ananasy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
96 | WILK Katarzyna | 1270 | SKT TIGER | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
97 | KULBIŃSKA Małgorzata | 1283 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
98 | MALESZEWSKI Paweł | 1284 | Zielnik - Feel It! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
99 | KUJAWA Tomasz | 1309 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
100 | KURZELA Jakub | 1310 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
101 | JUSZCZYK Maciej | 1302 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
102 | KANDER Krzysztof | 1303 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
103 | KOSSOWSKA Kamila | 1304 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
104 | KOWALSKA Patrycja | 1306 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
105 | KRÓL Emilia | 1307 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
106 | KRÓL Mateusz | 1308 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
107 | OSTASZEWSKI Jacek | 1287 | Zielnik - Feel It! | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
108 | PIEKUTOWSKA Milena | 1288 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
109 | HEIDER Kamil | 1297 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
110 | HUCUŁ Bartek | 1298 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
111 | JANKOWSKI Paweł | 1300 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
112 | JENDRYSIAK Krzysztof | 1301 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
113 | MOZDZYNSKI Milosz | 1314 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
114 | ORYNIAK Piotr | 1315 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
115 | PAWLUŚ Magdalena | 1316 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
116 | SOKÓŁ Jakub | 1317 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
117 | WALCZAK Jakub | 1176 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
118 | NASIENNIK Adrian | 3154 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
119 | ZIELIŃSKI Andrzej | 2980 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
120 | ŻURALSKI Jakub | 1190 | Anixe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
121 | ŁUKIANIUK Paweł | 1217 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
122 | HALUCH Kacper | 1242 | ITACYMOCNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
123 | HENICZ Michał | 1243 | ITACYMOCNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
124 | EHRLICH Przemysław | 1259 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
125 | FORMAS Łukasz | 1268 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
126 | KALICZAK Tomasz | 1269 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
127 | MARZEC Marcin | 1311 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
128 | MORAWIEC Jarosław | 1312 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 128 wynik(ów)