Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3934 |
Wystartowało : | 3631 |
Nie ukończyło : | 115 |
Ukończyło : | 3516 |
Na trasie : | 105 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BILEWICZ Jan | 1663 | BARYKADA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2 | BILEWICZ Kacper | 1664 | BARYKADA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3 | HUBISZ Tomasz | 1665 | BARYKADA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
4 | KACZOROWSKI Tomasz | 1666 | BARYKADA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
5 | WOLNIAK Sylwester | 1667 | BARYKADA | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
6 | WOLNIAK Wiktor | 1668 | BARYKADA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | ORZOŁ Paweł | 1669 | Dżentelmeni nie do wzięcia | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
8 | URYZAJ Mateusz | 1670 | Dżentelmeni nie do wzięcia | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | KOZŁOWSKI Łukasz | 1702 | LEWIN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
10 | POTOCKA Sandra | 1703 | LEWIN | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
11 | ROMKOWSKA Iza | 1704 | LEWIN | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
12 | ROMKOWSKI Łukasz | 1705 | LEWIN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
13 | DARGACZ Dominik | 1706 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | ERENS Aneta | 1707 | Mad Runners Wałbrzych | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
15 | PEŁECH Andrzej | 1708 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
16 | CHŁOSTA Konrad | 1709 | MiT | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
17 | CHRACZYŃSKA Agnieszka | 1710 | MiT | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
18 | JELIŃSKI Adrian | 1711 | MiT | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
19 | ZYZIK Artur | 1746 | Synowie Gerarda | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
20 | ZYZIK Mateusz | 1747 | Synowie Gerarda | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
21 | MUTKE Filip | 1748 | THE Chlors ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | ROTARSKI Piotr | 1749 | THE Chlors ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | WOJNAROWSKI Radosław | 1750 | THE Chlors ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
24 | ZERSON Agata | 1751 | THE Chlors ! | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
25 | REY Andrzej | 1783 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | SAKAŁUS Paweł | 1784 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | SIWAK Kamil | 1785 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
28 | STOLARZ Karolina | 1788 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
29 | SZCZĘSNY Gracjan | 1789 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
30 | TROJAN Roman | 1790 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
31 | WIECZOREK Jakub | 1791 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
32 | WOSZCZYŁO-SKAŁECKA Paulina | 1792 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
33 | STĘPNIAK Marek | 1608 | Zeszłoroczne pierniki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
34 | SZCZĘSNA Joanna | 1609 | Zeszłoroczne pierniki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
35 | JODKOWSKI Przemysław | 1677 | Fitnessacja | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
36 | JODKOWSKI Radosław | 1678 | Fitnessacja | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
37 | KORZAK Ewa | 1679 | Fitnessacja | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
38 | KORZAK Piotr | 1680 | Fitnessacja | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
39 | POLAŃSKA Aleksandra | 1681 | Fitnessacja | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
40 | POLAŃSKI Krzysztof | 1682 | Fitnessacja | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
41 | WASIŁEK Barbara | 1683 | Fitnessacja | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
42 | KREPA Wojciech | 1685 | Grubasy Trzymające Wagę | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | WĄCHALSKI Paweł | 1697 | iddqd | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
44 | WALKOWIAK Marek | 1698 | iddqd | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
45 | DRĄŻKOWSKI Grzegorz | 1700 | LEWIN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | KARCZMAR Kacper | 1701 | LEWIN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | SZLICHTEN Sebastian | 1712 | MiT | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
48 | SZLICHTEN Tomasz | 1713 | MiT | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
49 | ŻUK Natalia | 1714 | MiT | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
50 | DEMCZAK Maciej | 1715 | Orły Industrias Alegre | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
51 | MATUSIEWICZ Justyna | 1730 | Poltraf Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
52 | SIERPIŃSKA Justyna | 1731 | Poltraf Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
53 | WOJDAT Sylwester | 1732 | Poltraf Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
54 | CHOMCZYK Michal | 1733 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
55 | JANKE Paweł | 1734 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
56 | KRAWCZYK Pawel | 1735 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
57 | LESIAK Krystian | 1757 | Wujki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
58 | PRZYBYŁA Marcin | 1758 | Wujki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
59 | ŚWIDERGOŁ Kamil | 1759 | Wujki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
60 | ŚWIDERGOŁ Przemysław | 1760 | Wujki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
61 | BĘBEN Wiktor | 1762 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
62 | BLACHA Sebastian | 1763 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
63 | BOSAK Łukasz | 1764 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
64 | BRYCZKOWSKI Daniel | 1765 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
65 | CABAJ Krzysztof | 1766 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
66 | MAJER-ZAGÓRSKA Joanna | 1778 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
67 | MONETA Łukasz | 1779 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
68 | NOWICKI Karol | 1780 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
69 | PIETRZAK Anna | 1781 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
70 | POSIKATA Sebastian | 1782 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
71 | ZAWADZKI Tomasz | 1793 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
72 | ZIMOŃ Grzegorz | 1794 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
73 | ŻÓŁTASZEK Piotr | 1795 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
74 | LIPIŃSKI Krystian | 1838 | Mocne Trzy na Szynach | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
75 | TULEWICZ Patrycja | 1839 | Mocne Trzy na Szynach | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
76 | WACHOWIAK Krzysztof | 1671 | Dżentelmeni nie do wzięcia | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
77 | DUSIŃSKA Anna | 1674 | Fitnessacja | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
78 | DUSIŃSKI Michał | 1675 | Fitnessacja | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
79 | HALIGOWSKA Anna | 1676 | Fitnessacja | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
80 | OLEK Rafał | 1686 | Grubasy Trzymające Wagę | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
81 | TRZOSIŃSKI Paweł | 1687 | Grubasy Trzymające Wagę | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
82 | CABAJ Michał | 1688 | HartKury | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
83 | KAROŃ Piotr | 1689 | HartKury | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
84 | BINIECKA Sandra | 1690 | hey ho let`s go | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
85 | BINIECKI Piotr | 1691 | hey ho let`s go | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
86 | BOŻEK Monika | 1692 | hey ho let`s go | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
87 | LEWANDOWSKA PĘCIAK Marta | 1693 | hey ho let`s go | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
88 | MN=ONETA Michał | 1694 | hey ho let`s go | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
89 | RASZCZYŃSKI Marcin | 1695 | hey ho let`s go | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
90 | BAŁAMUT Marta | 1696 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
91 | FRĄCKOWIAK Jacek | 1716 | Orły Industrias Alegre | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
92 | KALICIAK Łukasz | 1717 | Orły Industrias Alegre | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
93 | KRZAK Edyta | 1718 | Orły Industrias Alegre | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
94 | MAŃCZAK Agata | 1719 | Orły Industrias Alegre | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
95 | MÓL Benita | 1720 | Orły Industrias Alegre | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
96 | MÓL Kamil | 1721 | Orły Industrias Alegre | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
97 | SOSNOWSKI Gracjan | 1722 | Orły Industrias Alegre | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
98 | ZYGMUNT Paweł | 1723 | Orły Industrias Alegre | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
99 | KUCHARCZYK Sebastian | 1736 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
100 | RAJWA Artur | 1737 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
101 | SOCHA Agnieszka | 1738 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
102 | SOCHA Sebastian | 1739 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
103 | WOŹNIAK Krzysztof | 1740 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
104 | ZERSON Karol | 1752 | THE Chlors ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
105 | PĄCZKO Michał | 1753 | Tłusty Czwartek | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
106 | MOKRZYCKA Patrycja | 1754 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
107 | ORICHOWSKAJA Alina | 1755 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
108 | CIECIORSKI Sebastian | 1767 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
109 | ĆWIECZKOWSKI Michał | 1768 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
110 | DUDA Krzysztof | 1769 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
111 | DZIUBAN Piotr | 1770 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
112 | GOLIŃSKA Joanna | 1772 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
113 | GRUCHALSKA Joanna | 1773 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
114 | IWANICKI Albert | 1774 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
115 | JASZEWSKI Mateusz | 1775 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
116 | KLESZNO Malwina | 1776 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
117 | KUŚMIERCZYK Julia | 1777 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
118 | BOGACZ Monika | 1835 | Mocne Trzy na Szynach | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
119 | KIERSZKA Adam | 1837 | Mocne Trzy na Szynach | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
120 | JAWILAK Grzegorz | 1756 | Wujki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
121 | TOMCZAK Marcin | 1592 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
122 | LEKS Mateusz | 3871 | THE Chlors ! | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
123 | GACA Kamila | 1771 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:01 | |||
124 | BAUTREL Karol | 1761 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:01 | |||
125 | BRYCHCY Paweł | 1699 | LEWIN | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:04 |
Znaleziono 125 wynik(ów)